A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #281 2016.03.20. 22:52

Zóanagyvarázsló írta:Két technikai jellegű javaslat még a topikhoz:

- a szerkesztésről szóló megjegyzés mehetne kisebb betűmérettel (esetleg dőlt betűvel), mert így nagyon lóbaszó, ha egy egysoros szövegben javítana az ember egy elütést;
- az URL taget még kényelmesebben lehetne használni, ha utólag is lehetne linkesíteni a már beírt szöveget kijelölés után (már az SG is tudja a legutóbbi tatarozás óta).

Persze csak ha könnyen megoldható.
Jegyeztük!
Spoiler
És már csak 1 hasonló, burkolt kritika rovást kell összegyűjtened a ban-hoz! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #282 2016.03.20. 22:59

Moby írta:Egy idő után biztos, lévén pvp az gyakorlatilag nincs benne. Lassan 50 óránál járok, eddig nagyon rendben vagyunk, de látom, hogy ki fog belőle fogyni a szufla. Hogy mi jön dlc-ben, azt majd meglátjuk.


/ill. szerintem vissza fogják tenni bele a pvp-t avval, hogy a rogue-ok penaltyját visszábbveszik. A legegyszerűbb, legkönnyebb út lenne, ráadásul bétában is így volt.
Na kb. ennyi is volt benne. A mai darkzone farmolás betette a kulcsot. Ez a része már blöe. Szal kb ennyi. 50 óra. Ezerötöt megért :nevetes1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #283 2016.03.20. 23:00

DanielT írta:A Jagged Alliance 2 -t még az UFO előtt próbáltam, asszem 1 percig bírtam. Ez a mikromenedzselős, menütúrós csapatpesztrálás nem érdekel, nincs már rá egy nyáriszünetem...
Akkor azt nem is láttad, hogy csatákon kívül is hogy el lehet veszni benne, szóval abban biztos vagyok, hogy kikészítene téged, ez is volt a terv :hehe: Mondjuk enélkül is összetett lenne vegytisztán a harc is.

Majd keresek valamit, csak ki kell kapcsolnom a szűrűmet, mert így csak a 12 éven felülieknek ajánlottakat látom :mf2: Mondjuk most van bőven miből válogatni, én meg a múltban élek, szóval sajnos nem szorulsz rám. De régi klasszikus cső cuccnak például pöpec nagyon és bugmentes az Incubation (1997), ha kifogynál.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #284 2016.03.20. 23:01

TasManXT írta:Wasteland 2 most nekem nagyon kellemes élmény, és én is azonnal bele akarom magam vetni ebbe a világba, mármint ami a körökre osztott játékokat illeti. Az xcom annyira nem mozgat, de a cyberpunk és a posztapok mindig miden mennyiségben. Shadowrun már berántva ugye.
Aki még nem vette meg, egy napig pótolhatja a bundlet.
divinity original sint se hagyd ki :) en iden fogom potolni
Avatar
Micsu

Hozzászólás #285 2016.03.20. 23:02

Zóanagyvarázsló írta:Akkor azt nem is láttad, hogy csatákon kívül is hogy el lehet veszni benne, szóval abban biztos vagyok, hogy kikészítene téged, ez is volt a terv :hehe: Mondjuk enélkül is összetett lenne vegytisztán a harc is.

Majd keresek valamit, csak ki kell kapcsolnom a szűrűmet, mert így csak a 12 éven felülieknek ajánlottakat látom :mf2: Mondjuk most van bőven miből válogatni, én meg a múltban élek, szóval sajnos nem szorulsz rám. De régi klasszikus cső cuccnak például pöpec nagyon és bugmentes az Incubation (1997), ha kifogynál.
Kiv vagyok hogy boldogulna vele mert emlekeim szerint eleg nehez volt
Avatar
Moby

Hozzászólás #286 2016.03.20. 23:03

DanielT írta:Jegyeztük!
Spoiler
És már csak 1 hasonló, burkolt kritika rovást kell összegyűjtened a ban-hoz! :mf2:
Nahamán kívánságlista: az se vóna rossz, hogyha alapbul fejjel lefele használom a topikot (ami a normális ugye), akkor nemán a alap alján legyen a üziablak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #287 2016.03.20. 23:04

DanielT írta:Jegyeztük!
Spoiler
És már csak 1 hasonló, burkolt kritika rovást kell összegyűjtened a ban-hoz! :mf2:
Spoiler
Legalább kritizálhatom majd a ban bugjait is. Csak én sajnos nem tudom összevetni az SG-ssel :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #288 2016.03.20. 23:06

Micsu írta:divinity original sint se hagyd ki :) en iden fogom potolni

Azt én is. Jelenleg esélytelennek tűnik, de belenéztem, csodálatos.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #289 2016.03.20. 23:07

Micsu írta:Kiv vagyok hogy boldogulna vele mert emlekeim szerint eleg nehez volt
Az, de legalább pályák között bármikor lehetett nehézségi szintet váltani. Én easyben játszottam végig, és azalatt már nem volt semmi. Mondjuk gyakran inkább puzzle volt, mint TBS. És talán még paráztatósabb az atmoszféra, mint a Terror from the Deepé.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #290 2016.03.20. 23:08

Moby írta:Nahamán kívánságlista: az se vóna rossz, hogyha alapbul fejjel lefele használom a topikot (ami a normális ugye), akkor nemán a alap alján legyen a üziablak.
Próbáld megszokni a "fordítottat", 1 óra max és természetes lesz. Nem tudjuk fentre rakni a komment ablakot és legalább annyi érv szól a fentről le, mint a lentről fe mellett. Szöveget is fentről lefelé olvasol. Nekem is ez volt az első dolog, amit meg akartam változtatni, de egyszerűen el is felejtettem, annyira gyorsan átálltam.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #291 2016.03.20. 23:12

Időközben készülget ez a vikinges cucc is.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #292 2016.03.20. 23:12

Próbálok rájönni mi szól mellette, de egyelőre csak annyit látok, hogyha megnyitom a totyikot, akkor az nyitóposztot látom elsőre. Aztán oldalt váltok, és legörgetek az aljára. Ebben hol lakik a jó? :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #293 2016.03.20. 23:16

Moby, te leszoktál görgetni a gyorsválaszhoz? Én simán itt fenn nyomom a "Válasz küldése" gombot, és behozza a szövegdobozt. Egy plusz kattintás, az tény.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #294 2016.03.20. 23:17

Tényleg, mondtam már, hogy kiszúrtam egy hiányzó szóközt a BANnerban? :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #295 2016.03.20. 23:20

Moby írta:Próbálok rájönni mi szól mellette, de egyelőre csak annyit látok, hogyha megnyitom a totyikot, akkor az nyitóposztot látom elsőre. Aztán oldalt váltok, és legörgetek az aljára. Ebben hol lakik a jó? :)
Én, ha rányomok a topik nevére, akkor az utolsó kommenthez ugrik azonnal, semmit nem kell váltanom, vagy görgetni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #296 2016.03.20. 23:20

Moby írta:Próbálok rájönni mi szól mellette, de egyelőre csak annyit látok, hogyha megnyitom a totyikot, akkor az nyitóposztot látom elsőre. Aztán oldalt váltok, és legörgetek az aljára. Ebben hol lakik a jó? :)
bealliasok azaz a fogaskerek jelnel be tudod allitani hogy a legujabb post legyen legfelul
Avatar
Moby

Hozzászólás #297 2016.03.20. 23:21

Zóanagyvarázsló írta:Moby, te leszoktál görgetni a gyorsválaszhoz? Én simán itt fenn nyomom a "Válasz küldése" gombot, és behozza a szövegdobozt. Egy plusz kattintás, az tény.
Nem, is mostmár nem is fogok, mert ez a kronológiai sorrend maga a kénköves pokol :D
Viszont Dani majdnem eladta nekem :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #298 2016.03.20. 23:22

Zóanagyvarázsló írta:Tényleg, mondtam már, hogy kiszúrtam egy hiányzó szóközt a BANnerban? :banplz:
Na, akkor utolsó szó jogán mondd el, hogy mit látsz rosszul! :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #299 2016.03.20. 23:24

Micsu írta:bealliasok azaz a fogaskerek jelnel be tudod allitani hogy a legujabb post legyen legfelul
Igen, pontosan erről beszélünk :D Nekem így is van, de a gyorsválasz mindenképp a lap alján van. De mán mindegy, ott rohadjon meg alul, tököm bánja, Zó mondott alternatív megoldást, amit én eddig észre sem vettem :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #300 2016.03.20. 23:27

DanielT írta:Na, akkor utolsó szó jogán mondd el, hogy mit látsz rosszul! :idiota:
Most már teljesen elromlott a banner, véletlenszerűen eltüntette a szóközhiányt :szomoru1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #301 2016.03.20. 23:27

Moby írta:Igen, pontosan erről beszélünk :D Nekem így is van, de a gyorsválasz mindenképp a lap alján van. De mán mindegy, ott rohadjon meg alul, tököm bánja, Zó mondott alternatív megoldást, amit én eddig észre sem vettem :)
Ráadásul azzal a gombbal azonnal a teljes funkcionalitású szerkesztő jön be, ami a gyorsválasznál még egy plusz katt lenne, ha valamit beágyaznál, stb. Szóval úgy is elég frankó. Mindenhogy frankó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #302 2016.03.20. 23:37

Zóanagyvarázsló írta:Most már teljesen elromlott a banner, véletlenszerűen eltüntette a szóközhiányt :szomoru1:
Fogadj meg egy jótanácsot és kirakat tárgyalásod kezdetéig töltsd az időd Otto Warmbier performanszának tanulmányozásával! Azt felül kell múlnod. :hehe:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #303 2016.03.21. 05:38

arty írta:basszus. mondom szólok ma Tinmannak, hogy jöjjön már át... és mit látok? steamen már nem a barátom :O

wtf???
Engem is törölt. Roppant felnőtt viselkedés. :whatever:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #304 2016.03.21. 07:25

Bejelentették a Cryengine V -öt. Tech demó nincs, ingyenes, buzzwordok: VR, DX12.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #305 2016.03.21. 07:32

Wait for it...

phpBB [media]
Avatar
kigyi

Hozzászólás #306 2016.03.21. 08:21

High end PC írta:Ha már így ide kerültem, megkérdem a következőt: tavaly bebaszott hozzánk a villám, a Marantz erősítőm totálkár, és minden, ami HDMI-vel össze volt kötve vele, szétégette. Így a PS3 és az Xbox360 videó kártyáját is leégette, nem is adnak már ki képet. Azóta sem vittem el őket szervizbe, emlékszem az MS honlapján böngésztem tavaly, hogy már a nem garanciális javításokra sincsen lehetőség. Azóta nem is foglalkoztam vele, Bp.-en kinéztem pár szervizt, de nem tudom hova lenne érdemes elvinni őket. Ti melyik szervizt ajánlanátok? Köszi.
Ne is mond nekem is van egy Denon-om szintén villám csapottan, egy Popcornom és egy 2TB-os winyóm is és még a Pana plazmám egyik HDMI-jét is agyoncsapta.... Tavaly éppen biztosítás csomagkavarás volt akkor amikor történt így semmi lé belőle. Persze most várhatok, hogy idén majd jól belecsaphasson....

Neh most jól lebuktam, hogy beregisztráltam én is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #307 2016.03.21. 08:24

benőmenő írta:Engem is törölt. Roppant felnőtt viselkedés. :whatever:
Mindenkit, aki beregizett ide. Háborúban áll a világgal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #308 2016.03.21. 08:48

Moby írta:Mindenkit, aki beregizett ide. Háborúban áll a világgal.
Szemetek vagytok, hogy bántjátok, pedig olyan aranygyerek az én komám! Nem értesz vele egyet akkor a halálod kívánja, nem zárt osztályra való eset, ugyandehogy! :D
Holnap már DotT remaster, bennem is csak ez tartja a lelket!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #309 2016.03.21. 08:48

DanielT írta:Fogadj meg egy jótanácsot és kirakat tárgyalásod kezdetéig töltsd az időd Otto Warmbier performanszának tanulmányozásával! Azt felül kell múlnod. :hehe:
Gyakorlom. Sőt a Steam-barátok törlését is!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #310 2016.03.21. 08:50

Moby írta:Mindenkit, aki beregizett ide. Háborúban áll a világgal.
Szerintem amúgy csak rájött, hogy szarasztím, és - ami a legvalószínűbb - következetesen szabadulni próbál az egész rendszertől :eljen: Titeket GOG-on még nem vett fel?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.03.21. 08:53-kor.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #311 2016.03.21. 08:53

Moby írta:A páros posztok szürkék, a páratlanok fehérek.
Azonnal cserélj monitort!!

Atomra kalibrált szuper moncsim van, csak én vagyok vak! :DD

Elkezdtem a pillars of eternity-t , ez valami kicseszettjó!
A karakterszinkronok, az elbeszélés jellege, az illusztrált eventek... :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #312 2016.03.21. 08:58

Botond írta:Szemetek vagytok, hogy bántjátok, pedig olyan aranygyerek az én komám! Nem értesz vele egyet akkor a halálod kívánja, nem zárt osztályra való eset, ugyandehogy! :D
Holnap már DotT remaster, bennem is csak ez tartja a lelket!
Nem bántok én senkitsem. Téged viszon gyűlöllek, mert a rohadék avatárodról mindig csak az jut eszembe, hogy a telbeszájbakúrt kovács malacot kovácsolt a warezverzámban, mégha az az előző részben is volt :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #313 2016.03.21. 09:08

Moby írta:Nem bántok én senkitsem. Téged viszon gyűlöllek, mert a rohadék avatárodról mindig csak az jut eszembe, hogy a telbeszájbakúrt kovács malacot kovácsolt a warezverzámban, mégha az az előző részben is volt :banplz:
:D Nekem eredeti verzám volt, és a ladderen is szépen előrenyomakodtam már a top10ben próbáltam berendezkedni, a másodikat már meg is tapostam amikor az akkori barátnőm úgy gondolta hogy költözzünk össze és mint kiderült van jobb fix esti program, mint vasat kovácsolni és így odalett az esportoló karrierem. :D Nekem meg ez jut eszembe erről szóval az avatar marad. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #314 2016.03.21. 09:18

Botond írta:Nekem meg ez jut eszembe erről szóval az avatar marad. :D
A topik elég belterjes, szal lehetett volna ennyi erővel egy szép, egészséges, húsos pina is az avatarod :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #315 2016.03.21. 09:25

Moby írta:A topik elég belterjes, szal lehetett volna ennyi erővel egy szép, egészséges, húsos pina is az avatarod :idiota:
Ez a művészet! Római harcost rajzolsz, de mindenki tudja mire kell gondolni! :D Amúgy le akartam cserélni az nvidia 4k reklámjára, de azt túl erőltetettnek éreztem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #316 2016.03.21. 09:28

Zóanagyvarázsló írta:Gyakorlom. Sőt a Steam-barátok törlését is!
Te állat, felnyerítettem a büfésorban, amikor megláttam a képet. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #317 2016.03.21. 09:41

DanielT írta:Bejelentették a Cryengine V -öt. Tech demó nincs, ingyenes, buzzwordok: VR, DX12.
eskü világ szánalma az ember :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #318 2016.03.21. 09:48

Moby írta:Mindenkit, aki beregizett ide. Háborúban áll a világgal.
rendesen sajnálom őt, mennyire fájhat már neki az élet :S
utóbbi időben Tottit is azért nem bántottam már a leáldban mert annyira lehetett rajta látni hogy ő is tudja hogy torkonszarta az ms de nem tágított :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #319 2016.03.21. 09:58

Micsu írta:rendesen sajnálom őt, mennyire fájhat már neki az élet :S
utóbbi időben Tottit is azért nem bántottam már a leáldban mert annyira lehetett rajta látni hogy ő is tudja hogy torkonszarta az ms de nem tágított :)
Tágított ő évekig, ezért csúszott már be szárazon a kamion méret is! :idiota:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #320 2016.03.21. 10:03

Moby írta:Mindenkit, aki beregizett ide. Háborúban áll a világgal.
Nekem még friend a battleneten ! Steamet este megnézem.
Amúgy nekünk nem voltak nagy vitáink. Szerintetek olvas minket? :integet2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #321 2016.03.21. 10:11

Greyfox írta:Nekem még friend a battleneten ! Steamet este megnézem.
Amúgy nekünk nem voltak nagy vitáink. Szerintetek olvas minket? :integet2:
szted artyval nagy vitái voltak?
komoly mondom, 13 éves gyerek szinten mozog az emberünk, tudathasadás powwa
Avatar
kigyi

Hozzászólás #322 2016.03.21. 10:18

Na de jól indul ez a hét is. Reggel csörög a telefon, hogy figyi vinném be a gépet hozzád, mert szar 2 napja nem megy a facebook, tegnap meg már el sem indult csak kiírja, hogy windows javítása és fekete kép. Behozza a gépet nézem a billentyűzet kicsit fura, most már tudom középen kicsit ergonomikusan hajlott. A gépben zörög némi műanyag törmelék, ha oldalra fordítom a winyó 35. szektorától egy ép szektort sem találni :D Na csak nem ideges természetű az emberünk?

Az a gond, hogy amikor ilyen hülyeséggel indul a hét akkor végig ez van.....
Avatar
Moby

Hozzászólás #323 2016.03.21. 10:48

Greyfox írta:Nekem még friend a battleneten ! Steamet este megnézem.
Amúgy nekünk nem voltak nagy vitáink. Szerintetek olvas minket? :integet2:

Nekem sem volt. Annyira nem, hogy nemrég kaptam tőle egy Talos princplet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #324 2016.03.21. 11:01

Greyfox írta:Nekem még friend a battleneten ! Steamet este megnézem.
Amúgy nekünk nem voltak nagy vitáink. Szerintetek olvas minket? :integet2:
Nekem sosem volt barátom sehol, bár mindig bírtam valamilyen szinten a különc művészlelkét. Így nehéz lemérnem, hogy mennyire utál. Majd megpróbálom holnap ébredéskor a lófejből az ágyamban. Az biztos, hogy olvas minket, hiszen már sokszor írta, hogy vannak időmilliomos periódusai munkahelyén. Az viszont teljesen normális, hogy az ember vitatkozik a barátaival, haverjaival, mittuodoménmijeivel, és nem az ülepüket nyalja. Ami a vitán túl van, az a nem normális, legfeljebb a leáldban.

Egyértelmű volt az utóbb időben, hogy hová tart a topik (Tinman többször verbálisan is az egész topikkal szembehelyezte magát, és így folytatta a harcát, sosem látott egységet kovácsolva), én ezért is próbáltam annyit mediálni vele, mert szerettem volna megakadályozni. Megbuktam. Szóval verjétek le rajtam, hogy nincs itt köztünk és a barátlistátokon! :rinya:

Aztán ha túljutottunk a gyászon, már igazán elkezdhetnénk átvenni a világuralmat. Holnaptól Botonddal igyekszünk ellesni a lila csáp trükkjeit. Nekem a színe kivételével szimpatikus a forma.

Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #325 2016.03.21. 11:01

Moby írta:Nekem sem volt. Annyira nem, hogy nemrég kaptam tőle egy Talos princplet.
Akciósan adta? Csak 50%-os felárral?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #326 2016.03.21. 11:51

A DotT miatt a Grim Fandango Remastereddel (Steam) hangolódtam az elmúlt héten, tegnap hajóztam csak ki Rubacavából.

Azért az elképesztő, hogy miken nem tud picsogni GOG-on, csak azért, mert az nem az EREDETI: lásd kívánságlistájukon és a fórumukon.

Biztos van, aki így látja az Xbox One-t illető kritikákat :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #327 2016.03.21. 11:57

Zóanagyvarázsló írta:Holnaptól Botonddal igyekszünk ellesni a lila csáp trükkjeit. Nekem a színe kivételével szimpatikus a forma.
Nekem a DOTT teljesen kimaradt annak idején, megtévesztett ez a 90-es évek agyhalott rajzfilmeire hajazó grafika és nem tudtam, hogy a humora ütős és eredeti. Nem tudom milyen volt az eredetiben, de remélem nem olyan az irányítás az újban, hogy van 20 ikon 20 féle tevékenységre, plusz az inventory és mindent, mindennel ki kell próbálni. A grafika "javítás", de inkább módosítás nem különösebben izgat, egy jó séderrel az eredeti is csodaszép lehet, ellenben az archaikus és fárasztó kezelést remélem revampolják és nyomhatom az "F"-et, hogy péjeljem a riszpektszet.

szerk: Na, megnéztem, sajnos olyan. Give, pick up, push, pull, shove it up your ass, stb, minden művelet külön. :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #328 2016.03.21. 12:01

DanielT írta:de remélem nem olyan az irányítás az újban, hogy van 20 ikon 20 féle tevékenységre, plusz az inventory és mindent, mindennel ki kell próbálni
Hátttöööizéööööö"HÁKRASHKARRR"öööö. NEM. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #329 2016.03.21. 12:05

Amúgy természetesen én is megveszem valamikor, de még a Broken Age-et is éppencsakhoyg megvettem, és fogsincs mikor kerül sorra (Zó, te avval futottál már?). Meg azt is eldöntöttem, hogy az idén már csak egy játékot fogok venni, A DaS3-at, de egyrészt az egész szándék elképesztően nevetséges, másrészt meg pont azt nem kéne megvenni initialverzában.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #330 2016.03.21. 12:21

Moby írta:Amúgy természetesen én is megveszem valamikor, de még a Broken Age-et is éppencsakhoyg megvettem, és fogsincs mikor kerül sorra (Zó, te avval futottál már?).
Futottam, az Act 1-gyel még megjelenéskor, aztán újra elejéről az egésszel.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2016.03.21. 12:22-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #331 2016.03.21. 12:21

DanielT írta:Nekem a DOTT teljesen kimaradt annak idején, megtévesztett ez a 90-es évek agyhalott rajzfilmeire hajazó grafika és nem tudtam, hogy a humora ütős és eredeti. Nem tudom milyen volt az eredetiben, de remélem nem olyan az irányítás az újban, hogy van 20 ikon 20 féle tevékenységre, plusz az inventory és mindent, mindennel ki kell próbálni. A grafika "javítás", de inkább módosítás nem különösebben izgat, egy jó séderrel az eredeti is csodaszép lehet, ellenben az archaikus és fárasztó kezelést remélem revampolják és nyomhatom az "F"-et, hogy péjeljem a riszpektszet.

szerk: Na, megnéztem, sajnos olyan. Give, pick up, push, pull, shove it up your ass, stb, minden művelet külön. :(
Elég elborult a DotT, de azért a legtöbb régi LA-kalandba a push, a use vagy az open megcsinálja ugyanazt egy ajtónál, szóval annyira nem vészes (ezért is volt átváltható modernebbre a MI2 Special Editionben, de ezzel egy két mellékes megjegyzést beáldozol, ha új grafikával játszol), bár nyilván tudod, hogy miről van szó. Tény, hogy vele szemben éppen a Grim Fandango az egyszerűsített irányítás miatt többet operál a józan paraszti észre, de miatt máshol vesztett is egy kicsit. Mondjuk túl könnyűnek nem mondanám.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #332 2016.03.21. 12:30

DanielT írta:szerk: Na, megnéztem, sajnos olyan. Give, pick up, push, pull, shove it up your ass, stb, minden művelet külön. :(
Benéztük mindketten, opcionális a régi. Van már review.

Ezt írják:
The other major change is that there are two control methods that can be used no matter whether you’re using the original SCUMM engine’s method or the brand new dial system. They’re both easy to use and you can indeed toggle when they’re used. Even the new dial system works in the classic visual style, should you so desire.
Avatar
Moby

Hozzászólás #333 2016.03.21. 12:49

Zóanagyvarázsló írta:Futottam, az Act 1-gyel még megjelenéskor, aztán újra elejéről az egésszel.
Hát a kedvem azt nem hoztad meg hozzá, de azé' köszi! :) Evel együtt mindenképp nekiállok majd valamikó'. A massive chalice óta úgyis minden szarra fel vagyok má készülve :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #334 2016.03.21. 12:51

Zóanagyvarázsló írta:Benéztük mindketten, opcionális a régi.
Én csak a régit néztem meg, de ez jó hír! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #335 2016.03.21. 15:48

Általában nagyon egyetértek Jimmel minden témában, de a mostani az kivétel.

Nem, ne legyen sérthetetlen mód a játékokban, opcionálisan se. 6 évesen is az adott örömöt, ha sikerült megcsinálnom valamit a játékban. Ha béna voltam, elbuktam. Ha jó volt a játék, akkor meg addig próbálkoztam, amíg nem sikerült. Legyenek rákényszerítve az emberek, hogy küzdjenek meg legalább minimálisan (easy mód), de nem engedném, hogy a sikerélménytől megfosszák magukat. Ne alázzuk meg a videójáték műfajt az ilyen elkorcsosult megoldásokkal, olyan érvekkel se, hogy ez majd új usereket vonz be. Ki nem szarja le azokat a usereket, akiknek erre van igényük játék címen? Mi jót tehet az iparággal az ő kiszolgálásuk? Hulljon a férgese.

Jaigen, mód korábban is volt rá: csalásnak hívták. Ahogy az is. És soha nem éreztem jól magam, amikor valamilyen csalással érvényesültem, ez így van rendjén szerintem.

phpBB [media]
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #336 2016.03.21. 16:00

darksoulsii_2016_01_1b1rps.jpg
Már csak 21 nap. :worship:
Avatar
deep

Hozzászólás #337 2016.03.21. 16:14

DanielT írta: Nem, ne legyen sérthetetlen mód a játékokban, opcionálisan se.
+ :eljen:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #338 2016.03.21. 17:44

Ha esetleg valakit érdekel hogy fog kinézni milyen lesz az eleje.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #339 2016.03.21. 18:22

kigyi írta:Ha esetleg valakit érdekel hogy fog kinézni milyen lesz az eleje.
Hátőőőő, maradjunk annyiban, hogy ilyen lesz az eleje, de nem így fog kinézni szerencsére! :ravasz1:
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #340 2016.03.21. 18:33

kigyi írta:Ha esetleg valakit érdekel hogy fog kinézni milyen lesz az eleje.
Van egy stílusa a csávónak, de az eleje nem tűnik rossznak. Szerencse, hogy jön tényleg pc-re. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #341 2016.03.21. 18:33

Zóanagyvarázsló írta:Benéztük mindketten, opcionális a régi.
:eljen: Már csak egy nap!
Avatar
kigyi

Hozzászólás #342 2016.03.21. 18:41

DanielT írta:Hátőőőő, maradjunk annyiban, hogy ilyen lesz az eleje, de nem így fog kinézni szerencsére! :ravasz1:
Lehetséges, én nem vagyok tisztában a box tudásával nem tudom mennyire kell gyatrán kinéznie valaminek rajta. Annak csak örülök, ha nem így fog kinézni bár marhára nem érdekel, mert PC-n szándékozom játszani.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #343 2016.03.21. 18:44

kigyi írta:bár marhára nem érdekel, mert PC-n szándékozom játszani.
Na ez a lényeg, ezért nem úgy fog kinézni, mint a Fosbone verzió, ami a videón van.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #345 2016.03.21. 19:06

Zóanagyvarázsló írta:Két technikai jellegű javaslat még a topikhoz:

- a szerkesztésről szóló megjegyzés mehetne kisebb betűmérettel (esetleg dőlt betűvel), mert így nagyon lóbaszó, ha egy egysoros szövegben javítana az ember egy elütést;
- az URL taget még kényelmesebben lehetne használni, ha utólag is lehetne linkesíteni a már beírt szöveget kijelölés után (már az SG is tudja a legutóbbi tatarozás óta).

Persze csak ha könnyen megoldható.
- A szerkesztő sáv betűméretnek nincs sajnos külön betűméret megadva. Azt a méretet használja amit maga a hozzászólás is használ. Próbáltam fejen állva, mindenhogy, de nem tudtam kisebbre venni, csak úgy hogy minden kisebb lett, de az meg fos volt.
- Az url generálást pedig automatikusan végzi a fórum, ha benne hagysz egy linket. De ha szeretnél egy szövegből utólag linket csinálni, akkor kijelölöd a szöveget, rányomsz az url gombra, ez berakja tag-be, utána meg url=link
így:

Kód: Egész kijelölése

[url=http://eztazoldaltakarom.hogyittlegyen.hu]utólag is lehet linkesíteni[/url]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #346 2016.03.21. 19:13

új ipadnek oxid tft kijelzője lesz, verhetitek a faszotokat :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #347 2016.03.21. 19:15

Micsu írta:új ipadnek oxid tft kijelzője lesz, verhetitek a faszotokat :D
Már mennék is sátrazni az apple store elé, de addig is vettem DotT-t steamen is, mert a kölök első szava köszönés után az volt, hogy akkor ma jelennek meg a csápok? :D Legalább összehasonlítási alapom. :D Amúgy valszeg új ipad is bejátszik majd nyáron.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #348 2016.03.21. 19:27

Botond írta:addig is vettem DotT-t steamen is
Miért, mire még?
Avatar
Botond

Hozzászólás #349 2016.03.21. 19:29

DanielT írta:Miért, mire még?
Gog.comon megvettem instant, mert azt mondták exclusive! Aztán kiderült, hogy prepurchase 2 napig. -.- Szóval most van steamre meg gogra is! Szavaztam a pízemmel, hogy még több ilyet!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #350 2016.03.21. 19:36

Micsu írta:új ipadnek oxid tft kijelzője lesz, verhetitek a faszotokat :D
Engem itt győztek meg, az oxide már csak hab a tortán!

Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”