A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #34021 2018.11.25. 21:12

DanielT írta:Hm, hát lehet, hogy a netet valóban nem bírná, csak a sima LAN-t. Node párszáz megabitet biztos visz, az meg kinek nem elég?

Persze én is 50k+ cuccot vettem legutóbb, hogy rendben legyenek a dolgok. A stabil router a civilizált élet sarokköve.
Emondom mér: mer amik nem tudnak wanon gigát (hiába van ráírva), hanem lekoccolnak 7-800 megánál, mert a prockója nem bírja tovább. Ami meg viszi, mint az enyém, a tied, meg a 40-50K-s cuccok, azoknak meg bírja a prockója. És miért baj ha nem bírja? Mert így fejhangon fog fütyülni minden letöltésénél. Ami jó garancia a kétnaponta fagyásra. De persze okosan csinálod. Neki a 13k-s szart ajánlgatod, de magadnak már csak a jót engeded be :taps:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34022 2018.11.25. 21:48

Moby írta:Nemtudom, lóból nem vagyok túl erős. de van itt egy lucernaszakértő, ő pl elég nagy parasztnak tűnik a kérdés megvitatásához, talán ért ehhez is :D Engem a mozgása kevésbé, a működése inkább zavar a játékban.
kozeleg a red dead vege hogy ez a siras elotti nevetes lenne ? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #34023 2018.11.25. 22:01

Moby írta:Ami neked van, és nekem nincs az nem az elvek, hanem az elmebaj. Te komolyan azt hiszed, hogyha tonnaszám veszed itthon a lemezeket, az érdekel bárkit is, vagy bármilyen befolyással vagy bármire?
Az usa fiókomra, amire soha nem lépek be, soha nem játszottam rajta egyetlen percet sem, ömlenek a kuponok, giftek, akciós ajánlatok. Nemrég kaptam rá 10$-t megint, mert két éves lett a psvr. Asse tudom honnan tudja azon a fiókon keresztül a sony, hogy van olyanom.
A fő, magyar accountomon, amin évek óta plusz van, amin az összes trofi van, a havi hírlevelet nem tudom megkapni, pedig már számtalanszor kértem, bepipáltam az accountomon, de semmi.
Te itt nem létezel nekik. Akkor sem, ha a havi családi büdzsét lemezbe vered. Ez a te szavazásos ökörséged a világ egyetlen pontján fejt ki hatást: a fejedben.
te aztán mersz kicsi lenni :worship:
Avatar
arty

Hozzászólás #34024 2018.11.25. 22:08

DanielT írta:Szerintem soha nem láttam a második pályát...
ennyire mocsoknehéz?! :( :(
mindig szemeztem vele, de a video után konkrétan bedobtam egy md cartot a kosárba, impuzusbó' :D az animáció megvett kilóra. (+ az a vízesés!!!!)

turricanban átjutottam a 3. pályára, 0 élettel, majd ott az első ugrást elvétve ~5 mp alatt meg is haltam, gyakorlatilag semmit nem láttam a pályából :( :(
már a cheattel kacérkodok... c64en is mindkét részt csak örökélet és örökenergiával vittem végig, nem kevésszer :)
Avatar
arty

Hozzászólás #34025 2018.11.25. 22:10

SlickAdam írta:konzol-digit-game-library '18 ?
továbbra is excel
Avatar
Moby

Hozzászólás #34026 2018.11.25. 22:16

arty írta:te aztán mersz kicsi lenni :worship:
Én nem kicsi vagyok. Én nekik nem vagyok. Nem létezem Az amerikai fiókom létezik nekik, aki meg nekem nem létezik. És téged meg engem csupán egyetlen dolog különböztet meg ebben a sztoriban: én ezt leszarom. Te meg évek óta küzdesz mindenkivel, mint malac a jégen. És szopsz. Merhogy sajnos semmi nem afelé halad, amerre szavazol, vagy mi a jóisten képszelsz bele ezekbe a vásárolgatásaidba. Mindegy, hívjuk szavazatnak, az legalább vicces kicsit :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #34027 2018.11.26. 00:05

Moby írta:Emondom mér: mer amik nem tudnak wanon gigát (hiába van ráírva), hanem lekoccolnak 7-800 megánál, mert a prockója nem bírja tovább. Ami meg viszi, mint az enyém, a tied, meg a 40-50K-s cuccok, azoknak meg bírja a prockója. És miért baj ha nem bírja? Mert így fejhangon fog fütyülni minden letöltésénél. Ami jó garancia a kétnaponta fagyásra.
Ilyen szempontból az ilyen 21 meg 25k-s szappantartók hozhatnak érezhető javulást? Én is azzal a Dlinkkel szemeztem, mert 50k biztos nem lesz rá.
Ez a red dead 2 meg a cinematic nongame szótári definíciója, és ezt csak megerősítette az a pár óra amit ma próbálgattuk.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34028 2018.11.26. 00:51

benőmenő írta:Ilyen szempontból az ilyen 21 meg 25k-s szappantartók hozhatnak érezhető javulást? Én is azzal a Dlinkkel szemeztem, mert 50k biztos nem lesz rá.
Nekem amúgy ebből a kettőből az Asus van, vezetékesen nincs rá panasz, bár kimaxolt gigabitet még nem láttam. Nem tudom, hogy érdemben ki lehetne-e hozni többet a kapcsolatomból, de a 80 MByte/s a gyakorlatban is simán megy, akadozni, zúgni nem szokott, böngészni is lehet mellette lassulás nélkül. Bő 3 év alatt összesen kétszer indítottam újra. Simán a gyári firmware-rel használom, nem tudom, mennyit lenne okosítható.

Vezeték nélkül azért a téglafalakon át kevésbé stabil. Mármint kapcsolat van mindig, de pár szobával odébb kimaxolni véletlenül sem lehet (amikor utoljára néztem, 6-7 MByte/s volt a realitás, holnap letesztelhetem még), és például a nappalis okostévé is rühelli a vezetékmenetes kapcsolatokat, ezzel szemben más eszközökkel jobban működik. (De hát okostévé=FOS, ez alap.)

Ja, és 20k alatt volt régen, meg néhány számomra ismeretlen "árukeresős" oldalon most is. A nagyok közül meg az iPonban ~21k. Annak idején én is ott vettem, mert ott volt olcsó, és főleg mert a leáldban az számított menőnek.

Ennyiért szerintem találsz dual-bandeseket is, ha igényed van rá, de nincs más ajánlható routerrel tapasztalatom, a gigabithez csak ezt használtam, illetve pár napig az előző Netgeart, mely papíron sem volt alkalmas a feladatra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34029 2018.11.26. 08:11

Egyébként nem a webshop specifikációkat kell nézni, hanem Google: típus chipset. Miután kiderült mi van benne, lehet menni a broadcom/atheros/stb wiki oldalra ahol táblázatba van szedve, hogy mikori, mit tud, stb.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #34030 2018.11.26. 10:11

arty írta:ennyire mocsoknehéz?! :( :(
mindig szemeztem vele, de a video után konkrétan bedobtam egy md cartot a kosárba, impuzusbó' :D az animáció megvett kilóra. (+ az a vízesés!!!!)

turricanban átjutottam a 3. pályára, 0 élettel, majd ott az első ugrást elvétve ~5 mp alatt meg is haltam, gyakorlatilag semmit nem láttam a pályából :( :(
már a cheattel kacérkodok... c64en is mindkét részt csak örökélet és örökenergiával vittem végig, nem kevésszer :)


Nekem megvan még a pitfall collection lemezként, zseniális játék. Imádtam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34031 2018.11.26. 11:34

arty írta:ennyire mocsoknehéz?! :( :(
mindig szemeztem vele, de a video után konkrétan bedobtam egy md cartot a kosárba, impuzusbó' :D az animáció megvett kilóra. (+ az a vízesés!!!!)
Akkoriban elég újdonság volt ez az animációs delay és szerintem ehhez nem idomult az agyam. Majd megint kipróbálom, főleg így RDR2-n edződve. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34032 2018.11.26. 13:10

DanielT írta:Akkoriban elég újdonság volt ez az animációs delay és szerintem ehhez nem idomult az agyam. Majd megint kipróbálom, főleg így RDR2-n edződve. :idiota:
Még mindig nem mondtátok milyen oledről van szó. Az ára alapján gondolom ez az eg9a7v. Namer annak az 50ms-es input lagja sem segít sokat az ügyön.
Avatar
deep

Hozzászólás #34033 2018.11.26. 14:37

Moby írta:Még mindig nem mondtátok milyen oledről van szó. Az ára alapján gondolom ez az eg9a7v. Namer annak az 50ms-es input lagja sem segít sokat az ügyön.
Ahhá.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34034 2018.11.26. 15:11

belenéztem ebbe a darksidersiiiba, full indie hatás :P
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34035 2018.11.26. 16:13

Moby írta:Még mindig nem mondtátok milyen oledről van szó. Az ára alapján gondolom ez az eg9a7v. Namer annak az 50ms-es input lagja sem segít sokat az ügyön.
Áh, az nem volt tényező. Release óta meg volt hozzá firmware update és egérrel+pécével tesztelve gém módban rendben volt. Másban persze pököl.
Avatar
arty

Hozzászólás #34036 2018.11.26. 17:09

Moby írta:Én nem kicsi vagyok. Én nekik nem vagyok. Nem létezem Az amerikai fiókom létezik nekik, aki meg nekem nem létezik. És téged meg engem csupán egyetlen dolog különböztet meg ebben a sztoriban: én ezt leszarom. Te meg évek óta küzdesz mindenkivel, mint malac a jégen. És szopsz. Merhogy sajnos semmi nem afelé halad, amerre szavazol, vagy mi a jóisten képszelsz bele ezekbe a vásárolgatásaidba. Mindegy, hívjuk szavazatnak, az legalább vicces kicsit :D
Létezel, mert a statba beleszámít az az 1 gow is, amit most megvettél. 1-0 a lemezes ellen. És ehez ebbe beleképzelni se kell semmit, vagy szavazatnak hívni - ez TÉNY.

Persze, hogy "küzdök"! Utálom hogy a "fajtád" miatt majd szophatok a kötelező és egyedüli digitdisztribbel is, miután a "fizetősmultit" már megoldottátok. (És nem TE, konkrétan, hanem EZ a mentalitás!)
Tehát nem most szopok, hanem majd csak fogok. Az mindenesetre vigasztal, hogy te is :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34037 2018.11.26. 18:32

arty írta:Létezel, mert a statba beleszámít az az 1 gow is, amit most megvettél. 1-0 a lemezes ellen. És ehez ebbe beleképzelni se kell semmit, vagy szavazatnak hívni - ez TÉNY.

Persze, hogy "küzdök"! Utálom hogy a "fajtád" miatt majd szophatok a kötelező és egyedüli digitdisztribbel is, miután a "fizetősmultit" már megoldottátok. (És nem TE, konkrétan, hanem EZ a mentalitás!)
Tehát nem most szopok, hanem majd csak fogok. Az mindenesetre vigasztal, hogy te is :mf2:
Szerintem én akkor is meg fogom tudni olcsón venni a játékaimat. És nem fog kelleni ekkora full kamu arconpörgést csinálni előtte, csak...nos, csak megveszem. Ahogy eddig is mindent. Olcsón. Te meg majd gyűlölöd a világot helyettem akkor is, ahogy most :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #34038 2018.11.26. 19:01

Moby írta:Szerintem én akkor is meg fogom tudni olcsón venni a játékaimat. És nem fog kelleni ekkora full kamu arconpörgést csinálni előtte, csak...nos, csak megveszem. Ahogy eddig is mindent. Olcsón. Te meg majd gyűlölöd a világot helyettem akkor is, ahogy most :)
Legalább az AMD biztos pont neki, ott a zen meg Radeon a gépében, mert ő nem húzza be máshova az 1-0t csak azért mert olcsóbb és kényelmesebb, szóval miatta nem szívunk, minden szemrehányása megalapozott!!!44
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34039 2018.11.26. 19:49

Moby írta:Szerintem én akkor is meg fogom tudni olcsón venni a játékaimat. És nem fog kelleni ekkora full kamu arconpörgést csinálni előtte, csak...nos, csak megveszem. Ahogy eddig is mindent. Olcsón. Te meg majd gyűlölöd a világot helyettem akkor is, ahogy most :)
már csak az a kérdés hogy lesz e mit megvenned :banplz: vagy rápörögsz az 5 éves játékok switch verziójára mint Botond :D 11/10 gaming
Avatar
Moby

Hozzászólás #34040 2018.11.26. 20:24

Micsu írta:már csak az a kérdés hogy lesz e mit megvenned :banplz: vagy rápörögsz az 5 éves játékok switch verziójára mint Botond :D 11/10 gaming
Hát...""""""SZAVAZTAM"""""" a god of warra, szóval remélem lesz :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34041 2018.11.27. 15:00

Na ez vicces. :D

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #34042 2018.11.27. 16:15

Botond írta:Legalább az AMD biztos pont neki, ott a zen meg Radeon a gépében, mert ő nem húzza be máshova az 1-0t csak azért mert olcsóbb és kényelmesebb, szóval miatta nem szívunk, minden szemrehányása megalapozott!!!44
Kiáálltam értük, amíg lehetett/volt értelme. De miután AZT IS ELKÚRTÁTOK (nvidiabuzulással), így beszoptuk.

Szerencsére mobyt ez se érintette, ő most is tud ócsó gput venni........ ahogy fog majd ócsó digitjátékot is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34043 2018.11.27. 16:34

arty írta:Kiáálltam értük, amíg lehetett/volt értelme. De miután AZT IS ELKÚRTÁTOK (nvidiabuzulással), így beszoptuk.

Szerencsére mobyt ez se érintette, ő most is tud ócsó gput venni........ ahogy fog majd ócsó digitjátékot is.
Van is erre egy jó mondás: álljon ki érted az arty!
Avatar
Botond

Hozzászólás #34044 2018.11.27. 16:41

arty írta:Kiáálltam értük, amíg lehetett/volt értelme. De miután AZT IS ELKÚRTÁTOK (nvidiabuzulással), így beszoptuk.

Szerencsére mobyt ez se érintette, ő most is tud ócsó gput venni........ ahogy fog majd ócsó digitjátékot is.
Nem tudom számít e, de kettőnk közül szerintem én váltottam később vidiára, szóval azt hiszem ezeket én mondhatom el neked. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #34045 2018.11.27. 17:12

arty írta:Szerencsére mobyt ez se érintette, ő most is tud ócsó gput venni........ ahogy fog majd ócsó digitjátékot is.
Nos nekem volt 3db rx480-am(pontosabban 2 480-am, meg egy 580-am). Neked mennyi volt öcsipók?
Tudom, tudom, közben nvidiát is vettem, és hát a SZAVAZAT(TM) ugye...ahelyett, hogy bohocót csináltam volna magamból, hogy olyanért kampányolok, amit aztán magam bottal sem piszkálok meg :bohoc: :taps:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34046 2018.11.27. 17:15

Zóanagyvarázsló írta:Van is erre egy jó mondás: álljon ki érted az arty!
Jaja, volt hogy én is elragadtattam magam, és dühömben azt kívántam valakinek, hogy "mentsen meg téged az arty!" :( Utólag bocsánatot kértem az illetőtől.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34047 2018.11.27. 17:34

A Sony megoldotta, hogy a PlayStation Classicon sokkal rosszabbul fussanak a játékok, mint az eredeti PS1-en.

Pl itt a RIDZSRÉSZÖR:

Kép

Meg két egyéb:

Kép

Kép

Mondjuk jó performance-szal is vérgáz lett volna a portékájuk, de így még többet lehet rajtuk röhögni. Szerintem aaby miatt csinálták: visszamenőlegesen is ki akarják csinálni a japó igényességet. Már rivjúkban is savazzák mindenhol.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34048 2018.11.27. 17:42

In botond Before.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34049 2018.11.27. 17:53

Zóanagyvarázsló írta:A Sony megoldotta, hogy a PlayStation Classicon sokkal rosszabbul fussanak a játékok, mint az eredeti PS1-en.

Pl itt a RIDZSRÉSZÖR:

Kép
Fun fact: a Ridge Racerből később készült 60 frémes verzió is Ps1-re.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34050 2018.11.27. 17:56

LOL!!! Végre az USA+Japán is kap egy kis PAL fíling szopást! :DDD Hihetetlen de tényleg.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34051 2018.11.27. 18:03

DanielT írta:Fun fact: a Ridge Racerből később készült 60 frémes verzió is Ps1-re.
Nekem a 30 fps-es verzió volt a meglepetés. Me a PS Classic teljesítménye. Ja, az nem, bíztam a Sony bohócaiban.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34052 2018.11.27. 18:16

Zóanagyvarázsló írta:In botond Before.

[video]pörköltszaft.flv[/video]
nem birsz a zenevel a hatterben :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34053 2018.11.27. 18:26

arty írta:Kiáálltam értük, amíg lehetett/volt értelme. De miután AZT IS ELKÚRTÁTOK (nvidiabuzulással), így beszoptuk.

Szerencsére mobyt ez se érintette, ő most is tud ócsó gput venni........ ahogy fog majd ócsó digitjátékot is.
azt te basztad el a szar konzol vásárlásaiddal mert az amdnek hirtelen fontosabb lett hogy kiszolgálja a konzolokat mint a fejlesztés, elég volt neki "olcsó menekült informatikusokat" alkalmazni
Avatar
Moby

Hozzászólás #34054 2018.11.27. 20:14

Hat in Time lepörgött. Mindenkinek jó szívvel ajánlom(kivéve a lucernaszakértőket :P ), deplánefőleg gyerekkel rendelkezőknek. Gecijó kis cucc. Nem egy liga az Astro Bot Rescue Mission-el, oda viszont nem ér fel semmi. Az a platformerek szakállasgyereke, csak az meg a VR miatt gyereknek nem ajánlható. De ma lepörög az is. Olyan betonkemény 10/10-es, minden molekulájában hibátlan cucc, hogy az példaértékű. 2018 óriási meglepetése. Amúgy japán cucc, szóval egy pálcika a japóigényességnek :D Ritka pillanat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34055 2018.11.27. 20:27

Moby írta:Hat in Time lepörgött. Mindenkinek jó szívvel ajánlom(kivéve a lucernaszakértőket :P ), deplánefőleg gyerekkel rendelkezőknek. Gecijó kis cucc. Nem egy liga az Astro Bot Rescue Mission-el, oda viszont nem ér fel semmi. Az a platformerek szakállasgyereke, csak az meg a VR miatt gyereknek nem ajánlható. De ma lepörög az is. Olyan betonkemény 10/10-es, minden molekulájában hibátlan cucc, hogy az példaértékű. 2018 óriási meglepetése. Amúgy japán cucc, szóval egy pálcika a japóigényességnek :D Ritka pillanat.
Na, erről az Astro Bot Rescue Missionről még nem is hallottam, de ez nyilván a VR miatt van. Mennyire igazi játék? Videók alapján kontrollerdöntögetés is van benne, én meg azt az összes PS3-as játékban zsigerből gyűlöltem. A Heavenly Sword menüjében is az egyik első dolgom az analóg karokra átállítása volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34056 2018.11.27. 20:57

Zóanagyvarázsló írta:Na, erről az Astro Bot Rescue Missionről még nem is hallottam, de ez nyilván a VR miatt van. Mennyire igazi játék? Videók alapján kontrollerdöntögetés is van benne, én meg azt az összes PS3-as játékban zsigerből gyűlöltem. A Heavenly Sword menüjében is az egyik első dolgom az analóg karokra átállítása volt.
Annyira igazi játék, hogy szerintem álruhás nintendo-nyugger-menekültek csinálták. Van benne kontroller döntögetés, de nem az irányításhoz, hanem a kezedben lévő kontroller a virtuális térben is létezik, de kap gadgeteket(. Egyébként tökéletesen működik ez a része is, bár olvastam olyan reviewkat, ahol arra panaszkodnak, hogy elbaszodik nekik, nálam ilyen egyetlen egyszer sem történt(valszeg kamera-bevilágítás-látószög problémák okozhatják).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34057 2018.11.27. 21:05

Moby írta:Annyira igazi játék, hogy szerintem álruhás nintendo-nyugger-menekültek csinálták. Van benne kontroller döntögetés, de nem az irányításhoz, hanem a kezedben lévő kontroller a virtuális térben is létezik, de kap gadgeteket(. Egyébként tökéletesen működik ez a része is, bár olvastam olyan reviewkat, ahol arra panaszkodnak, hogy elbaszodik nekik, nálam ilyen egyetlen egyszer sem történt(valszeg kamera-bevilágítás-látószög problémák okozhatják).
N ajó, akkor legkésőbb aznap megsasolom a játékot, amikor VR-ra vált a Leáldozott Topik motorja is :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #34058 2018.11.27. 21:53

Zóanagyvarázsló írta:In botond Before.

[video]hypeatmax.mpeg4[/video]
Kicsit OP nemzet leszünk, meg ez a világverő badass feelinget se tudom hova tenni, bár egy olyan világban bármi megtörténhet, ahol Arty kéri számon, hogy ki mikor vett nvidia kártyát...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34059 2018.11.27. 22:01

Botond írta:Kicsit OP nemzet leszünk, meg ez a világverő badass feelinget se tudom hova tenni, bár egy olyan világban bármi megtörténhet, ahol Arty kéri számon, hogy ki mikor vett nvidia kártyát...
Ja, egy Kádár János-os verziót hámhatvanas kenyérárra pucsítós csodaképességgel közelebb érezhetnénk magunkhoz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #34060 2018.11.27. 22:16

arty írta:Kiáálltam értük, amíg lehetett/volt értelme. De miután AZT IS ELKÚRTÁTOK (nvidiabuzulással), így beszoptuk.

Szerencsére mobyt ez se érintette, ő most is tud ócsó gput venni........ ahogy fog majd ócsó digitjátékot is.
Ez vérszegény magyarázat, és a te értelmezésedben sem állja meg a helyét, plusz a végén kiderül, h csak te nem vettél amd-t az elmúlt időben, hát sry, de ez elég fail volt asszem :rolleyes:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #34061 2018.11.27. 22:18

DanielT írta:Fun fact: a Ridge Racerből később készült 60 frémes verzió is Ps1-re.

phpBB [media]
Ezek úgy hozzák a vásárlási kedvet, minxamellett, hogy mindig analog nélküli mgs-re fájt a fogam :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #34062 2018.11.27. 22:21

Mekee írta:Ez vérszegény magyarázat, és a te értelmezésedben sem állja meg a helyét, plusz a végén kiderül, h csak te nem vettél amd-t az elmúlt időben, hát sry, de ez elég fail volt asszem :rolleyes:
Lemezes játékot se vesz, de azért osztja az észt, hogy vegyen mindenki. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #34063 2018.11.27. 22:22

Moby írta:Hat in Time lepörgött. Mindenkinek jó szívvel ajánlom(kivéve a lucernaszakértőket :P ), deplánefőleg gyerekkel rendelkezőknek. Gecijó kis cucc. Nem egy liga az Astro Bot Rescue Mission-el, oda viszont nem ér fel semmi. Az a platformerek szakállasgyereke, csak az meg a VR miatt gyereknek nem ajánlható. De ma lepörög az is. Olyan betonkemény 10/10-es, minden molekulájában hibátlan cucc, hogy az példaértékű. 2018 óriási meglepetése. Amúgy japán cucc, szóval egy pálcika a japóigényességnek :D Ritka pillanat.
És meg is történt. Egyúttal eklatáns példája annak miért nem szabad a vége előtt SOHA értékelést írni. Sajnálom, hogy leírtam a 10/10-et. Ezt az utolsó bossfight, és a vége főcím miatt kénytelen vagyok 11/10-re módosítani.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34064 2018.11.27. 22:23

Moby írta:És meg is történt. Egyúttal eklatáns példája annak miért nem szabad a vége előtt SOHA értékelést írni. Sajnálom, hogy leírtam a 10/10-et. Ezt az utolsó bossfight, és a vége főcím miatt kénytelen vagyok 11/10-re módosítani.
Mobycoaster! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34065 2018.11.27. 22:25

Mekee írta:Ez vérszegény magyarázat, és a te értelmezésedben sem állja meg a helyét, plusz a végén kiderül, h csak te nem vettél amd-t az elmúlt időben, hát sry, de ez elég fail volt asszem :rolleyes:
Már nem először égett be ugyanezzel. Most vagy direkt játssza a viccbéli vadászt, vagy csak minden egyes nap szavaz egyet a Cavinton ellen.
Avatar
eje75

Hozzászólás #34066 2018.11.27. 23:28

Ez a BFV gecijó... komolyan mondom, hatalmas pozitív csalódás, legjobb WW2 játék ever, csak rohad kevés a 8 pálya, minimum 12 kellene... Hamada-t már annyira unom, hogy lépek ki a picsába, amikor látom, hogy az jön...remélem gyorsan jönnek a kieegek, mert akkor még lehet, hogy meg is veszem...
Avatar
eje75

Hozzászólás #34067 2018.11.27. 23:38

eje75 írta:Rendeltem a Philips-től egy 230-res kávéfőzőt ebben a Shell promóban..... Veszem ki a dobozból, hallom, hogy ahogy mozgatom, gurulgat benne valami csavar, vagy mi a zsákom :wilting: a qwa anyját ennek a tetves világnak, hogy ha veszel valami műszaki cikket, akkor 50% eséllyel hibás már amikor a dobozból kiveszed... most szaladgálhatok cserélni, vagy mit tudom én mi a fasz lesz vele.... valahogy nincs szerencsém ezekkel a szarokkal mostanában...
Tegnap felhívtam Őket, hogy helyzet van... mondták, hogy sry, írjak e-levelet, egy héten belül megpróbálják cserélni...erre ma már jött is a futár, elvitte a xart, és hozta az újat... ezt nevezem! :worship: Most már csak a gőzállomásnak kellene megjönnie az emagról, amit rendeltem, viszont annak híre fasza sincs... majdnem beszoptam, mert 120e az eredeti ára, 78e-ért megrendeltem a Hülye Azért Nem Vagyokról egy héttel előtte, mondván ennél olcsóbb biztos nem lesz, de kiderült, hogy az vagyok, mert az emagon meg 59e volt :wilting: berendeltem az emagról a másodikat, és felhívtam MM-ot, hogy lemondjam....kicsit paráztam, de tök kedvesen mondta a kiscsaj, hogy semmi gond, át se vegyem a futártól, így létre se jött az egész... se kioktatás, se hard feeling, semmi... könnyedség, és hideg profizmus: piros pont azoknak is...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #34068 2018.11.28. 07:57

eje75 írta:Tegnap felhívtam Őket, hogy helyzet van... mondták, hogy sry, írjak e-levelet, egy héten belül megpróbálják cserélni...erre ma már jött is a futár, elvitte a xart, és hozta az újat... ezt nevezem! :worship: Most már csak a gőzállomásnak kellene megjönnie az emagról, amit rendeltem, viszont annak híre fasza sincs...
Az emagos sd kártyámat meg úgy próbálták tegnap kihozni, hogy se email, se sms, hogy ma jönnének. Plusz a futár se hívott, hogy nem talált a címen senkit, mikor próbálkozzon legközelebb. Eléggé gáz ez az express one futár eddig.
Avatar
arty

Hozzászólás #34069 2018.11.28. 09:10

Botond írta:Nem tudom számít e, de kettőnk közül szerintem én váltottam később vidiára, szóval azt hiszem ezeket én mondhatom el neked. :)
980 gx2! ugyeugye....... :bee1:

Moby írta:Nos nekem volt 3db rx480-am(pontosabban 2 480-am, meg egy 580-am). Neked mennyi volt öcsipók?
addigra rég kicsináltátok szegény amd-t... előbb kellett volna kapcsolni. 4xx széria, neviccelj, már a 2xx/3xx is a lejtő volt... (tudom h volt 3xx-ed is egy pillanatra, ill. az is későn :P)

Micsu írta:azt te basztad el a szar konzol vásárlásaiddal mert az amdnek hirtelen fontosabb lett hogy kiszolgálja a konzolokat mint a fejlesztés, elég volt neki "olcsó menekült informatikusokat" alkalmazni
2007/8 környékén vettem a boxot, semmi ilyesmi nem történt az amdnél akkormég :P (és a box mellett volt amdpécém is!)

fejleszteni pénzből lehet. ahoz meg eladás kell, de sajnos ti a fizixbe invesztáltatok inkább, be is jött, élvezzétek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2018.11.28. 09:14-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #34070 2018.11.28. 09:13

arty írta:980 gx2! ugyeugye....... :bee1:
Egyrészt 9800gx2, másrészt már előtte is volt vidiám, a gef2xp is vidia volt, de én azt gondoltam itt arra gondolunk amikor beállt a vidia only korszak, mert amikor egy ilyen-egy olyan akkor az még az egészséges verseny támogatása nálam, és amikor vki ilyen van olyan only lesz, akkor megy át fanboikodásba. Szóval ja, sose voltam amd fanboi, az tény. De te azért nagyobb lendülettel ástad a sírgödrük, mint én, az is tény. :)
/szerk: nekem 2xx volt, az még időben vagy az is késő? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #34071 2018.11.28. 09:22

Botond írta:Egyrészt 9800gx2, másrészt már előtte is volt vidiám, a gef2xp is vidia volt, de én azt gondoltam itt arra gondolunk amikor beállt a vidia only korszak, mert amikor egy ilyen-egy olyan akkor az még az egészséges verseny támogatása nálam, és amikor vki ilyen van olyan only lesz, akkor megy át fanboikodásba. Szóval ja, sose voltam amd fanboi, az tény. De te azért nagyobb lendülettel ástad a sírgödrük, mint én, az is tény. :)
/szerk: nekem 2xx volt, az még időben vagy az is késő? :)
2009/10 +2-4 év lehetett a kritikus pillanat, nekem a Batman AA utáni korszak maradt meg, mint gecividia-vidiagecizés-lefizetés-stb, ott/akkor, a kritikus időszakban kellett (volna) okosan szavazni.... :P (a felváltva vásárlás - utólag - ELFOGADHATATLAN :D (nyilván nem))
Avatar
Botond

Hozzászólás #34072 2018.11.28. 10:14

arty írta:2009/10 +2-4 év lehetett a kritikus pillanat
2009-2016 végig radeonokkal telt. Neked? :) 2008ban volt a 9800gx2, de azt éven belül dobtam is, a 100+ fokos üzemhőmérséklet vállalhatatlan volt. A gtx750 meg 2016 elején került a házhoz, közte volt 3 radeon. Szóval nekem tiszta a lelkiismeretem, és a tied? :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34073 2018.11.28. 10:52

Érthető, hogy nem megy a számológép, komplex feladat, adjunk időt még nekik!

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34074 2018.11.28. 10:54

arty írta:
fejleszteni pénzből lehet. ahoz meg eladás kell, de sajnos ti a fizixbe invesztáltatok inkább, be is jött, élvezzétek.
most is a fiziksz miatt vesszuk , mi masert :taps:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34075 2018.11.28. 10:58

Botond írta:2009-2016 végig radeonokkal telt.
igen ilyen dontesekkel nem csodalkozom h idenre a switchnel kotottel ki :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #34076 2018.11.28. 11:00

arty írta:fejleszteni pénzből lehet. ahoz meg eladás kell, de sajnos ti a fizixbe invesztáltatok inkább, be is jött, élvezzétek.
Mondd meg nekik! A réjtrészre is hogy ugrott mindenki gpu-t cserélni innen. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #34077 2018.11.28. 12:19

Botond írta:2009-2016 végig radeonokkal telt. Neked? :) 2008ban volt a 9800gx2, de azt éven belül dobtam is, a 100+ fokos üzemhőmérséklet vállalhatatlan volt. A gtx750 meg 2016 elején került a házhoz, közte volt 3 radeon. Szóval nekem tiszta a lelkiismeretem, és a tied? :)
~dettó! 6950 7850 7950 280x 290 <2014 karácsonya> 970 950 1070 1080ti 1080 <itt vagyunk most>
Avatar
arty

Hozzászólás #34078 2018.11.28. 12:22

Micsu írta:most is a fiziksz miatt vesszuk , mi masert :taps:
a fizix csak az összefoglalása a gecividia gecizésének a korszakból
Avatar
arty

Hozzászólás #34079 2018.11.28. 12:25

benőmenő írta:Mondd meg nekik! A réjtrészre is hogy ugrott mindenki gpu-t cserélni innen. :idiota:
miért ugrott volna bárki félmillás (EGYELŐRE!)"aliggyorsabb" kártyára?
és mit kéne megmondanom kinek ezért? hogy vegyetek 2080ti-t, mert az amd félmillás, hasonlóan gyors termékében bezzeg nincs réjtrész? (szóval ügyes analógia, tényleg "ugyanott" tart mai is a két cég, mint anno ;) )
Avatar
Botond

Hozzászólás #34080 2018.11.28. 12:56

Micsu írta:igen ilyen dontesekkel nem csodalkozom h idenre a switchnel kotottel ki :P
Tegnap pcn civ6oztam. Szétviszi a szememagyam annyival szebb 4k@ultrában pcn, mint a másik két platformon. :D De azokon is szép persze, csak a kontraszt erős volt, na.
Avatar
Botond

Hozzászólás #34081 2018.11.28. 13:02

arty írta:~dettó! 6950 7850 7950 280x 290 <2014 karácsonya> 970 950 1070 1080ti 1080 <itt vagyunk most>
Az mondjuk zseniális ahogy bedobod, hogy normális ember 2014ig tartott ki a radeonok mellett, mert ... hát ... így pont személyedre szabott a normálisság definíciója. Mindenki más meg vidiabérenc-csicska. Jöhet a onepointforgriffindale vagy mi gif. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #34082 2018.11.28. 13:26

arty írta:miért ugrott volna bárki félmillás (EGYELŐRE!)"aliggyorsabb" kártyára?
és mit kéne megmondanom kinek ezért? hogy vegyetek 2080ti-t, mert az amd félmillás, hasonlóan gyors termékében bezzeg nincs réjtrész? (szóval ügyes analógia, tényleg "ugyanott" tart mai is a két cég, mint anno ;) )
Az analógia az lett volna, hogy itt pont annyian vettek vídiát a physx-re, mint az RTX-re, vagy amd-t az eyefinityre.
Értem én, hogy Totti nélkül (legyen neki puha a föld) már nem maradt igazi hw fanboy, ezért kár is innen bárkin ezt számonkérni szerintem.
Én is full amd konfigról álltam át intelvídiára mert a vásárláskor ők adták a nekem megfelelő terméket és ennyi racionalitás itt mindenkibe van.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34083 2018.11.28. 14:16

Botond írta:Az mondjuk zseniális ahogy bedobod, hogy normális ember 2014ig tartott ki a radeonok mellett, mert ... hát ... így pont személyedre szabott a normálisság definíciója. Mindenki más meg vidiabérenc-csicska. Jöhet a onepointforgriffindale vagy mi gif. :D
nekem 9700pro után volt még vmi ati kártyám de ati/amd talán már nem, és imádtam a 9700et de softweres gondjaim voltak meg villogó textúrák miközben vidias spanomnál semmi utána meg jött a 8800gtx 2006ban a többi már történelem, nem a fiziksz miatt hanem konkrétan agyonbaszott mindent
egyébként ezzel én úgy vagyok hogy akinek volt xboxone gépe (nem az x) az ne ossza az észt :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #34084 2018.11.28. 14:25

Micsu írta:egyébként ezzel én úgy vagyok hogy akinek volt xboxone gépe (nem az x) az ne ossza az észt :D
Mermér? Az amd cucc, ahhoz kellett ám elkötelezett fanboiság! Látod én meg switchet vettem, mert abban meg vidia csip van. Én vagyok a főáruló!!!!44
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34085 2018.11.28. 14:33

Botond írta:Mermér? Az amd cucc, ahhoz kellett ám elkötelezett fanboiság! Látod én meg switchet vettem, mert abban meg vidia csip van. Én vagyok a főáruló!!!!44
Feladta ő is a harcot mint steve jobs, ezért van megkeseredve ne bántsd őt :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #34086 2018.11.28. 15:02

Micsu írta:Feladta ő is a harcot mint steve jobs, ezért van megkeseredve ne bántsd őt :D
Bort iszik vizet prédikál. Meg ami a maximálisan agyf*sz ebben az országban, hogy mindenki valami ellen szavaz, senki nem valami mellett. Amiket én teszek, vagy veszek az azért van, mert azt tartom jónak, nem azért mert a másikat rossznak. Azé van ipad, intelvidia meg switch mert jónak tartom, nem azért mert az alternatívát szarnak. Nem is értem ezt a kifordított logikáját. Akkor azért veszek civ6 kieget, mert az rdr2t szarnak tartom? Vagy azért veszek switchre mindent fizikai copyban, mert a letöltést szarnak tartom? Akkor a steamen miért veszek bármit is? Nem értem már magamat sem, csak azt látom, hogy miattam dől be az amd, az biztos.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #34087 2018.11.28. 19:20

Kimaxoltam a black fridayt, a ps4 pro rendelésem elveszett az éterben. Már gyanús volt, hogy csúszik a visszaigazoló email, gondoltam, hogy a nagy forgalom miatt.
Másnap reggel Írtam levelet, közölték, hogy így jártam. Köszi konzolvilág :mf1: . :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #34088 2018.11.28. 19:21

arty írta:2009/10 +2-4 év lehetett a kritikus pillanat, nekem a Batman AA utáni korszak maradt meg, mint gecividia-vidiagecizés-lefizetés-stb, ott/akkor, a kritikus időszakban kellett (volna) okosan szavazni.... :P (a felváltva vásárlás - utólag - ELFOGADHATATLAN :D (nyilván nem))
2008 és 2014 között 0 db kártyát vettem. Ez volt a baj.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #34089 2018.11.28. 19:58

Arty! Csak a teljes tisztánlátás kedvéért... Te aztmondod, hogy elveid vannak, és az mellett szavazol, de egyszer van egy pont ahol feladod az elveid, és a másik mellé szavazol, mikor pont lehet az az egy szavazat kellene, hogy kimásszanak a gödörből? Vagy ha nem is, akkoris megtartod az elveid, mertazok márcsak ilyenek? Politikusként jól eladnád ezt, de ez így nem állja meg a helyét, mert te is csak mész az árral, ezek nem elvek, ezek csak siránkozások szerintem.
Dehamár digit-lemezből indult a dolog, forzát is lemezesen tolod? Vagy esetleg már itt is átléptük a határt, ahol már fel kell adni az elveket, és szavazni a gonosz digit mellett?
Avatar
arty

Hozzászólás #34090 2018.11.28. 20:54

Botond írta:Az mondjuk zseniális ahogy bedobod, hogy normális ember 2014ig tartott ki a radeonok mellett, mert ... hát ... így pont személyedre szabott a normálisság definíciója. Mindenki más meg vidiabérenc-csicska. Jöhet a onepointforgriffindale vagy mi gif. :D
nézz grafikont évenkénti market share-ről, akkor majd megérted a miértet ;) én tuti nem kísérem a sírig az amdt és másnak se ajánlom....

Vissza: “Leáldozott.hu”