A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #33951 2018.11.24. 00:26

eje75 írta:Rendeltem a Philips-től egy 230-res kávéfőzőt
Nekem "csak" egy 100k-s van tőlük. Retek szar. Első és utolsó volt az tuti.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33952 2018.11.24. 09:59

deep írta:Nekem "csak" egy 100k-s van tőlük. Retek szar. Első és utolsó volt az tuti.
Fasza... De akkor mi a fasz vegyek :wilting: Eddig egy Krups ea8245 volt, de attól se estem hasra, 5 éves 1 éve volt szervízbe kellett vinni, de megint döglődik, valamit vennem kell helyette, mert nem akarom szervizeltetni. A vicc az, hogy minden "kisebb" háztartási cucc Philips itthon, és semmivel nem volt soha baj, sőt kifejezetten jó cuccok..
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33953 2018.11.24. 10:04

eje75 írta:Fasza... De akkor mi a fasz vegyek :wilting:
bögre
bele filter
filterbe frissen örölt kave
ra forro viz

:rolleyes:

vagy:
Spoiler
Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #33954 2018.11.24. 10:10

SlickAdam írta:bögre
bele filter
filterbe frissen örölt kave
ra forro viz

:rolleyes:

vagy:
Spoiler
Kép
Nem vagyunk állatok! Egy gombot megnyomok, és kész cappucino. Ez a minimum. Közben halk zenét játszon, és gyengéden masszírozz a tarkómat, ha már elé vonszolom a fonnyad porhüvelyem... filter? meg őrlés? jó hogy nem kell az erdőben előtte rőzsét gyűjteni, utána meg tüzet csiholni a szakócámmal... nem..nincs nekem ezekre erőm reggelente...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33955 2018.11.24. 10:20

eje75 írta:Nem vagyunk állatok! Egy gombot megnyomok, és kész cappucino. Ez a minimum. Közben halk zenét játszon, és gyengéden masszírozz a tarkómat, ha már elé vonszolom a fonnyad porhüvelyem... filter? meg őrlés? jó hogy nem kell az erdőben előtte rőzsét gyűjteni, utána meg tüzet csiholni a szakócámmal... nem..nincs nekem ezekre erőm reggelente...
allatok? marpedig igy keszül a fasza kave. te csak egy kialvatlan lusta casual szipper vagy E! :banplz: :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33956 2018.11.24. 10:46

amit te írtál úgy az instant kávé készül, a fasza kávét főzik ;)
Avatar
deep

Hozzászólás #33957 2018.11.24. 10:48

eje75 írta:Fasza... De akkor mi a fasz vegyek
Jura. Cégnél az van, napi 200 kávé és soha semmi baja 2 éve.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33958 2018.11.24. 10:58

deep írta:Jura. Cégnél az van, napi 200 kávé és soha semmi baja 2 éve.
A Jura már nem az én szintem... Otthonra luxus lenne, geci drágák...
Avatar
eje75

Hozzászólás #33959 2018.11.24. 11:00

SlickAdam írta:allatok? marpedig igy keszül a fasza kave. te csak egy kialvatlan lusta casual szipper vagy E!
Fasza? És hol van itt a nyomás, ami kioldja a kávéból az olajokat? Vagy utána még átszűröd a zoknidon, hogy legyen egy kis fahéjas aromája?
Avatar
Botond

Hozzászólás #33960 2018.11.24. 11:01

eje75 írta:Rendeltem a Philips-től egy 230-res kávéfőzőt ebben a Shell promóban..... Veszem ki a dobozból, hallom, hogy ahogy mozgatom, gurulgat benne valami csavar, vagy mi a zsákom :wilting: a qwa anyját ennek a tetves világnak, hogy ha veszel valami műszaki cikket, akkor 50% eséllyel hibás már amikor a dobozból kiveszed... most szaladgálhatok cserélni, vagy mit tudom én mi a fasz lesz vele.... valahogy nincs szerencsém ezekkel a szarokkal mostanában...
230ból switch meg a 10-12 legfaszább játék rá. Én is bírom kávé nélkül lassan 40 éve. Csak placebo az a cucc.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33961 2018.11.24. 11:08

Botond írta:230ból switch meg a 10-12 legfaszább játék rá. Én is bírom kávé nélkül lassan 40 éve. Csak placebo az a cucc.
Biztos jól fogyasztod a kávét? Szájon át kell! Csak szólok, hátha.... :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33962 2018.11.24. 11:13

Soha nem romlott még el!

Kép

Az üveges instant verzió is hasonlóan megbízható.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33963 2018.11.24. 11:14

És az imént az utolsó mission is megcsinálva Sunsetben. Ez a DLC rész is rohadt jó és vicces volt!
Avatar
Moby

Hozzászólás #33964 2018.11.24. 11:14

eje75 írta:A Jura már nem az én szintem... Otthonra luxus lenne, geci drágák...
több helyen lehet kapni felújított, tökéletes álkapotú saeco meg jura gépeket az újkori ár töredékéért. Internet segít. Nekem itthon kotyogós van, az legalább eredeti Bialetti. De nem is nagyon kávézunk itthon.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33965 2018.11.24. 11:18

DanielT írta:Soha nem romlott még el!

Kép

Az üveges instant verzió is hasonlóan megbízható.
a kávé xboxoneja :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33966 2018.11.24. 11:21

eje75 írta:Biztos jól fogyasztod a kávét? Szájon át kell! Csak szólok, hátha.... :idiota:
Botondnál tudtuk eddig is hogy valami nincs rendben :P
Avatar
eje75

Hozzászólás #33967 2018.11.24. 11:27

DanielT írta:Soha nem romlott még el!

Kép

Az üveges instant verzió is hasonlóan megbízható.
Dude! Ez a kávézás Switch-e... :wilting: :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #33968 2018.11.24. 11:31

Moby írta:több helyen lehet kapni felújított, tökéletes álkapotú saeco meg jura gépeket az újkori ár töredékéért. Internet segít. Nekem itthon kotyogós van, az legalább eredeti Bialetti. De nem is nagyon kávézunk itthon.
Saeco is Philips... Ejjj... Nemtom... Adok ennek egy esélyt... Kicseréltetem, aztán meglátjuk...
Avatar
eje75

Hozzászólás #33969 2018.11.24. 11:34

DanielT írta:És az imént az utolsó mission is megcsinálva Sunsetben. Ez a DLC rész is rohadt jó és vicces volt!
Basszus, de tolnám Én is... De nem jutok a PC-hez, mert a kölök Forzázik... Cukikám... Egész héten erre vár, hogy hétvégén autókázhasson... Nincs szívem elhajtani legózni..
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33970 2018.11.24. 11:50

eje75 írta:Dude! Ez a kávézás Switch-e... :wilting: :wilting:
:taps:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33971 2018.11.24. 12:22

eje75 írta:Fasza... De akkor mi a fasz vegyek :wilting:
Átvihetem a kotyogóst, annak max a füle törik le. :idiota:
Ilyen háztartási cuccokkal eléggé maradi vagyok. A kávéfőző az a Szarvasi, ha meg az új porszívó felkúr, akkor már veszem is elő a velem egyidős zellmer meteort.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33972 2018.11.24. 12:54

eje75 írta:Saeco is Philips... Ejjj... Nemtom... Adok ennek egy esélyt... Kicseréltetem, aztán meglátjuk...
egen, csak az nem a háztartási kivitel :)

/a cégben saecok vannak. Elpusztíthatatlanok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33973 2018.11.24. 14:17

eje75 írta:Biztos jól fogyasztod a kávét? Szájon át kell! Csak szólok, hátha.... :idiota:
Placebo. A switch legalább valós élmény. :) Ma pl kirándultam miatta 2 órát. Elvittem gameparkba vagy hova, a hivatalos szervízbe a joycont, mert jött alkatrész, ott 15 perc alatt megszerelte a bácsi, és közben ott volt a lánya a férjével és az unoka, aki szőke kislányka, olyan 3 éves forma, és Zelda névre hallgat. És ne röhögje el magát az ember. :vigyor3: Na mindegy, szóval ez a kávézás is betegség, mint a cigi meg az alkohol, de azé a nintendo is szorosan ott van a sorban nem messze. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33974 2018.11.24. 14:37

Botond írta:Elvittem gameparkba vagy hova, a hivatalos szervízbe a joycont, ...
ez meg az elsö joycon?
Avatar
arty

Hozzászólás #33975 2018.11.24. 15:44

SlickAdam írta:vagy:
Spoiler
Kép
nekem ez a "vagy" van, de le kéne már cserélni, mert szerintem csak mérgezzük magunkat vele (régi)
melóban (és előző melóban is) volt szarvasi is, mindenki használta, de bírták - mellettük mindig volt ÉPPEN elromlott márkás "csodamasina", de amit még ezeknél is jobban rühellek, az a kapszulás g*ce (7x24ben zabálja az áramot és termelik a mocskot, cserébe instant ízű vackot nyújt, HA éppen működik......)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33976 2018.11.24. 15:55

Micsu írta:amit te írtál úgy az instant kávé készül, a fasza kávét főzik ;)
ez nekem?
lehet felreerthetö voltam. erröl beszelek.
phpBB [media]

gyakorlatilag ezt csinaljak az alap kavefözö masinak is, de igy sokkal nagyobb a kontroll es superior a vegeredmeny. igazi kave-ceremonia.
aki kave nelkül nem bir felkelni, annal lifestyle problemak vannak. ha csak a koffein a lenyeg, hogy kinyiljon a csipa, akkor nem 100+ K-s masinakat kell venni, hanem valami instant mocskot + tolni ra egy red bull-t E!
aki elvezni is a löttyöt, az elvezi az elkeszitest is. :nezze:
ugyanez tea eseteben is
Avatar
deep

Hozzászólás #33977 2018.11.24. 16:23

eje75 írta:A Jura már nem az én szintem... Otthonra luxus lenne, geci drágák...
190-230 ért több féle is van. Azzal nem lenne gond.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33978 2018.11.24. 19:16

SlickAdam írta:ez meg az elsö joycon?
Aha, de amit beleraktak pöcköt az nem kicsit néz ki szuperiornak ahhoz képest ami alapból benne van. Anyag is más, kicsit a kiképzés is. Mindegy, a négyből egy most már upgradelt. Moby szétstrapálta ezt, most emiatt túrázhattam egyet. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #33979 2018.11.24. 20:48

Botond írta:Aha, de amit beleraktak pöcköt az nem kicsit néz ki szuperiornak ahhoz képest ami alapból benne van. Anyag is más, kicsit a kiképzés is. Mindegy, a négyből egy most már upgradelt. Moby szétstrapálta ezt, most emiatt túrázhattam egyet. :)
Mobynak volt hozzá prökontrollere (ami neked nem kellett), szóval Moby aligha starpálta szét azt a joycont :)
Avatar
deep

Hozzászólás #33980 2018.11.24. 21:20

Húúgyerekek. Vettem egy oled tévét. Fájdalmasan kikúrtjó. Semmi másnak nincs innetől kezdve értelme. BTW nem black friday, alapból a (fogjuk rá) megfizethető 300k alá ment az ára egy 55-ös LG modellnek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33981 2018.11.24. 21:30

deep írta:Húúgyerekek. Vettem egy oled tévét. Fájdalmasan kikúrtjó. Semmi másnak nincs innetől kezdve értelme. BTW nem black friday, alapból a (fogjuk rá) megfizethető 300k alá ment az ára egy 55-ös LG modellnek.
300 alá? Az valami több éves fullhd modell lehet :) Hol vetted amúgy?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33982 2018.11.24. 21:39

moby, megvan, hogy kijött a Luigi's Mansion 1 remakeje (vagyis inkabb portja) 3DS-re? hatha terveztel 3DS-t 2018 karacsonyara... :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33983 2018.11.24. 21:44

deep írta:Húúgyerekek. Vettem egy oled tévét. Fájdalmasan kikúrtjó. Semmi másnak nincs innetől kezdve értelme.
Még az OLED tévén való gémingnek se?! :wow2: :wow2: :wow2: :wow2: :wow2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #33984 2018.11.24. 21:48

SlickAdam írta:moby, megvan, hogy kijött a Luigi's Mansion 1 remakeje (vagyis inkabb portja) 3DS-re? hatha terveztel 3DS-t 2018 karacsonyara... :D
Meg, de én már az újra vagyok rácsavarodva. De talán írtam is, hogy jönni fog miatta megint a szviccs valamikor.
De egyébként emberemlékezet óta ez lesz az első olyan karácsony, amikor géming related stuff nem lesz a fa alatt. Se nekem, se gyerkőcöknek. Ők túl sokat basztatják így is, én meg már lassan semennyire, csak ilyen elméleti gémer vagyok már leginkább.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33985 2018.11.24. 21:51

Moby írta:Se nekem, se gyerkőcöknek.
:eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #33986 2018.11.24. 22:09

Azthiszem itt már mindenkinek megvolt, de ha mégsem: usák sztórban 22 dodó a szakállasgyerek. Azt mondtam semmit nem kívánok venni BF-ben, de ezzel, és egy kék ds4-el végül igaztalanná vált a mondás. Mégiscsak '18 magasan a legjobb címe volt, ennyit megérdemelt(ek), ha már a lemezt nem tartottam meg. Mondjuk így viszont nem jó hozzá a platinázott mentésem, de ha valamikor újrajártszom, úgyis a nullárom viszem (amúgy lemezen is láttam itthon olcsóbban, de lemezen már nem veszek semmit, meggyőződésem, hogy a nextgen meghajtó nélkül jön már, meg nem is szeretem, nem kényi).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33987 2018.11.24. 22:21

Moby írta:Mondjuk így viszont nem jó hozzá a platinázott mentésem
Nem úgy van, hogy kompatibilis a mentés, csak un kell installázni a lemezest és letölteni a letöltőset? Mennie kéne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33988 2018.11.24. 23:01

DanielT írta:Nem úgy van, hogy kompatibilis a mentés, csak un kell installázni a lemezest és letölteni a letöltőset? Mennie kéne.
Lófaszt, nem az itten a baj. Lemezen az eu verzió volt meg, ungarische fölirattal, ez meg usákiás kiadás. Egész más az ID-je, és kétszer is látszik a listámban.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33989 2018.11.24. 23:12

Jaj, na tessék, máris hazudok. Vettem még valamit bf-ben: ha már vettem még egy gyári kontrollert(a gyerkőcöknek vezetékes van, hogy ne kelljen töltögetni, de már faszkivan a vezetékekkel), vettem hozzá egy ilyen duplatöltőt. Ezt is nagyon tudom ajánlani, nagyon faszaság, van hozzá ilyen kis basz, amit bedugol a kontrollerbe állandóra, és nem kell mikrousb-vel meg illesztgetéssel gecizni, alul van két nagy kontaktappancs, azon keresztül tölti. 1 méterről rádobod a töltöféejre, és már küldi is bele a delejt. Az a kis basz meg nem zavar használat közben, a csíkot sem takarja be (vr miatt ez nekem fontos), szal jó cucc.
Avatar
arty

Hozzászólás #33990 2018.11.25. 00:57

Moby írta:Azthiszem itt már mindenkinek megvolt, de ha mégsem: usák sztórban 22 dodó a szakállasgyerek. Azt mondtam semmit nem kívánok venni BF-ben, de ezzel, és egy kék ds4-el végül igaztalanná vált a mondás. Mégiscsak '18 magasan a legjobb címe volt, ennyit megérdemelt(ek), ha már a lemezt nem tartottam meg. Mondjuk így viszont nem jó hozzá a platinázott mentésem, de ha valamikor újrajártszom, úgyis a nullárom viszem (amúgy lemezen is láttam itthon olcsóbban, de lemezen már nem veszek semmit, meggyőződésem, hogy a nextgen meghajtó nélkül jön már, meg nem is szeretem, nem kényi).
ha sokat veszed ezeket a digit szarokat, persze h meghajtó nélkül jön a nextgen... :falbav: (ha meg nem is eladásra veszed, mitől nem kényi? meh :( )

de mit is várok egy elvtelentől, aki a gecitendó szekerét is megtolja félévente :( :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #33991 2018.11.25. 09:38

arty írta:ha sokat veszed ezeket a digit szarokat, persze h meghajtó nélkül jön a nextgen... :falbav: (ha meg nem is eladásra veszed, mitől nem kényi? meh :( )

de mit is várok egy elvtelentől, aki a gecitendó szekerét is megtolja félévente :( :mf2:
Ami neked van, és nekem nincs az nem az elvek, hanem az elmebaj. Te komolyan azt hiszed, hogyha tonnaszám veszed itthon a lemezeket, az érdekel bárkit is, vagy bármilyen befolyással vagy bármire?
Az usa fiókomra, amire soha nem lépek be, soha nem játszottam rajta egyetlen percet sem, ömlenek a kuponok, giftek, akciós ajánlatok. Nemrég kaptam rá 10$-t megint, mert két éves lett a psvr. Asse tudom honnan tudja azon a fiókon keresztül a sony, hogy van olyanom.
A fő, magyar accountomon, amin évek óta plusz van, amin az összes trofi van, a havi hírlevelet nem tudom megkapni, pedig már számtalanszor kértem, bepipáltam az accountomon, de semmi.
Te itt nem létezel nekik. Akkor sem, ha a havi családi büdzsét lemezbe vered. Ez a te szavazásos ökörséged a világ egyetlen pontján fejt ki hatást: a fejedben.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33992 2018.11.25. 10:11

Moby írta:Ami neked van, és nekem nincs az nem az elvek, hanem az elmebaj.
lehet csak en vagyok balfasz (ha igen: shaaaame), de meg nem jöttem ra, hol lehet szürni a tenyleges vasarlasokra psn honlapon (itt latszik KATTINTAS utan, hogy 0 € volt-e az adott item, DE legutobb csak az uccso 2 evet engedte kilistazni... wtf) vagy a konzolon. mert ugye a demo is "vasarlas" naluk. csak par cuccot vettem digital ps4-re, de nem egyertelmü peldaul, hogy a Far Cry 4 valami retek demo-e vagy full? nem emlekszek... ez van. siman lehet, hogy egyszer behuztam 5 ojroert. bemegyek library-ba es ömlesztve ott figyel a sok retek.
tudom-tudom... ha hal-szinten van a memoriam, vezessek tablazatot. meg amugy sincs sok demo ebben a genben, sok-sok digital vasarlas eseten nem lenne ekkora "problemam", de...
FOS! retek szemet alja nintendo? ja. retek szemet alja balfasz az összes gyarto.
jol vagyok en az old school physical kopiakkal. lehetne rosszabb is... hey! van aki eger+bill-el jatszik 2018-ban... :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #33993 2018.11.25. 10:17

SlickAdam írta:lehet csak en vagyok balfasz (ha igen: shaaaame), de meg nem jöttem ra, hol lehet szürni a tenyleges vasarlasokra psn honlapon (itt latszik KATTINTAS utan, hogy 0 € volt-e az adott item, DE legutobb csak az uccso 2 evet engedte kilistazni... wtf) vagy a konzolon. mert ugye a demo is "vasarlas" naluk. csak par cuccot vettem digital ps4-re, de nem egyertelmü peldaul, hogy a Far Cry 4 valami retek demo-e vagy full? nem emlekszek... ez van. siman lehet, hogy egyszer behuztam 5 ojroert. bemegyek library-ba es ömlesztve ott figyel a sok retek.
tudom-tudom... ha hal-szinten van a memoriam, vezessek tablazatot. meg amugy sincs sok demo ebben a genben, sok-sok digital vasarlas eseten nem lenne ekkora "problemam", de...
FOS! retek szemet alja nintendo? ja. retek szemet alja balfasz az összes gyarto.
jol vagyok en az old school physical kopiakkal. lehetne rosszabb is... hey! van aki eger+bill-el jatszik 2018-ban... :banplz:
Faszul van megcsinálva, de nem lehetetlen megnézni: ráböksz az ikonra. Ha megvetted rendesen, akkor a letöltőgombot kapsz. Ha csak a demo van meg, akkor vásárlógombot kapsz. Alapvetően nem a sztór működése ebben a ludas, hanem az, hogy nincs egyértelmű neve az itemnek, a sony meg engedi felrakni így.

Egyébként a retket el is tudod hideolni a libraryban.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33994 2018.11.25. 10:30

Moby írta:Faszul van megcsinálva, de nem lehetetlen megnézni: ráböksz az ikonra. Ha megvetted rendesen, akkor a letöltőgombot kapsz.
nem mindig. az emlitett Far Cry 4 eseten siman letölti... valszeg mert volt belöle full trial vagy valami.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33995 2018.11.25. 11:35

Moby írta:Azt mondtam semmit nem kívánok venni BF-ben, de...
Én is rendeltem egy 6000 Ft-os SD kártyát 5500-ért, meg német amazonról egy tv okosító dobozt, ami pedig egyáltalán nem volt leárazva.
Ömézin' blekfrájdély dílzz! :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #33996 2018.11.25. 12:00

132 a pro gowval es paukemborrel. :miaz: Ez mar a hasznaltpiaci arnal is jobb, de akkor miert hezitalok :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33997 2018.11.25. 12:03

Greyfox írta:132 a pro gowval es paukemborrel. :miaz: Ez mar a hasznaltpiaci arnal is jobb, de akkor miert hezitalok :D
azert, mert ez nem jo deal: gyakorlatilag full aron veszed a prö-t, gow mar hugyert megy amugyis + picit olcsobban megkapod a pokembert.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33998 2018.11.25. 12:18

SlickAdam írta:azert, mert ez nem jo deal: gyakorlatilag full aron veszed a prö-t, gow mar hugyert megy amugyis + picit olcsobban megkapod a pokembert.
Hát nem. Itthol kurvadrága lett a ps4. A 110-es prók már régóta nincsenek. 130-ért van ált alapgép.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33999 2018.11.25. 12:34

Moby írta:Hát nem. Itthol kurvadrága lett a ps4. A 110-es prók már régóta nincsenek. 130-ért van ált alapgép.
ja jo, ez ilyen pc hw befektetes szint mar. aiight. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #34000 2018.11.25. 12:36

A gigabites Diginethez melyik router ajánlanátok? Az Euronicsba kaptunk kupont hozzá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34001 2018.11.25. 12:49

benőmenő írta:A gigabites Diginethez melyik router ajánlanátok? Az Euronicsba kaptunk kupont hozzá.
Attól függ mi a cél. A gigabitet bármi fogja vinni, ami gigabites és nem valami 5 ezres hulladék 2012-ből. De ha az az elvárás, hogy a wifin is nagyon csúnyán odaverjen, tehát 50 megaBÁJT feletti AC sebességek mindenfelé, több eszközzel, az drágább móka, 40k felett.

Ez egy elég jó kompromisszum onnan. De nem egy szörny, csak gondolom nem akarsz 60 ezeré' venni csúcsot, vagy 2x drágábban valamivel jobbat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #34002 2018.11.25. 14:45

SlickAdam írta:van aki eger+bill-el jatszik 2018-ban... :banplz:
és még pénzt is keresnek vele
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34003 2018.11.25. 15:18

:eljen:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34004 2018.11.25. 15:41

SlickAdam írta::eljen:
[video]ds.avi[/video]
A koncepció nem rossz, de a color grading egyszerűen katasztrofális szerintem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34005 2018.11.25. 15:42

Bondont meg épp nyomja a GTAV-öt PÉCÉN. Ahelyett, hogy megvárná a gyűjtői Switch verziót 50 ezeré'... :ejnye1: :ejnye1: :ejnye1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34006 2018.11.25. 15:42

Szerintem soha nem láttam a második pályát..

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #34007 2018.11.25. 16:50

Visszaraktam az RDR2-t, és eldöntöttem, hogy hős leszek, és végigviszem a sztorit, kerül amibe kerül.
Azé ennyire stílusosan és káprázatosan még senki nem adott elő ilyen ostoba, butafasz, együgyű gameplayű nongameng fos játékot, mint a roksztár :D
Olyan zenék vannak benne, hogy a bokám fosom le. Tegnap volt egy rész, ami meglepő módon arról szólt, hogy lovagolnom kellett. Amit amúgy ritkán kell a játékban, a játékidő 96-97%-át teszi ki mindösszesen, de ez nem nagy cucc, volt benne olyan rész is, ahol csak úgy ment tovább a sztori, ha együtt eléneklek a dalt a társakkal.... :zavart2: na, szal kurvajó játék ez :DD. De hogy mindezt olyan zenére, hogy azt kívántam sose legyen vége ennek a számnak.
Így nézett ki a valóságban
phpBB [media]

A zene magában. Megbasz.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #34008 2018.11.25. 16:52

De végigviszem akkor is, csak hogy őszintén leírhassam, hogy haljon meg mindenki, akinek köze volt ahhoz, hogy ez az életszimulátornak haluzott rakás szar legyen a gameplay benne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34009 2018.11.25. 16:58

Én tegnap OLED teszt során belenéztem Deepnél, de fájdalmas volt elsőre a 30 frémes, "mocsárban mászás" reszponzivitással irányítani az emberszimulációt. Mentem a táborban olyan 25 lépést és körbenéztem 2x, többet nem kívántam. Deep mondta, hogy "ott a ló". Odanéztem, áh, messze van az... close application.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34010 2018.11.25. 17:00

Moby írta:De végigviszem akkor is, csak hogy őszintén leírhassam, hogy haljon meg mindenki, akinek köze volt ahhoz, hogy ez az életszimulátornak haluzott rakás szar legyen a gameplay benne.
par napon belül erkezik a goty hsz :nezze: :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34011 2018.11.25. 17:03

DanielT írta:Én tegnap OLED teszt során belenéztem Deepnél, de fájdalmas volt elsőre a 30 frémes, "mocsárban mászás" reszponzivitással irányítani az emberszimulációt. Mentem a táborban olyan 25 lépést és körbenéztem 2x, többet nem kívántam. Deep mondta, hogy "ott a ló". Odanéztem, áh, messze van az... close application.
Még sehol a vége, de már legalább háromszor fordult elő, hogy a cutscene végén csak azért megkaptam az irányítást, hogy tolhassam előre a kart, és távolodhasson a kamera. Szinematikban.
Ezek fogták az elmúlt évek fasza játékait, és szitematikusan,lepárlással kivonták mindből az összes fasságot, és ez az esszenciális tömény bullshitkivonatot beleinyjekcióták egy zsenik által leprogramozott, létrehozott, megrajzolt és megzenésített világba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #34012 2018.11.25. 17:17

SlickAdam írta:par napon belül erkezik a goty hsz :nezze: :idiota:
Fú remélem tényleg már csak pár nap. Heroikus küzdelmet folytatok, de végesek az erőforrások.
Avatar
Botond

Hozzászólás #34013 2018.11.25. 17:44

DanielT írta:Bondont meg épp nyomja a GTAV-öt PÉCÉN. Ahelyett, hogy megvárná a gyűjtői Switch verziót 50 ezeré'... :ejnye1: :ejnye1: :ejnye1:
Mondjuk azt pont nem venném meg, de az RDR1 és 2 jöhet rá. Amúgy az csak időkitöltő volt, amíg aludtak a gyerekek, amikor felkeltek, akkor jött egy epikus minecraftozás. Én kurvára nem értek semmit az egészből, de ők nagyon élvezték. Fiam a switchen, lányom az ipaden én meg a PCn. E-P-I-C! Vagy nem, de ez is pipa.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #34014 2018.11.25. 17:51

Botond írta:Én kurvára nem értek semmit az egészből, de ők nagyon élvezték. Fiam a switchen, lányom az ipaden én meg a PCn. E-P-I-C! Vagy nem, de ez is pipa.
jajjmar lazitsd el a farizmod es valld be, hogy neked is adta! :nezze:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #34015 2018.11.25. 20:30

Moby írta:Visszaraktam az RDR2-t, és eldöntöttem, hogy hős leszek, és végigviszem a sztorit, kerül amibe kerül.
Azé ennyire stílusosan és káprázatosan még senki nem adott elő ilyen ostoba, butafasz, együgyű gameplayű nongameng fos játékot, mint a roksztár :D
Olyan zenék vannak benne, hogy a bokám fosom le. Tegnap volt egy rész, ami meglepő módon arról szólt, hogy lovagolnom kellett. Amit amúgy ritkán kell a játékban, a játékidő 96-97%-át teszi ki mindösszesen, de ez nem nagy cucc, volt benne olyan rész is, ahol csak úgy ment tovább a sztori, ha együtt eléneklek a dalt a társakkal.... :zavart2: na, szal kurvajó játék ez :DD. De hogy mindezt olyan zenére, hogy azt kívántam sose legyen vége ennek a számnak.
Így nézett ki a valóságban
https://www.youtube.com/watch?v=4gcdoVdnMh4
A zene magában. Megbasz.
https://www.youtube.com/watch?v=lm-WEZRpWuA
Az elsőnél is erős volt a zenei rész, nagyon beadta, és az sem volt történetileg valami nagy basz, de szerettem. Viszont aza ridin.ani lóanim az megmilyenmár? Eddig nem is figyeltem fel rá, de nagyon merev, szintetikus az egész, és szinte egyszerre mozdul a bal meg a jobb lába, ami azért nem ennyire van így a lovaknál.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #34016 2018.11.25. 20:33

DanielT írta:Attól függ mi a cél. A gigabitet bármi fogja vinni, ami gigabites és nem valami 5 ezres hulladék 2012-ből. De ha az az elvárás, hogy a wifin is nagyon csúnyán odaverjen, tehát 50 megaBÁJT feletti AC sebességek mindenfelé, több eszközzel, az drágább móka, 40k felett.

Ez egy elég jó kompromisszum onnan. De nem egy szörny, csak gondolom nem akarsz 60 ezeré' venni csúcsot, vagy 2x drágábban valamivel jobbat.
Hát pedíglen nagyonnemmindegy kábelen se. 3. routert koptatom, ami bevált, de ezek a tizenezresek szart se tudnak, nem gigabitet, kábelen. Sajnos aza 30-40k az alja, ami nem is fagy félóránként, és tudja is amiért fizetek.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #34017 2018.11.25. 20:43

Most mondjátok, hogy szar, még a képarány is stimmel a szélesvászonhoz :banplz:


Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34018 2018.11.25. 20:47

Mekee írta:Hát pedíglen nagyonnemmindegy kábelen se. 3. routert koptatom, ami bevált, de ezek a tizenezresek szart se tudnak, nem gigabitet, kábelen. Sajnos aza 30-40k az alja, ami nem is fagy félóránként, és tudja is amiért fizetek.
Hm, hát lehet, hogy a netet valóban nem bírná, csak a sima LAN-t. Node párszáz megabitet biztos visz, az meg kinek nem elég?

Persze én is 50k+ cuccot vettem legutóbb, hogy rendben legyenek a dolgok. A stabil router a civilizált élet sarokköve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #34019 2018.11.25. 20:47

Mekee írta:Most mondjátok, hogy szar, még a képarány is stimmel a szélesvászonhoz :banplz:


Kép
Zseniáls :DDD :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #34020 2018.11.25. 21:01

Mekee írta:Az elsőnél is erős volt a zenei rész, nagyon beadta, és az sem volt történetileg valami nagy basz, de szerettem. Viszont aza ridin.ani lóanim az megmilyenmár? Eddig nem is figyeltem fel rá, de nagyon merev, szintetikus az egész, és szinte egyszerre mozdul a bal meg a jobb lába, ami azért nem ennyire van így a lovaknál.
Nemtudom, lóból nem vagyok túl erős. de van itt egy lucernaszakértő, ő pl elég nagy parasztnak tűnik a kérdés megvitatásához, talán ért ehhez is :D Engem a mozgása kevésbé, a működése inkább zavar a játékban.

Vissza: “Leáldozott.hu”