A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #33881 2018.11.22. 17:09

Biztos láttátok, de inkább szólok: alzában ps4 meg one kontroller 12-ért.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33882 2018.11.22. 17:25

Micsu írta:nálam a platformer kb annyit nyom a latba mint nálad a szimulátor, bár jobban mert ilyen könnyed platformereket én is fogyasztok néhanapján
yoshi-k csak akkor könnyed platformerek, ha vegig akarsz szaladni rajtuk. meg szarnyakat is kapsz, ha bena vagy es atröpülhetsz minden es mindenki felett...
akkor kircsi, ha ramesz az összes gyüjtögetnivalora. akkor minden pixelt at kell kutatni es eleg hardkor platformer reszek is befigyelhetnek.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33883 2018.11.22. 19:11

neoreg írta:BF5 4 óra után refundolva

BF1-gyel elvoltam 350 órát, de ezt szerintem 100 alatt megunnám. Új játékmód (grand operations?), meg a BR mód nem érdekelnek. A 8 pálya kevés, és kb 2-re mondanám azt hogy tetszett (BF1-ben se volt sokkal több map launch-kor, de azoknak a fele legalább jó volt). A kevés lőszer meg iszonyatosan idegesítő. Lőni akarok a játékban, nem lőszer után kukázni fél percenként.

Egyetlen pozitívum, amit el tudok mondani, hogy perceken belül visszautalták a 60 eurómat paypalra :banplz:
Nem lennél ennyire kritikus a BFV-tel, ha egyetlen percig is toltad volna az új COD-ot :wilting: ...egyébként a pályák száma tényleg kevés, már kezdem unni a legtöbbet, de szerencsére még nem vettem meg, csak prémiumba csapatom... tegnap egy csapatban voltam a Stodeh gyerekkel: valami 68/19 lett a vége neki... biztos rossz napja volt :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #33884 2018.11.22. 19:38

donatus13 írta:Jövőre kinek mi van tervben ? Nálam egyedül settlers 8, már várom nagyon.
Az Ori-t megveszem abban a percben, ahogy kirakják... a Nioh 2 tuti nem lesz 2019-ben, de azt is... na meg persze a good old Cyberpunk-ot is...ja, meg a Metro-t is.... a többi szart csak a megjelenés napján valamikor :banplz: nem nagyon pörög, de a Beyond 2-től is sokat várok ...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33885 2018.11.22. 19:48

eje75 írta:Az Ori-t megveszem abban a percben, ahogy kirakják... a Nioh 2 tuti nem lesz 2019-ben, de azt is... na meg persze a good old Cyberpunk-ot is...ja, meg a Metro-t is.... a többi szart csak a megjelenés napján valamikor :banplz: nem nagyon pörög, de a Beyond 2-től is sokat várok ...
cyberpunkot én már megkaptam szülinapomra, persze hogyha megjelenik :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #33886 2018.11.22. 20:10

Nézegetem ezt a Dolby Dimension-t...biztos qwa jó cucc, rákívántam... de 600 dodóért? :wilting: Nekem a hangzás ennyit tuti nem ér...
Avatar
eje75

Hozzászólás #33887 2018.11.22. 20:22

Moby írta:Biztos láttátok, de inkább szólok: alzában ps4 meg one kontroller 12-ért.
Ez tök jó, meglesem...köszi! Tényleg...fekete péntek? Ki-mit húz be? Nekem eddig elment már a fél havi fizetésem, és 5 cucc van listán még holnapra, de azokat csak qwa jó áron....
Avatar
Moby

Hozzászólás #33888 2018.11.22. 20:35

eje75 írta:Ez tök jó, meglesem...köszi! Tényleg...fekete péntek? Ki-mit húz be? Nekem eddig elment már a fél havi fizetésem, és 5 cucc van listán még holnapra, de azokat csak qwa jó áron....
Semmit. Vettem egy kontrollert, azért is dobtam be, de arra sincs igazán szükség, csak olcsó, meg fogyóeszköz. Semmire nincs szükségem, ami kell megvan. Amire meg vágynék rá, de nincs, ahhoz nem blekfrájdéj kéne nekem, hanem egy másik élet. Úgy mentem neki az idei bf-nek, hogyha nekem el tud adni bármit is, az valamit kurvára tud. Nem is sikerült senkinek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33889 2018.11.22. 20:37

Moby írta:Semmit. Vettem egy kontrollert, azért is dobtam be, de arra sincs igazán szükség, csak olcsó, meg fogyóeszköz. Semmire nincs szükségem, ami kell megvan. Amire meg vágynék rá, de nincs, ahhoz nem blekfrájdéj kéne nekem, hanem egy másik élet. Úgy mentem neki az idei bf-nek, hogyha nekem el tud adni bármit is, az valamit kurvára tud. Nem is sikerült senkinek.
Jó, hogy mindennek BF a rövidítése, vagy 2 percig gondolkodtam, hogy a battlefieldnek mit is kellett volna eladnia neked. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #33890 2018.11.22. 20:39

Botond írta:Jó, hogy mindennek BF a rövidítése, vagy 2 percig gondolkodtam, hogy a battlefieldnek mit is kellett volna eladnia neked. :idiota:
Az ötöt. De neki sem jött össze :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #33891 2018.11.22. 20:53

Bf1-et még simán nyomogatom mostanság is. PS4-en még elég sokan tolják, de én is leginkább azért veretem, mert kb semmi nincs, amit szívesen elindítanék. Nejem csak káromkodós játéknak hívja. Astro botot nagyon kis adagokban eszem,nagyon rövid, meg van egy vagon játék elsemkezdve, de semmihez nincs kedvem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33892 2018.11.22. 20:54

eje75 írta:Ez tök jó, meglesem...köszi! Tényleg...fekete péntek? Ki-mit húz be? Nekem eddig elment már a fél havi fizetésem, és 5 cucc van listán még holnapra, de azokat csak qwa jó áron....
might & magic x, victor vran (1 órát toltam, már most jobban tetszik mint a torchlight), dishonored 2, invisible inc
Avatar
eje75

Hozzászólás #33893 2018.11.22. 20:55

Moby írta:Semmit. Vettem egy kontrollert, azért is dobtam be, de arra sincs igazán szükség, csak olcsó, meg fogyóeszköz. Semmire nincs szükségem, ami kell megvan. Amire meg vágynék rá, de nincs, ahhoz nem blekfrájdéj kéne nekem, hanem egy másik élet. Úgy mentem neki az idei bf-nek, hogyha nekem el tud adni bármit is, az valamit kurvára tud. Nem is sikerült senkinek.
Jó vágom... neked drogokra lenne szükséged, mert lassan elszáll belőled az élet....de hernyó valóban nincs bf-ben... Lépjünk is túl gyorsan a bűzlő tetemeden... Többiek? Akiben még pislákol az élni akarás szikrája? :idiota:
Avatar
eje75

Hozzászólás #33894 2018.11.22. 20:57

Micsu írta:might & magic x, victor vran (1 órát toltam, már most jobban tetszik mint a torchlight), dishonored 2, invisible inc
Hardver nem? Bármi? Elemes hajnyíró? Popcorn maker 2000? Valami, ami csillogó beficcen?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33895 2018.11.22. 20:59

eje75 írta:Ez tök jó, meglesem...köszi! Tényleg...fekete péntek? Ki-mit húz be? Nekem eddig elment már a fél havi fizetésem, és 5 cucc van listán még holnapra, de azokat csak qwa jó áron....
szviccsre: dark souls & minecraft. illetve lefoglaltam egy pokemon+civilization+diablo triot, igy voltak occsok. pokemon-t nyilvan eladnam izibe (de beleneznek azert). majd meglatom elhozom-e öket, van 2 hetem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33896 2018.11.22. 21:02

eje75 írta:Hardver nem? Bármi? Elemes hajnyíró? Popcorn maker 2000? Valami, ami csillogó beficcen?
semmit, bár egy pana dj fülesen gondolkozom, talán megveszem
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33897 2018.11.22. 21:02

eje75 írta:Jó vágom... neked drogokra lenne szükséged, mert lassan elszáll belőled az élet....de hernyó valóban nincs bf-ben... Lépjünk is túl gyorsan a bűzlő tetemeden... Többiek? Akiben még pislákol az élni akarás szikrája? :idiota:
azon ő már túlvan
pont nekem is az jutot eszembe hogy remélem életkedve azért még van :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33898 2018.11.22. 21:02

SlickAdam írta:szviccsre: dark souls & minecraft. illetve lefoglaltam egy pokemon+civilization+diablo triot, igy voltak occsok. pokemon-t nyilvan eladnam izibe (de beleneznek azert). majd meglatom elhozom-e öket, van 2 hetem.
látom Botond ragályos :mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33899 2018.11.22. 21:04

Micsu írta:látom Botond ragályos :mf2:
há' irtam, hogy ki kene mar probalni egy ilyen strategiai szutykot. de ja, ragalyos pöppet :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #33900 2018.11.22. 21:12

SlickAdam írta:szviccsre: dark souls & minecraft. illetve lefoglaltam egy pokemon+civilization+diablo triot, igy voltak occsok. pokemon-t nyilvan eladnam izibe (de beleneznek azert). majd meglatom elhozom-e öket, van 2 hetem.
Félve (szégyenkezve) vallom be, hogy karácsonyra elgondolkodtam a szviccen... :wilting: véletlenül se magamnak, hanem a kölöknek.... amióta nem megy a WIIU USB helper (vagy mi a répám volt a neve) azóta nincs Mario Cart
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33901 2018.11.22. 21:16

eje75 írta:véletlenül se magamnak, hanem a kölöknek....
ja, Botond is igy kezdte. azota csak rohad a pöcö. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33902 2018.11.22. 21:26

eje75 írta:Félve (szégyenkezve) vallom be, hogy karácsonyra elgondolkodtam a szviccen... :wilting:
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33903 2018.11.22. 21:27

Micsu írta:
Spoiler
Kép
Eje75 színvonalú GIF találat. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #33904 2018.11.22. 21:34

Micsu írta:azon ő már túlvan
pont nekem is az jutot eszembe hogy remélem életkedve azért még van :P
Jobban aggodnék magamért, ha az életkedvem a bf leárazásokhoz lenne igazítva :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33905 2018.11.22. 21:35

DanielT írta:Eje75 színvonalú GIF találat. :D
ilyen mikor akasztjak a hohert :P
Avatar
eje75

Hozzászólás #33906 2018.11.22. 21:56

Micsu írta:
Spoiler
Kép
Jóvan, röhögjél csak, de ha majd lesz gyereked, megtudod... apaként át kell kelned a húgy tengereken, alá kell merülnöd a híg fos tóba, és térdig kell gázolnod a hányás folyóba is... a gyermekedért...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33907 2018.11.22. 21:59

eje75 írta:Jóvan, röhögjél csak, de ha majd lesz gyereked, megtudod... apaként át kell kelned a húgy tengereken, alá kell merülnöd a híg fos tóba, és térdig kell gázolnod a hányás folyóba is... a gyermekedért...
#33901
Avatar
eje75

Hozzászólás #33908 2018.11.22. 21:59

DanielT írta:Eje75 színvonalú GIF találat. :D
A Micsu? Eje75 szinvonalú?
Spoiler
aEkqY0wd_700wa_0.gif
Please... :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33909 2018.11.22. 21:59

eje75 írta:Jóvan, röhögjél csak, de ha majd lesz gyereked, megtudod... apaként át kell kelned a húgy tengereken, alá kell merülnöd a híg fos tóba, és térdig kell gázolnod a hányás folyóba is... a gyermekedért...
gondolom azé' jo ürügy a gyerek sokmindenre. nekem is kene mar egy, hogy legozhassak ujra :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33910 2018.11.22. 22:02

eje75 írta:A Micsu? Eje75 szinvonalú?
Spoiler
aEkqY0wd_700wa_0.gif
Please... :nyes: :nyes: :nyes:
Ejj, de tudtam, hogy ezzel kiprovokálok egyet! :D :eljen:
Avatar
eje75

Hozzászólás #33911 2018.11.22. 22:16

Micsu írta:ilyen mikor akasztjak a hohert :P
Ja maradj már magadnak :nyes: ... ott még nem tartunk .... szürke Gandalf szavaival élve: "Itt úgyse jössz át"
Spoiler
ezgif.com-video-to-gif.gif
Avatar
Botond

Hozzászólás #33912 2018.11.22. 22:45

eje75 írta:Jóvan, röhögjél csak, de ha majd lesz gyereked, megtudod... apaként át kell kelned a húgy tengereken, alá kell merülnöd a híg fos tóba, és térdig kell gázolnod a hányás folyóba is... a gyermekedért...
Ahogy mondod. És ezt is csak azért tudom megírni, mert 3 óra diablózás lenullázta az aksit, osztán amíg tölt visszaültem a drága vas elé.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33913 2018.11.22. 23:20

eje75 írta:Ez tök jó, meglesem...köszi! Tényleg...fekete péntek? Ki-mit húz be? Nekem eddig elment már a fél havi fizetésem, és 5 cucc van listán még holnapra, de azokat csak qwa jó áron....
Divinity: Original Sint vettem, kooperatívra tökéletes lesz. Mass Effect 3+DLC-k vannak még tervben.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33914 2018.11.23. 00:08

Botond írta:Ahogy mondod. És ezt is csak azért tudom megírni, mert 3 óra diablózás lenullázta az aksit, osztán amíg tölt visszaültem a drága vas elé.
ha már a gyerekeknek vetted néha engedd azért őket is a switchez :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33915 2018.11.23. 00:14

eje75 írta:Ja maradj már magadnak :nyes: ... ott még nem tartunk .... szürke Gandalf szavaival élve: "Itt úgyse jössz át"
Spoiler
ezgif.com-video-to-gif.gif
ez ma elég egyértelmű volt, legközelebb majd összeszeded magad :vigyor2:
Spoiler
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33916 2018.11.23. 00:17

Zóanagyvarázsló írta:Divinity: Original Sint vettem, kooperatívra tökéletes lesz. Mass Effect 3+DLC-k vannak még tervben.
nem tudom mennyire jó coopba az ahol rengeteg a lore, szöveg, inventoryba túrkálás stb, főleg veled aki ügyebár alaposan játszik 3x annyi időt beletéve egy játékban mint a standard, sok sikert azért :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33917 2018.11.23. 06:46

Zóanagyvarázsló írta:Divinity: Original Sint vettem, kooperatívra tökéletes lesz.
Remélem Arty-val fogjátok majd összehozni, a Castlevania sikerén felbuzdulva! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33918 2018.11.23. 10:45

DanielT írta:Remélem Arty-val fogjátok majd összehozni, a Castlevania sikerén felbuzdulva! :banplz:
discordon megtalaltak mar egymast? :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #33919 2018.11.23. 10:47

eje75 írta:amióta nem megy a WIIU USB helper (vagy mi a répám volt a neve) azóta nincs Mario Cart
mert? minden játszás után LETÖRÖLTÉTEK a játékot és most nem'tod sehonnan leszedni?

Micsu írta:discordon megtalaltak mar egymast? :taps:
az nekem kb sosefut, ahogy a pécé is csak akkor, ha épp nem játszok/játszanék :)
Zó!!! mosthétvége? sms-be keressük egymást! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33920 2018.11.23. 13:37

Micsu írta:nem tudom mennyire jó coopba az ahol rengeteg a lore, szöveg, inventoryba túrkálás stb, főleg veled aki ügyebár alaposan játszik 3x annyi időt beletéve egy játékban mint a standard, sok sikert azért :P
Dicsérni szokták a RPG-hez értők is. Inkább az szokoot problémaként felmerülni, hogy a hostnál van mindne, így mindkét karaktert nála kell megcsinálni (bár hátha az EE óta ez változott), illetve ha elszakadnak egymástól a játékosok, akkor nem tudják milyen kalamajkába keveredett a másik, mert nincs varázshallás. Majd elmondom, hogy bevált-e.

@DT

Szerencsére arty az egyetlen multiszédelgő, akit ismerek, és ezt nem vele játszom majd.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33921 2018.11.23. 13:39

arty írta:mert? minden játszás után LETÖRÖLTÉTEK a játékot és most nem'tod sehonnan leszedni?
He? Nem... Lelőttek valami szervereket a Nintendo miatt, és nem indul el... Ha forog az icon de semmi nem történik... Elvileg van megoldás, de nekem nem megy.... :sir:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33922 2018.11.23. 13:42

arty írta:Zó!!! mosthétvége? sms-be keressük egymást! :D
Esetleg vasárnap délután-este, hétvégéimen általában irl programok vannak. A jövő szombat jó lehet, illetve akár hétköznap is bizonyos időszakok, de már foglalgattam be belőlük multira, tehát azoktól is függ, hogy hogyan sülnek el. Ugye a két jellemző eset: a) elmarad b) elhúzódik, ezért más terveimmel megcsúszom.

Micsunak már nem is merem mondani a Halo Warst, mert jut eszembe, ő is eltűnt a ködbe :eplus2: n
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33923 2018.11.23. 13:47

Egyébként nézegettem a BF alatt az Overclockersen a Vega 56-akciókat, még a kosaramba is beférkőzött egy darab a kedvező ár (a plusz ~50% teljesítmény azért sosem árt) és a játékok miatt. Csak az a baj, hogy nagyok (persze ma már mind óriási dög) és a user review-k alapján ősputri darabokról van szó. Na most nem fogok külföldről venni olyan hardvert, melyet a vöröshívek sem győznek cseréltetni vagy köpködni.

Nem lesz alternatíva itt még sokáig.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33924 2018.11.23. 14:22

Zóanagyvarázsló írta:Esetleg vasárnap délután-este, hétvégéimen általában irl programok vannak. A jövő szombat jó lehet, illetve akár hétköznap is bizonyos időszakok, de már foglalgattam be belőlük multira, tehát azoktól is függ, hogy hogyan sülnek el. Ugye a két jellemző eset: a) elmarad b) elhúzódik, ezért más terveimmel megcsúszom.

Micsunak már nem is merem mondani a Halo Warst, mert jut eszembe, ő is eltűnt a ködbe :eplus2: n
felőlem mehet akkor meg is veszem ;) 1 hónapon belül tudnánk kezdeni mert akkor megveszem most ha nem akk karácsonykor ;) legalább lesz amiért köpdöshetnek minket a topiklakók :D hélówórsz
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33925 2018.11.23. 14:42

Micsu írta:felőlem mehet akkor meg is veszem ;) 1 hónapon belül tudnánk kezdeni mert akkor megveszem most ha nem akk karácsonykor ;) legalább lesz amiért köpdöshetnek minket a topiklakók :D hélówórsz
Még nekem is kell szereznem Master Chief-jelmezt, hogy legyen miben játszanom. Mármint elvileg lenne rárérő időm, de má sok multit beszerveztem, és a december első két hete a kézi-Eb-ről is fog szólni, tehát komolyabban utána tudnék belelendülni.

[...]

Egy videó a jövőből, valahonnan karácsony tájékáról:

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33926 2018.11.23. 14:43

akk karácsonykor megveszem és január elején egyeztetünk :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33927 2018.11.23. 16:41

Aki még nem vette, normális minőségben, mozgásban:

phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33928 2018.11.23. 16:50

DanielT írta:Aki még nem vette, normális minőségben, mozgásban:

[video]sunset overdrive[/video]
Hú, hát ez meg milyen játék? Nagyon katyvasz hentnek tűnik. Van benne sztori?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33929 2018.11.23. 16:52

aabyssx írta:Hú, hát ez meg milyen játék? Nagyon katyvasz hentnek tűnik. Van benne sztori?
Aha. Szörnyekké váltak az emberek és szét kő csapni őket.

Ez nem könyv, vagy film: videójáték. Szerencsére!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33930 2018.11.23. 16:53

Zóanagyvarázsló írta:Egyébként nézegettem a BF alatt az Overclockersen a Vega 56-akciókat, még a kosaramba is beférkőzött egy darab a kedvező ár (a plusz ~50% teljesítmény azért sosem árt) és a játékok miatt. Csak az a baj, hogy nagyok (persze ma már mind óriási dög) és a user review-k alapján ősputri darabokról van szó. Na most nem fogok külföldről venni olyan hardvert, melyet a vöröshívek sem győznek cseréltetni vagy köpködni.

Nem lesz alternatíva itt még sokáig.
Azt mondják, hogy most még nagyobb padlót fogott a crypto-bányászat, mint korábban. Lehet, hogy meg fogja ez érni. Engem érdekelne ex-bányász Vega 56 bagóér'.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33931 2018.11.23. 16:53

DanielT írta:Aha. Szörnyekké váltak az emberek és szét kő csapni őket.

Ez nem könyv, vagy film: videójáték. Szerencsére!
Stresszesnek hangzik. Az nem biztos, hogy jó az egészségemnek. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33932 2018.11.23. 16:56

aabyssx írta:Stresszesnek hangzik. Az nem biztos, hogy jó az egészségemnek. :D
Hát nem olyan relax mint a DMC-k, meg a többi ultra agyhalál csapkodó-darálda, amivel gémer korodban toltad. :P

Egyébként mega-flow ja van a játéknak, közlekedés, harc, minden organikusan és faszán működik, neked van kitalálva. Mármint tényleg bírnád nagyon.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33933 2018.11.23. 17:02

Én nem tudom, hogy mivel játszanék 2019-ben. A wishlistemen kisebb, vagy B kategóriás játékok vannak.
Most éppen a Deus Ex-et játszom újra. Fallout érdekelt volna, de mint kiderült, valami hülye kitalálta, hogy multiplayer legyen belőle...
Sztoris singlijátékok érdekelnének. Főleg scifi.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33934 2018.11.23. 17:02

aabyssx írta:Stresszesnek hangzik. Az nem biztos, hogy jó az egészségemnek. :D
Ahogy DT is mondja, nagyon folyékony élmény. Abszolút antiakadékoskodó játék, inkább csak fun, és ha menő dolgokat akarsz csinálni vagy challenge-eket teljesíteni, akkor van kihívás. Maga az egész közlekedés és platforming nagyon és könnyed, de nagyon jól megoldott. Látszik, hogy az Insomniac keze munkája, nem holmi kutyaütőké.

A fegyverek szinte mindegyike ismerős lehet valamelyik Ratchetből, ez sem egy egérrángatós játék, mert ugrabugra közben érdemes lőni is.

Hogy bejönne-e neked, azt nem tudom, de az biztos, hogy stresszmentes, és a sztori is a poénokról szól, melyek jellemzően a játékipart is megtalálják.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33935 2018.11.23. 17:03

aabyssx írta:Stresszesnek hangzik. Az nem biztos, hogy jó az egészségemnek. :D
25mp elég vt belőle :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33936 2018.11.23. 17:05

aabyssx írta:Én nem tudom, hogy mivel játszanék 2019-ben. A wishlistemen kisebb, vagy B kategóriás játékok vannak.
Most éppen a Deus Ex-et játszom újra. Fallout érdekelt volna, de mint kiderült, valami hülye kitalálta, hogy multiplayer legyen belőle...
Sztoris singlijátékok érdekelnének. Főleg scifi.
Fallout? Azok azért a Bethesdának hála nem éppen a nyugati primkóskodással szemben a japó igényességet hirdető régi aaby mekkájának tűnnek. Azért a Bethesda elég igénytelen, na.

Persze vannak más stúdiók is mellettük a Zenimaxnál. A Dishonoredot vagy a Preyt nézted. Műfaj alapján neked valók lehetnek.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33937 2018.11.23. 17:07

deep írta:Annyira irigylem azokat, akiknek van ilyesmihez tehetsége. Én ha megpróbálok valamit akár csak a ház körül megcsinálni, annak mindig totális katasztrófa a vége. Hétvégén megpróbáltam feltenni a kerti szúnyoghálós ajtóra egy fogót, amivel be lehet húzni. Negyven perces őrület kerekedett belőle, egyik problémát szülte a másik, a végeredmény egy kívülről undorítóra szétbaszott ajtókeret és egy lyukas szúnyogháló. De a fogó felment, végülis...
LOL, állat sztori! :D
Ha megnyugtat, én ilyen hobbiamatőr módon megcsinálok dolgokat (annak ellenére, hogy semmi képzettségem nincs), de a szúnyoghálóval nekem is meggyűlt a bajom. :D Mágneses szar hányszor szakadt le...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33938 2018.11.23. 17:17

Zóanagyvarázsló írta:Fallout? Azok azért a Bethesdának hála nem éppen a nyugati primkóskodással szemben a japó igényességet hirdető régi aaby mekkájának tűnnek. Azért a Bethesda elég igénytelen, na.

Persze vannak más stúdiók is mellettük a Zenimaxnál. A Dishonoredot vagy a Preyt nézted. Műfaj alapján neked valók lehetnek.
Nem ismerem, de megnézem a Dishonored 2 demóját. Prey rajta van a wishlistemen, de mivel lövölde, nem vagyok benne biztos.
Van még pár ilyen a wishlistemen (a B kategóriákon kívül), ami jó lehet, de nem tudom, hogy játszom-e. Pl. FF15, Witcher3, RE7, Watchdogs2, Szénába Ugrók nemistudomhányadikak.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33939 2018.11.23. 17:22

"japó igényességet" amúgy asszem már nagyon régóta nem hirdetem. Mert szerintem az elmúlt. Vagy nem elmúlt, csak megrekedtek több generációval ezelőtt. Mittomén...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33940 2018.11.23. 17:27

aabyssx írta:"japó igényességet" amúgy asszem már nagyon régóta nem hirdetem. Mert szerintem az elmúlt. Vagy nem elmúlt, csak megrekedtek több generációval ezelőtt. Mittomén...
Világos, de teknót tekintve az új Falloutokból árad a pöcegödörszag. Ami játékmenet-videókon tetszett (New Vegas), az s inkább a ronda, de finom kategóriának tűnt (amit én játszanék i, persze). Ezért furcsállom, hogy célközönségnek érezted magad. Arra mondjuk emlékszem, hogy a 3-mal elvoltál, de azóta jött még ki pár új rész.


Hol van már az, amikor az Uncharted vagy a Mass Effect 2 animációit szidtad, mint igénytelenséget!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33941 2018.11.23. 17:35

Zóanagyvarázsló írta:Világos, de teknót tekintve az új Falloutokból árad a pöcegödörszag. Ami játékmenet-videókon tetszett (New Vegas), az s inkább a ronda, de finom kategóriának tűnt (amit én játszanék i, persze). Ezért furcsállom, hogy célközönségnek érezted magad. Arra mondjuk emlékszem, hogy a 3-mal elvoltál, de azóta jött még ki pár új rész.
Hol van már az, amikor az Uncharted vagy a Mass Effect 2 animációit szidtad, mint igénytelenséget!
Ja, hát igen, ja. Ilyen értelemben a Fallout full igénytelen cucc. Csak tetszett a 3. világa. A New Vegas már annyira nem, azzal nem volt semmi kapcsolatom. A 4. résszel jól elvoltam.
Ami világ nekem fullra bejött, az a Mankind Dividedé. A régi kelet-európai építészetet keverték scifivel ...nagyon állat lett. (A Half Life 2 is ilyen volt. Balkán + scifi.)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33942 2018.11.23. 17:37

aabyssx írta:"japó igényességet" amúgy asszem már nagyon régóta nem hirdetem. Mert szerintem az elmúlt. Vagy nem elmúlt, csak megrekedtek több generációval ezelőtt. Mittomén...
+1

nameg nem biztonságos a honlap DT, ha kell a kártya adatom inkább kérd :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33943 2018.11.23. 17:42

aabyssx írta:Ja, hát igen, ja. Ilyen értelemben a Fallout full igénytelen cucc. Csak tetszett a 3. világa. A New Vegas már annyira nem, azzal nem volt semmi kapcsolatom. A 4. résszel jól elvoltam.
Ami világ nekem fullra bejött, az a Mankind Dividedé. A régi kelet-európai építészetet keverték scifivel ...nagyon állat lett. (A Half Life 2 is ilyen volt. Balkán + scifi.)
Igen a Mankind Divededben az egyik legjobb dolog Prága volt. Frissebb is volt, mint egy újabb New Yorkot vagy Hongkongot kapni.

Nekem a Fallout 3 sztorira és játékmenetre eléggé felvizezettnek tűnt a korábbbiakhoz vagy az NW feature-jeihez képest, de kihagytam eddig az összes újat.
Avatar
arty

Hozzászólás #33945 2018.11.23. 18:21

DanielT írta:Aki még nem vette, normális minőségben, mozgásban:
aláírom: NAGYON sokat ad az "árkád-videojáték" feelinghez a vajsimasága
tényleg jó nézni mozgásban... csak aztán feltűnnek az ellenfelek és behányok :)
ingyen mennék vele próbakört (ahogy boxon is csak a goldtesóm verzájával tettem), de 99.99% h nem bírnám sokáig így se)
Avatar
arty

Hozzászólás #33946 2018.11.23. 18:23

Zóanagyvarázsló írta:Esetleg vasárnap délután-este, hétvégéimen általában irl programok vannak. A jövő szombat jó lehet, illetve akár hétköznap is bizonyos időszakok, de már foglalgattam be belőlük multira, tehát azoktól is függ, hogy hogyan sülnek el. Ugye a két jellemző eset: a) elmarad b) elhúzódik, ezért más terveimmel megcsúszom.

Micsunak már nem is merem mondani a Halo Warst, mert jut eszembe, ő is eltűnt a ködbe :eplus2: n
ha van kedved, BÁRMIKOR rendelkezésedre állok. megnéztem CRT-n is a cuccot, J-Á-T-S-Z-A-N-Á-M VÉGRE! :D
csak egy sms-t küldj, ha jó vagy, a többit intézem!!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33947 2018.11.23. 18:48

Micsu írta:nameg nem biztonságos a honlap DT, ha kell a kártya adatom inkább kérd :P
Naná, hogy nem, eleve ilyen gengszter társaságban...

Egyébként megnéztem, hogy mit kéne tenni az üzenet eltüntetéséhez, de macerának tűnt és felét se értettem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33948 2018.11.23. 18:54

DanielT írta:Hát nem olyan relax mint a DMC-k, meg a többi ultra agyhalál csapkodó-darálda, amivel gémer korodban toltad. :P
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #33949 2018.11.23. 21:10

aabyssx írta:"japó igényességet" amúgy asszem már nagyon régóta nem hirdetem. Mert szerintem az elmúlt. Vagy nem elmúlt, csak megrekedtek több generációval ezelőtt. Mittomén...
Nem múlt az el, az igényesség még valszeg most is ott van, egyszerűen volt egy szint, amit már nem tudtak megugrani a szoftverfejlesztésben. Ami valszeg összefügg azzal is, hogy gyakorlatilag már semmilyen (hw)fejlesztés nem jön onnan. Átlépett rajtuk a világ. Szóval igen, megrekedt több generációval ezelőtt. De nem az igényesség, hanem a minden más. Nincs ma egyetlen olyan konzol a piacon japánban, amiben bármi is japán tervezésű lenne. Ez azért sok mindent elmond.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33950 2018.11.23. 22:00

Rendeltem a Philips-től egy 230-res kávéfőzőt ebben a Shell promóban..... Veszem ki a dobozból, hallom, hogy ahogy mozgatom, gurulgat benne valami csavar, vagy mi a zsákom :wilting: a qwa anyját ennek a tetves világnak, hogy ha veszel valami műszaki cikket, akkor 50% eséllyel hibás már amikor a dobozból kiveszed... most szaladgálhatok cserélni, vagy mit tudom én mi a fasz lesz vele.... valahogy nincs szerencsém ezekkel a szarokkal mostanában...

Vissza: “Leáldozott.hu”