A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #33811 2018.11.21. 09:25

Botond írta:Már csak a Civ6 kiegekben lehet bízni! :)
Mi a tököm van abban a cib6 kiegekben? A. CSODA?
Avatar
Moby

Hozzászólás #33812 2018.11.21. 09:30

Micsu írta:En se irnam le a gta6ot foleg annak fenyeben h volt itt dogunalom gta3 utana meg faja vice city, szinten dogunalom gta4 utana faja 5 ;)
nyilván tudnak ők jót is, most is, de pénzügyileg ez lesz most a killerformula. És nem csak náluk. Jönnek majd a fosjátékok egymás hegyén hátán, amikben a főszereplő seggszőre valós időben nő, lehet majd trimmelni, ésatöbbi. Mert ez kell, és ez a szinglijátékok battleroyale-ja.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33813 2018.11.21. 09:35

Moby írta:Mi a tököm van abban a cib6 kiegekben? A. CSODA?
a civ5nel a szamtalan dlcbol 1 joindulattal 2 volt ertelmes a tobbi a szokasos penzlehuzas
Avatar
Botond

Hozzászólás #33814 2018.11.21. 09:40

Moby írta:Mi a tököm van abban a cib6 kiegekben? A. CSODA?
Nem tudnám megmondani, de nekem számolatlanul nyeli el az óráim. Tegnap volt bejelentés, ami egy Sid Meier személyesen a szemünkben mondja, hogy itten van A. CSODA. attrakcióval kezdődött és utána gémpléjes, jópofizós performanszban végződött. A kettő között volt egy trailer is. De a gémpléjes szekcióban mutattak egész érdekes jópofaságokat, hogy visszahoznak pár dolgot a régi civekből, ami nekem hiányzott, és mutattak pár sohanemlátott dolgot, amiről majd kiderül, hogy ömézing, vagy pénindiessz. De már csak az, hogy nem dobták és még csiszolják, és több lesz, jobb lesz szebb lesz az már örömteli. Vágom a centit.
Ennél már csak az lenne örömtelibb, ha az első kieg jönne switchre meg iosre, mert a vanilla elég fapad, nagyon hiányzik az a kieg a handheld platformokra. Elsősorban iosre, mert abban a készülékben van elég kakaó ehhez a címhez.
És ami amúgy "baj", hogy anno1800 jön a szülinapom környékén, ami szintén nagy jóságnak néz ki, és rá alig egy hónappal itt a civ6 kieg. 2019Q1 elesett.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33815 2018.11.21. 09:42

Micsu írta:a civ5nel a szamtalan dlcbol 1 joindulattal 2 volt ertelmes a tobbi a szokasos penzlehuzas
Volt egy halom plusz nemzet, egyik másik saját scenárióval, amiknek a 75%-ától én is csak hánytam, de a kiegek értelmesek voltak, amik azok a dlc-k, amiben nem csak 1 nemzet van, hanem 8, és amiben játékmechanikai változások is vannak. A civ5nél volt két kieg, a civ6nál ez a második kieg, a civ4nél volt két kieg. Jóság lesz ez is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33816 2018.11.21. 09:46

Botond írta:Nem tudnám megmondani, de nekem számolatlanul nyeli el az óráim. Tegnap volt bejelentés, ami egy Sid Meier személyesen a szemünkben mondja, hogy itten van A. CSODA. attrakcióval kezdődött és utána gémpléjes, jópofizós performanszban végződött. A kettő között volt egy trailer is. De a gémpléjes szekcióban mutattak egész érdekes jópofaságokat, hogy visszahoznak pár dolgot a régi civekből, ami nekem hiányzott, és mutattak pár sohanemlátott dolgot, amiről majd kiderül, hogy ömézing, vagy pénindiessz. De már csak az, hogy nem dobták és még csiszolják, és több lesz, jobb lesz szebb lesz az már örömteli. Vágom a centit.
Ennél már csak az lenne örömtelibb, ha az első kieg jönne switchre meg iosre, mert a vanilla elég fapad, nagyon hiányzik az a kieg a handheld platformokra. Elsősorban iosre, mert abban a készülékben van elég kakaó ehhez a címhez.
És ami amúgy "baj", hogy anno1800 jön a szülinapom környékén, ami szintén nagy jóságnak néz ki, és rá alig egy hónappal itt a civ6 kieg. 2019Q1 elesett.
jól hangzik. Kár, hogy a genre az évtizedek alatt kontinensnyi távolságba sodródott tőlem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33817 2018.11.21. 10:19

Moby írta:jól hangzik. Kár, hogy a genre az évtizedek alatt kontinensnyi távolságba sodródott tőlem.
Játékmechanika szempontjából vicces módon amúgy ugyanazzal a gondolattal kísérletezik az anno és a civ széria is, csak ebben az utcában éppen szembe mennek egymással. Mindkettőben vannak spéci nyersanyagok, amik kellenek a spéci unitokhoz (civ) vagy a magasabb szintű lakosság boldogságához (anno). Az anno széria mindig is "Stock" módon állt a dologhoz, raktár van, rakod hegyekbe a cuccot, aztán mikor van kereslet akkor vehetsz ki a raktárból, áthidalva a pillanatnyi termelési hiányt. Egészen a 2205ig, ahol áttértek "flow" módra, vagyis nincs raktár, a kereslet adott pillanatában kell meglennie a termelésnek, különben instant módon beüt a bazzeg. Civ széria meg pont az ellenkező irányba halad ebben az utcában, ők mindig is "flow" módszerrel operáltak, ha akarsz gyártani csatahajót, akkor abban a körben kell ott lennie az olajnak, nem tudtál raktározni, stb. Egészen mostanáig, mert az új kiegben jön a "Stock". Nem mentek bele a részletekbe, hogy mekkora random faktor lesz mondjuk a termelés ágon (kimerülő bánya, természeti katasztrófák miatt ideiglenes termelési visszaesés, stb), de van potenciál a koncepcióban. Meglássuk mi sül ki belőle. Civ6 kieg nagyon a tudatos ember nevelésre van kihegyezve, ha jól értem és a játékban tudod majd szimulálni, hogy ha túltolod az akármit, akkor a természet odavág, és az szar lesz. Kis greenpeace propaganda, ami ésszel adagolva jó is lehet, ha meg nem akkor remélem kikapcsolható lesz. Az kiderült, hogy szabályozható lesz, hogy mennyire legyen ez hangsúlyos, mint pl a barbárok, amik lehetnek sokan, kevesen meg offolni is lehet őket, de hogy kikapcsolható e, az nem.
Az annoról kevesebbet tudok, nem is tudom, hogy az új rész Stock vagy flow, bár rongyosra játszva az örök kedvenc 1404et, és az eléggé alulértékelt 2070et meg 2205öt, nos ez kb tökmindegy, mindkét rendszer élhető. Ott az anno1800nál már csak az art annyira megvett, hogy arra nincsenek szavak.
Civ6 kiegre ment is a prepurchase tegnap, de szerintem anno1800al is így lesz majd, csak ott még kivárok, mert ubi az nagy csibész, szóval ha majd januárban is azt mondják még, hogy pár nap és itten van, akkor kapják a zs-t.
Tényleg erős lesz a q1. Addig le kellene darálni egy halom switch címet, amit behörcsögöltem, meg ac:londont és ac:egyiptomot, esetleg vmi autós bohóckodást is (crew1, fh3).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33818 2018.11.21. 10:22

Botond írta:Játékmechanika szempontjából vicces módon amúgy ugyanazzal a gondolattal kísérletezik az anno és a civ széria is, csak ebben az utcában éppen szembe mennek egymással. Mindkettőben vannak spéci nyersanyagok, amik kellenek a spéci unitokhoz (civ) vagy a magasabb szintű lakosság boldogságához (anno). Az anno széria mindig is "Stock" módon állt a dologhoz, raktár van, rakod hegyekbe a cuccot, aztán mikor van kereslet akkor vehetsz ki a raktárból, áthidalva a pillanatnyi termelési hiányt. Egészen a 2205ig, ahol áttértek "flow" módra, vagyis nincs raktár, a kereslet adott pillanatában kell meglennie a termelésnek, különben instant módon beüt a bazzeg. Civ széria meg pont az ellenkező irányba halad ebben az utcában, ők mindig is "flow" módszerrel operáltak, ha akarsz gyártani csatahajót, akkor abban a körben kell ott lennie az olajnak, nem tudtál raktározni, stb. Egészen mostanáig, mert az új kiegben jön a "Stock". Nem mentek bele a részletekbe, hogy mekkora random faktor lesz mondjuk a termelés ágon (kimerülő bánya, természeti katasztrófák miatt ideiglenes termelési visszaesés, stb), de van potenciál a koncepcióban. Meglássuk mi sül ki belőle. Civ6 kieg nagyon a tudatos ember nevelésre van kihegyezve, ha jól értem és a játékban tudod majd szimulálni, hogy ha túltolod az akármit, akkor a természet odavág, és az szar lesz. Kis greenpeace propaganda, ami ésszel adagolva jó is lehet, ha meg nem akkor remélem kikapcsolható lesz. Az kiderült, hogy szabályozható lesz, hogy mennyire legyen ez hangsúlyos, mint pl a barbárok, amik lehetnek sokan, kevesen meg offolni is lehet őket, de hogy kikapcsolható e, az nem.
Az annoról kevesebbet tudok, nem is tudom, hogy az új rész Stock vagy flow, bár rongyosra játszva az örök kedvenc 1404et, és az eléggé alulértékelt 2070et meg 2205öt, nos ez kb tökmindegy, mindkét rendszer élhető. Ott az anno1800nál már csak az art annyira megvett, hogy arra nincsenek szavak.
Civ6 kiegre ment is a prepurchase tegnap, de szerintem anno1800al is így lesz majd, csak ott még kivárok, mert ubi az nagy csibész, szóval ha majd januárban is azt mondják még, hogy pár nap és itten van, akkor kapják a zs-t.
Tényleg erős lesz a q1. Addig le kellene darálni egy halom switch címet, amit behörcsögöltem, meg ac:londont és ac:egyiptomot, esetleg vmi autós bohóckodást is (crew1, fh3).
Nem tudom, hogy irigyeljelek -e, hogy ennyire rajta tudsz lenni, vagy féljek tőled. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #33819 2018.11.21. 10:31

DanielT írta:Nem tudom, hogy irigyeljelek -e, hogy ennyire rajta tudsz lenni, vagy féljek tőled. :D
Mindenkinek kell vmi autizmus szintű hobby. :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33820 2018.11.21. 11:25

na, jol fest a dark szósz a kis hoki szviccs kijelzön. karcolja a szemgolyom.
de az a baj, hogy mas is karcol... a hangok. igazak voltak a pletyik, pedig csekkoltam videokat es nem tünt borzalomnak. lehet dokkolva mas? hmm, nem valoszinü... szal az a gond, hogy nem csak siman alacsony a tömörites bitrataja, hanem a BIT DEPTH is alacsony, 8bit-esre tippelnem. az olyan ugyi, mintha "recseknenek" a hangok, olyan "fémesek". karcolnak... mehhh. bar a dumcsi jobb, az csak siman tompa. tuti a kartya költsegeken akartak sporolni a geciek. vagy valami iszonyat developer error, nemtom.
na majd raall a fülem. vagy nem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33821 2018.11.21. 11:28

Na olvasgattam, és anno1800 release date postponed 02.26ra. Szóval a január akkor felszabadult. Március meg, huhh, sűrű lesz. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33822 2018.11.21. 11:59

Moby írta:Nem emlékezem rá, de én sosem olvasgattam különösebben hazai sajtót, maximum fórumokat, onnan meg nem rémlik.
A Hardwired és a PC Guru fórumán aktív volt régen, bár az utóbbit nem olvastam nagyon, de amikor az újságba írt, láttam posztolni oda.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33823 2018.11.21. 12:01

Micsu írta:En se irnam le a gta6ot foleg annak fenyeben h volt itt dogunalom gta3 utana meg faja vice city, szinten dogunalom gta4 utana faja 5 ;)
A GTA 3 a maga idejében akkora mérföldkő volt - a potenciális riválisok csúszása és elkaszálása miatt is -, hogy a fal adta a másikat. Végig régen sosem játszottam, csak tavaly, és élveztem. Csak mai fejjel könnyebb mint az AC1.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33824 2018.11.21. 12:14

Botond írta: hogy visszahoznak pár dolgot a régi civekből, ami nekem hiányzott,
nah mesélj ;) olvastam hogy lesz flood meg miegymás, neked mi az amit vársz? megmondom őszinétn nekem még csak 1 végigjátszásom van a 6ban, nem rossz, persze az 5 jobban tetszik mert azt már valamennyire ismerem, de nem rossz a 6se, szokni kéne
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33825 2018.11.21. 12:17

Zóanagyvarázsló írta:A GTA 3 a maga idejében akkora mérföldkő volt - a potenciális riválisok csúszása és elkaszálása miatt is -, hogy a fal adta a másikat. Végig régen sosem játszottam, csak tavaly, és élveztem. Csak mai fejjel könnyebb mint az AC1.
akkoriban volt egy mafia nevezetű játék ami nálam kettészarta a gta3at, kb mindenben ;) persze próbáltam végigtolni de kb 10 óránál többet pár évvel későbbi próbálkozásra se birtam
nekem inkább a sok üresjárat, kidolgozatlan belső terek, és unalmas karakterek adták a skip okát
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33826 2018.11.21. 12:28

phpBB [media]


:banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33827 2018.11.21. 14:24

Micsu írta:akkoriban volt egy mafia nevezetű játék ami nálam kettészarta a gta3at, kb mindenben ;) persze próbáltam végigtolni de kb 10 óránál többet pár évvel későbbi próbálkozásra se birtam
nekem inkább a sok üresjárat, kidolgozatlan belső terek, és unalmas karakterek adták a skip okát
Fenéket, én már akkor a GTA 3-mal játszottam, amikor a Mafia még meg sem jelent. Éppen az volt az, ami sokat csúszott.

Az más kérdés, hogy jobb-e, de később jelent meg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33828 2018.11.21. 15:26

Micsu írta:nah mesélj ;) olvastam hogy lesz flood meg miegymás, neked mi az amit vársz? megmondom őszinétn nekem még csak 1 végigjátszásom van a 6ban, nem rossz, persze az 5 jobban tetszik mert azt már valamennyire ismerem, de nem rossz a 6se, szokni kéne
World congresst hozzák vissza, meg a nyersanyag felhasználást, hogy nem csak unitokhoz kell, hanem épületekhez, mint pl az ötben kellett szén a gyárhoz. De ez az egész Stock alapú nyersanyag kezelés is izgis. A flood meg a többi természeti katasztrófa az csak egy random faktor, ami a nem kalkulálhatósága miatt annyira sokat azért nem tesz hozzá a profi géminghez, az én szisztematikus építkezési módszereim esetén inkább csak ront az egészen, szóval nem a legjobban marketingelt feature amit várok. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33829 2018.11.21. 15:29

no a szviccses MeinKraft viszont nagyon jo E.
fömenüben megtevesztett a 8 chunk-os rendering-gel, in-game mar 14. faszak az update-ek is, van crafting menü, kilistazza a mar elerhetö template-eket, nem kell wikit bujni es egyeb 80's hülyesegek.
de ebbe is kellett egy zsak idiotizmus. van benne beepitett marios skin pack, ami jol is nez ki, de... a zeneket is kicsereltek. alap MeinKraft dallamok jofele relaxosak es a mario OST library is tele van jobbnal jobb zenekkel.
erre mi szol miutan atvaltottam...? :wilting: PONT erre szeretek zonaba kerülni... :bdead:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33830 2018.11.21. 16:20

Zóanagyvarázsló írta:Fenéket, én már akkor a GTA 3-mal játszottam, amikor a Mafia még meg sem jelent. Éppen az volt az, ami sokat csúszott.

Az más kérdés, hogy jobb-e, de később jelent meg.
hany honappal kesobb? :)
Nem is tudtam h akkoriban ekkora 1st day gamer voltal
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33831 2018.11.21. 16:29

Két héten belül, ma harmadszor is megjelent a BFV. Először Origin anyámkínja, aztán Deluxe early access és most a proliknak.

Na a COD launcskor 350k néző volt körülbelül. Itt kicsit kevesebb. Iszonyatos epik fail lesz ez a játék, teljesen megérdemelten. :eljen:

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #33832 2018.11.21. 16:52

DanielT írta:Két héten belül, ma harmadszor is megjelent a BFV. Először Origin anyámkínja, aztán Deluxe early access és most a proliknak.

Na a COD launcskor 350k néző volt körülbelül. Itt kicsit kevesebb. Iszonyatos epik fail lesz ez a játék, teljesen megérdemelten. :eljen:
Senki nem nézi, mindenki tolja. CODot nem vett senki, nézték, az gazdasági fail. Ez meg minden háztartás elengedhetetlen kelléke, tolják rongyosra, minek néznék a szomszéd bénázását? :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33833 2018.11.21. 18:12

Micsu írta:hany honappal kesobb? :)
Nem is tudtam h akkoriban ekkora 1st day gamer voltal
2002 nyara volt már, tehát nem sokkal a Mafia megjelenése előtt. Miatta vettem új vasat, annyira bejött havernál. Konzolon akkor már egyéves játék volt.

Kimondottan day1-játékos sosem voltam, de akkoriban szálltam be az internetbe, és még játszott a warez. Mondjuk mire igazán jó netem és lehetőségeim lettek, addigra felhagytam a zavarosban halászással, az utolsó day1-warezom a Witcher volt, de az is azért, mert az előrendelt magyar CE csúszott.

A Mafia nekem totálisan kimaradt, de már nagyon közeledik, hogy sorra kerüljön. Sajnos sem a steames, sem a GOG-os nem teljes, így nem szívesen adnék érte pénzt, de lemezesen megvan.
Avatar
arty

Hozzászólás #33834 2018.11.21. 18:15

DanielT írta:Ha nem kell kitalálnom semmit, csak végrehajtani a csúcs minőségű leírás alapján, akkor simán. BTW softmod nem elég? FreeMcBoot memkártya kell hozzá, az elvileg viszi a warezt is.
softmoddal nemtom futtatni az usa/japó lemezeim :( tudom, nyomhatnám isobol, de igénylem a beteszemalemezt & play-t :) (wrz (majd) megy isobol, smb share-ről - elvileg. még nem lőttem össze, az eredetikre sincs elég idő :D )

amúgy van csúcsminőségű leírás, csak rá kell jönni, hogy a 20(!) féle slim variánsból nekem melyikek vannak épp... (basszus, nemrég kaptam őket szét és raktam össze, anélkül h megnéztem volna :( )
de lehet egy 9xxx-et kéne venni (ami softmodra nem jó) és azt csippelni, újabb is, talán jobb is(?).
ill. néztem japó gépeket is, 30-40 ezer alatt semmi nincs :(

amúgy köszelőre, lassan annyi szívességgel lógok, hogy sose fogom tudni törleszteni :( betonozni, alapot ásni nem kell valahol? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33835 2018.11.21. 18:20

arty írta:softmoddal nemtom futtatni az usa/japó lemezeim :( tudom, nyomhatnám isobol, de igénylem a beteszemalemezt & play-t :) (wrz (majd) megy isobol, smb share-ről - elvileg. még nem lőttem össze, az eredetikre sincs elég idő :D )

amúgy van csúcsminőségű leírás, csak rá kell jönni, hogy a 20(!) féle slim variánsból nekem melyikek vannak épp... (basszus, nemrég kaptam őket szét és raktam össze, anélkül h megnéztem volna :( )
de lehet egy 9xxx-et kéne venni (ami softmodra nem jó) és azt csippelni, újabb is, talán jobb is(?).
ill. néztem japó gépeket is, 30-40 ezer alatt semmi nincs :(

amúgy köszelőre, lassan annyi szívességgel lógok, hogy sose fogom tudni törleszteni :( betonozni, alapot ásni nem kell valahol? :D
Hát lehet, hogy festeni kéne majd tavasszal. :D Na találd ki mi legyen, oszt megcsinálom. Egyetlen feltétel: a mostani mocid aláírt adásvételi szerződését szeretném látni, a nevedet pedig az eladó feletti vonalon. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #33836 2018.11.21. 18:23

ma fm7et nyomtam, kényszerből: fh4 update 0-ról ujraszedte a 62 gigát, egészen konkrétan 5 óra alatt ért le (az 500as netemen! :( )

ezekszerint nem csak a winsztórnak lóg ki a bele, de már az xboxstorenak is (mondjuk update óta a korábbi enyhén lagos cucc konkrétan használhatatlanra lassult, még 1-2 frissítés és szerintem meglehet a ps3 storeja! emellett itt is elkezdődött a forzáimmal, hogy nem töltődnek le a carpackok, bár itt egyelőre ettől még elindul a játék.... :D konzolbazmeg.)

DanielT írta:Hát lehet, hogy festeni kéne majd tavasszal. :D Na találd ki mi legyen, oszt megcsinálom. Egyetlen feltétel: a mostani mocid aláírt adásvételi szerződését szeretném látni, a nevedet pedig az eladó feletti vonalon. :idiota:

thx. nézek valami klóncsipet, de mind ilyen 18-20 forrasztópontos :(
festés is mehet, bár ott már előjön, amit deep is írt... (0 kézügyesség)
moci marad, most téliesítem (akku kivesz)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33837 2018.11.21. 19:39

arty írta:thx. nézek valami klóncsipet, de mind ilyen 18-20 forrasztópontos :(
Ha 120+ alkatrészt beraktam egy "haszontalan" projektbe, amiket legkevesebb 2 ponton kellett forrasztani, szerinted ez a 18-20 pont mennyire hat meg? :D

Egyébként brutális, hogy 4-500 Ft egy "Modbo" csip ebayen. Ezeket mondod klónnak?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33838 2018.11.21. 20:59

Moby írta:Anyádpicsája.
énis puszillak
Avatar
arty

Hozzászólás #33839 2018.11.21. 22:43

arty írta:csak rá kell jönni, hogy a 20(!) féle slim variánsból nekem melyikek vannak épp...
lol, ismét szerencsém van :D

SCPH-70004 CB (for Europe) -> V12 -> "V9-12 have their lasers booby trapped and if you mod them it will decrease the lifespan of the lens (V12 is instant)... you can increase the lifespan of the lens by doing some laser fixes but it will still wear out overtime. Also if you use god-like media (Taiyo yuden, Vertibam) it will increase the life span even more. (its mandatory to do a laser fix to a v12 unless you want the lens to die in 3 seconds."

(ezesetben a v16os 75004em kell beáldozni :( )

DT: igen, a filléres modbók ihlettek meg. amugy azért elég kis pontokra kell beforrasztani a vezetékeket... nekem még nyugiban is remeg annyira a kezem, hogy erre esélyem se legyen. te amugy nagyítóval dolgozol? vagy ENNYIRE jó a szemed/kezed??? vagy iszol? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #33840 2018.11.21. 22:52

hja, hamár filléres kínaiak... tartalékba vettem egy 9V DC táp/adaptert, erre a matricán szereplő polaritás HIBÁS, valójában fordított (jól szétégett(?) volna a konzolom)
írok a sellernek, hogy nem kéne-e erről szólni a vevőknek: megdícsért, hogy így odafigyeltem és igen, tudnak a hibáról, jelezték már a beszállítónak.... de közben tovább árulja a szart!!! :(
szal azért elég para, amikor ENNYIRE ócsó valami :/
Avatar
arty

Hozzászólás #33841 2018.11.21. 23:14

DanielT írta:Arty?

rizsrészer
nagyon kéne támogatni, de most nem fér bele :(
nagyon elúsztam novemberre és még jön a feketepéntek :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #33842 2018.11.21. 23:21

Hinnnye pacek.... ez gecijól néz ki :wilting:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #33843 2018.11.21. 23:27

Szerintem ez itt így relevánsabb :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #33844 2018.11.21. 23:39

Moby írta:Szerintem ez itt így relevánsabb :D
Spoiler
tumblr_nhetf6QMoc1rb2l1co1_500.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33845 2018.11.22. 07:23

Hm, esélyes, hogy berántom! Köszi az infót!

szerk: Fél perc múlva berántottam. :D (Mondtam, hogy esélyes...)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33846 2018.11.22. 07:56

arty írta:lol, ismét szerencsém van :D
SCPH-70004 CB (for Europe) -> V12 -> "V9-12 have their lasers booby trapped and if you mod them it will decrease the lifespan of the lens (V12 is instant)... you can increase the lifespan of the lens by doing some laser fixes but it will still wear out overtime. Also if you use god-like media (Taiyo yuden, Vertibam) it will increase the life span even more. (its mandatory to do a laser fix to a v12 unless you want the lens to die in 3 seconds."
Igen, nekem is ez van és fogalmam sincs anno a boltban, ahol chippelték mennyire figyeltek oda. Még arra is érzékeny, hogy milyen dvd íróval lettek kiírva a warez lemezek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33847 2018.11.22. 08:06

DanielT írta:Ezt azért mondom, mert _gyűlölöm_ az összes updatet. Mindenhol. Az iPhone-t is csak tönkretették, lassították, stb egy idő után, szóval ez teljesen platform független.
Épp az előbb írta ki a telefon, hogy telepítette azt a legutóbbi frissítést, amit kb több, mint egy hónapja skippelek, amikor rákérdezett... hát most éjjel megcsinálta. Appok frissítése régen letiltva.
Én, miután megláttam az imént frissített miui 10.1 nevű borzalmat:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33848 2018.11.22. 08:26

benőmenő írta:Igen, nekem is ez van és fogalmam sincs anno a boltban, ahol chippelték mennyire figyeltek oda. Még arra is érzékeny, hogy milyen dvd íróval lettek kiírva a warez lemezek.
Szintén SCPH-70004 gép tulaj vagyok. Van belőle 30 verzió, erre itt eddig mindenkinek ez van? :D WTF.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33849 2018.11.22. 08:29

arty írta:DT: igen, a filléres modbók ihlettek meg. amugy azért elég kis pontokra kell beforrasztani a vezetékeket... nekem még nyugiban is remeg annyira a kezem, hogy erre esélyem se legyen. te amugy nagyítóval dolgozol? vagy ENNYIRE jó a szemed/kezed??? vagy iszol? :D
A kezem remeg mint állat, a szemem még elég jó. Nagyítóval nagyon kényelmetlen, próbáltam, de a fókuszt mindig elveszítem, a térlátás megszűnik, stb.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #33850 2018.11.22. 10:06

Jövőre kinek mi van tervben ? Nálam egyedül settlers 8, már várom nagyon.
Avatar
deep

Hozzászólás #33851 2018.11.22. 10:14

benőmenő írta:Én, miután megláttam az imént frissített miui 10.1 nevű borzalmat:
Kép
:nemtudom: Nekem bejön.
Avatar
deep

Hozzászólás #33852 2018.11.22. 10:14

donatus13 írta:Jövőre kinek mi van tervben ? Nálam egyedül settlers 8, már várom nagyon.
Resi 2 remake, lasszófasz 2
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33853 2018.11.22. 10:35

donatus13 írta:Jövőre kinek mi van tervben ? Nálam egyedül settlers 8, már várom nagyon.
Resi 2 és DMC5.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33854 2018.11.22. 10:49

lasszópáré az 2019? akkor az. meg uj animal crossing.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #33855 2018.11.22. 10:59

Ez a rise race the future nagyon bejön, pedig autósokkal nem nagyon játszottam underground 2 óta.

Egyébként valaki mesélte , hogy volt ilyen kék fény szűrős lencséje, ilyen bluecontrol talán, bevált, és ha lehet tudni merre csináltattad ?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33856 2018.11.22. 11:16

donatus13 írta:Jövőre kinek mi van tervben ? Nálam egyedül settlers 8, már várom nagyon.
Összes Sony exkluzív singleplayer ami megjelenik
Metro Exodus
Resident 2 Deeppel egy ágyban tolva
új Ori and the valami
Rage 2
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33857 2018.11.22. 11:24

deep írta::nemtudom: Nekem bejön.
Néztem róla videót, csúnyán tüdőnköpi és megalázza a pure android experience-t. Mindjárt felrakatom kollégával és megnézem élőben. :)

Az egyébként _POKOL_ hogy Xiaomi témában 99.99999999999999999999999%-ban indiai videók vannak. :vomit:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33858 2018.11.22. 11:25

donatus13 írta:Jövőre kinek mi van tervben ? Nálam egyedül settlers 8, már várom nagyon.
Bele se menjünk, minimum 20as listám van. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33859 2018.11.22. 11:30

DanielT írta:Összes Sony exkluzív singleplayer ami megjelenik
nem te voltál eddig a sony the game legnagyobb kritikusa? :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33860 2018.11.22. 11:32

Micsu írta:nem te voltál eddig a sony the game legnagyobb kritikusa? :)
a low key boi megtaccsingolta az elmejet
Avatar
deep

Hozzászólás #33861 2018.11.22. 11:35

DanielT írta:Az egyébként _POKOL_ hogy Xiaomi témában 99.99999999999999999999999%-ban indiai videók vannak. :vomit:
Brutálisan népszerű ott. Minden más gyártót vernek. Tegnap Guinness rekordot döntöttek, egyszerre 500 üzletet nyitottak...
Avatar
Moby

Hozzászólás #33862 2018.11.22. 11:39

DanielT írta:Összes Sony exkluzív singleplayer ami megjelenik
Komoly kétségeim vannak afelől, hogy a Days Gone-t te jövőre...vagyinkább bármikor játszani fogod.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33863 2018.11.22. 11:59

Monjuk ez a túlhypeolt foslék rdr2 okán én már várni sem merek semmit. Tervek azok vannak, de bizalomból meg kedvből már nem sok. Hiába volt idén is gow, detroit meg bármi, emlékként már csak ez az elbaszott roncs fog megmaradni 2018-ból.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33864 2018.11.22. 12:27

Micsu írta:nem te voltál eddig a sony the game legnagyobb kritikusa? :)
Igen, de PS4 fanbojjá is váltam amikor megvettem, mert ezt máshogy nem lehet csinálni. Ilyenformán a VR címek és néhány hányás kivételével az összes Sony exkluzívot megvettem már és ezt folytatom is.

Moby: Dehogynem, jön a Days Gone is, szakáll, zombik, open-world, minden van benne amit imádok és még soha nem volt! :eljen: Hómlessz bérletben, 2k bukóval úgysincs tét.
Avatar
neoreg

Hozzászólás #33865 2018.11.22. 12:46

BF5 4 óra után refundolva

BF1-gyel elvoltam 350 órát, de ezt szerintem 100 alatt megunnám. Új játékmód (grand operations?), meg a BR mód nem érdekelnek. A 8 pálya kevés, és kb 2-re mondanám azt hogy tetszett (BF1-ben se volt sokkal több map launch-kor, de azoknak a fele legalább jó volt). A kevés lőszer meg iszonyatosan idegesítő. Lőni akarok a játékban, nem lőszer után kukázni fél percenként.

Egyetlen pozitívum, amit el tudok mondani, hogy perceken belül visszautalták a 60 eurómat paypalra :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33866 2018.11.22. 13:04

Moby írta:Monjuk ez a túlhypeolt foslék rdr2 okán én már várni sem merek semmit. Tervek azok vannak, de bizalomból meg kedvből már nem sok. Hiába volt idén is gow, detroit meg bármi, emlékként már csak ez az elbaszott roncs fog megmaradni 2018-ból.
en nem veszem magamra ennyire a csalodast de en is eleg sotet jovokep latok, lassan ripelhetjuk a bethesdat is, ms megvette 2 kiskedvenc fejlesztomet, bar hal istennek vannak ilyen uber meglepetesek mint a larionos original sin szeria ;)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33867 2018.11.22. 13:18

:finom:
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #33868 2018.11.22. 13:25

A 20 első fele:
- New super mario deluxe @switch - jan 11
- Civ6 kieg - febr 14
- Anno1800 - febr 26
- Luigi's Manson3 @sw - TBA
- Yoshi's crafted World @sw - TBA
- Animal crossing @sw - TBA
- Anthem - TBA
- Cyberpunk2077 - TBA
- Settlers 8 - TBA
- Skull&bones - TBA
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33869 2018.11.22. 13:28

neoreg írta:BF5 4 óra után refundolva

BF1-gyel elvoltam 350 órát, de ezt szerintem 100 alatt megunnám. Új játékmód (grand operations?), meg a BR mód nem érdekelnek. A 8 pálya kevés, és kb 2-re mondanám azt hogy tetszett (BF1-ben se volt sokkal több map launch-kor, de azoknak a fele legalább jó volt). A kevés lőszer meg iszonyatosan idegesítő. Lőni akarok a játékban, nem lőszer után kukázni fél percenként.

Egyetlen pozitívum, amit el tudok mondani, hogy perceken belül visszautalták a 60 eurómat paypalra :banplz:
Helyes! :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33870 2018.11.22. 13:29

donatus13 írta:Ez a rise race the future nagyon bejön, pedig autósokkal nem nagyon játszottam underground 2 óta.

Egyébként valaki mesélte , hogy volt ilyen kék fény szűrős lencséje, ilyen bluecontrol talán, bevált, és ha lehet tudni merre csináltattad ?
Bevált, de én nem Pesten járok optikushoz, tehát ez nem biztos, hogy segít. A Hoya honlapján megtalálhatók a partnereik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33871 2018.11.22. 13:48

Zóanagyvarázsló írta:Bevált, de én nem Pesten járok optikushoz, tehát ez nem biztos, hogy segít. A Hoya honlapján megtalálhatók a partnereik.
Én is rakattam ezen felbuzdulva bluefiltert a szemüvegemre, mert újat kellett csináltatnom, de nem érzékelek semmi különbséget szemfáradásban meg ilyesmiben.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33872 2018.11.22. 13:49

donatus13 írta:Jövőre kinek mi van tervben ? Nálam egyedül settlers 8, már várom nagyon.
Devil May Cry 5
Onimusha: Warlords (egy 2001-es játék portja)
Desperados 3
Phoenix Point
Psychonauts 2
Disco Elysium
Wasteland 3

Ezek azok,a melyekkel reális esély is van, hogy sorra kerüljenek (ténylegesen egy vagy kettő fog, úgyis a pótolgatás megy majd), bár a Psychonauts 2 szerintem 2020-ig meg sem jelenik, és más is necces közülök. A REmake 2 is szóba jöhet, de szerintem nem jutok el addig. Szigorúan a Game Pass miatt szóba jöhet a GeoW 5 is, ha megjelenik és olyanom lesz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33873 2018.11.22. 13:51

Botond írta:Én is rakattam ezen felbuzdulva bluefiltert a szemüvegemre, mert újat kellett csináltatnom, de nem érzékelek semmi különbséget szemfáradásban meg ilyesmiben.
Biztos egyéntől is függ, illetve hogy egyébként hogy használod a szemedet, nálam ég és föld. Meg lehet, hogy nem a teszkóskékszűrőből kellett volna rápremzlizni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33874 2018.11.22. 13:51

Botond írta:A 20 első fele:
- New super mario deluxe @switch - jan 11
- Civ6 kieg - febr 14
- Anno1800 - febr 26
- Luigi's Manson3 @sw - TBA
- Yoshi's crafted World @sw - TBA
- Animal crossing @sw - TBA
- Anthem - TBA
- Cyberpunk2077 - TBA
- Settlers 8 - TBA
- Skull&bones - TBA
Anthembe te mit latsz? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33875 2018.11.22. 14:07

Micsu írta:Anthembe te mit latsz? :D
Potenciális Switch portot = 10/10 GOTY :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33876 2018.11.22. 14:42

DanielT írta:Potenciális Switch portot = 10/10 GOTY :banplz:
erre a Yoshi's crafted Worldre meg rá se mertem keresni, már a neve is szétvivős :D
Avatar
arty

Hozzászólás #33877 2018.11.22. 15:48

donatus13 írta:Jövőre kinek mi van tervben ? Nálam egyedül settlers 8, már várom nagyon.
forza 8
minden más kétséges :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33878 2018.11.22. 16:23

arty írta:forza 8
minden más kétséges :D
No énmeg pont ezt hagyom ki, egyszerűen fm7is tetszett, de mindíg bealudtam a versenyekbe, nemkell má nekem pályaautóka, horizonok sokkal jobban bejönnek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33879 2018.11.22. 16:41

Micsu írta:erre a Yoshi's crafted Worldre meg rá se mertem keresni, már a neve is szétvivős :D
Pedig a yoshik, legalábbis amikkel én eddig játszottam, nagyonjóféle platformerek, tele egyedi öltettel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33880 2018.11.22. 16:50

Moby írta:Pedig a yoshik, legalábbis amikkel én eddig játszottam, nagyonjóféle platformerek, tele egyedi öltettel.
nálam a platformer kb annyit nyom a latba mint nálad a szimulátor, bár jobban mert ilyen könnyed platformereket én is fogyasztok néhanapján

Vissza: “Leáldozott.hu”