A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
insp

Hozzászólás #33601 2018.11.11. 21:58

Probaljatok ki a BF5 trial-t. A graf eleg utos lett. Hard-on egesz jo az enemy "AI" is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33602 2018.11.11. 22:00

benőmenő írta:Oneplus 6T nem játszik?
Nekem sajna nem: se vezeték nélküli töltés, se vízállóság... nekem ezek nélkül 2019-ben már nem játszik...a 20 Pro minden tekintetben ideális lett volna, nem is tettem le róla, csak megvárom, míg megoldják a gondot, és a későbbi szériára rárepülök...
az viszont durva, hogy még ezen a kis xar magyar piacon is hányan copták be.... a Hauwei-nek valamit gyorsan kell lépni, mert annyi pénzük nem lesz kiküszöbölni a csorbát, amennyibe a Samsungnak került a kézigránát teló, ráadásul nem is akkora brand mint azok... ha villámgyorsan nem küszöbölik ki a dolgot, akkor sokan többé bottal se piszkálják meg a cuccaikat... Ipon egyébként vasárnap este 8 után is 5 percen belül megküldte, hogy törölték a rendelésem... a monitort is majdnem tőlük rendeltem, amikor megláttam, hogy a MM-ban 30e-rel olcsóbb :wilting:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára eje75 2018.11.11. 22:02-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33603 2018.11.11. 22:01

insp írta:Probaljatok ki a BF5 trial-t. A graf eleg utos lett. Hard-on egesz jo az enemy "AI" is.
Ja, tolom a fullt, eléggé jó a multi is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33604 2018.11.11. 22:11

És a kibaszott GOW-ban nem elég, hogy egy P_O_K_O_L a térkép értelmezés és a gyűjtenivaló kijelzés, még hibás is. 100%-ra jelezte a területet, ahol ott maradt az egyik cucc. Ha nincs net, lehetetlen lett volna megtalálni.

Így már 91% trofi szint.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33605 2018.11.11. 22:48

eje75 írta:Nekem sajna nem: se vezeték nélküli töltés, se vízállóság... nekem ezek nélkül 2019-ben már nem játszik...a 20 Pro minden tekintetben ideális lett volna, nem is tettem le róla, csak megvárom, míg megoldják a gondot, és a későbbi szériára rárepülök...
az viszont durva, hogy még ezen a kis xar magyar piacon is hányan copták be.... a Hauwei-nek valamit gyorsan kell lépni, mert annyi pénzük nem lesz kiküszöbölni a csorbát, amennyibe a Samsungnak került a kézigránát teló, ráadásul nem is akkora brand mint azok... ha villámgyorsan nem küszöbölik ki a dolgot, akkor sokan többé bottal se piszkálják meg a cuccaikat... Ipon egyébként vasárnap este 8 után is 5 percen belül megküldte, hogy törölték a rendelésem... a monitort is majdnem tőlük rendeltem, amikor megláttam, hogy a MM-ban 30e-rel olcsóbb :wilting:
kollégánál nincs baj a kijelzővel, de úgytudom amúgy szónálkül cserélik, ha előjön, és csak a LG panellel van baj, a BOE az jó, állítólag. Én emiatt nem mondanám vissza, viszont elriadtam tőleg élőben, ez a kijelzőarány már tényleg sok, élőben nagyon vonalzó a telefon és csak tetézi a lekerekített kijelző, aminek csak hátrányát látom funkcionálisan és designban is. Megnézegettem ma xs max-ot, hááát... miután láttam, hogy mások kikapcsolhatóvá teszik a notch-ot, itt ez nincs, és tényleg minden videoba belelóg. Kihagytam két ios verziót, kb semmi az égvilágon nem történt, csak a gesztusvezérlés, plusz ákárhogyan is védik a faceid-t, a tulaj is akié, 2x is előfordult, hogy nem oldotta fel elsőre, de másodikra se, de erre is megy a mentegetőzés, hogy még új, és tanul, és jobblesz, aham. Csak két hete szopja be random :D Kiv vagyok, hogy jövőre, hogy már minden garázsgyártónak van kijelzőbe ujjlenyomatolvasója, berakják-e, és ezzel beismerik, hogy csak kényszer volt, mert elkokózták a fejlesztési időt.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33606 2018.11.11. 23:12

Mekee írta:kollégánál nincs baj a kijelzővel, de úgytudom amúgy szónálkül cserélik, ha előjön, és csak a LG panellel van baj, a BOE az jó, állítólag. Én emiatt nem mondanám vissza, viszont elriadtam tőleg élőben, ez a kijelzőarány már tényleg sok, élőben nagyon vonalzó a telefon és csak tetézi a lekerekített kijelző, aminek csak hátrányát látom funkcionálisan és designban is. Megnézegettem ma xs max-ot, hááát... miután láttam, hogy mások kikapcsolhatóvá teszik a notch-ot, itt ez nincs, és tényleg minden videoba belelóg. Kihagytam két ios verziót, kb semmi az égvilágon nem történt, csak a gesztusvezérlés, plusz ákárhogyan is védik a faceid-t, a tulaj is akié, 2x is előfordult, hogy nem oldotta fel elsőre, de másodikra se, de erre is megy a mentegetőzés, hogy még új, és tanul, és jobblesz, aham. Csak két hete szopja be random :D Kiv vagyok, hogy jövőre, hogy már minden garázsgyártónak van kijelzőbe ujjlenyomatolvasója, berakják-e, és ezzel beismerik, hogy csak kényszer volt, mert elkokózták a fejlesztési időt.
Én is azt hallottam, hogy szó nélkül cserélik... de a fórumokon szinte majd mindenki LG paneleset kapott, és nincs kedvem szopni vele ...és ha a csere telóban is egy LG panel lesz :idiota: ? 4 naponta kérek új telót? Ráérek, nincs sürgető kényszerem, hogy váltsak az 8+-ról...csak qwára tetszik... sokat fogdostam, és nekem nagyon bejött, qrnám...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33607 2018.11.11. 23:17

Még mindig nyomom, ez már betegség. Már csak 2 trofi van hátra, de ezeket már hagyom. :)
Avatar
deep

Hozzászólás #33608 2018.11.12. 00:11

DanielT írta:Még mindig nyomom, ez már betegség. Már csak 2 trofi van hátra, de ezeket már hagyom. :)
Nehogymá neplatinázd ki, ha már eddig eljutottál...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33609 2018.11.12. 19:38

Amazonon most pénteki release-re van állítva a Sunset Overdrive pc, 20 dolcsiért... WATAFAKK, hogy semmi hivatalos infó róla?!

Nem bírom már ezt a feszültséget!
Avatar
deep

Hozzászólás #33610 2018.11.12. 19:38

DanielT írta:Amazonon most pénteki release-re van állítva a Sunset Overdrive pc, 20 dolcsiért... WATAFAKK, hogy semmi hivatalos infó róla?!
Nem bírom már ezt a feszültséget!
Érthető, hisz egy örökzöld, tökéletes, klasszis játékról van szó :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33611 2018.11.12. 20:05

DanielT írta:Amazonon most pénteki release-re van állítva a Sunset Overdrive pc, 20 dolcsiért... WATAFAKK, hogy semmi hivatalos infó róla?!

Nem bírom már ezt a feszültséget!
Nagyon rá vagy pörögve, én azt se tudtam mi ez, belenéztem pár percre, de továbbra se értem, semmi nagy megfejtés, tök érdektelen számomra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33612 2018.11.12. 20:23

Jó cucc, majd meglátjátok. Bone exkluzívként halálra volt ítélve nyilván, de ez nem jelent semmit.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33613 2018.11.12. 21:42

Mekee írta:Nagyon rá vagy pörögve, én azt se tudtam mi ez, belenéztem pár percre, de továbbra se értem, semmi nagy megfejtés, tök érdektelen számomra.
One-on ez volt az első, amit végigtoltam...minden percét élveztem, egy percig se untam... pénteken behúzom az tuti!
Avatar
eje75

Hozzászólás #33614 2018.11.12. 23:12

Noob fasz kérdés mehet? Próbálgatom ezt az új samsung csodamonitort, de nem annyira vagyok beszarva a képétől, sőt... az mi a fasztól van, hogy a sötét részek a képen... ööö... nehéz megfogalmazni,de mintha fontosodnának, kockásodnának... itt kb. erről van szó de nem vágom mi lehet a megoldás...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33615 2018.11.13. 08:03

eje75 írta:Noob fasz kérdés mehet? Próbálgatom ezt az új samsung csodamonitort, de nem annyira vagyok beszarva a képétől, sőt... az mi a fasztól van, hogy a sötét részek a képen... ööö... nehéz megfogalmazni,de mintha fontosodnának, kockásodnának... itt kb. erről van szó de nem vágom mi lehet a megoldás...
nVidia control panelen mi a beállítás? 8bit? 10 bit? RGB, vagy esetleg más YUV valami? Full, vagy limited? Ehhez a monitorban mi van beállítva? Milyen kábel? A másik monitoré? Displayportos, vagy HDMI? Lehet a sávszél nem elég és emiatt butít a 4K 60 Hz-en.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33616 2018.11.13. 08:29

DanielT írta:nVidia control panelen mi a beállítás? 8bit? 10 bit? RGB, vagy esetleg más YUV valami? Full, vagy limited? Ehhez a monitorban mi van beállítva? Milyen kábel? A másik monitoré? Displayportos, vagy HDMI? Lehet a sávszél nem elég és emiatt butít a 4K 60 Hz-en.
A controll panelen az alap beállítások vannak... 8bit, rgb, full.... próbáltam a 10bit-et de nem láttam a különbséget.. display porton megy, próbáltam a régi és az új, a monitorhoz adott kábellel is... lehet, hogy a monitor kalibrálása nem jó,valahogy az egészet túl világosnak érzem a régihez képest, úgy, hogy a sötétek közben teljesen elveszítik a részleteiket, de az istenért nem tudom jól belőni kézzel... ezen a teszt oldanon az első két kockát én nem is látom, mintha nem is lennék, és csak a 3. kocka vehető úgy-ahogy ki.....csináltam két képet róla...hát... így fényképen még undorítóbb..
Spoiler
20181113_082057.jpg
20181113_082014.jpg
pedig amúgy nem írnak rosszat erről a monitorról
Avatar
eje75

Hozzászólás #33617 2018.11.13. 10:13

eje75 írta:A controll panelen az alap beállítások vannak... 8bit, rgb, full.... próbáltam a 10bit-et de nem láttam a különbséget.. display porton megy, próbáltam a régi és az új, a monitorhoz adott kábellel is... lehet, hogy a monitor kalibrálása nem jó,valahogy az egészet túl világosnak érzem a régihez képest, úgy, hogy a sötétek közben teljesen elveszítik a részleteiket, de az istenért nem tudom jól belőni kézzel... ezen a teszt oldanon az első két kockát én nem is látom, mintha nem is lennék, és csak a 3. kocka vehető úgy-ahogy ki.....csináltam két képet róla...hát... így fényképen még undorítóbb..
Spoiler
20181113_082057.jpg
20181113_082014.jpg
pedig amúgy nem írnak rosszat erről a monitorról
Felhívtam a Samsung termék támogatását... Azt mondták vigyem vissza... Szerintük szarul működik
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33618 2018.11.13. 10:26

eje75 írta:Felhívtam a Samsung termék támogatását... Azt mondták vigyem vissza... Szerintük szarul működik
Szerintem is.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33619 2018.11.13. 10:27

Brutalisan szarok a kepek amiket betettel
Avatar
Botond

Hozzászólás #33620 2018.11.13. 10:47

Micsu írta:Brutalisan szarok a kepek amiket betettel
Pedig biztos 16:9el fotózta, hogy szépen kitöltse a telefon meg a monitor képernyőjét, nem az antik 4:3ban. :vigyor4:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33621 2018.11.13. 11:18

civilizé sziksz megjelent mar Botond?
Avatar
Botond

Hozzászólás #33622 2018.11.13. 12:02

SlickAdam írta:civilizé sziksz megjelent mar Botond?
Pénteken jön majd, de tegnap még sehol se volt ára csak az e-storeban.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33623 2018.11.13. 12:15

Botond írta:Pedig biztos 16:9el fotózta, hogy szépen kitöltse a telefon meg a monitor képernyőjét, nem az antik 4:3ban. :vigyor4:
nekem se a telefonét se a monitorét nem tölti ki, ilyenkor mi van :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #33624 2018.11.13. 12:23

DanielT írta:Szerintem is.
Nnnna... Meg is volt, azonnal vissza adták a pénzt... Most már csak találnom kellene egy jó monitort :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33625 2018.11.13. 12:37

eje75 írta:Nnnna... Meg is volt, azonnal vissza adták a pénzt... Most már csak találnom kellene egy jó monitort :banplz:
Mission Impossible.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33626 2018.11.13. 13:26

DanielT írta:Mission Impossible.
Kinézem egy Benq EW3270u típusút. Nem tűnik rossznak...Az Alza honlapján 21e-rel olcsóbb mint az Ipon-on...mindenhol 170-180, ott meg csak 157. Valaki rendelt már onnan? Megbízhatóak?
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #33627 2018.11.13. 13:30

eje75 írta:Kinézem egy Benq EW3270u típusút. Nem tűnik rossznak...Az Alza honlapján 21e-rel olcsóbb mint az Ipon-on...mindenhol 170-180, ott meg csak 157. Valaki rendelt már onnan? Megbízhatóak?
Igen. Kormányt rendeltem onnan állvánnyal és minden rendben volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33628 2018.11.13. 13:34

eje75 írta:Kinézem egy Benq EW3270u típusút. Nem tűnik rossznak...Az Alza honlapján 21e-rel olcsóbb mint az Ipon-on...mindenhol 170-180, ott meg csak 157. Valaki rendelt már onnan? Megbízhatóak?
Én többször, mondjuk nem házhoz, hanem be a bótba. Mindig minden rendben volt.

Ezek az élvilágításos, 300 nit-es HÁDÉER kijelzők meg a sírba visznek komolyan. Mi lesz a következő? Száraz víz? Forró hógolyó?
Avatar
eje75

Hozzászólás #33629 2018.11.13. 13:37

DanielT írta:Én többször, mondjuk nem házhoz, hanem be a bótba. Mindig minden rendben volt.

Ezek az élvilágításos, 300 nit-es HÁDÉER kijelzők meg a sírba visznek komolyan. Mi lesz a következő? Száraz víz? Forró hógolyó?
A HDR-t meg se láttam... Annyira megörültem a freesync-nek :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33631 2018.11.13. 19:49

eje75 írta:A HDR-t meg se láttam... Annyira megörültem a freesync-nek :banplz:
Alap. Majd a VEGA20al hasítani fog. Vagy a polaris30al. Vagy a... á, mindegy, jó lesz az hidd el! Nekem is az adja bele a gyönyörűséget az tuti!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33632 2018.11.13. 20:47

Kijelenthetjük, hogy halott a single FPS műfaj?

Paródia ez a játék is, COD már nincs, más se nagyon. Doom okéska volt, csak monoton, Titanfall 2 volt az utolsó jó talán. Előttük is komoly űr, esetleg Wolfok, bár nekem meh.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33633 2018.11.13. 21:34

Meg jo h jon a cyberpumk :P
Egyebkent jah, a primko 5/6 oras lovoldek korszaka lealdozni latszik
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33634 2018.11.14. 00:07

DanielT írta:Kijelenthetjük, hogy halott a single FPS műfaj?

Paródia ez a játék is, COD már nincs, más se nagyon. Doom okéska volt, csak monoton, Titanfall 2 volt az utolsó jó talán. Előttük is komoly űr, esetleg Wolfok, bár nekem meh.

meh.avi
De most ezek a pár órás erltetett foshalmok hiányozni fognak valakinek? FPS erősen kompetitív műfaj lett, engem nem annyira zavar, mert soha nem csíptem se az fps-t se a kompetitív játékokat, de igen, azé lesz egy cyperpunk, egyébként a deus exek is okésak voltak, nem hibátlan, de az atmoszféra és a világuk elvitte őket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33635 2018.11.14. 07:58

Nem a szarok hiányozak, hanem a HL2 kategória.

Egyébként fun fact: az EA részvények több, mint 40%-ot estek július vége óta. Még nagyobb öröm, hogy az Activision meg 1 hónap alatt 36%-ot. Persze globálisan esett minden tőzsde és iparági szereplő, de ez a két tetű az egyik legnagyobbat.

Kíváncsi leszek, hogy ezt milyen újabb féreg húzásokkal próbálják majd kompenzálni az öltönyösök.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33636 2018.11.14. 08:35

DanielT írta:Nem a szarok hiányozak, hanem a HL2 kategória.

Egyébként fun fact: az EA részvények több, mint 40%-ot estek július vége óta. Még nagyobb öröm, hogy az Activision meg 1 hónap alatt 36%-ot. Persze globálisan esett minden tőzsde és iparági szereplő, de ez a két tetű az egyik legnagyobbat.

Kíváncsi leszek, hogy ezt milyen újabb féreg húzásokkal próbálják majd kompenzálni az öltönyösök.
Ez egy dolgot jelent. Venni kell. Aztán amikor bezárt az activision meg az ea is akkor summázni a megszerzett tapasztalatot, hogy egy részvény úgy veszíti el az értékének a 90%-át, hogy amikor esett 80%-ot és azt hiszed itt a vége, ennél nincs lejjebb, na akkor még feleződik az árfolyam. :idiota: Persze ha egy hónap alatt vissza is megy, akkor az szép hozam. :ticking:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33637 2018.11.14. 09:06

DanielT írta:Nem a szarok hiányozak, hanem a HL2 kategória.
Egyébként fun fact: az EA részvények több, mint 40%-ot estek július vége óta. Még nagyobb öröm, hogy az Activision meg 1 hónap alatt 36%-ot. Persze globálisan esett minden tőzsde és iparági szereplő, de ez a két tetű az egyik legnagyobbat.
Kíváncsi leszek, hogy ezt milyen újabb féreg húzásokkal próbálják majd kompenzálni az öltönyösök.
A Half-Life 2, annyira nem a szívem csücske, de értem mire akarsz kilyukadni. Kellenek a Metrók, a Doom-ok, és igen a CoD-nak is helye volt amíg nem ment át full primkóba a MW2-vel kezdődően.
A Gearbox is az értékelhetetlen szemetek helyett csinálhatott volna egy normális Brothers in Arms játékot az elmúlt 10 évben.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33638 2018.11.14. 09:48

DanielT írta:Kijelenthetjük, hogy halott a single FPS műfaj?
nem problema, ha megdöglik az ilyen katonás over the top ratata faszsag. mar MW2-re is unalmas volt.
jön az uj Metro, az a lenyeg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33639 2018.11.14. 09:56

Ja, ez a katonás fos ez pusztuljon, egyetlen egy se tetszett single-ben a COD4 óta, meg előtte se.

Metro valóban jön, ez jó!

szerk: Ja várjunk csak. A többi 6 órás COD közül mégis pár. De azok nem ilyen klasszik háborús unalmak voltak.
Avatar
arty

Hozzászólás #33640 2018.11.14. 10:39

Botond írta:Pedig biztos 16:9el fotózta, hogy szépen kitöltse a telefon meg a monitor képernyőjét, nem az antik 4:3ban. :vigyor4:
majd a hüvelypróval már nem tudja kiválasztani azt a szabványtalan, aranymetszhetetlen fost :P
Avatar
arty

Hozzászólás #33641 2018.11.14. 10:42

Mekee írta:De most ezek a pár órás erltetett foshalmok hiányozni fognak valakinek? FPS erősen kompetitív műfaj lett, engem nem annyira zavar, mert soha nem csíptem se az fps-t se a kompetitív játékokat, de igen, azé lesz egy cyperpunk, egyébként a deus exek is okésak voltak, nem hibátlan, de az atmoszféra és a világuk elvitte őket.
Igen.
Lehet, hogy a műfajban csak a kompetitív fosok maradtak fenn, ettől én még nem lettem kompetitív ;)
Az openworldösödés gyakorlatilag a maradékot is kivégezni látszik.... :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2018.11.14. 10:46-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33642 2018.11.14. 10:44

arty írta:Valóban. Azt mikor nyomod? (legcsúcsnehezebbet bevállalod?)
Amikor kedvem és időm lesz. Félek, megfingatja az 1060-at, meglátjuk. Nyilván elkezdem a csúcson, aztán legfeljebb sírva elvonulok a sarokba a Shift-Del után.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33643 2018.11.14. 11:01

DanielT írta:Kijelenthetjük, hogy halott a single FPS műfaj?

Paródia ez a játék is, COD már nincs, más se nagyon. Doom okéska volt, csak monoton, Titanfall 2 volt az utolsó jó talán. Előttük is komoly űr, esetleg Wolfok, bár nekem meh.
A Shadow Warrior (2013) piszok jó (SlickAdam is csípte innen), csak folytatni kéne már, de az első X pályát szinte katanaexkluzívan nyomtam le. A 2-t nem tudom, mert még nem próbáltam, és elvitték tápolós kooperatív irányba, de pont azért megpróbálom egyszer. A Call of Juarez: Gunslinger (2013) is jópofának tűnt a demó alapján (meg az első részt is bírtam, és nagy átlagban az azóta egyébként szórakoztatóan elzombisodó Techland munkássága jobban bejön nekem, mint a "nagyoké"), Botond konkrétan bele is esett. A Far Cry 3 (2012) pedig konkrétan a te mániád volt, de az már totálisan prevgen évből származik.

Aztán ott van még olcsó kategória: Ion Maiden, Project Warlock, Unloved (kedvenc Sterlinged ajánlásával).

Meglátjuk, mi lesz még a megjelenés előtt állókból, lásd Bethesda (Doom-, Wolfenstein-, Rage-folytatások, de jöhetne egy single Quake is), Serious Sam 4, Metro:Exodus. Jó lenne, ha az interjúkban vágyként és tervként belengetett Bulletstorm 2-ből is lenne valami, mert az első rész fasza volt.

A multi mellett érdemes hozzávenni a témához, hogy ma már mindenbe kell sztori, RPG-elem, nyílt világ, vagy legalább kettő ezek közül, tehát sok a régiektől eltérő hibrid (régen is voltak persze, a Doom előtt is), amit nem biztos, hogy FPS-nek neveznénk. Lásd például Dead Island, Dying Light, Deus Ex, Borderlands, Dishonored, Prey. És eközben már a Rockstar játékai is játszhatók FPS-ként. Vagy a Fallout.

Jogos a hiányérzet, de nyilván nem a szemét fog hiányozni. És a lövöldehiányt egy új Max Payne vagy Vanquish is tudná oldani.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33644 2018.11.14. 11:06

DanielT írta:Ja, ez a katonás fos ez pusztuljon, egyetlen egy se tetszett single-ben a COD4 óta, meg előtte se.

Metro valóban jön, ez jó!

szerk: Ja várjunk csak. A többi 6 órás COD közül mégis pár. De azok nem ilyen klasszik háborús unalmak voltak.
A Bad Companyt nem bírtad te is, mint szinte mindenki a topikban? Sokszor reménykedik az internet népe egy BC3-ban, de a régi külsős profi író nélkül nincs értelme megpróbálniuk. Meg az sem árt, ha kiadják a fejlesztést a Respawnnak.

A BF1-be is belekezdtem az elmúlt hónapokban, szép-szép, örültem az első világháborús környezetnek, de azóta, hogy egyszer kiléptem belőle, még az Origint sem indítottam el.

Viszont úgy rémlik, hogy a Battlefront 2-kampány Moby - és lövöldebuzi arty - szerint rendben volt, ha nem is magasztalta az egekbe. Várom, hogy bekerüljön a Vaultba, olcsón egy SW-látványpornónak megadnám az esélyt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33645 2018.11.14. 11:40

Zóanagyvarázsló írta:A Shadow Warrior (2013) piszok jó (SlickAdam is csípte innen), csak folytatni kéne már, ...
ohh, egyre jobb lesz ahogy haladsz :nezze:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33646 2018.11.14. 11:50

Nekem a regi oldschool sw tetszett igazan, az uj nem fogott meg igazan bar porgos az biztos
Avatar
arty

Hozzászólás #33647 2018.11.14. 12:04

eje75 írta:Ja, tolom a fullt, eléggé jó a multi is!
multiban is van motoros sí?

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #33648 2018.11.14. 12:09

arty írta:multiban is van motoros sí?

[video]bfv[/video]
Lehet, hogy van, csak nem látom, mert tegnap óta nincs monitorom :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33649 2018.11.14. 12:45

eje75 írta:Lehet, hogy van, csak nem látom, mert tegnap óta nincs monitorom :idiota:
Ideje switchet venni! Ahhoz se tv se monitor nem kell, és külön örömként még battlefield sincs rajta, azzal se kell szenvedni! :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33650 2018.11.14. 12:52

Micsu írta:Nekem a regi oldschool sw tetszett igazan, az uj nem fogott meg igazan bar porgos az biztos
Arra annak idején nem kattantam rá, mert mire eljutott hozzám, a Duke Nukem 3D, a Blood és a Redneck Rampage is rongyos volt már. A Classic Reduxnak még tervezek esélyt adni, sőt párhuzamos végigjátszásban is gondolkodtam/gondolkodom az újjal.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33651 2018.11.14. 12:52

Botond írta:Ideje switchet venni! Ahhoz se tv se monitor nem kell, és külön örömként még battlefield sincs rajta, azzal se kell szenvedni! :)
kölköknek veszed az uj Pokemon-t? vagy nem szeressek? jo oke, alapbol gyerekjatek volt mindig is, de tudott nehezkes lenni (piciknek). ezuttal megjobban rafokuszaltak a szuper-casual szintre, belevittek a Pokemon GO-s labda hajigalast is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33652 2018.11.14. 12:57

SlickAdam írta:kölköknek veszed az uj Pokemon-t? vagy nem szeressek? jo oke, alapbol gyerekjatek volt mindig is, de tudott nehezkes lenni (piciknek). ezuttal megjobban rafokuszaltak a szuper-casual szintre, belevittek a Pokemon GO-s labda hajigalast is.
Nem, az teljesen kiesik az érdeklődési köréből, most a minecrafttal szívja a vérem megint, mert a nővérének megvettem a telefonjára és megint arra van rápörögve ő is. Amúgy ha minden eladnék és csak a kirbyt tartanám meg, akkor is ellennének a switchel míg világ a világ plusz két nap. :) Még a nyuszismáriót meg az mk8at is hanyagolják miatta. Kalaposmárión meg végigért a kölök is, a masszív csillaggyűjtésbe már nem áll bele ő se.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33653 2018.11.14. 13:13

Botond írta:Nem, az teljesen kiesik az érdeklődési köréből, most a minecrafttal szívja a vérem megint, mert a nővérének megvettem a telefonjára és megint arra van rápörögve ő is. Amúgy ha minden eladnék és csak a kirbyt tartanám meg, akkor is ellennének a switchel míg világ a világ plusz két nap. :) Még a nyuszismáriót meg az mk8at is hanyagolják miatta. Kalaposmárión meg végigért a kölök is, a masszív csillaggyűjtésbe már nem áll bele ő se.
dzsizusz, van benne random generalt tartalom is vagy mit nyomnak ilyen lelkesen?
Avatar
Botond

Hozzászólás #33654 2018.11.14. 13:31

SlickAdam írta:dzsizusz, van benne random generalt tartalom is vagy mit nyomnak ilyen lelkesen?
Én azzal nem játszok, szóval elképzelésem sincs, de eleve heti 2 óra gémpléj megfogja őket, nem tolják napi 10ben, meg talán vmi ajtókon lehet ki be menni a pályákra és nem csak előre haladnak, hanem ha olyan van, akkor visszafele is, mert poén lenyelni azt akit lelöktek a múltkor és akkor másik képesség, azzal menni a főbossra meg ilyesmi. Nem követem, de azt látom, hogy köröket ír le a progresszük, nem nyíl egyenesen előre, szóval simán tesztelik a határaikat meg persze külön mentés van egyiknek, másiknak, és közösen progresszre is. Nemtom, elvannak, élvezik, vér nem fröcsög, csúnya beszéd nincs, jó befektetés volt. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33655 2018.11.14. 19:24

Szépen odabaszcsyzik a rájatrászingolás a frémeknek!

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #33656 2018.11.14. 20:13

DanielT írta:Szépen odabaszcsyzik a rájatrászingolás a frémeknek!

Kép
Egész jó kis számsor lenne. 4K felbontáshoz.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33657 2018.11.14. 20:38

BattlefieldV minden alkalommal az intro missionnal indul, és a beállításaimat is elfelejti... megnéztem a fórumokat, már a BF1-nél is volt ilyen issue, szartak rá... beírtam, pár másik srác is írta, hogy gondja van vele, szerintem nem lesz belőle semmi... nem baj, leszarom, akkor legyen Insurgency... update-el 700mb-t... felmegyek, szeróra fel: "Kicked from server: host closed the connection. " Felmegyek a fórumra, update óta issue...megoldás nincs... Nesze neked PC master race :wilting: .... kénytelen vagyok RDR2-özni...
Avatar
Botond

Hozzászólás #33658 2018.11.14. 20:55

Meanwhile egy párhuzamos univerzumban az AMD azzal promózza az rx590et, hogy az agyonveri a gtx1060at. Nem, nem elírás, a hatvanast. :ijedt:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33659 2018.11.14. 21:22

Botond írta:Meanwhile egy párhuzamos univerzumban az AMD azzal promózza az rx590et, hogy az agyonveri a gtx1060at. Nem, nem elírás, a hatvanast. :ijedt:
Meanwhile a kártya maga egy overclockolt 580-as. :D Elég innovatív a GPU részleg. De a Ryzen után azért kíváncsian várom, hogy mit húznak a következő generációval.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33660 2018.11.14. 22:30

DanielT írta:Meanwhile a kártya maga egy overclockolt 580-as. :D Elég innovatív a GPU részleg. De a Ryzen után azért kíváncsian várom, hogy mit húznak a következő generációval.
meglépik az 1070-est, határ a csillagos ég. :vigyor3:
Avatar
arty

Hozzászólás #33661 2018.11.14. 23:39

Botond írta:Meanwhile egy párhuzamos univerzumban az AMD azzal promózza az rx590et, hogy az agyonveri a gtx1060at. Nem, nem elírás, a hatvanast. :ijedt:
delegalább volt fizix a betmenedben... :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #33662 2018.11.14. 23:46

FF13 - bónX-en a 360as verza 4k + kátszínek is rimászterelt nagyfalbontásúak (emlékezzünk: a dvdre valami moslék algoval tömték kicsire a videókat, absz. ps3 verza volt a superior)

szóval MS :eljen:

ff13_pic.png


(botond: a civ revolution is kapott 4k pecset. go for ONE)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33663 2018.11.15. 00:33

Mekee írta:meglépik az 1070-est, határ a csillagos ég. :vigyor3:
Nekem az is jó, ha 60k-ért hozzám vágják.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33664 2018.11.15. 05:25

DanielT írta:Meanwhile a kártya maga egy overclockolt 580-as. :D Elég innovatív a GPU részleg. De a Ryzen után azért kíváncsian várom, hogy mit húznak a következő generációval.
Nem csak overclock, levitték 12 nanora a gyártástechet. Szóval haladnak, de a vemhes csiga egy száguldó vmi a tempójukhoz képest...
Avatar
deep

Hozzászólás #33665 2018.11.15. 10:37

C & C és Red Alert remaster bejelentve. Yippi!
Avatar
Botond

Hozzászólás #33666 2018.11.15. 10:39

deep írta:C & C és Red Alert remaster bejelentve. Yippi!
Settlers 1-7 remaster meg megjelenik 21 perc múlva! Kíváncsi leszek az árra!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33667 2018.11.15. 10:39

deep írta:C & C és Red Alert remaster bejelentve. Yippi!
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy fogják meg a témát.

Meanwhile a Sunset Overdrive álom összetörni látszik:

"The SteamDB, Amazon and THQ Nordic listings have all been deleted."
Avatar
Botond

Hozzászólás #33668 2018.11.15. 11:58

Botond írta:Settlers 1-7 remaster meg megjelenik 21 perc múlva! Kíváncsi leszek az árra!
40 € a 7 remaster egyben. Amúgy 8-12 €-k külön-külön. Ószom.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33669 2018.11.15. 14:55

DanielT írta:Meanwhile a Sunset Overdrive álom összetörni látszik:"The SteamDB, Amazon and THQ Nordic listings have all been deleted."
Neeeeee..... :sir:
Avatar
deep

Hozzászólás #33670 2018.11.15. 16:35

eje75 írta:Neeeeee..... :sir:
Nyugika van, szerintem csak szóltak nekik, hogy srácok még korán van, szedjétek már le. Aztán holnap visszarakják.

Vissza: “Leáldozott.hu”