A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33531 2018.11.07. 05:38

arty írta:WAT?
természetesen atomgáz a 18:9 is, de kevésbé, mint a 19.5:9, ami ráadásul esetenként éppcsak hozza a régi 5.5" telók szélességét... (ez ugye majdnem 7 col, tehát marad szélesség is, nem csak egy kibaszott csíkteló)

hja és ebben NEM tiltott a 16:9 fotó készítése, mint a moslék hüvelyekben :mf2: (+van jack és nincs nocs - ééééréted már, hogy ez miért jobb, mint a kiskedvenced? :P )

szumma: dehogy vennék elcédét! (első prio az oled, mert a nocs - ha nagyon muszáj - elhalványítható, a jack - ha nagyon muszáj - átalakítóval átgányolható, a fasetudjamennyi:9 problémakör meg... nos, azzal sokat nem lehet kezdeni, ezért kell, hogy legalább oled legyen :D és phocsika, de 11. hónapja nézem a törött mocskomat, mert nincs mit venni, szal ha holnap meg is hajlok a trendek előtt, már többet tettem a megbukásukért, mint te valaha is tennél egy jó ügyért :mf2: )
Csak tájékoztatásul, nekem is 18:9 a mate10pro, és az a kiskedvencem, hiába a szuperkamera, meg az ujjlenyomatolvasó jó helyen, a 19,5:9 meg a lekerekített kijelző az bizony szar szerintem is. Ezeket soha nem írtam, hogy elfogadnám, a notch, ami nem bánt, ha kikapcsolható, oledben meg tök egyetértek, nem mennékk vissza lcd-re, az tuti.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33532 2018.11.07. 07:58

arty írta: average joe-nak is - mennyi az esély, hogy a "legjobb" képet/frémet nézi?
rdr2 eseteben nagy. nem valoszinü, hogy bekapcsolna OS-ben a supersampling-et. nem aktiv default.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33533 2018.11.07. 08:02

eje75 írta:Ez nagyon nem ide illik, de az agyam lelöki a szíjat azonnal, ha ilyet látok... amikor ezekbe a felvetésekbe belegondolok, mikről ebben beszélnek, akkor mindig megértem a Big Bang Theory féle elméleti fizikusokat, meg a csillagászokat... olyan távolságban járnak, amit tényleg szinte képtelenség még csak felfogni is... nem is tudjuk megmagyarázni, csak elméleteket gyártunk... elképesztő videó, 3:30-tól indul be igazán
csekkold a COSMOS sorozatot (Netflix-en fent van). dijnyertes, fantasztikus minösegü. elsö resz a meretek bemutatasaval (is) foglalkozik, ettöl sokkal jobban prezentalva. agyam nekem is lerobbant.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33534 2018.11.07. 08:08

srac nem szarozik :D
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #33535 2018.11.07. 10:29

Micsu írta:rengeteg jo youtube csati van a temaban, szinte minden erdekelt, en a kvantum fizikanal adtam fel teljesen :D
Hosszú hétvégén voltunk Bakonybélben a csillagvizsgálóban, ott is toltak pár fasza videót a kupola teremben a témában, az még látványosabb volt égből alakú "vászonra" vetítve, mint egy sima youtube videó. :) Jópofaságok ezek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33536 2018.11.07. 11:10

SlickAdam írta:csekkold a COSMOS sorozatot (Netflix-en fent van). dijnyertes, fantasztikus minösegü. elsö resz a meretek bemutatasaval (is) foglalkozik, ettöl sokkal jobban prezentalva. agyam nekem is lerobbant.
lesz 2. evad is :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33537 2018.11.07. 21:34

Új függőségem és kis kedvencem ez az angyalka. :D Nagyon kedves és intelligens, ehhez jön az ultra vicces szövegeket alkotó tourette szindrómája.

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #33538 2018.11.08. 13:16

deep írta:De...de ez egy telefon. Mihez kell rajta végtelen kontraszt? A csodás youtube videókhoz? Dögöljek meg, ha értem. Egyébként 1462:1

Ótós volt pár, Ferrari F355 Challenge, meg vlami offroad midway de ezekre nem áldoztam időt. Sega Rally nem volt. Afterburner Climax-ot viszont toltam, frogós székkel állat volt.
Youtubehoz, leginkább. Nincs mindig kedvem belökni a pécét vagy valamelyik konzolt, h megnézzem az elmult pár nap/hét termését (feliratkozások). És még sötét se kell hozzá, persze ott igazán brutális a difi. Netezéshez szinte mindegy, azt is aláírom (de ez azt is jelenti, hogy nem rosszabb az oled ott sem ;) ).

Ezeket a kabinokat felajánlók adják a rendezvénynek? (kölcsön, bérbe, stb)
Én azért félteném, ha lenne egy ilyenem... persze közben örülnék annak is, ha sokan örömüket lelik benne, de nem tudom mennyire műértő egy árkádián a közönség (nagyon?), aki esetleg jobban vigyáz is a cuccokra.
Avatar
arty

Hozzászólás #33539 2018.11.08. 13:21

SlickAdam írta:rdr2 eseteben nagy. nem valoszinü, hogy bekapcsolna OS-ben a supersampling-et. nem aktiv default.
hm, jogos.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33540 2018.11.08. 13:28

Tegnap voltunk pár telónak megnézni az éjszakai fotó módját...brutál hol tartanak a csúcs (hehe, mert 19,5:9 éérted?) telefonok kamerái.
Avatar
deep

Hozzászólás #33541 2018.11.08. 14:21

arty írta:Ezeket a kabinokat felajánlók adják a rendezvénynek? (kölcsön, bérbe, stb) Én azért félteném, ha lenne egy ilyenem... persze közben örülnék annak is, ha sokan örömüket lelik benne, de nem tudom mennyire műértő egy árkádián a közönség (nagyon?), aki esetleg jobban vigyáz is a cuccokra.
Egy kis része flippermúzeumos, de a legtöbb felajánlás. Jah, maximálisan műértő az 5-10 éves korosztály, akik kb. ugyanannyian képviseltetik magukat, mint a 30+osok. :D Én se adnám oda az enyémeket, vesztőhely. Mesélte ott egy rendező arc, hogy hullanak a panelek mint a férges. Cserélgették sűrűn a gépekben a dolgokat.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33542 2018.11.09. 00:38

Utolért a kisgyermekes apák rémálma
Spoiler
20181109_002312.jpg
érdemes a javításra árajánlatot kérnem, vagy jobban járok, ha veszek egy új monitort? :falbav:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33543 2018.11.09. 06:31

eje75 írta:Utolért a kisgyermekes apák rémálma
Spoiler
20181109_002312.jpg
érdemes a javításra árajánlatot kérnem, vagy jobban járok, ha veszek egy új monitort? :falbav:
Ú, részvétem! Ajánlatot mindenképpen érdemes kérned, ugyan a panel a fő elem, és nem lesz olcsó a javítás, de azért olcsóbb lesz, mint egy új monitor jó eséllyel.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33544 2018.11.09. 07:29

Erről beszéltünk a múltkor. Az amerikai álom csak a felső tízezernek az.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33545 2018.11.09. 08:09

eje75 írta:Utolért a kisgyermekes apák rémálma
Spoiler
20181109_002312.jpg
érdemes a javításra árajánlatot kérnem, vagy jobban járok, ha veszek egy új monitort? :falbav:
Simán kicseréled benne a panelt. Mi a pontos monitor típus? Megpróbálok segíteni levadászni hozzá.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33546 2018.11.09. 08:23

DanielT írta:Simán kicseréled benne a panelt. Mi a pontos monitor típus? Megpróbálok segíteni levadászni hozzá.
Kicserélem?? :csodalk: Ne viccelj, egy égőt nem tudok kicserélni... Inkább a profikra bízom... Találtam két szervizt, kérek árajánlatot
Avatar
eje75

Hozzászólás #33547 2018.11.09. 08:29

Nnnna... Az első helyen azt mondták amire számítottam... Nagyon szívesen bevizsgálják, de a panel csere annyiba kerül, l mint a monitor... Gazdaságtalan...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33548 2018.11.09. 10:25

eje75 írta:Nnnna... Az első helyen azt mondták amire számítottam... Nagyon szívesen bevizsgálják, de a panel csere annyiba kerül, l mint a monitor... Gazdaságtalan...
Mondjad mááááár a típust.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33550 2018.11.09. 10:52

DanielT írta:Mondjad mááááár a típust.
Aoc u3277pqu a monitor, egy m320qan01.0 jelű panel van benne... Az alibababán 180-200 usd-ért láttam a panelt... Plusz vám szállítás anyjakínja... Mire ideér 1-1,5 hónap múlva: 100e.... A Média Marktban most láttam egy Samsung U32H850-et 161e-ert... Hülye azért nem vagyok... Annyira :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #33551 2018.11.09. 11:03

Miért vennél egy lutri valamit 60ért, mikor ott van a legjobb saomi kb. 70ért?
Avatar
eje75

Hozzászólás #33552 2018.11.09. 11:14

deep írta:Miért vennél egy lutri valamit 60ért, mikor ott van a legjobb saomi kb. 70ért?
Jajajaja... Xiaomi robi porszívó a legjobb találmány a földön a kerék óta... Már csak a 20 forintossal működő robot qwákat kell felltalállniuk és teljes lesz az életem...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33553 2018.11.09. 12:06

Nem szabad olyat venni, ami nem tervez kamerával, de inkább lézerrel. Csak így biztosítható a kiszámítható takarítási minőség, több helyiségben, mindenhol. Évekre veszed, nem szabad Xiaomi alá adni és ott se venném a lézer nélkülit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33554 2018.11.09. 12:13

eje75 írta:Aoc u3277pqu a monitor, egy m320qan01.0 jelű panel van benne... Az alibababán 180-200 usd-ért láttam a panelt... Plusz vám szállítás anyjakínja... Mire ideér 1-1,5 hónap múlva: 100e.... A Média Marktban most láttam egy Samsung U32H850-et 161e-ert... Hülye azért nem vagyok... Annyira :banplz:
Ja, hogy ez egy ilyen batár, 4K marhaság... hát akkor kellemetlenebb. De még így is 60K-val olcsóbb lenne... Na mindegy, te tudod.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33555 2018.11.09. 12:21

Tomb Raider (2013)

Kurva jó a 26 órás interaktív intró! Az is kreatív, hogy utána beadta a stáblistát. De hol a fenében van a játék? A Steam supportjának kéne írnom vagy a Square Enixének, hogy hiányos csomagot kaptam?

Spoiler
De addig is, lekörmölöm a véleményemet az intróról. Unfair módon a teljes Unchartedekhez fogom nézni, abból még jobban kijön, mintha TR-ként kezelem, pedig nem vagyok Lara Croft-rajongó.

+ okés produkciós szint 2013-as játéknak
+ jól esett egy kis UC-utánérzés
+ amihez mint filmhez az alapok még adottak is lennének, csak...

- ...nem is tudom, volt-e egynél több puzzle-nek nevezhető valami a főszálon, de a mellékvágányok se mentek UC-szint fölé :wilting:
- még a platformingot is nehéz elrontani
- ennek még a hardja is sokkal könnyebb, és afölött már nincs is semmi
- nem bánom, hogy kevesebb harc, de ha nincsenek szürkeállományt igénybevevő feladványok, még egyszerűbb a platforming, akkor mi marad? hiába menne el fedezéklövöldének, hiába van itt is legalább annyi lehetőség, nincsenek igazán izgalmas harcok
- a komolyan vehetetlen sztorinak nem áll jól, hogy komolyan veszi magát (vs Uncharted), ha el is fogadom, hogy ez nem kalandfilm, hanem thriller
- az Unchartedet a karakterek miatt is csíptem, itt ez nem igazán megy

Simán elvoltam vele, munka után félkómában tök jó volt, de ez maga a nagybetűs mainstream aligjáték. Majd grafbuzulásként és hardvertesztként sorra kerül a Rise is. Majd.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33556 2018.11.09. 14:05

Zóanagyvarázsló írta:Tomb Raider (2013)

Kurva jó a 26 órás interaktív intró! Az is kreatív, hogy utána beadta a stáblistát. De hol a fenében van a játék? A Steam supportjának kéne írnom vagy a Square Enixének, hogy hiányos csomagot kaptam?

Spoiler
De addig is, lekörmölöm a véleményemet az intróról. Unfair módon a teljes Unchartedekhez fogom nézni, abból még jobban kijön, mintha TR-ként kezelem, pedig nem vagyok Lara Croft-rajongó.

+ okés produkciós szint 2013-as játéknak
+ jól esett egy kis UC-utánérzés
+ amihez mint filmhez az alapok még adottak is lennének, csak...

- ...nem is tudom, volt-e egynél több puzzle-nek nevezhető valami a főszálon, de a mellékvágányok se mentek UC-szint fölé :wilting:
- még a platformingot is nehéz elrontani
- ennek még a hardja is sokkal könnyebb, és afölött már nincs is semmi
- nem bánom, hogy kevesebb harc, de ha nincsenek szürkeállományt igénybevevő feladványok, még egyszerűbb a platforming, akkor mi marad? hiába menne el fedezéklövöldének, hiába van itt is legalább annyi lehetőség, nincsenek igazán izgalmas harcok
- a komolyan vehetetlen sztorinak nem áll jól, hogy komolyan veszi magát (vs Uncharted), ha el is fogadom, hogy ez nem kalandfilm, hanem thriller
- az Unchartedet a karakterek miatt is csíptem, itt ez nem igazán megy

Simán elvoltam vele, munka után félkómában tök jó volt, de ez maga a nagybetűs mainstream aligjáték. Majd grafbuzulásként és hardvertesztként sorra kerül a Rise is. Majd.
Hát igen, a TR2013 egy olyan ügyes scam, ami engem is megtévesztett... Aby fogalmazta jól: nem akadékoskodik. Átcsusszantam rajta mint az olajozott fos a fajanszon és Lara nyögései plusz az akkor elég szép grafika kellően lekötöttek... na ez másodszorra már nem működött.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33557 2018.11.09. 16:12

Zóanagyvarázsló írta:Tomb Raider (2013)
Egyet láttál, láttad mindet kb.
Porszívó: Nem magamnak lesz, csak kíváncsi voltam mert annál sokkal többet nem tudok a témáról, hogy Xiaomit kell venni. :D
Avatar
deep

Hozzászólás #33558 2018.11.09. 16:26

benőmenő írta: sokkal többet nem tudok a témáról, hogy Xiaomit kell venni. :D
Többet nem is kell tudni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33559 2018.11.09. 16:36

deep írta:Többet nem is kell tudni :D
Ennél igazabb dolog még talán soha nem hangzott el a bolygón.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33560 2018.11.09. 17:22

DanielT írta:Ja, hogy ez egy ilyen batár, 4K marhaság... hát akkor kellemetlenebb. De még így is 60K-val olcsóbb lenne... Na mindegy, te tudod.
Hát az a legkevesebb... De ha 1,5 hónap hajókázás után kapsz valami hibás panelt, akkor a gariztátása is pöttyet körülményesebb... Nem ér ez annyit... Beszoptam evvan... Fel kell köhögni
Avatar
arty

Hozzászólás #33561 2018.11.09. 20:58

Zóanagyvarázsló írta:Tomb Raider (2013)

Kurva jó a 26 órás interaktív intró!
és ez tuti a legrohadtnehezebb fokozaton volt, ahol nincs auto-gyógyulás se? ... bár te a doomot is hárommal felettem tolod, nevetgélve ...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33562 2018.11.09. 23:10

arty írta:és ez tuti a legrohadtnehezebb fokozaton volt, ahol nincs auto-gyógyulás se? ... bár te a doomot is hárommal felettem tolod, nevetgélve ...
Nincs olyan szint benne, te a Rise-ra gondolsz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33563 2018.11.09. 23:14

DanielT írta:Hát igen, a TR2013 egy olyan ügyes scam, ami engem is megtévesztett... Aby fogalmazta jól: nem akadékoskodik. Átcsusszantam rajta mint az olajozott fos a fajanszon és Lara nyögései plusz az akkor elég szép grafika kellően lekötöttek... na ez másodszorra már nem működött.
Mondjuk a látványhoz néha borzasztó animáció is tartozik. Például amikor guggolásban megy Lara, de nem egyenesen, akkor a Doom 1 jut eszembe, amikor volt 8 különböző sprite-ja a szörnyeknek, olyan darabosan váltott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33564 2018.11.10. 06:26

Egy ilyen cucc meg hogy maradhatott teljesen rejtve eddig? Minden platformra kijött 3 napja.

Nagyon egyedi koncepció, hamarosan leccsekkolom warezban, hogy milyen érzés irányítani és mennyire működik.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #33565 2018.11.10. 10:46

Ez a handheld dió3 ez vmi hihetelen mennyire jóság.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33566 2018.11.10. 10:48

Botond írta:Ez a handheld dió3 ez vmi hihetelen mennyire jóság.
jol suhan?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33567 2018.11.10. 11:15

720P és semmi crt shader. Ez így egy huncut kanyit nem ér. Akkor már inkább leszedem telóra az ePSXe-t és tolom a dualshock 3-mal.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33568 2018.11.10. 12:54

benőmenő írta:720P és semmi crt shader. Ez így egy huncut kanyit nem ér. Akkor már inkább leszedem telóra az ePSXe-t és tolom a dualshock 3-mal.
[video]fekély.avi[/video]
Hát ez tényleg egy penész így. De legalább megoldották, hogy a szabvány USB csatoló ellenére ne lehessen beledugni másik kontrollert, illetve a hozzá adott se menjen mással. Legalább valamire fordítottak energiát! :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33569 2018.11.10. 13:33

SlickAdam írta:jol suhan?
Hihetetlen, hogy ez a kávédaráló ezt így tudja. Sokan panaszkodnak az apró betűkre, de nekem ugye ez a rövidlátás miatt az ideális platform szemüveg nélkül játszani, és a rövidlátásért cserébe nincs olyan, hogy valami túl apró betűs, szóval nekem jól olvasható minden. Egyedül bnet belépés és xplatform multi hiányzik, hogy pc-s haverokkal toljuk a season herokat. PCre nem vettem meg a necro dlc-t, szóval új content is van nekem, és konzolon sose toltam, szóval az irányítás is új élményként ért, de azt is eltalálták nagyon. Szakáll meg boi hiányzik már csak, de amúgy tökéletes. Tizenhúsz ellenfélnél se dadogott le eddig.
Avatar
Necro

Hozzászólás #33570 2018.11.10. 14:34

Az megvolt a PS1 minin egy opensource emulátor fut?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33571 2018.11.10. 14:50

benőmenő írta:720P és semmi crt shader. Ez így egy huncut kanyit nem ér. Akkor már inkább leszedem telóra az ePSXe-t és tolom a dualshock 3-mal.
MGS rumble es analog nelkül... pyscho mantis...? :rolleyes:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33572 2018.11.10. 14:53

Botond írta:Hihetetlen, hogy ez a kávédaráló ezt így tudja. Sokan panaszkodnak az apró betűkre, ...
hmm, akkor panaszkodnek en is. nem baratom a switch kijelzö + pöpp betük kombo. föleg este... :(
neztem DF videot. tenyleg baba. valami brutalra tolt karival + csillio ellenfel es effekttel tudtak csak megrogyasztani 45 frem körülre. nem rossz. amugy nagyon jo port, azt mondjak ök is :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33573 2018.11.10. 15:20

SlickAdam írta:hmm, akkor panaszkodnek en is. nem baratom a switch kijelzö + pöpp betük kombo. föleg este... :(
neztem DF videot. tenyleg baba. valami brutalra tolt karival + csillio ellenfel es effekttel tudtak csak megrogyasztani 45 frem körülre. nem rossz. amugy nagyon jo port, azt mondjak ök is :eljen:
Nekem meg pont az való. Mindenesetre már azt is látom hogyan játszik a dinamikus felbontással, amikor 7 csontváz meg 7-8 szellem hadseregemmel (necro, ugye) darálok tízenhúsz ellenfelet akkor azért látom, hogy leveszi a felbontást, és amikor fogynak akkor visszaengedi. De nem zavaró, első 2 óra kellemesen telt. Starlinket is be kellene fejezni, és octopathot elkezdeni, de annyira bejön a platform lehet szerzek skyrimet is tavasszal és annak is nekiülök.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33574 2018.11.10. 15:53

SlickAdam írta:MGS rumble es analog nelkül... pyscho mantis...? :rolleyes:
ott az volt, hogy át kell dugni a kontrollert a 2es portba, hogy ne olvassa az agyad :)
De ugy eleve az egész játék vicc analog nélkül szerintem.
Jokis szibadísznek meg azért sokallom ezt a minit, veszett az egész ahogy van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33575 2018.11.10. 16:40

Ma este 10 -kor lesz ez az Xbox rendezvény, ahol remélem hivatalossá válig a Sunset Overdrive és még jobban, hogy azonnal megjelenik.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33576 2018.11.10. 16:51

Botond írta:... de annyira bejön a platform lehet szerzek skyrimet is tavasszal és annak is nekiülök.
volt. jo az is. kis betük miatt adtam el. szal veheted.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33577 2018.11.10. 22:01

Kezdődött:

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33578 2018.11.10. 23:19

DanielT írta:Kezdődött:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33579 2018.11.10. 23:20

SlickAdam írta:Kép
PUBG, Minecraft, Sea of Thieves... MINDENKI megtalálja a számítását a platformon!

Percek óta egy bábszínház előadásban mutatják be a macskák és pandák Minecraft DLC-t.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33580 2018.11.10. 23:26

benőmenő írta:720P és semmi crt shader. Ez így egy huncut kanyit nem ér. Akkor már inkább leszedem telóra az ePSXe-t és tolom a dualshock 3-mal.
A játékonként egyetlen save slot is kínos. El lehet vele lenni (steames Mega Manek), de sokkal jobb érzés az öt (a NES/SNES Mini).

Tegnap amúgy éppen a NES Mini (is) pörgött, kissé homályosnak érzem a CRT shadert a SNES Minihez képest és a PC-s megoldásokhoz képest. (Pl. a Mega Man 2-t egymás után játszogattam mindkét platformon.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33581 2018.11.10. 23:28

DanielT írta:PUBG, Minecraft, Sea of Thieves... MINDENKI megtalálja a számítását a platformon!

Percek óta egy bábszínház előadásban mutatják be a macskák és pandák Minecraft DLC-t.
Nekem tökre tetszett, amikor a mexikói közönség spontán skandálta, hogy SEA OF THIEVES! SEA OF THIEVES! SEA OF THIEVES!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33582 2018.11.10. 23:44

Nagyon morcos leszek, ha ez a nullánál is kevesebb szemét volt az egész... és nincs Sunset Overdriveom...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33583 2018.11.10. 23:45

DanielT írta:Kezdődött:

shitbox.vid
12mp-et bírtam belőle, mindenki nagyon cool, meg trendy, úgyéreztem, hogy kilógtam volna a sorból... Majd elolvasom holnap volt-e valami említésre méltó (forza dlc?)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33584 2018.11.10. 23:53

Morcos vagyok.
Avatar
deep

Hozzászólás #33585 2018.11.11. 08:04

DanielT írta:Morcos vagyok.
Na, az Obsidian-nak annyi. Megvette az MS...
Avatar
arty

Hozzászólás #33586 2018.11.11. 12:13

Zóanagyvarázsló írta:Nincs olyan szint benne, te a Rise-ra gondolsz.
Valóban. Azt mikor nyomod? (legcsúcsnehezebbet bevállalod?)
Avatar
arty

Hozzászólás #33587 2018.11.11. 12:13

DanielT írta:steel rats
na?
Avatar
arty

Hozzászólás #33588 2018.11.11. 12:17

benőmenő írta:720P és semmi crt shader. Ez így egy huncut kanyit nem ér. Akkor már inkább leszedem telóra az ePSXe-t és tolom a dualshock 3-mal.
de amúgy legyünk őszinték: tutijó crtséderrel és 100%-os emulációval vennél ilyet 30-40 ezerért? szerintem ez a cucc halott ötlet, egyszerűen még nincs itt az ideje (és ezt részben tényleg magának is köszönheti a sony, amiért a ps2-3 is vitte a ps1 korongokat)
Avatar
arty

Hozzászólás #33589 2018.11.11. 12:20

deep írta:Na, az Obsidian-nak annyi. Megvette az MS...
lehet ki voltak már vérezve... talán az utolsó esélyük volt az életbenmaradásra ;) (nemtom, tipp)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33590 2018.11.11. 13:15

arty írta:de amúgy legyünk őszinték: tutijó crtséderrel és 100%-os emulációval vennél ilyet 30-40 ezerért? szerintem ez a cucc halott ötlet, egyszerűen még nincs itt az ideje (és ezt részben tényleg magának is köszönheti a sony, amiért a ps2-3 is vitte a ps1 korongokat)
Simán, mert megspórolná a gányt, csak bekapcs és megy. Tiszta konzol fílin'. Így viszont 0 gánnyal is megy bármelyik emulátorral egy next next finish után, akár mobilról is.
Még a retroarch-al is csak akkor szívtam, miután ment a 60 fps és perspektíva korrekciós hack, egyébként a laptopon is hasított sima crt shaderrel ha nagyon akartam. Nos a Sonynak sikerült ezt is alulmúlnia.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33591 2018.11.11. 17:03

arty írta:na?
Nem nyűgözött le.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33592 2018.11.11. 18:30

deep írta:Na, az Obsidian-nak annyi. Megvette az MS...
meg az inxilet is, rip
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33593 2018.11.11. 19:11

Micsu írta:meg az inxilet is, rip
Nemfeltétlen tennék rá, igaz erősek a lehető legabszurdabb hülyeségek terén, de ha van eszük tolnak beléjük sok pénzt, mert feltételezem érzik azt, hogy exklukban elég szarul állnak
Avatar
deep

Hozzászólás #33594 2018.11.11. 19:13

Micsu írta:meg az inxilet is, rip
Csatlakozik a többiekhez:
Xbox Entertainment Studios - dead
Bungie - went multiplat
Remedy - went multiplat
Carbonated Games - dead
Ensemble Studios - dead
Aces Studio - dead
Press Play - dead
Lionhead Studios - dead
BigPark - dead
Good Science Studio - dead
Leap Experience - dead
Function Studios - dead
Team Dakota - dead
SOTA - dead
Avatar
eje75

Hozzászólás #33595 2018.11.11. 20:33

Megrendeltem a Mate 20 Pro-t, holnap mentem volna érte, de a kialakult "kijelző gate" miatt visszamondtam a rendelést, pedig qwára kívántam a cuccot :sir: .... mind1, majd csak megoldják, vagy megvárom az S10-et...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33596 2018.11.11. 20:44

deep írta:Csatlakozik a többiekhez:
Xbox Entertainment Studios - dead
Bungie - went multiplat
Remedy - went multiplat
Carbonated Games - dead
Ensemble Studios - dead
Aces Studio - dead
Press Play - dead
Lionhead Studios - dead
BigPark - dead
Good Science Studio - dead
Leap Experience - dead
Function Studios - dead
Team Dakota - dead
SOTA - dead
az a szomoru h en nagyon birom ezt a 2 studiot
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33597 2018.11.11. 20:56

Rég üvöltöttem ekkorát. GOW, 4 órája kb ugyanazt a harcot nyomom, vagy megyek vissza rá tápolni. Easy-n.

ISZONYATOSAN el van baszva a játék nehézsége, ez a bossfight(opcionális) meg egy vicc.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33598 2018.11.11. 20:59

DanielT írta:Rég üvöltöttem ekkorát. GOW, 4 órája kb ugyanazt a harcot nyomom, vagy megyek vissza rá tápolni. Easy-n.

ISZONYATOSAN el van baszva a játék nehézsége, ez a bossfight(opcionális) meg egy vicc.
Hagyd azt a szart, há má kint van a BFV :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33599 2018.11.11. 21:19

eje75 írta:Megrendeltem a Mate 20 Pro-t, holnap mentem volna érte, de a kialakult "kijelző gate" miatt visszamondtam a rendelést, pedig qwára kívántam a cuccot :sir: .... mind1, majd csak megoldják, vagy megvárom az S10-et...
Oneplus 6T nem játszik?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33600 2018.11.11. 21:25

Na sikerült.

88% Trofi állapotnál vagyok, csak a legalja alatti leges legalja féreg gyűjtögetős cuccoat nem csináltam meg. Azok a navigáció nehézsége, térkép nem egyértelmű jelölései és a loading képernyők miatt valszeg így is maradnak.

Kurvajó játék volt ez /10, még abban is, amiben nem gondoltam volna. :eljen:

Vissza: “Leáldozott.hu”