A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #33461 2018.10.31. 23:58

Botond írta:Szerintem nem gondolta végig ennyire mélységében, csak simán lehülyézett meg x1et vettél. Engem a switch miatt, Mobyt tegnap az rdr2 miatt. Ilyen hete van.
A 4:3 meg még mindig több infó ugyanarról a dologról, mint a 16:9. Szóval az nem aranymetszés, hanem hatékonyság.
ha tényleg így van: micsu kabbeaf... :mf2: :gun:

... és te még mindig 2/8 mpixeles kijelzőbe akarod betolni a 16-48 mpixelnyi képed, miközben pár megapixel veszteség miatt aggódsz alul-felül, amivel fozózáskor ELEVE nem is számoltál, hogy meglesz :P (tehát nálad: elvben pár megapixel nyereség > kép ~felének elbukása nézéskor - csacskaság! :P )
Avatar
arty

Hozzászólás #33462 2018.11.01. 00:06

Necro írta:Most egy Sony MDR-XB650BT-m van, erre 10 méter van ráírva de szerintem simán többet tud.
agyrák :fogmosas:
Avatar
arty

Hozzászólás #33463 2018.11.01. 00:09

mérvanaz, hogy nézem a videot és youtuben keresztül szebbek (IQ) a gémpléjeik, mint amit itt, nálam, élőben tud a pc-konzol-BÁRMI ?! :D

majdnem csak a hádéert is látom az ősplazmámon ;) ;) ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #33464 2018.11.01. 07:19

arty írta:mérvanaz, hogy nézem a videot és youtuben keresztül szebbek (IQ) a gémpléjeik, mint amit itt, nálam, élőben tud a pc-konzol-BÁRMI ?! :D

majdnem csak a hádéert is látom az ősplazmámon ;) ;) ;)
Ezt már ezerszer körberagoztuk, mondta neked Moby is, nem csak én, hogy a csodasamsung a plusz kép pontokkal varázsol, és szebb tőle minden ami nem natív 4K, a natív 4K meg azért szebb, mert az meg natív 4K. De te persze mindennel vitatkozol, még azon is rugózol, ha azt mondjuk Mikivel, hogy a 100% az több, mint a 90%.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33465 2018.11.01. 07:27

arty írta:ha tényleg így van: micsu kabbeaf... :mf2: :gun:
Igen, boldog Micsunapot mindenkinek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33466 2018.11.01. 08:56

arty írta:mérvanaz, hogy nézem a videot és youtuben keresztül szebbek (IQ) a gémpléjeik, mint amit itt, nálam, élőben tud a pc-konzol-BÁRMI ?! :D

majdnem csak a hádéert is látom az ősplazmámon ;) ;) ;)
Nyilván ez lehetetlen, viszont ugye ha bárki ért a videójelhez, feldogozáshoz és ezek szerint az encodinghoz, akkor azok ők. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33467 2018.11.01. 09:27

Botond írta:Igen, boldog Micsunapot mindenkinek!
Ja, boldogat neki! És ma stílszerűen mindenki szóljon be annak a surmónak! Ma például nem átallott engem megint beelőzni, mint minden évben! :boxer:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33468 2018.11.01. 09:28

Aaby! Ezt játszottad már? Van rá sansz, hogy tetszene, elég puzzle-light, nem akadékoskodik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33469 2018.11.01. 09:39

Hoppátényleg! Boldog szülinapot Micsu! :)

Ajcsinak megpróbálok segíteni porszívó ügyben, ha nem oldottad volna még meg.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33470 2018.11.01. 09:48

DanielT írta:Hoppátényleg! Boldog szülinapot Micsu! :)

Ajcsinak megpróbálok segíteni porszívó ügyben, ha nem oldottad volna még meg.
Másnak is adsz kínai nyelvleckét, vagy csak neki?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33471 2018.11.01. 10:09

Zóanagyvarázsló írta:Másnak is adsz kínai nyelvleckét, vagy csak neki?
当然是亲爱的,请在私信中发送你的地址 :puszis:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33472 2018.11.01. 10:15

Boldog születésnapot, Micsu! :integet2:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #33473 2018.11.01. 10:30

Boldogat Micsu! :vigyor2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33474 2018.11.01. 10:47

DanielT írta:Hoppátényleg! Boldog szülinapot Micsu! :)

Ajcsinak megpróbálok segíteni porszívó ügyben, ha nem oldottad volna még meg.
Köszönöm, este közös gyertya égetés :D
nem oldódott még meg, googleon is azt írták amit te de nekem az nem segített
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33475 2018.11.01. 13:10

Micsu szülinapja, mégis én kapom az ajándékot! Úgy tűnik tényleg megjelenik a Sunset Overdrive Pc-re, ezúttal az ESRB ratingje került napvilágra. Valszeg a Gamepass tagja lesz és mint ilyen, azonnal rárepülök.

Sunset Overdrive
Platform: Windows PC
Rating Category: M
Avatar
donatus13

Hozzászólás #33476 2018.11.01. 17:22

Boldogat Micsu :)

Játék :
Hamarosan (nov 28) jelenik meg a valve új játéka ami egy senkit nem érdeklő dota 2 kártya játék (Artifact). Viszont ami érdekes, hogy olyan modellt csináltak, hogy vásárolni lehet csak a kártyákat, és a marketplace-n adogatni őket pénzért, egyértelmű, hogy pénz szivattyút akarnak csinálni. Nagy várom már, hogy bukni fog e vagy se, mert ez a modell pc-n a mai játékok mellett eléggé döglött elképzelésnek tűnik.

Kár, hogy semmi újjal nem tudtak előrukkolni csak egy ilyen kártyás szarral. Igaz én eléggé szeretem a kártyás cuccokat de azért legalább annyi lehetett volna, hogy nem dota universe. De azért egy teljesen új cím örömtelibb lett volna, saját universeel. Na mind 1 , ők is maradnak a süllyesztőben ahol voltak.
Avatar
arty

Hozzászólás #33477 2018.11.01. 21:59

DanielT írta:Nyilván ez lehetetlen, viszont ugye ha bárki ért a videójelhez, feldogozáshoz és ezek szerint az encodinghoz, akkor azok ők. :)
de..de..valamit túlhúznak, ami a szememnek kellemes, tutira :) (a hádéerrel csak vicceltem)

(és azt értem, hogy mindenféle videovarázslás után a 480i náluk egy csoda, nálam meg hányinger a hádétévén - de itt "rendes" fhd/4k felvételek mennek, mai gémekből... namindegy, talán csak a sok sub30frémes konzolgémpléj égett az agyamba, itt meg csomó 60as cím megy és azé' tetszik ennyire, tudatalatt :D )

---
tejóég, vrally4 már most féláras :/
nagyobb bukta lehetett, mint az onrush.... (vagy a gravel)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33478 2018.11.02. 07:44

boldogságostot Micsu! :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33479 2018.11.02. 15:04

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33480 2018.11.02. 18:23

Boldogságos micsunapot! :taps: :awink:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33481 2018.11.02. 19:40

Milyen jól sikerült megint egy játék, amibe real life átvezetőket tettek. Sok ilyet még! Működik a formula!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33482 2018.11.02. 19:41

Voltunk ma Arcadia játéktermi kiállításon, szokásos minőség, rekord számú géppel. Menjetek, ha tehetitek, hétvégén van még.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33483 2018.11.02. 19:46

köszi Mekee, Slick, Donatus ;)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #33484 2018.11.02. 21:32

Mai blizzconnal kapcsolatban kb a véleményem, (diablo immortal)

https://clips.twitch.tv/PunchyImpossibleCoyoteYouWHY
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33485 2018.11.02. 21:44

Vettem apámnak egy Xiaomi A2-t és csak holnap adom oda, addig van alkalmam élvezni az egyik!!! új képarányt. Majd holnap csinálok fotókat a 6 col vs balfaszhatcol témában, de az eddigi legjobb élmény, amikor láttam, hogy MKBHD új videója teljes képernyőn van rajta! Nocsak! Fel lehet tölteni több képarányban Youtube-ra? Nos, nem. Minden más 16:9 kijelzőn alul-felül csík. Tehát vagy itt csík, vagy ott csík,de már mindenhol lesz valamiért.

#Keretmenteskijelző #Kurvaanyátok

Köszönöm szépen!
Avatar
donatus13

Hozzászólás #33486 2018.11.03. 10:03

Tegnap a blizzconon bejelentették, hogy mindenki megkapja a Destiny 2 ő alap játékát ingyen, gondolom senkit nem mozgat innen, de azért be írom, hogy ott van giftben, lehet claimelni. Aki akarja próbálja ki.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33487 2018.11.03. 10:31

donatus13 írta:Tegnap a blizzconon bejelentették, hogy mindenki megkapja a Destiny 2 ő alap játékát ingyen, gondolom senkit nem mozgat innen, de azért be írom, hogy ott van giftben, lehet claimelni. Aki akarja próbálja ki.
Köszi, nekem még akkor is szólj pls, ha fizetni kell, hogy soha ne lássam. Akár hitelt is vennék fel rá. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33488 2018.11.03. 10:50

Micsoda buta hulladék lett/maradt ez az alap Android... ezt adják el előnynek*? Még mindig mondják a teló tesztekben, hogy az alapot preferálják, így meg úgy. Hát ez egy SZAR. Semmit nem lehet beállítani, testreszabni. Olyan kék a képernyő, hogy becsandázok, bármi más custom cuccon pillanatok alatt beállítható, itt semmi. A navbar gombokat se lehet felcserélni, hogy jó helyen legyen a back. És még a többi apróság.

*Az "A1" "A2" telefonok lényege, hogy az Android One név alatt futnak, nem google gyártmányú telóként, de alap rendszerrel.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #33489 2018.11.03. 11:39

Botond amúgy he eladod mennyiért nyomod majd az ipad pro-t ?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33490 2018.11.03. 11:43

DanielT írta:Micsoda buta hulladék lett/maradt ez az alap Android... ezt adják el előnynek*? Még mindig mondják a teló tesztekben, hogy az alapot preferálják, így meg úgy. Hát ez egy SZAR. Semmit nem lehet beállítani, testreszabni.
*Az "A1" "A2" telefonok lényege, hogy az Android One név alatt futnak, nem google gyártmányú telóként, de alap rendszerrel.
Nem is azért szeretik, mert a leginkább testreszabható, hanem mert egy viszonylag olcsó teló, ami évekig megkapja a legfrissebb droidot egyenesen a google-tól, és nincs teleszemetelve 3rd party appstore-al, Bigzbivel, meg kendikrással.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33491 2018.11.03. 13:06

benőmenő írta:Nem is azért szeretik, mert a leginkább testreszabható, hanem mert egy viszonylag olcsó teló, ami évekig megkapja a legfrissebb droidot egyenesen a google-tól, és nincs teleszemetelve 3rd party appstore-al, Bigzbivel, meg kendikrással.
Csúcstelóknál is megy a rinya, hogy így a pure droid meg úgy. Hát a Xiaomi és a Huawei is agyonveri mindenben az alap rendszert, kinézetben, funkcionalitásban. Hát hogy néz már ki az alap? A Win10 settings menü sírva könyörgne a receptért, hogy legyen ilyen puritán, kellemetlen fos.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33492 2018.11.03. 15:08

donatus13 írta:Botond amúgy he eladod mennyiért nyomod majd az ipad pro-t ?
Nemtom még hova állnak be az árak, ha már kapható lesz az új. Meg azt se tudom garis e még, de talán igen. Még egy hónap minimum, szólok időben. Sry, poén volt, nem gondoltam, hogy tényleg lesz érdeklődés. Diablo immortalra tárazol már,mi? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #33493 2018.11.03. 16:53

DanielT írta:Voltunk ma Arcadia játéktermi kiállításon, szokásos minőség, rekord számú géppel. Menjetek, ha tehetitek, hétvégén van még.
jókor szólsz bammeg :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33494 2018.11.03. 20:07

Kitörő fogadtatása az új mobilos Diablónak:
phpBB [media]

*szerk: észrevettem, hogy vótmá.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33495 2018.11.03. 20:21

DanielT írta:Milyen jól sikerült megint egy játék, amibe real life átvezetőket tettek. Sok ilyet még! Működik a formula!

aztabüdöskurvaélet.mp4
Kösz, majdnem lemaradtam erről a gyöngyszemről!

A Human Head, régen Rune-t és Preyt csinált, de végre megtalálta a saját műfaját :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #33496 2018.11.03. 20:22

arty írta:jókor szólsz bammeg :)
Holnap is van még, 20:00-ig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33497 2018.11.03. 22:57

Pöröga God of War stáblista.

Sokkal jobb volt minden tekintetben, mint amire számítottam. Mármint azt sejtettem, hogy nem szar nyilván, függetlenül attól, hogy mennyire szakított az eredeti formulával.

Ami meglepett, hogy mennyire élvezhető volt a sztori, de még a karakterek is. Akiket... és most a meglepi rész: a humor tett igazán szerethetővé. Egy "GOW"-ban. Ugye...

Szerintem tovább lehetett volna javítani azzal, ha a kamerát kicsit jobban kiveszik a kezemből, harc közben és felfedezésnél is. Na mindegy, ezt el kell engedni.

Amit be kell látnom, az az, hogy ezt tényleg szeretettel és tisztelettel rakták össze, végig érezhető volt az odafigyelés és igényesség.

No, megyek még vissza kicsit takarítani holnap, mer' ugye open vröld vanik és vár a konfetti! :D Jaigen, kritikával a navigációt tudnám illetni, pozitívumként meg a fullra elrejhető HUD-ot, ami miatt valszeg többet szívtam, mint alapértelmezésként kellett volna.

szerk: És nem tudom ki mondta, hogy a kölöknek nincs is sok szerepe, stb... FO-LYA-MA-TO-SAN megy a pofázás. Folyamatosan. Viszont... nem gyűlöltem a kis férget és teljesen jó személyiséget adtak neki.

szerk2: Ja és az egész család, apa, stb baromság sem tűnt már baromságnak kb a felétől, ténylegesen értelme van a sztori szempontjából. És nem ilyen tamagocsi nevelgetés szinten, hanem a big picture tekintetében is.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33498 2018.11.04. 02:28

Új videóm. Valamennyire gaming related. Öregek kedvelhetik talán. ;)
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33499 2018.11.04. 02:33

DanielT írta:Milyen jól sikerült megint egy játék, amibe real life átvezetőket tettek. Sok ilyet még! Működik a formula!
Grafikában nekem tetszik, hogy valamennyire photo-real akar lenni, és nem rikító piros, sárga, kék, zöld minden.
De hogy mekkora értelmetlen tininyáltakonynak tűnik amúgy játékként és sztoriként...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #33500 2018.11.04. 08:59

Tehát, tévedtem/10? :D

Itt a tél, lesz egy kis időm beszerzek egy prö-t rdr-el. Gondolom simát nem érdemes. Nincs 4k-m, nem is tervezek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33501 2018.11.04. 09:47

Greyfox írta:Tehát, tévedtem/10? :D

Itt a tél, lesz egy kis időm beszerzek egy prö-t rdr-el. Gondolom simát nem érdemes. Nincs 4k-m, nem is tervezek.
Inkább úgy fogalmaznám, hogy szerencsére nem igazolódtak be a félelmeim/10. :) Ha eltekintünk az egyediségének veszteségeitől.

Csak Pro-t szabad venni, ezt se nyomnám a 30 frémes móddal. Van egy helyszín, ahol mindig leesik kb annyira, hát formatálnám a c:-t és hirdetném a plazmát legszívesebben minden alkalommal akkora éc.

szerk: Ja, hogy RDR miatt... hát amiatt inkább X-et vegyél, mert azon szebb és jobban is fut. De leginkább semmit ne vegyél hanem várd meg a 60 frémes verziót. Addig nézz bele youtubeon 2x-es gyorsítással, hogy lásd milyen úgy befogadni a tájat... hát na.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33502 2018.11.04. 10:32

Nos én belekezdzem a görögcreed-be, tavaly is toltam az origins-t, nos ez a játék kb az, aminek ezt az egész ujitást kitalálták, s az origins meg igy ugy tűnik, hogy visszatartottak sokmindent direkt, hogy ez jobban üssön, de ez sikerül, elég jok a küldik, a karakterek is messze nem olyan álmosítóan semmilyenek.
De kb aztmondanám mint dani is a nemgow-ról, hogy ez már csak nyomokban ac, de nem áll neki rosszul.
Ami zavaró, hogy nagyon nagy, és hosszu is lesz szerintem, 6ora után jutottam el a főcím-ig.
Egyenlőre nem tolják fullba a hajozás témát sem, ha koltátozodom a sztorira, akkor főként egyszer egyszer átkell hajozni másik szigetre, és ennyi.
Küldetésrendszer egy egyszerűsített wicher kb, sokszor volt, hogy egy mellékküldetésben tett dolgaim visszaütnek főküldetésben, meg volt olyan is, hogy megcsináltam előre egy helyet, összeszedtem mindent, majd egy mellékküldi felvételénél már eleve ugy ment a beszélgetés, hogy már meg is csináltam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33503 2018.11.04. 11:06

Mekee írta:Küldetésrendszer egy egyszerűsített wicher kb, sokszor volt, hogy egy mellékküldetésben tett dolgaim visszaütnek főküldetésben, meg volt olyan is, hogy megcsináltam előre egy helyet, összeszedtem mindent, majd egy mellékküldi felvételénél már eleve ugy ment a beszélgetés, hogy már meg is csináltam.
Nagyon hasonló a GOW is. Baromira nem az történik sokszor amit vár az ember és nem ott van a vége ahol elsőre teljesen egyértelmű.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33504 2018.11.04. 19:57

DanielT írta:Pöröga God of War stáblista.
boi :kacsint:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33505 2018.11.04. 19:58

Greyfox írta:Tehát, tévedtem/10? :D

Itt a tél, lesz egy kis időm beszerzek egy prö-t rdr-el. Gondolom simát nem érdemes. Nincs 4k-m, nem is tervezek.
debil DF elöször 4K output-tal tesztelte, ugy vannak 30 ala zuhanos reszek PRO-n is. de ha 1080 a kimenet, akkor gyakorlatilag atom30.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #33506 2018.11.04. 22:32

Ja, olvastam, hogy vannak pc-re utaló jelek, de nyilván nem csak rdr-re venném, ilyen exklupléjer lenne. X-et vegyen a halál. Még egy kicsit bizonytalan vagyok a vásárlásban, hogy egyáltalán akarok -e a szabadidőmből gémingre áldozni. :nemtudom:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33507 2018.11.04. 22:37

Greyfox írta:Ja, olvastam, hogy vannak pc-re utaló jelek, de nyilván nem csak rdr-re venném, ilyen exklupléjer lenne. X-et vegyen a halál. Még egy kicsit bizonytalan vagyok a vásárlásban, hogy egyáltalán akarok -e a szabadidőmből gémingre áldozni. :nemtudom:
Én ezért nem kapkodom. Minek? A legimádottabb PC-s játékaimra is alig jut idő. Semmi olyan nincs PS4-en sem, ami azonnal* muszáj.

*10 éven belül
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33508 2018.11.04. 22:48

Úgy gyűjtök minden cuccot és oldok meg minden buzi feladványt GOW-ban, mintha a lélegeztetőgépem áramellátását biztosítaná. Nem bírok leállni. :D Eltalálták nagyon ezt a gyűtő részt, nomeg nyilván a trofik miatt is csinálom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33509 2018.11.05. 11:33

Blizzcon: Mobildiablo

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #33510 2018.11.05. 13:06

DanielT írta:Blizzcon: Mobildiablo
Az múlt pénteken jelent meg switchre. Remélem holnap kihozzák az enyémet is az edigitálosok, akkor szombatra már kézbe is kapom. Addig meg pöröghet a starlink. Sose gondoltam, hogy ennyi időt rakok abba a cuccba. Én is a lélegeztetőgép áramellátásához gyűjtöm benne a cuccokat.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #33511 2018.11.05. 13:33

DanielT írta:Blizzcon: Mobildiablo

Óriási siker lesz. De bárcsak elrohadna.
Avatar
Necro

Hozzászólás #33512 2018.11.05. 13:50

Tök jó hogy 2018ában már a blizzardban sem lehet megbízni. Sikervárományos még Warcraft 3 remaster amiben kicserélték a karaktermodelleket, de az animácók maradtak 2002-es színvonalon. Meg a pályák is.

A Diablo engem nem érdekel már, a Path of Exile negyedévenkénti kiegészítőjében több lélek van mint a blizzard elmúlt 10 évében.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33513 2018.11.05. 14:55

DanielT írta:Blizzcon: Mobildiablo

Kép
habár kicsit se érdekel de mobiljátéknak elég igényesnek nézett ki
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33514 2018.11.05. 15:14

Micsu írta:habár kicsit se érdekel de mobiljátéknak elég igényesnek nézett ki
Állítólag egy több mint 1 éve piacon lévő kínai Diablo klón hivatalos skin-je a cucc. És az a kínai klón fejlesztő csinálja... :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33515 2018.11.05. 15:53

akk nem erőltették meg magukat de amit láttam az tetszett bár sose fogom játszani
Avatar
arty

Hozzászólás #33516 2018.11.06. 12:39

SlickAdam írta:debil DF elöször 4K output-tal tesztelte, ugy vannak 30 ala zuhanos reszek PRO-n is. de ha 1080 a kimenet, akkor gyakorlatilag atom30.
azért nem a df a debil, hogy egy kibaszott konzolon a juzernek kell az options menüvel baszakodnia ... (persze ez a kreténség a sonykonzolon még majdnemcsak jól is jön, hamár a fakezű rokszár is képtelen 30-ra butitani a szemetét _FIX_hardverre ... (további rokszár kreténség: 500 niten maximáló HDR, tottttális fakéz. izé, elkapkodták, nem jutott rá idő. valszeg már az onlány pénznyomdát henkölik ezerrel :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #33517 2018.11.06. 12:48

DanielT írta:Micsoda buta hulladék lett/maradt ez az alap Android... ezt adják el előnynek*? Még mindig mondják a teló tesztekben, hogy az alapot preferálják, így meg úgy. Hát ez egy SZAR. Semmit nem lehet beállítani, testreszabni. Olyan kék a képernyő, hogy becsandázok, bármi más custom cuccon pillanatok alatt beállítható, itt semmi. A navbar gombokat se lehet felcserélni, hogy jó helyen legyen a back. És még a többi apróság.

*Az "A1" "A2" telefonok lényege, hogy az Android One név alatt futnak, nem google gyártmányú telóként, de alap rendszerrel.
ide vezetett a gugli alma-majmolása. az alapdroid 4-5.0 körül elfordult a "régi" irányról, azóta lejtő, lejtő, lejtő.
viszont legalább az A1, A2 kap majd frissítést és nem csak egy év késéssel kihozzák a kettővel azelőtti, bugos X.0 elsőverziós droidot.... (álá átlaggyártó: eldzsí-csamcsung-ksziaomi, stb.)

amugy már majdnem találtam magamnak telefont: MI MAX 3 -> "csak" 18:9 és mellé 6.94", nincs nocs, nincs lecsapott oldal üveg, van jack és B20, nemdrága - CSAKHOGY ELCÉDÉ!!!!!!!! :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #33518 2018.11.06. 15:29

arty írta:azért nem a df a debil, hogy egy kibaszott konzolon a juzernek kell az options menüvel baszakodnia ...
szo sincs options menüröl. az azonnal hejjdecsak megmondos energiadat elöször informalodasra is fordithatnad...
Avatar
deep

Hozzászólás #33519 2018.11.06. 16:51

arty írta:ide vezetett a gugli alma-majmolása. az alapdroid 4-5.0 körül elfordult a "régi" irányról, azóta lejtő, lejtő, lejtő.
viszont legalább az A1, A2 kap majd frissítést és nem csak egy év késéssel kihozzák a kettővel azelőtti, bugos X.0 elsőverziós droidot.... (álá átlaggyártó: eldzsí-csamcsung-ksziaomi, stb.)

amugy már majdnem találtam magamnak telefont: MI MAX 3 -> "csak" 18:9 és mellé 6.94", nincs nocs, nincs lecsapott oldal üveg, van jack és B20, nemdrága - CSAKHOGY ELCÉDÉ!!!!!!!! :(
Szerencsére én telibeszarom az oledet, szal nekem tényleg ez lesz a következő telóm. Láttál már modern saomi elcédét? Szerintem ennél nem kell jobb egy telefonba.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33520 2018.11.06. 19:35

arty írta:találtam magamnak telefont: MI MAX 3 -> "csak" 18:9 és mellé 6.94", nincs nocs, nincs lecsapott oldal üveg, van jack és B20, nemdrága - CSAKHOGY ELCÉDÉ!!!!!!!! :(
Ja, hogyha te veszed akkor nembaj, hogy nem az egyetlen értelmezhető képformátumban van? S mi lesz a fotóiddal, ami nem 16:9-ben készül? Majd nézegetsz alul-felül csíkokat?

Btw: Megnézegettem ismerős mate20pro-ját, hát az így élőben egyátalán nem adja, fasza a kamera, a képernyőujjlenyomat, de aránytalanul néz ki nagyon, hogy ennyire megnyújtották, és a csamcsunglekerekítettfos képernyő is gagyi. Képen ennyire nem volt gáz, de ez egy szenny. Remélem elhal ez a divat jövőre, mikor esedékes lesz a váltás.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #33521 2018.11.06. 20:05

Mindeközben kijött a GRIP egész jó értékeléssel, lehet behúzom én is mert elég faszántosnak tűnik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33522 2018.11.06. 20:27

donatus13 írta:Mindeközben kijött a GRIP egész jó értékeléssel, lehet behúzom én is mert elég faszántosnak tűnik.
Eddig az early access során vagy 5 verziót/állapotot néztem, de elég gagyika volt még az utolsóban is. Kíváncsi vagyok mit alkottak a véglegesben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33523 2018.11.06. 20:54

LittleBigPlanetek közül melyiket érdemes megvenni? Akciósak psn-en.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33524 2018.11.06. 21:59

Ez nagyon nem ide illik, de az agyam lelöki a szíjat azonnal, ha ilyet látok... amikor ezekbe a felvetésekbe belegondolok, mikről ebben beszélnek, akkor mindig megértem a Big Bang Theory féle elméleti fizikusokat, meg a csillagászokat... olyan távolságban járnak, amit tényleg szinte képtelenség még csak felfogni is... nem is tudjuk megmagyarázni, csak elméleteket gyártunk... elképesztő videó, 3:30-tól indul be igazán
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #33525 2018.11.06. 22:51

SlickAdam írta:szo sincs options menüröl. az azonnal hejjdecsak megmondos energiadat elöször informalodasra is fordithatnad...
tisztában vagyok a pró működésével, köszi :) van options menü, az OS-ben pl mindig (csak nem mindig működik :D ), játékban meg van amikor ... (RDR-ben pont nincs)

namost, amikor van két options menüd, amiből az egyik (os) nem is működik tökéletesen megbízhatóan, akkor jön az igazi pécépöcefíling... és akkor ehez képzeld el, hogy nem csak a DF nézőinek van prője, hanem average joe-nak is - mennyi az esély, hogy a "legjobb" képet/frémet nézi?
Avatar
arty

Hozzászólás #33526 2018.11.06. 22:55

deep írta:Szerencsére én telibeszarom az oledet, szal nekem tényleg ez lesz a következő telóm. Láttál már modern saomi elcédét? Szerintem ennél nem kell jobb egy telefonba.
ha ők teszik a keretbe, nem 1300:1 lesz a kontraszt és nem világít a feketéje? :puszis: bukó :(

(amúgy árkádián voltak ótós kabinok? mentél valamivel? mennyire volt tömeg? én már nem tudtam társat szerválni gyorsban a kilátogatáshoz :( azt láttam, hogy volt f355 3 képernyővel pl, amivel még SOHA nem mentem, ill konzolon sincs meg, sose nem is próbáltam)
Avatar
arty

Hozzászólás #33527 2018.11.06. 23:04

Mekee írta:Ja, hogyha te veszed akkor nembaj, hogy nem az egyetlen értelmezhető képformátumban van? S mi lesz a fotóiddal, ami nem 16:9-ben készül? Majd nézegetsz alul-felül csíkokat?

Btw: Megnézegettem ismerős mate20pro-ját, hát az így élőben egyátalán nem adja, fasza a kamera, a képernyőujjlenyomat, de aránytalanul néz ki nagyon, hogy ennyire megnyújtották, és a csamcsunglekerekítettfos képernyő is gagyi. Képen ennyire nem volt gáz, de ez egy szenny. Remélem elhal ez a divat jövőre, mikor esedékes lesz a váltás.
WAT?
természetesen atomgáz a 18:9 is, de kevésbé, mint a 19.5:9, ami ráadásul esetenként éppcsak hozza a régi 5.5" telók szélességét... (ez ugye majdnem 7 col, tehát marad szélesség is, nem csak egy kibaszott csíkteló)

hja és ebben NEM tiltott a 16:9 fotó készítése, mint a moslék hüvelyekben :mf2: (+van jack és nincs nocs - ééééréted már, hogy ez miért jobb, mint a kiskedvenced? :P )

szumma: dehogy vennék elcédét! (első prio az oled, mert a nocs - ha nagyon muszáj - elhalványítható, a jack - ha nagyon muszáj - átalakítóval átgányolható, a fasetudjamennyi:9 problémakör meg... nos, azzal sokat nem lehet kezdeni, ezért kell, hogy legalább oled legyen :D és phocsika, de 11. hónapja nézem a törött mocskomat, mert nincs mit venni, szal ha holnap meg is hajlok a trendek előtt, már többet tettem a megbukásukért, mint te valaha is tennél egy jó ügyért :mf2: )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33528 2018.11.06. 23:11

eje75 írta:Ez nagyon nem ide illik, de az agyam lelöki a szíjat azonnal, ha ilyet látok... amikor ezekbe a felvetésekbe belegondolok, mikről ebben beszélnek, akkor mindig megértem a Big Bang Theory féle elméleti fizikusokat, meg a csillagászokat... olyan távolságban járnak, amit tényleg szinte képtelenség még csak felfogni is... nem is tudjuk megmagyarázni, csak elméleteket gyártunk... elképesztő videó, 3:30-tól indul be igazán
rengeteg jo youtube csati van a temaban, szinte minden erdekelt, en a kvantum fizikanal adtam fel teljesen :D
Avatar
deep

Hozzászólás #33529 2018.11.06. 23:31

arty írta:ha ők teszik a keretbe, nem 1300:1 lesz a kontraszt és nem világít a feketéje? :puszis: bukó :(

(amúgy árkádián voltak ótós kabinok? mentél valamivel? mennyire volt tömeg? én már nem tudtam társat szerválni gyorsban a kilátogatáshoz :( azt láttam, hogy volt f355 3 képernyővel pl, amivel még SOHA nem mentem, ill konzolon sincs meg, sose nem is próbáltam)
De...de ez egy telefon. Mihez kell rajta végtelen kontraszt? A csodás youtube videókhoz? Dögöljek meg, ha értem. Egyébként 1462:1

Ótós volt pár, Ferrari F355 Challenge, meg vlami offroad midway de ezekre nem áldoztam időt. Sega Rally nem volt. Afterburner Climax-ot viszont toltam, frogós székkel állat volt.
Avatar
deep

Hozzászólás #33530 2018.11.06. 23:39

Ja, és én még sosem láttam világító feketét rajta, mivel az esetek 0%-ában nézem vak sötétben a telefonomat, egyéb fényviszonyok közt meg amúgy sem látni, még ha világítana is, de olyan homogének a saomik mint az állat.

Vissza: “Leáldozott.hu”