A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #33111 2018.10.16. 18:36

DanielT írta:A Spiderman vajon megdöntötte a leghamarabb megdöglött hype rekordját is? Ezért (sem) szeretik a kiadók a single gémeket, nem lehet életben tartani, ha nem valami kivételes alkotás. És hát az elég ritkán jön össze.

Nem látom az új GOW által ihletett játékokat se... ja várjunk csak... :miaz:
wat? miért kéne életben tartani szingli játékot? az ELVILEG kiadáskor kész(vége...)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33112 2018.10.16. 19:10

arty írta:wat? miért kéne életben tartani szingli játékot? az ELVILEG kiadáskor kész(vége...)
Ja, nem a software as service gennyet hiányolom, hanem, hogy nem téma többé. 2 éve megy a marketing, megjelenik, pukk, csá. Neeeeext.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33113 2018.10.16. 19:12

DanielT írta:Ja, nem a software as service gennyet hiányolom, hanem, hogy nem téma többé. 2 éve megy a marketing, megjelenik, pukk, csá. Neeeeext.
majd az első akciónál még foglalkoznak vele :P tudtommal jól fogyott mind2ő (gow, pókember), bár a ps4ek számához képest én annyira nem estem hanyatt az eladásoktól
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33114 2018.10.16. 19:53

Micsu írta:majd az első akciónál még foglalkoznak vele :P tudtommal jól fogyott mind2ő (gow, pókember), bár a ps4ek számához képest én annyira nem estem hanyatt az eladásoktól
Persze, hogy jól fogytak, csak semmi hagyatékuk nincs. Szoftverrágógumik.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33115 2018.10.16. 20:32

DanielT írta:Persze, hogy jól fogytak, csak semmi hagyatékuk nincs. Szoftverrágógumik.
Red dead redemptionra is évekig ez volt a valid megfogalmazás. Osztán.
Avatar
arty

Hozzászólás #33116 2018.10.16. 20:44

DanielT írta:Szoftverrágógumik.
jaa, úgy lehet. viszont ezekből is van fos és van jó.
ma a "meghatározó" címek a pubg meg a fortnájt, ezeknek lesz "hagyatéka" ...
Avatar
arty

Hozzászólás #33117 2018.10.17. 08:23

Tegnap félóra erejéig kapott egy utolsó esélyt a Yooka-Laylee, de áh, ez a majdnem-openworld aka hubos 3d platforming, ez nem az én világom... pláne így, hogy ritkán játszom, SEMMIRE nem emlékszem, hogy merre/hol jártam, nagyon körülményes.

A world2 előtt pl most beleakadtam egy kis quiz-be, ami az első world szereplőiről és történéseiről szólt..... amit kb egy éve toltam le :D (3 élet, 6-8 kérdés, elvoltam egy 10-15 percet, amíg újra és újrapróbálva végül átmentem)
És az a kurvasok szövegelés, amig ugyen az A-val lehet gyorsítani, de így olyan, mintha ötpercenként egy hosszú és unalmas qte lenne... ha pedig nem is követem a sztorit, már a hablaty-voice is elkezdett idegesíteni :D

Platformingra marad a mariózás.
Avatar
arty

Hozzászólás #33118 2018.10.17. 14:50

arty írta:Tegnap félóra erejéig kapott egy utolsó esélyt a Yooka-Laylee, de áh, ez a majdnem-openworld aka hubos 3d platforming, ez nem az én világom... pláne így, hogy ritkán játszom, SEMMIRE nem emlékszem, hogy merre/hol jártam, nagyon körülményes.

A world2 előtt pl most beleakadtam egy kis quiz-be, ami az első world szereplőiről és történéseiről szólt..... amit kb egy éve toltam le :D (3 élet, 6-8 kérdés, elvoltam egy 10-15 percet, amíg újra és újrapróbálva végül átmentem)
És az a kurvasok szövegelés, amig ugyen az A-val lehet gyorsítani, de így olyan, mintha ötpercenként egy hosszú és unalmas qte lenne... ha pedig nem is követem a sztorit, már a hablaty-voice is elkezdett idegesíteni :D

Platformingra marad a mariózás.
hja meg a sonic!

phpBB [media]


erről a részről még nem is hallottam.... :O
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33119 2018.10.17. 17:22

DanielT írta:Persze, hogy jól fogytak, csak semmi hagyatékuk nincs. Szoftverrágógumik.
phpBB [media]
:idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #33120 2018.10.17. 19:48

Offtopic, de érdekesség :D
DT folyamatos unszolása és a MÁV, valamint Budapesti Közlekedési Vállalat okádék minőségű "szolgáltatásai" engem is a motorosok közé szólítottak. 21 km a táv amit le kell győznöm a piros paripámmal (Aprilia Scarabeo), de már folyamatban a nagyobbra váltás. Egy ilyen őrületes 21 km-t nézhettek meg DT után szabadon hyperlapse videón:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33121 2018.10.17. 19:56

deep írta:Offtopic, de érdekesség :D
DT folyamatos unszolása és a MÁV, valamint Budapesti Közlekedési Vállalat okádék minőségű "szolgáltatásai" engem is a motorosok közé szólítottak. 21 km a táv amit le kell győznöm a piros paripámmal (Aprilia Scarabeo), de már folyamatban a nagyobbra váltás. Egy ilyen őrületes 21 km-t nézhettek meg DT után szabadon hyperlapse videón:
https://youtu.be/-8-wLwGRY0A
Nananana! Semmiféle unszolás nem volt évek óta, csak hogy a felelősséget azonnal lerúgjam magamról. :) Egyszer egy szép szombaton LETÁMADTÁL, hogy "na elég, vegyünk mocit". A többiben segítettem, minden lehetséges választásnál az elérhető legnagyobb biztonságot tartva szem előtt. Kérem ezt jegyzőkönyvbe venni!

Most pedig lássuk a videót!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33122 2018.10.17. 20:04

majd a köszvény gyógyszerre is dttől kérd a pénzt :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #33123 2018.10.17. 20:08

deep írta:Offtopic, de érdekesség :D
DT folyamatos unszolása és a MÁV, valamint Budapesti Közlekedési Vállalat okádék minőségű "szolgáltatásai" engem is a motorosok közé szólítottak. 21 km a táv amit le kell győznöm a piros paripámmal (Aprilia Scarabeo), de már folyamatban a nagyobbra váltás. Egy ilyen őrületes 21 km-t nézhettek meg DT után szabadon hyperlapse videón:
életveszély.avi
Hát nem tudom ez mennyi időről volt fel gyorsítva, de kb nekem a fele idő eljutni oda a Medve utca környékére, kocsival. :D Ez a baj az agglomerációval, hogy messze van mindentől. Jó kis Táborhegyet nem adnám már semmiért. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33124 2018.10.17. 20:09

Micsu írta:majd a köszvény gyógyszerre is dttől kérd a pénzt :D
Megvettettem vele azonnal kesztyűt, térdvédőt(neoprén), protektoros kabátot.

szerk: És már fent a plexi is, mint látod, szal a hideg nem tényező.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33125 2018.10.17. 20:21

Botond írta:Hát nem tudom ez mennyi időről volt fel gyorsítva, de kb nekem a fele idő eljutni oda a Medve utca környékére, kocsival. :D Ez a baj az agglomerációval, hogy messze van mindentől. Jó kis Táborhegyet nem adnám már semmiért. :)
Én meg még gyorsabban érek el a sarokig gyalog! Nyertem? Vagy mi a verseny lényege, nem igazán fogtam. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33126 2018.10.17. 20:24

DanielT írta:Én meg még gyorsabban érek el a sarokig gyalog! Nyertem? Vagy mi a verseny lényege, nem igazán fogtam. :idiota:
Én azt hittem, hogy azért vette a robogót, mert rövidebb idő akar alatt odaérni arra a helyre, mint a robogó vásárlása előtt. Erre mondtam, hogy én másik trükköt alkalmaztam ugyanezen cél érdekében. Vagy nem azért van a robogó, hogy időt spóroljon? Csupán az öngyilkos hajlamait akarja kiélni, és az időhöz semmi köze az egésznek? Mert akkor én nem fogtam, hogy mi a lényeg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33127 2018.10.17. 20:39

Botond írta:Én azt hittem, hogy azért vette a robogót, mert rövidebb idő akar alatt odaérni arra a helyre, mint a robogó vásárlása előtt. Erre mondtam, hogy én másik trükköt alkalmaztam ugyanezen cél érdekében. Vagy nem azért van a robogó, hogy időt spóroljon? Csupán az öngyilkos hajlamait akarja kiélni, és az időhöz semmi köze az egésznek? Mert akkor én nem fogtam, hogy mi a lényeg.
Tehát közelebb laksz, ahová mész. Hát ez szupi lájfhekk+innováció, védesd le! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33128 2018.10.17. 20:50

DanielT írta:Tehát közelebb laksz, ahová mész. Hát ez szupi lájfhekk+innováció, védesd le! :idiota:
Nem akkora lájfhekk, mint robogózni, vagy meghajlítani a téridőt, de azért működik! :mf2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33129 2018.10.17. 21:05

Botond írta:Én azt hittem, hogy azért vette a robogót, mert rövidebb idő akar alatt odaérni arra a helyre, mint a robogó vásárlása előtt. Erre mondtam, hogy én másik trükköt alkalmaztam ugyanezen cél érdekében. Vagy nem azért van a robogó, hogy időt spóroljon? Csupán az öngyilkos hajlamait akarja kiélni, és az időhöz semmi köze az egésznek? Mert akkor én nem fogtam, hogy mi a lényeg.
neked a kocsid is csoda mint a tvd meg a monitorod, biztos benyomod a gombot és két kerékre áll mint KIT, úgy nem nehéz a kocsik közé menni :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33130 2018.10.17. 21:06

DanielT írta:Megvettettem vele azonnal kesztyűt, térdvédőt(neoprén), protektoros kabátot.

szerk: És már fent a plexi is, mint látod, szal a hideg nem tényező.
nekem is van motorom de ha tél akkor kocsi, nemcsak a hideg hanem a gány idő végett is
Avatar
deep

Hozzászólás #33131 2018.10.17. 22:30

Botond írta:Nem akkora lájfhekk, mint robogózni, vagy meghajlítani a téridőt, de azért működik! :mf2:
Jah, adsz ehhez a lájfhekkhez 3x annyi pénzt is mint amennyi a rendelkezésemre állt? Köszke!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33132 2018.10.17. 23:12

deep írta:Offtopic, de érdekesség :D
DT folyamatos unszolása és a MÁV, valamint Budapesti Közlekedési Vállalat okádék minőségű "szolgáltatásai" engem is a motorosok közé szólítottak. 21 km a táv amit le kell győznöm a piros paripámmal (Aprilia Scarabeo), de már folyamatban a nagyobbra váltás. Egy ilyen őrületes 21 km-t nézhettek meg DT után szabadon hyperlapse videón:
https://youtu.be/-8-wLwGRY0A
Fasza, de ettől a jobbról előzzük az autókat dologtól a falra tudok menni, ilyenkor sokszor megfordul a fejemben, hogy lerángatnám a delikvenst és a motorjával verjem el :D Mer ha jön balról, vagy többsávoson én belsőben, és jobbról, akkor arra lehet számítani, rohadtul nem akarok én telefonálgatni, hogy a semmiből jött emberkét lapátolják össze, mer kinyíratta magát. És akkor én még a figyelmesebbek közé tartozom, meg adok is helyet, ha LÁTOM és számítok rá, de sajna ebben a városban sok figyelmetlen/buta, vagycsak olyan vezet aki fél, retteg, na azokat számítsd ki mit fog tenni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33133 2018.10.18. 06:56

deep írta:Jah, adsz ehhez a lájfhekkhez 3x annyi pénzt is mint amennyi a rendelkezésemre állt? Köszke!
Több platformra is megvásároltam a castlestormot, szóval én megtettem amit lehetett. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33134 2018.10.18. 07:04

Botond írta:Több platformra is megvásároltam a castlestormot, szóval én megtettem amit lehetett. :)
A Castlestorm csapat életre/halálra menő harcot vív a flipper teammel... szal' szerintem egy jelentős tétel leszel Deep a munkaviszonyát megszüntető okok listáján... Köszi. KÖSZI. Remélem most boldog vagy. Költözhet ki Salgótarjánba...
Avatar
Botond

Hozzászólás #33135 2018.10.18. 07:13

DanielT írta:A Castlestorm csapat életre/halálra menő harcot vív a flipper teammel... szal' szerintem egy jelentős tétel leszel Deep a munkaviszonyát megszüntető okok listáján... Köszi. KÖSZI. Remélem most boldog vagy. Költözhet ki Salgótarjánba...
Ó, akkor ide jöhet eje75 kedvenc kapufás/öngólos/lábonlövős gifje. :( Szerencsére mint láttuk van egy erős flipper kommuniti, akik megoldják ezt helyettem. Amúgy castlestorm vonalon nem látom, hogy történne vmi azon kívül, hogy portolták minden létező platformra. Vagy az a csapat most pörget vmi másik játékot? Meg minek kellene egyiket kilőni, ha mindkét vonal prosperál?
Avatar
arty

Hozzászólás #33136 2018.10.18. 09:45

deep írta:Jah, adsz ehhez a lájfhekkhez 3x annyi pénzt is mint amennyi a rendelkezésemre állt? Köszke!
aztán egyszercsak melót váltasz/költözik a cég és..... megint lájfhekkelsz, háppersze, így megy ez, tapasztalat ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #33137 2018.10.18. 10:04

Dani: a játékaimról hiányzik az Astro Bot Rescue Mission! Pedig a demo alapján az idei egyik legjobb játéknak igérkezik, és talán a legszórakoztatóbb vr címnek, amivel játszottam. Nem mellesleg van belőle lemezes változat, és még venném is. Nemtudom hogy megy ez natok, de kéne oda :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #33138 2018.10.18. 11:48

Tényleg nem lesz RDR2 X1X bundli?! Csak ps4 pro?! Amatőrök ezek az msnél tényleg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33139 2018.10.18. 19:29

Moby írta:Dani: a játékaimról hiányzik az Astro Bot Rescue Mission! Pedig a demo alapján az idei egyik legjobb játéknak igérkezik, és talán a legszórakoztatóbb vr címnek, amivel játszottam. Nem mellesleg van belőle lemezes változat, és még venném is. Nemtudom hogy megy ez natok, de kéne oda :)
na, de jó, hogy betaláltál vele! :D Mire én előkeresem hogyan kell feltölteni... ottani fórumban kell kérni és a kis manók felrakják elvileg. Ha ragaszkodsz a VIP elbánáshoz, akkor jelezd megint és megpróbálom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33140 2018.10.18. 20:12

DanielT írta:na, de jó, hogy betaláltál vele! :D Mire én előkeresem hogyan kell feltölteni... ottani fórumban kell kérni és a kis manók felrakják elvileg. Ha ragaszkodsz a VIP elbánáshoz, akkor jelezd megint és megpróbálom.
Töfi, közben már meglett :D
Avatar
arty

Hozzászólás #33141 2018.10.18. 20:35

crysis1-3 xbox one back kompat lett !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

megígértem (magamnak), ha ez megtörténik, lenyomom deltán az elsőt... hátööö... cselendzs ekszeptid :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33142 2018.10.18. 21:04

arty írta:crysis1-3 xbox one back kompat lett !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

megígértem (magamnak), ha ez megtörténik, lenyomom deltán az elsőt... hátööö... cselendzs ekszeptid :D
Na, erről kíváncsi leszek a DF elemzése. Persze nyilván csak az első érdekel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33143 2018.10.18. 21:27

arty írta:crysis1-3 xbox one back kompat lett !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
megígértem (magamnak), ha ez megtörténik, lenyomom deltán az elsőt... hátööö... cselendzs ekszeptid :D
Az első rész Cryengine 3-as portját igazán kiadhatnák PC-re a tetvek, mert majd' minden évben felrakom, hogy na most akkor Krájzisz, aztán a tankot kilövős pályán menetrendszerűen beragad az objective, hiába tudom merre kéne tovább menni és utána törlöm a fenébe.
Avatar
arty

Hozzászólás #33144 2018.10.19. 08:10

DanielT írta:Na, erről kíváncsi leszek a DF elemzése. Persze nyilván csak az első érdekel.
+1
mondjuk engem a hármas is érdekelne, a 360as verza szépen tartja a 20fps-t: kb az egyetlen cucc, amitől nekem is konkrétan hányingerem volt (értsd: valódi rosszullét!)

pécén persze végigment és tudom, emlékszek, hogy csodaszép, jó lenne teljes pompájában is letolni, de ennyi időm most még nincs (majd ha már totál kihaltak a lineáris szinglik)
Avatar
arty

Hozzászólás #33145 2018.10.19. 12:35

érdekesen alakul a Sega megadrive/genesis "mini" sorsa
először az atgames nevű förtelemgyáros készítette volna a hivatalos retrogépet, de azt elsöpörte(?) a népharag (várhatóan ótvar lett volna az emuláció)
most talán az Analogue készítheti a [url=gépet]http://www.analogue.co/mega-sg[/url], akik az fpga-s SNES-ért is [url=felelősek]https://www.analogue.co/pages/super-nt/[/url]

biztos minőségi lesz, meg sok gépet emulál, de kicsit drága ééééééés a legnagyobb baj: csak eredeti cart-ról megy a játék?!?
pont a sega gépében nem lesz beépített játék, amikor a sega a sonicot és társait kb a chips mellé is csomagoltatja...?
wtf?

(hogy a wireless vezérlő nem BT kompatible, azt meg aztán hagyjuk is... büdöskretén 8bitdo :( bezzeg a nitendoéknál........)
Avatar
deep

Hozzászólás #33146 2018.10.19. 15:02

Ez jó lesz ez?
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33147 2018.10.19. 16:46

deep írta:Ez jó lesz ez?
[video]meh.avi[/video]
Nagyon tufának és egyszerűnek tűnik minden. A fizika, a sebesség, a látvány förtelmesen inkozisztens és gagyi. Mint egy középszar mobilgém 2015-ből.
Avatar
arty

Hozzászólás #33148 2018.10.19. 19:57

akkor ezt inkább! úgyis akciós!



phpBB [media]


mobilon frankó cucc (nem értem a végére, mert 1 óra alatt benyalja a nexus6 akkuját :( ), talán pöcén is

vagy akár az exotikumot kedvelőknek: brazil exklu fizikai kiadás!

kis érdekesség: a zenét az egykori Top Gear zenéjéért is felelős arc készítette! OST

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #33149 2018.10.19. 21:41

Olvasom a starlink reviewkat, meg pörgetem a cuccot a gyerekkel közösen, és aszondja a switch verzió a superior, mert abban plusz kontent van. Na Jóvan, akkor jót vettünk. Amúgy eddig bejövős a cucc, pont az az űrhajós, lövöldözős téma ami kellett ide kiddie vonalon. Elég jó ez is, de nem veszi túl komolyan magát, komolyan, ez a nagy partnerség az ubi meg a Nintendo között eddig még csak jóságos adott. Mondjuk itt is nagyon kijön a handheld és a tvre kirakott kép között a különbség, ahogy a zeldánál is. 9es reciewkat erős túlzásnak érzem, de 7-8 között lehet be fog nyúlni a cucc. Korai lenne még végleges számot mondani, csak az elején járunk.
Avatar
deep

Hozzászólás #33150 2018.10.19. 21:45

arty írta:kis érdekesség: a zenét az egykori Top Gear zenéjéért is felelős arc készítette!
Pont ezt akartam momdani, hogy akkó má ménem TG2 snes emu? Ugyanez a feeling és szerintem jobb is összességében. Kivéve persze a frémet sajnos.
Avatar
arty

Hozzászólás #33151 2018.10.19. 23:29

deep írta:Pont ezt akartam momdani, hogy akkó má ménem TG2 snes emu? Ugyanez a feeling és szerintem jobb is összességében. Kivéve persze a frémet sajnos.
mer ez szebb, modernebb, jobban fut, jobb az irányítása, meg persze jobb a zene is ;) (régi TG 'remix'!)

mit nem adnék, ha a nemrég vett Lamborghini Challenge-ben ilyen zene/zenék lennének :(
ez a monoton fos kinyírja az egész játékot és nincs OFF kapcsoló :(
Avatar
deep

Hozzászólás #33152 2018.10.20. 00:24

arty írta:mer ez szebb, modernebb, jobban fut, jobb az irányítása, meg persze jobb a zene is ;) (régi TG 'remix'!)

mit nem adnék, ha a nemrég vett Lamborghini Challenge-ben ilyen zene/zenék lennének :(
ez a monoton fos kinyírja az egész játékot és nincs OFF kapcsoló :(
Jó, én ugye a TG2-n nőttem fel, szal nekem jöhetnek ilyen modern rimékek, akkor is 1000x inkább az eredetit veszem elő. Meg aztán nekem mobil géming < bármi más. Így meg pláne.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #33153 2018.10.20. 10:11

Baromi jó lett a Soul Calibur VI.
Hogy pontosan miért gondolom ezt, azt még nem tudom. : D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33154 2018.10.20. 11:51

Én most játszottam az Everybody's Gone to the Rapture-t. Nagyon szép, fullra nekem való, nyugdíjas játék lett volna, ha nem lett volna ilyen unalmas, semmit mondó fos a sztori.
Na de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy vannak még ilyen jellegű (felfedezős, nézelődős) játékok?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33155 2018.10.20. 12:20

aabyssx írta:Én most játszottam az Everybody's Gone to the Rapture-t. Nagyon szép, fullra nekem való, nyugdíjas játék lett volna, ha nem lett volna ilyen unalmas, semmit mondó fos a sztori.
Na de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy vannak még ilyen jellegű (felfedezős, nézelődős) játékok?
rengeteg (firewatch, gone home, the vanishing of ethan carter, event0, soma)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33157 2018.10.20. 17:09

aabyssx írta:Én most játszottam az Everybody's Gone to the Rapture-t. Nagyon szép, fullra nekem való, nyugdíjas játék lett volna, ha nem lett volna ilyen unalmas, semmit mondó fos a sztori.
Na de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy vannak még ilyen jellegű (felfedezős, nézelődős) játékok?
A Micsu által felsoroltakon felül: What Remains of Edith Finch
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33158 2018.10.20. 20:33

Az Intel végre forrasztott procit csinál. És ezt is delidelni kell a jobb eredményhez... kabaré.

Szupi érdekes videó, sok jó kísérlettel, pl csip csiszolás/vékonyítás:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #33159 2018.10.20. 20:42

aabyssx írta:Én most játszottam az Everybody's Gone to the Rapture-t. Nagyon szép, fullra nekem való, nyugdíjas játék lett volna, ha nem lett volna ilyen unalmas, semmit mondó fos a sztori.
Na de nem is ez a lényeg, hanem az, hogy vannak még ilyen jellegű (felfedezős, nézelődős) játékok?
Én kedvelem a stílust, de ez EGttR egy fos. Ezt még én sem bírtam végigvinni. What Remains of Edith Finch nagyonjó, de a személyes kedvencem a Rime lett. Bár abban minimálisan még játék is van. Meg a journey-t szerettem, de az régen volt. Meg ami most a még nem sétaszimulátor, de már nem játék, és telibevertjó az a Detroit.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33160 2018.10.21. 09:31

DanielT írta:Az Intel végre forrasztott procit csinál. És ezt is delidelni kell a jobb eredményhez... kabaré.

Szupi érdekes videó, sok jó kísérlettel, pl csip csiszolás/vékonyítás:

9800gx2feeling.mov
Egyszerűen értelmezhetetlen amit csinálnak. 90-95 fokos üzemhőmérséklet?! Nem fűteni akarom a lakást a géppel basszus. Hol a 7 nanos AMD?! 6700k elvan 50-60 fokon, ami efölé megy az ide be nem teszi a lábát. Kabaré ez az intel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33161 2018.10.21. 15:46

phpBB [media]
ea :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #33162 2018.10.21. 16:13

Hát erre kár volt a T. fejlesztőknek időt pazarolni...nézni nem bírtam, rohadtul unalmas....
phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #33163 2018.10.21. 16:26

Remélem Dong-jin Koh olvassam a fórumot...ha igen, akkor üzenem, hogy valami nagyot kell durrantania az S10-nek, különben a Mate 20 Pro lesz a következő telóm..
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33164 2018.10.21. 16:31

eje75 írta:Remélem Dong-jin Koh olvassam a fórumot...ha igen, akkor üzenem, hogy valami nagyot kell durrantania az S10-nek, különben a Mate 20 Pro lesz a következő telóm..
Nagy hiba lenne, a sima 20 mindenben jobb. Nem olyan okádék csík képarány, sokkal kisebb a notch és nincs lekerekített képernyő. Ehhez 100k val olcsóbb. A Pro egy vicc, abból is a rossz fajta!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33165 2018.10.21. 17:04

DanielT írta:Nagy hiba lenne, a sima 20 mindenben jobb. Nem olyan okádék csík képarány, sokkal kisebb a notch és nincs lekerekített képernyő. Ehhez 100k val olcsóbb. A Pro egy vicc, abból is a rossz fajta!
Ez igaz is lenne, viszont minden másban meg a sima egy vicc. Kijelzőben, kamerában, kijelzőbeujjlenyomatolvasóval és kb mindennel. Vagy bejön a pro, vagy semmi más, és minden gyártónál a teteje az ami elfogadható. Én mondjuk inkább azt nem értem, hogy egy csamcsung hogy jöhet a képbe? Azok rondák és szarok is legalább :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33166 2018.10.21. 17:16

Mekee írta:Ez igaz is lenne, viszont minden másban meg a sima egy vicc. Kijelzőben, kamerában, kijelzőbeujjlenyomatolvasóval és kb mindennel. Vagy bejön a pro, vagy semmi más, és minden gyártónál a teteje az ami elfogadható. Én mondjuk inkább azt nem értem, hogy egy csamcsung hogy jöhet a képbe? Azok rondák és szarok is legalább :D
Kamera ugyanaz, ujjlenyomat olvasó van a megfelelő helyen a hátlapon és gyorsabb is. Kijelző nem tudom miért lenne rossz.

A Pro egy gennytasak. Egy foskömölc.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33167 2018.10.21. 17:55

DanielT írta:Kamera ugyanaz, ujjlenyomat olvasó van a megfelelő helyen a hátlapon és gyorsabb is. Kijelző nem tudom miért lenne rossz.

A Pro egy gennytasak. Egy foskömölc.
Nézd, a kib* notch-ot sajnos el kell fogadni, mert különben nem veszel telot, mindenki fut az apple után a baromságokban.
Kijelző ugytudom csak a pro-ban oled, de lehet tévedek.
Ujjlenyomat meg nem, nemjó a hátlapon, én eddig nem tudtam megbékélni vele teljesen. Olyan mint az arcfelismerés, jojo, ideális körülmények között, de valojában, ha le van rakva az asztalra, es csak megpillantanék vmit, akko vagy felveszem, vagy kodot irok, a kijelzőbe integraltal viazont semmi hatrany nincs, kezben is elered, asztalon is, es h most 2ezreddel lassab, pff... Annyit megér a tekno, hogy nincs plusz felesleges baszás.
Meg nekem pl az a kis görcs notch meg rondabb is, mintha nagyobb lenne. Plusz ki lehet kapvsolni is, akkor tenyleg nem is latni az oled feketéje miatt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33168 2018.10.21. 18:24

Nézd, szerintem a két készülék közül az egyik léte védhetetlen és egyesít magában mindent, ami elbaszás a mobilpiacon. A csík képernyőt, a baszott nagy notchot és a lekerekített kijelzőt, amire normális védelmet se lehet rakni, plusz még ott is veszíted a hasznos képteret. Kb annyira Pró, mint a nagyanyám szilvabefőtt. 1 órája voltam a Médiában, ahol másodszor is megnéztem őket... VHITCCC.

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #33169 2018.10.21. 18:24

DanielT írta:Nagy hiba lenne, a sima 20 mindenben jobb. Nem olyan okádék csík képarány, sokkal kisebb a notch és nincs lekerekített képernyő. Ehhez 100k val olcsóbb. A Pro egy vicc, abból is a rossz fajta!

He? A Pro OLED, a másik csak LCD.... a notch (amitől kicsit hányok) azért akkora, mert 3D-s scanner kamerák vannak benne, amivel tárgyakat is bescannelhetsz... a pro-nak picit jobbak a kamerái, egyáltalán nem egyformák... a pro-nak 40W-os a gyorstöltője, a sima 20-nak 22,5W...a pro tud reverse wireless töltést, ami ismerve a feleségemet egy életmentő funkció lesz, mert az idióta fejével sose hoz magával töltőt, pedig van vagy 3 db vezeték nélküli itthon... a sima 20-on van ugyan jack-de cserébe csak IP53... ezek a tények, a többi csak egyéni preferencia: szerintem a Pro-nak jobb a képaránya, nem egy tepsi fozs, a lekerekített kijelző qwa jól néz ki (az S8+-on is olyan) és az ujjlenyomat olvasó qwa jó helyen van a kijelzőn, ha jön egy üzenet nem kell felvennem az asztalról, ha el akarom olvasni... csak azért nem rendelem elő ebben a pillanatban, mert nem akarom a fejem esetleg a falba verni az S10 megjelenésekor...
a Pro az ultimate solution... deal whit it
Spoiler
20787660_1321048_a73d4743f788d052c7b2d860d155fb0c_wm.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33170 2018.10.21. 18:30

eje75 írta:He? A Pro OLED, a másik csak LCD.... a notch (amitől kicsit hányok) azért akkora, mert 3D-s scanner kamerák vannak benne, amivel tárgyakat is bescannelhetsz... a pro-nak picit jobbak a kamerái, egyáltalán nem egyformák... a pro-nak 40W-os a gyorstöltője, a sima 20-nak 22,5W...a pro tud reverse wireless töltést, ami ismerve a feleségemet egy életmentő funkció lesz, mert az idióta fejével sose hoz magával töltőt, pedig van vagy 3 db vezeték nélküli itthon... a sima 20-on van ugyan jack-de cserébe csak IP53... ezek a tények, a többi csak egyéni preferencia: szerintem a Pro-nak jobb a képaránya, nem egy tepsi fozs, a lekerekített kijelző qwa jól néz ki (az S8+-on is olyan) és az ujjlenyomat olvasó qwa jó helyen van a kijelzőn, ha jön egy üzenet nem kell felvennem az asztalról, ha el akarom olvasni... csak azért nem rendelem elő ebben a pillanatban, mert nem akarom a fejem esetleg a falba verni az S10 megjelenésekor...
a Pro az ultimate solution... deal whit it
Spoiler
20787660_1321048_a73d4743f788d052c7b2d860d155fb0c_wm.gif
Nem akarok tárgyakakat scannelni, se a feleséged telefonját tölteni, helyette inkább a média és fotó tartalmat élvezném egy körömpiszoknál nagyobb méretben. Márpedig ezeken a csík geciken egy youtube videó középen 3 pixel kb.

4000 Mah-os akksim van a Mate-ben most is, 1,5 óra alatt vágja fullra a töltője és 2 napig vidáman elvagyok vele.

Miért kéne felvenni az asztalról egy üzenetért? Simán kibontom a zárképenyőn a Mate-n évek óta.

A képernyőbe épített ujjlenyomat olvasó poén, jöhet majd egyszer valamiben, de emiatt nem adnám fel a Mate 20 egyetlen előnyét sem, még a 3.5 jack-et se.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33171 2018.10.21. 18:32

Mekee írta:Nézd, a kib* notch-ot sajnos el kell fogadni, mert különben nem veszel telot, mindenki fut az apple után a baromságokban.
Az 5,5"-es Pixel 3-on nincs notch btw és ugyanaz a vas, mint az xl-ben.
Feloldásra meg ott a pinkód, vagy otthon a helyalapú feloldás, hogy be kérjen kódot.
Én pl. Dupla tapi után csak felpöckölö. A lockscreent mert nyissa a miband.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33172 2018.10.21. 19:03

eje75 írta:Remélem Dong-jin Koh olvassam a fórumot...ha igen, akkor üzenem, hogy valami nagyot kell durrantania az S10-nek, különben a Mate 20 Pro lesz a következő telóm..
Két év garival már csak 396k az xs 256 gigás, minek vennél fostömlőt?! Civ6 fut azokon? Nem, akkor meg iPhone xs, azon fut.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33173 2018.10.21. 19:53

benőmenő írta:Feloldásra meg ott a pinkód, vagy otthon a helyalapú feloldás, hogy be kérjen kódot.
Én pl. Dupla tapi után csak felpöckölö. A lockscreent mert nyissa a miband.
Jézusom, mennyit írunk, 1952-t? Nincs az ujjlenyomatnak alternatívája, és egy év mate10 után tudom, hogy az előlapinak sincs, annál nincs jobb megoldás, és kész.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33174 2018.10.21. 19:58

DanielT írta:Nem akarok tárgyakakat scannelni, se a feleséged telefonját tölteni, helyette inkább a média és fotó tartalmat élvezném egy körömpiszoknál nagyobb méretben. Márpedig ezeken a csík geciken egy youtube videó középen 3 pixel kb.

4000 Mah-os akksim van a Mate-ben most is, 1,5 óra alatt vágja fullra a töltője és 2 napig vidáman elvagyok vele.

Miért kéne felvenni az asztalról egy üzenetért? Simán kibontom a zárképenyőn a Mate-n évek óta.

A képernyőbe épített ujjlenyomat olvasó poén, jöhet majd egyszer valamiben, de emiatt nem adnám fel a Mate 20 egyetlen előnyét sem, még a 3.5 jack-et se.
Mindenkinek mások a preferenciái, én pl nem nézegetnék má lcd kijelzőt. S a mate9-esed is elevultá kezd érni már, mit veszel? Ok, nemrég androidozok, de az körvonalazódik, hogy a hüvvely az egyetlen gyártó kb ami szóba jöhet, mert a pixxel hát az designra egy határszar, samsung említésre se méltó, xiaomi még talán, de ottmeg mindíg agyonbasszák valamivel, amit mostmár a hüvely is sajnos kezd eltanulni. Én most nyilván mate10-ről nem fogok váltani, és reménykedem benne, hogy a jövő évi csereérettségére kijönnek valami nemlekerekített telóval, és ha még notch se lenne, az lenne a nonplusz ultra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33175 2018.10.21. 20:05

Mekee írta:Mindenkinek mások a preferenciái, én pl nem nézegetnék má lcd kijelzőt. S a mate9-esed is elevultá kezd érni már, mit veszel? Ok, nemrég androidozok, de az körvonalazódik, hogy a hüvvely az egyetlen gyártó kb ami szóba jöhet, mert a pixxel hát az designra egy határszar, samsung említésre se méltó, xiaomi még talán, de ottmeg mindíg agyonbasszák valamivel, amit mostmár a hüvely is sajnos kezd eltanulni. Én most nyilván mate10-ről nem fogok váltani, és reménykedem benne, hogy a jövő évi csereérettségére kijönnek valami nemlekerekített telóval, és ha még notch se lenne, az lenne a nonplusz ultra.
Nem veszek én most jóideig semmit, még levegőt is csak óvatosan. :) Szerencsére a Mate 9 tökéletesen kiszolgál, csak veszítenék egy váltással. Természetesen az én perefenciáim szerint amik: legnagyobb 16:9 képtér + jó hang. Majd a Mate 20 X 4 év múlva, visszamaradt készletből.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33176 2018.10.21. 20:19

DanielT írta:Nem akarok tárgyakakat scannelni, se a feleséged telefonját tölteni, helyette inkább a média és fotó tartalmat élvezném egy körömpiszoknál nagyobb méretben. Márpedig ezeken a csík geciken egy youtube videó középen 3 pixel kb.
Nem neked kell a feleségem telefonját töltened...azt majd töltöm én... neked elég ha a számláját töltöd... ha kérthetem :idiota: figyu..egyébként tök igazad van a 20-as 6.53 inch...a pro meg rongyos 6.39 inch.... az pont 3.556 mm!!!!! na nehogymá! mikvagyunk? állatok??? nem! nézd csak a youtube-ot a "hatalmas" kijelződön FHD+ 2244 x 1080-ban... 381 PPI -vel... én majd nézem a pro-n 2K+ 3120 x 1440-ben.... 538 PPI-vel... tényleg.... katódsugárcsövesben nem gyártják véletlenül? tudom, hogy a hagyományos dolgokat szereted... postagalambokon nem gondolkodtál? azoknak nem gond ha víz éri őket!
hagyjuk...inkább menj, és edd meg szépen a vacsorádat Ruprecht
Spoiler
giph2y.gif
:nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33177 2018.10.21. 20:27

eje75 írta:Nem neked kell a feleségem telefonját töltened...azt majd töltöm én... neked elég ha a számláját töltöd... ha kérthetem :idiota: figyu..egyébként tök igazad van a 20-as 6.53 inch...a pro meg rongyos 6.39 inch.... az pont 3.556 mm!!!!! na nehogymá! mikvagyunk? állatok??? nem! nézd csak a youtube-ot a "hatalmas" kijelződön FHD+ 2244 x 1080-ban... 381 PPI -vel... én majd nézem a pro-n 2K+ 3120 x 1440-ben.... 538 PPI-vel... tényleg.... katódsugárcsövesben nem gyártják véletlenül? tudom, hogy a hagyományos dolgokat szereted... postagalambokon nem gondolkodtál? azoknak nem gond ha víz éri őket!
hagyjuk...inkább menj, és edd meg szépen a vacsorádat Ruprecht
Spoiler
giph2y.gif
:nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
:mf2: Egyébként te is a képátló szám áldozata lettél, mint a többi proletár... nem a nagyobb átló miatt jobb a Mate 20, hanem mert más a képarány. Még a 6.5 -ös új féle bullshitmocsok kijelzőn is kisebb lesz a Youtube videó, mint a 6 colos retrófónomon.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33178 2018.10.21. 20:36

DanielT írta::mf2: Egyébként te is a képátló szám áldozata lettél, mint a többi proletár... nem a nagyobb átló miatt jobb a Mate 20, hanem mert más a képarány. Még a 6.5 -ös új féle bullshitmocsok kijelzőn is kisebb lesz a Youtube videó, mint a 6 colos retrófónomon.
Vágom miről beszélsz, mert az S8+ -nak is pont ilyen a kijelzője... picit túlzásnak érzem a mérettel kapcsolatos aggadolmaidat, de igazad van kisebb a videó mérete... de azt viszont nem tagadhatod, hogy ezeket a telókat pedig a nagy méret ellenére is kényelmes fogni.... a hagyományos telók ekkora méretben kezelhetetlenek...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33179 2018.10.21. 20:38

eje75 írta:Vágom miről beszélsz, mert az S8+ -nak is pont ilyen a kijelzője... picit túlzásnak érzem a mérettel kapcsolatos aggadolmaidat, de igazad van kisebb a videó mérete... de azt viszont nem tagadhatod, hogy ezeket a telókat pedig a nagy méret ellenére is kényelmes fogni.... a hagyományos telók ekkora méretben kezelhetetlenek...
Hatalmas tenyérrel és pénisszel nem igazán tudom átérezni a problémáitokat... :miaz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #33180 2018.10.21. 20:54

DanielT írta:Hatalmas tenyérrel és pénisszel nem igazán tudom átérezni a problémáitokat... :miaz:
Fullba nyomod a botondot! Ne nyomjál már full botondot!

Vissza: “Leáldozott.hu”