A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33041 2018.10.14. 12:45

arty írta:nademit? :)
beírtam a keresőbe a wolfenstein szót és néztem a hsz-eid, de itt csak a későbbiekről zengtél ódákat (gyalázkodást :D )
A gyalázkodás tárgya az volt, hogy kár a béna Machine Games-es wolfikért, mert a 2009-es egy jó lövölde volt, ami így lezáratlan maradt. Azért a gunplay-ért a new order sírva könyörögne, de még a sunnyogás is életszerűbb, mert nem volt cél a minden második játékba beleerőszakolt egygombos stealth.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33042 2018.10.14. 13:32

Botond írta:Mi most kint csövezünk Brüsszelben a gyerekekkel, maradék vackokat eszünk a kukából meg ilyesmi. Usában egyszer voltam egy hónapocskát a júeszármi meghívására (ami a szokásos öt éves vízum helyett ugye tíz évest ad mindenféle igénylés nélkül), fizettek mindent, meg adtak egy havi minimálbérnek megfelelő honoráriumot. Naponta. Viszont mivel mindenhova fegyveres, éles lőszeres dzsiájdzsó kísért, így csak New Orleans és környéke került bejárásra. A többit majd vmikor. Szóval csak a potyázás, ezt meg tudom erősíteni. Kinek van itt pénze bármire?!
én absz meg tudom érteni hogy a nincsendo túlárazott szarjai mellett nagyon másra már nem jut :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33043 2018.10.14. 13:35

DanielT írta:Grand Canyon, azzal nem lehet mellélőni. Itthon mit lehet látni? Egy unalmas kis szarfészek ez az ország. A természeti adottságaink is siralmasak szinte bármelyik közvetlen környező országéhoz képest is.
europában sokkal több a látni való mint az usaban ha ugyanazt a kiterjedést nézem, usanak nagyon múltja sincs
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33044 2018.10.14. 13:36

Botond írta:Nem olyan jó az amúgy. Legalábbis ami merítést én láttam abból nagyobb nyomor tűnt ki, mint ami itthon van az általam látott közegben. Persze jól esik sírni itten, meg mutogatni a billgécre, hogy na az mán döfi, de azért a Csányi is elvan szépen úgy amúgy, és az hogy az usákoknál a felső 10% jó sok ember, mert 300 milliónak a 10%a több, mint 10 milliónak, attól még nem könnyebb bekerülni oda, mert akik be akarnak kerülni azok is többen vannak ám, és ugyanúgy csak az kerül be akinek már az apja is benne volt. Plusz az összes európai szociális vívmány az stornó (egészségügyi ellátás, ingyen oktatás, fizetett szabi, táppénz...), és a vagyon koncentráció is nagyobb, szóval a 10%on kívül lenni még szarabb is, mint itthon. De persze, messziről, ami a tv-ben látszik az nagyon szép. Nekem mindig az van a szemem előtt, amikor a fekete kiscsajt aki simán lehetett volna miss Amerika is, amikor éppen engem vigyázott megkérdeztem, hogy minek military policet tolja főállásban, és azt mondta, hogy ő harlembe született, ott kettő lehet, prosti vagy halott, de a usarmy fizeti a fősulit öt év szolgálat után, viszont ott is jó esélye lett volna a halottságra, szóval military police, ami tíz év után dob fősulit, de így is 33 évesen majd elkezdhet élni úgy, hogy prosti se lett, meg halott se. Na ez az amerikai álom. Borsodi kisebbségi soron ugyanezt megkapni amúgy.
/szerk: turistáskodás az más, úgy megyek majd még én is, remélem.
hát pont szemenköpted magad a példával mert neki legalább volt kibúvó, borsodon a közmunka az, semmi más, itthon az állam max egy 2 hónapos okjs képzést fizetett volna jó esetben :D
Avatar
arty

Hozzászólás #33045 2018.10.14. 13:39

benőmenő írta:A gyalázkodás tárgya az volt, hogy kár a béna Machine Games-es wolfikért, mert a 2009-es egy jó lövölde volt, ami így lezáratlan maradt. Azért a gunplay-ért a new order sírva könyörögne, de még a sunnyogás is életszerűbb, mert nem volt cél a minden második játékba beleerőszakolt egygombos stealth.
abban egyetértünk, hogy a gunplay ebben jobb (de a frissekben sem rossz!), de az "egygombos" lopakodás itt is megvolt, csak épp nem működött :( (katona mögé állsz, meg is jelenik h nyomd a gombot, erre ... sima meleevel úgy vered hátba, hogy elrepül 2 métert... :D a machinegames részekben ellenben abszolúlt elégedettséggel töltött el, hogy elvágom a nyakát a nácinak, meg fejbeszúrom őket, stb...)

wolf2 dlc-ket anno félbehagytam, ha most lesz időm játszani, le is tolom őket (bár azután megint visszamenni a prevgen wolfra, hát kemény lesz ... :/ )

---

DT! ps3 pasztázáshoz mitvegyek? valami arctic silvert? mi most a fasza paszta? vagy ennek mindegy?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2018.10.14. 13:40-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33046 2018.10.14. 13:40

Micsu írta:europában sokkal több a látni való mint az usaban ha ugyanazt a kiterjedést nézem, usanak nagyon múltja sincs
Attól függ mi az érdekes látnivaló. A százezredik rohadt vár, vagy templom? A második se érdekel, ha egyet láttam, mindent láttam és már bőven túl vagyok a szükséges repetán.

Az USA mindenben más mint EU, tájak, méretek, hangulat, a környezet és kultúra összes eleme. EU-ban mindenhol érzed, hogy ugyanott vagy, kivétel a mediterránabb országok.

Egyébként meg mi vagy te? Forza+Ubisoft karriertervező, hogy az egy négyzetkilométerre felfingott látnivaló csekklista a fő érv? :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #33047 2018.10.14. 13:50

arty írta:DT! ps3 pasztázáshoz mitvegyek? valami arctic silvert? mi most a fasza paszta? vagy ennek mindegy?
közben visszakerestem és már írtad is anno, h "kábé mindegy" :)

lyukas T8-am pont van, hihetetlen. (amúgy mi értelme a lyuknak vs. sima...?)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33048 2018.10.14. 13:52

arty írta:DT! ps3 pasztázáshoz mitvegyek? valami arctic silvert? mi most a fasza paszta? vagy ennek mindegy?
Ez engem is érdekelne, mert ugye használtan vettem a cuccot és eddig az Ölőzóna 2 volt ami a legjobban felpörgette, semmi Nótiróka feketemágia nem volt még próbálva.
BTW az oldal háromnegyed egy körül SQL hibaüzit adott, mondván túl sok lekérdezés(?) érkezett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33049 2018.10.14. 14:06

benőmenő írta:BTW az oldal háromnegyed egy körül SQL hibaüzit adott, mondván túl sok lekérdezés(?) érkezett.
Éjjel itt üzemeltetem a camkurva műsoromat, mert a fő közönségem a japán 60 feletti üzletemberek...

Arty: A lyukas torx biztonsági csavarhúzó, hogy a proli ne tudja simán szétszedni, ha van neki egy Praktikeres készlete.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33050 2018.10.14. 14:32

DanielT írta:Éjjel itt üzemeltetem a camkurva műsoromat, mert a fő közönségem a japán 60 feletti üzletemberek
Most volt napközben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33051 2018.10.14. 14:33

Bármi pasztázásához: réz hűtéshez conductonaut(ez nem paszta, és kell hozzá kicsi értés), aluhoz kryonaut.
Csakamedve(TM).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33052 2018.10.14. 14:37

benőmenő írta:Most volt napközben.
Hoppá! Akkor nemtom. Lehet a spanyol dokkmunkás rajongóim is be akartak csekkolni egy vasárnapi sessionre! :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33053 2018.10.14. 14:53

Na akkor most szétkapom és pasztázom a Ps4-et, gaming híján, kínomban. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #33054 2018.10.14. 15:19

Moby írta:Bármi pasztázásához: réz hűtéshez conductonaut(ez nem paszta, és kell hozzá kicsi értés), aluhoz kryonaut.
Csakamedve(TM).
40w/csip a ps3 komponenseinek fogyasztása "maxon" ... érdemes lenne erre 3-4x annyiba kerülő pasztát tenni?
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33055 2018.10.14. 15:57

DanielT írta:Nem nagy cuuuucc a Grand Canyon? Hát a nevében is ott van, hogy NAGY CUCC. Voltál? Egy helyről azt meg se lehet nézni, minium egy helikopteres túra.

Manapság milyen sokféle inger érne egy "autópályán"? A régi "kalandos" szakaszok már nem léteznek, a 66-os út sem, ami megaradt az meg önmaga giccses és műanyag paródiája volt már a 10 évvel ezelőtti beszámolókon is. A háttér változna pár naponta, de az elég uncsi, ennél jobban lehet manapság tömöríteni az elményeket. :)

Persze ha lenne rá 1 évem pl, akkor... sem biztos, hogy tempomatos, légkondis nyílegyenes gurulásra vágynék 5000 km-en keresztül, nem vagyok én kamionsofőr.
Nemhiszem, h egyenesen mennék, és nem lehetne megtervezni, h ne csodálkozzak minden nap.
És. Igen, a grand kanyon nagy, meg egy lyuk, de kb ennyi. És ezen az se változtatott volna, ha helikopterről látom. Nekem nem maradt meg akkora élménynek, sokminden más mellett. Meg főleg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33056 2018.10.14. 16:08

arty írta:40w/csip a ps3 komponenseinek fogyasztása "maxon" ... érdemes lenne erre 3-4x annyiba kerülő pasztát tenni?
Amikor az rtx a kétszererébe kerül, akkor megértem a sajnálkozást. Nade amikor a háromszoros ár azt jelenti, hogy kettőezernyóc, akkor azé röhögjünk már fel, még ha nem is a LA-ben lakunk :D
Amúgy ja, meg. A jobb az jobb, azt sose kell megmagyarázni, meg a wattokat számolgatni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33057 2018.10.14. 16:11

DanielT írta:Na akkor most szétkapom és pasztázom a Ps4-et, gaming híján, kínomban. :D
Ahhoz viszont conductonaut KELL. Mármint a prohoz. Meg körömlakk. Meg te nem fúrogatod, én szvsz lecserélném a thermal padeket is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33058 2018.10.14. 16:14

arty írta:40w/csip a ps3 komponenseinek fogyasztása "maxon" ... érdemes lenne erre 3-4x annyiba kerülő pasztát tenni?
A csúcs és a középszar paszta között kb 3 fok difi van, szal ha van otthon bármi, akkor nem. Én is megvettem a Thermal Grizzly-t, mert nyilván legyen a legjobb ami kapható, de másodszor már beértem a BeQuiet DC1-gyel.

Közben kész a Ps4, ennek még jutott a Kryonautból.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #33059 2018.10.14. 17:15

Latom azert erdekel az usa tema egy par embert, nem elerhetetlen. Amugy mi korutat nyomunk kb 10 szallassal 4 allamon at. Minden napra van valami brutal termeszeti csoda, a grand canyon is bennevan, meg meg vagy 20, tegnap mojaven csapattuk at. kb cakkpakk 2 fore kocsival kajaval, biztositassal, szallassal, benzinnel, repulovel 1,5millio. majd irok egy rovid beszamolot, ha erdekel vkit. :wave:
Avatar
arty

Hozzászólás #33060 2018.10.14. 17:35

Moby írta:Amikor az rtx a kétszererébe kerül, akkor megértem a sajnálkozást. Nade amikor a háromszoros ár azt jelenti, hogy kettőezernyóc, akkor azé röhögjünk már fel, még ha nem is a LA-ben lakunk :D
Amúgy ja, meg. A jobb az jobb, azt sose kell megmagyarázni, meg a wattokat számolgatni.
1800/1g vs. 740/1g az arctic
ez oké is lenne, csakhogy 1g nem elég "semmire", a nagyobb pakk meg bár ócsóbb/g, de 5300 ft-ot már megérzek :D
de oké, ha aszondod az a tuti, akkor beruházok, csak jobban fáj, mint gondoltam...

kecseg sony, még lustálkodtam volna pár hónapot, erre kiadtak egy törhetetlen FW-t a pisiháromra, szal lehet utolsó esély megcsinálni... :/
(vettem egy randa superslimet legálgépnek, a slimem meg megy a sötét oldalra. kicsit már bárnom amugy a sslimet, annnnnnyira bazári :( )

DT: milyen lett a ps4? (neked nem garis, fehér pród van?)

greyfox: jóhogy érdekel!
Avatar
Botond

Hozzászólás #33061 2018.10.14. 18:21

benőmenő írta:Ha már úgyis görög témája van az ánusz krédónak, a Meteórákat érdemes megnézni Görögországban, ha arra jártok. Persze ne a fő strandszezonban, ha tehetitek, mert rohadt meleg van és tele van turistával. (Legalábbis nem hiszem, hogy 2008 óta ez sokat változott volna. Basszus már 10 éve volt! D: )
Én 88ban jártam ott. :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33062 2018.10.14. 18:29

Moby írta:Nem a billgéc vagy a csányi a cél, meg én pont nem az a sírós fajta vagyok, de tagadhatatlanul mások az arányok. Kikapargatom magamnak én itt is, de egyrészt gecisok időmet veszi el, amiből nekem nincs olyan sok már sajnos, másrészt a gyerekeimnek el tudnék képzelni jobbat is, meg nekik nem feltétlen kívánnám ugyanezt a baszkódást.
Ha kiküldenéd akkor pont kibasznál vele, kb harmadik generáció van normálisan beépülve általában, meg ha már jót akarsz neki, akkor mondjuk Bajorország ahova érdemes beépülni, vagy UK, vagy valamelyik északi ország ezen a kontinensen, vagy ha mindenképpen tengeren túl akkor Kanada esetleg Új-Zéland vagy Ausztrália, de USA, nos az nem lenne az első húsz javaslatomban.
Feltételezve, hogy nincs meg minden skillje a gyereknek, hogy automatikusan a top1%ba katapultáljon, mert ha megvan akkor kb tökmindegy, a top1%nak lenni bárhol jó, akkor meg akar Kenya vagy Tanzánia se olyan rossz, vagy Jemen, vagy akármi amire ráböksz a térképen. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33063 2018.10.14. 19:22

DanielT írta:Attól függ mi az érdekes látnivaló. A százezredik rohadt vár, vagy templom? A második se érdekel, ha egyet láttam, mindent láttam és már bőven túl vagyok a szükséges repetán.

Az USA mindenben más mint EU, tájak, méretek, hangulat, a környezet és kultúra összes eleme. EU-ban mindenhol érzed, hogy ugyanott vagy, kivétel a mediterránabb országok.

Egyébként meg mi vagy te? Forza+Ubisoft karriertervező, hogy az egy négyzetkilométerre felfingott látnivaló csekklista a fő érv? :idiota:
az hogy mindent láttál euban irígylésre méltó :mf2:
amerikában is a sivatagon meg a metropoliszokon kívül nem sok minden van ami nincs európában ;) az biztos hogy megvan a maga feelingje és flowja az országnak, szép és tiszta, nagyon sokan élnek kinn a pusztában, nagyok a távolságok, szélesek az utak, lazábbak és közvetlenebbek az emberek, nekem is tetszett de én euban jobban érzem magam, egy berlin urbánus közege meg subkultúrája is jobban tetszik mint new york manhattenje (a ami élőben első látásra lélegzet elállító), ízlések és pofonok
lehet neked kéne már kimozdulnod a bp proli életből egy kicsit :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #33064 2018.10.14. 19:45

Botond írta:Ha kiküldenéd akkor pont kibasznál vele, kb harmadik generáció van normálisan beépülve általában, meg ha már jót akarsz neki, akkor mondjuk Bajorország ahova érdemes beépülni, vagy UK, vagy valamelyik északi ország ezen a kontinensen, vagy ha mindenképpen tengeren túl akkor Kanada esetleg Új-Zéland vagy Ausztrália, de USA, nos az nem lenne az első húsz javaslatomban.
Feltételezve, hogy nincs meg minden skillje a gyereknek, hogy automatikusan a top1%ba katapultáljon, mert ha megvan akkor kb tökmindegy, a top1%nak lenni bárhol jó, akkor meg akar Kenya vagy Tanzánia se olyan rossz, vagy Jemen, vagy akármi amire ráböksz a térképen. :D
Beépülve? Hova? Nem titkosügynöknek. Élni. Ahhoz nincs hova beépülni. Kimész, iskolába jársz, dolgozol, kb senkit nem érdekel honnan jöttél. UKában voltam, lányom ott él, fos hely, ők sem maradnak ott, az egyetlen, ahova nem vágytam soha vissza (ja nem, francio a másik). Fritzlandban dolgoztam, többé pénzért se, bár sok pénzért most is tudnék. Kanada tetszik, de a fiaimat oda nem küldém, gecirondák a csajok :D usákban nem voltam, sok barátom él kint, sokat mesélnek, részletekről, jó hely. El lehet ott élni.
Egyet biztos nem fogok nekik viszont mondani: hogy egyetlen perccel többet maradjanak ebben a fosfészekben a feltétlenül szükségesnél.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33065 2018.10.14. 19:54

Moby írta:Beépülve? Hova? Nem titkosügynöknek. Élni. Ahhoz nincs hova beépülni. Kimész, iskolába jársz, dolgozol, kb senkit nem érdekel honnan jöttél. UKában voltam, lányom ott él, fos hely, ők sem maradnak ott, az egyetlen, ahova nem vágytam soha vissza (ja nem, francio a másik). Fritzlandban dolgoztam, többé pénzért se, bár sok pénzért most is tudnék. Kanada tetszik, de a fiaimat oda nem küldém, gecirondák a csajok :D usákban nem voltam, sok barátom él kint, sokat mesélnek, részletekről, jó hely. El lehet ott élni.
Egyet biztos nem fogok nekik viszont mondani: hogy egyetlen perccel többet maradjanak ebben a fosfészekben a feltétlenül szükségesnél.
56-os dobbantott rokonoknak a második generációjának van egy grafikus, beteg lett a lába, két hónapig nem tudott dolgozni, családi gofundme.com indult, mert nulla tartalék. Gyerek meg minden nélkül, a társadalom meg leszar mindenkit, aki nem 100%os hasznosságú nonstop. Számomra ez elrettentő. Már a gondolat is, hogy aki nincs egy pillanatig a hasznunkra, azt mint társadalom kollektíven hátra hagyjuk, hogy küzdjön meg vele. Szóval Amerika az no go zóna nekem, mert nem tudom garantálni, hogy sose töröm el a lábam mondjuk. Ha eltöröm, akkor az uniós társadalom gondoskodjon rólam, ne az amcsi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33066 2018.10.14. 20:00

Moby írta:Beépülve? Hova? Nem titkosügynöknek. Élni. Ahhoz nincs hova beépülni. Kimész, iskolába jársz, dolgozol, kb senkit nem érdekel honnan jöttél. UKában voltam, lányom ott él, fos hely, ők sem maradnak ott, az egyetlen, ahova nem vágytam soha vissza (ja nem, francio a másik). Fritzlandban dolgoztam, többé pénzért se, bár sok pénzért most is tudnék. Kanada tetszik, de a fiaimat oda nem küldém, gecirondák a csajok :D usákban nem voltam, sok barátom él kint, sokat mesélnek, részletekről, jó hely. El lehet ott élni.
Egyet biztos nem fogok nekik viszont mondani: hogy egyetlen perccel többet maradjanak ebben a fosfészekben a feltétlenül szükségesnél.
De amúgy ok, neked az tetszik, értem. Nekem meg nem, és akkor ebben maradtunk. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33067 2018.10.14. 20:37

arty írta:DT: milyen lett a ps4? (neked nem garis, fehér pród van?)
Egy fokkal halkabb lett és szépen borítja ki a pokoli hőt. De fehér, garis(volt), pró. Mé? Hát a gari pont nem érdekel egyébként, pár hónapig tartott volna még.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33068 2018.10.14. 20:40

Micsu írta:az hogy mindent láttál euban irígylésre méltó :mf2:
amerikában is a sivatagon meg a metropoliszokon kívül nem sok minden van ami nincs európában ;) az biztos hogy megvan a maga feelingje és flowja az országnak, szép és tiszta, nagyon sokan élnek kinn a pusztában, nagyok a távolságok, szélesek az utak, lazábbak és közvetlenebbek az emberek, nekem is tetszett de én euban jobban érzem magam, egy berlin urbánus közege meg subkultúrája is jobban tetszik mint new york manhattenje (a ami élőben első látásra lélegzet elállító), ízlések és pofonok
lehet neked kéne már kimozdulnod a bp proli életből egy kicsit :banplz:
Abszolút nem láttam mindent EU-ban, mert nem érdekel. Illetve olyan formán láttam, hogy mindenhol kb ugyanaz van. Nyugatabbra minden szebb, ok, ezt tudom, nem kell minden utcába benéznem külön. Mondjuk én a brutálisan ki nem mozdulós véglet vagyok, szal ezt tartsuk szem előtt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33069 2018.10.14. 20:41

Ellenben olyan rohadt jó a normális(abb) frémmel az Infamous Second Son, hogy a hangerő tesztből valszeg egy platinázós végigtolás lesz. És ha ez sikerül, az lesz a legelső platina trofim.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33070 2018.10.14. 20:47

Botond írta:56-os dobbantott rokonoknak a második generációjának van egy grafikus, beteg lett a lába, két hónapig nem tudott dolgozni, családi gofundme.com indult, mert nulla tartalék. Gyerek meg minden nélkül, a társadalom meg leszar mindenkit, aki nem 100%os hasznosságú nonstop. Számomra ez elrettentő. Már a gondolat is, hogy aki nincs egy pillanatig a hasznunkra, azt mint társadalom kollektíven hátra hagyjuk, hogy küzdjön meg vele. Szóval Amerika az no go zóna nekem, mert nem tudom garantálni, hogy sose töröm el a lábam mondjuk. Ha eltöröm, akkor az uniós társadalom gondoskodjon rólam, ne az amcsi.

Nem szoktam sikoltozni, ezt most egyszer megteszem, többször nem.
Spoiler
Egyéb más okok miatt azért jöttünk vissza budára, mert közel az ovisuli. Oviból 300m sugarú körben kettő darab van. Az egyik, ahova faszomrendszer szerint is tartozunk. A nagyobbik oda jár(t). A kisebbiket hosszú tanakodás után úgy döntöttünk, hogy bár kora alapján már ovis kéne legyen, még egy év bölcsit kap, mert nem beszél jól. A bölcsit pont 1 éve lefoglaltuk neki.
A bölcsi a gyerekeket nem vette fel. Így az óvodai beiratkozást (mivel bőven határidőn túl értesítettek) már csak pótbeiratkozásban adtuk be, aminek az lett a következménye, hogy a kisebbiket egy faszomhátamögötti óvodába vették csak fel, ahova tömeggel is 100 megálló eljutni. Nem fogadtuk el. Tárgyalások mmindenkivel, beszéltem a kerület polgármesterével, a legjobb, amit el tudtam érni, hogy legalább nem a faszomhátamögötti óvódába vették fel, csak egy HAT kilométerre lévőbe. A 120 méterre lévőbe, ahova tartozik, meg nem, mert nincs hely. Mármint hely az annyi van, hogy össze vannak vonva a csoportok, hogy ki legyen a látszám, csak fejpénzt nem kapna az ovi a gyerek után, tehát nincs hely. Így most vettem a nejemnek egy autót, amire amúgy baszottul semmi szükség nincs, gecinagy luxusnak tartom, mert ezért költöztünk ide, ahol MINDEN a szánkba van. Ezt a pénzt odaadhattam volna az ovinak, csúszópénznek bárkinek, stb, de ez is kevés volt, mert a szabály az kérem szabály!
Gyűlölöm ezt az országot. 9 millió nyálcsorgató szellemifogyatékos országa, ami a fejekben megrekedt a kádári rendszerben. Ebből a szarfészekből nézve az uniós társadalom hálója sem izgat túlzottan, sokáig ez sincs, mert ez a fasznyelő banda hamarosan elintézi, hogy onnan is kibasszák ezt a retekföldét. Ha tudnám nagy biztonsággal, hogy még 10 évig ketyeg bennem a vekker, akkor '18-as szilvesztert talán már egy másik földrész lakosaként tenném, de lehet, hogy már 1 évet sem húzza, így meg képtelenség újraépíteni mindent, meg bárhol lemenedzselni, ha bebaszik a cucc. De hogy a gyerkőcök ide egy fillér adót nem fognak fizetni, az tutter. Rohadjon szét itt minden nélkülük, nekik ehhez nem kell asszisztálni. Fognak tudni talán ők biztosítást fizetni usákban is, nincs szociális háló, van helyette más (én sem tartom jónak, de működtethető).
Avatar
eje75

Hozzászólás #33071 2018.10.14. 21:40

DanielT írta:Ellenben olyan rohadt jó a normális(abb) frémmel az Infamous Second Son, hogy a hangerő tesztből valszeg egy platinázós végigtolás lesz. És ha ez sikerül, az lesz a legelső platina trofim.
Infamous Second Son volt az első PS4 játékom... rohadtul tetszett a fórumokon meg kb. mindenki gecizte, úgyhogy kussoltam, és élveztem piszkosul... Pró-ra is megvettem, mert végig akarom tolni evil-en is... 65%-nál félretettem, de még mindig rohadtul tetszik, tuti végigtolom...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33072 2018.10.14. 21:48

eje75 írta:Infamous Second Son volt az első PS4 játékom... rohadtul tetszett a fórumokon meg kb. mindenki gecizte, úgyhogy kussoltam, és élveztem piszkosul... Pró-ra is megvettem, mert végig akarom tolni evil-en is... 65%-nál félretettem, de még mindig rohadtul tetszik, tuti végigtolom...
Nekem a második és egyben utolsó (alap)Ps4 játékom volt. Olyan undorítóan futott, hogy az egyik bossfightot nem tudtam megcsinálni és addig is förtelem volt tolni. Eladtam pár nap után és aztán a gépet is. Prón mindenképpen told végig, mert 10x jobb érzés.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33073 2018.10.14. 21:48

Moby írta:Nem szoktam sikoltozni, ezt most egyszer megteszem, többször nem.
Spoiler
Egyéb más okok miatt azért jöttünk vissza budára, mert közel az ovisuli. Oviból 300m sugarú körben kettő darab van. Az egyik, ahova faszomrendszer szerint is tartozunk. A nagyobbik oda jár(t). A kisebbiket hosszú tanakodás után úgy döntöttünk, hogy bár kora alapján már ovis kéne legyen, még egy év bölcsit kap, mert nem beszél jól. A bölcsit pont 1 éve lefoglaltuk neki.
A bölcsi a gyerekeket nem vette fel. Így az óvodai beiratkozást (mivel bőven határidőn túl értesítettek) már csak pótbeiratkozásban adtuk be, aminek az lett a következménye, hogy a kisebbiket egy faszomhátamögötti óvodába vették csak fel, ahova tömeggel is 100 megálló eljutni. Nem fogadtuk el. Tárgyalások mmindenkivel, beszéltem a kerület polgármesterével, a legjobb, amit el tudtam érni, hogy legalább nem a faszomhátamögötti óvódába vették fel, csak egy HAT kilométerre lévőbe. A 120 méterre lévőbe, ahova tartozik, meg nem, mert nincs hely. Mármint hely az annyi van, hogy össze vannak vonva a csoportok, hogy ki legyen a látszám, csak fejpénzt nem kapna az ovi a gyerek után, tehát nincs hely. Így most vettem a nejemnek egy autót, amire amúgy baszottul semmi szükség nincs, gecinagy luxusnak tartom, mert ezért költöztünk ide, ahol MINDEN a szánkba van. Ezt a pénzt odaadhattam volna az ovinak, csúszópénznek bárkinek, stb, de ez is kevés volt, mert a szabály az kérem szabály!
Gyűlölöm ezt az országot. 9 millió nyálcsorgató szellemifogyatékos országa, ami a fejekben megrekedt a kádári rendszerben. Ebből a szarfészekből nézve az uniós társadalom hálója sem izgat túlzottan, sokáig ez sincs, mert ez a fasznyelő banda hamarosan elintézi, hogy onnan is kibasszák ezt a retekföldét. Ha tudnám nagy biztonsággal, hogy még 10 évig ketyeg bennem a vekker, akkor '18-as szilvesztert talán már egy másik földrész lakosaként tenném, de lehet, hogy már 1 évet sem húzza, így meg képtelenség újraépíteni mindent, meg bárhol lemenedzselni, ha bebaszik a cucc. De hogy a gyerkőcök ide egy fillér adót nem fognak fizetni, az tutter. Rohadjon szét itt minden nélkülük, nekik ehhez nem kell asszisztálni. Fognak tudni talán ők biztosítást fizetni usákban is, nincs szociális háló, van helyette más (én sem tartom jónak, de működtethető).
same here! feleségemmel megbeszéltük, hogy a gyerek tuti nem itt kezdi a fősulit, úgyhogy 2 éves kora óta angolra járatjuk... mindenünk amink van, azt vigye el bárhová, csak ne itt költse el... minek? hogy egy nap valami geci kormánykörökből felhívja, hogy hallom eladó a céged? soha... ezeknek soha... egy rohadt fillér adót ne fizessen itt.... minek? hogy O.R. 12 milliós karórával helikopteren menjen haza a kastélyba? ezekért bármelyik más országban kitörne a forradalom... itt csak az a fontos, hogy az Erzsébet utalványt megkapják..birkák... fos egy ország... még egy kicsi kanyonunk sincs....
Avatar
eje75

Hozzászólás #33074 2018.10.14. 21:50

DanielT írta:Nekem a második és egyben utolsó (alap)Ps4 játékom volt. Olyan undorítóan futott, hogy az egyik bossfightot nem tudtam megcsinálni és addig is förtelem volt tolni. Eladtam pár nap után és aztán a gépet is. Prón mindenképpen told végig, mert 10x jobb érzés.
biztos velem van a gond, de én nem vettem semmit észre ebből.. ellenkezőleg... nem fogtam fel, hogy ebből a szar kávédarálóból hogy tudnak ilyen látványt kitolni... meg se röccent...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33075 2018.10.14. 22:04

eje75 írta:biztos velem van a gond, de én nem vettem semmit észre ebből.. ellenkezőleg... nem fogtam fel, hogy ebből a szar kávédarálóból hogy tudnak ilyen látványt kitolni... meg se röccent...
Valszeg te már akkor toltad, amikor belerakták a 30 frémes lock patchet. Előtte fluktuáló trágyaszaft volt, bár a 30 frémes pacingjénél is láttunk már jobbat. Prón is két opció van, unlocked és locked 30, de a locked nem jó érzés.
Avatar
arty

Hozzászólás #33076 2018.10.14. 22:43

eje75 írta:ezekért bármelyik más országban kitörne a forradalom...
én ebben nem lennék biztos, szerintem a populizmus nyugaton is teret fog hódítani, aztán lejtő
nameg... elmult évek alatt hányszor voltál tüntetni, tiltakozni, aláírástgyűjteni vagy bármit? csakmer a "forradalmak" nem maguktól lesznek ám...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33077 2018.10.14. 22:48

eje75 írta:same here! feleségemmel megbeszéltük, hogy a gyerek tuti nem itt kezdi a fősulit, úgyhogy 2 éves kora óta angolra járatjuk... mindenünk amink van, azt vigye el bárhová, csak ne itt költse el... minek? hogy egy nap valami geci kormánykörökből felhívja, hogy hallom eladó a céged? soha... ezeknek soha... egy rohadt fillér adót ne fizessen itt.... minek? hogy O.R. 12 milliós karórával helikopteren menjen haza a kastélyba? ezekért bármelyik más országban kitörne a forradalom... itt csak az a fontos, hogy az Erzsébet utalványt megkapják..birkák... fos egy ország... még egy kicsi kanyonunk sincs....
de az nem orbantol valo diktator hozzaallas h nem a gyerek donti el hol akar elni?
Avatar
eje75

Hozzászólás #33078 2018.10.14. 23:07

arty írta:én ebben nem lennék biztos, szerintem a populizmus nyugaton is teret fog hódítani, aztán lejtő
Nem olyan biztos az... a franciáknál, spanyoloknál, görögöknél, stb. ennél kevesebbért is az utcára vonulnak a diákok... jobb esetben tüntetni, rosszabb esetben felforgatnbi a várost...csak ott nem küldik rájuk a futballhuligán börtönviseltekből álló "biztonsági" szolgálatokat... de ez nagyon messzire mutat... hagyjuk...
Avatar
eje75

Hozzászólás #33079 2018.10.14. 23:09

Micsu írta:de az nem orbantol valo diktator hozzaallas h nem a gyerek donti el hol akar elni?
ha nem lesz agyhalott droid, akkor rá fog Ő jönni magától, és el akar majd menni.... eddig okos kissrácnak tűnik, bizakodok!
Avatar
Botond

Hozzászólás #33080 2018.10.15. 08:54

Moby írta:Nem szoktam sikoltozni, ezt most egyszer megteszem, többször nem.
Pont ez az amerikai módi, hogy ha gyereket vállalsz, akkor te kerested a bajt, oldd meg. Gyed/gyes az nincs, összegyűjtötted a pénzt nyilván annyi időre amíg otthon tervez lenni az anyja a gyereknek fizetés nélküli szabin és abból fedezed a költségeid, ha vissza akar menni dolgozni az asszony, mert azért 6-10 hét fizetés nélküli szabinál több esetén sanszosan pótolják a helyét és nem lesz hova visszamenni, akkor meg ugye mész azt olyan fizetős szolgáltatást veszel ilyenbe amilyet szeretnél. Mi köze ennek az önkormányzatnak meg az ilyesminek? Dolgozol, pénzed van, veszel szolgáltatást belőle. Ha nincs szolgáltatás amit vegyél a pénzeden, de igényed van, akkor piaci rést találtál, fel lehet mérni, hogy érdemes e betölteni és bölcsit alapítani. Ha nem és nem, akkor szopás, így jártál. Viheted odébb ahol van szolgáltatás a gyereket, mint itthon, csak ott aranyárban. Na mindegy, sajnálom, hogy a kislurkó nem oda került, ahova szerettétek volna, azért remélem barátai ott is lesznek, ti meg túlélitek ezt a pár évet, kitartást!
Avatar
arty

Hozzászólás #33081 2018.10.15. 09:18

eje75 írta:Nem olyan biztos az... a franciáknál, spanyoloknál, görögöknél, stb. ennél kevesebbért is az utcára vonulnak a diákok... jobb esetben tüntetni, rosszabb esetben felforgatnbi a várost...csak ott nem küldik rájuk a futballhuligán börtönviseltekből álló "biztonsági" szolgálatokat... de ez nagyon messzire mutat... hagyjuk...
de ez nem a diákság feladata :) plusz a diák aputól látja-hallja, hogy mi a módi... apu meg nem csinál sz*t se... egész egyszerűen nem elég rossz a helyzet, nem üti át a küszöböt, hogy emberek tegyenek valamit (mármint tömegével, én spec teszek, de a társadalom apátiában tévézget, videojátékozgat és várja a "többiektől" a forradalmat :P aztán levonja a konkluziot: kölköt el kell küldeni... B tervként én is német nemzetiségibe járatom a kölköket, de nem alapvetés, hogy takarodjon innen a 'csába, az nekem se lenne jó (meg neki se, lásd Botond írását az elsőgenerációsokról, nem minden a nettó fizetés) )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33082 2018.10.15. 10:00

Botond írta:Pont ez az amerikai módi, hogy ha gyereket vállalsz, akkor te kerested a bajt, oldd meg. Gyed/gyes az nincs, összegyűjtötted a pénzt nyilván annyi időre amíg otthon tervez lenni az anyja a gyereknek fizetés nélküli szabin és abból fedezed a költségeid, ha vissza akar menni dolgozni az asszony, mert azért 6-10 hét fizetés nélküli szabinál több esetén sanszosan pótolják a helyét és nem lesz hova visszamenni, akkor meg ugye mész azt olyan fizetős szolgáltatást veszel ilyenbe amilyet szeretnél. Mi köze ennek az önkormányzatnak meg az ilyesminek? Dolgozol, pénzed van, veszel szolgáltatást belőle. Ha nincs szolgáltatás amit vegyél a pénzeden, de igényed van, akkor piaci rést találtál, fel lehet mérni, hogy érdemes e betölteni és bölcsit alapítani. Ha nem és nem, akkor szopás, így jártál. Viheted odébb ahol van szolgáltatás a gyereket, mint itthon, csak ott aranyárban. Na mindegy, sajnálom, hogy a kislurkó nem oda került, ahova szerettétek volna, azért remélem barátai ott is lesznek, ti meg túlélitek ezt a pár évet, kitartást!
Ja, az USA szociális háló és nyereségközpontú egészségügy egy okádék. A munkanélküli segélyre szoruló réteg megkapja ami a vegetáláshoz szükséges, hogy ne lázadjanak fel, de a dolgozó embert nem védi semmi szinte. Ebből a szempontból nyugat-európa köröket ver USA-ra, meg sok másban is természetesen.

Ott meg annyit ért egyébként el mostanra a demokrácia, hogy egy Trump nevű idióta barmot válaszották meg vezírnek. Aki mondjuk nem tudatosan rombolja a jogállamot, mint a féreg Orbán, hanem simán csak egy 70-es IQ-val rendelkező, személyiségzavaros elmebeteg. Mégse tüntetnek napi szinten a diákok.

Bár ez már összejött nekik nemrég 2x a fiatalabb Bush-al is. Mondjuk az Trumphoz képest egy zseni volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33083 2018.10.15. 10:27

Botond írta:Pont ez az amerikai módi, hogy ha gyereket vállalsz, akkor te kerested a bajt, oldd meg. Gyed/gyes az nincs, összegyűjtötted a pénzt nyilván annyi időre amíg otthon tervez lenni az anyja a gyereknek fizetés nélküli szabin és abból fedezed a költségeid, ha vissza akar menni dolgozni az asszony, mert azért 6-10 hét fizetés nélküli szabinál több esetén sanszosan pótolják a helyét és nem lesz hova visszamenni, akkor meg ugye mész azt olyan fizetős szolgáltatást veszel ilyenbe amilyet szeretnél. Mi köze ennek az önkormányzatnak meg az ilyesminek? Dolgozol, pénzed van, veszel szolgáltatást belőle. Ha nincs szolgáltatás amit vegyél a pénzeden, de igényed van, akkor piaci rést találtál, fel lehet mérni, hogy érdemes e betölteni és bölcsit alapítani. Ha nem és nem, akkor szopás, így jártál. Viheted odébb ahol van szolgáltatás a gyereket, mint itthon, csak ott aranyárban. Na mindegy, sajnálom, hogy a kislurkó nem oda került, ahova szerettétek volna, azért remélem barátai ott is lesznek, ti meg túlélitek ezt a pár évet, kitartást!
Nincs ezzel nagy gond, nejem kapott autót, legalább vezetget kicsit. Én csak ezt tudom, hogy nekem ilyennel gecire nem kéne foglalkozzak. Ha valami nem megy magától, vagy szép szóval, akkor legalább pénzzel kéne menjen, hogy én a gdp-t tudjak termelni. Végeredményben igy is az lett, de hogy a gyerek óvodai helye érdekében a pénzem egy autókereskedő zsebében landol Az jó cihológiai lenyomat :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33084 2018.10.15. 11:26

LEL. Nem rossz. :)

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #33085 2018.10.15. 11:53

Moby írta:Nincs ezzel nagy gond, nejem kapott autót, legalább vezetget kicsit. Én csak ezt tudom, hogy nekem ilyennel gecire nem kéne foglalkozzak. Ha valami nem megy magától, vagy szép szóval, akkor legalább pénzzel kéne menjen, hogy én a gdp-t tudjak termelni. Végeredményben igy is az lett, de hogy a gyerek óvodai helye érdekében a pénzem egy autókereskedő zsebében landol Az jó cihológiai lenyomat :D
Usákiában lépni se tudna kocsi nélkül, szóval ez nem plusz költség ahhoz az alternatívához képest, de viszont cserébe ott egy fél ház árát rákölthetnéd a kissrác oktatására azon időszak alatt, ami itthon "díjmentes". Szimplán anyagi oldalról se látom a rációt, de mondom engem a szociális érzékenységük riaszt el. De azt hiszem ezt kellően körbejártuk most már tényleg. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #33086 2018.10.15. 11:54

DanielT írta:LEL. Nem rossz. :)
Én meg ma realizáltam, hogy holnap hozza a futár a starlinket. Kíváncsi vagyok már télleg. Nagy izgalomra tekintettel rendeltem egy dió3at is gyorsan 16ért, mert amúgy mindenhol 19ért hirdetik. Civ6ra még sehol nem vesznek fel preordert úgy, hogy az árat is elspoilerezik előre, nem csak úgy utólag derül majd ki meglepiből... :D (mindez switch ofc)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33087 2018.10.15. 12:04

Botond írta:(mindez switch ofc)
Nem kell hozzátenni, köztudott, hogy csak a Switch tulajok akkora balekok, hogy örülnek a 16 ezres akciós Diablo 3-nak. Amit 2012-ben nyomtam a 11 ezer Ft-os VGA-val.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33088 2018.10.15. 13:07

DanielT írta:Ja, az USA szociális háló és nyereségközpontú egészségügy egy okádék.
világ nagyrészén így van, még egy csoves thaiföldön is, és lám, jobban működik mint az állami módszer, nyugati országokban is akkor kapsz normális ellátást ha fizetsz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2018.10.15. 13:10-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33089 2018.10.15. 13:09

DanielT írta:Nem kell hozzátenni, köztudott, hogy csak a Switch tulajok akkora balekok, hogy örülnek a 16 ezres akciós Diablo 3-nak. Amit 2012-ben nyomtam a 11 ezer Ft-os VGA-val.
minden második postja erről szól kb mikor én inkább a sarokban gubbasztanék csendben a helyében :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #33090 2018.10.15. 13:15

DanielT írta:Nem kell hozzátenni, köztudott, hogy csak a Switch tulajok akkora balekok, hogy örülnek a 16 ezres akciós Diablo 3-nak. Amit 2012-ben nyomtam a 11 ezer Ft-os VGA-val.
A klotyón?! Az erdő közepén?! A reptéren?! A repülőn?! Nem érted te a handheld géminget, az biztos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33091 2018.10.15. 13:17

DanielT írta:LEL. Nem rossz. :)

phpBB [media]
És így készült a Mass Effect: Andromeda is!
Avatar
Botond

Hozzászólás #33092 2018.10.15. 13:19

Micsu írta:minden második postja erről szól kb mikor én inkább a sarokban gubbasztanék csendben a helyében :banplz:
Figy, nem kapni szaraziponban ma pl semmilyen 2080tiájt. MSIt meg pláne nem. Akkor miről beszélünk?! Hogy fogok így larakroftot réjtrészingelni?! Pedig eddig egy darab másodpercet nem tömbradíroztam, kivártam, míg itt lesz a szuperior verza réjtrésszel, és tessék, nincs hozzá hw, pedig még azt is bevállaltam, hogy a Windows letörli a semmit a dokumentumok könyvtáramból, ami már az extrém sport határán van, de érted, sehol egy k*rva kártya hozzá. Na amíg nem megy a felnőttek sportja a 3dmark, addig az általános alsósok szintjén jasszerkodok. (félrefordított bészbóllsapit a fejébe húz és fütyörészve odébbsétál gif lenne itt, ha akkora király lennék, mint eje75. :) )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33093 2018.10.15. 13:29

Botond írta:Figy, nem kapni szaraziponban ma pl semmilyen 2080tiájt. MSIt meg pláne nem. Akkor miről beszélünk?! Hogy fogok így larakroftot réjtrészingelni?! Pedig eddig egy darab másodpercet nem tömbradíroztam, kivártam, míg itt lesz a szuperior verza réjtrésszel, és tessék, nincs hozzá hw, pedig még azt is bevállaltam, hogy a Windows letörli a semmit a dokumentumok könyvtáramból, ami már az extrém sport határán van, de érted, sehol egy k*rva kártya hozzá. Na amíg nem megy a felnőttek sportja a 3dmark, addig az általános alsósok szintjén jasszerkodok. (félrefordított bészbóllsapit a fejébe húz és fütyörészve odébbsétál gif lenne itt, ha akkora király lennék, mint eje75. :) )
amazonon se kapni, ebay? :ravasz1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33094 2018.10.15. 13:30

Moby írta:És így készült a Mass Effect: Andromeda is!
csak kiderült ez is :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33095 2018.10.15. 13:31

Botond írta:A klotyón?! Az erdő közepén?! A reptéren?! A repülőn?! Nem érted te a handheld géminget, az biztos.
nem az ipad volt a non plus ultra handled gaming? ennyire szar a civ6 ipad verza?
Avatar
Botond

Hozzászólás #33096 2018.10.15. 13:57

Micsu írta:nem az ipad volt a non plus ultra handled gaming? ennyire szar a civ6 ipad verza?
Én azon tolom a civ6ot, switchen a kölök fogja és ha lenne rá dió3, akkor azon tolnám, de nincs. Szerintem az ipad a superior, csak nincs rá minden, vmiért most a switchet kapták fel, meg van a switchre exclu-túsz cucc, ami értékelhető. Minimális amikor az én kezemben van a switch, de látom a szerepét az életemben, aminek ugye része két gyerek is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33097 2018.10.15. 16:07

A múltkori kifakadásom után ránéztem, hogy mi lenne az alternatíva 2018-ban egy kis Elder Scrolls 4 nosztalgiára. LOÁL
Képkivágás.JPG
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33098 2018.10.15. 16:18

Szóval, na.
Spoiler
Oblivion_2018_10_15_16_13_17_055.jpg
Avatar
arty

Hozzászólás #33099 2018.10.15. 18:39

benőmenő írta:A múltkori kifakadásom után ránéztem, hogy mi lenne az alternatíva 2018-ban egy kis Elder Scrolls 4 nosztalgiára. LOÁL
Képkivágás.JPG
a baloldali az a bazierőskonzol verzió, ugye? naigen, régen betolták a kráftot a konzolokba....

(durva, hogy még az x-póva se segít rajta, mekkora egy elkúrált port lehet :D másik szép dolog, hogy mennyire is működik a valóságban az emeshájp, miszerint a bwkompat 16xAF-et forszol... hasonlóan HIBÁS, mint a split second, ahol hasonlóan ocsmányság az út, af-nek nyoma sincs one-on SE, pedig a pacing elvileg jobb, mint a moslékpécéverza (ami nálam akadozik...))
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33100 2018.10.15. 18:53

Botond írta:Usákiában lépni se tudna kocsi nélkül, szóval ez nem plusz költség ahhoz az alternatívához képest, de viszont cserébe ott egy fél ház árát rákölthetnéd a kissrác oktatására azon időszak alatt, ami itthon "díjmentes". Szimplán anyagi oldalról se látom a rációt, de mondom engem a szociális érzékenységük riaszt el. De azt hiszem ezt kellően körbejártuk most már tényleg. :)
Ez a díjmentes ez eleve elvi hibás kijelentés, semmi nem az, megfizetjük mi azt jócskán, csak ezzel a módszerrel nem látod mire (stadionok, privátszéfek, stb). Én inkább fizetek, ha tudom miért, és kapok normális ellátást, nem azt ami ittvan. Jamert az egészségügyben ígyisúgyis oda jutsz, hogy fizetsz, jó megcsinálták az irl mikrotranzakciókat, meg a lootboxokat :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33101 2018.10.15. 19:00

arty írta:a baloldali az a bazierőskonzol verzió, ugye? naigen, régen betolták a kráftot a konzolokba....

(durva, hogy még az x-póva se segít rajta, mekkora egy elkúrált port lehet :D másik szép dolog, hogy mennyire is működik a valóságban az emeshájp, miszerint a bwkompat 16xAF-et forszol... hasonlóan HIBÁS, mint a split second, ahol hasonlóan ocsmányság az út, af-nek nyoma sincs one-on SE, pedig a pacing elvileg jobb, mint a moslékpécéverza (ami nálam akadozik...))
Azért Bethesda játékból nehéz konklúziót levonni. Ez ugyanazon a vason fut, mint a Rise of the Tomb Raider prevgen portja, meg a Red Dead Redemption.
PC-n is akad, mert egyedi módon menedzseli a memóriát és amikor húzza be az új cellákat, hiába van pufferolva 100+, akkor is beakad. Persze a csakapowa és az ssd miatt már legalább nem áll meg a játék másodpercekre loading felirattal, mint anno az Athlon XP-n, vagy ps3-on. Egyelőre gyűjtöm még a lelki erőt, hogy forceoljam a 3.0-s shader pakkot, mert azzal még lehet esély, hogy kisimuljon, ellenben még szarabbá is válhat tőle a framerate.
Avatar
arty

Hozzászólás #33102 2018.10.15. 20:53

benőmenő írta:Azért Bethesda játékból nehéz konklúziót levonni. Ez ugyanazon a vason fut, mint a Rise of the Tomb Raider prevgen portja, meg a Red Dead Redemption.
PC-n is akad, mert egyedi módon menedzseli a memóriát és amikor húzza be az új cellákat, hiába van pufferolva 100+, akkor is beakad. Persze a csakapowa és az ssd miatt már legalább nem áll meg a játék másodpercekre loading felirattal, mint anno az Athlon XP-n, vagy ps3-on. Egyelőre gyűjtöm még a lelki erőt, hogy forceoljam a 3.0-s shader pakkot, mert azzal még lehet esély, hogy kisimuljon, ellenben még szarabbá is válhat tőle a framerate.
believe :D

(amugy nekem nem tetszik a moddolpécés képed, totál skyrimnek néz ki ... márpedig az oblivionból kiugranak a (túl)élénk színek, nekem sokkal szimpibb (a bloom persze nem))
Avatar
deep

Hozzászólás #33103 2018.10.15. 22:26

Nem minden nap vallanak nekem szerelmet. Pláne nem egy meglett férfi ember, pláne nem "ismeretlenül", 15000 km távolságból szal ezt gondoltam csak megmutatom :D

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #33104 2018.10.15. 23:00

deep írta:Nem minden nap vallanak nekem szerelmet. Pláne nem egy meglett férfi ember, pláne nem "ismeretlenül", 15000 km távolságból szal ezt gondoltam csak megmutatom :D

Deepazisten.mpeg4
LOL! És gg, nem semmi, ha így elismerik az ember munkáját, maxiriszpekt! :worship:
Avatar
eje75

Hozzászólás #33105 2018.10.15. 23:33

deep írta:Nem minden nap vallanak nekem szerelmet. Pláne nem egy meglett férfi ember, pláne nem "ismeretlenül", 15000 km távolságból szal ezt gondoltam csak megmutatom :D

Deepazisten.mpeg4
Spoiler
65b6e86c142062281033401617_700wa_0.gif
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33106 2018.10.16. 09:43

deep írta:Nem minden nap vallanak nekem szerelmet. Pláne nem egy meglett férfi ember, pláne nem "ismeretlenül", 15000 km távolságból szal ezt gondoltam csak megmutatom :D

[video]Deepazisten.mpeg4[/video]
:taps: :szeret:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33107 2018.10.16. 10:09

arty írta:amugy nekem nem tetszik a moddolpécés képed, totál skyrimnek néz ki ... márpedig az oblivionból kiugranak a (túl)élénk színek, nekem sokkal szimpibb (a bloom persze nem)
Az csak az eltérő időjárás miatt van. A konzolos képen süt a nap, nálam pedig be volt borulva az ég, egyébként ugyanolyan színes-szagos, atomvillanásos a kép. De most, hogy mondod lehet rá kéne engedni egy Reshade-et. :ravasz1:
Deep: :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33108 2018.10.16. 14:02

Micsu írta::taps: :szeret:
Micsu, hogy a májkrémes hórihorgas penész nőjön a hátadra. Tanuld már meg kivenni az aktív videó linket az idézett kommentből. Elég csak elcseszni a hivatkozás címet, ha nem akarod valami kamura átírni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33109 2018.10.16. 14:09

DanielT írta:Micsu, hogy a májkrémes hórihorgas penész nőjön a hátadra. Tanuld már meg kivenni az aktív videó linket az idézett kommentből. Elég csak elcseszni a hivatkozás címet, ha nem akarod valami kamura átírni.
és akkor te mit csinálnál ha ezt is nekem kéne megcsinálni? :mf2:
mindig megoldottad nekem eddig is, így legalább fontosnak érezheted magad :kuss:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33110 2018.10.16. 16:55

A Spiderman vajon megdöntötte a leghamarabb megdöglött hype rekordját is? Ezért (sem) szeretik a kiadók a single gémeket, nem lehet életben tartani, ha nem valami kivételes alkotás. És hát az elég ritkán jön össze.

Nem látom az új GOW által ihletett játékokat se... ja várjunk csak... :miaz:

Vissza: “Leáldozott.hu”