A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32971 2018.10.12. 17:37

DanielT írta:Ez így van. Se a kereskedelmi vagy nemtommi rész, se a repkedés nem érdekel. Az űr tök jó dolog, csak ŰRes.
Hol üresek a Star Fox vagy a Ratchetek megfelelő részei? Az Infinite Warfare nem volt nagy száma látványon túl, de jó volt lebutítva visszakapni valamit belőle, ott is inkább zsúfolt volt az űr. Mondjuk én csípem a Space Odyssey-t :) (Battlefrontokat nem próbáltam.) Sajnos a régiekhez nehéz visszanyúlni, mert sokgombosak (jó lenne belőni őket kontrollerre, hogy ne legyenek nagyon nyakatekertek, joystickem meg nincs, újakat nem tudom, mennyire szeretik), és nem is tudom, hogy melyik 60 fps-es, én a 24 fps-es WC3-mal játszottam a legtöbbet, ami nem akadt, de még szaggatós játékokhoz szokva is visszafogta az űrharcélményt.

Egyébként a Wing Commanderek éppen nem kereskedősek, hanem űrhajón opciók közül választva beszélgetősek (lásd Mass Effect) és közben csatázósak (missionök vannak, nem sandbox, magyarul Ace Combat az ŰRben, de volt amikor volt bolygófelszíni küldetés is), a Squadron 42 meg azok utódja. Döntések mondjuk voltak, és simán el lehetett veszíteni elszúrt küldetésekkel a kampányt, a Föld védelmébe szorulva előrenyomulás helyett (erre is voltak külön küldetések). Jó volt az, de sok fejlesztésre szorul ma már. Nem tudom, kész lesz-e valaha, azt sem, hogy jó lesz-e, vagy mennyire fog pörögni, de én el tudnám képzelni, hogy neked is bejöhessen.

Egy jó SQ42-re én még day1-et is el tudok képzelni, igényem lenne rá.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32972 2018.10.12. 17:52

Moby írta:nyilván nem, és ha nincs játékod, olyankor kell összerántani a mozikból már éppen kikopott hírességeket, és velük eladni a semmit. A végén nekem kicsit hiányzott még haddaway, aki egy csillagközi színpadról beleénekelhette volna a whatislove-ot a mélyűrbe, de végeredményben így sem volt rossz.
A koncepció fergetes, jó lenne, ha egyszer valaki képes lenne megvalósítani.
A WC3-mal annak idején Chris Roberts átvitte a szériát FMV-be, és Mark Hamill volt ott a főhős, John Rhys-Davies meg egy fontos karakter, ők visszatérők. Volt még a jegyzettebbek között Malcolm McDowell is. Thomas F. Wilsont meg névről nyilván senki nem ismeri, de basszus, ő Biff a Back to the Future-ből. (És a WC3-ban a házon belüli riválisunk volt, akivel csesztettük egymást.) A legveretesebb művészmúltja persze a szerelőnknek, Ginger Lynn-nek volt. A 4-ben meg még Mark Dacascos is volt! :banplz:

A kereskedősebb Privateer 2-ben meg volt Clive Owen (jó, ő később lett valaki), Jürgen Prochnow, John Hurt, Christopher Walken és Brian Blessed. Azaz vásznon bizonyított színészek, és nem Nolan North vagy Troy Baker. (Akikkel semmi bajom, szinkronra jó az ő tudásuk, lehet, hogy ügyesek egyébként is, sőt Mark Hamill is jobb hanggal, mint arccal. De na, a 90-es évek első felében és közepén nagyon durva volt a széria.)

A lényeg, hogy ez egy régi örökség, a WC3 a maga idejében a világ legdrágább játéka volt (4 MILLIÓ DOLLÁR!), ahogy a sikere ott a WC4 is (12 misi, bejöhetett az előd), és ahogy most a Star Citizen az. Persze itt a végkifejlet kétségesebb, de legalábbis még nem ismert.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32973 2018.10.12. 18:19

Zóanagyvarázsló írta:de legalábbis még nem ismert.
Nagyon cuki ez a csodavárás :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32974 2018.10.12. 18:23

Moby írta:Nagyon cuki ez a csodavárás :)
A régiekről áradoztam, az újat tekintve egyáltalán sajnos nem vagyok optimista (bár szeretnék happy endet), legfeljebb hozzád képest. Jelenleg szerintem 10 dollárért sem rendelném elő. Majd Botond mesél a switches verzióról.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32975 2018.10.12. 19:01

Moby írta:Nagyon cuki ez a csodavárás :)
Úgy bírom az ilyen hozzáállást, meg az internetszerte mindenhol jelenlévő úgyseleszsohasekész, lehúzás, a gyíkemberek konspirációja, lapos a föld! Blabla.
Miért nem mindegy mikor lesz kész? Fekszik benne egy forintod is, befektetésként? Alakul, csiszolgatják. Inkább ez, mint ha a nagy kiadó megmondja, hogy ezbizony ekkor és ekkor megjelenik, ha kész, ha nem. Majd irnak rola elsó héten, hogy szar, patcheljuk, es mindenki örömujjong.
Nekem tökmindegy,, hogy jövőre, vagy 3 év mulva jön ki, ráérek. Nyilván nem backelem, csak ha kész, kifizetem.
Amekkora hype lett körülötte, ugysincs 1% esély se, hogy semmi nem lesz belőle, és lelépnek a 200m dodóval.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32976 2018.10.12. 19:10

Mekee írta:Amekkora hype lett körülötte, ugysincs 1% esély se, hogy semmi nem lesz belőle, és lelépnek a 200m dodóval.
Mondom, hogy cuki.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32977 2018.10.12. 21:40

arty írta: akkor legalább jáccad bammeg, ha már megvetted! :D
Próbáltam, de kibírhatatlan...tényleg.... a legalja mindennek...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #32978 2018.10.13. 01:59

Gondoltam beköszönök LA-ből :integet2: , hollywoodban autokazva 100% gta v flashem volt. Meg mindig szurrealis erzes ittleni.
Avatar
arty

Hozzászólás #32979 2018.10.13. 08:21

Mekee írta:Amekkora hype lett körülötte, ugysincs 1% esély se, hogy semmi nem lesz belőle, és lelépnek a 200m dodóval.
Előrébb leszel/lennél egy bugos szemétdombbal? (=semmi nem lett belőle, szvsz)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32980 2018.10.13. 09:08

Greyfox írta:Gondoltam beköszönök LA-ből :integet2: , hollywoodban autokazva 100% gta v flashem volt. Meg mindig szurrealis erzes ittleni.
:wave:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32981 2018.10.13. 09:16

Greyfox írta:Gondoltam beköszönök LA-ből :integet2: , hollywoodban autokazva 100% gta v flashem volt. Meg mindig szurrealis erzes ittleni.
Az szép! :wave: Vidd a leáldozás hírét az eretnekeknek! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32982 2018.10.13. 09:19

Beállítanál a purdédnak egy accountot? Fáradjon a pénztárhoz kérem! Persze nagyon jótékony célra megy majd a zsé!

Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #32983 2018.10.13. 09:54

Wtf, ez valós?
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32984 2018.10.13. 11:00

aabyssx írta:Wtf, ez valós?
[video]csuhajj.mp4[/video]
Mivel számomra az elmúlt 2 év tapasztalatai azt mutatják, hogy frissítés = tönkretétel, így ja. Simán. Mobil app, mobil OS, windows, program, BÁRMI.

Én ma új fegyvert vetettem be a Win Update ellen: adatforgalmi fizetős típusra állítottam át a netkapcsolatot a registryben, így elvileg nem szed le magától semmit. Régen a kártevő programoktól, vírusoktól kellett védeni az oprendszert, most meg a usert a rendszertől. :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #32985 2018.10.13. 11:39

aabyssx írta:Wtf, ez valós?
gecividia.mpeg
nem. ez inkbb max bug.
olvastam már jópár tesztet, ahol 4-5 drivert próbáltak ki 1-1 hardverrel, kb hibahatáron volt a romlás, néha volt ellenben jelentős javulás (ergo régi driverben volt inkább bug)
volt ahol egészen a kepler arhitekturáig visszamentek (780), de azt se rontja a vidia :(

...bár tenné, beszúrhattam volna ide az igazolást :D

---

inkább ezt csekkoljátok:
phpBB [media]


eddig is kemény volt a csávó háza, de ez a felújítás utáni, ez egészen elképesztő.
bárcsak lenne valami hasonló haverom :D
(vagy legalább működne itthon játékterem, egyszeri belépővel, klasszikus gépekkel....)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32986 2018.10.13. 11:57

arty írta:eddig is kemény volt a csávó háza, de ez a felújítás utáni, ez egészen elképesztő.
Klasszikus magyar sikersztori, körülmények, stb. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32987 2018.10.13. 12:24

arty írta:Előrébb leszel/lennél egy bugos szemétdombbal? (=semmi nem lett belőle, szvsz)
nem tudom, még egy bugos szemétdomb új űrös ipnek is jobban örülnék mint egy új acnak
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32988 2018.10.13. 12:29

DanielT írta:Klasszikus magyar sikersztori, körülmények, stb. :eljen:
deep ezt végig birja nézni? :P
Avatar
neoreg

Hozzászólás #32989 2018.10.13. 12:41

Megérkeztek az első RTX 2080Ti-k szaraziponba!

Ennyiért a fiókba is lehet venni még pár darabot és halloweenkor cukorka helyett osztogatni a gyerekeknek. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32990 2018.10.13. 12:47

Micsu írta:deep ezt végig birja nézni? :P
Kizárt, mert az attention span-je egy aranyhalé. :) Egyébként én is csak kb feléig bírtam.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32991 2018.10.13. 13:48

arty írta:Előrébb leszel/lennél egy bugos szemétdombbal? (=semmi nem lett belőle, szvsz)
És a héterkedéssel ki lesz előrébb? Nemhinném, h bugos lenne, most lehet az, de alfa-se kb. Nemis nagyon akarom back-elni, minek, ugyse szenvednék vele, te viszont biztos találnál néhány rare bugot, amit értékelnének, és csak nálad jönne elő! :smile:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #32992 2018.10.13. 14:38

neoreg írta:Megérkeztek az első RTX 2080Ti-k szaraziponba!
Ennyiért a fiókba is lehet venni még pár darabot és halloweenkor cukorka helyett osztogatni a gyerekeknek. :banplz:
Akkor most már lesznek 100-ért bányász-TI-ok? Nem rég néztem, de nem nagyon esnek az árak.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #32993 2018.10.13. 14:40

Az amúgy tök jó, hogy az Intelt szorongatja az AMD. Kínlódnak kicsit a sokmagos versenyben. Ha legközelebb rákényszerít egy játék, akkor szerintem má' tényleg veszek egy 2600-at.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32994 2018.10.13. 14:50

Mekee írta:És a héterkedéssel ki lesz előrébb? Nemhinném, h bugos lenne, most lehet az, de alfa-se kb. Nemis nagyon akarom back-elni, minek, ugyse szenvednék vele, te viszont biztos találnál néhány rare bugot, amit értékelnének, és csak nálad jönne elő! :smile:
sztem is túl sokat vállaltak, lövölde + űrharc etc, nehéz lesz megtalálni a balancot, ha véletlenül sikerül félistenek lesznek, én toltam az alfát, szaggatott, bugos, de kurva nagy élmény volt vele repülni
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32995 2018.10.13. 14:54

aabyssx írta:Akkor most már lesznek 100-ért bányász-TI-ok? Nem rég néztem, de nem nagyon esnek az árak.
Miért esnének? Kijöttek a nevetséges árú, alig gyorsabb kártyák, még mindig nincs semmilyen alternatíva, ami miatt olcsóbbnak kellene lenniük. Ha bármi, akkor felértékelődtek.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #32996 2018.10.13. 15:20

DanielT írta:Az szép! :wave: Vidd a leáldozás hírét az eretnekeknek! :D

Hoztam egy kepet is az rtx verziobol :)
utazzatok amennyit tudtok, elkepeszto elmeny!
2E9E3D60-2879-4512-86FC-80369DE8F36E.jpeg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32997 2018.10.13. 15:36

Greyfox írta:Hoztam egy kepet is az rtx verziobol :)
utazzatok amennyit tudtok, elkepeszto elmeny!
2E9E3D60-2879-4512-86FC-80369DE8F36E.jpeg
Azé' nagyon nem mindegy hova utazik az ember. :) USA már nálam is ütné az élmény szintet, hogy élőben lássam, mást kb leszarok.
Avatar
deep

Hozzászólás #32998 2018.10.13. 15:45

Micsu írta:deep ezt végig birja nézni? :P
Meg se próbáltam :D
Avatar
deep

Hozzászólás #32999 2018.10.13. 15:49

DanielT írta:Azé' nagyon nem mindegy hova utazik az ember. :) USA már nálam is ütné az élmény szintet, hogy élőben lássam, mást kb leszarok.
Same here. Anyámék kisgyerek korom óta végigcipeltek európán, azóta voltam afrikában is, Ázsia rohadtul nem érdekel, max USA, de az meg túl drága az Orbáni magyar valóságban. Talán majd egyszer.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33000 2018.10.13. 15:57

DanielT írta:Azé' nagyon nem mindegy hova utazik az ember. :) USA már nálam is ütné az élmény szintet, hogy élőben lássam, mást kb leszarok.
hmm az érdekes azért mikor annyi szép hely van :P
én voltam usaban (florida) szép, normálisak az emberek de kelet jóval másabb, nekem singapore nagyobb élmény volt :) én most új zélandot és izlandot szeretném megcélozni, szüleim szerint nagyon ott van
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33001 2018.10.13. 15:59

deep írta:Same here. Anyámék kisgyerek korom óta végigcipeltek európán, azóta voltam afrikában is, Ázsia rohadtul nem érdekel, max USA, de az meg túl drága az Orbáni magyar valóságban. Talán majd egyszer.
nagyon jó áron tudsz már repjegyet venni, ha kinn vagy usa összességében olcsóbb mint eu
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33002 2018.10.13. 16:22

Micsu írta:nagyon jó áron tudsz már repjegyet venni, ha kinn vagy usa összességében olcsóbb mint eu
Há' két főre minimum, de nagyon minimum 2 milliót számolnék egy pár hetes mókára, amire már érdemes elindulni. Szal' nem egy tipikus EU nyaralás büdzsé, akkor sem, ha a beef jerky olcsóbb kint. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33003 2018.10.13. 16:24

DanielT írta:Há' két főre minimum, de nagyon minimum 2 milliót számolnék egy pár hetes mókára, amire már érdemes elindulni.
igény kérdése minden ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33004 2018.10.13. 16:26

Micsu írta:igény kérdése minden ;)
Há' akkor 4 millió. :) Kocsi bérlés, városok, államok között repülő, stb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33005 2018.10.13. 16:36

DanielT írta:Há' akkor 4 millió. :) Kocsi bérlés, városok, államok között repülő, stb.
nem kell ám az első úton bejárni egész amerikát :D
Avatar
deep

Hozzászólás #33006 2018.10.13. 17:03

Micsu írta:igény kérdése minden ;)
Hát ha már elmegyek oda, akkor nem a legolcsóbb csótánytanyán fogok lakni, és a legszarabb szemetet enni, meg nem menni sehova. Annak nem sok értelme lenne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33007 2018.10.13. 17:08

deep írta:Hát ha már elmegyek oda, akkor nem a legolcsóbb csótánytanyán fogok lakni, és a legszarabb szemetet enni, meg nem menni sehova. Annak nem sok értelme lenne.
Micsu úgy szokta... Cofidis+Provident hitelből megveszi a jegyet, kimegy és beül egy kuka mögé 2 hétig, majd hazajön. :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #33008 2018.10.13. 17:58

neoreg írta:Megérkeztek az első RTX 2080Ti-k szaraziponba!

Ennyiért a fiókba is lehet venni még pár darabot és halloweenkor cukorka helyett osztogatni a gyerekeknek. :banplz:
Hűbazz....remélem ez nem vicc... mert annak qwa szar lenne... 538e?? Naaa...a PC gaming-nek nálam leáldozott.... ennyiért nem.... jó lesz a PS5-6-7, vagy az Xbox One-Two-Three
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33009 2018.10.13. 18:00

eje75 írta:Hűbazz....remélem ez nem vicc... mert annak qwa szar lenne... 538e?? Naaa...a PC gaming-nek nálam leáldozott.... ennyiért nem.... jó lesz a PS5-6-7, vagy az Xbox One-Two-Three
Háfigyi... szerintem még 2 konzolgenerációig bőven jó a 1080Ti... attól, hogy kijött ez a vicc RTX, még nem KELL váltani. Mi nem fut csodásan? Semmi.
Avatar
eje75

Hozzászólás #33010 2018.10.13. 18:08

DanielT írta:Azé' nagyon nem mindegy hova utazik az ember. :) USA már nálam is ütné az élmény szintet, hogy élőben lássam, mást kb leszarok.
Ahogy megöregedtem az USA valahogy úgy elkezdett vonzani, mint a mágnes... New York rohadtul el akarok jutni... Greyfox meg egy lucky son of a bitch :nyes: :nyes: :nyes:
Avatar
eje75

Hozzászólás #33011 2018.10.13. 18:14

DanielT írta:Háfigyi... szerintem még 2 konzolgenerációig bőven jó a 1080Ti... attól, hogy kijött ez a vicc RTX, még nem KELL váltani. Mi nem fut csodásan? Semmi.
Spoiler
true.gif
Avatar
arty

Hozzászólás #33012 2018.10.13. 18:16

DanielT írta:Kizárt, mert az attention span-je egy aranyhalé. :) Egyébként én is csak kb feléig bírtam.
az árkád termét meg se nézted? kb MINDEN cím ottvan, amibe beülnék (bár mintha daytona1 és a star wars árkád hiányzott volna? amilye volt sw, az sztem nem az...)

meg a 4 üléses forzahorizon cockpitjét?? 4 xbónnal, mindre játékot megvenni, mindre goldot fizetni :D

(állítólag tőzsdéből/ingatlanból gazdagodott meg, "sima" "bóti" "eladó" is volt a csávó)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #33013 2018.10.13. 18:23

DanielT írta:Micsu úgy szokta... Cofidis+Provident hitelből megveszi a jegyet, kimegy és beül egy kuka mögé 2 hétig, majd hazajön. :banplz:
Botondal:D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33014 2018.10.13. 18:32

arty írta:az árkád termét meg se nézted? kb MINDEN cím ottvan, amibe beülnék (bár mintha daytona1 és a star wars árkád hiányzott volna? amilye volt sw, az sztem nem az...)

meg a 4 üléses forzahorizon cockpitjét?? 4 xbónnal, mindre játékot megvenni, mindre goldot fizetni :D

(állítólag tőzsdéből/ingatlanból gazdagodott meg, "sima" "bóti" "eladó" is volt a csávó)
Ja, pont a Forza setupja aztán k*rvára lenyűgözött volna! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #33015 2018.10.13. 18:33

Greyfox írta:Hoztam egy kepet is az rtx verziobol :)
utazzatok amennyit tudtok, elkepeszto elmeny!
2E9E3D60-2879-4512-86FC-80369DE8F36E.jpeg
mázlista :)

(amugy igazad van, régen absz nem érdekelt semmi utazósdi, de mára megszerettem egy kis urbánus kalandozást - egyelőre EU nagyobb városait látogatom, nagyobbra akkor költök, ha majd biztosabb az anyagi háttér... csak meg ne dögöljek addig :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #33016 2018.10.13. 18:34

DanielT írta:Ja, pont a Forza setupja aztán k*rvára lenyűgözött volna! :D
csekkoldmár :) azt pörgesd át, de az árkádot első pillanattól figyuzzad végig!

van rahedli flippere is, azt mondjuk nemtom minek ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33017 2018.10.13. 18:37

arty írta:csekkoldmár :) azt pörgesd át, de az árkádot első pillanattól figyuzzad végig!

van rahedli flippere is, azt mondjuk nemtom minek ;)
Nem idegesítem magam vele. :)
Avatar
neoreg

Hozzászólás #33018 2018.10.13. 18:47

Urak, Inno3d kártyákról vélemények? Ezt és ezt néztem ki. Árban ugyanaz, csak azt nem tudom számít-e valamit az x4 oldalán az mini ventilátor. Szívem szerint MSI Gaming X-et szerettem volna, de az belátható időn belül nem nagyon fog 250 körüli árra leesni, pedig a 1080-ukat imádom és a 970-ük is hibátlan volt. :sir:

Illetve van még ez a ZOTAC Mini egy 10-esért olcsóbban, de ez hűtésben és hangban is sokkal rosszabb lehet az Inno3d-nél.

Az nvidia meg baszódjon meg az RTX szériával, nem vagyok én gázszerelő, hogy ennyi pénzem legyen új VGA-ra. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33019 2018.10.13. 18:59

neoreg írta:Urak, Inno3d kártyákról vélemények? Ezt és ezt néztem ki. Árban ugyanaz, csak azt nem tudom számít-e valamit az x4 oldalán az mini ventilátor. Szívem szerint MSI Gaming X-et szerettem volna, de az belátható időn belül nem nagyon fog 250 körüli árra leesni, pedig a 1080-ukat imádom és a 970-ük is hibátlan volt. :sir:

Illetve van még ez a ZOTAC Mini egy 10-esért olcsóbban, de ez hűtésben és hangban is sokkal rosszabb lehet az Inno3d-nél.

Az nvidia meg baszódjon meg az RTX szériával, nem vagyok én gázszerelő, hogy ennyi pénzem legyen új VGA-ra. :wilting:
Ne vedd a Mini-t. A 4. kis ventinek nincs sok jelentősége.

Ajánlatom: Bármelyik Inno3D-t vedd meg és adok érte egy ASUS Strix OC-t. :miaz: Ez talán elég ajánlólevél, vagy ha mégse bízol benne, akkor Inno3D árán lesz ASUS-od (ami 298 ezer)! Ennél jobb üzletet nem csinálhatsz ma.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33020 2018.10.13. 19:48

Micsu írta:Botondal:D
Mi most kint csövezünk Brüsszelben a gyerekekkel, maradék vackokat eszünk a kukából meg ilyesmi. Usában egyszer voltam egy hónapocskát a júeszármi meghívására (ami a szokásos öt éves vízum helyett ugye tíz évest ad mindenféle igénylés nélkül), fizettek mindent, meg adtak egy havi minimálbérnek megfelelő honoráriumot. Naponta. Viszont mivel mindenhova fegyveres, éles lőszeres dzsiájdzsó kísért, így csak New Orleans és környéke került bejárásra. A többit majd vmikor. Szóval csak a potyázás, ezt meg tudom erősíteni. Kinek van itt pénze bármire?!
Avatar
neoreg

Hozzászólás #33021 2018.10.13. 19:55

DanielT írta:Ne vedd a Mini-t. A 4. kis ventinek nincs sok jelentősége.

Ajánlatom: Bármelyik Inno3D-t vedd meg és adok érte egy ASUS Strix OC-t. :miaz: Ez talán elég ajánlólevél, vagy ha mégse bízol benne, akkor Inno3D árán lesz ASUS-od (ami 298 ezer)! Ennél jobb üzletet nem csinálhatsz ma.
Az Asusban videokártya terén a rohadtmocsok coil whine-os Strix 970 óta nem bízok, meg ugye a kezdetektől olvasom ezt a fórumot, így tudom, hogy a halál faszára kívánod 1080Ti-det, de azért kösz. :idiota:

Na majd még alszok rá egyet, mert bár annyira nem érzem szükségét még a váltásnak a 1080 fényében, de azért mégiscsak kéne az a nagyobb 3dMark score. :miaz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33022 2018.10.13. 20:02

neoreg írta:Az Asusban videokártya terén a rohadtmocsok coil whine-os Strix 970 óta nem bízok, meg ugye a kezdetektől olvasom ezt a fórumot, így tudom, hogy a halál faszára kívánod 1080Ti-det, de azért kösz. :idiota:

Na majd még alszok rá egyet, mert bár annyira nem érzem szükségét még a váltásnak a 1080 fényében, de azért mégiscsak kéne az a nagyobb 3dMark score. :miaz:
LEPUKTAM! Afene. :idiota: Na, vegyed a fincsi Inno-t, imádtam a 1070-ben.
Avatar
Moby

Hozzászólás #33023 2018.10.13. 20:20

Greyfox írta:Hoztam egy kepet is az rtx verziobol :)
utazzatok amennyit tudtok, elkepeszto elmeny!
2E9E3D60-2879-4512-86FC-80369DE8F36E.jpeg
Fantasztikus lehet! :eljen: Én pl. minden nap utazom a munkahelyemre. Na az mondjuk nem jó. Lányom most volt másodszor, remélem a fiaim is eljutnak ha nagyobbak lesznek, én meg majd megnézem egy következő életben. Vagy méginkább majd igyekszem oda születni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #33024 2018.10.13. 20:30

Moby írta:Fantasztikus lehet! :eljen: Én pl. minden nap utazom a munkahelyemre. Na az mondjuk nem jó. Lányom most volt másodszor, remélem a fiaim is eljutnak ha nagyobbak lesznek, én meg majd megnézem egy következő életben. Vagy méginkább majd igyekszem oda születni.
Nem olyan jó az amúgy. Legalábbis ami merítést én láttam abból nagyobb nyomor tűnt ki, mint ami itthon van az általam látott közegben. Persze jól esik sírni itten, meg mutogatni a billgécre, hogy na az mán döfi, de azért a Csányi is elvan szépen úgy amúgy, és az hogy az usákoknál a felső 10% jó sok ember, mert 300 milliónak a 10%a több, mint 10 milliónak, attól még nem könnyebb bekerülni oda, mert akik be akarnak kerülni azok is többen vannak ám, és ugyanúgy csak az kerül be akinek már az apja is benne volt. Plusz az összes európai szociális vívmány az stornó (egészségügyi ellátás, ingyen oktatás, fizetett szabi, táppénz...), és a vagyon koncentráció is nagyobb, szóval a 10%on kívül lenni még szarabb is, mint itthon. De persze, messziről, ami a tv-ben látszik az nagyon szép. Nekem mindig az van a szemem előtt, amikor a fekete kiscsajt aki simán lehetett volna miss Amerika is, amikor éppen engem vigyázott megkérdeztem, hogy minek military policet tolja főállásban, és azt mondta, hogy ő harlembe született, ott kettő lehet, prosti vagy halott, de a usarmy fizeti a fősulit öt év szolgálat után, viszont ott is jó esélye lett volna a halottságra, szóval military police, ami tíz év után dob fősulit, de így is 33 évesen majd elkezdhet élni úgy, hogy prosti se lett, meg halott se. Na ez az amerikai álom. Borsodi kisebbségi soron ugyanezt megkapni amúgy.
/szerk: turistáskodás az más, úgy megyek majd még én is, remélem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33025 2018.10.13. 22:37

A Resi 4 HD Project továbbra is halad:
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33026 2018.10.13. 22:46

Én usában egyszer voltam csak (üzleti út miatt). Sajnos nem a legjobb helyre jutottam, nagy városba mentem, aminek voltak durva részei. Ha turistaként kéne mennem fogalmam sincs, hogy hova mennék. Annyi minden van, hogy egy élet nem lenne elég megtapasztalni. Mostanában inkább azon filózok, hogy itthon is annyi hely van, ahol nem jártunk még, annyi mindent nem láttunk...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33027 2018.10.13. 22:49

Greyfox írta:Hoztam egy kepet is az rtx verziobol :)
utazzatok amennyit tudtok, elkepeszto elmeny!
2E9E3D60-2879-4512-86FC-80369DE8F36E.jpeg

Hát, az a sima gif skybox volumetric felhők nélkül nem egy nagy szám. A fák tök papírmasék. Meg nincs még egy pocsolya sem, amiben lenne valami tükröződés.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33028 2018.10.13. 22:53

DanielT írta:Miért esnének? Kijöttek a nevetséges árú, alig gyorsabb kártyák, még mindig nincs semmilyen alternatíva, ami miatt olcsóbbnak kellene lenniük. Ha bármi, akkor felértékelődtek.
Azt reméltem, hogy bukik a crypto-bányászat, így a sok felesleges GPU-nak nem lesz felvevő piaca és bagóér megy majd minden.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33029 2018.10.13. 23:04

aabyssx írta:Én usában egyszer voltam csak (üzleti út miatt). Sajnos nem a legjobb helyre jutottam, nagy városba mentem, aminek voltak durva részei. Ha turistaként kéne mennem fogalmam sincs, hogy hova mennék. Annyi minden van, hogy egy élet nem lenne elég megtapasztalni. Mostanában inkább azon filózok, hogy itthon is annyi hely van, ahol nem jártunk még, annyi mindent nem láttunk...
Grand Canyon, azzal nem lehet mellélőni. Itthon mit lehet látni? Egy unalmas kis szarfészek ez az ország. A természeti adottságaink is siralmasak szinte bármelyik közvetlen környező országéhoz képest is.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #33030 2018.10.13. 23:37

DanielT írta:Grand Canyon, azzal nem lehet mellélőni. Itthon mit lehet látni? Egy unalmas kis szarfészek ez az ország. A természeti adottságaink is siralmasak szinte bármelyik közvetlen környező országéhoz képest is.
Hát a grand canyon az pl pont az ami annyira azért nemnagy cucc, látaz 5percet egy részéből, ami épp egyszer egynek elmegy. Viszi t egy verdával átcsapatnék keresztül az egészen, akármennyire is közhely, de ott sok sokféle inger és környezet ér.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #33031 2018.10.13. 23:43

DanielT írta:Grand Canyon, azzal nem lehet mellélőni. Itthon mit lehet látni? Egy unalmas kis szarfészek ez az ország. A természeti adottságaink is siralmasak szinte bármelyik közvetlen környező országéhoz képest is.
Én (főlem munka miatt) jártam sok országban, láttam sok mindent. Én is koszfészeknek tartom, de azért tudok találni érdekességet. USA-ban inkább természeti látnivalók vannak, meg modern civilizáció által létrehozott dolgok. És ez talán egy elég meghatározó különbség USA-ban és Európában. Itt van nyoma történelemnek. Lehet elméletben időutazni. Rengetegszer csatamező voltunk, több hatalom elnyomása alatt voltunk és mindegyik hagyott itt valamit. Ha ez unalmas, akkor máshol is az lesz szerintem. Mondom ezt úgy, hogy én a magyarságomban tök bizonytalan vagyok - lassan azt sem tudom, hogy mit jelent.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #33032 2018.10.14. 00:27

DanielT írta:Micsu úgy szokta... Cofidis+Provident hitelből megveszi a jegyet, kimegy és beül egy kuka mögé 2 hétig, majd hazajön. :banplz:
Az semmi, tutira én nyertem, mert a múlt héten

Spoiler
Bukarestben jártam.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33033 2018.10.14. 09:37

Ha már úgyis görög témája van az ánusz krédónak, a Meteórákat érdemes megnézni Görögországban, ha arra jártok. Persze ne a fő strandszezonban, ha tehetitek, mert rohadt meleg van és tele van turistával. (Legalábbis nem hiszem, hogy 2008 óta ez sokat változott volna. Basszus már 10 éve volt! D: )
Avatar
Moby

Hozzászólás #33034 2018.10.14. 09:49

Botond írta:Nem olyan jó az amúgy. Legalábbis ami merítést én láttam abból nagyobb nyomor tűnt ki, mint ami itthon van az általam látott közegben. Persze jól esik sírni itten, meg mutogatni a billgécre, hogy na az mán döfi, de azért a Csányi is elvan szépen úgy amúgy, és az hogy az usákoknál a felső 10% jó sok ember, mert 300 milliónak a 10%a több, mint 10 milliónak, attól még nem könnyebb bekerülni oda, mert akik be akarnak kerülni azok is többen vannak ám, és ugyanúgy csak az kerül be akinek már az apja is benne volt. Plusz az összes európai szociális vívmány az stornó (egészségügyi ellátás, ingyen oktatás, fizetett szabi, táppénz...), és a vagyon koncentráció is nagyobb, szóval a 10%on kívül lenni még szarabb is, mint itthon. De persze, messziről, ami a tv-ben látszik az nagyon szép. Nekem mindig az van a szemem előtt, amikor a fekete kiscsajt aki simán lehetett volna miss Amerika is, amikor éppen engem vigyázott megkérdeztem, hogy minek military policet tolja főállásban, és azt mondta, hogy ő harlembe született, ott kettő lehet, prosti vagy halott, de a usarmy fizeti a fősulit öt év szolgálat után, viszont ott is jó esélye lett volna a halottságra, szóval military police, ami tíz év után dob fősulit, de így is 33 évesen majd elkezdhet élni úgy, hogy prosti se lett, meg halott se. Na ez az amerikai álom. Borsodi kisebbségi soron ugyanezt megkapni amúgy.
/szerk: turistáskodás az más, úgy megyek majd még én is, remélem.

Nem a billgéc vagy a csányi a cél, meg én pont nem az a sírós fajta vagyok, de tagadhatatlanul mások az arányok. Kikapargatom magamnak én itt is, de egyrészt gecisok időmet veszi el, amiből nekem nincs olyan sok már sajnos, másrészt a gyerekeimnek el tudnék képzelni jobbat is, meg nekik nem feltétlen kívánnám ugyanezt a baszkódást.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33035 2018.10.14. 11:05

Mekee írta:Hát a grand canyon az pl pont az ami annyira azért nemnagy cucc, látaz 5percet egy részéből, ami épp egyszer egynek elmegy. Viszi t egy verdával átcsapatnék keresztül az egészen, akármennyire is közhely, de ott sok sokféle inger és környezet ér.
Nem nagy cuuuucc a Grand Canyon? Hát a nevében is ott van, hogy NAGY CUCC. Voltál? Egy helyről azt meg se lehet nézni, minium egy helikopteres túra.

Manapság milyen sokféle inger érne egy "autópályán"? A régi "kalandos" szakaszok már nem léteznek, a 66-os út sem, ami megaradt az meg önmaga giccses és műanyag paródiája volt már a 10 évvel ezelőtti beszámolókon is. A háttér változna pár naponta, de az elég uncsi, ennél jobban lehet manapság tömöríteni az elményeket. :)

Persze ha lenne rá 1 évem pl, akkor... sem biztos, hogy tempomatos, légkondis nyílegyenes gurulásra vágynék 5000 km-en keresztül, nem vagyok én kamionsofőr.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33036 2018.10.14. 11:38

Jön valami classic C&C remake/master/kiadás akármi. Persze a szokásos okádék we heard you loud and clear kezdő dumával. Mintha ezek a TETVEK ne tudnák pontosan, hogy az RTS közösség nem épp egy mobilgennyre vágyott.

Following the reveal of Rivals, we heard you loud and clear: the Command & Conquer community also wants to see the franchise return to PC. And as a fan of C&C for over 20 years, I couldn’t agree more. With that in mind we’ve been exploring some exciting ideas regarding remastering the classic PC games, and already have the ball rolling on our first effort to celebrate the upcoming 25th Year Anniversary.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #33037 2018.10.14. 11:46

A classic vonalon maradva: classic fogalmatlan baromállat, inkompetens, nyomorult kretének által vezetett és fejlesztett Microsoft termék. Az epik fail esszenciája.

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #33038 2018.10.14. 11:55

Wolfenstein 2009 -et amúgy végiglőttem múlthéten (x360on)

kicsit "okkultabb" mint a folytatások, de azért sikerült tolerálni - maga a lövöldözés jó, van ragdoll és vér (pl ellőhető a nácik lába, akkor vért fröcskölve a csonkból kicsit ugrálnak a maradékon, végül összeesnek)
a grafika a maga idejében nem számíthatott rossznak, ma inkább csak tolerálható
kevésbé jó viszont a frém, pedig akkormég raktak póvát a konzolokba (lol), speckó erőket használva sokszor játszhatatlan/egydigites fps-t produkált a cucc
sztori szóra se érdemes, lezáratlan fos (gondolom szántak neki kieget, folytatást, ... tudjukmilett, de a new order és követői fényében nem is gond, sőt!)
fő-al-boss phase1/3 minősíthetetlen volt, amúgy az über (csúcs)nehézség elég könnyűnek mondható

mindenesetre meghozta a kedvem a new order prevgenverzájához :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #33039 2018.10.14. 12:10

arty írta:Wolfenstein 2009 -et amúgy végiglőttem múlthéten (x360on)

kicsit "okkultabb" mint a folytatások, de azért sikerült tolerálni - maga a lövöldözés jó, van ragdoll és vér (pl ellőhető a nácik lába, akkor vért fröcskölve a csonkból kicsit ugrálnak a maradékon, végül összeesnek)
a grafika a maga idejében nem számíthatott rossznak, ma inkább csak tolerálható
kevésbé jó viszont a frém, pedig akkormég raktak póvát a konzolokba (lol), speckó erőket használva sokszor játszhatatlan/egydigites fps-t produkált a cucc
sztori szóra se érdemes, lezáratlan fos (gondolom szántak neki kieget, folytatást, ... tudjukmilett, de a new order és követői fényében nem is gond, sőt!)
fő-al-boss phase1/3 minősíthetetlen volt, amúgy az über (csúcs)nehézség elég könnyűnek mondható

mindenesetre meghozta a kedvem a new order prevgenverzájához :)
*nemmondja, hogy megmondta :hehe: *
A férmre meg annyit, hogy ez anno az alacsony órajeles 3-ról 4 magosított Phenom 2-n és a még Ati HD4850-el is beton 60 volt anno.
Avatar
arty

Hozzászólás #33040 2018.10.14. 12:42

benőmenő írta:*nemmondja, hogy megmondta :hehe: *
A férmre meg annyit, hogy ez anno az alacsony órajeles 3-ról 4 magosított Phenom 2-n és a még Ati HD4850-el is beton 60 volt anno.
nademit? :)
beírtam a keresőbe a wolfenstein szót és néztem a hsz-eid, de itt csak a későbbiekről zengtél ódákat (gyalázkodást :D )

Vissza: “Leáldozott.hu”