A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32901 2018.10.10. 12:04

Botond írta:Nincs ezzel baj, akkor ne fejlesszen Windowsra. Ami nem megy azt nem szabad erőltetni.
Mit üzennél ezen vezérelv alapján akkor az MS-nek, aki a file törlő frissítést kiadta? :whatever:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32902 2018.10.10. 12:37

DanielT írta:Mit üzennél ezen vezérelv alapján akkor az MS-nek, aki a file törlő frissítést kiadta? :whatever:
A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32903 2018.10.10. 12:51

Amikor már furcsa, hogy nem okádták teli a géped szeméttel:

"Hello! I just clean installed Windows 10 1809 Pro and it didn’t install Candy Crush, Candy Crush Saga, Minecraft... It’s okey for me but I would like to know if it’s normal? Thanks!"

De nyugika! Install után jönnek szépen a háttérben: Candy Crush Saga, Candy Crush Soda Saga, Royal Revolt 2, Hidden City, stb
Avatar
Botond

Hozzászólás #32904 2018.10.10. 12:57

DanielT írta:Amikor már furcsa, hogy nem okádták teli a géped szeméttel:

"Hello! I just clean installed Windows 10 1809 Pro and it didn’t install Candy Crush, Candy Crush Saga, Minecraft... It’s okey for me but I would like to know if it’s normal? Thanks!"

De nyugika! Install után jönnek szépen a háttérben: Candy Crush Saga, Candy Crush Soda Saga, Royal Revolt 2, Hidden City, stb
Nekem szaros home van, azt is csak kétszer installáltam, egyszer a régi gépemre amikor még béta fázisban lehetett 7ről 10re váltani, meg az új gépen volt egy clean install, de átbasztak, selejtes verziót kaptam, mert semmi ilyesmi nem volt. Kérem vissza a pénzem!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32905 2018.10.10. 13:03

Botond írta:Nekem szaros home van, azt is csak kétszer installáltam, egyszer a régi gépemre amikor még béta fázisban lehetett 7ről 10re váltani, meg az új gépen volt egy clean install, de átbasztak, selejtes verziót kaptam, mert semmi ilyesmi nem volt. Kérem vissza a pénzem!
Nyilván én meg magamnak installáltam ezeket a geciket a céges Pro-ra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32906 2018.10.10. 13:05

Amúgy b*sszák meg a tiájt, itt az ultimate megoldás. Rajta az usb-c, ahogy kell, 640*480hoz ideális választás, ahogy ezen az adatlapon is látható! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32907 2018.10.10. 13:06

DanielT írta:Nyilván én meg magamnak installáltam ezeket a geciket a céges Pro-ra.
Engem átbasznak mindenhol, nekem még a céges prora se került fel, pedig a szemem előtt updatelte az ITs csávó a szuperior 8.1ről, már dörzsöltem is a markom, hogy na majd akkor mostantól főállásban nyomom a kendikreszt meg a májnkraftot, aztán semmi. Felcsigáztál és csalódás ért, pedig azt hittem ilyesmire csak nők képesek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32908 2018.10.10. 13:27

Botond írta:Engem átbasznak mindenhol, nekem még a céges prora se került fel, pedig a szemem előtt updatelte az ITs csávó a szuperior 8.1ről, már dörzsöltem is a markom, hogy na majd akkor mostantól főállásban nyomom a kendikreszt meg a májnkraftot, aztán semmi. Felcsigáztál és csalódás ért, pedig azt hittem ilyesmire csak nők képesek!
1. Vagy valamelyikünk hazudik.
2. Vagy egy kibaszott okádék mocsok a Win 10 amiről senki nem tudja hogyan működik és mit csinál.

Nincs több opció.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32909 2018.10.10. 13:35

Botond írta:Amúgy b*sszák meg a tiájt, itt az ultimate megoldás. Rajta az usb-c, ahogy kell, 640*480hoz ideális választás, ahogy ezen az adatlapon is látható! :idiota:

A hardverhez értenél ennyire édesapám, mint a windows 10 mosdatásához :D
Type-C-n ma már mindent lehet vinni. Az lesz(lett) az ultimate konnektor.
Displayport over Type-C
Thunderbolt3 over Type-C
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32910 2018.10.10. 13:47

Moby írta:A hardverhez értenél ennyire édesapám, mint a windows 10 mosdatásához :D
Type-C-n ma már mindent lehet vinni. Az lesz(lett) az ultimate konnektor.
Displayport over Type-C
Thunderbolt3 over Type-C
Fogadjunk, hogy a 27"-es Thunderbolt Cinema Display-t nem fogom tudni rákötni. Pedig nagyon bírnám, mert akkor hozhatnék be a céghez GPU-t.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32911 2018.10.10. 13:50

DanielT írta:Fogadjunk, hogy a 27"-es Thunderbolt Cinema Display-t nem fogom tudni rákötni. Pedig nagyon bírnám, mert akkor hozhatnék be a céghez GPU-t.
Ha type-c -s, akkor simán. Ha Thunderbolt2-es, akkor átalakítóval. Mer az még displayporton ment.
Avatar
arty

Hozzászólás #32912 2018.10.10. 13:51

Botond írta:Nincs ezzel baj, akkor ne fejlesszen Windowsra. Ami nem megy azt nem szabad erőltetni. Nekem se menne ez, nem is fejlesztek semmit Windowsra, csak olyan fába vágom a fejszém, amihez értek és tudom, hogy sikerül. Gondolj bele, ha az autószerelő is úgy rakná fel a kocsidra a kereket, hogy leesik egy kanyarban, aztán arra hivatkozna, hogy azok a kurva autógyárak, mindig új modellel jönnek ki, ki bírja ezt követni?! Hagyjukmár az ilyen szerecsenmosdató faszságokat. Kurva nvidia nem képes normálisan leprogramozni egy drivert? És az MS hibája?! Persze.
az MS hibája, hogy félévente nyom egy hátraarcot, IGEN
amikor bekerül egy raytrace, az szükségszerű
amikor fullra átvariálják a hdr kezelést, az kurvára nem. ez nem béta/bétateszt basszameg. vagy van koncepció vagy nincs... (nincs)
Avatar
Moby

Hozzászólás #32913 2018.10.10. 13:55

Amúgy meg az összes RTX-en rajta van a type-c, nem csak a titánon, meg az új monitorokon is rajtvan a type-c már. Szokjatok hozzá, ez lesz a monitorcsatlakozó mostanmár.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32914 2018.10.10. 13:56

Moby írta:Ha type-c -s, akkor simán. Ha Thunderbolt2-es, akkor átalakítóval. Mer az még displayporton ment.
Nyilván nem Type-C-s, hiszen akkor gondolom menne a Type-C lukkal. Ezt még én, a fogalmatlan Windows amatőr, a candy crush installáló mágus is kitaláltam. :D De ja, ez az adapter kell, most néztem az egyik kolléga gépén.

Ez azé' jó, mert ha itt céges monitor csere lesz valaha, akkor tuti nyúlok belőle, az addigra már C csatlakozós VGA-hoz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32915 2018.10.10. 14:05

Moby írta:A hardverhez értenél ennyire édesapám, mint a windows 10 mosdatásához :D
Type-C-n ma már mindent lehet vinni. Az lesz(lett) az ultimate konnektor.
Displayport over Type-C
Thunderbolt3 over Type-C
Tisztában vagyok vele, csak arra utaltam, hogy már két éve ez a trendy panaszkodás, hogy jajjnincsrajta usb-c, mintha az lenne a legfontosabb paraméter, aztán gondoltam ezt gyorsan kipipálom, hogy ezzel sincs gond.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32916 2018.10.10. 14:07

DanielT írta:1. Vagy valamelyikünk hazudik.
2. Vagy egy kibaszott okádék mocsok a Win 10 amiről senki nem tudja hogyan működik és mit csinál.

Nincs több opció.
Nyílván többféle install verzió van, csak a kendikressel települős annyira wtf, hogy én sem tudom értelmezni. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32917 2018.10.10. 14:11

Botond írta:Tisztában vagyok vele, csak arra utaltam, hogy már két éve ez a trendy panaszkodás, hogy jajjnincsrajta usb-c, mintha az lenne a legfontosabb paraméter, aztán gondoltam ezt gyorsan kipipálom, hogy ezzel sincs gond.
Azért az mégiscsak vicces, hogy az apple mit bénázott össze a thunderbolt csatlakozókkal, hogy a megapörgés végén végül mégis ott landoljon, ahol mindnenki más :D
De azé az ipaden még mindig lightning van. CSAKAZÉRTIS! :idiota:

Hihtetlen, hogy ez a két kontár uralja a technológiai világot.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32918 2018.10.10. 14:14

Moby írta:Azért az mégiscsak vicces, hogy az apple mit bénázott össze a thunderbolt csatlakozókkal, hogy a megapörgés végén végül mégis ott landoljon, ahol mindnenki más :D
De azé az ipaden még mindig lightning van. CSAKAZÉRTIS! :idiota:
Figyi, nem vagyok uptodate a témában, mert iphoneom nem volt a 4 óta, most még csak szemezek az xs-el, de asszem azon is TB van, és szerintem nem is a TB-t cserélik le, hanem ugye nekik két darabból áll a töltő, van a töltőfej és van a kábel, amiből a kábel az egyik végén az iphonera/ipadre csatlakozik, az a TB fej, a másik végén meg a töltőfej, oda is csatlakozik a kábel, de oda sima USB módon. Na most nekem az a megértésem (lehet totálisan félreértem a szitut amúgy), hogy ebből a sima usb csatlakozásból lesz usb-c, a másik végén, ami a ketyerébe marad, na ott marad a TB, ahogy eddig is. Vagy te máshogy értelmezed az eddigi infókat?
Avatar
Moby

Hozzászólás #32919 2018.10.10. 14:30

Botond írta:Figyi, nem vagyok uptodate a témában, mert iphoneom nem volt a 4 óta, most még csak szemezek az xs-el, de asszem azon is TB van, és szerintem nem is a TB-t cserélik le, hanem ugye nekik két darabból áll a töltő, van a töltőfej és van a kábel, amiből a kábel az egyik végén az iphonera/ipadre csatlakozik, az a TB fej, a másik végén meg a töltőfej, oda is csatlakozik a kábel, de oda sima USB módon. Na most nekem az a megértésem (lehet totálisan félreértem a szitut amúgy), hogy ebből a sima usb csatlakozásból lesz usb-c, a másik végén, ami a ketyerébe marad, na ott marad a TB, ahogy eddig is. Vagy te máshogy értelmezed az eddigi infókat?
Kevered. A lightning nem Thunderbolt. Az egyik egy csatlakozó, a másik meg egy busz. De lehet vonni linghningon is thunderboltot. Meg usb-c-n is. De ez itt most lényegtelen. Ennek a type-c egységesítésnek az a lényege, hogy a jövőben elegendő lehet egyetlen típusú kábel kb bármihez. Mindegy, hogy képet akarsz vinni, adatot, tölteni, usb-t, faszomot, type-c kábel kell, és sanyi. Na kivétel az apple mobil eszközei. Azokhoz marad a lighning.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32920 2018.10.10. 14:54

Moby írta:Kevered. A lightning nem Thunderbolt. Az egyik egy csatlakozó, a másik meg egy busz. De lehet vonni linghningon is thunderboltot. Meg usb-c-n is. De ez itt most lényegtelen. Ennek a type-c egységesítésnek az a lényege, hogy a jövőben elegendő lehet egyetlen típusú kábel kb bármihez. Mindegy, hogy képet akarsz vinni, adatot, tölteni, usb-t, faszomot, type-c kábel kell, és sanyi. Na kivétel az apple mobil eszközei. Azokhoz marad a lighning.
jah ez egy törvény miatt van a túl sok szemét miatt tudtommal, bár arra már nem emlékszem mikorra kell ezt teljesíteni a gyártóknak
Avatar
Botond

Hozzászólás #32921 2018.10.10. 15:08

Moby írta:Kevered. A lightning nem Thunderbolt. Az egyik egy csatlakozó, a másik meg egy busz. De lehet vonni linghningon is thunderboltot. Meg usb-c-n is. De ez itt most lényegtelen. Ennek a type-c egységesítésnek az a lényege, hogy a jövőben elegendő lehet egyetlen típusú kábel kb bármihez. Mindegy, hogy képet akarsz vinni, adatot, tölteni, usb-t, faszomot, type-c kábel kell, és sanyi. Na kivétel az apple mobil eszközei. Azokhoz marad a lighning.
Na, lightning, tényleg. Szóval az én értésem szerint nem azt a végét változtatják a kábelnek, hanem a másikat, ahol most a sima usb van. És akkor így rá tudod dugni az usb-c végét a macbookra, hogy azon vegye fel az áramot, a másik vége meg marad lightning és az megy a telefonba/ipadbe továbbra is. Meg a töltőfej is ilyen lesz, hogy nem usb véggel csatlakozik, hanem usb-cvel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32922 2018.10.10. 15:59

Micsu írta:jah ez egy törvény miatt van a túl sok szemét miatt tudtommal, bár arra már nem emlékszem mikorra kell ezt teljesíteni a gyártóknak
Volt már ilyen "tövény" az USB C-re is. Érdekes módon a tetű Apple-re nem vonatkozott.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32923 2018.10.10. 16:30

Moby írta:Amúgy meg az összes RTX-en rajta van a type-c, nem csak a titánon, meg az új monitorokon is rajtvan a type-c már. Szokjatok hozzá, ez lesz a monitorcsatlakozó mostanmár.
Havernál volt egy noti, amit type-C-vel kötött hangra + képre, hát amit összeszopott vele... A Windowsban beállított valamit hangkimenetnek, aztán full máshol szólalt meg, kép meg kb. minden második indításnál volt csak, egyébként meg fekete kijelző.
Kb. annyira hiányzik, mint szar a zsebbe a Displayport és a HDMI (+ezek mini változatai) mellé sokadiknak. Persze abból az 5 emberből, akinek még nem a szekrény alján rohad a víár szemüveg 2 nagyon örül, mert megengedhetik maguknak az ertéikszet és így kevesebb lesz a kábel a szobányi setuphoz.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32924 2018.10.10. 16:34

DanielT írta:Volt már ilyen "tövény" az USB C-re is. Érdekes módon a tetű Apple-re nem vonatkozott.
Micro-USBre volt az, de igen, az applere nem vonatkozott. Orwell állatfarmjában is megírták, hogy minden állat egyenlő, csak vannak egyenlőbbek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32925 2018.10.10. 16:47

Botond írta:Micro-USBre volt az, de igen, az applere nem vonatkozott. Orwell állatfarmjában is megírták, hogy minden állat egyenlő, csak vannak egyenlőbbek.
Ja, nyilván micro-t akartam írni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32926 2018.10.10. 16:57

DanielT írta:Ja, nyilván micro-t akartam írni.
Én ma ugye a lightningot hívtam thunderboltnak, szóval mi vagyunk a csatlakozó-expert szekció! <koccintós smiley>
Ménincskoccintós?! :pias:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32927 2018.10.10. 18:47

Mai goodguy ms epizód:
Gamepass-al nyomtam, de ahogy sejtettem, az alap verzát adják, meg utolag belegondolva nemis eri meg, mert ezen kivül semmi nem érint, gow4-et egysher inditottam el, fél orat se birtam.
No mondom lemondom, es megveszem az ultimate-et, lemondasnal felkinalja, h a fizetesi idoig hasznalhatom, vagy megszüntetem egyből, s visszaadják a 3k-t, ezen meglepődtem, ilyet sehol nem láttam még, és nemis egy napja fizettem elő, ingyenes 2hetre rahuztam még 2-t.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32928 2018.10.10. 19:18

Botond írta:Na, lightning, tényleg. Szóval az én értésem szerint nem azt a végét változtatják a kábelnek, hanem a másikat, ahol most a sima usb van. És akkor így rá tudod dugni az usb-c végét a macbookra, hogy azon vegye fel az áramot, a másik vége meg marad lightning és az megy a telefonba/ipadbe továbbra is. Meg a töltőfej is ilyen lesz, hogy nem usb véggel csatlakozik, hanem usb-cvel.
Nemhiszem, nekem is type c a mate 10, de a töltőfej meg a kábel vége is sima usb, de haver mac-jén is ugyanigy van, van rajta egy type-c, azt csokolom, a masik vége meg sima usb. Pedig a magsafe töltőkábel volt. Kb az egyetlen dolog ami egy fasza ötlet volt az apple-től, de inkább kicserélték sima bedugós csatira, ami ha töltőn van, még egy nyomi pendriveot vagy fizyfaszt SE lehet rádugni elosztó meg kisfaszom nélkül. :gun: :falbav:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32929 2018.10.10. 22:57

Biztos sokan örülnek neki, hogy ps4-re is megvettem a bf1-et LOL Dobtam rá egy ezerhatot, xboxon már nagyon kevesen tolják.
Igyekszem osztozni velük a boldogságukban, ahogy lehet.

phpBB [media]


Kár, hogy az előző köröm elfelejtettem rögzíteni, az épp 41/9 lett :hehe:
Avatar
arty

Hozzászólás #32930 2018.10.11. 00:22

Moby írta:Biztos sokan örülnek neki, hogy ps4-re is megvettem a bf1-et + video
uh ... amikor MINDEN összejön ... :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #32931 2018.10.11. 09:34

Szarazipon csak összeszedte a herCeket. Viszont nulla darab van nekik eladó az összes típusból összesen. Nem kapnak pízt akkor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32932 2018.10.11. 09:48

Moby írta:Biztos sokan örülnek neki, hogy ps4-re is megvettem a bf1-et LOL Dobtam rá egy ezerhatot, xboxon már nagyon kevesen tolják.
Igyekszem osztozni velük a boldogságukban, ahogy lehet.

[video]Fogyatékosok.avi[/video]

Kár, hogy az előző köröm elfelejtettem rögzíteni, az épp 41/9 lett :hehe:
Az ellenfeleknél nincs fegyver? Mert csak rohannak szembe és trancsírozódnak, mint a legutolsó putri Steam greenlightos zombigém ripoffban.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32933 2018.10.11. 09:58

DanielT írta:Az ellenfeleknél nincs fegyver? Mert csak rohannak szembe és trancsírozódnak, mint a legutolsó putri Steam greenlightos zombigém ripoffban.
PS4et vettek, szóval verified, hogy agyuk az nincs. :nemtudom:
Boldog Yaddle55 napot mindenkinek!
Avatar
Moby

Hozzászólás #32934 2018.10.11. 10:24

DanielT írta:Az ellenfeleknél nincs fegyver? Mert csak rohannak szembe és trancsírozódnak, mint a legutolsó putri Steam greenlightos zombigém ripoffban.
Me egyébként az emberek nem olyanok, mint a legutolsó putri Steam greenlightos zombigém ripoffban? :vigyor3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32935 2018.10.11. 10:25

Bolgodot Yaddle, az ajcsit már megkaptad a porszívó személyében! :puszis:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32936 2018.10.11. 10:31

Boldog szülinapot Yaddle55!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32937 2018.10.11. 10:34

DanielT írta:Bolgodot Yaddle, az ajcsit már megkaptad a porszívó személyében! :puszis:
Már csak az a kérdés, hogy a postásból lett porszívóügynöknek mennyi volt a jutaléka.

Yaddle-t pedig az Isten éltesse!
Avatar
Botond

Hozzászólás #32938 2018.10.11. 10:35

Zóanagyvarázsló írta:Már csak az a kérdés, hogy a postásból lett porszívóügynöknek mennyi volt a jutaléka.

Yaddle-t pedig az Isten éltesse!
A postás mindig kétszer csönget és holnap hozza a jóáron beszerzett octopathomat. :) Mondjuk a szüleimhez, szóval a kis kezembe csak jövő hétvégén kerül, de újabb pipa a listán.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32939 2018.10.11. 10:40

Engem is utolért a Windows 10-átok. Tegnap este frissítéssel állítottam le a gépet, erre ma kicsit döcögve indult, eltűnt a desktop meg minden. Kellett pár perc troubleshooting és IconCache.db-törlés, hogy minden újra tökéletesen működjön :rinya:

Tényleg nem volt ennyi szívásra sem igényem, de titeket olvasva szerencsésnek érzem magam, hogy ennyivel megúsztam a Windows-járvány eme fázisát.

Amivel szívok, az a Win 7. Nem itthon, munkahelyen. Persze, csopvadt i3, a Microsoft InTune - és gondolom, az informatikusaink által - intézett frissítések megcseszik a munkaidőmet, és egyre lassabb és lassabb a vas. Tegnap vagy 3-4 percig tartott bezárnia egy Excel-táblázatot :wilting: Kéne egy Threadripper bentre. Meg adminjog.
Avatar
arty

Hozzászólás #32940 2018.10.11. 12:08

szegény intel, rendese lábonlőtték magukat a 9900as cpu exkluzív "teszteltetésével" :D (dögöljön meg minden gyártó az embargós/kivételezős kreténkedéseivel)

phpBB [media]


pedig papíron milyen frankó lett volna, ha a fél internet elhiszi, hogy az új kór 50%-ot üt a világon (prevgen intel és amd is)
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #32941 2018.10.11. 13:53

Nagyon köszönöm a jókívánságokat! :worship:

Nemsokára kibontom az Uncharted 4-et, ma este azzal folytatom a sort a PS4 Pro-n a HZD, LoA, Order 1886, God of War és a Spider-Man után...
Avatar
arty

Hozzászólás #32942 2018.10.11. 13:59

Yaddle55 írta:Nemsokára kibontom az Uncharted 4-et, ma este azzal folytatom a sort a PS4 Pro-n a HZD, LoA, Order 1886, God of War és a Spider-Man után...
döbbenetemet ki kell fejezzem, amiért nem azzal kezdted! :wilting: :smile:
Avatar
arty

Hozzászólás #32943 2018.10.11. 14:50

sony megcsinálja, 13 (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) évvel az xbox után pléhsztésönön is lehet nevet váltani !! :D (első ingyen, utána 10 dolcsi, psn+ al 5 dolcsi)

de az ördög a részletekben rejlik:
- csak a 2018 április 1 után kiadott játékokban müxik majd tutira, régebbiek errorozhatnak
- ergo igazolást nyert, hogy ezek a büdösparaszt-kókler-laikus-seggek tényleg a psnid-d alapján azonosítottak a ps3 korszakban, majd amikor a ps4et bezetették, nem váltottak, vitték tovább ezt a szánalmas, iszonyat amatőr hibát (ps3 mehetett volna a legacy névvel, míg ps4en ehez lett volna rendelve egy új_psn_id, ami változhat és minden app ezt jelenítette volna meg ps4en - én bevallom azt hittem, hogy ez megvan, éppcsak a sony szarik az egészre... nos: nem!)
- ok, kretének voltak két genen át, rendben - de a ps5 küszöbén miért olyan kurva fontos most szétbaszni a curr/prevgent? ha 13 évet "kibírtunk" a feature nélkül, nem várhattak volna még 1-2-t???

az MS a KEZDETEKTŐL egy "nem látható azonosítószámmal" azonosít, ez a "kulcs", ehez kapcsolódik a többi egyéb tulajdonságod (mező): neved, címed, hitelkártyád, jelmondatod, stb stb stb
ez az "elv" ájtíben szerintem a relációs adatbázisok őskora óta ALAP, még egy fullkezdőnél is - lehet a japóknál a portás rakta össze a rendszert???

amikor megtörték őket, persze buktak ki érdekességek (világ legszarabb infosai ülnek náluk, ok, de.... MINDEN TERÜLETEN?), de ez tényleg a legalja
Avatar
arty

Hozzászólás #32944 2018.10.11. 15:08

FH3 vs FH4

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #32945 2018.10.11. 19:23

arty írta:FH3 vs FH4
[video]LOLkabolka.mpeg[/video]
Kurvajó, ha valamit el lehet baszni valahogy, az MS kikutatja a módját :DDD
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32946 2018.10.11. 19:42

Kerdem en mire fel a 60 euros arcedula?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32948 2018.10.11. 20:41

Boldogat Yaddle! :integet2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32949 2018.10.12. 11:11

deep írta:Kurvajó, ha valamit el lehet baszni valahogy, az MS kikutatja a módját :DDD
Vagy már szartak rá, hogy raytrace nélkül is csodaszép legyen és majd raytracelve mutatja meg magát igazán a karosszérián megcsillanó napfény. Pont akkor jött ki, amikor a raytraces kártya, meg a raytraces directx, és mindez véletlen lenne? Akkor tényleg oltári nagy balfaszok vannak az MSnél.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32950 2018.10.12. 11:12

Nekem az idei a legerősebb géming évem hosszú idő óta, az előbb leadtam az idei nem is tudom hanyadik preorderem. 4.? 5.? Mindegy, kedden jön a starlink is hozzám, mivel ps4 és x1-em nincs, így switchre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32951 2018.10.12. 11:43

Botond írta:Nekem az idei a legerősebb géming évem hosszú idő óta, az előbb leadtam az idei nem is tudom hanyadik preorderem. 4.? 5.? Mindegy, kedden jön a starlink is hozzám, mivel ps4 és x1-em nincs, így switchre.

Asse tudom mi az, szóval rákerestem. Legalább azt értem, hogy miért nem tudom mi az, de hogy mi a gecit láttam, az nem :D
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #32952 2018.10.12. 12:17

Moby írta:Asse tudom mi az, szóval rákerestem. Legalább azt értem, hogy miért nem tudom mi az, de hogy mi a gecit láttam, az nem :D
starlink.avi
Szerintem ez pont az a cutie-pie cucc, ami a nyuszismárió is volt. Tudom vele szélesíteni a gyerek látókörét a minecrafton túl, de nem túl HC dolog, és talán még én is végig tudom tolni. Engem meggyőztek az eddigi infók, aztán max nem lesz se neki való se nekem elviselhető, akkor meg eladom, osztkész. Csak úgy magamnak nyilván nem vennék ilyesmit. Ahogy civ6ot se venném meg n+1. platformra protest vásárlás ide vagy oda. Dió3at viszont magamnak tervezem venni, szóval még minimum két preorder lesz idén.
RDR2 nem jön switchre? :D
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32953 2018.10.12. 12:30

Botond írta:RDR2 nem jön switchre? :D
De, 640x480@12 lesz a target :guluszem1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32954 2018.10.12. 12:50

Mekee írta:De, 640x480@12 lesz a target :guluszem1:
Nem értem ezt a cinikus hozzáállást. 640*480 tök oké lenne, akár kevesebb objektummal is, hogy bírja fix 30-al. A múltkor linkeltem, hogy az rtx titán is ideális 640*480hoz, szóval az még a mai napig egy teljesen jó felbontás. Messzebb ülsz és a 4k is ugyanazt tudja csak, mint tudjuk. :D
Amúgy szerintem ha lenne handheld rdr, akár csak az első részből is, azt is zabálná mindenki. Mindegy, akkor marad a dió3. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32955 2018.10.12. 13:32

Botond írta:Nekem az idei a legerősebb géming évem hosszú idő óta, az előbb leadtam az idei nem is tudom hanyadik preorderem. 4.? 5.? Mindegy, kedden jön a starlink is hozzám, mivel ps4 és x1-em nincs, így switchre.
nameg ebben az evben kerultel meg lejjebb a godorbe :D
Avatar
eje75

Hozzászólás #32956 2018.10.12. 14:07

Megvettem ezt a Black Ops 4-et, de minek... akkora kalap szar, hogy arra nincs szó...kerülje mindenki mint a pestist...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32957 2018.10.12. 14:22

eje75 írta:Megvettem ezt a Black Ops 4-et, de minek... akkora kalap szar, hogy arra nincs szó...kerülje mindenki mint a pestist...
koszonjuk az infot, pedig sztem a fel topik gondolkozott rajta h megveszi :P
Avatar
arty

Hozzászólás #32958 2018.10.12. 14:39

eje75 írta:Megvettem ezt a Black Ops 4-et, de minek... akkora kalap szar, hogy arra nincs szó...kerülje mindenki mint a pestist...
pénzt adtál érte?! :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #32959 2018.10.12. 14:40

Micsu írta:koszonjuk az infot, pedig sztem a fel topik gondolkozott rajta h megveszi :P
Sose tudhatod...Egyébként szívesen! Legyen neked is szép napod!
Spoiler
jljlkl.gif
Avatar
arty

Hozzászólás #32960 2018.10.12. 14:41

Botond írta:Vagy már szartak rá, hogy raytrace nélkül is csodaszép legyen és majd raytracelve mutatja meg magát igazán a karosszérián megcsillanó napfény. Pont akkor jött ki, amikor a raytraces kártya, meg a raytraces directx, és mindez véletlen lenne? Akkor tényleg oltári nagy balfaszok vannak az MSnél.
ha ez nem szarkazmus.... öö... szerinted a 7 db pécés példányért kellett volna réjtrészelniük?? ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32961 2018.10.12. 14:41

Ezt meg érdemes csak a szereplők kamerába fordulása miatt megnézni.

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #32962 2018.10.12. 14:48

arty írta:pénzt adtál érte?! :(
Az a legkevesebb...Itthon vagyok unatkozom... érdekelt milyen lett a blackout... hát szar... egy kill. így írható le: meglátjuk egymást és kb 6-8 mp-ig lövünk amíg valaki meghal... ahogy megfigyeltem a playerek 60% csak megáll, nem oldalaz, nem csinál semmit csak ontja az ólmot.... 38% jumper... 2 % meg prone-ol... fos az egész... megyek tolom tovább az Insurgency-t...
Avatar
eje75

Hozzászólás #32963 2018.10.12. 14:52

DanielT írta:Ezt meg érdemes csak a szereplők kamerába fordulása miatt megnézni.
Ebben a trailerben csak kb. Bruce Willis nem szerepelt... :wilting: :wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #32964 2018.10.12. 15:16

eje75 írta:Az a legkevesebb...Itthon vagyok unatkozom... érdekelt milyen lett a blackout... hát szar... egy kill. így írható le: meglátjuk egymást és kb 6-8 mp-ig lövünk amíg valaki meghal... ahogy megfigyeltem a playerek 60% csak megáll, nem oldalaz, nem csinál semmit csak ontja az ólmot.... 38% jumper... 2 % meg prone-ol... fos az egész... megyek tolom tovább az Insurgency-t...
de így hogy fog bukni a szinglitlen fos, ha még te is pénzt adsz érte, 5 perc multiért cserébe? :D akkor legalább jáccad bammeg, ha már megvetted! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32965 2018.10.12. 15:20

DanielT írta:Ezt meg érdemes csak a szereplők kamerába fordulása miatt megnézni.

phpBB [media]
mellesleg kurva jól néznek ki az űrös részek, design, ui (az alfa alpján) nagyon rendben van
megjelenik valaha?
Avatar
Moby

Hozzászólás #32966 2018.10.12. 15:44

Micsu írta:mellesleg kurva jól néznek ki az űrös részek, design, ui (az alfa alpján) nagyon rendben van
megjelenik valaha?
nyilván nem, és ha nincs játékod, olyankor kell összerántani a mozikból már éppen kikopott hírességeket, és velük eladni a semmit. A végén nekem kicsit hiányzott még haddaway, aki egy csillagközi színpadról beleénekelhette volna a whatislove-ot a mélyűrbe, de végeredményben így sem volt rossz.
A koncepció fergetes, jó lenne, ha egyszer valaki képes lenne megvalósítani.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32967 2018.10.12. 15:52

Moby írta:nyilván nem, és ha nincs játékod, olyankor kell összerántani a mozikból már éppen kikopott hírességeket, és velük eladni a semmit. A végén nekem kicsit hiányzott még haddaway, aki egy csillagközi színpadról beleénekelhette volna a whatislove-ot a mélyűrbe, de végeredményben így sem volt rossz.
A koncepció fergetes, jó lenne, ha egyszer valaki képes lenne megvalósítani.
ilyen mikor a plebejus beleszól a készítésbe, asszem a sztárok egyik backer cél volt, sztem maguk se hitték hogy elérik csak valami célt ki kellett tűzni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32968 2018.10.12. 16:30

Nekem ennyi már elég is volt a játékból, tök jó meglepik voltak a karakterek. A többit simán hozzáképzelem, hogy volt egy jó sztori. A valóság indukálta csalódásra nincs szükségem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32969 2018.10.12. 16:30

DanielT írta:Nekem ennyi már elég is volt a játékból, tök jó meglepik voltak a karakterek. A többit simán hozzáképzelem, hogy volt egy jó sztori. A valóság indukálta csalódásra nincs szükségem.
nahát ha véletlenül egy metascore 93as játék lenne belőle akkor se neked való lenne ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32970 2018.10.12. 16:33

Micsu írta:nahát ha véletlenül egy metascore 93as játék lenne belőle akkor se neked való lenne ;)
Ez így van. Se a kereskedelmi vagy nemtommi rész, se a repkedés nem érdekel. Az űr tök jó dolog, csak ŰRes.

Vissza: “Leáldozott.hu”