A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32831 2018.10.06. 10:29

DanielT írta:Tök jó ez a KUSSOLJ MÁR feature is! Percenként szól, hogy kussol és élvezd.
miota a vas darabokban van, nem hasznaltam w10-et, csak 8.1-et Tinkped-en, de... en nem emlekszek, hogy valaha is talalkoztam volna Koncsitaval. installkor megadtam, hogy nem köll, es nem is jött elö SOHA, honapokig. vagy azota visszamaszik, mindegy mit csinalsz?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32832 2018.10.06. 10:30

most olvasom, hogy az uj MacOS-ben is van dark theme. lusta vagyok utananezni, de feltetelezem, hogy abban legalabb konzisztens a dolog.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32833 2018.10.06. 10:47

SlickAdam írta:miota a vas darabokban van, nem hasznaltam w10-et, csak 8.1-et Tinkped-en, de... en nem emlekszek, hogy valaha is talalkoztam volna Koncsitaval. installkor megadtam, hogy nem köll, es nem is jött elö SOHA, honapokig. vagy azota visszamaszik, mindegy mit csinalsz?
Ez nem nálam van, reddit windows 10 topikba ÖMLENEK.

Thinkpaden 8.1-gyel semmi bajom, soha.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32834 2018.10.06. 10:47

SlickAdam írta:most olvasom, hogy az uj MacOS-ben is van dark theme. lusta vagyok utananezni, de feltetelezem, hogy abban legalabb konzisztens a dolog.
Sokkal szebb, mint ez a fekete.bmp genny, amit az MS kiszenvedett.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32835 2018.10.06. 10:51

DanielT írta:Tök jó ez a KUSSOLJ MÁR feature is! Percenként szól, hogy kussol és élvezd.
Ezt már vagy 2 update óta csinálja. Eddig szimplán leszartam a notification centert és 0 alkalommal zavart az értesítés, most meg állandóan felugrik, hogy blokkóta', amit amúgysem néznék meg sose. :wilting:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32836 2018.10.06. 10:57

DanielT írta:Sokkal szebb, mint ez a fekete.bmp genny, amit az MS kiszenvedett.
ja w10-ben ez annyi, hogy full fekete es kesz? :wilting:
Kép

:banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32837 2018.10.06. 11:11

SlickAdam írta:ja w10-ben ez annyi, hogy full fekete es kesz? :wilting:
Kép

:banplz:
90%-ban reprezentálja a helyzetet. :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32838 2018.10.06. 11:55

DanielT írta:Ez nem szerencse, hanem tutifrankó multiglobálnacionális frankóság, hogy egy store menü egyszerre 3 nyelven is megjelenik! Ezek aztán tudnak E!

2018-10-06 10_17_38-.jpg
nem valo neked windoz nah :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32839 2018.10.06. 14:45

Az elején a városi résznél látszik az első Forza, ami tényleg jól néz ki. A fények, felületek, környezet. :eljen:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32840 2018.10.06. 15:01

DanielT írta:Az elején a városi résznél látszik az első Forza, ami tényleg jól néz ki. A fények, felületek, környezet. :eljen:
Azért a videós megoldotta, hogy így is ultra paraszt legyen a kormány + külső nézet kombóval. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32841 2018.10.06. 19:05

Végre egy jó PC exkluzív. :) Minőségi szexjátékból hiány van, de ez ráadásul elég vicces is. Patreon oldalán van letölthető demó.

3D Naked Fighter

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #32842 2018.10.06. 20:27

skinnyman írta:Mondjuk sok mai white knight siman a faszinak menne neki ilyen helyzetben, mert nyilvan teljesen kizart, hogy a csaj hibaja legyen a dolog (not)
ez régen is így volt, csak akkor nem volt sok belőled, aki ezen megakadjon és jajszegényférfiakozzon.
Avatar
arty

Hozzászólás #32843 2018.10.06. 20:32

DanielT írta:Arty egy kis reality csekk megint: Akkoriban elérhető SLI álomgép, ma lenne vagy 1.5 millió Ft és folyosón 42 frémes Oblivion ficcen a 16 frémre is beszakadó, bugos grafikás Crysis mellé... meg a többinek is lóg a bele.
debezzeg ma egy slikonfig az konzolos problémamentesség, ill. nincsenek folyosón 42re dadogó fosportok se?

plusz: mivel manapság is szokott lenni összevetés, tegyük már a baloldalra a 360as oblivion IQját és frémjét.

régenmindenjobbvolt (de a konzol biztos, aha)
Avatar
arty

Hozzászólás #32844 2018.10.06. 20:48

DanielT írta:Az elején a városi résznél látszik az első Forza, ami tényleg jól néz ki. A fények, felületek, környezet. :eljen:
naneeeee - ez, pont itt?!

fh_osregi.jpg

fh_most.jpg


szerintem
a.) mindkettő fasza
b.) mindkettő ocsmány

igazából amikor egy forzában a narancs napsugarak sííímogatják a tájat, inkább elforfulnék... (sokszor)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32845 2018.10.06. 21:29

arty írta:naneeeee - ez, pont itt?!

fh_osregi.jpg

fh_most.jpg


szerintem
a.) mindkettő fasza
b.) mindkettő ocsmány

igazából amikor egy forzában a narancs napsugarak sííímogatják a tájat, inkább elforfulnék... (sokszor)
A felső egy középfos.
Avatar
arty

Hozzászólás #32846 2018.10.06. 22:20

phpBB [media]

frankó téma, kár, hogy nagyon kevés játékot mutatott csak be :(

amikor az első (és utolsó) crt-m vettem, talán '97-ben, komoly fejfájás volt, hogy 4:3 vagy 16:9 legyen ... és a tévéadások miatt végül az előbbi mellett döntöttem :(
kb 2 évig örülhettem, amikor beindult a dvd boom (nekem ez a Matrix '99 évvégi, amcsi megjelenése volt) és filmnézésre kapásból elbuktam a 72 centis átmérőből ... ööö... sokat :)
(a filmbe nagyítás pont ugyanúgy nem volt alternatíva, ahogy szinkronnal se néztem onnantól filmet)

gémingre nyilván később vált volna superiorrá a széles formátum(x360/2005), de addigra már inkább az lcd volt a vágyott kijelző (meg mivel pécén sz*ptam, ott a widescreen talán szóba se jött? jókis 5:4-ben rohadtam éveken át :( )
skinnyman

Hozzászólás #32847 2018.10.06. 22:23

arty írta:ez régen is így volt, csak akkor nem volt sok belőled, aki ezen megakadjon és jajszegényférfiakozzon.
Felolem nyugodtan barki szetveretheti/kinyirathatja magat, a legkevesbe sem erdekel. Igy mukodik a termeszetes szelekcio.

DT: rossz a link sztem
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32848 2018.10.06. 22:52

skinnyman írta:DT: rossz a link sztem
Ja köszi, javítottam. Most már mindenki kattithat a 3d Meztelen Verősdi linkre és nem Colin Furze fog rá vigyorogni, talpig felöltözve!
Avatar
Moby

Hozzászólás #32849 2018.10.06. 22:53

Nyomtam kicsit a Lara Croft seggének árnyékából pár órát(XOX). Elképesztő hol tartanak már ezek is vizualitásban :O
Hát, a játék olyan szarocska, ez a reboot állapotokból már sosem fog kibújni, de ezt is elmondták már sokan. Egyszer végiggurulni jó lesz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32850 2018.10.07. 11:42

Moby írta:Nyomtam kicsit a Lara Croft seggének árnyékából pár órát(XOX). Elképesztő hol tartanak már ezek is vizualitásban :O
Hát, a játék olyan szarocska, ez a reboot állapotokból már sosem fog kibújni, de ezt is elmondták már sokan. Egyszer végiggurulni jó lesz.
Annyira megihletett ez a csodás sztori, hogy én meg mindjárt elindítom a Far Cry 5-öt. Szuper ma gémernek lenni, hogy ötödik és tizenötödik részeket is nyomhatunk ugyanabból! És ezek kombinációit más cím alatt. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32851 2018.10.07. 14:17

DanielT írta:Annyira megihletett ez a csodás sztori, hogy én meg mindjárt elindítom a Far Cry 5-öt. Szuper ma gémernek lenni, hogy ötödik és tizenötödik részeket is nyomhatunk ugyanabból! És ezek kombinációit más cím alatt. :eljen:
Ha sok az újdonság, és a régi ízekre vágysz akkor donáljál 750 dodót a system shock remakere, és tolhatod az alfáját. Nem elütés, hétötven USD. Na meg ahogy az öregek mondják, járt utat járatlanért el ne hagyj!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32852 2018.10.07. 15:46

Eddig bírtam, kb 2 órát nyomtam, kis megszakításokkal. Élvezetet azt 0.0 másodpercig okozott.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32853 2018.10.07. 16:36

Botond írta:Ha sok az újdonság, és a régi ízekre vágysz akkor donáljál 750 dodót a system shock remakere, és tolhatod az alfáját. Nem elütés, hétötven USD. Na meg ahogy az öregek mondják, járt utat járatlanért el ne hagyj!
lehet jobban megéri egyébként mint a tomb 60ért
Avatar
Moby

Hozzászólás #32854 2018.10.07. 16:54

Micsu írta:lehet jobban megéri egyébként mint a tomb 60ért
Az biztos. Nekem olyan ezerötszázba lesz, ettől kicsit többet is csak fogcsikorgatva fizetnék ki érte.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32855 2018.10.07. 21:56

Hát ez rohadt jó. :D Azt a setupot nézzétek meg, amit ehhez csinálnia kellett.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #32856 2018.10.08. 08:32

Na, végleg visszavonták a 1809-es update-et.
Ugyanis random törlődnek fileok a userek gépeiről, és az ms sem tudja miért...

Ezek a kontár tetvek bazdmeg atyaúristen... :wilting:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32857 2018.10.08. 09:06

Moby írta:Ezek a kontár tetvek bazdmeg atyaúristen... :wilting:
:nezze:
Spoiler
Kép
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #32858 2018.10.08. 09:07

Moby írta:Na, végleg visszavonták a 1809-es update-et.
Ugyanis random törlődnek fileok a userek gépeiről, és az ms sem tudja miért...

Ezek a kontár tetvek bazdmeg atyaúristen... :wilting:
Ja, ez már múlt pénteken kiderült. Nadeviszont. Szarazipon miért csak 2080ast árul? Hol vannak a tiájok?!
Dani, add elő a lopott holmit, ezek a szaraziponosok miért nem árulnak tiájt?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32859 2018.10.08. 10:11

Moby írta:Na, végleg visszavonták a 1809-es update-et.
Ugyanis random törlődnek fileok a userek gépeiről, és az ms sem tudja miért...

Ezek a kontár tetvek bazdmeg atyaúristen... :wilting:
FÉRGEK. Mindenkit ki kéne rúgni, ezzel a tetves Satya Nadellával az élen.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32860 2018.10.08. 10:48

Valaki feldobta egyébként, hogy mitől lett ekkora genny az MS fejlesztői részlege: diversity hires. Tehát fejlesztőket nem azért vesznek fel, mert jók, hanem mert feketék, barnák, zöltek, transzneműek, stb. Kényszerített, vagy erőltetett kisebbségi diverzitás/elfogadás. Sok nyomorult wannabe SJW HR-es, meg a jól hangzó divatos agenda teszik tönkre a szakmaiságot.

ÉS! Mit ad isten, pont megjelent egy kiszivárgott UBIFOS agymosásról szóló beszámoló, ahol a pozitív diszkrimináció és az összes bullshit csodásan, vállalati cukormázba öntve látható.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32861 2018.10.08. 11:26

DanielT írta:Valaki feldobta egyébként, hogy mitől lett ekkora genny az MS fejlesztői részlege: diversity hires. Tehát fejlesztőket nem azért vesznek fel, mert jók, hanem mert feketék, barnák, zöltek, transzneműek, stb. Kényszerített, vagy erőltetett kisebbségi diverzitás/elfogadás. Sok nyomorult wannabe SJW HR-es, meg a jól hangzó divatos agenda teszik tönkre a szakmaiságot.

ÉS! Mit ad isten, pont megjelent egy kiszivárgott UBIFOS agymosásról szóló beszámoló, ahol a pozitív diszkrimináció és az összes bullshit csodásan, vállalati cukormázba öntve látható.
Szerintem a Leáldozott Topikra is ráférne egy kis vérfrissítés, ehhez kellene egy új Chief Diversity Officer, mert az előző munkájának köszönhetően csak az autisták és diszlexiások vannak (túl)reprezentálva, de eközben egyetlen transznemű elefántfóka sem ír ide :rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32862 2018.10.08. 11:36

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem a Leáldozott Topikra is ráférne egy kis vérfrissítés, ehhez kellene egy új Chief Diversity Officer, mert az előző munkájának köszönhetően csak az autisták és diszlexiások vannak (túl)reprezentálva, de eközben egyetlen transznemű elefántfóka sem ír ide :rinya:
Erre a pozícióra egyetlen alkalmas személy lett volna: SQJ. :rinya: :rinya: :rinya:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32863 2018.10.08. 11:54

Botond írta:Ja, ez már múlt pénteken kiderült. Nadeviszont. Szarazipon miért csak 2080ast árul? Hol vannak a tiájok?!
Dani, add elő a lopott holmit, ezek a szaraziponosok miért nem árulnak tiájt?!
Nem, a múlt pénteken vált opcionálissá a telepítés(akkor az intel driver probléma miatt), mától nem is lehetséges, és ez már a saját fasságuk miatt. Eltűnt. Visszahívták. Letörölték. Elföldelték.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32864 2018.10.08. 11:59

DanielT írta:Valaki feldobta egyébként, hogy mitől lett ekkora genny az MS fejlesztői részlege: diversity hires. Tehát fejlesztőket nem azért vesznek fel, mert jók, hanem mert feketék, barnák, zöltek, transzneműek, stb. Kényszerített, vagy erőltetett kisebbségi diverzitás/elfogadás. Sok nyomorult wannabe SJW HR-es, meg a jól hangzó divatos agenda teszik tönkre a szakmaiságot.
Botond nem ezt tanította nekünk :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32865 2018.10.08. 12:00

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem a Leáldozott Topikra is ráférne egy kis vérfrissítés, ehhez kellene egy új Chief Diversity Officer, mert az előző munkájának köszönhetően csak az autisták és diszlexiások vannak (túl)reprezentálva, de eközben egyetlen transznemű elefántfóka sem ír ide :rinya:
pedig én téged valami ladyboynak gondoltalak :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32866 2018.10.08. 13:12

DanielT írta:Erre a pozícióra egyetlen alkalmas személy lett volna: SQJ. :rinya: :rinya: :rinya:
Ne mismásoljál! Hun van a 2080tiáj a szaraziponból?! Mécsak 2080ast árulnak?! Nem úgy volt, hogy a tiáj kapható lesz és a sima csúszik? Fordítva van, rosszul olvastam, vagymivanmán?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32867 2018.10.08. 13:55

Botond írta:Ne mismásoljál! Hun van a 2080tiáj a szaraziponból?! Mécsak 2080ast árulnak?! Nem úgy volt, hogy a tiáj kapható lesz és a sima csúszik? Fordítva van, rosszul olvastam, vagymivanmán?
Kb annyira követem a sztorit, mint a tampon árak alakulását. :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32868 2018.10.08. 15:18

Botond írta:Ne mismásoljál! Hun van a 2080tiáj a szaraziponból?! Mécsak 2080ast árulnak?! Nem úgy volt, hogy a tiáj kapható lesz és a sima csúszik? Fordítva van, rosszul olvastam, vagymivanmán?
nem kell az neked, tudod jol, hogy a Switch-en többet szorakoztal eddig, mint az elözö, a mostani es a következö PC konfigodon együtt E. :nezze:

inkabb mondjad milyen a Mario Party! sose jatszottam velük.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32869 2018.10.08. 15:34

SlickAdam írta:nem kell az neked, tudod jol, hogy a Switch-en többet szorakoztal eddig, mint az elözö, a mostani es a következö PC konfigodon együtt E. :nezze:

inkabb mondjad milyen a Mario Party! sose jatszottam velük.
Hétvégén nem voltak itthon a gyerekek, szóval éppen csak belenéztem, és addig jutottam, hogy csak és kizárólag 1 joyconnal irányítható, szóval mindenképpen le kell pattintani a joyconokat és az egyikkel irányítani, másikat félrerakni. Ma jönnek haza, ha nincs sok lecke akkor ma lesz az éles teszt, ha nem akkor a héten vmikor. Hétvégén elutazunk Brüsszelbe várost nézni, szóval lehet majd a hotelben lesz a főpróba. Viszünk csomó joycont, hogy a pisilő kisfiúnak is jusson. Úgyhogy eddig még semmi érdemi. Mindenesetre switch sok pénzt meg fog enni idén, mert dió3 és civ6 is preorder lesz, mint a márióparty és a cpt toad is az volt. Ha lesz véleményem a partiról akkor megosztom majd itt.
Azért a 2080tiáj is érdekel, már csak azért is, mert nekem még sikerült a letiltás előtt felrakni az őszi patchet, szóval az én Windowsomban van réjtrészing, mert hogy az az új verzióval jött, aki lemaradt róla, annak hiába van esetleg FE 2080ti, ha a Windows nem réjtrészing ready nála. :D Na mindegy, akkor várok. Az most úgyis prímán megy. Hétvégén akartam rendelni iPhone xs-t, de szerencsére utána olvastam és még nem dualsimes, majd az iOS12.1el lesz az. Szóval ott is várakozás van. Hivatalos várakozó leszek lassan főállásban. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #32870 2018.10.08. 17:50

Geforce NOW.


Vagyis PS NOW.


Vagyis...Na. Project xCloud.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32871 2018.10.08. 18:11

Botond írta: mert dió3 és civ6 is preorder lesz
és 80iq felett ennek mi az értelme? vagy én nem tudom hogy ezek a verziók mi többet nyújtanak mint az eddigiek?
Avatar
Botond

Hozzászólás #32872 2018.10.08. 18:16

Micsu írta:és 80iq felett ennek mi az értelme? vagy én nem tudom hogy ezek a verziók mi többet nyújtanak mint az eddigiek?
Civ6ot a gyerek is ki akarja próbálni, az iOS és a win10 verzióra nem engedem rá, ott lesz neki a nintendós, az az ő platformja. A dió3 elé meg lusta vagyok leülni, de lehet lesz olyan lokáció ahol elkap a diablózhatnék, ha nem akkor meg kidobtam 18k-t az ablakon. Nem tudom lesz e offline módja, mert nyilván csak akkor érdekes, ha mondjuk repülőn lehet pörgetni vagy ilyesmi teljesen hagyományos felhasználási terület.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32873 2018.10.08. 18:25

Botond írta:Civ6ot a gyerek is ki akarja próbálni, az iOS és a win10 verzióra nem engedem rá, ott lesz neki a nintendós, az az ő platformja. A dió3 elé meg lusta vagyok leülni, de lehet lesz olyan lokáció ahol elkap a diablózhatnék, ha nem akkor meg kidobtam 18k-t az ablakon. Nem tudom lesz e offline módja, mert nyilván csak akkor érdekes, ha mondjuk repülőn lehet pörgetni vagy ilyesmi teljesen hagyományos felhasználási terület.
nem gondoltam volna hogy a gyerek civ6ozni akar :D (arra ios verza nem ok?)
Avatar
Botond

Hozzászólás #32874 2018.10.08. 18:37

Micsu írta:nem gondoltam volna hogy a gyerek civ6ozni akar :D (arra ios verza nem ok?)
Nem adom azt már a kezükbe, már az ipadet. Fiamnak ott a nintendoja, lányomnak a telefonja, meg az Xbox is az övék, osszák be, az én cuccaimtól három lépés távolság. :) Na nem mintha elérné a heti három órát a kockulási mennyiségük.
De amúgy is megvenném switchre is a civ6ot. Protest vásárlás. Jó az, jöjjön bele a kontent. Bármilyen platformra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32875 2018.10.08. 21:08

Moby írta:Geforce NOW.


Vagyis PS NOW.


Vagyis...Na. Project xCloud.
Tuti szupi lesz a minőség attól a cégtől, aki elhozta a gémereknek az Xbox One-t. :eljen: A videóban örömmel láttam a diverzitást, de lehetett volna még tuningolni. A divatos szemüveges intelligens néger és a női mérnök manapság már kicsit kevéske. Minimum egy transznemű ázsiai kellett volna még.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32876 2018.10.08. 21:51

Micsu írta:pedig én téged valami ladyboynak gondoltalak :mf2:
Áhá, akkor ezért találkoztál velem lelkesen kölcsönadni PS3-as játékaidat! De most komolyan elmondtad artynak is? Én eddig azt hittem, hogy a Kastélyvánia miatt próbál felcsalni magához :szomoru1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32877 2018.10.08. 21:53

Micsu írta:és 80iq felett ennek mi az értelme? vagy én nem tudom hogy ezek a verziók mi többet nyújtanak mint az eddigiek?
A Diablo 3 mellett azért a local co-op fegyvertény lehet, pláne a gyerekeket tekintve.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32878 2018.10.08. 22:20

DanielT írta:Tuti szupi lesz a minőség attól a cégtől, aki elhozta a gémereknek az Xbox One-t. :eljen: A videóban örömmel láttam a diverzitást, de lehetett volna még tuningolni. A divatos szemüveges intelligens néger és a női mérnök manapság már kicsit kevéske. Minimum egy transznemű ázsiai kellett volna még.
Meanwhile az nvidia megint hozzámbaszott egy geforce now hozzáférést.
Vajon látták, hogy hat percet üzemelt, és nem hitték el? Vagy mi a faszt akarnak ezek tőlem ENNYIRE? :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32879 2018.10.08. 23:00

Zóanagyvarázsló írta:A Diablo 3 mellett azért a local co-op fegyvertény lehet, pláne a gyerekeket tekintve.
mai gyerekek fortniteozni akarnak nem diablozni :P
Avatar
arty

Hozzászólás #32880 2018.10.09. 12:29

Moby írta:Nem, a múlt pénteken vált opcionálissá a telepítés(akkor az intel driver probléma miatt), mától nem is lehetséges, és ez már a saját fasságuk miatt. Eltűnt. Visszahívták. Letörölték. Elföldelték.
Nekem feltelepítették.
Aztán a cleanuppal letöröltem a download könyvtáramok kívül mindent.
Most akkor velem milesz? BOTOND!!!!!! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #32881 2018.10.09. 12:37

Micsu írta:és 80iq felett ennek mi az értelme? vagy én nem tudom hogy ezek a verziók mi többet nyújtanak mint az eddigiek?
4P egyképernyős coop + vetődés :P (szvicsre nemtom mit tudnak ebből átmenteni...)
Avatar
arty

Hozzászólás #32882 2018.10.09. 12:42

Moby írta:Meanwhile az nvidia megint hozzámbaszott egy geforce now hozzáférést.
Vajon látták, hogy hat percet üzemelt, és nem hitték el? Vagy mi a faszt akarnak ezek tőlem ENNYIRE? :idiota:
én vajon miért nem kapok 5 percet se, soha?! :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #32883 2018.10.09. 12:49

DanielT írta:Valaki feldobta egyébként, hogy mitől lett ekkora genny az MS fejlesztői részlege: diversity hires. Tehát fejlesztőket nem azért vesznek fel, mert jók, hanem mert feketék, barnák, zöltek, transzneműek, stb. Kényszerített, vagy erőltetett kisebbségi diverzitás/elfogadás. Sok nyomorult wannabe SJW HR-es, meg a jól hangzó divatos agenda teszik tönkre a szakmaiságot.

ÉS! Mit ad isten, pont megjelent egy kiszivárgott UBIFOS agymosásról szóló beszámoló, ahol a pozitív diszkrimináció és az összes bullshit csodásan, vállalati cukormázba öntve látható.
nem a diverzitymanager és felvettjei találták ki, hogy OS as a service. azt se, hogy az egész világon ülnek a programozócsoportok és készítik a kis saját buborékjukban a modulokat a nagy közösbe és hogy ez hűdejó.

az, hogy a frissen felvett, kvóta-néger nem ATOMPROFI, az apróság (lehet hogy atomprofi és lehet hogy majd az lesz és az is lehet, hogy kicsitbéna... nyilván nem néger pékek és mosogatók jelentkeznek egy ms-hez, ubisofthoz, stbhez...)
Avatar
Botond

Hozzászólás #32884 2018.10.09. 15:27

arty írta:Nekem feltelepítették.
Aztán a cleanuppal letöröltem a download könyvtáramok kívül mindent.
Most akkor velem milesz? BOTOND!!!!!! :D
Én minden este letörlöm full üresre az összes ssd-t és a vinyót is, és reggel tiszta lappal kezdek. Így nincs gond és adatvesztés! Ne feledd, el nem végzett munka sose vész kárba!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32885 2018.10.09. 20:10

Botond írta:Én minden este letörlöm full üresre az összes ssd-t és a vinyót is, és reggel tiszta lappal kezdek. Így nincs gond és adatvesztés! Ne feledd, el nem végzett munka sose vész kárba!
Én ugyanezt, plusz minden nap felrakom a gépet hwapróra is az ingyenes rovatba.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32886 2018.10.09. 20:29

Nemrég belefutottam pár vicces TES 4: Oblivion videóba, és gondoltam felrakom egy kicsit bohóckodni néhány moddal.... 3 nap után a legtöbb amit elmondhatok, hogy legalább már nem omlik össze a játék indítás után.
Az Unofficial Patchek gyakorlatilag több kárt csinálnak, mint hasznot, instant CTD még a menü előtt. Az összes mod manager tool egy instabil szar és emellé kb. annyira átláthatóak mint amikor első zh előtt elkezdtük kibogarászni a c#-os, ablakos programjainkat, hogy mégis mi a fenét csinálhat. Természetesen a letöltött modok 90%-a még véletlenül sincsenek úgy csomagolva, hogy rögtön át lehessen őket tenni .omod formátumba.
A legnagyobb gáz mégis, hogy a script extender egyik pluginje nem akar működni, ezért a fejlődést átvariáló mod (ugyebár a leveling híresen elcseszett az oblivionban) sem működik. Szóval megint ott vagyunk, ahol a part szakad.
Azok már tényleg csak bagatel apróságok, hogyaz osd szerint betonszilárd 16.6ms-os frametime mellett is rángat, illetve a Market Districtben 40 frémre beesik valamitől, miközben az összes létező utilization 30-40% között van, valószínűleg a .ini-fájlban kellene a memória és a cella kezeléssel baszkódni, de a fejlődési rendszeres mod nélkül ez már szerencsére tárgytalan. Ezek után merjen valaki vinnyogni, hogy leáldozott a pécégéming, mert be kell másolni valamit a játék könyvtárába, vagy kitallózni egy .exe fájlt, neadjisten a gui-s optionsben levenni valamit ultráról high-ra, hogy hiba nélkül menjen. :gun:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32887 2018.10.09. 21:43

benőmenő írta:Nemrég belefutottam pár vicces TES 4: Oblivion videóba, és gondoltam felrakom egy kicsit bohóckodni néhány moddal.... 3 nap után a legtöbb amit elmondhatok, hogy legalább már nem omlik össze a játék indítás után.
Az Unofficial Patchek gyakorlatilag több kárt csinálnak, mint hasznot, instant CTD még a menü előtt. Az összes mod manager tool egy instabil szar és emellé kb. annyira átláthatóak mint amikor első zh előtt elkezdtük kibogarászni a c#-os, ablakos programjainkat, hogy mégis mi a fenét csinálhat. Természetesen a letöltött modok 90%-a még véletlenül sincsenek úgy csomagolva, hogy rögtön át lehessen őket tenni .omod formátumba.
A legnagyobb gáz mégis, hogy a script extender egyik pluginje nem akar működni, ezért a fejlődést átvariáló mod (ugyebár a leveling híresen elcseszett az oblivionban) sem működik. Szóval megint ott vagyunk, ahol a part szakad.
Azok már tényleg csak bagatel apróságok, hogyaz osd szerint betonszilárd 16.6ms-os frametime mellett is rángat, illetve a Market Districtben 40 frémre beesik valamitől, miközben az összes létező utilization 30-40% között van, valószínűleg a .ini-fájlban kellene a memória és a cella kezeléssel baszkódni, de a fejlődési rendszeres mod nélkül ez már szerencsére tárgytalan. Ezek után merjen valaki vinnyogni, hogy leáldozott a pécégéming, mert be kell másolni valamit a játék könyvtárába, vagy kitallózni egy .exe fájlt, neadjisten a gui-s optionsben levenni valamit ultráról high-ra, hogy hiba nélkül menjen. :gun:
Ahaam, szóval a konklúzió az, hogy szar a pécégéming, mert egy ezer éves játék mai hw-en es sw környezet alatt, amit kitesztelni anno lehetetlen volt, az nem megy, ha megbolondítod ezerféle garázsfejlesztő wannabe beletákolt cuccaival, amik önmagukban, de főleg sok mással együtt a büdös életben nem lettek próbálva és kigyomlálva? :nezze: :ijedt:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32888 2018.10.09. 22:07

Mekee írta:Ahaam, szóval a konklúzió az, hogy szar a pécégéming, mert egy ezer éves játék mai hw-en es sw környezet alatt, amit kitesztelni anno lehetetlen volt, az nem megy, ha megbolondítod ezerféle garázsfejlesztő wannabe beletákolt cuccaival, amik önmagukban, de főleg sok mással együtt a büdös életben nem lettek próbálva és kigyomlálva? :nezze: :ijedt:
Kicsit az egész pc környezet ilyen. Win10re is ráengeded a sok garázsfejlesztő wannabe tákolt cuccait aztán jön a csodálkozás, hogy random összefosások vannak. És persze a helyzet napról napra fokozódik, amikor kiderül, hogy pl nvidia is ez a kategória, mert nekem még eddig csak az ő lófaszaikkal volt gond.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32889 2018.10.09. 22:16

Mekee írta:Ahaam, szóval a konklúzió az, hogy szar a pécégéming, mert egy ezer éves játék mai hw-en es sw környezet alatt, amit kitesztelni anno lehetetlen volt, az nem megy, ha megbolondítod ezerféle garázsfejlesztő wannabe beletákolt cuccaival, amik önmagukban, de főleg sok mással együtt a büdös életben nem lettek próbálva és kigyomlálva? :nezze: :ijedt:
Sehol nem írtam, hogy szar a pc géming, tessék értelmezni. Az Oblivion 10 éve is pont ekkora gány volt, ha nem akartál beokádni a konzolos minőségen, csak közben jött a kénylemes nexus mod manager a skyrimhoz, meg a rengeteg step-by-step HD videó tutorial. Az emlékeket pedig megintcsak érdemesebb lett volna meghagyni régi emlékeknek, mert így megpiszkálva látszik, hogy benőtte a szőrös penész azóta. :sir:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2018.10.09. 22:18-kor.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32890 2018.10.09. 22:17

Nem voltam egy ideje, lassan nekiállok visszaolvasni, hogy jó rendesen kifikkantottátok-e a horizon4-et. :D
Angliában voltam, hazajöttem, kipróbáltam, és eléggé adja, főleg így, afriss látottakkal együtt, ugyan nem fent északon voltam, hanem a déli partoknál, de istentelenül jól visszaadja az angol vidéket. Picinek pici a map, vagy csak nekem tűnik annak? Mindenesetre az előzőhöz érzetre kisebbnek tűnik, és még mindíg tartom a dlc szagot, amit áraszt, de közben meg jól szórakozom.
Arty: ha itt is azt mondod nincs pénzed, én nemtudom mit csinálsz, full easyben, mindent bekapcsolva nyomod a versenyeket? Mert épphogy pár órám van benne, de van egy milla kreditem :vigyor3:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32891 2018.10.09. 22:19

Botond írta:Kicsit az egész pc környezet ilyen. Win10re is ráengeded a sok garázsfejlesztő wannabe tákolt cuccait aztán jön a csodálkozás, hogy random összefosások vannak. És persze a helyzet napról napra fokozódik, amikor kiderül, hogy pl nvidia is ez a kategória, mert nekem még eddig csak az ő lófaszaikkal volt gond.
megkéne kérdezni azokat a fejlesztőket is milyen a win10, pl itt guardian hero mondhatna pár szót, anno megvolt a véleményük is a steammel szemben a microsoft liveról ;)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32892 2018.10.09. 22:20

Botond írta:Kicsit az egész pc környezet ilyen. Win10re is ráengeded a sok garázsfejlesztő wannabe tákolt cuccait aztán jön a csodálkozás, hogy random összefosások vannak. És persze a helyzet napról napra fokozódik, amikor kiderül, hogy pl nvidia is ez a kategória, mert nekem még eddig csak az ő lófaszaikkal volt gond.
Hát ott azért még hozzátesz, hogy azé az ms is igen fullba nyomja a garázsfejlesztő wannabe-sztílót :vigyor5:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32893 2018.10.09. 22:22

benőmenő írta:Sehol nem írtam, hogy szar a pc géming, tessék értelmezni. Az Oblivion 10 éve is pont ekkora gány volt, ha nem akartál beokádni a konzolos minőségen, csak közben jött a kénylemes nexus mod manager a skyrimhoz, meg a rengeteg step-by-step HD videó tutorial. Az emlékeket pedig megintcsak érdemesebb lett volna meghagyni régi emlékeknek, mert így megpiszkálva látszik, hogy benőtte a szőrös penész azóta. :sir:
moddolás mindig is ingoványos terep volt, de mikor pl steam workshopból felteszel egykét modot ami pl csak a játék inventory rendszerén vagy a fegyverkopásokon módosít azokkal nem szokott gond lenni, és egyszerű is kezelni
én is megmoddoltam a fallout new vegast de csak 3-4 modot tettem fel, ezek csak grafikai módosítások voltak de jól futottak, néha dobott ki csak de az alapjáték is csinálta ugyanezt úgyhogy nem biztos h a modoktól volt, túlmodolni egy játékot élet veszély
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32894 2018.10.09. 23:07

Micsu írta:moddolás mindig is ingoványos terep volt, de mikor pl steam workshopból felteszel egykét modot ami pl csak a játék inventory rendszerén vagy a fegyverkopásokon módosít azokkal nem szokott gond lenni, és egyszerű is kezelni
én is megmoddoltam a fallout new vegast de csak 3-4 modot tettem fel, ezek csak grafikai módosítások voltak de jól futottak, néha dobott ki csak de az alapjáték is csinálta ugyanezt úgyhogy nem biztos h a modoktól volt, túlmodolni egy játékot élet veszély
2 nagy modot raktam fel összesen. Az egyik a mobokat/item spawn-t variálja (Francesco's), meg egy másikat, ami a skill use -> attribute fejlődés helyett simán XP alapú, hogy ne kelljen a móló alatt ugrálni a +5 bónuszért szintlépéskor. Az XP-s modnak viszont kellenek plusz hud elemek, amik nincsenek benne a vanilla ui-ban és ez nem megy. Konkrét UI modot nem is raktam fel, mert a Darnified a vak szememmel olvashatatlanul hangya betűs.
A többi csak textúra (nagyfelbontású qarl3, meg a fine/rusty dolgokat cseréli, hogy ne csak az exceltáblában térjenek el).
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32895 2018.10.10. 00:29

benőmenő írta:Nemrég belefutottam pár vicces TES 4: Oblivion videóba, és gondoltam felrakom egy kicsit bohóckodni néhány moddal.
a rangatasra van valami ini fajl gany, nekem sikerült kisimitani meg tavaly. de megnemmondom fejböl mit kell at/beirni. guglizzal pöppet!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32896 2018.10.10. 08:02

Micsu írta:mai gyerekek fortniteozni akarnak nem diablozni :P
Botond gyerekeinek nem a Fortnite, hanem a Windows 10 Gépháza a Switch alternatívája.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32897 2018.10.10. 08:58

Zóanagyvarázsló írta:Botond gyerekeinek nem a Fortnite, hanem a Windows 10 Gépháza a Switch alternatívája.
Jött antitörlés patch az őszi Windows updatehez, újra települ mindenhol.
Avatar
arty

Hozzászólás #32898 2018.10.10. 10:38

Botond írta:Kicsit az egész pc környezet ilyen. Win10re is ráengeded a sok garázsfejlesztő wannabe tákolt cuccait aztán jön a csodálkozás, hogy random összefosások vannak. És persze a helyzet napról napra fokozódik, amikor kiderül, hogy pl nvidia is ez a kategória, mert nekem még eddig csak az ő lófaszaikkal volt gond.
sok fejlesztő valószínűleg nehezen követi, hogy a balfasz ms félévente kicseréli alattuk az OS-t .....
Avatar
arty

Hozzászólás #32899 2018.10.10. 10:42

Mekee írta:Nem voltam egy ideje, lassan nekiállok visszaolvasni, hogy jó rendesen kifikkantottátok-e a horizon4-et. :D
Angliában voltam, hazajöttem, kipróbáltam, és eléggé adja, főleg így, afriss látottakkal együtt, ugyan nem fent északon voltam, hanem a déli partoknál, de istentelenül jól visszaadja az angol vidéket. Picinek pici a map, vagy csak nekem tűnik annak? Mindenesetre az előzőhöz érzetre kisebbnek tűnik, és még mindíg tartom a dlc szagot, amit áraszt, de közben meg jól szórakozom.
Arty: ha itt is azt mondod nincs pénzed, én nemtudom mit csinálsz, full easyben, mindent bekapcsolva nyomod a versenyeket? Mert épphogy pár órám van benne, de van egy milla kreditem :vigyor3:
még nemtok nyilatkozni :D
minimálisat nyomtam, szerintem is nagyon angol lett anglia, a házak, a felfestések az utakon - csodás!

amugy fh3-ban se volt pénzbajom, 50 millával zártam :P
extreme/pro nehézség, ha nagyon nem ment, akkor high... segítségek off, manual vagy manual+kuplung-ig bezárólag, ill asszem talán a kormány miatt a kormányzás csak normal(?), de erre nem esküdnék meg

fm7el mentem tegnap 15k + 6k volt az 5 körös versenyért a nyereség (+ a VIP "csalás" miatt még 15k), szonalom
most h sokáig nem nyomtam, a forzarewardokból összejött 8 misi, abból elköltöttem 1-2-t kocsira, a maradékot talán félreteszem...
modokra nem költök, mert ... nem. utálatos újdonság volt már a 6-ban is :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #32900 2018.10.10. 11:38

arty írta:sok fejlesztő valószínűleg nehezen követi, hogy a balfasz ms félévente kicseréli alattuk az OS-t .....
Nincs ezzel baj, akkor ne fejlesszen Windowsra. Ami nem megy azt nem szabad erőltetni. Nekem se menne ez, nem is fejlesztek semmit Windowsra, csak olyan fába vágom a fejszém, amihez értek és tudom, hogy sikerül. Gondolj bele, ha az autószerelő is úgy rakná fel a kocsidra a kereket, hogy leesik egy kanyarban, aztán arra hivatkozna, hogy azok a kurva autógyárak, mindig új modellel jönnek ki, ki bírja ezt követni?! Hagyjukmár az ilyen szerecsenmosdató faszságokat. Kurva nvidia nem képes normálisan leprogramozni egy drivert? És az MS hibája?! Persze.

Vissza: “Leáldozott.hu”