A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #32761 2018.10.03. 13:23

arty írta:na pont a 60 éves nagymami a kategória, aki a default letöltés könyvtárat használja és csak letöltésre
póverjuzer megspórolja a kattintgatást és EGYBŐL a "munkakönyvtárába" érkezik be minden :mf2: - így nem is kallódik 3 éve a downloads-ban minden szirszar minden verziója 3 évre visszamenőleg....

(de/és az is segghülye, aki a törlés előtt a disk cleanupot MINDEN esetben átolvassa, hogy nem-e tett be oda az MS olyat, hogy családi képek 20 évre visszamenőleg folder.... mert nem szokott betenni... most betett, ergo a jókurvaanyját, PONT az ilyenektől egy fostenger a w10.)
A poweruser, akinek túljár az eszén a w10 frissítés, értem. Előttem az arca mindnek. Meg amúgy pont egy hete volt picsogás, hogy 28 órát frissít a windows, merthogy tele a 200 megás rendszervinyó, pedig 640 kb mindenre elég, osztán most itt a fix, hogy ne bazzeg, akkor leszántunk időnként mindent róla, ami nem kell, és akkor az is baj. Úgyse tud jót tenni az MS.
/szerk: patchelés indul, kíváncsi vagyok meddig fog tartani a verzióváltás
Avatar
Botond

Hozzászólás #32762 2018.10.03. 14:15

Botond írta:A poweruser, akinek túljár az eszén a w10 frissítés, értem. Előttem az arca mindnek. Meg amúgy pont egy hete volt picsogás, hogy 28 órát frissít a windows, merthogy tele a 200 megás rendszervinyó, pedig 640 kb mindenre elég, osztán most itt a fix, hogy ne bazzeg, akkor leszántunk időnként mindent róla, ami nem kell, és akkor az is baj. Úgyse tud jót tenni az MS.
/szerk: patchelés indul, kíváncsi vagyok meddig fog tartani a verzióváltás
51 perc.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32763 2018.10.03. 14:17

Botond írta:Azért egy xbox vs ps fanboi szájkarate elfajulása is a levegőben lóg így az ókori görög környezetben, nem? :vigyor5:
Nemtom, Én pc-n tolom....nem vagyunk állatok... Konzol csak az only-kra...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32764 2018.10.03. 14:23

Botond írta:Úgy anblokk nem való az olyanoknak akik olyasmit tárolnak a c:-n, a letöltés könyvtárban, ami nem reprodukálható max 5 perc alatt egy újabb letöltéssel vagy más módszerrel. De ettől függetlenül ez valóban nem szép csel a 60+ éves júzerekkel szemben.
Igen, alap h letoltes utan azonnal mindent odamasolunk a helyere, nem maradhat semmi par napra abban a mappaban ;) elejenek az ms reszvenyesek
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32765 2018.10.03. 14:25

Botond írta:51 perc.
az semmi, kozben csinaltathatod az office tetovalast a labadra :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #32766 2018.10.03. 14:29

Micsu írta:az semmi, kozben csinaltathatod az office tetovalast a labadra :D
Plusz nvidia driver újrarakás. Elfelejtette, hogy van ilyen. 1024*768 felskálázva is szarul nézett ki! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #32767 2018.10.03. 14:46

Botond írta:A poweruser, akinek túljár az eszén a w10 frissítés, értem. Előttem az arca mindnek. Meg amúgy pont egy hete volt picsogás, hogy 28 órát frissít a windows, merthogy tele a 200 megás rendszervinyó, pedig 640 kb mindenre elég, osztán most itt a fix, hogy ne bazzeg, akkor leszántunk időnként mindent róla, ami nem kell, és akkor az is baj. Úgyse tud jót tenni az MS.
/szerk: patchelés indul, kíváncsi vagyok meddig fog tartani a verzióváltás
ha azt mutatja a telemetria (adatlopás), hogy sok a hülyejuzer kevés hellyel, akkor bebaszunk egy treesize style grafikont a juzer pofájába, hogy néddmá, miket kéne törölni, alul kapcsoló, hogy "nemutassa többet", de hogy töröljük a paraszt fájljait, kissé erős - mi lesz a következő? a my videos meg a my pictures? (eleve, van sok 60 éves kisnyugdíjas, aki disk cleanupot használ?!? haggyukmá...... azabaj, hogy van az évi két gigafrissítés, aztán kellett a 39 oldalhoz 200 bulletpoint az újdonságokkal, aztán most erre tellett... perfekten egybevág a faszkreténséggel, amit az ms művel a w8 megjelenése óta, mintapélda a fazsságukra. ha a linux valós alternatíva lenne, mára a piacé részesedésük (w10 okán) az amd gpu részlegének is alávágott volna...)
Avatar
arty

Hozzászólás #32768 2018.10.03. 18:51

Botond írta:Plusz nvidia driver újrarakás. Elfelejtette, hogy van ilyen. 1024*768 felskálázva is szarul nézett ki! :banplz:
atyaisten, te nem azzal kezded a napod, hogy ránézz, van-e új nvidiadriver?!
micsoda amatőrség... 'oszt csodálkozol, amikor elkúródik 1024x768-ba :( (amit eleve hogy vettél észre? nem a samsungtévén ment a kép? mert ott ugye nem látszott volna semmi, a felskálázott kép is majdnem perfekt.... :PPP )
Avatar
eje75

Hozzászólás #32769 2018.10.03. 19:58

Ma le kívántam tölteni a FH4-et... látom, három letőtés indul... nézem: szedi FH4-et, meg a FH4 Standardot is (meg valami drift csomag volt a harmadik)... mindkettő 64gb... gondoltam, leállítom az egyik letöltést... kitaláljátok? Hát persze! Hibával elszállt a másik letöltés is is! Úgyhogy MINDKETTŐT le kell töltenem... 120gb...utána az alkalmazásokban persze csak 64gb látszik...
Spoiler
2002.gif
Avatar
arty

Hozzászólás #32770 2018.10.03. 20:05

na, végre van sötét téma fájlkezelőben (az ugandai fejlesztőcsapathoz is eljutott a ródmep, szorosan 2 évvel az indiai és costa ricai devek mögött ők is elérhetővé tették a lehetőséget, oledesek, plazmások örüljetek!)

análkólásoktól ms nevében elnézést:
297223_1809_problema.png


nálam 17 perc volt az install, eddigi "hiba": visszakerült egy régi nv driver, szal az előreszaladás itt NEM volt megoldás. megint botond nyert :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #32771 2018.10.03. 20:40

arty írta:nálam 17 perc volt az install, eddigi "hiba": visszakerült egy régi nv driver, szal az előreszaladás itt NEM volt megoldás. megint botond nyert :(
bocsánatkérés elfogadva :mf2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32772 2018.10.04. 00:05

PS3-ra milyen parti játékok vannak? Eddig a társaságnak a Fifa 16 után a Trivial Pursuit Live! című, szörnyen gagyi és szarul futó kvízjáték jött be leginkább.
Mérsékelt siker: GT 6 splitscreen.
Ami nem talált: Soul Calibur 5, Motorstorm Apocalypse, Sonic Racing Transformed (PC), RE 5.
A telefont mikrofonként használó Singstarhoz még nem sikerült elég alkoholt fogyasztanunk eddig, aminek a pénztárcám eléggé örül, mert vagy 9k-t simán el lehetne szórni az ismertebb nótákra, ha belevetnénk magunkat.
Avatar
arty

Hozzászólás #32773 2018.10.04. 01:02

benőmenő írta:PS3-ra milyen parti játékok vannak? Eddig a társaságnak a Fifa 16 után a Trivial Pursuit Live! című, szörnyen gagyi és szarul futó kvízjáték jött be leginkább.
Mérsékelt siker: GT 6 splitscreen.
Ami nem talált: Soul Calibur 5, Motorstorm Apocalypse, Sonic Racing Transformed (PC), RE 5.
A telefont mikrofonként használó Singstarhoz még nem sikerült elég alkoholt fogyasztanunk eddig, aminek a pénztárcám eléggé örül, mert vagy 9k-t simán el lehetne szórni az ismertebb nótákra, ha belevetnénk magunkat.
Blazerush - topdown tacer, sokféle móddal, local 4P + online 4P mayhem (sajna lokálban nem lehet 8an)
Bang bang racing - picit komolyabb topdown racer
Modnation racer / Little big planet karting - bááár, ha a segás se jött be...
Bomberman ultra - erről azért csak hallottál már ;) akár 7 player lokálban!
Castlevania harmony of despair - lokál 4P + 2P online is bejöhet még (ezt akarom zóval is tolni :D )
Playstation all-stars battle royale - sony féle mario smash bros ripoff, lokál 4P bunyós (online-t most lövik le a hónapban)
Mortal Kombat 9 / mortal kombat trilogy (us/uk store only!) - előbbi 2vs2/váltogatva tud 4P lenni, utóbbiban talán 8an lehet nyomni tournamentet (de lehet h ez csak régi verzióban volt feature? sajna mindig is sajnáltam rá a 2800 forintot :D )
Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara - 4P lokál, beat'em up, 2in1 bundli
Time Crisis - 4P is akár, ha van move-d! (1 db is elég, felváltva, bizonyos játékmódokban, a sztorit ketten lehet végiglőni)
Top Spin 2-3-4 - 4P tenisz :D
Diablo3 - egy képernyős 4P coop mód
Little big planet 1-2-3 - 4P coop sztori, platforming
Sacred Citadel - 3P sztori, primkó hekkendszless (csak egyedül próbáltam, úgy untam)
Cars 2 - 4P, powerup, "karting" (ebből csak a szinglit tolom, már közel a vége, szerintem nagyon jó cucc!)
Hoard - 4P, kis jópofa árkád cucc (ezt is csak egyedül próbáltam, steamest)
Ratchet and Clank: All 4 One - 4P coop sztori
Spelunky - 4P platformer (na ez pl még sose tetszett senkinek, akivel próbáltam, nekem bejönne)
Zombie Apocalypse - 4P, anno 2-en sokáig elvittük. jópofa fizika van benne (lökéshullám, ragdoll, stb)
Battle Tanks - 4P vs., fiam imádja, jópofa
Sky Fighter - 7P vs., asszem ez mintha nem ment volna a ds4-el :(

2 ds3 + 2 ds4 nekem volt h nem jött össze (1-1 ds4 mindig leszakadt), ds3-ból/move navi kontiból pedig 7 is elmegy akár (pl bombermanhoz, blazerushoz az is jó!), ill. elég sok gamepad is képes működni ps3on
Avatar
arty

Hozzászólás #32774 2018.10.04. 02:32

hogy hagyhattam ki?!
NBA Jam (hu store-ban nincs ez se, usa kell vagy lemezes)
... és mmég lenne a 6P coop X-men, ha nem szedték volna le a sztórból ezer éve :( hekkelt ps3 ftw :(

(meg persze az NBK 2K széria, NHL, Madden, ...)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32775 2018.10.04. 05:58

arty írta:*wall of text*
2 ds3 + 2 ds4 nekem volt h nem jött össze (1-1 ds4 mindig leszakadt), ds3-ból/move navi kontiból pedig 7 is elmegy akár (pl bombermanhoz, blazerushoz az is jó!), ill. elég sok gamepad is képes működni ps3on
Huh, köszi az extra gyors és kimerítő választ! :vigyor0:
Nekem ilyen gondom nincs velük viszont a géphez kapott DS3 bead random inputokat. Valahonnan kukázni kéne másikat, mert elég idegesítő. Plusz az egyik DS4-el mindig szórakozni kell a menüben, mert PC-n van használva a hétköznapokban, de jelet még egyik sem dobott el szerencsére.
Avatar
arty

Hozzászólás #32776 2018.10.04. 08:17

benőmenő írta:Huh, köszi az extra gyors és kimerítő választ! :vigyor0:
Nekem ilyen gondom nincs velük viszont a géphez kapott DS3 bead random inputokat. Valahonnan kukázni kéne másikat, mert elég idegesítő. Plusz az egyik DS4-el mindig szórakozni kell a menüben, mert PC-n van használva a hétköznapokban, de jelet még egyik sem dobott el szerencsére.
nem random szakadt a ds4, hanem amikor negyedikként összepárosítottam a ds4-et és kapcsolódott, lelökte a másikat. ha kikapcsoltam egy ds3at, akkor ment mind a 2 ds4, amig vissza nem kapcsoltam, mert a ds3 is lelökött 1 ds4-et :D vezetéken ment, persze... csak a BT-n összevesztek. ugyanekkor a move navi simán ment negyedik bt-s kontrollerként... de csak párszor volt ilyen, általában nincs gond
Avatar
Botond

Hozzászólás #32777 2018.10.04. 08:39

arty írta:nálam 17 perc volt az install, eddigi "hiba": visszakerült egy régi nv driver, szal az előreszaladás itt NEM volt megoldás. megint botond nyert :(
Úgy amúgy mindig a 3rd party appok fakezű készítőivel van a gond. Nekem pl 1 hónapja stabilan error üzenettel nyit a win10. Hogy miért? Mert a kib*szott nagyérdemű nvidia volt kedves frissíteni a driverét 411.63ra és azóta a shadowplay.dll vmi beállítása nem jó, és ezt minden egyes bebootolásnál az arcomba is tolja. Jött ez a 411.70, persze ugyanaz az error nyitásnak. Próbáltam leszántani a teljes nvidia mindenséget a gépről. Lehetséges? Lóf*szt. A gefxp az semmilyen módon nem jött le. Az ott van és kész. Minden más kutyafüle lejött pár rebootos körrel, de maga az xp az nem. Tudom, hogy szar a win10, de szerintem meg a kurvaanyját minden 3rd party app gyártónak, aki ekkora fostalicska dolgokat összebarmol. Beleivódik a win10be, aztán jé, beomlik a win10, pedig csak 3-4 tartó oszlopot fűrészeltünk el alatta, kiérti?!
Mindegy, nyakunkon a vega20, az meg megmutatja a kutyafittyét a rtx2080tiájnak, és akkor jöhet vissza az amd. Komolyan gondolkozok addig is egy clean installon, meg azon, hogy vajon mitől van az, hogy ami Windows bugom az elmúlt 5 évben volt, az mindig az nvidia kókányságaihoz volt köthető?!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32778 2018.10.04. 09:44

Botond, Botond...
A Geforce Experiencet feltenni és garázdálkodni hagyni az eléggé orbitális user error.
Ha valami nem megy/rosszul megy majd szépen frissítem én a vga drivert.
Az Afterburner + rtss kombóm is vagy 4 rilízzel le van maradva, mert az működik mindennel, ami fel van telepítve.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32779 2018.10.04. 09:48

benőmenő írta:Botond, Botond...
A Geforce Experiencet feltenni és garázdálkodni hagyni az eléggé orbitális user error.
Ha valami nem megy/rosszul megy majd szépen frissítem én a vga drivert.
Az Afterburner + rtss kombóm is vagy 4 rilízzel le van maradva, mert az működik mindennel, ami fel van telepítve.
Nodeviszont így láthattam, hogy most már megint olyan a vidia honlapról letölthető vidia driver, hogy install előtt megkérdezi, hogy kell a gefxp avagy sem. Amúgy Dani beszélt rá, hogy ilyen meg olyan fícsörök vannak benne, és az milyen hűdejó. Szóval atihibátok!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32780 2018.10.04. 11:19

benőmenő írta:PS3-ra milyen parti játékok vannak? Eddig a társaságnak a Fifa 16 után a Trivial Pursuit Live! című, szörnyen gagyi és szarul futó kvízjáték jött be leginkább.
Mérsékelt siker: GT 6 splitscreen.
Ami nem talált: Soul Calibur 5, Motorstorm Apocalypse, Sonic Racing Transformed (PC), RE 5.
A telefont mikrofonként használó Singstarhoz még nem sikerült elég alkoholt fogyasztanunk eddig, aminek a pénztárcám eléggé örül, mert vagy 9k-t simán el lehetne szórni az ismertebb nótákra, ha belevetnénk magunkat.
Én arty listáját a következővel egészíteném ki: Scott Pilgrim vs. the World: The Game. Én legalábbis tökre bírtam. Mondjuk ha eddig nem volt meg, vagy nem volt a megfelelő időszakban PS PLus-előfizetés, akkor legfeljebb kulcsot lehet vadászni hozzá, mert 2016-ban lvettél PSN-ről és XBLA-ről. Csak egyedül játszottam végig (több karakterrel is), de van benne 4 fős co-op. Ja, sajnos a DS4-et nem szerette amikor próbáltam, ez dealbreaker lehet.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32781 2018.10.04. 11:24

Micsu írta:Igen, alap h letoltes utan azonnal mindent odamasolunk a helyere, nem maradhat semmi par napra abban a mappaban ;) elejenek az ms reszvenyesek
Alap, hogy nem a C:-re töltök le (ami nem frissítés vagy installálás), hanem HDD-re egy erre szakosított mappába. Aztán majd onnan továbbosztom vagy sem.

Az MS-t utálni kell, de itt van aki, tényleg használja a C:-s gyári Downloads mappát? Jelentkezzetek, szeretném tudni, hogy kinek nem számít a véleménye felhasználói/Windows-témában!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32782 2018.10.04. 11:27

benőmenő írta:Botond, Botond...
A Geforce Experiencet feltenni és garázdálkodni hagyni az eléggé orbitális user error.
Ha valami nem megy/rosszul megy majd szépen frissítem én a vga drivert.
Az Afterburner + rtss kombóm is vagy 4 rilízzel le van maradva, mert az működik mindennel, ami fel van telepítve.
Használok GFE-t, mert kényelmesebb, mint manuálisan csekkolni, de drivert csak akkor telepíthet, ha én mondom. Egyszer kellett manuálisan drivert telepítenem, mert nem volt rá magától képes, más gondot nem okozott (meg talán még egyszer vagy kétszer nem ment neki elsőre).

Ennyi szívást a plusz kényelem megér, de sok hasznát ezen túl nem vettem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32783 2018.10.04. 12:02

Zóanagyvarázsló írta:Alap, hogy nem a C:-re töltök le (ami nem frissítés vagy installálás), hanem HDD-re egy erre szakosított mappába. Aztán majd onnan továbbosztom vagy sem.

Az MS-t utálni kell, de itt van aki, tényleg használja a C:-s gyári Downloads mappát? Jelentkezzetek, szeretném tudni, hogy kinek nem számít a véleménye felhasználói/Windows-témában!
en hasznalom
Installerek, zenek, sallangok mennek oda, havi 1-2 giga, havonta meg kezelem :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32784 2018.10.04. 12:04

Zóanagyvarázsló írta:Használok GFE-t, mert kényelmesebb, mint manuálisan csekkolni, de drivert csak akkor telepíthet, ha én mondom. Egyszer kellett manuálisan drivert telepítenem, mert nem volt rá magától képes, más gondot nem okozott (meg talán még egyszer vagy kétszer nem ment neki elsőre).

Ennyi szívást a plusz kényelem megér, de sok hasznát ezen túl nem vettem.
shadowplay miatt hasznalok gfet, optimalizalas nekem nem is megy, fingom sincs miert :) egyebkent nem er sokat
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32785 2018.10.04. 12:06

Botond írta:Úgy amúgy mindig a 3rd party appok fakezű készítőivel van a gond. Nekem pl 1 hónapja stabilan error üzenettel nyit a win10. Hogy miért? Mert a kib*szott nagyérdemű nvidia volt kedves frissíteni a driverét 411.63ra és azóta a shadowplay.dll vmi beállítása nem jó, és ezt minden egyes bebootolásnál az arcomba is tolja. Jött ez a 411.70, persze ugyanaz az error nyitásnak. Próbáltam leszántani a teljes nvidia mindenséget a gépről. Lehetséges? Lóf*szt. A gefxp az semmilyen módon nem jött le. Az ott van és kész. Minden más kutyafüle lejött pár rebootos körrel, de maga az xp az nem. Tudom, hogy szar a win10, de szerintem meg a kurvaanyját minden 3rd party app gyártónak, aki ekkora fostalicska dolgokat összebarmol. Beleivódik a win10be, aztán jé, beomlik a win10, pedig csak 3-4 tartó oszlopot fűrészeltünk el alatta, kiérti?!
Mindegy, nyakunkon a vega20, az meg megmutatja a kutyafittyét a rtx2080tiájnak, és akkor jöhet vissza az amd. Komolyan gondolkozok addig is egy clean installon, meg azon, hogy vajon mitől van az, hogy ami Windows bugom az elmúlt 5 évben volt, az mindig az nvidia kókányságaihoz volt köthető?!
lassan bebizonyosodik h neked se valo pc, meg senkinek se aki win10et hasznal :)
3rd party cuccokkalmeg jo h hiba van mikor ekkora gany a platform, pocegodorre nem lehet varat epiten
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32786 2018.10.04. 12:25

Zóanagyvarázsló írta:Alap, hogy nem a C:-re töltök le (ami nem frissítés vagy installálás), hanem HDD-re egy erre szakosított mappába. Aztán majd onnan továbbosztom vagy sem.

Az MS-t utálni kell, de itt van aki, tényleg használja a C:-s gyári Downloads mappát? Jelentkezzetek, szeretném tudni, hogy kinek nem számít a véleménye felhasználói/Windows-témában!
Én az otthoni gémergépen. Nem mertem megváltoztatni, mert féltem, hogy Botond leszúr mint a pengős malacot, hogy tönkreteszem a Vindózt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32787 2018.10.04. 13:08

Viszont olyan jól sikerült ez az update is, hogy már nem is kötelező telepíteni sem. De legalábbis nem ajánlott :taps:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32788 2018.10.04. 13:19

Zóanagyvarázsló írta:Az MS-t utálni kell, de itt van aki, tényleg használja a C:-s gyári Downloads mappát? Jelentkezzetek, szeretném tudni, hogy kinek nem számít a véleménye felhasználói/Windows-témában!
Na pont erre próbáltam utalni többször is, de a reakciókból ki lehetett eddig is sakkozni, hogy kik a fakezűek júzergroup. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32789 2018.10.04. 14:22

A Hyperlapse progi volt az MS utolsó 10 évének egyetlen értelmes projektje. Természetesen a store oldala már csak "not found" üzenetet dob. Mindegy, a demó is használható a vízjellel.

Repüljetek velem egy esős reggelen, spéci hyperlapse videóban. Szék karfába ér kapaszkodni. :hawaii:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32790 2018.10.04. 14:35

Zóanagyvarázsló írta:Ennyi szívást a plusz kényelem megér, de sok hasznát ezen túl nem vettem.
Plusz egy szar ami elindul, plusz egy login, amin keresztül monitoroznak. Viszont notin már sikerült úgy feltennie drivert, hogy többé semmi nem látta a dedikált gput. Mehetett a guru3d vga driver gyaluló progi. Tiszta AMD feeling volt.
Sedópléjre meg ott van a windowsból kiírthatatlan xbox dvr fícsör, vagy OBS-el is tudsz lokálisan rögzíteni.
Ami a C-n lévő letöltés/doksis cuccot illeti ott csak akkor van valami, ha kapkodok és nem tallózom a HDD-s letöltés mappát. Sőt a képernyőkép mappát is áthelyeztem hdd-re (minden rohadt update után el is felejti ez a szar, mint a monitorhoz kapott, kalibrált színprofilt is) mivel az Xbox app abba rögzít videót.
Avatar
arty

Hozzászólás #32791 2018.10.04. 15:07

Zóanagyvarázsló írta:Alap, hogy nem a C:-re töltök le (ami nem frissítés vagy installálás), hanem HDD-re egy erre szakosított mappába. Aztán majd onnan továbbosztom vagy sem.

Az MS-t utálni kell, de itt van aki, tényleg használja a C:-s gyári Downloads mappát? Jelentkezzetek, szeretném tudni, hogy kinek nem számít a véleménye felhasználói/Windows-témában!
a 'download' 'mappa' csak egy link, ami a beállított folderre mutat, alapesetben c:\users\usernév\downloads, ez nálam pl e:\temp-re van irányítva, így törléskor a disk cleanup AZT törölné .... :( csakhogy én abban is "melózok", minden ott fut össze.... (a doku mappám nem, persze)
Avatar
Botond

Hozzászólás #32792 2018.10.04. 17:49

Najó. Érik nálam is az uninstall. 4k-ban eddig minden fasza volt, most a 200% scale felscaleli a bnet és az origin klienst is. Előbbi elindul, de csak a felső rész látszik, origin omlik egyből. Kretének.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32793 2018.10.04. 19:12

Shadow Warrior 2 ingyen a GOGon.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32794 2018.10.04. 19:40

Botond írta:Na pont erre próbáltam utalni többször is, de a reakciókból ki lehetett eddig is sakkozni, hogy kik a fakezűek júzergroup. :)
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32795 2018.10.04. 19:43

reméljük nem olyan hulladék minőségben jelenik meg mint az előd

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #32796 2018.10.04. 19:55

Micsu írta:Kép
És jébazmeg. Kijött új nvidia driver, felraktam és kisimult. Vega30at akarok de azonnal!!!44
Avatar
Botond

Hozzászólás #32797 2018.10.04. 20:36

Viszont Civ6 elérhető mai naptól iPhone7en és felfelé.
Avatar
arty

Hozzászólás #32798 2018.10.04. 20:44

DanielT írta:A Hyperlapse progi volt az MS utolsó 10 évének egyetlen értelmes projektje. Természetesen a store oldala már csak "not found" üzenetet dob. Mindegy, a demó is használható a vízjellel.

Repüljetek velem egy esős reggelen, spéci hyperlapse videóban. Szék karfába ér kapaszkodni. :hawaii:
így felgyorsítva nehezen tudom megítélni a sebességet, de életveszélyesnek tűnik, az biztos :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #32799 2018.10.04. 20:51

"...Vodka, Kóóólaaa - szívem gyógyítja..."
:idiota:
IMG_20181004_204620.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32800 2018.10.04. 20:52

Botond írta:És jébazmeg. Kijött új nvidia driver, felraktam és kisimult. Vega30at akarok de azonnal!!!44
üdv a fakezűek juzergrupban :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #32801 2018.10.04. 20:59

Moby írta:"...Vodka, Kóóólaaa - szívem gyógyítja..."
:idiota:
Szopóroller.bmp
Van fent vidia driver? Hiba! B*szodjanak meg a vidia driver írók!
Avatar
Moby

Hozzászólás #32802 2018.10.04. 20:59

Botond írta:Van fent vidia driver? Hiba! B*szodjanak meg a vidia driver írók!
Most frissült az előbb, azért tettem be :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #32803 2018.10.04. 21:05

Moby írta:Most frissült az előbb, azért tettem be :D
Maxra pörög a dlss!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32804 2018.10.04. 21:32

arty írta:így felgyorsítva nehezen tudom megítélni a sebességet, de életveszélyesnek tűnik, az biztos :D
Á, csak tötymörgés. :) De ez a hyperlapse tech iszonyúan tetszik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32805 2018.10.05. 09:54

Napi érdekesség, avagy ámerkában nem pöcsölnek lvl. 36: ma kettesben krúzolgattam az interneten, és tök véletlenül szembejött egy hír war machine-ról. Biztos emlékeztek, ő volt az az MMA-s, aki kicsit átrendezte Christy Mack és az új faszija arcát.
No, emberünk egy jelentéktelen életfogytot kapott az okozott felfordulásért, 36 év fix letöltendővel. Szóval ha jófiú lesz a böriben, 71 évesen kiengedik picit. #Biztosmegérte. Ja a böriben megnősült, de az államban ahol lakat alatt tartják nem engedélyezett a házastársi tali sem, szal egy ölelés volt, és ennyi.
Sose hagyd, hogy a csajod előrántsa belőled az állatot. Pláne a ketrecharcos vagy, és amerikában :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #32806 2018.10.05. 10:07

Moby írta:Napi érdekesség, avagy ámerkában nem pöcsölnek lvl. 36: ma kettesben krúzolgattam az interneten, és tök véletlenül szembejött egy hír war machine-ról. Biztos emlékeztek, ő volt az az MMA-s, aki kicsit átrendezte Christy Mack és az új faszija arcát.
No, emberünk egy jelentéktelen életfogytot kapott az okozott felfordulásért, 36 év fix letöltendővel. Szóval ha jófiú lesz a böriben, 71 évesen kiengedik picit. #Biztosmegérte. Ja a böriben megnősült, de az államban ahol lakat alatt tartják nem engedélyezett a házastársi tali sem, szal egy ölelés volt, és ennyi.
Sose hagyd, hogy a csajod előrántsa belőled az állatot. Pláne a ketrecharcos vagy, és amerikában :)
Az semmi. Mario party előrendeléshez máriós tornazsák van ajeszba. Szerinted mekkora királycsávó lesz Botondjr az oskolában a máriós tornazsacsival? :D C&A vagy H&M meg máriós pólót is árult, az is van neki hozzá. Vettel szerintem meg nem dupla drs zóna kellene suzukában, hanem banánt kellene dobálni, mint a máriókartban.
Na mindegy, várom a futárt, már küldtek fenyegető emailt+smst, hogy ma a kezembe nyomják a cuccot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32807 2018.10.05. 10:38

Moby írta:Sose hagyd, hogy a csajod előrántsa belőled az állatot. Pláne a ketrecharcos vagy, és amerikában :)
EZ eleve egy állat volt, ahogy a nője, meg a teljes kasztjuk úgy alapvetően. Kár, hogy Ausztráliát már másra használjuk, mert tényleg annyi féreg van köztünk, hogy százezrével kéne oda deportálni őket.
skinnyman

Hozzászólás #32808 2018.10.05. 11:16

Moby írta:Napi érdekesség, avagy ámerkában nem pöcsölnek lvl. 36: ma kettesben krúzolgattam az interneten, és tök véletlenül szembejött egy hír war machine-ról. Biztos emlékeztek, ő volt az az MMA-s, aki kicsit átrendezte Christy Mack és az új faszija arcát.
No, emberünk egy jelentéktelen életfogytot kapott az okozott felfordulásért, 36 év fix letöltendővel. Szóval ha jófiú lesz a böriben, 71 évesen kiengedik picit. #Biztosmegérte. Ja a böriben megnősült, de az államban ahol lakat alatt tartják nem engedélyezett a házastársi tali sem, szal egy ölelés volt, és ennyi.
Sose hagyd, hogy a csajod előrántsa belőled az állatot. Pláne a ketrecharcos vagy, és amerikában :)
Nem volt meg a sztori, most kicsit utanaolvastam. Rajtakapta egy masik faszival a sajat agyaban. Mondjuk sok mai white knight siman a faszinak menne neki ilyen helyzetben, mert nyilvan teljesen kizart, hogy a csaj hibaja legyen a dolog (not) es nem MMA harcoskent az egy eleg hatekony modja szetveretni/kinyiratni magad, szoval mindig lehet rosszabb.
De tenyleg teljesen indokolatlan egy csajt megverni kb barmilyen helyzetben, akkor is ha nagyon raszolgalt volna - itt arrol sincs szo. Nahat, a mai vilagban felrekurt a csajod, aki nem mellesleg egy pornos? Ki gondolta volna, hogy ilyen valaha megtortenhet? Cry me a river. Kulturaltan ki kellett volna dobni a picsaba, megszakitani vele minden kapcsolatot, tovabblepni, es csokolom. Semmilyen csaj nem er ekkora dramat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32809 2018.10.05. 11:25

DanielT írta:EZ eleve egy állat volt, ahogy a nője, meg a teljes kasztjuk úgy alapvetően. Kár, hogy Ausztráliát már másra használjuk, mert tényleg annyi féreg van köztünk, hogy százezrével kéne oda deportálni őket.
Most miért? Amíg nem kúrták szét magukat (mármint jobban, mint amennyire az incidens előtt, alapból is) tök sok követőjük volt az instán! És biztos sokan írigyelték is őket, és hát volt is miért: abból éltek, hogy az egyiket napi szinten baszták szájba fasszal, és a másikat is, csak azt térdel, meg ököllel. Ehhez képest nem volt akkora hátraarc, hogy megtették egymással is ugyanezt. Kissé túlzónak érzem azt a 36 évet. Mármint, hogy csak az egyiknek, a másik meg ott folytatta, ahol abbahagyta.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32810 2018.10.05. 11:37

skinnyman írta:Nem volt meg a sztori, most kicsit utanaolvastam. Rajtakapta egy masik faszival a sajat agyaban. Mondjuk sok mai white knight siman a faszinak menne neki ilyen helyzetben, mert nyilvan teljesen kizart, hogy a csaj hibaja legyen a dolog (not) es nem MMA harcoskent az egy eleg hatekony modja szetveretni/kinyiratni magad, szoval mindig lehet rosszabb.
A másik faszit annyira nem is bántotta, ami mondjuk indokolt is, én sem bántottam volna, nyilvánvalóan diszlexiás szegény, nem tudta elolvasni a miújságot ^.^
Tök jó, hogy ennyi okos ember van a világban, és ha elhagyod orbánlandet esetleg, és ámerikában jársz, na ott is ők élnek többen. Csak ők nem az orbánt választják meg, hanem trumpot. Ebből is látszik, hogy ők azért picit még okosabbak is, ha lehet ezt még fokozni egyáltalán :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32811 2018.10.05. 11:49

Moby írta:A másik faszit annyira nem is bántotta, ami mondjuk indokolt is, én sem bántottam volna, nyilvánvalóan diszlexiás szegény, nem tudta elolvasni a miújságot ^.^
Tök jó, hogy ennyi okos ember van a világban, és ha elhagyod orbánlandet esetleg, és ámerikában jársz, na ott is ők élnek többen. Csak ők nem az orbánt választják meg, hanem trumpot. Ebből is látszik, hogy ők azért picit még okosabbak is, ha lehet ezt még fokozni egyáltalán :)
A hűtlen néni ráadásul eltakarta a tulajdoni lapot egy gonosz kalózzal!

Kép

Bezzek a HáporúGép phüszkén viseli továbbra is hajdani mátkájának nevét a nyakán! Mégiscsak egy úriember, vagy mi!

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #32812 2018.10.05. 12:40

Botond írta:Az semmi. Mario party előrendeléshez máriós tornazsák van ajeszba. Szerinted mekkora királycsávó lesz Botondjr az oskolában a máriós tornazsacsival? :D C&A vagy H&M meg máriós pólót is árult, az is van neki hozzá. Vettel szerintem meg nem dupla drs zóna kellene suzukában, hanem banánt kellene dobálni, mint a máriókartban.
Na mindegy, várom a futárt, már küldtek fenyegető emailt+smst, hogy ma a kezembe nyomják a cuccot.
Meg is kaptam. Egész minőségi a tornazsák és még máriós poháralátéteket is kaptam hozzá. Pont hiánycikk volt otthon a poháralátét is, az speciel pont nem nálam maradt a szétbútorozásnál, de most már van az is akkor. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32813 2018.10.05. 15:53

phpBB [media]

A sztorira meg: most komolyan egy pornós meg magát széles tömegek előtt Háborúgépezetnek hívó primkó személyekből kéne tanulságot levonni? Mennyivel relevánsabbak, mint a random kancigány akire félévente hívni kell a rendőrt, mert az utcán veri a nőjét?
Avatar
Moby

Hozzászólás #32814 2018.10.05. 18:01

benőmenő írta:A sztorira meg: most komolyan egy pornós meg magát széles tömegek előtt Háborúgépezetnek hívó primkó személyekből kéne tanulságot levonni? Mennyivel relevánsabbak, mint a random kancigány akire félévente hívni kell a rendőrt, mert az utcán veri a nőjét?
Semennyivel, csak a reggeli hírszörfölésnél ez jött szembe, nem a kancigányék. Meg emlékeztem az eredeti sztorira, pluszba Christy Mack munkásságának főbb állomásait véletlenül pont ismerem :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32815 2018.10.05. 19:24

Arty egy kis reality csekk megint: Akkoriban elérhető SLI álomgép, ma lenne vagy 1.5 millió Ft és folyosón 42 frémes Oblivion ficcen a 16 frémre is beszakadó, bugos grafikás Crysis mellé... meg a többinek is lóg a bele.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32816 2018.10.05. 19:32

Na, jó látni, hogy nem szerénykedik az Ubifos a féregséggel! A harc közben a kamera meg olyan hánytató, hogy nem bírtam nézni egy streamet 1 percnél tovább.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #32817 2018.10.05. 20:02

Ha valaha még gémerpécére adnám a fejem (nem mostanában várható), egy komponensét már ismerem.
Define S2.
Kép
:szeret:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32818 2018.10.05. 20:09

Moby írta:Ha valaha még gémerpécére adnám a fejem (nem mostanában várható), egy komponensét már ismerem.
Define S2.
Kép
:szeret:
Mé'? Custom vízre kitalált cucc, feleslegesen nagy helyet hagyva neki egy normál, vagy AIO cooleres házban.

Van ugyanilyen tempered C.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #32819 2018.10.05. 20:12

DanielT írta:Mé'? Custom vízre kitalált cucc, feleslegesen nagy helyet hagyva neki egy normál, vagy AIO cooleres házban.

Van ugyanilyen tempered C.

Kép
A felesleges hely nem létezik. A normál házakba az LF240 sem fért be push-pullban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32820 2018.10.05. 20:25

Moby írta:A felesleges hely nem létezik. A normál házakba az LF240 sem fért be push-pullban.
Ok, ebben is van valami. :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #32821 2018.10.05. 20:50

DanielT írta:Na, jó látni, hogy nem szerénykedik az Ubifos a féregséggel! A harc közben a kamera meg olyan hánytató, hogy nem bírtam nézni egy streamet 1 percnél tovább.
Még egy ilyen megjegyzés, és Hephaistosra az istenek sánta kovácsára mondom nem állok jót magamért....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32822 2018.10.05. 21:09

eje75 írta:Még egy ilyen megjegyzés, és Hephaistosra az istenek sánta kovácsára mondom nem állok jót magamért....
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32823 2018.10.05. 21:53

DanielT írta:Arty egy kis reality csekk megint: Akkoriban elérhető SLI álomgép, ma lenne vagy 1.5 millió Ft és folyosón 42 frémes Oblivion ficcen a 16 frémre is beszakadó, bugos grafikás Crysis mellé... meg a többinek is lóg a bele.
Mondjuk a Crysis és az Oblivion pont olyan játékok, amik mai hardveren is simán le tudnak dadogni, illetve az általad írt 42-16 frém az 30-12 volt konzolon is. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32824 2018.10.06. 09:52

"Rumours are Rocksteady are busy working on a new Batman game"

VÉGRE! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

Mindig mondtam, hogy valakinek kéne már csinálnia egy szuperhősös, open-world játékot és most tessék! Ráadásul Batmannel a főszerepben! Óriási potenciált látok ebben a formulában! :worship: :worship: :worship:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32825 2018.10.06. 10:01

DanielT írta:"Rumours are Rocksteady are busy working on a new Batman game"

VÉGRE! :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:

Mindig mondtam, hogy valakinek kéne már csinálnia egy szuperhősös, open-world játékot és most tessék! Ráadásul Batmannel a főszerepben! Óriási potenciált látok ebben a formulában! :worship: :worship: :worship:
Lehet körökreosztott stratégia lesz, és akkor nem lehet semmi kifogásod ellene, rongyosra tudod játszani. :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32826 2018.10.06. 10:12

"Microsoft has acknowledged the file deletion issues, and have temporarily paused the rollout of 1809"

És nem csak a system cleaner vagy miafasz töröl. Az update magában. De miért is lenne ez másként, hiszen egy oprendszernek ez a dolga, pusztítani, rombolni, napi szinten tönkretenni az emberek életét a lehető legváltozatosabb módon!

Software as service, fuck yeah!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32827 2018.10.06. 10:13

Tök jó ez a KUSSOLJ MÁR feature is! Percenként szól, hogy kussol és élvezd.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32828 2018.10.06. 10:14

De szerencsére a vinyó tárhelyet már meg tudják állapítani. Ja nem.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32829 2018.10.06. 10:16

Még nagyobb szerencse, hogy a task managerben ki tudják írni helyesen az összesített processzor terhelést. Ja nem.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32830 2018.10.06. 10:20

Ez nem szerencse, hanem tutifrankó multiglobálnacionális frankóság, hogy egy store menü egyszerre 3 nyelven is megjelenik! Ezek aztán tudnak E!

2018-10-06 10_17_38-.jpg

Vissza: “Leáldozott.hu”