A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #32621 2018.09.25. 21:47

Micsu írta:biztos 4 böngésző volt telepítve :S
nálad is 3 van :P (ie, edge, chrome)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32622 2018.09.25. 22:36

arty írta:nálad is 3 van :P (ie, edge, chrome)
és ezt honnan veszed?
Avatar
Botond

Hozzászólás #32623 2018.09.26. 07:45

arty írta:"Az MS store-os "szarakodáshoz" némi infó : Ha csak bevillan a kezdőképernyő és kilép az asztalra a játék akkor kezdjetek el letölteni valami ingyenes játékot meg kell várni amíg letölt 1-2 százalékot azután megszakítani a letöltést és és ezután csodák-csodájára elindul ami eddig nem futott. (Forza pl.)
Ez azért van mert az MS store nem jól állít be valami engedélyt."

jé, nemcsak én szopok akkor ezzel :D
én ugye anno addig jutottam, hogy egy forza dlc-t kell leszednem ahoz, h menjen a forza... ezekszerint még csak nem is kell h forza legyen, csak legyen valami letöltve :D :D :D

háttérszin miatt user error, azbazmeg :D
Nálam még mindig hibátlan a cucc. :( Tiszta konzol feeling, hiányzik a PC-s nonstop troubleshooting. :(
Avatar
arty

Hozzászólás #32624 2018.09.26. 09:01

Micsu írta:és ezt honnan veszed?
bízok benned, hogy nem az ms szarjaival böngészel ;)

botond :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32625 2018.09.26. 09:03

"Kisebb morgásra adtak okot a múlt héten közzétett egyes Nintendo Online szabályzat passzusok, miszerint az előfizetés lejártakor haladéktalanul törlődnek a felhőben tárolt mentések. A friss közlemény szerint rendszer 180 napig fogja tárolni az előfizetés híján elárvult mentéseket, melyek a szolgáltatás újbóli igénybevételével ismét elérhetővé válnak. Ugyan ez igaz a NES játékokra is, melyek az előfizetés lejártát követően lokálisan megmaradnak a felhasználó gépén, majd a megújítást követően ismét játszhatóvá válnak."

business-analfabeta ninty-röl van szo, de ez azert varhato volt.:)
Avatar
Botond

Hozzászólás #32626 2018.09.26. 09:11

SlickAdam írta:"Kisebb morgásra adtak okot a múlt héten közzétett egyes Nintendo Online szabályzat passzusok, miszerint az előfizetés lejártakor haladéktalanul törlődnek a felhőben tárolt mentések. A friss közlemény szerint rendszer 180 napig fogja tárolni az előfizetés híján elárvult mentéseket, melyek a szolgáltatás újbóli igénybevételével ismét elérhetővé válnak. Ugyan ez igaz a NES játékokra is, melyek az előfizetés lejártát követően lokálisan megmaradnak a felhasználó gépén, majd a megújítást követően ismét játszhatóvá válnak."

business-analfabeta ninty-röl van szo, de ez azert varhato volt.:)
Wow karaktereket is először 60 napig vállalták, hogy megőrzik, aztán ez felment 180 napra. Nemrég előfizettem ismét, egy jelképes 8 éves kihagyás után. Megvan minden hibátlanul, pedig eltelt a 180 nap. 16x. Nem fognak lószart se törölni, de le kell védeni magukat, hogy majd egyszer lekapcsolhassák a szervert. Kár túllihegni.
/szerk: sőt, az első vállalás 0 nap volt ráadásul most ugrik be.
Avatar
arty

Hozzászólás #32627 2018.09.26. 09:55

így is van, kussolni kell, lapítani, fizetni (ahogy Botond nyomja), agy nélkül, bárkinek, bármit ... és aztán jéé, naugye hogy jobb lett. mert fizettünk, azé!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32628 2018.09.26. 09:58

arty írta:így is van, kussolni kell, lapítani, fizetni (ahogy Botond nyomja), agy nélkül, bárkinek, bármit ... és aztán jéé, naugye hogy jobb lett. mert fizettünk, azé!
nem azert valtoztattak, mert ... mert... botond fizetett pöccre, hanem mert NEM kussolt es lapitott a nep. de miert kell ezt magyaraznom?
te ezt a haterkedest tenyleg reflexböl tolod. mondhatni AGY NELKÜL (hehe). gondok vannak, gondok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32629 2018.09.26. 10:02

arty írta:így is van, kussolni kell, lapítani, fizetni (ahogy Botond nyomja), agy nélkül, bárkinek, bármit ... és aztán jéé, naugye hogy jobb lett. mert fizettünk, azé!
Irreális elvárás, hogy örökké megőrizze. Ki őrzi örökké a bármit ingyen? Gmail account eula-ban is tuti ott van, hogy úgy amúgy ha olyanjuk van akkor le tudják kapcsolni a picsába az egészet, és bizony a le nem mentett levelezés az pápuszipá. Előtte szólnak x nappal persze lehet van benne ilyen szigorítás, na itt is ez van. Amikor lemondod az előfizut, akkor szólnak, hogy na akkor innen 180nap és jön a kaszás. Persze nem jön, csak majd egyszer amikor lehúzza a rolót ez a szolgáltatás.
Szemét gmailezzünk is egyet, hogy jobban teljen a nap.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32630 2018.09.26. 10:10

arty írta:így is van, kussolni kell, lapítani, fizetni (ahogy Botond nyomja), agy nélkül, bárkinek, bármit ... és aztán jéé, naugye hogy jobb lett. mert fizettünk, azé!
De mondok erősebbet. Xbox gold. Az is van ezer éve, fizetős multis lehúzós geciség, sose tetszett, nem is fizettem elő, dugják fel. Nem fikáztam tele a netet, osztán amikor változott a koncepció és elkezdtek ingyen játékot osztani hozzá, vagyis úgy pontos, hogy azt mondták, hogy havi ~1000 pénzért kapok 4 játékot meg a multit, akkor azt mondtam, hogy ok, ez már így deal és azóta üzletelek velük. Nem kell minden szart megvenni. Nintynél is azért fizettem elő 20 euróért, mert annyit megért nekem a 20 régi játék, hogy azokra is ránézzünk a kölökkel mindenféle szenvedés nélkül 6000 pénzért. Aztán majd lemondom, ha már meguntuk egy év alatt. Felhőmentést pont leszarom. Igen, volt már haszna komplett gép cserénél, de ez elég ritka alkalom, switchnél pedig szerintem pont sose fogom használni. Xboxnál se használom. HBOgonál meg netflixnél használtam sokat, amikor elkezdtem a filmet az egyik eszközön és másikon akartam folytatni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32631 2018.09.26. 10:24

SlickAdam írta:nem azert valtoztattak, mert ... mert... botond fizetett pöccre, hanem mert NEM kussolt es lapitott a nep. de miert kell ezt magyaraznom?
te ezt a haterkedest tenyleg reflexböl tolod. mondhatni AGY NELKÜL (hehe). gondok vannak, gondok.
nincsendo azért nem blizzard, féregségből ők jelesek a blizzard max közepes
Avatar
Moby

Hozzászólás #32632 2018.09.26. 11:27

Botond írta:Nálam még mindig hibátlan a cucc. :( Tiszta konzol feeling, hiányzik a PC-s nonstop troubleshooting. :(
Amit én látok uszkve 1 hónap után az új notin: jelentős különbség van a pro és home között. Korábban home-ot használtam a notin is, meg mindenhol, most az új notira prót vettem. Egyrészt 1 hónap alatt semmi anomália nem volt, másrészt a próban simán rendszerszinten minden külső progi nélkül le tudtam tiltani minden szart.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32633 2018.09.26. 12:07

Moby írta:Amit én látok uszkve 1 hónap után az új notin: jelentős különbség van a pro és home között. Korábban home-ot használtam a notin is, meg mindenhol, most az új notira prót vettem. Egyrészt 1 hónap alatt semmi anomália nem volt, másrészt a próban simán rendszerszinten minden külső progi nélkül le tudtam tiltani minden szart.
Nekem mondjuk home van. Nem tiltok le semmit, meg nem is terhelem felesleges szarokkal. Van rajta az a pár kliens ami kell, meg a játékok oszt ennyi. Dolgozni ott a céges laptop, szóval Excel/Word se szennyezi, tartalom fogyasztani meg nem a gépen szoktam, netezés, youtube az ipaden. Ha odaülök a desktop monstrumhoz csaka4k-t nézni, akkor géming van, és minden ennek van alárendelve, hogy problémamentesen induljon a játék asap mindenféle extra gány nélkül. Nem keresem én már a bajt emulátorozással, meg egyéb kinőtt hobbival. Nincsmárarraidőm.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32634 2018.09.26. 12:42

nyami-nyami, ujra egy hardkorabb resz. Mocsok Relé Cváj E! :finom:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32635 2018.09.26. 14:02

"Symphony of the Night & Rondo of Blood is coming exclusively to PS4 on 26th October 2018.

Pre-order via the PlayStation Store from today." "All new console experience"

PREORDERELJETEK 25 éves játékot! Iszonyúan all new lesz az experience a konzolon. Teljesen más, mint amelyik 25 éves konzol játékot emulálják a konzolon!

EX-FAKIN-KLUZÍV!!!!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32636 2018.09.26. 14:08

Moby írta:Amit én látok uszkve 1 hónap után az új notin: jelentős különbség van a pro és home között. Korábban home-ot használtam a notin is, meg mindenhol, most az új notira prót vettem. Egyrészt 1 hónap alatt semmi anomália nem volt, másrészt a próban simán rendszerszinten minden külső progi nélkül le tudtam tiltani minden szart.
Mindenhol Pro-t használok, soha nem láttam Home-ot.
Avatar
arty

Hozzászólás #32637 2018.09.26. 14:10

SlickAdam írta:nem azert valtoztattak, mert ... mert... botond fizetett pöccre, hanem mert NEM kussolt es lapitott a nep. de miert kell ezt magyaraznom?
te ezt a haterkedest tenyleg reflexböl tolod. mondhatni AGY NELKÜL (hehe). gondok vannak, gondok.
azér' kell magyaráznod, mer' nemműködött az iróniadetektorod :P
persze, hogy a háborgás miatt változtatott a nintendo, bizonyítva, hogy nincs veszett ügy!

namost amit pl Botond is csinált, hogy az arconköpésre, a fos termékre azonnal dobta a húszdolcsit, az szvsz a no komment kategória.

Botond: a day1 óta lájvgoldfizető idióták miatt van egyáltalán fizetősmulti... igen.
nagy kár, hogy nem ideologizáltál ilyen okosan most is, mint anno... (az előfizettem a bér-NES játékra, mert akkora kurvajó deal nem érv, bocs. nyomtad a preordert, amikor kb csak a szarságáról volt info... :P)

(senki nem várja el, hogy örökre megőrizzenek valamit a felhőben. de az "azonnal törlődik" a kreténség egy más dimenziója, mint a 60-180-527 nap után törlődő mentés/stb)
Avatar
Botond

Hozzászólás #32638 2018.09.26. 14:24

arty írta:azér' kell magyaráznod, mer' nemműködött az iróniadetektorod :P
persze, hogy a háborgás miatt változtatott a nintendo, bizonyítva, hogy nincs veszett ügy!

namost amit pl Botond is csinált, hogy az arconköpésre, a fos termékre azonnal dobta a húszdolcsit, az szvsz a no komment kategória.

Botond: a day1 óta lájvgoldfizető idióták miatt van egyáltalán fizetősmulti... igen.
nagy kár, hogy nem ideologizáltál ilyen okosan most is, mint anno... (az előfizettem a bér-NES játékra, mert akkora kurvajó deal nem érv, bocs. nyomtad a preordert, amikor kb csak a szarságáról volt info... :P)

(senki nem várja el, hogy örökre megőrizzenek valamit a felhőben. de az "azonnal törlődik" a kreténség egy más dimenziója, mint a 60-180-527 nap után törlődő mentés/stb)
Lehetne így is, de nem így van. Első másodpercben tudott volt, hogy lesz benne márió1-2-3 meg doktor márió. Nekem ez így megérte a 20 dodót, akárhogy pörögsz arcon. Hatezer píz, egy évnyi antikmáriózásért. Ha nem adtak volna hozzá se multit, se felhőmentést, meg még nem is tudom mi jár még az előfizuhoz, nos akkor is adtam volna a gánymentes márió1-2-3ért 6000 pénzt egy évre. Szóval ilyen szempontból ez az egész felhővergődés meg a többi tök hidegen hagy, én nem arra fizettem be, csak a márióra és csak 6ezret, ami amúgy 5647 ft volt csak, mert váltottam be kreditet is. :D Ennek nem alternatívája az, hogy vegyek széthackelt wii-t és azon is van 20ért, mert egyrészt a 20 több, mint a 6, másrészt meg kell a fasznak még egy porfogó.
Szóval nyugodtan csináljátok a forradalmat meg a szabadságharcot meg az aláírásgyűjtést, nekem összesen annyi kérésem van, hogy a 20 dodóért járjon a márió1-2-3. Meg persze a doktoros márió. Az összes többivel meg felőlem lehet bármi is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32639 2018.09.26. 14:48

DanielT írta:"Symphony of the Night & Rondo of Blood is coming exclusively to PS4 on 26th October 2018.

Pre-order via the PlayStation Store from today." "All new console experience"

PREORDERELJETEK 25 éves játékot! Iszonyúan all new lesz az experience a konzolon. Teljesen más, mint amelyik 25 éves konzol játékot emulálják a konzolon!

EX-FAKIN-KLUZÍV!!!!!
mostmar tuti, hogy ez a PS4 éve












































E!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32640 2018.09.26. 15:23

Windows Storage:

Kijelzett mérete a temp fileoknak: 4,7 Gb

Na nézzük mik azok! Belemegyek: 107 megát listáz ki.

Köszi! Véletlen se kapjon maláriát a családotok. Jade.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32641 2018.09.26. 18:45

phpBB [media]


A teszterek szerint fasza. A DF szerint fasza. Havi 200-ért bérelhetem.

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #32642 2018.09.26. 19:05

Botond írta:Lehetne így is, de nem így van. Első másodpercben tudott volt, hogy lesz benne márió1-2-3 meg doktor márió. Nekem ez így megérte a 20 dodót, akárhogy pörögsz arcon. Hatezer píz, egy évnyi antikmáriózásért. Ha nem adtak volna hozzá se multit, se felhőmentést, meg még nem is tudom mi jár még az előfizuhoz, nos akkor is adtam volna a gánymentes márió1-2-3ért 6000 pénzt egy évre. Szóval ilyen szempontból ez az egész felhővergődés meg a többi tök hidegen hagy, én nem arra fizettem be, csak a márióra és csak 6ezret, ami amúgy 5647 ft volt csak, mert váltottam be kreditet is. :D Ennek nem alternatívája az, hogy vegyek széthackelt wii-t és azon is van 20ért, mert egyrészt a 20 több, mint a 6, másrészt meg kell a fasznak még egy porfogó.
Szóval nyugodtan csináljátok a forradalmat meg a szabadságharcot meg az aláírásgyűjtést, nekem összesen annyi kérésem van, hogy a 20 dodóért járjon a márió1-2-3. Meg persze a doktoros márió. Az összes többivel meg felőlem lehet bármi is.
baszhatom a forradalmat, ha zombiharseregként élve felzabáljátok az agyasokat, tik' minden-szart-előrednelők....
Avatar
arty

Hozzászólás #32643 2018.09.26. 21:09

gears4 coopot akartam a windóz-konzolon tolni.
bekapcsolom és megy.

janem.

a játék mondja, hogy menjek a redditen keressek megoldást!!!!!!!! éééérted, nem csak muködik out-of-the-box, mint az xbox one vagy mint a korábbi ms orület, a fosi GFWL!
neeeem... mennyé redditre, "hivatalosan" :D (nemvicc, frankón kiírja a játék, hogy milyen kulcsszavakra keressek ("hatton") és az első találat tényleg a reddit thread... vajon bingel hanyadik oldalon lenne? 9.? 10.?)

mentem.

https://www.reddit.com/r/GearsOfWar/comments/57f2ip/pc_if_you_are_having_trouble_with_coopmatchmaking/

húha, ez nagyon egyszeru, egész nap ilyen baromságot csinálok, nem lesz nehéz itthon abból az 1-2 óra játékidobol is a felét troubleshootingal tölteni, lássuk.

végignyomtuk haverral (kollégám, szintén ájtís szerencsétlenség, hozánemérto kétgyerekes anyuka), minden fasza:

netsh interface teredo>show state
Teredo Parameters
---------------------------------------------
Type : natawareclient
Server Name : win1711.ipv6.microsoft.com.
Client Refresh Interval : 20 seconds
Client Port : 3074
State : qualified
Client Type : teredo client
Network : unmanaged
NAT : cone
NAT Special Behaviour : UPNP: Yes, PortPreserving: Yes
Local Mapping : 192.162.7.100:3074
External NAT Mapping : 188.96.62.31:3074

xbox app szerint minden ok, NAT OPEN, csatlakozva, rendben, ésatöbbi, HURRÁ!

de egyikőnk se tud hostolni.
haver elment deusexelni, én meg nem bírtam ki és troubleshoot... van némi dokumántáció a témában a világhálón :D

lényeg a lényeg, fogalmam sincs mitől, de egy idegenhez be tudtam menni.
szóltam havernak, utána hozzá is. meg ő is hozzám.
teredo ugyanaz, xbox app ugyanaz előtte/utána is, csak most ment a játék...

félórát. akkor mindkettőnknél csontrafagyott.
mondtam, hogy inkább menjünk aludni :(

kiváló ms termék 10/10

(előtte a szinglit gond nélkül letoltam xboxon / pécén, feltváltva, probléma nélkül...)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32644 2018.09.26. 22:02

arty írta:arty hwaggymenés lvl12344421
A tökéletes konzolgéming nevében pedíg annyit, hogy a tökéletes ps3-on, a tökéletes japók által tökélyre fejlesztett gt5-ben anno ugyanugy ez ment nap mint nap, volt hogy én betudtam menni haverhoz, de volt hogy nem, volt hogy én nem, de ő igen, sőt ha tö9bben voltunk, akkor tuti volt valaki akit én vagy valaki nem látott, pedíg ott volt a pályán, de volt hogy semmi nem ment, és a legokosabb woraround netszerte az volt, hogy húzzam kb LEGALÁBB 1 percre a routert, és jó lesz. Néha jó volt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32645 2018.09.26. 22:17

A brazilok is megcsinálták a maguk Cyberpunk trailerét. :D
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #32646 2018.09.27. 08:54

Mekee írta:A tökéletes konzolgéming nevében pedíg annyit, hogy a tökéletes ps3-on, a tökéletes japók által tökélyre fejlesztett gt5-ben anno ugyanugy ez ment nap mint nap, volt hogy én betudtam menni haverhoz, de volt hogy nem, volt hogy én nem, de ő igen, sőt ha tö9bben voltunk, akkor tuti volt valaki akit én vagy valaki nem látott, pedíg ott volt a pályán, de volt hogy semmi nem ment, és a legokosabb woraround netszerte az volt, hogy húzzam kb LEGALÁBB 1 percre a routert, és jó lesz. Néha jó volt.
az még a fosadék psn mércéjével is kb a legszarabb konzol-multi ever :D
emlékszem, hogy ilyen 16(?) karakteres id-t kellett beírni, hogy a másik sessiönjére találj, utána jött az említett megy/nemmegy, aztán a disconnectek.
haverral ketten nyomtuk párszor, de harmadik/sokadik player ritkán tudott bejönni.
viszont néha(!) nagyon frankó volt az élmény, ha minden stimmelt... a player-base/community össze se volt hasonlítható pl egy forza7multival (ahol MINDIG van 1-2 kilökőző féreg) :/
és bár a GTS büntet érte, ott is szinte mindig van patkány...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32647 2018.09.27. 12:17

Kolléganő behozta az otthoni laptopját, hogy használhatatlanul lassú, hátha vírusos.

A diagnózisa helyes volt, a Windows 10 nevű vírust kapta el, annak is az update nevű fajtáját. 3 órája fut, 23%-nál jár.

Ez nyilván teljesen normális és elvárható működés... Ok, a gép egy rakás szar, de SOHA ILYEN A VILÁGTÖRTÉNELEMBEN NEM VOLT. Hogy egy kibaszott update eddig tartson, nem egy komplett rendszer reinstall, ami egyébként még ezen is meglenne simán 1 órán belül.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #32648 2018.09.27. 13:45

DanielT írta:Kolléganő behozta az otthoni laptopját, hogy használhatatlanul lassú, hátha vírusos.

A diagnózisa helyes volt, a Windows 10 nevű vírust kapta el, annak is az update nevű fajtáját. 3 órája fut, 23%-nál jár.

Ez nyilván teljesen normális és elvárható működés... Ok, a gép egy rakás szar, de SOHA ILYEN A VILÁGTÖRTÉNELEMBEN NEM VOLT. Hogy egy kibaszott update eddig tartson, nem egy komplett rendszer reinstall, ami egyébként még ezen is meglenne simán 1 órán belül.
Ugye az SSD mentes élet milyen rossz :D

Amúgy lehet űberelni Windows 7 telepítés első gen lemezről, mert az SP1 verzió sem minden vacakra megy fel egyből :D lol Na ott a frissítések letöltése után van 10-14 óra telepítési idő is :D Sőt van amikor ennél több 16-18 óra is volt már. A cégnél 11 körül indítottam a letöltést másnap reggel 7:30-kor a gép még ment bár rá nem néztem hol tart, de 8 körül már leállva találtam. Szóval a 3 órája 23% még beleférhet a win 10 esetében is.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32649 2018.09.27. 13:50

kigyi írta:Ugye az SSD mentes élet milyen rossz :D

Amúgy lehet űberelni Windows 7 telepítés első gen lemezről, mert az SP1 verzió sem minden vacakra megy fel egyből :D lol Na ott a frissítések letöltése után van 10-14 óra telepítési idő is :D Sőt van amikor ennél több 16-18 óra is volt már. A cégnél 11 körül indítottam a letöltést másnap reggel 7:30-kor a gép még ment bár rá nem néztem hol tart, de 8 körül már leállva találtam. Szóval a 3 órája 23% még beleférhet a win 10 esetében is.
Nem, nem férhet bele. Agyfasz. Viszont aki ilyenekbe belefut az olyan szinten nem vágja az egészet, hogy el kellene tiltani a PC-ktől, adni neki egy olcsó androidos tabletet aztán viszontlátás. Vezetés se való mindenkinek, meg ez sem. Érdekes módon mindig a hülyékkel történik ilyesmi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32650 2018.09.27. 15:56

Botond írta:Nem, nem férhet bele. Agyfasz.
Nem férhetne bele, de mégis belefér. Ilyenbe kb bárki belefut akinek viszonylag kicsi és lassú hdd van a gépiben, merhátugyanis a nagyobb windows update-ek fogják a windows, és update előtt lemásolják magukat. Nem visszaállítási pontot hoznak létre, hanem másolatot, egy windows.old mappába, sokszor egy olyan jelentéktelen 30-50 gigát lebaszva a hdd-ből. Amit sikeres update után sem olyan egyszerű letörölni, hogy egy egységsugarú user magától meg tudja csinálni. Namost egy ilyen művelet egy lassú hdd-n lazán betart 3-4 órát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32651 2018.09.27. 17:06

"Been going for 4 hours and I need to present my masters thesis in 7 minutes."

Kép

Tényleg haljon meg mindenki, aki ezért felelős. Haljon meg, kész, ennyi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32652 2018.09.27. 18:39

Na de csak hogy világtörténelmi eseményekről is legyen itt szó. Szóval korábban acsimaxoltam a civ6ot, ami szép és jó, de a civ5öt még nem sikerült, mert a normann dlc scenárióban van egy acsi, hogy egy körben kell 9 farmot kirabolni. Pöti malőr, hogy bármilyen kombóban nyomja az ember, az AInak nincs 9 farmja és nem is épít. Ez egy hangyányit megfogta a lendületem és évekig 285/286on állt az acsi számláló, de minden reggel zuhanyzok, és mindig a reggeli zuhany alatt támadnak a legjobb ötleteim. Szóval gondoltam, hogy így öt vagy nemtommennyi év szopódás után mi lenne, ha szétválasztanám a dolgot, és sima játékban rabolnék ki 9 farmot egy körben? Akkor vajon megadná az acsit? Meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32653 2018.09.27. 19:19

Botond írta:Na de csak hogy világtörténelmi eseményekről is legyen itt szó. Szóval korábban acsimaxoltam a civ6ot, ami szép és jó, de a civ5öt még nem sikerült, mert a normann dlc scenárióban van egy acsi, hogy egy körben kell 9 farmot kirabolni. Pöti malőr, hogy bármilyen kombóban nyomja az ember, az AInak nincs 9 farmja és nem is épít. Ez egy hangyányit megfogta a lendületem és évekig 285/286on állt az acsi számláló, de minden reggel zuhanyzok, és mindig a reggeli zuhany alatt támadnak a legjobb ötleteim. Szóval gondoltam, hogy így öt vagy nemtommennyi év szopódás után mi lenne, ha szétválasztanám a dolgot, és sima játékban rabolnék ki 9 farmot egy körben? Akkor vajon megadná az acsit? Meg.
Ez tényleg nem semmi eredmény! :eljen: Gratulációm mellett sok szeretettel nyújtom át a ban-t is az sg linkért! :email:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32654 2018.09.27. 19:23

DanielT írta:Ez tényleg nem semmi eredmény! :eljen: Gratulációm mellett sok szeretettel nyújtom át a ban-t is az sg linkért! :email:
gratulálok én is de az acsi whorekodás rég nem divat erre fele :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32655 2018.09.27. 19:24

DanielT írta:Ez tényleg nem semmi eredmény! :eljen: Gratulációm mellett sok szeretettel nyújtom át a ban-t is az sg linkért! :email:
Bocs, szökőévente töltök fel képet úgy hogy be is linkelem máshova, szóval még nem regeltem sehova máshova, ahol ilyesmit lehet.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32656 2018.09.27. 19:27

Botond írta:Bocs, szökőévente töltök fel képet úgy hogy be is linkelem máshova, szóval még nem regeltem sehova máshova, ahol ilyesmit lehet.
cirka 15 éve abload.de, lett már említve 10x, ne csak a win10es posztokra ugorj :P
Avatar
arty

Hozzászólás #32657 2018.09.27. 20:58

acsifarmolnám az FH3-at, hogy holnap végre indulhasson az FH4, erre... erre kibasz az xbox appból, a forza appból,fhorizon3 appból, s miután ezek kiléptek, mind BE IS ZÁRÓDOTT. talán mentés se volt... ki tudja.

weben se tudok bejelentkezni. KURVA ANYÁD ALWAYSONLINE MIKROGECI!!!!!!!!!

juteszembe, ma melóból hazaérve nem mentem be a windowsupdatebe, ahogy botond tanácsolta! az én jó kurva anyámat, mekkora egy büdösbunkó pécélaikus pöcs vagyok... hol lehet ilyenkor androidos tabletet kapni?!?!?!?! :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #32658 2018.09.27. 21:26

DanielT írta:Kolléganő behozta az otthoni laptopját, hogy használhatatlanul lassú, hátha vírusos.

A diagnózisa helyes volt, a Windows 10 nevű vírust kapta el, annak is az update nevű fajtáját. 3 órája fut, 23%-nál jár. Ok, a gép egy rakás szar, de SOHA ILYEN A VILÁGTÖRTÉNELEMBEN NEM VOLT. 0
Most vettem apámnak egy HP laptopot, mert 69 éves fejjel kitalálta, hogy beszáll az internetbe... 115e volt egy 15-ös laptop a MM-ban... de a 115e-ért adtak hozzá egy nyomtatót, egy laptop táskát, meg egy egeret is :banplz: képzelheted milyen a gép... megnyitom a firefox-ot és azonnal 100%-on van a proci... kedden elvittem: pretty fly for a wi-fi... jön egyből az update.. 50 perc után kitéptem a hajam, és eljöttem, mert 68%-on volt a telepítés ELŐKÉSZÍTÉSE! Az update volt vagy 3 óra... persze vehettem volna neki egy gamer laptopot is, de blikk.hu-hoz szerintem túlzás lenne....
Avatar
Botond

Hozzászólás #32659 2018.09.27. 21:50

eje75 írta:Most vettem apámnak egy HP laptopot, mert 69 éves fejjel kitalálta, hogy beszáll az internetbe... 115e volt egy 15-ös laptop a MM-ban... de a 115e-ért adtak hozzá egy nyomtatót, egy laptop táskát, meg egy egeret is :banplz: képzelheted milyen a gép... megnyitom a firefox-ot és azonnal 100%-on van a proci... kedden elvittem: pretty fly for a wi-fi... jön egyből az update.. 50 perc után kitéptem a hajam, és eljöttem, mert 68%-on volt a telepítés ELŐKÉSZÍTÉSE! Az update volt vagy 3 óra... persze vehettem volna neki egy gamer laptopot is, de blikk.hu-hoz szerintem túlzás lenne....
Én vettem apunak is meg Anyunak is 60. Szülinapra egy aktuális olcsó ipadet. Idén a 2018as 9,7 colos, mindkettő 100k alatt volt. Igaz se egér, se nyomtató, de még csak win10 se, oszt ömlik nekik rajta a tartalom, Blikk.hu pont nem, de tudnak netezni, facsézni, felhőben megosztott unoka képet nézni, megosztott hbo go előfizetéssel mozizni, oszt még néha candycrashsagázni. 100érse. Persze ha utálod a fatert, mert vert gyerekkorodban az megint más, akkor megértem. :zavart2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32660 2018.09.27. 21:51

arty írta:acsifarmolnám az FH3-at, hogy holnap végre indulhasson az FH4, erre... erre kibasz az xbox appból, a forza appból,fhorizon3 appból, s miután ezek kiléptek, mind BE IS ZÁRÓDOTT. talán mentés se volt... ki tudja.

weben se tudok bejelentkezni. KURVA ANYÁD ALWAYSONLINE MIKROGECI!!!!!!!!!

juteszembe, ma melóból hazaérve nem mentem be a windowsupdatebe, ahogy botond tanácsolta! az én jó kurva anyámat, mekkora egy büdösbunkó pécélaikus pöcs vagyok... hol lehet ilyenkor androidos tabletet kapni?!?!?!?! :(
Reggel annyi időm volt, hogy megnézzem van e patch. Volt. Gondoltam beírom ide is, hogy achtung, patch day, reboottal, de gondoltam, Á, profik vagytok, csak nem akadtok fenn egy ilyen piti gyalogsági aknán. Akkor tévedtem. :idiota:
Avatar
arty

Hozzászólás #32661 2018.09.27. 22:01

Botond írta:Reggel annyi időm volt, hogy megnézzem van e patch. Volt. Gondoltam beírom ide is, hogy achtung, patch day, reboottal, de gondoltam, Á, profik vagytok, csak nem akadtok fenn egy ilyen piti gyalogsági aknán. Akkor tévedtem. :idiota:
nade te lefrissíted az appokat is? mert most az b*szott be... xbox appba, az ujba mostmár, be se tudok lépni - remélem live hiba, nem ez a verzió fos :( mindegy, mára ennyi. fh3 2 percenként kivág, elegem lett, jóéjt :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #32662 2018.09.27. 22:11

Botond írta:Én vettem apunak is meg Anyunak is 60. Szülinapra egy aktuális olcsó ipadet. Idén a 2018as 9,7 colos, mindkettő 100k alatt volt. Igaz se egér, se nyomtató, de még csak win10 se, oszt ömlik nekik rajta a tartalom, Blikk.hu pont nem, de tudnak netezni, facsézni, felhőben megosztott unoka képet nézni, megosztott hbo go előfizetéssel mozizni, oszt még néha candycrashsagázni. 100érse. Persze ha utálod a fatert, mert vert gyerekkorodban az megint más, akkor megértem. :zavart2:
Értem...de beiratkozott egy 20 órán ingyenes nyugger pc kezelői tanfolyamra is :nyes: :nyes: ... és ott nem ájpedek vannak... már az is komoly sokk volt, hogy nem minden laptopnak UGYANOTT van a bekapcsoló gombja... ha nem ugyanott van, mint mutatták, akkor már vége a világnak.... fater egyébként is műszaki zseni....82-ben vett a dollár boltban egy JVC színes tévét... qwa nagy cucc volt akkor, sztereo, a hangszórókon behajható ajtó, zizi ropi körhinta... a szomszédok oda jártak szájtátani... valami 4 éve lett kidobva...egy gond volt: lenémítva jött ki a boltból... hozzányúlni meg nem mert, úgyhogy lerakta a régi tv-t a fotel MÖGÉ, bekapcsolta és nézte full frontalba a színest...tulképpen feltalálta a térhatású hangot... meg a sound bart egyszerre :nyes: :nyes: :nyes: ... aztán véletlenül játék közben ráléptem a távirányítóra.... kaptam egy nagy pofont, de örökre megtanultam mit jelent a volume felirat :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32663 2018.09.27. 22:13

eje75 írta:Értem...de beiratkozott egy 20 órán ingyenes nyugger pc kezelői tanfolyamra is :nyes: :nyes: ... és ott nem ájpedek vannak... már az is komoly sokk volt, hogy nem minden laptopnak UGYANOTT van a bekapcsoló gombja... ha nem ugyanott van, mint mutatták, akkor már vége a világnak.... fater egyébként is műszaki zseni....82-ben vett a dollár boltban egy JVC színes tévét... qwa nagy cucc volt akkor, sztereo, a hangszórókon behajható ajtó, zizi ropi körhinta... a szomszédok oda jártak szájtátani... valami 4 éve lett kidobva...egy gond volt: lenémítva jött ki a boltból... hozzányúlni meg nem mert, úgyhogy lerakta a régi tv-t a fotel MÖGÉ, bekapcsolta és nézte full frontalba a színest...tulképpen feltalálta a térhatású hangot... meg a sound bart egyszerre :nyes: :nyes: :nyes: ... aztán véletlenül játék közben ráléptem a távirányítóra.... kaptam egy nagy pofont, de örökre megtanultam mit jelent a volume felirat :banplz:
Megnéznék egy Eje-fater vs arty EPIKUS meccset :kuss:
Avatar
eje75

Hozzászólás #32664 2018.09.27. 22:25

Zóanagyvarázsló írta:Megnéznék egy Eje-fater vs arty EPIKUS meccset :kuss:
Spoiler
012cbb71153318230249825269_700wa_0.gif
Az rövid meccs lenne... oktatáson nincs egér, csak a tapipad... kezébe adtam az egeret, úgy tartotta, mintha egy döglött patkányt fogna... mondom: kattints rá az X-re..válasz: azt hogy kell? :wilting: :wilting: :wilting: Ha ezt a faszit megtanítom, hogy Viber-en hogyan kell felhívni az unokáját, akkor már biztos, BÁRMIT el tudok érni a világon!!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32665 2018.09.27. 22:41

eje75 írta:Most vettem apámnak egy HP laptopot, mert 69 éves fejjel kitalálta, hogy beszáll az internetbe... 115e volt egy 15-ös laptop a MM-ban... de a 115e-ért adtak hozzá egy nyomtatót, egy laptop táskát, meg egy egeret is :banplz: képzelheted milyen a gép... megnyitom a firefox-ot és azonnal 100%-on van a proci... kedden elvittem: pretty fly for a wi-fi... jön egyből az update.. 50 perc után kitéptem a hajam, és eljöttem, mert 68%-on volt a telepítés ELŐKÉSZÍTÉSE! Az update volt vagy 3 óra... persze vehettem volna neki egy gamer laptopot is, de blikk.hu-hoz szerintem túlzás lenne....
Egyébként erre tényleg egy tablet való. Abból egy már nemolyanszar androidos megvan 80k-ból. Nagyi úgy keni-vágja, hogy öröm nézni, pc-hez meg a mai napig a kis jegyzetfüzetével mer csak leülni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32666 2018.09.27. 22:54

benőmenő írta:Egyébként erre tényleg egy tablet való. Abból egy már nemolyanszar androidos megvan 80k-ból. Nagyi úgy keni-vágja, hogy öröm nézni, pc-hez meg a mai napig a kis jegyzetfüzetével mer csak leülni.
Persze... mondjuk androidos tabletet sose vennék, de az öreg nem akart 10 colon vakoskodni... beszéltem vele: nem tudtam meggyőzni...yt-ra, meg böngészni jó lesz neki... majd megtanulja
Avatar
Botond

Hozzászólás #32667 2018.09.27. 23:01

eje75 írta:Persze... mondjuk androidos tabletet sose vennék, de az öreg nem akart 10 colon vakoskodni... beszéltem vele: nem tudtam meggyőzni...yt-ra, meg böngészni jó lesz neki... majd megtanulja
Van 13 colos tavalyi hardveres iPad is olcsón. Androidos fost én se adnék neki, hogy 95 helyett csak 80ba legyen. A 13as kicsit több, az igaz, de ugye a laptop is 115 volt. Mondjuk ha ilyen szintű az ellenállás, akkor ez megint potyára gépelés volt, nekem szerencsém volt, 200kból két ütemben átraktam őket a szopásmentes világra, a p2es laptopjuk azóta csak porfogó. Drukkolok az öregnek, ha beletanul akkor megnyílik a világ újra. :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Botond 2018.09.27. 23:06-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32668 2018.09.27. 23:03

arty írta:nade te lefrissíted az appokat is? mert most az b*szott be... xbox appba, az ujba mostmár, be se tudok lépni - remélem live hiba, nem ez a verzió fos :( mindegy, mára ennyi. fh3 2 percenként kivág, elegem lett, jóéjt :(
Le. Bekapcs után öt perc frissítés, meg kikapcs előtt is. Windows is, appok is, driverek is. Ha kell akkor reboot is. Önvédelem baszki, nekem nincs idegem csapágyasra tolni a szopórollert, mint nektek, gyenge vagyok, kerülöm a bajt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32669 2018.09.27. 23:10

eje75 írta:
Spoiler
012cbb71153318230249825269_700wa_0.gif
Az rövid meccs lenne... oktatáson nincs egér, csak a tapipad... kezébe adtam az egeret, úgy tartotta, mintha egy döglött patkányt fogna... mondom: kattints rá az X-re..válasz: azt hogy kell? :wilting: :wilting: :wilting: Ha ezt a faszit megtanítom, hogy Viber-en hogyan kell felhívni az unokáját, akkor már biztos, BÁRMIT el tudok érni a világon!!
Én azért már teszem pénzzé mindenemet, hogy feltehessem a faterodra. Nyugodtan hátraköthetjük mindkét kezét is :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32670 2018.09.28. 08:23

eje75 írta:lenémítva jött ki a boltból... hozzányúlni meg nem mert, úgyhogy lerakta a régi tv-t a fotel MÖGÉ, bekapcsolta és nézte full frontalba a színest...tulképpen feltalálta a térhatású hangot... meg a sound bart egyszerre :nyes: :nyes: :nyes: ... aztán véletlenül játék közben ráléptem a távirányítóra.... kaptam egy nagy pofont, de örökre megtanultam mit jelent a volume felirat :banplz:
Én meg asszem visszafekszem, mert ez a sztori volt a napom csúcspontja, nincs értelme tovább próbálkozi. :taps: :taps: :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #32671 2018.09.28. 09:16

Botond írta:Androidos fost én se adnék neki, hogy 95 helyett csak 80ba legyen.
jah, a droidos tablet azért jó, mert 2 év garival 40k-ért is tudsz venni egy használhatót, NÉHA. (ákcijóban, persze, de ezeket ki nem fekete péntek környékén veszi?) És az már jelentős "megtakarítás" és működik faszán (kölkeim kezében, persze... de anyósnak is odaadnám. apámnak... neki azé nem, viszont ő meg beletanult a pécébe, pedig 1:1 eje-fater módban fogta az egeret eleinte ő is).
Avatar
Botond

Hozzászólás #32672 2018.09.28. 09:19

arty írta:jah, a droidos tablet azért jó, mert 2 év garival 40k-ért is tudsz venni egy használhatót, NÉHA. (ákcijóban, persze, de ezeket ki nem fekete péntek környékén veszi?) És az már jelentős "megtakarítás" és működik faszán (kölkeim kezében, persze... de anyósnak is odaadnám. apámnak... neki azé nem, viszont ő meg beletanult a pécébe, pedig 1:1 eje-fater módban fogta az egeret eleinte ő is).
Benő dobta be a 80ks androidos tabletet, nekem fingom nincs mennyiért vannak abból olyanok amik értelmezhetőek. Ipadből 100k egy normális, és ami tapasztalatom van androiddal az alapján akár bármennyi is lehet az androidos tablet, jó egy fapados ipad inkább.
Avatar
arty

Hozzászólás #32673 2018.09.28. 09:31

Botond írta:Benő dobta be a 80ks androidos tabletet, nekem fingom nincs mennyiért vannak abból olyanok amik értelmezhetőek. Ipadből 100k egy normális, és ami tapasztalatom van androiddal az alapján akár bármennyi is lehet az androidos tablet, jó egy fapados ipad inkább.
tom, csak a tiéd későbbi hsz a témára, azéert erre... :)


ezt vagy valami nagyon ilyet vettem fiamnak, 40ér'. tökoké, szerintem. nyilván nem tud 2 hetes standby-t, meg cpu igényes app az fosul fut, de böngészés, youtube, gyerekjátékok perfektek. az elődje egy szintén 40k-s prestigio volt, mai napig megy azis, csak a 8gb tár + 1gb ram ott azért már megérezhetőbb... de akku is bírja, szal nem panaszkodok, már egy éve 0-ra íródott a könyben, úgyis :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32674 2018.09.28. 10:47

Botond írta:Én vettem apunak is meg Anyunak is 60. Szülinapra egy aktuális olcsó ipadet. Idén a 2018as 9,7 colos, mindkettő 100k alatt volt. Igaz se egér, se nyomtató, de még csak win10 se, oszt ömlik nekik rajta a tartalom, Blikk.hu pont nem, de tudnak netezni, facsézni, felhőben megosztott unoka képet nézni, megosztott hbo go előfizetéssel mozizni, oszt még néha candycrashsagázni. 100érse. Persze ha utálod a fatert, mert vert gyerekkorodban az megint más, akkor megértem. :zavart2:
miert utalna mikor a legjobb rencert tette ala a win10et?m, te meg kiszurtad a szemuket a gagyi iosel :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32675 2018.09.28. 10:55

arty írta:tom, csak a tiéd későbbi hsz a témára, azéert erre... :)


ezt vagy valami nagyon ilyet vettem fiamnak, 40ér'. tökoké, szerintem. nyilván nem tud 2 hetes standby-t, meg cpu igényes app az fosul fut, de böngészés, youtube, gyerekjátékok perfektek. az elődje egy szintén 40k-s prestigio volt, mai napig megy azis, csak a 8gb tár + 1gb ram ott azért már megérezhetőbb
Én az M3/M3 lite-okat nézegettem faternak. Nyaljanak sót a Googlenél, hogy nem csinálnak nexusokat.
Aztán lehet nézünk neki valami tepsi telót a végén, mert 10"-est nem akar akkor meg már lassan ott vannak a mostani tepsi telefonok is kijelző átmérőre.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32676 2018.09.28. 11:07

benőmenő írta:Én az M3/M3 lite-okat nézegettem faternak. Nyaljanak sót a Googlenél, hogy nem csinálnak nexusokat.
Aztán lehet nézünk neki valami tepsi telót a végén, mert 10"-est nem akar akkor meg már lassan ott vannak a mostani tepsi telefonok is kijelző átmérőre.
iPad mini 60-70ér. Minek szopatod, téged is vert fater? :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32677 2018.09.28. 12:41

Botond írta:iPad mini 60-70ér. Minek szopatod, téged is vert fater? :)
Nem volt szokása, de ha most odaadnám a kezébe, hogy ájped az 5. fajta OS-el, amit tanulhat megfele, lehet kapnék egy nyaklevest. :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #32678 2018.09.28. 13:57

benőmenő írta:Nem volt szokása, de ha most odaadnám a kezébe, hogy ájped az 5. fajta OS-el, amit tanulhat megfele, lehet kapnék egy nyaklevest. :idiota:
El nem bírom képzelni, hogy mi az a forradalmi különbség az androidos telefonja (mert akkor gondolom az van neki) és egy ipad között, ami miatt tanulni kell az OSt, és ami nem lenne meg az androidos telefonja és tabletje között, de mindegy is. Az öregekkel kapcsolatban már én is sok elvet feladtam, mert irracionális falakba ütköztem sokszor.
Avatar
arty

Hozzászólás #32679 2018.09.28. 15:45

Botond írta:iPad mini 60-70ér. Minek szopatod, téged is vert fater? :)
- hol annyi az ipad mini?
- téged vertek, hogy a 8" -al akarod a végső csapás mérni a szemére/idegeire?
- +20-30ezer
- ha a droidot már megszokta, miért szokja meg az IOS-t? (igen, még droidverziókon belül is csomó minden más/máshol van)

hogy Benő őse miért nem akar 10"-et, nemtom.... :/
Avatar
Botond

Hozzászólás #32680 2018.09.28. 17:29

arty írta:- hol annyi az ipad mini?
- téged vertek, hogy a 8" -al akarod a végső csapás mérni a szemére/idegeire?
- +20-30ezer
- ha a droidot már megszokta, miért szokja meg az IOS-t? (igen, még droidverziókon belül is csomó minden más/máshol van)

hogy Benő őse miért nem akar 10"-et, nemtom.... :/
Nem akar 10est akkor ott a mini. Mi kifogásolható ebben egész konkrétan? :D
Én tőle "szoktam" venni.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32681 2018.09.28. 19:34

Valaki vett már közületek online játékot úgy, hogy az állítólag accounton keresztül jön? Nem rizikós ez?
Avatar
Moby

Hozzászólás #32682 2018.09.28. 19:38

eje75 írta:Valaki vett már közületek online játékot úgy, hogy az állítólag accounton keresztül jön? Nem rizikós ez?
Eszedbe se jusson! Arról nem beszélve, hogy konzolokon a vampry egy határ szar, meg a játék sem egy nagy eresztés. De ha veszed is, kizárólag pécére.

update: most nézem, játékaim is nyócezer bontatlanul. De konzolra NE! Én megvettem, két nap múlva eladtam. 20 és 30 frame között minden pillanatban minden van.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32683 2018.09.28. 19:47

Moby írta:Eszedbe se jusson! Arról nem beszélve, hogy konzolokon a vampry egy határ szar, meg a játék sem egy nagy eresztés. De ha veszed is, kizárólag pécére.

update: most nézem, játékaim is nyócezer bontatlanul. De konzolra NE! Én megvettem, két nap múlva eladtam. 20 és 30 frame között minden pillanatban minden van.
Nem pont a Vampyr-re gondoltam, csak ezt linkeltem be fax fejjel, sry ... a RDR2-t megvettem viszont múlt héten, és csak utána olvastam, hogy "elméletileg" account-ot küldenek... utána olvastam, van aki azt mondja, hogy simán tolja, már több játékot vett innen, van aki szerint meg bármikor letilthatják az accountot, stb.... most nem tudom eldönteni, hogy visszakérjem a pénzt a bankon keresztül, vagy szarjam le, jó lesz így is... RDR2-től nem várok sokat, az elsőt se élveztem, csak kötelező egynek gondoltam, de azért rá akarok lesni...
Avatar
Moby

Hozzászólás #32684 2018.09.28. 19:51

eje75 írta:Nem pont a Vampyr-re gondoltam, csak ezt linkeltem be fax fejjel, sry ... a RDR2-t megvettem viszont múlt héten, és csak utána olvastam, hogy "elméletileg" account-ot küldenek... utána olvastam, van aki azt mondja, hogy simán tolja, már több játékot vett innen, van aki szerint meg bármikor letilthatják az accountot, stb.... most nem tudom eldönteni, hogy visszakérjem a pénzt a bankon keresztül, vagy szarjam le, jó lesz így is... RDR2-től nem várok sokat, az elsőt se élveztem, csak kötelező egynek gondoltam, de azért rá akarok lesni...
Amíg nincs baj addig nincs baj, a kisebbik baj, hogy pár nap/hét/hónap múlva elveszted a játékot (eladják másnak is, az letiltatja, stb), rossz esetben bannolják a géped a picsába, mert gondolom lehómolod magadhoz az ilyen accountot. Ne vegyél ilyet. Nagyon sok ilyennek szopás a vége.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32685 2018.09.28. 20:04

Moby írta:Amíg nincs baj addig nincs baj, a kisebbik baj, hogy pár nap/hét/hónap múlva elveszted a játékot (eladják másnak is, az letiltatja, stb), rossz esetben bannolják a géped a picsába, mert gondolom lehómolod magadhoz az ilyen accountot. Ne vegyél ilyet. Nagyon sok ilyennek szopás a vége.
Ok... bár lehómolni nem akartam...van egy usa accom is, és arra szoktam cuccokat venni, de nem hómoltam le azt se...köszi... akkor hétfőn visszakérem a pénzt...
Avatar
Moby

Hozzászólás #32686 2018.09.28. 20:11

eje75 írta:Ok... bár lehómolni nem akartam...van egy usa accom is, és arra szoktam cuccokat venni, de nem hómoltam le azt se...köszi... akkor hétfőn visszakérem a pénzt...
Mivel itt accounot vettél, vagy nem hómolod le, és akkor csak a kamuaccounton tudod tolni(ami nem jó, mert szopod a játékállást is, ha letiltják), vagy lehómolod, és akkor az meg azért gáz.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32687 2018.09.28. 20:17

Moby írta:Mivel itt accounot vettél, vagy nem hómolod le, és akkor csak a kamuaccounton tudod tolni, vagy lehómolod, és akkor az meg gáz.
Hm... ez tök fura, mert az usa acc.-ra vett cuccokat simán tolom a magyaron fiókon... pl. a God of wart is... pedig szerintem az usa accomat nem hómoltam... szerintem legalábbis, mert sose foglalkoztam vele, nem tudom pontosan hogy kell, az biztos hogy nem állítgattam az accoutjaimal elsődlegesnek, utána meg vissza, stb...
Avatar
Moby

Hozzászólás #32688 2018.09.28. 20:18

eje75 írta:Hm... ez tök fura, mert az usa acc.-ra vett cuccokat simán tolom a magyaron fiókon... pl. a God of wart is... pedig szerintem az usa accomat nem hómoltam... szerintem legalábbis, mert sose foglalkoztam vele, nem tudom pontosan hogy kell, az biztos hogy nem állítgattam az accoutjaimal elsődlegesnek, utána meg vissza, stb...
Ha a gépen csináltad, akkor automatikusan az lesz a homeja. Másképp nem tolhatod a másik accounton. Szóval az a homeja (itt primary).
Avatar
arty

Hozzászólás #32689 2018.09.28. 21:27

Botond írta:Nem akar 10est akkor ott a mini. Mi kifogásolható ebben egész konkrétan? :D
Én tőle "szoktam" venni.
10 alatti tab -> kicsi (szerintem)
nameg ha használt, refurb, stb is ér, akkor droidosok is mennek ám lentebb (gondolom, mer' sosenéztem: akku miatt ebből inkább csak újat mernék venni. lehet baromság, mert kb ez az egy termék, aminél szvsz számít (csak akkuról használod!))

amugy brutál jó árai vannak

---

FH3 - megvan az ezer gémerszkór, a 30 bucket list, szal maxot szedek be vele forza rewardson
quit, del, elfelejt. ez a rész nem lesz kedvenc.
goto FH4 ... :) nagyon vártam, s bár a balrahajcs zavar, ami rosszabb: hetente lesz évszakváltás :( ajaj....
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32690 2018.09.29. 14:53

arty írta:10 alatti tab -> kicsi (szerintem)
nameg ha használt, refurb, stb is ér, akkor droidosok is mennek ám lentebb (gondolom, mer' sosenéztem: akku miatt ebből inkább csak újat mernék venni. lehet baromság, mert kb ez az egy termék, aminél szvsz számít (csak akkuról használod!)
Az akksi nyilván lutri, de a nexus7-ben a 6 éves alksi még másfél-2 napot simán bír.

Vissza: “Leáldozott.hu”