A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #32411 2018.09.18. 20:08

Mekee írta: mikor bármi bármikor pillanatok alatt lesuhan gigabiten. Tök felesleges a tárhely hörcsögölés már szvsz.
Kép
Spoiler
tumblr_og2nrzFl0V1udh5n8o1_500.gif
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32412 2018.09.18. 20:24

eje75 írta:Kép
Spoiler
tumblr_og2nrzFl0V1udh5n8o1_500.gif
Azt. A. Rohadt. :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32413 2018.09.18. 20:29

Mekee írta:Na ettől szabadulnék meg, fel van rakva vagy 10 játék minimum, mikor jórészével esélyes, hogy az életbe többet nem játszok, csak ottvan hogy hátha. filmek jönnek mennek, az nem is érdekes, a cuccaimat, a felgyülemlett fotókat meg az egyéb pótolhatatlan felgyülemlett cuccokat is egy ssd-n tárolnám, talán tartósabb, valamint tényleg kikellene gyomlálni már a zajforrást nálam is :D
Hát azért az ssd-ről sok mindent el lehet mondani, de azt az egyet nem, hogy sokáig tárolná az adatokat magára hagyva.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32414 2018.09.18. 20:33

DanielT írta:Azt. A. Rohadt. :wilting: :wilting: :wilting:
14 kerület... konkrétan majdnem a város közepe.... vicc
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32415 2018.09.18. 20:35

gigabit... jo dolgotokban mar...
Telekom elerhetö csucs csomagocska E! 2018. faster than 84% of DE! iccö számtin' ! woop woop
Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32416 2018.09.18. 21:07

Moby írta:Kétszer futottam eddig neki, kétszer aludtam bele. Lehet kap még egy esélyt.
engem a talos 1 vitt előre (űrállomás), szeretem a scifit és fel akartam fedezni, érdekes volt na ;) teljesen körbe járható az űrből is, nem cső a játék, lehet szaladozni ide oda, persze időközönként beszorít a játék egy helyre
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32417 2018.09.18. 21:09

SlickAdam írta:öreg T420-ba tennek egy 500-ast, meg mindig egy regi 128-as van benne. es bar elegendö, neha nem artana pöpp hely.
nekem se ártana egy 500as btw
Avatar
Botond

Hozzászólás #32418 2018.09.18. 21:13

SlickAdam írta:gigabit... jo dolgotokban mar...
Telekom elerhetö csucs csomagocska E! 2018. faster than 84% of DE! iccö számtin' ! woop woop
Kép
Pont ma volt hír vhol, hogy a világon 9. a magyar net átlagsebességge, mobilnetben viszont megvan a dobogó. Nekem ennek pont a dupláját mérte mindkét irányba, elég az.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32419 2018.09.18. 21:18

Moby írta:Hát azért az ssd-ről sok mindent el lehet mondani, de azt az egyet nem, hogy sokáig tárolná az adatokat magára hagyva.
Mer a hdd jobb? nem sarokba kell, gépbe, mert néha hozzáférnék, még mindíg jobb mint más. Írjam ki cd-re? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32420 2018.09.18. 21:19

SlickAdam írta:gigabit... jo dolgotokban mar...
Telekom elerhetö csucs csomagocska E! 2018. faster than 84% of DE! iccö számtin' ! woop woop
Kép
kb ugyanez van nekem vidéken 4kért
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32421 2018.09.18. 21:24

Micsu írta:kb ugyanez van nekem vidéken 4kért
Előző helyen ahol laktunk, ott is valami hasonló volt, de valami 9k körül, megugye más nem is volt kb alternatíva.
Avatar
eje75

Hozzászólás #32422 2018.09.18. 21:53

Eh, hát még jó, hogy lehet kapni :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: emlékszem, a Westenben láttam hasonlót a Sony kirakatában kb. 20 éve.... akkor konkrétan a lapostévé volt kirakva 3 misiért (akkori 3 misiért) de oda volt írva, hogy adnak mellé Szutyuki Swift-et... ajcsiba...ez konkrétan azóta se értem...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32423 2018.09.18. 22:11

mit sírsz, csak 44 havonta

brutál hogy a 1070et valami 150 körül vettem brutto, ez a 2080 meg 300, anyád, pedig kéne újítani :S
Avatar
Botond

Hozzászólás #32424 2018.09.18. 22:31

eje75 írta:Eh, hát még jó, hogy lehet kapni :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: emlékszem, a Westenben láttam hasonlót a Sony kirakatában kb. 20 éve.... akkor konkrétan a lapostévé volt kirakva 3 misiért (akkori 3 misiért) de oda volt írva, hogy adnak mellé Szutyuki Swift-et... ajcsiba...ez konkrétan azóta se értem...
Haverom faterja vett is olyat, anyja azzal a swifttel járt évekig. Bevásárolni meg vissza. Belement vagy évi ötszáz km is. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #32425 2018.09.19. 08:50

playstation classic?!
ps1, 20 játék beépítve, ridgeracer, ff7, tekken3....

WTF? ez így hirtelen hogy?

(nemtok linkelni, mert minden gémeroldal tiltott meloban)
Avatar
Botond

Hozzászólás #32426 2018.09.19. 08:51

arty írta:playstation classic?!
ps1, 20 játék beépítve, ridgeracer, ff7, tekken3....

WTF? ez így hirtelen hogy?

(nemtok linkelni, mert minden gémeroldal tiltott meloban)
Nájsz, de hol vannak a 2080tiáj reviewk, meg a customok herCei, hogy lássuk melyiket kell venni?! Holvanmég huszadika?!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32427 2018.09.19. 09:01

arty írta:playstation classic?!
ps1, 20 játék beépítve, ridgeracer, ff7, tekken3....

WTF? ez így hirtelen hogy?

(nemtok linkelni, mert minden gémeroldal tiltott meloban)
klasszik non-analog kontrollerrel. A BRAINDEAD PS FANOK UGYIS MEGVESZNEK MINDENT! right, artykam? :puszis:
De 100 ojroert jöhet. Bar a lineup miatt ugyis elegedetlenek lesznek az emberek, tul sok a must have cim. MGS vajon lesz pofajuk kihagyni?
Avatar
Botond

Hozzászólás #32428 2018.09.19. 09:03

Boldog Tasmán napot mindenkinek!
Avatar
arty

Hozzászólás #32429 2018.09.19. 09:54

SlickAdam írta:klasszik non-analog kontrollerrel. A BRAINDEAD PS FANOK UGYIS MEGVESZNEK MINDENT! right, artykam? :puszis:
De 100 ojroert jöhet. Bar a lineup miatt ugyis elegedetlenek lesznek az emberek, tul sok a must have cim. MGS vajon lesz pofajuk kihagyni?
most látom (kotaku nem tiltott :D), ez vicc? noooormálisak ezek?
nincs analog + USB... miért??? inkább lett volna kicsit drágább, de akkor RENDES konti+port+gombák :( nameg a régig memkártyákat is olvashatná... meg a régi perifériákat kezelné.
jahogy nem írjuk meg az emut faszára, minek, agyhalottak mindent megvesznek (ps4ben nincs ps1 szupport, szal má megy az éheztetés egy ideje... most azt hagyjuk, hogy hogy fog kinézni a 3d éra eleje az 55ös 4k elcédén és h erre mennyire éhesek az embere :D )

amíg a ps2-m/ps3-am/crt tévém megvan én tuti nem költök erre a fosra
Avatar
donatus13

Hozzászólás #32430 2018.09.19. 10:50

Boldog születés napot Tas bácsi.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32431 2018.09.19. 10:50

arty írta:amíg a ps2-m/ps3-am/crt tévém megvan én tuti nem költök erre a fosra
Amíg 2 db original NES-em, 2 db original SNES-em, és 2 db original PS1-em van, addig én se költök ezekre a szarokra. Mindegyikből az egyik dobozos, a PS1 konkrétan vadiúj.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32432 2018.09.19. 11:23

arty írta:most látom (kotaku nem tiltott :D), ez vicc? noooormálisak ezek?
nincs analog + USB... miért??? inkább lett volna kicsit drágább, de akkor RENDES konti+port+gombák :( nameg a régig memkártyákat is olvashatná... meg a régi perifériákat kezelné.
jahogy nem írjuk meg az emut faszára, minek, agyhalottak mindent megvesznek (ps4ben nincs ps1 szupport, szal má megy az éheztetés egy ideje... most azt hagyjuk, hogy hogy fog kinézni a 3d éra eleje az 55ös 4k elcédén és h erre mennyire éhesek az embere :D )

amíg a ps2-m/ps3-am/crt tévém megvan én tuti nem költök erre a fosra
a blikk tiltott? Ha nem miert csodalkozol :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32433 2018.09.19. 12:05

Leáldozott. Most még ennyit sem kaptak a PC-sek!
phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32434 2018.09.19. 12:31

arty írta:most látom (kotaku nem tiltott :D), ez vicc? noooormálisak ezek?
nincs analog + USB... miért??? inkább lett volna kicsit drágább, de akkor RENDES konti+port+gombák :( nameg a régig memkártyákat is olvashatná... meg a régi perifériákat kezelné.
jahogy nem írjuk meg az emut faszára, minek, agyhalottak mindent megvesznek (ps4ben nincs ps1 szupport, szal má megy az éheztetés egy ideje... most azt hagyjuk, hogy hogy fog kinézni a 3d éra eleje az 55ös 4k elcédén és h erre mennyire éhesek az embere :D )

amíg a ps2-m/ps3-am/crt tévém megvan én tuti nem költök erre a fosra
Te most komolyan azt várod el, hogy ujra kiadják a ps1-et memkarival, meg mindennel? Ok, elég kapufa, de szerintem nem emiatt, hanemhogy ezek az őskori 3d-s jatekok nem öregedtek szépen, itt jobb ha csak emlékeidben marad meg, mert a valoság gyalázatos.
skinnyman

Hozzászólás #32435 2018.09.19. 13:01

SlickAdam írta:gigabit... jo dolgotokban mar...
Telekom elerhetö csucs csomagocska E! 2018. faster than 84% of DE! iccö számtin' ! woop woop
Kép
Nem ertem mi van nalatok, nalam megcsak nem is budapesten belul van 1 gigabites evek ota, es tenyleg lenne is annyi, csak a router nem birja mar teljesen atengedni. Es azota mar lenne 2 gigabites csomag is. Trekom optikai net. :nemtudom:
Avatar
Necro

Hozzászólás #32436 2018.09.19. 15:27

Kint vannak a benchmarkok. A 2080 nem mindig gyorsabb mint a 1080Ti.
Avatar
arty

Hozzászólás #32437 2018.09.19. 15:47

Mekee írta:Te most komolyan azt várod el, hogy ujra kiadják a ps1-et memkarival, meg mindennel? Ok, elég kapufa, de szerintem nem emiatt, hanemhogy ezek az őskori 3d-s jatekok nem öregedtek szépen, itt jobb ha csak emlékeidben marad meg, mert a valoság gyalázatos.
igen, ezt vártam/várnám el :) de én elvártam volna a snesminire is a cart/controller slotot, ahogy elvárom a majdani sega gépre is a slotot..... (lesz is. meg a kontrollereket legalább AZ támogatja, csakhát ATGAMES csinálja, "A SZARGYÁROS" :( szal ott meg az emuláció lesz tré)
Avatar
arty

Hozzászólás #32438 2018.09.19. 15:55

DanielT írta:Amíg 2 db original NES-em, 2 db original SNES-em, és 2 db original PS1-em van, addig én se költök ezekre a szarokra. Mindegyikből az egyik dobozos, a PS1 konkrétan vadiúj.
lehet hogy az a ps1 DOA? :P
azon tul, hogy jopofaság, miért jó a ps1 (ha van ps2/3-ad is)?

amúgy nesre vannak mindenféle cartjaid?
vagy méginkább: valami multicart "mindenjátékkal"? eccer, ha felémjársz, elhozhatnád.... megnézném céertén mire az a nagy őrület, mert nekem elég emészthetetlennek tűnik az a 8bites gfx bármin (ami nem crt).

snes konfigod mittud? pal? cartok?
ott a gyűjtésbe bele se fognék, olyanok az árak (és egyre csak olyanabbak), hogy csakis everdrive lehet megoldás (ez persze el is veszi a szépségét :( )
+a kretén japók miatt a mindenféle segédcsippes cartos játékokkal csak a szopkó van (ha nem a 60 ezres everdrivet veszed...) :(
(... francba, hogy a supernt nem lett végül analog rgb kimenetes :( az majdnem mindent megoldott volna)
Avatar
Botond

Hozzászólás #32439 2018.09.19. 16:06

Necro írta:Kint vannak a benchmarkok. A 2080 nem mindig gyorsabb mint a 1080Ti.
Jöhet a link. :)
/szerk: nem mintha nem tudnék guglizni, csak hogy ugyanazon az íráson hőbörögjünk.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #32440 2018.09.19. 16:19

Köszi mindenkinek! :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32441 2018.09.19. 16:25

Én se linkelek tesztet, mert mindenhol ez ömlik, de megnyalhatják a nyálam kb ezzel a kártyával/generációval/árakkal. Életem legkomfortosabb skip -je a 1080Ti birtokában.

JA! és a 4 éve full alap fan-stop nem fért bele az nVidia referencia kártya technológiába... LOL.
Avatar
Necro

Hozzászólás #32442 2018.09.19. 16:28

Sajnos az Eurogamer charjai az utolsó designváltás óta számomra használhatatlanok, de ezt kiloptam a Bitwit-es videóból:

2080.png
Avatar
Botond

Hozzászólás #32443 2018.09.19. 16:42

DanielT írta:Én se linkelek tesztet, mert mindenhol ez ömlik, de megnyalhatják a nyálam kb ezzel a kártyával/generációval/árakkal. Életem legkomfortosabb skip -je a 1080Ti birtokában.

JA! és a 4 éve full alap fan-stop nem fért bele az nVidia referencia kártya technológiába... LOL.
Lényegiben a korábbi leakelés a hivatalos cucc, semmi extra. 4k-ban talán van benne egy kis plusz, de annyiért már inkább egy elemesrobogó. :) Ráadásul ha 8700k-val cpu bottleneck van, akkor mi lenne az én antik 6700k-mal? Áh, lebeszélem én magam erről úgy érzem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32444 2018.09.19. 17:00

Több switchen lehet játszani a digit játékokkal ezentúl. English wall of text erről:

Spoiler
Primary Console:
You can have one primary console at a time for your Nintendo Account.
The first Nintendo Switch console you use to connect to Nintendo eShop on Nintendo Switch will become your primary console.
While using the primary console, any user account on the console can play the downloadable content you have purchased.
While using the primary console, you do not need to have an active Internet connection while playing downloadable software.
An Internet connection is still required to use online features or games which require a subscription service.
You can change which Nintendo Switch console is your primary console but you must first deactivate the current primary console.
Non-Primary Console:
A Nintendo Account can be linked to Nintendo Switch consoles that are not designated as the primary console, however, some functionality differs from when a Nintendo Account is used on a primary console.
While using a non-primary console, you can still use the Nintendo Account to access the Nintendo eShop, purchase and download software, and under certain conditions, play your downloadable software.
While using a non-primary console, you must have an active Internet connection to play downloadable content.
If you lose your Internet connection while playing downloadable content on a non-primary console, your game will pause after a certain amount of time; however, once you connect online again, you will be able to resume from the point you left off.
While using a non-primary console, downloadable content can only be started by the user that purchased the content.
When using downloadable software on a non-primary console, your game will pause if your Nintendo Account is used to access downloadable software on any other Nintendo Switch console.
How It Works:
Activating your primary console:
Link a Nintendo Account to your Nintendo Switch console.
Access the Nintendo eShop and select your Nintendo Account.
If the Nintendo Account does not already have an active console, this console will become the primary console for your Nintendo Account.
Making a different console the primary console:
Access the Nintendo eShop on your primary console and deactivate the console for your Nintendo Account from the user menu.
If you do not have access to the original console, you can also deactivate a primary console off-device once per year.
Off-device deactivations can be done by visiting accounts.nintendo.com, selecting “Shop Menu”, and then “Deactivate Primary Console”.
On the second Nintendo Switch console, use the same Nintendo Account to access the Nintendo Switch eShop. This is now the activated console for your account.

A lényeg, hogy van egy main switch, azon shoppingolsz meg minden és van iksz darab secondary switch, amiken akkor játszhatsz, ha wifin vannak, és a main switchen nem játszol (egyszerre egy secondaryn nyilván), de ugye itt a trükk, hogy a main switchen wifi off, akkor azon is megy a játék meg az egyik secondaryn ami a wifin van.

Moby, mikor lesz eladó a második switched?!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32445 2018.09.19. 19:11

DanielT írta:Én se linkelek tesztet, mert mindenhol ez ömlik, de megnyalhatják a nyálam kb ezzel a kártyával/generációval/árakkal. Életem legkomfortosabb skip -je a 1080Ti birtokában.

JA! és a 4 éve full alap fan-stop nem fért bele az nVidia referencia kártya technológiába... LOL.
1080ti löncs árakkal még megenné az ember, de így... Mindenképp ráámférne vmi upgrade, így egy 1080ti befigyel szerintem, ha lesz is, akkor 10-15 pontokon fog menni az évvégi méregetés nagyrésze :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32446 2018.09.19. 19:23

TasManXT írta:Köszi mindenkinek! :worship:
Isten éltessen!
Avatar
Moby

Hozzászólás #32447 2018.09.19. 19:29

TasManXT írta:Köszi mindenkinek! :worship:
Isten éltessen!


RTX: ha a Ti lenne a sima 2080, akkor gecijó generáció lenne(és ha nem most jött volna, ez is történne). Így egyszerűen gyász. Pontosabban a Ti 4K pörformenszoá nagyon szép, csakhát szép állat a zsiráf, de nem jó háziállatnak. Kivétel ha te vagy Pablo Escobar.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32448 2018.09.19. 19:56

TasManXT írta:Köszi mindenkinek! :worship:
Boldogságosságosat!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32449 2018.09.19. 20:21

De komolyan, mekkora vicc már ez az RTX launch, hogy még egy futtatható techdemó sincs a kártyákhoz?! Régen legalább lemezen adtak valamit, most meg képzeld el milyen jó lehet az AI élsimítás, meg a réjtrácsing. De a képzelgés közben azért ne felejsd el kicsengetni a 469,000 HUF-ot!
Avatar
Botond

Hozzászólás #32450 2018.09.19. 20:25

DanielT írta:De komolyan, mekkora vicc már ez az RTX launch, hogy még egy futtatható techdemó sincs a kártyákhoz?! Régen legalább lemezen adtak valamit, most meg képzeld el milyen jó lehet az AI élsimítás, meg a réjtrácsing. De a képzelgés közben azért ne felejsd el kicsengetni a 469,000 HUF-ot!
Befizettem a húsz eurót a Márió1-2-3ra, nekem ez a véleményem az egészről.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32451 2018.09.19. 20:28

Botond írta:Befizettem a húsz eurót a Márió1-2-3ra, nekem ez a véleményem az egészről.
Na, akkor már nem a 2080Ti előrendelők a legnagyobb balekok a világon! :eljen: :eljen: :eljen: :taps:

Ezeknek a remaster/remake-jét már 25 éve is ingyen adták a SNES-hez, te meg most felnyaltad az origi verziókat drágábban, mint egy Witcher 3.. :lama: :lama: :lama:

szerk: Ja és ha jól sejtem ennyiért BÉRLED őket. :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32452 2018.09.19. 20:37

Botond írta:Befizettem a húsz eurót a Márió1-2-3ra, nekem ez a véleményem az egészről.
:csodalk:
Avatar
arty

Hozzászólás #32453 2018.09.19. 20:39

Botond írta:Befizettem a húsz eurót a Márió1-2-3ra, nekem ez a véleményem az egészről.
látod, slickadam, énmegmondtam..... :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #32454 2018.09.19. 20:40

Micsu írta:a blikk tiltott? Ha nem miert csodalkozol :)
szerintem nem vagy teljesen képben a kotakuról :)
vagy a blikkről gondolsz túl sokat :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32455 2018.09.19. 21:13

TasManXT írta:Köszi mindenkinek! :worship:
Isten éltessen, kívánom, hogy csak annyira öregedjél, a következő etíz évben, amennyi plusz teljesítményt mutat 1080p-ben az RTX-csodageneráció!
Avatar
eje75

Hozzászólás #32456 2018.09.19. 21:21

HBD TasMan! A mai nappal vigyáznod kell: nehogy működjenek a régi reflexek!!
Spoiler
9jtVOoVTTSmJK446sM2K_Kid Eats Candle.gif
:banplz: :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32458 2018.09.19. 21:36

Botond írta:Befizettem a húsz eurót a Márió1-2-3ra, nekem ez a véleményem az egészről.
Spoiler
Kép
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #32459 2018.09.19. 22:32

RTX 20xx GPU-kkal kapcsolatban tök diszkomfortom van. Az ár ugye röhej volt az elejétől kezdve, de ettől függetlenül végre újít valamit az NVidia, mikor nem kényszeríti rá senki, és csak ez a kamuzás és bénázás van belőle. Még a click whore youtuberek is megmondják nekik tutit.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32460 2018.09.19. 23:18

Erről a PSX miniről csak annyit, hogy a lakásban eléggé keresni kéne azt az eszközt, amiben van cpu, de nem emulálható rajta a ps1.
Ha ezt is rommá törik, mint a nintendo miniket és vinni fog mindent crt shaderrel, akkor lehet valami létalapja. De ez vicc, hogy egy penészes adaptert nem adnak hozzá, hogy áramot kapjon.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32461 2018.09.20. 00:12

benőmenő írta:Erről a PSX miniről csak annyit, hogy a lakásban eléggé keresni kéne azt az eszközt, amiben van cpu, de nem emulálható rajta a ps1.
Ha ezt is rommá törik, mint a nintendo miniket és vinni fog mindent crt shaderrel, akkor lehet valami létalapja. De ez vicc, hogy egy penészes adaptert nem adnak hozzá, hogy áramot kapjon.
A (S)NES Minihez sincs adapter, telefontöltőt használok hozzájuk. Persze nem okés így, bosszantó spórolás, de nem tragikus.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32462 2018.09.20. 00:14

DanielT írta:Tök jó, hogy az első képkockákon még ott a crt shader, aztán leveszik és mehet a pixeles okádalom. Vajon a véglegesben benne lesz opcióként? Na nem mintha érintene, eleget fizettem én ezekért annak idején.
Ha már Capcom, nekem a Mega Man Collection megvan, abban van bekapcsolható shader. Nem hiszem, hogy itt ne lenne, nyilván azért mutatták.

Az okádalom az az, amit a PS1 Classicból mutattak. Pedig én gyűrtem HDTV-n PS3-on a PS1-es játékokat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32463 2018.09.20. 01:01

aabyssx írta:RTX 20xx GPU-kkal kapcsolatban tök diszkomfortom van. Az ár ugye röhej volt az elejétől kezdve, de ettől függetlenül végre újít valamit az NVidia, mikor nem kényszeríti rá senki, és csak ez a kamuzás és bénázás van belőle. Még a click whore youtuberek is megmondják nekik tutit.
Szerintem is tök jó, hogy újít, csak mivel egyelőre játékra totál értelmetlen pénzszórás, és az ára konkrétan pofátlan, így kénytelen vagyok kiröhögni, és a tárcámmal szavazni ellene. Fogják venni elegen, bebukni nem fognak vele, aggódni nem kell.

És akkor ott vannak még az igénytelen trógerségek az überfos gyári hűtővel. Spórolni kellett, hogy beleférjen a keretbe a hardver, az a helyzet.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32464 2018.09.20. 07:03

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #32465 2018.09.20. 08:28

arty írta:látod, slickadam, énmegmondtam..... :mf2:
Részben van igazad. Nekem annyiból spéci a helyzetem, hogy a fiam konkrétan meg van őrülve ezekért az antik máriókért, youtubeon kb csak ezt nézi (meg minecraftot), amikor a szüleimnél kikönyörgi, hogy hadd youtubeozhasson néha. Ismeri az összes pályát, titkos izét úgy hogy amúgy sose tolta egy másodpercet se. Na most ha emlékszel az egész nintendós vergődés onnan indult nálam, hogy kellene vmi filléres basz, amin van f1race star szerűség, van minecraft és sonic meg márió, szóval legyen egy wii u. Arról aztán lebeszéltem magam, de a switch kapott egy esélyt, és többnyire hozta amit kellett, egyedül ezek az antik máriók hiányoztak és tessék, most ott vannak. Gányolás meg minden nélkül, és még a tiájt is tudom használni amikor a gyerek máriózik, nincs az, hogy odaül a gép elé az emulátorral tolni, én meg menjek főzni a konyhába, mert a gép foglalt. Abszolút win-win, plusz ugye én nem adtam ezekért ikszer pénzt, nekem ez az első alkalom, hogy ezeket megshoppingolom, illetve hogy kibérlem. 5ezer pízt vontak le, és ott az összes márió amiről ment a rinya, probléma és gány mentesen, nekem ez jó deal.
Abból a szemszögből, hogy egyesek ezt megvették minden létező platformra és szopatás eladni nekik n+1. alkalommal is, nos abból a szemszögből tök jogos a felvetésed. Csak speciel én pont nem vagyok része ennek a halmaznak.
Meg ugye én vagyok a csávó, akinek minden létező platformra eladják a civ6ot az összes dlcvel, szóval eleve abszurd a racionális viselkedést feltételező minden kommented. :mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32466 2018.09.20. 08:57

Botond írta:Részben van igazad. Nekem annyiból spéci a helyzetem, hogy a fiam konkrétan meg van őrülve ezekért az antik máriókért, youtubeon kb csak ezt nézi (meg minecraftot), amikor a szüleimnél kikönyörgi, hogy hadd youtubeozhasson néha. Ismeri az összes pályát, titkos izét úgy hogy amúgy sose tolta egy másodpercet se.
akkor a NSMBU Deluxe ujrakiadast elvezni fogja. az tenyleg jo modern "2D-s" resz, kimaxoltam a picsaba.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32467 2018.09.20. 08:58

benőmenő írta:Ha ezt is rommá törik, mint a nintendo miniket és vinni fog mindent crt shaderrel, akkor lehet valami létalapja. De ez vicc, hogy egy penészes adaptert nem adnak hozzá, hogy áramot kapjon.
najsz, csak epp analog nelkül baszhatod a nem elsö nehany eveben megjelent cimeket.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32468 2018.09.20. 09:23

DanielT írta:De komolyan, mekkora vicc már ez az RTX launch, hogy még egy futtatható techdemó sincs a kártyákhoz?! Régen legalább lemezen adtak valamit, most meg képzeld el milyen jó lehet az AI élsimítás, meg a réjtrácsing. De a képzelgés közben azért ne felejsd el kicsengetni a 469,000 HUF-ot!
Ez pl eddig sztem az első játék amiben azért látni értelmét is, és tényleg szebb/jobb, s mire jön, má 400 alá benyal a 2080ti ára is :)
Avatar
arty

Hozzászólás #32469 2018.09.20. 09:26

benőmenő írta:Erről a PSX miniről csak annyit, hogy a lakásban eléggé keresni kéne azt az eszközt, amiben van cpu, de nem emulálható rajta a ps1.
Ha ezt is rommá törik, mint a nintendo miniket és vinni fog mindent crt shaderrel, akkor lehet valami létalapja. De ez vicc, hogy egy penészes adaptert nem adnak hozzá, hogy áramot kapjon.
Az emberiség utolsó reménye a POLYMEGA.

Biztosan létezik a termék, jön, frankó lesz. Nem átbaszás, már a név is bizalomgerjesztő, a teaser-trailerek lopott/kamu gémpléjei is csak tévedésből kerültek be, stb.
Amennyibe kerül, akár még jó is lehetne - viszont ennyiért nem lesz kellő piaca, az első modul után (ha egyáltalán lesz belőle valami...) beleáll a földbe az egész.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32470 2018.09.20. 09:33

SlickAdam írta:akkor a NSMBU Deluxe ujrakiadast elvezni fogja. az tenyleg jo modern "2D-s" resz, kimaxoltam a picsaba.
Tudod mekkora nintendo fan vagyok (semekkora :D), de ez az NSMBU ez meghaladja a tudásbázisom. Azmiaz? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #32471 2018.09.20. 09:33

Botond írta:Részben van igazad. Nekem annyiból spéci a helyzetem, hogy a fiam konkrétan meg van őrülve ezekért az antik máriókért, youtubeon kb csak ezt nézi (meg minecraftot), amikor a szüleimnél kikönyörgi, hogy hadd youtubeozhasson néha. Ismeri az összes pályát, titkos izét úgy hogy amúgy sose tolta egy másodpercet se. Na most ha emlékszel az egész nintendós vergődés onnan indult nálam, hogy kellene vmi filléres basz, amin van f1race star szerűség, van minecraft és sonic meg márió, szóval legyen egy wii u. Arról aztán lebeszéltem magam, de a switch kapott egy esélyt, és többnyire hozta amit kellett, egyedül ezek az antik máriók hiányoztak és tessék, most ott vannak. Gányolás meg minden nélkül, és még a tiájt is tudom használni amikor a gyerek máriózik, nincs az, hogy odaül a gép elé az emulátorral tolni, én meg menjek főzni a konyhába, mert a gép foglalt. Abszolút win-win, plusz ugye én nem adtam ezekért ikszer pénzt, nekem ez az első alkalom, hogy ezeket megshoppingolom, illetve hogy kibérlem. 5ezer pízt vontak le, és ott az összes márió amiről ment a rinya, probléma és gány mentesen, nekem ez jó deal.
Abból a szemszögből, hogy egyesek ezt megvették minden létező platformra és szopatás eladni nekik n+1. alkalommal is, nos abból a szemszögből tök jogos a felvetésed. Csak speciel én pont nem vagyok része ennek a halmaznak.
Meg ugye én vagyok a csávó, akinek minden létező platformra eladják a civ6ot az összes dlcvel, szóval eleve abszurd a racionális viselkedést feltételező minden kommented. :mf2:
éheztetted/éhezteted szegény kölköt, miközben egy huszasér vehettél volna neki egy wii-t és azon ottvan "minden" ... (ha a gány a gond, összegányoltam volna én neked, aztán vihetted volna kulcsrakészen... mondjuk ez még most is áll, csak gondolom mostmár kivárjátok a szviccsszopást :P és akkor a super mario world is meglehetne a lurkónak, nem kéne a fos neses verzákkal zsibbasztania magát :beka3: )

(persze akkor nem támogathatnád a pénzeddel ezeket az inkompetens gennyedékeket, tehát bizonyosan rosszabbul éreznéd magad napi szinten. és nem, a civ6 nem ugyanez az elmebaj, azok megérdemlik a pénzed, akár 20x is)
Avatar
Moby

Hozzászólás #32472 2018.09.20. 09:34

Mekee írta:Ez pl eddig sztem az első játék amiben azért látni értelmét is, és tényleg szebb/jobb, s mire jön, má 400 alá benyal a 2080ti ára is :)

Igen, ebben itt nagyon szép, csakhogy...
csakhogy ez itt olyat hasonlít össze, ami a valóságban nincs. RTX nélkül tényleg ilyen szar minden, ha dinamikus fények és árnyékok vannak, de a valóságban a játékok nem ilyenre vannak csinálva. Ebben a videóban is kényszertekergetik a napot feszt, hogy be lehessen mutatni a különbséget. De a pofánbaszó valóság, hogy amit az rtx tényleg odabaszó módon tud riöltime, azt bármikor bármi tudja precalculated, és így is működnek nagyrészt a mai játékok. És az egésznek a léte továbbra is leginkább annak van kitéve, hogy az AMD és/vagy a konzolok mindebből mit használnak majd fel.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32473 2018.09.20. 09:38

Moby írta:Igen, ebben itt nagyon szép, csakhogy...
csakhogy ez itt olyat hasonlít össze, ami a valóságban nincs. RTX nélkül tényleg ilyen szar minden, ha dinamikus fények és árnyékok vannak, de a valóságban a játékok nem ilyenre vannak csinálva. Ebben a videóban is kényszertekergetik a napot feszt, hogy be lehessen mutatni a különbséget. De a pofánbaszó valóság, hogy amit az rtx tényleg odabaszó módon tud riöltime, azt bármikor bármi tudja precalculated, és így is működnek nagyrészt a mai játékok. És az egésznek a léte továbbra is leginkább annak van kitéve, hogy az AMD és/vagy a konzolok mindebből mit használnak majd fel.
Najó, nem igaz, hogy nincs, több helyen is van, de ez egy út. Jó út ez, tényleg, meg kéne is, de valami élhető módon. Szerintem muszáj lesz a amd is behozza, meg el fog ez terjedni, de ez inkább ilyen 5-10 éves távlat.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32474 2018.09.20. 09:52

arty írta:éheztetted/éhezteted szegény kölköt, miközben egy huszasér vehettél volna neki egy wii-t és azon ottvan "minden" ... (ha a gány a gond, összegányoltam volna én neked, aztán vihetted volna kulcsrakészen... mondjuk ez még most is áll, csak gondolom mostmár kivárjátok a szviccsszopást :P és akkor a super mario world is meglehetne a lurkónak, nem kéne a fos neses verzákkal zsibbasztania magát :beka3: )

(persze akkor nem támogathatnád a pénzeddel ezeket az inkompetens gennyedékeket, tehát bizonyosan rosszabbul éreznéd magad napi szinten. és nem, a civ6 nem ugyanez az elmebaj, azok megérdemlik a pénzed, akár 20x is)
Wii az rögtön kiesett, mert ugye a szobában kockulunk, de nem ülve, hanem ugrálva vonalat a kinect+360 kombó kimaxolja, a switch selling pointja pont az lett végül, hogy lehet kontrollerrel is nyomulni, de akkor húzás kifele a teraszra/kertbe, nem a szobában penészedünk. Ha szobafogság szimulátort akarnak tolni, akkor ugrálás (amit lehet a wiivel is, de minek ebből kettő, amikor van x360?!), olvasás vagy lego/hotwheels/barbie, stb, de nem kockulás az tuti. Majd 16 évesen, amikor már lefossák mit ugat az öregszararc. :D
Szóval wii meg wiiu az nem, 20ér se. De köszi! :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32475 2018.09.20. 12:27

Moby írta:Najó, nem igaz, hogy nincs, több helyen is van, de ez egy út. Jó út ez, tényleg, meg kéne is, de valami élhető módon. Szerintem muszáj lesz a amd is behozza, meg el fog ez terjedni, de ez inkább ilyen 5-10 éves távlat.
Jaja, mindenképp az hozná el ezt, ha a köv konzolgen erre épülne, mert nélküle csak pc-re nem fektetnek ebbe akkora energiát, amitől jutna előre ez a teknó. Bf-ben pl hogy csak a tükröződésekre használják, hát... Hagyjuk is.
Ennek igy van értelme, hogy a komplett bevilágítás, meg minden fényforrás kihatással van mindenre realtime.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32476 2018.09.20. 12:44

Botond írta:Tudod mekkora nintendo fan vagyok (semekkora :D), de ez az NSMBU ez meghaladja a tudásbázisom. Azmiaz? :D

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #32477 2018.09.20. 12:55

SlickAdam írta:hercegnős.avi
Bazzeg, ez holnap is későn lenne. Lányom mióta magyarázza már, hogy a hercegnővel akar játszani, MK8ban is csak azzal van. :D Kösz az infót, ez valahogy átesett a szitán.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #32478 2018.09.20. 14:37

Botond írta:Bazzeg, ez holnap is későn lenne. Lányom mióta magyarázza már, hogy a hercegnővel akar játszani, MK8ban is csak azzal van. :D Kösz az infót, ez valahogy átesett a szitán.
akko' megiscsak kellett vón' az U... :)
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #32479 2018.09.20. 16:08

Spider-man: 3 nap alatt 3,3 millió.
A szingli játékok halottak(tm).
Avatar
Moby

Hozzászólás #32480 2018.09.20. 16:09

Egy kiegészítéssel amúgy simán igaz ez: a szingli játékok halottak - ott, ahol nem készülnek.

Vissza: “Leáldozott.hu”