A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31991 2018.09.05. 09:30

Zóanagyvarázsló írta:amiatt is rágom a körmömet, hogy meddig harcolsz a pók-DLC-k ellen. (Mármint komolyan, tényleg kíváncsi vagyok.)
Majd én megveszem, végigtolom és elspoilerezem neki, hogy ki volt a gyilkos. Így megkímélem a nyomástól. :eplus2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #31992 2018.09.05. 09:34

DanielT írta:Majd én megveszem, végigtolom és elspoilerezem neki, hogy ki volt a gyilkos. Így megkímélem a nyomástól. :eplus2:
Ezt mondjuk a BF5-ös részére is írhattad volna Zó válaszának, és úgy még viccesebb lenne. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31993 2018.09.05. 09:38

Botond írta:Ezt mondjuk a BF5-ös részére is írhattad volna Zó válaszának, és úgy még viccesebb lenne. :)
Hát oda jutottunk, hogy hamarabb veszem meg ezt a Pókmókát day1, mint a BFV-t... Azt meg a BF1-nél se tudtam meg ki a gyilkos, mert képtelen voltam végignyomni a single kampányt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31994 2018.09.05. 10:32

DanielT írta:Hát oda jutottunk, hogy hamarabb veszem meg ezt a Pókmókát day1, mint a BFV-t... Azt meg a BF1-nél se tudtam meg ki a gyilkos, mert képtelen voltam végignyomni a single kampányt.
Én is csakt azt tudom, hogy az áldozat ki volt.

Spoiler
arty
Avatar
Moby

Hozzászólás #31995 2018.09.05. 11:18

Zóanagyvarázsló írta:Ezt vegyem úgy, hogy már elő is rendelted? :ravasz1:
Mi a ráknak venném meg, amikor bérelhetem majd 990-ért? Lopom én a pénzt? :miaz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31996 2018.09.05. 11:57

Zóanagyvarázsló írta:Mi ezt már akkor tudtuk, amikor elsőre beírtad, hogy nem érdekel, és sose fogsz vele játszani. Amikor meg tizedjére is, akkor meg biztosak voltunk benne. De nyugi, fogod még utálni is.
Assdassdsasdssx
mondom elokeresem mar a moby fele en mar kinottem a bfbol tuti nem erdekel kommentet, persze mar tudtuk h csak magat akarta meggyozni :B
Avatar
Moby

Hozzászólás #31997 2018.09.05. 12:36

Micsu írta:Assdassdsasdssx
mondom elokeresem mar a moby fele en mar kinottem a bfbol tuti nem erdekel kommentet, persze mar tudtuk h csak magat akarta meggyozni :B
Egyébként tényleg vicc, de konzolon nem tudom utálni. Azon egyszerű okból, hogy konzolon olyan kibebaszott jó vagyok ezekkel, hogy sokszor én szégyellem magam :D Nyilván a kontroller miatt, illetve az amiatti kisebb gap miatt.


/fel is függesztettem a boxos bf1-et, mer annyira nagy lett a pofám, hogyha 40 alatt ölök, és 10 felett halok, akkor már hörögve ragequitelek. Ami 50-60-as szinten talán kevéssé normális.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31998 2018.09.05. 12:54

Y or n
Csatolmányok
9168B48D-E353-40D5-BE2C-F36F892D792B.jpeg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31999 2018.09.05. 13:09

Micsu írta:Y or n
Én inkább azt kérdezem, hogy mi a f@sznak? Nem volt elég epik fail game film? Mi jó sült ki ezekből valaha? Oké, némelyikkel lehet pénzt keresni, de a nézők abból nem kapnak.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32000 2018.09.05. 13:28

Ez sorozat lesz de en se varok tole kb semmit igazandibol
sose sikerul atadni a jatekok hangulatat ezekben a produktumokban
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32001 2018.09.05. 13:30

DanielT írta:Én inkább azt kérdezem, hogy mi a f@sznak? Nem volt elég epik fail game film? Mi jó sült ki ezekből valaha? Oké, némelyikkel lehet pénzt keresni, de a nézők abból nem kapnak.
Ez könyv adaptáció lesz, abból meg már volt pár jól sikerült. Majd meglátjuk ezt melyikhez kell majd sorolnunk utólag.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32002 2018.09.05. 13:34

Micsu írta:Ez sorozat lesz de en se varok tole kb semmit igazandibol
sose sikerul atadni a jatekok hangulatat ezekben a produktumokban
Nem is biztos, hogy azt kellene. A könyvét kellene, és ebben a három rész is rohadtmód más, és nekem ebben az első tetszett a legjobban. Mindegyiknek kurvajó a világa, de a harmadik már nagyon "videójátékos" megközelítés. A soirnak kurvára nem ilyennek kéne lennie. Lehet ez akár még jó is, nincs ez a játékok által még semmire predesztinálva.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32003 2018.09.05. 14:10

Moby írta:Mi a ráknak venném meg, amikor bérelhetem majd 990-ért? Lopom én a pénzt? :miaz:
Én egyetértek veled, de hogy Tegnap Moby us így volt ezzel, illetve Holnap Moby is így lesz ezzel, azt nem tudom garantálni. Én csekkolnám a helyedben a tranzakciókat.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32004 2018.09.05. 14:12

benőmenő írta:Ez könyv adaptáció lesz, abból meg már volt pár jól sikerült. Majd meglátjuk ezt melyikhez kell majd sorolnunk utólag.
Ja, itt a játékok a népszerűséghez sokat tettek hozzá, de nem azokat adaptálja. A könyvadaptációkat meg mindenki falja itt két pofára.

Fun fact: még a Rambo, a Die Hard vagy a Jaws is könyvadaptáció.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32005 2018.09.05. 14:15

Zóanagyvarázsló írta:Ja, itt a játékok a népszerűséghez sokat tettek hozzá, de nem azokat adaptálja. A könyvadaptációkat meg mindenki falja itt két pofára.

Fun fact: még a Rambo, a Die Hard vagy a Jaws is könyvadaptáció.
Akkor csak drukkolni kell, hogy ez is legyen olyan jó, mint a Deadpool1! ^^
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32006 2018.09.05. 14:26

Zóanagyvarázsló írta:Fun fact: még a Rambo, a Die Hard vagy a Jaws is könyvadaptáció.
A Rambo az konkrétan olvashatatlan. Minden ember "madár" a megfogalmazásban és az egész akkora toprongy fordítás, hogy 3x nekiveselkedés után is lepattantam róla.
Avatar
arty

Hozzászólás #32007 2018.09.05. 14:55

DanielT írta:A Rambo az konkrétan olvashatatlan. Minden ember "madár" a megfogalmazásban és az egész akkora toprongy fordítás, hogy 3x nekiveselkedés után is lepattantam róla.
2x is elolvastam anno :D
A filmet (elsőrész) pedig ... áh, _BÁRMIKOR_ újranézem, nagyon megkapó az egész hangulata. Egy gond van, hogy förtelmesen rosszul szól, a felújítás és détéeshádé ellenére is (öreg mozi).

Node én a bf1 kampányt is végiglűttem és gyűlölnöm se sikerült.
A multkori profilgyalázás után pedig elinditottam egy multira is, immár dáunszempölve... b-e-s-z-a-r-á-s ahogy kinéz. És egészjó60as a frém (x1x).
Élményekről nem beszélhetek, tele van mobykkal a pálya, szal..... :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32008 2018.09.05. 14:56

benőmenő írta:Ez könyv adaptáció lesz, abból meg már volt pár jól sikerült. Majd meglátjuk ezt melyikhez kell majd sorolnunk utólag.
oké hogy könyv adaptáció, de mivel 3 játékot végig játszottam , meg vizuálisan a játék az ami létezik, ahhoz fogja sok ember hasonlítani
Avatar
Moby

Hozzászólás #32009 2018.09.05. 15:08

arty írta:Node én a bf1 kampányt is végiglűttem és gyűlölnöm se sikerült.
Térdre mindeki! Arty itt a legkeményebb! :worship:


/Legközelebb szóljál ha bemész, és elnáspángoljuk őket! Vagyis...majd én náspángolok, és közben sokszor reviveolhatlak, hogy sok pontom is legyen! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32010 2018.09.05. 15:14

Na, tegnap nem írtam, nyomtam pár órát X1X-en és PS4-en is a BFV-t. Sajnos azt kell mondjam, hogy jelentős a különbség a két verza között. A ps4-es csúnyább, és szarabbul is fut, néha egészen szarul. De ami megdöbbentő, és nem tudom hova tenni: X-en kb fele annyi idő alatt tölt be. Amire nincs ésszerű magyarázat, miközben a bf1 mindkettőn egy halál töltésidőben. Először a X-en próbáltam a bétát, és a lélegzetem elakadt, hogy milyen gecigyorsan voltam játékban. Nem hittem el. Ez volt az első élményem: gondoltam ezt aztán gecibaszó módon kipofozták. Majd jött a ps4 béta, és a szokásos bf-es végtelenvárakozás...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #32011 2018.09.05. 16:50

DanielT írta:A Rambo az konkrétan olvashatatlan. Minden ember "madár" a megfogalmazásban és az egész akkora toprongy fordítás, hogy 3x nekiveselkedés után is lepattantam róla.
Nekem csak éppen hogy járt a kezemben, úgy voltam vele, hogy érdekelne, de időt azért nem szánnék rá. A lényeg, hogy felejtős könyvekből, jó könyvekből és klasszikus könyvekből is született már jó eredmény. Bár az sem mind arany, amihez a Netflix ér, simán benne lehet ebben egy jó sorozat is. Meg persze ótvar is, de nem azért, mert játékadaptáció.
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #32012 2018.09.05. 19:29

PS4-re is vannak szürke kulcsok? Vagy a játékaim.hu-n hogyan tudják 10.500 HUF-ért adni a Spider-Man letöltőkódot? Mi lehet vele a buktató? Kiderülhet utólag, hogy érvénytelen?
Avatar
Moby

Hozzászólás #32013 2018.09.05. 20:55

Yaddle55 írta:PS4-re is vannak szürke kulcsok? Vagy a játékaim.hu-n hogyan tudják 10.500 HUF-ért adni a Spider-Man letöltőkódot? Mi lehet vele a buktató? Kiderülhet utólag, hogy érvénytelen?
Az account, nem kulcs. Kerüld messzire. De lehet venni kulcsokat is, csak azt egyeztetni kell. Hogy honnan a faszból szerzik nemtudom. Logan88 az egyik nagy kulcsmágus, bár jó ideje nem látom hirdetni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32014 2018.09.05. 22:05

Ez a BF1 továbbra is egy negatív csoda. Ilyen cpu igény és 60hz-es szerverek mellett nagyon kellett igyekezniük, hogy ekkora egy lagfest fospendely legyen a cucc.
Egyszerűen a találataim fele eltűnik, amikor pedig engem találnak el arról sem kapok jelzést, csak 100-ról rögtön 0-ra ugrik a hp. Ennyire még a BF3-ban sem volt szar a helyzet.
Avatar
deep

Hozzászólás #32015 2018.09.05. 22:59

benőmenő írta:Ez a BF1 továbbra is egy negatív csoda. Ilyen cpu igény és 60hz-es szerverek mellett nagyon kellett igyekezniük, hogy ekkora egy lagfest fospendely legyen a cucc.
Egyszerűen a találataim fele eltűnik, amikor pedig engem találnak el arról sem kapok jelzést, csak 100-ról rögtön 0-ra ugrik a hp. Ennyire még a BF3-ban sem volt szar a helyzet.
:conf: 400 óra alatt ilyesmit nem tapasztaltam. Sokmindent lehet róla mondani, de technikailag nem volt vele gond sose. Ellenben kipróbáltam a BFV bétát. 3x kinyírtak majd altF4. Nemkellezmánekem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32016 2018.09.05. 23:54

benőmenő írta:Ez a BF1 továbbra is egy negatív csoda. Ilyen cpu igény és 60hz-es szerverek mellett nagyon kellett igyekezniük, hogy ekkora egy lagfest fospendely legyen a cucc.
Egyszerűen a találataim fele eltűnik, amikor pedig engem találnak el arról sem kapok jelzést, csak 100-ról rögtön 0-ra ugrik a hp. Ennyire még a BF3-ban sem volt szar a helyzet.
Na akkor képzelheted milyen ez a nagymama konzolprocijával :szomoru1:
Az előbb is beugrottam kicsit lőni, és megint mindenféle dolog történt. De már tudom hogy védjem ki ezeket a dolgokat: SZÉTLAGGOLOM ŐKET :nezze:
Spoiler
9-5-2018_11-42-34_PM.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #32017 2018.09.05. 23:58

Arty sajnos ma sem volt, pedig amíg én laggoltam keményen, ő náspángolhatta volna a népet :(
Avatar
donatus13

Hozzászólás #32018 2018.09.06. 08:54

Zóanagyvarázsló írta:Nem veszem wishlistre, mert már régóta rajta van. Szeméyles tapasztalat esetleg van már róla?

Még nincs sajnos, tegnap újra RUSE-t vettük elő, és nagyon jót játszottunk. Szóval most újra ez jön.
Avatar
arty

Hozzászólás #32019 2018.09.06. 09:18

Moby írta:Arty sajnos ma sem volt, pedig amíg én laggoltam keményen, ő náspángolhatta volna a népet :(
vótam csak rámomlott a gamepass :( nagyon-nagyon-nagyon rossz szolgáltatás (nekem)! így is belefulladok a backlogba, erre most jött még vagy 5 cím, ami "nagyon" érdekel, de időm biztosan nem lesz rá :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #32020 2018.09.06. 09:38

arty írta:vótam csak rámomlott a gamepass :( nagyon-nagyon-nagyon rossz szolgáltatás (nekem)! így is belefulladok a backlogba, erre most jött még vagy 5 cím, ami "nagyon" érdekel, de időm biztosan nem lesz rá :(

Ja tényleg, láttam, hogy bekerült az osztatlan sikert aratott onrush LOL
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32021 2018.09.06. 09:59

Moby írta:Ja tényleg, láttam, hogy bekerült az osztatlan sikert aratott onrush LOL
Én lemondanék egy olyan szolgáltatást, ami elérhetővé teszi az OnRush-t. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32022 2018.09.06. 10:48

Moby írta:Na akkor képzelheted milyen ez a nagymama konzolprocijával :szomoru1:
Az előbb is beugrottam kicsit lőni, és megint mindenféle dolog történt. De már tudom hogy védjem ki ezeket a dolgokat: SZÉTLAGGOLOM ŐKET :nezze:
Spoiler
9-5-2018_11-42-34_PM.jpg
Még csak nem is a K/D zavar, mert még 40 órám sincs összesen a cuccban. Az már inkább, amikor prefire-el megugabugázok valakit közvetlen közel (tehát még ha akarnék sem tudnék mellé lőni) a sarok mögül, beledurrantok 5-öt colttal és abból 2 ad csak hit reget, majd meghalok minden előjel nélkül (100 -> 0 egyetlen frém alatt) és látom, hogy egy rohadt drm-je volt, mert medic, ami alig sebez többet a pisztolynál ilyen távon és még lassabb is. impossibru
Viszont amikor én snipeolok drm-el, akkor 2 lövés, pontosan és egy kurva pontot nem kapok, amikor meghal, még csak supressiont sem. Ilyen a BF3-ban sem volt, pedig az is katasztrófa volt ilyen szempontból.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32023 2018.09.06. 10:56

benőmenő írta:Még csak nem is a K/D zavar, mert még 40 órám sincs összesen a cuccban. Az már inkább, amikor prefire-el megugabugázok valakit közvetlen közel (tehát még ha akarnék sem tudnék mellé lőni) a sarok mögül, beledurrantok 5-öt colttal és abból 2 ad csak hit reget, majd meghalok minden előjel nélkül (100 -> 0 egyetlen frém alatt) és látom, hogy egy rohadt drm-je volt, mert medic, ami alig sebez többet a pisztolynál ilyen távon és még lassabb is. impossibru
Viszont amikor én snipeolok drm-el, akkor 2 lövés, pontosan és egy kurva pontot nem kapok, amikor meghal, még csak supressiont sem. Ilyen a BF3-ban sem volt, pedig az is katasztrófa volt ilyen szempontból.
Ilyen velem is előfordul, de ritkán. Ami viszont engem iszonyatosan FELKÚR agyilag, hogy mindegy mennyire baszok meg mindenkit, foglalok el mindent, nyerem meg a meccset a faszkalapoknak, jönnek a pilóták bazdmeg, és _mindenkit_ beelőznek, ha nem lövi le őket senki. De nem tudja, mer aki tudná, na azokat baszom meg én. Szal még magammal is kicseszek :D


Spoiler
9-5-2018_11-44-10_PM.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32024 2018.09.06. 11:58

Moby, egy tizes skálán hova tennéd magad ellene? :D

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #32025 2018.09.06. 12:21

DanielT írta:Moby, egy tizes skálán hova tennéd magad ellene? :D

bumbum.avi
1:06nál az arty?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32026 2018.09.06. 12:22

Botond írta:1:06nál az arty?
lehet :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #32027 2018.09.06. 12:29

DanielT írta:Moby, egy tizes skálán hova tennéd magad ellene? :D
Nyilván sehova, és nem csak a belefeccölt idő miatt, de azért nagyon fasza videókat tudnék összepakolni, amiből azért meglenne az az érzet, hogy ez nekem mindig ennyire megy (ahogy neki sem) :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #32028 2018.09.06. 12:33

Nincs most időm megnézni, de artyt megnéztem :) Viszont amikor 1:15-nél belelő a füstbe "találomra", és headshot, azt azé úgy nem tudom hova tenni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32029 2018.09.06. 12:47

Moby írta:Ilyen velem is előfordul, de ritkán. Ami viszont engem iszonyatosan FELKÚR agyilag, hogy mindegy mennyire baszok meg mindenkit, foglalok el mindent, nyerem meg a meccset a faszkalapoknak, jönnek a pilóták bazdmeg, és _mindenkit_ beelőznek, ha nem lövi le őket senki. De nem tudja, mer aki tudná, na azokat baszom meg én. Szal még magammal is kicseszek :D


Spoiler
9-5-2018_11-44-10_PM.jpg
Mondjuk az isonzói pályán nem is értem miért a magyarokra lősz! :D Hagyhattad volna nyerni a mieinket, ilyenkor amikor a monarchia ellen dob be, akkor kell artyzni egy nagyot!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32030 2018.09.06. 12:50

Moby írta:Nincs most időm megnézni, de artyt megnéztem :) Viszont amikor 1:15-nél belelő a füstbe "találomra", és headshot, azt azé úgy nem tudom hova tenni.
Hát a kulcsszó a "találomra". Vagyis, hogy nyilván nem. És bármikor belenézhetsz a streamjébe, ő ezt így, folyamatosan.

szerk: 1:13 nál látszik egy pillanatra az ember, aki eltűnik a füstben, de odakalkulálja a fejét és floccs.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #32031 2018.09.06. 12:55

DanielT írta:Moby, egy tizes skálán hova tennéd magad ellene? :D *fragmúvi.mp4*
Az elején a snipeolás úgy néz ki a valóságban, hogy legkésőbb a második lövés után vagy bekopog az ablakon egy AT-Rocket egyenesen az arcodba, vagy a társak balfaszkodnak és hátulról valaki leszúr/leüt/meggyaláz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32032 2018.09.06. 12:58

DanielT írta:Hát a kulcsszó a "találomra". Vagyis, hogy nyilván nem. És bármikor belenézhetsz a streamjébe, ő ezt így, folyamatosan.
Ottvan a videóban előtte n másodperc, meg utána is. Ugyanannyit lát, mint én a néző. Az meg annyi, hogy a társak valahol arrafelé lőnek. Ő odamegy, a világ faszából beledurrant a füstbe(ahol nincs lófasz se), és headshot. De ottvan az idő, írtam, nézd meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32033 2018.09.06. 13:01

Moby írta:Ottvan a videóban előtte n másodperc, meg utána is. Ugyanannyit lát, mint én a néző. Az meg annyi, hogy a társak valahol arrafelé lőnek. Ő odamegy, a világ faszából beledurrant a füstbe(ahol nincs lófasz se), és headshot. De ottvan az idő, írtam, nézd meg.
Közben beszerkesztettem a válaszomba.
Avatar
Botond

Hozzászólás #32034 2018.09.06. 13:03

Moby írta:Ottvan a videóban előtte n másodperc, meg utána is. Ugyanannyit lát, mint én a néző. Az meg annyi, hogy a társak valahol arrafelé lőnek. Ő odamegy, a világ faszából beledurrant a füstbe(ahol nincs lófasz se), és headshot. De ottvan az idő, írtam, nézd meg.
Ez így nem pontos. Azt látni, hogy artyn lendületet vesz, kiszagolja, hogy ott a vad, pukk, és már fordul el és megy is tovább. Randomnak tűnik, de ahogy fordul el és megy tovább az alapján én se vagyok benne biztos, hogy nem tudatos lövés volt e.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32035 2018.09.06. 13:13

Botond írta:Ez így nem pontos. Azt látni, hogy artyn lendületet vesz, kiszagolja, hogy ott a vad, pukk, és már fordul el és megy is tovább. Randomnak tűnik, de ahogy fordul el és megy tovább az alapján én se vagyok benne biztos, hogy nem tudatos lövés volt e.

Nem, tényleg ott az ember 1:13-nál, csak ezt youtube foslék minőségben alig látni. Persze így is őrületes mázli, mert ott egy sarok van, ahol már rég ki kellett volna hátrálnia, ehhez képest 2-3 sec múlva még mindig ugyanott áll a fasz a füstben. Ha nem jött volna össze neki, nyilván be sem vágta volna a videóba.
Avatar
Moby

Hozzászólás #32036 2018.09.06. 13:26

Amúgy meg a faszom játszana ellene. Szerencsére erre nem sok esély van :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32037 2018.09.06. 16:24

Moby írta:Ilyen velem is előfordul, de ritkán. Ami viszont engem iszonyatosan FELKÚR agyilag, hogy mindegy mennyire baszok meg mindenkit, foglalok el mindent, nyerem meg a meccset a faszkalapoknak, jönnek a pilóták bazdmeg, és _mindenkit_ beelőznek, ha nem lövi le őket senki. De nem tudja, mer aki tudná, na azokat baszom meg én. Szal még magammal is kicseszek :D


Spoiler
9-5-2018_11-44-10_PM.jpg
nyomjál tdmet, ott nem leszel ennyire jampi :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #32038 2018.09.06. 17:28

Asszem az idén ez lesz az első előrendelésem: RDR2-t berántottam argentín sztórról 10K-ért X-re. Éljenek a forintnál is jobban döglődő pénzzel rendelkező országok sokáig! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #32039 2018.09.06. 18:36

Na.... Elhoztam a póukembert... Este megmeózom...
Avatar
Botond

Hozzászólás #32040 2018.09.06. 18:46

eje75 írta:Na.... Elhoztam a póukembert... Este megmeózom...
Ahelyett, hogy vennél egy rendes, mármár pc komolyságú konzolt és osztanád a sniperheccsátot. Gyász. :(
Avatar
eje75

Hozzászólás #32041 2018.09.06. 19:09

Botond írta:Ahelyett, hogy vennél egy rendes, mármár pc komolyságú konzolt és osztanád a sniperheccsátot. Gyász. :(
Spoiler
cc2b971d141682157995969354_700wa_0.gif
Avatar
arty

Hozzászólás #32042 2018.09.06. 19:36

Moby írta:Ja tényleg, láttam, hogy bekerült az osztatlan sikert aratott onrush LOL
az mekkoraaaa :D
természetesen nincs az "öt" közt, amit "tolnék" ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #32043 2018.09.06. 19:40

Moby írta:Asszem az idén ez lesz az első előrendelésem: RDR2-t berántottam argentín sztórról 10K-ért X-re. Éljenek a forintnál is jobban döglődő pénzzel rendelkező országok sokáig! :banplz:
fh4 egyiptomban 14k :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #32044 2018.09.06. 19:50

arty írta:fh4 egyiptomban 14k :D
Azt minek megvennii, ha párszázér bérelhetem?
Avatar
eje75

Hozzászólás #32045 2018.09.06. 20:22

Amíg települt a póksrác, toltam néhány kört a BFV betával.... megmondom őszintén, nagy elvárásaim voltak:
Spoiler
phpBB [media]

erre mit kaptam?
Spoiler
lószart, azt!
phpBB [media]


szerk: most miért ilyen kicsik a videók? :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #32046 2018.09.06. 20:35

eje75 írta:szerk: most miért ilyen kicsik a videók? :wilting:
Mer a szpojler szétbassza.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32047 2018.09.06. 20:37

eje75 írta:Amíg települt a póksrác, toltam néhány kört a BFV betával.... megmondom őszintén, nagy elvárásaim voltak:
Spoiler
phpBB [media]

erre mit kaptam?
Spoiler
lószart, azt!
phpBB [media]


szerk: most miért ilyen kicsik a videók? :wilting:
Élvezet kivadászni a kontetet ezekből a mikro kockákból a spoilerben. :D

Protip a többieknek: jobb klikk és az első sor az URL kimásolása. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32048 2018.09.06. 20:40

Én meg elfelejettem, hogy ma van az open béta... és már nem fogok odaülni. BF4 idején picit más volt az izgalmi szint. :) Amikor kijött a full, éjfélkor ott álltam a startvonalon és hajnalig nyomtuk. Pedig aki ismer, az tudja, hogy nem bírom az éjszakázást, de csak azért hagytuk abba, hogy minél hamarabb alvás után lehessen folytatni.
Avatar
arty

Hozzászólás #32049 2018.09.06. 20:43

Moby írta:Azt minek megvennii, ha párszázér bérelhetem?
mer' a hármassal nem végzek löncsre :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32050 2018.09.06. 21:15

DanielT írta:Én meg elfelejettem, hogy ma van az open béta... és már nem fogok odaülni.
Najó, nyomok egy Moby-t és a régi idők emlékére csak megnézem ezt az új pályát.

szerk: Persze új Geforce driver kell hozzá és egyszerűen GUSZTUSTALAN ennyi ideig tart az update. Egy vicc! Komplett Win10 felmegy ennyi idő alatt. :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele: :levele:
Avatar
eje75

Hozzászólás #32051 2018.09.06. 21:33

Moby írta:Mer a szpojler szétbassza.
ejjj...ezt elqrtam :wilting: na mind1.... pedig rohadt jó ez a videó videó :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #32052 2018.09.06. 21:37

Ami viszont eddig nincs elqrva az a Spiderman.... csak az első bossfight-ig nyomtam, de rohadtul adja: eszméletlen kombókat lehet nyomni... ráadásul faszán is néz ki...
Avatar
deep

Hozzászólás #32053 2018.09.06. 21:40

eje75 írta:Ami viszont eddig nincs elqrva az a Spiderman.... csak az első bossfight-ig nyomtam, de rohadtul adja: eszméletlen kombókat lehet nyomni... ráadásul faszán is néz ki...
Ha sokat állsz egy helyben azért meg lehet halni benne? Vagy untouchable félistenként végigjátsza magát a játék az X-X-X badass kombókkal?
Avatar
eje75

Hozzászólás #32054 2018.09.06. 22:02

deep írta:Ha sokat állsz egy helyben azért meg lehet halni benne? Vagy untouchable félistenként végigjátsza magát a játék az X-X-X badass kombókkal?
Nem, egyáltalán nem: középső amazing szinten kezdtem, háááát... biztos van, aki úgy megy át rajta mint a fos a libán, de nekem kifejezetten nehéz volt az eleje, amíg rá nem jöttem, mi merre van. Nyilván be kell tanulni a kombókat, de sokszor megpadlóztam... vagy csak béna vagyok... :wilting: az biztos, hogy ez nem az öregek játéka, rohadt gyors a gameplay, szinte követhetetlenek néha az eseménynek: megpróbáltam nyugisan, taktikusan benyomni a kombókat, figyelve a környezetre, de pillanatok lepadlóztam... villámgyorsan kell verni a gombokat, mint a majom a villanyzongorát...
Avatar
Botond

Hozzászólás #32055 2018.09.06. 22:05

eje75 írta:ejjj...ezt elqrtam :wilting: na mind1.... pedig rohadt jó ez a videó videó :banplz:
Top comment: “at least this video has a message: dont do drugs” :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #32056 2018.09.06. 22:11

Botond írta:Top comment: “at least this video has a message: dont do drugs” :banplz:
:nyes: :nyes: amikor először láttam, nem akartam hinni a szememnek... azt hittem, hogy németország csak Dolly Buster-t adta a világnak.. hát nem, vannak még csodák :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #32057 2018.09.06. 22:40

Megnéztem. Még mindig okádok a WWII-től, ahogy egész életemben.

Az meg elég vicces, hogy a medic tudja dobálni a gyógyító csomagokat, de magának nem tud adni. Ugyanígy a support a lőszerrel. Ott állsz nulla golyóval a tárban, de az egész ezredet ellátod akik elszaladnak melletted. Remek!
Avatar
Mekee

Hozzászólás #32058 2018.09.06. 22:43

eje75 írta::nyes: :nyes: amikor először láttam, nem akartam hinni a szememnek... azt hittem, hogy németország csak Dolly Buster-t adta a világnak.. hát nem, vannak még csodák :nyes:
Az hagyján, de a bal oldali megszólalásig hasonlít egy ismerősömre, legalább lesz mivel zsarolni, van bizonyítékom arról a korszakáról, mikor fiatal volt, és kellett a pénz. :vigyor5:
skinnyman

Hozzászólás #32059 2018.09.06. 23:12

eje75 írta::nyes: :nyes: amikor először láttam, nem akartam hinni a szememnek... azt hittem, hogy németország csak Dolly Buster-t adta a világnak.. hát nem, vannak még csodák :nyes:
Megvolt a folytatas is?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #32060 2018.09.06. 23:12

DanielT írta:Élvezet kivadászni a kontetet ezekből a mikro kockákból a spoilerben. :D

Protip a többieknek: jobb klikk és az első sor az URL kimásolása. :D
protip: oldjátok meg hogy jó legyen bazdmeg :D

Vissza: “Leáldozott.hu”