A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31921 2018.09.01. 13:33

Nem is ez a tetű, hulladék cég lenne az, aki kiad egy külső platformra játékot, DE! Csak kínában. Megveheted a hardvert bárhol a világon, de a világ férge Nintendo csak kínában engedi a szoftvert. Persze, mert majd eladják hetedszer őket az aktuális szarra, a 12 perc alatt elromló 21 ezres kontrollerével.

Nem volt elég ezeknek 2 atombomba... Összes N alkamazottat kiraki egy szigetre és dobják a harmadikat. A vezetőket előtte 1 évig milliméterenként engedjék be egy húsdarálóba.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31923 2018.09.01. 16:58

Moby, 2:14 -től imádni fogod. :DDD

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #31924 2018.09.01. 17:36

DanielT írta:Moby, 2:14 -től imádni fogod. :DDD
LEL

:eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31925 2018.09.01. 17:47

DanielT írta:Moby, 2:14 -től imádni fogod. :DDD
az se rossz nem sokkal kesöbb, hogy a zúj tútáuzendéjti TíÁj(tm) 1080-ban 60-80 frémet pakol ki szerinte.
mánis elavult szarok E!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #31926 2018.09.01. 19:08

Köszi mindenkinek! :worship:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31927 2018.09.01. 19:18

benőmenő írta:Köszi mindenkinek! :worship:
ja igen, atröpültem veletlenül... :banplz:

isten eltessen E! :puszis:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #31928 2018.09.01. 20:30

DanielT írta:Moby, 2:14 -től imádni fogod. :DDD

phpBB [media]
Hát azé az elején az a ragdoll se volt semmi, megadta a hangulatot hozzá.
Nemtom, de ez így látványra kb olyan, mintha már egy 1-2 éves cím lenne, továbbra se látom a selling pointot ebben a szériában, max csak hogy sugárban hányok, és ezt valószínűleg lekövetné realtime.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #31929 2018.09.01. 20:30

benőmenő írta:Köszi mindenkinek! :worship:
Énis HBD-t mondanék benő!
Avatar
Moby

Hozzászólás #31930 2018.09.01. 21:37

Küldött az nvidia hozzáférést a geforce now-hoz.
Gondoltam kipróbálom a wolfenstein2-vel. Odáig sikerült eljutnom, hogy bejön egy távoli gépről streamelve a steam képe, ahova be tudok jelentkezni, majd tudom nézegetni a saját steam fiókomat, tudok játékokat telepíteni a fiókomról az nvidia gépire (LOL), tudok azon böngészni, látom a meghajtókat, windows és egyéb userfilekokat, stb. Hát arra pont nem sikerült rájönnöm, hogy a játékkal hogyan tudnék játszani, de úgy az egész egy igazi tenoutoften minőségű cucc :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #31931 2018.09.01. 21:49

Na, a wolfensteinen kesresztül belépve feltelepítettem az nvidia gépire az ABZU-t, ami nincs is benne a gefocre now programban, és fut is, csak sajnos a képét nem kapom meg. Viszont lelőhetlenül ott fut most a gépen, ha belépek újra és újra fel kell telepítenem, de amikor indítgatnám, app is already running hibaüzenetet kapok :DDD
Szarráhekkeltem a semmivel a rendszert. Király :D




/eeeez bazdmeg...atyaúristen :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31932 2018.09.01. 22:22

Moby írta:Na, a wolfensteinen kesresztül belépve feltelepítettem az nvidia gépire az ABZU-t, ami nincs is benne a gefocre now programban, és fut is, csak sajnos a képét nem kapom meg. Viszont lelőhetlenül ott fut most a gépen, ha belépek újra és újra fel kell telepítenem, de amikor indítgatnám, app is already running hibaüzenetet kapok :DDD
Szarráhekkeltem a semmivel a rendszert. Király :D/eeeez bazdmeg...atyaúristen :D
Én is kipróbáltam a hekket, simán feltettem olyan játékot, aminek köze nem volt a Now kínálathoz és minden más ment, amit indítottam.

Valszeg a csoffadt kis notebookoddal nem minősített elég komoly embernek az nVidia. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #31933 2018.09.01. 22:40

DanielT írta:Én is kipróbáltam a hekket, simán feltettem olyan játékot, aminek köze nem volt a Now kínálathoz és minden más ment, amit indítottam.

Valszeg a csoffadt kis notebookoddal nem minősített elég komoly embernek az nVidia. :idiota:
Én is érzem, hogy bő rám már ez a windows logós szopóálarc :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31934 2018.09.02. 15:52

Nem tudom mikor voltam utoljára ilyen ideges, mint a kibebaszott Rise&Shine közben... akkora egy tetű féreg ez a játék, hogy Switch exkluzivnak kéne lennie. Csak az igazi hardcore Zelda fanok tudnák elviselni ezt a rohadt nehézséget.

szerk: De már pörög a credits.

Alapvetően gyönyörű, ötletes, vicces, és profi a cucc, csak tényleg rohadt nehéz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31935 2018.09.02. 17:21

Benő, kabbe, hogy tegnap születtél, amikor pont nem érzem be! Inkább legyen boldog a ma (is), mert most (éppen) itt vagyok!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31936 2018.09.02. 17:29

Megint megnéztem a hosszát, és eddig jutottam vele, mint az előző 19 Checkpointtal. Nagyobb kihívás, mint egy tipikus NES-es Duplaanál: The Game.

Egyébiránt a HoMM1 miatt eszembe jutott még egy nagy bajom a 4-gyel: minden kampányban szinte folyamatosan azonos vártípusok ellen kellett játszani. Nyilván nem akartak eklektikus vegyes seregeket és várváltást, de ez monotonabbá tette a játékot, és a Death-kampányban bizonyos képességek kihasználását is megnehezítette.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31937 2018.09.02. 17:42

Zóanagyvarázsló írta:Benő, kabbe, hogy tegnap születtél, amikor pont nem érzem be! Inkább legyen boldog a ma (is), mert most (éppen) itt vagyok!
+1
Avatar
Botond

Hozzászólás #31938 2018.09.02. 19:33

Zóanagyvarázsló írta:Megint megnéztem a hosszát, és eddig jutottam vele, mint az előző 19 Checkpointtal. Nagyobb kihívás, mint egy tipikus NES-es Duplaanál: The Game.

Egyébiránt a HoMM1 miatt eszembe jutott még egy nagy bajom a 4-gyel: minden kampányban szinte folyamatosan azonos vártípusok ellen kellett játszani. Nyilván nem akartak eklektikus vegyes seregeket és várváltást, de ez monotonabbá tette a játékot, és a Death-kampányban bizonyos képességek kihasználását is megnehezítette.
Én a személyes élmények utolsó tíz percig hallgattam. Csávó kevesebbet tolta a sorozattal mint én, kings bountyhoz (az újak) lövése nincs, de azt ő is megjegyezte, hogy a harmadik is bughalom volt az első két hónapban, aztán lett tökéletesnek túlromantikázva. Géming alatt háttérzajnak elment, de semmi extra.
/szerk: SG-n heroes topikban is aktív a srác.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31939 2018.09.02. 21:01

Botond írta:Én a személyes élmények utolsó tíz percig hallgattam. Csávó kevesebbet tolta a sorozattal mint én, kings bountyhoz (az újak) lövése nincs, de azt ő is megjegyezte, hogy a harmadik is bughalom volt az első két hónapban, aztán lett tökéletesnek túlromantikázva. Géming alatt háttérzajnak elment, de semmi extra.
/szerk: SG-n heroes topikban is aktív a srác.
Na jó, de én kb. 8 évig játszottam a lemezes állapotú HoMM III-mal, ebből az első 4 évben netem sem volt, patchet sem láttam semmihez :) Egy ismert bugba futottam bele (pedig a multit is próbálgattuk amúgy LAN-on és hot seatben.), ami feltűnt, az úgy hívták, hogy 11 ezer káoszhidra (volt mellé még ezer sima is), ami ellen volt 54 ősbehemótom. Szerintem szuper volt a taktikám, de a rohadék nem egyezett ki döntetlenben. Másnak persze lehettek bugjai, sőt övé lehettek az enyémek is. (És messze nem tökéletes a 3, az bugoktól függetlenül legenda, csak szuper.)

A Dungeon Keeper szerintem sokkal bugosabb volt. (A második végigjátszásomban a 20-ból vagy 4-5 pályán az AI lenullázta magát, mire odamentem hozzá. Elsőre meg egyszer se. Ugyanaz a verzió, ugyanaz a gép. Bár Win 95 helyett lehet, hogy már 98 volt.)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2018.09.02. 21:03-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31940 2018.09.02. 21:02

Én ezt az adást is érdeklődéssel hallgatom, pedig soha nem láttam HOMM játékot pár perccel ezelőttig. Van ebből a legjobbnak kikiáltott 3. részből HD edisün, szemezek vele... teljesen új világ nyílna meg előttem. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31941 2018.09.02. 21:09

DanielT írta:Én ezt az adást is érdeklődéssel hallgatom, pedig soha nem láttam HOMM játékot pár perccel ezelőttig. Van ebből a legjobbnak kikiáltott 3. részből HD edisün, szemezek vele... teljesen új világ nyílna meg előttem. :)
Csak az eredeti King's Bountytól ér kezdeni! Vagy a Might and Magictől!

Korábbi részeket csak azért nem ajánlanék, mert a 3 előtt nem volt wait. Okés, előtte nem tűnt fel a hiánya annyira, de utána már nehéz nélküle élni, és ma egy HoMM-be nem biztos, hogy fapadosan kéne belekóstolnia egy új belépőnek. Mindazonáltal sok régi rajongónak a 2 a kedvence, és van, amiben az jobb is, de a 3 mindenképpen modernebb, befogadhatóbb. Ugyanakkor éppen az egyszerűsége miatt jól játszható akár az 1 is, csak öreg és feature-szegény.

Az első három részre az mindenképpen elmondható, hogy baby's first TBS-nek ideálisak, és ennek ellenére a nagy öregek is le tudnak mellettük ragadni szórakozni. Nálam a Panzer General és az X-COM mellett voltak kedvencek. A Jagged Alliance-ről akkor még lepattantam, mert tetszett, de úgy éreztem, hogy idő kell belejönnöm. Végül is csak 10 év kellett :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31942 2018.09.02. 21:10

Botond írta:Én a személyes élmények utolsó tíz percig hallgattam. Csávó kevesebbet tolta a sorozattal mint én, kings bountyhoz (az újak) lövése nincs, de azt ő is megjegyezte, hogy a harmadik is bughalom volt az első két hónapban, aztán lett tökéletesnek túlromantikázva. Géming alatt háttérzajnak elment, de semmi extra.
/szerk: SG-n heroes topikban is aktív a srác.
érdemi információja még is több volt attól még hogy kevesebbet játszott vele :P kings bountyt meg ne keverjük a heroeshoz, tök más fejlesztő max hasonló játék, ilyen alapon az etherlords meg a disciples is utód lehetne
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #31943 2018.09.02. 22:10

Megnéztük az upgrade című filmet, voltak jó és rossz pillanatai egyaránt, kicsit deus ex, akit érdekel, menjen rá, hátha, virágboltban már kapható.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31944 2018.09.02. 22:14

Zóanagyvarázsló írta:Csak az eredeti King's Bountytól ér kezdeni! Vagy a Might and Magictől!

most miért szivatod őt :P kezdjen csak a 3al hátha megjön a kedve a szériához
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31945 2018.09.02. 22:39

Micsu írta:most miért szivatod őt :P kezdjen csak a 3al hátha megjön a kedve a szériához
Szerintem a szívatás jobb terv :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31946 2018.09.02. 22:43

Micsu írta:érdemi információja még is több volt attól még hogy kevesebbet játszott vele :P kings bountyt meg ne keverjük a heroeshoz, tök más fejlesztő max hasonló játék, ilyen alapon az etherlords meg a disciples is utód lehetne
Ugye az eredeti KB a HoMM0 végül is, az újak meg az IP-n túl azért is relevánsak, mert a némiképp eltérő műfaj ellenére is van átfedés a rajongói bázisok között, és sokan azt találták méltó utódnak. Fura, ha HoMM-rajongó ignorálja, mondjuk olyan, mint a Doom 1-2 után nem kipróbálni a Quake-et. Nem kötelező irodalom, de ajánlott.

Megjegyzem, az online King's Bounty: Legions fejlesztője a Nival (Etherlords 1-2, HoMM V).
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31947 2018.09.02. 22:55

Zóanagyvarázsló írta:Ugye az eredeti KB a HoMM0 végül is, az újak meg az IP-n túl azért is relevánsak, mert a némiképp eltérő műfaj ellenére is van átfedés a rajongói bázisok között, és sokan azt találták méltó utódnak. Fura, ha HoMM-rajongó ignorálja, mondjuk olyan, mint a Doom 1-2 után nem kipróbálni a Quake-et. Nem kötelező irodalom, de ajánlott.

Megjegyzem, az online King's Bounty: Legions fejlesztője a Nival (Etherlords 1-2, HoMM V).
vágom hogy ez eredeti kb a homm elődje de ez kb olyan minthogy a wasteland a fallout elődje, a wasteland 2 meg kb a harcrendszerében ua mint a f2 utód semmiképp, én sem tartom a legendset a homm széria utódjának, főleg azért sem mert nem lett vége a homm szériának
én szerettem a legendet, az utána lévő részek már annyira nem adták, semmi pluszt nem adtak a legendhez képest
Avatar
Botond

Hozzászólás #31948 2018.09.02. 23:08

Micsu írta:érdemi információja még is több volt attól még hogy kevesebbet játszott vele :P kings bountyt meg ne keverjük a heroeshoz, tök más fejlesztő max hasonló játék, ilyen alapon az etherlords meg a disciples is utód lehetne
Ezekkel nem értek egyet, de nincs jelentősége. Annyi esetleg, hogy az eredeti KB nagyon is a HOMM szériához csatlakozik, és szerintem mai napig az a legjobb rész a teljes szériát tekintve. Sajnálom, hogy nem abból csináltak HD verziót, de a régi így is lecsúszik évente egyszer-kétszer, annyira nem kezelhetetlenül nézhetetlen a grafikája, mint pl az első 3d cuccoknak, vagy az első réjtrészing cuccoknak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31949 2018.09.03. 00:22

Micsu írta:vágom hogy ez eredeti kb a homm elődje de ez kb olyan minthogy a wasteland a fallout elődje, a wasteland 2 meg kb a harcrendszerében ua mint a f2 utód semmiképp, én sem tartom a legendset a homm széria utódjának, főleg azért sem mert nem lett vége a homm szériának
én szerettem a legendet, az utána lévő részek már annyira nem adták, semmi pluszt nem adtak a legendhez képest
És az F3 vagy az F4 minek az utódja?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31950 2018.09.03. 00:30

Zóanagyvarázsló írta:És az F3 vagy az F4 minek az utódja?
f2 hivatalos utód
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31951 2018.09.03. 00:34

Micsu írta:f2 hivatalos utód
Ez meg a Syndicate-é:

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #31953 2018.09.03. 08:55

Annyi szar (mozi)filmet filmet láttam, hogy azt gondoltam nem tudnak már meglepni, de ennek a deadpool2-nek azért sikerült. Ez bazdmeg csuklóból megy be minden alá bármikor.
Ez mégis mi a kurva istenre kapott 8 pontot az imdb-n? Valami médiahekk?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31954 2018.09.03. 09:06

Moby írta:Annyi szar (mozi)filmet filmet láttam, hogy azt gondoltam nem tudnak már meglepni, de ennek a deadpool2-nek azért sikerült. Ez bazdmeg csuklóból megy be minden alá bármikor.
Ez mégis mi a kurva istenre kapott 8 pontot az imdb-n? Valami médiahekk?
25 mpként poénok, csak az a baj hogy egyiken se nevettem :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #31955 2018.09.03. 09:16

Moby írta:Annyi szar (mozi)filmet filmet láttam, hogy azt gondoltam nem tudnak már meglepni, de ennek a deadpool2-nek azért sikerült. Ez bazdmeg csuklóból megy be minden alá bármikor.
Ez mégis mi a kurva istenre kapott 8 pontot az imdb-n? Valami médiahekk?
Az első rész olyan filmtörténeti mélypont, hogy én a másodikra már egy másodpercet se szántam, de gondolom lesz majd ez is HBOGOn, aztán akkor beleszánok egy végignézést.
Tegnap este a Vén Rókák című filmeposzt (Going in style talán az angol címe) néztem meg futópadozáshoz, amikor a kicsiket már iskolaready állapotban lenyomtam, az egész könnyed jópofaság. Anno moziban is láttam egy újranézést megért, de semmi kiemelkedő, kb mint egy ponyvaregény, amit elolvasol, aztán rá két hétre az se rémlik a főszereplőt hogy hívták.
Azért jó, hogy indul már a suli, végre visszaállnak a normál hétköznapok. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #31956 2018.09.03. 10:00

Itt az AMD ellentámadása! Egy közlemény! :D Idén jön a 7 nanos VGA és tavasszal nyakunkon a ZEN2? Jövő nyárra arty már full AMD konfigot troubleshootingol!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31957 2018.09.03. 12:09

Botond írta:Az első rész olyan filmtörténeti mélypont, hogy én a másodikra már egy másodpercet se szántam, de gondolom lesz majd ez is HBOGOn, aztán akkor beleszánok egy végignézést.
Tegnap este a Vén Rókák című filmeposzt (Going in style talán az angol címe) néztem meg futópadozáshoz, amikor a kicsiket már iskolaready állapotban lenyomtam, az egész könnyed jópofaság. Anno moziban is láttam egy újranézést megért, de semmi kiemelkedő, kb mint egy ponyvaregény, amit elolvasol, aztán rá két hétre az se rémlik a főszereplőt hogy hívták.
Azért jó, hogy indul már a suli, végre visszaállnak a normál hétköznapok. :)
Szerintem az első rész nem volt rossz az új megközelítésével. Az tény, hogy nem röhögtem végig, mint kellett volna, és nem estem hanyatt sem (ahogy a Logantől sem), de rendben volt. A második részt még nem láttam, nem voltam annyira besózva.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31958 2018.09.03. 12:18

Zóanagyvarázsló írta:Szerintem az első rész nem volt rossz az új megközelítésével. Az tény, hogy nem röhögtem végig, mint kellett volna, és nem estem hanyatt sem (ahogy a Logantől sem), de rendben volt. A második részt még nem láttam, nem voltam annyira besózva.
Ízlésről kár vitatkozni, de akinek ez a fingósröfögősböfögős szint jön be az biztos jól szórakozott rajta. Nekem annyira nem adta, sőt. És nem azt mondom, hogy én ne néznék meg egy fingósröfögősböfögőst, ha jó, mert vannak azokból is jók (We're the Millers pl), de ez a szuperhősös mixben egyszerűen legalja. És ebben a meglátásomban nyilván az is szerepet játszik, hogy úgy amúgy a fingósröfögősböfögős és a szuperhősös stílus sem a szívem csücske, szóval a negatív ellenérzéseim inkább erősítette a kettő együtt, semmint kioltotta volna. De ettől függetlenül felőlem szeretheti bárki, csinálhatnak belőle két tucat folytatást is, de attól nekem még ez a véleményem róla. És izgatottan várom a második részt HBOGOra, hogy megnézzem és utána elégedetten nyugtázzam, hogy "na, pont ezt vártam tőle..." :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31959 2018.09.03. 12:23

Botond írta:Ízlésről kár vitatkozni, de akinek ez a fingósröfögősböfögős szint jön be az biztos jól szórakozott rajta. Nekem annyira nem adta, sőt. És nem azt mondom, hogy én ne néznék meg egy fingósröfögősböfögőst, ha jó, mert vannak azokból is jók (We're the Millers pl), de ez a szuperhősös mixben egyszerűen legalja. És ebben a meglátásomban nyilván az is szerepet játszik, hogy úgy amúgy a fingósröfögősböfögős és a szuperhősös stílus sem a szívem csücske, szóval a negatív ellenérzéseim inkább erősítette a kettő együtt, semmint kioltotta volna. De ettől függetlenül felőlem szeretheti bárki, csinálhatnak belőle két tucat folytatást is, de attól nekem még ez a véleményem róla. És izgatottan várom a második részt HBOGOra, hogy megnézzem és utána elégedetten nyugtázzam, hogy "na, pont ezt vártam tőle..." :)
Biztos volt benne fingósröfögősböfögős poén is, de az biztos, hogy már akkor sem azért volt nézhető. Ettől persze még nem volt agysebészet, és a szuperhősös téma máshogy sem biztos, hogy ki tud tartani még egy rész erejéig.

De mondjuk a filmtörténeti mélypont számomra az Adam Sandler-összes mellett (sem) értelmezhető. És a marveles/DC-s csodák között is vannak rosszabbak. Vagy a Star Wars-filmek között.
Avatar
Moby

Hozzászólás #31960 2018.09.03. 12:27

Botond írta:Az első rész olyan filmtörténeti mélypont, hogy én a másodikra már egy másodpercet se szántam, de gondolom lesz majd ez is HBOGOn, aztán akkor beleszánok egy végignézést.
Tegnap este a Vén Rókák című filmeposzt (Going in style talán az angol címe) néztem meg futópadozáshoz, amikor a kicsiket már iskolaready állapotban lenyomtam, az egész könnyed jópofaság. Anno moziban is láttam egy újranézést megért, de semmi kiemelkedő, kb mint egy ponyvaregény, amit elolvasol, aztán rá két hétre az se rémlik a főszereplőt hogy hívták.
Azért jó, hogy indul már a suli, végre visszaállnak a normál hétköznapok. :)
Az első rész szórakoztatott. Inkább fura volt, mint jó, de jópofán volt fura. De a második rész olyan szinten tolja túl, hogy ebben már a jópofaságot türhőségre cserélték. Komoly szekunder szégyenérzettel küszködtem az egész film alatt.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31961 2018.09.03. 12:40

Moby írta:Az első rész szórakoztatott. Inkább fura volt, mint jó, de jópofán volt fura. De a második rész olyan szinten tolja túl, hogy ebben már a jópofaságot türhőségre cserélték. Komoly szekunder szégyenérzettel küszködtem az egész film alatt.
Én már az első részt is így éltem meg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31962 2018.09.03. 12:43

SlickAdam írta:ja igen, atröpültem veletlenül... :banplz:

isten eltessen E! :puszis:
Lesz sviccsen a dió3hoz amiibo. A nyuszismárióhoz meg van is. Az konkrétan mi a lószart csinál? Csak skint ad? Azt se értem, hogy miként, de ok, legyen. De konkrét pályát vagy ilyesmit nem ad? Van erről valami okosság (honlap, ahol leírják), hogy mihez milyen amiibo és mit tesz hozzá? Ha a máriókart homokfutásról van +/- tábla, akkor erről is lennie kellene, vagy nincs?
Avatar
arty

Hozzászólás #31963 2018.09.03. 13:32

Moby írta:Annyi szar (mozi)filmet filmet láttam, hogy azt gondoltam nem tudnak már meglepni, de ennek a deadpool2-nek azért sikerült. Ez bazdmeg csuklóból megy be minden alá bármikor.
Ez mégis mi a kurva istenre kapott 8 pontot az imdb-n? Valami médiahekk?
egy avengers3 után erre felelőtlenül sokan rádobják(-nák) a nyócast ;)

elsőt NAGYON (nagyon-nagyon!) bírtam pedig :(
Avatar
arty

Hozzászólás #31964 2018.09.03. 13:42

Botond írta:Itt az AMD ellentámadása! Egy közlemény! :D Idén jön a 7 nanos VGA és tavasszal nyakunkon a ZEN2? Jövő nyárra arty már full AMD konfigot troubleshootingol!
fullkonfigot nemhiszem, cpunak 5 évet megint ki kéne bírnia... szal max a zen3 jöhet
de gpu cserére mindig nyitott vagyok! ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #31965 2018.09.03. 13:45

Zóanagyvarázsló írta:Ez meg a Syndicate-é:

phpBB [media]
végiglőttem, de ezt a kamutrélert most láttam először (ismerősnek tűnt egyébként végig)
há' nagyon nem ezt történt a végigjátszás alatt! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31966 2018.09.03. 14:04

Botond írta:Lesz sviccsen a dió3hoz amiibo. A nyuszismárióhoz meg van is. Az konkrétan mi a lószart csinál? Csak skint ad? Azt se értem, hogy miként, de ok, legyen. De konkrét pályát vagy ilyesmit nem ad? Van erről valami okosság (honlap, ahol leírják), hogy mihez milyen amiibo és mit tesz hozzá? Ha a máriókart homokfutásról van +/- tábla, akkor erről is lennie kellene, vagy nincs?
ne menj bele az amiibokba, nem kellenek neked, hidd el.
(NFC chip van bennük, Switch egyik kontrollere meg olvassa. odatartod, megnyilik valami a jatekban. amolyan "DLC physical key". de ne gondolj nagy dolgokra. maga a figura lenyegesebb gyerekeknek / gyüjtöknek)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2018.09.03. 14:06-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31967 2018.09.03. 14:06

SlickAdam írta:ne menj bele az amiibokba, nem kellenek neked, hidd el.
Ilyen tudásmegosztás szintjén érdekel csak, mert ami nekem látható ebből eddig az csak a CS:Go fizetős kés skin szintje.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31968 2018.09.03. 14:07

Botond írta:Ilyen tudásmegosztás szintjén érdekel csak, mert ami nekem látható ebből eddig az csak a CS:Go fizetős kés skin szintje.
szerkesztettem
Avatar
Botond

Hozzászólás #31969 2018.09.03. 14:13

SlickAdam írta:szerkesztettem
Ennyi megvan, nem vagyok full autista. De nintendo honlapon pl a nyuszismáriónál annyi van, hogy ez az izé új tartalmat ad. Ok, de mi az konkrétan? Meg van lista, hogy melyik játékkal melyik figura "kompatibilis", de hogy a konkrét figura a konkrét játékban mit ad? Hát ilyet nem láttam még, ezt nyomozom, hogy ilyen site van e. Biztos van vmi fanatikus, aki ezt összeírta valahol, vagy nem?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31970 2018.09.03. 14:19

Botond írta:Ennyi megvan, nem vagyok full autista. De nintendo honlapon pl a nyuszismáriónál annyi van, hogy ez az izé új tartalmat ad. Ok, de mi az konkrétan? Meg van lista, hogy melyik játékkal melyik figura "kompatibilis", de hogy a konkrét figura a konkrét játékban mit ad? Hát ilyet nem láttam még, ezt nyomozom, hogy ilyen site van e. Biztos van vmi fanatikus, aki ezt összeírta valahol, vagy nem?
EZE?
Avatar
Botond

Hozzászólás #31971 2018.09.03. 14:31

SlickAdam írta:EZE?
Aha, köszi! :) Megtúrom ezeket akkor hátha a többi cucchoz is összeszedték. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31972 2018.09.03. 21:25

Botond írta:nem vagyok full autista.
És ezt ennyi év után így kell megtudnunk?!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31973 2018.09.04. 16:16

Zóanagyvarázsló írta:És ezt ennyi év után így kell megtudnunk?!
akkor most ez azt jelenti hogy részleges? :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31974 2018.09.04. 16:37

anál ISIS
phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #31975 2018.09.04. 16:48

Two point Hospital a negyedik pályán már szopat mint az állat, teljesen más a betegek AI-a mint régen. Nem vagyok benne biztos hogy ez jó vagy nem. Pl: heten várnak egy GP-s office-ba, de valamiért egyik beteg sincs mégcsak a környéken se. A betegek az ital/kaja/újságos/budi tengelyen úgy elvesznek (miközben amúgy rendelőbe várnak esetleg már ők jönnének) hogy inkább meghalnak minthogy haladnának rendelőről rendelőre (ennek utánanéztem, azt írják csak az összes kényelmi szolálgatás mellőzsével lehet megoldani).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31976 2018.09.04. 20:23

Zóanagyvarázsló írta:És ezt ennyi év után így kell megtudnunk?!
Ja, ez szerintem is nagyon inkorrekt! Folyamatosan produkálja az összes tünetet és jellemzőt, most meg benyögi, hogy valójában csak Kirk Lazarus Oscar díj rekordjának megdöntésére készül... Not cool. :ejnye1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31977 2018.09.04. 20:27

SlickAdam írta:anál ISIS
[video]pókmen[/video]
Ha már Moby példánya megmarad, még a végén én kúszok rá. Ugyanis nullára csökkent az általam idénre várt játékok száma. Csak félek, hogy akkorát okádok a 30 frémtől, mint a Ratchet esetében.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #31978 2018.09.04. 20:38

Ha valakit érdekel ilyen platformer The messenger https://store.steampowered.com/app/764790/The_Messenger/
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31979 2018.09.04. 20:39

DanielT írta:Ha már Moby példánya megmarad, még a végén én kúszok rá. Ugyanis nullára csökkent az általam idénre várt játékok száma. Csak félek, hogy akkorát okádok a 30 frémtől, mint a Ratchet esetében.
kaccsold be a frém krealot a televizion. eleg stabilnak tünik a frem, akar meg müködhet is E
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31980 2018.09.04. 21:00

SlickAdam írta:kaccsold be a frém krealot a televizion. eleg stabilnak tünik a frem, akar meg müködhet is E
Áh, túl gyors ez a játék ahhó'. Plusz kinyírja azt a maradék reszponzivitást is. :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31981 2018.09.04. 21:16

DanielT írta:Áh, túl gyors ez a játék ahhó'. Plusz kinyírja azt a maradék reszponzivitást is. :(
fasztot. nem EVO SF döntö ez. de jofele a motion blur benne, lehet nem karcolja ki a szemgolyod teve trükk nelkül se
Avatar
eje75

Hozzászólás #31982 2018.09.04. 22:03

SlickAdam írta:anál ISIS
[video]pókmen[/video]
Előrendeltem, de kicsit kezdek aggódni... 3 videót láttam eddig, de a pókhálós lengedezés kb 65 másodpercig volt fun, 10 perc nézni is meguntam.. remélem pókembernek van jogsija, vagy tud teleportáni, vagy lesz valami trükk benne, mert ha mindenhová így kell közlekedni, akkor felvágom az ereimet...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31983 2018.09.04. 22:17

eje75 írta:Előrendeltem, de kicsit kezdek aggódni... 3 videót láttam eddig, de a pókhálós lengedezés kb 65 másodpercig volt fun, 10 perc nézni is meguntam.. remélem pókembernek van jogsija, vagy tud teleportáni, vagy lesz valami trükk benne, mert ha mindenhová így kell közlekedni, akkor felvágom az ereimet...
Naja... az Infamous Second Son ebben is rohadt jó, folyamatosan váltogatni kell a közlekedési módszert. Hopp füsként fel a tetőre, majd videójelként szárnyalni a szomszédba, onnan meg neon formában tovább. Egy merő élvezet csak maga az A-ból B-be eljutás, folyamatos instant döntéshozatallal. Itt meg nyomod az X-et, amikor megjelenik fent a kör, oszt lengesz.

De ha már az unalom... ja. Valójában semmi érdekeset nem láttam egyetlen videóban sem. Ez most nem denevér, hanem pók, de mindkettő ember és csapkodja a hordába verődött 1 bites mobokat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31984 2018.09.04. 23:00

eje75 írta:Előrendeltem, de kicsit kezdek aggódni... 3 videót láttam eddig, de a pókhálós lengedezés kb 65 másodpercig volt fun, 10 perc nézni is meguntam.. remélem pókembernek van jogsija, vagy tud teleportáni, vagy lesz valami trükk benne, mert ha mindenhová így kell közlekedni, akkor felvágom az ereimet...
valszeg taxizni nem fogsz :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #31985 2018.09.05. 01:26

Üssetek agyon, köpjetek le, de nekem ez a BFV tetszik :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31986 2018.09.05. 06:54

Moby írta:Üssetek agyon, köpjetek le, de nekem ez a BFV tetszik :(
Mi ezt már akkor tudtuk, amikor elsőre beírtad, hogy nem érdekel, és sose fogsz vele játszani. Amikor meg tizedjére is, akkor meg biztosak voltunk benne. De nyugi, fogod még utálni is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31987 2018.09.05. 07:40

donatus13 írta:Ha valakit érdekel ilyen platformer The messenger https://store.steampowered.com/app/764790/The_Messenger/
Nem veszem wishlistre, mert már régóta rajta van. Szeméyles tapasztalat esetleg van már róla?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31988 2018.09.05. 07:54

Zóanagyvarázsló írta:Mi ezt már akkor tudtuk, amikor elsőre beírtad, hogy nem érdekel, és sose fogsz vele játszani. Amikor meg tizedjére is, akkor meg biztosak voltunk benne. De nyugi, fogod még utálni is.
:taps: :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #31989 2018.09.05. 08:11

Zóanagyvarázsló írta:Mi ezt már akkor tudtuk, amikor elsőre beírtad, hogy nem érdekel, és sose fogsz vele játszani. Amikor meg tizedjére is, akkor meg biztosak voltunk benne. De nyugi, fogod még utálni is.
Mármint, hogy tetszeni fog? Játszani nem fogom, nem veszem meg. Talán majd egyszer elprüntyögök vele, ha bekerül ea accessbe, ahogy a bf1-el mostanában.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31990 2018.09.05. 09:23

Moby írta:Mármint, hogy tetszeni fog? Játszani nem fogom, nem veszem meg. Talán majd egyszer elprüntyögök vele, ha bekerül ea accessbe, ahogy a bf1-el mostanában.
Ezt vegyem úgy, hogy már elő is rendelted? :ravasz1:

Annyira szerintem még korai előszaladnod, addig még az összes platformodat elcserélheted másra. Nyolcszor. Maradjunk annyiban, hogy kíváncsian várom a fejleményeket, ahogy amiatt is rágom a körmömet, hogy meddig harcolsz a pók-DLC-k ellen. (Mármint komolyan, tényleg kíváncsi vagyok.)

Vissza: “Leáldozott.hu”