A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #31571 2018.08.21. 14:50

donatus13 írta:Bejelentették a settlers 8-at is, reméljük nagyon fasza lesz.
Az utolsó emlékem a settlersel, hogy a háromban tört változatban a kurva kovács malacot kovácsolt kard helyett :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #31572 2018.08.21. 14:59

donatus13 írta:Bejelentették a settlers 8-at is, reméljük nagyon fasza lesz.
Linkt!
Avatar
Botond

Hozzászólás #31573 2018.08.21. 15:01

Moby írta:Az utolsó emlékem a settlersel, hogy a háromban tört változatban a kurva kovács malacot kovácsolt kard helyett :banplz:
Ladderen top10be jutottam fénykorában. Jóvót! Négy is meg a hét is. Öt és hat felejtős. Nyóc várós!
Avatar
donatus13

Hozzászólás #31574 2018.08.21. 15:12

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31575 2018.08.21. 15:25

Botond írta:Ladderen top10be jutottam fénykorában. Jóvót! Négy is meg a hét is. Öt és hat felejtős. Nyóc várós!
Csak 10 játékos kovácsának nem volt malaca?
Avatar
Botond

Hozzászólás #31577 2018.08.21. 15:59

Zóanagyvarázsló írta:Csak 10 játékos kovácsának nem volt malaca?
Pont fordítva. Csak 8-nak volt malaca :idiota: , vagyis csak hétnek, mert a másodikat már elvertem, csak még nem toltam elég meccset, hogy beelőzzek még pár embert, aztán a csúcson becsajoztam és derékba tört a karrierrem. :rinya:
@settlers8: Jóvan, engem megvettem, preorder. :email: Meg az anno1800at is. Hátha azok nem állnak földbe, mint a bföt. :vigyor3:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #31578 2018.08.21. 16:04

phpBB [media]
Avatar
eje75

Hozzászólás #31579 2018.08.21. 16:33

Botond írta:Pont fordítva. Csak 8-nak volt malaca :idiota: , vagyis csak hétnek, mert a másodikat már elvertem, csak még nem toltam elég meccset, hogy beelőzzek még pár embert, aztán a csúcson becsajoztam és derékba tört a karrierrem.
Még egy példa, hogy a puncit a karrier elé helyezni nagy hülyeség... Most lehetnél sikeres esportoló... Így meg... Se karrier, se punci... :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31580 2018.08.21. 16:40

"A Battlefield V körüli alacsonynak tűnő érdeklődés egyébként főleg a történelmi tényszerűség és a gendertéma körüli szokásos drámával magyarázható. A játékosközösség egy része azt kifogásolja, hogy mozgáskorlátozott nők is szerepelnek a második világháborúban játszódó játékban, pedig ez a demográfiai réteg aránylag elég alacsony számban harcolt az emberiség történelmének legnagyobb konfliktusában. "

Na ez kb 8 embert zavar szerintem, akik mindenhova odakommentelnek és mindegyik meg is veszi a játékot.

Tőlem shemale androidok is harcolhatnának, de ezt a WWII témát dugják fel a seggükbe, közvetlen a WWI után.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31581 2018.08.21. 16:45

Moby írta:Mindeközben Metro Exodus és Shadow Tombi érkezik gamepassban. Az előbb vettem kéthavit négyszázé, szal én is érkezem, és valahol majd találkozom velük :idiota:
A Fosbone egyetlen értelmes feature, ami nálam már system seller volt az ajcsi gépnél.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31582 2018.08.21. 16:58

Játék készítés helyett a Valve Twitch.tv konkurenciát csinál, Steam.tv néven. Már megy is, valami kísérleti Dota izé.
Avatar
Botond

Hozzászólás #31583 2018.08.21. 17:03

eje75 írta:Még egy példa, hogy a puncit a karrier elé helyezni nagy hülyeség... Most lehetnél sikeres esportoló... Így meg... Se karrier, se punci... :nyes:
Maradjunk annyiban, hogy se karrier. :ijedt:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31584 2018.08.21. 17:05

Ez meg az eddigi legjobb tailer a játékból, bár ezen is lehetett volna rövidíteni, mert elég sok gagyika jelenet maradt szerintem.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31585 2018.08.21. 17:08

Gaf topik cím:

"Ray tracing in VR will be the biggest breakthrough for VR"

Na! Végre megtudtuk mi menti meg ezt a lufit. Akarom mondani nagyon klassz technológiát.

HDR-ben raytracingelni egy szakállas gyereket VR-ben... nyaminyami!
Avatar
Botond

Hozzászólás #31586 2018.08.21. 17:09

DanielT írta:Ez meg az eddigi legjobb tailer a játékból, bár ezen is lehetett volna rövidíteni, mert elég sok gagyika jelenet maradt szerintem.

Repülők.avi
Ott egy mig21 is. Fater is azzal tolta. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31587 2018.08.21. 17:17

És legyen már valami impresszív realtime demó is, ha már az nVidiának nem sikerült villantania, csak az a szánalmas integető gyereket a pudvás lámpájával.

Razer Blade laptopon fut, 1060 GPU.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31588 2018.08.21. 17:25

Nyaminyami. Resi 2.

Kép
Avatar
eje75

Hozzászólás #31589 2018.08.21. 17:31

Botond írta:Maradjunk annyiban, hogy se karrier. :ijedt:
Tudjuk, tudjuk.... Stratégiai játékokat tolsz, és Switch-ed van... Nyilvánvaló, hogy puncit növesztettél... :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31590 2018.08.21. 17:32

Botond írta:Jó lesz az 2008-2009-2010nek is. A geforce200asok még 65nanon jöttek, amikor AMD már évek óta 40en volt, szóval a fermi körül kezdtek elkopni az ATI-k, pont amikor AMD lett.
8800gtxtől (2006) én már szartam az atira
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31591 2018.08.21. 17:43

DanielT írta:"A Battlefield V körüli alacsonynak tűnő érdeklődés egyébként főleg a történelmi tényszerűség és a gendertéma körüli szokásos drámával magyarázható. A játékosközösség egy része azt kifogásolja, hogy mozgáskorlátozott nők is szerepelnek a második világháborúban játszódó játékban, pedig ez a demográfiai réteg aránylag elég alacsony számban harcolt az emberiség történelmének legnagyobb konfliktusában. "

Na ez kb 8 embert zavar szerintem, akik mindenhova odakommentelnek és mindegyik meg is veszi a játékot.

Tőlem shemale androidok is harcolhatnának, de ezt a WWII témát dugják fel a seggükbe, közvetlen a WWI után.
sztem meg kezd szépen kidurrani a bf lufi, semmi érdemi fejlesztés, egyre jobban paytowin az egész játék etc, szar ez már egy ideje
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31592 2018.08.21. 18:40

faja :D
úgy látszik rtx off lesz itt sokáig
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31593 2018.08.21. 18:42

Micsu írta:sztem meg kezd szépen kidurrani a bf lufi, semmi érdemi fejlesztés, egyre jobban paytowin az egész játék etc, szar ez már egy ideje
Egy Bad Company 3 miatt megőrülne a nép.

Ez a pay to win-t még mindig nem értem egyébként, mit lehet venni? A fegyver unlockokat? Na attól win nem lesz. Illetve nem attól lesz. A BF-ben még mindig 95%-ban a skill és a játék ismerete számít.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31594 2018.08.21. 18:45

DanielT írta:Egy Bad Company 3 miatt megőrülne a nép.

Ez a pay to win-t még mindig nem értem egyébként, mit lehet venni? A fegyver unlockokat? Na attól win nem lesz. Illetve nem attól lesz. A BF-ben még mindig 95%-ban a skill és a játék ismerete számít.
utoljára a battlefront 2 kapcsán volt kemény rinya a paytowin végett, arty is végigrinyálta a bf3at a javelin miatt :P
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31595 2018.08.21. 18:50

Remélem megjelenik a videó, Micsu cikkéből van. Ez egy katasztrófa. Nem csak a teljesítmény, ami egy vicc, hanem ahogy kinéz. Hol van a csaj árnyéka pl? Csak úgy létezik a modell, semmiféle térbeliség, vagy jelenlét a környezetben.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #31596 2018.08.21. 19:12

Micsu írta:utoljára a battlefront 2 kapcsán volt kemény rinya a paytowin végett, arty is végigrinyálta a bf3at a javelin miatt :P
Mondjuk aki multizott már artyval, az inkább azon csodálkozik, hogy nem rinyál a minden miatt :banplz: Ebből azért nehéz megítélni egy játék kapcsán bármit is :hehe:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #31597 2018.08.21. 19:16

DanielT írta:"A Battlefield V körüli alacsonynak tűnő érdeklődés egyébként főleg a történelmi tényszerűség és a gendertéma körüli szokásos drámával magyarázható. A játékosközösség egy része azt kifogásolja, hogy mozgáskorlátozott nők is szerepelnek a második világháborúban játszódó játékban, pedig ez a demográfiai réteg aránylag elég alacsony számban harcolt az emberiség történelmének legnagyobb konfliktusában. "

Na ez kb 8 embert zavar szerintem, akik mindenhova odakommentelnek és mindegyik meg is veszi a játékot.

Tőlem shemale androidok is harcolhatnának, de ezt a WWII témát dugják fel a seggükbe, közvetlen a WWI után.

Ahogy megláttam a gardenás nőt hányás kapott el, és azonnal a falnak mentem kb, azt hogy megveszem azt kétlem de felelőtlen kijelentést nem teszek, hogy biztos, hogy nem. De akár, hogy is nézzük, elég nagy faszság és nem illik bele, kb mint a náci néger katona.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31598 2018.08.21. 19:39

Moby írta:Mondjuk aki multizott már artyval, az inkább azon csodálkozik, hogy nem rinyál a minden miatt
De hiszen MINDEN MIATT RINYÁL. :D Amikor azt hinnéd, hogy kimaradt valami... akkor rájössz, hogy amiatt már olyan régen rinyált, hogy csak elfelejtetted. :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #31599 2018.08.21. 19:43

Ez az Assassins Creed Odyssey ilyen szegény ember GoW (soft)rebootjának néz ki.
Avatar
eje75

Hozzászólás #31600 2018.08.21. 19:54

EZ viszont qwa jó lesz...
phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #31601 2018.08.21. 20:04

DanielT írta:Remélem megjelenik a videó, Micsu cikkéből van. Ez egy katasztrófa. Nem csak a teljesítmény, ami egy vicc, hanem ahogy kinéz. Hol van a csaj árnyéka pl? Csak úgy létezik a modell, semmiféle térbeliség, vagy jelenlét a környezetben.

phpBB [media]
Húúú ez a jövő... Kb mintha valami 10éves cucc remaster lenne textura meg felbontás upgrade-el. :D 1100dollárt a hülyének is megér ez a teknó jelenleg. Persze oké, biztos hogy ez valami hirtelen összehányt, kendácsolt valami, csak hogy valamit mutathassanak, de annak meg minek? Még két gen, és használható is lesz ez.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31602 2018.08.21. 20:17

eje75 írta:EZ viszont qwa jó lesz...
[video]metro.avi[/video]
Oda jutottunk, hogy már csak a lengyelekben, meg az ukránokban lehet bízni. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #31603 2018.08.21. 20:25

DanielT írta:Oda jutottunk, hogy már csak a lengyelekben, meg az ukránokban lehet bízni. :eljen:
Azért, na! :D
phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #31604 2018.08.21. 20:30

DanielT írta:Oda jutottunk, hogy már csak a lengyelekben, meg az ukránokban lehet bízni. :eljen:
Kivéve az M0-n. :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #31605 2018.08.21. 20:50

Ezek a túlzottan epicnek látszani akaró trailerek olyan stresszesek, hogy akváriumbámuló kedvem lesz tőlük.
Az ingatlandemós fotoreal cucc viszont nagyon állat. Én nagyon bírom a fotoreal grafikát (és általában nem bírom a túlszaturált cuccokat).
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #31606 2018.08.21. 20:51

Van má bányász-1080ti 100-ér? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31607 2018.08.21. 20:58

aabyssx írta:Ezek a túlzottan epicnek látszani akaró trailerek olyan stresszesek, hogy akváriumbámuló kedvem lesz tőlük.
Az ingatlandemós fotoreal cucc viszont nagyon állat. Én nagyon bírom a fotoreal grafikát (és általában nem bírom a túlszaturált cuccokat).
lehet h maga a jatek egy bugtemeto lesz de hangulatra nem lesz panasz az tuti, keves jateknal erzem a nagybetus hangulatot :)
Avatar
arty

Hozzászólás #31608 2018.08.21. 21:10

Moby írta:Fanboy létedre nem sokat tudsz a kedvencedről sem :D A mantle nem tűnt el, és még csak akkora fasság sem volt, gyakorlatilag beleépült a vulkanba. Nem a dx12 "ölte" meg, hanem a vulkan(glnext) sokkal nagyobb támogatottsága.
a saját/exklu api kretén dolog, a vásárlónak rossz - rossz volt a 3dfx/glide idején (ha nvidiás voltál), rossz lett volna, ha most amd/mantle fut fel, pláne ha az nv is hoz sajátot, aztán mindenki nekiáll támogatást szerválni a sajáthoz, kizártni a másikat, stb...

tech szempontból nemérdekel, hogy minek a szekerét tolta meg (azé' anno a ph!-n volt fenn egy cikk alatti forumhsz-ben, hogy voltak részek, amiket a dx12 1:1 vett át: még a dokumentáció is 1:1 a mantle leírása volt! és az nvfanok paráztak, hogy naakkor ez jószar lesz nv-n...), elvből gyűlölök minden ilyen saját, zárt sz*rt (igen, a cudát is). azt sajnálom, h a vulkán nem ment nagybbat, látszólag (emulátorok) jó api (vagy csak az ogl/lusta dx implementációk után ad nagy ugrást??)

---

juteszembe! DT!
ha van erőd... ha te leszedsz egy retroarch 1.7.3-at, szűz install, mame core install, el tudsz indítani romot?
szenvedek :(
Avatar
arty

Hozzászólás #31609 2018.08.21. 21:11

Moby írta:Mindeközben Metro Exodus és Shadow Tombi érkezik gamepassban. Az előbb vettem kéthavit négyszázé, szal én is érkezem, és valahol majd találkozom velük :idiota:
naneeeeeeee
ezek megőrültek....... (azt hittem csak az MS ugrik kényszerfejest a szakadékba :D)
Avatar
arty

Hozzászólás #31610 2018.08.21. 21:13

aabyssx írta:Ezek a túlzottan epicnek látszani akaró trailerek olyan stresszesek, hogy akváriumbámuló kedvem lesz tőlük.
Az ingatlandemós fotoreal cucc viszont nagyon állat. Én nagyon bírom a fotoreal grafikát (és általában nem bírom a túlszaturált cuccokat).
pl a tekkent se?
Avatar
arty

Hozzászólás #31611 2018.08.21. 21:19

DanielT írta:"A Battlefield V körüli alacsonynak tűnő érdeklődés egyébként főleg a történelmi tényszerűség és a gendertéma körüli szokásos drámával magyarázható. A játékosközösség egy része azt kifogásolja, hogy mozgáskorlátozott nők is szerepelnek a második világháborúban játszódó játékban, pedig ez a demográfiai réteg aránylag elég alacsony számban harcolt az emberiség történelmének legnagyobb konfliktusában. "

Na ez kb 8 embert zavar szerintem, akik mindenhova odakommentelnek és mindegyik meg is veszi a játékot.

Tőlem shemale androidok is harcolhatnának, de ezt a WWII témát dugják fel a seggükbe, közvetlen a WWI után.
+1
vietnam/korea mikor lesz má??? főleg utóbbi megérdemelne egy rendes részt....
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31612 2018.08.21. 21:21

arty írta:pl a tekkent se?
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31613 2018.08.21. 21:22

arty írta:juteszembe! DT!
ha van erőd... ha te leszedsz egy retroarch 1.7.3-at, szűz install, mame core install, el tudsz indítani romot?
szenvedek :(
Már csinálom is a tesztet. Valami trükk van, arra akarok rájönni, mi maradt ki nálad.

szerk: 1.7.3 tisztán zip-ből kicsomagolva, MAME core letöltve, Cadillacs and Dinosaurs rom start, megy simán. Nálad minek kéne mennie és mi a hibajelenség?
Avatar
arty

Hozzászólás #31614 2018.08.21. 21:31

DanielT írta:Remélem megjelenik a videó, Micsu cikkéből van. Ez egy katasztrófa. Nem csak a teljesítmény, ami egy vicc, hanem ahogy kinéz. Hol van a csaj árnyéka pl? Csak úgy létezik a modell, semmiféle térbeliség, vagy jelenlét a környezetben.

sírrabló.mpeg
ha még egy videot megnézek ebből, nem veszem day1 :D
ilyen ratyadék animáció basszus... ez tuti nem mocap, de kézzel is valami antitalentum készíthette.... az első résznél is PONT ezt kifogásoltam, a második kb semmit nem javult, erre most jön ez és rosszabb, mint amire korábbról emlékszem!? :(

---

amugy nem rinyálok midenér... pl az Ori, a Limbo, az Uncsik*, a TLOU, mind-mind hibátlan élmények voltak... az biztos, hogy nem sok maradt bennem a 12 éves siheder lelkesedéséből, dehát sokat bántott az élet, megkérgesedtem! :idiota:

*kivévezombik
Avatar
arty

Hozzászólás #31615 2018.08.21. 21:34

DanielT írta:Már csinálom is a tesztet. Valami trükk van, arra akarok rájönni, mi maradt ki nálad.

szerk: 1.7.3 tisztán zip-ből kicsomagolva, MAME core letöltve, Cadillacs and Dinosaurs rom start, megy simán. Nálad minek kéne mennie és mi a hibajelenség?
Spoiler
generáltam logot:

[INFO] [GLSL]: Linking GLSL program.
[INFO] Resetting shader to defaults ...
[INFO] [GL]: Using 4 textures.
[INFO] [GL]: Loaded 1 program(s).
[INFO] [GL]: Using GL_RGB565 for texture uploads.
[INFO] [XInput]: Found XInput v1.4.
[INFO] [XInput]: Found XInput v1.4.
[INFO] [DINPUT]: Enumerating joypads ...
[INFO] [DINPUT]: Done enumerating joypads ...
[INFO] [Joypad]: Found joypad driver: "dinput".
[INFO] [Font]: Using font rendering backend: freetype.
[INFO] [Video]: Found display server: win32
[INFO] XAudio2: Requesting 64 ms latency, using 64 ms latency.
[INFO] [Font]: Using font rendering backend: freetype.
[INFO] [Font]: Using font rendering backend: freetype.
[INFO] [LED]: LED driver = 'null' 00841A58
[INFO] Loading history file: [D:\games\RetroArch\content_history.lpl].
[INFO] Loading history file: [D:\games\RetroArch\content_favorites.lpl].
[INFO] Loading history file: [D:\games\RetroArch\content_music_history.lpl].
[INFO] Loading history file: [D:\games\RetroArch\content_video_history.lpl].
[INFO] Loading history file: [D:\games\RetroArch\content_image_history.lpl].
[INFO] [GL]: VSync => on
[INFO] [WGL]: wglSwapInterval(1)
[INFO] Written to playlist file: D:\games\RetroArch\content_history.lpl
[libretro INFO] Starting game:D:\games\roms\dino.zip
[libretro INFO] Game name: dino, Game description: Cadillacs and Dinosaurs (World 930201)
[libretro ERROR] System not found: roms
[libretro WARN] Driver roms not found -1
[libretro INFO] Creating frontend for game: dino
[libretro INFO] Softlists: 1
[libretro INFO] Screen orientation: HORIZONTAL
[libretro INFO] OSD initialization complete

indul a rom, majd CTD :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31616 2018.08.21. 21:39

arty írta:[libretro ERROR] System not found: roms
[libretro WARN] Driver roms not found -1
Melyik MAME core? Amelyik csak úgy simán van évszám nélkül? Én azt szedtem. Nemtom ez milyen driver romot, pláne systemet hiányol. SNES stb más core-okkal működik?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31617 2018.08.21. 21:55

Black The Fall

Okés Limbo/Inside-klón. Modernebb, mint az utóbbi, de az előbbihez hasonlóbban "akadékoskodóbbak" a feladványok és az ugrások, tehát limbósan frusztráló néha, bár nem nehéz. A lézermutogatós megoldás ad egy eltérő ízt a mechanikájának.

Ja, amúgy Ceausescu Romániájában játszódik disztópia formájában, de azért annyira nem extra, eleve mi az, hogy csak kerti budi van, kapaszkodós-botos szaroda nincs? Jártam tavalyelőtt a Bukarestben, állítom, a városközpontban még nyomasztóbb épületek is vannak, mint itt bármi, pedig próbálkoztak.

Call of Duty: Infinite Warfare

+ látványos
+ fix 60 fps, csak néhány átvezető, és elvétve a hajós mászkálás hullik be picit alá, akció közben smooth (1080p+minden max), a látványhoz képest ez így tök dicséretes (50-60% fölé is ritkán megy az 1060)
+ pár extra van a szokásos formulához képest (űrharcok, zéró gravitációs akciók, varázspajzs és ketyerék)
+ az alapokat ennyi pénzből és ennyi fejelsztőből tudja hozni

0 tök jó, hogy sci-fi az arzenál, de semmi emlékezetes

- érdektelen főhős, közhelyes karakterek
- szupergonosz ellenség, szuperhős mink, egy Marvel-film árnyaltabb, mint ez, már a röhejességig túltolja
- szokásos CoD-fedezék-FPS ezredjére (jó nekem nem olyan sokadjára, de ez már a CoD 4-ben sem jött be)
- mindig a pofázás, mászkálás, félperces ajtónyitás, videó stb. elé teszi a checkpointot
- meg kellene már érteni, hogy amikor minden pusztulgurul minden ezredmásodpercben, nem lesz izgalmas a játék z érdektelen karakterek 600. utolsó pillanatos megmenekülésétől, de unalmas az igen

Érdekesm, hogy nagyon szeret egy magot 100%-on pörgetni, de ettől nem esik az fps, és Alt-Tab után szétosztható sok szálra. Mindenesetre sejtem, hogy miért fut sokaknál rosszul a nagy memóriazabálás mellett.

A CoD 4-et sem szeretem, de ott az egész narratíva, az íve, a modern háborúba váltás, az ikonikus pályák profi volt, sőt ütött, ha néha nongame is volt, és amúgy is CoD. De ez nagyon checklistes forgatókönyvre és SW/Marvel-szintű sci-fire is. Egynek azért simán élvezhető megfelelő hangulatban, de alapvetően érdektelen, kihagyható. A 2016-os Doomnak vagy a 2013-as Shadow Warriornak már az első pályája lenyomja dumákban az egész forgatókönyvet. És hol van az egész a Bad Companytől! Már bánom, hogy azt eladtam.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2018.08.21. 21:58-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31618 2018.08.21. 21:56

DanielT írta:Melyik MAME core? Amelyik csak úgy simán van évszám nélkül? Én azt szedtem. Nemtom ez milyen driver romot, pláne systemet hiányol. SNES stb más core-okkal működik?
Engem inkább C64-esekből és amigásokból okosítsál ki! A Creatures valahogy sose akart betölteni, az amigás faszakodást (Bionic Commando) meg azonnal feladtam.
Avatar
arty

Hozzászólás #31619 2018.08.21. 22:02

DanielT írta:Melyik MAME core? Amelyik csak úgy simán van évszám nélkül? Én azt szedtem. Nemtom ez milyen driver romot, pláne systemet hiányol. SNES stb más core-okkal működik?
jaja, az a mame core. többi coret nemtom, majd megnézem, azé thx...

---

THQ Nordic has announced that five Microsoft games, ReCore: Definitive Edition, Super Lucky’s Tale, Disneyland Adventures, Rush: A Disney-Pixar Adventure and Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection will be coming to Steam.

vajon a luckyróka steamverzában jól fog futni?

---

Zó: miért PONT az IW-t toltad le? nemmondod, hogy az mw2-3-aw, bo1-2 mind megvoltak?! :O merhaigen, akkor "ugyan ott tartunk", nekem is most jön a ww2 :D (de inkább mw1 remake lesz ebből, hamár az egerészős cod4et feladtam, amikor főbontásvágyból megvettem :/ billegér shit.)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31620 2018.08.21. 22:11

arty írta:Zó: miért PONT az IW-t toltad le? nemmondod, hogy az mw2-3-aw, bo1-2 mind megvoltak?! :O merhaigen, akkor "ugyan ott tartunk", nekem is most jön a ww2 :D (de inkább mw1 remake lesz ebből, hamár az egerészős cod4et feladtam, amikor főbontásvágyból megvettem :/ billegér shit.)
Mer' nagyon olcsó. Na jó, a Legacy Editiont vettem a CoD 4 Remaster miatt ennél drágábban, de az már elfogyott, nem tudom linkelni. Az AW nem hiszem, hogy 3k-ért annyira érdekel, ennél a full sci-fi környezet csak motivált, meg hát az sem hátrány, hogy tudtommal tök magában álló rész, legalább sztorira.

Csak a CoD 4 ment előtte végig, illetve a CoD2 majdnem, de abba annak idején veteran szinten beletört a bicskám (a 4-be is, az hardeneden pörgött le, az IW nem volt vészes veteranon, a "tutorial boss" volt a legkeményebb). A remaster van tervben, csak kéne hozzá olcsó MW2-3, mert CoD-ért nem szívesen adok sok pénzt, az alapokat nem szeretem annyira. 3k-ért mondjuk elérhető konzolboltban a PC-s verzió mindkettőből. A BO-nál meg nem előzmény a WaW is?

Melyik CoD-ot érdemes egyáltalán játszani? Tudom, hogy a 4-en kívül itt talán a BO1 volt kedvelt (vagy legalábbis Micsunak tetszett). Illetve DT mintha a 4 után az MW2-t nem, de az MW3-at bírta, és a Ghost is kellemes meglepetés lett volna neki, a sokféle helyszínt bírta.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #31621 2018.08.21. 22:13

arty írta:THQ Nordic has announced that five Microsoft games, ReCore: Definitive Edition, Super Lucky’s Tale, Disneyland Adventures, Rush: A Disney-Pixar Adventure and Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection will be coming to Steam.
vajon a luckyróka steamverzában jól fog futni?
A Luckey's Tale engem is érdekel, mert a látottak alapján jó kis 3d platformer, meg eleve az volt launchkor a a systemseller gigaexklu a One X-nek. :banplz:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2018.08.21. 22:14-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31622 2018.08.21. 22:14

Zóanagyvarázsló írta:Engem inkább C64-esekből és amigásokból okosítsál ki! A Creatures valahogy sose akart betölteni, az amigás faszakodást (Bionic Commando) meg azonnal feladtam.
Azokhoz nem értek. :(

Ellenben ez a Black The Fall lehet, hogy érdekel! Honnan vetted? Valami bundli/akció/stb?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31623 2018.08.21. 22:16

Zóanagyvarázsló írta:Melyik CoD-ot érdemes egyáltalán játszani? Tudom, hogy a 4-en kívül itt talán a BO1 volt kedvelt (vagy legalábbis Micsunak tetszett). Illetve DT mintha a 4 után az MW2-t nem, de az MW3-at bírta, és a Ghost is kellemes meglepetés lett volna neki, a sokféle helyszínt bírta.
Fene azt a brutális memóriádat! :D Épp gondolkoztam, hogy melyikeket ajánlanám, erre te megválaszoloM. :D Szal jah, ahogy írod. BO1 szintén jó, 2-re nem emlékszem, de a 3 tuti okádék. Az Infinitet sem bírtam már végig.
Avatar
arty

Hozzászólás #31624 2018.08.21. 22:19

snes core megy (super turrican rom indult)
mame továbbra se...

ezt szedted? https://buildbot.libretro.com/stable/1. ... troArch.7z
ez a dino md5-je? dino.zip MD5: 60DC037D900CF621228A78D0EC151B7D

---

zó: hjaaaaa.... korrekt ár!
IW önálló sztori, de ahogy írtad is a minuszoknál, kb felesleges... (veterán azé nemsemmi, nekem nem lenne türelmem ezeket hardened felett lőni)
WAW nekem olyan sokára ment le, hogy addigra már nem tudtam volna a BO1-2-höz kötni, mert nem emlékeztem semmire :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #31625 2018.08.21. 22:19

Artynak vmi bugos ami senki másnak?! Kizárt! :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31626 2018.08.21. 22:21

DanielT írta:Azokhoz nem értek. :(

Ellenben ez a Black The Fall lehet, hogy érdekel! Honnan vetted? Valami bundli/akció/stb?
A februári Humble Monthlyban (Civ VI, Snake Pass, Life is Strange stb. mellé) volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31627 2018.08.21. 22:23

arty írta:snes core megy (super turrican rom indult)
mame továbbra se...

ezt szedted? https://buildbot.libretro.com/stable/1. ... troArch.7z
ez a dino md5-je? dino.zip MD5: 60DC037D900CF621228A78D0EC151B7D
A 64 bitest szedtem, de ez nem lehet probléma. Nemtom mi az md5-je, de mindegy is, mert másik rom is simán ment.

Majd megcsinálom neked, ha megyünk Deeppel.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31628 2018.08.21. 22:24

DanielT írta:Fene azt a brutális memóriádat! :D Épp gondolkoztam, hogy melyikeket ajánlanám, erre te megválaszoloM. :D Szal jah, ahogy írod. BO1 szintén jó, 2-re nem emlékszem, de a 3 tuti okádék. Az Infinitet sem bírtam már végig.
Ja, a BO3 multis felszopása és a single szidása megvan, az nyilván azért kerülhetne sorra, ha az elődök lementek (a BO4 miatt már nem is kell neki), de annyira azért nem lelkesedtem be, hogy egy szuszra megejtsem mindet :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31629 2018.08.21. 22:25

Zóanagyvarázsló írta:A februári Humble Monthlyban (Civ VI, Snake Pass, Life is Strange stb. mellé) volt.
Ja, közben látom, hogy fél euróért szórják, ebből kifolyólag. Be is rántom szerintem, a Headlander megint meghozta a kedvem a gaminghez.

szerk: Berántva. Köszi az ajánlást, majd jelentkezem, hogy pörög -e a credits, vagy rajtad követelem a refundot! :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #31630 2018.08.21. 22:26

DanielT írta:BO1 szintén jó, 2-re nem emlékszem, de a 3 tuti okádék.
kíváncsi lennék, hogy a bo3 vajon kinek tetszett... (mármint a szingli)
és bezzeg a ghost bukott (ami meg nem olyan rossz szingliben)... nincs igazság (és érthető, h miért is hagyják a szinglit a 'csába, azon lehet fogni pár milla dollárt, míg az eladásokon ugyse látszik, h jo vagy rossz :( )

DanielT írta:a Headlander megint meghozta a kedvem a gaminghez.
de basszus, egy fejjel mész!!! :falbav:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31631 2018.08.21. 22:32

arty írta:zó: hjaaaaa.... korrekt ár!
IW önálló sztori, de ahogy írtad is a minuszoknál, kb felesleges... (veterán azé nemsemmi, nekem nem lenne türelmem ezeket hardened felett lőni)
WAW nekem olyan sokára ment le, hogy addigra már nem tudtam volna a BO1-2-höz kötni, mert nem emlékeztem semmire :D
Szerintem könnyebb volt így kontrollerrel*, mint a CoD 4 egérrel hardeneden, bár határeset. Itt legalább ritka tényleg elfogyhatatlan hullám, talán egy-két helyen van. Amúgy a végigjátszással kapásból unlockoltam veteran feletti szintet (specialist), de azon már nem fogok emberkedni.

A BO-sztorikat meg nem ismerem (a 3 bénán Human Revolution-utánzat trélere maradt meg), nem tudom, hogy mekkora a kapocs a WaW-val, csak hallomás szinten tudom.

*Egy-két helyen váltottam egérre, de nem volt döntő különbség (pedig minden segítséget kilőttem), sőt volt, ahol visszaváltottam kontrollerre, és úgy sikerült :) MOndjuk az welég gáz, hogy a menüben külön kell ki-bekapcsolni a gamepadet (a legtöbb játékban megy problémamentesen on air), meg a kurzort manuálisan eltüntetni a képernyőről.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #31632 2018.08.21. 22:33

arty írta:de basszus, egy fejjel mész!!! :falbav:
És milyen élvezetes is az! Olyan flow van, ha ráérzel, mint állat. És humorforrás is a szituáció, amit DoubleFine-hoz méltón ki is használnak. Egyedibb mechanika, mint generic TPS kamerával, cinematikus nongémekben átélni az AAA epiknesszt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31633 2018.08.21. 22:34

DanielT írta:Ja, közben látom, hogy fél euróért szórják, ebből kifolyólag. Be is rántom szerintem, a Headlander megint meghozta a kedvem a gaminghez.

szerk: Berántva. Köszi az ajánlást, majd jelentkezem, hogy pörög -e a credits, vagy rajtad követelem a refundot! :nezze:
Nyugodtan, legfeljebb véletlenül eltűnök, amíg elül a vihar! :buck:

Nem tűnt fel mondjuk, hogy ennyire határtalanul pozitív lettem volna, de tényleg megér egy misét, ha bejön a stílus (ami nekem valamivel kevésbé).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31634 2018.08.21. 22:41

arty írta:kíváncsi lennék, hogy a bo3 vajon kinek tetszett... (mármint a szingli)
és bezzeg a ghost bukott (ami meg nem olyan rossz szingliben)... nincs igazság (és érthető, h miért is hagyják a szinglit a 'csába, azon lehet fogni pár milla dollárt, míg az eladásokon ugyse látszik, h jo vagy rossz :( )
Mondjuk valahol érthető, ha a jobb multijúakat veszik, a szokásos éves CoD mechanika meg önmagában már egyre kevésbé adja el egy külön közönségnek a játékot single-ben. PC-n viszont a Steam- és kampánymentesített BO4-től nem várnék csodát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #31635 2018.08.21. 22:42

benőmenő írta: meg eleve az volt launchkor a a systemseller gigaexklu a One X-nek. :banplz:
Az a retek az oculusnak volt gigaexklu, de mindegy. Olyan gecibénán tolod ez az x bashinget, hogy az kész :D Amúgy vegyétek csak, Tíájon is fosul ment! :banplz:

/nem beszélve arról, hogy egy határ szar.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31636 2018.08.21. 22:49

Moby írta:Az a retek az oculusnak volt gigaexklu, de mindegy. Olyan gecibénán tolod ez az x bashinget, hogy az kész :D Amúgy vegyétek csak, Tíájon is fosul ment! :banplz:

/nem beszélve arról, hogy egy határ szar.
Nem a Lucky's Tale volt Oculus-ex, a Super Lucky's Tale meg XOX-nyitócím?
Avatar
Moby

Hozzászólás #31637 2018.08.21. 22:50

DanielT írta:És milyen élvezetes is az! Olyan flow van, ha ráérzel, mint állat. És humorforrás is a szituáció, amit DoubleFine-hoz méltón ki is használnak. Egyedibb mechanika, mint generic TPS kamerával, cinematikus nongémekben átélni az AAA epiknesszt.
Megnéztem róla egy gémpléjvideót.
Azóta ömlik belőlem a flow. :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #31638 2018.08.21. 22:52

Moby írta:Megnéztem róla egy gémpléjvideót.
Azóta ömlik belőlem a flow. :banplz:
Miért, azon a fejen nem volt szakáll?!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #31639 2018.08.21. 22:54

arty írta:jaja, az a mame core. többi coret nemtom, majd megnézem, azé thx...

---

THQ Nordic has announced that five Microsoft games, ReCore: Definitive Edition, Super Lucky’s Tale, Disneyland Adventures, Rush: A Disney-Pixar Adventure and Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection will be coming to Steam.

vajon a luckyróka steamverzában jól fog futni?

---

Zó: miért PONT az IW-t toltad le? nemmondod, hogy az mw2-3-aw, bo1-2 mind megvoltak?! :O merhaigen, akkor "ugyan ott tartunk", nekem is most jön a ww2 :D (de inkább mw1 remake lesz ebből, hamár az egerészős cod4et feladtam, amikor főbontásvágyból megvettem :/ billegér shit.)
nekem a ghost meg a bo egy jobban adta mint barmelyik mw
Avatar
Moby

Hozzászólás #31640 2018.08.21. 22:55

Zóanagyvarázsló írta:Nem a Lucky's Tale volt Oculus-ex, a Super Lucky's Tale meg XOX-nyitócím?
Igazad van, ez a folytatása lett volna. XOX ex biztosan nem volt, mer itt toltam volna a tíájon, ha nem egy béna geci, moslékul futó szarhalom lett volna, de az volt. És csodák csodájára ign is le merte írni. Mondjuk a szarság ilyen foka szükségszerűen előrántja az őszinteséget mindenkiből.

Vissza: “Leáldozott.hu”