A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #30731 2018.07.16. 11:35

Dani+benő: Kösziek! :puszis:

/a könyvet különösen :banplz: Az idén nem tervezek költözni sem beföldön, se külfödön, de mindig jó ha van mihez visszanyúlni :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30732 2018.07.16. 14:52

Boldogot a leald geronimojanak :law:
Avatar
Moby

Hozzászólás #30733 2018.07.16. 15:36

Köszipuszi! :puszis:
Avatar
eje75

Hozzászólás #30734 2018.07.16. 16:23

Boldog szülinapot Moby!
Spoiler
:nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
1278927968_happy-birthday.gif
Avatar
Moby

Hozzászólás #30735 2018.07.16. 18:11

eje75 írta:Boldog szülinapot Moby!
Spoiler
:nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes: :nyes:
1278927968_happy-birthday.gif
:taps: :banplz: Köszi! :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30736 2018.07.16. 18:31

meg mindig ö lenne a tökeletes Nathan Drake (kis gyúrás/fogyás utan). jo lenne ha a hivatalos filmbe (ha lesz) is öt valogatnak be
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30737 2018.07.16. 20:31

Sok hasonlóan boldog szülinapot, Mobypapa!

Kép
:banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30738 2018.07.16. 21:18

Alex videót postol, én meg az első sec után nyomom a lájkot. Na nézzük.

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #30739 2018.07.16. 23:24

SlickAdam írta:meg mindig ö lenne a tökeletes Nathan Drake (kis gyúrás/fogyás utan). jo lenne ha a hivatalos filmbe (ha lesz) is öt valogatnak be
[video]faszanathan.avi[/video]
Na, ilyen lenne egy jó videojáték adaptáció, de a hálivúdi faszkalapok ilyet (ami ennyire frankón hozza a játék hangulatát) soha nem csinálnak, mernemtommérnem. Folyton két szék közé esnek, mert a játékrajongóknak nem eléggé videojátékos, a filmre csak úgy beülőknek meg nem eléggé filmes az összes gémmúvi. BTW azt olvastam valahol, hogy elvileg ő lesz Drake ha egyszer lassan tényleg tető alá hozzák a projektet.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30740 2018.07.17. 09:33

Mekkbúkk
IMG_20180717_093115_646.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30741 2018.07.17. 09:41

Mi történik?

De ha már Buzimek, akkor berakom a kedvenc videómat. Lehet, már volt, de nem lehet megunni.

5 perctől a lényeg, de a bevezetés is jó. :)

phpBB [media]
Avatar
Mekee

Hozzászólás #30742 2018.07.17. 09:44

deep írta:Na, ilyen lenne egy jó videojáték adaptáció, de a hálivúdi faszkalapok ilyet (ami ennyire frankón hozza a játék hangulatát) soha nem csinálnak, mernemtommérnem. Folyton két szék közé esnek, mert a játékrajongóknak nem eléggé videojátékos, a filmre csak úgy beülőknek meg nem eléggé filmes az összes gémmúvi. BTW azt olvastam valahol, hogy elvileg ő lesz Drake ha egyszer lassan tényleg tető alá hozzák a projektet.
Lettvolna, de ujabban a holland pókembergyerek lesz fiataldrake, sully meg elég szakállas, hogy dani skipoelje ezt is :vigyor3:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30743 2018.07.17. 09:46

benőmenő írta:Mekkbúkk
IMG_20180717_093115_646.jpg
?
Avatar
arty

Hozzászólás #30744 2018.07.17. 10:05

hétvégén "lepörgött" a Forza Horizon 2 a háromhatvanon - bizonyította, hogy önmagában az openworld* nem probléma, az "újkori" megoldások teszik tönkre (pontosabban számomra kevésbé élvezhetővé).
nyilván ebbe is bele lehetne tenni még 100 órát, mert a "tartalom" ottvan - viszont nem kötelező... nem türemkedik a karrier útjába a szósölgecitől kezdve az erpégéelemen át a folyamatos dudebrózás (de legalábbis az fh3-nál jóval kevésbé)

*nyilvánvalóan a game as a service az igazi gond, hogy évekig le "kell" kötni a játékost a foslé, felületes semmi kis ektivitikkel, hogy kitartson a déelcékig a tartalom, a délecék meg a year2kontentig, stb :(

---

Doom (PS4)

2 év, 2 feladás után csak végigvittem. majdnem nagyon jó lett: a kb 3-4 óra már nem hiányzott a "végéről", eléggé kopipaszte dobálták az arénákat/arénaharcokat, meglegyen a 20 óra, mert kell a forintperóra... de amúgy csodás, ahogy kinéz, ahogy játszani lehet, a nehézség normálon/hurt me plenty-n(!) pont jó (najó, picit hajtépős volt néha, amikor az UTOLSÓ démon öl meg), remélem lesz ennek is folytatása.
hang!!! ahogy a shotgun vagy a gépfegyver szól... nem szól(t) úgy évek óta semmiben :(

multiélmény: félóra, 3 pálya, majd amikor végre "minden összejön", a kis spanyol hostoló-gyerek(?) besértődik, a host-migráció(?) pedig nem működik. ragequit, shiftdel. (pedig pont agyaltam, hogy ezzel néha megyek 1-1 kört, visszahozza valamennyire(!) az egykori kvékes "élményeket" - aztán a találkozás a valósággal szerencsére helyrebillentett... csalók, hisztis kis faszok, vagy a töknóném senkikkel játszás... kinek hiányzik ez? nekem tuti nem :) )

erős8/10
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30745 2018.07.17. 10:08

DanielT írta:Mi történik?

De ha már Buzimek, akkor berakom a kedvenc videómat. Lehet, már volt, de nem lehet megunni.

5 perctől a lényeg, de a bevezetés is jó. :)

phpBB [media]
mostanaban mindenhol akkora apple kopdosessel talalkozok h csak csuhaj , mi tortent? :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30746 2018.07.17. 10:10

arty írta:hétvégén "lepörgött" a Forza Horizon 2 a háromhatvanon - bizonyította, hogy önmagában az openworld* nem probléma, az "újkori" megoldások teszik tönkre (pontosabban számomra kevésbé élvezhetővé).
nyilván ebbe is bele lehetne tenni még 100 órát, mert a "tartalom" ottvan - viszont nem kötelező... nem türemkedik a karrier útjába a szósölgecitől kezdve az erpégéelemen át a folyamatos dudebrózás (de legalábbis az fh3-nál jóval kevésbé)

*nyilvánvalóan a game as a service az igazi gond, hogy évekig le "kell" kötni a játékost a foslé, felületes semmi kis ektivitikkel, hogy kitartson a déelcékig a tartalom, a délecék meg a year2kontentig, stb :(

---

Doom (PS4)

2 év, 2 feladás után csak végigvittem. majdnem nagyon jó lett: a kb 3-4 óra már nem hiányzott a "végéről", eléggé kopipaszte dobálták az arénákat/arénaharcokat, meglegyen a 20 óra, mert kell a forintperóra... de amúgy csodás, ahogy kinéz, ahogy játszani lehet, a nehézség normálon/hurt me plenty-n(!) pont jó (najó, picit hajtépős volt néha, amikor az UTOLSÓ démon öl meg), remélem lesz ennek is folytatása.
hang!!! ahogy a shotgun vagy a gépfegyver szól... nem szól(t) úgy évek óta semmiben :(

multiélmény: félóra, 3 pálya, majd amikor végre "minden összejön", a kis spanyol hostoló-gyerek(?) besértődik, a host-migráció(?) pedig nem működik. ragequit, shiftdel. (pedig pont agyaltam, hogy ezzel néha megyek 1-1 kört, visszahozza valamennyire(!) az egykori kvékes "élményeket" - aztán a találkozás a valósággal szerencsére helyrebillentett... csalók, hisztis kis faszok, vagy a töknóném senkikkel játszás... kinek hiányzik ez? nekem tuti nem :) )

erős8/10
20 oraban benne van a furcsi meg gyros tal keszites is? Hazaertem megnezem de nekem sztem 9 ora volt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30747 2018.07.17. 10:36

Micsu írta:20 oraban benne van a furcsi meg gyros tal keszites is? Hazaertem megnezem de nekem sztem 9 ora volt
Arty fegyverek nélkül tolta végig, minden necces szituációból kidumálta magát. :eljen: :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #30748 2018.07.17. 10:40

arty írta:crtséderezés nélkül pár régebbi cuccot el lehet "mamézni", de amúgy ja :(
pl az Elevator Action 2 az 1.7 ghz-es haswell i3-as notimon egy rohadt scanline-t se bírt el, "nyaralás" alatt kölökkel egy lcdtévén toltuk le, hányinger volt (de esett, "nem volt mit csinálni" :( )
nemsokára egy csekkpoint mini "vendége" lesz az Elevator Action (2) Returns!! :) nagyon kíváncsi vagyok... persze, guglizhatnék, olvasgathatnék utána, de annyira azért sosem érdekelt ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #30749 2018.07.17. 10:44

Micsu írta:20 oraban benne van a furcsi meg gyros tal keszites is? Hazaertem megnezem de nekem sztem 9 ora volt
az első szessönöm hell-ig tartott 9 órát b+ :D
(mi az istent csináltál te? vagy! mit csináltam én?? :D haltam rendesen, oké... )
Avatar
Moby

Hozzászólás #30750 2018.07.17. 11:01

Zóanagyvarázsló írta:Sok hasonlóan boldog szülinapot, Mobypapa!

Kép
:banplz:
Köszi! Kb ilyen volt... :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30751 2018.07.17. 11:09

arty írta:az első szessönöm hell-ig tartott 9 órát b+ :D
(mi az istent csináltál te? vagy! mit csináltam én?? :D haltam rendesen, oké... )
sztem ultra violence vt de abban mar nem vok biztos
Csatolmányok
C1C97A79-6D22-47B1-A6FE-0B0C4E803E1E.png
Avatar
arty

Hozzászólás #30752 2018.07.17. 12:17

Micsu írta:sztem ultra violence vt de abban mar nem vok biztos
azé az már tényleg durva lenne :) konkrétan emlékszel, hogy mittomén 1 nap/2 délután alatt letoltad??
nem lehet h a steam félremérte?

tolta még itt valaki?
howlongtobeaten 11.5 van írva main storynak, 24 completionistnek... nem toltam 100%-ra, de volt kedv pár secret becserkészésére, még egy doom1-es titkos szobát is megleltem, 1-2 challenge is lement, nameg persze haltam rengeteget, sok aréna lett meg sokadszorra csak, bossokkal is elszórakoztam, egyedül a fő-fő-fő lett meg gyorsan. unchartednél, halonál tovább tartott, előbbinél lényegesen.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30753 2018.07.17. 12:37

arty írta:azé az már tényleg durva lenne :) konkrétan emlékszel, hogy mittomén 1 nap/2 délután alatt letoltad??
nem lehet h a steam félremérte?

tolta még itt valaki?
howlongtobeaten 11.5 van írva main storynak, 24 completionistnek... nem toltam 100%-ra, de volt kedv pár secret becserkészésére, még egy doom1-es titkos szobát is megleltem, 1-2 challenge is lement, nameg persze haltam rengeteget, sok aréna lett meg sokadszorra csak, bossokkal is elszórakoztam, egyedül a fő-fő-fő lett meg gyorsan. unchartednél, halonál tovább tartott, előbbinél lényegesen.
ha normal utan uw jon akkor tuti azon toltam, ritkan jatszom fpst normalon
Asszem 2-3 oras etapokban nyomtam, ha felre is merte max 1-2 ora difi lehet
Avatar
Botond

Hozzászólás #30754 2018.07.17. 13:50

Micsu írta:ha normal utan uw jon akkor tuti azon toltam, ritkan jatszom fpst normalon
Asszem 2-3 oras etapokban nyomtam, ha felre is merte max 1-2 ora difi lehet
De te nem kontrollerrel szopattad magad gondolom. Majd sviccsen ránézek én is, ha lesz 2k körül. :vigyor4:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30755 2018.07.17. 14:00

Botond írta:De te nem kontrollerrel szopattad magad gondolom. Majd sviccsen ránézek én is, ha lesz 2k körül. :vigyor4:
strategia/fps/izometrikus - egerbill
Tps, platformer, kaland - kontroller
Avatar
Botond

Hozzászólás #30756 2018.07.17. 14:50

Micsu írta:strategia/fps/izometrikus - egerbill
Tps, platformer, kaland - kontroller
Ez szerintem megmagyarázza miért volt Artynak kétszer annyi idő. Kontrollerrel tuti lassabb.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30757 2018.07.17. 15:15

Botond írta:Ez szerintem megmagyarázza miért volt Artynak kétszer annyi idő. Kontrollerrel tuti lassabb.
biztos benne van nameg az arty faktor :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30758 2018.07.17. 15:28

SlickAdam írta:?
Alul van egy szép sárga csík a kijelzőn. A gány képért elnéuést, nem én lőttem.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30759 2018.07.17. 15:30

benőmenő írta:Alul van egy szép sárga csík a kijelzőn. A gány képért elnéuést, nem én lőttem.
és?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30760 2018.07.17. 15:38

arty írta:azé az már tényleg durva lenne :) konkrétan emlékszel, hogy mittomén 1 nap/2 délután alatt letoltad??
nem lehet h a steam félremérte?

tolta még itt valaki?
howlongtobeaten 11.5 van írva main storynak, 24 completionistnek...
Visszakerestem: hsz
Nekem 14 óra volt ultra violence-en billegérrel.
Avatar
arty

Hozzászólás #30761 2018.07.17. 19:47

benőmenő írta:Visszakerestem: hsz
Nekem 14 óra volt ultra violence-en billegérrel.
:worship:

nem is emlékeztem, hogy ennyire imádtad (te is), meg mindenki is (bár mobynak is kicsit hosszú volt)
és azért látod neked is 14 óra volt, az nekem (bánább, kontis, secretkeresGETőnek) simán 20, még akkor is, ha sok secretet csak körbejártam (map alapján), de meg nem leltem/nem jutottam be/fel/stb.

picit bánom, hogy 1-2 pályát nem próbáltam meg nehezebb fokozatban (bár sejtem mi lett volna az eredmény), asszem csak a legeslegelejébe kóstoltam bele és nem ment (akkor)
Avatar
Moby

Hozzászólás #30762 2018.07.17. 20:17

arty írta::worship:

nem is emlékeztem, hogy ennyire imádtad (te is), meg mindenki is (bár mobynak is kicsit hosszú volt)
és azért látod neked is 14 óra volt, az nekem (bánább, kontis, secretkeresGETőnek) simán 20, még akkor is, ha sok secretet csak körbejártam (map alapján), de meg nem leltem/nem jutottam be/fel/stb.

picit bánom, hogy 1-2 pályát nem próbáltam meg nehezebb fokozatban (bár sejtem mi lett volna az eredmény), asszem csak a legeslegelejébe kóstoltam bele és nem ment (akkor)
Én sosem játszottam végig, a felénél ráuntam mint a szar. Ellenben a VR verzát imádtam. Azt meg toltam volna tovább is.
Avatar
arty

Hozzászólás #30763 2018.07.18. 09:07

Moby írta:Én sosem játszottam végig, a felénél ráuntam mint a szar. Ellenben a VR verzát imádtam. Azt meg toltam volna tovább is.
Esélytelen, h lenyomd?
Mert anno én is csak a pokolig jutottam 2016 végén(?), majd 1 év után újra megvettem, de 1-2 retry után megint feladtam (de előrelátó módon most már nem adtam el :D ) és most harmadik nekifutásra végigment, élveztem is nagyon.

(vr verza ugyan azokon a pályákon megy csak kivágtak pár helyszínt? vagy egy totál más játék?)
Avatar
Moby

Hozzászólás #30764 2018.07.18. 09:26

arty írta:Esélytelen, h lenyomd?
Mert anno én is csak a pokolig jutottam 2016 végén(?), majd 1 év után újra megvettem, de 1-2 retry után megint feladtam (de előrelátó módon most már nem adtam el :D ) és most harmadik nekifutásra végigment, élveztem is nagyon.

(vr verza ugyan azokon a pályákon megy csak kivágtak pár helyszínt? vagy egy totál más játék?)
Lényegében esélytelen, nincs már meg. Meg amúgy is. Annyi a játék, hogy ilyenekre már nincs idő. Nem is szánnék rá szvsz. A VR verza totál más.


Más.
Aki még nem tolta le, annak itt az alkalom(szerintem vétek kihagyni):
Watch Dogs 2 Gold - 4K
Penészes szoborral, minden gecivel - 10K
Avatar
donatus13

Hozzászólás #30765 2018.07.18. 09:31

Utólag is boldogat moby:)

Most, hogy lett mushroom wars 2 switchre is, lehet veszek én is :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #30766 2018.07.18. 09:41

donatus13 írta:Utólag is boldogat moby:)

Most, hogy lett mushroom wars 2 switchre is, lehet veszek én is :D
Töfi!

(ez a szar mindenre van, szerintem Dani robotporszívójára is elérhető)
Avatar
Moby

Hozzászólás #30767 2018.07.18. 09:52

Jaj, ezt is most láttam meg. Valaki akart itt kvantumbrékelni. Most megteheti négyezerért, és még kap mellé pár poháralátétet is :)
Avatar
arty

Hozzászólás #30768 2018.07.18. 12:08

Moby írta:Lényegében esélytelen, nincs már meg.
Bármikor elviheted az enyém egy körre ;) Lehner Ödön fasor vagy 17. kerület, csak szólj előtte (itt vagy privben elküldhetem a mostani mobilszámom is, ha kő...).

---

OFF

DT!
eljött a nap, ma veszek egy robogót, de nagyon kicsiben kezdem, mert lehet egyáltalán nem jön be a motor(ozás)...... (yamaha jog r, kolléga adja el, visszatér nagymotorra)
bár sokszor behoz feleségem melóba, volt bérletem, amit vagy alig használtam vagy csak élvezni nem tudtam (gyakorlatilag a klíma minden 10. utazáskor ment :D )
most lett alkalom (meg elegem)...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30769 2018.07.18. 12:43

lechneren hol melozol?
Avatar
Moby

Hozzászólás #30770 2018.07.18. 13:10

arty írta:Bármikor elviheted az enyém egy körre ;) Lehner Ödön fasor vagy 17. kerület, csak szólj előtte (itt vagy privben elküldhetem a mostani mobilszámom is, ha kő...).

---

OFF

DT!
eljött a nap, ma veszek egy robogót, de nagyon kicsiben kezdem, mert lehet egyáltalán nem jön be a motor(ozás)...... (yamaha jog r, kolléga adja el, visszatér nagymotorra)
bár sokszor behoz feleségem melóba, volt bérletem, amit vagy alig használtam vagy csak élvezni nem tudtam (gyakorlatilag a klíma minden 10. utazáskor ment :D )
most lett alkalom (meg elegem)...
Lehet, hogy majd élek vele, de így sok a játékból, meg minnyá nyaralás, meg ilyenek. És ha nem lenne elég, még csinálom a bajt, ez úgy 10 perce költözött a jobb1-be. Oké, ebből csak az egyik az enyém, de biztos kell majd időt tegyek a másikba is. Az egészért nem fizettem háromezret. Rablás, fényes nappal :zavart2:
Spoiler
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30771 2018.07.18. 15:11

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #30772 2018.07.18. 16:50

SlickAdam írta:octopraise.mpeg4
Hát akkor 10knál szállok be, viszont sonic mánia tényleg instaget ahogy hazaértem. Kipróbáltam tengerparti homokon az übermély mk8at, hogy tényleg máshogy tapadnak e a kerekek, de nem láttam különbséget. Míg itt vagyunk kimegyünk több strandra, teszek próbát más homokkal is.
Civ6 is ugyanúgy fut homokon, mint desktopon. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #30773 2018.07.18. 16:54

Moby írta:Lényegében esélytelen, nincs már meg. Meg amúgy is. Annyi a játék, hogy ilyenekre már nincs idő. Nem is szánnék rá szvsz. A VR verza totál más.


Más.
Aki még nem tolta le, annak itt az alkalom(szerintem vétek kihagyni):
Watch Dogs 2 Gold - 4K
Penészes szoborral, minden gecivel - 10K
Ez hogyan ilyen olcsó?! Nagyon fék sitenak tűnik, de azé rendeltem kíváncsiságból egy Just dance 2017et 3kért switchre, a lányom úgyis tesztelni akarta, annyit megér.
Avatar
Necro

Hozzászólás #30774 2018.07.18. 17:08

SlickAdam írta:octopath
Ennek a fosnak van a legizgalmasabb grafikája az elmúlt 5 évből. Mikor lesz már switch emu?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30775 2018.07.18. 17:14

arty írta:DT!
eljött a nap, ma veszek egy robogót, de nagyon kicsiben kezdem, mert lehet egyáltalán nem jön be a motor(ozás)...... (yamaha jog r, kolléga adja el, visszatér nagymotorra)
bár sokszor behoz feleségem melóba, volt bérletem, amit vagy alig használtam vagy csak élvezni nem tudtam (gyakorlatilag a klíma minden 10. utazáskor ment :D )
most lett alkalom (meg elegem)...
Hoppácska! :) Remélem nagyon olcsón veszed. :) Az 50-es hiperhurka sajnos a 17-ből bemászni, de a fílinget ki tudod próbálni, abban nem lesz hiba! Majd mesélj és csak óvatosan! Protip: nem bicikli, 30-40 kmh felett már döntéssel kell kormányozni. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30776 2018.07.18. 19:05

Moby írta:(ez a szar mindenre van, szerintem Dani robotporszívójára is elérhető)
Ha már szóbakerült az én kis drágám! I-M-Á-D-O-M! A legmesszebbmenőkig beváltotta a hozzá fűzött reményeket és még azokat is nyolcszorosan túlszárnyalta.

Egyszerűen fantaszikus, hogy milyen tisztaságot tart ez a CSODA!

1000/1000
Avatar
donatus13

Hozzászólás #30777 2018.07.18. 19:08

arty írta:Bármikor elviheted az enyém egy körre ;) Lehner Ödön fasor vagy 17. kerület, csak szólj előtte (itt vagy privben elküldhetem a mostani mobilszámom is, ha kő...).
Te is a lechneren dolgozol ? :D kész leáldtalálkozót lehet csinálni ezek szerint :D
Avatar
arty

Hozzászólás #30778 2018.07.18. 19:20

DanielT írta:Hoppácska! :) Remélem nagyon olcsón veszed. :) Az 50-es hiperhurka sajnos a 17-ből bemászni, de a fílinget ki tudod próbálni, abban nem lesz hiba! Majd mesélj és csak óvatosan! Protip: nem bicikli, 30-40 kmh felett már döntéssel kell kormányozni. :)
szégyen, de fogalmam sincs az árakról így meg kellett bíznom a kollégában, 300e (2017es, mintha új lenne). tudom h kevés az 50es de még ettől is nagyon félek, akarok is gyakorolni vele a rendes forgalom előtt, sokat :/ nekem ez ugye 16-18 évesen kimaradt... (szerencsére, így legalább élek és nincs bennem fém ;) mostanra meg már van valamennyi felelősségérzetem...)

moby: az ajánlat visszavonásig érvényes, jössz, amikor kedved támad doomozni ;)
a skylanders amugy micsoda? videojátékba be kell szkennelni az izéket és akkor azzal mész? valami platformerben? (gyors csekkre nem derült ki nekem)

micsu, donatus: kh ;) 'tik?
Avatar
donatus13

Hozzászólás #30779 2018.07.18. 19:27

arty írta:szégyen, de fogalmam sincs az árakról így meg kellett bíznom a kollégában, 300e (2017es, mintha új lenne). tudom h kevés az 50es de még ettől is nagyon félek, akarok is gyakorolni vele a rendes forgalom előtt, sokat :/ nekem ez ugye 16-18 évesen kimaradt... (szerencsére, így legalább élek és nincs bennem fém ;) mostanra meg már van valamennyi felelősségérzetem...)

moby: az ajánlat visszavonásig érvényes, jössz, amikor kedved támad doomozni ;)
a skylanders amugy micsoda? videojátékba be kell szkennelni az izéket és akkor azzal mész? valami platformerben? (gyors csekkre nem derült ki nekem)

micsu, donatus: kh ;) 'tik?

ugyan ott:) csak én kbc
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30780 2018.07.18. 19:35

arty írta:szégyen, de fogalmam sincs az árakról így meg kellett bíznom a kollégában, 300e (2017es, mintha új lenne). tudom h kevés az 50es de még ettől is nagyon félek, akarok is gyakorolni vele a rendes forgalom előtt, sokat :/ nekem ez ugye 16-18 évesen kimaradt... (szerencsére, így legalább élek és nincs bennem fém ;) mostanra meg már van valamennyi felelősségérzetem...)
Na, összefuthatunk ha gondolod egy kis alapképzésre, plusz felmérem mit tud a gép, mire lehet vele számítani akár középtávon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #30781 2018.07.18. 19:53

Botond írta:Ez hogyan ilyen olcsó?! Nagyon fék sitenak tűnik, de azé rendeltem kíváncsiságból egy Just dance 2017et 3kért switchre, a lányom úgyis tesztelni akarta, annyit megér.

Nem,nem fake. Sok játékot vettem már itt, többek között guitar hero liveot gitárral NÉGYEZERÉRT! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30782 2018.07.18. 19:56

Moby írta:Lényegében esélytelen, nincs már meg. Meg amúgy is. Annyi a játék, hogy ilyenekre már nincs idő. Nem is szánnék rá szvsz. A VR verza totál más.


Más.
Aki még nem tolta le, annak itt az alkalom(szerintem vétek kihagyni):
Watch Dogs 2 Gold - 4K
Penészes szoborral, minden gecivel - 10K
Én is ismét megerősítem, hogy a Watch Dogz 2 maximálisan lenyomásra érdemes! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #30783 2018.07.18. 20:20

arty írta:moby: az ajánlat visszavonásig érvényes, jössz, amikor kedved támad doomozni ;)
a skylanders amugy micsoda? videojátékba be kell szkennelni az izéket és akkor azzal mész? valami platformerben? (gyors csekkre nem derült ki nekem)
Olyan mint a amibók, szerintem nfc-s ez is. Van hozzá egy olvasó tepsi, arra rakod fel. Kölkek imádják az ilyeneket. A játék számomra is meglepően fasza. Van benne minden. Mikromesínes racsing, platformer, puzzle, minden basz. Igényesen kidolgozva. Rá is kattantak a gyerkőcök.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30784 2018.07.18. 20:39

arty írta:szégyen, de fogalmam sincs az árakról így meg kellett bíznom a kollégában, 300e (2017es, mintha új lenne). tudom h kevés az 50es de még ettől is nagyon félek, akarok is gyakorolni vele a rendes forgalom előtt, sokat :/ nekem ez ugye 16-18 évesen kimaradt... (szerencsére, így legalább élek és nincs bennem fém ;) mostanra meg már van valamennyi felelősségérzetem...)

moby: az ajánlat visszavonásig érvényes, jössz, amikor kedved támad doomozni ;)
a skylanders amugy micsoda? videojátékba be kell szkennelni az izéket és akkor azzal mész? valami platformerben? (gyors csekkre nem derült ki nekem)

micsu, donatus: kh ;) 'tik?
én vidéken lakom, csak egyik barátom ott lakik, másik meg ott dolgozik (voda)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30785 2018.07.18. 20:40

DanielT írta:Én is ismét megerősítem, hogy a Watch Dogz 2 maximálisan lenyomásra érdemes! :eljen:
jó majd tudom ki kell szidni :P
Avatar
arty

Hozzászólás #30786 2018.07.18. 22:27

donatus13 írta:ugyan ott:) csak én kbc
percek óta röhögök... írtam privit. lehet h hónapok óta egymással szemben ülünk? :D
Avatar
arty

Hozzászólás #30787 2018.07.18. 22:31

DanielT írta:Na, összefuthatunk ha gondolod egy kis alapképzésre, plusz felmérem mit tud a gép, mire lehet vele számítani akár középtávon.
Ok, majd írok privit, ha készen állok! (azé a hétvégén mennék vele itt helyben kicsit, hogy legalább Zuglóig eljussak, élve :D )
Avatar
deep

Hozzászólás #30788 2018.07.19. 09:00

Még 9 órán át tied lehet a porszívócsoda potom 78k HUF ellenében. Ilyen olcsón még senki sem lépett be a jövőbe! EU Express szállítással nincs vám+áfa sem. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #30789 2018.07.19. 09:21

deep írta:Még 9 órán át tied lehet a porszívócsoda potom 78k HUF ellenében. Ilyen olcsón még senki sem lépett be a jövőbe! EU Express szállítással nincs vám+áfa sem. :nezze:
Egy butageci áll otthon dobozban vagy 4 éve, de ha akkora lesz a kisebbik fiam, hogy újra hadra foghatom úgy, hogy biztonságban lesz, veszek egy ilyent. Vagy az utódját. Ez a Xiaomi gecijó dolgokat csinál. A telefont is már csak tőlük vagyok hajlandó venni. Ez a note5 is egy kisebb fajta csoda ezért a fos pénzért, amennyiért az emberhez vágják.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30790 2018.07.19. 09:22

arty írta:Ok, majd írok privit, ha készen állok! (azé a hétvégén mennék vele itt helyben kicsit, hogy legalább Zuglóig eljussak, élve :D )
Nekem jó a hétvége, mindenképpen át kell adnom pár esszenciális tapasztalatot valamilyen formában.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30791 2018.07.19. 11:02

50 üzenetről HÁROMSZÁZRA emeltem a tárolható privát üzenetek számát!

HOPPÁCSKA! Cserébe idén nem lesz karácsony...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30792 2018.07.19. 11:32

DanielT írta:50 üzenetről HÁROMSZÁZRA emeltem a tárolható privát üzenetek számát!

HOPPÁCSKA! Cserébe idén nem lesz karácsony...
ideje volt! :nezze: mar majdnem lazadtam E
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30793 2018.07.19. 13:04

Moby írta:Jaj, ezt is most láttam meg. Valaki akart itt kvantumbrékelni. Most megteheti négyezerért, és még kap mellé pár poháralátétet is :)
Még el is gondolkodtam rajta, de így lecsúsztam róla.

Mondjuk időközben már végig ment a játék, hiszen a Humble Monthlyból megvolt olcsón, az új proci és plusz RAM miatt meg folytattam bencsmárkként. A CPU végre elég is volt neki, de vsync nélkül hiába ment gyakorlatilag maxon is full HD-ben 60 fps-fölött, vsynckel még némileg butítva is meg tudott ingani. Korábban persze ennyit sem volt esélyes kihozni belőle. Megfelelő, QB-barát mindsettel hozzáállva végül lement az utolsó pár act a korábbi undor nélkül.

Quantum Break

+ nem néz ki rosszul
+ az alapkoncepció végül is érdekes
+ az időmanipulálás még ma is fun tud lenni, de... lásd a továbbiakban

0 az akció kicsit csálénak hat, a komolyan szóró fegyverekkel (egy játékban sem éreztem aim-assist off mellett ennyire nehéznek a fejesosztást a korai botladozásokat leszámítva), de meg lehet szokni a "realizmust", ami elsősorban nem az időmágia mellett hat viccesen, de a vételen lőszeres mai technológiás pisztolyok és társaik mellett
0 szóval tök jó, hogy időmanipulálós képességekkel kavartak, de nagy újdonságot nem hoztak, majdnem mindent láttunk, játszottunk már ugyanígy vagy többé-kevésbé hasonlóan
0 2018-ban már a sok kis apró-cseprő döntési lehetőséget nehéz az áll leesésével fogadni
0 a sztori akciójátékhoz vagy játékmenetorientált cucchoz bőven elég lenne, ha nem is nagy szám, de a melldöngetős történetközpontúság miatt inkább csalódás

- a játék könnyű, de az utolsó bossfight Mr.Difficulty Spike-kal elég szánalmas (nem nehéz, ha megvan know how, de nem szórakoztató - mondjuk ez sosem volt a Remedy erőssége)
- a kelleténél több bulletsponge ellenség (ha valamit rühelltem korábbi játékaiban, az az, amikor ott is hasonlókat kaptak elő, kisebb dózisban)
- nem lehet csípőből lőni, mert az biztos cheat lenne
- meg a melee is, mert csak spéci képességből lehet olyat nyomni
- túltolták a rengeteg wall of texttel, ha nem olvasgatsz órákat minden pályán - gyakran unalmas - szövegeket, úgy érzed, lemaradsz a fontos részletekről
- mennyiségileg van benne gyilok, de az átvezetőkkel és harcon kívül agyonlassított részekkel kinyírták az akciójátékos dinamikát, egyszerűen a játékmenet pacingje nagyon nem talált be nálam (ez még az Alan Wake-bnen is százszor jobb volt, nemhogy a Max Payne 1-2-ben)
- a nagy walking simség mellé egyes IQ-t igénylő puzzle-okra futotta
- a gépigény és a performance a régi Remedyhez képest vicc

Summa summarum: a QB akciójátéknak fake, valójában egy walking sim kamufeladványokkal, és 20+ perces B-kategóriás élőszereplős átvezetőkkel, így kell rá tekinteni (az átvezetőkre meg játékon kívüli holtidőként rágcsával/sörrel rákészülni). Például a Singularity sokkal jobban hozta az időmanipulálós kalandjátékot és FPS-t egyben - persze az utóbbi volt és akart lenni, de a QB-hez képest jobban működött mindkét oldalról elegynek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30794 2018.07.19. 13:28

DanielT írta:50 üzenetről HÁROMSZÁZRA emeltem a tárolható privát üzenetek számát!

HOPPÁCSKA! Cserébe idén nem lesz karácsony...
nekem egy vagy ketto van osszvissz ugyh ne maradjon el az a karacsony :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #30795 2018.07.19. 13:30

Zóanagyvarázsló írta:WOT
Naja. Szingualritás agyonbassza. Kár, hogy mamá nem készülnek ilyenek. Illetve talán ha valamelyik sony stúdió csinál valami időbaszkurációs játékot, akkor talán.
Bár lehet, hogy az MS is felül végre a lóra, és ellesik a "TITKOT" a szotyitó, és elkezdenek végre játékot csinálni, és nem ilyen balfaszokkal. A Ninja Theoryhoz mindenestre már rendben megérkeztek a bőröndök.
Épül a NT HQ.
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30796 2018.07.19. 13:37

Moby írta:Naja. Szingualritás agyonbassza. Kár, hogy mamá nem készülnek ilyenek. Illetve talán ha valamelyik sony stúdió csinál valami időbaszkurációs játékot, akkor talán.
Bár lehet, hogy az MS is felül végre a lóra, és ellesik a "TITKOT" a szotyitó, és elkezdenek végre játékot csinálni, és nem ilyen balfaszokkal. A Ninja Theoryhoz mindenestre már rendben megérkeztek a bőröndök.
Épül a NT HQ.
Éppen a Hellblade megy mellette, az valahogy még látványra is jobban átjön, meg walking simnek is. Meglátom, mire jutok vele, de eddig az NT legjobbjának tűnik, pedig kellemesen lecsúszott a mennyei 20 fps-sel csapdosó kardjuk és a leigázott majmuk is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30797 2018.07.19. 13:40

Micsu írta:nekem egy vagy ketto van osszvissz ugyh ne maradjon el az a karacsony :P
Lehet, hogy azért nincs sok üzeneted, mert

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30798 2018.07.19. 14:39

Moby írta:Naja. Szingualritás agyonbassza. Kár, hogy mamá nem készülnek ilyenek. Illetve talán ha valamelyik sony stúdió csinál valami időbaszkurációs játékot, akkor talán.
Bár lehet, hogy az MS is felül végre a lóra, és ellesik a "TITKOT" a szotyitó, és elkezdenek végre játékot csinálni, és nem ilyen balfaszokkal. A Ninja Theoryhoz mindenestre már rendben megérkeztek a bőröndök.
Épül a NT HQ.
phpBB [media]
Örülök, hogy egy új épület az egyik fő irány! :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #30799 2018.07.19. 14:47

DanielT írta:Örülök, hogy egy új épület az egyik fő irány! :eljen:
Nem tudom mi lesz a fő irány. Azt viszont sejtem, hogy az épület nem a gigászi Hellblade eladások profitjából épül :) De örülök, hogy épül. Ha épül, lesz játék is. Vagy legalábbis reménykedni lehet benne, hogy nem disznókat fognak a saját belükbe visszatölteni odabent :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #30800 2018.07.19. 18:14

Moby írta:Naja. Szingualritás agyonbassza. Kár, hogy mamá nem készülnek ilyenek. Illetve talán ha valamelyik sony stúdió csinál valami időbaszkurációs játékot, akkor talán.
Bár lehet, hogy az MS is felül végre a lóra, és ellesik a "TITKOT" a szotyitó, és elkezdenek végre játékot csinálni, és nem ilyen balfaszokkal. A Ninja Theoryhoz mindenestre már rendben megérkeztek a bőröndök.
Épül a NT HQ.
phpBB [media]
Megy az Xbox one summér szél, play anywhere címek beszerezhetők win10re is akciósan, pl a kiváló qb is Zó ajánlásával. Ünnepeljünk!

Vissza: “Leáldozott.hu”