A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
eje75

Hozzászólás #30661 2018.07.10. 19:08

Moby írta:Nem tudom hol tartasz bazzeg, nekem tegnap pörgött le az első évad utolsó része, de akkorát baszott oda, hogy rendesen szédültem még reggel is :wow3:
Ugyanott, S2/e01-t nézem... nagyon, nagyon smart stuff.... + ami sorozatban ritka az a színészi játék: minden szereplő qwára ott van...
Avatar
Botond

Hozzászólás #30662 2018.07.10. 20:15

eje75 írta:Ugyanott, S2/e01-t nézem... nagyon, nagyon smart stuff.... + ami sorozatban ritka az a színészi játék: minden szereplő qwára ott van...
Két hete végeztem a második évaddal. Három klasszissal jobb, mint az első.
@Ádám: HBO sorozat, én pl HBO GOn szoktam nézni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30663 2018.07.10. 20:27

Botond írta:Két hete végeztem a második évaddal. Három klasszissal jobb, mint az első.
@Ádám: HBO sorozat, én pl HBO GOn szoktam nézni.
rosszul emlekeztem, amazon-on lattam. De nincs prime-ban, extra fizetös h rohadjanak meg... marad a tulipan dealer
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30664 2018.07.10. 20:33

Botond írta:Két hete végeztem a második évaddal. Három klasszissal jobb, mint az első.
@Ádám: HBO sorozat, én pl HBO GOn szoktam nézni.
kurvára remélem mert kb én is a hype miatt nézem, habár minőségi alkotás de nem estem hanyatt az első évadtól, én untam, nálam a régi hbos sorik magasra tették a lécet (drót, sopranos, broadwalk etc)
Avatar
Botond

Hozzászólás #30665 2018.07.10. 22:19

Micsu írta:kurvára remélem mert kb én is a hype miatt nézem, habár minőségi alkotás de nem estem hanyatt az első évadtól, én untam, nálam a régi hbos sorik magasra tették a lécet (drót, sopranos, broadwalk etc)
Az első nekem se adott akkorát, de a másodikkal párhuzamosan újranéztem, úgy többet adott.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30666 2018.07.10. 22:38

Botond írta:Az első nekem se adott akkorát, de a másodikkal párhuzamosan újranéztem, úgy többet adott.
masodikbol 3 reszt lattam de mar az jobban tetszett h nem annyira “western”, mert en birom am a westernt csak epp az elso evad nem hozza az igazi spagetti western hangulatot amit megszoktam :P
Tudom h nem akart ez igazabol western lenni mint mufaj de a kornyezet csak az, meg nehany mufajra jellemzo vonas csak felfedezheto rajta
Avatar
Mekee

Hozzászólás #30667 2018.07.10. 22:59

Botond írta:Az első nekem se adott akkorát, de a másodikkal párhuzamosan újranéztem, úgy többet adott.
Hát én eddíg pont fordítva vagyok vele, első tetszett, majd a második évadot kb 3-4 részig bírtam, majd egyszer, ha nagyon ráérek, konkrétan bealudtam rajta, nem tudott olyat mutatni, ami kicsit is érdekelt volna. Persze lehet később fog, de jelenlegbacklog legaljára került. De viszont az altered carbonban végre továbbjutottam az első pár iszonyat gyenge és semmitmondó részen, és kezd érdekelni, bár a főszereplő fószer továbbra is kva ellenszenves.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #30668 2018.07.10. 23:01

Moby írta:shit.3gp
No most tényleg felröhögtem. Sohasenem követtem semmit a switch kapcsán, így erről sem volt fogalmam, de most ez komoly? Már kinézetre is tesco alsó polc feeling, chiangchuang limlom-nak tippelném így elsőre a márkát. :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #30669 2018.07.10. 23:02

Botond írta:Két hete végeztem a második évaddal. Három klasszissal jobb, mint az első.
@Ádám: HBO sorozat, én pl HBO GOn szoktam nézni.
Ez jó hír, mert hallottam olyan híreket, hogy a második évad gyengébb lett... meglássuk...
Avatar
Moby

Hozzászólás #30670 2018.07.11. 13:06

eje75 írta:Ez jó hír, mert hallottam olyan híreket, hogy a második évad gyengébb lett... meglássuk...
Hát, remélem meredeken emelkedni fog a színvonal, mert amilyen telibevert jó volt az évadzáró, annak reciprokaként pont annyira volt foscsi az új évadnyitó :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #30671 2018.07.11. 13:10

Moby írta:Hát, remélem meredeken emelkedni fog a színvonal, mert amilyen telibevert jó volt az évadzáró, annak reciprokaként pont annyira volt foscsi az új évadnyitó :(
Megosztó ez nagyon. Kolléganővel akivel ebédeltem ő is szénnédícsérte az első évadot, ami szerintem közepes volt erősen, míg lehúzta a másodikat, mert túlpörgették az idősíkok kavarását, nekem meg ugye pont ez tetszett. Szóval megosztó a dolog. Akinek az első évad lassabb dagonyázása jött be, azoknak a második évad lehet túl gyors, de valóban van egy felfutási görbe is a második évadban a végkifejletig.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #30672 2018.07.11. 13:55

Mekee írta:Hát én eddíg pont fordítva vagyok vele, első tetszett, majd a második évadot kb 3-4 részig bírtam, majd egyszer, ha nagyon ráérek, konkrétan bealudtam rajta, nem tudott olyat mutatni, ami kicsit is érdekelt volna. Persze lehet később fog, de jelenlegbacklog legaljára került. De viszont az altered carbonban végre továbbjutottam az első pár iszonyat gyenge és semmitmondó részen, és kezd érdekelni, bár a főszereplő fószer továbbra is kva ellenszenves.
Detto. Masodik evad borzasztoan unalmas. Bár én az elsőt sem sorolnám a legszinvonalasabb sorozatok közé. Altered carbon pedig kurvajo lehetett volna.. de nem lett az :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30673 2018.07.11. 13:58

szep ez amugy, röpködnek benne szivesen. csak ez is online multi faszsag, pfejjjjj. szeggyek ki belöle, ragasszanak szakálltot a pancelra es ide vele E!
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30674 2018.07.11. 15:25

SlickAdam írta:szep ez amugy, röpködnek benne szivesen. csak ez is online multi faszsag, pfejjjjj. szeggyek ki belöle, ragasszanak szakálltot a pancelra es ide vele E!
[video]anthem[/video]
én csak a sebzést és xpt látom repkedni :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #30675 2018.07.11. 15:28

SlickAdam írta:szep ez amugy, röpködnek benne szivesen. csak ez is online multi faszsag, pfejjjjj. szeggyek ki belöle, ragasszanak szakálltot a pancelra es ide vele E!
Nem kell ebbe se szakáll, se semmi. Jó helyen helyen lesz ez ott, ahová való.
Avatar
arty

Hozzászólás #30676 2018.07.11. 15:32

SlickAdam írta:olyan nincs, hogy opcionalis kontroller extra preciziot nyujtson. ezt te se gondolod komolyan...
wii-n analog ravasz? erröl en nem tudok :D
nemtok sokat az ösztöl erkezö szolgaltatasokrol.
nem értem miért? a motionplus nem adott extra preciziot? egy pedál nem ad pluszt? (adHAT)
igen, a wii "pro" kontrollereken a ravasz még analóg volt, ahogyan előtte a GC kontrolleren is... aztán a wiiu-n kuka :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30677 2018.07.11. 15:54

arty írta:wii "pro" kontrollereken a ravasz még analóg volt(
az enyemen biztos nem (benyultam erte a szekrenybe, biztos ami biztos) :whatever:
Avatar
arty

Hozzászólás #30678 2018.07.11. 16:13

SlickAdam írta:az enyemen biztos nem (benyultam erte a szekrenybe, biztos ami biztos) :whatever:
bocsánat, elkeveredtem - classic controller és classic controller PRO volt a kétféle kontroller neve :) és csak a PRO volt digit, a másik analog, ahogyan a wii remote-n is az volt...

szóval WTF? a nincsendo HÁTRÁNYBA hozta a prósokat? vagy az analogosokat előnybe? vagy más helyzetben fordítva? ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #30679 2018.07.11. 16:17

arty írta:bocsánat, elkeveredtem - classic controller és classic controller PRO volt a kétféle kontroller neve :) és csak a PRO volt digit, a másik analog, ahogyan a wii remote-n is az volt...

szóval WTF? a nincsendo HÁTRÁNYBA hozta a prósokat? vagy az analogosokat előnybe? vagy más helyzetben fordítva? ;)
Ez olyan mélység, amit sose fogsz megérteni. Vérhácé!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30680 2018.07.11. 16:24

arty írta:bocsánat, elkeveredtem - classic controller és classic controller PRO volt a kétféle kontroller neve :) és csak a PRO volt digit, a másik analog, ahogyan a wii remote-n is az volt...

szóval WTF? a nincsendo HÁTRÁNYBA hozta a prósokat? vagy az analogosokat előnybe? vagy más helyzetben fordítva? ;)
elövettem a wii remote-ot is. azon se analog.:D

oke, a classic controller-en az. kerdes, hogy volt-e jatek, ami kihasznalta... :ravasz1: mert ha nem, akkor az a spongy gomb igazabol negativum.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30681 2018.07.11. 19:14

Micsu írta:én csak a sebzést és xpt látom repkedni :P
Egyszerűen UNDORÍTÓ. Legalja MMO false-achievement mocsok.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30682 2018.07.11. 19:27

DanielT írta:Egyszerűen UNDORÍTÓ. Legalja MMO false-achievement mocsok.
és
"Anthem’s 4K E3 demo needed two GTX 1080 Ti graphics cards to run"

DE!

"The game will be optimized, though"

meg vagyok nyugalmazva E
Avatar
Moby

Hozzászólás #30683 2018.07.11. 20:45

SlickAdam írta:meg vagyok nyugalmazva E
Te ezzel pont annyit fogsz játszani mint én. Nem érdekel ez senkit, hogy mennyire fog szarul futni. Remélem rohadtul.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30684 2018.07.11. 21:51

Moby írta:Te ezzel pont annyit fogsz játszani mint én. Nem érdekel ez senkit, hogy mennyire fog szarul futni. Remélem rohadtul.
az biztos hogy en semennyit. Nalad sose tudni :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #30685 2018.07.11. 22:53

Ez a Shadow of War lehetne kb a legjobb valaha készült középföldés játék, ha nem ugyanaz a randomgenerált, túltolt, fosfiller geciputtony lenne, mint az első része. Hogy a teves jókurvaanyját baszná telibeszájba az össze gamedesigner, aki ilyen teves szarra bassza a mostanra istengrafikás lehetőségeket :violent:
Avatar
Moby

Hozzászólás #30686 2018.07.11. 22:55

SlickAdam írta:az biztos hogy en semennyit. Nalad sose tudni :mf2:
Hát te sajnálkozol itt, hogy min fut, meg hogy fut, meg mér nem az ami. Hát én kettéhugyozom hogy mér nem az ami, sőt azt is, ami. Nem kevésbé azt sem, hogy miként fut a bármin is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30687 2018.07.11. 23:11

Moby írta:Ez a Shadow of War lehetne kb a legjobb valaha készült középföldés játék, ha nem ugyanaz a randomgenerált, túltolt, fosfiller geciputtony lenne, mint az első része. Hogy a teves jókurvaanyját baszná telibeszájba az össze gamedesigner, aki ilyen teves szarra bassza a mostanra istengrafikás lehetőségeket :violent:
Surge-töt jaccad baszki, ne a töltelek mocskokat!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30688 2018.07.11. 23:12

Moby írta:Hát te sajnálkozol itt, hogy min fut, meg hogy fut, meg mér nem az ami. Hát én kettéhugyozom hogy mér nem az ami, sőt azt is, ami. Nem kevésbé azt sem, hogy miként fut a bármin is.
sajnalkozik a pucum, csak szurkalodok.;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #30689 2018.07.11. 23:37

SlickAdam írta:Surge-töt jaccad baszki, ne a töltelek mocskokat!
Jó cucc az, de most a kaszabolásra nem vágyom. Jó volt nagyon a hellblade, de éhes maradtam vala sztorira. A második eljövetele előtt, meg a westworld okán amúgy is oldalhelyes nekem most, gondoltam újrázom a RDR-t négykában(tm). De még előtte belepróbáltam ebbe a húgypárlatba, mer az X előző tulaja rajthagyta (meg ezek szerint a profiljának a homeja továbbra is ez a gép, merhogy elindul az én accountom alatt). Hát nem kellett volna. Annyira kilett a faszom mára a gémingből ez a szar miatt, hogy máma elmaradt az RDR is. Apró elégtételként örömmel töröltem ezt a mocskot a gépről.
Avatar
Moby

Hozzászólás #30690 2018.07.11. 23:48

Pedig ahogy elindult...atyavilág. Azthittem, most hullik épp középfölde az ölembe. És vitt a sztori, ment a progressz ahogy kell, ott öltem az orkokat Minas Ithil tornya alatt. Könnyek szöktek a szemembe. Aztán kiléptem a játékból, és arra léptem vissza, hogy az egész...nos elmúlt. Sztori nuku, progressz nuku, egy kibaszott homokozó másik végén vagyok, mint ahol lennem kéne, oda el kéne gyalogolnom, és random bosszokat baszkod be elém a játék, másodiknak egy 15-el magasabb szintűt mint én. És jön az ide lépj be, ott húzd meg, itt villog, ott fütyül, négyszázféle értelmetlen pótcselekvés a játékban. És vajon miért hánytam sugárban az első részétől? IGEN! PONT EZÉRT.
Dani szotkszóként használja a Sonythegame-et, pedig az az egyetlen szökési pont a játékoknak, hogy ne merüljenek el a szarfolyóban ahogy ez is. Na ezt is megmenthette volna. Zokogok :(
Avatar
arty

Hozzászólás #30691 2018.07.12. 00:09

Moby írta:Ez a Shadow of War lehetne kb a legjobb valaha készült középföldés játék, ha nem ugyanaz a randomgenerált, túltolt, fosfiller geciputtony lenne, mint az első része. Hogy a teves jókurvaanyját baszná telibeszájba az össze gamedesigner, aki ilyen teves szarra bassza a mostanra istengrafikás lehetőségeket :violent:
ft/órában kurvajó!
vanbennemicsinálni(tm)
szabadonbejárható(tm)
Avatar
Moby

Hozzászólás #30692 2018.07.12. 10:33

arty írta:ft/órában kurvajó!
vanbennemicsinálni(tm)
szabadonbejárható(tm)
Ezt adom! 0Ft-ért 30 perc. Ez így nem volt rossz! :(

/hogy az egész estémet elbaszta, az meg priceless.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30693 2018.07.12. 10:54

Ezt rakjátok fel erre a hulladékra. Patkányodó automatikus szoftverek telepítését, adatgyűjtést, notifikációs idiótaságokat, stb nyír ki. Shutup10.

szerk: Most látom, hogy a legutóbbi update visszakapcsolta a Onedrive autostartot, amit soha nem használtam, soha nem akarom és letiltottam.

phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #30694 2018.07.12. 14:47

DanielT írta:Ezt rakjátok fel erre a hulladékra. Patkányodó automatikus szoftverek telepítését, adatgyűjtést, notifikációs idiótaságokat, stb nyír ki. Shutup10.

szerk: Most látom, hogy a legutóbbi update visszakapcsolta a Onedrive autostartot, amit soha nem használtam, soha nem akarom és letiltottam.
Egyébként kb már csak linuxot használok napközben, windowson meg elindítom a játékot azt kész, de az az igazság ha minden játékom menne linuxon, main-nek is bőven jó lenne.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30695 2018.07.12. 15:10

DanielT írta:Ezt rakjátok fel erre a hulladékra. Patkányodó automatikus szoftverek telepítését, adatgyűjtést, notifikációs idiótaságokat, stb nyír ki. Shutup10.

szerk: Most látom, hogy a legutóbbi update visszakapcsolta a Onedrive autostartot, amit soha nem használtam, soha nem akarom és letiltottam.

[video]cigány10
közben rájöttem hogy a gifeknél már nincs előnézet valamiért (onedrive), nagyon még nem néztem utána, ezért nem tölti be a onedrive, de ez tényleg user error, mert én vagyok max az az aberrált állat aki ezt használja
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30696 2018.07.12. 16:09

Micsu írta:közben rájöttem hogy a gifeknél már nincs előnézet valamiért (onedrive), nagyon még nem néztem utána, ezért nem tölti be a onedrive, de ez tényleg user error, mert én vagyok max az az aberrált állat aki ezt használja
Én a sulis dolgokat tartom ott mert kapunk tárhelyet, meg azon nincs 2-step beállítva, így ha meghal a telefonom is el tudom érni (volt már, hogy megajánlott jegyem múlt rajta).
Plusz vannak fotók a main MS accounton, mert a winphone oda mentett.
Avatar
deep

Hozzászólás #30697 2018.07.12. 18:19

DanielT írta:Ezt rakjátok fel erre a hulladékra. Patkányodó automatikus szoftverek telepítését, adatgyűjtést, notifikációs idiótaságokat, stb nyír ki. Shutup10.
[video]lofaszcintanyer.avi[/video]
Én nemhogy erre a hulladékra nem telepítek semmit, de onszántamból többé fel nem rakom ezt a hulladékot. Remélem nem fog rákényszeríteni az M$ valami faszsággal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #30698 2018.07.12. 19:35

DanielT írta:Ezt rakjátok fel erre a hulladékra. Patkányodó automatikus szoftverek telepítését, adatgyűjtést, notifikációs idiótaságokat, stb nyír ki. Shutup10.

szerk: Most látom, hogy a legutóbbi update visszakapcsolta a Onedrive autostartot, amit soha nem használtam, soha nem akarom és letiltottam.
Letiltottam vele a onedriveot, ugyanúgy megy a onedrive.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30699 2018.07.12. 19:51

Moby írta:Letiltottam vele a onedriveot, ugyanúgy megy a onedrive.
Restart vót? Nem. Na látod. Ha meg igen, akkor meg nem ezzel kell tiltani, mer' egyébként is szem előtt van az a genny. Ez inkább a kismillió eldugott görénységre valóE.
Avatar
Moby

Hozzászólás #30700 2018.07.12. 19:54

DanielT írta:Restart vót? Nem. Na látod. Ha meg igen, akkor meg nem ezzel kell tiltani, mer' egyébként is szem előtt van az a genny. Ez inkább a kismillió eldugott görénységre valóE.
Vót. Ő csinázta. A kismillió eldugott szennyet mennyire tiltja megbízhatóan, ha azt nem tudja tiltani, ami az orrom előtt van?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30701 2018.07.12. 21:36

a one driveot anno ki lehetett kapcsolni hogy ne menjen, tiltani a kötelező updateket kell :P bár nem ezzel
Avatar
arty

Hozzászólás #30702 2018.07.12. 22:37

Zó! Kincsre leltem :) (najo, nemén, egy kedves ph-s/kerületi ismerős)
...feltéve, hogy szét van hákkolva a snesminid... mer' ebayen 1 misi egy cart, van is eladó vagy ... 1?

phpBB [media]


Turrican utód, én sose hallottam róla (nem mintha a sneses T1-T2-t végig tudtam volna tolni... eddig a csúcs h 0 continue-val átvittem a world1-et a T1-ben :/ és nem elsőre ment... szal cheat vagy továbblépek :( )
persze nemtom, hogy neked a Turrican jelent-e bármit (c64en a creatures/mayheminmonsterland mellett a csúcs szoftverek vcoltak - T1/T2), én sokszor letoltam őket (persze örökélettel...), de azé' megosztottam ;)

Hja és ebben még egy continue sincs. Elmenek az életeid: restart.
Avatar
arty

Hozzászólás #30703 2018.07.12. 22:39

SlickAdam írta:elövettem a wii remote-ot is. azon se analog.:D
oke, a classic controller-en az. kerdes, hogy volt-e jatek, ami kihasznalta... :ravasz1: mert ha nem, akkor az a spongy gomb igazabol negativum.
najo, erre MOST nem tudok mit válaszolni. sztéj tyúnd!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30704 2018.07.13. 07:57

Az imént kaptam az alábbi tárgyú levelet a Microsofttól: "DanielT, welcome. This is your Xbox One. This is your evolution."

Jaj szegények, hogy örülhetnek, pedig, ha tudnák... szerintem simán van rá kapacitásuk, hogy ezeket a leveleket egyenként írják meg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #30705 2018.07.13. 08:58

4 rész megtekintése(végigkínlódása) után dobtam a westworld 2. évadot. Ezzel a sorivan pontosan az történt, ami történik a videójátékokkal úgy általában: nem elég a jó. Nem. Több kell. MINDEN kell bele. Voltak pillanatok, amikor azon sem csodálkoztam volna, ha feltűnik benne Kasszás Erzsi egy rózsaszín cápán lovagolva. Ennyi elég volt ebből a fosból. Volt egy csodalátos 1. évad, és nekem itt a vége.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30706 2018.07.13. 09:33

arty írta:Zó! Kincsre leltem :) (najo, nemén, egy kedves ph-s/kerületi ismerős)
...feltéve, hogy szét van hákkolva a snesminid... mer' ebayen 1 misi egy cart, van is eladó vagy ... 1?

turricanszeruseg.mp4

Turrican utód, én sose hallottam róla (nem mintha a sneses T1-T2-t végig tudtam volna tolni... eddig a csúcs h 0 continue-val átvittem a world1-et a T1-ben :/ és nem elsőre ment... szal cheat vagy továbblépek :( )
persze nemtom, hogy neked a Turrican jelent-e bármit (c64en a creatures/mayheminmonsterland mellett a csúcs szoftverek vcoltak - T1/T2), én sokszor letoltam őket (persze örökélettel...), de azé' megosztottam ;)

Hja és ebben még egy continue sincs. Elmenek az életeid: restart.
Játszottam a Turricannel C64-en: kipróbáltam, meghaltam, ennyiben maradtunk. Terveztem, hogy egyszer pótolnék egy jobb verziót, de nem tudom, hogy valaha sor kerül-e rá. Hackelt konzolom mindenesetre nincs hozzá.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30707 2018.07.13. 10:40

Moby írta:4 rész megtekintése(végigkínlódása) után dobtam a westworld 2. évadot. Ezzel a sorivan pontosan az történt, ami történik a videójátékokkal úgy általában: nem elég a jó. Nem. Több kell. MINDEN kell bele. Voltak pillanatok, amikor azon sem csodálkoztam volna, ha feltűnik benne Kasszás Erzsi egy rózsaszín cápán lovagolva. Ennyi elég volt ebből a fosból. Volt egy csodalátos 1. évad, és nekem itt a vége.
Első rész után kukáztam, egy pillanatig nem tudtam "komolyan venni".
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30708 2018.07.13. 10:43

Moby írta:4 rész megtekintése(végigkínlódása) után dobtam a westworld 2. évadot. Ezzel a sorivan pontosan az történt, ami történik a videójátékokkal úgy általában: nem elég a jó. Nem. Több kell. MINDEN kell bele. Voltak pillanatok, amikor azon sem csodálkoztam volna, ha feltűnik benne Kasszás Erzsi egy rózsaszín cápán lovagolva. Ennyi elég volt ebből a fosból. Volt egy csodalátos 1. évad, és nekem itt a vége.
2. Evad negyedik resz kb jobb volt mint az elso evad nagyresze :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30709 2018.07.13. 10:44

DanielT írta:Az imént kaptam az alábbi tárgyú levelet a Microsofttól: "DanielT, welcome. This is your Xbox One. This is your evolution."

Jaj szegények, hogy örülhetnek, pedig, ha tudnák... szerintem simán van rá kapacitásuk, hogy ezeket a leveleket egyenként írják meg.
rocket level science stuff
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30710 2018.07.13. 10:46

Micsu írta:rocket level science stuff
Az. Úgy evolválódtam mint a kurvaég. Egyszer se kapcsoltam be a megvétel napja után.
Avatar
arty

Hozzászólás #30711 2018.07.13. 11:08

Moby írta:4 rész megtekintése(végigkínlódása) után dobtam a westworld 2. évadot. Ezzel a sorivan pontosan az történt, ami történik a videójátékokkal úgy általában: nem elég a jó. Nem. Több kell. MINDEN kell bele. Voltak pillanatok, amikor azon sem csodálkoztam volna, ha feltűnik benne Kasszás Erzsi egy rózsaszín cápán lovagolva. Ennyi elég volt ebből a fosból. Volt egy csodalátos 1. évad, és nekem itt a vége.
na erre mostmár tényleg nagyon kíváncsi vagyok :) (imádtam az első szezont, de mivel jelenleg nincsenek kölkök otthon, így inkább az elmult év kimaradt popcornmuvijait nézem, HANGERŐN/KÉPPEL)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30712 2018.07.13. 11:55

arty írta:na erre mostmár tényleg nagyon kíváncsi vagyok :) (imádtam az első szezont, de mivel jelenleg nincsenek kölkök otthon, így inkább az elmult év kimaradt popcornmuvijait nézem, HANGERŐN/KÉPPEL)
kis huncut :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #30713 2018.07.13. 19:15

SlickAdam írta:kis huncut :banplz:
cpt toad és Lego:uc is indahouse. Switch élmény kimaxolva, irány a tengerpart.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30714 2018.07.13. 19:20

Botond írta:cpt toad és Lego:uc is indahouse. Switch élmény kimaxolva, irány a tengerpart.
lehet indulas elejen meg be kene ugornod egy konzolboltba, mert az octopath-rol is jok a velemenyek. :nezze:

jo szorakozast! :wave:
Avatar
Moby

Hozzászólás #30715 2018.07.13. 20:21

SlickAdam írta:lehet indulas elejen meg be kene ugornod egy konzolboltba, mert az octopath-rol is jok a velemenyek. :nezze: jo szorakozast! :wave:
Simán lehet ez jó szórakozás is, mindazonáltal a demót is látva, komolyan nehezemre esik elhinni, hogy ezért valaki kiad tizenhatezret.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30716 2018.07.13. 21:08

Moby írta:Simán lehet ez jó szórakozás is, mindazonáltal a demót is látva, komolyan nehezemre esik elhinni, hogy ezért valaki kiad tizenhatezret.
trú. de nem nintendo kiadasú, szal ennek eshet az ára. idövel...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30717 2018.07.14. 09:24

monnyuk a 8.1 is tud gennyes lenni. lehet kikapcsolhato, nemtom, sokszor nem jön elö, szal nem foglalkoztam meg vele, de... tegnap kiirta, hogy frissitesek vannak E. restart vagy kesöbb. mondom kesöbb. na most jött az üzi, hogy 15 percem van menteni, mert ujraindul. SEMMI olyan opcio, hogy megse, nem akarom, majd holnap boi. fasztot. 15 perc. ha most elmennek szarni egy nagyot, ujraindulva fogadna a gep.

:bdead:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30718 2018.07.14. 10:26

SlickAdam írta:monnyuk a 8.1 is tud gennyes lenni. lehet kikapcsolhato, nemtom, sokszor nem jön elö, szal nem foglalkoztam meg vele, de... tegnap kiirta, hogy frissitesek vannak E. restart vagy kesöbb. mondom kesöbb. na most jött az üzi, hogy 15 percem van menteni, mert ujraindul. SEMMI olyan opcio, hogy megse, nem akarom, majd holnap boi. fasztot. 15 perc. ha most elmennek szarni egy nagyot, ujraindulva fogadna a gep.

:bdead:
leirtad a varazsszot, kikapcsolhato :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30719 2018.07.14. 10:37

Micsu írta:leirtad a varazsszot, kikapcsolhato :)
gondolom, de ez a "15 perced van bobby no matter what" dolog eleg undorito.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30720 2018.07.15. 10:44

Most néztem, hogy a Pokoli Szomszédok 1-2 kijött Androidra!
800 Ft/rész, teljesen korrekt. Annyi, hogy pár kisebb dologra nehéz ujjal kattintani, de eddig fasza strandos/retyós játéknak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #30721 2018.07.15. 22:35

Ez a cpt. Toad, ez ószom cucc. A zelda minden szinten túl van hypeolva, de cpt. Toad az leadja. :) 80 szint tömény móka.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30722 2018.07.15. 22:55

Benéztem egy streamre, első mondat ami elhangzott: "I'am getting really horrendous fps spikes. Ever since the last Windows update."

Micsoda egy fogalmatlan csicska! :boxer:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30723 2018.07.16. 08:15

Botond írta:Ez a cpt. Toad, ez ószom cucc. A zelda minden szinten túl van hypeolva, de cpt. Toad az leadja. :) 80 szint tömény móka.
igazi kis treasue az a jatek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30724 2018.07.16. 08:18

heppi börzdéj moby! :pias:
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #30725 2018.07.16. 08:20

Boldog Moby napot mindenkinek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #30726 2018.07.16. 08:21

SlickAdam írta:igazi kis treasue az a jatek.
Remélem belepatchelnek azért 3-5 save slotot, mert így picit kevésbé móka, hogy közös progress van a két kicsivel, de azért ez még elviselhető. Lányomat úgyis a Kirby szippantotta be most. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #30727 2018.07.16. 08:23

Botond írta:Ez a cpt. Toad, ez ószom cucc. A zelda minden szinten túl van hypeolva, de cpt. Toad az leadja. :) 80 szint tömény móka.
Metroidra úgyis veszek gépet megen, majd rápróbálok! :)


Köszike mindkettőtöknek! :puszis:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30728 2018.07.16. 09:46

Boldog szülinapot Moby!

Ha esetleg költöznél, vagy lakberendezéshez keresel ötleteket, jó szolgálatot tesz majd az ajándékom.

Spoiler
Kép

:banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #30729 2018.07.16. 10:01

DanielT írta:Boldog szülinapot Moby!

Ha esetleg költöznél, vagy lakberendezéshez keresel ötleteket, jó szolgálatot tesz majd az ajándékom.
Aszittem legalább egy hullámvasútat kap. :o Na majd a switch2vel!!4
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30730 2018.07.16. 11:00

Boldog születésnapot, Moby! :pias:

Vissza: “Leáldozott.hu”