A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30171 2018.06.25. 14:46

DanielT írta:Figyelek! Mit hagytam ki? A szutyok Knack 1-2 kivételével, ha kérhetem.
Spoiler
a Yakuza-kat ... termeszetesen :rolleyes:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30172 2018.06.25. 14:48

SlickAdam írta:
Spoiler
a Yakuza-kat ... termeszetesen :rolleyes:
abbol nem jon vmelyik pcre? :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30173 2018.06.25. 14:54

Micsu írta:abbol nem jon vmelyik pcre? :)
ha minden igaz, pont most az E3-on jelentettek be, hogy az elsö resz remake-je (kiwami) es a zero (elözmeny) bizony erkeznek. söt, zero mar augusztus elejen. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30174 2018.06.25. 15:05

Na, hát az nekem örökre kimarad. Még az egyik kedvenc streameremet se tudtam nézni, amikor azt tolta.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30175 2018.06.25. 15:14

DanielT írta:Na, hát az nekem örökre kimarad. Még az egyik kedvenc streameremet se tudtam nézni, amikor azt tolta.
Nekem pont az hozta meg a kedvem hozzá, és így hogy lesz a 0 és a Kiwami 1 PC-re azokat szerintem le is fogom tolni valamikor.
Most épp a Spec Ops: The Line-t akarom befejezni, mert megjelenéskor a 2/3-a körül abbamaradt valamiért. Csodálkoztam, hogy szarul futott a notin, de 4k-ban a 1060-at is megeszi. Nem lenne akkora gáz, de semmi AA opció nincs és az NV vezérlőpult sem enged semmit. Nem bírja. Mi a fenét csináltak ezek a szegény unreal 3 engine-nel? :csodalk:
1440p + fxaa a sweetspot eddig, viszont ahogy az egeret kezeli az is egy rémálom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30176 2018.06.25. 15:27

arty írta:talán a harmadánál, ha jártam... és nehézséget nem akartam levenni, amikor még nem volt vörös köd, így is csak normálon toltam :( videon meg sith nehézségen ugy spammelte le a boss életét a pléjer, szégyelltem magam :(
"Főbossnál". A harmadánál. Normálon. A Casual Unleashedben. Úgy értsem ezt, hogy kölcsönkéred most a NInja Gaident?

Sokat mondjuk nem veszítesz, a TFU nem jó játék. A Star Wars-os neoncsővel csapkodás és a sírva röhögős sztori persze szórakoztató tud lenni a maga módján. Egyszer talán meg is nézem, hogy több műfaji tapasztalattal és immár NEM bill+egérrel hogy boldogulnék vele.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2018.06.25. 15:31-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30177 2018.06.25. 15:28

benőmenő írta:Nekem pont az hozta meg a kedvem hozzá, és így hogy lesz a 0 és a Kiwami 1 PC-re azokat szerintem le is fogom tolni valamikor.
Most épp a Spec Ops: The Line-t akarom befejezni, mert megjelenéskor a 2/3-a körül abbamaradt valamiért. Csodálkoztam, hogy szarul futott a notin, de 4k-ban a 1060-at is megeszi. Nem lenne akkora gáz, de semmi AA opció nincs és az NV vezérlőpult sem enged semmit. Nem bírja. Mi a fenét csináltak ezek a szegény unreal 3 engine-nel? :csodalk:
1440p + fxaa a sweetspot eddig, viszont ahogy az egeret kezeli az is egy rémálom.
Milyen jó, hogy én bezzeg PS3-on mobyztam végig!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30178 2018.06.25. 16:23

Zóanagyvarázsló írta:Milyen jó, hogy én bezzeg PS3-on mobyztam végig!
Már sikerült decryptelni az ini fájlokat, szóval apránként de készül a remaster! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30179 2018.06.25. 17:36

Botond írta:És ebből a pokolból (minden játéknak külön kliens) a kitörési pont a nincs kliens. Ezt csak a w10 store tudja csak jelenleg. Ami ott tart ahol a steam 15 éve, igen, de 15 év el fog telni. AoE1de-vel sincs semmi gond, és a többi uwp játékommal se.
Annyira jól olajozott gépezet az MS sztór, hogy 4 hónappal megjelenés előtt már lehet róla tölteni a Horizon 4-et. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30180 2018.06.25. 17:51

benőmenő írta:Annyira jól olajozott gépezet az MS sztór, hogy 4 hónappal megjelenés előtt már lehet róla tölteni a Horizon 4-et. :nezze:
Ehhez mekkora baromállatnak kell lenni? :falbav:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30181 2018.06.25. 20:07

Spec Ops ini gányolás közben találtam egy jópofa oldalt, ahol kereshetően le vannak írva az unreal engine-es változók.
http://www.kosmokleaner.de/ownsoft/UE4CVarBrowser.html
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30182 2018.06.25. 21:38

Szokásos Alex féle őrületes minőség:

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #30183 2018.06.25. 21:59

benőmenő írta:Annyira jól olajozott gépezet az MS sztór, hogy 4 hónappal megjelenés előtt már lehet róla tölteni a Horizon 4-et. :nezze:
Szarasteamen is volt már sok hónappal korábban preload pár éve, persze az nem bug miatt. Asszem valamelyik civ5 kieg talán. De nem esküszöm meg rá, de arra igen, hogy volt ilyen. Amúgy meg nem ettől szar a cucc azt te is tudod.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30184 2018.06.25. 22:03

Botond írta:Szarasteamen is volt már sok hónappal korábban preload pár éve, persze az nem bug miatt. Asszem valamelyik civ5 kieg talán. De nem esküszöm meg rá, de arra igen, hogy volt ilyen. Amúgy meg nem ettől szar a cucc azt te is tudod.
Minden egyes porcikáját ez a fajta profizmus jellemzi. Védhetetlen. Egy mobil fingóappsztór mobil platform nélkül.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30185 2018.06.25. 22:07

DanielT írta:Szokásos Alex féle őrületes minőség:

[video]blur_song2.flv
:eljen:
nekem 60 frem mellett nincs szüksegem ra. 30 fremnel jo, ha nem tul agressziv.

dat uncharted Z-axis motion blur E! (5-ösre van allitva, 10-es tul durva)
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #30186 2018.06.25. 22:07

benőmenő írta:Minden egyes porcikáját ez a fajta profizmus jellemzi. Védhetetlen. Egy mobil fingóappsztór mobil platform nélkül.
Napestig tudnám sorolni a hibáit, de akkor is ebben látom a potenciált, hogy egyszer majd felszámolja a minden játéknak külön kliens világot.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30187 2018.06.25. 23:18

DanielT írta:Szokásos Alex féle őrületes minőség: bluredlines.avi
Az a Quake baromi jól nézett így ki. :wow1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30188 2018.06.26. 07:16

SlickAdam írta::eljen:
nekem 60 frem mellett nincs szüksegem ra. 30 fremnel jo, ha nem tul agressziv.

dat uncharted Z-axis motion blur E! (5-ösre van allitva, 10-es tul durva)
Kép
Object blur 60 frémnél is kell, sokkal sterilebb nélküle az élmény. Az UC4 kamera beállításainak mindegykétől ordítva hánytam, egyik fő oka, hogy abbahagytam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30189 2018.06.26. 07:17

Emmeg ríl gémpléj végre:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30190 2018.06.26. 08:36

Botond írta:Napestig tudnám sorolni a hibáit, de akkor is ebben látom a potenciált, hogy egyszer majd felszámolja a minden játéknak külön kliens világot.
A balfékséghalmozó MS-ben? Most nemcsak arról van szó, van-e 15 évig beérni a Steamet, hanem hogy mennyire meggyőző, amit évek óta PC-n produkálnak, egyáltalán mennyire tűnik úgy, hogy komolyan veszik.
Avatar
arty

Hozzászólás #30191 2018.06.26. 09:21

Botond írta:Szarasteamen is volt már sok hónappal korábban preload pár éve, persze az nem bug miatt. Asszem valamelyik civ5 kieg talán. De nem esküszöm meg rá, de arra igen, hogy volt ilyen. Amúgy meg nem ettől szar a cucc azt te is tudod.
volt, csak ott nem tévedésből... ezeknek a fakezű baromállatoknak kb 5 játékot kéne "kezelni", az se megy (emlékezzünk az elbaszott GOW4/FM7/FH3 előtöltés/patch mizériára, amikor laza 100 gigácskákat kellett újra és újra leszedegetni...), mit kezdenének egy steam libraryvel?

Botond írta:Napestig tudnám sorolni a hibáit, de akkor is ebben látom a potenciált, hogy egyszer majd felszámolja a minden játéknak külön kliens világot.
remélem előbb magukat/géming részleget számolják fel...
majd pont ezeknek a tehetségtelen majmoknak a fos-sztórja lesz a befutó, háppersze... (EA, Ubi, Rokszar is csak átadja nekik önként a bevétel 30%-át, ja, pont afelé tartunk - ha a közimádatnak örvendő és tényleg mindent ütő steam nem lett egyeduralkodó, naivság ezt várni egy emestől)

esetleg még írd le azt is, hogy te nagyon sajnálod a gfwl bukását, pedig abban is megvolt a potenciál, jó is volt (leginkább a gémereknek), ms támogatta rendesen, jajdekár, hogy beleállt a földbe
Avatar
arty

Hozzászólás #30192 2018.06.26. 09:30

Zóanagyvarázsló írta:"Főbossnál". A harmadánál. Normálon. A Casual Unleashedben. Úgy értsem ezt, hogy kölcsönkéred most a NInja Gaident?

Sokat mondjuk nem veszítesz, a TFU nem jó játék. A Star Wars-os neoncsővel csapkodás és a sírva röhögős sztori persze szórakoztató tud lenni a maga módján. Egyszer talán meg is nézem, hogy több műfaji tapasztalattal és immár NEM bill+egérrel hogy boldogulnék vele.
az SW környezet vitte a hátán, amíg bírta(m), viszont a sima csapkodás mellett az erőt kötelező lett volna használni, amiben az ótvar lock-on rendszer csak akadályozott... és ha végül sikerült is megvillámozni az ellent, a lvl1-en felejtett képességem kb sz*rt se ért :(

tudom, le kellett volna kombóznom ígyis, de nem ment :(
nem is tudom, végigtoltam-e egyáltalán már h'n's-t.... (diablo3 starter számít? namer ott a végén megölt a skeletonking :( )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30193 2018.06.26. 10:51

arty írta:az SW környezet vitte a hátán, amíg bírta(m), viszont a sima csapkodás mellett az erőt kötelező lett volna használni, amiben az ótvar lock-on rendszer csak akadályozott... és ha végül sikerült is megvillámozni az ellent, a lvl1-en felejtett képességem kb sz*rt se ért :(

tudom, le kellett volna kombóznom ígyis, de nem ment :(
nem is tudom, végigtoltam-e egyáltalán már h'n's-t.... (diablo3 starter számít? namer ott a végén megölt a skeletonking :( )
A Diablo 3 tök más műfaj, és ott alapvető ügyesség mellett totál gearfüggő vagy. Volt olyan karakterem, amivel megütni sem tudott experten. Torment I-en meg szinte one hitelt, aztán kovácsoltam magamnak cuccokat (nem random, ugyanaz mindenkinek), és az arcába röhöghettem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #30194 2018.06.26. 12:34

Felesleges kommentálnom. :banplz:
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #30195 2018.06.26. 12:37

Kicsit féltem, hogy a végén lenyomja a nyúl is a dancemattel, de - spoiler - nem, a nyúl nem nyomja le.
Spoiler
Még!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30196 2018.06.26. 12:47

Moby írta:Felesleges kommentálnom. :banplz:
phpBB [media]
nagyon aranyos 2:21-töl. :szeret: bezzeg ha vér-feri nyomna le igy, üvöltene, mint egy viking. hehe
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30197 2018.06.26. 15:34

ezt is ajanlom kölkökkel Botond!
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30198 2018.06.26. 16:08

Nem lehet mindenki ilyen hardcore...

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30199 2018.06.26. 16:22

SlickAdam írta:nagyon aranyos 2:21-töl. :szeret: bezzeg ha vér-feri nyomna le igy, üvöltene, mint egy viking. hehe
Egyet értek. Mondjuk Vér-Ferinek meg a combfix állna furán. :banplz:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #30200 2018.06.26. 19:33

DanielT írta:Nem lehet mindenki ilyen hardcore...
ööö. Láttunk már 5-évest dark souls boss-t kivégezni. Jobb reflexek, nyitottabb gondolkodás. Ugyanannyi játékidővel esélyed sem lenne utánacsinálni :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30201 2018.06.26. 20:45

Greyfox írta:ööö. Láttunk már 5-évest dark souls boss-t kivégezni. Jobb reflexek, nyitottabb gondolkodás. Ugyanannyi játékidővel esélyed sem lenne utánacsinálni :D
Mert a DS a legkönnyebb játékok egyike, hisz táncpaddal és banánnal végignyomják. Sőt, a twitch chat is végignyomta. A Zelda BOTW meg gecikemény, vérhardcore, 20/20, a játékipart megreformáló csoda.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30202 2018.06.26. 20:57

DanielT írta:Mert a DS a legkönnyebb játékok egyike, hisz táncpaddal és banánnal végignyomják. Sőt, a twitch chat is végignyomta. A Zelda BOTW meg gecikemény, vérhardcore, 20/20, a játékipart megreformáló csoda.
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #30203 2018.06.26. 21:44

DanielT írta:Sőt, a twitch chat is végignyomta.
Végignyomta??? Juuuuuj bazdmeg, valahol elvesztettem azt félúton :(((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30204 2018.06.26. 22:51

Moby írta:Végignyomta??? Juuuuuj bazdmeg, valahol elvesztettem azt félúton :(((
Ja, de nem az első kezdési módszerrel, mert úgy még ez a nevetségesen könnyű játék se ment. Folyamatos auto-pause volt és x ideig lehetett szavazni az inputra.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30205 2018.06.26. 22:53

Minden casual játéknak a dance pad a végzete.

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #30206 2018.06.26. 23:10

DanielT írta:Ja, de nem az első kezdési módszerrel, mert úgy még ez a nevetségesen könnyű játék se ment. Folyamatos auto-pause volt és x ideig lehetett szavazni az inputra.
easy-mód :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30207 2018.06.27. 08:18

Uncharted The Lost Legacy

8 orat irt a gep a vegen. allitolag a legelsö Unchi is annyi volt (nem emlekszek mar pontosan), de ez kevesebbnek tünt. legrövidebb resz tehat, de beillik proper epizodnak, nem csak egy nagyra nött DLC.
tudom sokan beleuntak mar itt is az Uncharted-be, en magam is azt mondtam a 4 utan, hogy oke, eleg lesz. de hugyé' csak behuztam ezt, es az elejen pislogtam, hogy "huhu, de szepseges, jovan-jovan, kell kis unchi a testemnek". aztan az elsö klasszikus Unchi terepre kierve elkapott az "ááá, lehet megse vagyom erre, fasznak se...". megis tovabb jatszottam es jol tettem. az uccso 1-2 ora konkretan az egyik legdurvabb Unchi vegjatek evör. egyik korabbi resz ikonikus resze lett "ujrahasznositva", de nem debil mod, hanem borzadalmasan felpimpelve es maxra tolva. iszonyat szajtatos.
azert jo ez a resz igazabol, mert nagyon egyben van, nagyon fokuszalt. nincs nagy utazgatas a föld körül, hanem gyakorlatilag egy terület, egy ideig miniatür - de elegge kamu - sandbox resszel is.
a fekete bulát a vegere se szerettem meg (föleg, mert eleg nyomott termeszetellenes feje van...), viszont Chloe tökös csaj (ö a madafaka Tomb Raider), siman jöhetnenek vele uj reszek (persze csak ha valtoztatnak a formulan, mert ez mar tenyleg nagyon ki lett facsarva).

ajanlom, ha masert nem az altalanos latvany miatt es a vegjatekert. easy modban vegigrohanni rajta & shit.

9 / tíz
Avatar
arty

Hozzászólás #30208 2018.06.27. 09:00

SlickAdam írta:Uncharted The Lost Legacy

8 orat irt a gep a vegen. allitolag a legelsö Unchi is annyi volt (nem emlekszek mar pontosan), de ez kevesebbnek tünt. legrövidebb resz tehat, de beillik proper epizodnak, nem csak egy nagyra nött DLC.
tudom sokan beleuntak mar itt is az Uncharted-be, en magam is azt mondtam a 4 utan, hogy oke, eleg lesz. de hugyé' csak behuztam ezt, es az elejen pislogtam, hogy "huhu, de szepseges, jovan-jovan, kell kis unchi a testemnek". aztan az elsö klasszikus Unchi terepre kierve elkapott az "ááá, lehet megse vagyom erre, fasznak se...". megis tovabb jatszottam es jol tettem. az uccso 1-2 ora konkretan az egyik legdurvabb Unchi vegjatek evör. egyik korabbi resz ikonikus resze lett "ujrahasznositva", de nem debil mod, hanem borzadalmasan felpimpelve es maxra tolva. iszonyat szajtatos.
azert jo ez a resz igazabol, mert nagyon egyben van, nagyon fokuszalt. nincs nagy utazgatas a föld körül, hanem gyakorlatilag egy terület, egy ideig miniatür - de elegge kamu - sandbox resszel is.
a fekete bulát a vegere se szerettem meg (föleg, mert eleg nyomott termeszetellenes feje van...), viszont Chloe tökös csaj (ö a madafaka Tomb Raider), siman jöhetnenek vele uj reszek (persze csak ha valtoztatnak a formulan, mert ez mar tenyleg nagyon ki lett facsarva).

ajanlom, ha masert nem az altalanos latvany miatt es a vegjatekert. easy modban vegigrohanni rajta & shit.

9 / tíz
crushingon nekem a "szokásos" 12-13 óra jött ki belőle, Chloe szerintem is lehet "új" főszereplő, de részemről a sandboxot nem kívánom - amekkora "box" az UC4-ben volt, az pont jó, nagyobbacska arénák meg minden, de itt nekem ez már kicsit túl sok volt, pontosabban látom h hova vezethet ez ... (a 300 activityhez a térképen, mert nehogymá' csak 12 óra jöjjön ki egy 60 eurós játékból, ha a divizsönben 400at kapsz ugyanennyié')

1-2 évente egy új részt bármeddig elviselek, akkor is, ha SEMMI nem változik (sőt, leginkább akkor :D ), csak a háttérgraf
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30209 2018.06.27. 09:34

SlickAdam írta:Uncharted The Lost Legacy

8 orat irt a gep a vegen. allitolag a legelsö Unchi is annyi volt (nem emlekszek mar pontosan), de ez kevesebbnek tünt. legrövidebb resz tehat, de beillik proper epizodnak, nem csak egy nagyra nött DLC.
tudom sokan beleuntak mar itt is az Uncharted-be, en magam is azt mondtam a 4 utan, hogy oke, eleg lesz. de hugyé' csak behuztam ezt, es az elejen pislogtam, hogy "huhu, de szepseges, jovan-jovan, kell kis unchi a testemnek". aztan az elsö klasszikus Unchi terepre kierve elkapott az "ááá, lehet megse vagyom erre, fasznak se...". megis tovabb jatszottam es jol tettem. az uccso 1-2 ora konkretan az egyik legdurvabb Unchi vegjatek evör. egyik korabbi resz ikonikus resze lett "ujrahasznositva", de nem debil mod, hanem borzadalmasan felpimpelve es maxra tolva. iszonyat szajtatos.
azert jo ez a resz igazabol, mert nagyon egyben van, nagyon fokuszalt. nincs nagy utazgatas a föld körül, hanem gyakorlatilag egy terület, egy ideig miniatür - de elegge kamu - sandbox resszel is.
a fekete bulát a vegere se szerettem meg (föleg, mert eleg nyomott termeszetellenes feje van...), viszont Chloe tökös csaj (ö a madafaka Tomb Raider), siman jöhetnenek vele uj reszek (persze csak ha valtoztatnak a formulan, mert ez mar tenyleg nagyon ki lett facsarva).

ajanlom, ha masert nem az altalanos latvany miatt es a vegjatekert. easy modban vegigrohanni rajta & shit.

9 / tíz
Na, ha ez 9/10, akkor simán elfogadom a Zeldát 10/10-nek. :ravasz1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30210 2018.06.27. 09:42

DanielT írta:Na, ha ez 9/10, akkor simán elfogadom a Zeldát 10/10-nek. :ravasz1:
na, haladunk. :puszis:
Avatar
Botond

Hozzászólás #30211 2018.06.27. 17:18

SlickAdam írta:ezt is ajanlom kölkökkel Botond!
phpBB [media]
Rajta a listán.
Avatar
Botond

Hozzászólás #30212 2018.06.28. 19:30

Botond írta:Rajta a listán.
Demó alapján megvették a kölykök, már csak keríteni kellene egyet max 12kért. Meg kirbyt is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30213 2018.06.28. 19:33

Botond írta:Demó alapján megvették a kölykök, már csak keríteni kellene egyet max 12kért. Meg kirbyt is.
ez nyomott aras jatek, alapbol 12k. ITTEN (is).
Kirby koopban jo, arra lett tervezve.
Avatar
Botond

Hozzászólás #30214 2018.06.28. 19:40

SlickAdam írta:ez nyomott aras jatek, alapbol 12k. ITTEN (is).
Kirby koopban jo, arra lett tervezve.
Thx!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30215 2018.06.28. 20:06

közben elkezdtem a The Surge címü Deck13 csodát... és... majdnem. tölük legalabbis. jobb, mint vartam.
technoban (ahogy a DF videoban is latszott) NAGYON rendben van, PRÖ-n atom 60, csodalatos fenyek, particles, füst, ... oké, rece is van, de ez igyis elsö osztalyú minöseg. le a kalappal.
sokan irtak, hogy rövid uton beleuntak a folyosokba, de en nem erzek semmi ilyet 5-6 ora utan se. söt... valahol jo is, hogy nem probalnak oda nem illö dolgokat beleeröltetni, csak hogy valtozatosabbnak tünjön az egesz (bar meg lehet barmi...). folyosok, szellözöjaratok, hangarok, szerlöaknák, ... + a vizualis extrak. semmi gond. sci-fi metál-élet vanik benne elegendö E.
gameplay pedig teljesen souls. eleinte gyenge klonnak ereztem, de egyre jobb. harcok bar nem brutal kemenyek, de meg tudnak lepni, a stamina-ra elegge figyelni kell. exo-suit videokbol eleg debilnek tünt, de jo feeling lassacskan fejlesztgetni. elektro törmelekek ("lelkek") kellenek a suit energia magjanak, fegyverek es a váz fejlesztesehez is. az exo-suit szintjetöl függöen lehet behelyezni különbözö implantatumokat, amik feltolhatjak a max eletet, adhatnak gyogyito itókat vagy epp az energiahasznalatot csökkentik, ... stb. most nemreg szereztem egy segéd-drónt is, az is jo extra. halál esetén a "vértócsa" dolog is meg van tekerve picit, 2-3 perced van visszaszaladni. :bdead:
hangulat az - nyilvanvaloan - "Blomkamp-es" (Elysium, District 9, ...) + kis Dead Space. de igazabol itt verzik egy pöppet eddig. egyaltalan nem rossz, mert tud sejtelmes lenni, zenék is ülnek többnyire, hangeffektek faszak, varatlan lerohanasok is elöfordulnak, ... csak valahogy hianyzik belöle a lélek és a jo narráció. rengeteget fejlödtek a Lord of the Fallen-hez kepest (bar azt nem toltam vegig... meg), ez eddig egy nagyon szolid, JÓ játeknak tünik. simán jó Souls-pótlónak. ha kitöltik a hézagokat, a következö rész akár kíváló is lehet. a tehetseg megvan, csak pár extra munkatars kene, akik ertenek a narraciohoz + elegendö idö a fejlesztesre.
ja és egyre jobban megvan a souls-os felfedezes feeling is. mint irtam, a legtöbb ellenfellel nincs gond, de lassan megiscsak elfogy a gyógyítóka (es bele lehet futni tul erös ellenfelekbe eldugott reszeken), ugyhogy amikor mar atmentel jopar atjaron, lifteztel nehanyat és azt se tudod hol a faszban vagy, vagy hogy hogyan mehetnel vissza a "tabortüzhöz" (ahol egy kurva jo dal szól egyebkent... remelem nem megy az agyamra idövel!), mert eletcsik mar csak felig van, ... na akkor kinyitsz egy ajtot / liftezel egy rövidet es voala! shortcut! sztem mindannyian vagjuk milyen najszos tud ez lenni. na ebböl van jopar benne, szoval a palya-szakaszok felepitese is aiiight.

aztan lehet fos lesz a vegere. de csak nem...

itt a nóta:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30216 2018.06.28. 21:02

ezzel szemezgettél már zó, mert én igen

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #30217 2018.06.28. 21:25

ez a böngésző ér valamit?
elég jókat halottam róla
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30218 2018.06.28. 22:11

Micsu írta:ez a böngésző ér valamit?
elég jókat halottam róla
Soha a büdös életben nem hallottam róla, de most utánanéztem és van benne túlzás nélkül forradalmi ötlet is.

Joe szokás szerint jól összefoglalja. Mindjárt telepítem pornóböngészőnek.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30219 2018.06.28. 22:41

Első komment Brave böngészőből, extraként Tor* hálón keresztül! :banplz:

10/10

*Alapból tudja, privát tabot nyitva kiválasztható opció
Avatar
arty

Hozzászólás #30220 2018.06.28. 23:28

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30221 2018.06.29. 07:49

arty írta:[video]Fos-za:Fosmázon 4[/video]
Sirassuk együtt a PGR5-öt, amiben még gameplay is lehetett volna. :rinya:
Avatar
Botond

Hozzászólás #30222 2018.06.29. 07:50

DanielT írta:Első komment Brave böngészőből, extraként Tor* hálón keresztül! :banplz:

10/10

*Alapból tudja, privát tabot nyitva kiválasztható opció
Nos, ha három böngésző nem tette hibátlanná a win10et, akkor a negyedik tuti megold mindent. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30223 2018.06.29. 07:53

Botond írta:Nos, ha három böngésző nem tette hibátlanná a win10et, akkor a negyedik tuti megold mindent. :)
Elsődleges gépemre raktam (T420s), amin Win 8.1 van, szóval nem aggódom. :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #30224 2018.06.29. 10:08

DanielT írta:Sirassuk együtt a PGR5-öt, amiben még gameplay is lehetett volna. :rinya:
Ebben is lesz, csak nem olyan könnyű kiszedni belőle, mint a pgr esetén volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #30225 2018.06.29. 10:59

arty írta:Ebben is lesz, csak nem olyan könnyű kiszedni belőle, mint a pgr esetén volt.
Az én FH3-omból pl nem volt nehéz kiszedni. Szerintem a 4-ből sem lesz az.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30226 2018.06.29. 11:07

Micsu írta:ezzel szemezgettél már zó, mert én igen
Eddig lemaradtam róla. Ha minden igaz már patchelték, korábban gamebreaking is voltak benne. Idővel majd ránézek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30227 2018.06.29. 11:44

Egy kis szaravindóztízezést hozok én is. Ha újra akarom indítani a gépet, és kiírja a még futó programokat, tök mindegy, hogy a "mindenképp álljon le" vagy a "mégse" opcióra kattintok, mert ígyis-úgyis újraindul. Vagy mindig bezárja addigra a programokat, mire rákattintok? :nemtudom:
Avatar
Botond

Hozzászólás #30228 2018.06.29. 12:39

Zóanagyvarázsló írta:Egy kis szaravindóztízezést hozok én is. Ha újra akarom indítani a gépet, és kiírja a még futó programokat, tök mindegy, hogy a "mindenképp álljon le" vagy a "mégse" opcióra kattintok, mert ígyis-úgyis újraindul. Vagy mindig bezárja addigra a programokat, mire rákattintok? :nemtudom:
Mondjuk ez szerintem is aggasztó, hogy azt mondod neki, hogy induljon újra, aztán újraindul. Hova fajul a Windows?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30229 2018.06.29. 12:57

Nem a videó témája, de pont úgy áll a gép, hogy tökéletesen lehet látni a hulladék ASUS VGA venti viselkedését. 8 perctől látszik igazán.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30230 2018.06.29. 17:51

Botond írta:Mondjuk ez szerintem is aggasztó, hogy azt mondod neki, hogy induljon újra, aztán újraindul. Hova fajul a Windows?!
Tehát rákérdez, hogy újrainduljon-e, de azt mondom, hogy mégse, akkor normális ha újra indul? Laptopon meg ugyanez pepitában: ha frissítésnél kérdi, hogy újrainduljon-e, nem mindig reagál az igenre.

Együtt lehet élni vele? Simán, ha nem futsz bele adatvesztésbe miatta. Béna hiba? Abszolút.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #30231 2018.06.29. 18:07

Otthon fellöktem a #kukázott konfigra a DMC4: Special Edition-t, és vagy 15. alkalommal nyúzom a Nero/Dante kampányt. Normálon, Neroval ez mekkora egy babazsúr a 3-hoz képest, te jó ég! :nevetes1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #30232 2018.06.29. 20:47

ne feledjetek, hogy Crash Bandi mától elerhetö pöcö, szviccs, ... masinakra is!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30233 2018.06.29. 21:17

SlickAdam írta:ne feledjetek, hogy Crash Bandi mától elerhetö pöcö, szviccs, ... masinakra is!
Nem feledem, de valahogy még a warezdemóra se áll rá a kezem. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30234 2018.06.30. 10:01

Na jó, a 60 frémet látva megjött a kedvem egy próbára, aztán meglátjuk. Remélem bírja majd a gép, Moby kicsit megijesztett a legutóbbi tesztjeivel. :idiota:

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #30235 2018.06.30. 12:56

Moby írta:Az én FH3-omból pl nem volt nehéz kiszedni. Szerintem a 4-ből sem lesz az.
azért az elején még kellett autózni az eventekig neked is ;) mondjuk nekem az se lenne gond, ha nem a kicseszett bal oldalon kéne menni... (FH1-2-ben sokat mentem "csakúgy", ami ugye "nem gameplay")

hamár FH... zseniális, hogy vagy boxon tolom 30 frémmel, de HDR-el és kormány+H váltóval vagy nyomhatom pécén 60 frémmel, de HDR nélkül, viszont a H váltó nem működik - életem dilemmája :D
persze pécén össze lehet taknyolni a H váltót, van hozzá mod/tool (lol, mekkora klisé már?), csak sajnálom rá az időt (a gányra)

...és egyébként az FH3 az első, amihez hiányzik a Ti (4k-ban), pont/éppcsak nem győzi :( sors fintora, hogy PONT most került elő a játék (jön a 4, le kéne húzni a csekklistáról)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #30236 2018.06.30. 17:39

arty írta:azért az elején még kellett autózni az eventekig neked is ;) mondjuk nekem az se lenne gond, ha nem a kicseszett bal oldalon kéne menni... (FH1-2-ben sokat mentem "csakúgy", ami ugye "nem gameplay")

hamár FH... zseniális, hogy vagy boxon tolom 30 frémmel, de HDR-el és kormány+H váltóval vagy nyomhatom pécén 60 frémmel, de HDR nélkül, viszont a H váltó nem működik - életem dilemmája :D
persze pécén össze lehet taknyolni a H váltót, van hozzá mod/tool (lol, mekkora klisé már?), csak sajnálom rá az időt (a gányra)

...és egyébként az FH3 az első, amihez hiányzik a Ti (4k-ban), pont/éppcsak nem győzi :( sors fintora, hogy PONT most került elő a játék (jön a 4, le kéne húzni a csekklistáról)
Azt magyarázzátok már, el, hogy hogyan tud látványosabb lenni, egy hdr nemplazma, mint egy sima plazma, már, ha tud. Még a hdr oledet valahogy megértem, mert HA mondjuk több információt kap (?) mint a plazma és ezt fizikailag képes is megjeleníteni, de egy akármilyen led-es csoda hogy a fenébe képes erre, amikor már a kontraszton elvérzik?
Avatar
Botond

Hozzászólás #30237 2018.06.30. 19:12

arty írta:azért az elején még kellett autózni az eventekig neked is ;) mondjuk nekem az se lenne gond, ha nem a kicseszett bal oldalon kéne menni... (FH1-2-ben sokat mentem "csakúgy", ami ugye "nem gameplay")

hamár FH... zseniális, hogy vagy boxon tolom 30 frémmel, de HDR-el és kormány+H váltóval vagy nyomhatom pécén 60 frémmel, de HDR nélkül, viszont a H váltó nem működik - életem dilemmája :D
persze pécén össze lehet taknyolni a H váltót, van hozzá mod/tool (lol, mekkora klisé már?), csak sajnálom rá az időt (a gányra)

...és egyébként az FH3 az első, amihez hiányzik a Ti (4k-ban), pont/éppcsak nem győzi :( sors fintora, hogy PONT most került elő a játék (jön a 4, le kéne húzni a csekklistáról)
Nálam bírta a fix60at, a többi komponensben lesz a hiba.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #30238 2018.06.30. 20:37

Greyfox írta:Azt magyarázzátok már, el, hogy hogyan tud látványosabb lenni, egy hdr nemplazma, mint egy sima plazma, már, ha tud. Még a hdr oledet valahogy megértem, mert HA mondjuk több információt kap (?) mint a plazma és ezt fizikailag képes is megjeleníteni, de egy akármilyen led-es csoda hogy a fenébe képes erre, amikor már a kontraszton elvérzik?
Hehe. Ugye milyen vicces és érdekes szitu? Na ilyesmibe nem kell belegondolni, mint az emberek 99%-a és akkor lehet élvezni a HDR-t. LOL.

600-700 ezer alatti LCD alatt VICC kb. És ott is a "csúcsfényeknél" tud villantani, mer' ugye a ledet fel tudják tekerni végtelenségig.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #30239 2018.06.30. 20:44

Botond írta:Nálam bírta a fix60at, a többi komponensben lesz a hiba.
Miért, mije van artynak? Ha hiányzik neki a TÍÁJ, akkor már megvolt a downgrade. Biztos direkt azért csinálta, hogy megint rossz legyen neki. Ő mindig megnyeri ezt a játékot :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #30240 2018.06.30. 21:20

Greyfox írta:Azt magyarázzátok már, el, hogy hogyan tud látványosabb lenni, egy hdr nemplazma, mint egy sima plazma, már, ha tud. Még a hdr oledet valahogy megértem, mert HA mondjuk több információt kap (?) mint a plazma és ezt fizikailag képes is megjeleníteni, de egy akármilyen led-es csoda hogy a fenébe képes erre, amikor már a kontraszton elvérzik?
Csúcsfény kb tízszeres, 10bit kontra 8bit(dithered), 4K kontra fullhd. Szerintem ez nem akkora kihívás ám. Fizikailag. Igen, kontrasztban szarabb.

Vissza: “Leáldozott.hu”