A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #29891 2018.06.18. 09:41

Botond írta:2070el spiccre volt hegyezve a founder, meg amint többen jelezték a proci is gyilkolva volt erősen, már amennyire azzal a játékhűtővel ez lehetséges (vizesre akartam cserélni, ezért a legolcsóbb szar léghűtést vettem meg rá, azzal meg nem akartam elfőzni azért, aztán marad ez a bohóchűtés rajta, majd a 8magos intel kap rendes hűtőt, úgyis itt van már a kanyarban), szóval biztos nagyobb lenne a %-os távolság, ha tegnap is megkínoztam volna a gigát és mellé még a procit is, de egyrészt az télen volt 21 fokos lakásban, most meg 26 fokos a kecó, másrészt meg nem akarok én már kínozni senkit és semmit. :) Mértem egyet, hogy terhelés alatt omlik e, de nem, szóval mehet a géming. Syndicatet majd ma fogom megnézni vele.
akkor 2000 lesz a cél, az szép kerek szám - de lehet hagyom csak a powerlimit120%-ot, h boostolgasson és ennyi :) nekem fix4500mhz a 6700k, viszonylag jó hűtő + delid, tippre én ezzel megint sok évet kihúzok (ha nem üt be nagyon a 8+8 magos őrület, hajrárájzen)
Avatar
Botond

Hozzászólás #29892 2018.06.18. 09:49

arty írta:akkor 2000 lesz a cél, az szép kerek szám - de lehet hagyom csak a powerlimit120%-ot, h boostolgasson és ennyi :) nekem fix4500mhz a 6700k, viszonylag jó hűtő + delid, tippre én ezzel megint sok évet kihúzok (ha nem üt be nagyon a 8+8 magos őrület, hajrárájzen)
Én ez utóbbit javaslom, ha tényleg ennyire hangérzékeny a környezet. Powerlimit fel, aztán csináljon amit akar. FHDben kár legyilkolni, vagy már te is váltottál 4kra?
Avatar
arty

Hozzászólás #29893 2018.06.18. 10:22

Botond írta:Én ez utóbbit javaslom, ha tényleg ennyire hangérzékeny a környezet. Powerlimit fel, aztán csináljon amit akar. FHDben kár legyilkolni, vagy már te is váltottál 4kra?
továbbra is fhd plazma a fő kijelző :) és basszus, még a dáunszempölre létrehozott virtuális felbontásokat is rendre elfelejtem bekattintani, igénytelen barbár vagyok :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29894 2018.06.18. 10:31

arty írta:vicces, hogy milyen keveset ad a timespy, miközben gémek alatt 50%+ frém is kijöhet belőle... ha kiakar ;) (ezekszerint 2070ig megy fel a founders?)
+50% esetleg a 1070-hez képest jön ki, szerintem azzal kevered, mert arról váltottál.
Avatar
arty

Hozzászólás #29895 2018.06.18. 10:35

DanielT írta:+50% esetleg a 1070-hez képest jön ki, szerintem azzal kevered, mert arról váltottál.
tényleg :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29896 2018.06.18. 10:38

arty írta:tényleg :(
Bosszantó mi, hogy már megint jó értéket mutat ez a lefizetett kamu 3dmark... :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #29897 2018.06.18. 11:03

arty írta:továbbra is fhd plazma a fő kijelző :) és basszus, még a dáunszempölre létrehozott virtuális felbontásokat is rendre elfelejtem bekattintani, igénytelen barbár vagyok :(
Pedig attól szaporodik a képpont vagy mi, és egyszercsak natív 8k lesz vagy ilyesmi. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29898 2018.06.18. 11:37

DanielT írta:Bosszantó mi, hogy már megint jó értéket mutat ez a lefizetett kamu 3dmark... :banplz:
nem ert oda a borond :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #29899 2018.06.18. 22:57

Botond írta:2070el spiccre volt hegyezve a founder, meg amint többen jelezték a proci is gyilkolva volt erősen, már amennyire azzal a játékhűtővel ez lehetséges (vizesre akartam cserélni, ezért a legolcsóbb szar léghűtést vettem meg rá, azzal meg nem akartam elfőzni azért, aztán marad ez a bohóchűtés rajta, majd a 8magos intel kap rendes hűtőt, úgyis itt van már a kanyarban), szóval biztos nagyobb lenne a %-os távolság, ha tegnap is megkínoztam volna a gigát és mellé még a procit is, de egyrészt az télen volt 21 fokos lakásban, most meg 26 fokos a kecó, másrészt meg nem akarok én már kínozni senkit és semmit. :) Mértem egyet, hogy terhelés alatt omlik e, de nem, szóval mehet a géming. Syndicatet majd ma fogom megnézni vele.
Megnéztem, vsynccel fix 60, és nem törik, jó lesz ez így. És még picit sincs húzva. Gondolom majd egyiptomra vagy görögre kell.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29900 2018.06.18. 23:34

ha szeretitek a jó krimit akkor csak ajánlani tudom a The Alienist sorozatot
az intro tükrözi az egész hangulatát
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29901 2018.06.20. 20:35

Life changing moment: Megjött ma a Xiaomi robotporszívóm.

100/100, nézzetek utána, maga a csoda. 100k körül kapható.

Konkrét kérdésekre válaszolok, de iszonyú mennyiségű infó lelhető fel és mindenki imádja.

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29902 2018.06.20. 20:38

DanielT írta:Life changing moment: Megjött ma a Xiaomi robotporszívóm.

100/100, nézzetek utána, maga a csoda. 100k körül kapható.

Konkrét kérdésekre válaszolok, de iszonyú mennyiségű infó lelhető fel és mindenki imádja.

Kép
engem érdekelne, nemrég vettem egy morzsaporszívót is nem is tudom miért tudtam eddig nélküle élni, pikk pakk felszivom vele a morzsákat ha pl gépnél eszem, pikk pakk előkapható és erős is
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29903 2018.06.20. 20:40

Micsu írta:engem érdekelne, nemrég vettem egy morzsaporszívót is nem is tudom miért tudtam eddig nélküle élni, pikk pakk felszivom vele a morzsákat ha pl gépnél eszem, pikk pakk előkapható és erős is
Ok, akkor vegyed, Ipontól épp hétfő óta rendelhető. Engem két másik hely szopatott be, mert eddig nem lehetett onnan venni én meg már június elején akartam. Szarazipon másnapra pattintotta.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29904 2018.06.20. 20:41

DanielT írta:Ok, akkor vegyed, Ipontól épp hétfő óta rendelhető. Engem két másik hely szopatott be, mert eddig nem lehetett onnan venni én meg már június elején akartam. Szarazipon másnapra pattintotta.
mi a legfőbb előnye a többihez képest, jó tudom ha vannak nagyon drága cuccok is
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29905 2018.06.20. 20:59

Micsu írta:mi a legfőbb előnye a többihez képest, jó tudom ha vannak nagyon drága cuccok is
Többszáz óra nyomozást összefoglalva: Vannak a buták, amik addig pattognak akadályról akadályra, amíg úgy nem érzik, hogy megunták. Vagy átjutnak a másik szobába, vagy nem, vagy visszatalál vagy nem.

És vannak a legfelsőbb kategóriás okosok, amik feltérképezik kamerával/lézerrel a területet és szisztematikusan dolgoznak. Ez a fasza.

4 olyan készülék van, ami profi és érdemes vele foglalkozni: Samsung valami 300k-s, Roomba 980 314k, Dyson csúcs egy fos szintén iszonyat ár és ez a Xiaomi 1st gen 100k és a 2nd gen 130-160k körül.

Tehát gyakorlatilag VICC áron van minden profi, kivéve a Xiaomi, amit annyiért adnak, mint a márkásak közül a legbénábbakat, miközben mindent tud, amit a legjobbak.

A 1st gen-t vettem, mert a 2nd a felmosás funkcióval több lényegében, aminek nem látom sok hasznát, túl kicsi az a kendőcske az alján.

Telefonon relatime látod merre jár, látod amit ő lát a lézerrel, lenyűgöző az egész ahogy működik. Természetesen bárhonnan a világon vezérelheted, de alap, hogy beidőzíted mikor csinálja és elfelejted a témát, csak mindig tisztaság van.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29906 2018.06.20. 21:33

Mekkora szonyeg vagy kuszob jelent neki akadalyt?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29907 2018.06.20. 21:37

Micsu írta:Mekkora szonyeg vagy kuszob jelent neki akadalyt?
Normál küszöböt lekakkantja, simán átmegy. Térelválasztó természetesen meg se kottyan, de ilyen klasszik szögletes magas fa küszöb 1,5-2 cm nem akadály. Szőnyegnél meg ésszerűen beláthatóak a korlátok, egy medve irhán nem érzi jól magát. Youtube, tesztnézés, mindenhol mutatják ezeket.
Avatar
kigyi

Hozzászólás #29908 2018.06.21. 10:05

Erről minden infó jól jön én is nézegetem egy ideje még nem jutottam el a vásárlásig nálunk nagyon sok szőnyeg borított rész van és nagy a kecó utálom a porszívózást :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29909 2018.06.21. 10:07

DanielT írta:Life changing moment: Megjött ma a Xiaomi robotporszívóm.

100/100, nézzetek utána, maga a csoda. 100k körül kapható.

Konkrét kérdésekre válaszolok, de iszonyú mennyiségű infó lelhető fel és mindenki imádja.

Kép
Hm, ez így sokkal olcsóbb, mint egy nő.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29910 2018.06.21. 10:55

Zóanagyvarázsló írta:Hm, ez így sokkal olcsóbb, mint egy nő.
És mégis megkapod a teljes csomagot, tökéletesítve! Női hangon beszél, ami pontosan arra korlátozódik, amire kell: visszaigazolja a parancsodat és a végén bejelenti, hogy elkészült és megy a helyére. :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29911 2018.06.21. 10:58

kigyi írta:Erről minden infó jól jön én is nézegetem egy ideje még nem jutottam el a vásárlásig nálunk nagyon sok szőnyeg borított rész van és nagy a kecó utálom a porszívózást :D
azert jo helyükön kezelni ezeket (mar 10 eve is volt - meg buta - roomba itthon): naggyabol összesöprik / szivjak ezek a mocskot, de egy szönyeget a büdös eletben nem fognak rendesen kiszivni (fizikailag lehetetlen), messze nem. meg a rendes porszivonak se megy tökeletesen. es nem csak a küszöb a problema, mindegy mekkora kerekei vannak, kabel tengerbe es artalmatlannak velt dolgokba siman elakadnak, aztan csak "beep beep beep" (anyad!). persze lakasfüggö. ha minimalism vanik es jo kabel management, akkor no para.

ugyhogy ez nem porszivozast helyettesitö. csak kiegeszitö / megkönnyitö.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29912 2018.06.21. 11:07

SlickAdam írta:azert jo helyükön kezelni ezeket (mar 10 eve is volt - meg buta - roomba itthon): naggyabol összesöprik / szivjak ezek a mocskot, de egy szönyeget a büdös eletben nem fognak rendesen kiszivni, messze nem. meg a rendes porszivonak se megy tökeletesen.
Nagyon sokat változott és fejlődött a helyzet. Az akksi technológiának hála ugye már nagyon frankó motor lehet és minden egyéb paramétert elég jól kitaláltak.

A helyén kezeléssel egyetértek, a következő kiegészítéssel: Ha kiöntesz egy zsák lisztet a szőnyegre, akkor a hagyományos porszívóval és emberi erővel jobban fel tudod szedni a cuccot. De én egyrészt nem öntök ki lisztet, másrészt nem is erre való. Amire való, hogy egyszer és kb hónapokig utoljára felporszívózol a hagyományossal, utána pedig gyönyörűen szinten tart a kis jószág. Mehet akár naponta egy teljes kört, amíg nem vagy otthon, tehát nem lesz soha ideje felhalmozódni/berakodni a kosznak. Ha hetente 1x porszívózol egy hagyományossal, ő meg hétszer annyiszor 0 energiabefektetéssel, az azért szép eredményt hoz. Nálam hétfő szerda pénteken fog menni és ettől reálisan 99.99%-os eredményt várok, ami pont végtelenszer jobb a mostani helyzetnél, amikor a 4-5 nap környékén kezd iszonyatosan zavaróvá válni a sötét parkettán a szösz.

Ezek az intelligens fajták döbbenetesen alaposak és ügyesek, szívóerő is rendben, ott a frankó forgókefe az alján és az oldalán is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29913 2018.06.21. 11:19

Majd csinálok tesztet, hogy mondjuk szeptemberben mit tud összeszedni a hagyományos.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29914 2018.06.21. 11:43

DanielT írta:Nagyon sokat változott és fejlődött a helyzet. Az akksi technológiának hála ugye már nagyon frankó motor lehet és minden egyéb paramétert elég jól kitaláltak.

A helyén kezeléssel egyetértek, a következő kiegészítéssel: Ha kiöntesz egy zsák lisztet a szőnyegre, akkor a hagyományos porszívóval és emberi erővel jobban fel tudod szedni a cuccot. De én egyrészt nem öntök ki lisztet, másrészt nem is erre való. Amire való, hogy egyszer és kb hónapokig utoljára felporszívózol a hagyományossal, utána pedig gyönyörűen szinten tart a kis jószág. Mehet akár naponta egy teljes kört, amíg nem vagy otthon, tehát nem lesz soha ideje felhalmozódni/berakodni a kosznak. Ha hetente 1x porszívózol egy hagyományossal, ő meg hétszer annyiszor 0 energiabefektetéssel, az azért szép eredményt hoz. Nálam hétfő szerda pénteken fog menni és ettől reálisan 99.99%-os eredményt várok, ami pont végtelenszer jobb a mostani helyzetnél, amikor a 4-5 nap környékén kezd iszonyatosan zavaróvá válni a sötét parkettán a szösz.

Ezek az intelligens fajták döbbenetesen alaposak és ügyesek, szívóerő is rendben, ott a frankó forgókefe az alján és az oldalán is.
nalunk szombat vagy vasarnap van teljes porszivozas. de igyis mar het közben megjelennek szöszök (+ a kutya is vedlik a dög melegben). pont ezert van ilyen robot, hogy 1-2 naponta eltavolitsa azokat. no de hiaba az uj techno, ha a sarkakban hangfal allvany vagy allolampa vanik (nalunk mindkettö). oda egyszerüen nem fer be a masina (es nem, nem vagyok hajlando elökesziteni a terepet a gepnek). vagy ha be is ferne, az allvany talpara meg lehet fel tudna kommandozni, de szivni ugy nem tud rendesen. marpedig pont a sarkakba gyülnek össze a szöszök.
en nem lisztre gondoltam. minap csapkodtam oda az egyik kisebb szönyeget az erkelyen es borzalom mennyi dzsuva pergett ki belöle, pedig az is minden heten ki van szivva erösen. robot csak kozmetikazni tud.

de lecsekkolom ezt a modellt, mert mar esedekes lenne egy ujabb szivattyu-száju E
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29915 2018.06.21. 12:33

SlickAdam írta:nalunk szombat vagy vasarnap van teljes porszivozas. de igyis mar het közben megjelennek szöszök (+ a kutya is vedlik a dög melegben). pont ezert van ilyen robot, hogy 1-2 naponta eltavolitsa azokat. no de hiaba az uj techno, ha a sarkakban hangfal allvany vagy allolampa vanik (nalunk mindkettö). oda egyszerüen nem fer be a masina (es nem, nem vagyok hajlando elökesziteni a terepet a gepnek). vagy ha be is ferne, az allvany talpara meg lehet fel tudna kommandozni, de szivni ugy nem tud rendesen. marpedig pont a sarkakba gyülnek össze a szöszök.
en nem lisztre gondoltam. minap csapkodtam oda az egyik kisebb szönyeget az erkelyen es borzalom mennyi dzsuva pergett ki belöle, pedig az is minden heten ki van szivva erösen. robot csak kozmetikazni tud.

de lecsekkolom ezt a modellt, mert mar esedekes lenne egy ujabb szivattyu-száju E
Ha a normál porszívó után egy még profibb géppel nyomatnád, az is szedne ki. És még azután is tudnád porseprűvel csapkodni bőőven.

Lakása válogatja, nálam nagyon ideális a helyzet neki. Persze ez se ugrana be a hangfal mögé, de ha választanom kell, hogy egy törlőkendővel benyúlok heti 1x a kritikus helyekre, vagy rángatom tovább évekig azt a szart... Nem nehéz a döntés. :) Plusz a kritikus helyeken se gyűlik a gempa, ha összeszedi ami oda repülne be.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29916 2018.06.21. 12:33

DanielT írta:Majd csinálok tesztet, hogy mondjuk szeptemberben mit tud összeszedni a hagyományos.
szokasos xiaomi problema: nincs itt fritz-ben hivatalosan, garancia es egyebek nelkül tuti nem veszek. van esetleg valami mas alternativa? ami picivel rosszabb talan, de hasonlo arban van meg? a deluxe roomba-ra a baronak sincs penze E.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29917 2018.06.21. 12:37

SlickAdam írta:szokasos xiaomi problema: nincs itt fritz-ben hivatalosan, garancia es egyebek nelkül tuti nem veszek. van esetleg valami mas alternativa? ami picivel rosszabb talan, de hasonlo arban van meg? a deluxe roomba-ra a baronak sincs penze E.
Nincs alternatíva, ez csak a csúccsal mérhető össze. Fun fact: Sehol nincs hivatalosan kínán kívül. Pontleszarom a garit, semmi baja nem lesz 1 éven belül és utána sem.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29918 2018.06.21. 12:40

DanielT írta:Nincs alternatíva, ez csak a csúccsal mérhető össze. Fun fact: Sehol nincs hivatalosan kínán kívül. Pontleszarom a garit, semmi baja nem lesz 1 éven belül és utána sem.
tehat ipon cigóba nyomja? nem rossz :)
amazon irja, hogy hamarosan lesz tölük direktbe, jelenleg csak 3rd party seller-ektöl jönne. bar lehet csak placeholder. betettem figyelöbe
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29919 2018.06.21. 12:43

SlickAdam írta:tehat ipon cigóba nyomja? nem rossz :)
amazon irja, hogy hamarosan lesz tölük direktbe, jelenleg csak 3rd party seller-ektöl jönne. bar lehet csak placeholder. betettem figyelöbe
Miért nyomná cigóba'? Megvesz egy terméket valahol, amit aztán elad. Ez neked újdonság? :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29920 2018.06.21. 12:45

DanielT írta:Miért nyomná cigóba'? Megvesz egy terméket valahol, amit aztán elad. Ez neked újdonság? :D
fingom nincs. en ugy gondoltam, hogy ha egy normalis ceg elektro szarokat arul, akkor azok igenybe vehetö garival & shit mennek. ugy tünik megse.
Avatar
Moby

Hozzászólás #29921 2018.06.21. 13:20

SlickAdam írta:szokasos xiaomi problema: nincs itt fritz-ben hivatalosan, garancia es egyebek nelkül tuti nem veszek. van esetleg valami mas alternativa? ami picivel rosszabb talan, de hasonlo arban van meg? a deluxe roomba-ra a baronak sincs penze E.
Hátdemé? Gecijó cuccaik vannak bármiben. A hüjevej telefonomat is xiaomire cseréltem. Nekünk is van otthon még régi, buta robotporszívó, vagy 3 éve várja a feltámadást (féltek tőle a gyerekek, el lett rakva), de szerintem azt már nem hantolom ki, majd veszek egy ilyent. Vagy utódját.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29922 2018.06.21. 13:50

SlickAdam írta:fingom nincs. en ugy gondoltam, hogy ha egy normalis ceg elektro szarokat arul, akkor azok igenybe vehetö garival & shit mennek. ugy tünik megse.
És azt ki -e mondta -e, hogy nincse gari? Kötelező az EU területén a 10 ezer Ft-ot meghaladó tartós fogyasztási cikkekre, így erre is van.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29923 2018.06.21. 14:02

God of War (2018)

tökömtuggy hany ora volt (nem irja), de tuti több, mint az alapnak irt 20. inkabb 30-ra tippelem, mert kolbaszolgattam valamennyit. meglepöen sok opcionalis cumo vanik benne, nem csö jatek. ez mar nemazaGoW, ez nyilvanvalo, szoval hülyeseg hasonlitgatni, de szubjektiven nekem ez az uj gameplay es harcrendszer jobban adja. bar a harcrendszer messze-messze nem tökeletes.
dodge szarul müködik, fegyvervaltas es pajzs elökapasa is tud lassu lenni, nem igazan latni mi merre van körülötted, ... stb. par öskövület gameplay scenario is van meg benne, pl. liftezes közben hullamokban ellenfelek, raadasul ez a scene (mas köntösben) 1-nel többször is, es ez a gond...
azert se mentem jobban ra a mellekküldikre, mert nem akartam hosszu orakig ugyanazokat a mechanikakat ismetelgetni, igyis majdnem tultoltam picit.
sztori okes (1 nyilvanvalo + 1 arcocskara mosolyt csalo "twist"-el).
epikussag VAN, DE nem annyi, mint vartam. ezek nagy resze inkabb csak narracios epikussag, az igazan epik HARCokat 1 kezemen meg tudom szamolni.
latvany fantasztikus, parcticles effektek hasznalatat kiemelnem külön, ill. a szokasos MERETEK is megvannak, ... sajnos a supersampling-es 30 lock-os modban neha beröcög (masik mod meg csapkodos 40-50...), de nagyreszt stabil, nem veszes.
a "boi"-ozas lehet idegesitö, de ha nincs a "boi rinya" / meme dolog, nem figyeltem volna ra annyira. viszont van attol joval idegesitöbb szó-ismetelgetes is benne, bar nem sokaig es vegülis kellett a törtenetbe...

8,5-9 / tíz (vegyed DT, ne rinyazzal!)

(utana este beraktam az Uncharted Lost Legacy-t es boooooooi! az a polír es reszletesseg, te jo isten! meg a GoW utan is alleejtös. :guluszem1: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2018.06.21. 14:05-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29924 2018.06.21. 14:02

DanielT írta:És azt ki -e mondta -e, hogy nincse gari? Kötelező az EU területén a 10 ezer Ft-ot meghaladó tartós fogyasztási cikkekre, így erre is van.
es ki adja a garanciat, ha nincs hivatalosan eu-ban? nem a jotallasrol beszelsz? (az mas)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29925 2018.06.21. 14:57

SlickAdam írta:es ki adja a garanciat, ha nincs hivatalosan eu-ban? nem a jotallasrol beszelsz? (az mas)
A forgalmazó/eladó/tökömtudja. Mindegy, engem ez a legkevésbé sem érdekel, porszívót akartam venni, nem garanciát. :D
Avatar
deep

Hozzászólás #29926 2018.06.21. 17:34

DanielT írta:A forgalmazó/eladó/tökömtudja. Mindegy, engem ez a legkevésbé sem érdekel, porszívót akartam venni, nem garanciát. :D
Jah, garanciális problémám 15 éve nem volt semmivel. Ez persze nem jelenti azt, hogy ne lehetne, de kicsi az esélye. Nekem is úton van egy ugyanilyen porszittyó, csak nekem picit messzebbről jön (Kína) de pár nap és befut.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29927 2018.06.21. 18:04

deep írta:Jah, garanciális problémám 15 éve nem volt semmivel. Ez persze nem jelenti azt, hogy ne lehetne, de kicsi az esélye. Nekem is úton van egy ugyanilyen porszittyó, csak nekem picit messzebbről jön (Kína) de pár nap és befut.
te melyik univerzumbol jottel ? :)
Avatar
deep

Hozzászólás #29928 2018.06.21. 19:44

Micsu írta:te melyik univerzumbol jottel ? :)
Nemtom, lehet csak mákom volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #29929 2018.06.21. 20:26

Ez bazdmeg...
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29930 2018.06.21. 20:42

Moby írta:Ez bazdmeg...
latod, ha a némber is szcientologikus lenne, ismerne Hubbard mester fiatalsag elixirjét E :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #29931 2018.06.21. 21:34

phpBB [media]

...ejj, ha legalább a jobboldalon kéne menni :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29932 2018.06.21. 21:35

deep írta:Nemtom, lehet csak mákom volt.
Szegény arty pedig az egyensúly érdekében a topik mákos többsége miatt mindennel szív :( Még szerencse, hogy ő ezt élvezi, így végül is win-win.
Avatar
arty

Hozzászólás #29933 2018.06.21. 22:23

Zóanagyvarázsló írta:Szegény arty pedig az egyensúly érdekében a topik mákos többsége miatt mindennel szív :( Még szerencse, hogy ő ezt élvezi, így végül is win-win.
gariidőn belül csak a boxom sz*rt be (a one), de a ps4re is jól jött volna a kétéves gari... ill. most a mosogatógépem ment a halálba, 5 éves kiterjesztett garit vettünk rá, ~6. évében érte a halál (a motort, szal gtk), a telóm már féléve törött, ill. az egyik kölök is letékázta a tabletjét a napokban

viszont nem parázok, szerintem még mindig a viszonylag szerencsésebbek közé tartozom... :)

napokban is kapcsolom be a ps4et, fekete képernyő, hdd check... kontrollert csak vezetéken ette, csekk lefut, azsondja, ennek annyi, rakjak be egy usb meghajtón fw 5.55-öt és telepitsem ujra a rendszer - MIVAAAAAN? kinyomtam, másodszorra "bebootolt", ezzel:
IMG_20180616_230055.jpg

ekkor megint kinyomtam és leültem forzázni.... azóta se mertem ránézni, meg az X miatt nincs is most idő :)
szerencsére ez most 2 év garis, ha esetleg hw baj lesz... :D
Avatar
arty

Hozzászólás #29934 2018.06.21. 22:59

Wreckfest eléggé pozitívra váltott steamen....

Adok neki esélyt, sok, évek után visszatérő kritikusa szerint jó lett...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29935 2018.06.21. 23:14

Moby írta:Ez bazdmeg...
Kép
Ja, imádom ezt a képet. :D Ez a baj a nőkkel... megöregszenek és nem áll jól nekik. Ez egy elég extrém összehasonlítás, de na. 5 év van egyébként köztük Tom javára.
Avatar
Moby

Hozzászólás #29936 2018.06.21. 23:20

DanielT írta:Ja, imádom ezt a képet. :D Ez a baj a nőkkel... megöregszenek és nem áll jól nekik. Ez egy elég extrém összehasonlítás, de na. 5 év van egyébként köztük Tom javára.
Ja, tudom, de a mellbebaszó valóság az, hogy Tom 5 év múlva lesz kb abban az állapotban, amilyenben én voltam két éve, az öregedést tekintve.
Avatar
arty

Hozzászólás #29937 2018.06.21. 23:22

DanielT írta:Ja, imádom ezt a képet. :D Ez a baj a nőkkel... megöregszenek és nem áll jól nekik. Ez egy elég extrém összehasonlítás, de na. 5 év van egyébként köztük Tom javára.
tomnak bezzeg jól állna az a +45 kiló ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29938 2018.06.21. 23:24

arty írta:tomnak bezzeg jól állna az a +45 kiló ;)
Persze, még jobban kisimulnának a ráncai! :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #29939 2018.06.21. 23:27

Ő meg amúgy 64. Szal ez ilyen.
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29940 2018.06.22. 07:42

Moby írta:Ő meg amúgy 64. Szal ez ilyen.
Kép
ennek a nönek kabe a szemei eredetiek...
Avatar
arty

Hozzászólás #29941 2018.06.22. 08:46

arty írta:Wreckfest eléggé pozitívra váltott steamen....

Adok neki esélyt, sok, évek után visszatérő kritikusa szerint jó lett...
Mentem pár rapid futamot és szerintem a negatív steam rivjúm is átírom pozitívra: oké, baromira elcsúsztak vele Bugbearék (talán csak a THQ nordic mentette meg a címet?), de első pillantásra fasza kis cucc lett (kikapcsolt abs/tcs mellett van kihívás terelgetni ezeket a régi verdákat), a graf egyáltalán nem rossz és most először a 60 frémet is tartja (azért kíváncsi leszek a konzolverzákra). AI-val lehet pofozkodni, közepes nehézségen/normál törésen sem egyértelmű a győzelem (nehéz+riöl törés, na az kemény lehet - nem próbáltam, rivjúk alaján nem volt kedvem :D ).

A menü már jó, de pár kiírás azért elég garázsszimes maradt, ill. jönnek a hotfixek is, mer' elég bugos, pár hét-hónap múlva jó lesz szerintem.
Ára most kissé felment, 45 EUR és talán az első SALE amit kihagy, hosszabb távon nyilván ez is "megoldódik" ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29942 2018.06.22. 09:29

Na Slickadam, csak neked, előkerestem das garantiepapiert:

2018-06-22 09_27_31-$.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29943 2018.06.22. 09:33

SlickAdam írta:ennek a nönek kabe a szemei eredetiek...
Meanwhile a porszívómon egy ránc sem lesz soha. (Egyébként ezért teszek is, mert átlátszó fóliával leragasztottam azokat a részeit, ahol érintkezhet tárgyakkal. Láttam pár "after x months" videót, ahol voltak harci sérülések.)
Avatar
Botond

Hozzászólás #29944 2018.06.22. 09:36

Donkey kong trópusi fagyás is beszerezve, este azt is tesztelem. :) Holnap meg a kölkökkel.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29945 2018.06.22. 09:40

Botond írta:Donkey kong trópusi fagyás is beszerezve, este azt is tesztelem. :) Holnap meg a kölkökkel.
semmikeppen NE az uj szörfös majommal, az az easy mod csiraknak / gyerekeknek (na nekik viszont ajanlom, különben kettetörik a masinat)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2018.06.22. 09:42-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29946 2018.06.22. 09:41

DanielT írta:Meanwhile a porszívómon egy ránc sem lesz soha. (Egyébként ezért teszek is, mert átlátszó fóliával leragasztottam azokat a részeit, ahol érintkezhet tárgyakkal. Láttam pár "after x months" videót, ahol voltak harci sérülések.)
de van rajta bump-sensor, nem e? az a regi roomba-n is puha anyagbol vanik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29947 2018.06.22. 10:22

SlickAdam írta:de van rajta bump-sensor, nem e? az a regi roomba-n is puha anyagbol vanik.
MINDEN van rajta. Ultrahangos, infra, lézer, anyámkínja. De finoman akkor is megérint dolgokat és pl amikor fordul ÉS pont hajszálra hozzáér egy éles bútorhoz, akármihez, akkor itt egy idő után lehet rajta karc.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29948 2018.06.22. 10:43

SlickAdam írta:semmikeppen NE az uj szörfös majommal, az az easy mod csiraknak / gyerekeknek (na nekik viszont ajanlom, különben kettetörik a masinat)
Ez jó hír, hogy van kiddie és felnőtt szekció is. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29949 2018.06.22. 10:44

Botond írta:Ez jó hír, hogy van kiddie és felnőtt szekció is. :)
Fogalmazzunk úgy, hogy van a Dark Souls féle "nehézség" és van a felnőtt szekció. :idiota:
skinnyman

Hozzászólás #29950 2018.06.22. 10:56

Moby írta:Ez bazdmeg...
Kép
Rakerestem, a jelenlegi csaja Vanessa Kirby, most lett 30 eves, kb ugyanolyan idos, mint ez a csaj volt '86-ban.
BTW DiCaprio (43) csaja pedig 20 eves.
Sokan mutogatnanak rajuk, hogy ejnye, de inkabb azert kell rajuk mutogatni, mert tessek, igy kell ezt csinalni :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29951 2018.06.22. 11:40

Botond írta:Ez jó hír, hogy van kiddie és felnőtt szekció is. :)
muszáj volt beletenniük, eredeti WiiU-s verza miatt volt rinya tengernyi
Spoiler
pl.:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29952 2018.06.22. 12:13

SlickAdam írta:muszáj volt beletenniük, eredeti WiiU-s verza miatt volt rinya tengernyi
Spoiler
pl.:
Kép
Zelda nehézség miatt nem problémáztak? :ravasz1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29953 2018.06.22. 12:31

DanielT írta:Zelda nehézség miatt nem problémáztak? :ravasz1:
nem tudok rola
Avatar
Botond

Hozzászólás #29954 2018.06.22. 12:36

SlickAdam írta:muszáj volt beletenniük, eredeti WiiU-s verza miatt volt rinya tengernyi
Spoiler
pl.:
Kép
Hát figy, én annyit tudok németül amennyit gyerekkoromban felszedtem az osztrák1ről a knight riderből, ráadásul ez vmi borzasztó tájszólással írja az egészet, mintha magyarul suksükölne, ha jól követem a ritmust, de bazmeg így is el bírtam olvasni és meg bírtam érteni miről beszél gugliszótár nélkül, szóval büszke vagyok magamra. :) Meg most kíváncsi is, hogy akkor szintről szintre, világról világra hogyan nehezedik. Fiam közben pörgeti a kalapos máriót időnként már a városos világban tart, és most először mondta, hogy jó lenne, ha segítenék, mert sok neki, de szerintem csak nem találja simán a holdakat, mert ott én is sokat jöttem mentem körbe körbe amikor ott tartottam. Na majd holnap ránézünk arra is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29955 2018.06.22. 12:57

Botond írta:Hát figy, én annyit tudok németül amennyit gyerekkoromban felszedtem az osztrák1ről a knight riderből ... de bazmeg így is el bírtam olvasni és meg bírtam érteni miről beszél gugliszótár nélkül, szóval büszke vagyok magamra. :)
nem rossz :eljen:

látod Zó?! német tanulashoz ---> "Knight Rider GERMAN Complete" :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #29956 2018.06.22. 14:56

SlickAdam írta:nem rossz :eljen:

látod Zó?! német tanulashoz ---> "Knight Rider GERMAN Complete" :idiota:
Plusz gothic1et is echte németben toltam anno, mert knight rider az 6 évesen volt, utána kellett még utómunka a gothic1el. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #29957 2018.06.22. 15:22

SlickAdam írta:ennek a nönek kabe a szemei eredetiek...
A gecit érdekli, ha ilyen minőségben restaurálják :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #29958 2018.06.22. 15:29

Botond írta:Hát figy, én annyit tudok németül amennyit gyerekkoromban felszedtem az osztrák1ről a knight riderből, ráadásul ez vmi borzasztó tájszólással írja az egészet, mintha magyarul suksükölne, ha jól követem a ritmust, de bazmeg így is el bírtam olvasni és meg bírtam érteni miről beszél gugliszótár nélkül, szóval büszke vagyok magamra. :) Meg most kíváncsi is, hogy akkor szintről szintre, világról világra hogyan nehezedik. Fiam közben pörgeti a kalapos máriót időnként már a városos világban tart, és most először mondta, hogy jó lenne, ha segítenék, mert sok neki, de szerintem csak nem találja simán a holdakat, mert ott én is sokat jöttem mentem körbe körbe amikor ott tartottam. Na majd holnap ránézünk arra is.
Szerintem neked má nem evvel kéne ám foglalatoskodni. E :nezze:
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29959 2018.06.22. 15:42

Moby írta:A gecit érdekli, ha ilyen minőségben restaurálják :D
Nekem konkrétan rémálmom volt attól a képtől, de hát ízlések...
Szerintem baromi gáz, amikor egy ember nem tud méltósággal öregedni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #29960 2018.06.22. 15:48

benőmenő írta:Nekem konkrétan rémálmom volt attól a képtől, de hát ízlések...
Szerintem baromi gáz, amikor egy ember nem tud méltósággal öregedni.
Mázli, hogy Kelly McGillis tudott! Ott aztán van méltóság dögivel :D
Mondanám, hogy majd gondolj vissza erre a mondatodra vén szar fejjel 64 évesen, amikor a tükörbe nézel, de nem teszem, mert valszeg arra sem fogsz emlékezni hova indultál, mielőtt összepisáltad magad :D

Vissza: “Leáldozott.hu”