A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29821 2018.06.15. 16:33

Moby írta:Remélem nem lesz tőle okádásom. Mondjuk max eladom...
Az embert kiveheted a híd alól, de a hidat nem veheted ki az emberből! And therein lies the true nature of a Ps4 LUKmaister. :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29822 2018.06.15. 17:12

Eddigi gameplay összevágva dmc3 zenére. Jóleszez.
phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #29823 2018.06.15. 19:11

Egyébként, MK8 ra és az F1 fosra visszatérve. Ha készülne egy Re-volt 2 mai technikával, lehugyozná mind a kettőt. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29824 2018.06.15. 23:13

Nem vagyok egy nagy foci drukker, de ez a Portugál-Spanyol baromi jó meccs volt.
De amikor egy beülős helyen 690-et kifizetek egy sörért, meg 1800-at egy hamburgerért és odarakják a vécésnénit a papírtörlővel az összehugyozott budi elé, aki átszúr a tekintetével, ha nem dobsz a perselybe, akkor kurvára elmehet az összes vendéglátós az anyja picsájába! :boxer:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #29825 2018.06.16. 09:05

OFF:
Ha valakit, vagy barátot esetleg érdekelne eladom a PC-met, 2016.01.15 vásárolt cuccok, javarésze még garanciás. (DT ha tilos ide feldobni töröld, köszi)

Húzva egyáltalán nem volt jó állapotban van. Van mellé egy szürke kulcsos win10 is:) Gyári dobozból az összes jár hozzá.

Config:
Samsung 250GB EVO Basic MZ-75E250B/EU SSD meghajtó 12+24 hó gar.
Kingston 2x8GB DDR4 2666MHz HyperX Savage HX426C13SBK2/16 memória 12+48 hó gar.
Enermax 730W ERX730AWT Revolution XT tápegység 12+12 hó gar.
Cooler Master Storm Trooper SGC-5000-KKN1 számítógép ház 12+24 hó gar.
Be quiet! Dark Rock PRO 3 BK019 processzor hűtő 12+12 hó gar
Asus MAXIMUS VIII RANGER alaplap 12+24 hó gar.
Asus GTX970 4GB DDR5 STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5 videokártya 12+24 hó gar.
Intel Core i7-6700K processzor 12+24 hó gar
Western Digital 2TB SATA3 64MB WD2003FZEX merevlemez 12+24 hó gar.
Seagate Barracuda Green 2TB 64MB SATA2 ST2000DL003

Ára, 300K.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29826 2018.06.16. 10:40

donatus13 írta:OFF:
Ha valakit, vagy barátot esetleg érdekelne eladom a PC-met, 2016.01.15 vásárolt cuccok, javarésze még garanciás. (DT ha tilos ide feldobni töröld, köszi)

Húzva egyáltalán nem volt jó állapotban van. Van mellé egy szürke kulcsos win10 is:) Gyári dobozból az összes jár hozzá.

Config:
Samsung 250GB EVO Basic MZ-75E250B/EU SSD meghajtó 12+24 hó gar.
Kingston 2x8GB DDR4 2666MHz HyperX Savage HX426C13SBK2/16 memória 12+48 hó gar.
Enermax 730W ERX730AWT Revolution XT tápegység 12+12 hó gar.
Cooler Master Storm Trooper SGC-5000-KKN1 számítógép ház 12+24 hó gar.
Be quiet! Dark Rock PRO 3 BK019 processzor hűtő 12+12 hó gar
Asus MAXIMUS VIII RANGER alaplap 12+24 hó gar.
Asus GTX970 4GB DDR5 STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5 videokártya 12+24 hó gar.
Intel Core i7-6700K processzor 12+24 hó gar
Western Digital 2TB SATA3 64MB WD2003FZEX merevlemez 12+24 hó gar.
Seagate Barracuda Green 2TB 64MB SATA2 ST2000DL003

Ára, 300K.
Lemaradt, hogy ugyanitt LUKfúrógépet keresnek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29827 2018.06.16. 11:08

Zóanagyvarázsló írta:Lemaradt, hogy ugyanitt LUKfúrógépet keresnek.
Szerintem Ádám meggyőzte, switchre vált, és keresni fogja a mélységet a MK8ban. :o
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29828 2018.06.16. 11:28

Botond írta:Szerintem Ádám meggyőzte, switchre vált, és keresni fogja a mélységet a MK8ban. :o
Ahhoz már komoly eszköz kell, a langyos casual lábvíz tengerén át (pl. DaS), csak ezzel lehet átfúrni:

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #29829 2018.06.16. 12:15

Botond írta:Ez is ilyen kartos cucc, mint a f1rs, meg a mk8, meg a sonicos? Vagy az arcadeot ennyire felpuhítjuk, hogy lehessen hülyeséget belemagyarázni? Akkor linkeljen már valaki az pénzbedobósfentrőljönnekalegyekéslentrőllövömazűrhajóval játékot is, hogy ehunemirőlbeszélsz.
az assettovideom csak egy béna átkötés, nem kart témában ment :P REKLÁM!!! hajrá assetto és garázsszimek, hátha egyszer nem lesznek annyira garázsok...
Avatar
arty

Hozzászólás #29830 2018.06.16. 12:53

SlickAdam írta:megissza az Oettinger-t. közben elkezdi ecsetelni Zó-nak, hogy ugyanmar az ö megszokott Grüner-je semmivel se jobb, lakodalomra semmikeppen ne abbol rendeljen, mikor ott a jo Oettinger.
nem kezdte ecsetelni, azt mondta h ha nagyon szomjas, mindkettő megoldja a problémáját ;) ésvégülis a sör erre való. az elitisták bort szakértsenek! ;) (igen, ezt még mindig az analógiaként írom, utálom mindet, amúgy)
Avatar
arty

Hozzászólás #29831 2018.06.16. 12:57

Zóanagyvarázsló írta:De tényleg, mi lett volna, ha lenne benne easy mode is? A többség jó eséllyel abban menne rajta végig (arty talált volna más kifogást, hogy eldobja).
Akkor vajon mennyire lett volna kultusza? Te felfedezed-e magadnak a játékot? Lejjebb vetted volna-e a nehézségi szintet az első arcon pörgés után?
lehet :) talán h nem elég lineáris... mertamugy a fizikás csapkodás tetszett!

viszont már épül a banánkontroller, állítólag azzal bárki letolja, olyan könnyed :falbav:
Avatar
arty

Hozzászólás #29832 2018.06.16. 13:02

Zóanagyvarázsló írta:Csak normálon lehet elsőre elkezdeni. Ha meghalsz elégszer az első fejezetben, akkor felkínálja a Ninja Dogot, de amúgy nem tudsz lefelé váltogatni. Szerintem a DMC1 HD alap nehézségi szintje és a DeS is könnyebb (bár az NG álomszerűen folyik hozzá képest). Persze ha megvan a taktika, akkor a kötelező harcok összeszenvedhetők bénáknak is, a fiend challenge-ek opcionálisak (viszont megérik).
anno ninja dogban is elég nehezen haladtam, később amikor elég sok ninja jött... (xbox, black verzio) :(

most nyomtam kicsit az AC:O-t és ... huha, ez beza normálon se eccerü, hozzá kell majd edződni (easyre mégse válthatok le, akkor gyanítom semmi kihívás nem marad)
de nagyon-nagyon-nagyon bejön, a lopakodás is sokkal jobb, a harc 2 generációt ugrott át, a graf pedig szintén ütős (pedig one-on tolom... viszont érik az X, hiszen a fhorizon4 60fps módja csak ott lesz majd, pöcén kizárt h szerencsém legyen. meghát a bw címek nagyfelbontása is vonz... tegnap óta nekiálltam intézni a "váltást": one S elad, 1080ti downgradel, XOX mellett tényleg pazarlás lenne tartani.)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #29833 2018.06.16. 13:05

Zóanagyvarázsló írta:Lemaradt, hogy ugyanitt LUKfúrógépet keresnek.

Nem veszek másik gépet, notebook elég nem játszom már egyáltalán, kifiniselem a gépet amilyen hamar lehet és befejeztem.

Ha netán leáldos viszi oda adom a steam accomat is, van rajta civ 6 meg pár total war játék :D
Avatar
arty

Hozzászólás #29834 2018.06.16. 13:06

Moby írta:Nyilvános a profilom.
Mostmég. De láttuk steamen is mi történt.... (mit nyomtál, amit nem szabad látnunk? detényleg! neterelj :idiota: )
Avatar
arty

Hozzászólás #29835 2018.06.16. 13:09

DanielT írta:1. Szard le a firmware-t. 2. Win. :D BTW Látod a Samsung jól működik, mié' nem vettél olyat? Ez a Kingston számomra mindig egy rejtély volt, mit is csinálnak tulajdonképpen és milyen alkatrészekből. A Samsungról tudjuk, hogy SSD alkatrészeket, majd abból kész egységeket készít. :nezze:
amik aztán elrothadnak (lelassulnak)... és hazugfirmwarrel "megoldják" (840, 850 EVO széria)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29836 2018.06.16. 13:36

steamen minden nap kapok 5-6 kártyát olyan játékokból amikkel rég játszottam, ez miért van?
Avatar
Botond

Hozzászólás #29837 2018.06.16. 13:54

arty írta:anno ninja dogban is elég nehezen haladtam, később amikor elég sok ninja jött... (xbox, black verzio) :(

most nyomtam kicsit az AC:O-t és ... huha, ez beza normálon se eccerü, hozzá kell majd edződni (easyre mégse válthatok le, akkor gyanítom semmi kihívás nem marad)
de nagyon-nagyon-nagyon bejön, a lopakodás is sokkal jobb, a harc 2 generációt ugrott át, a graf pedig szintén ütős (pedig one-on tolom... viszont érik az X, hiszen a fhorizon4 60fps módja csak ott lesz majd, pöcén kizárt h szerencsém legyen. meghát a bw címek nagyfelbontása is vonz... tegnap óta nekiálltam intézni a "váltást": one S elad, 1080ti downgradel, XOX mellett tényleg pazarlás lenne tartani.)
Milyen ti-D van? :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29838 2018.06.16. 14:44

arty írta:tegnap óta nekiálltam intézni a "váltást": one S elad, 1080ti downgradel, XOX mellett tényleg pazarlás lenne tartani.
Ez túlzás, de ha jó áron lemegy, akkor az olcsóbb jövőben bízva valóban észszerű elpasszolni. Reálisan nézve én sme hazsnálom ki az 1060-at, sőt amikkel játszok, azok vagy elfutnak bármin, vagy elérhetők hasonló minőségben One X-en. Persze a felület, a rosszul kötött kompromisszumok, a töltési idők még ezeknél is bekavarnának. De az 1080 Ti nyilván hozna ott is jó fps-t, ahol a világ legerősebb konzolja nem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29839 2018.06.16. 14:46

phpBB [media]


ignt nem de a sasa gyereket birom
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29840 2018.06.16. 14:51

Micsu írta:steamen minden nap kapok 5-6 kártyát olyan játékokból amikkel rég játszottam, ez miért van?
Mások is "panaszkodnak" erre, de hozzám nem vágtak egy darabot sem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29841 2018.06.16. 15:29

Nagyon nem FPS-re számítottam a Cyberpunk esetében, de bízom a srácok döntéseiben. Sasa meg valóban jó gyerek, ez volt az első Cybp videó amit megnéztem a triler kivételével, mert nem akarok semmit tudni. (Erre szerintem ebben volt a legtöbb konkrét infó/spoiler. :D)
Avatar
Moby

Hozzászólás #29842 2018.06.16. 15:55

arty írta:Mostmég. De láttuk steamen is mi történt.... (mit nyomtál, amit nem szabad látnunk? detényleg! neterelj :idiota: )
Miért mi történtt steamen?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29843 2018.06.16. 16:13

DanielT írta:Nagyon nem FPS-re számítottam a Cyberpunk esetében, de bízom a srácok döntéseiben. Sasa meg valóban jó gyerek, ez volt az első Cybp videó amit megnéztem a triler kivételével, mert nem akarok semmit tudni. (Erre szerintem ebben volt a legtöbb konkrét infó/spoiler. :D)
én örülök hogy fps lett, főleg hogy távolsági fegyver lesz benne a több
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29844 2018.06.16. 19:38

Moby írta:Miért mi történtt steamen?
Nem tudjuk, mert eltinmaneltél mindenki barátlistájáról.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29845 2018.06.16. 19:40

Micsu írta:én örülök hogy fps lett, főleg hogy távolsági fegyver lesz benne a több
Ja, egy cyberpunk akció-RPG-hez megy az FPS-beütés, már csak a távolsági fegyverek miatt is. Lásd System Shock, Deus Ex. Persze mindent meg lehet csinálni jól többféle nézetből, de így örülök, hogy kevésbé GeoW-alapú lesz. Meg hát amúgy is mindennek hát mögötti nézetből kell játszódnia, ez most nem így lesz. Nem mintha nem várnám TPS-RPG-ként.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #29846 2018.06.16. 20:02

Quiet place egesz jo volt! Szakall, kisgyerek mindenesetre csekk!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29847 2018.06.16. 20:07

Greyfox írta:Quiet place egesz jo volt! Szakall, kisgyerek mindenesetre csekk!
Bírom Emily Blunt alakításait, még az is elmegy, ha szakállt növesztett, de ha gyereket is, akkor skip :szomoru1:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29848 2018.06.16. 20:11

Greyfox írta:Quiet place egesz jo volt! Szakall, kisgyerek mindenesetre csekk!
A premisszája baromi érdekes volt, maga a film már csak simán okés volt.
A 12 katonát néztük tegnapelőtt, mert 690 volt a jegy és erre volt szabad hely. Chris Hemsworth (Thor) lövöldözik lóháton, egyébként meg a Mesterlövésznél valamivel kevésbé sértő amcsi propaganda. Pár sör után beülve, ilyen nyomott áron elment egynek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #29849 2018.06.16. 20:34

Zóanagyvarázsló írta:Nem tudjuk, mert eltinmaneltél mindenki barátlistájáról.

Na ez betonkemény...Feltettem a steamet, és üres tényleg a barátlistám. És most értettem meg, hogy Botond mit írt a jómúltkor, én meg végig azt hittem arról beszél, hogy el vagyok tűnve (kb 2-3 hónapja nem jelentkeztem be), eszerint válaszolgattam, és most vált világossá, miről volt szó egyáltalán. Semmilyen gyanús dolog nincs, nem utal semmi feltörésre, csak üres a barátlistám... :wilting:

/Pár hónapja a ps4 barátlistám ürült ki hasonló körülmények között, de ott a fiam lehetett a ludas, itt viszont ez fel sem merül: nem volt itthon pc sem.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #29850 2018.06.16. 21:29

benőmenő írta:A premisszája baromi érdekes volt, maga a film már csak simán okés volt.
A 12 katonát néztük tegnapelőtt, mert 690 volt a jegy és erre volt szabad hely. Chris Hemsworth (Thor) lövöldözik lóháton, egyébként meg a Mesterlövésznél valamivel kevésbé sértő amcsi propaganda. Pár sör után beülve, ilyen nyomott áron elment egynek.
Spoiler
Elég banális volt a "fegyver" ellenük, ahhoz, hogy erre eddig ne jött volna rá hadsereg/kutatók/szomszédnéni, ezért kicsit béna volt a vége, de végig lekötött. Ja, és nem szuperhősös, ma már az is valami!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29851 2018.06.16. 22:09

Moby írta:Na ez betonkemény...Feltettem a steamet, és üres tényleg a barátlistám. És most értettem meg, hogy Botond mit írt a jómúltkor, én meg végig azt hittem arról beszél, hogy el vagyok tűnve (kb 2-3 hónapja nem jelentkeztem be), eszerint válaszolgattam, és most vált világossá, miről volt szó egyáltalán. Semmilyen gyanús dolog nincs, nem utal semmi feltörésre, csak üres a barátlistám... :wilting:

/Pár hónapja a ps4 barátlistám ürült ki hasonló körülmények között, de ott a fiam lehetett a ludas, itt viszont ez fel sem merül: nem volt itthon pc sem.
Gabe nem nézte tétlenül a lázadásod. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #29852 2018.06.16. 22:19

DanielT írta:Gabe nem nézte tétlenül a lázadásod. :nezze:
100 más módon is büntethetne. De felmerült bennem az is, hogy valójában ti töröltetek engem.
Avatar
arty

Hozzászólás #29853 2018.06.17. 09:57

Moby írta:Miért mi történtt steamen?
un-friendeltél :(

Botond: giga oc gaming.
Avatar
arty

Hozzászólás #29854 2018.06.17. 10:09

Zóanagyvarázsló írta:Ez túlzás, de ha jó áron lemegy, akkor az olcsóbb jövőben bízva valóban észszerű elpasszolni. Reálisan nézve én sme hazsnálom ki az 1060-at, sőt amikkel játszok, azok vagy elfutnak bármin, vagy elérhetők hasonló minőségben One X-en. Persze a felület, a rosszul kötött kompromisszumok, a töltési idők még ezeknél is bekavarnának. De az 1080 Ti nyilván hozna ott is jó fps-t, ahol a világ legerősebb konzolja nem.
Vagy megvenni nem kellett volna (egyértelműen írhatjuk a leáld számlájára; és még én röhögtem anno sqj-n, amikor beültették itt a hintába...) vagy a bányászidény csúcsán eladni. Amire a onex jó: háromezeröté' letolni rajta az asscreedeket, tráblsúting nélküli forzázásra, jón rá a héló kéccázé' (gamepass triál). Nemtom miből fog az ms élni az elköv. 2 évben, de nem hiszem, h a gémingből :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29855 2018.06.17. 10:41

From féle szamurájosg*ci: Nem lesz karaktergenerálás, classok, szintlépés, fegyverek, armorok, multiplayer semmilyen formában. Valami secondary fegyverre lesz opció a műkézben.

Ha ennyire el akartak szakadni a formulától, akkor talán nem egy totál souls játéknak kinéző dolgot kellett volna csinálniuk.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29856 2018.06.17. 11:02

DanielT írta:From féle szamurájosg*ci: Nem lesz karaktergenerálás, classok, szintlépés, fegyverek, armorok, multiplayer semmilyen formában. Valami secondary fegyverre lesz opció a műkézben.

Ha ennyire el akartak szakadni a formulától, akkor talán nem egy totál souls játéknak kinéző dolgot kellett volna csinálniuk.
szerintem messze van a souls kinezettöl. oke, engine ugyanaz, ugyanazok keszitik, lesznek vizualis hasonlosagok, akar a menü megjeleneseben is, mert nem egy mindent nullarol kezdö bandarol van szo. a gameplay maga teljesen junik.
es szamurajgecizhetsz te is, mint Moby, MINDKETTEN jatszani fogtok vele. E :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29857 2018.06.17. 11:09

SlickAdam írta:szerintem messze van a souls kinezettöl. oke, engine ugyanaz, ugyanazok keszitik, lesznek vizualis hasonlosagok, akar a menü megjeleneseben is, mert nem egy mindent nullarol kezdö bandarol van szo. a gameplay maga teljesen junik.
es szamurajgecizhetsz te is, mint Moby, MINDKETTEN jatszani fogtok vele. E :nezze:
Először is, én szamurájosgecizek ÉS Moby is. :P Másodszor egy TPS akciójáték, kardozással, közelharccal. ez hol nem Souls? Csinálhattak volna TOTÁL más játékstílust. Semmi, de semmi különlegeset nem látok az eddigiek alapján. Ha nem a From csinálja, senki le se szarná kb.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #29858 2018.06.17. 11:17

DanielT írta:From féle szamurájosg*ci: Nem lesz karaktergenerálás, classok, szintlépés, fegyverek, armorok, multiplayer semmilyen formában. Valami secondary fegyverre lesz opció a műkézben.

Ha ennyire el akartak szakadni a formulától, akkor talán nem egy totál souls játéknak kinéző dolgot kellett volna csinálniuk.

phpBB [media]
Jó lesz ez! Én nagyon várom! :vigyor3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #29859 2018.06.17. 11:49

SlickAdam írta:szerintem messze van a souls kinezettöl. oke, engine ugyanaz, ugyanazok keszitik, lesznek vizualis hasonlosagok, akar a menü megjeleneseben is, mert nem egy mindent nullarol kezdö bandarol van szo. a gameplay maga teljesen junik.
es szamurajgecizhetsz te is, mint Moby, MINDKETTEN jatszani fogtok vele. E :nezze:
Ez egy hígfos. Akkor is az lenne, ha nem szamurájosgeci lenne, az már csak végleg a mocsár iszapjába tiporja a fejét.A from kiszopósodott, méghozzá nagyon. Hogy végleg-e, azt már csak a következő generációban fogjuk megtudni szerintem. Mondjuk ezek után tőlem mehetnek ezek is azonnali kényszerbontásra, különösebben nem izgat, hogy talán van-e még bennük olyan, amit érdemes elmondani.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29860 2018.06.17. 12:00

Moby írta:Ez egy hígfos. Akkor is az lenne, ha nem szamurájosgeci lenne, az már csak végleg a mocsár iszapjába tiporja a fejét.A from kiszopósodott, méghozzá nagyon. Hogy végleg-e, azt már csak a következő generációban fogjuk megtudni szerintem. Mondjuk ezek után tőlem mehetnek ezek is azonnali kényszerbontásra, különösebben nem izgat, hogy talán van-e még bennük olyan, amit érdemes elmondani.
örülök, hogy te egy trailer es par fejlesztöi info alapjan tökeletesen el tudod kepzelni, hogy milyen lesz vele jatszani, hogyan müköd a gyakorlatban. emlekszek, hogy elegge huzogattam a szemöldököm, amikor elöször hallottam a DaS vs BB gameplay különbsegekröl. lehet ezt mar eltemette a buksid, de emlekezz csak vissza pöppet! na ugye... . :nezze:
dehogyittenmostanjovalnagyobbakülönbsegugyhogyszaresamugyisszamurajlebeny!

EN kivarok. nekem se tetszik minden, amit eddig tudni lehet erröl az uj jatekrol. de rinyaval raerek az elsö hands-on-ig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29861 2018.06.17. 12:05

Moby írta:Ez egy hígfos. Akkor is az lenne, ha nem szamurájosgeci lenne, az már csak végleg a mocsár iszapjába tiporja a fejét.A from kiszopósodott, méghozzá nagyon. Hogy végleg-e, azt már csak a következő generációban fogjuk megtudni szerintem. Mondjuk ezek után tőlem mehetnek ezek is azonnali kényszerbontásra, különösebben nem izgat, hogy talán van-e még bennük olyan, amit érdemes elmondani.
Hány Ánuszkrídet is toltál végig? Me' nem emlékszem, hogy az Ubifost valaha így temetted volna...
Avatar
Moby

Hozzászólás #29862 2018.06.17. 12:18

DanielT írta:Hány Ánuszkrídet is toltál végig? Me' nem emlékszem, hogy az Ubifost valaha így temetted volna...
Magasról lehet nagyot esni, Az ubi túl nagyot már nem tud esni, de az igazság az, hogy ők inkább felfele bandukolnak az elmúlt 2-3 évben, mégha nem is túl meredeken. A from meg belekatapultál a mélysötétségbe. Ezzel a lószarral, meg VR címmel (amire szükségem lenne, de nem tőlük, az kurvaisten), meg ezekkel az agyalágyult dolgokkal, amik most ott történnek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29863 2018.06.17. 13:08

Moby írta:Magasról lehet nagyot esni, Az ubi túl nagyot már nem tud esni, de az igazság az, hogy ők inkább felfele bandukolnak az elmúlt 2-3 évben, mégha nem is túl meredeken. A from meg belekatapultál a mélysötétségbe. Ezzel a lószarral, meg VR címmel (amire szükségem lenne, de nem tőlük, az kurvaisten), meg ezekkel az agyalágyult dolgokkal, amik most ott történnek.
most kb ugyanazt csinálod amit dt nyomott a gowwal :) várd már meg még megjelenik, elhiszem hogy kurvára nem tetszik amit eddig láttál de a gowról is kb hasonlóan nyilatkoztál a megjelenés előtt és végülis goty lett :) (neked)
Avatar
Moby

Hozzászólás #29864 2018.06.17. 13:20

Micsu írta:most kb ugyanazt csinálod amit dt nyomott a gowwal :) várd már meg még megjelenik, elhiszem hogy kurvára nem tetszik amit eddig láttál de a gowról is kb hasonlóan nyilatkoztál a megjelenés előtt és végülis goty lett :) (neked)
Nem csak az nem tetszik, amit eddig láttam. Az legalább ennyire nem tetszik, amit nem láttam, de szívesen láttam volna. Ennek nincs egyetken olyan pontja, amiben az esély meglenne, hogy átcsússzon. De ha lenne is ilyen, a szamurájosgeci téma garantálja, hogy az sem fog eljutni résig.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29865 2018.06.17. 13:45

arty írta:un-friendeltél :(

Botond: giga oc gaming.
Steamon írgyá mán vissza plz. :o
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29866 2018.06.17. 13:56

Moby írta:Na ez betonkemény...Feltettem a steamet, és üres tényleg a barátlistám. És most értettem meg, hogy Botond mit írt a jómúltkor, én meg végig azt hittem arról beszél, hogy el vagyok tűnve (kb 2-3 hónapja nem jelentkeztem be), eszerint válaszolgattam, és most vált világossá, miről volt szó egyáltalán. Semmilyen gyanús dolog nincs, nem utal semmi feltörésre, csak üres a barátlistám... :wilting:

/Pár hónapja a ps4 barátlistám ürült ki hasonló körülmények között, de ott a fiam lehetett a ludas, itt viszont ez fel sem merül: nem volt itthon pc sem.
Annak idején nekem simán volt olyan, hogy fél évig el sem indítottam a klienst (és böngészőből sem léptem be), mert PS3 ment non-Steam pécézés ment, de sosem buktam egy barátot sem. Nem mintha felmerült volna, hogy ezért lenne, de sehogy sem sikerült hasonlóba futnom, semmilyen extrém nemhasználattal előidézni ezt a bugot (?).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29867 2018.06.17. 13:58

arty írta:Vagy megvenni nem kellett volna (egyértelműen írhatjuk a leáld számlájára; és még én röhögtem anno sqj-n, amikor beültették itt a hintába...) vagy a bányászidény csúcsán eladni. Amire a onex jó: háromezeröté' letolni rajta az asscreedeket, tráblsúting nélküli forzázásra, jón rá a héló kéccázé' (gamepass triál). Nemtom miből fog az ms élni az elköv. 2 évben, de nem hiszem, h a gémingből :D
A múltbeli döntéseiden nem akartam röhögni. Mármint a monitor előtt megtettem, de sosem kajánkodnék nyilvánosan rajtad :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29868 2018.06.17. 14:00

Greyfox írta:Jó lesz ez! Én nagyon várom! :vigyor3:
Ja, egyelőre simán érdekes játék lenne számomra From nélkül. Annyira meg ők sem kutyaütőek, hogy elriasszanak. Majd meglátjuk, hogy feudálisjapóskodás mennyire egyszerre esik be.

Nekem a backlog miatt 5 év múlva is korán lenne.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #29869 2018.06.17. 14:10

Rohadtul örülök, hogy nem még egy újraskinnelt szart adnak el, HATODJÁRA. Namármost a videóból kiderült, hogy most itt nem erről van szó. Aki souls-t akar, kifostak már eleget, van választék :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #29870 2018.06.17. 16:30

Greyfox írta:Rohadtul örülök, hogy nem még egy újraskinnelt szart adnak el, HATODJÁRA. Namármost a videóból kiderült, hogy most itt nem erről van szó. Aki souls-t akar, kifostak már eleget, van választék :D
naja. Az mindeenképp jobb irány, amikor az őket másolókat másolják, és már azt olyan putrimódon, hogy lesz ebben még easymód is :banplz:
Avatar
Necro

Hozzászólás #29871 2018.06.17. 16:34

Nekem nem teszik túlzottan a szamuráj téma, de örülök hogy a DaS lore-t elengedik.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29873 2018.06.17. 18:11

Botond írta:Előtte, utána.
Hehe, nice. :) Procikán húzzál, mert a régi beállításaid verik a mostanit és az eredményed látja kárát. Ezen már suhanni fog a Civ VI! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29874 2018.06.17. 18:48

Komolyan elhányom magam mindenétől. 40 sec-ig bírtam az ultra cringe szöveg miatt (is).

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29875 2018.06.17. 18:57

DanielT írta:Komolyan elhányom magam mindenétől. 40 sec-ig bírtam az ultra cringe szöveg miatt (is).
mindenetöl és 40 masodperc? mit lattal ennyi idö alatt? a föhöst? meg elkezdte mondani, hogy csinalt par pengét?
fárassz már baszki... :sniffles:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29876 2018.06.17. 19:30

SlickAdam írta:mindenetöl és 40 masodperc? mit lattal ennyi idö alatt? a föhöst? meg elkezdte mondani, hogy csinalt par pengét?
fárassz már baszki... :sniffles:
Ez a hányinger műdráma meg menőség, ahogy a bedessz papa magyaráz... BÖE.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29877 2018.06.17. 19:49

SlickAdam írta:mindenetöl és 40 masodperc? mit lattal ennyi idö alatt? a föhöst? meg elkezdte mondani, hogy csinalt par pengét?
fárassz már baszki... :sniffles:
Más ennyi idő alatt teljesen hajszálpontosan felméri, hogy mit tud az F1RS, szóval elég a 40 másodperc is. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29878 2018.06.17. 20:13

Botond írta:Más ennyi idő alatt teljesen hajszálpontosan felméri, hogy mit tud az F1RS, szóval elég a 40 másodperc is. :)
unalmas mar
Avatar
deep

Hozzászólás #29879 2018.06.17. 20:25

DanielT írta:Komolyan elhányom magam mindenétől. 40 sec-ig bírtam az ultra cringe szöveg miatt (is).
[video]nehisztizz.avi[/video]
Tehát tudod, hogy a játékban pont az apa fiú kapcsolatot nem szereted, de megnézel egy father and son trailert és lefikázod miatta a játékot, aminek a 20 órájából egyébként max fél óra a cutscene (se), aminek töredéke amiben ezt kibontják. Az igazság bajnoka lehetne kicsit objektívebb.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29881 2018.06.17. 20:32

deep írta:Tehát tudod, hogy a játékban pont az apa fiú kapcsolatot nem szereted, de megnézel egy father and son trailert és lefikázod miatta a játékot, aminek a 20 órájából egyébként max fél óra a cutscene (se), aminek töredéke amiben ezt kibontják. Az igazság bajnoka lehetne kicsit objektívebb.
De mennyi szakáll és gyerek van abban a 20 órában! Hát állatok vagyunk mi, hogy ezt a fertőt nézzük?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29882 2018.06.17. 21:16

deep írta:Tehát tudod, hogy a játékban pont az apa fiú kapcsolatot nem szereted, de megnézel egy father and son trailert és lefikázod miatta a játékot, aminek a 20 órájából egyébként max fél óra a cutscene (se), aminek töredéke amiben ezt kibontják. Az igazság bajnoka lehetne kicsit objektívebb.
Most jött ki ez a gennyes trailer. Ahol egy GOW játékban a megható vénfasz+kispatkány érzelmes kapcsolata a fő téma. Hogy dögölne meg szifiliszben mindkettő.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29883 2018.06.17. 21:28

DanielT írta:Most jött ki ez a gennyes trailer. Ahol egy GOW játékban a megható vénfasz+kispatkány érzelmes kapcsolata a fő téma. Hogy dögölne meg szifiliszben mindkettő.
nyugodj le, en se vagyok jo kapcsolatban apammal. :sir:
Avatar
deep

Hozzászólás #29884 2018.06.17. 21:40

DanielT írta:Most jött ki ez a gennyes trailer. Ahol egy GOW játékban a megható vénfasz+kispatkány érzelmes kapcsolata a fő téma. Hogy dögölne meg szifiliszben mindkettő.
Szard le a trailert és ne figyelj oda a patkányra. A játékélményt próbáld nézni, ami a lényeg, ne a körítést.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29885 2018.06.17. 22:12

SlickAdam írta:nyugodj le, en se vagyok jo kapcsolatban apammal. :sir:
a játék biztos jó de kratosnak ez az irány, öhmm khmm
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29886 2018.06.17. 22:14

Micsu írta:a játék biztos jó de kratosnak ez az irány, öhmm khmm
na akkor egy minimalis szpojler, csak erre a daddy dologra
Spoiler
NEM apa-fiu deluxe csapatrol van szo. kratos egy hideg köcsög volt a regi reszekben? na most is kabe annyira ert a fiahoz... legalabbis ugy indul a törtenet. meg en se ertem a vegere
Avatar
Botond

Hozzászólás #29887 2018.06.17. 22:22

DanielT írta:Hehe, nice. :) Procikán húzzál, mert a régi beállításaid verik a mostanit és az eredményed látja kárát. Ezen már suhanni fog a Civ VI! :eljen:
Felesleges. Full stock ennyit tud, kár kínozni a cuccot. Akkor egy két órát gyötörtem, tudom mit tudna, ha kínoznám, de nincs értelme. Ha kevés akkor veszek nagyobbat. Mondjuk idén nem jön ilyesmi, szóval szülinapomig kitart így. Jó ez. AC:syndicateben kellene még tesztelni, hogy így már értelmes e a kép vagy még mindig rángógörcsös.
Avatar
insp

Hozzászólás #29888 2018.06.17. 23:04

DanielT írta:Most jött ki ez a gennyes trailer. Ahol egy GOW játékban a megható vénfasz+kispatkány érzelmes kapcsolata a fő téma. Hogy dögölne meg szifiliszben mindkettő.


Abszolut nem ez viszi a hatan a sztorit. Sokkal inkabb Kratos multja vs. a koloknek mutatatando "pelda".
Btw, lesz olyan momentum a jatekban amit regi GOW-fankent csak ugy tudsz majd nyugtazni, hogy
Spoiler
aztakurva, erre nem szamitottam, now we are talking!


Sztori vegigjatszasa utan engem a platina annyira nem vonz, de tuti idorol-idore elo fogom venni, hogy kimaxoljam.

PS> sztorban meg par oraig felaron van Forza 7, most telepul nalam. :awink:
Avatar
arty

Hozzászólás #29889 2018.06.18. 00:38

Botond írta:Előtte, utána.
vicces, hogy milyen keveset ad a timespy, miközben gémek alatt 50%+ frém is kijöhet belőle... ha kiakar ;) (ezekszerint 2070ig megy fel a founders?)
Avatar
Botond

Hozzászólás #29890 2018.06.18. 09:33

arty írta:vicces, hogy milyen keveset ad a timespy, miközben gémek alatt 50%+ frém is kijöhet belőle... ha kiakar ;) (ezekszerint 2070ig megy fel a founders?)
2070el spiccre volt hegyezve a founder, meg amint többen jelezték a proci is gyilkolva volt erősen, már amennyire azzal a játékhűtővel ez lehetséges (vizesre akartam cserélni, ezért a legolcsóbb szar léghűtést vettem meg rá, azzal meg nem akartam elfőzni azért, aztán marad ez a bohóchűtés rajta, majd a 8magos intel kap rendes hűtőt, úgyis itt van már a kanyarban), szóval biztos nagyobb lenne a %-os távolság, ha tegnap is megkínoztam volna a gigát és mellé még a procit is, de egyrészt az télen volt 21 fokos lakásban, most meg 26 fokos a kecó, másrészt meg nem akarok én már kínozni senkit és semmit. :) Mértem egyet, hogy terhelés alatt omlik e, de nem, szóval mehet a géming. Syndicatet majd ma fogom megnézni vele.

Vissza: “Leáldozott.hu”