A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29611 2018.06.13. 07:35

Ezt a jelenetet is csak így lehet menteni...

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29612 2018.06.13. 08:12

volt elvileg valami pc gaming show is tegnap. azzal mi van? vagy csak egy jatekröl szolt? MINING: THE GAME ? :banplz:
Avatar
deep

Hozzászólás #29613 2018.06.13. 08:19

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #29614 2018.06.13. 08:44

Moby írta:Pécé már csak a melósnotebook van, azt meg ritkán veszem elő. Mit csináljak a steam-el? Írjam ki cédére, és pörgessem a gyíkomon? :D
Ha így tennél, a steames játékaid akkor is futnának olyan minőségben frém és egyéb tekintetben, mint amit a lukasps4proból kicsikarsz. ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #29615 2018.06.13. 09:21

Botond írta:Ha így tennél, a steames játékaid akkor is futnának olyan minőségben frém és egyéb tekintetben, mint amit a lukasps4proból kicsikarsz. ;)
Ráadásul épp azon az eszközön, amire leginkább érdemesek :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29616 2018.06.13. 09:36

deep írta:rezidens cváj
jofele, de a kommentar nelküli verzio sokkal jobb. ezek a bored f@szok kikeszitenek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29617 2018.06.13. 09:37

deep írta:[video]resi2.avi[/video]
Ezlegalábbrezi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29618 2018.06.13. 09:40

Moby írta:Ráadásul épp azon az eszközön, amire leginkább érdemesek :D
Na azé túlzásokba ne essünk. PC géming > all. És vannak rendes eszközök, neked is ott volt a tiáj. Az hogy most éppen a dagonya korszakod éled és a pc géminget ignorálod attól még mindig az a csúcs. Persze van aki kevesebbel is beéri, de ő majd elszámol a lelkiismeretével a purgatóriumban.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #29619 2018.06.13. 09:47

Más :D
Tegnap tragikus módon elhalálozott a t460-am bootolásnál már le is halt mint az állat, be is dobtam a szervizbe remélem gyorsan meglesz,most azon gondolkodom javítás után megérné e eladnom és váltani egy t470-re valami felárral vagy inkább tartsam meg továbbra mert amúgy imádom.

Valaki használ innen USB-c dokkolót ? Dell-es géphez van itt a cégnél de nem tudom a lenovo dokkoló jó e már.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29620 2018.06.13. 10:02

donatus13 írta:Más :D
Tegnap tragikus módon elhalálozott a t460-am bootolásnál már le is halt mint az állat, be is dobtam a szervizbe remélem gyorsan meglesz,most azon gondolkodom javítás után megérné e eladnom és váltani egy t470-re valami felárral vagy inkább tartsam meg továbbra mert amúgy imádom.

Valaki használ innen USB-c dokkolót ? Dell-es géphez van itt a cégnél de nem tudom a lenovo dokkoló jó e már.
470-re azért lehet érdemes, mert abban benne van az a chip, ami a Youtube videókat natívan dekódolja, minimális procihasználattal.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29621 2018.06.13. 10:20

Botond írta:Na azé túlzásokba ne essünk. PC géming > all. És vannak rendes eszközök, neked is ott volt a tiáj. Az hogy most éppen a dagonya korszakod éled és a pc géminget ignorálod attól még mindig az a csúcs. Persze van aki kevesebbel is beéri, de ő majd elszámol a lelkiismeretével a purgatóriumban.
csucs, pixelben. minden gaming megnyilvanulasod (bar mostanaban ugy latom kapsz kellemes, igazi elmenyeket ninty-töl...) a pixelekröl szol.
Moby fantasztikusan szorakozik, mert leszarja a P-t, meg az fps-t. jo okes, szerintem is PC a nyerö, ha multi cimröl van szo. de a GIGAEX-ek mellett nem lehet elmenni. legyen az Sony vagy Nintendo GIGAEX... ez a "PC géming > all" eleg beszükült latasmod. csak tech kontextusban ervenyes. ha a szorakozas a fontos (az kene hogy legyen), akkor igy nez ki a dolog:
PC + PS4 + Switch = fun
és:
R.I.P. MS :mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29622 2018.06.13. 10:29

SlickAdam írta:csucs, pixelben. minden gaming megnyilvanulasod a pixelekröl szol.
az is kabare, hogy a Switch-et es az iPad-et egy kontextusban emlegeted. szerinted az iOS gaming superior, mert... erösebb a kütyü. szebb a kijelzö, nagyobb a felbontas... ezek az erveid. de meg mindig nem tudom milyen AAA jatekok vannak iOS-re. elhiszem, hogy eleted vegeig eljatszol a Civilizacioval, de en multkor felmentem a Store-ba megnezni, hogy mifele csuda platform lett az iOS scene, miota nem neztem ra, es hat... pötyi pötyi mobil jatekok, kabe mint 3 evvel korabban. LOL
Minecraft-al az elen, kedvenced ;)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #29623 2018.06.13. 10:36

SlickAdam írta:csucs, pixelben. minden gaming megnyilvanulasod (bar mostanaban ugy latom kapsz kellemes, igazi elmenyeket ninty-töl...) a pixelekröl szol.
Moby fantasztikusan szorakozik, mert leszarja a P-t, meg az fps-t. jo okes, szerintem is PC a nyerö, ha multi cimröl van szo. de a GIGAEX-ek mellett nem lehet elmenni. legyen az Sony vagy Nintendo GIGAEX... ez a "PC géming > all" eleg beszükült latasmod. csak tech kontextusban ervenyes. ha a szorakozas a fontos (az kene hogy legyen), akkor igy nez ki a dolog:
PC + PS4 + Switch = fun
és:
R.I.P. MS :mf2:
Ugyan nem kötekedésből mert én nagyon próbálom szeretni a nintendót és mivel még mindig majd napi 5 órát utazom még jó is lenne a switch, de milyen gigaexekről beszélünk ? 20 éve mario van, meg zelda, az egyedüli "új" játékuk az a splatoon volt kb. Továbbra is oké a nintendo létjogosultsága, csak szerintem igazából nem csinálnak semmit, és amikor meglátom hogy a princesst elrabolják, hányinger kap el.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29624 2018.06.13. 10:41

SlickAdam írta:csucs, pixelben. minden gaming megnyilvanulasod (bar mostanaban ugy latom kapsz kellemes, igazi elmenyeket ninty-töl...) a pixelekröl szol.
Moby fantasztikusan szorakozik, mert leszarja a P-t, meg az fps-t.
Leszarni ezeket csak az tudja, akinek fingja nincs a témáról, sose látott semmit. Racionalizálni, ideológiát gyártani azt lehet, de ha lenne az összes Sony exlu pc-re, nagyon meglepne, ha a LUKmágus nem azon tolná őket. Jó frémmel, jó FOV-val, stb. Aztán ki tudja! Főleg nála... :ravasz1:
Avatar
Botond

Hozzászólás #29625 2018.06.13. 10:48

SlickAdam írta:az is kabare, hogy a Switch-et es az iPad-et egy kontextusban emlegeted. szerinted az iOS gaming superior, mert... erösebb a kütyü. szebb a kijelzö, nagyobb a felbontas... ezek az erveid. de meg mindig nem tudom milyen AAA jatekok vannak iOS-re. elhiszem, hogy eleted vegeig eljatszol a Civilizacioval, de en multkor felmentem a Store-ba megnezni, hogy mifele csuda platform lett az iOS scene, miota nem neztem ra, es hat... pötyi pötyi mobil jatekok, kabe mint 3 evvel korabban. LOL
Minecraft-al az elen, kedvenced ;)
iOSre van 83 csilliárd játék. Ennek tízezrelék része ami AAA vagy még kisebb része, és akkor ugye ott a maradék, ami fostenger. Ebben amúgy teljesen párhuzamosan fut a switchel, ott is a kínálat 99%-a pont olyan fos mobil játékok portja amiket az iOSnél fikázol. Akkor a switch is szar, mert arra is van randommobilfos? Switchre van 10-12 cím ami értelmezhető, annak a fele 5-10 éves pc játék portja. És van összesen ~100 játék, a maradék ~90 az mobilport, nagyrészt a fosokból. Szóval itt kb semmi különség, ez a piacon eladható formula, a switch ebből a szempontból az iOS, android storet kezdte el ezzel koppintani. Napi szinten nézem mi jelenik meg, mi akciós, mi mennyi, szóval elég jól képben vagyok switch kínálattal.
iOS címeket már elkezdtem sorolni egy tucatszor legalább, mindig lesöpröd, hogy de az nem márió meg Zelda, szal nem is aaa. Szóval ebbe nem állok bele megint. Van sokkal több minőségi játék iOSre, mind switchre, mert 823 csillárd észrevehetetlenül kis százaléka az sokkal több cím, mint ~100 játék ugyanakkor %-a. Ez szimpla matek. Hibahatárral együtt is igaz ez.
A PC géming meg pont azért szuperior minden más felett, mert ott minden műfaj megjelenik, míg a konzolokon csak egy egy részük. Igen, lehet hogy az adott konzolon hangsúlyosabb egy egy irány, és arra ráfekszenek, nyúzzák hányásig, de pc-n pont ez a jó, hogy mikor már hánysz a gyerek+szakál kombótól, akkor van helyette rengeteg minden más. Pl civ6. Konzolról komplett stílusok hiányoznak, ezért alsóbbrendű dolog, a frém meg a pixel csak egy plusz, amin azért szoktam lovagolni, mert egy fél éve még ez volt a mindent meghatározó szempont, aztán most várnám az uraktól, hogy felköpnek és aláállnak. :) Én voltam az egyetlen aki kiállt a kisebb felbontású platformok mellett, hogy igenis ott is vannak szép dolgok, és én vagyok az egyetlen akinek van otthon switch és egy szavam nincs a 720pre. Nyílván az ipadnek nagyobb a felbontása, de kit nem ez a fő összehasonlítási alapom. Ez csak a topik fél évvel ezelőtti tutimegmondásai miatt érdekes. :D Amúgy meg 4k alatt nincs élet. :P
Avatar
arty

Hozzászólás #29626 2018.06.13. 10:51

SlickAdam írta:csucs, pixelben. minden gaming megnyilvanulasod (bar mostanaban ugy latom kapsz kellemes, igazi elmenyeket ninty-töl...) a pixelekröl szol.
Moby fantasztikusan szorakozik, mert leszarja a P-t, meg az fps-t. jo okes, szerintem is PC a nyerö, ha multi cimröl van szo. de a GIGAEX-ek mellett nem lehet elmenni. legyen az Sony vagy Nintendo GIGAEX... ez a "PC géming > all" eleg beszükült latasmod. csak tech kontextusban ervenyes. ha a szorakozas a fontos (az kene hogy legyen), akkor igy nez ki a dolog:
PC + PS4 + Switch = fun
és:
R.I.P. MS :mf2:
az alkalmazás hibát észlelt és leáll is tech kontextus? ;)
merakkor a pécé a legalja: bár dobott már játék psen és xen is a dashra, ez jóval kevésbé jellemzője azon platformoknak :P

persze nem kétlem, hogy Botondnál nem jön elő semmi gond, illetve dani azokat az egyperceseket is ÉLVEZI (=FUN), amit az esetleges troubleshootingal tölt........
Avatar
arty

Hozzászólás #29627 2018.06.13. 10:53

donatus13 írta:Ugyan nem kötekedésből mert én nagyon próbálom szeretni a nintendót és mivel még mindig majd napi 5 órát utazom még jó is lenne a switch, de milyen gigaexekről beszélünk ? 20 éve mario van, meg zelda, az egyedüli "új" játékuk az a splatoon volt kb. Továbbra is oké a nintendo létjogosultsága, csak szerintem igazából nem csinálnak semmit, és amikor meglátom hogy a princesst elrabolják, hányinger kap el.
moba asszem nincs (még?) rá. de mi érdekelne egyáltalán? mert az idei trend már kb az, hogy MINDEN jön swiccsre IS - döbbenet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #29628 2018.06.13. 11:03

Botond írta:Na azé túlzásokba ne essünk. PC géming > all. És vannak rendes eszközök, neked is ott volt a tiáj. Az hogy most éppen a dagonya korszakod éled és a pc géminget ignorálod attól még mindig az a csúcs. Persze van aki kevesebbel is beéri, de ő majd elszámol a lelkiismeretével a purgatóriumban.
Neked, aki civezik nyilván az, azzal szórakozol jól, nincs is másra. Én szakállasgyerekkel meg sonythegame-el szórakozok jól, nekem meg ez. Örömmel dagonyázok benne. Nincs itthon pécé fél éve. Egyetlen pillanatra nem hiányzott ezidő alatt. That's all folks.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29629 2018.06.13. 11:03

donatus13 írta:Ugyan nem kötekedésből mert én nagyon próbálom szeretni a nintendót és mivel még mindig majd napi 5 órát utazom még jó is lenne a switch, de milyen gigaexekről beszélünk ? 20 éve mario van, meg zelda, az egyedüli "új" játékuk az a splatoon volt kb. Továbbra is oké a nintendo létjogosultsága, csak szerintem igazából nem csinálnak semmit, és amikor meglátom hogy a princesst elrabolják, hányinger kap el.
az a baj, hogy te csak annyit tudsz ezekröl, hogy Zelda, uj Zelda, uj Zelda, ... uj Mario, uj Mario, ...
es (tevesen) ugy gondolod (Micsu-val egyetemben), hogy akkor ezek ugyanazok a jatekok. pedig nem.

a Mario jatekokban a törtenet 5 masodperc. na jo, a legujabb reszben talan 2 perc is megvan összesen. nem ez a lenyeg. ha ez kell, ott vannak a masik masina törtenet központu jatekai. uj Zelda-ban is naggybol NULLA a sztori.

igy kell elkepzelni:
- Ubisoft csinal EGY jatekot (UBISOFT THE GAME). rahuz egy uj köntöst, eszközöl par ujitast (ez sokszor csak illuzio), hozzaad egy ZS kategorias sztorit es kesz az "uj" jatek.
- Nintendo-nal a karakterek fixek, latvany valtozHAT valamennyit, es a törtenet is többe kevesbe ugyanaz. a GAMEPLAY-t erintö valtozasok / finomitasok a lenyeg naluk. es hogy ELVEZETES legyen a jatek. mert lehet ugye elemezni, hogy az uj Zelda-ban az "esik az esö, akkor csuszos a fal" csak egy egyszerü if-statement, vagy hogy az ezer eves Krízis-ben sokkal jobb a FIZIKA(tm), de kihasznalja a Krizis azt a fizikat? minimalisan. inkabb csak a modderek. mig a Zelda arra epit mindent.

ugyhogy teves ez a "nem csinalnak semmit" latas. nagyon is csinalnak. ha a többi studio ugyanigy fokuszalna a szorakozasra, hasonlo mertekben valtoztatnak a gameplay-t a szokasos skin-change MELLETT, akkor folyamatosan mestermüvek születnenek.

ki kell probalni. jo esellyel te is azon kapnad magad, hogy folyamatosan vigyorogsz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2018.06.13. 11:06-kor.
Avatar
Moby

Hozzászólás #29630 2018.06.13. 11:04

Majd ha hiányozni fog, teszek az asztalra megint egyet.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29631 2018.06.13. 11:05

DanielT írta:Leszarni ezeket csak az tudja, akinek fingja nincs a témáról, sose látott semmit. Racionalizálni, ideológiát gyártani azt lehet, de ha lenne az összes Sony exlu pc-re, nagyon meglepne, ha a LUKmágus nem azon tolná őket. Jó frémmel, jó FOV-val, stb. Aztán ki tudja! Főleg nála... :ravasz1:
neki nagyon is sok a pú-ja, de ugy döntött a kenyelmet valasztja. amikor meg rajön a buhera, LUKat vag gyorsan.:D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29632 2018.06.13. 11:14

Botond írta:iOSre van 83 csilliárd játék. Ennek tízezrelék része ami AAA vagy még kisebb része, és akkor ugye ott a maradék, ami fostenger. Ebben amúgy teljesen párhuzamosan fut a switchel, ott is a kínálat 99%-a pont olyan fos mobil játékok portja amiket az iOSnél fikázol. Akkor a switch is szar, mert arra is van randommobilfos? Switchre van 10-12 cím ami értelmezhető, annak a fele 5-10 éves pc játék portja. És van összesen ~100 játék, a maradék ~90 az mobilport, nagyrészt a fosokból. Szóval itt kb semmi különség, ez a piacon eladható formula, a switch ebből a szempontból az iOS, android storet kezdte el ezzel koppintani. Napi szinten nézem mi jelenik meg, mi akciós, mi mennyi, szóval elég jól képben vagyok switch kínálattal.
iOS címeket már elkezdtem sorolni egy tucatszor legalább, mindig lesöpröd, hogy de az nem márió meg Zelda, szal nem is aaa. Szóval ebbe nem állok bele megint. Van sokkal több minőségi játék iOSre, mind switchre, mert 823 csillárd észrevehetetlenül kis százaléka az sokkal több cím, mint ~100 játék ugyanakkor %-a. Ez szimpla matek. Hibahatárral együtt is igaz ez.
A PC géming meg pont azért szuperior minden más felett, mert ott minden műfaj megjelenik, míg a konzolokon csak egy egy részük. Igen, lehet hogy az adott konzolon hangsúlyosabb egy egy irány, és arra ráfekszenek, nyúzzák hányásig, de pc-n pont ez a jó, hogy mikor már hánysz a gyerek+szakál kombótól, akkor van helyette rengeteg minden más. Pl civ6. Konzolról komplett stílusok hiányoznak, ezért alsóbbrendű dolog, a frém meg a pixel csak egy plusz, amin azért szoktam lovagolni, mert egy fél éve még ez volt a mindent meghatározó szempont, aztán most várnám az uraktól, hogy felköpnek és aláállnak. :) Én voltam az egyetlen aki kiállt a kisebb felbontású platformok mellett, hogy igenis ott is vannak szép dolgok, és én vagyok az egyetlen akinek van otthon switch és egy szavam nincs a 720pre. Nyílván az ipadnek nagyobb a felbontása, de kit nem ez a fő összehasonlítási alapom. Ez csak a topik fél évvel ezelőtti tutimegmondásai miatt érdekes. :D Amúgy meg 4k alatt nincs élet. :P
tenyleg nem emlekszek. mondjuk az iPad-es Civilization a Switch uj Zelda-ja. mi a Mario Odyssey megfelelöje? vagy a Mario Kart-é? vagy a Xenoblade-é? vagy ... ?
3 cimet kerek :P

mondom, a PC a teljes moka RÉSZE. igen, nincs minden PS4-re, olyankor atül az ember PC-hez (ha megengedheti maganak). egy csapat, mindenkinek megvan a maga feladata.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29633 2018.06.13. 11:15

deep írta:RE2Make
Ez PS-es műsorvezető akkora alákérdezős seggnyaló benyomását kelti, szerintem a mail fiókját valósággal bombázza az MTVA. :hehe:
A japók pedig még minig aranyosak, mennyire nem megy nekik az angol. "Klászik gémpréjj.." :vigyor3:
Avatar
Moby

Hozzászólás #29634 2018.06.13. 11:20

Vékonyan pécégéming érintett, de épp porig ég a ramiris, nincsenek tőlem messze, a lángokat is látom, régen sokat vásároltam náluk, még az ipon előtti korszakban.
Spoiler
Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #29635 2018.06.13. 11:27

SlickAdam írta:az a baj, hogy te csak annyit tudsz ezekröl, hogy Zelda, uj Zelda, uj Zelda, ... uj Mario, uj Mario, ...
es (tevesen) ugy gondolod (Micsu-val egyetemben), hogy akkor ezek ugyanazok a jatekok. pedig nem.
Nekem pontosan ez a bajom, unom a karaktereket már, elég volt márió meg zelda is, legyen helyette kőműves lucas vagy bárki, csak ne ugyan az legyen. Ezt a piros sapkás köcsögöt már 10 évesen is unni kezdtem pedig akkor még csak 100 része volt kiadva.

Én is játszottam a wii-n a super mario galaxy-val tetszett és oké, de nem lehetne már helyette más ?

De én örülök a sikerüknek na, csak már nem bírom ezt értékelni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29636 2018.06.13. 11:32

SlickAdam írta:tenyleg nem emlekszek. mondjuk az iPad-es Civilization a Switch uj Zelda-ja. mi a Mario Odyssey megfelelöje? vagy a Mario Kart-é? vagy a Xenoblade-é? vagy ... ?
3 cimet kerek :P

mondom, a PC a teljes moka RÉSZE. igen, nincs minden PS4-re, olyankor atül az ember PC-hez (ha megengedheti maganak). egy csapat, mindenkinek megvan a maga feladata.
Zelda helyett van Aralon, vagy baldrus gatek, vagy titan quest, vagy sw:kotor vagy ffxv pocketedition vagy lehet van még jó rpg a platformra, de én ezeket játszottam a jók közül. Kalaposmárió helyett ott a komplett sonic kínálat (ami van switchre is), vagy a raymanek (az is van switchre). Platformerek nem az én világom, abból nem tudok ennyire okosat mondani. Mario kart helyett ott is van f1racing stars, ami ugyanez a kiddie stílusú autóverseny, csak nem márió, Zelda meg link ül a kocsikban hanem az f1 arcok. Xenobladel sose toltam egy másodpercet se, ott most nem lőném be youtube videó alapján, hogy az kb mi lehet iOS szinten. De ott vannak a körökre osztott stratégiák, ahol van ugye a nyuszis márió az xcom ellen, amit már kiveséztünk, hogy a kettő komplexitásban nincs egy gondolatkörben. Meg civ6. Aztán ott vannak a kalandjátékok, iOSre ugye abból van végtelen plusz kettő day of the tentacle és full throttle remasterektől elkezdve az újakig minden. Telltale teljes kínálata nem csak 1-1 kiragadott darab, mint switchen, lego játékok ugyanez.
Mindegy, szerinted csak angrybirds2 van, meg pukizóapp, akármit mondok. Nyilván aki ilyet keres az ilyet talál, aki meg beleszánja az időt az már csak véletlenül is talál gyöngyszemeket 82 csilliárd app között, már csak a nagy számok törvénye miatt is kell lennie benne jónak, ha máshogy nem akkor véletlenül. :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29637 2018.06.13. 11:34

donatus13 írta:Nekem pontosan ez a bajom, unom a karaktereket már, elég volt márió meg zelda is, legyen helyette kőműves lucas vagy bárki, csak ne ugyan az legyen. Ezt a piros sapkás köcsögöt már 10 évesen is unni kezdtem pedig akkor még csak 100 része volt kiadva.

Én is játszottam a wii-n a super mario galaxy-val tetszett és oké, de nem lehetne már helyette más ?

De én örülök a sikerüknek na, csak már nem bírom ezt értékelni.
jogos. de ez van, nekik megvannak a regi klasszikus frencsajzaik, amiket meg a 80 eves piroska neni is felismer. ez a birodalmuk. neha-neha meg felbukkan egy Splatoon vagy egy ARMS (mindkettö tök egyedi es szorakoztato). vagy egy Xenoblade. vagy egy Fire Emblem. vagy egy Metroid. vagy ... hopp-hopp! ezeket is unod? :ravasz1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29638 2018.06.13. 11:39

Botond írta:Zelda helyett van Aralon, vagy baldrus gatek, vagy titan quest, vagy sw:kotor vagy ffxv pocketedition vagy lehet van még jó rpg a platformra, de én ezeket játszottam a jók közül. Kalaposmárió helyett ott a komplett sonic kínálat (ami van switchre is), vagy a raymanek (az is van switchre). Platformerek nem az én világom, abból nem tudok ennyire okosat mondani. Mario kart helyett ott is van f1racing stars, ami ugyanez a kiddie stílusú autóverseny, csak nem márió, Zelda meg link ül a kocsikban hanem az f1 arcok. Xenobladel sose toltam egy másodpercet se, ott most nem lőném be youtube videó alapján, hogy az kb mi lehet iOS szinten. De ott vannak a körökre osztott stratégiák, ahol van ugye a nyuszis márió az xcom ellen, amit már kiveséztünk, hogy a kettő komplexitásban nincs egy gondolatkörben. Meg civ6. Aztán ott vannak a kalandjátékok, iOSre ugye abból van végtelen plusz kettő day of the tentacle és full throttle remasterektől elkezdve az újakig minden. Telltale teljes kínálata nem csak 1-1 kiragadott darab, mint switchen, lego játékok ugyanez.
Mindegy, szerinted csak angrybirds2 van, meg pukizóapp, akármit mondok. Nyilván aki ilyet keres az ilyet talál, aki meg beleszánja az időt az már csak véletlenül is talál gyöngyszemeket 82 csilliárd app között, már csak a nagy számok törvénye miatt is kell lennie benne jónak, ha máshogy nem akkor véletlenül. :D
hasonlo kaliberü cimeket kertem, nem ocska alternativakat (Giana Sisters...khmm). most komolyan regi RPG-k portjait vagy csak siman lenyegesen gyengebb jatekokat hozol fel? Sonic vs Mario 3D? F1 Racing Stars vs Mario Kart? biztos vagyok benne, hogy te is erzed, hogy ez nagyon gaz lista. SUPERIOR iOS. az...

de mindezt elnezem neked, mert ott van a Switch a birtokodban es TUDOM, hogy nagyon jol szorakozol vele :puszi:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29639 2018.06.13. 11:47

SlickAdam írta:SUPERIOR iOS. az...
ha van jo XCOM port, az tenyleg najsz. viszont kalandjatekok vannak Switch-re is, attol nem lesz jobb az iOS, hogy ezek a közös cimek picit elesebbek. feltetelezem ezekre az INDIE stilusu jatekokra gondoltal korabban. ezek valoban ömlenek Switch-re. viszont Cut The Rope es hasonlo mobil cuccok meg nincsenek. ugy tudom...
ezert egyezzünk ki egy handheld team-ben is:
- Switch: IGAZI és uj (nintendo) AAA cimek + indie tenger
- iOS: regi portok, 1-2 ujabb port (ami passzol a tapihoz), indie cimek + pötty-pötty tenger
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2018.06.13. 11:48-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29640 2018.06.13. 11:48

SlickAdam írta:hasonlo kaliberü cimeket kertem, nem ocska alternativakat (Giana Sisters...khmm). most komolyan regi RPG-k portjait vagy csak siman lenyegesen gyengebb jatekokat hozol fel? Sonic vs Mario 3D? F1 Racing Stars vs Mario Kart? biztos vagyok benne, hogy te is erzed, hogy ez nagyon gaz lista. SUPERIOR iOS. az...

de mindezt elnezem neked, mert ott van a Switch a birtokodban es TUDOM, hogy nagyon jol szorakozol vele :puszi:
Na pont ez a szemellenzős vakság, hogy az F1 racing star és a máriókart között is utcahossznyi különbséget látsz, amikor nincs egy hajszál se. Ugyanaz a kiddie cucc mindkettő, gondolom a codemaster koppintott a nintendóról, de sikerült nekik jól megoldani a feladatot, ugyanazt hozza mindkettő, az egyszerű fanboikodás, hogy ha márió/link ül a trüntyiben nem hamilton/vettel akkor az égésföld. Innen kezdve elég vicces, ha a szűklátókörőséget próbálod egy mondatodba belefogalmazni. :) Mindegy, győzködd magad, hogy az az 5-6 cím a világ. Fire emblem is van iosre amúgy. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29641 2018.06.13. 11:52

SlickAdam írta:volt elvileg valami pc gaming show is tegnap. azzal mi van? vagy csak egy jatekröl szolt? MINING: THE GAME ? :banplz:
nahat a nincsendo konfnal megint nem volt lejjebb, lesz fortniteotok na, egy ujsag showjan is boven vt annyi ertekelheto cim mint a nincsendojen
Avatar
Micsu

Hozzászólás #29642 2018.06.13. 11:52

Moby írta:Neked, aki civezik nyilván az, azzal szórakozol jól, nincs is másra. Én szakállasgyerekkel meg sonythegame-el szórakozok jól, nekem meg ez. Örömmel dagonyázok benne. Nincs itthon pécé fél éve. Egyetlen pillanatra nem hiányzott ezidő alatt. That's all folks.
de van ipadre is :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29643 2018.06.13. 11:55

Botond írta:Na pont ez a szemellenzős vakság, hogy az F1 racing star és a máriókart között is utcahossznyi különbséget látsz, amikor nincs egy hajszál se. Ugyanaz a kiddie cucc mindkettő, gondolom a codemaster koppintott a nintendóról, de sikerült nekik jól megoldani a feladatot, ugyanazt hozza mindkettő, az egyszerű fanboikodás, hogy ha márió/link ül a trüntyiben nem hamilton/vettel akkor az égésföld. Innen kezdve elég vicces, ha a szűklátókörőséget próbálod egy mondatodba belefogalmazni. :) Mindegy, győzködd magad, hogy az az 5-6 cím a világ. Fire emblem is van iosre amúgy. :)
PS3-on probaltam anno az F1 Racing Star demo-jat, 5 percet birtam. kabe az a szint, mint ha tehetsegkutaton egy felreszeg rednekk skót haziasszony megprobalna Billie Holiday-t enekelni... uristen! ha mar kart cimet emlitesz, ami felveheti a versenyt, akkor max a Sonic All-Star Racing jöhet szoba (nemtom van-e iOS-re), de az az igazsag, hogy az se közeliti meg a tökelyre csiszolt valodi Mario Kart jatekmenetet. ha szerinted ugyanaz a kettö, mert... kartok vannak benne ill. a FE mobil jatek ugyanaz, mint a soron következö Switch-es FE, mert... ugyanaz a címe, akkor nincs miröl beszelnünk. ezt te mar csak makacssagbol tolod, nem hiszem el, hogy ennyire ne lennel kepben.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29644 2018.06.13. 11:57

Micsu írta:nahat a nincsendo konfnal megint nem volt lejjebb, lesz fortniteotok na, egy ujsag showjan is boven vt annyi ertekelheto cim mint a nincsendojen
tenyleg nem. katasztrofa volt. ev vegere betettek a Smash pimpelt portot huzocimnek... mehh. nagyon belekenyelmesedtek a helyzetükbe. ugy latszik az engem erdeklö cimek mind 2019-re csusznak... :(
Avatar
Botond

Hozzászólás #29645 2018.06.13. 11:59

SlickAdam írta:viszont Cut The Rope es hasonlo mobil cuccok meg nincsenek. ugy tudom...
Ezzel kapcsolatban csak két kérdésem lenne:
1. Te hol élsz? Nézd már meg a 10 usd/eur alatti játékokat switchen, hogy oda mik szöktek fel. Személyes kedvencem. Egy darab kínai csávó írt egy körökre osztott enginet és azt skinezi újra, kb 3 havonta van új játéka más-más korokban. iOSen fent van ugyanilyen játéka minden történelmi korban, összesen vagy egy tucat.
2. Ha lenne cut the rope meg angrybirds2 meg pukizóapp switchre, akkor az azt jelentené, hogy a máriókart egy igénytelen fos? Hogy a Zelda egy langyos lóhúgy és csak lehúzás? Ha hirtelen megjelenne 20000 ilyen fos a nintendo switch storeban akkor ki tudnánk jelenteni, hogy az egész egy igénytelen hülyegyerekeknek való nudli? Milyen kihatással lenne a rendes játékokra az hogy x,y vagy z mennyiségű a fos a storeban? Mert amúgy a 10usd/eur alatti kategória az egy az egyben megvan iOSen is, ha emiatt az iOS egy fos, akkor az a rossz hírem, hogy a switch is az, ha meg ezek igényes indie cuccok, akkor az a jó hírem, hogy az iOS tele van igényes indie cuccokkal. :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #29646 2018.06.13. 12:01

SlickAdam írta:PS3-on probaltam anno az F1 Racing Star demo-jat, 5 percet birtam. kabe az a szint, mint ha tehetsegkutaton egy felreszeg rednekk skót haziasszony megprobalna Billie Holiday-t enekelni... uristen! ha mar kart cimet emlitesz, ami felveheti a versenyt, akkor max a Sonic All-Star Racing jöhet szoba (nemtom van-e iOS-re), de az az igazsag, hogy az se közeliti meg a tökelyre csiszolt valodi Mario Kart jatekmenetet. ha szerinted ugyanaz a kettö, mert... kartok vannak benne ill. a FE mobil jatek ugyanaz, mint a soron következö Switch-es FE, mert... ugyanaz a címe, akkor nincs miröl beszelnünk. ezt te mar csak makacssagbol tolod, nem hiszem el, hogy ennyire ne lennel kepben.
Egyrészt hogyne lenne?! Persze, hogy van, másrészt meg tökre ugyanaz, csak a skinek mások, de akkor figyelek és tanulok, mik az eget rengető különbségek az arton kívül?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29647 2018.06.13. 12:03

Nem azért, hogy beleugassak, de az iPad az emulátorok miatt jobban el van látva classic nintendo játékokkal, mint a switch.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29648 2018.06.13. 12:10

Botond írta:Ezzel kapcsolatban csak két kérdésem lenne:
1. Te hol élsz? Nézd már meg a 10 usd/eur alatti játékokat switchen, hogy oda mik szöktek fel. Személyes kedvencem. Egy darab kínai csávó írt egy körökre osztott enginet és azt skinezi újra, kb 3 havonta van új játéka más-más korokban. iOSen fent van ugyanilyen játéka minden történelmi korban, összesen vagy egy tucat.
2. Ha lenne cut the rope meg angrybirds2 meg pukizóapp switchre, akkor az azt jelentené, hogy a máriókart egy igénytelen fos? Hogy a Zelda egy langyos lóhúgy és csak lehúzás? Ha hirtelen megjelenne 20000 ilyen fos a nintendo switch storeban akkor ki tudnánk jelenteni, hogy az egész egy igénytelen hülyegyerekeknek való nudli? Milyen kihatással lenne a rendes játékokra az hogy x,y vagy z mennyiségű a fos a storeban? Mert amúgy a 10usd/eur alatti kategória az egy az egyben megvan iOSen is, ha emiatt az iOS egy fos, akkor az a rossz hírem, hogy a switch is az, ha meg ezek igényes indie cuccok, akkor az a jó hírem, hogy az iOS tele van igényes indie cuccokkal. :D
1. nem tudtam, hogy bekusztak ilyenek is. ha felmesz az eShop-ba, kizart, hogy ilyenek lennek a top-listaban. ettöl azert minösegibb (vagy siman csucskategorias) Indie + nintendo cimeket talalsz ott...
2. ... míg iOS-en (igen megneztem gyorsan) meg mindig Doodle Jump, GTA San Andreas, Plague Inc (az pont olyannak tünik, mint amit linkeltel) vannak a TOP10-ben... ez a különbseg. iOS-en a pötyi a lenyeg, azok pörögnek. meg regi portok, amiket baromira elvezetes lehet tapin jatszani, vagy ganyolt kontrollerrel... ugyhogy nem szamit, hogy hany Cut The Rope van az eShop kinalatban.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29649 2018.06.13. 12:12

Botond írta:Egyrészt hogyne lenne?! Persze, hogy van, másrészt meg tökre ugyanaz, csak a skinek mások, de akkor figyelek és tanulok, mik az eget rengető különbségek az arton kívül?
befejeztem. erre mar tenyleg nem lehet mit irni. esetleg annyit, hogy vedd meg mindkettöt (vagy harmat) es add oda a kölöknek 0 kommenttel, hogy ertekelje öket! i'm out
Avatar
Botond

Hozzászólás #29650 2018.06.13. 12:18

SlickAdam írta:1. nem tudtam, hogy bekusztak ilyenek is. ha felmesz az eShop-ba, kizart, hogy ilyenek lennek a top-listaban. ettöl azert minösegibb (vagy siman csucskategorias) Indie + nintendo cimeket talalsz ott...
2. ... míg iOS-en (igen megneztem gyorsan) meg mindig Doodle Jump, GTA San Andreas, Plague Inc (az pont olyannak tünik, mint amit linkeltel) vannak a TOP10-ben... ez a különbseg. iOS-en a pötyi a lenyeg, azok pörögnek. meg regi portok, amiket baromira elvezetes lehet tapin jatszani, vagy ganyolt kontrollerrel... ugyhogy nem szamit, hogy hany Cut The Rope van az eShop kinalatban.
Akkor azt mondod a switch a tökhülyéknek való, akik a top10et megveszik akármi is legyen az, és ilyenkor fontos, hogy a top10ben csak igényes címek legyenek, hogy bár hülye a szentem, de hátha visszatér megint, ha a top10ben kellemeset talált, az iOS meg az egyedfejlődésben előrébb tartóknak, akik képesek a top10en túl látni? Amúgy nem tudom feltűnt e, de az iOS storeban két top10 is van, a fizetős meg az ingyenes, és te itt folyamatosan kevered őket, akkor most iOSen mi a top10, a fizetős top5 meg az ingyenes top5? Meg mondjuk egy platformon ahol összesen egy tucat játék van az ottani top10 mennyire releváns egy olyan platformmal szemben ahol van 82 csilliárd? Mennyi szorul ki a top10ből az egyik platformon és mennyi a másikon?
Szerintem elvakult fanbojságot nyomsz (szakállal persze, mert a boi mellé az is kell), ha nem így lenne, akkor négy kerek mondatban meg tudnád fogalmazni, hogy mitől szuperior a máriókart az f1rs-hez képest, ahogy én is el tudtam mondani az xcom mitől szuperiorabb, mint a nyuszismárió. De nem tudod, hanem azért mert csak, de legfőképpen azért, mert az f1rs mellé letölthetsz ingyen cut the ropeot, meg enrgibördzöt és ha nem töltöd le, akkor is igénytelenebb ettől az f1rs. Értem én. Hogyne érteném. Világos, mint a luk a ps4pron!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29651 2018.06.13. 12:23

Botond írta:Értem én. Hogyne érteném.
:bdead:
Avatar
Botond

Hozzászólás #29652 2018.06.13. 12:53

SlickAdam írta::bdead:
Ez az összes különbség az f1rs meg a mk8 között? Ez nem sok.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29653 2018.06.13. 13:05

Ez is már évek óta készül, kíváncsi vagyok mi lesz belőle. A régi Call of Cthulu: Dark Corners of the Earth is elég jó cucc volt a sok bug ellenére is.
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29654 2018.06.13. 13:41

aabyssx írta:Úgy látom, hogy a redneck meg a homeless a trendi mostanában...
:hehe:
Spoiler
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29656 2018.06.13. 15:08

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29657 2018.06.13. 15:49

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29658 2018.06.13. 16:37

SlickAdam írta:[video]kübürpünk.avi[/video]
Azt mondjuk nemtom honnan vették, hogy konzolos verzióból van. Mi az istennek arról vágnának trailer anyagot, amikor pécén bármit, bárhogy állítanak.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29659 2018.06.13. 16:41

DanielT írta:Azt mondjuk nemtom honnan vették, hogy konzolos verzióból van. Mi az istennek arról vágnának trailer anyagot, amikor pécén bármit, bárhogy állítanak.
az egesz video ertelmetlen, nincs az az isten, hogy ez csak megközelitöleg is igy nezzen ki konzolon vallalhato performansz mellett. azt mondja 4K@30 vagy esetleg 1080@60 konzolon... persze, TíÁj-on SE. :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #29660 2018.06.13. 17:09

donatus13 írta:Nekem pontosan ez a bajom, unom a karaktereket már, elég volt márió meg zelda is, legyen helyette kőműves lucas vagy bárki, csak ne ugyan az legyen. Ezt a piros sapkás köcsögöt már 10 évesen is unni kezdtem pedig akkor még csak 100 része volt kiadva.
Én is játszottam a wii-n a super mario galaxy-val tetszett és oké, de nem lehetne már helyette más ?
De én örülök a sikerüknek na, csak már nem bírom ezt értékelni.
szal ha kőműves lukasszal lehettél volna a "super lukas world 3d"-ben, rohantál volna tóni? tényleg csak ENNYI hiányzott, hogy most fasza címként érvelnél mellette, switch(wiiu) mellett? ;) ugyanmennymá'.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29661 2018.06.13. 17:11

SlickAdam írta:az egesz video ertelmetlen, nincs az az isten, hogy ez csak megközelitöleg is igy nezzen ki konzolon vallalhato performansz mellett. azt mondja 4K@30 vagy esetleg 1080@60 konzolon... persze, TíÁj-on SE. :nezze:
Mostani konzolon inkább csak a megjelenő npc-k száma ami gyanús, meg a bevilágítás amibe ismét beletörhet a bicskájuk. Bekapcsolhatják még a dinamikus felbontást, meg visszavehetnek az AA-ból, de én nagyobb downgrade-re nem számítok.
Nextgenen meg simán kéne így kinéznie.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29662 2018.06.13. 17:18

Siralomház komolyan. Ez _MINIMUM_ 2 teljes évet felölel, de inkább 3.

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #29663 2018.06.13. 17:22

Botond írta:Na pont ez a szemellenzős vakság, hogy az F1 racing star és a máriókart között is utcahossznyi különbséget látsz,
tegyük fel, hogy a mariokart tényleg vérhc, irgalmatlan mélységgel, stb - bocsánat, de az kit érdekel egy MARIOKARTBAN? mármint a MÉLYSÉG :D és hány vérhácé esportolót vesztett az F1 STARS, csak mert nincs mééééélysége?
szerintem a mi szempontunkból (az átlag szempontjából) a két játék tényleg tökugyanaz... konkrétan minimális az eltérés.

(igen, ez végülis inkább mehetett volna SlickAdam-nak, elvégre most veled értek egyet - csak én a vitátok ezen szakaszára akartam leginkább reagálni ;) )
Avatar
arty

Hozzászólás #29664 2018.06.13. 17:23

DanielT írta:Siralomház komolyan.
idénről/innen 6 játék érdekelne, de a felére SE lesz időm

nem irigylem, aki ennyire nem talál magának semmit :( ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29665 2018.06.13. 17:26

arty írta:idénről/innen 6 játék érdekelne, de a felére SE lesz időm

nem irigylem, aki ennyire nem talál magának semmit :( ;)
Mi a hórihorgas atyaúristen az a 6 ebből? Nekem csak BFV, de annak se örülök, hogy WWII lett és ez enyhe kifejezés. És olcsóbban esetleg a JC4, ha jó lesz és nem olyan szedett-vedett kaka mint a 3.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #29666 2018.06.13. 18:46

Én tegnap még játszani akartam valamivel az E3 bepótlás után, de annyira bejött a felhozatal, hogy inkább lekapcsoltam a számítógépet és elmentem futni+úszni.
Biztos lesz majd 1-2 játék, ami amúgy szórakoztató lesz, de nagyon fárasztó volt nézni az egyszerre erőltetett és rejtelmeskedő trailereket.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #29667 2018.06.13. 18:47

benőmenő írta::hehe:
Spoiler
Kép
Na, tökéletes példa. Redkecklány + homeless Dante.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29668 2018.06.13. 19:08

arty írta:tegyük fel, hogy a mariokart tényleg vérhc, irgalmatlan mélységgel, stb - bocsánat, de az kit érdekel egy MARIOKARTBAN? mármint a MÉLYSÉG :D és hány vérhácé esportolót vesztett az F1 STARS, csak mert nincs mééééélysége?
szerintem a mi szempontunkból (az átlag szempontjából) a két játék tényleg tökugyanaz... konkrétan minimális az eltérés.

(igen, ez végülis inkább mehetett volna SlickAdam-nak, elvégre most veled értek egyet - csak én a vitátok ezen szakaszára akartam leginkább reagálni ;) )
nem arrol van szo, hogy a MK vérhc (tud az lenni amugy...). hanem hogy az egy fenyesre csiszolt gyémánt, zsánerben tökeletes gameplay-el, csodalatos latvannyal, atom 60-al, ...
amaz meg egy otvaras kart jatek.

nemar, hogy nem latjatok. meg jatszani se kene, csak megnezni 2 videot.

vagy nektek a The Crew ugyanolyan jo, mint a legjobb Forza Horizon rész? mert ugye "óóótóóó a füben" E! :rolleyes: (bar a szakadek a F1 Stars es MK8 között joval nagyobb)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29669 2018.06.13. 19:14

DF Videocast: Microsoft at E3: Xbox's Best in 10 Years? :banplz:
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29670 2018.06.13. 19:15

DanielT írta:Siralomház komolyan. Ez _MINIMUM_ 2 teljes évet felölel, de inkább 3. wtf.jpg
Soul Calibur 6, az hol van az idei megjelenések közül? És ez csak ami így rögtön fejből, bezzeg a flashszar octopath ott van.
Egyébként idén tényleg az MS konf volt a legjobb, csak abból kb. 0 db saját címük érdekel. A Horizon esetleg, de mire ótókában arra fanyalodok még vagy 5 részt kiadnak abból is ilyen tempóban.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #29671 2018.06.13. 19:21

DanielT írta:Mi a hórihorgas atyaúristen az a 6 ebből? Nekem csak BFV, de annak se örülök, hogy WWII lett és ez enyhe kifejezés. És olcsóbban esetleg a JC4, ha jó lesz és nem olyan szedett-vedett kaka mint a 3.

Nekem kijön a 6, 0 idén,2 jövőre ,4 tba.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29672 2018.06.13. 19:28

arty írta:tegyük fel, hogy a mariokart tényleg vérhc, irgalmatlan mélységgel, stb - bocsánat, de az kit érdekel egy MARIOKARTBAN? mármint a MÉLYSÉG :D és hány vérhácé esportolót vesztett az F1 STARS, csak mert nincs mééééélysége?
szerintem a mi szempontunkból (az átlag szempontjából) a két játék tényleg tökugyanaz... konkrétan minimális az eltérés.

(igen, ez végülis inkább mehetett volna SlickAdam-nak, elvégre most veled értek egyet - csak én a vitátok ezen szakaszára akartam leginkább reagálni ;) )
Megkérdeztem a gyerekeket, mert mégiscsak ők rakják tucatszám az órákat mindkettőbe, és persze 5 perc demózás, meg két darab négy és fél perces YouTube videó átpörgetése húsz másodpercben is releváns tapasztalat, de hátha mégis van véleményük. Nos van, szerintük tök ugyanaz csak az egyikben Márió van meg Link, a másikban meg Alonso és Vettel. És mivel egy kurva konkrétum nincs az ellenvélemény oldalon, így asszem le is zárhatjuk ezt a komolytalan fanboi vergődést.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29673 2018.06.13. 19:38

Botond írta:Megkérdeztem a gyerekeket, mert mégiscsak ők rakják tucatszám az órákat mindkettőbe, és persze 5 perc demózás, meg két darab négy és fél perces YouTube videó átpörgetése húsz másodpercben is releváns tapasztalat, de hátha mégis van véleményük. Nos van, szerintük tök ugyanaz csak az egyikben Márió van meg Link, a másikban meg Alonso és Vettel. És mivel egy kurva konkrétum nincs az ellenvélemény oldalon, így asszem le is zárhatjuk ezt a komolytalan fanboi vergődést.
mondd mar el, neked nehezsegeid vannak?
a mario kart
SZEBB
JOBBAN FUT
JOBB AZ IRANYITASA
JOBBAN VAN BALANSZOLVA
TARTALMASABB
es ugy cakkpakk JOBB JATSZANI, JOBB ELMENY

ezeket naggyabol mar leirtam. megis milyen konkretumokat akarsz? kezdjem el sorolni az itemeket vagy mi az atyauristen E?

gyerek nem hülye, szepen felismerte, hogy mindket jatek Kart, váó! mondtam, hogy tedd ele mindkettöt, hogy jatsszon, majd aztan nyilatkozzon! te meg - elvileg - tapasztaltabb vagy, latnod kene par perc (nem atpörgetve!) video alapjan, hogy ég és föld a kettö... de nem latod. te es arty nekem többet jatekokkal kapcsolatban ne irjatok, mert nem vagytok kepben. ha ennel vakok vagytok, masnal is valoszinüleg. :nezze:

hw temarol meg beef jerky-röl beszelgethetünk barmikor :puszi:
Avatar
Botond

Hozzászólás #29674 2018.06.13. 19:45

SlickAdam írta:mondd mar el, neked nehezsegeid vannak?
a mario kart
SZEBB
JOBBAN FUT
JOBB AZ IRANYITASA
JOBBAN VAN BALANSZOLVA
TARTALMASABB
es ugy cakkpakk JOBB JATSZANI, JOBB ELMENY

ezeket naggyabol mar leirtam. megis milyen konkretumokat akarsz? kezdjem el sorolni az itemeket vagy mi az atyauristen E?

gyerek nem hülye, szepen felismerte, hogy mindket jatek Kart, váó! mondtam, hogy tedd ele mindkettöt, hogy jatsszon, majd aztan nyilatkozzon! te meg - elvileg - tapasztaltabb vagy, latnod kene par perc (nem atpörgetve!) video alapjan, hogy ég és föld a kettö... de nem latod. te es arty nekem többet jatekokkal kapcsolatban ne irjatok, mert nem vagytok kepben. ha ennel vakok vagytok, masnal is valoszinüleg. :nezze:

hw temarol meg beef jerky-röl beszelgethetünk barmikor :puszi:
Szebb, az teljesen objektív valóban, jogos. Jobb az irányítása, ez is teljesen jogos így random beleböfögbe az éterbe, a jobban van balanszolva az külön zseniális komment egy ilyen játéknál, de ok, a tartalmasabb meg gondolom úgy érthető hogy az egyikben több a Márió, ez is teljesen valid. Óriási. Annyira szemellenzős fanboi vagy, hogy az vmi hihetetlen.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29675 2018.06.13. 19:48

Botond írta:Szebb, az teljesen objektív valóban, jogos. Jobb az irányítása, ez is teljesen jogos így random beleböfögbe az éterbe, a jobban van balanszolva az külön zseniális komment egy ilyen játéknál, de ok, a tartalmasabb meg gondolom úgy érthető hogy az egyikben több a Márió, ez is teljesen valid. Óriási. Annyira szemellenzős fanboi vagy, hogy az vmi hihetetlen.
te meg csak siman buta, mar ne haragudj. egyszerüen nem ertesz hozza. vihogsz a balanszon (ilyen jatek! asszondja), pedig ezt leginkabb multiplayerben jatssza az ember és kurvara nem mindegy am a balansz (de single 150cc felett se...). el se tudod kepzelni milyen durva pro szint van ebben a jatekban. nagy "tapasztalt" jatekoskent csatlakoztam a magyar MK FB csoport tournamentjeibe par honapja es csak pislogtam, mint hal a szatyorban, hogy "ezt most hogy?"

tartalmat mar nem is kommentalom.

vedd meg ezt a szart es varom a bocsanatkeresedet par heten belül!
Avatar
Botond

Hozzászólás #29676 2018.06.13. 19:56

SlickAdam írta:te meg csak siman buta, mar ne haragudj. egyszerüen nem ertesz hozza. vihogsz a balanszon (ilyen jatek! asszondja), pedig ezt leginkabb multiplayerben jatssza az ember és kurva nem mindegy am a balansz (de single 150cc felett se...).

tartalmat mar nem is kommentalom.
Youtube videóból szakértett balansz az 10/10 minden troll skálán, szóval jól kened. Amúgy ez tényleg érdemi különbség, hogy mk8ban ezer alatti számok vannak, f1rsban meg 1000-2000 cc. Teljesenmás! Meg ugye a hw buzulás, frém és pixel se számít kivéve amikor mk8 fix60! Akkor már a tech a lényeg! Ipaden az f1Rs az mennyi frémes amúgy, megszámoltad? :D
De akkor micsu itt a Nintendo szakértő, ő is YouTube videó alapján megmondta, hogy fos az egész atólcettig, te meg buta vagy mert játszol vele, ő meg videó alapján okos, szal neki van igaza. GG
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29677 2018.06.13. 19:58

Botond írta:Youtube videóból szakértett balansz az 10/10 minden troll skálán, szóval jól kened. Amúgy ez tényleg érdemi különbség, hogy mk8ban ezer alatti számok vannak, f1rsban meg 1000-2000 cc. Teljesenmás! Meg ugye a hw buzulás, frém és pixel se számít kivéve amikor mk8 fix60! Akkor már a tech a lényeg! Ipaden az f1Rs az mennyi frémes amúgy, megszámoltad? :D
De akkor micsu itt a Nintendo szakértő, ő is YouTube videó alapján megmondta, hogy fos az egész atólcettig, te meg buta vagy mert játszol vele, ő meg videó alapján okos, szal neki van igaza. GG
Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #29678 2018.06.13. 20:10

Greyfox írta:Nekem kijön a 6, 0 idén,2 jövőre ,4 tba.
Engem össz vissz BFV érdekel, de csak mert nincs jobb multi lövölde, a WWII nekem se jó hír,valamint a RE2 Remake, de ott se leszek felhőtlenül boldog, ha nem lesz classic fix kamera opció.

Najó valamikor majd ha kijön a szájberpánk, adok neki egy esélyt, de az FPS mivolta kicsit szkeptikussá tesz, meg eleve nem is vagyok irgalmatlan cp rajongó. (neutrális vagyok a műfajjal) Valamint nyilván ott a sony the game TLOU2 de azt nem várom különösebben, majd jön aztán majd végignyomom.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29679 2018.06.13. 20:11

deep írta:valamint a RE2 Remake, de ott se leszek felhőtlenül boldog, ha nem lesz classic fix kamera opció.
lesz, megerösitettek.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29680 2018.06.13. 20:14

SlickAdam írta:viccesgif
Az hogy vmiben szar vagy nem azt jelenti, hogy az egy komplex gém, hanem csak azt, hogy hát kutyaszar vagy. :bohoc: Márió meg lószarhoz se ad mélységet és kiforrottságot, de még csak balanszt se. Az egy óvodásoknak való, nulla beállítási opcióval rendelkező vmi, amiben az hogy lila vagy rózsaszín az ejtőernyőd az nem olyan beállítás, mint amikor állítasz a szárny dőlésszögén vmelyik F1 szimulátorban. Bazzeg, ha a wizard of wor is Nintendo játék lenne akkor te abba is belemagyaráznád a komplexitást egy ugyanolyan alaplövöldével szemben. Semmit nem lehet állítani, csak nyomni az előrét, abban mi komplex? Mindkettőben lehet felvenni csillagot/dobozt amiből vagy turbó lesz vagy szopatás. A banán az kurvamély a lufihoz képest, Ja egy elmebeteg fanboi szerint. Mindegy. Fanboi vagy, ami nem baj, csak osszad az észt komplexitásról egy olyan játékban ahol a beállítások menü úgy néz ki, hogy press A to play.

Vissza: “Leáldozott.hu”