A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #28981 2018.05.16. 00:02

Ha valaki nem tudta volna, a Nintendo lopta a szVICCs ötletet természetesen.
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28982 2018.05.16. 05:45

BTW nem tudom miért baj, ha szóba hozom, hogy egyértelmű design/divat trendek vannak most is és kezdik túltolni. Ugyanez volt az előző generációban a sárga/barna játékokkal, a dudebro covershooterekkel és ordítással. Addig fejik a formulát, amíg nem ég ki mindenki totálisan. Most Battle Royal gémek és szakállas apukaszimulátorok mennek érzelmi vetülettel*.

*Kirk Lazarus
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28983 2018.05.16. 06:58

deep írta:Ha valaki nem tudta volna, a Nintendo lopta a szVICCs ötletet természetesen.
azt a "termeszetesen"-t muszaj volt odatenned a vegere... na akkor soroljad szepen felfele, hogy hany nintendo ujitast nyult le a konkurencia! na ugye... termeszetesen :mf2:

najsz amugy, erröl a gepröl nem is tudtam. azt hittem thumbnail alapjan, hogy game gear-röl van szo (olyanom volt rövid ideig). gameboy mellett ür-techno volt. csak 10 percet birta kabe egy raklap AA elemmel :D loal
Avatar
deep

Hozzászólás #28984 2018.05.16. 08:12

SlickAdam írta:azt a "termeszetesen"-t muszaj volt odatenned a vegere... na akkor soroljad szepen felfele, hogy hany nintendo ujitast nyult le a konkurencia! na ugye... termeszetesen :mf2:

najsz amugy, erröl a gepröl nem is tudtam. azt hittem thumbnail alapjan, hogy game gear-röl van szo (olyanom volt rövid ideig). gameboy mellett ür-techno volt. csak 10 percet birta kabe egy raklap AA elemmel :D loal
Na, ez egy jó téma. Nézzük mit adott az N a népnek. Amit tényleg ők találtak ki first ever! Nekem nem jut eszembe semmi. Az analóg stickre gondoltam, de az már volt az atari 5200 kontrollerén is. Vagy mozgásérzékelés? Nem az ő ötletük, rengeteg próbálkozás volt már jóval a wii előtt a sega és atari részéről is. Más innovéjsön?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28985 2018.05.16. 08:43

deep írta:Na, ez egy jó téma. Nézzük mit adott az N a népnek. Amit tényleg ők találtak ki first ever! Nekem nem jut eszembe semmi. Az analóg stickre gondoltam, de az már volt az atari 5200 kontrollerén is. Vagy mozgásérzékelés? Nem az ő ötletük, rengeteg próbálkozás volt már jóval a wii előtt a sega és atari részéről is. Más innovéjsön?
Szerintem a NES-hez annyi értelmetlen baromságot adtak ki kiegészítőnek, hogy talán volt köztük új is. Bár még a Power Glove-nak is volt valami nemjátékos elődje.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28986 2018.05.16. 09:27

deep írta:Na, ez egy jó téma. Nézzük mit adott az N a népnek. Amit tényleg ők találtak ki first ever! Nekem nem jut eszembe semmi. Az analóg stickre gondoltam, de az már volt az atari 5200 kontrollerén is. Vagy mozgásérzékelés? Nem az ő ötletük, rengeteg próbálkozás volt már jóval a wii előtt a sega és atari részéről is. Más innovéjsön?
ha szerinted az atari 5200 "analog karja" ugyanaz (es ugyanolyan szerepe volt a szoftverek fejlödeseben), mint a N64-é, akkor szerintem felesleges is melyebben belemenni a temaba. lol
Avatar
Moby

Hozzászólás #28987 2018.05.16. 09:52

DanielT írta:BTW nem tudom miért baj, ha szóba hozom, hogy egyértelmű design/divat trendek vannak most is és kezdik túltolni. Ugyanez volt az előző generációban a sárga/barna játékokkal, a dudebro covershooterekkel és ordítással. Addig fejik a formulát, amíg nem ég ki mindenki totálisan. Most Battle Royal gémek és szakállas apukaszimulátorok mennek érzelmi vetülettel*.

*Kirk Lazarus
Naja. Volt egy szakálas apuka 5 éve (aki apuka volt ugyan, de nem a másik szereplőé, mindegy, részletkérdés), meg volt 5 év után egy másik, az legalább tényleg apuka volt. Megértem, ha csömöröd lett. Szétfejik a tehenet. A csapból is tej folyik!



/apropó: kedvenc fogalmatlan idiótád a héten mivel készül? Remélem a nézői nem azt kérték most tőle, hogy kúrjon meg egy kecskebékát, mer amilyen szolgalelkű megcsinálja és kiarkja azt is! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28988 2018.05.16. 10:23

Moby írta:Naja. Volt egy szakálas apuka 5 éve (aki apuka volt ugyan, de nem a másik szereplőé, mindegy, részletkérdés), meg volt 5 év után egy másik, az legalább tényleg apuka volt. Megértem, ha csömöröd lett. Szétfejik a tehenet. A csapból is tej folyik!



/apropó: kedvenc fogalmatlan idiótád a héten mivel készül? Remélem a nézői nem azt kérték most tőle, hogy kúrjon meg egy kecskebékát, mer amilyen szolgalelkű megcsinálja és kiarkja azt is! :banplz:
Na, az ilyen kétségbeesett dodge-olási kísérletek helyett inkább vegyél pécét... :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #28989 2018.05.16. 10:34

DanielT írta:Na, az ilyen kétségbeesett dodge-olási kísérletek helyett inkább vegyél pécét... :idiota:
Ez nem pécé, a lehetőség meg annyira nem vonz :)
Spoiler
Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #28990 2018.05.16. 11:09

deep írta:Na, ez egy jó téma. Nézzük mit adott az N a népnek. Amit tényleg ők találtak ki first ever! Nekem nem jut eszembe semmi. Az analóg stickre gondoltam, de az már volt az atari 5200 kontrollerén is. Vagy mozgásérzékelés? Nem az ő ötletük, rengeteg próbálkozás volt már jóval a wii előtt a sega és atari részéről is. Más innovéjsön?

Miért kell újat kitalálni ? Ha kis módosítással sikeresen eltudnak adni valamit akkor jól csinálják. A végeredményben a siker és a profit az övéké, minden más le van szarva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28991 2018.05.16. 11:18

Új COD teaser. Végre egy zombis játék! (szakáll+gyerek még unconfirmed)

dsdsad.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28992 2018.05.16. 11:22

Ez meg a szokásos Nintendo Mindfuck.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #28993 2018.05.16. 15:06

DanielT írta:Ez meg a szokásos Nintendo Mindfuck.

labo.avi
Gondolatolvasó vagy, pont ezt akartam írni a mit adtak nekünk a rómaiak, izé a nintendo kérdésre, hogy hát a labot! Mi mást?!
Avatar
arty

Hozzászólás #28994 2018.05.16. 15:30

DanielT írta:Egyébként tényleg. És pont amiatt nem illik a hasonlat, amit Zó kritikának hozott: a nehézség. A Diablo egy vicc, ez pedig szintén, csak a másik oldalon. Kidülledt szemekkel, hörögve, pixelnyi távolságokért küzdve nyomtam tegnap is. Egyedül vagyok és a veteran fokozatot próbálom, ami egyelőre a választható legnehezebb. Meg is állok itt, örülök, ha nem kell lejjebb vennem...
Mondhatni van súlya mindennek, az upgradektől kezdve, úgy örülök minden dobott BÁRMINEK, hogy hujujuj.
Remélem nem gyűlölöm meg/10 egyelőre.
trofikból nem lehet megtudni min toltam végig, kretén devek :( majd megnézem, be mertem-e vállalni a komolyabb nehézséget... de bármit is választottam, a végére NAGYON elnehezedett (persze lehet ez gear-függő is, passz)
Avatar
arty

Hozzászólás #28995 2018.05.16. 15:43

Moby írta:Ez egy fogalmatlan idióta. Azért tesztelte ezt a módszert egy fogalmatlan idióta. Ha nem lenne az, akkor teszt nélkül is tudná a miújságot. Attól, hogy halmokban álnnak nála a szarok nem lesz szakértő, ahogy a lomis cigányokból sem lesz lakberendező. Értem, hogy te őt nézed, és szerinted ő szakértő, és nekem ez jól is van így.
Volt egy tv-műsor: "Brainiac: Science Abuse (often shortened to simply Brainiac) was a British entertainment documentary show [...] During each episode of the show, numerous experiments are carried out to verify whether common conceptions are true (such as whether it is possible to run across a pool of custard) or simply to create impressive explosions."

Ott is kb meg lehetett jósolni mindegyik kísérlet kimenetelét, de mégis érdekes volt nézni/látni az eredményt. Így most van video, amit az egyoldalon vágóknak lehet linkelni, azzal, hogy "hülyevagy! itt a proof!" ;)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #28996 2018.05.16. 19:13

deep írta:Ha valaki nem tudta volna, a Nintendo lopta a szVICCs ötletet természetesen.
phpBB [media]
Hűha. Mindkettőn van képernyő, és ráköthető tv-re. Én perelnék a sega helyében :DD
Avatar
deep

Hozzászólás #28997 2018.05.16. 20:55

Greyfox írta:Hűha. Mindkettőn van képernyő, és ráköthető tv-re. Én perelnék a sega helyében :DD
Nem erről van szó, csak szeretik egyesek a Nintendot a megváltóval azonosítani aki elhozza nekik a legfantasztikusabb újításokat. Arra próbáltam rávilágítani, hogy semmit nem ők találtak ki amit piacra dobtak. Persze, tökéletesítettek, korszerűsítettek minden lopott ötletet, de ettől nem lesz pionír a N.
Avatar
arty

Hozzászólás #28998 2018.05.16. 21:00

deep írta:Nem erről van szó, csak szeretik egyesek a Nintendot a megváltóval azonosítani aki elhozza nekik a legfantasztikusabb újításokat. Arra próbáltam rávilágítani, hogy semmit nem ők találtak ki amit piacra dobtak. Persze, tökéletesítettek, korszerűsítettek minden lopott ötletet, de ettől nem lesz pionír a N.
nade a géphez(!) kötött digitális tartalomban se ők voltak az úttörők? :D
Avatar
deep

Hozzászólás #28999 2018.05.16. 21:30

arty írta:nade a géphez(!) kötött digitális tartalomban se ők voltak az úttörők? :D
Ja, abban de.
Avatar
arty

Hozzászólás #29000 2018.05.16. 22:52

közel 2 év után jött egy patch az isteni Broforcehoz...

"AfroDaddy Officer 13 hours ago
We're also really tired from dressing up as bats and fighting crime at night. Sorry about the delay!" :))

... és jön a gém szviccsre is! Brotond, pénztárca nyit!!!!!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29001 2018.05.17. 08:49

És a Metro Exodus se jön idén... :( Tehát kb Detroit+Battlefield nekem a mostani állás szerint.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29002 2018.05.17. 09:43

DanielT írta:És a Metro Exodus se jön idén... :( Tehát kb Detroit+Battlefield nekem a mostani állás szerint.
Anno 1800at nem is várod?! :ijedt:
/szerk: The Crew 2-t má rnem is említem, meg abból gondolom evidens, hogy első nap veszed a kollektort.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29003 2018.05.17. 09:58

DanielT írta:És a Metro Exodus se jön idén... :( Tehát kb Detroit+Battlefield nekem a mostani állás szerint.
Ez egy elég nudli év, simán vinni fogja a Dad of Boi a GOTY-eket. Egyszerűen a közelében nincs semmi hasonló produkciós értékű. Ahol meg nem, ott a Fortnite fog győzni. :idiota:
Eddig idén kijött a Battalion, de early access és olyan kevesen játsszák, hogy félek beleugrani. A DMC HD collection az királyság volt, ahogy várni lehetett. Jön még a Vampyr, ami remélem legalább a Remember Me szintjét meg fogja ugrani és a Pszicho Lara árnyéka.
Remélem csak nagyon elsikkadtam valami felett és az E3 alatt majd jól meglepődök. Addig is lehet darálni a backlogot, illetve gyűjtögetni amit PS2-re meg 3-ra érdemes még.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29004 2018.05.17. 10:38

Mint. Egy. Falat. Kenyér.

"Work is underway on a brand new, big-budget Fable game, Eurogamer can reveal.

Fable franchise owner Microsoft has tasked UK developer Playground, which makes the Forza Horizon racing games for Xbox and PC, with creating this new Fable"
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29005 2018.05.17. 10:40

DanielT írta:És a Metro Exodus se jön idén... :( Tehát kb Detroit+Battlefield nekem a mostani állás szerint.
söt, a Shenmue TRI semnem... (aby miatt tuti)
Avatar
arty

Hozzászólás #29006 2018.05.17. 10:44

benőmenő írta:Ez egy elég nudli év, simán vinni fogja a Dad of Boi a GOTY-eket. Egyszerűen a közelében nincs semmi hasonló produkciós értékű.
lesz egy forza is ;) (spiderman és rdr2 smafu?)

---

vagy ma vagy holnap indul a 3-4 napos Onrush open beta, ajánlott lenne az újdonságért folyamatosan rinyálóknak tán' ráugrani ... nekem az onlányság miatt borzalmas ellenérzéseim voltak, de tegnap pár video után arra jutottam, hogy egy esélyt csak kéne neki adni :)

amugy az onrush videok kapcsán felmerült bennem, hogy.... ha a ps3 volt a kurvaerősGEN, miért csak 30al mentek rajta a motorstormok és miért/hogyan megy most 60al a fosgenen (alap ps4en is!) a nextgen "motorstorm" ?
Avatar
arty

Hozzászólás #29007 2018.05.17. 10:45

DanielT írta:Mint. Egy. Falat. Kenyér.
"Work is underway on a brand new, big-budget Fable game, Eurogamer can reveal.
Fable franchise owner Microsoft has tasked UK developer Playground, which makes the Forza Horizon racing games for Xbox and PC, with creating this new Fable"
ménem a Rare?
és ki csinálja akkor az FH4-et (ötöt, majd) ?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29008 2018.05.17. 10:51

arty írta:lesz egy forza is ;) (spiderman és rdr2 smafu?)

---

vagy ma vagy holnap indul a 3-4 napos Onrush open beta, ajánlott lenne az újdonságért folyamatosan rinyálóknak tán' ráugrani ... nekem az onlányság miatt borzalmas ellenérzéseim voltak, de tegnap pár video után arra jutottam, hogy egy esélyt csak kéne neki adni :)

amugy az onrush videok kapcsán felmerült bennem, hogy.... ha a ps3 volt a kurvaerősGEN, miért csak 30al mentek rajta a motorstormok és miért/hogyan megy most 60al a fosgenen (alap ps4en is!) a nextgen "motorstorm" ?
Relatív volt kurvaerősGEN. Mindössze annyi kell, hogy megnézed a 360+PS3 GPU-t, CPU-t az akkori pc cuccok mellett és azt, hogy 2014 táján mit kaptunk a foskonzolokban az akkori elérhető tech-el szemben. Ennyi az egész. Nem kell frémeket nézni, nem kell kombinálni, csak ennyit.

BŐVEN volt PS4 Pro -t is elpusztító GPU 2014-ben, azt kellett volna kapnunk. Meg is kaptuk 3 évvel később, nem véletlen.

Onrusht természetesen megnézem, mindentől függetlenül.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29009 2018.05.17. 10:52

arty írta:ménem a Rare?
és ki csinálja akkor az FH4-et (ötöt, majd) ?
Mert a RARE-t éppen felszámolják szerintem... meg is érdemelné az a szargyár.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29010 2018.05.17. 10:56

Ez a játék meg olyan, mint egy GTA, miután végigvitted a sztorit és nincs már mit csinálni a városban, csak össze vissza mászkálni.

phpBB [media]


Closed béta Május 29-től preload, fel vagyok iratkozva.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29011 2018.05.17. 10:57

arty írta:lesz egy forza is ;) (spiderman és rdr2 smafu?)
---
amugy az onrush videok kapcsán felmerült bennem, hogy.... ha a ps3 volt a kurvaerősGEN, miért csak 30al mentek rajta a motorstormok és miért/hogyan megy most 60al a fosgenen (alap ps4en is!) a nextgen "motorstorm" ?
Engem ebből a 3-ból egyik sem érint egyelőre. A motorstorm meg egy sima átverés. Lehet, hogy Sonypénzből jól nézett ki, de simán Haze szintű "gigaexek".
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29012 2018.05.17. 11:01

benőmenő írta:Engem ebből a 3-ból egyik sem érint egyelőre. A motorstorm meg egy sima átverés. Lehet, hogy Sonypénzből jól nézett ki, de simán Haze szintű "gigaexek".
Nemá'. A Pacific Rift bazijó volt. Az első nyilván launcscímként viselte annak minden nyomát és nyomását, az Apocalipse meg tényleg B kategória.

DE! Amit eddig az Onrushból láttunk, az mindet alulmúlja szerintem. Remélem meglepnek.
Avatar
deep

Hozzászólás #29013 2018.05.17. 11:45

DanielT írta:Nemá'. A Pacific Rift bazijó volt. Az első nyilván launcscímként viselte annak minden nyomát és nyomását, az Apocalipse meg tényleg B kategória.

DE! Amit eddig az Onrushból láttunk, az mindet alulmúlja szerintem. Remélem meglepnek.
Tuti meglepnek. Lesz pl. szakállas sofőr. Esetleg gyerek is. Nade azt nem látom, miben lesz ez jobb, mint a pure volt 10 éve? Már azon kívül, hogy ezt meg lehet vásárolni majd amazzal ellentétben.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #29014 2018.05.17. 12:02

deep írta:Tuti meglepnek. Lesz pl. szakállas sofőr. Esetleg gyerek is. Nade azt nem látom, miben lesz ez jobb, mint a pure volt 10 éve? Már azon kívül, hogy ezt meg lehet vásárolni majd amazzal ellentétben.
PURE! hogy szerettem... jobban mint barmelyik Motorstorm-ot. :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #29015 2018.05.17. 12:46

DanielT írta:Relatív volt kurvaerősGEN. Mindössze annyi kell, hogy megnézed a 360+PS3 GPU-t, CPU-t az akkori pc cuccok mellett és azt, hogy 2014 táján mit kaptunk a foskonzolokban az akkori elérhető tech-el szemben. Ennyi az egész. Nem kell frémeket nézni, nem kell kombinálni, csak ennyit.
BŐVEN volt PS4 Pro -t is elpusztító GPU 2014-ben, azt kellett volna kapnunk. Meg is kaptuk 3 évvel később, nem véletlen.
Onrusht természetesen megnézem, mindentől függetlenül.
mit számít a pécé? de komolyan. semmit, pont ezt bizonyítja az onrush is: lassan 5 éve fut a gen és az "aktuális motorstorm" vállalható kinézettel fasza 60 frém, nem pedig 30/se, mint régen (amikor mindenjobbvolt). értem én, hogy szeretnéd hinni, hogy a méééégjobb vassal brutforcal harcolhatnál a fejlesztői igénytelenség ellen, de nyilvánvalóan (lásd moslék pro és xox portok) nem lenne az az erős hw, amin ne szaggathatna a tulvállalt fos...

és amugy szvsz a motorstorm1 nagyon frankó, kicsit egyhangú a környezet, de más hibáját egyelőre nem látom - ha sikerült végigtolni, fullaranyra, sztem nekimegyek a pacific riftnek újra (najó, MOST így gondolom, persze).
és jah, az apokalipszis már b kategóriásabbnak tűnt, de azzal is teljesen jól szórakoztam, motorstorm volt azis azé'. hülye sony, elvette tőlem az esélyt is egy 60frémes currgen verzától :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29016 2018.05.17. 13:30

SlickAdam írta:PURE! hogy szerettem... jobban mint barmelyik Motorstorm-ot. :nezze:
SZÉNNÉ maxoltam/10. :eljen:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29017 2018.05.17. 15:53

benőmenő írta:Engem ebből a 3-ból egyik sem érint egyelőre. A motorstorm meg egy sima átverés. Lehet, hogy Sonypénzből jól nézett ki, de simán Haze szintű "gigaexek".
Jó, de a díjakba tényleg ezek szólhatnak be a God of War, a Shadow of the Tomb Raider mellett. Nyilván a PoE 2 meg elviszi az RPG-st, stratégiának ott lehet a Total War: Three Kingdoms.

Én meg kesereghetek, mert halasztották jövőre a Phoenix Pointot is, engem az érdekel. Mondjuk ha kell neki az idő, akkor jól tették, különben is küldenek kéthavonta linket az frissítgetett játszható verzióhoz. Nem töltöttem le bétázni.

Magasról teszek az AAA-mániára, érdekelnek azok is, de legalább annyira kíváncsi vagyok mennyi jön ki a készülő RPG-kből (Bard's Tale, Disco Elysium, Pathfinder: Kingmaker, Wasteland 3, The New World, Underworld Ascendant), és hogyan sikerülnek, illetve mi lesz a rövidesen megjelenő Hero-U-ból. Túlélem a gigaprojektek idei gyérebb számát, legfeljebb lehet szomorkodni/örömködni, hogy a GoW tarolása így kevesebbet fog "érni".

Ami Capcomot illeti, további portokat (God Hand, Viewtiful Joe) várok tőlük a bejelentetteken túl is, DMC-bejelentést, és azt, hogy nem cseszik el a Mega Man 11-et. Na meg egy Dragon's Dogma 2 sem hangzana rosszul, csak elképzelni nem tudom, hogy még egyszer annyi innováció kisülhessen belőle.

Ja, és a SotN-klón Bloodstained: RotN mellett ez a kis mellékes darab eddig szinte érdekesebben fest:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29018 2018.05.17. 15:59

Ha már GoW, ezen az ajánlaton még el is gondolkodnék, ha lenne raktáron. Legalábbis vállalhatónak tűnik az a tévé mellé, és annak az árát kivonva már csak 100k a Pro+GoW.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29019 2018.05.17. 16:52

Zóanagyvarázsló írta:Ha már GoW, ezen az ajánlaton még el is gondolkodnék, ha lenne raktáron. Legalábbis vállalhatónak tűnik az a tévé mellé, és annak az árát kivonva már csak 100k a Pro+GoW.
Nem maradtál le semmiről!
Avatar
eje75

Hozzászólás #29020 2018.05.17. 19:55

Most jövök a wc-ből.... hánytam egy nagyot, mert belenéztem a COD Black 4 event-be... komolyan mondom: undorító...nincs rá jobb szó :wilting: :wilting: :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29021 2018.05.17. 20:48

Na, pont volt róla szó és itt van további inszájder infó. Szerintem nagyon élettelenek a pályák, meg az egész. Egy pillanatra bevágják a motorstormot meg a driveclubot, hát mellbevágó a difi...

szerk: LOL!! Videó alatt kommentet most látom: "Motorstorm and DriveClub both looked infinitely better than this, this just feels lifeless.". Akkor ketten már tuti vagyunk. :D

szerk2: Ja, hogy ez public béta. Szedem.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29022 2018.05.17. 21:21

Leszedtem. Ez egy súlytalan mocsok. Szó szerint az irányítás és minden egyéb értelemben. A tutorialt követő "versenyt" se fejeztem be, quit.

Inkább nézem a COD reveal eventet életem végéig...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29023 2018.05.17. 23:14

De most tényleg 50"-os kéne, hogy elférjen zsebtévének. Nem baj, kosárba vele, majd leflexelem kisebbre!
Avatar
arty

Hozzászólás #29024 2018.05.18. 08:49

DanielT írta:Leszedtem. Ez egy súlytalan mocsok. Szó szerint az irányítás és minden egyéb értelemben. A tutorialt követő "versenyt" se fejeztem be, quit.
Inkább nézem a COD reveal eventet életem végéig...
"jólmegnézted".... innentől kusé legyen újdonságok tekintetében :P

---

... éééés beadtam a derekam, most h bwkompatible lett.
anno kb 2 versenyt bírtam gyomorral, ocsmányul nézett ki és az h a forgalmat hókotróként tolod széjjel, pusztulgurul minden amire csak ránézel, nos, a burnout3 után sokkoló volt.
VISZONT! azóta jött a paradise, még mélyebbre süllyedt a széria (nyilván SZERINTEM!), tehát lehet h ez MOST már lecsúszik :D
burnrev3454.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29025 2018.05.18. 09:49

arty írta:"jólmegnézted".... innentől kusé legyen újdonságok tekintetében :P

---

... éééés beadtam a derekam, most h bwkompatible lett.
anno kb 2 versenyt bírtam gyomorral, ocsmányul nézett ki és az h a forgalmat hókotróként tolod széjjel, pusztulgurul minden amire csak ránézel, nos, a burnout3 után sokkoló volt.
VISZONT! azóta jött a paradise, még mélyebbre süllyedt a széria (nyilván SZERINTEM!), tehát lehet h ez MOST már lecsúszik :D
burnrev3454.jpg
Van jó újdonság (pl a háború istene egy vasággyal együtt 30 kilós cigánygyerek segítségével harcol) és van rossz. Ez rossz.

A Burnout Revenge -ből nekem a demó bőven elég volt, 3-at imádtam. Én meg elkezdtem Pacific Riftet vadászni... nagyon kevés eladó van.
Avatar
arty

Hozzászólás #29026 2018.05.18. 10:22

DanielT írta:Van jó újdonság (pl a háború istene egy vasággyal együtt 30 kilós cigánygyerek segítségével harcol) és van rossz. Ez rossz.
A Burnout Revenge -ből nekem a demó bőven elég volt, 3-at imádtam. Én meg elkezdtem Pacific Riftet vadászni... nagyon kevés eladó van.
Meglátjuk.

Eleve hogy adhattad el a PR-t? :( (és vegyé' mr1-et is, ha "arra jársz", tényleg nem olyan szar az se, ha kell MÉG race ;) )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29027 2018.05.18. 10:29

SlickAdam írta:PURE! hogy szerettem... jobban mint barmelyik Motorstorm-ot. :nezze:
Éna demó után kaszáltam. Amit PC-n néztem billentyűvel, tehát az én véleményem a relevánsa témában, nem a konzolparasztoké!

Ma már adnék neki még egy esélyt, de nincs már Steamen, és az egész quados téma annyira vonzó számomra, mint egy szakállas apuka gyerekkel. Igazi FlatOutot követelek! Valószínűleg majd a régiek másznak vissza a gépemre, elvégre még az UC követelte GfWL is telepítve van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29028 2018.05.18. 11:04

arty írta:Meglátjuk.

Eleve hogy adhattad el a PR-t? :( (és vegyé' mr1-et is, ha "arra jársz", tényleg nem olyan szar az se, ha kell MÉG race ;) )
Fogalmam sincs hova tűnt a Riftem. Mi az az MR1?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29029 2018.05.18. 11:58

DanielT írta:Fogalmam sincs hova tűnt a Riftem. Mi az az MR1?
MotorstoRm 1, mi más?
Avatar
arty

Hozzászólás #29030 2018.05.18. 12:23

Zóanagyvarázsló írta:MotorstoRm 1, mi más?
ennyi! kösz... nem volt má türelmem mindent a szájába rágni :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29031 2018.05.18. 12:25

arty írta:ennyi! kösz... nem volt má türelmem mindent a szájába rágni :ravasz1:
Áértem. A rendkívül egyértelmű rövidítésen kívül még az is nehezített pálya volt, hogy természetesen polcon van. De bazi nehéz és a környezet egyhangú, így nem sokáig bírom.
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #29032 2018.05.18. 12:49

DanielT írta:Fogalmam sincs hova tűnt a Riftem. Mi az az MR1?
Egyszer volt nálam, sima üres dvd tokban adtad ide, de azt vissza is adtam és vettem egy sajátot. Ebay?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29033 2018.05.18. 13:19

TasManXT írta:Egyszer volt nálam, sima üres dvd tokban adtad ide, de azt vissza is adtam és vettem egy sajátot. Ebay?
Na azóta annak nyoma sincs, tokostul. Majd jatekaim.hu-ról lövök, nem kell nekem idegenszívű paszifikrift, csak szittya magyar!
Avatar
eje75

Hozzászólás #29034 2018.05.19. 09:14

Nagy baromság, de ezt a cuccot valahogy nagyon bekívánta a szervezetem... nem sok reményt fűzök hozzá, de esetleg valakinek van vele tapasztalata? Vagy ismer valakit aki már látott ilyet élőben?
Avatar
insp

Hozzászólás #29035 2018.05.19. 09:44

DanielT írta:Onrusht természetesen megnézem, mindentől függetlenül.


Megsporolok neked egz csalodast. Onrush = F.O.S.C.H. Papirkonnyu autok, gagyi az egesz. Meg kiprobalni sem erdemes...

Motorstorm-ok (barmelyik), de meg a GRAVEL is kategoriakkal jobb.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29036 2018.05.19. 12:25

Mostmár tuti, hogy lesz Switch port. :hehe:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29037 2018.05.19. 13:28

eje75 írta:Nagy baromság, de ezt a cuccot valahogy nagyon bekívánta a szervezetem... nem sok reményt fűzök hozzá, de esetleg valakinek van vele tapasztalata? Vagy ismer valakit aki már látott ilyet élőben?
Ilyen magas körökben szerintem nem mozgunk. :)
Avatar
deep

Hozzászólás #29038 2018.05.19. 21:45

Vajon a célközönséget (5-10 éves purdé) meddig köti le a 20k HUF-ért vesztegetett kartonpapír szirszar és a digitális hulladék, amit játékszoftvernek csúfolnak ? Főleg a video második felében látható zseniális (not) távirányítós bogár érdekelne komolyabban (bár biztos a zongora is állat, kár hogy nem láttujuk a videoban). Komolyan kérdem, aki megvette a gyereknek otthon, vagy tud olyanról, aki gyereknek megvette, meséljen már, hány óra (perc) után unt rá az egész szarra?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29039 2018.05.19. 22:06

deep írta:Vajon a célközönséget (5-10 éves purdé) meddig köti le a 20k HUF-ért vesztegetett kartonpapír szirszar és a digitális hulladék, amit játékszoftvernek csúfolnak ? Főleg a video második felében látható zseniális (not) távirányítós bogár érdekelne komolyabban (bár biztos a zongora is állat, kár hogy nem láttujuk a videoban). Komolyan kérdem, aki megvette a gyereknek otthon, vagy tud olyanról, aki gyereknek megvette, meséljen már, hány óra (perc) után unt rá az egész szarra?
Most, hogy már tudom miket lehet az alap dobozból építeni felmerült pár kérdés.
Vajon nem-e lenne olcsóbb külön megvenni ezeket a játékokat a kínaiban, és lehet még tartósabbak is, mert nem kartonból lennének? Meg ugye nem kell hozzá Switch sem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #29040 2018.05.19. 23:01

deep írta:Vajon a célközönséget (5-10 éves purdé) meddig köti le a 20k HUF-ért vesztegetett kartonpapír szirszar és a digitális hulladék, amit játékszoftvernek csúfolnak ? Főleg a video második felében látható zseniális (not) távirányítós bogár érdekelne komolyabban (bár biztos a zongora is állat, kár hogy nem láttujuk a videoban). Komolyan kérdem, aki megvette a gyereknek otthon, vagy tud olyanról, aki gyereknek megvette, meséljen már, hány óra (perc) után unt rá az egész szarra?
Ha ismernék olyat, akinek akárcsak meg is fordult a fejében, én letagadnám Mobyt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #29041 2018.05.19. 23:19

Remélem holnap mindenki nagyon érezni fogja a Szentlélek áradását, mert nekem most esett le, hogy emiatt nem lesz nyitva szinte semmi.
Bezzeg a dec. 24 még mindig munkanap. Na megyek és kiveszem a fagyóból az emergency pörköltet. :falbav:
Avatar
Moby

Hozzászólás #29042 2018.05.20. 00:16

Zóanagyvarázsló írta:Ha ismernék olyat, akinek akárcsak meg is fordult a fejében, én letagadnám Mobyt.
Nekem nem csak a fejemben fordult meg, hanem meg is rendeltem, meg még ki is fizettem volna, ha a gyerek egyszer is a kezébe vette volna a switchet. De nem érdekelte őt, ezért eladtam Botondnak. Azzal együtt ha még itt lenne, még így is megvettem volna, hogy a gép nem érdekelte. Egy valami ugyanis biztosan érdekelte volna (és innen kell nézni ezt, de mivel nincs gyerekeket, cuki az egész téam megfejését olvasgatni :D) : a közös építés. Az már már kérdés, hogy ez megért volna-e húszezret. Ha utána még játszott volna vele valamennyit, akkor talán. De mivel gép sincs már, az egész kérdés elméleti.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29043 2018.05.20. 05:58

Moby írta:Nekem nem csak a fejemben fordult meg, hanem meg is rendeltem, meg még ki is fizettem volna, ha a gyerek egyszer is a kezébe vette volna a switchet. De nem érdekelte őt, ezért eladtam Botondnak. Azzal együtt ha még itt lenne, még így is megvettem volna, hogy a gép nem érdekelte. Egy valami ugyanis biztosan érdekelte volna (és innen kell nézni ezt, de mivel nincs gyerekeket, cuki az egész téam megfejését olvasgatni :D) : a közös építés. Az már már kérdés, hogy ez megért volna-e húszezret. Ha utána még játszott volna vele valamennyit, akkor talán. De mivel gép sincs már, az egész kérdés elméleti.
Ilyesmire nálunk ott van három mázsa Lego. Gyerekenként, plusz az apró. Ez a karton izé értelmezhetetlen.
Avatar
Necro

Hozzászólás #29044 2018.05.20. 06:18

benőmenő írta:Remélem holnap mindenki nagyon érezni fogja a Szentlélek áradását, mert nekem most esett le, hogy emiatt nem lesz nyitva szinte semmi.
Bezzeg a dec. 24 még mindig munkanap. Na megyek és kiveszem a fagyóból az emergency pörköltet. :falbav:
Tök jó hogy ezt beszoptam, azt hittem ma még minden lesz. Van egy üveg csemegeuborkám két napra.
Avatar
Botond

Hozzászólás #29045 2018.05.20. 07:01

Necro írta:Tök jó hogy ezt beszoptam, azt hittem ma még minden lesz. Van egy üveg csemegeuborkám két napra.
Az éttermek nyitva lesznek. Ami külön jó, mert így se főzni, se mosogatni nem kell. Nem a világvége jött el, csak végre nyugodtan lehet kockulni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29046 2018.05.20. 08:08

Necro írta:Tök jó hogy ezt beszoptam, azt hittem ma még minden lesz. Van egy üveg csemegeuborkám két napra.
:DD Nice. Rendelni szerencsére lehet. BTW én is azt hittem, hogy van ma minden, de tegnap végül rávettem magam, hogy elmásszak és vegyek kaját.

Ha valaki éhezne, van pizzám, fagyasztott eprem és egy kis kolbász! :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #29047 2018.05.20. 08:09

Moby írta:a közös építés.
Makett? Lego? Vagyis inkább LEPIN! Töredék ár, majdnem lego minőség.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29048 2018.05.20. 08:22

deep írta:Vajon a célközönséget (5-10 éves purdé) meddig köti le a 20k HUF-ért vesztegetett kartonpapír szirszar és a digitális hulladék, amit játékszoftvernek csúfolnak ?
Hát van aki ebben a korban ilyen kartonokat hajtogat, van aki meg a háború istenének segít harcolni. Nem vagyunk egyformák.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #29049 2018.05.20. 08:42

Dani, a thinkpadhez pótalkatrészeket ebayről veszed ? Pl monitor tokmány, ha már nagyon karcos vagy kopott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #29050 2018.05.20. 08:52

donatus13 írta:Dani, a thinkpadhez pótalkatrészeket ebayről veszed ? Pl monitor tokmány, ha már nagyon karcos vagy kopott.
Jaja, 99%-ban onnan. Megkeresed a disassembly guide-ban az alkatrész FRU számát és azt benyomod ebaynek.

Vissza: “Leáldozott.hu”