A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #28911 2018.05.11. 21:14

Mekee írta:Nincs több kérdésem, ha neked ez a minőség. :D
Hát jobb, mint a 720p se megy, vagy nem? :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28912 2018.05.12. 02:39

Botond írta:Hát jobb, mint a 720p se megy, vagy nem? :)
Nem, mert, te a gyakorlatban Netflix-minőséggel égeted magad, én (más nevében nem beszélhetek) meg csak kipróbáltam valamit ;) Persze lehetsz büszke arra, hogy jobb a wifid, én elé is hiszem, de az sem kizárt, hogy ha elmennék megnézni, behánynék tőle, és sírva menekülnék haza.

Mindenesetre itt az a lényeg, hogy streamelésnél nem a felbontás a lényeges netkapcsolatod szempontjából, hanem inkább a bitráta, a Netflix meg tud tömöríteni, túlságosan is. Egyébként szerintem bőven vállalhatók, de nem az jelenti a plafont.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28913 2018.05.12. 09:04

Zóanagyvarázsló írta:Nem, mert, te a gyakorlatban Netflix-minőséggel égeted magad, én (más nevében nem beszélhetek) meg csak kipróbáltam valamit ;) Persze lehetsz büszke arra, hogy jobb a wifid, én elé is hiszem, de az sem kizárt, hogy ha elmennék megnézni, behánynék tőle, és sírva menekülnék haza.

Mindenesetre itt az a lényeg, hogy streamelésnél nem a felbontás a lényeges netkapcsolatod szempontjából, hanem inkább a bitráta, a Netflix meg tud tömöríteni, túlságosan is. Egyébként szerintem bőven vállalhatók, de nem az jelenti a plafont.
Nézd a 720pvel ledadog a tvd a saját elmondásod szerint. Ennél bármi jobb. A netflix is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28914 2018.05.12. 11:13

Botond írta:Nézd a 720pvel ledadog a tvd a saját elmondásod szerint. Ennél bármi jobb. A netflix is.
Sajnos nem nagyon van mit hasonlítani, mert ha fogod a legmenőbb médiaszervereket, közülük is durván más eredményt nyújthat a legjobbnak számító kettő. A tévé és annak appjai is számíthatnak (streamnél meg a szolgáltató szerverei is), ami nálam úgy tűnik, nem a legjobb. Viszont ezen a szoftveres faktoron sokat javít a vezeték, bár ott is fluktuál a végeredmény.

Egyébként rosszul mondtam, amit 720p-nek véltem, az is 1080p volt, de az tényleg vállalhatatlan volt, azért lőttem be 720p-re szintet. Laptopon is inkább úgy ment. De itt a felirat, a konkrét hang- és feliratsávok, a lejátszó is rengeteget számít. A 720i-s fekete-fehér anyag minden felirat nélkül vagy egyetlen hangsávval simán átment, az már majdnem Netflix-minőség! :banplz:

A lényeg, hogy a Netflixre nem érdemes nagyon felvágni, hivatalosan sincs nagy igénye, és eléggé tömörítettek a hangzatos felbontásokhoz képest, hogy ne számítson nagy kunsztnak a streamelése, és ne kapj igazán jó végeredményt. De nem ez a fő baj a szolgáltatásukkal, hanem a kínálat relatív csonkasága, melyből folyamatosan kerülnek is ki a cuccok (hülye jogok), meg hogy havidíj fizetése nélkül meg követni sem lehet náluk, hogy mi van. A saját sorozataik egyébiránt minőségre is mintha jobbak lettek volna. Korábban sok mindenből nem is volt 4K-s anyaguk (az előfizetésed neve ezen nem segített), most nem tudom, hogy hogy állnak, de ha adott régebbi filmből nem létezik máshol se, akkor valószínűleg ők sem tudnak szolgáltatni. Újabbaknál, sajátoknál aligha lehet gond ezzel.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28915 2018.05.12. 11:44

Ti azt nem veszitek szamitasba h Botond a csoda tvn netflixezik, az azert mas univerzum :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28916 2018.05.12. 12:14

Micsu írta:Ti azt nem veszitek szamitasba h Botond a csoda tvn netflixezik, az azert mas univerzum :)
Kikérem magamnak, én mindenre gondoltam! :hawaii:

Legközelebb Botond választ nekem tévét és routert, az a tuti. Az utóbbi újraindításához meg átugrik hetente, el ne rontsam.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28917 2018.05.12. 14:21

Zóanagyvarázsló írta:Sajnos nem nagyon van mit hasonlítani, mert ha fogod a legmenőbb médiaszervereket, közülük is durván más eredményt nyújthat a legjobbnak számító kettő. A tévé és annak appjai is számíthatnak (streamnél meg a szolgáltató szerverei is), ami nálam úgy tűnik, nem a legjobb. Viszont ezen a szoftveres faktoron sokat javít a vezeték, bár ott is fluktuál a végeredmény.

Egyébként rosszul mondtam, amit 720p-nek véltem, az is 1080p volt, de az tényleg vállalhatatlan volt, azért lőttem be 720p-re szintet. Laptopon is inkább úgy ment. De itt a felirat, a konkrét hang- és feliratsávok, a lejátszó is rengeteget számít. A 720i-s fekete-fehér anyag minden felirat nélkül vagy egyetlen hangsávval simán átment, az már majdnem Netflix-minőség! :banplz:

A lényeg, hogy a Netflixre nem érdemes nagyon felvágni, hivatalosan sincs nagy igénye, és eléggé tömörítettek a hangzatos felbontásokhoz képest, hogy ne számítson nagy kunsztnak a streamelése, és ne kapj igazán jó végeredményt. De nem ez a fő baj a szolgáltatásukkal, hanem a kínálat relatív csonkasága, melyből folyamatosan kerülnek is ki a cuccok (hülye jogok), meg hogy havidíj fizetése nélkül meg követni sem lehet náluk, hogy mi van. A saját sorozataik egyébiránt minőségre is mintha jobbak lettek volna. Korábban sok mindenből nem is volt 4K-s anyaguk (az előfizetésed neve ezen nem segített), most nem tudom, hogy hogy állnak, de ha adott régebbi filmből nem létezik máshol se, akkor valószínűleg ők sem tudnak szolgáltatni. Újabbaknál, sajátoknál aligha lehet gond ezzel.
Nem, nem ez a lényeg. A lényeg, hogy ha egy 720-1080p filmtől megpandel a wi-fi akkor az 5megát se tud, az meg foscsi, akárhonnan nézem. És igen, a 21. században a jó netbe már az is beletartozik, hogy értelmes wi-fi van a házban, amire rá lehet engedni egy PS3 multit is bármikor, mert tudja ugyanazt a pinget és packetlosst, mint vezetékesen. Ez nagyon alap. Netflixtől függetlenül.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28918 2018.05.12. 15:08

Botond írta:Nem, nem ez a lényeg. A lényeg, hogy ha egy 720-1080p filmtől megpandel a wi-fi akkor az 5megát se tud, az meg foscsi, akárhonnan nézem. És igen, a 21. században a jó netbe már az is beletartozik, hogy értelmes wi-fi van a házban, amire rá lehet engedni egy PS3 multit is bármikor, mert tudja ugyanazt a pinget és packetlosst, mint vezetékesen. Ez nagyon alap. Netflixtől függetlenül.
Mit nem értesz azon, hogy eszköztől/szoftvertől is függ? Ha az egyikkel következetesen működik, akkor nem a wifi szűk keresztmetszet.

Laptopon amúgy 104,02/41,90-et mértem most Speedtesttel, 3 ms ping mellett. Mindig ez a nagyságrend, de a PS3 ennek a töredékét tudja. (Persze gigabites nettől több kéne, az tény.) A tévén meg minden app küzd a wifivel. Ténylegesen nyilván laptopon se jön ki ebből mindig a 12 Mbyte/s, de az megint függ mástól is, és a Netflix szerint overkill a 4K-jukhoz (gondolom nem kell elmagyarázni, hogy a 25 Mbit/s-t el kell osztani nyolccal.

Világos már, hogy a butább eszközöket miért használom inkább kábellel? Egyáltalán szoktál PS3-on wifin keresztül multizni és voice chatelni, az én fostévémre wireless streamelni, vagy a netflixes tapasztalatodból interpolálod a szakértő véleményedet hozzá? ("Netlifxtől függetlenül." Az.)
Avatar
arty

Hozzászólás #28919 2018.05.12. 18:05

Botond írta:Meg se merem kérdezni, hogy minek a lokálacc. Gondolom máshogy nem bírtad magad szívóra vezérelni, ezért kitaláltál vmi kreatívat, ami tuti ad egy két errort és akkor lehet miatta felháborodni. :) Nekem csak a boxon van lokál acc, ha olyan gém van ami két accot kér a multihoz (agyfasz ez is btw, de mindegy), akkor be tudjak lépni a gyerek mellé, de amúgy megy a főaccal minden. X1el összeakad, ha pcn és boxon is megy ugyanaz az online acc? Régen volt ilyen még 360 vs pc esetén, mert gfwl játékokkal nem tudtam játszani amikor ment a géming a 360on, mert az összeakadt, de már jó ideje nem tapasztaltam ilyet.
Hogy az emesapp ne küldözgesse már a szijáénak minden egérmozdulatom, azé. Gyűlölöm, rühellem, nem bízok bennük, ráadásul minél jobban nyomják, annál inkább NEM. Bőőőőven elég, hogy a gugli visz mindent :(

one + pc mehet egyszerre, akár ugyan az a játék is, 360-ra má' nememlékszem.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28920 2018.05.13. 16:12

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28921 2018.05.13. 21:36

Hát ennyi Uncharted nem lehet véletlen mára!

Azzal álmodtam, hogy megvettem az UC1 remastert... felkeltem, benézek PSN-re, akciós. Így hát valóra váltottam az álmom. Pörög is éppen a credits.

Beugrott még mellé a Matterfall és az Alienation is. Az utóbbival egész sokat nyomtam, kár a 30 frémért, mert egyébként nagyon rendben van ez a scifi Diablo shooter.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28922 2018.05.13. 22:47

DanielT írta:Hát ennyi Uncharted nem lehet véletlen mára!

Azzal álmodtam, hogy megvettem az UC1 remastert... felkeltem, benézek PSN-re, akciós. Így hát valóra váltottam az álmom. Pörög is éppen a credits.

Beugrott még mellé a Matterfall és az Alienation is. Az utóbbival egész sokat nyomtam, kár a 30 frémért, mert egyébként nagyon rendben van ez a scifi Diablo shooter.
Nem lehet véletlen, hogya Diablót említed! Arty híján be kellett érnem Diablo 3-kooperatívval, két act már le is ment. Nem értem, hogy a fenébe képzelték, hogy hardon a nagy bossok se tudjanak megkarcolni se, a szűzként választható legmagasabb szint az expert kell ahhoz (van fölötte 14, TIZENNÉGY, ami el van zárva előlem), hogy ne álljon mindig 100%-on a HP-d.

Az Act II alatt így sem haltam meg egyetlenegyszer sem experten, pedig kamikáze offenzív taktikát nyomtam. Ráadásul Steam Controllerrel. Az a terv, hogy az Act III-at már horgolótűvel, a IV-et csattogós lepkével, az V-öt búgócsigával nyomom.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28923 2018.05.13. 23:05

Végigjátszottam az Andromedat. Jó sokáig tartott, pár zavaró fasság volt benne, de amúgy okés volt.
Pár dolog:
- női főhős (grafikai megvalósítása) vállalhatatlan, férfit kell játszani;
- meg társnak szörnyeket kell választani, hogy ne az elkúrt emberi arcokat kelljen nézni;
- külön jó volt az elnyújtott epilógus, volt lehetőség beszélni azokkal, akik érdekeltek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28924 2018.05.13. 23:17

lement az altered carbon első évada, néhány elcsépelt száltól és jelenettől eltekintve nagyon jó kis akció-scifi
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28925 2018.05.13. 23:18

Zóanagyvarázsló írta:Nem lehet véletlen, hogya Diablót említed! Arty híján be kellett érnem Diablo 3-kooperatívval, két act már le is ment. Nem értem, hogy a fenébe képzelték, hogy hardon a nagy bossok se tudjanak megkarcolni se, a szűzként választható legmagasabb szint az expert kell ahhoz (van fölötte 14, TIZENNÉGY, ami el van zárva előlem), hogy ne álljon mindig 100%-on a HP-d.

Az Act II alatt így sem haltam meg egyetlenegyszer sem experten, pedig kamikáze offenzív taktikát nyomtam. Ráadásul Steam Controllerrel. Az a terv, hogy az Act III-at már horgolótűvel, a IV-et csattogós lepkével, az V-öt búgócsigával nyomom.
coopba nagyon könnyű még a legnehezebben is amit enged első végigjátszásra
Avatar
arty

Hozzászólás #28926 2018.05.14. 09:44

DanielT írta:Hát ennyi Uncharted nem lehet véletlen mára!
Azzal álmodtam, hogy megvettem az UC1 remastert... felkeltem, benézek PSN-re, akciós. Így hát valóra váltottam az álmom. Pörög is éppen a credits.
Beugrott még mellé a Matterfall és az Alienation is. Az utóbbival egész sokat nyomtam, kár a 30 frémért, mert egyébként nagyon rendben van ez a scifi Diablo shooter.
alienation nevében kikérem magamnak a diablós klikkmocsárba rántását egy kiváló(tm) lövöldének!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28927 2018.05.14. 09:59

arty írta:alienation nevében kikérem magamnak a diablós klikkmocsárba rántását egy kiváló(tm) lövöldének!
Jóvanna!

Egyébként tényleg. És pont amiatt nem illik a hasonlat, amit Zó kritikának hozott: a nehézség. A Diablo egy vicc, ez pedig szintén, csak a másik oldalon. Kidülledt szemekkel, hörögve, pixelnyi távolságokért küzdve nyomtam tegnap is. Egyedül vagyok és a veteran fokozatot próbálom, ami egyelőre a választható legnehezebb. Meg is állok itt, örülök, ha nem kell lejjebb vennem...

Mondhatni van súlya mindennek, az upgradektől kezdve, úgy örülök minden dobott BÁRMINEK, hogy hujujuj.

Remélem nem gyűlölöm meg/10 egyelőre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28928 2018.05.14. 10:01

aabyssx írta:- külön jó volt az elnyújtott epilógus, volt lehetőség beszélni azokkal, akik érdekeltek.
Kár, hogy ebben nem lehetett ölni a csapattársakat, mint az Until Dawn-ban. Én így szívesebben szelektáltam volna, hogy kivel beszélgetek a végén. :idiota: Sajnos már nem tudok konkrétumot mondani, hogy kit nyírtam volna ki, mert az egész csapatból arra emlékszem, hogy volt egy szőke csaj.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28929 2018.05.14. 11:12

Ma már szerintem a japán kiadók direkt egymással versenyeznek, hogy ki tudja a legkevesebb erőforrásból összegányolt remastert még eladni.
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #28930 2018.05.14. 11:18

benőmenő írta:Ma már szerintem a japán kiadók direkt egymással versenyeznek, hogy ki tudja a legkevesebb erőforrásból összegányolt remastert még eladni.
És a switch kiadás postponed a végtelenbe. OMG! :wow2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28931 2018.05.14. 11:24

Das LUK legendája:

phpBB [media]


Kb annyit ér, mint egy elmondott ima. Valamivel hűvösebb, de ennyi erővel le lehet venni a tetejét és csá, nem kell szétbaszni a covert.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28932 2018.05.14. 11:44

DanielT írta:Jóvanna!

Egyébként tényleg. És pont amiatt nem illik a hasonlat, amit Zó kritikának hozott: a nehézség. A Diablo egy vicc, ez pedig szintén, csak a másik oldalon. Kidülledt szemekkel, hörögve, pixelnyi távolságokért küzdve nyomtam tegnap is. Egyedül vagyok és a veteran fokozatot próbálom, ami egyelőre a választható legnehezebb. Meg is állok itt, örülök, ha nem kell lejjebb vennem...

Mondhatni van súlya mindennek, az upgradektől kezdve, úgy örülök minden dobott BÁRMINEK, hogy hujujuj.

Remélem nem gyűlölöm meg/10 egyelőre.
Lehet a Diablóba is kihívást rakni, csak érthetetlen, hogy miért fosztják meg tőle az új (részbe újan) belépőket. Értem én, hogy az "endgame" a lényeg, mint a WoW-ban, csak mégsem.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28933 2018.05.14. 13:04

DanielT írta:Das LUK legendája:
Kb annyit ér, mint egy elmondott ima. Valamivel hűvösebb, de ennyi erővel le lehet venni a tetejét és csá, nem kell szétbaszni a covert.
Lám, megtippőtem, hogy hülyefasz lesz, és az is lett :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28934 2018.05.14. 13:42

Moby írta:Lám, megtippőtem, hogy hülyefasz lesz, és az is lett :D
Szerintem nem a hülyefaszság eldöntése volt a kísérlet célja, hanem a leggyakoribb mod alapjának megvizsgálása. Lásd még Moby 2 évvel ezelőtt, aki LUKat vágott a PS4-re, ugyanígy.

Az egy dolog, hogy azóta mestere lettél a témának, de tőle ezt kérték, hogy nézze meg. Előtte volt porszűrő teszt és még pár hasonló.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28935 2018.05.14. 13:59

DanielT írta:Szerintem nem a hülyefaszság eldöntése volt a kísérlet célja, hanem a leggyakoribb mod alapjának megvizsgálása. Lásd még Moby 2 évvel ezelőtt, aki LUKat vágott a PS4-re, ugyanígy.
Moby 2 évvel ezelőtt lukat vágott a ps4-re, és egy baszom nagy ventillátort tett az ilyen módon hűtetlenül maradt részekre. Azóta annyit fejlődött (ha ezt annak lehet nevezni), hogy már tudja, nem kell ehhez baszomnagy venti, meg még vágnifúrni faragni, csak kibaszni a gépből a felesleges dolgokat. Ahogy az egyébként most is van a gépemen/ben. Mondjuk ha én még szervizes is lennék, vagy ezt hirdetném magamról, akkor azért lenne annyi minimális elvárásom magammal szemben, hogy valami hanygafasznyi lövésem legyen arról, hogy működik a gép. De legalábbis ha szervizesként eddig a pontig nem is volt, legkésőbb akkor, amikor videót teszek fel arról, hogy fúrom széjjel. Na, ennek az idiótának ekkor sem volt. De ő szervizel! LEL
Merhogy ennek, amit ő csinál, nem a legfőbb baja, hogy hülyeség, hanem, hogy konkrétan tönkrebassza a gépet. Bár végülis ő ebből él, szal lehet, hogy szimplán élelmes, és így csinál magának ügyfeleket. Ezt már nemtudom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28936 2018.05.14. 14:13

Moby írta:Moby 2 évvel ezelőtt lukat vágott a ps4-re, és egy baszom nagy ventillátort tett az ilyen módon hűtetlenül maradt részekre. Azóta annyit fejlődött (ha ezt annak lehet nevezni), hogy már tudja, nem kell ehhez baszomnagy venti, meg még vágnifúrni faragni, csak kibaszni a gépből a felesleges dolgokat. Ahogy az egyébként most is van a gépemen/ben. Mondjuk ha én még szervizes is lennék, vagy ezt hirdetném magamról, akkor azért lenne annyi minimális elvárásom magammal szemben, hogy valami hanygafasznyi lövésem legyen arról, hogy működik a gép. De legalábbis ha szervizesként eddig a pontig nem is volt, legkésőbb akkor, amikor videót teszek fel arról, hogy fúrom széjjel. Na, ennek az idiótának ekkor sem volt. De ő szervizel! LEL
Merhogy ennek, amit ő csinál, nem a legfőbb baja, hogy hülyeség, hanem, hogy konkrétan tönkrebassza a gépet. Bár végülis ő ebből él, szal lehet, hogy szimplán élelmes, és így csinál magának ügyfeleket. Ezt már nemtudom.
"csak kibaszni a gépből a felesleges dolgokat. " Micsodaaaa? :D Miket dobtál ki? :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28937 2018.05.14. 14:14

DanielT írta:Das LUK legendája:

Kb annyit ér, mint egy elmondott ima. Valamivel hűvösebb, de ennyi erővel le lehet venni a tetejét és csá, nem kell szétbaszni a covert.
vagy ha ugyanott allna (kint a szabadban, szél, némi füstöt is latok, ...) az a szutyok, mint a video elejen, akkor lehet nem lenne hüvösebb semennyivel... :whatever:
Avatar
Botond

Hozzászólás #28938 2018.05.14. 14:37

DanielT írta:"csak kibaszni a gépből a felesleges dolgokat. " Micsodaaaa? :D Miket dobtál ki? :D
Ha jól értem csak kiengedte a felesleges füstöt a vramokból. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #28939 2018.05.14. 14:39

DanielT írta:"csak kibaszni a gépből a felesleges dolgokat. " Micsodaaaa? :D Miket dobtál ki? :D
A takarólemezt. Amit páran kivágnak, hogy legyen hűtése a ramoknak/vrm-nek. Nem kell kivágni, a legjobb kibaszni belőle, és akkor nem csak az hűl, ha van venti azon az oldalon, hanem minden (hdd, stb). Második szériás próknál is ki lehet baszni (érdemes is), de ott sünizni kell a ramokat/vrm-et, szal ott kicsivel nagyobb meló.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28940 2018.05.14. 14:44

Kép
Takarólemez. Amit a bácsi megemelt. Alatta a vramok/vrm-eket hűtő plate. Na az nem hül, mert a takarólap és a plate között nincs kontaktus. Hiába hűtöt a takarólemez, faszt sem fognak hűlni a lapok. Namost ilyenkor szokták azt csinálni, hogy a plate felett kivágják a takarólapot. Aminek sok értelme nincs, hisz a takarólapnak sincs, ha nem a gyári hűtés elve van érvényben. Nyugodtan ki lehet szedni a faszomba, és hűl minden, HA baszol rá egy ventit. Második generációs prókban ez a plate nincs, ott a takarólap érintkezik a ramokkal/vrm-ekkel. HA leszeded a lapot, ottlesznek a ramok meztelenül. Na arra kő valami hőátadó felület. Hűtőborda pl.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28941 2018.05.14. 14:50

Gyárilag ez úgy működik, hogy a plate alsó felin a képen látható egy téglalap alakú LUK az alaplapon. Az a venti túloldala. Azon keresztül húzza át a venti a levegőt. Nem sokat, de valamit. Gyárilag a szendvics mindkét oldalán áramlik be a levegő. Nagyrészt a venti oldalán, de pont annyi, hogy kénytelen legyen a másik oldalról is áthúzni a levegőt. Ezért is olyan hangos, mert bizonyos fordulat felett vákuumban pörög a kis geci, hisz alul van lélegeztetve a rendszer.
Ha fúrsz rá egy lukat, kap elég levegőt a jóóóó nagy lukon, és a másik odalról nem fog áthúzni levegőt, a gép túloldalának szellőzése (ami gyárilag sem nevezhető kielégítőnek) totálisan megszűnik, és túlforrósodik a vram/vrm. Ilyenkor van az, hogy mivel ninc shűtés, ámde termisztor ott is van, hiába lépsz ki a játékból, még hosszú percekig üvölt a venti, mert azt gondolja szerencsétlen, hogy ezzel majd lehül a vram. Hát nem fog. Na. Szal itt nem lehet egy lukat fúrni. Ha fúrsz egyet a venti fölé, fúrni kell a másik oldalra, és megoldani a hűtést valahogy. Mondjuk egy másik ventivel. Na, ha ezt csinálod, akkor viszont kussol a gép mint egy halk pécé mondjuk. Stimt?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28942 2018.05.14. 15:41

En ezt a felesleges szocseplest annyival zarnam h szarbol nem lehet varat epiteni :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28943 2018.05.14. 16:03

Szerencsére nálam annyira bevált a Szobamod™, hogy semmilyen szerepet nem játszik a hangerő. Elég jó fíling, hogy csak kontrollerek vannak és egy tévé, minden más érzékelhetetlen a setupból.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28944 2018.05.14. 16:12

Micsu írta:En ezt a felesleges szocseplest annyival zarnam h szarbol nem lehet varat epiteni :)
Ezt meg tudom erősíteni, ezért sincs már pécém.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28945 2018.05.14. 17:06

Moby írta:Ezt meg tudom erősíteni, ezért sincs már pécém.
hogy neked éppen mikor mid van az a legkevésbé sem releváns, az időjárás a te gaming lelkivilágodhoz képest egy fix tényező :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #28946 2018.05.14. 18:17

Micsu írta:hogy neked éppen mikor mid van az a legkevésbé sem releváns, az időjárás a te gaming lelkivilágodhoz képest egy fix tényező :)

Annyira azért mégis az volt, hogy elolvasd a szócséplést :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28947 2018.05.14. 18:30

Moby írta:Annyira azért mégis az volt, hogy elolvasd a szócséplést :DD
Azt is szórakoztató lenne nézni, ahogy valaki buszjegyre spoilert szerel, szal' a műfajban kiválót alkottál! :mf1:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28948 2018.05.14. 18:38

Moby írta:Annyira azért mégis az volt, hogy elolvasd a szócséplést :DD
érdekelt egyébként attól még hogy semmi használt nem fogom venni ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #28949 2018.05.14. 19:14

Micsu írta:hogy neked éppen mikor mid van az a legkevésbé sem releváns, az időjárás a te gaming lelkivilágodhoz képest egy fix tényező :)
Ez akkora igazság, hogy a fejlécbe kívánkozik. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #28950 2018.05.14. 19:33

Micsu írta:érdekelt egyébként attól még hogy semmi használt nem fogom venni ;)
Na nem is gondoltam én, hogy termékeny talajba fog hullani a mag : D Pusztán csak kontextusba helyeztem egy magát szakértőnek valló fogalmatlan idióta youtuber fogalmatlan fasságait.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28951 2018.05.14. 19:46

Moby írta:Na nem is gondoltam én, hogy termékeny talajba fog hullani a mag : D Pusztán csak kontextusba helyeztem egy magát szakértőnek valló fogalmatlan idióta youtuber fogalmatlan fasságait.
Nem mintha a védelmem kérte volna, de... Megnézném, hogy ha hozzád vinnék javítani azokat a gépeket, amiket ehhez a fogalmatlan idiótához, akkor mondjuk mit csinálnál. :miaz: Azton kívül, hogy nyilván semmit, mert... fogalmad nincs róla.

Ismét: Azért tesztelte ezt a módszert, mert ezt kérték tőle legtöbben, hogy nézze meg. Pasztázhatna újra ő is 2 naponta gépet, de valszeg más a hobbija.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #28952 2018.05.14. 19:51

DanielT írta:Nem mintha a védelmem kérte volna, de... Megnézném, hogy ha hozzád vinnék javítani azokat a gépeket, amiket ehhez a fogalmatlan idiótához, akkor mondjuk mit csinálnál. :miaz: Azton kívül, hogy nyilván semmit, mert... fogalmad nincs róla.

Ismét: Azért tesztelte ezt a módszert, mert ezt kérték tőle legtöbben, hogy nézze meg. Pasztázhatna újra ő is 2 naponta gépet, de valszeg más a hobbija.

Kép
Ez egy fogalmatlan idióta. Azért tesztelte ezt a módszert egy fogalmatlan idióta. Ha nem lenne az, akkor teszt nélkül is tudná a miújságot. Attól, hogy halmokban álnnak nála a szarok nem lesz szakértő, ahogy a lomis cigányokból sem lesz lakberendező. Értem, hogy te őt nézed, és szerinted ő szakértő, és nekem ez jól is van így.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28953 2018.05.14. 20:01

Moby írta:Ez egy fogalmatlan idióta. Azért tesztelte ezt a módszert egy fogalmatlan idióta. Ha nem lenne az, akkor teszt nélkül is tudná a miújságot. Attól, hogy halmokban álnnak nála a szarok nem lesz szakértő, ahogy a lomis cigányokból sem lesz lakberendező. Értem, hogy te őt nézed, és szerinted ő szakértő, és nekem ez jól is van így.
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28954 2018.05.14. 20:47

Cliff feladta.

Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #28955 2018.05.14. 21:27

DanielT írta:Cliff feladta.
Navégre...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28956 2018.05.14. 21:37

DanielT írta:
Spoiler
Kép
erről a gifről nekem ez jutott eszembe
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28957 2018.05.14. 21:40

Micsu írta:erről a gifről nekem ez jutott eszembe
[video]genny.avi[/video]
Na, tökjó, hogy már a Predátorban is gyerek van. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28958 2018.05.14. 22:06

DanielT írta:Na, tökjó, hogy már a Predátorban is gyerek van. :eljen: :eljen: :eljen:
Nem mertem megnézni, de ugye a szakállas Predator gyereke? :vigyor3:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28959 2018.05.14. 23:20

Mivel titokban az egész topik Rage 2-re várt, learatom a babérokat, és belinkelem a teasert vagy trailert vagy akármit.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28960 2018.05.14. 23:28

arty biztos örül :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28961 2018.05.14. 23:30

Micsu írta:arty biztos örül :P
Nem biztos. Avalanche Studios, szóval újabb hagyományos FPS-ből várható homokozó.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28962 2018.05.15. 07:53

Szerencsére a DMC is képes volt megújulni! Minden manapság esszenciális összetevő pipa! :eljen:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28963 2018.05.15. 09:13

Eddig nagyon fasza ez a windows áprilisi ápdét. Mióta feltelepült, a fejhallgató időnként lecsatlakozik, hogy utána rögtön megtalálja megint. De legalább van odagányolt Aero glass a settingsben, amit szinte soha nem látok, mert úgyis a vezérlőpultban csinálok, amit csak lehet. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #28964 2018.05.15. 09:25

benőmenő írta:Eddig nagyon fasza ez a windows áprilisi ápdét. Mióta feltelepült, a fejhallgató időnként lecsatlakozik, hogy utána rögtön megtalálja megint. De legalább van odagányolt Aero glass a settingsben, amit szinte soha nem látok, mert úgyis a vezérlőpultban csinálok, amit csak lehet. :eljen:
Nem kellett volna háttérképet cserélni, ugye...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28965 2018.05.15. 09:28

Botond írta:Nem kellett volna háttérképet cserélni, ugye...
Azt pont nem cseréltem, mert fél éve ugyanaz és MS accountról szedi le, szóval még csak a local accounttal sem szivatom magam. :rinya:
Avatar
Botond

Hozzászólás #28966 2018.05.15. 11:43

benőmenő írta:Nem mertem megnézni, de ugye a szakállas Predator gyereke? :vigyor3:
Nintendo switchet neked találták ki, donkey kongban is van kölyök és szakállas! Mondjuk mert majom, de akkor is, na, érted! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28967 2018.05.15. 12:08

benőmenő írta:Eddig nagyon fasza ez a windows áprilisi ápdét. Mióta feltelepült, a fejhallgató időnként lecsatlakozik, hogy utána rögtön megtalálja megint. De legalább van odagányolt Aero glass a settingsben, amit szinte soha nem látok, mert úgyis a vezérlőpultban csinálok, amit csak lehet. :eljen:
Én eddig semmit nem vettem észre egyik Win 10-update-ből sem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28968 2018.05.15. 12:26

Zóanagyvarázsló írta:Én eddig semmit nem vettem észre egyik Win 10-update-ből sem.
Mondjuk ez valahol tényleg tragédia, hogy a problémákon túl én sem. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28969 2018.05.15. 14:14

Nem voltak tétlenek az elmúlt két év alatt. Ennyi effektet kivenni nem lehetett kis meló!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28970 2018.05.15. 14:17

Epik GOW féle kamera és szakáll, plusz companion, aki nem gyerek. Ezen szerintem még változtatni fognak, mert így nincs elég újítás.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28971 2018.05.15. 18:28

Na, végre egy openworld játék! Mondjuk ez speciel talán nem veszi komolyan magát és még fun is lehet.

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #28972 2018.05.15. 19:29

DanielT írta:Epik GOW féle kamera és szakáll, plusz companion, aki nem gyerek. Ezen szerintem még változtatni fognak, mert így nincs elég újítás.
Kezd kibaszott szánalmas lenni ez a nyavajgásod. TPS kamera mióta gáz? Mi legyen bazmeg? FPS? Lábujjcam? Vagy minden legyen inkább fix kamera, mint a régi gowok mer az menő? Akció kaland cuccok 20+ éve tps kamerából mennek. Megőrjítesz. Szakáll. Mindenki borotválkozzon szépen mer neked az teccik? Egy posztapok világban, ahol a napi túlélésért küzdenek te szerencsétlen? A companion. Zongorázzalak szíven. Van társ akivel lehet beszélni, akivel lehet együttműködni, mélyül a narratíva. Mi az anyámért baj ez? Minden játékban legyen magányos a hős? Mindenki legyen egyszemélyes hadsereg? Fejezzedabbamá áldjon meg az Orbán!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28973 2018.05.15. 19:41

deep írta:Kezd kibaszott szánalmas lenni ez a nyavajgásod.
Keeeezd? Ó, hát akkor még tolom! :D

Sony The Game, csak más a skin, ez a bajom. Tökugyanaz a recept, semmi mást nem mernek csinálni. Egyébként műfajukban igényes darabok, ezt a gémet pl nem is gyűlölöm a GOW-al ellentétben. Ez ugyanis nem volt más, nem volt különleges, nem létezett, csak beállt a sorba a megszületésekor.

Nemtom feltűnt -e, hogy a fenti DMC paródia is erről szólt.
Avatar
deep

Hozzászólás #28974 2018.05.15. 20:04

DanielT írta:Keeeezd? Ó, hát akkor még tolom! :D

Sony The Game, csak más a skin, ez a bajom. Tökugyanaz a recept, semmi mást nem mernek csinálni. Egyébként műfajukban igényes darabok, ezt a gémet pl nem is gyűlölöm a GOW-al ellentétben. Ez ugyanis nem volt más, nem volt különleges, nem létezett, csak beállt a sorba a megszületésekor.

Nemtom feltűnt -e, hogy a fenti DMC paródia is erről szólt.
So fucking what? Amíg mindegyik egy kurvajó történetet mesél el, iszonyú igényes formában és diverz gameplay-el, khuurrrvára nem érdekel, hogy receptet követ vagy sem. A büdös assassins meg a far cry is egy receptet követ, csak az minden de nem igényes és diverz, pláne nem történet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28975 2018.05.15. 20:06

deep írta:diverz gameplay-el
DIVERZ! Na az nincs benne semmi speciel. De SEMMI, amit még nem láttunk egymilliószor, ugyanúgy, tőlük és másoktól.
Avatar
deep

Hozzászólás #28976 2018.05.15. 20:07

deep írta:So fucking what? Amíg mindegyik egy kurvajó történetet mesél el, iszonyú igényes formában és diverz gameplay-el, khuurrrvára nem érdekel, hogy receptet követ vagy sem. A büdös assassins meg a far cry is egy receptet követ, és ma már kb. minden, nemtom feltűnt-e csak a legtöbb közülük minden, de nem igényes és diverz, pláne nem történet.
Avatar
deep

Hozzászólás #28977 2018.05.15. 20:08

DanielT írta:DIVERZ! Na az nincs benne semmi speciel. De SEMMI, amit még nem láttunk egymilliószor, ugyanúgy, tőlük és másoktól.
Aha, te már csak tudod. Hisz végignyomtad, láttál mindent...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28978 2018.05.15. 20:19

deep írta:Aha, te már csak tudod. Hisz végignyomtad, láttál mindent...
Nem erről beszélek, de valszeg beszélhetnék. Az összes TPS sétálós/gyűjtős/pofázós FarcryChartedRaiderGOWofUs epizódról.
Avatar
deep

Hozzászólás #28979 2018.05.15. 20:38

DanielT írta:Nem erről beszélek, de valszeg beszélhetnék. Az összes TPS sétálós/gyűjtős/pofázós FarcryChartedRaiderGOWofUs epizódról.
Feladom. Nyomd végig még 10x az until dawnt, hátha rendbejössz.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28980 2018.05.15. 22:57

DanielT írta:Na, végre egy openworld játék! Mondjuk ez speciel talán nem veszi komolyan magát és még fun is lehet.

ez fun? pfejjj...

Vissza: “Leáldozott.hu”