A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28771 2018.05.04. 10:01

Inkább veszek egy fekély 30 fps-es Ratchet hígított remaket, hátha...
Avatar
deep

Hozzászólás #28772 2018.05.04. 10:11

DanielT írta:Inkább veszek egy fekély 30 fps-es Ratchet hígított remaket, hátha...
Azaz, minden szart nyomj le előtte! Legalább még jobban felértékelődik amikor tolni fogod a gowot.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28773 2018.05.04. 12:07

DanielT írta:Nem néztem meg (még) a videót, de a cím alapján csak annyit tudok mondani: ROHADTUL kellenek a "középkategóriás", nem generic TPS AAA szakállszimulátorok, purdékellékkel.
Öregednek a játékosok. Gamer dad lassan egy kategória lesz.
Avatar
arty

Hozzászólás #28774 2018.05.04. 12:25

DanielT írta:Inkább veszek egy fekély 30 fps-es Ratchet hígított remaket, hátha...
na erre kíváncsi leszek :)

kb 2-3 órát bírtam, kevesebbet mint az előző, ALL4ONE esetén - amit ugye coop nyomtam a kölkökkel, néha 3-an is és az úgy jó is volt - és beleuntam, főleg a hubos, utazgatós gémpléjt RÜHELLTEM (oké, méééég absz. nem openworld, de rossz érzést kelt bennem, pont a mai mindenlegyenOWs erőltetés miatt), szegény yókalalimmal is mi lesz így :(
ha választanom kéne, akkor amúgy yokalali>ratchetremake, valahogy előbbi világát/színvilágát jobban viselem, érdekesebbek voltak a "puzzlék" is (igazából a yokalali alá kéne a ratchet elképesztő gfx teknója és büdzséje)

csak hogy jobban elmerülj a lore-ban, játszás előtt megnézed? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28775 2018.05.04. 12:28

arty írta:na erre kíváncsi leszek :)

kb 2-3 órát bírtam, kevesebbet mint az előző, ALL4ONE esetén - amit ugye coop nyomtam a kölkökkel, néha 3-an is és az úgy jó is volt - és beleuntam, főleg a hubos, utazgatós gémpléjt RÜHELLTEM (oké, méééég absz. nem openworld, de rossz érzést kelt bennem, pont a mai mindenlegyenOWs erőltetés miatt), szegény yókalalimmal is mi lesz így :(
ha választanom kéne, akkor amúgy yokalali>ratchetremake, valahogy előbbi világát/színvilágát jobban viselem, érdekesebbek voltak a "puzzlék" is (igazából a yokalali alá kéne a ratchet elképesztő gfx teknója és büdzséje)

csak hogy jobban elmerülj a lore-ban, játszás előtt megnézed? :D
Node main Ratchet részek közül bejött valamelyik? Tools of Dest, vagy Crack in Time? A Cracket feladtam a logikai feladványoknál, mert állatira feltartott és idegesített. Lehet youtube skippel át kéne lendülnöm rajta... jajjnemtom.

A filmet aznap nézem majd meg, amikor az új GOW-ot tolom.
Avatar
arty

Hozzászólás #28776 2018.05.04. 13:26

DanielT írta:Node main Ratchet részek közül bejött valamelyik? Tools of Dest, vagy Crack in Time? A Cracket feladtam a logikai feladványoknál, mert állatira feltartott és idegesített. Lehet youtube skippel át kéne lendülnöm rajta... jajjnemtom.

A filmet aznap nézem majd meg, amikor az új GOW-ot tolom.
persze! tools of destructionnal találkoztam életemben először, bejött.
aztán nyomtam volna a soronkövetkezőt, quest for bootyt, a kalóz-zombist, és az már nem (rage quit... sokszor haltam + zombik = anyád).
el is adtam a három játékot, utolsóba bele se kóstolva...

és aztán már csak az all4one-al tértem vissza, hátha coopban mégis bejön - bejött, csak bazihosszú volt (sokat bénáztunk) és így annak utolsó 1-2 óráját már a fiam + gép AI fejezte be (ha tudtam volna h ilyen kevés van hátra, lenyomtam volna énis :D )

a legujabbat elsősorban a graf miatt vettem meg, de a ződ-füves-platformos platforming keveset szerepelt és a barnatrutyi és éjszaka annyira nem tetszett az utazgatás mellett, nameg rengeteg a filler lődözde/hekkendszless is, átadtam a stafétát a fiamnak, aki ugyan elvitte elég sokáig, de aztán inkább visszatért az all4one-hoz (nem egy grafribanc ezekszerint) :)
tényleg botrányosan jól néz ki, volt is 1-2 pálya(rész), ahol elkértem a kontit, h toljam kicsit (pl légdeszka versenyek, ill. egyik boss), de max annak lehet ez jó, aki sose nyomta/régen nyomta a ratcheteket (nekem ugye all4one előtte ment "végig")
Avatar
arty

Hozzászólás #28777 2018.05.04. 13:35

Zóanagyvarázsló írta:holvannakaszimplaAcímek_jim.bik
azért érdekelne, hogy mennyire mentek szarul ezek a "közepes" címek, mert ha nettó veszteséget hoztak (azaz még a "kis nyereség" se jött össze), akkor azért valahol megértem a jelenséget, azaz a kipusztulásukat
tényleg durva a kontraszt, hogy a prevgen érában mennyi "kincsre" lehet lelni, ha valaki képes alámerülni a "mocsárba" (és én azért nem csak a singularityig mentem le, de a syndicate, fracture, inversion, army of two1-2-3, stb, stb is lepörgött - már amennyiben ezek megütik a "középjáték" szintet, lehet h valójában AAA költségből készült "mind" - ezesetben Jim is picit mellélő)

plusz tegye a kezét mindenki a szívére: mennyit áldoz(ott/-na) közepesen kinéző (általában ez egy jellemzőjük!) játékokra, amik ugyanugy 60 euróról indulnak, mint a fárkráj?

vagy pl ki nyomta le/tervezi lenyomi a "A way out"-ot, ami az említett középjáték kategória bizonyosan kvalifikált versenyzője (ráadásul igen korrekten is van árazva: 8-9k és csak egynek kell megvenni a coophoz) ?!
NAUGYE! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28778 2018.05.04. 13:48

arty írta:vagy pl ki nyomta le/tervezi lenyomi a "A way out"-ot, ami az említett középjáték kategória bizonyosan kvalifikált versenyzője (ráadásul igen korrekten is van árazva: 8-9k és csak egynek kell megvenni a coophoz) ?!
NAUGYE! :)
Jelen! 4k körül rántom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28779 2018.05.04. 16:03

arty írta:azért érdekelne, hogy mennyire mentek szarul ezek a "közepes" címek, mert ha nettó veszteséget hoztak (azaz még a "kis nyereség" se jött össze), akkor azért valahol megértem a jelenséget, azaz a kipusztulásukat
tényleg durva a kontraszt, hogy a prevgen érában mennyi "kincsre" lehet lelni, ha valaki képes alámerülni a "mocsárba" (és én azért nem csak a singularityig mentem le, de a syndicate, fracture, inversion, army of two1-2-3, stb, stb is lepörgött - már amennyiben ezek megütik a "középjáték" szintet, lehet h valójában AAA költségből készült "mind" - ezesetben Jim is picit mellélő)

plusz tegye a kezét mindenki a szívére: mennyit áldoz(ott/-na) közepesen kinéző (általában ez egy jellemzőjük!) játékokra, amik ugyanugy 60 euróról indulnak, mint a fárkráj?

vagy pl ki nyomta le/tervezi lenyomi a "A way out"-ot, ami az említett középjáték kategória bizonyosan kvalifikált versenyzője (ráadásul igen korrekten is van árazva: 8-9k és csak egynek kell megvenni a coophoz) ?!
NAUGYE! :)
Persze, hogy voltak köztük nyereségesek, ahogy veszteségesek is. De sok csúcskategóriának tart játék is szenvedve kezd, gyengén indult a ME1, és az UC sem az első résszel lett valami. Arra is emlékezhetünk, hogy a Hitman és Tomb Raider nemcsilliós eladásai miatt a nyereségek ellenére panaszkodott a Square Enix, a góré távozott is akkoriban. (A TR-t azóta újra felfuttatták, a Hitman meg már az önállósult IO Interactive-é.)

Egyébiránt meg rengeteg ilyennel játszom, ha nem is nézzük, hogy retrózom vagy az RPG-k kapásból beleesnek ebbe a kategóriába (lásd Witcher 1 2007-ben). Az előző genben a Enslaved vagy a Remember Me is ez a kategória volt, na egyik sem a csúnyaságuk miatt maradt meg, bármechanikailag tudták volna azt, mint grafikára!

Például 2017 egyik utolsó játéka is nálam a Warhammer 40,000: Space Marine volt, nem sokkal előtte játszottam végig az előrendelt Outcast: Second Contactot is (tudom, az a nosztalgia miatt nem ér). 2018-at meg többek között a Singularityvel és a Kane & Lynch 1-2-vel kezdtem. OK, a K&L1-et még nagy dobásnak szántak, de annak idején is azért szanáltam, mert befejezetlen akármi. A második rész viszont éppen az antimainstream jellege miatt tök jó volt, "enyhén jobb", mint egy GeoW.. Még a TimeShiftbe is belekezdtem, de egy ponton elszállt az agyuk az ellenségszámmal és a checkpointokkal, így ott eltettem, a Singularity amúgy is jobban bejött, de érdekelt az időmanipulálós mechanika.

Tudom tetézni is, és beszállni a PotY-ba, de most ez a csoda megy a setting miatt (még az Emperor's Tomb pótlása is tervben). Nyilván nem a fantasztikus játék kategória, de guilty pleasure-nek jobban csúszik, mint egy AC. 2006-ban teljesen korrekt dobás lett volna.

A 60 euró egy más kérdés, eleve nem biztos, hogy kellene annyinak lenniük. Lásd a Hellblade-et a maga "közepes grafikájával" és 30 eurós címkéjével. Ugye ez az a kategória, amit Outcast-remake-ért is megadtam vagy Capcom/Sega portokért, 60-at meg elvétve adok ki bármiért is, mert 12k-ból ki szokott jönni a PC-s előrendelésem, de a fémdobozos PS3-as Beyond sem volt sokkal több. Az egyetlen kivétel a CE-ken kívül a Mankind Divided. (Mert ugye az Overwatch nem teljes árú volt, hanem 40 dollár/euró.) Na meg a middle-shelf hiánya ellenére nem tudom követni a tempót, így nehéz bármiért is rohannom beállni éjfélkor a sorba. Talán ez is lehet magyarázat az eltűnésükre, a Ft/perc és a homokozó hajszolása, a games as service és a multi miatt a nagy AAA-k mellett pláne kisebb tér jut. Így úgy tűnik, hogy rengeteg játék van, de az EA-től vagy az Activisiontől nagyon nehéz játékokat mondani a pár nagy frencsájzukon kívül. A Zenimax/Bethesda jobban erőlteti ezt a vonalat, lásd Dishonored, Prey (ezeknél se feltétlen az árcímke riasztott el).

A Way Outot nem követtem, csak hallottam róla, de majd érdekel, ha érdemes. Nem sietek. A legjobban várt játékból,a Phoenix Pointból jött ki játszhat verzió a backereknek, de még azzal sem foglalkoztam.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28780 2018.05.04. 17:10

arty írta:...amik ugyanugy 60 euróról indulnak, mint a fárkráj?...
Hát ezaz, hogy a tripla A onnan indul, majd arra jön a season pass, meg ha már költesz, nézz szét a mikrotranzakciós sztórban skinekért. A Shedó' of the Gollam Radírból is 80 eurót elkérnek előre a teljes pakkért, de full áron egy multilövölde is 100 euró körül van mire megkapod az összes kontentet.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28782 2018.05.04. 19:02

Hivatalosan is itt a nyár, amikor lezuhanyzol, de mire kisétálsz a villamoshoz már ugyanolyan izzadt vagy. :bdead:
Egyszer sok pénzem lesz tuti veszek egy nyári lakot. Minél északabbra, annál jobb. :gonosz3:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28783 2018.05.04. 20:23

benőmenő írta:Hivatalosan is itt a nyár, amikor lezuhanyzol, de mire kisétálsz a villamoshoz már ugyanolyan izzadt vagy. :bdead:
Egyszer sok pénzem lesz tuti veszek egy nyári lakot. Minél északabbra, annál jobb. :gonosz3:
régen ez volt a nyár, mostmár a 33-35 fok az :P, egyébként azt olvastam hogy junius 25 fok körül lesz hát kiv vagyok
Avatar
Necro

Hozzászólás #28784 2018.05.05. 10:39

Ki a felelős azért hogy erről az oldalról eddig nem tudtam?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28785 2018.05.05. 12:00

Tegnap megvettem és kirpóbáltam a Ratchetet... hát kicsit becsandáztam a 30 frém+blur miatt és ugye volt is egy nyilatkozat a témában az Insomniac-tól.

"Ratchet & Clank Future: A Crack in Time will probably be Insomniac's last 60fps game,"

"Insomniac's community team took a look at the reviews of 47 top-notch games and found that while "there was a clear correlation between graphics scores in reviews and the final scores," there's no correlation between framerate and the graphics scores.

In other words, good graphics make the game feel more fun to play, but whether it's 30 fps or 60 fps doesn't matter."

Köszi parasztok!
Avatar
Botond

Hozzászólás #28786 2018.05.05. 12:06

DanielT írta:Tegnap megvettem és kirpóbáltam a Ratchetet... hát kicsit becsandáztam a 30 frém+blur miatt és ugye volt is egy nyilatkozat a témában az Insomniac-tól.

"Ratchet & Clank Future: A Crack in Time will probably be Insomniac's last 60fps game,"

"Insomniac's community team took a look at the reviews of 47 top-notch games and found that while "there was a clear correlation between graphics scores in reviews and the final scores," there's no correlation between framerate and the graphics scores.

In other words, good graphics make the game feel more fun to play, but whether it's 30 fps or 60 fps doesn't matter."

Köszi parasztok!
Nyomjad The Crew első részét inkább, az atomstabil 4k@ultra@60 az én antik konfigomon is. :) És mindjárt itt a parádés 2. rész, ugye! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #28787 2018.05.05. 13:38

Totális agyfasz. Patch és dlc volt, szal elkúródott ugye a forza7pc-m (új kormányt tesztelném...), akkor del & reinstall.
Install előtt aszondja a sztór, hogy nemnem, előbb tegyem fel a pendingelő pecset - rányomtam a restartra, erre ms felkúrta a 1803-as gigaápdétet......... (előtte 20 percel a windows update még aszondta h minden up2date!)

Látszólag megy minden, de azért a jóanyád MS! :(
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28788 2018.05.05. 15:14

E! Múltkor szóba került a game mode Windowsban. Én a Mass Effect Andromedat jásztom, és a game mode + ram timing buzera + page file másik fizikai drive-ra kombó nagyon sokat javított a teljesítményen. Főleg a sem CPU-ra, sem GPU-ra nem fogható akadozáson. Hátha másnak is van még ilyen régi konfigja...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28789 2018.05.05. 17:20

Necro írta:Ki a felelős azért hogy erről az oldalról eddig nem tudtam?
haha, iddqd podcastes garth oldala, en szeretem kedvet is kaptam egy kis fallouthoz igy estekent :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #28790 2018.05.06. 10:02

Tenoutoften.
Kép
Nincs olyan pixel, amit ne láttam volna. Nincs olyan momentum, amit ne éltem volna át. Csodálatos volt az egész, és még attól is több. Mestermű.
Spoiler
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28791 2018.05.06. 10:46

Moby írta:Tenoutoften.
Kép
Nincs olyan pixel, amit ne láttam volna. Nincs olyan momentum, amit ne éltem volna át. Csodálatos volt az egész, és még attól is több. Mestermű.
Spoiler
Kép
De... de... hol a hullámvasút? Mindenki öregszik?! :sir:
Avatar
Moby

Hozzászólás #28792 2018.05.06. 10:59

Zóanagyvarázsló írta:De... de... hol a hullámvasút? Mindenki öregszik?! :sir:
Áááááá, nincs már arra nekem időm. Örülök, ha a játékra jut! :banplz: Ebbe is majdnem 60 óra szaladt bele...
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #28793 2018.05.06. 11:00

Moby írta:Tenoutoften.
Kép
Nincs olyan pixel, amit ne láttam volna. Nincs olyan momentum, amit ne éltem volna át. Csodálatos volt az egész, és még attól is több. Mestermű.
Spoiler
Kép

:eljen: Aligvárom/10.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28794 2018.05.06. 11:04

Moby írta:Áááááá, nincs már arra nekem időm. Örülök, ha a játékra jut! :banplz: Ebbe is majdnem 60 óra szaladt bele...
Mondjuk még egyszer ennyit simán bele tudnék verni, nagyon nehéz szívvel válok meg tőle, de tovább kell lépni. Meg amúgy is, annyi ideig játszottam vele, hogy már négyezerben lesz ez a ötvenvalahány óra! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #28795 2018.05.06. 11:53

Moby írta:Mondjuk még egyszer ennyit simán bele tudnék verni, nagyon nehéz szívvel válok meg tőle, de tovább kell lépni. Meg amúgy is, annyi ideig játszottam vele, hogy már négyezerben lesz ez a ötvenvalahány óra! :idiota:
Rablás!
Avatar
Moby

Hozzászólás #28796 2018.05.06. 12:32

Botond írta:Rablás!
jjah, kemény. Szakálas krétosz, durván elszabaduló költségek...Bezzegarégen! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #28797 2018.05.06. 15:42

Zóanagyvarázsló írta:Persze, hogy voltak köztük nyereségesek, ahogy veszteségesek is. De sok csúcskategóriának tart játék is szenvedve kezd, gyengén indult a ME1, és az UC sem az első résszel lett valami. Arra is emlékezhetünk, hogy a Hitman és Tomb Raider nemcsilliós eladásai miatt a nyereségek ellenére panaszkodott a Square Enix, a góré távozott is akkoriban. (A TR-t azóta újra felfuttatták, a Hitman meg már az önállósult IO Interactive-é.)

Egyébiránt meg rengeteg ilyennel játszom, ha nem is nézzük, hogy retrózom vagy az RPG-k kapásból beleesnek ebbe a kategóriába (lásd Witcher 1 2007-ben). Az előző genben a Enslaved vagy a Remember Me is ez a kategória volt, na egyik sem a csúnyaságuk miatt maradt meg, bármechanikailag tudták volna azt, mint grafikára!

Például 2017 egyik utolsó játéka is nálam a Warhammer 40,000: Space Marine volt, nem sokkal előtte játszottam végig az előrendelt Outcast: Second Contactot is (tudom, az a nosztalgia miatt nem ér). 2018-at meg többek között a Singularityvel és a Kane & Lynch 1-2-vel kezdtem. OK, a K&L1-et még nagy dobásnak szántak, de annak idején is azért szanáltam, mert befejezetlen akármi. A második rész viszont éppen az antimainstream jellege miatt tök jó volt, "enyhén jobb", mint egy GeoW.. Még a TimeShiftbe is belekezdtem, de egy ponton elszállt az agyuk az ellenségszámmal és a checkpointokkal, így ott eltettem, a Singularity amúgy is jobban bejött, de érdekelt az időmanipulálós mechanika.

Tudom tetézni is, és beszállni a PotY-ba, de most ez a csoda megy a setting miatt (még az Emperor's Tomb pótlása is tervben). Nyilván nem a fantasztikus játék kategória, de guilty pleasure-nek jobban csúszik, mint egy AC. 2006-ban teljesen korrekt dobás lett volna.

A 60 euró egy más kérdés, eleve nem biztos, hogy kellene annyinak lenniük. Lásd a Hellblade-et a maga "közepes grafikájával" és 30 eurós címkéjével. Ugye ez az a kategória, amit Outcast-remake-ért is megadtam vagy Capcom/Sega portokért, 60-at meg elvétve adok ki bármiért is, mert 12k-ból ki szokott jönni a PC-s előrendelésem, de a fémdobozos PS3-as Beyond sem volt sokkal több. Az egyetlen kivétel a CE-ken kívül a Mankind Divided. (Mert ugye az Overwatch nem teljes árú volt, hanem 40 dollár/euró.) Na meg a middle-shelf hiánya ellenére nem tudom követni a tempót, így nehéz bármiért is rohannom beállni éjfélkor a sorba. Talán ez is lehet magyarázat az eltűnésükre, a Ft/perc és a homokozó hajszolása, a games as service és a multi miatt a nagy AAA-k mellett pláne kisebb tér jut. Így úgy tűnik, hogy rengeteg játék van, de az EA-től vagy az Activisiontől nagyon nehéz játékokat mondani a pár nagy frencsájzukon kívül. A Zenimax/Bethesda jobban erőlteti ezt a vonalat, lásd Dishonored, Prey (ezeknél se feltétlen az árcímke riasztott el).

A Way Outot nem követtem, csak hallottam róla, de majd érdekel, ha érdemes. Nem sietek. A legjobban várt játékból,a Phoenix Pointból jött ki játszhat verzió a backereknek, de még azzal sem foglalkoztam.
ME, UC, TR, Hitman azé' sztem nem középkategórinak indult sosenem, azokba tippre AAA lóvét öntöttek. Valójában persze fogalmam sincs, meg mihez képest (és amihez képest is, azokról se nagyon tudok büdzsét :D ).

Enslaved és Remember jó példák, azokban inkább biztos vagyok. (előbbi nem jött be, már elején otthagytam, utóbbit ki se merem próbálni, mert olyan csini, h tuti minden más hiányzik belőle ;) )
Viszont ezek is fullárasként indultak, szal a "probléma" adott :) És nyilván a kisebb eladott szám x 60 eur lett volna a kiadói képlet, ezé annyi - csak ugye ha minden annyi, akkor inkább a százórás gta-ba feccöl a juzer :/

Hellblade mintapéldány, örülök is neki, h bejött vele a számítás (mintha azt olvastam volna, h bejött). Dishonored és Prey megérdemelték volna a sikert, a bukójuk tényleg a szinglineáris játékok végét jelenthetik. És vajon a wolf2-vel mivan? :(
Sajna én is úszok idővel, szal 1 db-ot tudtam támogatni (wolf2), de azt se teljes áron (csak kétharmadon+dlc).

Wayoutot félek akkor csak DT fogja nekünk letesztelni ;) Támogatnám szívesen a projektet, de tényleg nem megy.
Avatar
arty

Hozzászólás #28798 2018.05.06. 15:45

Ha valaki nyomná a pécéexklu Forza APEX-et: a mostani 4 event viszonylag simán hozható platinára, könnyű pénz/kocsi/xp/izé (nem direktben, hanem a forza rewards programon keresztül) ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28799 2018.05.06. 15:58

arty írta:ME, UC, TR, Hitman azé' sztem nem középkategórinak indult sosenem, azokba tippre AAA lóvét öntöttek. Valójában persze fogalmam sincs, meg mihez képest (és amihez képest is, azokról se nagyon tudok büdzsét :D ).
Bazz, a csúcskategória alatt szerinted erre gondoltam? :nemtudom:

Arra írtam, hogy AAA-nál is döcögős tud lenni a szekér, gyakran a frencsájzosítás, a többedik rész hozza az igazi sikert. És ott tartunk, hogy a gigafrencsájzokon kívül ejtik a csak szolid sikert hozó Hitmant. Persze ebből ez esetben jól is ki lehet jönni az önálló IO-val, a kiadói hozzáállás miatt hoztam a példát.

Mondjuk az első Hitmannél kétségbe inkább vonnám az AAA titulust, de az valóban egy más kor volt, ahol a három darab A betűt játékos ki sem mondta, le sem írta.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28800 2018.05.06. 16:13

Erős hétvégém volt, és még nincs vége, szóval ebéd után csak kanapén ejtőzős handheld gémingig jutottam, jövök-megyek almát szedek Zeldában, aztán egyszer csak ott van a küklopszember, Hinox, nekem meg 4 szívecskés a karim, íjjból is az alap, nyílból is egy tucat, szóval 30 perc volt mire levertem. :D
Spoiler
Überskillesen arra rájöttem, hogy szembe kell lőni, és akkor leül, csihipuhi, de ugye egyrészt 12 nyílvessző, másrészt meg engem kurvára zavar, hogy ahogy remeg a kezemben az idegességtől ez a kurva switch, úgy a mozgásra reagál a célzás is, ami másoknak biztos segít, de nekem nem. Nem való nekem az ilyesmi, csak a körökre osztott fosok. Na szal eltaláltam a szemét vagy 3-4x, akkor csihi-puhi, eltört rajta vagy két gyors kard, aztán sprint odébb, nehogy rámlépjen amikor feláll, utána már csak annyit tudtam csinálni, hogy futottam körbe körbe mint vmi bolond, leraktam a varázsskillekből a kocka alakú robbanósat, és amikor odaért akkor robbantás, cooldown, megint lerak, megint rácsalogat, megint robbantás. Na most nem tudom erősödik e majd a robbantás, de most pont lepkefing, éppen egy hajszálat vesz le az életéből hinoxnak, szóval ez a robbantós, cooldownos műsor ismételve vagy 50-100 közötti darabszámmal és hopp, már el is dőlt. Szerintem bármelyik souls boss úgy agyonverne maxra tápolva is, hogy öröm nézni, annyira nincs érzékem ezekhez. :D Civ6 maxolásnál kell maradni. :D De azé megyek tovább, hátha lesz vmi ebben a játékban ami beszippant, mert eddig csak a fiam volt tőle elájulva, szóval most már biztos vagyok, hogy ez kiddie platform, venni kell még mario rabid izét, mario kartot, meg a most kijött donkey kongot vagy mit és teljes lesz az örömség. Meg namco bandai klasszikusokat a lányomnak, hogy neki is jóság legyen, esetleg még sonicot. Kvarcjáték. De hinoxot lealáztam. :D
Avatar
arty

Hozzászólás #28801 2018.05.06. 17:11

Zóanagyvarázsló írta:Bazz, a csúcskategória alatt szerinted erre gondoltam? :nemtudom:

Arra írtam, hogy AAA-nál is döcögős tud lenni a szekér, gyakran a frencsájzosítás, a többedik rész hozza az igazi sikert. És ott tartunk, hogy a gigafrencsájzokon kívül ejtik a csak szolid sikert hozó Hitmant. Persze ebből ez esetben jól is ki lehet jönni az önálló IO-val, a kiadói hozzáállás miatt hoztam a példát.

Mondjuk az első Hitmannél kétségbe inkább vonnám az AAA titulust, de az valóban egy más kor volt, ahol a három darab A betűt játékos ki sem mondta, le sem írta.
Najo. Castlevania coop MOST? :)

skype? hangouts? discord?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28802 2018.05.06. 18:30

arty írta:Najo. Castlevania coop MOST? :)

skype? hangouts? discord?
Ahhoz előbb meg csinálnom a setupot hozzá. Ma már szerintem az nem lesz okés, meg úgy általában jövő csütörtökig sem. De őszintén szólva előbb pár másik rész single-beli befejezése is tervben volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28803 2018.05.06. 18:46

Itten legózás volt + pasztázás. (LUK nem lett :szomoru1: )

PS3 Slim

IMG_20180506_155138.jpg
Avatar
arty

Hozzászólás #28804 2018.05.06. 19:15

Zó - oké, de legalább akkor jövő hétig barátkozzunk má' össze mondjuk discordon ;)
arty1977#2734 vagyok. asszem.

DT: nekem is megkéne csinálni :( mennyire volt bonyi, milyen pasztát használtál, halk lett-e?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28805 2018.05.06. 19:24

arty írta:DT: nekem is megkéne csinálni :( mennyire volt bonyi, milyen pasztát használtál, halk lett-e?
Egyáltalán nem bonyolult, sok videó+leírás van hozzá, nem kell semmit pattintani, ultra jól szerelhető. Egyedüli extra, hogy T8 LUKas fejű torx is kell hozzá:

Kép

Pasztából a kb 10 éve itthon lévő valami ezer Ft-os Coolermaster Essential 1 utolsó molekuláit használtam el. Különösebben behatóan nem teszteltem, de mintha alább hagyott volna a kerepelés intenzitása. A gyári paszta porzott már.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28806 2018.05.06. 19:54

arty írta:Zó - oké, de legalább akkor jövő hétig barátkozzunk má' össze mondjuk discordon ;)
arty1977#2734 vagyok. asszem.
Régen volt fenn Discord, utána kell néznem, ki vagyok. De amúgy az most konkrétan mihez kéne? Van PS3-ra is?

Amúgy a vHalo Wars neked annak idején lement? Megvan PC-re, és gondolkoztam, hogy belekezdjek, de ugye a kampány játszható kooperatívban is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28807 2018.05.06. 20:03

DanielT írta:Itten legózás volt + pasztázás. (LUK nem lett :szomoru1: )

PS3 Slim

IMG_20180506_155138.jpg
Az enyémnek egyedül a KZ 2 alatt van hangja egyelőre. Meg különben is a BD meghajtó nyekegésével nem sok mindent lehet kezdeni. Na arra aztán tényleg felkel a szomszéd is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28808 2018.05.06. 20:44

Ha már hang, videós haver kapott egy fullos ASUS GL503 notit. Namost, amikor az elkezdett felpörögni azt hittem felszáll és kirepül az ablakon, és csak a szenes hűlt helye marad az asztalon. :banplz:
Ami még fura volt, hogy a 1060 alapból nagyobb órajelekre boostol, mint az én Armorom gyárilag, mégis Heaven benchmark alatt csak ~75%-át hozta pontban. Throttlingra nem volt ideje, cpu-s videó renderben meg csak másodpercekkel veri a 3 generációval régebbi notis i7-eket.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28809 2018.05.06. 21:03

DanielT írta:Itten legózás volt + pasztázás. (LUK nem lett :szomoru1: )

PS3 Slim

IMG_20180506_155138.jpg
Pénteken borítottam szét a prót én is többedszerre. Lukat szerintem erre már nem vágok, de az MX4 helyett felkentem rá Conductonautot. Elég jó végeredménnyel :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28810 2018.05.06. 21:09

Moby írta:Pénteken borítottam szét a prót én is többedszerre. Lukat szerintem erre már nem vágok, de az MX4 helyett felkentem rá Conductonautot. Elég jó végeredménnyel :D
Vaaat? Miért kell ennyiszer szétszedni? Azt írtad, mitöbb KAPARTAD, hogy hangtalan lett. :nemtudom:

BTW látszanak a pécégány elvonási tünetek... :fogmosas:
Avatar
Moby

Hozzászólás #28811 2018.05.06. 21:52

DanielT írta:Vaaat? Miért kell ennyiszer szétszedni? Azt írtad, mitöbb KAPARTAD, hogy hangtalan lett. :nemtudom:

BTW látszanak a pécégány elvonási tünetek... :fogmosas:
Mert a legelső pasztázásom egyik napról a másikra "elbaszódott". Elméletek vannak csak az okáról. Az elméletek között volt olyan is, amik az MX4-ről szóltak. Nem volt itthon más, újrapasztáztam avval, megint jó volt, de ki akartam zárni annak lehetőségét, hogy ismét elbaszódjon. Ezért - és ha már cserélem, akkor a legjobbra, felpakoltam conductonauttal.
Ettől jobb már nem bír lenni alapon.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28812 2018.05.07. 06:49

Sikerült a monitorra köpni a kávét. :D
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #28813 2018.05.07. 12:32

DanielT írta:Egyáltalán nem bonyolult, sok videó+leírás van hozzá, nem kell semmit pattintani, ultra jól szerelhető. Egyedüli extra, hogy T8 LUKas fejű torx is kell hozzá:
Pasztából a kb 10 éve itthon lévő valami ezer Ft-os Coolermaster Essential 1 utolsó molekuláit használtam el. Különösebben behatóan nem teszteltem, de mintha alább hagyott volna a kerepelés intenzitása. A gyári paszta porzott már.
a lukas fej musthave? mert az TUTI nincs itthon :( (sony azanyád!!! amikor azt hittem, hogy már mindenhez van mindenem.......)
Avatar
arty

Hozzászólás #28814 2018.05.07. 12:36

Zóanagyvarázsló írta:Régen volt fenn Discord, utána kell néznem, ki vagyok. De amúgy az most konkrétan mihez kéne? Van PS3-ra is?
Amúgy a vHalo Wars neked annak idején lement? Megvan PC-re, és gondolkoztam, hogy belekezdjek, de ugye a kampány játszható kooperatívban is.
valami instant msg app kell, hogy összehozzuk :) itt forumon nem vagyunk realtime/online... mondjuk discordon se, de ha adott napon esélyes a game, akkor elindítom. viszont h ingame hogy fogunk kommunikálni, azt nemtom.... szerintem ps3 mellett kell mennie a pécének is, vagy egy okosteló kellene legalább ;)

halowars demot néztem, kontrollerrel - bár jobb volt mint vártam - nem bírtam élvezni, ill annyira a halo világbéli rtsezés se kötött le (ámblokk az rts-ből kiégtem valszeg, bár bebundliztam a planetaryannihilationtitans fizetőspecset a multkor, el se indítottam :( )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28815 2018.05.07. 12:40

arty írta:a lukas fej musthave? mert az TUTI nincs itthon :( (sony azanyád!!! amikor azt hittem, hogy már mindenhez van mindenem.......)
Kell sajnos. Ugyanez a T8 nyitja pl a 360 kontrollert is. Vegyél egy "tamperproof" vagy "security" bitfej készletet, az esszenciális. Fun fact: én is emiatt a projekt miatt vettem még hónapokkal ezelőtt, hogy ne kelljen mindig a cégest kölcsönöznöm.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28816 2018.05.07. 14:49

Kép
Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28817 2018.05.07. 16:00

benőmenő írta:Sikerült a monitorra köpni a kávét. :D
Írhattad volna, hogy Dunkey, mert alapból azt hittem, valami hivatalos genny "trailer" az újrahasznosított szeméthez. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28818 2018.05.07. 19:14

arty írta:valami instant msg app kell, hogy összehozzuk :) itt forumon nem vagyunk realtime/online... mondjuk discordon se, de ha adott napon esélyes a game, akkor elindítom. viszont h ingame hogy fogunk kommunikálni, azt nemtom.... szerintem ps3 mellett kell mennie a pécének is, vagy egy okosteló kellene legalább ;)

halowars demot néztem, kontrollerrel - bár jobb volt mint vártam - nem bírtam élvezni, ill annyira a halo világbéli rtsezés se kötött le (ámblokk az rts-ből kiégtem valszeg, bár bebundliztam a planetaryannihilationtitans fizetőspecset a multkor, el se indítottam :( )
Nem vagyok a Discord ellen, meg van Skype-om is, de csak üzenetre ami mindig indul a rendszerrel, arra ott a Steam is. Ha nem is vagyok bejelentkezve a friendsbe, attól még átjönnek az üzenetek.

Ingame amúgy miért nem jó a PSN-es voice chat? Sosem próbáltam, de elvileg létezik.

A Halo Warst csak azért kérdetem, mert fail lenne elkezdeni egyedül, ha lenne kooperatív partner is, de egyébként nyilván le fog menni egyedül is. Tudom, hogy előzmény, de szerettem volna előbb a korábbi megjelenésekkel végezni, ez viszont így már elmarad. Pedig hagytam időt az MS-nek a portolásra.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28819 2018.05.07. 19:25

Zóanagyvarázsló írta:Nem vagyok a Discord ellen, meg van Skype-om is, de csak üzenetre ami mindig indul a rendszerrel, arra ott a Steam is. Ha nem is vagyok bejelentkezve a friendsbe, attól még átjönnek az üzenetek.

Ingame amúgy miért nem jó a PSN-es voice chat? Sosem próbáltam, de elvileg létezik.

A Halo Warst csak azért kérdetem, mert fail lenne elkezdeni egyedül, ha lenne kooperatív partner is, de egyébként nyilván le fog menni egyedül is. Tudom, hogy előzmény, de szerettem volna előbb a korábbi megjelenésekkel végezni, ez viszont így már elmarad. Pedig hagytam időt az MS-nek a portolásra.
még nem vettem meg a warst de ha nincs partner akkor a legközelebbi akciókor megveszem és nyomhatjuk ;)
Avatar
Botond

Hozzászólás #28820 2018.05.07. 20:10

Zóanagyvarázsló írta:Nem vagyok a Discord ellen, meg van Skype-om is, de csak üzenetre ami mindig indul a rendszerrel, arra ott a Steam is. Ha nem is vagyok bejelentkezve a friendsbe, attól még átjönnek az üzenetek.

Ingame amúgy miért nem jó a PSN-es voice chat? Sosem próbáltam, de elvileg létezik.

A Halo Warst csak azért kérdetem, mert fail lenne elkezdeni egyedül, ha lenne kooperatív partner is, de egyébként nyilván le fog menni egyedül is. Tudom, hogy előzmény, de szerettem volna előbb a korábbi megjelenésekkel végezni, ez viszont így már elmarad. Pedig hagytam időt az MS-nek a portolásra.
Halo wars1 nekem is csak 360ra van meg, de nem élveztem én sem kontrollerrel, pcre még nem mertem behúzni. A második részt meg de pláne nem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28821 2018.05.07. 22:44

Micsu írta:még nem vettem meg a warst de ha nincs partner akkor a legközelebbi akciókor megveszem és nyomhatjuk ;)
Én ráérek, a Micsu+Halo kombó elég leáldhű párosítás :idiota:

A játékot meg egyelőre nem ismerem, de legalább mégiscsak Ensemble Studios, és nem Bungie, Turn 10, Lionhead vagy ál-Rare.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28822 2018.05.07. 22:54

Botond írta:Halo wars1 nekem is csak 360ra van meg, de nem élveztem én sem kontrollerrel, pcre még nem mertem behúzni. A második részt meg de pláne nem.
A zeldás élménybeszámolód alapján csak nem a tutorialban akadtál fenn? :ravasz1:

Nálam most a Mega Man ment végig (a steames Legacy Collection keretében), egy könnyed délutáni mókának ajánlom nekem is:

phpBB [media]


A Wily's Fortressben (végjáték) pár bossfight előtt használtam save state-et, szóval egyszer majd még lehet, hogy neki kell ugranom becsületből, hogy maximális legyen a reward. Pontosabban 24:35-nél kezdődő bossnál "fázisonként", mert az eszelős volt, vagy 40 liter vizet kiizzadtam magamból közben, tényleg úsztam benne. Lényegében a többiekhez könnyen lehet taktikát tökéletesíteni és végigsoulsozni előttük újra a pályát, ahogy szinte minden esetben megtettem, de ez még így is brutális volt. Érzem, hogy meg lehet izommemóriából csinálni, csak nem az enyémből. De a tiédben bízom!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28823 2018.05.07. 23:14

Zóanagyvarázsló írta:Én ráérek, a Micsu+Halo kombó elég leáldhű párosítás :idiota:

A játékot meg egyelőre nem ismerem, de legalább mégiscsak Ensemble Studios, és nem Bungie, Turn 10, Lionhead vagy ál-Rare.
hát igen, max a poén meg haverkodás végett nyomhatjuk, gondolod mennyire izgulok én a halo warsra :D, nameg játszottam én már szarabbal is sztem :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28824 2018.05.08. 07:08

Micsu írta:hát igen, max a poén meg haverkodás végett nyomhatjuk, gondolod mennyire izgulok én a halo warsra :D, nameg játszottam én már szarabbal is sztem :P
Tudom én, hogy csak az ürügy kell, hogy játszhasd. Ahogy DT is csak arra vár, hogy a legújabb, legjobb, leggowabb GoW-ba bekerüljön a co-op, és ő lehessen a másikat presztráló dad of boy, vagy fordítva, a terelgetett son of dad.
Avatar
arty

Hozzászólás #28825 2018.05.08. 10:23

Zóanagyvarázsló írta:Nem vagyok a Discord ellen, meg van Skype-om is, de csak üzenetre ami mindig indul a rendszerrel, arra ott a Steam is. Ha nem is vagyok bejelentkezve a friendsbe, attól még átjönnek az üzenetek.
Ingame amúgy miért nem jó a PSN-es voice chat? Sosem próbáltam, de elvileg létezik.
pc/teló sokat fut, így ott elérhető vagy/vagyok "mindig" - a ps3on nem, ill sztem a voice is /játék alapu, nincs általános, rendszerszintű integráció - vagy de? gt5 idején próbáltuk a voicet haverral a pisin, de skype lett belőle (már nemtom miért)
eleve, milyen headsettel megy a ps3 voice? a hyperxel?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28826 2018.05.08. 10:41

arty írta:pc/teló sokat fut, így ott elérhető vagy/vagyok "mindig" - a ps3on nem, ill sztem a voice is /játék alapu, nincs általános, rendszerszintű integráció - vagy de? gt5 idején próbáltuk a voicet haverral a pisin, de skype lett belőle (már nemtom miért)
eleve, milyen headsettel megy a ps3 voice? a hyperxel?
Bluetooth headsettel. Ez egyébként a legnagyobb hülyeség, hogy a fülesre/bt hangszóróra így nem megy ki a játék hangja, csak a voice chat. :falbav:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28827 2018.05.08. 10:54

arty írta:pc/teló sokat fut, így ott elérhető vagy/vagyok "mindig" - a ps3on nem, ill sztem a voice is /játék alapu, nincs általános, rendszerszintű integráció - vagy de? gt5 idején próbáltuk a voicet haverral a pisin, de skype lett belőle (már nemtom miért)
eleve, milyen headsettel megy a ps3 voice? a hyperxel?
A zinterneten azt olvastam, hogy van "általános" is. Ki kell próbálni. Amit Benő mond, az mondjuk ijesztő, de eléggé sonysnak hangzik :ticking:

Szánalmas lenne, ha a PC-t is járatni kéne mellé (milyen zöld vagy te, hogy ez a terved! legalábbis az PC-mmel, mert neked van okostelefonod). Már az is gáz, hogy újabb netkábellel kell így szórakozni, de nem merném wi-fire bízni a PS3-at multira.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28828 2018.05.08. 11:34

Na Moby, még egy kis gány lehetőség! Ugyan a teszt alapján nincs érdemi különség a két fő venti típus között, de a kommentekben másról számolnak be a lelkes GOW playerek! Csuhajja, venti replacementre fel! Lehet, hogy egyébként azért is hangosodott fel a pasztázás után 1-2 nappal, mert belopózott valaki és kicserélte a ventid. :ijedt: Asszony nem viselkedik gyanúsan? Új ruhák, kocsi, ékszerek? Én figyelnék, nem-e beszállt a venti maffiába. :nezze:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28829 2018.05.08. 13:47

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28830 2018.05.08. 15:28

benőmenő írta:[video]szakállborne.avi[/video]
Szakáll pipa, remélem lesz gyerek is! :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28831 2018.05.08. 21:35

bár nagyon nem néztem utána de meta alapján a poe2 se lett rossz
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28832 2018.05.08. 21:36

DanielT írta:Szakáll pipa, remélem lesz gyerek is! :eljen:
e video alapján engem eddig nem vonz
Avatar
Moby

Hozzászólás #28833 2018.05.08. 22:42

DanielT írta:Na Moby, még egy kis gány lehetőség! Ugyan a teszt alapján nincs érdemi különség a két fő venti típus között, de a kommentekben másról számolnak be a lelkes GOW playerek! Csuhajja, venti replacementre fel! Lehet, hogy egyébként azért is hangosodott fel a pasztázás után 1-2 nappal, mert belopózott valaki és kicserélte a ventid. :ijedt: Asszony nem viselkedik gyanúsan? Új ruhák, kocsi, ékszerek? Én figyelnék, nem-e beszállt a venti maffiába. :nezze:

phpBB [media]
nem 1-2 nappal a pasztázás után hangosodott fel, hanem vagy 3 héttel. Nem nyúlok már hozzá, a gou hűtés tökéletes, kurvacsendes a gép, ha valahol még tenni lehetne, az a vram hűtés. Az viszont nem egyszerű. Valamikor meg a gyári, apróra vágott thermal padeket lecserélem, de ez a max amit én abba beleteszek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28834 2018.05.09. 00:07

Valaki árulja már el, miért kell egy játék cfg-jét eldugni a regeditbe! Főleg, ha ott is alig lehet mást állítgatni, mint az options menüben. :fejvakaras:
Még a nyamvadt HUD-ot sem tudtam kikapcsolni screenshotoláshoz. Sajnos a Reshade sem fér hozzá a depth bufferhez, pedig a cfg-ből bekapcsolt DoF nem valami kifinomult. Így már csak az Inspectorban molyolhatok az SSAO profilokkal, meg a control paneles FXAA helyett kellene még egy SMAA és kész is lesz a Pécégány Rimazter Edition (TM).
Spoiler
tru_2018_05_08_23_31_03_782.jpg

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #28835 2018.05.09. 08:17

Hoppácska!



Mobilon imádtam(-dom), nem tudom nagygépen mennyire állja majd meg a helyét, de szeressétek! :)
És ez legalább garantáltan megjelenik...

Plusz végül tegnap megjelent a Raging Justice is, a - számomra - legkevésbé vonzó graf stílusú Beat'em up a "mostani" felhozatalból:

phpBB [media]


Avatar
Botond

Hozzászólás #28836 2018.05.09. 08:57

Shoppingoltam a gyerekeknek:
- Sonic forces
- Puyo-Puyo teris
- Mario + Rabbid kingdom
- Mariokart8
Ezek remekül passzolnak a már meglévő mario odysseyhez meg zeldához és persze a klasszik marióhoz. Donkey kong felkészül, meg persze a switch online előfizetés az összes klasszik márióval! :o
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28837 2018.05.09. 12:01

Botond írta:Shoppingoltam a gyerekeknek:
- Sonic forces
- Puyo-Puyo teris
- Mario + Rabbid kingdom
- Mariokart8
Ezek remekül passzolnak a már meglévő mario odysseyhez meg zeldához és persze a klasszik marióhoz. Donkey kong felkészül, meg persze a switch online előfizetés az összes klasszik márióval! :o
tul gyakran emlegeted "A GYEREKEK"-et, tuti neked kellenek te bitang! :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #28838 2018.05.09. 12:26

Botond írta:Shoppingoltam a gyerekeknek:
- Sonic forces
- Puyo-Puyo teris
- Mario + Rabbid kingdom
- Mariokart8
Ezek remekül passzolnak a már meglévő mario odysseyhez meg zeldához és persze a klasszik marióhoz. Donkey kong felkészül, meg persze a switch online előfizetés az összes klasszik márióval! :o
perfekt szviccskonzumer letté' :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #28839 2018.05.09. 12:51

SlickAdam írta:tul gyakran emlegeted "A GYEREKEK"-et, tuti neked kellenek te bitang! :banplz:
Nyílván pörgetem én is a cuccot, mert nem tartom komoly embereknek azokat akik érdemi próba nélkül csak fröcsögnek és fikáznak, szóval nyakig elmerülök a fosban és csak utána teszem közkinccsé az infót, hogy ez szar, még pedig a hígabb fajtából. :) Mármint relatíve. Önmagában egész kellemes és élvezhető a cucc, csak hát itten te azt mondtad, hogy ez egy ipadet lenyeli keresztben és ez olyan messze van a valóságtól, mint makó jeruzsálemtől. De eddig még csak zeldát meg odysseyt vizsgáltam érdemben, meg láttam a boltban, hogy kapható az ipad storeos játékok egy nagyon kis töredéke, és nem is feltétlen a minőségi cuccok, szóval még merülök lefele, hátha van valahol vmi, mert eddig semmi.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28840 2018.05.09. 13:52

Moby írta:Ja, azt már nagyon tudom mire nem való. Ettől lényegesen nagyobb kihívás találni valamit, amire való. Gyereknek se jó tálcának. Lelóg róla a kifli!
Vagy ahogy ezt műveltebb kollégánk megfogalmazta anno. Na pont ugyanezt csinálom én is a sviccsel. Kiflis részt is tudom validálni, tényleg lelóg.

Vissza: “Leáldozott.hu”