A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #28631 2018.04.27. 18:56

eje75 írta:A legnagyobb baj, hogy letehetetlen: tegnap éjjel kettőkor bírtam lefeküdni, ma meg olyan voltam mint a mosott szar... a munkahelyemen azt kellett hazudnom, hogy drog problémáim vannak, mert már kezdett ciki lenni a fogalmatlan kódorgásom... :wilting:
Kb minden szabad gondolatom a játék körül forog :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #28632 2018.04.27. 18:57

Greyfox írta:Nemtudom.
Pontosan fogalmazol :D Én sem tudtam. Néztem a videókat, és nem értettem. Hát, mostanra nagyon értem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28633 2018.04.27. 19:07

Jön két újabb "Sony the Game", azaz TPS nézetű járvány/üszök utáni túlélősdi, az egyikben egy már nem annyira kislány lesz a társ, a másikban egy motor. Last of Us Part II és Days Gone néven is említik őket. De lehet, hogy mindkettő 2019.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28634 2018.04.27. 19:09

DanielT írta:Jön két újabb "Sony the Game", azaz TPS nézetű járvány/üszök utáni túlélősdi, az egyikben egy már nem annyira kislány lesz a társ, a másikban egy motor. Last of Us Part II és Days Gone néven is említik őket. De lehet, hogy mindkettő 2019.

A days gone már biztosan 2019, a tlou2 meg jó, ha nem '20.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28635 2018.04.27. 19:10

Erről meg kb nem is hallottam, de nem örülök, hogy a Szopópuncs ezt csinálja... Ez a japán korszak/kultúra/art egyszerűen taszít. Az építészettől kezdve, a ruhákon át, minden.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #28636 2018.04.27. 19:37

A fogaimmal tépném ki a szemgolyóit miközben két kézzel markolva folytogatnám annak a gyökérnek, aki ennek a fasszopó snakepassnek az irányitását megírta. Üvöltve hörgök, pedig csak megkért a gyerek, hogy segítsek neki egy részen :violent:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28637 2018.04.27. 19:47

Moby írta:A fogaimmal tépném ki a szemgolyóit miközben két kézzel markolva folytogatnám annak a gyökérnek, aki ennek a fasszopó snakepassnek az irányitását megírta. Üvöltve hörgök, pedig csak megkért a gyerek, hogy segítsek neki egy részen :violent:
Annak a játéknak az irányítás elsajátítása a lényege.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28638 2018.04.27. 19:50

DanielT írta:Annak a játéknak az irányítás elsajátítása a lényege.

Ennek a játéknak az a lénege, hogy az orromalá dörgölje: nem szabad elcsábulni. Indiemocskot ingyense. Kb annyira szórakoztató ez is, mint szeget beverni ököllel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28639 2018.04.27. 19:52

Én viszont most pattantam le véglegesen a HZD-ről. Kapott ma este egy esélyt, rákészültem lelkileg. De én ezt úgy meggyűlöltem a harc miatt, hogy kibaszott nagy GÉPEKET kell nyílvesszőkkel lőni a végtelenségig, hogy köszöntemszépen. 10x meghaltam az aktuális küldi során, ahol be vagyok baszva egy katlanba, két nagy dög és 10 mob közé. És azért halok meg, mert túl akarok lenni ezen a poklon, de aztán eszembe jutott, hogy az egész játék ilyen végig. Ugyanez megy.

Ok, szép, a csaj is cuki, de ez a végigjátszáshoz nekem kevés.

A main questek 45%-nál elbúcsúzunk egymástól örökre.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28640 2018.04.27. 19:54

Moby írta:Ennek a játéknak az a lénege, hogy az orromalá dörgölje: nem szabad elcsábulni. Indiemocskot ingyense. Kb annyira szórakoztató ez is, mint szeget beverni ököllel.
Hát akkor ott vannak a jó kis komfortos, futószalag SonyUbiTheGame-k. :eljen:

A Snake pass ott van elbaszva, hogy nincs mentési lehetőség pályán belül és kilépés után full elölről kell kezdeni az egészet.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28641 2018.04.27. 19:57

DanielT írta:Hát akkor ott vannak a jó kis komfortos, futószalag SonyUbiTheGame-k. :eljen:

A Snake pass ott van elbaszva, hogy nincs mentési lehetőség pályán belül és kilépés után full elölről kell kezdeni az egészet.
biztos vagyok benne, hogy ez koncepcionálisan ilyen. A készítői hamar felismerték, hogy ezt a leprás szart kétszer nem igazán fogják elindítani.
És mennyire igazuk volt :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28642 2018.04.27. 21:10

Infamous Last Light másodszor is végignyomva.

Egyetlen exkluzív van a tarsolyban: Last Guardian. Attól félek ez is fájdalmas élmény lesz, több szempontból. Nem is tudom rávenni magam az elindítására az első próba óta.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28643 2018.04.27. 22:50

Jelentem életre kelt az ősöknek szánt retro konfig.
A korábbi botlás után végül egy Alpenföhn Brocken ECO került felt a Phenom2 955 Black Edition néven is ismert elektromos kazánra. Szemtelenül halk, és 20 perc AIDA 64 stress teszt alatt beállt 47 fokra.
Ha ez a gépházba beépítve jelentősen romlana, meg fogom írni, de ez eddig nagyon oké. Bátran ajánlom. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28644 2018.04.28. 10:46

benőmenő írta:Jelentem életre kelt az ősöknek szánt retro konfig.
A korábbi botlás után végül egy Alpenföhn Brocken ECO került felt a Phenom2 955 Black Edition néven is ismert elektromos kazánra. Szemtelenül halk, és 20 perc AIDA 64 stress teszt alatt beállt 47 fokra.
Ha ez a gépházba beépítve jelentősen romlana, meg fogom írni, de ez eddig nagyon oké. Bátran ajánlom. :eljen:
Alpenföhn és Black Edition! Látom figyelsz rá, hogy a szülőket ki ne nézzék a klubból! :D :eljen:

Nekem a 955BE örökre egybeforrt a Far Cry 3-mal, azonnal az jut eszembe amikor látom. A nagy remények, hogy azzal már faszán fog menni és nyilván dobott is rajta az újan 12 ezres X2 után, amikor megvettem használtan 15 ezerre lealkudva... hát igen, annak idején még más léptékben ment a pécézésbe való visszacsusszanás. :idiota:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #28645 2018.04.28. 12:57

Amúgy pröből van valami speckó széria ami halkabb vagy mázasabb, mint a többi?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28646 2018.04.28. 15:09

Pheszarás, nemhogy a 30 fps 4K Demon's megjött a legújabb verzióval, de a 60-as is("ini hekk"). Sajnos dupla fizika sebességgel, viszont simán elsőre kinyírtam vele a Fouls Idol-t, amivel korábban 10x sem bírtam, pont a legvégén mindig valami megnyalt.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28647 2018.04.28. 18:31

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28648 2018.04.28. 18:52

SlickAdam írta:[video]MI.A.FASZEZMÁR?![/video]
Tehát gyakorlatilag Lara most már egy Predátor kategóriás lény és a játékból is a brutalitást, kivégzést, szó szerinti belezést tartották a legfontosabbnak megmutatni. Gratulálok ismét a játékiparnak! Várom a következő részt, amiben egy szakállas Lara fogja terelgetni az unokáját és tanítja a harcra! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28649 2018.04.28. 19:03

DanielT írta:Tehát gyakorlatilag Lara most már egy Predátor kategóriás lény és a játékból is a brutalitást, kivégzést, szó szerinti belezést tartották a legfontosabbnak megmutatni. Gratulálok ismét a játékiparnak! Várom a következő részt, amiben egy szakállas Lara fogja terelgetni az unokáját és tanítja a harcra! :eljen: :eljen: :eljen:
szívtak egy kis smoky-smoky-t es megneztek ujra az Apocalypto-t. gondoltak mi durva lenne, ha itt felbukkanna Lala a hatterbül E! :idiota:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28650 2018.04.28. 19:12

SlickAdam írta:szívtak egy kis smoky-smoky-t es megneztek ujra az Apocalypto-t. gondoltak mi durva lenne, ha itt felbukkanna Lala a hatterbül E! :idiota:
[video] :csodalk: .avi[/video]
Medveanyám... na ebből elég volt ez a trailer.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28651 2018.04.28. 19:13

DanielT írta:Medveanyám... na ebből elég volt ez a trailer.
jujjj, nem lattad? sorry, szpojler... :( amugy jo film nagyon. Mel Gibbon papatol E
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28652 2018.04.28. 21:29

Ez az új TR trailer meggyőzött, hogy rohadtul nem nekem készül ez a rész sem. :shakehead:
Szerencsére már a szagma se nagyon veszi be. A previewk nem ájultak el tőle.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28653 2018.04.28. 22:49

arty írta:csak az első pályát tudtuk megcsinálni, a másodiknál falba ütköztünk... (nyilván lenne valami mód, de nem youtuboztuk ki h mi)
és azóta nem volt rá idő (kedv?) :(
ha neked is meglenne, dupla eséllyel kerülnk valaha ismét elé - meg te ügyesebb is vagy, felteszem, majd a te farvizeden elviszem(-szük) a végéig :D
Az ügyességemről nem vagyok meggyőződve, de rajtam ne múljon: megvettem. Aztán mivel nappalis filmlejátszós gép a PS3, majd meg kell szervezni, hogy sikerüljön elindítani is.

A Bionic Commando Rearmed 2 milyen? Az első részért (csak) te rajongtál itt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28654 2018.04.28. 22:52

DanielT írta:Tehát gyakorlatilag Lara most már egy Predátor kategóriás lény és a játékból is a brutalitást, kivégzést, szó szerinti belezést tartották a legfontosabbnak megmutatni. Gratulálok ismét a játékiparnak! Várom a következő részt, amiben egy szakállas Lara fogja terelgetni az unokáját és tanítja a harcra! :eljen: :eljen: :eljen:
Mert sztorit mutatott, és úgy látszik abban ez lesz a vezérfonal. Ami valahol érthető is, nem lehet mindenki Nathan Drake-szintű pszichopata, hogy a napi 1000. fraget letudja vigyorogva egy one-linerrrel. Más kérdés, hogy óriási reményeket nem fűznék ahhoz, ami kisül belőle, de fene tudja, le vagyok maradva vele ahhoz, hogy majd megítéljem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28655 2018.04.28. 22:55

Moby írta:A fogaimmal tépném ki a szemgolyóit miközben két kézzel markolva folytogatnám annak a gyökérnek, aki ennek a fasszopó snakepassnek az irányitását megírta. Üvöltve hörgök, pedig csak megkért a gyerek, hogy segítsek neki egy részen :violent:
Remélem szűzen estél be egy sokadik pályás szívatós részre, elképzelem, úgy milyen esélyeid lehettek egy játékban, melyet meg kell tanulni. Én még csak belenéztem, de az ötlet jó, és eddig a megvalósítás is, csak még gyakorolnom kell egy csöppet.

De hol vannak ennek a dögnek a lábai? Hadd ugorjak már a goombák fejire, ahogy illik!
Avatar
deep

Hozzászólás #28656 2018.04.28. 23:56

DanielT írta:Tehát gyakorlatilag Lara most már egy Predátor kategóriás lény és a játékból is a brutalitást, kivégzést, szó szerinti belezést tartották a legfontosabbnak megmutatni. Gratulálok ismét a játékiparnak! Várom a következő részt, amiben egy szakállas Lara fogja terelgetni az unokáját és tanítja a harcra! :eljen: :eljen: :eljen:
Úramatyám hova jutott ez a széria... A legutóbbit már nem is játszottam. Emlékszem, az eredeti első rész miatt vettem PS1-et. Azon tanultam a 3D-s third person irányítást 1996-ban. Mennyire imádtam benne az atmoszférát, a misztikumot. Mindent kiirtanak ma a játékokból, amiért régen szerettük őket.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28657 2018.04.29. 07:54

deep írta:Mindent kiirtanak ma a játékokból, amiért régen szerettük őket.
És a GOW esetében tapsolsz hozzá és szlopálod a szószt...

Tőlem elvették egy valódi GOW játék esélyét, hogy a generic Sony the Game formulát ráhúzva, társat beleerőltetve, egyedi kamerát elvéve, a bevált név mögé elbújva, biztonsági játékot játsszanak.

Jó játék? Lehet. De nem GOW és már nem is lesz ez után.

Felkészül: open world "gow".

Te már láttad, de a többieket se hagyjuk ki a jóból:

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28658 2018.04.29. 07:59

Ezisbazmeg.

Kép
Avatar
deep

Hozzászólás #28659 2018.04.29. 08:03

DanielT írta:És a GOW esetében tapsolsz hozzá és szlopálod a szószt...
Fingod sincs. Olyan dolgok történnek a játékban, hogy beszarnál. De inkább rinyálj a gyerek miatt, az nagyon megy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28660 2018.04.29. 08:05

deep írta:Fingod sincs. Olyan dolgok történnek a játékban, hogy beszarnál. De inkább rinyálj a gyerek miatt, az nagyon megy.
Biztosan tetszik majd az új Tomb Raider is sokaknak...
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28661 2018.04.29. 08:27

DanielT írta:Erről meg kb nem is hallottam, de nem örülök, hogy a Szopópuncs ezt csinálja... Ez a japán korszak/kultúra/art egyszerűen taszít. Az építészettől kezdve, a ruhákon át, minden.

phpBB [media]
nekem még érdekes is lehet. De én utálom az ilyen trailereket, amiből a játékról semmi sem derül ki. Időpocsékolás.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28662 2018.04.29. 08:31

deep írta:Úramatyám hova jutott ez a széria... A legutóbbit már nem is játszottam. Emlékszem, az eredeti első rész miatt vettem PS1-et. Azon tanultam a 3D-s third person irányítást 1996-ban. Mennyire imádtam benne az atmoszférát, a misztikumot. Mindent kiirtanak ma a játékokból, amiért régen szerettük őket.
Nekem bejönnek az új Tomb Raiderek. De ez is olyan trailer, amiben nem látszik a játék. Az látszik csak, hogy broáf Lara arca, meg kicsit gumiembereket animálnak. Mintha az előző kettőt nem így mutatták volna be.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28663 2018.04.29. 08:33

Amúgy a reboothoz képest a rise kicsit kiddie lett.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28664 2018.04.29. 09:36

DanielT írta:És a GOW esetében tapsolsz hozzá és szlopálod a szószt...

Tőlem elvették egy valódi GOW játék esélyét, hogy a generic Sony the Game formulát ráhúzva, társat beleerőltetve, egyedi kamerát elvéve, a bevált név mögé elbújva, biztonsági játékot játsszanak.

Jó játék? Lehet. De nem GOW és már nem is lesz ez után.
Jó látni, hogy azért nem maradtunk nagymama nélkül. Pár évet várni kellett, de ittvan, megérkezett: Daninagyi! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28665 2018.04.29. 09:44

Moby írta:Jó látni, hogy azért nem maradtunk nagymama nélkül. Pár évet várni kellett, de ittvan, megérkezett: Daninagyi! :banplz:
Én vagyok a nagyi? Te terelgeted az unokát BOI! :mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28666 2018.04.29. 09:49

Moby írta:Jó látni, hogy azért nem maradtunk nagymama nélkül. Pár évet várni kellett, de ittvan, megérkezett: Daninagyi! :banplz:
ne bantsd, 1000000%, hogy nyomni fogja VAGY mar nyomja is (csak hat az imidzs... :D).
Avatar
Moby

Hozzászólás #28667 2018.04.29. 09:55

DanielT írta:Én vagyok a nagyi? Te terelgeted az unokát BOI! :mf2:
De közben nem arról meselek neki, hogy régen sokkal jobb lekvárokat lehetett főzni, mer a barack is jobbvót, meg valahogy a gáz is jobban égett! E! :bee1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28668 2018.04.29. 09:56

SlickAdam írta:ne bantsd, 1000000%, hogy nyomni fogja VAGY mar nyomja is (csak hat az imidzs... :D).
A százalék becslésed bámulatra méltóan pontos, ennyi számjegyre szűkítve is csak egyetlen EGY hibádzik. :idiota:
Avatar
deep

Hozzászólás #28669 2018.04.29. 10:09

DanielT írta:A százalék becslésed bámulatra méltóan pontos, ennyi számjegyre szűkítve is csak egyetlen EGY hibádzik. :idiota:
Én őszintén remélem, hogy tényleg soha, de soha nem fogsz vele játszani, mert ennél nagyobb büntetést el sem tudok képzelni, hogy megfosztod magad egy kibaszott jó játéktól emiatt a bigott agyatlan nyüszítés miatt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28670 2018.04.29. 13:54

áhh sztem még idén tolni fogja :P
Avatar
Moby

Hozzászólás #28671 2018.04.29. 15:39

Ééés sikerült. Lemerült. Egy darabig eltartott, de csak meglett :D
Spoiler
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28672 2018.04.29. 15:55

Moby írta:Ééés sikerült. Lemerült. Egy darabig eltartott, de csak meglett :D
Spoiler
Kép
at akarsz verni ember? "utolso TELJES feltöltes ota eltelt idö..." :ejnye1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #28673 2018.04.29. 15:58

SlickAdam írta:at akarsz verni ember? "utolso TELJES feltöltes ota eltelt idö..." :ejnye1:
semmi átverés nincs benne. Nem töltök darabokban soha. Ennyit ment. Miért kamuznék? Mi hasznom lenne belőle? :nemtudom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28674 2018.04.29. 17:53

Moby írta:Ééés sikerült. Lemerült. Egy darabig eltartott, de csak meglett :D
Spoiler
Kép
nem mertült le még 4%on van :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #28675 2018.04.29. 18:05

Moby írta:Ééés sikerült. Lemerült. Egy darabig eltartott, de csak meglett :D
Spoiler
Kép
Nekem ez másfél és két nap között mozog, ha sokat megyek, és megy a waze, akkor is még 30% körül viszem haza este. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28676 2018.04.29. 23:53

Divinity: Original Sin Enhanced Edition

+mai szemmel nézve is nagyon pofásan néz ki
+komplex és szerteágazó történet, megfelelően hosszú
+jó skill és kraftrendszer, lehet keverni a kasztok tulajdonságait de nem tudunk op harcosvarázslót kreálni
+körökre osztott harcrendszer, rengeteg lehetőséggel és mélységgel
+nagybetüs hangulat amit már rég éreztem

-3 éve jelent meg az ench edition de még itt ott belefut az ember apróbb bugokba + irányítással is néhol nehézkes

Majd 70 órám "bánta" ezt a csodálatos kalandot, nagyon jó rpg, végig fogja a kezed és nem enged, Rivellon világa engem nagyon elvitt, habár a játék nyitott világú de nem mehetünk nálunk 2 szinttel erősebb ellenfelekkel szemben mert nagy valószínűséggel ráfázunk ergo szisztematikusan kell haladnunk a térképeken, megfelelő kihívás van a játékban de ahogy erősödünk úgy egyre több képességre teszünk szert nameg egyre jobban kiismerjük a játékot ezért egyre könyebb dolgunk lesz, a végén már félistenként járkálunk kb de kb minden rpgben így van ez :) Csak ajánlani tudom, ott van a helye a legjobb rpgk között :taps:

Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #28677 2018.04.30. 00:00

Prönél nincs olyan mód, hogy "ahogy normal ps4-en menne"? Valami olyasmi rinyát olvastam, hogy van upscale mode (1080-as kijelzőn), van ugye kamu 4k, meg boost mód +fps-ért.
Namost ez a gownál azt eredményezi állítólag, hogy upscale-n erősen benyal 30 alá, kamu 4k-n szintén, boost módban meg ingadozik 30-60 között.
Fingom sincs, azé kérdezem.

közben megtaláltam, nincs benne spoiler, csak sok duma:
Spoiler
As expected, the game comes packed with PS4 Pro support. However, unlike some of the major PS4 releases in the past, this game come with not only a resolution mode but also a performance mode. But before we jump into analyzing the PS4 Pro version, we want to make it clear that the in our analysis the base PS4 version ran smoothly at 30fps and at 1080p. There were drops here and there but for the most part performance was fine. The PS4 Pro on the other hand seems like a different story. On a 4K TV, the game runs at a dynamic checkerboard 2160p resolution. Performance for the most part seems fine but at times there were drastic frame rate drops which made the game completely unplayable for 1-2 seconds before the engine corrected it back. On performance mode, it seems like the game is targeting higher frame rates up to 60fps. The game doesn’t really run at a consistent 60fps, in fact performance was so bad in some cases that we had to switch back to Resolution mode for smoother gameplay.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28678 2018.04.30. 00:28

Greyfox írta:Prönél nincs olyan mód, hogy "ahogy normal ps4-en menne"? Valami olyasmi rinyát olvastam, hogy van upscale mode (1080-as kijelzőn), van ugye kamu 4k, meg boost mód +fps-ért.
Namost ez a gownál azt eredményezi állítólag, hogy upscale-n erősen benyal 30 alá, kamu 4k-n szintén, boost módban meg ingadozik 30-60 között.
Fingom sincs, azé kérdezem.

közben megtaláltam, nincs benne spoiler, csak sok duma:
Spoiler
As expected, the game comes packed with PS4 Pro support. However, unlike some of the major PS4 releases in the past, this game come with not only a resolution mode but also a performance mode. But before we jump into analyzing the PS4 Pro version, we want to make it clear that the in our analysis the base PS4 version ran smoothly at 30fps and at 1080p. There were drops here and there but for the most part performance was fine. The PS4 Pro on the other hand seems like a different story. On a 4K TV, the game runs at a dynamic checkerboard 2160p resolution. Performance for the most part seems fine but at times there were drastic frame rate drops which made the game completely unplayable for 1-2 seconds before the engine corrected it back. On performance mode, it seems like the game is targeting higher frame rates up to 60fps. The game doesn’t really run at a consistent 60fps, in fact performance was so bad in some cases that we had to switch back to Resolution mode for smoother gameplay.
Nem, ez a szétküldött újságírói verza volt. Day1 jött hozzá egy gigapatch, ami felhúzta a resolution módot a mezítlábas gép szintjére. Illetve talán még kicsit jobb is lett annál.Aamúgy összevissza keversz mindent. Upscale és boost mode csak a réggi játékoknál van. Pró előttieknél, ahol nem volt própeccs. Ami pró módban fut, az mindig kamu4K-ban renderelődik, aztán megy ki arra a felbontásra amid van. Pár játékban van ez a performance meg resolution ucc. Performance módban ált fullhd-ben renderel, és az megy ki arra a felbontásra amid van. Ezek többnyire unlocked framerate-ek, sub 60 fps, mer hiába alacsonyabb a főbontás, a proci attól még ugyanaz marad.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #28679 2018.04.30. 00:40

Áhá. Tehát a kamu 4k mostmár beton 30? (ami egy fullhd kijelzőnél gyakorlatilag dánminta?) Azé kicsit bűzlik nekem ez a pró. Kéne bele ez a széfmód, ha már nem bírja kakaóval se a 60-at, se az asztalterítőnégykát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28680 2018.04.30. 00:50

Greyfox írta:Áhá. Tehát a kamu 4k mostmár beton 30? (ami egy fullhd kijelzőnél gyakorlatilag dánminta?) Azé kicsit bűzlik nekem ez a pró. Kéne bele ez a széfmód, ha már nem bírja kakaóval se a 60-at, se az asztalterítőnégykát.
Játék közben az. Biztos van olyan, amikor bekúr, de én nem veszem észre, gyakorlatilag amikor történés van, felrobban a képernyő. Átvezetőnél van, hogy láthatóan beesik. Safemód az nincs. De gyak én nem emlékszem olyan esetre, hogy szarabb lett volna a frém prón, mint normálgépen. A perfomance mód meg sok játékban amúgy tényleg fasza, mégha nem is beton60. Itt szerintem nem jó, meg itt amúgy is a látvány a lényeg, Mondjuk ez fullhd-nál persze mindegy. Én resolution módban tolom 4K-n.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28681 2018.04.30. 00:51

phpBB [media]


:banplz:
néha felsírtam a nevetéstől
Avatar
Moby

Hozzászólás #28682 2018.04.30. 01:00

Amgy most vagyok túl egy olyan bossfighton, ami már-már das szint NORMÁLON :wilting: Egy jelentéktelen 50 percem ugrott bele, és vakszerencse, hogy meglett így is.
Erősen spoileres cucc.
Spoiler
szerk: nálam spoilertagban egy picsányi kis egérmozi van. Nem szedem ki belőle, mer tényleg spoileres, szal ha nem látszik, akkor ennyi :D Nemtom mér ilyen. Dani tudja, vagy Tasman tudja.Ittvan linkben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28683 2018.04.30. 07:24

Moby írta:Amgy most vagyok túl egy olyan bossfighton, ami már-már das szint NORMÁLON :wilting: Egy jelentéktelen 50 percem ugrott bele, és vakszerencse, hogy meglett így is.
Erősen spoileres cucc.
Spoiler
szerk: nálam spoilertagban egy picsányi kis egérmozi van. Nem szedem ki belőle, mer tényleg spoileres, szal ha nem látszik, akkor ennyi :D Nemtom mér ilyen. Dani tudja, vagy Tasman tudja.Ittvan linkben.
Spoiler
Nem akarom lelőni túlságosan, de az tényleg már-már a DaS2 boss filozófiáját követi, ahogy ezek a későbbiekben alakulni fognak. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28684 2018.04.30. 08:54

Micsu írta:Divinity: Original Sin Enhanced Edition
Kár, hogy punci vagyok hozzá. :(((
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28685 2018.04.30. 09:08

Moby írta:meg itt amúgy is a látvány a lényeg, Mondjuk ez fullhd-nál persze mindegy. Én resolution módban tolom 4K-n.
Lemaradt, hogy HDR-ben... :miaz:

Paródia account ez amúgy? :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #28686 2018.04.30. 09:11

DanielT írta:Lemaradt, hogy HDR-ben... :miaz:

Paródia account ez amúgy? :mf2:
Persze, hogy HDR-ben. Emiatt a YT felvételeim SDR-en lejátszva kula lesz színekben, ezt akartam is írni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28687 2018.04.30. 09:26

Moby írta:Persze, hogy HDR-ben. Emiatt a YT felvételeim SDR-en lejátszva kula lesz színekben, ezt akartam is írni.
Nekünk, fullhd-n élő proliknak úgyis mindegy.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28688 2018.04.30. 10:43

Wow, az AMD-nek sikerült megoldania, hogy működjön a downsampling d-sub monitoron is. Csak 3 évbe tellett, de már alig szarabb Durante hobbiból összedobált GeDoSaTo programjánál. Dinamikus, profi csapat. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28689 2018.04.30. 11:23

benőmenő írta:Wow, az AMD-nek sikerült megoldania, hogy működjön a downsampling d-sub monitoron is. Csak 3 évbe tellett, de már alig szarabb Durante hobbiból összedobált GeDoSaTo programjánál. Dinamikus, profi csapat. :eljen:
D-Sub? :D Mi lesz a következő? RF antenna csatlakozós downsampling? :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28690 2018.04.30. 14:41

DanielT írta:Kár, hogy punci vagyok hozzá. :(((
szomorú pedig max az ismerkedési fázisban "nehéz" utána már absz nem :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28691 2018.04.30. 15:09

DanielT írta:D-Sub? :D Mi lesz a következő? RF antenna csatlakozós downsampling? :banplz:
Ez nem ám ilyen Aby-féle burzsuj projekt! Volt itt Slave-Master jumperezés a P-ATA 250GB-os HDD meg az LG DVD-ROM között (sajnos a cd írós párjának már nem jutott csati, mert a deszkára csak 1 IDE kábelt lehet dugni, pedig a 2 ODD-s setuppal olyan lett volna, mint anno 2003-ban), meg ha már ott volt egy 3,5"-es Floppy is befigyelt, rögtön a 850 Evo felé, mert nem vagyunk mi állatok. :banplz:
A fater ilyen elégedetten még nem csapatta a CoD2-t és az Underground 2-t. :eljen:
Avatar
insp

Hozzászólás #28692 2018.04.30. 17:46

benőmenő írta:Ez nem ám ilyen Aby-féle burzsuj projekt! Volt itt Slave-Master jumperezés a P-ATA 250GB-os HDD meg az LG DVD-ROM között (sajnos a cd írós párjának már nem jutott csati, mert a deszkára csak 1 IDE kábelt lehet dugni, pedig a 2 ODD-s setuppal olyan lett volna, mint anno 2003-ban), meg ha már ott volt egy 3,5"-es Floppy is befigyelt, rögtön a 850 Evo felé, mert nem vagyunk mi állatok. :banplz:
A fater ilyen elégedetten még nem csapatta a CoD2-t és az Underground 2-t. :eljen:


Itt szeretném okulásképpen meggyónni, hogy maszterresz projekt (2-es szamu gep) lett a Core2Quad projektbol, tanulságképpen mindenkinek. :ejnye1: (spoiler: happy end a vége)

1. Az uj Cooler Master hazba szerelt Q6600 + Dark Rock Pro-val kezdodott 3,6 Ghz-en (GTX 1050-et raktam melle, de a 2GB videomem gyorsan kevesnek bizonyult, meg a kartya is gyengusz volt)
2. Ebbe vettem utána 8GB DDR2 RAM-ot, hogy frankon tesztelhetove valjanak a "modern" cuccok
3. "Szuk keresztmetszet" lett a VGA
4. Lecsereltem GTX970-re (itt sikerult a 3Dmark world record :eplus2: )
5. Szuk keresztmetszet lett a proci
..
..
6. Z370 + i5 8400 + 16GB (3000) RAM + WD 3GB (idegesitett a "hangosan" vonyito 7200-es laptop vinyo) megvesz, beszerel
..
..
6.1. Q6600 visszaszerel a regi Antec szerelmembe, padlasturas, csendes ventik keresese, Antec tapventi csere, stb, stb. + olcsoert egy 750Ti
6.2. Szuloknel gep beszerel a regi cuccaim melle, erosito alatt baromi jol mutat
6.3. Megdobbenes, milyen faszan szol az ASUS P5K-vm alaplapi koax digit kimienete. SOSE volt elotte hasznalva, de szarra alazza a Z370-en levo 1220.at...
..
..
7. Egy ideig boldogsag, majd GTX970 szuk keresztmetszetnek erzese
8. GTX 1070 beszerzese ma (ojom-bodotta, Phoenix, hangtalan)
9. Tokeletes harmonia Proci-VGA kozott, 2560x1080-ban ez eleg lesz, amig vilag a vilag. (+nincs hangja a gepnek, a leghangosabb faktor, a WD NAS vinyo!)
10. Megujult gep felavatasa az egygombos adobevallas programmal
11. Asszem most egy idore tenlyeg nem lesz PC buzera. :nyes:

BONUSZ: a PS4Prő-n eddig fél órát sikerült "játszani". Eddig tartott, amíg hajlando volt elfogadni egy user ID-t (szerintem PS3-mas regmultbol foglaltam azt, amit szerettem volna valahogy megadni) :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28693 2018.04.30. 18:38

insp írta:Itt szeretném okulásképpen meggyónni, hogy maszterresz projekt (2-es szamu gep) lett a Core2Quad projektbol, tanulságképpen mindenkinek. :ejnye1: (spoiler: happy end a vége
Jó móka lehetett. :eljen: :taps: Sajnos itthon nekem egy darabig még nem jut az ilyen fincsiségből, de szerencsére kolléga vett múlt héten egy 7800X konfigot, azt legalább összeraktam és kicsit enyhítette az elvonási tüneteimet. :gonosz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #28694 2018.04.30. 18:39

Na én ez a 11-es pontot egy ugrással kimaxoltam: eltakarítottam itthonról mindet.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28695 2018.04.30. 19:23

Moby írta:Na én ez a 11-es pontot egy ugrással kimaxoltam: eltakarítottam itthonról mindet.
Akkor a nagy tavaszi win10 updatet se telepíted ma?! :(
Avatar
Moby

Hozzászólás #28696 2018.04.30. 19:50

Botond írta:Akkor a nagy tavaszi win10 updatet se telepíted ma?! :(
Szívesen olvasok a szaftos részletekről. Írjatok majd! :D
Avatar
insp

Hozzászólás #28697 2018.04.30. 20:06

Moby írta:Na én ez a 11-es pontot egy ugrással kimaxoltam: eltakarítottam itthonról mindet.

En azzal kompenzalok, hogy minden egyeb PC kutyut elpakolok a latoterbol.
+Ramtort valami szerelesi laz, tegnap a sracok kb ~500 db kisatujat egyenkent vegigprobalétam, kijavitottam a ferde tengelyeket, eltort kerekek potlasa, stb... :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28698 2018.04.30. 20:24

Végül csak nem bírtam ki, kellett a GOW, elmentem vettem egy használtat. Ma/holnap tolom, csuhajja!

Spoiler
Kép

- Nincs prőpecs ;(
- Nem 4K ;(
- Nem HDR ;(
- Nincs szakáll ;(
- Nincs gyerek ;(
Avatar
Moby

Hozzászólás #28699 2018.04.30. 20:30

DanielT írta:Végül csak nem bírtam ki, kellett a GOW, elmentem vettem egy használtat. Ma/holnap tolom, csuhajja!

Spoiler
Kép

- Nincs prőpecs ;(
- Nem 4K ;(
- Nem HDR ;(
- Nincs szakáll ;(
- Nincs gyerek ;(
békebeli lekvár, békebeli barackból. Meg az a régi fakanál, csak azzal lehet főzni. Mer akkó még tudtak főzni. Ma meg asse tudják miaz!
Avatar
insp

Hozzászólás #28700 2018.04.30. 20:40

Moby írta:békebeli lekvár, békebeli barackból. Meg az a régi fakanál, csak azzal lehet főzni. Mer akkó még tudtak főzni. Ma meg asse tudják miaz!

Kép

Vissza: “Leáldozott.hu”