A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #28421 2018.04.14. 11:41

DanielT írta:Ebből mi fog kisülni... Ha tippelnem kéne, nem fog jót tenni a "legenda" megítélésének, hogy találkozni fognak vele az emberek 2018-ban.
Ugyanez volt az első gondolatom. Ez mamár aligha működik.
Ez viszont eléggé :) (bár még én sem látom miért, de remélem erre majd a tévémen futtatva választ kapok)
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28422 2018.04.14. 11:53

VICC.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28423 2018.04.14. 12:58

Moby írta:Ugyanez volt az első gondolatom. Ez mamár aligha működik.
Ez viszont eléggé :) (bár még én sem látom miért, de remélem erre majd a tévémen futtatva választ kapok)
Kép
Remélem, az Edge beletrollkodik egy 7/10-zel :zavart1:

Azt meg még inkább, hogy tényleg jó lett. Nekem a koncepcióval sosem volt bajom, csak nagyon bizalmatlan vagyok vele és a Sony-formulával.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28424 2018.04.14. 13:05

Lányom meg pacmanezni akar. Namco múzeum switchre 30 euró. Bazzeg, drágább lesz ez a switchezés, mint gondoltam. :D
Avatar
deep

Hozzászólás #28425 2018.04.14. 14:23

Botond írta:Lányom meg pacmanezni akar. Namco múzeum switchre 30 euró. Bazzeg, drágább lesz ez a switchezés, mint gondoltam. :D
Nintendo meg az olcsó szavak mikor voltak egy lapon? :D Soha.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28426 2018.04.14. 14:27

Moby írta:Ugyanez volt az első gondolatom. Ez mamár aligha működik.
Ez viszont eléggé :) (bár még én sem látom miért, de remélem erre majd a tévémen futtatva választ kapok)
Kép
pc gamerét nem látom úgyhogy nem releváns :banplz:

dses videoban a ps4 pro performance fps egy vicc, minek egyáltalán bele tenni?
Avatar
arty

Hozzászólás #28427 2018.04.14. 15:16

benőmenő írta:Tehát egy rakat pre és pre-prevgen cím, amik kb. 2-3 kivételével mindig is própeccselve elérhetőek voltak pc-n, meg egy 20+k-s vezetékes kontroller. Nem is értem miért nem veszik a skorpijőt. :bdead:
najó, de ki a bánat játszik pécén? ki akar gányolni, aminek a végén még mindig nem biztos, hogy megy a cím jól/4k-ban/stb? ez konzol, ez MEGY, MŰKÖDIK. NÓGÁNY(tm)! :nezze:
Avatar
arty

Hozzászólás #28428 2018.04.14. 15:19

Zóanagyvarázsló írta:Ja, én is azt látom, hogy éppen azt nem adják magyar accra, ami kéne, ami elég dühítő. Bár követni se tudom a felületüket, annyira antiintiutív. Rákattintok például a BC-s listán egy játékra, behozza belépve, de fogalmam nincs, hogy azt csak 360-ra tudnám megvenni magyarként vagy One-ra is, külön utána kell olvasni.
a store a classic címekkel végképp értékelhetetlenné silányult... :(
Avatar
arty

Hozzászólás #28429 2018.04.14. 15:25

DanielT írta:Ebből mi fog kisülni... Ha tippelnem kéne, nem fog jót tenni a "legenda" megítélésének, hogy találkozni fognak vele az emberek 2018-ban.

már csak a "legendás" sega sprite-scaler játékokért megéri ;) (feltéve, hogy bennemaradnak: Hang-on, Space Harrier, Outrun, Afterburner)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28430 2018.04.14. 15:39

arty írta:najó, de ki a bánat játszik pécén? ki akar gányolni, aminek a végén még mindig nem biztos, hogy megy a cím jól/4k-ban/stb? ez konzol, ez MEGY, MŰKÖDIK. NÓGÁNY(tm)! :nezze:
kérdezd azt a több száz millió embert aki pcn játszik box helyett :)
Avatar
arty

Hozzászólás #28431 2018.04.14. 15:48

Micsu írta:kérdezd azt a több száz millió embert aki pcn játszik box helyett :)
és ebből hányan nyomnak 15+ éves játékokat? ;)
marginális.
pont ahogyan konzolon is... viszont emitt EDDIG nem volt rá esély sem - most van. a köszMS jár, még ha az elérhetőségek miatt jár(na) a gyomorszájon rúgás is :(
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #28432 2018.04.14. 15:54

Jön valaki du.? Már készítem a 60fps-t mindenkinek molinót :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28433 2018.04.14. 16:48

arty írta:és ebből hányan nyomnak 15+ éves játékokat? ;)
marginális.
pont ahogyan konzolon is... viszont emitt EDDIG nem volt rá esély sem - most van. a köszMS jár, még ha az elérhetőségek miatt jár(na) a gyomorszájon rúgás is :(
Marginális vagy sem, játszanak is vele, vagy polcra kellett-e, SNES Miniből már több mint 4 millió elment. Tudom, más, de azért releváns.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28434 2018.04.14. 16:49

Greyfox írta:Jön valaki du.? Már készítem a 60fps-t mindenkinek molinót :banplz:
Késő van, ilyenkor vidékről már lusta vagyok felérni :kuss:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28435 2018.04.14. 18:21

arty írta:már csak a "legendás" sega sprite-scaler játékokért megéri ;) (feltéve, hogy bennemaradnak: Hang-on, Space Harrier, Outrun, Afterburner)
PC-n, ilyen régi játékokat?! Marginális! #semminemváltozott :nezze:
Avatar
deep

Hozzászólás #28436 2018.04.14. 20:07

Outlast 2 letolva. Azelső10xjobbvolteztuntammintaszart/10
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28437 2018.04.14. 20:32

Kényelmi okokból kiraktam egy asztalai parancsikont a DS4Windowshoz, ám az finoman szólva is ordenáré. Egy ilyen ikont kendácsoltam helyette 5 perc gimpeléssel és egy trial ikonkészítő programmal. :vigyor:
Ha valaki más szemét is bökné ez hátha kevésbé szar.
Avatar
eje75

Hozzászólás #28438 2018.04.14. 20:36

Moby írta:Ezt maximum eje75 fogja. Az enyém le lett pasztázva, bekussolta a pofáját.
eje75 PS4 Pro-ja egyáltalán nem zúgott egy ideig sohasenem....aztán eje75 felesége kérdezett valamit eje75-től (eléggé el nem ítélhető módon gaming közben) ami miatt eje75-nek le kelett vennie a fülhallgatót HZD közben...azóta eje75 Pro-ja is zúg mint az állat.... :wilting: sad, but true story
Avatar
eje75

Hozzászólás #28439 2018.04.14. 20:42

Zóanagyvarázsló írta:Őszintén szólva nem tudom, hogy játszanám-e, ha valaki a kezembe nyomná egy Próval együtt. Érdekel meg minden, de mostanában alig jutok el játékig, ami nem co-op. Egyszerűen semmit sincs kedvem elindítani, de ha sikerül, rá tudok kattanni. Mostanában nyilván más volt a prioritás, de az a téma már - és ez így jó - lecsengett itt.
Az a vicces, hogy Én pont így gondoltam..aztán behúztam a Pro-t, aztán elképesztő sebességgel vedlettem át konzolt paraszttá.... szinte ijesztő sebességgel... azóta semmivel nem játszottam PC-n: qwa jó PS only singe cuccok vannak, amik kimaradtak (+ azokat is tolom, amik nem maradtak ki, de most 4K-n)...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28440 2018.04.14. 20:48

benőmenő írta:Kényelmi okokból kiraktam egy asztalai parancsikont a DS4Windowshoz, ám az finoman szólva is ordenáré. Egy ilyen ikont kendácsoltam helyette 5 perc gimpeléssel és egy trial ikonkészítő programmal. :vigyor:
Ha valaki más szemét is bökné ez hátha kevésbé szar.
Egyébként az egész az újabb reménytelen emulátorgányolás miatt történt. :idiota:
Spoiler
pcsx2_2018_04_14_20_39_54_126.jpg

Az opengl-es plugin-al fekete vízszintes csíkok vannak, és már 2x natív felbontással is megeszi a 1060-at reggelire, szóval pár effektről (pl a szemrákkeltő CA-ról, amire totál nem emlékszem, hogy ps2-n lett volna) egyelőre le kell mondanom.
A DX11 gfx pluginnal viszont eddig fix 60fps, jó pacinggel és 4x-es natív felbontással. Mondjuk néha a mana/hp ládák textúrája bugos lesz, de azt ki lehet bírni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28441 2018.04.14. 21:39

Konzolparasztoknak: flash saleben 6 dodó az until dawn. Fogakra vigyázni!
Avatar
deep

Hozzászólás #28442 2018.04.14. 23:04

Moby írta:Konzolparasztoknak: flash saleben 6 dodó az until dawn. Fogakra vigyázni!
Asszem a lasszófasz is, ha valakinek még kimaradt. Az legalább jó is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28443 2018.04.14. 23:13

deep írta:Asszem a lasszófasz is
Nos, nem.

szerk: Nos, de. USA store ;((
Avatar
Moby

Hozzászólás #28444 2018.04.14. 23:21

DanielT írta:Nos, nem.

szerk: Nos, de. USA store ;((
De igen. 8 dollár az is. De szvsz itt már nincs olyan, akinek kimaradt. Talán Zó. Ő mindig a kettővel későbbi ps-re vár vele :D
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28445 2018.04.14. 23:46

Csak most találtam meg, hogy hogyan lehet a game mode-ot bekapcsolni egy játékhoz - baromira nem intuitív.
De ez az én régi vasamnak elég sokat segít. Főleg amikor streaming van.
Jó dolog. :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28446 2018.04.14. 23:47

aabyssx írta:Csak most találtam meg, hogy hogyan lehet a game mode-ot bekapcsolni egy játékhoz - baromira nem intuitív.
De ez az én régi vasamnak elég sokat segít. Főleg amikor streaming van.
Jó dolog. :eljen:
Ugye nem a Win10 féle, irgalmatlan POKOLRÓL beszélsz? :D Ami egy borderless window force, csak még az is valahogy elbaszva.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28447 2018.04.14. 23:49

Shenmue...
...ha nincs ez a játék, akkor lehet, hogy soha sem térek vissza a gamingbe. Áldás volt és átok is egyben.
De nem hiszem, hogy jól öregedett. Az a quantum-lépés, amit akkor mutatott ma már nem látszik.
(A Shenmue 3 pedig az egyetlen kickstarter volt, amit támogattam. De már megbántam.)
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28448 2018.04.14. 23:52

DanielT írta:Ugye nem a Win10 féle, irgalmatlan POKOLRÓL beszélsz? :D Ami egy borderless window force, csak még az is valahogy elbaszva.
De arról. És nem az, hanem inkább egy process prio. Ami nem kell a játékhoz, annak kevesebbet oszt. Van kettő játékom, ami pár helyen CPU limites, és ez elég nagyot segít rajtuk.
Avatar
arty

Hozzászólás #28449 2018.04.15. 11:57

aabyssx írta:De már megbántam.
mert?
Avatar
arty

Hozzászólás #28450 2018.04.15. 11:59

Zóanagyvarázsló írta:Marginális vagy sem, játszanak is vele, vagy polcra kellett-e, SNES Miniből már több mint 4 millió elment. Tudom, más, de azért releváns.
kapcsolódó: jön a Sega Megadrive mini is ...

érteném és szeretném is ezeket a miniket, ha legalább egy cart port lenne rajtuk. meg analog rgb. (hogy a régi gépekt IS kiváltsa)
Avatar
deep

Hozzászólás #28451 2018.04.15. 12:19

arty írta:kapcsolódó: jön a Sega Megadrive mini is ...
érteném és szeretném is ezeket a miniket, ha legalább egy cart port lenne rajtuk. meg analog rgb. (hogy a régi gépekt IS kiváltsa)
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28452 2018.04.15. 12:24

deep írta:bigyó.jpg
Szerintem Arty "analóg rgb" alatt a scart/s-video/komponens opciókra gondolt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28453 2018.04.15. 15:00

arty írta:kapcsolódó: jön a Sega Megadrive mini is ...

érteném és szeretném is ezeket a miniket, ha legalább egy cart port lenne rajtuk. meg analog rgb. (hogy a régi gépekt IS kiváltsa)
Én meg akkor venném, ha pina is lenne rajtuk... De most komolyan. ANALÓG kimenetet vársz BÁRMIRE 2018-ban? Ami ráadásul egy filléres consumer divatkacat? Egy másik idősíkban/bolygón/világban talán.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28454 2018.04.15. 15:46

arty írta:mert?
Nincs semmi belőle, ami meg látszik, az színvonal alatti. Így inkább ne!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28455 2018.04.15. 20:30

Ezt is megéltük: Androidos Morrowind . Apk-t kell felrakni, meg felmásolni telóra a steam verziót, majd betallózni és play.
Az 50k-s kínai telefonomon is viszonylag játszható (már amennyire a billegérre kitalált UI és mechanikák tapin játszhatóak, ez a kurzorozás pokol).
A view distance eléggé zabálja a frame-et, főleg ha telibe nézünk le egy egész városra mondjuk Balmoraban. A játék híres víz shadere nekem nem működik telón és a felbontást sem lehet állítani sajnos.
Pár kép:
Spoiler
Screenshot_2018-04-15-20-24-43-485_com.libopenmw.openmw.png

Screenshot_2018-04-15-20-23-42-862_com.libopenmw.openmw.png

Screenshot_2018-04-15-20-22-35-525_com.libopenmw.openmw.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28456 2018.04.15. 20:44

Pörög a Watch Dogs 2 stáblista.

Hát ez egyszerűen rohadt jó volt.

Az autós üldözés része volt az egyetlen, amit gyűlöltem, ezt gyorsan felejtsük is el, szerencsére 5-6 db van kb.

_RENGETEGSZER_ meghaltam és újrapróbáltam a küldetéseket. Ennek most nem az a lényege, hogy béna vagyok, hanem, hogy nem adtam fel! Hogy miért? Hanem mert azon kívül, hogy élvezetes volt vele játszani, eszméletlen jó csekkpoint rendszer van a játékban.

Küldetéseknél is nagyon frankó, hogy részekre vannak osztva és lehet folytatni másikat, visszatérni, stb. 10/10 ötlet, sokkal jobb, mint a GTA megoldása, ahol soha nem tudod meddig ragadsz bele egy misszióba. Ráadásul ezek a részek is többnyire mind más feladatot adtak a küldetésen belül.

A sztori, a hangulat, a szövegek, a humor nagyon bejöttek, egy pillanatra nem untam az átvezetőket sem, sőt vártam a következőt. Egyszer valamiért átváltott magyar feliratra, de ez csak adott az élvezethez, a fordításon is az látszott, hogy jól szórakozott a készítője.

Bevállalós volt, aktuális, egyszerűen szórakoztató. Hihetetlen, hogy ez az Ubisofttól került ki. Ja, a zenék agyonverték pl a GTA V-öt . Még a "logikai" minijátékot is élveztem egy idő után, pedig azokat gyűlölöm, ha bele vannak erőltetve. Ebben jó volt... Áh... Iszonyúan meglepett.


Bátran ajánlom/10!

szerk: Ja a fast travel megoldás is tökéletes, nem volt abszolút semmi időhúzás, végig lehetett pörögni és haladni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28457 2018.04.15. 20:49

DanielT írta:Pörög a Watch Dogs 2 stáblista.

Hát ez egyszerűen rohadt jó volt.

Az autós üldözés része volt az egyetlen, amit gyűlöltem, ezt gyorsan felejtsük is el, szerencsére 5-6 db van kb.

_RENGETEGSZER_ meghaltam és újrapróbáltam a küldetéseket. Ennek most nem az a lényege, hogy béna vagyok, hanem, hogy nem adtam fel! Hogy miért? Hanem mert azon kívül, hogy élvezetes volt vele játszani, eszméletlen jó csekkpoint rendszer van a játékban.

Küldetéseknél is nagyon frankó, hogy részekre vannak osztva és lehet folytatni másikat, visszatérni, stb. 10/10 ötlet, sokkal jobb, mint a GTA megoldása, ahol soha nem tudod meddig ragadsz bele egy misszióba. Ráadásul ezek a részek is többnyire mind más feladatot adtak a küldetésen belül.

A sztori, a hangulat, a szövegek, a humor nagyon bejöttek, egy pillanatra nem untam az átvezetőket sem, sőt vártam a következőt. Egyszer valamiért átváltott magyar feliratra, de ez csak adott az élvezethez, a fordításon is az látszott, hogy jól szórakozott a készítője.

Bevállalós volt, aktuális, egyszerűen szórakoztató. Hihetetlen, hogy ez az Ubisofttól került ki. Ja, a zenék agyonverték pl a GTA V-öt . Még a "logikai" minijátékot is élveztem egy idő után, pedig azokat gyűlölöm, ha bele vannak erőltetve. Ebben jó volt... Áh... Iszonyúan meglepett.


Bátran ajánlom/10!

szerk: Ja a fast travel megoldás is tökéletes, nem volt abszolút semmi időhúzás, végig lehetett pörögni és haladni.
csak 1 kerdesnyire vagyunk a teljes lealdozastol:

PRÖ-n jatszottad? :ravasz1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28458 2018.04.15. 20:55

SlickAdam írta:csak 1 kerdesnyire vagyunk a teljes lealdozastol:

PRÖ-n jatszottad? :ravasz1:
Remélem nem volt komoly a kérdés. :) Na én azért nem őrülök meg teljesen... Pc, szarráultrán, tükör60.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #28459 2018.04.16. 05:02

DanielT írta:Pörög a Watch Dogs 2 stáblista.

Hát ez egyszerűen rohadt jó volt.

Az autós üldözés része volt az egyetlen, amit gyűlöltem, ezt gyorsan felejtsük is el, szerencsére 5-6 db van kb.

_RENGETEGSZER_ meghaltam és újrapróbáltam a küldetéseket. Ennek most nem az a lényege, hogy béna vagyok, hanem, hogy nem adtam fel! Hogy miért? Hanem mert azon kívül, hogy élvezetes volt vele játszani, eszméletlen jó csekkpoint rendszer van a játékban.

Küldetéseknél is nagyon frankó, hogy részekre vannak osztva és lehet folytatni másikat, visszatérni, stb. 10/10 ötlet, sokkal jobb, mint a GTA megoldása, ahol soha nem tudod meddig ragadsz bele egy misszióba. Ráadásul ezek a részek is többnyire mind más feladatot adtak a küldetésen belül.

A sztori, a hangulat, a szövegek, a humor nagyon bejöttek, egy pillanatra nem untam az átvezetőket sem, sőt vártam a következőt. Egyszer valamiért átváltott magyar feliratra, de ez csak adott az élvezethez, a fordításon is az látszott, hogy jól szórakozott a készítője.

Bevállalós volt, aktuális, egyszerűen szórakoztató. Hihetetlen, hogy ez az Ubisofttól került ki. Ja, a zenék agyonverték pl a GTA V-öt . Még a "logikai" minijátékot is élveztem egy idő után, pedig azokat gyűlölöm, ha bele vannak erőltetve. Ebben jó volt... Áh... Iszonyúan meglepett.


Bátran ajánlom/10!

szerk: Ja a fast travel megoldás is tökéletes, nem volt abszolút semmi időhúzás, végig lehetett pörögni és haladni.
:eljen: És mindezek után pont ugyanígy voltam az ánuszcreed-el is, gyak. ugyanez egyiptomban, jobb harccal, etc.
Neki kéne ülni már az azóta kijött 2 dlc-jének is, juteszembe
Avatar
Moby

Hozzászólás #28460 2018.04.16. 07:30

Mekee írta::eljen: És mindezek után pont ugyanígy voltam az ánuszcreed-el is, gyak. ugyanez egyiptomban, jobb harccal, etc.
Neki kéne ülni már az azóta kijött 2 dlc-jének is, juteszembe
Én meg eléggé nem. A harc kurvajó lett az originsben, de minden más elfolyósodása-elfosódása már megállíthatatlan. Noname karakterek, kibaszott boring sztori, az egész egy nagy lófasz a környezeten meg a harcon kívül. Pont olyan, mint akármelyik AC, csak ebben már jó harcolni. Ilyen volt a FC5 is. Ezek az elbaszódások már nem gyógyulnak, mégha javulgatnak is a ubi címei itt-ott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28461 2018.04.16. 07:43

Ultimate hardver design féregség az új Slim-nél: Csavarok helyett műanyag tüskék, amiket ráolvasztottak. Gyakorlatilag lehetetlen roncsolás nélkül szétszedni a gépet és ugyanolyan biztonsággal összerakni, mint volt.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #28462 2018.04.16. 09:05

DanielT írta:Ultimate hardver design féregség az új Slim-nél: Csavarok helyett műanyag tüskék, amiket ráolvasztottak. Gyakorlatilag lehetetlen roncsolás nélkül szétszedni a gépet és ugyanolyan biztonsággal összerakni, mint volt.
Amíg LUKat lehet rá fúrni roncsolás nélkül addig nagy baj nincs! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #28463 2018.04.16. 09:18

Botond írta:Amíg LUKat lehet rá fúrni roncsolás nélkül addig nagy baj nincs! :banplz:
A LUK jó. Ezt minden egészséges férfiember tudja. És itt most nyilván nem a lealdos kockákra gondolok :D
Avatar
arty

Hozzászólás #28464 2018.04.16. 10:40

deep írta:Kép
feltehetően minőségietlen, gyermekbetegségekkel megáldott csoda ez is (mint bármelyik másik)
ahoz pedig azért a 10+ ezres áruk kicsit sok, hogy 6-8 darabot beteszteljek... és ha meg is van az ideális konverter: dugdosás.
de ha ez nem lenne elég, akkor jön az említett cart slot hiánya miatti emugányolás (néztem snes minis videokat, bár lehet az mára fejlődött sokat)

egy analogue super nt volna jó, amin van többféle slot (nintendo és sega vonal) és még analog kimenete is van :)
álmodok, persze...

aztán ott vannak a még problémásabb gépek: ps1-2, saturn-dreamcast, esetleg az xbox... a cartos gépek még csak csak bírják, de a lemezek karcolódnak, a lézerfejek öregszenek, az emuláció pedig nagyságrendekkel bonyolultabb, mint a korábbi generációknál :(

DanielT írta:Én meg akkor venném, ha pina is lenne rajtuk... De most komolyan. ANALÓG kimenetet vársz BÁRMIRE 2018-ban? Ami ráadásul egy filléres consumer divatkacat? Egy másik idősíkban/bolygón/világban talán.
"ezektől" (atgames) semmiképp, de hátha lesz valami fan projekt is... (lásd analogue nt/super nt)

---

phpBB [media]


lol
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2018.04.16. 10:45-kor.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28465 2018.04.16. 10:44

csütörtökön jönnek a tesztek. kiwi es ananasz vagyok
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #28466 2018.04.16. 11:50

arty írta:---

fakevideo.avi

lol
BAZMEG! Ez kell nekem! Vagyis a kölköknek. Legjobb máriók, sonicok, tetrisek, pacmanek!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28467 2018.04.16. 12:29

SlickAdam írta:csütörtökön jönnek a tesztek. kiwi es ananasz vagyok
Kép
Mán' kapni is lehet néhol, szal' vannak tesztek, nem NDA-s oldalakon.

Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #28468 2018.04.16. 12:32

DanielT írta:Mán' kapni is lehet néhol, szal' vannak tesztek, nem NDA-s oldalakon.

Kép
ÓÓÓÓÓÓÓ...Picsafasz! Én meg elkótyavetyéltem a ryzenes matricáimat :DD
Avatar
Botond

Hozzászólás #28469 2018.04.16. 12:49

DanielT írta:Mán' kapni is lehet néhol, szal' vannak tesztek, nem NDA-s oldalakon.
Ebből még mindig azt olvasom ki, hogy jóaza 6700k ami van, és egy fillért nem érdemes upgradere költeni. :( Gyűjjön már egy odabaszós 9700k! De csak jövőre gyün. :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28470 2018.04.16. 12:55

DanielT írta:Mán' kapni is lehet néhol, szal' vannak tesztek, nem NDA-s oldalakon.
szal ezt felhoztak a 8700k szintjere. kb erre lehetett szamitani. kevesebb nanometer ---> magasabb orajel. mas valtozas nem nagyon törtent.

de engem inkabb az 6 magosak erdekelnek. meglövik-e az i5 8400-at.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28471 2018.04.16. 12:57

SlickAdam írta:csütörtökön jönnek a tesztek. kiwi es ananasz vagyok
Kép
A 2600-as már töfi lehet, ha single core teljesítmény ben veri a 4690k-mat. :eljen:
Mondjuk már eléggé bánom, hogy anno nem költöttem rá azt a plusz 15K-t, hogy skylake legyen. :lama:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28472 2018.04.16. 13:03

SlickAdam írta:szal ezt felhoztak a 8700k szintjere. kb erre lehetett szamitani. kevesebb nanometer ---> magasabb orajel. mas valtozas nem nagyon törtent.

de engem inkabb az 6 magosak erdekelnek. meglövik-e az i5 8400-at.
mondjuk... megneztem mennyi most az i5 8400 ... 167 euro :taps: az azert barati

és tökeletesen idözitve erkeznek az olcso coffee lake boardok is. B360 + i5 jo kombo. iden sincs dolga Intel-nek
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28473 2018.04.16. 14:08

Simán lehetne a következő GOW-ból kép:

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28474 2018.04.16. 15:02

SlickAdam írta:csütörtökön jönnek a tesztek. kiwi es ananasz vagyok
Kép
én arra vagyok kiwi hogy moby felragasztotta e már a ryzen matricát? :gonosz2:

szerk: #28468

hehe
Avatar
donatus13

Hozzászólás #28475 2018.04.16. 20:58

Dani, nem ez a Wolcen nevű játék volt az amit nagyon jónak találtál még anno kickstarter körül ?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28476 2018.04.16. 21:35

donatus13 írta:Dani, nem ez a Wolcen nevű játék volt az amit nagyon jónak találtál még anno kickstarter körül ?
Hát támogatásra érdemesnek találtam, jóban csak reménykedtem. :) De valóban ez volt az. Sajnos a műfajból mostanra totál kiégtem, tehát kb felesleges volt backelnem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28477 2018.04.17. 17:54

Na kivel futok össze ma a Checkpoint felvételen? :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28478 2018.04.17. 19:14

DanielT írta:Na kivel futok össze ma a Checkpoint felvételen? :)
na kivel?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28479 2018.04.17. 19:27

SlickAdam írta:na kivel?
Hát várom a jelentkezőket! :D Deeppel csapatjuk, de ő nem meglepetés vendég.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #28480 2018.04.17. 19:54

Láttam fentebb szóba került a Shenmue I-II.

Nem tudom hogy kinek mit jelentett ez a játék, én éppen azokban az években tudtam már annyira angolul (15-16 voltam, amikor hozzám került a Dreamcast, és 17, amikor a Shenmue II is), és javában tombolt a Japán-mániám.

Na most: elhiszem, hogy másnak a GTA ezt ezerszer felülmúlta már. De ez a késő nyolcvanas évek, amik az esti utcákból áradnak ott az első részben, aztán a második rész grandiózusabb dolgai (azok a lepukkadt háztömbök, a kultúrák keveredése, just fucking WOW), és ez a soundtrack, ami a mai napig a top5 gaming OST-k közé tartozik (talán csak a Furi volt keményebb így elsőre, ami nagyobb hatással volt rám, főleg hogy nem tiniként találkoztam vele :D)

Szóval na, én kibaszott mód várom ezt az újrakiadást. Lehet, hogy egy mai arcnak semmit nem fog mondani, de ki tudja. Rengeteg mai fiatal tolja úgy a SNES-es címeket, hogy nem is élt még, amikor azokat kiadták. Talán. De ez már nem az én bajom lesz, ha valakinek nem jön be :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28481 2018.04.17. 21:08

No, hát egyikőtök sem jelentkezett, így kénytelen voltam az egyik legkompetensebb gémer csajjal dumcsizni, Siklara (Gamer365 főleg) személyében. :) Nagyon bírom, élmény hallgatni, hogy mennyire képben van.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28482 2018.04.17. 21:27

Oldern the first írta:Láttam fentebb szóba került a Shenmue I-II.

Nem tudom hogy kinek mit jelentett ez a játék, én éppen azokban az években tudtam már annyira angolul (15-16 voltam, amikor hozzám került a Dreamcast, és 17, amikor a Shenmue II is), és javában tombolt a Japán-mániám.

Na most: elhiszem, hogy másnak a GTA ezt ezerszer felülmúlta már. De ez a késő nyolcvanas évek, amik az esti utcákból áradnak ott az első részben, aztán a második rész grandiózusabb dolgai (azok a lepukkadt háztömbök, a kultúrák keveredése, just fucking WOW), és ez a soundtrack, ami a mai napig a top5 gaming OST-k közé tartozik (talán csak a Furi volt keményebb így elsőre, ami nagyobb hatással volt rám, főleg hogy nem tiniként találkoztam vele :D)

Szóval na, én kibaszott mód várom ezt az újrakiadást. Lehet, hogy egy mai arcnak semmit nem fog mondani, de ki tudja. Rengeteg mai fiatal tolja úgy a SNES-es címeket, hogy nem is élt még, amikor azokat kiadták. Talán. De ez már nem az én bajom lesz, ha valakinek nem jön be :D
Attól félek, hogy ennél nagyobb bajod lesz, hogy a "never meet your heroes" hatás beficcenhet nálad, ha újra látod. Nem arra a grafikára vannak kitalálva a mostani kijelzők, nagyon sok mindenről lehull majd a lepel, amit akkori szemmel egészen máshogy láttál, természetesen nem csak technikailag. De ne legyen így. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28483 2018.04.17. 21:29

DanielT írta:No, hát egyikőtök sem jelentkezett, így kénytelen voltam az egyik legkompetensebb gémer csajjal dumcsizni, Siklara (Gamer365 főleg) személyében. :) Nagyon bírom, élmény hallgatni, hogy mennyire képben van.
bírom
Avatar
Botond

Hozzászólás #28484 2018.04.17. 21:51

DanielT írta:Na kivel futok össze ma a Checkpoint felvételen? :)
Ésazmi?!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28485 2018.04.17. 22:14

Tegnap haverokkal voltunk a Childhood of a Leader vetítésen az art moziban. Ha dobni kéne rá egy pertizet, akkor az imdb-s 6 az reális szvsz.
Viszont utána beszélt Jancsó Dávid vágó, amiért már önmagában megérte elmenni.
Amit furcsáltam, hogy alig voltunk a vetítésen, meg főleg idősek, holott teljesen ingyenes volt. :fejvakaras:
Avatar
arty

Hozzászólás #28486 2018.04.18. 08:52

DanielT írta:No, hát egyikőtök sem jelentkezett, így kénytelen voltam az egyik legkompetensebb gémer csajjal dumcsizni, Siklara (Gamer365 főleg) személyében. :) Nagyon bírom, élmény hallgatni, hogy mennyire képben van.
ez magánbeszélgetés volt vagy meg lehet hallgatni valahol? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28487 2018.04.18. 11:26

arty írta:ez magánbeszélgetés volt vagy meg lehet hallgatni valahol? :D
iddq.blog.hu -n biztos megvan minden infó a podcasthez, de ez nyilván napok múlva fog csak kikerülni.
Avatar
deep

Hozzászólás #28488 2018.04.18. 12:12

DanielT írta:iddq.blog.hu -n biztos megvan minden infó a podcasthez, de ez nyilván napok múlva fog csak kikerülni.
Felvetted a szünetben amikor Klárival dumcsiztál? Mert arra gondolt :D
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #28489 2018.04.18. 12:59

DanielT írta:Attól félek, hogy ennél nagyobb bajod lesz, hogy a "never meet your heroes" hatás beficcenhet nálad, ha újra látod. Nem arra a grafikára vannak kitalálva a mostani kijelzők, nagyon sok mindenről lehull majd a lepel, amit akkori szemmel egészen máshogy láttál, természetesen nem csak technikailag. De ne legyen így. :)


To be fair, úgy 2013 környékén betettem a második részt a 360-as emulátorba (ugye az eredeti xbox lemez az futott vele), és nem sokáig bírtam, de nem a grafika, hanem az irányítás miatt, meg mert anno DC-n japán hang volt, és csak a felirat volt angol.

A cringere felkészültem, de talán túl lehet élni :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #28490 2018.04.18. 13:33

DanielT írta:No, hát egyikőtök sem jelentkezett, így kénytelen voltam az egyik legkompetensebb gémer csajjal dumcsizni, Siklara (Gamer365 főleg) személyében. :) Nagyon bírom, élmény hallgatni, hogy mennyire képben van.
Most valami érdekes téma volt legalább? A múltkorit én nem tudtam végighallgatni. Olyan szinten szarom telibe a remedyt minden aspektusában, hogy arra szavak is alig vannak :D

Vissza: “Leáldozott.hu”