A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #28281 2018.04.09. 10:34

DanielT írta:Megkoronázva a tegnapi napot, a Wacsdogz2 etapom is egy katasztrófa volt.

Nem tudok feljutni a tetőkre ahová kéne és nem is látom, hogyan lehetne. Pedig ennyi a feladat: jussá' fő' a tetőre.

A másik, hogy ilyen kicseszett éber és profi őröket szerintem a Moszadnál nem képeznek. AZONNAL mindenki rámveti magát és kivégeznek, mint egy kutyát. Plusz egyszerűen nem adják fel, ahogy az autós üldözésnél is volt. JÖNNEK ÉS SZÉTBASZNAK. Azonnal tüzet nyitnak, pedig csak biztonsági őrök, én pulcsiban mászkálok fegyver nélkül a többi civili között. Nincs opció, nincs "HALT! Kezeket fel" nincs semmi, csak kivégzés. Kulturáltan szerintem 1-2 részfeladatot sikerült eddig megcsinálnom, a többi totális káoszba fullad mindig és vagy el tudok futni, vagy nem. 90%-ban nem.

Szerintem 2 gokart sideküldit sikerült megcsinálnom, a többi helybenjárás volt.

szerk: Még mindig tetszik egyébként. Tényleg jó a humora és az aktualitása.
Vegyé switchet, nyomjad a zeldát, az jobb is, szebb is. Nekem lesz hamarosan egy eladó, eredeti Mobys LUKkal!
Avatar
arty

Hozzászólás #28282 2018.04.09. 10:41

DanielT írta:Megkoronázva a tegnapi napot, a Wacsdogz2 etapom is egy katasztrófa volt.
HELP!

phpBB [media]


hogykell?
Avatar
Moby

Hozzászólás #28283 2018.04.09. 10:44

Botond írta:Vegyé switchet, nyomjad a zeldát, az jobb is, szebb is. Nekem lesz hamarosan egy eladó, eredeti Mobys LUKkal!
nemá, hogy a fel leáld megpöcsözi az én kicsikémet ;(
Avatar
Moby

Hozzászólás #28284 2018.04.09. 10:46

DanielT írta:szerk: Még mindig tetszik egyébként. Tényleg jó a humora és az aktualitása.
majd visszakeresem, de pontosan ezeket hoztam fel pozitívumaként.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28285 2018.04.09. 10:47

arty írta:HELP!

[video]Töröldki.avi[/video]

hogykell?
Fingom nincs, életemben nem mentem még ilyen jól. :D PS3-on is elakadtam a karrierben, teljes zsákutca volt egy idő után.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28286 2018.04.09. 10:49

Moby írta:nemá, hogy a fel leáld megpöcsözi az én kicsikémet ;(
Tőlem szűz maradna, azt garantálom. Topmodell formában se jött be a Zelda, nemhogy tripperes, fogatlan, féllábú kurvaként.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28287 2018.04.09. 12:38

Moby írta:nemá, hogy a fel leáld megpöcsözi az én kicsikémet ;(
Ja, és még egy szakmai kérdés. Ez a Zelda ez tényleg ilyen néma bábjáték, hogy senki nem mond semmit, mindenki csak feliratban tolja, vagy a tutorial rész után lesz hangja is a karaktereknek? Mert ez így szintén plusz egy a putri megoldáshoz... :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28288 2018.04.09. 12:39

Botond írta:Ja, és még egy szakmai kérdés. Ez a Zelda ez tényleg ilyen néma bábjáték, hogy senki nem mond semmit, mindenki csak feliratban tolja, vagy a tutorial rész után lesz hangja is a karaktereknek? Mert ez így szintén plusz egy a putri megoldáshoz... :D
a tutorial utan rímekben fognak dalolni, mint Frédi & Béni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28289 2018.04.09. 12:49

SlickAdam írta:a tutorial utan rímekben fognak dalolni, mint Frédi & Béni.
Hasonlóan színvonalas megoldások voltak ebben a játékban is.
phpBB [media]

1984ben. Vagy lehet ez ilyen cinematic feature, mint a PS4pro 24 fpses cuccai, csak ez az 1910es évekből hozott cinematic megoldás.
Avatar
eje75

Hozzászólás #28290 2018.04.09. 12:53

DanielT írta: egyelőre kiveszem az index444-et
Minek? 1-2 hónap és úgyis elérhetetlen lesz, leszámolnak minden ellenzéki hanggal rövid úton... A kérdésekre pedig az lesz a válasz, hogy erős felhatalmazást kaptunk a vidéki tanulatlan helotáktól... Öööö akarom mondani a valasztóinktól.. Mind1... Ennyi volt ennek az országnak és kész... Most minden energiát és vagyont arra kell fordítani hogy a gyerek mielőbb elhagyhassa az országot.. De elég a politikából... Ettől nem lesz olcsóbb a PSN mo.-n
Avatar
TasManXT

Hozzászólás #28291 2018.04.09. 13:11

arty írta:HELP!

helpartyvideo

hogykell?
Ezt én sem tudtam megcsinálni. 2048 nálam itt ment a kukába.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28292 2018.04.09. 13:17

eje75 írta:Minek? 1-2 hónap és úgyis elérhetetlen lesz, leszámolnak minden ellenzéki hanggal rövid úton...
Az egészségem érdekében.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28293 2018.04.09. 13:43

SlickAdam írta:igy is lehet ertelmezni, igen.
Elsősorban így lehet. Ekkora kudarcnál, amit a legtöbben összehoztak, alap a lemondás. Ráadásul többen - éppen erőfitogtatásként -, már előre bejelentették, hogy le fognak mondani, ha nem lesz siker (most ne menjünk bele, hogy kinél, mi számított volna annak).
Avatar
Moby

Hozzászólás #28294 2018.04.09. 13:59

eje75 írta:Minek? 1-2 hónap és úgyis elérhetetlen lesz, leszámolnak minden ellenzéki hanggal rövid úton... A kérdésekre pedig az lesz a válasz, hogy erős felhatalmazást kaptunk a vidéki tanulatlan helotáktól... Öööö akarom mondani a valasztóinktól.. Mind1... Ennyi volt ennek az országnak és kész... Most minden energiát és vagyont arra kell fordítani hogy a gyerek mielőbb elhagyhassa az országot.. De elég a politikából... Ettől nem lesz olcsóbb a PSN mo.-n
Szerintem ők már rég rájöttek, hogy ezt az ellenzéket bántani sem kell, csak hagyni kell őket működni a maguk elgondolása szerint. Ennyire "szórakoztatóan" kivégezni sem lehetne őket, ahogy magukat csinálták ki.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28295 2018.04.09. 14:28

arty írta:HELP!

phpBB [media]


hogykell?
shiftdel
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28296 2018.04.09. 14:29

Botond írta:Ja, és még egy szakmai kérdés. Ez a Zelda ez tényleg ilyen néma bábjáték, hogy senki nem mond semmit, mindenki csak feliratban tolja, vagy a tutorial rész után lesz hangja is a karaktereknek? Mert ez így szintén plusz egy a putri megoldáshoz... :D
jó amiért te itt már egy napja nyafogsz azt egy 5 perces youtube videobol meg lehetett állapítani, problem? :integet2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28297 2018.04.09. 14:30

Moby írta:Szerintem ők már rég rájöttek, hogy ezt az ellenzéket bántani sem kell, csak hagyni kell őket működni a maguk elgondolása szerint. Ennyire "szórakoztatóan" kivégezni sem lehetne őket, ahogy magukat csinálták ki.
+1
ez volt a stratégia, programjuk se volt, nyilatkozni is alig nyilatkoztak vmit
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28298 2018.04.09. 14:34

Botond írta:https://www.youtube.com/watch?v=D5G403T25K0
Csak ez 2006os bazmeg, és ha akarom akkor felcsapom 4k@ultrára és akkor agyonveri. 11 évvel korábbi cucc veri agyon.
Hát a jóízlésen kívül ez nem tudom mit verhet agyon, de azt bármikor. :vomit:
Avatar
Botond

Hozzászólás #28299 2018.04.09. 14:36

Micsu írta:jó amiért te itt már egy napja nyafogsz azt egy 5 perces youtube videobol meg lehetett állapítani, problem? :integet2:
Az nem ugyanaz. Nem jön át youtube videón, hogy amúgy mennyire letisztult a cucc, jó kézbevenni, profi a dokkoló is, jól mutat a tv alatt, egyszerűen klickelhető ide meg oda, összességében ha nem lenne ipadem meg még egyéb platformjaim, akkor azt mondanám, hogy szuper, szóval megértem azokat is akik ezt veszik-viszik, élvezik, mert benne van a potenciál. Én csak ahhoz képest húzom le ahogy el lett ásva az ios, mint platform közben meg ez egy vicc a switch ökoszisztéma az ioshez képest, meg ahogy a gothicok el lettek ásva, közben űrtechnika a zeldához képest, stb. Talán még annyit megteszek a platformmal, hogy este veszek egy klasszik máriót 6 euróért, fiammal pörgetjük egy kicsit, úgyis arra vágyik már mióta, aztán eladom a cuccot annyiért amennyiért Mobytól vettem +2k, hogy a márió ára is visszajöjjön. :D Amúgy imádnám, de ez így ebben a formában full felesleges nekem is, és relatíve is kurvagyenge a meglévő cuccaim mellett, csak azok nélkül lenne értelmezhető.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28300 2018.04.09. 14:39

Botond írta:Az nem ugyanaz. Nem jön át youtube videón, hogy amúgy mennyire letisztult a cucc, jó kézbevenni, profi a dokkoló is, jól mutat a tv alatt, egyszerűen klickelhető ide meg oda, összességében ha nem lenne ipadem meg még egyéb platformjaim, akkor azt mondanám, hogy szuper, szóval megértem azokat is akik ezt veszik-viszik, élvezik, mert benne van a potenciál. Én csak ahhoz képest húzom le ahogy el lett ásva az ios, mint platform közben meg ez egy vicc a switch ökoszisztéma az ioshez képest, meg ahogy a gothicok el lettek ásva, közben űrtechnika a zeldához képest, stb. Talán még annyit megteszek a platformmal, hogy este veszek egy klasszik máriót 6 euróért, fiammal pörgetjük egy kicsit, úgyis arra vágyik már mióta, aztán eladom a cuccot annyiért amennyiért Mobytól vettem +2k, hogy a márió ára is visszajöjjön. :D Amúgy imádnám, de ez így ebben a formában full felesleges nekem is, és relatíve is kurvagyenge a meglévő cuccaim mellett, csak azok nélkül lenne értelmezhető.
gyerekeknek jó lesz az ;) főleg a moby edition
Avatar
Botond

Hozzászólás #28301 2018.04.09. 15:13

Micsu írta:gyerekeknek jó lesz az ;) főleg a moby edition
Gyerekeket ebben a korban nem akarom ültetve gémingeltetni, ezt mondtam Mobynak is. Kinectezzen, ott ugrálni kell, elfárad és megy mást csinálni, van egy automatikus fizikai korlát, ezen be kellene állítani a parental kontrollt, jönne a letiltás x perc után, én lennék a rosszapa, aki nem hagyja játszani, meg elhajtom, meg a rinya. Kinectnél annyit tolja amennyit akar, úgyis kivan 45-60 perc után mint a liba és magától otthagyja, és én vagyok a jóarc, mert tolhatod kicsifiam/kicsilányom orrvérzésig felőlem, csak hát nem bírod, nem az én hibám... :D Én már annyi idősen, mint ők, már rég vérkocka voltam, na ezt nem akarom nekik. Menjen játszóterezni, játszóházba, biciklizni, meg ilyesmi, majd kockulhat ha nagyobb lesz és akar.
Szal nem, zeldát még tolom kicsit, hátha elkap a csí, meg ránézünk a klasszik márióra, aztán mehet hwapróra.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28302 2018.04.09. 15:46

Botond írta:Gyerekeket ebben a korban nem akarom ültetve gémingeltetni, ezt mondtam Mobynak is. Kinectezzen, ott ugrálni kell, elfárad és megy mást csinálni, van egy automatikus fizikai korlát, ezen be kellene állítani a parental kontrollt, jönne a letiltás x perc után, én lennék a rosszapa, aki nem hagyja játszani, meg elhajtom, meg a rinya. Kinectnél annyit tolja amennyit akar, úgyis kivan 45-60 perc után mint a liba és magától otthagyja, és én vagyok a jóarc, mert tolhatod kicsifiam/kicsilányom orrvérzésig felőlem, csak hát nem bírod, nem az én hibám... :D Én már annyi idősen, mint ők, már rég vérkocka voltam, na ezt nem akarom nekik. Menjen játszóterezni, játszóházba, biciklizni, meg ilyesmi, majd kockulhat ha nagyobb lesz és akar.
Szal nem, zeldát még tolom kicsit, hátha elkap a csí, meg ránézünk a klasszik márióra, aztán mehet hwapróra.
De bazzeg ugyanezért adtam el én is. Különben sem ilyenkor kell kockulni. IUtt a jóidő, olyan csajok bújnak elő a kabátokból, hogy hegesztőpajzsban kéne vezessek. Akurvaéletbemár :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28303 2018.04.09. 16:06

Micsu írta:+1
ez volt a stratégia, programjuk se volt, nyilatkozni is alig nyilatkoztak vmit
Azért ez nem pontos. Éppen az ellenzéki pártoknak volt írott programja, nyilatkoztak is abban a médiában, ahol szóhoz jutottak. Voltak vitaműsorok, a Magyar Nemzet is indított egy interjúsorozatot szakpolitikákként ellenzéki politikusokkal (a zseniális MSZP és a DK nem vállalta, ha jól rémlik - na nem mintha ezen is múlott volna valami).

De persze a programra felvágni már nagyon XX. század, a politikai újságírók elemzők sem mind fogják elolvasni a rengeteg oldalt, nemhogy az egyszerű választók. El kell juttatni az üzeneteiket a választókhoz, egyáltalán megtalálni, hogy miként lehet elérni hozzájuk. Ebben pedig valóban rettenetesen bénák voltak, nem véletlenül írtok itt is ilyen véleményeket. Az biztos, hogy nincs miért őket sajnálni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28304 2018.04.09. 16:49

Zóanagyvarázsló írta:Azért ez nem pontos. Éppen az ellenzéki pártoknak volt írott programja, nyilatkoztak is abban a médiában, ahol szóhoz jutottak. Voltak vitaműsorok, a Magyar Nemzet is indított egy interjúsorozatot szakpolitikákként ellenzéki politikusokkal (a zseniális MSZP és a DK nem vállalta, ha jól rémlik - na nem mintha ezen is múlott volna valami).

De persze a programra felvágni már nagyon XX. század, a politikai újságírók elemzők sem mind fogják elolvasni a rengeteg oldalt, nemhogy az egyszerű választók. El kell juttatni az üzeneteiket a választókhoz, egyáltalán megtalálni, hogy miként lehet elérni hozzájuk. Ebben pedig valóban rettenetesen bénák voltak, nem véletlenül írtok itt is ilyen véleményeket. Az biztos, hogy nincs miért őket sajnálni.
én itt a fideszre gondoltam, ő nekik nem volt programjuk a stop soroson kívül, meg volt 2 riport az m1en meg a kossuth rádióban a választások előtt kb ennyi
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28305 2018.04.09. 16:57

Micsu írta:én itt a fideszre gondoltam, ő nekik nem volt programjuk a stop soroson kívül, meg volt 2 riport az m1en meg a kossuth rádióban a választások előtt kb ennyi
Jogos, én olvastam felületesen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28306 2018.04.09. 20:19

Moby írta:De bazzeg ugyanezért adtam el én is. Különben sem ilyenkor kell kockulni. IUtt a jóidő, olyan csajok bújnak elő a kabátokból, hogy hegesztőpajzsban kéne vezessek. Akurvaéletbemár :D
Na a márió teljes siker, élete álma teljesült a fiamnak. Kicsit mondjuk letört, amikor mondtam, hogy nem, nem viheti be holnap a suliba a switchet. :D De nagyon fellelkesült, imádja a klasszis máriót.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28307 2018.04.09. 20:23

Botond írta:Na a márió teljes siker, élete álma teljesült a fiamnak. Kicsit mondjuk letört, amikor mondtam, hogy nem, nem viheti be holnap a suliba a switchet. :D De nagyon fellelkesült, imádja a klasszis máriót.
klasszis mario? van ra 2D-s resz? nem is tudtam...
Avatar
Botond

Hozzászólás #28308 2018.04.09. 20:33

SlickAdam írta:klasszis mario? van ra 2D-s resz? nem is tudtam...
Ez amit pörget, ez szerintem az első rész, ha jól emlékszem.
Avatar
eje75

Hozzászólás #28309 2018.04.09. 20:54

Még mindig a winfossal szopok... az új verzióban magosztom usb-n a net-et, megy 2-3 percig, aztán megszakad a net, a hálózati kapcsolatokban pedig a 4. ethernet letiltott lesz magától (azon megy az usb-s megosztás), és nem is lehet engedélyezni utána... valaki látott (baszott) ilyet már? Mert Én még életemben nem... rágugliztam, de konkrétan semmit nem találok (biztos rosszul keresem)
Avatar
Necro

Hozzászólás #28310 2018.04.09. 22:21

Na, 120-ért van 2+ év garis 1070 Gaming X. Alakul ez.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28311 2018.04.10. 07:58

"Lemondok az elnökségi tisztségről A mai napon - a tegnapi választási eredmények fényében - ígéretemhez hűen benyújtottam a lemondásomat, amelyet a Jobbik elnöksége elfogadott. A közeljövőben a Jobbik tisztújító kongresszust fog összehívni, hogy új elnököt válasszon, a tisztújításon nem méretem meg magam. Egyúttal jeleztem az elnökség felé, hogy listás parlamenti mandátumomat nem fogom átvenni."

na, mondom en, hogy igazi harcos Pom Bär. :kuss:
Avatar
Moby

Hozzászólás #28312 2018.04.10. 11:28

SlickAdam írta:"Lemondok az elnökségi tisztségről A mai napon - a tegnapi választási eredmények fényében - ígéretemhez hűen benyújtottam a lemondásomat, amelyet a Jobbik elnöksége elfogadott. A közeljövőben a Jobbik tisztújító kongresszust fog összehívni, hogy új elnököt válasszon, a tisztújításon nem méretem meg magam. Egyúttal jeleztem az elnökség felé, hogy listás parlamenti mandátumomat nem fogom átvenni."

na, mondom en, hogy igazi harcos Pom Bär. :kuss:
Ez csak egy kibaszott csürhe. Ettől már csak az lmp rosszabb. Őket sajnos ismerem belülről is. Mondanám, hogy sajnos, de hálisten ezek is meg azok is szépen kinyírják magukat végleg. Csak a gyurcsány nem. Az bazdmeg itt fog kísérteni még 60 év múva is. Vállvetve a fideszes faszkalapokkal, akik nem jutottak oda a kondérhoz, vagy valamelyik haverja kitúrta onnan. Itt fognak ezek még vergődni évtizedekig. Ahogy itt vergődnek évtizedek óta.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28313 2018.04.10. 11:29

Necro írta:Na, 120-ért van 2+ év garis 1070 Gaming X. Alakul ez.
Ja elég vicces. 1060-ok mennek 110-ért, 1070-ek meg 120-ért. Mondjuk hogy előbbieket ki veszi, azt a faszom sem tudja.
Avatar
arty

Hozzászólás #28314 2018.04.10. 13:05

Zóanagyvarázsló írta:El kell juttatni az üzeneteiket a választókhoz, egyáltalán megtalálni, hogy miként lehet elérni hozzájuk. Ebben pedig valóban rettenetesen bénák voltak, nem véletlenül írtok itt is ilyen véleményeket. Az biztos, hogy nincs miért őket sajnálni.
Kíváncsi lennék, te hogyan juttatnád el mondjuk az lmp és/vagy momentum helyében az üzit a "választóhoz" ... (az mszpdkt nem minősíteném, de remélem amikor valaki ellenzéket ír, nem ezekre gondol)
Avatar
arty

Hozzászólás #28315 2018.04.10. 13:08

SlickAdam írta:na, mondom en, hogy igazi harcos Pom Bär. :kuss:
nagyon sok kritika érte a párton belülről (is), teljesen korrekt (és elvárható) gesztus
Avatar
Necro

Hozzászólás #28316 2018.04.10. 14:02

Moby írta:Ja elég vicces. 1060-ok mennek 110-ért, 1070-ek meg 120-ért. Mondjuk hogy előbbieket ki veszi, azt a faszom sem tudja.
Asszem van/volt 110-ért 1070 is.
Avatar
deep

Hozzászólás #28317 2018.04.10. 14:45

arty írta:Kíváncsi lennék, te hogyan juttatnád el mondjuk az lmp és/vagy momentum helyében az üzit a "választóhoz" ... (az mszpdkt nem minősíteném, de remélem amikor valaki ellenzéket ír, nem ezekre gondol)
Mivel vidéken falvakban elhiszik a propagandát, és rátapadnak az M1-re, én tényfeltáró road show-t szerveztem volna. Vegigmenni hangosbeszélős kocsikkal, szétszórni ingyenes lapokban a tényeket ahogy a férgek is szórják a szart. Nem csináltak semmit vidéken, ez lett az eredménye.
Az utolsó majd kapcsolja le a villanyt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28318 2018.04.10. 14:56

arty írta:nagyon sok kritika érte a párton belülről (is), teljesen korrekt (és elvárható) gesztus
jobb helyeken 1 valasztasibukta utan lepnek, 12 evig volt elnok, ideje vt mar ennek is
Avatar
Botond

Hozzászólás #28319 2018.04.11. 07:15

Ready Player One az jóféle film. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #28320 2018.04.11. 09:14

deep írta:Mivel vidéken falvakban elhiszik a propagandát, és rátapadnak az M1-re, én tényfeltáró road show-t szerveztem volna. Vegigmenni hangosbeszélős kocsikkal, szétszórni ingyenes lapokban a tényeket ahogy a férgek is szórják a szart. Nem csináltak semmit vidéken, ez lett az eredménye. Az utolsó majd kapcsolja le a villanyt.
amennyire a pénz (és az önkéntes aktivistaszám!) engedte, a momentum "roadshowzott" (lmp-t idén már nem követtem, nem tudom)
4 év mulva jelentkezz aktivistáknak, utalj pénzt, mittomén - hátha akkor nagyobb siker lesz (vagy! várhatunk arra is, hogy a simicskák oldják meg ugyanezt, csak akkor a végeredmény is a korábbiakhoz lesz hasonló... ilyen ez a k*rva demokrácia :( ;) )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28321 2018.04.11. 13:29

Iszonyatosan untam, szal' kevésbé nem is érdekelhetne, de a BoneX 4K pecsnek biztos örülnek páran.

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28322 2018.04.11. 13:31

én is úgy tudom hogy tisztes iparos munka mint a gta4 csak épp ugyanolyan unalmas is
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28323 2018.04.11. 13:34

Spoiler
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28324 2018.04.11. 13:38

CliffyB megint házhoz megy a lófaszért... Ez a következő projekt a Lawbreakers után:

A bullshit bevezető után van gameplay is, de még trailerben is iszonyat putri, akárhogy vágták.

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28325 2018.04.11. 13:40

Micsu írta:én is úgy tudom hogy tisztes iparos munka mint a gta4 csak épp ugyanolyan unalmas is
Egyetlen egy küldetésére nem emlékszem a játéknak. Sőt, a végét leszámítva semmire, csak a vicces animációs bugokra. Lőni azt biztos kellett, meg lovagolni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28326 2018.04.11. 13:45

DanielT írta:CliffyB megint házhoz megy a lófaszért... Ez a következő projekt a Lawbreakers után:

A bullshit bevezető után van gameplay is, de még trailerben is iszonyat putri, akárhogy vágták.

[video]video.avi[/video]
fronite még a pubgnél is nagyobb putri meg lassan már nagyobb siker is, nehéz azt kitalálni épp melyik szemetet eszi meg a nép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28327 2018.04.11. 14:20

Micsu írta:fronite még a pubgnél is nagyobb putri meg lassan már nagyobb siker is, nehéz azt kitalálni épp melyik szemetet eszi meg a nép
A Fortnite nem putri, olyan szempontból semmiképp, amikben ez a putri putri.

Sőt, a Fortnite jobban is működik technikailag, mint a PUBG, persze azért, mert ezerszer egyszerűbb minden eleme.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28328 2018.04.11. 14:24

Mostmár a Steamspy adatokra se nagyon lehet majd hivatkozni, mert a Steam a default privacy beállítást átrakta rejtettre. :(
Elég gáz, hogy semmit nem tudni az eladásokról lassan.
steampsy tweetje
Avatar
arty

Hozzászólás #28329 2018.04.11. 14:52

DanielT írta:Iszonyatosan untam, szal' kevésbé nem is érdekelhetne, de a BoneX 4K pecsnek biztos örülnek páran.
reddeadcsoda.mpeg
wow! resetera-n mióta sírnak érte - megkapták :) szívesen újratolnám, imádtam! (ahogy a gta4et is)
bárcsak jönne még pgr4 és forza4 és kormánytámogatás és mindez 4ksítva és ... (sosefognak)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28330 2018.04.11. 15:31

Szembe jött egy ilyen youtube-on. Gondolom, ha általános lenne biztos nem lett volna ekkora felszopása itt is a játéknak, de látszik miért nem annyira fasza, hogy ennyire csak a multit tolják.
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #28331 2018.04.11. 17:58

DanielT írta:Egyetlen egy küldetésére nem emlékszem a játéknak. Sőt, a végét leszámítva semmire, csak a vicces animációs bugokra. Lőni azt biztos kellett, meg lovagolni.
Imádtam minden percét, és szinte mindre emlékezem is. Fosok is a kettőtől rendesen :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28332 2018.04.11. 19:34

Moby írta:Imádtam minden percét, és szinte mindre emlékezem is.
Nos, nem akarlak én azzal vádolni, hogy valszeg ennek a fele sem igaz, szóval csak minden harmadik percét írd le pls. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28333 2018.04.11. 19:41

benőmenő írta:Szembe jött egy ilyen youtube-on. Gondolom, ha általános lenne biztos nem lett volna ekkora felszopása itt is a játéknak, de látszik miért nem annyira fasza, hogy ennyire csak a multit tolják.
[video]GT.lol[/video]
1. Tök viccesek. :D

2. ŐRÜLETESEN UNDORÍTÓ A HUD. Egy okádék. Annyira ocsmány szar, hogy full offban nyomom és inkább nem tudok semmit a versenyről, de nem nézem ezt a poklot. :levele: :levele: :levele:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28334 2018.04.11. 20:58

Ezzel nyomta valaki? Most nézem streamen és valami őrület milyen jó a pályadesign, meg mennyire kompex és ötletes az egész.



szerk: Még a végén kipróbálom a Dishonored-ot. (Ugyanazok csinálták)
Avatar
deep

Hozzászólás #28335 2018.04.11. 21:10

DanielT írta:Ezzel nyomta valaki? Most nézem streamen és valami őrület milyen jó a pályadesign, meg mennyire kompex és ötletes az egész.



szerk: Még a végén kipróbálom a Dishonored-ot. (Ugyanazok csinálták)
Én toltam annakidején. Bírtam.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28336 2018.04.11. 21:46

játszottam anno, nem voltam különösebben oda érte
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28337 2018.04.11. 23:21

DanielT írta:Ezzel nyomta valaki? Most nézem streamen és valami őrület milyen jó a pályadesign, meg mennyire kompex és ötletes az egész.



szerk: Még a végén kipróbálom a Dishonored-ot. (Ugyanazok csinálták)
A demót többször végigjátszottam, mert fun volt, de ennyiben maradtunk.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28338 2018.04.11. 23:25

arty írta:Kíváncsi lennék, te hogyan juttatnád el mondjuk az lmp és/vagy momentum helyében az üzit a "választóhoz" ... (az mszpdkt nem minősíteném, de remélem amikor valaki ellenzéket ír, nem ezekre gondol)
Félreérthető voltam, de arra gondoltam, hogy eljuttatható szlogenekig sem jutottak. Ameddig igen, arról évek óta tudjuk empirikusan, hogy nem működik.

Minden egyéb véleményem és tanácsadásom meg pénzes... akarom mondani fizetősmultis! :kuss:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28339 2018.04.11. 23:27

SlickAdam írta:"Lemondok az elnökségi tisztségről A mai napon - a tegnapi választási eredmények fényében - ígéretemhez hűen benyújtottam a lemondásomat, amelyet a Jobbik elnöksége elfogadott. A közeljövőben a Jobbik tisztújító kongresszust fog összehívni, hogy új elnököt válasszon, a tisztújításon nem méretem meg magam. Egyúttal jeleztem az elnökség felé, hogy listás parlamenti mandátumomat nem fogom átvenni."

na, mondom en, hogy igazi harcos Pom Bär. :kuss:
A Drittes Reichben biztos nem szokás, de amúgy a demokráciákban (OK, tudom, hogy ez egyeseknek hülyén hangzik) nem gyávaság, hanem elvárás az eltakarodás ennyi és ekkora bukás után. Nothing to see here, and nothing of value lost.
Avatar
arty

Hozzászólás #28340 2018.04.11. 23:41

Zóanagyvarázsló írta:Félreérthető voltam, de arra gondoltam, hogy eljuttatható szlogenekig sem jutottak. Ameddig igen, arról évek óta tudjuk empirikusan, hogy nem működik.
Minden egyéb véleményem és tanácsadásom meg pénzes... akarom mondani fizetősmultis! :kuss:
A "stop" annak számít? Mert ilyenjük nekik is volt ;) Pl az "indítsuk be magyarországot" nemtom rémlik-e, még plakáton is vót. (kevésen)
Avatar
arty

Hozzászólás #28341 2018.04.11. 23:45

DanielT írta:Ezzel nyomta valaki?
Ubisoft!!! :D

skip to dishonored, azt más adta már ki... nem volt 'Ubisoft The Game' kompatible :( ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28342 2018.04.12. 09:29

arty írta:A "stop" annak számít? Mert ilyenjük nekik is volt ;) Pl az "indítsuk be magyarországot" nemtom rémlik-e, még plakáton is vót. (kevésen)
Ja, nagyon emlékezetesek, eredetik és hatékonyak voltak :wow3:

Nem az számít, hogy nekem vagy neked mi rémlik, bár a rémlés óriási motiváció az ikszelésre, az biztos.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28343 2018.04.12. 09:39

Zóanagyvarázsló írta:Félreérthető voltam, de arra gondoltam, hogy eljuttatható szlogenekig sem jutottak. Ameddig igen, arról évek óta tudjuk empirikusan, hogy nem működik.

Minden egyéb véleményem és tanácsadásom meg pénzes... akarom mondani fizetősmultis! :kuss:
Én gondolkodtam röviden ezen a választás kapcsán, de nem igazán tudnék jó receptet. Én egy másik világban nevelkedtem, meg vagyunk itt páran abból a korszakból. Az egy romantikus világ volt. Viszonylag könnyen termelte ki a (hazug)ikonokat, kb ki kellett csak menni az utSZára megveretni magad. Ma a világ nárcisztikus. Hogy ezt mi a fasszal lehet megkörnyékezni azt nemtudom. A mechanikus kántálás az működik, meg a félelemközpontra lehet evvel hatni, de hogy amúgy mi még...faszomtudja. Mondjuk nekem nem is dolgom tudni. A legnagyobb baj, hogy ugyanilyen fingtalanok azok is, akik amúgy azt állítják magukról, hogy tudják. Szerintem a szlogenek nem. Mindegy, hogy sikerül-e eljuttatni. Annyiu a szlogen ma, hogy a zajban úgysem lehet meghallani semmit.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28344 2018.04.12. 09:48

DanielT írta:Ezzel nyomta valaki? Most nézem streamen és valami őrület milyen jó a pályadesign, meg mennyire kompex és ötletes az egész.
szerk: Még a végén kipróbálom a Dishonored-ot. (Ugyanazok csinálták)
Én most nyomom(gatom) a dishonored2-t. valszeg ez lesz az első steampunk játék amit végigjátszok, ami elég nagy fegyvertény az esetemben :) (ha végigmegy szerintem belepróbálok az elsőbe megint, de az nem tudta átütni a falat elsőre).
Avatar
arty

Hozzászólás #28345 2018.04.12. 09:57

Zóanagyvarázsló írta:Ja, nagyon emlékezetesek, eredetik és hatékonyak voltak :wow3:
Nem az számít, hogy nekem vagy neked mi rémlik, bár a rémlés óriási motiváció az ikszelésre, az biztos.
szerintem nem vagy képben a realitásokkal (jóhogynem titánt vársz egy 399$-os konzolba! ;) ), de tőlem annyit ütöd az ellenzéket, amennyit jólesik (nyilván mindenkinek szüksége van bűnbakokra, magyarázatra a kellemetlen helyzetre)

moby: "Mondjuk nekem nem is dolgom tudni. A legnagyobb baj, hogy ugyanilyen fingtalanok azok is, akik amúgy azt állítják magukról, hogy tudják." - kik állítják és mit állítanak??? pont ugyan olyan emberek, mint te változást akarnak és tesznek érte. én annyit látok, hogy vannak/voltak próbálkozások, kísérletek, hogy mi válik-válhat be. még azt se mondanám, hogy ezek elvetélt ötletek lettek volna, csupán a méret, a "hangerő" volt esetleg kevés abban az általad is említett kurva nagy zajban.

azért azt nem kell elfelejteni, hogy a "fingtalan csapat" a szavazatok több mint felét azé' csak bezsebelte... namost ez ebben a rendszerben még mindig technikai K.O., egen, evvan (és igen, tudom h más rendszerben meg akár héthatod is lehetett volna)
Avatar
Moby

Hozzászólás #28346 2018.04.12. 09:59

arty írta:kik állítják és mit állítanak???
Bárki, aki politikai pártot alapít. Ezt fejezi ki. Hogy tudja. Oké, kifejezi, hogy szándéka is van, de a szándék a gondolatra épül. Ez nem egyértelmű?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28347 2018.04.12. 10:03

Moby írta:Én gondolkodtam röviden ezen a választás kapcsán, de nem igazán tudnék jó receptet. Én egy másik világban nevelkedtem, meg vagyunk itt páran abból a korszakból. Az egy romantikus világ volt. Viszonylag könnyen termelte ki a (hazug)ikonokat, kb ki kellett csak menni az utSZára megveretni magad. Ma a világ nárcisztikus. Hogy ezt mi a fasszal lehet megkörnyékezni azt nemtudom. A mechanikus kántálás az működik, meg a félelemközpontra lehet evvel hatni, de hogy amúgy mi még...faszomtudja. Mondjuk nekem nem is dolgom tudni. A legnagyobb baj, hogy ugyanilyen fingtalanok azok is, akik amúgy azt állítják magukról, hogy tudják. Szerintem a szlogenek nem. Mindegy, hogy sikerül-e eljuttatni. Annyi a szlogen ma, hogy a zajban úgysem lehet meghallani semmit.
Az a lényeg, hogy az üzeneteket átvinni nem nagyon tudják. Ennek vannak külső okai is, de el sem jutnak addig, hogy azt sulykolják, amit kell. Azt nyomják visszafogott lehetőségekkel, amiről papírjuk van, hogy önmagában szinte semmire sem elég (pl. nagyon sokan alapértelmezettnek veszik az egészségügy és az oktatás problémáit vagy a korrupciót, mert négyévente mindig ezt mondja a mindenkori ellenzék), és aztán lehet várni, hogy Budapesten és nagyobb városokon kívül mi lesz ennek a hatása.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28348 2018.04.12. 10:18

arty írta:szerintem nem vagy képben a realitásokkal (jóhogynem titánt vársz egy 399$-os konzolba! ;) ), de tőlem annyit ütöd az ellenzéket, amennyit jólesik (nyilván mindenkinek szüksége van bűnbakokra, magyarázatra a kellemetlen helyzetre)

moby: "Mondjuk nekem nem is dolgom tudni. A legnagyobb baj, hogy ugyanilyen fingtalanok azok is, akik amúgy azt állítják magukról, hogy tudják." - kik állítják és mit állítanak??? pont ugyan olyan emberek, mint te változást akarnak és tesznek érte. én annyit látok, hogy vannak/voltak próbálkozások, kísérletek, hogy mi válik-válhat be. még azt se mondanám, hogy ezek elvetélt ötletek lettek volna, csupán a méret, a "hangerő" volt esetleg kevés abban az általad is említett kurva nagy zajban.

azért azt nem kell elfelejteni, hogy a "fingtalan csapat" a szavazatok több mint felét azé' csak bezsebelte... namost ez ebben a rendszerben még mindig technikai K.O., egen, evvan (és igen, tudom h más rendszerben meg akár héthatod is lehetett volna)
Nézd, a szakmában konszenzus van róla, hogy bénázott (is) az ellenzék.

A fingtalan csapat az összes kamupárttal együtt gyűjtötte be a listás szavazatok többségét, ha a parlamentbe bejutó pártokat nézed, akkor 50% fölött lenne a Fidesz. Igen, lehetett tudni, hogy a Kétfarkú és az Együtt nem jött be, és több mint valószínű volt a Momentumnál is.

Héthatod pedig a gyakorlatban egyetlen demokratikus országban sem lehet ekkora többségből, mert a pártrendszer és a választási rendszer egymástól nem független (nálunk most 2010 óta nem túlságosan találnak egymásra, ennek az okait is tudjuk). Elméletben persze lehet 10%-os támogatottsággal is 100%-od egy többségi rendszerben, de a gyakorlatban 50%-kal sem szokott meglenni a mandátumok kétharmada.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28349 2018.04.12. 10:47

Zóanagyvarázsló írta:Héthatod pedig a gyakorlatban egyetlen demokratikus országban sem lehet ekkora többségből
Ja, pl a harmadikvilágbeli USA és UKban lehetne. Ott ugye nincs listás bohóckodás, indulnak az egyéni jelöltek és nyer aki nyer. Na most nézd meg az egyéni jelöltek hogy állnak, és mi lenne az arány, ha nem lenne lista.
De amúgy skippelhetnénk a témát? Mi köze ennek ahhoz, hogy a PC gémingnek leáldozott és a ps4 pro a jövő?!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28350 2018.04.12. 10:49

Moby írta:Én most nyomom(gatom) a dishonored2-t. valszeg ez lesz az első steampunk játék amit végigjátszok, ami elég nagy fegyvertény az esetemben :) (ha végigmegy szerintem belepróbálok az elsőbe megint, de az nem tudta átütni a falat elsőre).
Akkor már csak azt kéne megtudni, hogy miben jobb a második rész és elég -e 1 db a játékból, vagy bármilyen okból érdemes mindkettőt tolni.

Vissza: “Leáldozott.hu”