A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28141 2018.04.04. 19:48

Micsu írta:indokolatlanul sok respawnról pont a fc2 jut eszembe, én nagyon nem szerettem ezt a játékot, első részt élveztem, ezt nagyon nem
Egy epés májszósz volt egy csomó része, de szégyen, hogy mennyi területen vert köröket az FC5-re.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28142 2018.04.04. 20:09

DanielT írta:Elég sokat felejtettek a fejlesztők!
https://youtu.be/FCeEvQ68jY8
Szánalmas. Pont az interaktív, valós fizika dobhatna ezeken az openworld klónokon, de nem, inkább még statikusabbra butítják őket. Kivéve persze Zelda, ami 18/10. (és ehhez képest ilyen téren tényleg...)
Sejtettem, hogy linkelve lesz. :D
Elég szomorú, hogy lassan már réjtrekkelik valós időben a zebracsincsilla fülcimpáján szábszörfisz szétszóródó indirekt fényt, amikor belevágsz a nagyobb pénztárcáért, közben meg a környezeti interakció kimerül a piros hordókban. :szomoru1:
Főleg így 10 évvel a FC2, a Crysis, valamint lassan 15-tel a Half-Life 2 után roppant lelombozó a visszafejlődés.
És akkor csodálkozunk, hogy a Zeldát meg zabálják a népek a sok kőbuta, statikus játék közepette.
#leáldozott
phpBB [media]
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28143 2018.04.04. 20:48

DanielT írta:Elég sokat felejtettek a fejlesztők!

[video]farcry5downgrade[/video]

Szánalmas. Pont az interaktív, valós fizika dobhatna ezeken az openworld klónokon, de nem, inkább még statikusabbra butítják őket. Kivéve persze Zelda, ami 18/10. (és ehhez képest ilyen téren tényleg...)
Én nem játszottam egyiket sem (valszeg nem is fogom), de ez a video elég szánalmasra festi le az újat. Bár mintha az rémlene, hogy nem nagyon bírták az emberek a kettőt, mert unalmas volt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28144 2018.04.04. 20:55

aabyssx írta:...nem nagyon bírták az emberek a kettőt, mert unalmas volt.
Megnyugtatlak, az újabbak is azok. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #28145 2018.04.05. 07:57

benőmenő írta:Megnyugtatlak, az újabbak is azok. :D
A 3. gecijó volt. Ez az öt is elment egy kis gyors valaminek, szerintem nem volt 20 óra a főszál. Nem ez lesz az év játéka (remélhetőleg), de kétezeret végülis megért. Szórakoztatott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28146 2018.04.05. 08:14

Az FC3 volt a legjobb rész(ott és akkor), meg az első.

Úgy tűnik, hogy a crypto őrület egyelőre tényleg lecsengett, kb 130db 1070 kártya van épp hirdetve.

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #28147 2018.04.05. 08:53

DanielT írta:Elég sokat felejtettek a fejlesztők!

phpBB [media]


Szánalmas. Pont az interaktív, valós fizika dobhatna ezeken az openworld klónokon, de nem, inkább még statikusabbra butítják őket. Kivéve persze Zelda, ami 18/10. (és ehhez képest ilyen téren tényleg...)
ez már az fc3 idején is előjött... mások (voltak) a prioritások ... a játékra magára pl nem nagyon jutott má' energia ;)

phpBB [media]
Avatar
Necro

Hozzászólás #28148 2018.04.05. 08:58

DanielT írta:Az FC3 volt a legjobb rész(ott és akkor), meg az első.

Úgy tűnik, hogy a crypto őrület egyelőre tényleg lecsengett, kb 130db 1070 kártya van épp hirdetve.

Lehet el kéne adni a 980-at.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28149 2018.04.05. 09:01

DanielT írta:Az FC3 volt a legjobb rész(ott és akkor), meg az első.

Úgy tűnik, hogy a crypto őrület egyelőre tényleg lecsengett, kb 130db 1070 kártya van épp hirdetve.
Aki 1080ti alatt bármit is vásárol manapság azé az nem komoly ember. Aki szarfrémet akar zabálni, meg igénytelenkedni az vegyen prőt. "Mégse vagyunk állatok!"
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28150 2018.04.05. 09:29

arty írta:ez már az fc3 idején is előjött... mások (voltak) a prioritások ... a játékra magára pl nem nagyon jutott má' energia ;)

[video]lol[/video]
Az első "amazing detail" után bezártam. "There is dirt under the character's nails". HÚDEDURVABAZMEG. Nem francia manikűrös textúrát tettek rá!
Avatar
arty

Hozzászólás #28151 2018.04.05. 09:55

DanielT írta:Az első "amazing detail" után bezártam. "There is dirt under the character's nails". HÚDEDURVABAZMEG. Nem francia manikűrös textúrát tettek rá!
Toppantottál a lábaddal is hozzá?
Mindenesetre ügyesen ignorálod a tényeket, így persze "igazad van", ahogyan minden egyoldalú fc2 ajnározó video is "tényfeltáró" :)

Javasolnám még elővenni a "nembírná a currgenfos" mantrát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28152 2018.04.05. 10:21

arty írta:Toppantottál a lábaddal is hozzá?
Mindenesetre ügyesen ignorálod a tényeket, így persze "igazad van", ahogyan minden egyoldalú fc2 ajnározó video is "tényfeltáró" :)

Javasolnám még elővenni a "nembírná a currgenfos" mantrát.
Nembírná a currgenfos AMD fospröci.

Ez viszont über durva. Nem csak a végeredmény, hanem az egész folyamat, illetve maga a prezentáció minőséges is a szokásos 10/10.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28153 2018.04.05. 10:37

DanielT írta:Ez viszont über durva. Nem csak a végeredmény, hanem az egész folyamat, illetve maga a prezentáció minőséges is a szokásos 10/10.

[video]roPeC.flv
ez bassszad meg tenyleg durva. az a kötel dolog körben rohadt jo. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #28154 2018.04.05. 10:47

DanielT írta:Nembírná a currgenfos AMD fospröci. Ez viszont über durva. Nem csak a végeredmény, hanem az egész folyamat, illetve maga a prezentáció minőséges is a szokásos 10/10.
Az ötlet, az kivitelezés minősége bámulatos. De ez a szarvasi kávéfőzőforma ez egy hányás :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28155 2018.04.05. 11:03

Moby írta:Az ötlet, az kivitelezés minősége bámulatos. De ez a szarvasi kávéfőzőforma ez egy hányás :D
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nekem ugrott be ez róla. :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #28156 2018.04.05. 11:06

benőmenő írta:Akkor megnyugodtam, hogy nem csak nekem ugrott be ez róla. :D
Ezt hallanám mellette ülve, egész nap. Hogy rotyog az a kurva kávé :DDD
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28157 2018.04.05. 11:20

Moby írta:Ezt hallanám mellette ülve, egész nap. Hogy rotyog az a kurva kávé :DDD
Kép
Újrapasztáznád, LUKat vágnál rá és már nem is rotyogna! :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #28158 2018.04.05. 11:42

DanielT írta:Újrapasztáznád, LUKat vágnál rá és már nem is rotyogna! :mf2:
Kicsit körülményes ezt a konfigot bővítgetni meg ilyesmi, de szerintem is ha valaki akkor Moby megoldja. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #28159 2018.04.05. 13:53

Botond írta:Kicsit körülményes ezt a konfigot bővítgetni meg ilyesmi, de szerintem is ha valaki akkor Moby megoldja. :)
Rögvest áttolnám vízhűtésesre. Egy jó kis kotyogóst nagyon el tudnék képzelni mellé chillernek, és a legjobb arabicát keringetném a rendszerben! :finom:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28160 2018.04.05. 17:30

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28161 2018.04.05. 17:36

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28162 2018.04.05. 18:18

Ha ezt a Spyro-t E3 Sony konfon mutatják, felrobban a nézőtér... de... pl itt BÁRKI tolta az eredetit valaha?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28163 2018.04.05. 18:21

Jók ezek a remake-ek, a spyro-val még talán jobban elvoltam, mint a Crash-el. :taps:
A PC és Switch port még nincs kommentálva, gondolom később fog jönni, mint az Nsane trilogynál.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28164 2018.04.05. 20:44

DanielT írta:Ha ezt a Spyro-t E3 Sony konfon mutatják, felrobban a nézőtér... de... pl itt BÁRKI tolta az eredetit valaha?
volt janykoromban a gepben, de sose birtam ezt a kis sarkany izét. es nem is ertem, hogy lehetett ez is egy klasszikus...

medievil 1+2 remake-tet köcsögök! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #28165 2018.04.05. 21:49

benőmenő írta:Jók ezek a remake-ek, a spyro-val még talán jobban elvoltam, mint a Crash-el. :taps:
A PC és Switch port még nincs kommentálva, gondolom később fog jönni, mint az Nsane trilogynál.
https://store.nintendo.co.uk/games-nintendo-switch/spyro-the-dragon-remastered/11722150.html

/juj mán lelőtték a kis huncutok. Pár perce még ittvót a előrendelés, árral mifaszommal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28166 2018.04.05. 21:51

Szal ottvót E!
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #28167 2018.04.05. 22:49

DanielT írta:Ha ezt a Spyro-t E3 Sony konfon mutatják, felrobban a nézőtér... de... pl itt BÁRKI tolta az eredetit valaha?
csak a demot (demolemezen), pár éve. kellemes volt az irányítása, ennyi maradt meg.

rimék by activision, ergo konzolon 30fps(?), álá crash?
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #28168 2018.04.05. 22:50

DanielT írta:Az FC3 volt a legjobb rész(ott és akkor), meg az első.

Úgy tűnik, hogy a crypto őrület egyelőre tényleg lecsengett, kb 130db 1070 kártya van épp hirdetve.

[img]hwapro.jpg[/img]
Nemtom, hogy mennyire megbízhatók ezek a hónapokon keresztül, maxra húzva 7x24-ben hajtott kártyák. Mert az egy dolog, hogy valaki napi pár óra játékidőben maxra húzva járat valamit, de 7x24 azért másnak tűnik.
Talán fele ennyiért kiguberálnék a kukából egy 1070-et.
Avatar
arty

Hozzászólás #28169 2018.04.05. 22:55

aabyssx írta:Nemtom, hogy mennyire megbízhatók ezek a hónapokon keresztül, maxra húzva 7x24-ben hajtott kártyák. Mert az egy dolog, hogy valaki napi pár óra játékidőben maxra húzva járat valamit, de 7x24 azért másnak tűnik.
Talán fele ennyiért kiguberálnék a kukából egy 1070-et.
ha hozzáértő bányásztól veszed, akkor ő alulhajtva, alulfeszelve használta - "kímélte"! ;) (fogyasztás miatt)
ha vérpisti gémertől, az meg 7x12-ben használta, szénnéhúzva-feszelve, a 12 órát 1-2 órás etapokban nyomta le, alt tablt böngészőbe, gpu lehűlt, visszamelegedett napi 25x ....
Avatar
Moby

Hozzászólás #28170 2018.04.05. 23:13

aabyssx írta:Nemtom, hogy mennyire megbízhatók ezek a hónapokon keresztül, maxra húzva 7x24-ben hajtott kártyák. Mert az egy dolog, hogy valaki napi pár óra játékidőben maxra húzva járat valamit, de 7x24 azért másnak tűnik.
Talán fele ennyiért kiguberálnék a kukából egy 1070-et.
Hiányoltad a freesyncet. Jönnek a samsungok HDMI2.1-el, 120Hz-el, VRR-el (gyártófüggetlen freesync).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28171 2018.04.06. 10:47

DanielT írta:Ha ezt a Spyro-t E3 Sony konfon mutatják, felrobban a nézőtér... de... pl itt BÁRKI tolta az eredetit valaha?
Ja, a három PS1-es rész megvolt. Szerettem őket. A Sony Mariója volt, mert ugye a Crash nem volt teljesen 3D-s játékmenetre, nem csoda, hogy akkoriban zabálták a népek, a glide-olás meg amúgy is frankó volt (tudom, van sapka az SM 64-ben, meg előtte 2D-ben a toll).
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28172 2018.04.06. 10:51

Botond írta:Hát sorban:
- a faszt, még 1080assal is időnként akkorákat akad fordulás közben, hogy leáll a kép vagy 3 másodpercre, ez az engine halott ilyen szempontból, szerencsére sose kritikus helyzetben hanem random módon az erdőben amikor nincs senki a környéken és gombát szednél, ezt a featurét még az egyből mentették át, igazi gothic feature, nem is bug
- ezeket nem erőltetem, egyszer próbáltam velük, nem likeoltam, de már meg nem mondom miért, volt vagy két éve, hogy alternatívoztam utoljára
- most éppen mediumnak futottam neki, az azért elég ízimód (a nevetségesen könnyű is erősen túlértékelt jelző), szóval ha még egyszer se ment végig akkor tényleg lehet hard a te tereped, nekem nosztalgiázni már elég a szinte iddqd mód
- nem, de gondolkozok rajta, mert lehet tényleg ki kellene csapni tv-re, itt azt írják, hogy minimális kompromisszumokkal megoldható, bár én valójában abban gondolkozok, hogy veszek egy második billentyűzetet meg egeret, esetleg wirelesst és akkor ami most be van építve azt kiváltom ezekkel amikor babzsákban ülök (plusz laptop tartó műanyag izé az ülembe aminek párnás az alja, hogy legyen felület egerezni), de még nem döntöttem, egyelőre az íróasztalnál kenem
A G1 szerintem fox 6-osítható simán, deaz alacsony fps mellett egyik sem rángatott annyira régen sem, mint a G3. Persze durva volt egy akkora világot töltőképernyő nélkül hozni (vs Oblivion betöltögetős 2x2 méteres kunyhói, plusz nyílt terepen is "néha" gondolkodott gyenge vason), de talán nem volt jó döntés.

A harc viszont nagyon nehezen vállalható volt még a sokadik CP-vel is, éppen a végső simításokra ennék kíváncsi, általában azokról írják, hogy változtattak is érdemben. Meg ugye alapból az Ai is olyan, hogy durvábban egyesével jönnek, mint az AC1-ben (a G1-2-ben ez nem így volt).
Avatar
Botond

Hozzászólás #28173 2018.04.06. 10:59

Zóanagyvarázsló írta:A G1 szerintem fox 6-osítható simán, deaz alacsony fps mellett egyik sem rángatott annyira régen sem, mint a G3. Persze durva volt egy akkora világot töltőképernyő nélkül hozni (vs Oblivion betöltögetős 2x2 méteres kunyhói, plusz nyílt terepen is "néha" gondolkodott gyenge vason), de talán nem volt jó döntés.

A harc viszont nagyon nehezen vállalható volt még a sokadik CP-vel is, éppen a végső simításokra ennék kíváncsi, általában azokról írják, hogy változtattak is érdemben. Meg ugye alapból az Ai is olyan, hogy durvábban egyesével jönnek, mint az AC1-ben (a G1-2-ben ez nem így volt).
Szerintem ez simán engine probléma, mert az, hogy az erdő közepén (látótávolság 0), amikor már mindenkit lehenteltem 1millió km körzetben egy sima balra fordulás 45 fokkal ledadogtatja 1 fpsre (direkt a kedvedért kapcsoltam be a countert!) olyan 2 másodpercre, aztán minden megy tovább tükörsima 60al, míg amikor jönnek végtelen plusz ketten az orckok a mező közepén (ellátok az alapvárostól a havas csúcsokig a pálya másik végén...) és fejenátfordulós pörgőrúgások közepette jobbra balra forgok 180 fokokat és egy pillanatra se mozdul el 60 fpsről, akkor az nem erőforrás kérdése. És az első is ilyen volt, meg a második is.
A harc meg olyan amilyen. Van a jobbklickes nagyot ütök, van a bal klickes kicsit ütök és vannak az ellenfelek amiket szanaszét darabolsz az egyik vagy a másik ütés típussal, csak annyira kell figyelni, hogy ha többen vannak akkor úgy helyezkedj és mozogj (mert ugye mindkét ütéssel mozog előre picit), hogy ne legyen oldalt-hátul egyik se, mert az megpöccint és elfekszel. Szóval ja, iszonyat lebutítás ez a max a helyezkedésre kell figyelni módi, de ezen nem tudom mit tudtak balancolni, mert amúgy az nem igaz teljesen, hogy csak 1 támad egyszerre. Jó közelítés, de egy az egyben nem igaz.
Mindegy, az engine az fos, de szerintem 4kban elég szép, vagy legalábbis nekem még mindig tetszetős.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28174 2018.04.06. 11:31

DanielT írta:Ha ezt a Spyro-t E3 Sony konfon mutatják, felrobban a nézőtér... de... pl itt BÁRKI tolta az eredetit valaha?
Soha. Egyetlen pillanatot nem láttam belőle. Lehet, hogy berántottam volna szviccsre, de jelen állás szerint a vellanykapcsoló Botondék háztartásában szolgál tovább. Ilyenmódon a szószt sem rántom be rá. A gyerekem totál kifarolt a videójátékokból, amit őszintén megvallva én nem bánok. Egyszerűen azért, mert tudom, hogy pár év múlva megint itt fog kikötni, de jó/jobb, ha most sokféle dolog érdekli, és nem horgonyoz le egyvalami mellett, ahogy ez kinézett korábban. Én mindenben támogatom őket, de semmit nem erőltetek semmilyen irányban. Ez is teljesen az ő kimondatlan döntése. kb 3 hónapja egyetlen másodpercet nem játszott semmit, így a switchel sem játszott soha egyetlen másodpercet sem. Én toltam rajta végig a csodálatos zeldát, a máriót, és ennyi is volt, kb két hónapja be sem kapcsoltam, csak 1-1 frissítésre, meg megnéztem az ARMS demót (de az nem tetszett egyáltalán). Jó cucc, de nekem nem kell két platform, egyre sincs már időm. Labo rendelést visszamondtam, mert nem érdekli, nekem meg akkor lett volna szórakozás, ha együtt szórakozás. Szerintem lesz még switchem, vagy valami utódja, ha lesz nagyobb keletje háztartásban. Illetve egy metroid végigjátszásra magamnak is berántok akár pár napra-hétre, ha egyszer kiadják.
Avatar
Botond

Hozzászólás #28175 2018.04.06. 12:29

Moby írta:Soha. Egyetlen pillanatot nem láttam belőle. Lehet, hogy berántottam volna szviccsre, de jelen állás szerint a vellanykapcsoló Botondék háztartásában szolgál tovább. Ilyenmódon a szószt sem rántom be rá. A gyerekem totál kifarolt a videójátékokból, amit őszintén megvallva én nem bánok. Egyszerűen azért, mert tudom, hogy pár év múlva megint itt fog kikötni, de jó/jobb, ha most sokféle dolog érdekli, és nem horgonyoz le egyvalami mellett, ahogy ez kinézett korábban. Én mindenben támogatom őket, de semmit nem erőltetek semmilyen irányban. Ez is teljesen az ő kimondatlan döntése. kb 3 hónapja egyetlen másodpercet nem játszott semmit, így a switchel sem játszott soha egyetlen másodpercet sem. Én toltam rajta végig a csodálatos zeldát, a máriót, és ennyi is volt, kb két hónapja be sem kapcsoltam, csak 1-1 frissítésre, meg megnéztem az ARMS demót (de az nem tetszett egyáltalán). Jó cucc, de nekem nem kell két platform, egyre sincs már időm. Labo rendelést visszamondtam, mert nem érdekli, nekem meg akkor lett volna szórakozás, ha együtt szórakozás. Szerintem lesz még switchem, vagy valami utódja, ha lesz nagyobb keletje háztartásban. Illetve egy metroid végigjátszásra magamnak is berántok akár pár napra-hétre, ha egyszer kiadják.
Tízből ketten szopják be ezt a bullshitet, a többiek vágják, hogy a das remasteres matricás gyűjtői csomagra készülsz elő, azért adod el a régit. :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #28176 2018.04.06. 12:45

Botond írta:Tízből ketten szopják be ezt a bullshitet, a többiek vágják, hogy a das remasteres matricás gyűjtői csomagra készülsz elő, azért adod el a régit. :)
Jó, de rajtatok tesztelem, mennyire működhet otthon ez a magyarázat. De ha itt ilyen nyilvánvalóan bukok vele, akkor ott meg sem próbálom :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28177 2018.04.06. 14:07

HUSZONHAT db GTX1070 hirdetés került fel csak a mai napon és alig múlt dél. :D
Avatar
Necro

Hozzászólás #28178 2018.04.06. 14:21

Elviszik a 980-at annyiért amennyiért vettem (80).
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28179 2018.04.06. 14:22

Zóanagyvarázsló írta:Ja, a három PS1-es rész megvolt. Szerettem őket. A Sony Mariója volt, mert ugye a Crash nem volt teljesen 3D-s játékmenetre, nem csoda, hogy akkoriban zabálták a népek, a glide-olás meg amúgy is frankó volt (tudom, van sapka az SM 64-ben, meg előtte 2D-ben a toll).
ahhh, tul furi, hogy mario-hoz hasonlitsuk. akkor inkabb a Gex: Enter the Gecko, azt imadtam es ugy tudom ugyanaz az ev. bar lehet nem volt exklu...
tök jo lenne egy uj resz, a tv-s sorozatok korat eljük, lenne forras egy uj Gex jatekhoz. szeretnem.:)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28180 2018.04.06. 14:30

Necro írta:Elviszik a 980-at annyiért amennyiért vettem (80).
Utolsó pillanatban ugrottál ki. :eljen: Hamarosan észreveszik a 1070 hirdetők, hogy a 140 felett már esélytelenek és beindul az öldöklés. 110k-ért saccolom őket átlagban 2 héten belül.
Avatar
deep

Hozzászólás #28181 2018.04.06. 14:52

DanielT írta:HUSZONHAT db GTX1070 hirdetés került fel csak a mai napon és alig múlt dél. :D
Mi triggerelte ezt a tömeges quit-et? A Bitcoin indiai betiltása ekkora hatással van a többi valutára is és bezuhantak?
Avatar
Necro

Hozzászólás #28182 2018.04.06. 14:59

deep írta:Mi triggerelte ezt a tömeges quit-et? A Bitcoin indiai betiltása ekkora hatással van a többi valutára is és bezuhantak?
Szerintem a lassú BC leeresztés mellett az hogy behullott az ETH is 1500-ról 400-ra, és valószínűleg már nem megérős.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28183 2018.04.06. 15:35

deep írta:Mi triggerelte ezt a tömeges quit-et? A Bitcoin indiai betiltása ekkora hatással van a többi valutára is és bezuhantak?
Elmúlt a totális, elmebeteg, indokolatlan őrület és ezen kívül szép sorban jöttek a negatív hírek. Legutóbb pl, hogy a Google mindenféle coin hirdetést betiltott és/vagy scam-ként szűrnek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28184 2018.04.06. 15:45

SlickAdam írta:ahhh, tul furi, hogy mario-hoz hasonlitsuk. akkor inkabb a Gex: Enter the Gecko, azt imadtam es ugy tudom ugyanaz az ev. bar lehet nem volt exklu...
tök jo lenne egy uj resz, a tv-s sorozatok korat eljük, lenne forras egy uj Gex jatekhoz. szeretnem.:)
Az összes Gex kimaradt, ha az 576-os Vári Zoli-cikk nem számít :) A 2D-s első résszel szoktam szemezni a GOG-on, de félek a régi PC-s verziók reszponzivitásától, kontrollerre belőhetőségétől. Addig játszottam ezekkel, míg hajlandó voltam billentyűvel nyomulni.

A Spyro viszont aranyos, jó platformer volt, viszont kevésbé rendelkezik saját formulával, mint a Crash. Ezzel együtt annyira sok 3D platformer nincs a piacon, hogy egy jó remake ne legyen nagyon is élvezhető.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28185 2018.04.06. 15:52

Botond írta:Szerintem ez simán engine probléma, mert az, hogy az erdő közepén (látótávolság 0), amikor már mindenkit lehenteltem 1millió km körzetben egy sima balra fordulás 45 fokkal ledadogtatja 1 fpsre (direkt a kedvedért kapcsoltam be a countert!) olyan 2 másodpercre, aztán minden megy tovább tükörsima 60al, míg amikor jönnek végtelen plusz ketten az orckok a mező közepén (ellátok az alapvárostól a havas csúcsokig a pálya másik végén...) és fejenátfordulós pörgőrúgások közepette jobbra balra forgok 180 fokokat és egy pillanatra se mozdul el 60 fpsről, akkor az nem erőforrás kérdése. És az első is ilyen volt, meg a második is.
A harc meg olyan amilyen. Van a jobbklickes nagyot ütök, van a bal klickes kicsit ütök és vannak az ellenfelek amiket szanaszét darabolsz az egyik vagy a másik ütés típussal, csak annyira kell figyelni, hogy ha többen vannak akkor úgy helyezkedj és mozogj (mert ugye mindkét ütéssel mozog előre picit), hogy ne legyen oldalt-hátul egyik se, mert az megpöccint és elfekszel. Szóval ja, iszonyat lebutítás ez a max a helyezkedésre kell figyelni módi, de ezen nem tudom mit tudtak balancolni, mert amúgy az nem igaz teljesen, hogy csak 1 támad egyszerre. Jó közelítés, de egy az egyben nem igaz.
Mindegy, az engine az fos, de szerintem 4kban elég szép, vagy legalábbis nekem még mindig tetszetős.
Én amikor ezekkel játszottam, még benyeltem a 20 fps-t is. Mégis, közvetlenül a NotR után és mellett (sőt, szerintem az 1-et is feltettem közben) a 3 kapásból vállalhatatlan szintre ugrott (inis turkálással javítva rajta is), pedig az ajánlott gépigényem simán megvolt. Aztán pár évre épített új PC-t, feltettem a community patcheket, elindítottam az overkill masinán - és még tízszer vállalhatatlanabb volt. A Risen ugyanazon egész gépen egész korrektül elment (egy VGA-csere volt akkoriban, de nem az volt ezeknek a gyenge pontja).

Ehhez képest amikor tavaly megbűvöltem az 1-et, az meglepően tükörnek tűnt, legalábbis az eleje.

Szóval igen, a PB mindig is béna volt ebben, de a G3 nagyon kilógott. Mindig volt egy-két szerencsés, akinél állítólag nem volt annyira rossz, de hát ki tudja, hogy nekik ez mit jelentett. Amit írsz, az alapján nálad is fostömlő, csak ezek szerint neked a többi a részt is elrontotta az análszexelt Windows. Nem is értem, hogy miért én hoztam fel a memory leaket :kuss:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28186 2018.04.06. 18:25

Na, ez alapján ez egy NAGYON SZAR Dark Souls klón(is). Ilyen merev, darabos, statikus(?) harcot nem tudom mikor láttam utoljra.

szerk: Úúúúúúúúúristen az """""""""""""ugrás"""""""""""""""" 3:03-tól... aztán a Tomb Raider mászás...

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #28187 2018.04.06. 19:30

majd írd le milyen volt :beka3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28188 2018.04.06. 19:49

Micsu írta:majd írd le milyen volt :beka3:
Inkább letolom 3x a DS Remastert, mint ezzel 1 órát eltöltsek.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28189 2018.04.06. 21:12

Valami nem nem stimmel ezzel a DMC1-gyel. Volt két blue fragmentem, vettem egy teljeset, erre eltűntek. Aztán összegyűjtöttem hármat, vettem egy teljeset, megint nullázódtam. PS3-ról semmi ilyen nem rémlik. Nem látom, hogy másnál is előjött volna a fórumok szerint.

Aztán amíg tálcára tettem Big Picture-ből nyomozni és vacsorázni, elszállt az irányítás, mert a játék nem veszi be az inputot. Az One-kontrollert egyáltalán nem, de rezegni bezzeg rezeg. A Steam Controller a menüben működik, a játékban is csinál valamit, de mozogni és ütni nem lehet. Billentyűzet dettó.

A sikertelen troubleshootingot kívül csak 5 percet buktam a sztoriból. Meg egy óra grindot, ami segített volna visszaszerezni, amit elvett a játék. Na mindegy, úgyis visszamegyek régi mentett állásra. Majd, de szerintem így DMC3 lesz ebből.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28190 2018.04.06. 21:14

A másik, ami elszállt, az a Cloud II. Vezetékesen ha nem tartom tövig benyomva kézzel, csak a bal fülemből szól. Vezeték nélkül a One-kontrollerrel tök jó, de úgy a mikrofon csak 20 centire az adapterhez működik. Korábban működött 3 méterről is, d úgy döntött, hogy mégse. Vezetékesen meg hol megy, hol nem. Mitől szoktak ezek ilyet csinálni? Nyilván húzkodtam ki-be, mert az a dolga. Mit lehet tenni?
Avatar
Moby

Hozzászólás #28191 2018.04.06. 21:39

Zóanagyvarázsló írta:A másik, ami elszállt, az a Cloud II. Vezetékesen ha nem tartom tövig benyomva kézzel, csak a bal fülemből szól. Vezeték nélkül a One-kontrollerrel tök jó, de úgy a mikrofon csak 20 centire az adapterhez működik. Korábban működött 3 méterről is, d úgy döntött, hogy mégse. Vezetékesen meg hol megy, hol nem. Mitől szoktak ezek ilyet csinálni? Nyilván húzkodtam ki-be, mert az a dolga. Mit lehet tenni?
Mondjuk szólhattál volna előbb is, 03.10-én még garanciális volt :((
Avatar
eje75

Hozzászólás #28192 2018.04.06. 22:10

Tologatom ezt a FC5-öt, hogy ez mekkora fozs lett, az elmondhatatlan... gondolkodtam, hogy fogalmazzam meg mi a gondom vele, de a gémszaron valami nóbadi tök jól összefoglalta:
Spoiler
Ez pontról pontra így történik: elindulok "A" pontba. Belebotlok egy csapat enemy-be, akik egy foglyot vezetnek. Megölöm őket. A lövöldözés közben (!) megjelenik két autó. Kilövöm, felrobbantom. Megyek 5 métert, tényleg nem többet. Megtámad egy medve. Lenyomom. 15 másodperc után megjelenik egy helikopter, elkezd szétlőni. Nagynehezen kiszedem, de már közben megjelenik két zombi a pofámba. Lenyomom, újra jön két autó, plusz egy kamion. Lelövöm, szétrobbantom. Megyek még 5 métert, majd ODATEREM EGY MEDVE. Már nem is oda jön, hanem egy villanással odaterem. És ez megy konstans. KONSTANS. Úgy rúgták magukat tökön ezzel, hogy nem igaz. Nagyon jó játék lehetett volna, de nem bírták ki, hogy ne dobjanak be kétpercenként, ÓRAMŰPONTOSSÁGGAL egy helikoptert/repülőt, húsz másodpercenként egy páros járőrt, mindenféle vadlényeket, zombikat, random támadásokat. Csesszék. Meg. Csesszék meg. Leállsz horgászni, öcsém, folyamatosan megjelenik valaki, hogy lelőjön, direkt elrepültem egy elhagyott, hegyi tóhoz az isten háta mögé hidroplánnal, számoltam: kb. 5 perc alatt 2 rozsomák, 6 kutya, egy medve, 6 íjász faszi és kb. 14-15 vallási fanatikus támadott meg. Elkezdtem horgászni, mire végeztem volna, spawnoltak újra. Húzzák le magukat a vécén
Komolyan mondom szó szerint ez megy minden pillanatban abban a trágyában...abba is hagytam, tiszta szerencse, hogy goldot vettem :wilting: Ennél konkrétan bármi jobb... na jó nem, ezt visszaszívom, lehúztam PS-re a Mad Max-et, mer ingyen volt...hát az.. arra már szavak sincsennek...az konkrétan horzsol... elképzelni nem tudom, mit élhetett át az, aki megvette pénzért...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28193 2018.04.07. 02:19

Moby írta:Mondjuk szólhattál volna előbb is, 03.10-én még garanciális volt :((
Ha lett volna időm január-februárban játszani, akkor valószínűleg kijött volna addig, de így március 30-án ütött be a krach. Pár nappal előtte még működött a teszten.

Fülesnek szerencsére jól működik a kontrollerrel, mellé kihosszabbítottam egy normálisabb mikrofont. Még mindig kényelmesebb, mint amikor a fülest hosszabbítottam, és azon volt a mikrofon is.

Amúgy fülesem ezelőtt sosem volt, nem értek a nyűgjeikhez.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28194 2018.04.07. 02:23

eje75 írta:Tologatom ezt a FC5-öt, hogy ez mekkora fozs lett, az elmondhatatlan... gondolkodtam, hogy fogalmazzam meg mi a gondom vele, de a gémszaron valami nóbadi tök jól összefoglalta:
Spoiler
Ez pontról pontra így történik: elindulok "A" pontba. Belebotlok egy csapat enemy-be, akik egy foglyot vezetnek. Megölöm őket. A lövöldözés közben (!) megjelenik két autó. Kilövöm, felrobbantom. Megyek 5 métert, tényleg nem többet. Megtámad egy medve. Lenyomom. 15 másodperc után megjelenik egy helikopter, elkezd szétlőni. Nagynehezen kiszedem, de már közben megjelenik két zombi a pofámba. Lenyomom, újra jön két autó, plusz egy kamion. Lelövöm, szétrobbantom. Megyek még 5 métert, majd ODATEREM EGY MEDVE. Már nem is oda jön, hanem egy villanással odaterem. És ez megy konstans. KONSTANS. Úgy rúgták magukat tökön ezzel, hogy nem igaz. Nagyon jó játék lehetett volna, de nem bírták ki, hogy ne dobjanak be kétpercenként, ÓRAMŰPONTOSSÁGGAL egy helikoptert/repülőt, húsz másodpercenként egy páros járőrt, mindenféle vadlényeket, zombikat, random támadásokat. Csesszék. Meg. Csesszék meg. Leállsz horgászni, öcsém, folyamatosan megjelenik valaki, hogy lelőjön, direkt elrepültem egy elhagyott, hegyi tóhoz az isten háta mögé hidroplánnal, számoltam: kb. 5 perc alatt 2 rozsomák, 6 kutya, egy medve, 6 íjász faszi és kb. 14-15 vallási fanatikus támadott meg. Elkezdtem horgászni, mire végeztem volna, spawnoltak újra. Húzzák le magukat a vécén
Komolyan mondom szó szerint ez megy minden pillanatban abban a trágyában...abba is hagytam, tiszta szerencse, hogy goldot vettem :wilting: Ennél konkrétan bármi jobb... na jó nem, ezt visszaszívom, lehúztam PS-re a Mad Max-et, mer ingyen volt...hát az.. arra már szavak sincsennek...az konkrétan horzsol... elképzelni nem tudom, mit élhetett át az, aki megvette pénzért...
Én a Borderlands 2-vel és a Pre-Sequellel vagyok így. De nem a harccal, hanem a pofázással. Szinte mindig beszél egy NPC. Egyedül is idegesítő lenne, de kooperatívban aztán pláne. Régóta nem figyelem már, hogy mi és miért csinálok, mert gyűlölöm az összeset, aki megszólal. Egy kicseszett hangoskönyv az egész, csak hát annyit nem ér sem a sztori, sem humor benne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28195 2018.04.07. 08:19

eje75 írta:Tologatom ezt a FC5-öt, hogy ez mekkora fozs lett, az elmondhatatlan... gondolkodtam, hogy fogalmazzam meg mi a gondom vele, de a gémszaron valami nóbadi tök jól összefoglalta:
Spoiler
Ez pontról pontra így történik: elindulok "A" pontba. Belebotlok egy csapat enemy-be, akik egy foglyot vezetnek. Megölöm őket. A lövöldözés közben (!) megjelenik két autó. Kilövöm, felrobbantom. Megyek 5 métert, tényleg nem többet. Megtámad egy medve. Lenyomom. 15 másodperc után megjelenik egy helikopter, elkezd szétlőni. Nagynehezen kiszedem, de már közben megjelenik két zombi a pofámba. Lenyomom, újra jön két autó, plusz egy kamion. Lelövöm, szétrobbantom. Megyek még 5 métert, majd ODATEREM EGY MEDVE. Már nem is oda jön, hanem egy villanással odaterem. És ez megy konstans. KONSTANS. Úgy rúgták magukat tökön ezzel, hogy nem igaz. Nagyon jó játék lehetett volna, de nem bírták ki, hogy ne dobjanak be kétpercenként, ÓRAMŰPONTOSSÁGGAL egy helikoptert/repülőt, húsz másodpercenként egy páros járőrt, mindenféle vadlényeket, zombikat, random támadásokat. Csesszék. Meg. Csesszék meg. Leállsz horgászni, öcsém, folyamatosan megjelenik valaki, hogy lelőjön, direkt elrepültem egy elhagyott, hegyi tóhoz az isten háta mögé hidroplánnal, számoltam: kb. 5 perc alatt 2 rozsomák, 6 kutya, egy medve, 6 íjász faszi és kb. 14-15 vallási fanatikus támadott meg. Elkezdtem horgászni, mire végeztem volna, spawnoltak újra. Húzzák le magukat a vécén
Komolyan mondom szó szerint ez megy minden pillanatban abban a trágyában...abba is hagytam, tiszta szerencse, hogy goldot vettem :wilting: Ennél konkrétan bármi jobb... na jó nem, ezt visszaszívom, lehúztam PS-re a Mad Max-et, mer ingyen volt...hát az.. arra már szavak sincsennek...az konkrétan horzsol... elképzelni nem tudom, mit élhetett át az, aki megvette pénzért...
Már a spoileres rész bemásolása miatt megérte. :D Nagyon szemléletes. :idiota:

Ha van egy map editorod, amivel szép asseteket tudsz behányni a területre, akkor nem kell játékot csinálni. Ubisoft, illetve openworld design 1x1.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28196 2018.04.07. 09:21

A kingston pendrive-októl ments meg Uram minket!
A 32GB-osomat, amivel mindig élmény volt szenvedni windows telepítésnél, mostmár nem is látja a gép.
De legalább a win 10-nek is nyócgigás telepítője van (miafasznak?!), szóval a régi 4GB-osat sem tudom már használni erre. :falbav:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #28197 2018.04.07. 10:43

benőmenő írta:A kingston pendrive-októl ments meg Uram minket!
A 32GB-osomat, amivel mindig élmény volt szenvedni windows telepítésnél, mostmár nem is látja a gép.
De legalább a win 10-nek is nyócgigás telepítője van (miafasznak?!), szóval a régi 4GB-osat sem tudom már használni erre. :falbav:
Egy 32 GB-os KIngston nálam is haamr megadta magát. Illetve működik még, de nem "az egész". Lutri, hogy a rámásolt fájl jó "szektorra" kerül-e, mert ha nem, nem olvasható. Megoldás: imádkozni vagy több példányban rámásolni a fájlt. (Plusz van egy 64-es nem Kingston is, inkább azt használom.) Oprendszert inkább arról sem telepítenék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28198 2018.04.07. 12:19

Pörög az Order 1886 credits.

Mivel egy 6 pontos játékként vonulr be a történelembe, ami után bezárták a készítő stúdiót, én is legyintettem rá. CSAKHOGY! Egy igazi konzolfanbojt ez nem tarthatott távol örökké.

Ezért elmondom, hogy miért érdemes mégis foglalkozni vele és akcióban berántani.

Tudjuk, hogy cinematic foslé elvileg, amit eléggé gyűlölök, de ha már:

- A sztori felfogható, követhető, értelme is van. A szereplők mind karakteresek, nem generic senkik.
- A gunplay sokkolóan élvezetes! Leszakadó testrészek, impactful fegyverek, jó hangok, totál frankó.
- A grafika lenyűgöző, persze ennek megvan az ára: 21:9-es bullshit csíkok és a brutál post-process miatt az irányítás elég lagos.
- Szintén prezentáció része, de az animációk, mocap, szinkron über minőségi.
- Eredeti környezet, setting.
- Pont elég a hossza ahhoz, hogy ne menjen át unalmasba.

Pozitívumok a pontozás helyett/10

szerk: Ja és 80% trofikra csináltam, a gyűjtögetősből van 4 fajta, ott valszeg mindegyikből 1-2 elmaradt és azért nincsenek meg. Persze nem lehet tudni, hogy miket kéne pótolni, úgyhogy emiatt valszeg nem tolom újra, lol. Pedig ez lehetett volna az első platinám. :szomoru1:

szerk2: még meg is próbálnám, ha ne lennének elnyomhatatlanok az átvezetők, de így 0.000000% esélye van.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28199 2018.04.07. 12:40

DanielT írta:Pörög az Order 1886 credits.

Mivel egy 6 pontos játékként vonulr be a történelembe, ami után bezárták a készítő stúdiót, én is legyintettem rá.
Dehogy zárták be a ready at dawn-t. Egy hatpontos játékként volnult be a történelembe, és soha nem is volt más.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28200 2018.04.07. 13:29

Moby írta:Dehogy zárták be a ready at dawn-t. Egy hatpontos játékként volnult be a történelembe, és soha nem is volt más.
Ok, akkor a Sony kirúgta őket és most függetlenként mennek lassan csődbe.

FC5 hány pontos?
Avatar
Moby

Hozzászólás #28201 2018.04.07. 14:32

DanielT írta:Ok, akkor a Sony kirúgta őket és most függetlenként mennek lassan csődbe.

FC5 hány pontos?
A RAD sohasem volt sony stúdió. Semmilyen kirugás, szakítás, bezárás nem volt. Az enginjük korábban is licenszelhető volt minden szarra, 360-ra is, meg mindenre.
FC5: fogalmam sincs, én nem néztem.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28202 2018.04.07. 14:48

Innen is szeretném felemlegetni az édes anyukáját az összes cpu hűtőt gyártónak, akiknek a szarját AMD foglalatra csak úgy lehet beszerelni, hogy felfelé fújja a meleget. :boxer:
Most emailezhetek a bolttal az elállási idő határán táncolva, anyáméknak meg egy újabb hónappal később lesz pc. :falbav:
Avatar
arty

Hozzászólás #28203 2018.04.07. 16:12

DanielT írta:Pörög az Order 1886 credits.
amugy nekem sincs kedvem ujra nekimenni, mert a platina "reménytelen" + jó lett volna, ha unlockolódik egy mégnehezebb fokozat a vége után, az is ESETLEG motivált volna (hiszen tényleg egy délután alatt letolható - bár nehezebben fenetudja mennyi lenne)

nagyon sajnálom, hogy ezek a lineáris cuccok így kihaltak, most belepillantottam madmaxbe, mafia3ba és egyikhez sincs igazán kedvem :((
régen 1-1 jó volt, színezte a kínálatot, de hogy mára szinte CSAK ez maradt (AAA+++), nagyon gáz :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28204 2018.04.07. 20:53

Erőt vettem magamon és megcsináltam a WD2-ben a menekülős részt. De most meg egy olyan küldiben vagyok, hogy nyolcadszor kezdem újra, mert ahogy lebukok, azonnal kivégeznek mint egy kutyát. Lövöldeként meg nem akarom játszani. Ennyire meg nem lehet nehéz egy Ubi gém... valami bullshit upgrade kell biztos.
Avatar
deep

Hozzászólás #28205 2018.04.08. 00:01

DanielT írta:Order 1886 felszopás
Lássuk én mire emlékszem a leírásod tükrében 1+ év (?) távlatából.
- A sztori felfogható, követhető, értelme is van. A szereplők mind karakteresek, nem generic senkik.
??? Arra emlékszem, hogy van egy bajszos fasz és valahogy belekeverik Teslát is. Ellenben pl. Joel és Ellie úgy beleégett a tudatomba mint az állat. Vagy akármelyik Naughty Dog karakter. Ők ÉLŐ karakterek, nem genericek, ellenben ezekkel az orderes faszjancsikkal akikre holnap akkor se fogsz emlékezni, ha fegyverrel kényszerítenek.
- A gunplay sokkolóan élvezetes! Leszakadó testrészek, impactful fegyverek, jó hangok, totál frankó.
Ez sem maradt meg így nekem. Biztos fasza vót, de ezt már egy Soldier of Fortune is kimaxolta 18 évvel ez előtt.
- A grafika lenyűgöző, persze ennek megvan az ára: 21:9-es bullshit csíkok és a brutál post-process miatt az irányítás elég lagos.
Lenyűgoző LENNE, ha nem 21:9 lenne ÉS nem lenne rajta egy kikapcsolhatatlan film grain ami nekem TOTÁL tönkretette az egészet.
- Szintén prezentáció része, de az animációk, mocap, szinkron über minőségi.
Mocap 95'-ben még érdekes volt, ma nemtom mitől húha. Elvárható minimum.
- Eredeti környezet, setting.
Ez mondjuk rá ok. Nem ájultam el attól önmagában, hogy a 19. században játszódik, de fogjuk rá jó volt a setting.
- Pont elég a hossza ahhoz, hogy ne menjen át unalmasba.
A 2. órától volt ISZONYÚAN unalmas az elnyomhatatlan, TOTÁL érdektelen negyedórás POFÁZÁS cutscene-ek miatt. SEMMI nem jött át a sztoriból mert annyira száraz unalmas tálalásban próbálták átadni, hogy csak ütlegelni tudtam saját magamat, hátha gyorsabban vége lesz, Nem véletlenül kapott annyira fos pontokat exklu cím ellenére...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #28206 2018.04.08. 07:20

bódogságosat Deep! :pias:
Avatar
Botond

Hozzászólás #28207 2018.04.08. 08:45

deep írta:Lássuk én mire emlékszem a leírásod tükrében 1+ év (?) távlatából.
- A sztori felfogható, követhető, értelme is van. A szereplők mind karakteresek, nem generic senkik.
??? Arra emlékszem, hogy van egy bajszos fasz és valahogy belekeverik Teslát is. Ellenben pl. Joel és Ellie úgy beleégett a tudatomba mint az állat. Vagy akármelyik Naughty Dog karakter. Ők ÉLŐ karakterek, nem genericek, ellenben ezekkel az orderes faszjancsikkal akikre holnap akkor se fogsz emlékezni, ha fegyverrel kényszerítenek.
- A gunplay sokkolóan élvezetes! Leszakadó testrészek, impactful fegyverek, jó hangok, totál frankó.
Ez sem maradt meg így nekem. Biztos fasza vót, de ezt már egy Soldier of Fortune is kimaxolta 18 évvel ez előtt.
- A grafika lenyűgöző, persze ennek megvan az ára: 21:9-es bullshit csíkok és a brutál post-process miatt az irányítás elég lagos.
Lenyűgoző LENNE, ha nem 21:9 lenne ÉS nem lenne rajta egy kikapcsolhatatlan film grain ami nekem TOTÁL tönkretette az egészet.
- Szintén prezentáció része, de az animációk, mocap, szinkron über minőségi.
Mocap 95'-ben még érdekes volt, ma nemtom mitől húha. Elvárható minimum.
- Eredeti környezet, setting.
Ez mondjuk rá ok. Nem ájultam el attól önmagában, hogy a 19. században játszódik, de fogjuk rá jó volt a setting.
- Pont elég a hossza ahhoz, hogy ne menjen át unalmasba.
A 2. órától volt ISZONYÚAN unalmas az elnyomhatatlan, TOTÁL érdektelen negyedórás POFÁZÁS cutscene-ek miatt. SEMMI nem jött át a sztoriból mert annyira száraz unalmas tálalásban próbálták átadni, hogy csak ütlegelni tudtam saját magamat, hátha gyorsabban vége lesz, Nem véletlenül kapott annyira fos pontokat exklu cím ellenére...
Öregszel, azért nem emlékszel semmire. Boldog deep napot!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28208 2018.04.08. 08:49

deep írta:Minden Order érdem kettéfingás.

- A sztori felfogható, követhető, értelme is van. A szereplők mind karakteresek, nem generic senkik.
??? Arra emlékszem, hogy van egy bajszos fasz és valahogy belekeverik Teslát is. Ellenben pl. Joel és Ellie úgy beleégett a tudatomba mint az állat. Vagy akármelyik Naughty Dog karakter. Ők ÉLŐ karakterek, nem genericek, ellenben ezekkel az orderes faszjancsikkal akikre holnap akkor se fogsz emlékezni, ha fegyverrel kényszerítenek.

Tehát most mondtál egy olyan párost, ami az egyik legnagyobb hatással maradt meg a gaming kultúrában, ráadásul a legelemibb emberi ösztönökre alapozva használva ki az érzelmi vetületet*. (*By Kirk Lazarus)

- A gunplay sokkolóan élvezetes! Leszakadó testrészek, impactful fegyverek, jó hangok, totál frankó.
Ez sem maradt meg így nekem. Biztos fasza vót, de ezt már egy Soldier of Fortune is kimaxolta 18 évvel ez előtt.

És azóta hol láttad? HULLADÉK a shooterek többségében ez a rész, 12+ karikásra butított fosok. Vértextúra swap.

- A grafika lenyűgöző, persze ennek megvan az ára: 21:9-es bullshit csíkok és a brutál post-process miatt az irányítás elég lagos.
Lenyűgoző LENNE, ha nem 21:9 lenne ÉS nem lenne rajta egy kikapcsolhatatlan film grain ami nekem TOTÁL tönkretette az egészet.

Grain hater vagy, ok. A 21:9 gáz.

- Szintén prezentáció része, de az animációk, mocap, szinkron über minőségi.
Mocap 95'-ben még érdekes volt, ma nemtom mitől húha. Elvárható minimum.

Elvárható minimum, de itt olyan minőségű, hogy kiverte a szemem a megvalósítás profizmusa.

- Pont elég a hossza ahhoz, hogy ne menjen át unalmasba.
A 2. órától volt ISZONYÚAN unalmas az elnyomhatatlan, TOTÁL érdektelen negyedórás POFÁZÁS cutscene-ek miatt. SEMMI nem jött át a sztoriból mert annyira száraz unalmas tálalásban próbálták átadni, hogy csak ütlegelni tudtam saját magamat, hátha gyorsabban vége lesz, Nem véletlenül kapott annyira fos pontokat exklu cím ellenére...

Mert gyűlölöd az olvasást és a pofázást. GYŰLÖLÖD. Én meg nem, tehát figyeltem és értelmeztem ezt a nem hálivúdi 1 bites világmegmentő mesét is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #28209 2018.04.08. 08:52

Jaigen, természetesen boldog szülinapot!

Remélem kapsz ajcsiba egy Fidesz választási vereséget.

Menjetek el és szavazzatok az esélyes ellenzékire, érzelmeket/egyéb preferenciát félre. Itt lehet nézni pl kik azok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #28210 2018.04.08. 09:06

Boldog szülinapot Deep!

Vissza: “Leáldozott.hu”