A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #27931 2018.03.24. 09:17

DanielT írta:És még azt hittem, hogy a fizika a fő probléma.
AZT_A_ROHADT_ÉLET.
[video]onrush tragikomédia[/video]
Nincs start/finish line. Nincs helyezés. Folyamatosan botok körülötted, akiket könnyű kilökni, hogy örüljön a paraszt. És a többi.
Jól van. Sőt, remek™ és kiváló™.
szerk: ELHANGZIK, HOGY MOBA-BÓL VETT JÁTÉKMÓD!!!
A könnyű kilökéssel sincs AKKORA gond (lásd még burnout :P ), de ... DE ... miajóisten lesz ez? :(

jaamugy kussoljon mindenki, végre valaki mer újítani, erre csak a fikát kapja szegény :(
+vajon ha a névhasználat is az evonál lenne, ezt most csak így simán "Motorstorm"-nak neveznék? :wilting:
Avatar
arty

Hozzászólás #27932 2018.03.24. 09:29

DanielT írta:Mi mellé?
őrjöngeni akartam, hogy a legígéretesebbnek tűnő modern beat'em up befuccsolt, de rájöttem, hogy szerintem bedobtam én má' azt ide :( ( night city assault - egy youtube ajánló tépte fel megint a sebeim :( )
hogy a másik (örliakszessz), amit "early 2017"-re ígérnek a mai napig, sehogy nem áll (gondolom az is bedől majd, látva a nudli eladásokat - The takeover)
ami legkevésbé tetszik kinézetét tekintve: Raging Justice el lett tolva (q2 2018-ra), de ott a Team17 talán kipasszíroz belőlük 'valamit' ... sajna már most látszik, hogy ez a dev is bedől, kutya nem tud a játékról/nincs érdeklődés/0 komment mindenhol... VISZONT! jön szwiccsre, moby és slickadam még megmentheti ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27933 2018.03.24. 09:35

arty írta:őrjöngeni akartam, hogy a legígéretesebbnek tűnő modern beat'em up befuccsolt, de rájöttem, hogy szerintem bedobtam én má' azt ide :( ( night city assault - egy youtube ajánló tépte fel megint a sebeim :( )
hogy a másik (örliakszessz), amit "early 2017"-re ígérnek a mai napig, sehogy nem áll (gondolom az is bedől majd, látva a nudli eladásokat - The takeover)
ami legkevésbé tetszik kinézetét tekintve: Raging Justice el lett tolva (q2 2018-ra), de ott a Team17 talán kipasszíroz belőlük 'valamit' ... sajna már most látszik, hogy ez a dev is bedől, kutya nem tud a játékról/nincs érdeklődés/0 komment mindenhol... VISZONT! jön szwiccsre, moby és slickadam még megmentheti ;)
Kiadói nyomás nélkül szinte semmi nem készül el, a kiadói nyomás pedig tönkretesz rengeteg mindent. Ördögi kör.

Viszont tényleg nagyon meglepett, hogy ENNYIRE nem tudják összehozni a projekteket tömegével. Egyébként ez kiadóval a háttérben is rengetegszer lehetett így, csak nem mutattak belőle korábban semmit, így csak házon belül gyászolták. A legutóbbi Checkpoint adásban is előkerült pár ilyen, pl Baldur's Gate 3.
Avatar
arty

Hozzászólás #27934 2018.03.24. 10:50

DanielT írta:Kiadói nyomás nélkül szinte semmi nem készül el, a kiadói nyomás pedig tönkretesz rengeteg mindent. Ördögi kör.

Viszont tényleg nagyon meglepett, hogy ENNYIRE nem tudják összehozni a projekteket tömegével. Egyébként ez kiadóval a háttérben is rengetegszer lehetett így, csak nem mutattak belőle korábban semmit, így csak házon belül gyászolták. A legutóbbi Checkpoint adásban is előkerült pár ilyen, pl Baldur's Gate 3.
és a legszomorúbb, hogy a leginkább el-nem-készülő cuccok a nosztalgia-retró vonatra felülő, gondolom TÉNYLEG szívből akart/majd készített projektek :(
bizonyos szempontból jobb nem is tudni, amikor bedől valami, amit amúgy várnék ... (EA! most épp rád gondolok az elkaszált StarWars kapcsán! :( )

BG3 miért dőlt be, arról is ment beszélgetés?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27935 2018.03.24. 17:46

arty írta:és a legszomorúbb, hogy a leginkább el-nem-készülő cuccok a nosztalgia-retró vonatra felülő, gondolom TÉNYLEG szívből akart/majd készített projektek :(
bizonyos szempontból jobb nem is tudni, amikor bedől valami, amit amúgy várnék ... (EA! most épp rád gondolok az elkaszált StarWars kapcsán! :( )

BG3 miért dőlt be, arról is ment beszélgetés?
Csak példaként, a Stonekeep 2 mellett, mert az volt a téma. Remélem mindenki hallgatja!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27936 2018.03.24. 17:52

Kis érdekesség:

Kép
Kép

Spoiler
FIGYELITEKHOGYFELJÖTTAFOSBONE2017BEN!!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27937 2018.03.24. 18:14

És lazán kapcsolódva egy talán még érdekesebb Triss cosplay. :D

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27938 2018.03.24. 21:29

"Rare is back baby!"

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #27939 2018.03.25. 08:25

DanielT írta:"Rare is back baby!"

[video]lolrare.avi[/video]
Nem értem mit fanyalogsz, this game is not only for the player but for the watcher too! Élvezzed a streameket!!! :D
Avatar
insp

Hozzászólás #27940 2018.03.25. 10:51

Szavaztam egyet a penztarcammal Ubisoft spring sale kereteben (-20% az acsi kedvezmeny bevaltasa utan):

1. Assassins Creed Origins Gold
2. Far Cry Silver pack

:fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27941 2018.03.25. 11:27

insp írta:Szavaztam egyet a penztarcammal Ubisoft spring sale kereteben (-20% az acsi kedvezmeny bevaltasa utan):

1. Assassins Creed Origins Gold
2. Far Cry Silver pack

:fejvakaras:
Akkor lesz mit gyűjteni! Én a Vacsdogz 2 re várok, hogy 3k legyen, akkor megnézem benne a vizet, mer' az szépnek tűnt. De nem akar olcsó lenni, plusz valamiért G2A-n sincs, pedig ott szeretném igazán venni. :nemtudom:

szerk: Hm. Most meg mégis van. 4.3K... jajjmilegyen. Most ultra nincssemmikedvemgémelni hangulatban vagyok, de legalább 10 percig ez is érdekes lehet. JAJJ!
Avatar
insp

Hozzászólás #27942 2018.03.25. 11:33

DanielT írta:Most ultra nincssemmikedvemgémelni hangulatban vagyok


Default solution: 10 perc 4K cemu Mario Kart 8.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27943 2018.03.25. 11:41

insp írta:Default solution: 10 perc 4K cemu Mario Kart 8.
Áh, soha nem jött be a Kart.

Viszont 3,7k-ért találtam a WD2-t a cdkeys.com-on, szal megnézem azt a vizet.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27944 2018.03.25. 11:52

DanielT írta:Akkor lesz mit gyűjteni! Én a Vacsdogz 2 re várok, hogy 3k legyen, akkor megnézem benne a vizet, mer' az szépnek tűnt. De nem akar olcsó lenni, plusz valamiért G2A-n sincs, pedig ott szeretném igazán venni. :nemtudom:

szerk: Hm. Most meg mégis van. 4.3K... jajjmilegyen. Most ultra nincssemmikedvemgémelni hangulatban vagyok, de legalább 10 percig ez is érdekes lehet. JAJJ!
Meglepően elégjóámaz sztem. Sztori szempontjából mindenképpen, és tele van jó utalásokkal, poénokkal. Az ubi the game gyűjtögetést meg ez sem erőlteti, kihagyható.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27945 2018.03.25. 12:19

DanielT írta:Akkor lesz mit gyűjteni! Én a Vacsdogz 2 re várok, hogy 3k legyen, akkor megnézem benne a vizet, mer' az szépnek tűnt. De nem akar olcsó lenni, plusz valamiért G2A-n sincs, pedig ott szeretném igazán venni. :nemtudom:

szerk: Hm. Most meg mégis van. 4.3K... jajjmilegyen. Most ultra nincssemmikedvemgémelni hangulatban vagyok, de legalább 10 percig ez is érdekes lehet. JAJJ!
Ha jól rémlik 2K-ból platináztam ki megjelenéskor. És holnap hasonló peremfeltételek mentén belenézek a FC5-be, hátha abban is van valami szép víz :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27946 2018.03.25. 13:01

Moby írta:Ha jól rémlik 2K-ból platináztam ki megjelenéskor. És holnap hasonló peremfeltételek mentén belenézek a FC5-be, hátha abban is van valami szép víz :)
Szerintem nem ezt platináztad ki, ami nálam most a képernyőről ömlik és ezt tudod jól. ;) Megérte nekem ez az 1700 Ft plusz és az, hogy összepecselték mostanra.

De ha nem tudom az úton megjelenő OKÁDÉK kék GPS nyilakat kikapcsolni, akkor kapja a shiftdelt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27947 2018.03.25. 14:39

DanielT írta:Szerintem nem ezt platináztad ki, ami nálam most a képernyőről ömlik és ezt tudod jól. ;) Megérte nekem ez az 1700 Ft plusz és az, hogy összepecselték mostanra.

De ha nem tudom az úton megjelenő OKÁDÉK kék GPS nyilakat kikapcsolni, akkor kapja a shiftdelt.

Hát én elhiszem, hogy nagyon nem mindegy hány fps-es verzába fogod beletolni az a bruttó 12 percet :DD innen nézve tényleg nem azt a verzát platináztam ki. Meghát azt nem is lehet.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27948 2018.03.25. 14:48

Moby írta:Meghát azt nem is lehet.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27949 2018.03.25. 14:50

BTW épp kiléptem. Ennyi kibaszott billentyű promtot, feladatot kifosva én még nem láttam. Majd folytatom, de most éppen elég volt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27950 2018.03.25. 14:55

DanielT írta:BTW épp kiléptem. Ennyi kibaszott billentyű promtot, feladatot kifosva én még nem láttam. Majd folytatom, de most éppen elég volt.
Fölélőttem?:D
Ja igen: tegnap lepörgött a HZD DLC. Kibaszottgecikurvajóvolt. És látványban megbasz bármit. Demót, játékot, bármit.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27951 2018.03.25. 15:10

Moby írta:Fölélőttem?:D
Az a baj, hogy az összes gamem ami sorban áll TPS és többnyire openworld.

HZD, Mafia 2, WD2, Order, Evil Within 2, Sniper Elite 3, előtte ugye Witcher stb

Ugyanaz a fíling, csak más a környezet. Ezért is örülök, hogy végre kapunk egy TPS játékot a GOW képében! Kellett már az újdonság, nem néztem elég hátat és tarkót a szabvány kameranézettel. :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27952 2018.03.25. 15:18

DanielT írta:Az a baj, hogy az összes gamem ami sorban áll TPS és többnyire openworld.

HZD, Mafia 2, WD2, Order, Evil Within 2, Sniper Elite 3, előtte ugye Witcher stb

Ugyanaz a fíling, csak más a környezet. Ezért is örülök, hogy végre kapunk egy TPS játékot a GOW képében! Kellett már az újdonság, nem néztem elég hátat és tarkót a szabvány kameranézettel. :eljen:

Ugyanaz a fíling? Egy soulsban, egy witcherben, egy HZD-ban, megy wd2-ben?
Fasztudja, nekem nagyon nem. Nálam rohadtul nem az határozza meg a fílinget, hogy a hátát látom-e a karakternek, vagy a hónalját.
Avatar
insp

Hozzászólás #27953 2018.03.25. 15:29

Moby írta:Ha jól rémlik 2K-ból platináztam ki megjelenéskor. És holnap hasonló peremfeltételek mentén belenézek a FC5-be, hátha abban is van valami szép víz :)


FC5 2K-bol? Van-e meg? Engem is erdekelne.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27954 2018.03.25. 15:35

insp írta:FC5 2K-bol? Van-e meg? Engem is erdekelne.
PS4, veszed, eladod, a különbözetbe került.
Avatar
arty

Hozzászólás #27955 2018.03.25. 15:47

DanielT írta:Szerintem nem ezt platináztad ki, ami nálam most a képernyőről ömlik és ezt tudod jól. ;) Megérte nekem ez az 1700 Ft plusz és az, hogy összepecselték mostanra.

De ha nem tudom az úton megjelenő OKÁDÉK kék GPS nyilakat kikapcsolni, akkor kapja a shiftdelt.
pléhsztézsünön ott a triál, vizetnézni az is elég (lett volna) :)
Avatar
arty

Hozzászólás #27956 2018.03.25. 15:52

DanielT írta:"Rare is back baby!"
kalózos ms játék.avi
megnéztem a df videot... a küllem tetszik, de a frém?! wtf? (xbox one x-en rengeteget nyal 30 alá / tearingel)

vajon mi lehet a szűk keresztmetszet a sokteraflopszos ekzbogzon?
hápperszeeeee hogy továbbra is a foskonzolhw, amibe 2011-es teknót raktak másodjára is csak (a 2008-as helyett)... ejj, pedig szívesen rásütöttem volna a rare-re, hogy fakezü barmok, de itt a szakértők úgyis csak lehurrogtak volna :( namajd a 12 teraflopsos gépen má nem lesznek ilyenek, állítólag az a határ amit a devek ki tudnak használni, szal várom nagyon!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27957 2018.03.25. 20:04

Nagyon durva renderer update!

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27958 2018.03.25. 21:27

Nnnnnnnnnnnnnnna. Nem tudom lerázni a zsarukat a WD2-ben. 2x15 perce, úgy, hogy ez a tutorial után az első küldetés. SEMMIFÉLE fizika nem vonatkozik rájuk, nulláról 200-ra gyorsítva azonnal ott vannak rajtam 5-en és nem szakadnak le. Felettem a helikopter, egy pillanatra nem marad le. Quit. Jó játék volt. :eljen:
Avatar
insp

Hozzászólás #27959 2018.03.25. 22:28

Jo kis osszefoglalo, franko Killzone 2 igazsagbeszed is van benne. :kacsint:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27960 2018.03.25. 22:32

Moby írta:Fölélőttem?:D
Ja igen: tegnap lepörgött a HZD DLC. Kibaszottgecikurvajóvolt. És látványban megbasz bármit. Demót, játékot, bármit.
A hétvégén újranéztem a Blade Runner a Final Cutot meg a Blade Runner 2049-et, így a megbaszást illetően vannak kétségeim.

Plusz betettem az 1997-es játékot is, de azzal kiegyezek döntetlenben :idiota:

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27961 2018.03.25. 22:34

Ez csak nekem tűnik jó mókának? Az első eset, hogy egyáltalán gondolkodom az early accessen.

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #27962 2018.03.25. 23:22

insp írta:Jo kis osszefoglalo, franko Killzone 2 igazsagbeszed is van benne. :kacsint:
Nem láttam még, kurvajó, köszi! :worship:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27963 2018.03.26. 07:18

insp írta:Jo kis osszefoglalo, franko Killzone 2 igazsagbeszed is van benne. :kacsint:
Ez érdekesen hangzik, de gondolom, nagyon spoileres, ha a HZD-vel PS5-re "várok".
Avatar
Moby

Hozzászólás #27964 2018.03.26. 08:23

Zóanagyvarázsló írta:Ez érdekesen hangzik, de gondolom, nagyon spoileres, ha a HZD-vel PS5-re "várok".
Amit majd a ps7 érában veszel meg?
Avatar
arty

Hozzászólás #27965 2018.03.26. 09:12

DanielT írta:Nnnnnnnnnnnnnnna. Nem tudom lerázni a zsarukat a WD2-ben. 2x15 perce, úgy, hogy ez a tutorial után az első küldetés. SEMMIFÉLE fizika nem vonatkozik rájuk, nulláról 200-ra gyorsítva azonnal ott vannak rajtam 5-en és nem szakadnak le. Felettem a helikopter, egy pillanatra nem marad le. Quit. Jó játék volt. :eljen:
ezt még tovább tudja fűszerezni, hogy valódi pléjerek is beállhatnak a zsarukhoz, hogy segítsenek levadászni téged :) néha nekem is rosszul esett, ellenben hatalmas fun volt a szingli kivégzése után a másik oldalhoz csatlakozni és jól "tönkrevágni" mások "szingli" élményét :)

zsaruktól eltekitve egyébként hogy tetszik (tetszett)?
milyen volt a víz, pl.? ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27966 2018.03.26. 09:29

Moby írta:Amit majd a ps7 érában veszel meg?
Lesznek (vannak) még "érák"?

Különben amennyi engem érdeklő exkluzív van PS4-re, sajnos tényleg a PS5 lehet a cél a várható BC miatt. Meg ha veszek mellé 4K tévét, akkor illene tudnia UHD BD-t is (van már ilyenem itthon) lejátszania, amit a Pro nem tud, de az Xbox One az S óta igen. Ha véletlenül lesz jó PS5-patch (vagy kitalálnak valami fasza fizetős módszert a reamterre), akkor talán HZD grafikája is megérdemli az új tévét, ha a játék maga esetleg nem is.

És még az is benne van a képletben, hogy a Prónál erősebb a PC-m, de a PS5-nél már nem biztos, hogy az lesz, és ki tudja meddig tart a kriptoőrület (plusz memóriaőrület).

Valójában persze a mostani vasam elég lenne 20 évre, pláne a SNES Minivel és egy esetleges majdani Switchcsel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27967 2018.03.26. 09:35

insp írta:Jo kis osszefoglalo, franko Killzone 2 igazsagbeszed is van benne. :kacsint:

https://youtu.be/h9tLcD1r-6w
Valaki a KZ2-es részhez írna perc, másodpercet? Kíváncsi vagyok mit lehet szagérteni azon a dudebro fosputtony techdemón.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27968 2018.03.26. 12:59

Zóanagyvarázsló írta:Ez csak nekem tűnik jó mókának?
Aha. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27969 2018.03.26. 13:02

arty írta:ezt még tovább tudja fűszerezni, hogy valódi pléjerek is beállhatnak a zsarukhoz, hogy segítsenek levadászni téged :) néha nekem is rosszul esett, ellenben hatalmas fun volt a szingli kivégzése után a másik oldalhoz csatlakozni és jól "tönkrevágni" mások "szingli" élményét :)

zsaruktól eltekitve egyébként hogy tetszik (tetszett)?
milyen volt a víz, pl.? ;)
Szerencsére a Sony megkímél a multis púzónrakástól... nincs ugye PSN előfizum.

Egyébként tetszegetett, volt pár tényleg aranyos poén az idegesítő dolgok mellé. De ha nem tudok elmenekülni, akkor sajnos itt a vége. Ez így egy VICC.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27970 2018.03.26. 13:21

Zóanagyvarázsló írta:Lesznek (vannak) még "érák"?

Különben amennyi engem érdeklő exkluzív van PS4-re, sajnos tényleg a PS5 lehet a cél a várható BC miatt. Meg ha veszek mellé 4K tévét, akkor illene tudnia UHD BD-t is (van már ilyenem itthon) lejátszania, amit a Pro nem tud, de az Xbox One az S óta igen. Ha véletlenül lesz jó PS5-patch (vagy kitalálnak valami fasza fizetős módszert a reamterre), akkor talán HZD grafikája is megérdemli az új tévét, ha a játék maga esetleg nem is.

És még az is benne van a képletben, hogy a Prónál erősebb a PC-m, de a PS5-nél már nem biztos, hogy az lesz, és ki tudja meddig tart a kriptoőrület (plusz memóriaőrület).

Valójában persze a mostani vasam elég lenne 20 évre, pláne a SNES Minivel és egy esetleges majdani Switchcsel.
Hát nekem kurvára nem hiányzik a PS5(sem). Aki nem képes jó, játszható, agybaszó kinézetű játékot csinálni a próra, az nem fog a ps5-re sem. Sem a 6-ra. Sem a Quad SLI Voltára sem. Vagy mifaszomra, már követni sem tudom mi történik ottan. Szal nem. Már nem ezen múlik.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27971 2018.03.26. 13:37

DanielT írta:PS4, veszed, eladod, a különbözetbe került.
ezt bérlésnek nevezik :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27972 2018.03.26. 13:38

Moby írta:Fölélőttem?:D
Ja igen: tegnap lepörgött a HZD DLC. Kibaszottgecikurvajóvolt. És látványban megbasz bármit. Demót, játékot, bármit.
sőt még az összes cgi filmtől is jobban néz ki
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27973 2018.03.26. 13:42

Moby írta:Hát nekem kurvára nem hiányzik a PS5(sem). Aki nem képes jó, játszható, agybaszó kinézetű játékot csinálni a próra, az nem fog a ps5-re sem. Sem a 6-ra. Sem a Quad SLI Voltára sem. Vagy mifaszomra, már követni sem tudom mi történik ottan. Szal nem. Már nem ezen múlik.
Az is ment itt nemrég, hogy fölösleges a Pro a sima mellé, azóta mégis megváltozott itt a helyzet. De nem is arról van szó, hogy cseszett nagy igényem van rá, de ha úgyis jön nemsoká, lejátssza az UHD BD-ket, egy erősebb proci miatt az újabb játékok és a patcheltek jobban futnak rajta, akkor nyilván megfelelő árért már azt választanám. Te is veszel majd, hivatalból mindenképp, és még az is lehet, hogy dicsérni fogod. Nagy váltás nyilván nem lesz itt, de ha már az X-et elismered, még itt is kijöhet valami jó.

Egyelőre játékokban úszva PC mellé és full HD tévéhez a PS4 Slim vagy Pro erősen irracionális kategória számomra, pár év kínálatgyűjtés után a PS5 kevésbé lehet az. Meglátjuk, hogy akkor is a PS4-et ajánlod-e. Nekem annyira nem sürgős ez az egész, hogy hihetetlen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27974 2018.03.26. 14:11

Zóanagyvarázsló írta:Az is ment itt nemrég, hogy fölösleges a Pro a sima mellé
Iilyet itt maximum Artytól lehetett talán olvasni, Mástól elképzelni sem bírom. Akinek volt dolga azokkal az üvöltő fosgecikkel, az többé nem kívánja. Vagy arty. De alapvetően fullhd-ra azok is elegek lennének.
Aporpó, újrapasztáztam a prőt. 20 perc 4K@HDR U4 után ezt tudja. Megbassza hangerőben a oneX-et, meg a vízhűtéses pécét is. Persze van ebben némi csalás, ha felteszem a burkolatot akkor valamivel hangosabb, de már dolgozok az állapot fenntartásán.
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27975 2018.03.26. 14:32

Moby írta:Iilyet itt maximum Artytól lehetett talán olvasni, Mástól elképzelni sem bírom. Akinek volt dolga azokkal az üvöltő fosgecikkel, az többé nem kívánja. Vagy arty. De alapvetően fullhd-ra azok is elegek lennének.
Aporpó, újrapasztáztam a prőt. 20 perc 4K@HDR U4 után ezt tudja. Megbassza hangerőben a oneX-et, meg a vízhűtéses pécét is. Persze van ebben némi csalás, ha felteszem a burkolatot akkor valamivel hangosabb, de már dolgozok az állapot fenntartásán.
Mivel pasztáztad újra?
Haver próbált javítani az üvöltő dell laptopján, ezért kitakarította meg újrakente Arctic MX 2-vel, de sokkal jobb nem lett. Melegszik (oké, 3xxx-as i7) és a venti szabályozás kimerül a minimum és a maximum fordulatban (erre nincs valami app?).
Avatar
Moby

Hozzászólás #27976 2018.03.26. 14:35

benőmenő írta:Mivel pasztáztad újra?
Haver próbált javítani az üvöltő dell laptopján, ezért kitakarította meg újrakente Arctic MX 2-vel, de sokkal jobb nem lett. Melegszik (oké, 3xxx-as i7) és a venti szabályozás kimerül a minimum és a maximum fordulatban (erre nincs valami app?).
MX4
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27977 2018.03.26. 15:01

Moby írta:Aporpó, újrapasztáztam a prőt. 20 perc 4K@HDR U4 után ezt tudja. Megbassza hangerőben a oneX-et, meg a vízhűtéses pécét is. Persze van ebben némi csalás, ha felteszem a burkolatot akkor valamivel hangosabb, de már dolgozok az állapot fenntartásán.
Nem rossz, de a burkolatos csalás azért igen szignifikáns. :) Na most told be az Infamoust unlocked frémréttel és hallgassuk meg azt. :)

Na akkor mutatom a hétvégén elkészült setupom, ami nemcsak hangtalan, hanem láthatatlan is. ;)

Spoiler
Kép

LUKat fúrtam, a PS4+Pc másik szobában van, mindkettő rákötve, a kontroller jel simán átmegy a válaszfalon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27978 2018.03.26. 15:32

benőmenő írta:Mivel pasztáztad újra?
Haver próbált javítani az üvöltő dell laptopján, ezért kitakarította meg újrakente Arctic MX 2-vel, de sokkal jobb nem lett. Melegszik (oké, 3xxx-as i7) és a venti szabályozás kimerül a minimum és a maximum fordulatban (erre nincs valami app?).
Dell-re nem találtam, Thinkpaden 10+ évig működött egy megoldás, de az újakon már az sem. #Mindentelbasznak
Avatar
arty

Hozzászólás #27979 2018.03.26. 15:43

Moby írta:Iilyet itt maximum Artytól lehetett talán olvasni, Mástól elképzelni sem bírom. Akinek volt dolga azokkal az üvöltő fosgecikkel, az többé nem kívánja. Vagy arty. De alapvetően fullhd-ra azok is elegek lennének.
1.) a 1216-osom nem volt üvöltő fosgeci... mondhatjuk persze, hogy nem hajtottam unlokkolt frémmel/olyan játékkal, LEHET. Vagy h süket vagyok, de ezt sem osztanám feltétlenül: a ps3am mostanra hangoskodó, ahogyan a 1080ti is fel tud pörögni a 4k-tól annyira, hogy zavarjon... (az eredeti One-on kívül semmim se hangtalan valójában, de zavarni csak emezek szoktak - nyilván van ebben bőséggel szubjektivitás)
Sima slim nemtommilyen, nincs az ismeretségemben egyse.

2.) ha a hangot ki is lövöm, maradnak érdekes nüanszok a prő mellett:
- supersamplinget nem sikerült összehoznom továbbra sem, nem tudom az mennyit jelentene látványban, remélem egyszer kiderül (következő ps firmware? ;) )
- 4k tévén nem vagyok elájulva a plusz pixelektől, bár még ez is korai: csak pár címet néztem, azok is nagyrészt prő korszak előttiek.
- gtsport: lófax plusz, a hájfrém mód meg okés, de én az alap pisin a bétában se érzékeltem brutális frémszakadásokat
- ratchet: ezt még biztos még CGI szerűbb lett prőn, de alap pisin is bokalefosós volt
- knack1-2 ~60fps@1080, meglepően sokat ad az élményhez (persze ha nem láttam volna 60on futni, lehet nem érezném akkora hiányát...)

A 60 vs 120 ezret nem éreztem volna reálisnak (tavaly nyári, 1 év garis árak), de így a 75 vs 100at (pár hetes, 2 év garis árak) megérte a slim ellenében a prő.
Igen, kicsit kifacsart összevetés, de a beszart ps után a 2 év garit most nagyon akartam.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27980 2018.03.26. 16:26

DanielT írta:
LUKat fúrtam, a PS4+Pc másik szobában van, mindkettő rákötve, a kontroller jel simán átmegy a válaszfalon
hat ez eleg ultimate :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27981 2018.03.26. 16:32

SlickAdam írta:hat ez eleg ultimate :D
Kellett már méltó utód a szekrénymodnak. Szobamod™? :idiota:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27982 2018.03.26. 17:20

közbe lement a shape of water című oscar díjas (sicc) film is
a retroshockos kritikával együtt tudok érezni, nagyon jó látvány és képi világ mellé egy 0 kliséhalmaz
Avatar
Botond

Hozzászólás #27983 2018.03.26. 17:28

DanielT írta:Nem rossz, de a burkolatos csalás azért igen szignifikáns. :) Na most told be az Infamoust unlocked frémréttel és hallgassuk meg azt. :)

Na akkor mutatom a hétvégén elkészült setupom, ami nemcsak hangtalan, hanem láthatatlan is. ;)

Spoiler
Kép

LUKat fúrtam, a PS4+Pc másik szobában van, mindkettő rákötve, a kontroller jel simán átmegy a válaszfalon.
Mindent értek. Szinte. Az az orion az mi? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27984 2018.03.26. 18:04

Botond írta:Mindent értek. Szinte. Az az orion az mi? :D
Mondd mi az amit csak szinte és elmagyarázom. :D Az egy Samsung CRT kérem! :) Slimfit, a legkevésbé helyzabáló retrókompatibilis kijelző.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27985 2018.03.26. 19:20

DanielT írta:Nem rossz, de a burkolatos csalás azért igen szignifikáns. :) Na most told be az Infamoust unlocked frémréttel és hallgassuk meg azt. :)
Ma még lesz videó, csak pakold el a hófehérkét magadtól, mert szerintem ketté fogod csapni ököllel (vagy holnapra lepasztázod te is :D).
Avatar
Botond

Hozzászólás #27986 2018.03.26. 19:39

DanielT írta:Mondd mi az amit csak szinte és elmagyarázom. :D Az egy Samsung CRT kérem! :) Slimfit, a legkevésbé helyzabáló retrókompatibilis kijelző.
Csak azt a Munkácsy kolort nem értettem. ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #27987 2018.03.26. 19:39

10 perecet biztos futott, mielőtt ráeresztettem a kamerát. Röpködtem, lődöztem, stb. Nem spóroltam semmin :) Frame módban term. HDR.
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27988 2018.03.26. 19:48

109db :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27989 2018.03.26. 20:01

Elindítottam a DMC3-at és az első 2 tutorial mission után szabályosan fáj a kezem. Hogy a picsába toltam én ezt le anno billentyűvel, turbo(!) móddal?! :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27990 2018.03.26. 21:13

Moby írta:10 perecet biztos futott, mielőtt ráeresztettem a kamerát. Röpködtem, lődöztem, stb. Nem spóroltam semmin :) Frame módban term. HDR.
Nice. Már csak azt nem értem, hogy miért volt szükség erre a pasztázásra, ha a tiéd kurvára halk volt... Én legalábbis így emlékszem, hogy rommá dícsérted. :nemtudom: HDR.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27991 2018.03.26. 21:14

Moby írta:Ma még lesz videó, csak pakold el a hófehérkét magadtól, mert szerintem ketté fogod csapni ököllel (vagy holnapra lepasztázod te is :D).
Szobamod™.
Avatar
arty

Hozzászólás #27992 2018.03.26. 22:05

Moby írta:10 perecet biztos futott, mielőtt ráeresztettem a kamerát. Röpködtem, lődöztem, stb. Nem spóroltam semmin :) Frame módban term. HDR.
phpBB [media]
akváriumreferencia jobb volt :( a pénzérmédre majdnem felébredtek a kölkök :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27993 2018.03.26. 22:07

ingyé darkness2 humbleon

már ha érdekel vkit, elsőt megéri letolni, 2. nem sok szart ér szvsz
Avatar
Moby

Hozzászólás #27994 2018.03.26. 22:15

DanielT írta:Nice. Már csak azt nem értem, hogy miért volt szükség erre a pasztázásra, ha a tiéd kurvára halk volt... Én legalábbis így emlékszem, hogy rommá dícsérted. :nemtudom: HDR.
Me _ennyire_ nem volt halk. De lesz ez még jobb is :))
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27995 2018.03.26. 22:29

benőmenő írta:Elindítottam a DMC3-at és az első 2 tutorial mission után szabályosan fáj a kezem. Hogy a picsába toltam én ezt le anno billentyűvel, turbo(!) móddal?! :fejvakaras:
Welcome to öregedés. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27996 2018.03.26. 22:32

Moby írta:Me _ennyire_ nem volt halk. De lesz ez még jobb is :))
LUK incoming? :D Aztán megint épül az atompécé. Felismerem már a patternt. :nezze:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27997 2018.03.26. 22:41

Moby írta:10 perecet biztos futott, mielőtt ráeresztettem a kamerát. Röpködtem, lődöztem, stb. Nem spóroltam semmin :) Frame módban term. HDR.
phpBB [media]
Zseniálisak a hangok, a vágás, a színek, a képek, Cameron pakolhat, új rendező császár van. Várom az egész estés múvíkat! :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27998 2018.03.26. 22:46

DanielT írta:LUK incoming? :D Aztán megint épül az atompécé. Felismerem már a patternt. :nezze:
az az abbahagyom a gaminget után jön :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27999 2018.03.26. 22:47

Botond írta:Zseniálisak a hangok, a vágás, a színek, a képek, Cameron pakolhat, új rendező császár van. Várom az egész estés múvíkat! :D
már csak az a kérdés hogy a főhős miért tartja a lábát a levegőben :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #28000 2018.03.26. 23:10

Moby írta:10 perecet biztos futott, mielőtt ráeresztettem a kamerát. Röpködtem, lődöztem, stb. Nem spóroltam semmin :) Frame módban term. HDR.
Moby szerintem betalált egy piaci résbe most. A megfáradt gémereknek prő vakargatós ASMR. Természetesen HDR-ben. :banplz:

Vissza: “Leáldozott.hu”