A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27721 2018.03.12. 18:44

DanielT írta:Új Valve játék. 76 ezer dislike-nál jár, szóval úgy tűnik nem egy kibaszott trading kártyajátékra vágyott a nép.
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27722 2018.03.13. 07:18

hepi börzdéj Arty! :pias:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27723 2018.03.13. 08:22

Boldog artynapot mindenkinek!
Avatar
donatus13

Hozzászólás #27724 2018.03.13. 08:56

DanielT írta:Új Valve játék. 76 ezer dislike-nál jár, szóval úgy tűnik nem egy kibaszott trading kártyajátékra vágyott a nép.
Ez még jóval azelőttről van mielőtt kiderült milyen lesz a játék. A játék teljesen pay2play lesz és a világ egyik legnagyobb ilyen játék designere készíti (richard garfield, ő csinálta az MTG-t is) Elég sok minden kiderült róla a napokban, nem lesz ez rossz, de nem tömeg játéknak készül szóval mind 1 is. Meg végül is a youtube dislike nem érdekel szart sem mert úgy is annyian játszanak majd vele mint az állat, akik szeretik az MTG-t mind nagyon várják. Azok az emberek akik egy petákot nem költenek játékra azoknak meg marad a HS.

HBD arty.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27725 2018.03.13. 10:20

donatus13 írta:Ez még jóval azelőttről van mielőtt kiderült milyen lesz a játék. A játék teljesen pay2play lesz és a világ egyik legnagyobb ilyen játék designere készíti (richard garfield, ő csinálta az MTG-t is) Elég sok minden kiderült róla a napokban, nem lesz ez rossz, de nem tömeg játéknak készül szóval mind 1 is. Meg végül is a youtube dislike nem érdekel szart sem mert úgy is annyian játszanak majd vele mint az állat, akik szeretik az MTG-t mind nagyon várják. Azok az emberek akik egy petákot nem költenek játékra azoknak meg marad a HS.

HBD arty.
Elég sok ilyen kártyajátékot kipróbáltam az elmúlt évtizedekben, és lassan három évtizede összejárok haverokkal 1-2 heti rendszerességgel kártyázni (hagyományos dolgokat, nem ilyen MTG szintűeket mondjuk az igaz), de nekem az ilyen nem klasszikus (értsd, nem magyar vagy franciakártyával játszott) kártyajátékok közül ami eddig lejobban bejött az az assassin creedes kártyajáték volt, ami ios-en volt, a revelationsból vagy a brotherhoodból csinálták, és elég hamar lekeverték, pedig az tényleg iszonyat jó volt. De már a nevére se emlékszem olyan régen volt. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27726 2018.03.13. 12:26

Boldog Artyskodást minden Artynak!

Remélem legalább ma nem lesz HDCP, HDMI, CEMU frémrét, audió kimenet, driver error, stb problémád! :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #27727 2018.03.13. 12:30

DanielT írta:Boldog Artyskodást minden Artynak!

Remélem legalább ma nem lesz HDCP, HDMI, CEMU frémrét, audió kimenet, driver error, stb problémád! :D
Hát minden örömet sajnálsz tőle?!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27728 2018.03.13. 12:31

Boldog Arty és gánymentes napot :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #27729 2018.03.13. 12:46

Isten éltessen Arty!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27730 2018.03.13. 12:51

Boldog születésnapot, Arty!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27731 2018.03.13. 13:13

Ma délután 4-5 óra tájában lesz letölthető a DMC HD collection. Néhány kisebb furcsaság a Prime-on hamarabb elérhető első részből:
-60 hz-nél gyorsabb monitoron felgyorsul a játék
https://youtu.be/zgVUySy2Iro
Néhány dologban nem elég akkurátus a port
https://youtu.be/_1GnqgRU3vI
https://youtu.be/0Sj45tXt5ZU
Avatar
arty

Hozzászólás #27732 2018.03.13. 13:47

azistenit, riöl kitöltöttem itt a születésim?! :D
thx mindenkinek.

ma nemtom mi jöhet még: tegnap frissült(?) a tévé, azóta a belső médialejátszója belefagy már induláskor csomó videóba... néznénk a Szolgálólány meséjét (kissé vontatott disztópia, türelmesebbeknek ajánlom csak, de nekik mindenképpen!!), nem ment, a pécé mentette meg az estémet :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27733 2018.03.13. 14:16

benőmenő írta:Ma délután 4-5 óra tájában lesz letölthető a DMC HD collection. Néhány kisebb furcsaság a Prime-on hamarabb elérhető első részből:
-60 hz-nél gyorsabb monitoron felgyorsul a játék
https://youtu.be/zgVUySy2Iro
Néhány dologban nem elég akkurátus a port
https://youtu.be/_1GnqgRU3vI
https://youtu.be/0Sj45tXt5ZU
No, hát kisebb a Capcom gyakorlata emulátor készítésben! :kuss:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27734 2018.03.13. 14:21

DanielT írta:No, hát kisebb a Capcom gyakorlata emulátor készítésben! :kuss:
Júliusban jön a GTX2080, az majd kisimít mindent!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27735 2018.03.13. 19:32

Megvan az első bug a DMC HD Collectionben. Az első rész második secret missionjében egyszerűen csak minden harmadik pókot számolja, hiába lövöm le mindet. Prafó Capcom! :zavart2:
Szerk.: visszamentem megint, és össze vissza ugrál a számláló, és megáll 47-né. :wilting:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27736 2018.03.13. 20:13

közbe arty szülinapja végett letoltam én is az új wolfot, persze gondolkodtam be merjem e írni itt a ps4 gigaex sikkeskedés közben :P

Wolfenstein II: The New Colossus

Futással nem volt gond, kicsit visszavettem a grafból de 1440pben nagyon jól tartotta a 60at, kb mint a doom, látvány is rendben van, csak hirtelen fordulásokkor popupol, doomnál nem volt ilyen látványos az tuti
Zenék nagyon hajaztak a doomra, szinte copy paste érzésem volt
Játék maga eléggé rendben van, kis adagokban toltam, fő vonal elég szórakoztató, tele van jópofa karakterekkel és jelenetekkel, gunplay elég fasza, jók a fejlesztések meg repülnek a testrészek is, bár egy idő után monoton még a változatos helyszínek ellenére is
Előzőnél egy kicsit jobban élveztem, performansz mindenképpen jobb, a játék meg nagyon hasonló, aki szerette az elődöt az ezt is fogja, megváltani viszont semmi nem fog, bár ha a wolf helyett zelda:the new colossus lenne, ki tudja? :banplz:



Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27737 2018.03.13. 21:56

arty írta:azistenit, riöl kitöltöttem itt a születésim?! :D
thx mindenkinek.

ma nemtom mi jöhet még: tegnap frissült(?) a tévé, azóta a belső médialejátszója belefagy már induláskor csomó videóba... néznénk a Szolgálólány meséjét (kissé vontatott disztópia, türelmesebbeknek ajánlom csak, de nekik mindenképpen!!), nem ment, a pécé mentette meg az estémet :(
Isten éltessen! Milyen tévét választottál nagy műgonddala probléma előidézéséhez?

Mondjuk én sem panaszkodhatok, nappalis LG csak szökőévente hajlandó online lenni, de a WebOS miatt úgyis felejtős, a régi Pana meg annyira régi, hogy set-top box kell hozzá, és az a HD-t is 576i-ben küldi, ha véletlenül tévéadást (értsd: meccset) néznék rajta.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27738 2018.03.13. 21:57

benőmenő írta:Megvan az első bug a DMC HD Collectionben. Az első rész második secret missionjében egyszerűen csak minden harmadik pókot számolja, hiába lövöm le mindet. Prafó Capcom! :zavart2:
Szerk.: visszamentem megint, és össze vissza ugrál a számláló, és megáll 47-né. :wilting:
Lövöd őket? PS3-on a HD-ben egyértelműen a taposás volt a nyerő módszer. Majd kipróbálom a PC-set is, beszákoltam én is.
Avatar
eje75

Hozzászólás #27739 2018.03.13. 22:10

HBD Arty!
Spoiler
old.gif
Avatar
arty

Hozzászólás #27740 2018.03.13. 22:58

Micsu írta:letoltam én is az új wolfot
:worship: navégre!
Avatar
arty

Hozzászólás #27741 2018.03.13. 23:51

Zóanagyvarázsló írta:Isten éltessen! Milyen tévét választottál nagy műgonddala probléma előidézéséhez?

Mondjuk én sem panaszkodhatok, nappalis LG csak szökőévente hajlandó online lenni, de a WebOS miatt úgyis felejtős, a régi Pana meg annyira régi, hogy set-top box kell hozzá, és az a HD-t is 576i-ben küldi, ha véletlenül tévéadást (értsd: meccset) néznék rajta.
samu
és én se akartam a beépített lejátszóra építeni, hiszen 10+ éve htpc szolgál ki, ill. pár éve egy amazon sticket is vettem, de amikor meglett a tv, csak kipróbáltam a lejátszót, működött, rászoktam :(

most amugy megint jó (valszeg csak az éjjeli áramtalanítós "reboot" miatt...).
Avatar
arty

Hozzászólás #27742 2018.03.14. 10:10

phpBB [media]


V-Rally 4 will be available September 2018 on PlayStation®4, Xbox One, Nintendo Switch(TM) and PC.

a wrc7 fejlesztői készítik, TALÁN nem lesz szar.
anno a v-rally szériát nem szerettem, nagyon fura volt az irányítás/fizika (de lehet mamár tetszene)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27743 2018.03.14. 10:21

Zóanagyvarázsló írta:Lövöd őket? PS3-on a HD-ben egyértelműen a taposás volt a nyerő módszer. Majd kipróbálom a PC-set is, beszákoltam én is.
Igen, utána elolvastam a feladatot. Ciki. :idiota:
Viszont határozottan simább, mint ps2-n. Valahogy az egész irányítás. Lehet csak azért, mert PAL verzás volt, és az 50Hz miatt annyival belassult az egész játék. :fejvakaras:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27744 2018.03.14. 10:44

benőmenő írta:Igen, utána elolvastam a feladatot. Ciki. :idiota:
Viszont határozottan simább, mint ps2-n. Valahogy az egész irányítás. Lehet csak azért, mert PAL verzás volt, és az 50Hz miatt annyival belassult az egész játék. :fejvakaras:
Ez lesz a megoldás. Tipikusan fizikához kötött, zéró frameskipes a játék.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27745 2018.03.14. 11:31

DanielT írta:Ez lesz a megoldás. Tipikusan fizikához kötött, zéró frameskipes a játék.
Ez mondjuk elég gáz. PS2-n az első árnyéktigrisoroszlántól a hajamat téptem, PC-n meg a sosemlátott missionökre kapom az S rankot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27747 2018.03.14. 14:35

Minden videóját láttam, day1 nézem az újakat. :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27748 2018.03.14. 14:49

DanielT írta:Minden videóját láttam, day1 nézem az újakat. :eljen:
Egyet néztünk mi is ismerősökkel egy péntek esti házibuliban, hát beteg egy faszi. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27749 2018.03.14. 14:50

jofele, nezem :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27750 2018.03.14. 17:22

Nézem a streamet a DMC2-ről és nem hiszem el amit látok. Tuti skippelni fogom, vagy legalábbis meghagyom utolsónak. :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27751 2018.03.14. 18:46

benőmenő írta:Nézem a streamet a DMC2-ről és nem hiszem el amit látok. Tuti skippelni fogom, vagy legalábbis meghagyom utolsónak. :wilting:
Sokan voltak így ezzel annak idején. :D Erős WTF az a csaj. Meg minden.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27752 2018.03.14. 19:11

DanielT írta:Sokan voltak így ezzel annak idején. :D Erős WTF az a csaj. Meg minden.
Egy tankot ütött, ami nem tudta eltalálni, és kapta az S rankot ugyanarra a 2 kombóra, majd egy épületBEN ugrált felfelé egy helikopter elől. Plusz teljesen megvariálták a kombókat.
A Last Guardian kameráját pedig visszasírnátok ettől, az tuti. :hehe:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27753 2018.03.14. 19:36

benőmenő írta:Egy tankot ütött, ami nem tudta eltalálni, és kapta az S rankot ugyanarra a 2 kombóra, majd egy épületBEN ugrált felfelé egy helikopter elől. Plusz teljesen megvariálták a kombókat.
A Last Guardian kameráját pedig visszasírnátok ettől, az tuti. :hehe:
Nem variálták meg a kombókat. Nem is léteznek olyanok a Devil May Creed 2-ben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27754 2018.03.14. 20:07

Zóanagyvarázsló írta:Nem variálták meg a kombókat. Nem is léteznek olyanok a Devil May Creed 2-ben.
Azért vannak, csak valahogy a sticket kell ellenkező irányba rántani közben, meg a legtöbbhöz devil trigger kell. Szóval inkább előbb, mint utóbb az lesz a vége, hogy a player rátenyerel a lövöldözős gombra, mert az sokkal effektívebb.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27755 2018.03.14. 21:50

No, hát a DaS3 DLC-be beletört a kisbicskám. Midir áthatolhatatlan falként tornyosul minden felett, amit souls játékban valaha láttam. Őszintén és mélyen tisztelek mindenkit, aki maga alá gyűrte, én ehhez egy pondró vagyok. Tudom-látom a videókat, hogy egy jó pyromancer build leköpi, de az én oldszkúl str/dex karim olyan képességeket követel tőlem, amivel nem rendelkezem. Egyébként fantasztikusak a DLC-k. Akinek nem volt meg (ha van ilyen rajtam kívül), az ne hagyja ki!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27756 2018.03.14. 21:56

Moby írta:No, hát a DaS3 DLC-be beletört a kisbicskám. Midir áthatolhatatlan falként tornyosul minden felett, amit souls játékban valaha láttam. Őszintén és mélyen tisztelek mindenkit, aki maga alá gyűrte, én ehhez egy pondró vagyok. Tudom-látom a videókat, hogy egy jó pyromancer build leköpi, de az én oldszkúl str/dex karim olyan képességeket követel tőlem, amivel nem rendelkezem. Egyébként fantasztikusak a DLC-k. Akinek nem volt meg (ha van ilyen rajtam kívül), az ne hagyja ki!
jol hangzik, folytatnom kellene lassan. :finom: Ringed DLC-böl csak a Demon Prince-t fakkoltam meg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27757 2018.03.14. 22:01

SlickAdam írta:jol hangzik, folytatnom kellene lassan. :finom: Ringed DLC-böl csak a Demon Prince-t fakkoltam meg.
Nahát az egy darab szar. Második nekifutásra feküdt. Midir nos...hát az LOL. Nem futottam neki sokszor, Friedébe jóóóóval többet pakoltam, de azt tudtam, hogy meglesz, ha máshogy nem úgy, hogy viszem magammal azt az idióta faszt. Na úgy meg is lett, vagy sokadik próbára. Vele viszonylag könnyen. Midirnek kb 20x futottam neki, de annyira túlvan mindazon, amit én jelenleg tudok, hogy tökéletesen látom, hogy ez így ennyi.
Sőt, igazából túlvan mindazon, amit valaha from vagy bármilyen játékban láttam. Ideértve Ebrietast is.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27758 2018.03.14. 22:06

Moby írta:No, hát a DaS3 DLC-be beletört a kisbicskám. Midir áthatolhatatlan falként tornyosul minden felett, amit souls játékban valaha láttam. Őszintén és mélyen tisztelek mindenkit, aki maga alá gyűrte, én ehhez egy pondró vagyok. Tudom-látom a videókat, hogy egy jó pyromancer build leköpi, de az én oldszkúl str/dex karim olyan képességeket követel tőlem, amivel nem rendelkezem. Egyébként fantasztikusak a DLC-k. Akinek nem volt meg (ha van ilyen rajtam kívül), az ne hagyja ki!
Én is valahogy így pattantam le a DaS2 első dlc-jéről. Volt valami barlang, ahol rádküldenek egyszerre 3 npc-t, (egy havel guy, egy dex noob és vmi távolról molesztáló) és a Scholar egyébkénti hülyeségei meg főleg a Darklurker után már valahogy nem volt kedvem ilyen bullshitekhez. Pedig tényleg ötletesebb volt addig, mint bármelyik helyszín az alapjátékban.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27759 2018.03.14. 22:11

Moby írta:Nahát az egy darab szar. Második nekifutásra feküdt. Midir nos...hát az LOL. Nem futottam neki sokszor, Friedébe jóóóóval többet pakoltam, de azt tudtam, hogy meglesz, ha máshogy nem úgy, hogy viszem magammal azt az idióta faszt. Na úgy meg is lett, vagy sokadik próbára. Vele viszonylag könnyen. Midirnek kb 20x futottam neki, de annyira túlvan mindazon, amit én jelenleg tudok, hogy tökéletesen látom, hogy ez így ennyi.
Sőt, igazából túlvan mindazon, amit valaha from vagy bármilyen játékban láttam. Ideértve Ebrietast is.
jaja, Prince masodikra siman, majdnem elsöre is. Frida-val szoptam kicsit en is, de meglett egyedül. szoval ez a Midir tag nagy falat lesz. megnezem van e itthon macskagyöker tabi :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27760 2018.03.14. 22:13

Moby írta:Egyébként fantasztikusak a DLC-k. Akinek nem volt meg (ha van ilyen rajtam kívül), az ne hagyja ki!
Nekem nem volt meg, két okból: a szokásos félelmem a bullshit felesleges DLC kontenttől, ami csak megkereseríti az eredeti élményt, illetve én is félek a bossoktól...
Avatar
Moby

Hozzászólás #27761 2018.03.14. 22:16

SlickAdam írta:jaja, Prince masodikra siman, majdnem elsöre is. Frida-val szoptam kicsit en is, de meglett egyedül. szoval ez a Midir tag nagy falat lesz. megnezem van e itthon macskagyöker tabi :D
Jó képességekkel random builddel is megcsinálható gondolom, de én olyan kevés ideig élek nála, hogy tanulni sem tudok semmit. Meghát nem is látsz lófaszt se. Egy olyan 30 méterrel kéne hátrébb hozni a kamerát, és akkor még meg is figyelhetnék bármit :D De értem a koncepciót, ez is része. És valahol imponál is nekem, hogy (oké, csak DLC-ben) ezt így be merte tenni a from. Nem aprózták el, és még csak azt sem mondhatom, hogy ez ilyen játékosszopatás. Nem. Ez leválogatja ki a legény a gáton. Na én nem, bár ebben sok újdonság nem derült ki :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #27762 2018.03.14. 22:18

DanielT írta:Nekem nem volt meg, két okból: a szokásos félelmem a bullshit felesleges DLC kontenttől, ami csak megkereseríti az eredeti élményt, illetve én is félek a bossoktól...
Pedig a BB DLC fantasztikus. És a bossok is. Kemény az is, ó, de még mennyire, de játszható. Megcsinálható. Ott ennyire nem mertek bedurvulni :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27763 2018.03.14. 22:19

Moby írta:Pedig a BB DLS fantasztikus. És a bossok is. Kemény az is, ó, de még mennyire, de játszható. Megcsinálható. Ott ennyire nem mertek bedurvulni :)
Hát az első DLC bossról lepattantunk mint a szar... na majd.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27764 2018.03.14. 22:25

DanielT írta:Hát az első DLC bossról lepattantunk mint a szar... na majd.
Pedig az nem is durva. Az Orphan of Kos-tól függőséget kaptam. Miután végignyaltam az egész dlc-t, napokig bejártam másokhoz, hogy levághassam újra meg újra. Az egyik legjobb harc, amit valaha videójátékban játszottam.
Laurenctől viszont tényleg be fogtok szarni. Oda nyugtató kell, meg fű, meg minden ami kéznél van. Meg vagy két tartalékgép, és sok kontroller :D De még az sem volt annyira reménytelen, mint ez a sárkány, pedig a movesetjét fel is ismerem korábbi bossokból. Csak azok nem voltak ekkorák, nem basztak ekkorát, nem volt ilyen fürgék, és nem voltak ennyire sérthetetlenek. Tizedennyire sem :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27765 2018.03.14. 22:48

Emmeg már szinte kéne. :D

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27766 2018.03.14. 23:36

Moby írta:No, hát a DaS3 DLC-be beletört a kisbicskám. Midir áthatolhatatlan falként tornyosul minden felett, amit souls játékban valaha láttam. Őszintén és mélyen tisztelek mindenkit, aki maga alá gyűrte, én ehhez egy pondró vagyok. Tudom-látom a videókat, hogy egy jó pyromancer build leköpi, de az én oldszkúl str/dex karim olyan képességeket követel tőlem, amivel nem rendelkezem. Egyébként fantasztikusak a DLC-k. Akinek nem volt meg (ha van ilyen rajtam kívül), az ne hagyja ki!
erről ez jutott eszembe :)
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #27767 2018.03.14. 23:58

Micsu írta:erről ez jutott eszembe :)
Nos, midir egy picikét más, mint az alapjáték. Nüansznyi különbségek fedezhetőek fel a vele való harcban, és az átlag souls játék között.
Ez egy szokványos, rutinetapom vele. Kicsit elkapkodtam a végét, már csak pár vágás kellett volna neki.
phpBB [media]

:banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27768 2018.03.15. 07:45

Moby írta:Nos, midir egy picikét más, mint az alapjáték. Nüansznyi különbségek fedezhetőek fel a vele való harcban, és az átlag souls játék között.
Ez egy szokványos, rutinetapom vele. Kicsit elkapkodtam a végét, már csak pár vágás kellett volna neki.
[video]lel.lel[/video]
:banplz: :banplz: :banplz:
LEL. Na ez helyszínnel, mindennel együtt egy DS2 DLC bullshit boss másolata. (bár gondolom tudod.)

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #27769 2018.03.15. 08:28

DanielT írta:LEL. Na ez helyszínnel, mindennel együtt egy DS2 DLC bullshit boss másolata. (bár gondolom tudod.)
persze, az 1-ben meg Kalameet. Nincs darksouls dlc dragonboss nélkül. Csak közben exponenciálisan nő a nehézsége :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27770 2018.03.15. 08:40

Moby írta:persze, az 1-ben meg Kalameet. Nincs darksouls dlc dragonboss nélkül. Csak közben exponenciálisan nő a nehézsége :)
Vallomás következik: Soha nem tudtam leverni Kalameet-et.
Avatar
arty

Hozzászólás #27771 2018.03.15. 10:11

Micsu írta:erről ez jutott eszembe :)
tirexikiborul.avi
aszittem sírni kezd a végén :D
nem irigylem a magukat soulsal sanyargatókat....

(amugy én szinte láttam magam, hogy felmegyek a tűzokádót leverni, majd a 72. próba után soha többet nem indítanám el ezt a fost (se))
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27772 2018.03.15. 10:56

Tényleg, hétfőn nyomogattunk egy Lenovo Yoga 920-at. Kb. 20 perc chrome és paint buzergálás után úgy throttlingolt, hogy használhatatlanul laggolt a ceruza. :wilting:
A rendes ujjal tapi viszont nem, de árulja már el valaki mi értelme így ennek?
Avatar
arty

Hozzászólás #27773 2018.03.15. 11:06

(na, gombokér' felszippantottam egy gts-t, állítólag má van szinglije. kár, hogy nem lehetett ellopni :/ )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27774 2018.03.15. 11:09

Nekem asszem ennyike volt a Horizon Zero Dawn. Nagyon szép. De futottam sokat, láttam sokat és mindezeknél is több szart gyűjtöttem.

Majd ha fizetnek érte, folytatom a munkát, de szórakozásként mást keresek. Ez nekem már megvolt nem unalmas formában, Witcher 3 néven.
Avatar
deep

Hozzászólás #27775 2018.03.15. 11:12

DanielT írta:Nekem asszem ennyike volt a Horizon Zero Dawn. Nagyon szép. De futottam sokat, láttam sokat és mindezeknél is több szart gyűjtöttem.

Majd ha fizetnek érte, folytatom a munkát, de szórakozásként mást keresek. Ez nekem már megvolt nem unalmas formában, Witcher 3 néven.
Ahogy egy nagyon kellemetlen ember mondta egyszer: Na, ugye!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27776 2018.03.15. 11:14

jol megcsappant az i7 8700k ara, mar ilyen 310 ojrokert szorja Amazon. i5 8400 is jo deal 170-ert.

jöhetnek az ujak! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27777 2018.03.15. 11:19

Ja a másik Guerilla játékról, a Killzone-ról is tegnap pattantam le.* Egyszerűen az is idegesített csak, a fosfrém/FOV sem segített a helyzeten, az sem, hogy HUD nélkül nem tudnak pályát tervezni és feladatot menedzselni. Ha nem világít a birkaterelő ikon, fingja nincs az embernek, hogy hova kéne menni.

Maradjon ez a csapat grafikusként+engine tervezőként. Remélem a Death Stranded-ben ezeket a kvalitásaikat kamatoztatják csak.

Maradék exkluzív: Order és a Last Guardian

*Annak idején géphez vettem és végigküzdöttem egyszer.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27778 2018.03.15. 11:49

DanielT írta:Ja a másik Guerilla játékról, a Killzone-ról is tegnap pattantam le.* Egyszerűen az is idegesített csak, a fosfrém/FOV sem segített a helyzeten,...
Akkor a második Ölőzóna óta nem sok változott.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27779 2018.03.15. 12:33

DanielT írta:Vallomás következik: Soha nem tudtam leverni Kalameet-et.
A legelső találkozásunkra majdnem feküdt. Azóta jónéhányszor levágtam, a farkával együtt :D Mondjuk jókor futotam össze vele, a movesetje 1az1ben a watchdogé a BB-ból, azt meg épp előtte pakoltam el párszor. Imádom mindkét bosst. Egyébként ugyanaz a moveset öröklődik azóta is a sárkányokban, csak a szorzók növekednek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27780 2018.03.15. 12:35

Tegnap még párszor nekifutottam Midirnek. Kezdek kedvetkapni, hogy ne hagyjam ennyiben a dolgot, bár közelebb nem jutottam a megfejtéséhez, de egyre jobban tetszik a kísérletezés is :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27781 2018.03.15. 14:50

10 éve biztos kiröhögik, ha valaki ilyet jósolt volna. #semminemváltozott
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27782 2018.03.15. 15:07

benőmenő írta:10 éve biztos kiröhögik, ha valaki ilyet jósolt volna. #semminemváltozott
10 éve gyakorlatilag BÁRMIT ki lehetett volna röhögni, ami az elmúlt években történt/történik. Szinte az összes meghatározó tényezőt, nem csak apróságokat.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #27783 2018.03.15. 15:39

Jó lesz ez a Geralt. Amikor csak pletykálták, leszartam. Ezzel a zenével és pályával egészen kellemes. Inkább ő, mint... nem tudom, Patroklos :P
Avatar
arty

Hozzászólás #27784 2018.03.15. 20:08

benőmenő írta:10 éve biztos kiröhögik, ha valaki ilyet jósolt volna. #semminemváltozott
phpBB [media]
hihetetlen, hogy mennyire kell az a plusz párszázezer kópia ;)
ezzel a pöcés hőssel telibebiztosították mindenesetre. ügyes. fáj, de ügyes! ;)

a 4 joda vs darth vader exklu karija után szerencsére nincs lejjebb... (persze 360asként a kis zöld pöccsel kellett beérni :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #27785 2018.03.15. 20:45

moby!

a supersampling ELVILEG 4k tévén is működik (kellene neki...): ha a kimenetet 1080p-re állítod.
na, nálam (természetesen) akkor SEM működik. és a nativ fhd plazmán se. akkor se, ha a felbontás auto, akkor se ha 1080p.
s-o-h-a-s-e.

aszondja, hogy állítsam a tévém 1080p-re.
lehet, hogy a hálón base ps4ről transzferált rencer baszik ki velem, nemtom. semmi kedvem full rezetre :(

pláne azokután, hogy az egyébként istenjó hálózati transzfer feature lement és kilokkolódott _MINDEN_ accom az új gépen, 2 nap után: hu, us, uk, hk, kölköké.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27786 2018.03.15. 22:33

arty írta:moby!

a supersampling ELVILEG 4k tévén is működik (kellene neki...): ha a kimenetet 1080p-re állítod.
na, nálam (természetesen) akkor SEM működik. és a nativ fhd plazmán se. akkor se, ha a felbontás auto, akkor se ha 1080p.
s-o-h-a-s-e.

aszondja, hogy állítsam a tévém 1080p-re.
lehet, hogy a hálón base ps4ről transzferált rencer baszik ki velem, nemtom. semmi kedvem full rezetre :(

pláne azokután, hogy az egyébként istenjó hálózati transzfer feature lement és kilokkolódott _MINDEN_ accom az új gépen, 2 nap után: hu, us, uk, hk, kölköké.
Ezek amiket írsz, ez olyan szintű berhelése a renccernek, hogy te nem is análisan viszed be a kólát a cuccba, hanem egyenesen abban tartod b+, formaldehid helyett kólában próbálod konzerválni, aztán megy a pislogás, hogy beköhög ahelyett, hogy minden mehetne patentül. 2 napos account kilockolás. Agyfasz. De szórakoztató! Nekünk... :) A 4K tvre nyomjunk 1080p jelet kerülő úton erőszakolva a valóságot, hogy supersamplézni lehessen a nemtommit (1440p vagy 4K?), na az külön piros pontot erő felvetés. “Szaporítsunk együtt pixelt mozgalom” büszke lesz rád, ha ezt is véghezviszed! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #27787 2018.03.15. 22:59

Botond írta:Ezek amiket írsz, ez olyan szintű berhelése a renccernek, hogy te nem is análisan viszed be a kólát a cuccba, hanem egyenesen abban tartod b+, formaldehid helyett kólában próbálod konzerválni, aztán megy a pislogás, hogy beköhög ahelyett, hogy minden mehetne patentül. 2 napos account kilockolás. Agyfasz. De szórakoztató! Nekünk... :) A 4K tvre nyomjunk 1080p jelet kerülő úton erőszakolva a valóságot, hogy supersamplézni lehessen a nemtommit (1440p vagy 4K?), na az külön piros pontot erő felvetés. “Szaporítsunk együtt pixelt mozgalom” büszke lesz rád, ha ezt is véghezviszed! :D
és képzeld, már háttérképet is lehet (új, 2018-as feature) betenni ps4en! innentől a teljes rendszer stabilitását lesz mire fogni :( (hogy eddig mitől szarta össze magát a store app, azt ne firtassuk... talán a custom profilképem/avatarom hajszínétől :D )

(4k tévén nyilván csak próbából akartam supersamplét, hogy be lehet-e egyáltalán kapcsolni és/vagy az fhd panám-e a szar. de ügyesen lecsaptál rá az ipadod mögül :mf2: )
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27788 2018.03.17. 09:14

Másik címmel és a fickóról levéve a skin-t, soha, senki nem asszociálna ebből egy God of War játékra.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27789 2018.03.17. 09:24

DanielT írta:Másik címmel és a fickóról levéve a skin-t, soha, senki nem asszociálna ebből egy God of War játékra.
mint ahogy a Tomb Raider reboot is elegge mas volt, mint az azt megelözök...
reboot, kesz. skin es cim maradt. meg a szinkron.:)

(es nem, ez nem GoW NÉGY, hülye video cim)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27790 2018.03.17. 09:46

SlickAdam írta:mint ahogy a Tomb Raider reboot is elegge mas volt, mint az azt megelözök...
reboot, kesz. skin es cim maradt. meg a szinkron.:)

(es nem, ez nem GoW NÉGY, hülye video cim)
Ja, csak lehetett volna ez pl nem ilyen földhözragadt, seggtufa favágó szimulátor egy newage kávézóhipszter-szakállas nagypapával.

Vissza: “Leáldozott.hu”