A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #27651 2018.03.09. 19:32

Greyfox írta:Na, hé! 30 órám van benne, és simán belemegy még ennyi! Hogy miért? Én ennél még szebb és változatosabb helyszínű játékot nem láttam. Erdő, sivatag, hegyek, hó, jég, esőerdő, préri, vulkán.. minden és mesterfokon kivitelezve. Semmi erőltetett kontent, mindennek van értelme. Pure gaming az egész. Mesés történet, ami szépen épül. Gameplay hatalmas. Fejtörők. Nem ám tomb raider módra. ZENE! Fantasztkikus cucc, komolyan.. Én csak meg akartam nézni, hogy fut az emu, aztán ez lett belőle.
Megnézném én is ezt a gémofdajírt E! Van valahol valami pakk, amit csak lekap a paraszt, két kopp, és megyenn?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27652 2018.03.10. 10:27

Mondtam, hogy igazi PS4 fanbojjá váltam, ennek újabb bizonyítéka, hogy tegnap megvettem megint a Killzone-t és hozzácsaptam a csodálatos Order 1886-ot. PSN akció van, kedves konzolos barátaim, nézzétek meg az ajánlatokat! Ez a kettő együtt volt 5k például.

NADE! Mint PS4 fanboj, azt kellett megint realizálnom, hogy mennyire el van b@szva Steamen ez az acsívment rendszer. ÉVEK teltek el, amikor sötétségben voltam pécéfanbojként és most sem tudom, hogyan kell egyáltalán megnézni az acsikat ott (játék közben). SOHA egyet meg nem szereztem tudatosan.

Bezzeg most, igazi otthonomra lelve már az Ordert is úgy kezdtem, hogy megterveztem az acsik sorrendjét! :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27653 2018.03.10. 10:50

DanielT írta:Mondtam, hogy igazi PS4 fanbojjá váltam, ennek újabb bizonyítéka, hogy tegnap megvettem megint a Killzone-t és hozzácsaptam a csodálatos Order 1886-ot. PSN akció van, kedves konzolos barátaim, nézzétek meg az ajánlatokat! Ez a kettő együtt volt 5k például.

NADE! Mint PS4 fanboj, azt kellett megint realizálnom, hogy mennyire el van b@szva Steamen ez az acsívment rendszer. ÉVEK teltek el, amikor sötétségben voltam pécéfanbojként és most sem tudom, hogyan kell egyáltalán megnézni az acsikat ott (játék közben). SOHA egyet meg nem szereztem tudatosan.

Bezzeg most, igazi otthonomra lelve már az Ordert is úgy kezdtem, hogy megterveztem az acsik sorrendjét! :eljen:
en is meglepödtem 1-2 ev utan, hogy milyen jo digi akciok vannak folyamatosan.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #27654 2018.03.10. 11:30

DanielT írta:és most sem tudom, hogyan kell egyáltalán megnézni az acsikat ott (játék közben). SOHA egyet meg nem szereztem tudatosan.
Nem úgy van, hogy shift tab és view achievments ? :D Most így fejből ez jutott eszembe, de lehet nem így van.
Avatar
deep

Hozzászólás #27655 2018.03.10. 12:34

donatus13 írta:Nem úgy van, hogy shift tab és view achievments ? :D Most így fejből ez jutott eszembe, de lehet nem így van.
Dehogynem. Egyébként érdekes, hogy pécén valahogy engem se erdekelnek egyáltalán. Kb. meg se szoktam nézni őket. Ps4en meg de. Sőt ha nem retekszar a játék és végignyomtam, párat még megpróbálok megszerezni.
Avatar
arty

Hozzászólás #27656 2018.03.10. 12:34

benőmenő írta:Nekem a kék DS4 már 2 éves, és nem tapasztaltam, hogy jelentősen romlott volna az üzemideje. A múltkor 60%-on volt, amit ~2 óra játék követett, röhögve bírta, szóval ezek a számok bizony fake news kategória.
milyen számok?
Avatar
arty

Hozzászólás #27657 2018.03.10. 12:40

DanielT írta:"Days Gone, the open-world PlayStation 4 zombie survival game from Sony Interactive Entertainment Bend Studio, has been delayed from its previously planned 2018 launch window to 2019"

De kár, pedig úgy kellett már egy zombis open world játék!
vegyél boxot, oda bezzeg jön a state of decay 2! minnyá' - a világ legbarnább zombitúlélősének folytatása....

szép lesz ezis....
State-of-Decay-2-Zombies.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27658 2018.03.10. 13:27

donatus13 írta:Nem úgy van, hogy shift tab és view achievments ? :D Most így fejből ez jutott eszembe, de lehet nem így van.
Kontrolleren nincs shift+tab, márpedig billegérrel komp-multin kívül nem megy semmi. Ez a része nagyon gagyi a steamnek.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27659 2018.03.10. 14:30

Ez az üveghátlap is legalább akkora hülyeség, mint a szifoniksz fityma a képernyőn.
IMG_20180310_142855_082.jpg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27660 2018.03.10. 14:50

benőmenő írta:Ez az üveghátlap is legalább akkora hülyeség, mint a szifoniksz fityma a képernyőn.
IMG_20180310_142855_082.jpg
Pokol az ÖSSZES "fejlesztés" ami az elmút évben történt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27661 2018.03.10. 15:21

DanielT írta:Mondtam, hogy igazi PS4 fanbojjá váltam, ennek újabb bizonyítéka, hogy tegnap megvettem megint a Killzone-t és hozzácsaptam a csodálatos Order 1886-ot. PSN akció van, kedves konzolos barátaim, nézzétek meg az ajánlatokat! Ez a kettő együtt volt 5k például.

NADE! Mint PS4 fanboj, azt kellett megint realizálnom, hogy mennyire el van b@szva Steamen ez az acsívment rendszer. ÉVEK teltek el, amikor sötétségben voltam pécéfanbojként és most sem tudom, hogyan kell egyáltalán megnézni az acsikat ott (játék közben). SOHA egyet meg nem szereztem tudatosan.

Bezzeg most, igazi otthonomra lelve már az Ordert is úgy kezdtem, hogy megterveztem az acsik sorrendjét! :eljen:
acsiwhorekodásnál nagyon lejjebb nincs úgyhogy csak halkabban :P
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27662 2018.03.10. 16:24

DanielT írta:Kontrolleren nincs shift+tab, márpedig billegérrel komp-multin kívül nem megy semmi. Ez a része nagyon gagyi a steamnek.
Bigpicture-ben kell indítani és akkor van overlay ps/xbox gombra.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27663 2018.03.10. 16:31

No, hát az tényleg totális elmebaj, ahogy ez a HZD kinéz. Iszonyatosan tud a Guerilla, bár ezt már bizonyították korábban. De mégis, mintha lelkes amatőrök lennének a többiek mellettük.
Avatar
deep

Hozzászólás #27664 2018.03.10. 16:59

DanielT írta:Kontrolleren nincs shift+tab, márpedig billegérrel komp-multin kívül nem megy semmi. Ez a része nagyon gagyi a steamnek.
X vagy PS gomb és ott vannak a trofik.
Avatar
arty

Hozzászólás #27665 2018.03.10. 17:42

benőmenő írta:Ez az üveghátlap is legalább akkora hülyeség, mint a szifoniksz fityma a képernyőn.
IMG_20180310_142855_082.jpg
feleségemé is hasonló (s7edge)
az edge amugy nem csak azért jó, mert véletlenül megnyomsz dolgokat az oldalt megfoghatatlan képernyőn, hanem mert ha szánalmasan gyengéden odaütöd valaminek, ott BIZTOSAN megtörik. a feleségemé pl az "éjjeliszekrény" sarkához ütődött (letétel közben!!!) és tört be....
előtte SOHA, EGYETLEN telóján se keletkezett semmiféle sérülés, ez kb féléves és már darabokban :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #27666 2018.03.10. 17:49

DanielT írta:No, hát az tényleg totális elmebaj, ahogy ez a HZD kinéz. Iszonyatosan tud a Guerilla, bár ezt már bizonyították korábban. De mégis, mintha lelkes amatőrök lennének a többiek mellettük.
...
Avatar
eje75

Hozzászólás #27667 2018.03.10. 17:55

DanielT írta:Mondtam, hogy igazi PS4 fanbojjá váltam, ennek újabb bizonyítéka, hogy tegnap megvettem megint a Killzone-t és hozzácsaptam a csodálatos Order 1886-ot. PSN akció van, kedves konzolos barátaim, nézzétek meg az ajánlatokat! Ez a kettő együtt volt 5k például.
Én is behúztam + egy plus-t (most "csak" 13e)... Leszedtem az ingyenes játékokat mert a Racsit megvolt lemezesen, de pont akkor adtam el a gépet, mikor elkezdtem tolni, de nagyon tetszett...Meg a Killzone-t akarom tolni multiban, régen nyomtam, és rohadtul elveztem...
Avatar
Moby

Hozzászólás #27668 2018.03.10. 18:07

Aztat pletykűlgasssák, hogy jön a ps5, meg hogy má mentek ki ps5 devkitek.
Deep, mi igaz ebőől? Hozzátok jutott-e belőle? :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27669 2018.03.10. 19:44

deep írta:Megnézném én is ezt a gémofdajírt E! Van valahol valami pakk, amit csak lekap a paraszt, két kopp, és megyenn?
Egyszerűnek nem mondanám, de nem túl komplikált, és MEGÉRI!! Hát, ennyi így:
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #27670 2018.03.10. 20:23

Greyfox írta:Egyszerűnek nem mondanám, de nem túl komplikált, és MEGÉRI!! Hát, ennyi így:
phpBB [media]
nagyon jók a frémtájmok :D

innen még 2-6 taknyolás óra és TALÁN jó lesz... HA kifogtad a pécélottón AZT a konfigot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27671 2018.03.10. 20:32

arty írta:nagyon jók a frémtájmok :D

innen még 2-6 taknyolás óra és TALÁN jó lesz... HA kifogtad a pécélottón AZT a konfigot.
Szerencsére a Switch lottón garantált az okádék minőség örökre. :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #27672 2018.03.10. 21:17

Moby írta:Aztat pletykűlgasssák, hogy jön a ps5, meg hogy má mentek ki ps5 devkitek.
Deep, mi igaz ebőől? Hozzátok jutott-e belőle? :D
Semmi. Nem tudok róla, hogy lenne nálunk. De nincs is semmi oka a sonynak sietni a PS5el. Dübörög a ps4, hova sietne?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27673 2018.03.10. 21:39

Micsu írta:biztos egy igényes sandbox játék de pont a sandbox játékokkal vagyok úgy hogy aminek azért érdekel a világa azzal tudok csak órákat játszani, nahát a zeldának már maga az artja is bántja a szemem
Pedig jó is az zeldaart.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27674 2018.03.10. 21:46

benőmenő írta:Bigpicture-ben kell indítani és akkor van overlay ps/xbox gombra.
Ja, én simán meg tudom nézni játék közben, ha akarom őket (sok játékban amúgy a menüből is megnézhetők). Amit szeretek, és jó achievementjei vannak, azoknál használom is (a bénákat meg nyilván le...). A PS3 semmivel sem jobb ebben, sőt ott a trófeaszinkronizáció egy lassú fostömlő, statisztikákat sem lehet rendesen nézni, pedig egy-egy ötletesen elmebeteg achievementnél az a legérdekesebb. Gondolom, PS4-en már kevésbé hulladék, ha már itt megy a lelkendezés a Guide-gombot a Normandyn edződés után sem találó prótól.

A GFWL viszont a legalja volt, abban navigálni garantált behányás nélkül nem lehetett, minden kortársa jobb volt nála. Annak idején sem, de idén újra használtam kicsit, szóval friss élményeim is vannak.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27675 2018.03.10. 22:00

Zóanagyvarázsló írta:Ja, én simán meg tudom nézni játék közben, ha akarom őket (sok játékban amúgy a menüből is megnézhetők). Amit szeretek, és jó achievementjei vannak, azoknál használom is (a bénákat meg nyilván le...). A PS3 semmivel sem jobb ebben, sőt ott a trófeaszinkronizáció egy lassú fostömlő, statisztikákat sem lehet rendesen nézni, pedig egy-egy ötletesen elmebeteg achievementnél az a legérdekesebb.
Igen PS3-on külön szórakoztató, hogy miután benyökögi lemezről amit kell, minden egyes rohadt indulásnál trófeákat szinkronizál a fifa. Mint egy falat kenyér. :D
Eddig egyedül az Life is Strange-ben achiwhorekodtam, mert ha már ilyen egyszerűre csinálták a 100%-ot, akkor ennyit megért tisztelgés gyanánt. Minden más esetben teljesen hidegen hagynak ezek a random képernyőre hányt plecsnik.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27676 2018.03.10. 22:48

deep írta:Semmi. Nem tudok róla, hogy lenne nálunk. De nincs is semmi oka a sonynak sietni a PS5el. Dübörög a ps4, hova sietne?
Nemtudom, én sem nagyon értem. Nagyon felkapott téma lett.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27677 2018.03.11. 00:49

Az imént pörgött le a Bloodborne stáblista.

Deep végig társamként szolgált, 3 etapban nyomtuk le. A könnyű befejezési módot választottuk, mert késő van (és mert csirkék és gyávák vagyunk).

Gótgenny, de rohadt jó a cucc. Nem gondoltam volna, de tényleg őrület mennyiségű kontentet toltak ebbe is, ha az opciós részeket is megkeresi az ember. Nyilván többször leíráshoz fordultunk tanácsért, hogy elsőre lássunk mindent. Csináltam másolatot az utolsó harc előtt a mentésről, így vissza tudunk majd menni DLC-be, ha lesz erőnk.

Most már nem bánom, ha a következő From játék BB 2 lesz, amire a legutóbbi teaser erősen utal/10.

szerk: Ja és most kezdődik majd sok-sok óra történet és egyéb videó nézés + olvasás, mert tényleg szart se értettem eddig.
Avatar
arty

Hozzászólás #27678 2018.03.11. 00:51

DanielT írta:Szerencsére a Switch lottón garantált az okádék minőség örökre. :eljen:
nemtom ott milyen. de inkább az általában 30 frém, mint EZ (amikor a vajsimaság 1-1-et beakad, pokol - 30nál kevésbé látni, mert eleve nagyobbakat ugrik a kép (ha nincs szuppablur))

(emun nekem a 30 frém is addig volt csak meg, amíg nem akartam 60ra henkölni.... utána inkább 20-ra ment, azt nagyrészt tartotta... :( pedig egy 1080-as gyerek tutorját toltam le, 1-2 gfx modot (éleskép, színek) be se tettem! :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #27679 2018.03.11. 01:06

lusta vagyok ideírni a ps4es kálváriámat, itt a hirdetésben elolvashatja aki akarja: https://hardverapro.hu/apro/playstation_4_kishibas

úgyhogy nekem is van próm.
bár ne lenne...pokol volt ez a ~fél év. de most már jövök áncsártid!!!!

(itthoni setupon 5.5-ös fw-vel a pro amugy aszondja h a tévémen nem állítható be a supersampling... sony. PONT valami ilyesmit vártam!)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27680 2018.03.11. 07:03

arty írta:PONT valami ilyesmit vártam!)
PONT ilyesmi kommentet vartunk töled. hogy nalad normalisan müködjön valami... ahh, kerlek... :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27681 2018.03.11. 07:04

DanielT írta:Gótgenny, de rohadt jó a cucc. Nem gondoltam volna, ...
jo reggelt kivanok!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27682 2018.03.11. 08:40

SlickAdam írta:jo reggelt kivanok!
Neked is! Kávém? :ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27683 2018.03.11. 09:32

arty írta:lusta vagyok ideírni a ps4es kálváriámat, itt a hirdetésben elolvashatja aki akarja: https://hardverapro.hu/apro/playstation_4_kishibas

úgyhogy nekem is van próm.
bár ne lenne...pokol volt ez a ~fél év. de most már jövök áncsártid!!!!

(itthoni setupon 5.5-ös fw-vel a pro amugy aszondja h a tévémen nem állítható be a supersampling... sony. PONT valami ilyesmit vártam!)
A 4K tévén? Ja, az tök meglepő...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27684 2018.03.11. 10:27

arty írta:lusta vagyok ideírni a ps4es kálváriámat, itt a hirdetésben elolvashatja aki akarja: https://hardverapro.hu/apro/playstation_4_kishibas

úgyhogy nekem is van próm.
bár ne lenne...pokol volt ez a ~fél év. de most már jövök áncsártid!!!!

(itthoni setupon 5.5-ös fw-vel a pro amugy aszondja h a tévémen nem állítható be a supersampling... sony. PONT valami ilyesmit vártam!)
ezt dobta a sony lotto? :)
Avatar
arty

Hozzászólás #27685 2018.03.11. 10:35

Moby írta:A 4K tévén? Ja, az tök meglepő...
az fhd plazmán. aminek valszeg bekavar a hdmi swicsem :/

a sony bűne, hogy MEGINT a kurva automatizmusban bízik, ami BIZONYÍTOTTAN működésképtelen (asszem említettem a hang anomáliám, ugye...)
MS miért tudott odatenni egy kubarmolt MANUAL BEÁLLÍTÁS gombot? (és a sony miért tudta ugyanezt a ps3 esetén?!??!?!!??!!?!?)

_FASZ_ _JAPÓK_.

(micsu :( ~egy a kilenchez volt esélyem, hogy ez problémamentes legyen... tudtamén, hogy lesz baj, csak azt nem, hogy az egyik főfícsör lesz... :( ami miatt az fhdseknek is igazán megérheti a prő azt a 20-30 ezrest pluszban :/ )

---

amugy feltörték a ps4et? de "rendesen" ??
minden érdeklődő a FW verzát kérdezi.... :O
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27686 2018.03.11. 11:10

arty írta:nemtom ott milyen. de inkább az általában 30 frém, mint EZ (amikor a vajsimaság 1-1-et beakad, pokol - 30nál kevésbé látni, mert eleve nagyobbakat ugrik a kép (ha nincs szuppablur))

(emun nekem a 30 frém is addig volt csak meg, amíg nem akartam 60ra henkölni.... utána inkább 20-ra ment, azt nagyrészt tartotta... :( pedig egy 1080-as gyerek tutorját toltam le, 1-2 gfx modot (éleskép, színek) be se tettem! :( )
Nálam tükör, Deep épp most próbálta ki, hogy lássa a csodát.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27687 2018.03.11. 11:15

arty írta:tudtamén, hogy lesz baj, csak azt nem, hogy az egyik főfícsör lesz... :( ami miatt az fhdseknek is igazán megérheti a prő azt a 20-30 ezrest pluszban :/ )
Alig van pár játék, amiben nem kapcsolható a supersampling, szal valójában lényegtelen a funkció. Ami miatt a Pro megéri az a boost mode.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27688 2018.03.11. 15:03

arty írta:nemtom ott milyen. de inkább az általában 30 frém, mint EZ (amikor a vajsimaság 1-1-et beakad, pokol - 30nál kevésbé látni, mert eleve nagyobbakat ugrik a kép (ha nincs szuppablur))

(emun nekem a 30 frém is addig volt csak meg, amíg nem akartam 60ra henkölni.... utána inkább 20-ra ment, azt nagyrészt tartotta... :( pedig egy 1080-as gyerek tutorját toltam le, 1-2 gfx modot (éleskép, színek) be se tettem! :( )

Hogy tudtad az én procimnál garantáltan jobb procival ennyire bénán belőni az emut? :D Ez már művészet :D Neked tényleg a switch való, a gennyes frémjével, és okádék felbontásával... Ez így 1440p-ben konkrétan egy más világ.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27689 2018.03.11. 15:14

Greyfox írta:Hogy tudtad az én procimnál garantáltan jobb procival ennyire bénán belőni az emut? :D Ez már művészet :D Neked tényleg a switch való, a gennyes frémjével, és okádék felbontásával... Ez így 1440p-ben konkrétan egy más világ.
Azért az emulátorban mindig van lutri. Nekem pl. a retroarch egy nagy szar, akárhogy próbálom belőni. De volt már olyan, hogy este még ment, reggel meg már elindulni sem volt hajlandó. Ma megint rám jött a gányolhatnék, most a kontrollert nem ismerte fel se dinput, sem pedig xinput módban, pedig minden mással működött. :nemtudom:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27690 2018.03.11. 17:25

Most adom el a PS-t. KIBASZOTT KURVA HZD FEJLESZTŐK!

FÉL ÓRÁT baszakodtam inventory managementtel, meg mindennel. FÉL ÓRÁT. Mire talán minden olyan lett amit akartam. Mindezt bent a bázison, vásároltam, eladtam, stb. Eleve egy kibaszott pokol ez a része. Leadtam küldiket, beszélgettem stb.

Végeztem és kimentem a vadonba. Agyonbasztak.

_MINDEN_ elveszett, kezdhetem újra az egészet. MINDENT. (mármint a management +stb részt)

Ekkora idióta mocskos, büdös, szemét tetveket még nem láttam.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27691 2018.03.11. 17:39

DanielT írta:FÉL ÓRÁT baszakodtam inventory managementtel, meg mindennel. FÉL ÓRÁT. Mire talán minden olyan lett amit akartam. Mindezt bent a bázison, vásároltam, eladtam, stb. Eleve egy kibaszott pokol ez a része.
Az a Witcher 3-ban is élménytornádó volt, amikor 100+ óránál elkezdtem szortírozni a könyveket, hogy amiből több van eladjam. És minden egyes gombnyomás után végigvárni a 3 másodperc malmozást, többet egyszerre kijelölni lehetetlen persze.
A másik kedvenc az volt, amikor a crafting menüben navigáltam, ahol ugye y/háromszögre zárod be az adott kategóriát, hogy könnyebb legyen navigálni. Igen ám, de ha nem volt meg a konkrét pácolt veresbegyfityma, akkor meg lehet venni a kraft menüből is, nem kell átlapozni a shop fülre. Ez így elmondva tök jó, csak ezt a vásárlást is az Y-ra rakták, szóval ha gyorsan akarsz visszanavigálni a "crafting componnents"-re, akkor 10-ből 9x tuti véletlen megfogod venni jódrágán, amiből előtte is le tudtál volna craftolni legalább 20 darabot. Külön ízt ad, amikor a Grandmaster gearnél, vagy mi a péknél történik, ahol aztán tényleg minden méregdrága. :falbav:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27692 2018.03.11. 17:46

Dühömben vettem egy Last Guardian-t. Most már teljes az exkluzív kollekció, legalábbis minden megvan, ami nekem ér valamit.

Így nézünk ki:

sdadade33333333333.jpg


Mínusz ugye az UC4+DLC. :vomit:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27693 2018.03.11. 18:43

DanielT írta:Dühömben vettem egy Last Guardian-t.
RIP PS4 :D Akkora szart még nem láttál, mint az. Na majd most fogsz... Vettél volna helyette SotC riméket. Az legalább fasza. Oké, halálra nyomtuk, ez nálam is rányomta a bélyeget, de még mindig csilliárdszor jobb élmény, az az idegesítő fos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27694 2018.03.11. 18:55

Moby írta:RIP PS4 :D Akkora szart még nem láttál, mint az. Na majd most fogsz... Vettél volna helyette SotC riméket. Az legalább fasza. Oké, halálra nyomtuk, ez nálam is rányomta a bélyeget, de még mindig csilliárdszor jobb élmény, az az idegesítő fos.
Nekem is megvannak az aggályaim, de Deep biztosított róla, hogy KIVÁLÓ cucc. :wow2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27695 2018.03.11. 19:20

DanielT írta:Nekem is megvannak az aggályaim, de Deep biztosított róla, hogy KIVÁLÓ cucc. :wow2:
Ez nézőpont kérdése. Ha pl. ellenállhatatlan vággyal élsz az irányban, hogy kölyökmacskákat élve boncolj, akkor ez a játék meg fog erősíteni abban: a helyes úton jársz! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27696 2018.03.11. 19:32

Moby írta:Ez nézőpont kérdése. Ha pl. ellenállhatatlan vággyal élsz az irányban, hogy kölyökmacskákat élve boncolj, akkor ez a játék meg fog erősíteni abban: a helyes úton jársz! :banplz:
Figyelj, én PS4 fanboj vagyok, embrészelek mindent! Most pl az Ordert imádom. BTW meglepően jó benne a gunplay, a hangok stb. Most pl megkaptam ezt a thermite fegyvert és esküszöm nem tudom mikor volt ennyire satisfying használni valamit... ötletes, baromi hatásos és állat jól néz ki.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27697 2018.03.11. 19:34

DanielT írta:Figyelj, én PS4 fanboj vagyok, embrészelek mindent! Most pl az Ordert imádom. BTW meglepően jó benne a gunplay, a hangok stb. Most pl megkaptam ezt a thermite fegyvert és esküszöm nem tudom mikor volt ennyire satisfying használni valamit... ötletes, baromi hatásos és állat jól néz ki.
Na, há ezzel meg lesz tesztölve az a fanboyság, ezt garantálom neked :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27698 2018.03.11. 19:38

DanielT írta:Figyelj, én PS4 fanboj vagyok, embrészelek mindent! Most pl az Ordert imádom. BTW meglepően jó benne a gunplay, a hangok stb. Most pl megkaptam ezt a thermite fegyvert és esküszöm nem tudom mikor volt ennyire satisfying használni valamit... ötletes, baromi hatásos és állat jól néz ki.
jo az Order, csak epp nincs vege... ott allsz majd es vao, kliffhendzsör! es tudod, hogy sohasemnemlesz fojtatas. fakje... (nem szemétség szpojlerezes volt ez itten, hanem megproballak felkesziteni, hogy ne üsd kette a fasza plazmacseket)

Guardian: en is megvettem. imadom az ICO Team cuccokat, vartam ezt is nagyon, imadom az allatkat benne, de par ora utan abbahagytam es nem erzek ra kesztetest, hogy folytassam, olyan iszonyat tetves mocskos rohadt genny kamera (es ugy altalaban iranyitas) van benne, hogy nem birom felfogni ki bolinthatott ra az egeszre. meg most generacion belül oda kene adni Bluepoint-eknak, hogy basszanak vele valamit. elöszöris 60 frem (mert semmi nem indokolja a 30-at, amit csak a PRÖ tud keservesen tartani... naggyabol) és jo iranyitas. tudnam zabalni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27699 2018.03.11. 19:51

SlickAdam írta:jo az Order, csak epp nincs vege... ott allsz majd es vao, kliffhendzsör! es tudod, hogy sohasemnemlesz fojtatas. fakje... (nem szemétség szpojlerezes volt ez itten, hanem megproballak felkesziteni, hogy ne üsd kette a fasza plazmacseket)

Guardian: en is megvettem. imadom az ICO Team cuccokat, vartam ezt is nagyon, imadom az allatkat benne, de par ora utan abbahagytam es nem erzek ra kesztetest, hogy folytassam, olyan iszonyat tetves mocskos rohadt genny kamera (es ugy altalaban iranyitas) van benne, hogy nem birom felfogni ki bolinthatott ra az egeszre. meg most generacion belül oda kene adni Bluepoint-eknak, hogy basszanak vele valamit. elöszöris 60 frem (mert semmi nem indokolja a 30-at, amit csak a PRÖ tud keservesen tartani... naggyabol) és jo iranyitas. tudnam zabalni.
Szerintem tökéletes oktatóanyag arról, hogyan lehet olyan reménytelenül elbaszni egy videójátékban az irányítást, hogy a játékos már ne tartsa elképzelhetőnek azt sem, hogy ilyet meg lehet oldani jól is. A kamerakezelésben meg a Team Ico mindig is gecijó volt, meg úgy egyáltalán az egy olyan terület, ami gecijól megy a japánoknak :DD
Avatar
deep

Hozzászólás #27700 2018.03.11. 19:56

SlickAdam írta:jo az Order, csak epp nincs vege... ott allsz majd es vao, kliffhendzsör! es tudod, hogy sohasemnemlesz fojtatas. fakje... (nem szemétség szpojlerezes volt ez itten, hanem megproballak felkesziteni, hogy ne üsd kette a fasza plazmacseket)

Guardian: en is megvettem. imadom az ICO Team cuccokat, vartam ezt is nagyon, imadom az allatkat benne, de par ora utan abbahagytam es nem erzek ra kesztetest, hogy folytassam, olyan iszonyat tetves mocskos rohadt genny kamera (es ugy altalaban iranyitas) van benne, hogy nem birom felfogni ki bolinthatott ra az egeszre. meg most generacion belül oda kene adni Bluepoint-eknak, hogy basszanak vele valamit. elöszöris 60 frem (mert semmi nem indokolja a 30-at, amit csak a PRÖ tud keservesen tartani... naggyabol) és jo iranyitas. tudnam zabalni.
Én egyáltalán semmit nem vártam tőle, az ICO-t én nem bírtam fél ótánál tovább anno, oké a colossus-t végignyomtam PS2-n, de nem lett nálam instant klasszikus. Ahogy a Guardian se, de ennek van egy olyan hangulata, ami iszonyúan behúzott. Nagyon különleges cucc és a végére komoly érzelmeket váltott ki belőlem, amit nagyon kevés játék tudott valaha is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27701 2018.03.11. 20:02

deep írta:Én egyáltalán semmit nem vártam tőle, az ICO-t én nem bírtam fél ótánál tovább anno, oké a colossus-t végignyomtam PS2-n, de nem lett nálam instant klasszikus. Ahogy a Guardian se, de ennek van egy olyan hangulata, ami iszonyúan behúzott. Nagyon különleges cucc és a végére komoly érzelmeket váltott ki belőlem, amit nagyon kevés játék tudott valaha is.
mar a nyito jelenetnel megtaccsingolta a lelkemet. hangulat, latvany, ... ezek rendben vannak. de rendesen FÁJ, ahogy iranyitom. pedig nem vagyok egy futóbolond, akinek sittysutty akcio kell, nem erröl van szo. de az milyen mar, hogy hallok valamit, kamerat forgatom, hogy felnezzek, nagynehezen összejön, figyelnem mi törtenik, de visszaforog magatol alap pozicioba az a szemet. hat mi ez istenem?! FOS. az.
lenyomom, mert erdekel mi lesz a madárkutyokaval (egyemmeeeeeg!). de eröt kell meriteni hozza. ez a haboru, nem a CoD, faszom...
Avatar
deep

Hozzászólás #27702 2018.03.11. 20:09

SlickAdam írta:mar a nyito jelenetnel megtaccsingolta a lelkemet. hangulat, latvany, ... ezek rendben vannak. de rendesen FÁJ, ahogy iranyitom. pedig nem vagyok egy futóbolond, akinek sittysutty akcio kell, nem erröl van szo. de az milyen mar, hogy hallok valamit, kamerat forgatom, hogy felnezzek, nagynehezen összejön, figyelnem mi törtenik, de visszaforog magatol alap pozicioba az a szemet. hat mi ez istenem?! FOS. az.
lenyomom, mert erdekel mi lesz a madárkutyokaval (egyemmeeeeeg!). de eröt kell meriteni hozza. ez a haboru, nem a CoD, faszom...
Szerintem ezt a kamera dolgot kipecselték belőle, mert ilyesmire nem emlékszem. Semmi problémám nem volt kamera ügyben.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27703 2018.03.11. 20:11

deep írta:Szerintem ezt a kamera dolgot kipecselték belőle, mert ilyesmire nem emlékszem. Semmi problémám nem volt kamera ügyben.
par hete nyomtam. lehet nem akartal nezelödni, vagy nemtom, passz.

na majd meglatjuk Dani mit szol hozza. lehet jobb lenne, ha te nyomnad le neki :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27704 2018.03.11. 20:20

Na elindítom gyorsan és belepillantok. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27705 2018.03.11. 21:07

Megvolt. Hát igen, látom miről van szó... :D Viszont az irányítás többi aspektusa sem semmi... kezdve a gombkiosztással. Vagy azzal, hogy valószínűleg ennek egyenes folyományaként minden interakciós lehetőségnél kiírja, hogy mit kéne nyomni a kontrolleren, mint valami végtelen tutorial.
Avatar
deep

Hozzászólás #27706 2018.03.11. 21:42

DanielT írta:minden interakciós lehetőségnél kiírja, hogy mit kéne nyomni a kontrolleren, mint valami végtelen tutorial.
Jó, ez tényleg agyfasz. Nem hittem el, hogy nem lehet kikapcsolni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27707 2018.03.12. 07:46

Szépen halad a "Minden HD Remaster" projekt.

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #27708 2018.03.12. 09:33

DanielT írta:Szépen halad a "Minden HD Remaster" projekt.
RDR-nek valamikor neki kellene ülnöm már komolyabban.
Avatar
arty

Hozzászólás #27709 2018.03.12. 11:19

Botond írta:RDR-nek valamikor neki kellene ülnöm már komolyabban.
még adj neki kis időt, hátha belepeccselik az X enhancementeket és nativ 4k-ban tolhatod egy oneX-en (viccnélkül - ha már eddig kibírtad...!)
Avatar
arty

Hozzászólás #27710 2018.03.12. 11:22

DanielT írta:Megvolt. Hát igen, látom miről van szó... :D Viszont az irányítás többi aspektusa sem semmi... kezdve a gombkiosztással. Vagy azzal, hogy valószínűleg ennek egyenes folyományaként minden interakciós lehetőségnél kiírja, hogy mit kéne nyomni a kontrolleren, mint valami végtelen tutorial.
az a kiosztás :( mivel képtelen voltam énis egyben letolni a foskamera-fosfrém-nemműködikazállatka háromszög okán, minden egyes alkalommal újra kellett tanulnom mindent. kretén japók burokban éltek az elmult 10 évben, nem tudjuk mire mit "szokás" tenni :( szal nekem a hud-tutorial jól jött :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27711 2018.03.12. 11:32

arty írta:az a kiosztás :( mivel képtelen voltam énis egyben letolni a foskamera-fosfrém-nemműködikazállatka háromszög okán, minden egyes alkalommal újra kellett tanulnom mindent. kretén japók burokban éltek az elmult 10 évben, nem tudjuk mire mit "szokás" tenni :( szal nekem a hud-tutorial jól jött :)
Legalább át lehetne konfigolni... de azt a times new romannal összegányolt "menüt" elnézve, a PS7-es huszadik remasternél várhatjuk esetleg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27712 2018.03.12. 12:16

arty írta:még adj neki kis időt, hátha belepeccselik az X enhancementeket és nativ 4k-ban tolhatod egy oneX-en (viccnélkül - ha már eddig kibírtad...!)
Én a one-t elengedtem. Múlt héten is amikor a lányom előállt, hogy neki a sulibálon a just dance 2018ból a nemtom melyik számot kell táncolnia, és vegyem meg, és gyakorol, akkor is végigpörgettem magamban, hogy veszek egy x1x-et meg kinectet meg adaptert és az jó lesz, de nem. Van rá max 8 kinectes cím, aminek a 2/3-a just dance... A f@szt, jó lesz a 360 amíg abból ki nem jön a gőz. Kb semmi más nem megy a kinectes címeken kívül, kinect adventures hiánya pl szerintem azonnali lázadást jelentene az aprónéptől. Rohadjon rájuk a cucc, és dögöljenek megfele vele. Arról nem is beszélve, hogy az embernek legyenek elvei, egyik topiklakónk ki is fejtette korábban, hogy nem vagyunk mi állatok, hogy 30 frémezzünk!
Avatar
arty

Hozzászólás #27713 2018.03.12. 12:57

Botond írta:Én a one-t elengedtem. Múlt héten is amikor a lányom előállt, hogy neki a sulibálon a just dance 2018ból a nemtom melyik számot kell táncolnia, és vegyem meg, és gyakorol, akkor is végigpörgettem magamban, hogy veszek egy x1x-et meg kinectet meg adaptert és az jó lesz, de nem. Van rá max 8 kinectes cím, aminek a 2/3-a just dance... A f@szt, jó lesz a 360 amíg abból ki nem jön a gőz. Kb semmi más nem megy a kinectes címeken kívül, kinect adventures hiánya pl szerintem azonnali lázadást jelentene az aprónéptől. Rohadjon rájuk a cucc, és dögöljenek megfele vele. Arról nem is beszélve, hogy az embernek legyenek elvei, egyik topiklakónk ki is fejtette korábban, hogy nem vagyunk mi állatok, hogy 30 frémezzünk!
van adventures és kungfu és fruitninja és még 1-2 jópofa gyerekcucc (értsd: 6-7 évesnek MAX)
és persze a justdancek.
ÉS erre jönne még rá az RDR4k (forzahorizont se néznéd meg 4k-ban? az má' van!)
30on túl kell lépni, de menni fog hidd el, hiszen eddig is ment (nekedis) :P
Avatar
Botond

Hozzászólás #27714 2018.03.12. 13:10

arty írta:van adventures és kungfu és fruitninja és még 1-2 jópofa gyerekcucc (értsd: 6-7 évesnek MAX)
és persze a justdancek.
ÉS erre jönne még rá az RDR4k (forzahorizont se néznéd meg 4k-ban? az má' van!)
30on túl kell lépni, de menni fog hidd el, hiszen eddig is ment (nekedis) :P
Kevés, 360ra háromtucatnyi kiddie cuccom van 7-12 éves korosztálynak, azokat végig akarom élvezni a kölykökkel, ahogy belenőnek, x1en ez nincs meg. 4k-ba forzázni meg tudok újabb hw vásárlása nélkül is akár 24 colon, akár 55 colon, ahhoz meg kutyakevés még az x1x is, hogy felvegye a lépést a pcvel. Tegnap is kiraktam ac:syndicatet a tvre két mozdulattal, és ment a babzsák géming (kanapé 5-6 méterre van a tvtől megint, mert hát kell a hely, hogy lehessen a kinect előtt ugrálni négyen is :D). Nem veszek HW-t hogy gyengébb minőséget kapjak. Majd ha 12 lesz a gyerek akkor kap egy aktuális konzolt, ha az lesz az olcsóbb alternatívája egy pcnek, de nekem mindig is ott lesz az épített asztali cuccz. Szóval x1 kimarad. PS4 is, switchen gondolkozok továbbra is, de így is nagyon elkapta a gépszíj a kicsiket, lehet egyelőre nem adok nekik olyasmit ami előtt nem kell mozogni, mint a kinect előtt, hogy aktív időtöltés legyen a géming egyelőre, ne kockulás, fogyasszon, ne hízlaljon a dolog, hogy amikor elfáradnak az ugrálásban, akkor a legozás legyen a chillezés, és ne egy 10 órás minecraftparti...
Avatar
arty

Hozzászólás #27715 2018.03.12. 13:31

xbox one x mellett xbox one s-be is jön a freesync (freesync over hdmi). hozzávaló tvtech: NINCS.

szuper :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #27716 2018.03.12. 13:33

Botond írta:Kevés, 360ra háromtucatnyi kiddie cuccom van 7-12 éves korosztálynak, azokat végig akarom élvezni a kölykökkel, ahogy belenőnek, x1en ez nincs meg. 4k-ba forzázni meg tudok újabb hw vásárlása nélkül is akár 24 colon, akár 55 colon, ahhoz meg kutyakevés még az x1x is, hogy felvegye a lépést a pcvel. Tegnap is kiraktam ac:syndicatet a tvre két mozdulattal, és ment a babzsák géming (kanapé 5-6 méterre van a tvtől megint, mert hát kell a hely, hogy lehessen a kinect előtt ugrálni négyen is :D). Nem veszek HW-t hogy gyengébb minőséget kapjak. Majd ha 12 lesz a gyerek akkor kap egy aktuális konzolt, ha az lesz az olcsóbb alternatívája egy pcnek, de nekem mindig is ott lesz az épített asztali cuccz. Szóval x1 kimarad. PS4 is, switchen gondolkozok továbbra is, de így is nagyon elkapta a gépszíj a kicsiket, lehet egyelőre nem adok nekik olyasmit ami előtt nem kell mozogni, mint a kinect előtt, hogy aktív időtöltés legyen a géming egyelőre, ne kockulás, fogyasszon, ne hízlaljon a dolog, hogy amikor elfáradnak az ugrálásban, akkor a legozás legyen a chillezés, és ne egy 10 órás minecraftparti...
jaigen, minecraft 4-player-splitscreen is csak one-on van :P
(gépszíj enyémeket is nagyon elkapta, egyelőre nem is tudom, hogy mit kezdjek vele :( hétköznap oké, akkor kapnak egy korlátot, könnyebb is a kevés szabadidő miatt tartani, de hétvégén........)
Avatar
Botond

Hozzászólás #27717 2018.03.12. 13:40

arty írta:jaigen, minecraft 4-player-splitscreen is csak one-on van :P
(gépszíj enyémeket is nagyon elkapta, egyelőre nem is tudom, hogy mit kezdjek vele :( hétköznap oké, akkor kapnak egy korlátot, könnyebb is a kevés szabadidő miatt tartani, de hétvégén........)
Tablet lement nullára, telefon is, xbox van, de csak hétvégén és csak kinect. Fizikai korlát van, max két óra ugrálás után kivannak és mennek rendeset játszani, vagy társasozunk.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27718 2018.03.12. 13:41

arty írta:xbox one x mellett xbox one s-be is jön a freesync (freesync over hdmi). hozzávaló tvtech: NINCS.

szuper :taps:
1440p támogatás is jön, na olyan tv sincs. Ez a monitoron konzolozó közönségnek szól mindkettő. Látod, látod, csak jó befektetés volt a freesynces uhd monitor. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #27719 2018.03.12. 16:08

Botond írta:Tablet lement nullára, telefon is, xbox van, de csak hétvégén és csak kinect. Fizikai korlát van, max két óra ugrálás után kivannak és mennek rendeset játszani, vagy társasozunk.
tablet valóban kevesebbet pörög már, csakhogy:
lányom pécégémer (sims3, esetleg sims4 vagy valami böngészős sz*r), fiam meg állandóan jönne co-op-ozni, valamit/bármit, de zabálja a ratchetet is, raymant is és tegnap a Knack1-be tettünk jósok órát
Knack egyébként sose érdekelt igazán, még annyira akkor se, miután moby dícsérte... de most ingyé' hozzámvágták, belenéztünk és wow! élvezetes benne a csépelés, jól is néz ki, coop is, kölök is tudja nyomni, el is hangzott tegnap, hogy "ez még a Ratchetnél is jobb" (fiamtól, én majd a végén mondok ítéletet)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27720 2018.03.12. 18:20

Új Valve játék. 76 ezer dislike-nál jár, szóval úgy tűnik nem egy kibaszott trading kártyajátékra vágyott a nép.

https://youtu.be/DA5mY8XqrHU

Vissza: “Leáldozott.hu”