A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Necro

Hozzászólás #27581 2018.03.08. 09:14

Ez az új (asszem rise of) Tomb Raider hol helyezkedik el a régi TR és a nongame unchartedek között?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27582 2018.03.08. 09:57

Necro írta:Ez az új (asszem rise of) Tomb Raider hol helyezkedik el a régi TR és a nongame unchartedek között?
nagyon közel az unchartedekhez
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27583 2018.03.08. 10:10

Boldog nőnapot a Leáld minden érintett tagjának!

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27584 2018.03.08. 10:11

SlickAdam írta:nagyon közel az unchartedekhez
Unchartedebb az összesnél, csak a sztori nyilván sehol nincs, plusz a környezet maga a latyakos pokol.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27585 2018.03.08. 10:54

arty írta:40 vagyok és az elmúlt hetek (talán már hónapok is?) nálam is erről (is) szóltak :/ sajna nekem a nehézséget az adja, hogy
1.) a majdan kirepülő kölkök elviszik a forrásaimat, tehát 8-15 év múlva a nem munkajövedelmeim beleállnak a földbe (nem teljesen, de na)
2.) 8-15 év kihagyás után nem tudnék újra elhelyezkedni, az eladható tudásom áll bele a földbe (IT)
3.) szal arra jutottam én is: na még öt év... ;) de az a para, hogy még 5 év múlva is még öt év lesz a duma, nyilván :(
Midlife krízis! Az orvos is azt írja fel migrén ellen! :(
Avatar
Necro

Hozzászólás #27586 2018.03.08. 10:54

DanielT írta:Unchartedebb az összesnél, csak a sztori nyilván sehol nincs, plusz a környezet maga a latyakos pokol.
Köszi, akkor avoid. (NeoGAF-os screenshot topik hozta meg hozzá a kedvem). HC-bb TR készült az elmúlt 10 évben?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27587 2018.03.08. 10:57

Necro írta:Köszi, akkor avoid. (NeoGAF-os screenshot topik hozta meg hozzá a kedvem). HC-bb TR készült az elmúlt 10 évben?
Az Underworld még épp belefér a range-be. :) Anniversary már elmúlt 10, de ezeknél jobbat valszeg nem találsz.
Avatar
arty

Hozzászólás #27588 2018.03.08. 11:36

DanielT írta:Az Underworld még épp belefér a range-be. :) Anniversary már elmúlt 10, de ezeknél jobbat valszeg nem találsz.
viszont nehézségben anniversary>underworld, grafban fordítva... nehéz kérdés ;)
Avatar
Moby

Hozzászólás #27589 2018.03.08. 11:57

arty írta:40 vagyok és az elmúlt hetek (talán már hónapok is?) nálam is erről (is) szóltak :/ sajna nekem a nehézséget az adja, hogy
1.) a majdan kirepülő kölkök elviszik a forrásaimat, tehát 8-15 év múlva a nem munkajövedelmeim beleállnak a földbe (nem teljesen, de na)
2.) 8-15 év kihagyás után nem tudnék újra elhelyezkedni, az eladható tudásom áll bele a földbe (IT)
3.) szal arra jutottam én is: na még öt év... ;) de az a para, hogy még 5 év múlva is még öt év lesz a duma, nyilván :(
Nálam ilyenek sosem voltak. Nagyon régóta pontosan tudom, hogy halálomig kell gürizzek. Egyszerű matek ez. Évi 5 misi a rezsi, meg az ezaz. Ebből még nem vettem játékok, nem mentek a gyerekek egyetemre, nem vettünk autót, nem mentünk nyaralni. Faszra sem mentünk, nem haltunk éhen, meg van hova hazamenni. Ha 20 évre számolok IS 100 misi.
Nincs 100 misim sajna. Lehet, hogy a huszas sem hátra, de ha van, akkor abban ettől többre van igényem, minthogy parizert toljak a pofámba, és el tudjak ballagni a csekkel a postára (ahova évek óta nem járok, de ez most a mese szempontjából mindegy). És még arra sincs meg a keret.
Szal halálomig fogok gürizni. Meg tik is. De persze ábrándozni fasza dolog.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27590 2018.03.08. 12:04

Moby írta:Nálam ilyenek sosem voltak. Nagyon régóta pontosan tudom, hogy halálomig kell gürizzek. Egyszerű matek ez. Évi 5 misi a rezsi, meg az ezaz. Ebből még nem vettem játékok, nem mentek a gyerekek egyetemre, nem vettünk autót, nem mentünk nyaralni. Faszra sem mentünk, nem haltunk éhen, meg van hova hazamenni. Ha 20 évre számolok IS 100 misi.
Nincs 100 misim sajna. Lehet, hogy a huszas sem hátra, de ha van, akkor abban ettől többre van igényem, minthogy parizert toljak a pofámba, és el tudjak ballagni a csekkel a postára (ahova évek óta nem járok, de ez most a mese szempontjából mindegy). És még arra sincs meg a keret.
Szal halálomig fogok gürizni. Meg tik is. De persze ábrándozni fasza dolog.
Kösz, ez kellett egy hat munkanapos hétbe bele, hogy végképp lehúzd a hangulatot! :eljen:
:nevetes1:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27591 2018.03.08. 12:07

Botond írta:Kösz, ez kellett egy hat munkanapos hétbe bele, hogy végképp lehúzd a hangulatot! :eljen:
:nevetes1:
Nyugi, jövő héten meg benyögi, hogy nyugdíjba ment. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27592 2018.03.08. 12:15

Kurvajó, hogy az ÖSSZES új Droidos telefonon ott van az iPhone X féle felső bevágás. És persze a csodás 18:9 képernyő.

ATOMOT a bolygóra. Most. És akkor a nyugdíjjal se kell foglalkozni.

Egy az ezerből:
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #27593 2018.03.08. 12:16

Botond írta:Kösz, ez kellett egy hat munkanapos hétbe bele, hogy végképp lehúzd a hangulatot! :eljen:
:nevetes1:
Na nekem az arculbaszó valóság az nem az, amikor tudom mi várható, hanem a lehetősége, hogy esetleg már az sincs. És nyilván kerülöm is minden ez irányú közvetlen tapasztalást. Na nem mintha nem lennék elég öreg hozzá, hogy tudjam az élet egy véges mértékegység, de nem gondolok vele napi szinten. Az, hogy a korábban linkelt posztom már magamra nézve sincs érvényben, abban igen nagy szerepe volt annak, hogy Totti eltávozott közülünk. De egyáltalán, az időhiány is eléggé felértékeli ezeket a pár órákat, meg egyáltalán a hobbimat. Ha nyugdíjaznám magam, szerintem egy fél év múlva már nem játszanék semmivel. Én sajnos ilyen vagyok: amiért nem küzdök, ami könnyen jön, ami lepottyan, az értéktelen, és leszarom.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27594 2018.03.08. 12:20

DanielT írta:Kurvajó, hogy az ÖSSZES új Droidos telefonon ott van az iPhone X féle felső bevágás. És persze a csodás 18:9 képernyő.

ATOMOT a bolygóra. Most. És akkor a nyugdíjjal se kell foglalkozni.
Szerintem ez sohasem ment másképp. Ha túl hülye vagy, hogy önálló gondolatod legyen, akkor a szomszédról a szar megoldást is le fogod másolni. Ebben nem a kínai gyártók felelősek, hanem az, hogy miként lehet valaki továbbra is trendszetter szerepben az, aki ilyen fosokat pakol le az asztalra.

Egyébként az új ipademet nagyon szeretem, és jó terméknek tartom.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27595 2018.03.08. 12:29

DanielT írta:Kurvajó, hogy az ÖSSZES új Droidos telefonon ott van az iPhone X féle felső bevágás. És persze a csodás 18:9 képernyő.

ATOMOT a bolygóra. Most. És akkor a nyugdíjjal se kell foglalkozni.

Egy az ezerből:
Kép
meg vagyunk lepödve? iPhone 1 ota a masolas megy. lehet nem is lennenek ilyen keszülekek Mr. Dzsábz nelkül. bizarr gondolat, de siman elkepzelhetö. otvar copy cat óvoda az egesz iparag.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27596 2018.03.08. 12:35

SlickAdam írta:meg vagyunk lepödve? iPhone 1 ota a masolas megy. lehet nem is lennenek ilyen keszülekek Mr. Dzsábz nelkül. bizarr gondolat, de siman elkepzelhetö. otvar copy cat óvoda az egesz iparag.
Az utóbbi 4 évben már lelépték az iphone-t mint a fost, minden tekintetben túlhaladtak rajta a konkurensek. És most megint mennek utánuk, mint a birkák. A notebookoknál ugyanez van, a hulladék Mac-ek áldozata már a Thinkpad széria is. Elvették a dedikált gombokat, nincs hátsó in/output, minden oldalt jön ki, mint a hányás.

ATOMOT!!!!!!!!!!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27597 2018.03.08. 13:18

DanielT írta:Kurvajó, hogy az ÖSSZES új Droidos telefonon ott van az iPhone X féle felső bevágás. És persze a csodás 18:9 képernyő.
ATOMOT a bolygóra. Most. És akkor a nyugdíjjal se kell foglalkozni.
Én is ezen szörnyülködtem. Ennyire nem lehetnek idióták. :wilting:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27598 2018.03.08. 13:26

DanielT írta:ATOMOT!!!!!!!!!!
Ottvannak mindenütt! :nezze: Minek még? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27599 2018.03.08. 13:30

Moby írta:Na nekem az arculbaszó valóság az nem az, amikor tudom mi várható, hanem a lehetősége, hogy esetleg már az sincs. És nyilván kerülöm is minden ez irányú közvetlen tapasztalást. Na nem mintha nem lennék elég öreg hozzá, hogy tudjam az élet egy véges mértékegység, de nem gondolok vele napi szinten. Az, hogy a korábban linkelt posztom már magamra nézve sincs érvényben, abban igen nagy szerepe volt annak, hogy Totti eltávozott közülünk. De egyáltalán, az időhiány is eléggé felértékeli ezeket a pár órákat, meg egyáltalán a hobbimat. Ha nyugdíjaznám magam, szerintem egy fél év múlva már nem játszanék semmivel. Én sajnos ilyen vagyok: amiért nem küzdök, ami könnyen jön, ami lepottyan, az értéktelen, és leszarom.
Totti eltávozása miben változtatta a preferenciád? Azt a részt nem teljesen értem. Az világos (talán), hogy a pc azért ment, és éred be kevesebbel is (szigorúan technikailag), de nem látom a logikai összefüggést.
Az élet/egészség meg az egyetlen véges erőforrás, szóval ja, annak az optimális kihasználására kell optimalizálni, minden más kb végtelen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27600 2018.03.08. 13:32

DanielT írta:Kurvajó, hogy az ÖSSZES új Droidos telefonon ott van az iPhone X féle felső bevágás. És persze a csodás 18:9 képernyő.

ATOMOT a bolygóra. Most. És akkor a nyugdíjjal se kell foglalkozni.
Én izgatottan várom az idei szifont, ha végre kap egy lumia950esnél jobb kamerát, akkor váltok, elhagyom a winmobile platformot. Meg az idei ájpedet is, a két évvel ezelőtti 9,7 colost ideje 10,5esre váltani, hogy jobban bírja a civ6ot. Na nem mintha nem futna hibátlanul azon is, de mégiscsak na, tartani kell a lépést a világgal.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27601 2018.03.08. 13:56

Botond írta:Totti eltávozása miben változtatta a preferenciád? Azt a részt nem teljesen értem. Az világos (talán), hogy a pc azért ment, és éred be kevesebbel is (szigorúan technikailag), de nem látom a logikai összefüggést.
Az élet/egészség meg az egyetlen véges erőforrás, szóval ja, annak az optimális kihasználására kell optimalizálni, minden más kb végtelen.
Nem volt messze nekem akkora probléma korábban sem, hogy mi hogy fut, mint amekkorát gyártottam belőle. Nem is lehetett, ha százórűkat öltem BB-kbe és hasonlókba. Bírom a pécé építgetést, fasza cuccokat vásárolgatni, de ez egy költséges hobbi, aminek a végeredménye kevésbé fontos nekem, mint amivel előállítom. Eljátszok én akármivel, kurvára nem ezen múlik a szórakozásom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27602 2018.03.08. 14:03

Moby írta:Nem volt messze nekem akkora probléma korábban sem, hogy mi hogy fut, mint amekkorát gyártottam belőle. Nem is lehetett, ha százórűkat öltem BB-kbe és hasonlókba. Bírom a pécé építgetést, fasza cuccokat vásárolgatni, de ez egy költséges hobbi, aminek a végeredménye kevésbé fontos nekem, mint amivel előállítom. Eljátszok én akármivel, kurvára nem ezen múlik a szórakozásom.
Ez tényleg erős kontraszt ahhoz képest, hogy a FH3 néha bereccent 58ra az 1070esen és majdnem megvakultál ettől állásponthoz képest. :) Akkor a topikba kezdenek kisebbségbe kerülni a Jedisták a Tottistákkal szemben. És a frakcióharc megy tovább! :vigyor5:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27603 2018.03.08. 14:10

Botond írta:Ez tényleg erős kontraszt ahhoz képest, hogy a FH3 néha bereccent 58ra az 1070esen és majdnem megvakultál ettől állásponthoz képest. :) Akkor a topikba kezdenek kisebbségbe kerülni a Jedisták a Tottistákkal szemben. És a frakcióharc megy tovább! :vigyor5:

Ja. Megőrültem tőle, hogy mindenkinél megy 60-al, csak nálam nem. Mindeközben ricegve belevertünk a gyerekkel százórákat.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27604 2018.03.08. 14:26

Moby írta:Nem volt messze nekem akkora probléma korábban sem, hogy mi hogy fut, mint amekkorát gyártottam belőle. Nem is lehetett, ha százórűkat öltem BB-kbe és hasonlókba. Bírom a pécé építgetést, fasza cuccokat vásárolgatni, de ez egy költséges hobbi, aminek a végeredménye kevésbé fontos nekem, mint amivel előállítom. Eljátszok én akármivel, kurvára nem ezen múlik a szórakozásom.
a megspórolt százezrek meg mehettek a vrba, win - win :taps:
Avatar
arty

Hozzászólás #27605 2018.03.08. 14:30

DanielT írta:Kurvajó, hogy az ÖSSZES új Droidos telefonon ott van az iPhone X féle felső bevágás. És persze a csodás 18:9 képernyő.
ATOMOT a bolygóra. Most. És akkor a nyugdíjjal se kell foglalkozni.
Egy az ezerből:
Kép
ez pont nem a 19.5:1-es?
hajlitható oled kell és a karomra csapom, mint egy órát.... 'szomba :(

(a mostmár mindkét végén törött képű nexus6om mögül ez pláne durva - valamit NAGYON kéne vennem, de mit?! o+o még talán, de egy rendes 6"-ra má' tényleg semmi reményem :( nincs választék! )
Avatar
arty

Hozzászólás #27606 2018.03.08. 14:50

Moby írta:Nálam ilyenek sosem voltak. Nagyon régóta pontosan tudom, hogy halálomig kell gürizzek. Egyszerű matek ez. Évi 5 misi a rezsi, meg az ezaz. Ebből még nem vettem játékok, nem mentek a gyerekek egyetemre, nem vettünk autót, nem mentünk nyaralni. Faszra sem mentünk, nem haltunk éhen, meg van hova hazamenni. Ha 20 évre számolok IS 100 misi.
Nincs 100 misim sajna. Lehet, hogy a huszas sem hátra, de ha van, akkor abban ettől többre van igényem, minthogy parizert toljak a pofámba, és el tudjak ballagni a csekkel a postára (ahova évek óta nem járok, de ez most a mese szempontjából mindegy). És még arra sincs meg a keret.
Szal halálomig fogok gürizni. Meg tik is. De persze ábrándozni fasza dolog.
de én nem fogok tudni a halálomig gürizni :( mire leszek én jó 6x/7x évesen? mert megérni én ezeket megakarnám! :)
nemrég váltottam melót MEGINT, de ez se SOKKAL jobb - ezért jár az agyam folyamatosan azon, hogy kéne/lehetne ezt az egészet megúszni.

bár én konkrét kiadás-bevétel számításokat nem csináltam, de volt nálunk egy befekt.tanácsadó, így pláne elkezdtem agyalni (NEM, NEM KÖTÖK UNIT LINKED BIZTOSÍTÁS-SZAROKAT NYUGI! ;) )
meg a mostani melóm is olyan, hogy most (vagy öt év mulva) vagy soha :D

de amugy igen, ez nagyrészt - nálam legalábbis - tényleg csak ábrándozás... és igen, főleg az időhiány indukálja.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27607 2018.03.08. 15:11

arty írta:ez pont nem a 19.5:1-es?
hajlitható oled kell és a karomra csapom, mint egy órát.... 'szomba :(

(a mostmár mindkét végén törött képű nexus6om mögül ez pláne durva - valamit NAGYON kéne vennem, de mit?! o+o még talán, de egy rendes 6"-ra má' tényleg semmi reményem :( nincs választék! )
Elfekvő készletről Mate 9. Persze nem fogsz venni, de majd 20 év múlva belátod a tévedést. :((
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27608 2018.03.08. 15:23

arty írta:nekem még sose merült le PONT ebéd előtt :( olyan bezzeg már volt, hogy az aktuális cod alatt lemerült a konti1, majd átállás után 20 perc múlva lemerült a konti2 is... (kímélendő az akkukat, NEM tartom őket folyamatosan 100-on valami dokkolóban)
vs.
vettem 25 perces ceruzaakku töltőt, de ceruzaakku van 4 kontrolleremben, távirányítókban, kapucsengőben, gyerekjátékokban... én vezetékről csak pléhsztésün előtt játszok :( anyádsony!
Nem PONT akkor kell lemerülni, hanem ha elmész ebédelni/vacsorázni/hosszabban telefonálni/leáldon sírni, PONT akkor rádugod a konzolra. Mire visszaérsz, nyertél 1-1,5 óra üzemidőt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27609 2018.03.08. 15:56

Micsu írta:a megspórolt százezrek meg mehettek a vrba, win - win :taps:
Annyira nem drága egy ilyen izé. PSVR-t utándavernek má hatvané.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27610 2018.03.08. 15:59

Én mondjuk a DS4 lemerüléssel nem vagyok földhöz vágva, mert mind a pc, mint a ps3 kényelmes távra van vezetékkel is, de ha tudom, hogy game night van, akkor nem olyan nagy cucc mindent feldugni töltőre egy pár órát.
Múlt szombaton vagy 2 órát voltak a DS4-ek töltőn (nyilván nem voltak 0-ra merítve, hanem 60-40% körül), és utána senkinek nem merült le este Sonic All-Star Racing, meg Fifa közben.
A Dualshock 3-ak akksi ideje, pedig boszorkányság, rohadt sokat bírnak. Ha meg megkotlik valamelyikben az akksi, lehet venni ebay-ről, meg amazonról cserét (az első DS3-am már 6 éves, de egyelőre nem látom, hogy drasztikusan kevesebbet bírna). Az elemet inkább meghagyom a dínós magnóba a kölköknek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27611 2018.03.08. 16:02

Nekem a Pro-hoz kapott DS4 akksijával nincs bajom, sokkal jobbnak érzem mint az originált, amivel épphogy rá tudtam nyomni az aktuális firmware update okézásra, mielőtt fullról nullra merült volna. Ezzel mondjuk tökéletesen betöltötte a szerepét, amire 1 évig a gépet használtam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27612 2018.03.08. 16:13

Jaj de nagyon elbasztam én a DaS3 élményemet anno amikor kijött avval, hogy jó töményen végignyaltam mindent egyszuszra előtte...
Végigszaladtam az egészen, levágtam minden bosst, és közben utáltam az egész játékot. Most úgy mentem végig, hogy mindent bejártam, mindent felszedtem, mindent bejártam, mindenkit levágtam. Csodálatos. Persze kellett hozzá az is, hogy már hiányozzon a souls. Kurvára élvezem minden percét. És még hátravannak a DLC-k. :finom:
Avatar
arty

Hozzászólás #27613 2018.03.08. 16:22

DanielT írta:Elfekvő készletről Mate 9. Persze nem fogsz venni, de majd 20 év múlva belátod a tévedést. :((
majdnem hibátlan: ips! :( neeemakarok én má olyat.
Avatar
arty

Hozzászólás #27614 2018.03.08. 16:22

Zóanagyvarázsló írta:Nem PONT akkor kell lemerülni, hanem ha elmész ebédelni/vacsorázni/hosszabban telefonálni/leáldon sírni, PONT akkor rádugod a konzolra. Mire visszaérsz, nyertél 1-1,5 óra üzemidőt.
én a minél kevesebb töltési ciklusban hiszek (ha már nem tudom belőni, hogy 20-80% között legyen mindig a kontim)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27615 2018.03.08. 17:07

Moby írta:Jaj de nagyon elbasztam én a DaS3 élményemet anno amikor kijött avval, hogy jó töményen végignyaltam mindent egyszuszra előtte...
Végigszaladtam az egészen, levágtam minden bosst, és közben utáltam az egész játékot. Most úgy mentem végig, hogy mindent bejártam, mindent felszedtem, mindent bejártam, mindenkit levágtam. Csodálatos. Persze kellett hozzá az is, hogy már hiányozzon a souls. Kurvára élvezem minden percét. És még hátravannak a DLC-k. :finom:
Hát igen. Nem is értettem mi az az agymenésed akkoriban. Kurvajó lett a cucc.

Vagy csak a konzol kellett ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27616 2018.03.08. 18:04

arty írta:majdnem hibátlan: ips! :( neeemakarok én má olyat.
Mutass bármi mást, amiben kisebb kompromisszumot kell kötnöd!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27617 2018.03.08. 18:15

arty írta:én a minél kevesebb töltési ciklusban hiszek (ha már nem tudom belőni, hogy 20-80% között legyen mindig a kontim)
Azt, hogy te csinálod jól, az is bizonyítja, hogy szopásnak érzed a végeredményt. Nem tudsz hibázni, mission accomplished!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27618 2018.03.08. 18:17

benőmenő írta:Én mondjuk a DS4 lemerüléssel nem vagyok földhöz vágva, mert mind a pc, mint a ps3 kényelmes távra van vezetékkel is, de ha tudom, hogy game night van, akkor nem olyan nagy cucc mindent feldugni töltőre egy pár órát.
Múlt szombaton vagy 2 órát voltak a DS4-ek töltőn (nyilván nem voltak 0-ra merítve, hanem 60-40% körül), és utána senkinek nem merült le este Sonic All-Star Racing, meg Fifa közben.
A Dualshock 3-ak akksi ideje, pedig boszorkányság, rohadt sokat bírnak. Ha meg megkotlik valamelyikben az akksi, lehet venni ebay-ről, meg amazonról cserét (az első DS3-am már 6 éves, de egyelőre nem látom, hogy drasztikusan kevesebbet bírna). Az elemet inkább meghagyom a dínós magnóba a kölköknek.
Ja, a játéketap előtti feltöltés a másik trükk. Azért lehet tudni, ha lemerülés jönne közben, még akkor is, ha PS3-on nem jelzi ki a töltöttséget (mármint a DS4).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27619 2018.03.08. 18:56

Devil May Cry 1 HD ingyen? Vagy úgy, vagy 5 dolcsi.

Twitch prime akció

Van free prime trial, szal lehet, hogy tényleg ingyen be lehet rántani, aki sose volt még előfizető, nemtom.
Avatar
eje75

Hozzászólás #27620 2018.03.08. 19:31

Botond írta:Ez eszi az én lelkem is. Hetek óta azon gondolkozok, hogy csinálok egy osztást, hogy akkor ez a halom pénz ami itten van a kezem ügyében, plusz az a jövedelem ami akkor is megkeletkezik, ha a wc-kanapé-ágy háromszögből nem mozdulok ki se, az a várható élettartalmammal összevetve mekkora színvonalra elég, és húzok egy stoplosst a kizsegerelésemben, és azt mondom, hogy na ez mán elég, és csak a bohócságoknak élek úgy mint család (gyerekek), sport, kirándulás, hobbik (kiemelten géming), és szarok minden másra.
Ááááá, erre nekem esélyem nincs... a család (részben jogos) igényei felemésztik minden erőforrásom... 3 lakásom van, ebből 1-ben lakunk másik kettő albiban, ha be tudnék húzni egy negyediket ÉS kiköltöznék Pomázra anyósomék emeletes házába az egyik emeletbe, akkor nem kellene dolgoznom... de most fizetem ki a feleségem hitelét 11 milliót és most qwa nagy elszánásom van arra, hogy soha a büdös életbe nem fogok spórolni....for eva... de semmire... még egyszer nem gyűjtök semmire... faszom, eltartom a családom, majd a gyereknek nem kell dolgozni és kész... persze annyi a bevételem, hogy nem lesz egyszerű mindent felélni havonta, de nagyon fogok igyekezni :nyes: ... ha nem fog menni, akkor lízingelek valami jelenleg elérhetetlen autót, mondjuk valami BMW-t és annak fizetem a részletét, vagy nem tudom, leszarom.... de még egy lakást nem veszek a büdös életben...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27621 2018.03.08. 19:34

eje75 írta:Ááááá, erre nekem esélyem nincs... a család (részben jogos) igényei felemésztik minden erőforrásom... 3 lakásom van, ebből 1-ben lakunk másik kettő albiban, ha be tudnék húzni egy negyediket ÉS kiköltöznék Pomázra anyósomék emeletes házába az egyik emeletbe, akkor nem kellene dolgoznom... de most fizetem ki a feleségem hitelét 11 milliót és most qwa nagy elszánásom van arra, hogy soha a büdös életbe nem fogok spórolni....for eva... de semmire... még egyszer nem gyűjtök semmire... faszom, eltartom a családom, majd a gyereknek nem kell dolgozni és kész... persze annyi a bevételem, hogy nem lesz egyszerű mindent felélni havonta, de nagyon fogok igyekezni :nyes: ... ha nem fog menni, akkor lízingelek valami jelenleg elérhetetlen autót, mondjuk valami BMW-t és annak fizetem a részletét, vagy nem tudom, leszarom.... de még egy lakást nem veszek a büdös életben...
Nagyon izgulunk, hogy sikerüljön megoldani ezeket a problémákat! Szólj, ha segíthetünk valamiben! :banplz:
Avatar
eje75

Hozzászólás #27622 2018.03.08. 19:37

DanielT írta:Nagyon izgulunk, hogy sikerüljön megoldani ezeket a problémákat! Szólj, ha segíthetünk valamiben! :banplz:
Hát először is elmegyek a tengerhez..... így 42 évesen....akik látták már, azt mondják: szép... Én eddig csak a Járda szigeteken nyaraltam :wilting:
Avatar
eje75

Hozzászólás #27623 2018.03.08. 19:42

DanielT írta:Mindenkit megölök, aki ezt le meri írni. Nem leszek tekintettel se családra, se házikedvencre és lobogtathatod a rák ellenszerét is...

Csak a játéktól függ, hogy hangos, vagy nem. Az enyém is totálisan kussol pl Bloodborne, vagy GT alatt, meg csomószor. Viszont ahol meg van hajtva rendesen, pl unlockolt frémes Infamous, ami totál maxra csapja a gépet, ott nincs az az isten, hogy ne ordítson mindenkié, ugyanúgy. A Zero Dawn is fingatja rendesen.
Igazából arról van szó, hogy halk, inkább az szokatlan hogy nem süvít terhelés alatt, mint egy vadászgép... a régi PS4 az Infamous meg a Killzone alatt süvített, mint egy turbina... ez meg nem.... hallom persze, de csak alig hangosabb mint a PC-m.... vagy csak a fülem xar...
Avatar
Botond

Hozzászólás #27624 2018.03.08. 19:53

eje75 írta:Hát először is elmegyek a tengerhez..... így 42 évesen....akik látták már, azt mondják: szép... Én eddig csak a Járda szigeteken nyaraltam :wilting:
Ez azért szörnyű valahol, hogy úgy érted el az átlag fölötti szintet, hogy mindent, de tényleg mindent megvontál magadtól. Nem jó ez így. Utazz, de tényleg, hihetetlen élményekről maradsz le. És vidd a családot is, hadd szélesedjen a kölkök látásmódja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27625 2018.03.08. 20:00

eje75 írta:Igazából arról van szó, hogy halk, inkább az szokatlan hogy nem süvít terhelés alatt, mint egy vadászgép... a régi PS4 az Infamous meg a Killzone alatt süvített, mint egy turbina... ez meg nem.... hallom persze, de csak alig hangosabb mint a PC-m.... vagy csak a fülem xar...
Nekem ez a második kicsit talán hangosabb, mint az első volt, meg coil whineol, ami az elsőnél nem volt, de így is süketszoba az okádék slimemhez képest.
Avatar
eje75

Hozzászólás #27626 2018.03.08. 20:41

Botond írta:Ez azért szörnyű valahol, hogy úgy érted el az átlag fölötti szintet, hogy mindent, de tényleg mindent megvontál magadtól. Nem jó ez így. Utazz, de tényleg, hihetetlen élményekről maradsz le. És vidd a családot is, hadd szélesedjen a kölkök látásmódja.
Jaj, el ne hidd már: csak játszom az agyam... költői hatás fokozás :nyes: ...az eddig általam leírtak alapján úgy tűnik, hogy olyan ember lennék, aki bármit is megtagad magától?? A fenéket, egy hedonista g..ci vagyok :banplz: az egyetlen, amire az elmúlt években a bevételeink alatt költöttem, az az autó... megmondtam a feleségemnek, hogy amíg a harmadik lakás nem lesz kifizetve, marad a régi fozs... most márciusban törlesztek, aztán veszek valami újat .. nem, ami egyedül xar az életemben, hogy a sok pénzért rohadt sokat dolgozom, és ez valószínűleg (nem...TUTI BIZTOS!) jelentősen megrövidíti az életem... nyilván a halálos ágyamon már azt fogom gondolni, hogy inkább laktam volna valami lukban, de legalább még élhetnék... de hát ez van..Én választottam...mint a gaminget... az se tesz hozzá az élethez, csak elvesz... de most elég már ebből... Megyek HZD-ozni, mert qwa jó cucc... aki szeretné, hogy a kölköm látásmódja mégis szélesedjen, keresse fel a befektetési bankáromat, és az alapítványaim valamelyikén keresztül hozzá járulhat a szegény nyomorult életének jobbá tételéhez!! Előre is köszönöm mindenkinek, minden milliónak van helye!!!
Spoiler
Bőrülést, meg tetőablakot akar az asszony az új szekérbe :nyes:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27627 2018.03.08. 21:29

Ma sikerült vagy 5 órát zeldáznom a hallhatatlan konzolomon. Ez a játék éppen annyira visszahozza a kedvemet a médiumhoz, ahogy a Quantum Break elveszi. De nincs sok szabadidőm, lehet, hogy izzítom megint a QB-t, hogy ne játékra pazaroljam :kuss:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27628 2018.03.08. 21:55

Megyeget a San Andreas. Modok: SilentPatch, SkyGfx, Project2DFX, meg persze minden tökig csavarva, SGSSAA inspectorból.
Spoiler
PS2-es sárgahomályfilteres
gta_sa_2018_03_08_21_43_59_278.jpg

Default steril PC-s
gta_sa_2018_03_08_21_44_05_278.jpg

Nem a művészkedésre mentem rá, mert egy ilyen régi játéknál már nincs új a nap alatt, csak szerettem volna megmutatni hogyan nézhetne ki egy esetleges HD remazter.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27629 2018.03.09. 07:55

na melyik lealdos anyabaszo vesz elöször amiibo-t? :D
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27630 2018.03.09. 08:41

SlickAdam írta:na melyik lealdos anyabaszo vesz elöször amiibo-t? :D
*Solaire amiibo*
*gran torino, clint eastwood gif*
Spoiler
Kép
Avatar
Moby

Hozzászólás #27631 2018.03.09. 08:50

SlickAdam írta:na melyik lealdos anyabaszo vesz elöször amiibo-t? :D
Kép
:kuss:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27632 2018.03.09. 09:15

benőmenő írta:*gran torino, clint eastwood gif*
Spoiler
Kép
fogadjunk nem tudod mi ez! :banplz:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27633 2018.03.09. 09:49

SlickAdam írta:fogadjunk nem tudod mi ez! :banplz:
Egy darab műanyag nfc-vel. Majd biztos lehet Solaire-el ugrálni a bajszos-kalapos gombák közt a legújabb Márió a harmónikás játékban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27634 2018.03.09. 10:37

benőmenő írta:Egy darab műanyag nfc-vel. Majd biztos lehet Solaire-el ugrálni a bajszos-kalapos gombák közt a legújabb Márió a harmónikás játékban.
Vagy legközelebb már őt irányíthatjuk Zelda helyett :kuss:
Avatar
arty

Hozzászólás #27635 2018.03.09. 10:41

Zóanagyvarázsló írta:Azt, hogy te csinálod jól, az is bizonyítja, hogy szopásnak érzed a végeredményt. Nem tudsz hibázni, mission accomplished!
Legkisebb rossz is rossz. De örülök neki, hogy te vígan elvagy a ds4el és nincs mit kritizálnod rajta... oh wait :mf2:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27636 2018.03.09. 10:44

Zóanagyvarázsló írta:Vagy legközelebb már őt irányíthatjuk Zelda helyett :kuss:
Na, ahhoz tuti nem kell amiibo. :banplz:
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27637 2018.03.09. 10:55

arty írta:Legkisebb rossz is rossz. De örülök neki, hogy te vígan elvagy a ds4el és nincs mit kritizálnod rajta... oh wait :mf2:
Én is kritizálom a DS4-et (is), de valaki panaszkodik, hogy mindig lemerül, mert két lemerülés között direkt nem tölt rá, akkor az olyan... artys. Végül is ezért szeretünk, ezzel növeled a topik humorfaktorát :puszi:

Nyilván nem azt mondom, hogy mindig tartsd 100%-on töltöttségen, de a mai akksikat az sem vágja már annyira gyorsan haza.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2018.03.09. 10:55-kor.
Avatar
arty

Hozzászólás #27638 2018.03.09. 10:55

eje75 írta:... de most fizetem ki a feleségem hitelét 11 milliót és most qwa nagy elszánásom van arra, hogy soha a büdös életbe nem fogok spórolni....for eva... de semmire... még egyszer nem gyűjtök semmire... de még egy lakást nem veszek a büdös életben...
írd be naptárba: két év múlva megírni ide, hogy sikerült-e ;) tényleg érdekel.
szüleimnek nem ment, nekem kicsit jobban, de a gyűjtésről, hogymajdegyszer dejóléljek-tájföldremenjek-ps4prótvegyekday1:eplus2: nemtok letenni (pl a bőrüléses-tetőablakos BIZTOSAN nem menne :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #27639 2018.03.09. 11:01

Zóanagyvarázsló írta:Én is kritizálom a DS4-et (is), de valaki panaszkodik, hogy mindig lemerül, mert két lemerülés között direkt nem tölt rá, akkor az olyan... artys. Végül is ezért szeretünk, ezzel növeled a topik humorfaktorát :puszi:

Nyilván nem azt mondom, hogy mindig tartsd 100%-on töltöttségen, de a mai akksikat az sem vágja már annyira gyorsan haza.
nem töltök rá, mert bennevan, hogy végigbírja. ergo LEHET h feleslegesen használnék el egy ciklust (az ezerből :D ).
plusz nem is a teljes a hazavágás a gond, hanem a mostani száni akkuidő még szánibbra rohasztása: mert az oké, hogy ha tönkremegy, akkor csere (párévente párezerér beleférhetne!), de ha a rohasztástól már csak 2.2 órát bírna, akkor tudom h nem cserélném le, hanem együttélnék vele... de milyen élet volna az?! :)

(nem, azon nem agyalok, hogy lefóliázva használjam-e! :P )
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27640 2018.03.09. 11:39

arty írta:nem töltök rá, mert bennevan, hogy végigbírja. ergo LEHET h feleslegesen használnék el egy ciklust (az ezerből :D ).
plusz nem is a teljes a hazavágás a gond, hanem a mostani száni akkuidő még szánibbra rohasztása: mert az oké, hogy ha tönkremegy, akkor csere (párévente párezerér beleférhetne!), de ha a rohasztástól már csak 2.2 órát bírna, akkor tudom h nem cserélném le, hanem együttélnék vele... de milyen élet volna az?! :)
(nem, azon nem agyalok, hogy lefóliázva használjam-e! :P )
Nekem a kék DS4 már 2 éves, és nem tapasztaltam, hogy jelentősen romlott volna az üzemideje. A múltkor 60%-on volt, amit ~2 óra játék követett, röhögve bírta, szóval ezek a számok bizony fake news kategória.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27641 2018.03.09. 14:32

Na.

phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #27642 2018.03.09. 14:48

Moby írta:Egyébként az új ipademet nagyon szeretem, és jó terméknek tartom.

Én is most gondolkodtam, hogy szerzek egy ipad pro-t a 12,9-esből végre lehet rá írni kb hasonlóan mint egy füzetre, már nagyon régóta vártam erre a "technológiai" szintre. Matekra pl most pont királyul jönne és elvileg 250 k körül tudnék venni egy 64-gbs-t ceruzával együtt.

Azért hihetetlen hova ment a technika, 1x éve ezek még álmok voltak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27643 2018.03.09. 15:25

benőmenő írta:Megyeget a San Andreas. Modok: SilentPatch, SkyGfx, Project2DFX, meg persze minden tökig csavarva, SGSSAA inspectorból.
Spoiler
PS2-es sárgahomályfilteres
gta_sa_2018_03_08_21_43_59_278.jpg

Default steril PC-s
gta_sa_2018_03_08_21_44_05_278.jpg

Nem a művészkedésre mentem rá, mert egy ilyen régi játéknál már nincs új a nap alatt, csak szerettem volna megmutatni hogyan nézhetne ki egy esetleges HD remazter.
Van iPadre.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27644 2018.03.09. 15:28

benőmenő írta:Na, ahhoz tuti nem kell amiibo. :banplz:
phpBB [media]
haha, ez jo :taps:
(igaz max 5 percig, de jo :) )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27645 2018.03.09. 15:34

SlickAdam írta:haha, ez jo :taps:
(igaz max 5 percig, de jo :) )
ugyanez igaz az alapjátékra is :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27646 2018.03.09. 16:41

Micsu írta:ugyanez igaz az alapjátékra is :)
tevedsz, az 7 perc.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27647 2018.03.09. 16:47

ez a video pont megmutatja mit érez az ember mikor egy nincsendo játékra néz, thomas a gőzmozdonyt én már rég hiányoltam mario játékokból :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27648 2018.03.09. 17:43

"Days Gone, the open-world PlayStation 4 zombie survival game from Sony Interactive Entertainment Bend Studio, has been delayed from its previously planned 2018 launch window to 2019"

De kár, pedig úgy kellett már egy zombis open world játék!
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27649 2018.03.09. 18:34

Micsu írta:ugyanez igaz az alapjátékra is :)
Na, hé! 30 órám van benne, és simán belemegy még ennyi! Hogy miért? Én ennél még szebb és változatosabb helyszínű játékot nem láttam. Erdő, sivatag, hegyek, hó, jég, esőerdő, préri, vulkán.. minden és mesterfokon kivitelezve. Semmi erőltetett kontent, mindennek van értelme. Pure gaming az egész. Mesés történet, ami szépen épül. Gameplay hatalmas. Fejtörők. Nem ám tomb raider módra. ZENE! Fantasztkikus cucc, komolyan.. Én csak meg akartam nézni, hogy fut az emu, aztán ez lett belőle.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27650 2018.03.09. 18:58

Greyfox írta:Na, hé! 30 órám van benne, és simán belemegy még ennyi! Hogy miért? Én ennél még szebb és változatosabb helyszínű játékot nem láttam. Erdő, sivatag, hegyek, hó, jég, esőerdő, préri, vulkán.. minden és mesterfokon kivitelezve. Semmi erőltetett kontent, mindennek van értelme. Pure gaming az egész. Mesés történet, ami szépen épül. Gameplay hatalmas. Fejtörők. Nem ám tomb raider módra. ZENE! Fantasztkikus cucc, komolyan.. Én csak meg akartam nézni, hogy fut az emu, aztán ez lett belőle.
biztos egy igényes sandbox játék de pont a sandbox játékokkal vagyok úgy hogy aminek azért érdekel a világa azzal tudok csak órákat játszani, nahát a zeldának már maga az artja is bántja a szemem

Vissza: “Leáldozott.hu”