A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27441 2018.02.27. 08:18

Zóanagyvarázsló írta:Egyszerre nyertem egy vezeték nélküli kontrollert és egy vezeték nélküli mikrofonos fülest így :eljen:
Nalátod. Sőt, nem csak egy vezetéknélküli fülest nyertél, hanem az összes az lett amid van, vagy amid lesz. Ültimét megoldás! Meg is nézem mindjárt, hogy erre van -e külön hardver.

szerk: Egy közepesen gyors keresés után nincs jobb megoldás, a többi főleg telefonokhoz van kitalálva és feltételezi a bluetooth audió kimenet létét. Tegnap este is így néztem az Altered Carbont, kontrollerrel irányítva a hangerőt is pl. 10/10
Avatar
Moby

Hozzászólás #27442 2018.02.27. 08:35

DanielT írta:Nalátod. Sőt, nem csak egy vezetéknélküli fülest nyertél, hanem az összes az lett amid van, vagy amid lesz. Ültimét megoldás! Meg is nézem mindjárt, hogy erre van -e külön hardver.

szerk: Egy közepesen gyors keresés után nincs jobb megoldás, a többi főleg telefonokhoz van kitalálva és feltételezi a bluetooth audió kimenet létét. Tegnap este is így néztem az Altered Carbont, kontrollerrel irányítva a hangerőt is pl. 10/10
Van ilyen hardver, én 400Ft-ért vettem ebayen. USB-s, bedugod egy telefontöltőbe, ami amígy is ottvan az nekem az ágy mellett. Ez csak azokhoz a tévékhez jó, amikben van BT, tehát az újabbakhoz, de kb 2k-ért kapható olyan adó, amihez egyszerre akár két kütyü, vagy BT füles csatlakozik. A kontrolleres megoldás az olyan kontrollerekhnél jó, mint az én fehérem, aminek jó a hangja, de ott a másik, ami viszont moslék. Egy darabig ln us használtam ezt a kontrolleres megoldást, de tele lett a faszom, hogy ha hozzáérek véletlenül egy picit is a triggerekhez beleteker a filmbbe. Mondjuk biztos át lehetett volna konfigolni, de inkább megoldottam máshogy. Meg ez így akkor is működik, ha a tévén nézem a netflixet, és nem pécéről.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27443 2018.02.27. 08:48

Moby írta:de tele lett a faszom, hogy ha hozzáérek véletlenül egy picit is a triggerekhez beleteker a filmbbe.
LOL, hát én is nagyon óvatosan rakom arrébb az ágyon. :banplz: :banplz: :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27444 2018.02.27. 08:54

DanielT írta:LOL, hát én is nagyon óvatosan rakom arrébb az ágyon. :banplz: :banplz: :banplz:

Kép
Avatar
donatus13

Hozzászólás #27445 2018.02.27. 08:56

Tegnap néztem meg én is a rövid filmet a papers please-ből, szerintem abszolút zseniális.
Avatar
arty

Hozzászólás #27446 2018.02.27. 08:59

Zóanagyvarázsló írta:Körözve a régi Carma értelmezhetetlen, mert csak végig kell menni, anélkül, hogy agyonvernének közben. Az újban másképp van, és élvezetes is így játszani? Ez számomra új és meglepő információ lenne.
De nem lepne meg, ha direkt akarnád úgy játszani, hogy minél rosszabb legyen, mert úgy sírhatsz miatta. Szóval értem én, csak nem értem meg.
Mind a régi, mind az új carma értelmezhetetlen körözve, természetesen és sajnos.
Ezért is nem értem, hogy minek a körszámláló? Be kell b*szni egy arénába a 8 ótót, aztán boxoljuk le, ha ez az "autósjáték" ennyi.... nem?

Nem azon sírok, hogy körözve szar. Azon sírok, hogy lófaszváltozatosságú a játék, MIKÖZBEN ott a potenciál benne: lehetnének normális* versenyeventek IS, a zúzda mellett (elvégre elkészítették a "köröket", csekkpointal, térképpel, huddal, körszámláló algoritmussal... de minek?).

*amennyire normális egy verseny egy flatoutban, destruction derbyben...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27447 2018.02.27. 09:19

arty írta:Mind a régi, mind az új carma értelmezhetetlen körözve, természetesen és sajnos.
Ezért is nem értem, hogy minek a körszámláló? Be kell b*szni egy arénába a 8 ótót, aztán boxoljuk le, ha ez az "autósjáték" ennyi.... nem?

Nem azon sírok, hogy körözve szar. Azon sírok, hogy lófaszváltozatosságú a játék, MIKÖZBEN ott a potenciál benne: lehetnének normális* versenyeventek IS, a zúzda mellett (elvégre elkészítették a "köröket", csekkpointal, térképpel, huddal, körszámláló algoritmussal... de minek?).

*amennyire normális egy verseny egy flatoutban, destruction derbyben...
Egyetértek, valóban jobb lenne, ha nyerni is kellene versenyeket, nem csak a hagyományos mód lenne. Valszeg nem tudták balanszolni.
Avatar
arty

Hozzászólás #27448 2018.02.27. 09:33

Hétvégén lepörgött a Splinter Cell Conviction - ha nincs az ms/bwcompat sose veszem elő újra, pedig ez az én játékom: akció+lopakodás, de semmi kényszer semmire. (najó, persze a suta lövöldözés azért tereli az embert a sunnyogásra, de ha lebuksz és nincs más mód, simán átlőheted magad a pályán/pályarészen)
Az unrealendzsin a mai napig vállalható (szerintem konkrétan szép!) grafot nyújt, bár a sötétben minden feketefehéredik nem volt szerencsés dizájn-döntés :/

Olyannyira kedvet csinált a játék a splintercelles lopakodáshoz, hogy vettem egy splinter trilógiát ps3ra (első 3 rész).
Én egyébként a hármas (chaos theory) óta vagyok "rajongója" a szériának, az azt megelőzőeket nem játszottam egyáltalán. A pre-prevgen graf eleinte biztosan sokkol majd...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27449 2018.02.27. 09:53

arty írta:Hétvégén lepörgött a Splinter Cell Conviction - ha nincs az ms/bwcompat sose veszem elő újra, pedig ez az én játékom: akció+lopakodás, de semmi kényszer semmire. (najó, persze a suta lövöldözés azért tereli az embert a sunnyogásra, de ha lebuksz és nincs más mód, simán átlőheted magad a pályán/pályarészen)
Az unrealendzsin a mai napig vállalható (szerintem konkrétan szép!) grafot nyújt, bár a sötétben minden feketefehéredik nem volt szerencsés dizájn-döntés :/

Olyannyira kedvet csinált a játék a splintercelles lopakodáshoz, hogy vettem egy splinter trilógiát ps3ra (első 3 rész).
Én egyébként a hármas (chaos theory) óta vagyok "rajongója" a szériának, az azt megelőzőeket nem játszottam egyáltalán. A pre-prevgen graf eleinte biztosan sokkol majd...
lehet a Blacklist-el kellene folytatnod. elsö igencsak mas elmeny a Conviction utan...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27450 2018.02.27. 10:47

arty írta:Hétvégén lepörgött a Splinter Cell Conviction - ha nincs az ms/bwcompat sose veszem elő újra, pedig ez az én játékom: akció+lopakodás, de semmi kényszer semmire. (najó, persze a suta lövöldözés azért tereli az embert a sunnyogásra, de ha lebuksz és nincs más mód, simán átlőheted magad a pályán/pályarészen)
Az unrealendzsin a mai napig vállalható (szerintem konkrétan szép!) grafot nyújt, bár a sötétben minden feketefehéredik nem volt szerencsés dizájn-döntés :/

Olyannyira kedvet csinált a játék a splintercelles lopakodáshoz, hogy vettem egy splinter trilógiát ps3ra (első 3 rész).
Én egyébként a hármas (chaos theory) óta vagyok "rajongója" a szériának, az azt megelőzőeket nem játszottam egyáltalán. A pre-prevgen graf eleinte biztosan sokkol majd...
asszem 2010ben toltam végig
egy semmitmondó unalmas játék vt szvsz, kb semmire nem emlékszem belőle csak arra hogy szar vt
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27451 2018.02.27. 12:21

Fizetnék, hogy ne lássam ezt a buzibandát, de hátha valaki megnézné:

Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27452 2018.02.27. 12:47

DanielT írta:Fizetnék, hogy ne lássam ezt a buzibandát, de hátha valaki megnézné:

100GB a jatek, asszondja. lol :banplz:
Avatar
Necro

Hozzászólás #27453 2018.02.27. 13:20

Én mint FF rajongó sokkot kaptam a rettentő PS2 minőségből ami a benchmarkban volt (láthatatlan fal előtt moonwalkoló járásanimáció meg hasonlók). Inkább újrajátszom a 8-at ~tizedjére.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27454 2018.02.27. 13:51

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #27455 2018.02.27. 16:18

SlickAdam írta:lehet a Blacklist-el kellene folytatnod. elsö igencsak mas elmeny a Conviction utan...
blacklist csak pár éves élmény, túl friss, még nagyon emlékeszem a helyszínekre
meg egyébként is túl világos.... ;)

ha nagyon nem bírom a trilógiát, akkor esetleg a double agent kerülhet sorra, de az 360on mocsokszarul futott, a pécésben meg nemtom van-e gamepad support (rendes, xboxos)
ps3as verzába bele se merek gondolni...
Avatar
arty

Hozzászólás #27456 2018.02.27. 16:20

Micsu írta:asszem 2010ben toltam végig
egy semmitmondó unalmas játék vt szvsz, kb semmire nem emlékszem belőle csak arra hogy szar vt
lehet rosszul emlékszel/kevered vmivel :violent: :beka2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27457 2018.02.27. 21:18

DanielT írta:Nalátod. Sőt, nem csak egy vezetéknélküli fülest nyertél, hanem az összes az lett amid van, vagy amid lesz. Ültimét megoldás! Meg is nézem mindjárt, hogy erre van -e külön hardver.

szerk: Egy közepesen gyors keresés után nincs jobb megoldás, a többi főleg telefonokhoz van kitalálva és feltételezi a bluetooth audió kimenet létét. Tegnap este is így néztem az Altered Carbont, kontrollerrel irányítva a hangerőt is pl. 10/10
Nekem ezen kívül sosem volt fülesem. Sőt mikrofonom is csak a 17 (?) 500 Ft-ért vett ótvar, melyet Overwatch közben elcseréltettek. Tudom én, valójában arra ment ki az egész, hogy a Cloud II árából Moby meg tudja etetni a kölkeit.

Nálam amúgy a ravaszos tekerés mindig csak marginális problémát jelentett. Blu-rayeket szoktam nézni PS3-on, és a media servernek is használtam, de balfék módon kellett letenni magam mellé a kontrollert, hogy összejöjjön. Sőt a gamepad szerintem alapvetően superior a távirányítóhoz képest.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27458 2018.02.27. 21:19

arty írta:Mind a régi, mind az új carma értelmezhetetlen körözve, természetesen és sajnos.
Ezért is nem értem, hogy minek a körszámláló? Be kell b*szni egy arénába a 8 ótót, aztán boxoljuk le, ha ez az "autósjáték" ennyi.... nem?

Nem azon sírok, hogy körözve szar. Azon sírok, hogy lófaszváltozatosságú a játék, MIKÖZBEN ott a potenciál benne: lehetnének normális* versenyeventek IS, a zúzda mellett (elvégre elkészítették a "köröket", csekkpointal, térképpel, huddal, körszámláló algoritmussal... de minek?).

*amennyire normális egy verseny egy flatoutban, destruction derbyben...
Ja, hogy más is kell, az jogos. Viszont a régi mechanikával erőltetni, ha már nincs más, nem sok értelme van.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27459 2018.02.27. 21:25

Ha meg sorozatajánló, nálam a Broen pörgött le, erősen jóféle skandináv krimi/dráma.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27460 2018.02.27. 23:17

Zóanagyvarázsló írta:Ha meg sorozatajánló, nálam a Broen pörgött le, erősen jóféle skandináv krimi/dráma.
jóféle, főleg az első két évad, bár nekem a the killing jobban adta
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27461 2018.02.28. 19:02

Zóanagyvarázsló írta:Ha meg sorozatajánló, nálam a Broen pörgött le, erősen jóféle skandináv krimi/dráma.
Én ennek az amcsi/mexikói változatát toltam le, rendben volt ám az is!
Avatar
arty

Hozzászólás #27463 2018.02.28. 22:06

phpBB [media]


Forza Horizon 4k (xbón X-en)

aztaku. (persze továbbra is barna sokszor, de na!)
Avatar
arty

Hozzászólás #27464 2018.03.01. 11:34

gtx 2080 1500 $ indulóban :D

szép lesz....
Avatar
Botond

Hozzászólás #27465 2018.03.01. 11:40

arty írta:gtx 2080 1500 $ indulóban :D

szép lesz....
GTX1080 SLI teljesítmény 30-50%-al olcsóbban. Ajándék!
Avatar
Necro

Hozzászólás #27466 2018.03.01. 12:54

Hát, én még ott tartok hogy a $350 MSRP-s 1070-et 170-ért vettem a kriptoláz előtt.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27467 2018.03.01. 13:13

Necro írta:Hát, én még ott tartok hogy a $350 MSRP-s 1070-et 170-ért vettem a kriptoláz előtt.
Én is már a 100k-s 1060/480 áraknál szívtam a fogam, nemhogy a kriptolázas elmebaj után.
Annyira mondjuk nem vág földhöz, legalább fogy a backlog, ott a ps3 és ha még azután is fullba nyomja az ipar a kretént lesz prő is.
Gondolom Dani és Moby sem véletlen kísérletezgetnek újra a neopécékkel.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27468 2018.03.01. 13:25

benőmenő írta:Gondolom Dani és Moby sem véletlen kísérletezgetnek újra a neopécékkel.
nem am! mar nem birja a TíÁj. :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27469 2018.03.01. 13:48

SlickAdam írta:nem am! mar nem birja a TíÁj. :banplz:
TiÁj? Haggyadmán, az szólasztjír! 2k80, na az mán döfi!
Avatar
Botond

Hozzászólás #27470 2018.03.01. 13:49

benőmenő írta:Én is már a 100k-s 1060/480 áraknál szívtam a fogam, nemhogy a kriptolázas elmebaj után.
Annyira mondjuk nem vág földhöz, legalább fogy a backlog, ott a ps3 és ha még azután is fullba nyomja az ipar a kretént lesz prő is.
Gondolom Dani és Moby sem véletlen kísérletezgetnek újra a neopécékkel.
Csak leáldozik a pc gémingnek? Jön a ~28 frémben dagonyázás "dinamikus felbontás" mellett? Szégyen! Nálam ugyan nem lesz ilyesmi! Gyerekjátékot a gyerekeknek, a komoly embereknek meg ott a pc!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27471 2018.03.01. 14:01

Botond írta:TiÁj? Haggyadmán, az szólasztjír! 2k80, na az mán döfi!
Azabaj, hogy annyit fog tudni mint a Titan V, ami egy csicska. :(

Pedig kellene már egy jó gép a... izé... hm. HM! HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM... nemtommihez.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27472 2018.03.01. 14:17

DanielT írta:Azabaj, hogy annyit fog tudni mint a Titan V, ami egy csicska. :(

Pedig kellene már egy jó gép a... izé... hm. HM! HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM... nemtommihez.
a faszmérésehz?
Avatar
Botond

Hozzászólás #27473 2018.03.01. 14:22

DanielT írta:Azabaj, hogy annyit fog tudni mint a Titan V, ami egy csicska. :(

Pedig kellene már egy jó gép a... izé... hm. HM! HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM... nemtommihez.
A 4k@ultra@60hoz, minden máshoz jó a switch is. Vagy a PS3.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27474 2018.03.01. 14:23

Micsu írta:a faszmérésehz?
Meg a typokhoz. :email:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27475 2018.03.01. 14:36

DanielT írta:Azabaj, hogy annyit fog tudni mint a Titan V, ami egy csicska. :(

Pedig kellene már egy jó gép a... izé... hm. HM! HMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM... nemtommihez.
Titan V-hez mérni meg faszság. Az levált a géming vonalról, nyilván nem fogják kiadni a 2080-ast az 1080ti tudásának a 102%-ával, mert akkor nevetségesek lesznek. Azt írják mindenhol, hogy 2*1080as szintet fog hozni a cucc, na az nekem pontosan elég is lesz, hogy ne dadogjon be ami bedadog 48ra meg 34re, hanem hozza a fix60at. Aztán ha elkopott ez a szekcióm, akkor jöhet a 3080as. Adagolni kell a kraftot, nem az árakon picsogni, ma már az éterből materializálódik a bitcoin, szóval minden ingyen van szinte amúgyis! :bohoc:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27476 2018.03.01. 15:26

benőmenő írta:Én is már a 100k-s 1060/480 áraknál szívtam a fogam, nemhogy a kriptolázas elmebaj után.
Annyira mondjuk nem vág földhöz, legalább fogy a backlog, ott a ps3 és ha még azután is fullba nyomja az ipar a kretént lesz prő is.
Gondolom Dani és Moby sem véletlen kísérletezgetnek újra a neopécékkel.
DAS3-azok most fosfrémen. És kibebaszottul élvezem. Nem szabad ezeket a fromjátékokat túltolni, mer fintorgás a vége, ahogy nálam volt. Így két év után őrületesen jó móka. És mi tagadás a BB DLC is az volt.
PC. A gépépítés része hiányzik, azt mindig nagyon élveztem, a végeredmény nélkül most nagyon elvagyok. Rettenetesen élvezem most a játékokat, valszeg a permamens időhiány, és a nagyfokú kikapcsolódási vágy miatt is. Ehhez most a sokfrém sem tudna hozzátenni sokat, de a frémbuzgerálás most nem is hiányzik. Majd eljön megint az ideje, de nem milliókért. Majd ha lecseng ez a fos. Vagy nem, és akkor ígymarad minden, má leszarom.
Avatar
insp

Hozzászólás #27477 2018.03.01. 21:36

Na, akkor en szolgaltatok PC buzulast. :mf2:

A 10 eves Q6600 kapott nalam egy Dark Rock Pro 3-mat.
Hardveraproztam 8GB uj DDR2 RAM-ot. (sajna nem tuning, de megy, ahogy kell)
A GTX 1050 2GB helyere beficcent egy Gigabyte GTX970 G1 Gaming. :lookaround:

Az eredmeny (GPU tuning nelkul! :worship: ) onmagaert beszel:
https://www.3dmark.com/3dm/25358541?

Hogyismondjam, kohomm, a POTY szavazason asszem ez 2018-ban sokat nyom a latba!

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27478 2018.03.01. 21:46

insp írta:Na, akkor en szolgaltatok PC buzulast. :mf2:

A 10 eves Q6600 kapott nalam egy Dark Rock Pro 3-mat.
Hardveraproztam 8GB uj DDR2 RAM-ot. (sajna nem tuning, de megy, ahogy kell)
A GTX 1050 2GB helyere beficcent egy Gigabyte GTX970 G1 Gaming. :lookaround:

Az eredmeny (GPU tuning nelkul! :worship: ) onmagaert beszel:
https://www.3dmark.com/3dm/25358541?

Hogyismondjam, kohomm, a POTY szavazason asszem ez 2018-ban sokat nyom a latba!

Kép
Az a poci vazzeg... :D Az elsőszülött nagymamádtól kaptad, hogy ennyire ragaszkodsz hozzá? :idiota:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27479 2018.03.01. 22:06

insp írta:Na, akkor en szolgaltatok PC buzulast. :mf2:

A 10 eves Q6600 kapott nalam egy Dark Rock Pro 3-mat.
Hardveraproztam 8GB uj DDR2 RAM-ot. (sajna nem tuning, de megy, ahogy kell)
A GTX 1050 2GB helyere beficcent egy Gigabyte GTX970 G1 Gaming. :lookaround:

Az eredmeny (GPU tuning nelkul! :worship: ) onmagaert beszel:
https://www.3dmark.com/3dm/25358541?

Hogyismondjam, kohomm, a POTY szavazason asszem ez 2018-ban sokat nyom a latba!

https://abload.de/img/insp_3dmark_championfzsdw.jpg
:taps:
Ősköknél újra össze lesz rakva majd a Phenom 2 + 270X konfig majd lehet nyomok rá egy Időkémet, bár borítékolhatóan kevesebb pontot fog kapni. :(
Netezős/htpc-nek sem ideális (sőt!), de eladni meg sajnálnám kabátgombér'.
Ottvan még az első pc-m is (486 pacard bell workstation csoda, egyszer majdnem sikerült eltörnie a lábujjamat), de megkotlott az eredeti hdd-je, a bios-a meg német nyelvű, szóval jelenleg tecchalott szegény. :rinya:
Avatar
insp

Hozzászólás #27480 2018.03.01. 22:37

DanielT írta:Az a poci vazzeg... :D Az elsőszülött nagymamádtól kaptad, hogy ennyire ragaszkodsz hozzá? :idiota:


Siman csak elegedettseggel tolt el a 37,5% tuning tenye. (Ilyen filinget utoljara a Celeron 300A adott -szemelyesen "Oldman"-tol vasaroltam azt anno -akinek mond ez valamit :nevetes1: )

Afterburnert nezegetve megdobbento, hogy szinte mindennel siman kihajtja a 970-et. (meg a gyengusz memoria savszel-lel is) BF4 2560x1080, atom 60.
Avatar
insp

Hozzászólás #27481 2018.03.02. 22:33

Hivatalos leald csatorna ajanlo: Raycevick

A topik kozonsegenel kicsit fiatalabb a figura, viszont nagyon-nagyon jol osszerakott, erdekes gondolatokkal teli videokat csinal.
A ficko habitusa:
phpBB [media]

A hosszabb elemzesek a legjobbak:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27482 2018.03.02. 22:54

insp írta:Hivatalos leald csatorna ajanlo: Raycevick
Szoktam nézni. :eljen:
Avatar
insp

Hozzászólás #27483 2018.03.03. 12:43

Ultimét Halo PC experience (HALOSVP3)
Spoiler
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #27484 2018.03.03. 13:46

insp írta:Ultimét Halo PC experience (HALOSVP3)
Nope. :shakehead:

---

phpBB [media]

akaromazonnal! (szegény botont gétéikszén nem fut sose :D )

vicces, hogy a "legszebb" horizon (=2) "csak" 1080p és talán az is marad örökre.... míg az 1 és a 3 bezzeg 4k :)
Avatar
insp

Hozzászólás #27485 2018.03.03. 14:56

arty írta:Nope. :shakehead:


Ultimét Halo :nezze: PC experience.
Avatar
arty

Hozzászólás #27486 2018.03.03. 18:57

insp írta:Ultimét Halo :nezze: PC experience.
annak a verziónak a létezését is el kell felejteni :D nincs.
hélózni akarsz, veszel one-t! ;)

---

phpBB [media]


Ha a milestone előző 37 ótósjátéka nem lett volna egy kupac gané, eskü kipróbálnám.
Celica ftw, segarally feeling.

Hja és persze ez is UE4, ahogyan az új Assetto is az lesz (meg a GTR3 is).
Naggggyon fura, régen talán éppcsak az ótósok nem mentek soha unrealendzsinnel, mostmeg......
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27487 2018.03.04. 10:36

The combat is just like Dark Souls!

"Proud of my 72-year-old father! After 215 hours, he finally beat his first console game ever, The Legend of Zelda, Breath of the Wild!"

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27488 2018.03.04. 10:39

arty írta:Ha a milestone előző 37 ótósjátéka nem lett volna egy kupac gané, eskü kipróbálnám.
Celica ftw, segarally feeling.

Hja és persze ez is UE4, ahogyan az új Assetto is az lesz (meg a GTR3 is).
Naggggyon fura, régen talán éppcsak az ótósok nem mentek soha unrealendzsinnel, mostmeg......
Én letöltöttem a demót PS4-re! Remélem büszke vagy rám. :)

Ennél rosszabb bemutatót nem csinálhattak volna neki, 2 pálya, mindkettőn hóvihar. Rohadtul egyszerű az egész fizika, minden. Mintha egy bödön zsírban mennél, wiimote-ra optimalizált irányítás bonyolultsággal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27489 2018.03.04. 10:42

Tegnap eljött Deep és egész nap/este a Bloodborne-t toltuk. Párszor megint fel akarta adni, de nem hagytam, úgyhogy egész jól haladtunk.

Egy moha textúra megjelenésnek úgy örültünk, mintha a lottót nyertük volna meg... szal' ja, a környezet homogenitása még mindig probléma.

Jövő héten folytatás, ezt már végignyomjuk akármi lesz! :) (DLC-k még erősen kérdőjelesek, lehet, hogy arra már nem lesz energia.)
Avatar
Moby

Hozzászólás #27490 2018.03.04. 10:59

DanielT írta:The combat is just like Dark Souls!

"Proud of my 72-year-old father! After 215 hours, he finally beat his first console game ever, The Legend of Zelda, Breath of the Wild!"

Kép
215 óra alatt szerintem akármelyik soulst is lenyomta volna az öreg. De amúgy dobjatok már fel videót a lynel harcotokról. :ravasz1:

/meghát nyilván azért is mondjuk itt, merthát nem érünk a soulsokhoz sem, meg felvan fújva, meg stb :nyes:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27491 2018.03.04. 11:17

Moby írta:215 óra alatt szerintem akármelyik soulst is lenyomta volna az öreg.
Nyilván, sőt, még rövidebb idő alatt is. Mert a Zelda egy rohadtul hardcore cucc. :eljen: Walking simulator rajongó, mindent easy-n nyomó, 2 gyerekes, 50-hez közeli családapa barátomnak is a BOTW az utolsó végigtolt, nagy kedvence.

18/10!

JUST. LIKE. FUCKING. DARK SOULS.

Spoiler
Plusz almák.
Avatar
eje75

Hozzászólás #27492 2018.03.04. 11:25

Na... Visszatértem
Spoiler
837e6f2b141691649819763803_700wa_0.gif
előre is elnézést mindenkitől :nyes:
Avatar
arty

Hozzászólás #27493 2018.03.04. 11:28

DanielT írta:Én letöltöttem a demót PS4-re! Remélem büszke vagy rám. :)

Ennél rosszabb bemutatót nem csinálhattak volna neki, 2 pálya, mindkettőn hóvihar. Rohadtul egyszerű az egész fizika, minden. Mintha egy bödön zsírban mennél, wiimote-ra optimalizált irányítás bonyolultsággal.
:D
havas only a demo?! elmebeteg barmok :( egyrészt a pálmafákat szvsz jobb nézni, ill. relevánsabb képet adna róla, hogy hogyan viselkedik az ótó a játékban... de ha nem, akkor nem.

azé kösz :worship:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27494 2018.03.04. 11:38

eje75 írta:Na... Visszatértem
Spoiler
837e6f2b141691649819763803_700wa_0.gif
előre is elnézést mindenkitől :nyes:
Kiváló alkalom, hogy végre berakj valami avatart. :)
Avatar
eje75

Hozzászólás #27495 2018.03.04. 11:51

DanielT írta:Kiváló alkalom, hogy végre berakj valami avatart. :)
Done
Avatar
eje75

Hozzászólás #27496 2018.03.04. 12:01

DanielT írta:Tegnap eljött Deep és egész nap/este a Bloodborne-t toltuk. Párszor megint fel akarta adni
Meg is értem...Bloodborne egy kalap xar szvsz, túl dark, túl gót... NIOH kizárólag, így 300 óra után bátran ki merem jelenteni: elkapott, mint a sárgát a napalm... Steam szerint kizárólag a COD 2 multival játszottam többet, 370 órát. Olyan szinten nem érdekelt semmi más az utolsó 4 hónapban, hogy semmi mást nem csináltam szabadidőmben, viszont utolsó 20-30 óra már nagyon horzsolt, csak farmoltam, építettem a build-em, de nem bírtam abbahagyni... kénytelen voltam venni egy Prő-t :wilting: elkezdtem tolni az Infamoust megint, most elvil ágon... rohadtul élvezem ez kihúzott a mocsárból... megint élek :nyes:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27497 2018.03.04. 12:06

DanielT írta:Nyilván, sőt, még rövidebb idő alatt is. Mert a Zelda egy rohadtul hardcore cucc. :eljen: Walking simulator rajongó, mindent easy-n nyomó, 2 gyerekes, 50-hez közeli családapa barátomnak is a BOTW az utolsó végigtolt, nagy kedvence.

18/10!

JUST. LIKE. FUCKING. DARK SOULS.

Spoiler
Plusz almák.
ja, hiszen dsek olyan kibebaszott nehéz játékok, hogy a harmadikban ps4-en az összes boss rarityje 60% feletti. Csak a kiválasztottak képesek letolni ezeket, ők is csak 500 óra alatt. A többi neki sem áll.
LOL
Sajnos rossz hírem van: a soulsokat is minden jöttment félhülye lenyomja. Nem mond el ez egy játékról semmit, még akkor sem, ha kutya is van a képen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Moby 2018.03.04. 12:08-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #27498 2018.03.04. 12:08

Viszont a Nioh egy dologra ráébresztett, a multiplayer FPS-ek gennyes pattanások a gaming világ seggén... ki is itt a single player szószólója? Tök igaza van! Se a BF2 se CodWW2 nem ment többet 3 óránál: unalmasak mint a xar...
Avatar
deep

Hozzászólás #27499 2018.03.04. 12:09

Moby írta:ja, hiszen a sárkány souks olyan kibebaszott nehéz játék, hogy ps4-en az összes boss rarityje 60% feletti. Csak a kiválasztottak képesek letolni ezeket, ők is csak 500 óra alatt. A többi neki sem áll.
LOL
Sajnos rossz hírem van: a soulsokat is minden jöttment félhülye lenyomja. Nem mond el ez egy játékról semmit, még akkor sem, ha kutya is van a képen.
Dehogy nyomja. Több ismerősöm is van 20+ év gamer múlttal, akik úgy pattantak le Undead Burg-ről mint a fing.
Avatar
arty

Hozzászólás #27500 2018.03.04. 12:10

Moby írta:Sajnos rossz hírem van: a soulsokat is minden jöttment félhülye lenyomja.
Baromság.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27501 2018.03.04. 12:19

arty írta:Baromság.

De legalábbis megnyugtató lenne, ha így lenne. Igaz? :D
Nevetséges mamár soulsokkal igazolni a fakézt. Mainstreamebb lett a codoktól.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27502 2018.03.04. 12:20

Moby írta:De legalábbis megnyugtató lenne, ha így lenne. Igaz? :D
Nevetséges mamár soulsokkal igazolni a fakézt. Mainstreamebb lett a codoktól.
baromság mivel a des is souls :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #27503 2018.03.04. 12:26

Beléptem megnézni.
Pontiff Sulyvahn rarityje ÖTVENÖT százalék. LEL
Oké, nem minden félhülye tolja végig, de még a kutyáik is.
Mínusz leáld és ismeretségi köre :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27504 2018.03.04. 13:16

Moby írta:Beléptem megnézni.
Pontiff Sulyvahn rarityje ÖTVENÖT százalék. LEL
Oké, nem minden félhülye tolja végig, de még a kutyáik is.
Mínusz leáld és ismeretségi köre :P
Crash Bandi 1 trofeakat neztem :D nehezebb, mint a szószok E! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27505 2018.03.04. 13:16

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27506 2018.03.04. 13:54

Moby írta:Beléptem megnézni.
Pontiff Sulyvahn rarityje ÖTVENÖT százalék. LEL
Oké, nem minden félhülye tolja végig, de még a kutyáik is.
És a BOTW-ot? Az mondjuk igaz, hogy nekem is megvolt az összes Souls, de a Zeldáról lepattantam... hm...

Mondjuk egy lobotómiás kezelés után lehet, hogy mégis menne. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27507 2018.03.04. 14:21

DanielT írta:És a BOTW-ot? Az mondjuk igaz, hogy nekem is megvolt az összes Souls, de a Zeldáról lepattantam... hm...

Mondjuk egy lobotómiás kezelés után lehet, hogy mégis menne. :idiota:

Tehát nem vállalta Deep.
:idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27508 2018.03.04. 14:55

Moby írta:Tehát nem vállalta Deep.
:idiota:
Á, már nem úgy van, mint régen... simán 50-50%-ban toljuk, viszont a lelki támogatást 100%-ban én adom. :) Annak idején egy játékkal akármeddig próbálkozott, soha nem adta fel. Manapság már nagyon más a helyzet. De azé' a lenyugvó napnak is van ereje: Rom-ot végül ő rakta potrohon.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27509 2018.03.04. 14:56

SlickAdam írta:[video]mennyirevótfék.mp4[/video]
Még nem néztem meg, de a választ olyan 100% körülre tippelem. Semmi nem volt ingém, ami meg igen, annak köze nem volt a géphez.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27510 2018.03.04. 16:02

Ennyire nem kellett volna visszamenniük időben.
phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”