A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #27371 2018.02.24. 09:57

DanielT írta:Ja, láttam, hogy PS4-en beugrott a DS3, csak nem tudtam mire vélni... nincs pécéd mi? Eladtad bányászoknak?
Ja. Amenyiit hozott, annyit az irodában bányászva is csak lassan csepegett volna össze. Most egy kis barebone-al futok (i3+1050), ami később is használható playernek vagy bármire, ha végetér a kriptofosláz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27372 2018.02.24. 10:02

benőmenő írta:Nem értek hozzá, de speedrunoknál kb. a legnagyobb run killer. :fejvakaras:
Ezek szerint én máshogy vagyok összerakva. Tudom, hogy ez meg a BSB ilyen nagy mumus mindenkinek, én meg úgy vagyok ezekkel, hogy geszkony első találkozásunkkor elsőre ment le, a BSB-t meg szerintem megcsinálom monitor nélkül, csak hanggal is. Ebrietassal meg lengendásan nagyot szoptam, az meg megy pl. mindenkinek. Ez ilyen.
De geszkony tényleg rohadt könnyen parryzhető. Csak az meg nem megy mindenkinek, nekem meg az megy nagyon minden játékban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27373 2018.02.24. 10:03

Moby írta:Ja. Amenyiit hozott, annyit az irodában bányászva is csak lassan csepegett volna össze. Most egy kis barebone-al futok (i3+1050), ami később is használható playernek vagy bármire, ha végetér a kriptofosláz.
Annyira tudtam. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27374 2018.02.24. 10:45

Lost Legacy:

Megkaptam most a feladatot, hogy 11 db, a térképre felfingott szutykot szedjek össze. Azon a térképen, ahol eddig is kószáltam és nem élveztem.

Kép

Köszöntemszépen, quit, anyátok, ugyanitt Lost Legacy eladó.

Megy ez is youtube folytatásra és kapja be a Naughty Dog, elég volt ebből örökre.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27375 2018.02.24. 10:49

DanielT írta:Lost Legacy:

Megkaptam most a feladatot, hogy 11 db, a térképre felfingott szutykot szedjek össze. Azon a térképen, ahol eddig is kószáltam és nem élveztem.

Kép

Köszöntemszépen, quit, anyátok, ugyanitt Lost Legacy eladó.

Megy ez is youtube folytatásra és kapja be a Naughty Dog, elég volt ebből örökre.
Ha jól emlélkszem ez opcionális.
Spoiler
A treasuret jelző csilingelő lófaszt szeded itt össze.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27376 2018.02.24. 10:58

Moby írta:Ha jól emlélkszem ez opcionális.
Spoiler
A treasuret jelző csilingelő lófaszt szeded itt össze.
Nekem nem annak tűnt. Nem volt tovább út, térkép jelezte, hogy ez itten kérem a szednivaló, élvezzed. Töröltem már a picsába, hirdetés feladva.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27377 2018.02.24. 11:10

DanielT írta:Nekem nem annak tűnt. Nem volt tovább út, térkép jelezte, hogy ez itten kérem a szednivaló, élvezzed. Töröltem már a picsába, hirdetés feladva.
Pedig jól emlékzetem, tényleg az.
Avatar
deep

Hozzászólás #27378 2018.02.24. 11:45

DanielT írta:Nekem nem annak tűnt. Nem volt tovább út, térkép jelezte, hogy ez itten kérem a szednivaló, élvezzed. Töröltem már a picsába, hirdetés feladva.
Lel. Ez után pedig vége az open résznek és innen lett volna jó.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27379 2018.02.24. 18:34

Zóanagyvarázsló írta:Nem volt jó ötlet vezetékkel kipróbálni, azóta nem működik vezeték nélkül :zavart2:

Gondoltam, hogy eltávolítom a BT-s menüből, mint eszközt (elvileg párosodik, de a gyakorlatban nem), erre elsötétül a monitor. Közben ment elsődleges kijelzőként a tévén is ugyanez, az nem sötétült el, de nem történt semmi, és eltűnt róla a kurzor. Lehet, hogy inkább reupgrade-elek DS4-re erről a fosról.
Azóta is csak vezetékesen sikerült nagy nehezen működésre bírnom, más USB-porttal ugyanez a helyzet (rendszer-visszaállítás után is :wilting: ), de ugyanezzel az adapterrel a laptopon meg működik. Eltávolítani már arról sem lehet, de legalább nem omlik össze a Win 10, csak szól, hogy nem sikerült.

Rendeltem egy adaptert, már kíváncsi vagyok arra is. Mivel hónap vége van, megnéztem a konzolokat is, a Nintendótól kezdve, de nem találtam olyat, amit a kosárba akartam volna tenni :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27380 2018.02.24. 18:42

deep írta:Lel. Ez után pedig vége az open résznek és innen lett volna jó.
Végig is néztem, egy pilanatig nem hiányzott, hogy irányítsam. És ettől félek a Last of Us 2 esetében is...
Avatar
deep

Hozzászólás #27381 2018.02.24. 18:46

DanielT írta:Végig is néztem, egy pilanatig nem hiányzott, hogy irányítsam. És ettől félek a Last of Us 2 esetében is...
Nem is csodálom amilyen youtuber imádó nongémer lettél :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #27382 2018.02.24. 19:07

Zóanagyvarázsló írta:megnéztem a konzolokat is, a Nintendótól kezdve, de nem találtam olyat, amit a kosárba akartam volna tenni :(
Több switchet egyelőre én sem tervezek venni, de ha egyszer lepörög a Xeno2, egy bayo2-t azért bebaszok a kosárba :)
Illetve a labo is nagyon várólistás nálunk, de ez itt totál leáldinkompatibilis.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27383 2018.02.24. 19:13

Moby írta:Több switchet egyelőre én sem tervezek venni, de ha egyszer lepörög a Xeno2, egy bayo2-t azért bebaszok a kosárba :)
Illetve a labo is nagyon várólistás nálunk, de ez itt totál leáldinkompatibilis.
Az én helyzetemet nagyban megkönnyíti, hogy sok előzmény kimaradt, így nem sietős az újabbakra ugrani. Mert ugye a Mariók és a Zeldák között vannak érdekes darabok korábbról. Bundlis gép meg már nem kapható. (Sonyból naprakészebb lennék egy PS4-hez, csak a játékok maguk kevésbé motiválók.)

Amúgy ennél Bayonetta 1+2 SE-nél mint jelent a letöltőkód? Megveszed méregdrága játékokat dobozosan, hogy az egyiket belőle acc helyett a gépedhez kösd? Ez komoly?!

Arról meg kérünk képeket, illetve stremet, ahogy a Labóval mókázol! Hidd el, az leáldkompabilis lesz! :hehe:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27384 2018.02.24. 19:32

Zóanagyvarázsló írta:Az én helyzetemet nagyban megkönnyíti, hogy sok előzmény kimaradt, így nem sietős az újabbakra ugrani. Mert ugye a Mariók és a Zeldák között vannak érdekes darabok korábbról. Bundlis gép meg már nem kapható. (Sonyból naprakészebb lennék egy PS4-hez, csak a játékok maguk kevésbé motiválók.)

Amúgy ennél Bayonetta 1+2 SE-nél mint jelent a letöltőkód? Megveszed méregdrága játékokat dobozosan, hogy az egyiket belőle acc helyett a gépedhez kösd? Ez komoly?!

Arról meg kérünk képeket, illetve stremet, ahogy a Labóval mókázol! Hidd el, az leáldkompabilis lesz! :hehe:
Ja, komoly. Mázli, hogy nekem a bayo1 már nem kell, így majd levadászok olcsón egy beváltott kódos 2-t. Mondjuk ha kellene sem okozna nagy kínt, hogy most beváltsam accra. Kvázi ingyér van.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27385 2018.02.24. 20:25

Zóanagyvarázsló írta:Az én helyzetemet nagyban megkönnyíti, hogy sok előzmény kimaradt, így nem sietős az újabbakra ugrani. Mert ugye a Mariók és a Zeldák között vannak érdekes darabok korábbról. Bundlis gép meg már nem kapható. (Sonyból naprakészebb lennék egy PS4-hez, csak a játékok maguk kevésbé motiválók.)

Amúgy ennél Bayonetta 1+2 SE-nél mint jelent a letöltőkód? Megveszed méregdrága játékokat dobozosan, hogy az egyiket belőle acc helyett a gépedhez kösd? Ez komoly?!

Arról meg kérünk képeket, illetve stremet, ahogy a Labóval mókázol! Hidd el, az leáldkompabilis lesz! :hehe:
milyen gephez kötes? ezt most honnan szedted elö?
szerencsere mar acc-hoz kötöd a digi cuccot. wiiu-nak vege.

de SE-hez tenyleg adhattak volna mindkettöt kartyan. geciekok.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27386 2018.02.24. 21:22

SlickAdam írta:milyen gephez kötes? ezt most honnan szedted elö?
szerencsere mar acc-hoz kötöd a digi cuccot. wiiu-nak vege.

de SE-hez tenyleg adhattak volna mindkettöt kartyan. geciekok.
Mindig amikor felmerül a téma, rákérdezek itt, és most is ott volt a kérdőjel. Na, mit tud az a Nintendo-acc? És a Switch vele?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27387 2018.02.24. 21:30

Zóanagyvarázsló írta:Mindig amikor felmerül a téma, rákérdezek itt, és most is ott volt a kérdőjel. Na, mit tud az a Nintendo-acc? És a Switch vele?
tudsz mindent.
hogyhogy mit tud? mifele kerdes ez? :D nyügös-e vagy?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27388 2018.02.24. 21:51

SlickAdam írta:tudsz mindent.
hogyhogy mit tud? mifele kerdes ez? :D nyügös-e vagy?
Marhára nem ismerem a Switch-ökoszisztémát. Az eddigiek és a PS3-as rettenet alapján csak kíváncsi lennék, hogy mi az, amire egyáltalán egy acc képes náluk. Vagy bármire, amit a onzol tud a beteszed és játszodon kívül.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27389 2018.02.24. 22:50

DanielT írta:Lost Legacy:

Megkaptam most a feladatot, hogy 11 db, a térképre felfingott szutykot szedjek össze. Azon a térképen, ahol eddig is kószáltam és nem élveztem.

Köszöntemszépen, quit, anyátok, ugyanitt Lost Legacy eladó.

Megy ez is youtube folytatásra és kapja be a Naughty Dog, elég volt ebből örökre.
Én örülök, hogya 4-el lezártnak tekintem részemről a szériát. Szóba se jöhet egy következő rész, ez meg az elejétől nem izgatott egyátalán. De azé loU2-ben bízok, hogy nem análszekszelik meg.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27390 2018.02.25. 00:18

Mekee írta:Én örülök, hogya 4-el lezártnak tekintem részemről a szériát. Szóba se jöhet egy következő rész, ez meg az elejétől nem izgatott egyátalán. De azé loU2-ben bízok, hogy nem análszekszelik meg.
Nem értem miért. Majd örülhetnél pedig annak is, hogy részedről lezártnak tekinted a szériát az első résszel. Így meg még az is lehet, hogy nem örülhetsz majd neki. :taps:
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #27391 2018.02.25. 12:50

Mit kell tenni, ha a gyerek MMO drogos lett és a költőpénzét mikrotranzakciókkal rabolják el?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27392 2018.02.25. 13:09

aabyssx írta:Mit kell tenni, ha a gyerek MMO drogos lett és a költőpénzét mikrotranzakciókkal rabolják el?
Kép
Viccet félretéve, ugyanazt, amit egy szimpla drogos/szenvedély beteggel szoktak. Szépen, hosszan, komolyan elbeszélgetni vele, illetve profi segítséghez fordulni és reménykedni, hogy belátja a kölök.
Avatar
Necro

Hozzászólás #27393 2018.02.25. 13:14

Rettentő faszsságokra költöttem gyerekként a pénzemet a petárda-lutramatrica-repülőgépmakett tengelyen. Nem hiszem hogy bármelyikről le lehetett volna beszélni. Majd amikor az adott dolog kimegy a divatból (és jön helyette a nagyobb faszság) akkor lejön róla, az n-edikre meg már nem száll fel (jó esetben).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27394 2018.02.25. 13:25

aabyssx írta:Mit kell tenni, ha a gyerek MMO drogos lett és a költőpénzét mikrotranzakciókkal rabolják el?
Összehozni személyesen a raid pajtásaival:

Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #27395 2018.02.25. 13:31

aabyssx írta:Mit kell tenni, ha a gyerek MMO drogos lett és a költőpénzét mikrotranzakciókkal rabolják el?
:D
ill. ez most komoly? (mennyire?)

amikor a lányom először besírt a howrse-ben megdöglött lován (de csak most csak ákciósan 2-10-mittoménmennyi tokenér' felélesztheted) beszélgettünk h hogyan is működik ez a mocsok f2p szemét világ, ill azóta is folyamatosan "együtt" ütjük a gyémántvásárlós ökoszisztémát + néha veszünk együtt 1-2 nemmikrós játékot és "értékeljük"... mára ő mutatja, hogy mekkora lehúzások vannak pl a sims3ban, eszébe nem jutna fizetni, szerencsére. de nemtom a te gyereked a mostani állapotában még képes lenne-e hinni neked, miszerint a mikrotranzakció rossz és esetleg átszoktatható lenne-e hagyományos játékkra :/ (fiammal sokkal nehezebb megértetni ezeket a dolgokat, így egyelőre simán csak tiltott a "fizetés" számára. nyilván ez elég fenntarthatatlan hosszútávon :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #27396 2018.02.25. 13:42

és ha már szomorú téma... emlékezzünk, nosztalgiázzunk!

phpBB [media]


szépemlékű kiksztarter - ígéret 2016 tavaszi megjelenésre

azóta sehol semmi. évente 1-1 komment twitteren. csak a szokásos :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27397 2018.02.25. 13:44

Necro írta:Rettentő faszsságokra költöttem gyerekként a pénzemet a petárda-lutramatrica-repülőgépmakett tengelyen. Nem hiszem hogy bármelyikről le lehetett volna beszélni. Majd amikor az adott dolog kimegy a divatból (és jön helyette a nagyobb faszság) akkor lejön róla, az n-edikre meg már nem száll fel (jó esetben).
Uu, amikor általánosban suli előtt mentem a Match-ba Master Crocot venni, mert járt hozzá ilyen kis hoki Beyblade utánzat pörgettyű! :szeret:
Kilövő meg csak a nagyban volt és folyton letörtek a pöckök, amia helyén tartotta amíg felhúztad.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27398 2018.02.25. 13:54

En hatalom kartyakat vettem tonnaszam bar abbol jott vissza penz mert eladtam a ritka lapokat :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27399 2018.02.25. 14:09

arty írta:és ha már szomorú téma... emlékezzünk, nosztalgiázzunk!

[video]:(.avi[/video]

szépemlékű kiksztarter - ígéret 2016 tavaszi megjelenésre

azóta sehol semmi. évente 1-1 komment twitteren. csak a szokásos :(
Te backelted is? Nekem bent maradt 1,5 ebédnyi pénzem! :szomoru1: :szomoru1: :szomoru1:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27400 2018.02.25. 14:24

arty írta::D
ill. ez most komoly? (mennyire?)

amikor a lányom először besírt a howrse-ben megdöglött lován (de csak most csak ákciósan 2-10-mittoménmennyi tokenér' felélesztheted) beszélgettünk h hogyan is működik ez a mocsok f2p szemét világ, ill azóta is folyamatosan "együtt" ütjük a gyémántvásárlós ökoszisztémát + néha veszünk együtt 1-2 nemmikrós játékot és "értékeljük"... mára ő mutatja, hogy mekkora lehúzások vannak pl a sims3ban, eszébe nem jutna fizetni, szerencsére. de nemtom a te gyereked a mostani állapotában még képes lenne-e hinni neked, miszerint a mikrotranzakció rossz és esetleg átszoktatható lenne-e hagyományos játékkra :/ (fiammal sokkal nehezebb megértetni ezeket a dolgokat, így egyelőre simán csak tiltott a "fizetés" számára. nyilván ez elég fenntarthatatlan hosszútávon :( )
Még pár év, és a kis Artyna akár a rendszergazdád is lehet. Remélhetően letiltja, hogy a gépeden olyan baromságokat csinálja, mint a Start menü színének elállítása.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27401 2018.02.25. 14:29

benőmenő írta:Uu, amikor általánosban suli előtt mentem a Match-ba Master Crocot venni, mert járt hozzá ilyen kis hoki Beyblade utánzat pörgettyű! :szeret:
Kilövő meg csak a nagyban volt és folyton letörtek a pöckök, ami a helyén tartotta amíg felhúztad.
Mi ezt egyetemistaként csináltuk. Mondjuk úgy havi egy ilyen cucc nem volt nagy tétel, de sörözés közben a csocsózást kipihenve lehetett ezekhez is különböző kocsmai multiplayer játékokat kitalálni.

Több értelme volt, és olcsóbb is, mint most bölcsebbként plusz egy sorokat venni :fejvakaras:

Gyerekként viszont max a kézzelfogható játékokra és a könyvekre voltam rákattanva, de nem volt sok pénzünk, én meg szinte mindent félretettem 15-16 éves koromig, mire beindult a bulikba járás, illetve lett PC-m.
Avatar
arty

Hozzászólás #27402 2018.02.25. 14:42

DanielT írta:Te backelted is? Nekem bent maradt 1,5 ebédnyi pénzem! :szomoru1: :szomoru1: :szomoru1:
nem, eddigre "szerencsére" már megégettem magam a Wreckfestel...

(jó drágán szoktál ebédelni! ;) )

amúgy durva mennyire képtelenek a kickstarteresek ótósjátékot szállítani ... ez és ez is bukóra áll, bár utóbbinál legalább a zsét nem bukták a befizetők

jó példa talán a Carmageddon és az Assetto, de biztos volt más is, amit nem vettem észre
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27403 2018.02.25. 15:14

arty írta:nem, eddigre "szerencsére" már megégettem magam a Wreckfestel...

(jó drágán szoktál ebédelni! ;) )

amúgy durva mennyire képtelenek a kickstarteresek ótósjátékot szállítani ... ez és ez is bukóra áll, bár utóbbinál legalább a zsét nem bukták a befizetők

jó példa talán a Carmageddon és az Assetto, de biztos volt más is, amit nem vettem észre
Jó példa a Carmageddon? Amit újra ki kellett adni, más néven, mert akkora mocsok volt. :D De valóban, másodszor legalább sikerült. Kár, hogy nem tudok azzal se játszani, mert csandázok a kamera miatt, annyit kell forgolódni.
Avatar
arty

Hozzászólás #27404 2018.02.25. 15:48

DanielT írta:Jó példa a Carmageddon? Amit újra ki kellett adni, más néven, mert akkora mocsok volt. :D De valóban, másodszor legalább sikerült. Kár, hogy nem tudok azzal se játszani, mert csandázok a kamera miatt, annyit kell forgolódni.
upsz, most látom h laza 3 évecskét késett a drága :D (szerencsére nekem nincs hányinger a kamerától, viszont az nem jön be h pályákat ujra kell játszanom, h továbbjussak... ótósjáték grind -> fasság, hiszen egyébként is éppen elég repetitív a műfaj. eleve minek kell 5 kört mennem, ha egy sima rajt-cél győzelemmel semmit nem érek, a kredit olyan kevés lesz h nyomhatom ujra, minden AI-t le kell zuznom és úgy megnyerni a továbbjutáshoz :( )

viszont azé mégiscsak carma, szal tecceget
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27405 2018.02.25. 15:48

Egy kis lifehack. :)

phpBB [media]


Spoiler
Igen.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27406 2018.02.25. 15:51

arty írta:és ha már szomorú téma... emlékezzünk, nosztalgiázzunk!
Én spec ettől a 80'as torzítoztt kényszerretrós őrülettől már évekkel ezelőtt is okádtam. Azóta sem jött meg hozzá jobban a kedvem. Egy kung fury érdekességképp még elment, de ennyi. Mondjuk nekem nem ilyen vót a nyócvanas évek, biztos azé.
Avatar
arty

Hozzászólás #27407 2018.02.25. 16:14

Moby írta:Én spec ettől a 80'as torzítoztt kényszerretrós őrülettől már évekkel ezelőtt is okádtam. Azóta sem jött meg hozzá jobban a kedvem. Egy kung fury érdekességképp még elment, de ennyi. Mondjuk nekem nem ilyen vót a nyócvanas évek, biztos azé.
velem meg se történt a 80as évek... najó, a vége, kicsit.
és cakkpakk: úúúútáltam.
viszont a fals nosztalgia mégis megvan, kung furyt 3x láttam :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27408 2018.02.25. 16:33

Ami USA-nak a 80-as évek voltak, annak nagy részét mi 90 után kaptuk, popkulturális téren legalábbis.

Én imádom, tegnap néztem meg sokadszor a 48 órát. Ajánlom az eredeti szinkronnal, brutális sokk a mostani polkorrekt bullsit világban hallani és látni mi történik benne.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27409 2018.02.25. 16:41

DanielT írta:Ami USA-nak a 80-as évek voltak, annak nagy részét mi 90 után kaptuk, popkulturális téren legalábbis.

Én imádom, tegnap néztem meg sokadszor a 48 órát. Ajánlom az eredeti szinkronnal, brutális sokk a mostani polkorrekt bullsit világban hallani és látni mi történik benne.
Hát nemtudom, én a nyolcvanas években már MTV-t néztem, pókember képregényt gyűjtöttem, converse cipó volt a lábamon, és a nyugati filmeket megjelenéskor láttam. Ami meg VHS-en jött, azt is csak kicsivel később. Persze, nagyrészt így volt, de az ügyeskedőknek itt nálunk a nyolcvanas években már nyugat volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27410 2018.02.25. 16:50

Moby írta:Hát nemtudom, én a nyolcvanas években már MTV-t néztem, pókember képregényt gyűjtöttem, converse cipó volt a lábamon, és a nyugati filmeket megjelenéskor láttam. Ami meg VHS-en jött, azt is csak kicsivel később. Persze, nagyrészt így volt, de az ügyeskedőknek itt nálunk a nyolcvanas években már nyugat volt.
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27411 2018.02.25. 17:01

Moby írta:Hát nemtudom, én a nyolcvanas években már MTV-t néztem, pókember képregényt gyűjtöttem, converse cipó volt a lábamon, és a nyugati filmeket megjelenéskor láttam. Ami meg VHS-en jött, azt is csak kicsivel később. Persze, nagyrészt így volt, de az ügyeskedőknek itt nálunk a nyolcvanas években már nyugat volt.
A nyolcvanas években a nagyszüleim is az MTV-t nézték! Csak ők egyesnek és kettesnek hívták az elérhető két adóját :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27412 2018.02.25. 17:08

arty írta:upsz, most látom h laza 3 évecskét késett a drága :D (szerencsére nekem nincs hányinger a kamerától, viszont az nem jön be h pályákat ujra kell játszanom, h továbbjussak... ótósjáték grind -> fasság, hiszen egyébként is éppen elég repetitív a műfaj. eleve minek kell 5 kört mennem, ha egy sima rajt-cél győzelemmel semmit nem érek, a kredit olyan kevés lesz h nyomhatom ujra, minden AI-t le kell zuznom és úgy megnyerni a továbbjutáshoz :( )

viszont azé mégiscsak carma, szal tecceget
Mi van?! Te a Carmageddont körözve játszanád, ha nem hozna több pénzt a zúzás?!

Egyébiránt a saját bénaságodtól is függ, hogy hányszor kell újrajátszanod pályákat, hiszen a javítás komoly összeget tud elvinni. Nem mondom, hogy nincsenek enélkül is ismerős elemekből összerakott pályák, de semmivel nem rosszabb a repetitivása a többi ótókánál, főleg ha azokban rá is megy pályánként az időkre az ember. A Carmában is rá lehet menni, alaposabb teljesítésre és más győzelmi kritériumokra.

Ami mindig kellemetlen, hogy mennyire a mázlin a múlik a többi járgány összeszedése. A dodzsemezéshez használhatatlan buggy az, ami minden nekifutáskor egyből összejött.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27413 2018.02.25. 17:08

Moby írta:Hát nemtudom, én a nyolcvanas években már MTV-t néztem, pókember képregényt gyűjtöttem, converse cipó volt a lábamon, és a nyugati filmeket megjelenéskor láttam. Ami meg VHS-en jött, azt is csak kicsivel később. Persze, nagyrészt így volt, de az ügyeskedőknek itt nálunk a nyolcvanas években már nyugat volt.
Az semmi, én már a 2000-es évek elején angolul néztem a Caroon Networköt! :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27414 2018.02.25. 17:11

Moby írta:Hát nemtudom, én a nyolcvanas években már MTV-t néztem, pókember képregényt gyűjtöttem, converse cipó volt a lábamon, és a nyugati filmeket megjelenéskor láttam. Ami meg VHS-en jött, azt is csak kicsivel később. Persze, nagyrészt így volt, de az ügyeskedőknek itt nálunk a nyolcvanas években már nyugat volt.
vén g.ci :idiota:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27415 2018.02.25. 17:15

Amúgy mi még a '90-es évek elején is az élet császárainak számítottunk csak azért, mert volt vezetékes telefonunk. A Pókemberről lemaradást pedig előnynek tartom, engem nem fertőzött meg a dekadens Nyugat szelleme!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27416 2018.02.25. 19:44

Kicsit GT6-oztam és nem hagyott nyugodni miért volt olyan ismerős a Lamborghini Miura hangja, de aztán sikerült beazonosítani mivel pótolták a motorhangot ezek a derék asztal alatt alvó hangmérnökök.
9b89_1_big.jpg
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27417 2018.02.25. 20:21

DanielT írta:Egy kis lifehack. :)

phpBB [media]


Spoiler
Igen.
Hehe, épp nemrég húztam be egy pakkot, kontrollerbe jóleszaz címmel.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27418 2018.02.25. 21:21

Visszaraktam már a BF4-et így több, mint egy év után erre én carryzem a csapatot. EZ game EZ life :nezze:
bf4_2018_02_25_21_17_48_964.jpg

Na jó, volt 1 ember előttem, csak kilépett addigra. :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27419 2018.02.25. 21:53

Mekee írta:Hehe, épp nemrég húztam be egy pakkot, kontrollerbe jóleszaz címmel.
Mikor én voltam, nem volt, csak kiállítási darab :(
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27420 2018.02.25. 22:46

ezt megcsekkoltam (8x20perc), ha mar aktiv a Netflix proba honap. egesz joak volt. :eljen:
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27421 2018.02.25. 23:07

SlickAdam írta:ezt megcsekkoltam (8x20perc), ha mar aktiv a Netflix proba honap. egesz joak volt. :eljen:
phpBB [media]
szülifeli is tetszene sztem meg a gossip girl is :banplz:
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #27422 2018.02.25. 23:16

A Gossip Girl egész jó volt az első 1-2 szezonban. Nem egy Narancsvidék, de na! : D
Avatar
Moby

Hozzászólás #27423 2018.02.25. 23:20

SlickAdam írta:ezt megcsekkoltam (8x20perc), ha mar aktiv a Netflix proba honap. egesz joak volt. :eljen:
Én a Star Trek Discoveryt toltam le, tetszett. Leszámítva a season finalét. Az valami hihetetlen fos volt :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27424 2018.02.26. 00:22

Moby írta:Én a Star Trek Discoveryt toltam le, tetszett. Leszámítva a season finalét. Az valami hihetetlen fos volt :(

én most a mindhuntert - jó volt, csak ajánlani tudom, kicsit hasonlít a true detectivehez, necro talán neked bejönne, kevés benne az indokolatlan szál
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27425 2018.02.26. 08:12

Ha már sorozatok, akkor én meg ezt ajánlom. Nagyon meglepett, mennyire bevállalós a cucc, van itt minden, vér, agyvelő, bél, pina, ami csak kell. A látványvilága simán üti az új Blade Runner-t, nagyon ígényes a cucc!

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #27426 2018.02.26. 08:27

DanielT írta:Ha már sorozatok, akkor én meg ezt ajánlom. Nagyon meglepett, mennyire bevállalós a cucc, van itt minden, vér, agyvelő, bél, pina, ami csak kell. A látványvilága simán üti az új Blade Runner-t, nagyon ígényes a cucc!
2 napja kezdtem el, elég jónak tűnik eddig.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27427 2018.02.26. 08:57

Micsu írta:szülifeli is tetszene sztem meg a gossip girl is :banplz:
igen? ismered öket? :banplz:
skinnyman

Hozzászólás #27428 2018.02.26. 09:24

DanielT írta:Ha már sorozatok, akkor én meg ezt ajánlom. Nagyon meglepett, mennyire bevállalós a cucc, van itt minden, vér, agyvelő, bél, pina, ami csak kell. A látványvilága simán üti az új Blade Runner-t, nagyon ígényes a cucc!
En is nemreg kezdtem, Kovacs bacsi odabasz :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27429 2018.02.26. 10:08

skinnyman írta:En is nemreg kezdtem, Kovacs bacsi odabasz :eljen:
de legalabb Bélának neveztek volna vagy valami. Takeshi Kovacs... lol
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27430 2018.02.26. 10:25

SlickAdam írta:de legalabb Bélának neveztek volna vagy valami. Takeshi Kovacs... lol
A regényekben is ez a neve. Nem olvastam őket, de tudtommal nem ok nélkül: innen is, onnan is vannak felmenői.

Ugye Liu Shaolin Sándor nevét sem egy forgatókönyvíró "rontotta el".
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27431 2018.02.26. 10:30

Zóanagyvarázsló írta:A regényekben is ez a neve. Nem olvastam őket, de tudtommal nem ok nélkül: innen is, onnan is vannak felmenői.

Ugye Liu Shaolin Sándor nevét sem egy forgatókönyvíró "rontotta el".
de a Wu-Tang magyar sracon latszik, hogy keverek :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27432 2018.02.26. 11:51

DanielT írta:Ha már sorozatok, akkor én meg ezt ajánlom. Nagyon meglepett, mennyire bevállalós a cucc, van itt minden, vér, agyvelő, bél, pina, ami csak kell. A látványvilága simán üti az új Blade Runner-t, nagyon ígényes a cucc!

[video]alteredcarbon.avi[/video]
mashol meg rengeteget panaszkodnak az indokolatlanul elnyujtott sexjelenetek miatt :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27433 2018.02.26. 12:31

Micsu írta:mashol meg rengeteget panaszkodnak az indokolatlanul elnyujtott sexjelenetek miatt :)
Hirtelen nem is emlékszem olyanra, illetve egy volt, ami semmi extra. (Azon kívül, hogy az is hieteles volt) Inkább a random csöcsök és egyéb genitáliák adják a fűszerezést. :D (4 részt láttam, tehát még bármi lehet)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27434 2018.02.26. 12:49

SlickAdam írta:de a Wu-Tang magyar sracon latszik, hogy keverek :P
Te nézed a sorozatot, hadd ne mondjam meg, hogy mi magyarázat rá, de ugye az alapsztorival nem megy szembe a Takeshi. Ráadásul egy-két generáció után alig láthatóvá válhatnak bizonyos rasszjegyek, melyek az utódoknál újra előjöhetnek. Bazz, és erről beszélünk egy sci-finél, amikor van, aki a való életben Zeldának nevezi a gyerekét. Hülyeség, az én fiam csak Kaz Hirai lehet majd!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27435 2018.02.26. 12:56

Zóanagyvarázsló írta:Te nézed a sorozatot, hadd ne mondjam meg, hogy mi magyarázat rá, de ugye az alapsztorival nem megy szembe a Takeshi. Ráadásul egy-két generáció után alig láthatóvá válhatnak bizonyos rasszjegyek, melyek az utódoknál újra előjöhetnek. Bazz, és erről beszélünk egy sci-finél, amikor van, aki a való életben Zeldának nevezi a gyerekét. Hülyeség, az én fiam csak Kaz Hirai lehet majd!
jajjmar, easy! felölem Jean Baptiste is lehetne, Jean Baptiste Kovacs és full néger :D
Avatar
arty

Hozzászólás #27436 2018.02.26. 13:21

Zóanagyvarázsló írta:Mi van?! Te a Carmageddont körözve játszanád, ha nem hozna több pénzt a zúzás?!
Egyébiránt a saját bénaságodtól is függ, hogy hányszor kell újrajátszanod pályákat, hiszen a javítás komoly összeget tud elvinni. Nem mondom, hogy nincsenek enélkül is ismerős elemekből összerakott pályák, de semmivel nem rosszabb a repetitivása a többi ótókánál, főleg ha azokban rá is megy pályánként az időkre az ember. A Carmában is rá lehet menni, alaposabb teljesítésre és más győzelmi kritériumokra.
Ami mindig kellemetlen, hogy mennyire a mázlin a múlik a többi járgány összeszedése. A dodzsemezéshez használhatatlan buggy az, ami minden nekifutáskor egyből összejött.
Játszanám körözve IS, persze. Változatosság.... ;)
Repetitívséget az ótóka műfajra általánosságban mondtam - hogy egyébként is "uncsi" a körözés, hátha még UGYANAZT az eventet kell tologatni, többször.
Persze, megnyerhetném elsőre is max pontal, jah ... ;)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27437 2018.02.26. 14:02

arty írta:Játszanám körözve IS, persze. Változatosság.... ;)
Repetitívséget az ótóka műfajra általánosságban mondtam - hogy egyébként is "uncsi" a körözés, hátha még UGYANAZT az eventet kell tologatni, többször.
Persze, megnyerhetném elsőre is max pontal, jah ... ;)
Körözve a régi Carma értelmezhetetlen, mert csak végig kell menni, anélkül, hogy agyonvernének közben. Az újban másképp van, és élvezetes is így játszani? Ez számomra új és meglepő információ lenne.

De nem lepne meg, ha direkt akarnád úgy játszani, hogy minél rosszabb legyen, mert úgy sírhatsz miatta. Szóval értem én, csak nem értem meg.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27438 2018.02.26. 14:04

DanielT írta:Ha már sorozatok, akkor én meg ezt ajánlom. Nagyon meglepett, mennyire bevállalós a cucc, van itt minden, vér, agyvelő, bél, pina, ami csak kell. A látványvilága simán üti az új Blade Runner-t, nagyon ígényes a cucc!

phpBB [media]
Első réazt néztem meg pár hete, de még nem dőlt el, hogy kaszálom-e. Nem kötött le valahogy, inkább a telefonom basztattam közben, nemtudom, passz miért :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27439 2018.02.26. 20:02

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27440 2018.02.26. 22:16

Zóanagyvarázsló írta:Azóta is csak vezetékesen sikerült nagy nehezen működésre bírnom, más USB-porttal ugyanez a helyzet (rendszer-visszaállítás után is :wilting: ), de ugyanezzel az adapterrel a laptopon meg működik. Eltávolítani már arról sem lehet, de legalább nem omlik össze a Win 10, csak szól, hogy nem sikerült.

Rendeltem egy adaptert, már kíváncsi vagyok arra is. Mivel hónap vége van, megnéztem a konzolokat is, a Nintendótól kezdve, de nem találtam olyat, amit a kosárba akartam volna tenni :(
Először nem akarta az igazságot, de aztán rájött, hogy én vagyoka főnök, és azóta pöpec adapterrel. Úgy tűnik a mikrofon is vállalható minőségben átmegy, amíg nem megyek át másik szobába vagy nem ugrabugrálok pofázás közben. USB_vel persze alapból a fogadott hang minősége is jobb lenne, de ha hosszabbítózok az ágyig, akkor akkor jóval nagyobb a statikus zörej úgy, mint így wireless.

Egyszerre nyertem egy vezeték nélküli kontrollert és egy vezeték nélküli mikrofonos fülest így :eljen:

Vissza: “Leáldozott.hu”