A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27301 2018.02.19. 10:35

arty írta:Kb 3-4 órát b*sztam el ma (is) a 4-5 daytonára, amim van pécén... de ami rendesen megy, az csak a Daytona1DeluxePC. A többi fut, de az irányítással szívás van, nekem a gamepad nem pálya, de igazából azzal se perfekt egyik se (van amelyik egyáltalán nem megy). Sajna a japó és francia, 3000 fórumhszben széttördelt leírásokból guglifordított, összeszedetlen, elavult leírások elég nehezen kigereblyézhető info-források :/ Namindegy, a működő verzával mentem jópár versenyt, de mondjuk ez nem épp a kedvenc iterációm a sorozatból, plusz az újdonság varázsa is hiányzott.

(melléktermékként segarallyt is gányoltam, 1-2-3-at, ill. nyomtam a cemuval ahol a zelda kipróbálására is elment pár órám, leginkább 20 frémmel bolyongtam, fedezgettem fel a lehetőségeket. a DK Tropical Freeze immár hibátlanul fut, csak néha csontrafagy a töltőképernyőn. mariok az eddigi 99% helyett má' százasak (mk8, world, u). asszem igazi pécé-nördös volt a hétvége, így h minimális játékra jutott 80% gány. játszani a ps3as pop trilógiát sikerült, nemtom h ez a sands of time tényleg ennyire moslék volt anno (kamera!) vagy csak a port lett fos? amugy jol néz ki, ha ezt nem tolom le, akkor semmit (pécésekkel futottam anno egy kört, kösz de kösznem, 4:3/kontroller-madness). persze 30 frém, mert a 3d/felbontás prevgenen is fontosabb volt mindennél...)
Klassz program! :) Érzem, hogy élvezted is egy kicsit.

Én végigtoltam a Beyondot, utána nekikezdtem a Lost Legacy-nak. Sajnos nem haladtam vele, mert szinte VR sisak sebességgel lebetegszem a rohadt nagy kijelző+30 fps+iszonyatos blur hatására. Gyakorlatilag 10 perc után már nem érzem jól magam és 40 perc körül volt a max amit kibírtam, utána órákig tartó émelygéssel/izzadással.

A Beyond+Until Dawn féle nongémeknél pont még nem volt gond, mert a kamerát alig lehetett/kellett forgatni.

Gányolással töltött idő: 0 perc. Okádással: Több, mint amit kéne.

A Legacy-ban a lövés/célzás mechanika a legszarabb, amivel eddig UC játékban találkoztam, nem értem mit művelnek. Át kellett raknom full auto, lock-on aimre, hogy valami tudjak kezdeni.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27302 2018.02.19. 10:37

Botond írta:Csak én érzem gyalázatnak, hogy márciusban debütál, áprilistól kapható a 2080as gtx, osztán az is 14 nanos lesz?! AMD itt liheg a zen+al 12 nanon, a zen2 is a kanyarban 10 nanon, gondolom a vega is lép kisebb nanora, az nvidia meg eladja ugyanazt átmatricázva?! 14 nano?! Jó, hogy nem szénnel hajtott lesz a cucc, micsoda antik technika!
A Pascal 16nm FinFET most, tehát azért finomítanak. Az pedig, hogy kapható lesz, nagyon optimista elképzelés. :) Sajnos megint felment a crypto piac.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27303 2018.02.19. 11:09

DanielT írta:A Pascal 16nm FinFET most, tehát azért finomítanak. Az pedig, hogy kapható lesz, nagyon optimista elképzelés. :) Sajnos megint felment a crypto piac.
Az ár kérdés lesz, nyilván drága lesz, de hát ilyen az élet, csak a 60fps, ugye. ;) Kapni biztos lehet majd kapni, csak ilyen apple fíling lesz, hogy pont kétszer annyit fizetsz a cuccért, mint amit jó érzéssel adnál ki érte. :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27304 2018.02.19. 11:16

arty írta:Kb 3-4 órát b*sztam el ma (is) a 4-5 daytonára, amim van pécén... de ami rendesen megy, az csak a Daytona1DeluxePC. A többi fut, de az irányítással szívás van, nekem a gamepad nem pálya, de igazából azzal se perfekt egyik se (van amelyik egyáltalán nem megy). Sajna a japó és francia, 3000 fórumhszben széttördelt leírásokból guglifordított, összeszedetlen, elavult leírások elég nehezen kigereblyézhető info-források :/ Namindegy, a működő verzával mentem jópár versenyt, de mondjuk ez nem épp a kedvenc iterációm a sorozatból, plusz az újdonság varázsa is hiányzott.

(melléktermékként segarallyt is gányoltam, 1-2-3-at, ill. nyomtam a cemuval ahol a zelda kipróbálására is elment pár órám, leginkább 20 frémmel bolyongtam, fedezgettem fel a lehetőségeket. a DK Tropical Freeze immár hibátlanul fut, csak néha csontrafagy a töltőképernyőn. mariok az eddigi 99% helyett má' százasak (mk8, world, u). asszem igazi pécé-nördös volt a hétvége, így h minimális játékra jutott 80% gány. játszani a ps3as pop trilógiát sikerült, nemtom h ez a sands of time tényleg ennyire moslék volt anno (kamera!) vagy csak a port lett fos? amugy jol néz ki, ha ezt nem tolom le, akkor semmit (pécésekkel futottam anno egy kört, kösz de kösznem, 4:3/kontroller-madness). persze 30 frém, mert a 3d/felbontás prevgenen is fontosabb volt mindennél...)
Már egy ideje van tökéletes widescreen mod a PC-s PoP-okhoz, illetve nálam a SoT és a WW ment velük, 60 fps-ben folyva (illetve a 750 Ti még kevés volt 1080p-hez, az 1060 már nem).

WW-ben a gamepad lapaból is tökéletes (csak ugye rá kell jönni, hogy melyik gomb mire való), a SoT problémás, billentyűt emulálva túlérzékeny, a kontroller meg túl kevéssé. Szerintem össze lehet ügyeskedni hozzá a megfelelő érzékenységet, de én nem kínlódtam vele, inkább megszoktam a másik két opciót. Mindkettőt meg lehet (és váltani is egyikről a másikra), de nyilván kompromisszum. Annyi a szívás még, hogy a SoT főmenüjében kell egér, de az DS4-gyel nem volt gond.

A kamera néha tudott zavaró lenni (2016-ban ment végig, imádtam), de a kor többi játékhoz képest csak kevésbé, és a legtöbb modernebbét sem érzem annyival jobbnak. Nem éltem meg kifejezetten mosléknak, általában többet szidom.

Játékra hetek óta nem volt normális időm, ma sem lenne, de talán egy-két órát engedek magamnak.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27305 2018.02.19. 22:25

Zóanagyvarázsló írta:Játékra hetek óta nem volt normális időm, ma sem lenne, de talán egy-két órát engedek magamnak.
Úgy néz ki, mégsem.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27306 2018.02.19. 22:53

mostanában nekem se sok, heti 1-2 alkalom
Avatar
arty

Hozzászólás #27307 2018.02.19. 23:13

DanielT írta:Sajnos nem haladtam vele, mert szinte VR sisak sebességgel lebetegszem a rohadt nagy kijelző+30 fps+iszonyatos blur hatására. Gyakorlatilag 10 perc után már nem érzem jól magam és 40 perc körül volt a max amit kibírtam, utána órákig tartó émelygéssel/izzadással.
Gányolással töltött idő: 0 perc. Okádással: Több, mint amit kéne.
A Legacy-ban a lövés/célzás mechanika a legszarabb, amivel eddig UC játékban találkoztam, nem értem mit művelnek. Át kellett raknom full auto, lock-on aimre, hogy valami tudjak kezdeni.
Naneee. Ezt csak bemeséled magadnak... hipohonder! :D
Mennyire jön be az "openworld" úgyamúgy? TUDOM h nem annyira openworld és így nem annyira vészes, de tartok tőle, hogy ez lesz az uncsi jövője (is), kicsit több ikon, ócsó kopipészt tartalom :(
Avatar
arty

Hozzászólás #27308 2018.02.19. 23:31

Zóanagyvarázsló írta:Már egy ideje van tökéletes widescreen mod a PC-s PoP-okhoz, illetve nálam a SoT és a WW ment velük, 60 fps-ben folyva (illetve a 750 Ti még kevés volt 1080p-hez, az 1060 már nem).

WW-ben a gamepad lapaból is tökéletes (csak ugye rá kell jönni, hogy melyik gomb mire való), a SoT problémás, billentyűt emulálva túlérzékeny, a kontroller meg túl kevéssé. Szerintem össze lehet ügyeskedni hozzá a megfelelő érzékenységet, de én nem kínlódtam vele, inkább megszoktam a másik két opciót. Mindkettőt meg lehet (és váltani is egyikről a másikra), de nyilván kompromisszum. Annyi a szívás még, hogy a SoT főmenüjében kell egér, de az DS4-gyel nem volt gond.

A kamera néha tudott zavaró lenni (2016-ban ment végig, imádtam), de a kor többi játékhoz képest csak kevésbé, és a legtöbb modernebbét sem érzem annyival jobbnak. Nem éltem meg kifejezetten mosléknak, általában többet szidom.

Játékra hetek óta nem volt normális időm, ma sem lenne, de talán egy-két órát engedek magamnak.
anno amikor néztem még a hud rossz arányú volt, s bár állítólag meg lehetett oldani, nálam olyankor a teljes kép elcsúszott (nem látszott a kép egy része)... de ha már jó, hát jó - ellenben a gamepad kell, ill nekem még az ikonok se ártanak (elég béna vok és mivel itt is lesznek párhetes kihagyások, kell az emlékeztető is). a harctól félek, már itt a legelején is volt szenvedés...

kamera: ugrok adott irányba, tolom előre a kart, leérkezek a szembe platformra, kamera AZONNAL vált oldalra és én tovább előre tolva a herceggel legyaloglok a várfalon, halál. WTF?!
máskor csak a falba megyek vele. nemtom, hogy csak az eleje ennyire dráma-e... remélem! (amugy kissé érzékenynek mondanám a ds3at, nem néztem lehet-e lassitani kissé - ráférne)

elolvasva a rivjúd... jah, kissé lowpoly (ps2 éra), de egyébként teljesen oké, izléses/mesés, nekem is nagyon bejön! (bár egész nap egy gennel korábbi ótókákkal (is) szenvedtem, talán ez is hozzátett a pozitív hatáshoz - kíváncsi leszek a folytatások szebbek-e és h mennyivel. anno a ww-t játszottam, de elakadtam benne (harc...) és már nem emlékszem a grafra)

folytatás előtt szvsz letudom a convictiont, mert kezd kicsit sok játék futni párhuzamosan...
Avatar
arty

Hozzászólás #27309 2018.02.19. 23:54

cdgalaxis kiköltözött az astoriától a bikás parkba - akinek eddig gondja volt a parkolással, mostmár nem lesz :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27310 2018.02.19. 23:59

Igen, a PoP: SoT-ban tényleg sokszor élt külön életet a kamera. Ez már csak azért is zavaró, mert itt még nagyon nem alibinek volt odahajítva a platforming. Meg persze 1-1 puzzle is befigyelt, ami a mai fókuszteszten már nem jutna túl.
A harc meg... most coming outolok és beismerem, hogy cheattel toltam le anno, mert már zokogtam-toporzékoltam egy részen, ahol egy viszonylag szűk helyen ránkszakad több kékruhás dárdás rohadék, a nagykardos-páncélos mocskokkal fűszerezve plusz Faraht is életben kellett tartani (ha jól emlékszem).
Így visszatekintve viszont nem tudnék kiemelkedőbb Ubisoft játékot mondani azóta sem.
Ha már megoldott tutira a widescreen és a kontroller support egyszer biztos nekiállok összegányolni egy definitív újrajátszásra.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27311 2018.02.20. 00:43

arty írta:anno amikor néztem még a hud rossz arányú volt, s bár állítólag meg lehetett oldani, nálam olyankor a teljes kép elcsúszott (nem látszott a kép egy része)... de ha már jó, hát jó - ellenben a gamepad kell, ill nekem még az ikonok se ártanak (elég béna vok és mivel itt is lesznek párhetes kihagyások, kell az emlékeztető is). a harctól félek, már itt a legelején is volt szenvedés...

kamera: ugrok adott irányba, tolom előre a kart, leérkezek a szembe platformra, kamera AZONNAL vált oldalra és én tovább előre tolva a herceggel legyaloglok a várfalon, halál. WTF?!
máskor csak a falba megyek vele. nemtom, hogy csak az eleje ennyire dráma-e... remélem! (amugy kissé érzékenynek mondanám a ds3at, nem néztem lehet-e lassitani kissé - ráférne)

elolvasva a rivjúd... jah, kissé lowpoly (ps2 éra), de egyébként teljesen oké, izléses/mesés, nekem is nagyon bejön! (bár egész nap egy gennel korábbi ótókákkal (is) szenvedtem, talán ez is hozzátett a pozitív hatáshoz - kíváncsi leszek a folytatások szebbek-e és h mennyivel. anno a ww-t játszottam, de elakadtam benne (harc...) és már nem emlékszem a grafra)

folytatás előtt szvsz letudom a convictiont, mert kezd kicsit sok játék futni párhuzamosan...
Nyilván nehezedni fog a harc, de a SoT-ban nem nehezek. Lesz pár (vagy egy konkrét) rész, ahol a szárnyasokat utálni fogod. Amúgy parkourozni kell: az elején simán rámész az ellenre, "átmászol" rajta, és már alázol is. Hamar lesznek persze olyan ellenfelek, akik ellen ez nem működik, és ha hagyod magad körbevenni, akkor kampec. De falra ráugrani, majd onnan az ellenfelekre és a hasonló egyszerű trükkök jól működnek, plusz homokért cserébe lazán el tudod őket intézni. A végén pedig nem ugrik meg látványosan a kihívás, ami a harcot illeti. HP-t persze sosem árt gyűjtögetni.

A WW sokkal keményebb, ott engem hardon a turorial boss is lealázott, és utána normálon mentem, de nem bántam meg, mert úgysem babazsúr. Ott is kell a parkour.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27312 2018.02.20. 00:45

arty írta:cdgalaxis kiköltözött az astoriától a bikás parkba - akinek eddig gondja volt a parkolással, mostmár nem lesz :D
Az én voltam. Igen, láttam, köszi. Azt az astoriát meg hívjuk egyszerűen csak kálvin térnek :banplz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27313 2018.02.20. 00:55

benőmenő írta:Igen, a PoP: SoT-ban tényleg sokszor élt külön életet a kamera. Ez már csak azért is zavaró, mert itt még nagyon nem alibinek volt odahajítva a platforming. Meg persze 1-1 puzzle is befigyelt, ami a mai fókuszteszten már nem jutna túl.
A harc meg... most coming outolok és beismerem, hogy cheattel toltam le anno, mert már zokogtam-toporzékoltam egy részen, ahol egy viszonylag szűk helyen ránkszakad több kékruhás dárdás rohadék, a nagykardos-páncélos mocskokkal fűszerezve plusz Faraht is életben kellett tartani (ha jól emlékszem).
Így visszatekintve viszont nem tudnék kiemelkedőbb Ubisoft játékot mondani azóta sem.
Ha már megoldott tutira a widescreen és a kontroller support egyszer biztos nekiállok összegányolni egy definitív újrajátszásra.
Az elején engem is idegesített a kamera, de nem sokkal jobban a szokásosnál, és lehet alkalmazkodni a régiségéhez, nem simán következetlen, vagy mindent kitakaró hulladék. Nem mondom, hogy jó, vagy nincs jobb, de fingom nincs miben igazán jó. (3D platformerekre gondolva.)

És igen, a kékruhásokra gondoltam, mint első átugorhatatlanokra, messze az említett rész a legidegesítőbb harc a játékban (30-szor tuti neki kellett ugranom, de talán többször is). Résen kell lenni, mert ha nagyon rád jöttek, akkor már az idővisszapörgetés sem biztos, megment (elégszer).

Én ezt a 2016-os widescreen patchet használtam, előtte tényleg nem volt igazi megoldás. Nem csoda, hogy bevártam :) Azt nem tudom, hogy valahol van-e újabb verzió belőle, de nálam tökéletes működött. A kontroller csak lesz rendben, ha manuálisan belövöd hozzá az érzékenységet valahogy. Bár lehet, hogy van már rá megoldás, ha nem lenne ennyi az idő, akkor a GOG-fórumon túrnék utána.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27314 2018.02.20. 00:58

arty írta:cdgalaxis kiköltözött az astoriától a bikás parkba - akinek eddig gondja volt a parkolással, mostmár nem lesz :D
Eddig nagyjából útba esett. Volna, de elég régen volt okom betérni. Metróval meg ugyanúgy tudok parkolni a Bikás parknál is, ha minden kötél szakad. Azért nem örülök.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27315 2018.02.20. 08:29

Zóanagyvarázsló írta:Eddig nagyjából útba esett. Volna, de elég régen volt okom betérni. Metróval meg ugyanúgy tudok parkolni a Bikás parknál is, ha minden kötél szakad. Azért nem örülök.
Utoljára a Mass Effect 3-at vettem fizikai példányban, annak most március elején lesz 6 éve. Na azóta soha semmiért nem merült fel bennem, hogy sw-t úgy szerezzek be, hogy kirándulással egybekötve. Mindent lehet venni online, jó az.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27316 2018.02.20. 09:16

Botond írta:Utoljára a Mass Effect 3-at vettem fizikai példányban, annak most március elején lesz 6 éve. Na azóta soha semmiért nem merült fel bennem, hogy sw-t úgy szerezzek be, hogy kirándulással egybekötve. Mindent lehet venni online, jó az.
Baromira 1st world problem, de a steam-es play gomb után baromi archaikus ps3-on felkelni és lemezt cserélgetni, ha mást akarok elindítani.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27317 2018.02.20. 09:36

benőmenő írta:Baromira 1st world problem, de a steam-es play gomb után baromi archaikus ps3-on felkelni és lemezt cserélgetni, ha mást akarok elindítani.
Én xbox360ra is digitálisan vettem meg a cuccok 98%-át. Ami lemezen van az vagy ~6 cím. Ebből kapásból hármat a géphez adtak, szóval összesen vettem vagy 3 címet fizikai copyban, mert nem volt elérhető digitálisban és nagyon kellett!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27318 2018.02.20. 10:11

Botond írta:Én xbox360ra is digitálisan vettem meg a cuccok 98%-át. Ami lemezen van az vagy ~6 cím. Ebből kapásból hármat a géphez adtak, szóval összesen vettem vagy 3 címet fizikai copyban, mert nem volt elérhető digitálisban és nagyon kellett!
A párszázas akciósakat persze, de amivel úgy számolok, hogy évek múlva is elővenném, vagy jó lenne emulátoron tolni, abból tisztább és szárazabb élmény a lemezes, amit valószínűleg még akkor is le tudok majd rippelni, amikor a ps3-as psn alól kihúzzák a dugót.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27319 2018.02.20. 10:47

benőmenő írta:A párszázas akciósakat persze, de amivel úgy számolok, hogy évek múlva is elővenném, vagy jó lenne emulátoron tolni, abból tisztább és szárazabb élmény a lemezes, amit valószínűleg még akkor is le tudok majd rippelni, amikor a ps3-as psn alól kihúzzák a dugót.
1 terás külső vinyó megoldotta a gondot, ottan van rajta minden. Aztán amúgy pont múlt héten realizáltam, hogy én ugyan elő nem veszek semmit iksz év után. Nem volt net, mert az már átköltözött az új lakásba, én meg nem, és akkor mi legyen, mi legyen, elő a gog.comos címeket. Hát vagy 30at leaprítottam a vinyóról, mert ezeket én ilyen grafikával, meg kezelőfelülettel még egyszer tuti nem, vagy ami kimaradt azt már mai szemmel köszdenem. Nagyon minimális retrozást tudok már csak elképzelni, azt is inkább remasterekkel. Végül heroes1 akadt fent a szűrőn, azt toltam újra. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27320 2018.02.20. 11:23

Botond írta:1 terás külső vinyó megoldotta a gondot, ottan van rajta minden. Aztán amúgy pont múlt héten realizáltam, hogy én ugyan elő nem veszek semmit iksz év után. Nem volt net, mert az már átköltözött az új lakásba, én meg nem, és akkor mi legyen, mi legyen, elő a gog.comos címeket. Hát vagy 30at leaprítottam a vinyóról, mert ezeket én ilyen grafikával, meg kezelőfelülettel még egyszer tuti nem, vagy ami kimaradt azt már mai szemmel köszdenem. Nagyon minimális retrozást tudok már csak elképzelni, azt is inkább remasterekkel. Végül heroes1 akadt fent a szűrőn, azt toltam újra. :)
Megértem, de ezt most tényleg annak mondod, aki pár hete a ps2-es SotC-t tolta végig zsinórban 2x? :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27321 2018.02.20. 13:13

benőmenő írta:Megértem, de ezt most tényleg annak mondod, aki pár hete a ps2-es SotC-t tolta végig zsinórban 2x? :banplz:
Mint említettem nekem is van olyan amit előveszek időnként (Imperialism1-2 nagy és rendszeres visszatérő pl), de nem túl gyakran, nem túl sokat, és ha nem lenne, nos hát akkor sem történne semmi, így is olyan backlogom van, hogy mind a tíz ujjam megnyaltam volna egy ilyen lista láttán tini koromban, és hát mg mindig növekvő félben van ez a lista, sose lesz csökkenőben már szerintem már csak azért sem, mert amíg a civilization aktuális része százszámra nyeli el az üzemórákat addig csak hízik ez a lista. És már nem is mmo-zok ami ugye még kettővel nagyobb timesink.
No mindegy, majd csak lesz valahogy. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27322 2018.02.20. 14:50

Múlt héten eljött hozzám egy kolléga megnézni az új plazmacsekemet. (soha nem látott még előtte) Neki LG 4K HDR csodája van, 2017-es vétel.

Most szólt, hogy az előbb levadászta a saját plazmáját és már intézi a szállítást...

Én meg ugye csak azért találtam meg amit vettem, mert a már korábban is említett barátomnak kerestünk készüléket, aki szintén 4K HDR Panasonic VA paneles LCD-t cserélt le vele.


MENTSÉTEK AMÍG LEHET! :)

Ellenségeiteknek meg ajánlható a 2 db eladó 55-ös LG/PANA, jelentkezni privátban lehet, NÉGYKÁDÉER jeligére. :idiota:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27323 2018.02.20. 15:50

DanielT írta:Múlt héten eljött hozzám egy kolléga megnézni az új plazmacsekemet. (soha nem látott még előtte) Neki LG 4K HDR csodája van, 2017-es vétel.

Most szólt, hogy az előbb levadászta a saját plazmáját és már intézi a szállítást...

Én meg ugye csak azért találtam meg amit vettem, mert a már korábban is említett barátomnak kerestünk készüléket, aki szintén 4K HDR Panasonic VA paneles LCD-t cserélt le vele.


MENTSÉTEK AMÍG LEHET! :)

Ellenségeiteknek meg ajánlható a 2 db eladó 55-ös LG/PANA, jelentkezni privátban lehet, NÉGYKÁDÉER jeligére. :idiota:
LG meg HDR. Van hozzá szeme. Szerintem is az ilyenekből kell mintavételezni. Értik is, meg látják is. De mostmár legalább nyugodt, mert a jót látja. És ezt is látja, és érti.
Igen. :idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27324 2018.02.20. 16:05

Moby írta:LG meg HDR. Van hozzá szeme. Szerintem is az ilyenekből kell mintavételezni. Értik is, meg látják is. De mostmár legalább nyugodt, mert a jót látja. És ezt is látja, és érti.
Igen. :idiota:
Nyilvánhülye, meg én is az vagyok. >;) A másik Panasonic VA paneles. Arra semmi reakció? :ravasz1:

BTW mit kell azon érteni, hogy _SEMMIN_ nincs olyan motion clarity, mint plazmán? Hacsak nem 120 hz gamer monitor, ami full irreleváns. Azon is mit kell érteni, hogy pixelpontos megvilágítás, amivel semmilyen formában nem versenyezthet semmi más. Még ha HDR se. Ami mindenre megoldás és földöntúli csoda. LOL. HÁDÉER!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szal értem én, meg nagyon értékelem is az irónikus beszólást, csak közben mégse. :miaz: (De ne aggódj, nem adlak ki neki...)
Avatar
Moby

Hozzászólás #27325 2018.02.20. 16:53

Dithering és pixelpontos megvilágítás?
Nemtudom, nem értek hozzá, de nem hangzanak rokonértelmű kifejezésnek :)
De nem is arról szólt ez, hogy jó-e szerintem a plazma(nem), me éntőlem mindeki azt bámul, ami neki tetszik.
Vagy amiről megmondják neki, hogy tetszik. Mindegy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27326 2018.02.20. 17:16

Moby írta:Dithering és pixelpontos megvilágítás?
Nemtudom, nem értek hozzá, de nem hangzanak rokonértelmű kifejezésnek :)
De nem is arról szólt ez, hogy jó-e szerintem a plazma(nem), me éntőlem mindeki azt bámul, ami neki tetszik.
Vagy amiről megmondják neki, hogy tetszik. Mindegy.
Kép
Avatar
arty

Hozzászólás #27327 2018.02.20. 17:17

benőmenő írta:A párszázas akciósakat persze, de amivel úgy számolok, hogy évek múlva is elővenném, vagy jó lenne emulátoron tolni, abból tisztább és szárazabb élmény a lemezes, amit valószínűleg még akkor is le tudok majd rippelni, amikor a ps3-as psn alól kihúzzák a dugót.
:eljen:
ennyi.
a digit a sátán műve, max naonócsón.
Avatar
Yaddle55

Hozzászólás #27328 2018.02.20. 17:20

DanielT írta:Ellenségeiteknek meg ajánlható a 2 db eladó 55-ös LG/PANA, jelentkezni privátban lehet, NÉGYKÁDÉER jeligére. :idiota:

Várjál, pont most szemezek egy LG OLED 55B7V-vel, mert azt mondtátok, hogy az OLED jó, és ez most csak 400e körül van a Media Markt-ban. Akkor mégsem jó? Ennyiért sem?
FullHD és 4K mkv-kra és pc játékra kellene...
Avatar
arty

Hozzászólás #27329 2018.02.20. 17:21

DanielT írta:Múlt héten eljött hozzám egy kolléga megnézni az új plazmacsekemet. (soha nem látott még előtte) Neki LG 4K HDR csodája van, 2017-es vétel.
Most szólt, hogy az előbb levadászta a saját plazmáját és már intézi a szállítást...
Én meg ugye csak azért találtam meg amit vettem, mert a már korábban is említett barátomnak kerestünk készüléket, aki szintén 4K HDR Panasonic VA paneles LCD-t cserélt le vele.
hol van most ezekre vadászidény?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27330 2018.02.20. 17:27

Yaddle55 írta:Várjál, pont most szemezek egy LG OLED 55B7V-vel, mert azt mondtátok, hogy az OLED jó, és ez most csak 400e körül van a Media Markt-ban. Akkor mégsem jó? Ennyiért sem?
FullHD és 4K mkv-kra és pc játékra kellene...
OLED-et veheted.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27331 2018.02.20. 17:27

arty írta:hol van most ezekre vadászidény?
Jófogás/hwapró, semmi új a nap alatt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27332 2018.02.20. 20:10

Botond írta:Utoljára a Mass Effect 3-at vettem fizikai példányban, annak most március elején lesz 6 éve. Na azóta soha semmiért nem merült fel bennem, hogy sw-t úgy szerezzek be, hogy kirándulással egybekötve. Mindent lehet venni online, jó az.
Na ja, régen nem náluk turkáljuk az olcsó játékokat, mint az EVM-korszakban (legfeljebb ha digitálisan van akció náluk, de azért megint nem kell bemenni), ha meg valami friss CE-t vagy fémdobozosat vesz az ember, azt ingyen küldik, van egy rakat opció.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27333 2018.02.20. 20:16

benőmenő írta:Így visszatekintve viszont nem tudnék kiemelkedőbb Ubisoft játékot mondani azóta sem.
Tényleg nehéz találni. Hiába van náluk csak a stratégiákat nézve a HoMM, a Panzer General, az Imperialism, a Battle Isle/Incubation, az Anno, a Settlers, a nagy klasszikusoknál még nem ők voltak a kiadó.

Talán Michel Ancelt lehetne itt versenybe küldeni, bár nálam a gameplay-light Beyond Good & Evil elmarad a SoT-tól, akármennyire is szerettem. A Raymanek meg kimaradtak, bár az Origins és a Legends demója is frenetikus volt.

Ilyen AC-kat fel sem hoznék, de az Origins már biztos 10/10.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27334 2018.02.20. 21:36

Pár Humble ajcsit bedobok, mailcímet kell megadni a claimhez, oda küldi majd a rendszer a kódot. Csodás turnbased/kalandjátékok, ezredszer promózom, ne hagyjátok ki.

Aki vitte, esetleg jelezze melyiket, hogy már ne fusson lyukra feleslegesen.

Shadowrun Returns

Shadowrun Dragonfall

Shadowrun Hong Kong

Wasteland 2: Directors Cut

Más:

Broken Sword 5

Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure

Age of Wonders III
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27335 2018.02.20. 21:44

DanielT írta:Pár Humble ajcsit bedobok, mailcímet kell megadni a claimhez, oda küldi majd a rendszer a kódot. Csodás turnbased/kalandjátékok, ezredszer promózom, ne hagyjátok ki.

Aki vitte, esetleg jelezze melyiket, hogy már ne fusson lyukra feleslegesen.[/url]
Már megint mázlista voltam. Kösz, az Age of Wonders III-at! Éppen nézegettem, hogy csak ez hiányzik a bundle-ből.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27336 2018.02.20. 22:56

Ha még van olyan ember a bolygón, akinek nincs meg humblibundliból 5 generációra előre, annak most újra kiadják a *menjazobszervatóriumtólastadionigonnanmegapalotáhozahonnanmegintmehetszazobszervatóriumba* x egymilliárd Perödájzt.
phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #27337 2018.02.21. 08:33

DanielT írta:Pár Humble ajcsit bedobok, mailcímet kell megadni a claimhez, oda küldi majd a rendszer a kódot. Csodás turnbased/kalandjátékok, ezredszer promózom, ne hagyjátok ki.

Aki vitte, esetleg jelezze melyiket, hogy már ne fusson lyukra feleslegesen.
Én is gondolkozok a vételen, mert érdekel mind, nincs meg egy se, csak ugye az a pöti malőr tart vissza, hogy kb sose lesz időm ezekkel se játszani. :( Nem aktiváltam a kódokból egyet se, majd veszek magamnak, ha rászánom magam, de köszi a lehetőséget!
Avatar
Botond

Hozzászólás #27338 2018.02.21. 08:34

benőmenő írta:Ha még van olyan ember a bolygón, akinek nincs meg humblibundliból 5 generációra előre, annak most újra kiadják a *menjazobszervatóriumtólastadionigonnanmegapalotáhozahonnanmegintmehetszazobszervatóriumba* x egymilliárd Perödájzt.
Szerintem ez nekem is megvan mindkét platformra (PC+x360), és már benne is nulla másodperc gémtájmom. Majd vmikor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27339 2018.02.21. 08:48

benőmenő írta:Ha még van olyan ember a bolygón, akinek nincs meg humblibundliból 5 generációra előre, annak most újra kiadják a *menjazobszervatóriumtólastadionigonnanmegapalotáhozahonnanmegintmehetszazobszervatóriumba* x egymilliárd Perödájzt.
Gyűlölöm ezt a részt, tönkretette a sorozatot. :levele:
Avatar
arty

Hozzászólás #27340 2018.02.21. 16:26

DanielT írta:Gyűlölöm ezt a részt, tönkretette a sorozatot. :levele:
szerintem már a revenge elkezdte lebontani a sorozatot.... ocsmány atombloomos kinézet, forgalmat magadelőtt kettéhasító ótó :/
de kegyelmdöfésnek mindensetre perfekt volt a paradicsom.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27341 2018.02.21. 21:09

benőmenő írta:Ha még van olyan ember a bolygón, akinek nincs meg humblibundliból 5 generációra előre, annak most újra kiadják a *menjazobszervatóriumtólastadionigonnanmegapalotáhozahonnanmegintmehetszazobszervatóriumba* x egymilliárd Perödájzt.
szarazíészarabörnáut.mp4
Ez inkább azért releváns, mert amikor úgy 1 éve előjött a Mass Effect-remaster pletykája, akkor azt cáfolták, és azt mondták, hogy nem gyártanak remastereket. Ez egy stratégiai váltás. Meg hát ugye currentgenre sem létezik játék, míg PC-ről valami DLC maradt le.

Maga a játék nem jött be, legalábbis két nekifutás egyelőre elég volt a triallel, de mindig terveztem, hogy esélyt adok a pluszegysoromnak is belőle. Inkább a régi Burnoutokat kóstolnám meg, de ez jobban kéznél van nekik. Őszintén szólva túl sok remasteterre eleve nincs igényem az EA-től, illetve nem tudom, hogy tőlük egyáltalán mire van. Egy jó SW-cucc persze jöhetne.

Talán a American McGee's Alice-ből jó lenne egy remake, de mivel a Madness Returns se lett nagy siker, fura lenne, ha azt ásnák elő. Sajnos a folytatáshoz is csak limitáltan tették elérhetővé az idióták. Nekem mondjuk megvan a dobozos, meg nem is hiszem, hogy újrajátszanám, de akkor sem korrekt elzárni egy ilyen alapvetően érdekes darabot a játékosok elől.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27342 2018.02.22. 11:21

Emiatt a túsz miatt marad a PS4. :((

A trailert nem néztem meg, szerintem ebből felesleges. Ha ütős lesz a cucc, akkor majdnem nulla infóval jobb lesz.

phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #27343 2018.02.22. 13:26

DanielT írta:Emiatt a túsz miatt marad a PS4. :((
peeeersze, csak emiatt :P (émmá' a prónál tudtam, hogy ez nem csak 1-2 gémre kell :P )
béef(4)et majd nyomhatjuk, ha teljesen "átmigráltál" ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #27344 2018.02.22. 13:53

phpBB [media]


ótósjáték, unreal engine 4... kíváncsi leszek konzolra jön-e és h hogy fog kinézni/futni... (korábbi AC konzolon elég gyalázat, pécén meg elég garázsszimfeeling)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27345 2018.02.22. 14:15

DanielT írta:Emiatt a túsz miatt marad a PS4. :((

A trailert nem néztem meg, szerintem ebből felesleges. Ha ütős lesz a cucc, akkor majdnem nulla infóval jobb lesz.

phpBB [media]
jó ha ez is valami b kategóriás sandbox szar lesz akkor már adhatod is el :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27346 2018.02.22. 14:16

arty írta:
phpBB [media]


ótósjáték, unreal engine 4... kíváncsi leszek konzolra jön-e és h hogy fog kinézni/futni... (korábbi AC konzolon elég gyalázat, pécén meg elég garázsszimfeeling)
konzolon azért nem garázs sim feeling mert van alatta egy nooboknak való ui?
Avatar
arty

Hozzászólás #27347 2018.02.22. 14:51

Micsu írta:konzolon azért nem garázs sim feeling mert van alatta egy nooboknak való ui?
ha az izlésesebb, összeszedettebb UI nooboknak való, akkor igen :P
a pöcés UI örliekszessz előttről van, amikor éppcsak plészholderként összeszórtak valami menürendszert az ezredkész tartalomnak ... aztán úgymaradt, mert a pöcéseknek jóaz (és tényleg, az átlagszimes megesköszik rá, hogy az úgy tökfasza :D )
hogy egy kormánnyal vezérelt játékban miért nem lehet a kormánnyal navigálni a menüben, az nem érdekes, csinálj bill tartót a cockpitbe, nyúlkálj keresztbe-kasul az egérért, stb.
t-ö-k-é-l-e-t-e-s!

(és lám, még TE is belekötöttél a jobb verzába :D )
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27348 2018.02.22. 15:18

arty írta:ha az izlésesebb, összeszedettebb UI nooboknak való, akkor igen :P
a pöcés UI örliekszessz előttről van, amikor éppcsak plészholderként összeszórtak valami menürendszert az ezredkész tartalomnak ... aztán úgymaradt, mert a pöcéseknek jóaz (és tényleg, az átlagszimes megesköszik rá, hogy az úgy tökfasza :D )
hogy egy kormánnyal vezérelt játékban miért nem lehet a kormánnyal navigálni a menüben, az nem érdekes, csinálj bill tartót a cockpitbe, nyúlkálj keresztbe-kasul az egérért, stb.
t-ö-k-é-l-e-t-e-s!

(és lám, még TE is belekötöttél a jobb verzába :D )
kérdeztem valamit, de nagy bele kötés :D
attól még valami garázs sim marad mert kap egy használható uit már nem azé
Avatar
arty

Hozzászólás #27349 2018.02.22. 16:16

Micsu írta:kérdeztem valamit, de nagy bele kötés :D
attól még valami garázs sim marad mert kap egy használható uit már nem azé
szerintem a konzolos assetto már nem garázsszim feeling, bár tartalomban nem mérhető egy pcars2-höz, tény
és szerintem a menü/UI sokat dob az érzeten, hogy tákolmány-e a játék...
menukonzol.jpg

menupc.jpg

és ez csak a főmenü... sok helyen egy káosz, összevissza a design, kényelmetlen összevisszakattintgatás (ahogy nő a felbontás és a gombok egyre kisebbek/messzebb kerülnek egymástól... gáz)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27350 2018.02.22. 18:05

azt az érzetet kelti hogy nem garázsprojekt, de attól még az :)
Avatar
arty

Hozzászólás #27351 2018.02.22. 20:53

Micsu írta:azt az érzetet kelti hogy nem garázsprojekt, de attól még az :)
tény ... (és aki pár óránál többet beletesz, pláne érzékelheti)
azért bosszantó, mert mostanra van egész jó tartalom is (sok sok dlc), lehetne itt élvezetes kampányt tákolni hozzá, de sz*rnak bele, készül a "következő projekt".
zabálnék egy ilyen komoly fizikás ótókát, jó kis arany/kocsigyűjtögetéssel..... nyamm :)

---

megvettem a bf4et ps4re, elég ákciós volt és ott még nem toltam, kíváncsi vagyok rá :D
jó kis manuálpecselős, befagyóspsnes pisi-moslék-os.... (a 3. nagy dlc queue-ba állítása után kb használhatatlan a gép)
ha végzett, manuál install.
ha az kész, manuál pecselés.
utána a maradék dlc letöltése és installálása, persze az is kézzel!

ezt a gémet erre a gépre találták ki :D
Avatar
arty

Hozzászólás #27352 2018.02.22. 20:55

Mantis Burn Racing free weekend

http://store.steampowered.com/app/446100/Mantis_Burn_Racing/
tölthető, hétvége alatt talán végig is nyomható ;) bár én azért 4 juróért megveszem, akár milyen unalmas/deszaturált bénaságnak is néz ki.
Avatar
arty

Hozzászólás #27353 2018.02.23. 10:21

arty írta:Assetto CC trailer.avi
ótósjáték, unreal engine 4... kíváncsi leszek konzolra jön-e és h hogy fog kinézni/futni... (korábbi AC konzolon elég gyalázat, pécén meg elég garázsszimfeeling)
éééés nyáron indul a móka, de EARLY ACCESS :D megint, álá assetto :D hihetetlen...
ezekután nem tudom beruházok-e rá, lehet h nem: megint egy évig nyomnám a bétát és mire kijön az 1.0 (közel sem végleges....), már rég meguntam és a játékidőm nagyrésze egy félkész garázscuccba ölve :/
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27354 2018.02.23. 10:28

arty írta:éééés nyáron indul a móka, de EARLY ACCESS :D megint, álá assetto :D hihetetlen...
ezekután nem tudom beruházok-e rá, lehet h nem: megint egy évig nyomnám a bétát és mire kijön az 1.0 (közel sem végleges....), már rég meguntam és a játékidőm nagyrésze egy félkész garázscuccba ölve :/
Kuka az összes early access nálam, csak tönkreteszik az élményt. Már a kickstarter backjeim updatejeit se követem, mert felesleges látni ahogy készül a kolbász, inkább csak elvesznek az újdonság élményéből. UTÓLAG egy making of érdekes lehet néha, különlegesebb címeknél.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27355 2018.02.23. 12:29

DanielT írta:Emiatt a túsz miatt marad a PS4. :((

A trailert nem néztem meg, szerintem ebből felesleges. Ha ütős lesz a cucc, akkor majdnem nulla infóval jobb lesz.

phpBB [media]
Eddíg az összes trailert láttam, és az ég világon semmit nem mond el, sőt gyanítom, hogy még kojima sincs tisztában vele, hogy mi is lesz ez. De amugy érdemes megnézni, a szokásosnál sokkalta elborultabb koijima rendezés. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27356 2018.02.23. 12:37

Mekee írta:Eddíg az összes trailert láttam, és az ég világon semmit nem mond el, sőt gyanítom, hogy még kojima sincs tisztában vele, hogy mi is lesz ez. De amugy érdemes megnézni, a szokásosnál sokkalta elborultabb koijima rendezés. :)
Mondjuk a háttérben a ködön elég otromba a dithering. Kb. Mint az AC:O-s vitorlák. Kell ezt még reszelgetniük megjelenésig.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27357 2018.02.23. 15:24

benőmenő írta:Mondjuk a háttérben a ködön elég otromba a dithering. Kb. Mint az AC:O-s vitorlák. Kell ezt még reszelgetniük megjelenésig.
Lesz rá idejük, nem holnap fog ez megjelenni. Első trailer után azt nyilatkozta kojima h még a motor sincs meg amivel készül majd, a sztori vagy hogy mi lesz talán már részleteiben megvan a fejében, de erre se esküdnék meg. Én csak simán a vágásra, rendezésre és zenére értettem, hogy kiváló sztem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27358 2018.02.23. 20:21

DanielT írta:Eddig nem használtam, de most kipróbáltam a Bone kontroller jack bemenetet. Sokkolóan jól működik, brutális hangerővel meghajtva a fülest! Bedugom, elveszi a hangot máshonnan, kihúzom, visszaadja.

10/10 és instant megoldotta a problémát, hogy a hálóplazmához nincs semmi hangcuccom. Film, játék, zene, minden megy rajta, forrástól független megoldás.

szerk: Ja a PS4 kontroller hasonló megoldása ihletett, amit szintén ma próbáltam először. Hangereje és dinamizmusa sehol nincs a Bonehoz képest.
KIpróbáltama Cloud II-vel, jó nálam is (amúgy az alaplapi jackek közül egyikkel sem megy, de ugye USB-ről használom). BT-t persze nem támogat, így vezetéseksen néztem.

Két kérdés adja magát:

1. Adapterrel is hozza a szintet?
2. Viszi rendesen a mikrofonját is?

Mert akkor még a végén rendelek hozzá egyet.

Bezzeg amikor Steam-fórumon valaki felvetette, hogy Steam Controllerhez ez milyen feature lenne, tömegek ugrottak a torkának, hogy nincs szükség ilyen konzolos szennyre, mert minden gémörpécésnek van mindent ütő wireless fülese, vagy ha nincs, akkor szeret kábelezni :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27359 2018.02.23. 20:36

Zóanagyvarázsló írta:KIpróbáltama Cloud II-vel, jó nálam is (amúgy az alaplapi jackek közül egyikkel sem megy, de ugye USB-ről használom). BT-t persze nem támogat, így vezetéseksen néztem.

Két kérdés adja magát:

1. Adapterrel is hozza a szintet?
2. Viszi rendesen a mikrofonját is?

Mert akkor még a végén rendelek hozzá egyet.

Bezzeg amikor Steam-fórumon valaki felvetette, hogy Steam Controllerhez ez milyen feature lenne, tömegek ugrottak a torkának, hogy nincs szükség ilyen konzolos szennyre, mert minden gémörpécésnek van mindent ütő wireless fülese, vagy ha nincs, akkor szeret kábelezni :wilting:
Nem volt jó ötlet vezetékkel kipróbálni, azóta nem működik vezeték nélkül :zavart2:

Gondoltam, hogy eltávolítom a BT-s menüből, mint eszközt (elvileg párosodik, de a gyakorlatban nem), erre elsötétül a monitor. Közben ment elsődleges kijelzőként a tévén is ugyanez, az nem sötétült el, de nem történt semmi, és eltűnt róla a kurzor. Lehet, hogy inkább reupgrade-elek DS4-re erről a fosról.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27360 2018.02.23. 22:45

Mekee írta:Első trailer után azt nyilatkozta kojima h még a motor sincs meg amivel készül majd

Ilyeneket hol olvasol amúgy? :D Decima engine-el készül(HZD), már az első tréler, és azóta az összes azzal van renderelve(nem realtime). Kapott egy csapatot a Guerrilláról a játékra, ott van az iroda a guerrilla főhadiszálláson. Ez az első tréler előtt beszéltek már ezekről. Az első trailer után már közös előadást tartott a SIGGRAPH-on a guerrilla és a Kojima új csapata a decimával. Ne bulvárt olvassál, fasságokat írnak.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27361 2018.02.23. 23:24

Zóanagyvarázsló írta:KIpróbáltama Cloud II-vel, jó nálam is (amúgy az alaplapi jackek közül egyikkel sem megy, de ugye USB-ről használom). BT-t persze nem támogat, így vezetéseksen néztem.

Két kérdés adja magát:

1. Adapterrel is hozza a szintet?
2. Viszi rendesen a mikrofonját is?
Én az adapterrel nyomom. Mikrofonról nem tudok nyilatkozni.

Gascoigne-t viszont agyonvertem. Farmoltam, tápoltam, maxoltam, ruhát vettem és musicbox csíteltem. Nevetséges, hogy egy ilyen féreg bosst elsőnek beraktak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27362 2018.02.24. 00:30

DanielT írta:Én az adapterrel nyomom. Mikrofonról nem tudok nyilatkozni.

Gascoigne-t viszont agyonvertem. Farmoltam, tápoltam, maxoltam, ruhát vettem és musicbox csíteltem. Nevetséges, hogy egy ilyen féreg bosst elsőnek beraktak.
Geszkony nem egy kemény boss. Kurva könnyen parryzhető.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #27363 2018.02.24. 01:22

E! Játszom a Yakuza 5-öt és állat! Nem gondoltam, hogy ebben még valami újat ki bírnak találni, és engem meg tudnak lepni, de amennyi baromság belekerült, az hihetetlen. És nagyon játszatja magát. Totál B kateg. játék, de tele van tartalommal. Komolytalan, lightos nagyon, de sokszor meg tök hiteles. Eszméletlen side trackek vannak.
És tök kielégítő:
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27364 2018.02.24. 08:55

aabyssx írta:E! Játszom a Yakuza 5-öt és állat! Nem gondoltam, hogy ebben még valami újat ki bírnak találni, és engem meg tudnak lepni, de amennyi baromság belekerült, az hihetetlen. És nagyon játszatja magát. Totál B kateg. játék, de tele van tartalommal. Komolytalan, lightos nagyon, de sokszor meg tök hiteles. Eszméletlen side trackek vannak.
Láttam streamet a ps4-es részekből és nem rossz, de baromi nagy idővámpír, ha nem csak a főszálat darálja az ember.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27365 2018.02.24. 08:57

Moby írta:Geszkony nem egy kemény boss. Kurva könnyen parryzhető.
Máshogy definiálnám a "kura könnyű" fokozatot... :)

Hatezer óra DS-el a hátam mögött elfogyott a maxolt töltényem, annyit próbálkoztam a parryzéssel. Egy alkalommal.

És ezt úgy, hogy rohadt sokat láttam speedrunok alatt, hogyan kell megcsinálni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27366 2018.02.24. 09:05

DanielT írta:Máshogy definiálnám a "kura könnyű" fokozatot... :)

Hatezer óra DS-el a hátam mögött elfogyott a maxolt töltényem, annyit próbálkoztam a parryzéssel. Egy alkalommal.

És ezt úgy, hogy rohadt sokat láttam speedrunok alatt, hogyan kell megcsinálni.
Akkor csak gyakarold szorgalmasan, mert a hunterek ellen enélkül nem sok sanszod lesz :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27367 2018.02.24. 09:10

Én meg kifingattam a bull demon-t, aztán belefutottam egy sárkányba, picit megperzselt, aztán hagytam. Majd visszatérek akkor a lelkeimért. Tetszik a pályadesign, hogy előre jól kigondolt és átlátható, mint pl az ico
Avatar
Moby

Hozzászólás #27368 2018.02.24. 09:30

Én meg platina célokkal előkaptam újra a das3-at. Az első, 30 órás végigszaladásom mentése elveszett. Most nekiugrottam konzolon, oda megvannak a dlc-k is. Bevallom most valahogy sokkal jobban élvezem, mint elsőre. Akkor épp kicsit besokaltam a from játékoktól. Most meg már hiányoznak.

/Mellette időnként GTS-t nyomogatok, napközben rime-ot, az gyerekkompatibilis valamennyire, meg Xenoblade Chronicles 2-t. De azt csak éjszaka, mert az még feleségkompatibilisnek sem mondható :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27369 2018.02.24. 09:46

Moby írta:Én meg platina célokkal előkaptam újra a das3-at. Az első, 30 órás végigszaladásom mentése elveszett. Most nekiugrottam konzolon, oda megvannak a dlc-k is. Bevallom most valahogy sokkal jobban élvezem, mint elsőre. Akkor épp kicsit besokaltam a from játékoktól. Most meg már hiányoznak.

/Mellette időnként GTS-t nyomogatok, napközben rime-ot, az gyerekkompatibilis valamennyire, meg Xenoblade Chronicles 2-t. De azt csak éjszaka, mert az még feleségkompatibilisnek sem mondható :D
Ja, láttam, hogy PS4-en beugrott a DS3, csak nem tudtam mire vélni... nincs pécéd mi? Eladtad bányászoknak?
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27370 2018.02.24. 09:53

Moby írta:Geszkony nem egy kemény boss. Kurva könnyen parryzhető.
Nem értek hozzá, de speedrunoknál kb. a legnagyobb run killer. :fejvakaras:

A Witcher 3 meg továbbra is a rohadt bughalmaz. Ennyi lerohadó questet még nem láttam egy játékban. Most példálul egy pincében kéne leverni egy ilyen rohadt salátát, de egyszer elbújt a föld alá és többé nem jött újra elő. :wilting:
Az első kettőnél legalább az enchanced editionök rendben voltak, ebből meg a gémofdijír is egy retekfazék.

Vissza: “Leáldozott.hu”