A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27231 2018.02.13. 17:30

Mekee írta:Hjahh, és én nem is értem, azthittem itt a leáldba nem költözött be eza pudvás streamer/youtuber pöcegödör ami manapság megy. El se tudnám képzelni h valakit nézzek ahogy játszik, mikor én is tehetném, vagy valami hülyére pazaroljam az időm. Persze podcastokat hallgatok kocsiban, nem is keveset, a napi 2x1óra kocsikázásom alatt végig megy vmi podcast.
jó hülye vagy hogy zenék helyett podcastet hallgatsz :) ez kb ugyanaz a szint mindha egy youtubert hallgatnál mikor osztja az észt
a te fejeddel írtam a kommentet :D (eddig hol voltál egyébként? dt meg néhány ember már évek óta "promoz" streamereket, meg külföldi youtubereket )
én max akkor nézem ha játszik vki mikor valami verseny van, az meg kicsit másabb szint mindha én játszanék, tudod olyan mint a foci nézés :) meg hogy csökkentsem az imidzsemet a szemedben tessék néha ilyeneket is nézek (https://www.youtube.com/watch?v=McuDE9QsyvE)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Micsu 2018.02.13. 17:34-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27232 2018.02.13. 17:30

arty írta:Szirmai, Slejm, Bödőcs ill. a multkori pánik óta handras-t :D (meg persze totti/tinman, de már csak emlékül)

(mai-géming témában senkit és semmit, de külföldiek közül is csak DF)
ez a handras nagyon betalált nálatok :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27233 2018.02.13. 17:31

Botond írta:Senkit, de a külföldiek közül se. Kinek van ideje ilyen faszságokra?! Ha szabadidő, akkor géming. -.-
lehet ha több youtube tech csatornát néztél nem filmeztél volna olyanokat hogy pixel pontosan skáláz a tvd :banplz: :mf2:
Avatar
deep

Hozzászólás #27234 2018.02.13. 17:42

:love11:
Botond írta:Senkit, de a külföldiek közül se. Kinek van ideje ilyen faszságokra?! Ha szabadidő, akkor géming. -.-
Detto. GYŰLÖLÖM nézni ahogy más szakért. Inkább játszom.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27235 2018.02.13. 18:04

deep írta::love11: Detto. GYŰLÖLÖM nézni ahogy más szakért. Inkább játszom.
kizárólag multi játékban szeretem nézni hogy más szakért ha olyanom van, sokat lehet belőle tanulni ;)
single játékot sose nézek én se
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27236 2018.02.13. 18:05

Micsu írta:jó hülye vagy hogy zenék helyett podcastet hallgatsz :)
Erre vannak a lofi hiphop radiok. Vizsgaidőszakban musthave. :nezze:
Ambition
ChilledCow
Többé nem kaparom a falat kínomban, mert végre valami inger ér, viszont eléggé silány, hogy ne vonja el a figyelmet a tananyagról. Ráadásul 24/7 végtelen.
Spoiler
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27237 2018.02.13. 19:05

deep írta::love11: Detto. GYŰLÖLÖM nézni ahogy más szakért. Inkább játszom.
Magamból kiindulva számomra érthetetlen a népszerűsége ezeknek a csatornáknak. Rohadtul unatkozhatnak egyesek :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27238 2018.02.13. 19:41

SlickAdam írta:en par hete elkezdtem nezni PjúdiPú videoit, hogy megertsem miert butasag (dani szerint legalabbis) par hír és ultra hype és egyebek miatt negativ velemenyt alkotni rola.

3 napig birtam.

(lehet amugy, hogy ertelmes srac, söt, biztos az, csak a kontent ugye...)
Most megint elég mélyponton van a kontentje sajnos.

A youtube teszi egyébként tönkre őt is, a cenzúrával. Persze neki köszönhető jelentős mértékben az egész botrány (adpocalypse) a náci poénokkal...
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27239 2018.02.13. 19:52

Micsu írta:jó hülye vagy hogy zenék helyett podcastet hallgatsz :) ez kb ugyanaz a szint mindha egy youtubert hallgatnál mikor osztja az észt
a te fejeddel írtam a kommentet :D (eddig hol voltál egyébként? dt meg néhány ember már évek óta "promoz" streamereket, meg külföldi youtubereket )
én max akkor nézem ha játszik vki mikor valami verseny van, az meg kicsit másabb szint mindha én játszanék, tudod olyan mint a foci nézés :) meg hogy csökkentsem az imidzsemet a szemedben tessék néha ilyeneket is nézek (https://www.youtube.com/watch?v=McuDE9QsyvE)
nemértrm ez hogy illik ide. Hallgatok zenét is nyilván, mert amúgy sincs annyi podcast rész amit követek, hogy kitegye a heti kocsikázásom. Az én logikám az, hogy nem baszom el a ráérő időm streamekre meg yterekre, inkább gamingre fordítom.
Persze ha ráérőidőmilliomos lennék... Soha nem fogom megtudni aaszem mi lenne.
Avatar
arty

Hozzászólás #27240 2018.02.13. 22:09

micsu amugy youtubert írt, nem gémsztrímert... (utóbbiakból empty box pár versnyét néztem meg (iracing), egyébként én is sajnálom rá a szabadidőm)

---

necro :D
(én nyelem a klikkbétet. irritál, de nem bírom ki...)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27241 2018.02.13. 22:10

arty írta:micsu amugy youtubert írt)
én se értettem néha a reakciókat nyugi :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27242 2018.02.13. 22:39

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27243 2018.02.13. 22:47

Origin-en ingyér Deccpész 1
Avatar
deep

Hozzászólás #27244 2018.02.13. 22:49

SlickAdam írta:Origin-en ingyér Deccpész 1
Leszedtem, vsync 30ra lockol, és valami bug miatt az első ajtón nem tudtam átmenni. Amúgy jóvót kiprobálni :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27245 2018.02.14. 07:27

HBD Mekee! :pias:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27246 2018.02.14. 09:17

SlickAdam írta:HBD Mekee! :pias:
Boldog Mikinapot mindenkinek!
Avatar
Botond

Hozzászólás #27247 2018.02.14. 09:17

deep írta:Leszedtem, vsync 30ra lockol, és valami bug miatt az első ajtón nem tudtam átmenni. Amúgy jóvót kiprobálni :D
Ezé kell tecsőn nézni! :nezze:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27248 2018.02.14. 11:07

deep írta:Leszedtem, vsync 30ra lockol, és valami bug miatt az első ajtón nem tudtam átmenni. Amúgy jóvót kiprobálni :D
D3D overrider, vagy windowed borderless gaming lesz a megoldás. A mai napig jól néz ki ez a játék.
Mekeet pedig Isten éltesse!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27249 2018.02.14. 12:02

gondoltam gyorsan feliratkozok egy honap ingyenes fritz Netflix-re es megnezem ezt a Test-Lélek akármi oscar jelölt magyar cumot...
NINCS. csak US.
böngeszem mi VAN, de ez rohadtul nem er meg 11 eurot havonta. ezt a kinalatot (vagy többet) az Amazon is hozza olcsobban. Netflix sajat szarjai meg nagyreszt szuperhösös retkek, hanyinger.

:sniffles:
skinnyman

Hozzászólás #27250 2018.02.14. 13:06

benőmenő írta:D3D overrider, vagy windowed borderless gaming lesz a megoldás. A mai napig jól néz ki ez a játék.
Mekeet pedig Isten éltesse!
Steam-es verzional eleg volt a jatekban a vsync-et kikapcsolni, es nvidia driverben bekapcsolni, es ott a tukor60 fps.
Amugy egy proli 1070-en kimaxolva 4k-ban futott ugy kb atlagban 250-300 fps-sel, mikozben a masik gpu banyaszta az ethereumot. Sztem konkretan jobban nezett ki, mint sok mai dolog. Dehat 4k gaming mint tudjuk nem letezik :) A 2 mondjuk ugy lattam mar csak olyan 150 fps-t produkal kimaxolva. :rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27251 2018.02.14. 13:13

SlickAdam írta:gondoltam gyorsan feliratkozok egy honap ingyenes fritz Netflix-re es megnezem ezt a Test-Lélek akármi oscar jelölt magyar cumot...
NINCS. csak US.
böngeszem mi VAN, de ez rohadtul nem er meg t havonta. ezt a kinalatot (vagy többet) az Amazon is hozza olcsobban. Netflix sajat szarjai meg nagyreszt szuperhösös retkek, hanyinger.

:sniffles:
Hulladék. Ncore -nak nincs ellenfele és a jogi problémák miatt nem is lesz kb soha.

szerk: Mármint legális ellenfele. Illegálban simán vannak Netflix/Amazon/Bármi b@szó cuccok, a gostream.is pl amit már többször ajánlottam.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27252 2018.02.14. 13:17

skinnyman írta:Steam-es verzional eleg volt a jatekban a vsync-et kikapcsolni, es nvidia driverben bekapcsolni, es ott a tukor60 fps.
Ennyike ja. Illetve én még reshade-el SZARRÁ maxoltam, végtelen K-ra, stb. Plusz inspectorban custom AA.

Ja és boldog Mikinapot Miki!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27253 2018.02.14. 13:25

DanielT írta:Hulladék. Ncore -nak nincs ellenfele és a jogi problémák miatt nem is lesz kb soha.

szerk: Mármint legális ellenfele. Illegálban simán vannak Netflix/Amazon/Bármi b@szó cuccok, a gostream.is pl amit már többször ajánlottam.
hogy erted a jogi problemakat? hogy nem gaz letölteni? en olvasgattam mi a helyzet itt fritz-ben es rendre eszembe jut, hogy barmikor befigyelhet egy huncut levelecske a postaladaban.:(

neztem persze enkóriában, gondoltam felpattintja valaki a netflix-es masolatot (mint pl az uj Cloverfield-et is), de nincs. es ha lenne is, valszeg levennek, mert ... OSCAR!!!!!! mennyen mindenki moziba. volt mar ilyen...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27254 2018.02.14. 13:28

pedig nem töltök vilagba, de tenyleg. havi 1-2 film, van hogy ennyi se, mert az Amazon tenyleg kielegit 99%-ban
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27255 2018.02.14. 13:30

DanielT írta:Ennyike ja. Illetve én még reshade-el SZARRÁ maxoltam, végtelen K-ra, stb. Plusz inspectorban custom AA.

Ja és boldog Mikinapot Miki!
Semmi scanline? :nemtudom:


Köszimindenki! Nektek meg boldog plüssfiguraeladóknapját!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27256 2018.02.14. 13:49

Ez a Vy Rain megvan valakinek? Most jött postán.

Spoiler
Kép

Rohadt szemét férgek még mindig.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27257 2018.02.14. 14:09

SlickAdam írta:hogy erted a jogi problemakat?
A kiadók és tartalomgyártók közti baszakodás. Ami miatt soha nem lesz egy platformon belül minden. Vagy akár csak pl egy sorozatból minden rész fent, ahol egyszer már ott volt. Folyamatosan veszik le a tartalmakat mindenhonnan, ahogy járnak le a szerződések, stb.

A user az utolsó a sorban, akinek az érdekeit bárki is figyeli.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27258 2018.02.14. 14:09

DanielT írta:Ez a Vy Rain megvan valakinek? Most jött postán.

Spoiler
Kép

Rohadt szemét férgek még mindig.
Mi ez a fosnyalás? Tartja már mindenben a fix60at ez a ps4pro zajgenerátor, vagy már oda vannak az elvek és az 59 mégsem öli meg a szemed csak azért, mert nincs fps számláló a képernyőn, hogy észrevedd, hogy 42, 58, vagy fix60 a képkockák száma?! Így múlik el Róma dicsősége!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27259 2018.02.14. 14:12

DanielT írta:A kiadók és tartalomgyártók közti baszakodás. Ami miatt soha nem lesz egy platformon belül minden. Vagy akár csak pl egy sorozatból minden rész fent, ahol egyszer már ott volt. Folyamatosan veszik le a tartalmakat mindenhonnan, ahogy járnak le a szerződések, stb.

A user az utolsó a sorban, akinek az érdekeit bárki is figyeli.
ja igen. hanyszor elöfodult mar, hogy beraktam valami watchlist-be es 1-2 honappal kesöbb mar nem volt ott. mondjuk ha nincs eleg nezö, akkor miert is fizetnenek a jogokert tovabb... szerencsere van "hamarosan eltünik" szürö.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27260 2018.02.14. 14:15

Botond írta:Mi ez a fosnyalás? Tartja már mindenben a fix60at ez a ps4pro zajgenerátor, vagy már oda vannak az elvek és az 59 mégsem öli meg a szemed csak azért, mert nincs fps számláló a képernyőn, hogy észrevedd, hogy 42, 58, vagy fix60 a képkockák száma?! Így múlik el Róma dicsősége!
30 frémes a cucc. Nincsenek oda az elvek és a szemem mindent lát. Szar? Szar. Csak nem tudok mit tenni ellene.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27261 2018.02.14. 14:17

SlickAdam írta: szerencsere van "hamarosan eltünik" szürö.
Nincs is kellemesebb érzés, mint félelemből darálni a sorozatot, mert el fog tűnni a fizetős szolgáltatásomból. Ami ingyen SOHA nem tűnik el. :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27262 2018.02.14. 14:49

DanielT írta:30 frémes a cucc. Nincsenek oda az elvek és a szemem mindent lát. Szar? Szar. Csak nem tudok mit tenni ellene.
Hámáhogyne lehetne? Én is teszek ellen, nem játszok fostömlőn fossal. Csak a 60 frém és semmi más. Nincs nagy eső 60 frémmel? Skip, van egymillió más jóság 60 frémmel. Ez ilyen quality szűrő, nem? Nem is értem ezt a kifogásgyártást, amibe belekezdtél.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27263 2018.02.14. 14:55

Botond írta:Hámáhogyne lehetne? Én is teszek ellen, nem játszok fostömlőn fossal. Csak a 60 frém és semmi más. Nincs nagy eső 60 frémmel? Skip, van egymillió más jóság 60 frémmel. Ez ilyen quality szűrő, nem? Nem is értem ezt a kifogásgyártást, amibe belekezdtél.
:mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27264 2018.02.14. 15:48

Botond írta:Hámáhogyne lehetne? Én is teszek ellen, nem játszok fostömlőn fossal. Csak a 60 frém és semmi más. Nincs nagy eső 60 frémmel? Skip, van egymillió más jóság 60 frémmel. Ez ilyen quality szűrő, nem? Nem is értem ezt a kifogásgyártást, amibe belekezdtél.
nemar basszus, vegre kezd kigyogyulni ö is a kenyszerbetegsegböl, erre huzod visszafele... :ejnye1:

tegyük fel, hogy csak 20 darab jatek letezik az egesz kurva földön.
10db 60 frémmel, de szar mindegyik gameplay-ben, zeneben, ... majdnem mindenben
a masik 10db vagy atom 30 vagy csak siman instabil, de naggyabol elfogadhato (hunyorogva) frémmel vanik, de kurva jo a gameplay, ... szinte minden.

na.
te a 60-asokat viszed?
ertem en, hogy kurva nagy a valasztek a valosagban, de vannak nem 60-as kincsek. pl a Heavy Rain (bar az otvar bugok miatt en lehet azt is PS3-on veretnem ujra)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27265 2018.02.14. 16:03

Botond írta:Hámáhogyne lehetne? Én is teszek ellen, nem játszok fostömlőn fossal. Csak a 60 frém és semmi más. Nincs nagy eső 60 frémmel? Skip, van egymillió más jóság 60 frémmel. Ez ilyen quality szűrő, nem? Nem is értem ezt a kifogásgyártást, amibe belekezdtél.
mondod te aki bélyeg kijelzőn nem 4kban civ6ozol, mikor minden adott hozzá :mf2:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27266 2018.02.14. 16:09

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27267 2018.02.14. 16:09

A Tarkov netkód teszt videóból van, de tanulságos a PUBG is. Mekkora két ÉC... és mindkettő lényege az óriási tét, az egyetlen élet és no respawn. Ilyen netkóddal kicsit se frusztrálna... :wilting:

Kép
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27268 2018.02.14. 16:30

SlickAdam írta:[video]rohanjatokwhitchetvenni.avi[/video]
előrendelés 30 dodó :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27269 2018.02.14. 22:39

SlickAdam írta:gondoltam gyorsan feliratkozok egy honap ingyenes fritz Netflix-re es megnezem ezt a Test-Lélek akármi oscar jelölt magyar cumot...
NINCS. csak US.
böngeszem mi VAN, de ez rohadtul nem er meg 11 eurot havonta. ezt a kinalatot (vagy többet) az Amazon is hozza olcsobban. Netflix sajat szarjai meg nagyreszt szuperhösös retkek, hanyinger.

:sniffles:
Nagyrészt szuperhősösek. Hát hogyne!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27270 2018.02.14. 22:41

Mekee írta:Semmi scanline? :nemtudom:


Köszimindenki! Nektek meg boldog plüssfiguraeladóknapját!
Isten éltessen, remélem ma megtaláltad az igazi youtubert, akit kedvedre követhetsz!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27271 2018.02.14. 22:42

SlickAdam írta:ujabbbayonettafosport.mp4
És ez sem atom 60.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27272 2018.02.14. 22:45

Moby írta:Aham. Tehát ez tetszik, a többi meg nem, szal ettől szórakoztató. Ez ennyire nem tudományos dolog ám :D
Nyilván egyéni preferencia kérdése, de az inFamousban legalább jó érzés volt dinamikusan szuperkedni, míg az AC-kben marha gyorsan unalmas lett a cseréptető-rendőrséggel futkosni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27273 2018.02.14. 23:04

Zóanagyvarázsló írta:Nyilván egyéni preferencia kérdése, de az inFamousban legalább jó érzés volt dinamikusan szuperkedni, míg az AC-kben marha gyorsan unalmas lett a cseréptető-rendőrséggel futkosni.
Ja, biztos egyéni preferencia, pláne egy olyan játéknál, amit nem játszottál(mármint infamoust játszottál, csak eztet nem, ennek meg annyi köze van a korábbiakhoz, hogy a címében szerepelnek ugyanazok a karakterek). Én meg nem említettem AC-t. Még csak nem is gondoltam rá. De amúgy ja. Egyetértek :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27274 2018.02.14. 23:05

Isten éltessen Miki!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27275 2018.02.14. 23:34

Moby írta:Ja, biztos egyéni preferencia, pláne egy olyan játéknál, amit nem játszottál(mármint infamoust játszottál, csak eztet nem, ennek meg annyi köze van a korábbiakhoz, hogy a címében szerepelnek ugyanazok a karakterek). Én meg nem említettem AC-t. Még csak nem is gondoltam rá. De amúgy ja. Egyetértek :banplz:
Nyilván a PS3-as inFamousokat állítottam szembe a korabeli AC-kkal (magyarán én hoztam fel az AC-kat), mint - számomra - élvezetes sandboxot a nem élvezetessel (bár ettől függetlenül kihagyhatók szerintem).

Az meg szép teljesítmény, ha a harmadik rész már tök más az első kettőhöz képest, főleg az AC-khoz viszonyítva :hehe:

Mindenesetre jellegében azt fajta a szuperhősélményt várom el, mint a korábbiaktól, az új karaktertől és képességektől függetlenül. Számomra semmi nem utal komplett dizájnfilozófia-váltásra, de nem tudhatom.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27276 2018.02.15. 06:47

SlickAdam írta:nemar basszus, vegre kezd kigyogyulni ö is a kenyszerbetegsegböl, erre huzod visszafele... :ejnye1:

tegyük fel, hogy csak 20 darab jatek letezik az egesz kurva földön.
10db 60 frémmel, de szar mindegyik gameplay-ben, zeneben, ... majdnem mindenben
a masik 10db vagy atom 30 vagy csak siman instabil, de naggyabol elfogadhato (hunyorogva) frémmel vanik, de kurva jo a gameplay, ... szinte minden.

na.
te a 60-asokat viszed?
ertem en, hogy kurva nagy a valasztek a valosagban, de vannak nem 60-as kincsek. pl a Heavy Rain (bar az otvar bugok miatt en lehet azt is PS3-on veretnem ujra)
Én nem a 60asokat viszem,de Dani itten kiállt a 60vagyahalál mozgalom mellett, aztán tudni szeretném mi történik, hogy most felköp és alá áll! :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #27277 2018.02.15. 06:48

Micsu írta:mondod te aki bélyeg kijelzőn nem 4kban civ6ozol, mikor minden adott hozzá :mf2:
Őőőő, de.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27278 2018.02.15. 07:26

Feltörték a winstore drm-jeit is. Mostmár tényleg lehúzhatnák a wc-n a winphone meg a Groove és az összes többi hülyeség után. :bdead:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27279 2018.02.15. 07:54

Zóanagyvarázsló írta:És ez sem atom 60.
platinum games. nem vartam tölük többet... :falbav:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27280 2018.02.15. 08:08

áhá! megvan, hogy ha Micsu pokolra jut, hova fog kerülni pontosan :banplz:
phpBB [media]

:finom:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #27281 2018.02.15. 08:48

HBD Miki így utólag is :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27282 2018.02.15. 19:49

Uuu, haver kapott ilyen Nvidia streamelve játszós béta meghívót. Egy Rainbow 6 Siege tutorial missziót nyomtam, de az input lag nem tűnt vészesnek.
A bitrate miatt mondjuk kb. akkora homály, mint a ps2-es SotC FullHD tv-n, de ez a játék alig indulna el a notiján, ha egyáltalán.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27283 2018.02.15. 20:20

Na, én meg jót Bijondtúszólszoztam! :eljen: :eljen: :eljen:

phpBB [media]


Ugyanez, ugyanitt, ugyanígy.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27284 2018.02.15. 22:09

benőmenő írta:Uuu, haver kapott ilyen Nvidia streamelve játszós béta meghívót. Egy Rainbow 6 Siege tutorial missziót nyomtam, de az input lag nem tűnt vészesnek.
A bitrate miatt mondjuk kb. akkora homály, mint a ps2-es SotC FullHD tv-n, de ez a játék alig indulna el a notiján, ha egyáltalán.
Ez miben más mint az évek óta létező gameshare?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27285 2018.02.15. 23:14

Eddig nem használtam, de most kipróbáltam a Bone kontroller jack bemenetet. Sokkolóan jól működik, brutális hangerővel meghajtva a fülest! Bedugom, elveszi a hangot máshonnan, kihúzom, visszaadja.

10/10 és instant megoldotta a problémát, hogy a hálóplazmához nincs semmi hangcuccom. Film, játék, zene, minden megy rajta, forrástól független megoldás.

szerk: Ja a PS4 kontroller hasonló megoldása ihletett, amit szintén ma próbáltam először. Hangereje és dinamizmusa sehol nincs a Bonehoz képest.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27286 2018.02.15. 23:50

DanielT írta:Eddig nem használtam, de most kipróbáltam a Bone kontroller jack bemenetet. Sokkolóan jól működik, brutális hangerővel meghajtva a fülest! Bedugom, elveszi a hangot máshonnan, kihúzom, visszaadja.

10/10 és instant megoldotta a problémát, hogy a hálóplazmához nincs semmi hangcuccom. Film, játék, zene, minden megy rajta, forrástól független megoldás.

szerk: Ja a PS4 kontroller hasonló megoldása ihletett, amit szintén ma próbáltam először. Hangereje és dinamizmusa sehol nincs a Bonehoz képest.

Na nekem a 2 bonekontrollerből az egyiknek gecijó a hangja, a másiké meg retekszar, olyan alapzaj van, mint egy fémmegmunkáló üzemben, és párpercenként totál el is megy benne. Ugyanaz a dongle, ugyanaz a füles. A ds4en viszont ahány volt belőle, mind ótvarkurvaszar hangilag.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27287 2018.02.16. 08:27

DanielT írta:Ez miben más mint az évek óta létező gameshare?
Itt az NV szerveren fut a játék, mint pl. A psnow-nál.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27288 2018.02.16. 12:57

Life protip:

A Google egy per miatt eltüntette a képkeresőből a "Kép megjelenítése" gombot. Lényegében az _egyetlen_ funkciót amit az ember használt egy kép keresése során. Most már csak a full weboldalt lehet megnyitni.

Ez a Chrome extension, minderre megoldást nyújt és még ezerszer jobb lesz vele a felhasználói élmény.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27289 2018.02.16. 13:34

DanielT írta:Life protip:

A Google egy per miatt eltüntette a képkeresőből a "Kép megjelenítése" gombot. Lényegében az _egyetlen_ funkciót amit az ember használt egy kép keresése során. Most már csak a full weboldalt lehet megnyitni.

Ez a Chrome extension, minderre megoldást nyújt és még ezerszer jobb lesz vele a felhasználói élmény.
Ja, a gomb eltűnt, de a böngészőm (Vivaldi) minden bővítmény nélkül megnyitja duplakattra a képet, ami még gyorsabb és egyszerűbb. Magyarán ha engem akart megszívatni a Google, akkor ez nagyon gyenge próbálkozás volt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27290 2018.02.16. 13:56

Zóanagyvarázsló írta:Ja, a gomb eltűnt, de a böngészőm (Vivaldi) minden bővítmény nélkül megnyitja duplakattra a képet, ami még gyorsabb és egyszerűbb. Magyarán ha engem akart megszívatni a Google, akkor ez nagyon gyenge próbálkozás volt.
Ha azt a képet nyitja meg, amit a google "nagyobb" méretben kidob, akkor az csak a cachelt verzió, nem a fullos. Erre azért nézz rá, mer' nem ugyanaz. Na. Érted.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27291 2018.02.16. 14:26

DanielT írta:Ha azt a képet nyitja meg, amit a google "nagyobb" méretben kidob, akkor az csak a cachelt verzió, nem a fullos. Erre azért nézz rá, mer' nem ugyanaz. Na. Érted.
Hm, duplakattal természetesen csak az oldalra vitt, de mivel rosszalkodik az egerem, többet kattintott a kelleténél, azért működött így :) Én mondjuk tényleg gyakran megnézem a forrást is, de már próbálgatom a bővítményt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27292 2018.02.17. 09:35

Most nem kifejezetten szatírikus Crowbcat videó, hanem inkább objektív helyzetjelentés.

Tényleg, Moby! Asszony tolja még a VR-t? ;)

phpBB [media]
Avatar
deep

Hozzászólás #27293 2018.02.17. 09:58

DanielT írta:Most nem kifejezetten szatírikus Crowbcat videó, hanem inkább objektív helyzetjelentés.
0.2-0.4% Steam penetráció. LEL.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27294 2018.02.17. 10:00

deep írta:0.2-0.4% Steam penetráció. LEL.
Ennél SOKKAL mókásabb lenne az aktív userbase... Mer' ezen szerintem én is rajta vagyok, amikor elhoztad az Oculust és itt nyomtuk.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27295 2018.02.17. 10:17

nyehehe. vasra kódolták :D
phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #27296 2018.02.17. 11:52

DanielT írta:Most nem kifejezetten szatírikus Crowbcat videó, hanem inkább objektív helyzetjelentés.

Tényleg, Moby! Asszony tolja még a VR-t? ;)
Ja, bár kevés az idő mostanság, de nyomogatjuk, bírom nagyon. Mondjuk az inpatient iszonyatos kurvaszar volt, de ez nem a vr hibája.
Avatar
arty

Hozzászólás #27297 2018.02.17. 13:58

SlickAdam írta:nyehehe. vasra kódolták :D
phpBB [media]
50 teraflops kell, azon jólmenne. Ennyin múlik, nemfakézen.

---

Más.

DT!

ezzel mivammá? hol a készre reszelt indító .bat fájl? ;)
(hint: itt írják mit kellene 1 perc alatt összegányolni)

És ha ezt összelövöd, jöhet az ÖSSZES többi pécén valahogy összegányolható verza déjtonából! ;)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27298 2018.02.17. 14:44

arty írta:50 teraflops kell, azon jólmenne. Ennyin múlik, nemfakézen.

---

Más.

DT!

ezzel mivammá? hol a készre reszelt indító .bat fájl? ;)
(hint: itt írják mit kellene 1 perc alatt összegányolni)

És ha ezt összelövöd, jöhet az ÖSSZES többi pécén valahogy összegányolható verza déjtonából! ;)
Hehe, engem ettől a menü zene eltántorított. :) De téged ne tartson vissza, várom a beszámolót! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #27299 2018.02.18. 22:12

DanielT írta:Hehe, engem ettől a menü zene eltántorított. :) De téged ne tartson vissza, várom a beszámolót! :eljen:
Kb 3-4 órát b*sztam el ma (is) a 4-5 daytonára, amim van pécén... de ami rendesen megy, az csak a Daytona1DeluxePC. A többi fut, de az irányítással szívás van, nekem a gamepad nem pálya, de igazából azzal se perfekt egyik se (van amelyik egyáltalán nem megy). Sajna a japó és francia, 3000 fórumhszben széttördelt leírásokból guglifordított, összeszedetlen, elavult leírások elég nehezen kigereblyézhető info-források :/ Namindegy, a működő verzával mentem jópár versenyt, de mondjuk ez nem épp a kedvenc iterációm a sorozatból, plusz az újdonság varázsa is hiányzott.

(melléktermékként segarallyt is gányoltam, 1-2-3-at, ill. nyomtam a cemuval ahol a zelda kipróbálására is elment pár órám, leginkább 20 frémmel bolyongtam, fedezgettem fel a lehetőségeket. a DK Tropical Freeze immár hibátlanul fut, csak néha csontrafagy a töltőképernyőn. mariok az eddigi 99% helyett má' százasak (mk8, world, u). asszem igazi pécé-nördös volt a hétvége, így h minimális játékra jutott 80% gány. játszani a ps3as pop trilógiát sikerült, nemtom h ez a sands of time tényleg ennyire moslék volt anno (kamera!) vagy csak a port lett fos? amugy jol néz ki, ha ezt nem tolom le, akkor semmit (pécésekkel futottam anno egy kört, kösz de kösznem, 4:3/kontroller-madness). persze 30 frém, mert a 3d/felbontás prevgenen is fontosabb volt mindennél...)
Avatar
Botond

Hozzászólás #27300 2018.02.19. 10:01

Csak én érzem gyalázatnak, hogy márciusban debütál, áprilistól kapható a 2080as gtx, osztán az is 14 nanos lesz?! AMD itt liheg a zen+al 12 nanon, a zen2 is a kanyarban 10 nanon, gondolom a vega is lép kisebb nanora, az nvidia meg eladja ugyanazt átmatricázva?! 14 nano?! Jó, hogy nem szénnel hajtott lesz a cucc, micsoda antik technika!

Vissza: “Leáldozott.hu”