A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27161 2018.02.08. 20:39

finomitottak az iranyitason es a frém miatt sokkal reszponzivabb az egesz, ugyhogy a normal nehezseg is iszonyat könnyü (jo, en ismerem beteve, de akkor is). ha közelebe kerültök, HARD-on kezdjetek mindenkepp!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27162 2018.02.09. 08:19

Amikor a fakéz pozitív fejlesztők rászabadulnak a szintén ergya gémvörkszre. :wilting:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27163 2018.02.09. 20:12

benőmenő írta:Amikor a fakéz pozitív fejlesztők rászabadulnak a szintén ergya gémvörkszre. :wilting:
Legjobb, hogy a benchmarkban nincs frém kijelzés. Japók. :eljen:
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27164 2018.02.09. 20:53

Dani, kéne Retroarch protipp.
Ma sikerült addig eljutnom, hogy megy a kontroller, van egy beetle psx hardver core-om és elindul a crash bandicoot, de amint növelem az internal resolution-t elszáll .exe hibával.
Még crt shader kéne, csak abba még nem mertem beleugrani. Meg utána nézni, hogy van-e perspektíva korrekciós hack a Crash-hez (nem tudom hogy működik, az mgs-nél írtad, hogy ahhoz van).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27165 2018.02.09. 21:13

benőmenő írta:Dani, kéne Retroarch protipp.
Ma sikerült addig eljutnom, hogy megy a kontroller, van egy beetle psx hardver core-om és elindul a crash bandicoot, de amint növelem az internal resolution-t elszáll .exe hibával.
Még crt shader kéne, csak abba még nem mertem beleugrani. Meg utána nézni, hogy van-e perspektíva korrekciós hack a Crash-hez (nem tudom hogy működik, az mgs-nél írtad, hogy ahhoz van).
Beetle HW verziót használd. A perspektíva korrekció játék független, csak van amiben bugos, a Crash pont tökéletes. Csak az emu opcióknál kell a PGXP-t mem+CPU-ra rakni és a korrekciót bekapcsolni. Vertex cache OFF.

BIOS legyen frankó, útvonalak rendesen beállítva.

Shader nem bonyi, quick menü, alul shader és a GLSL-nél a CRT-ből kivákasztod a Royale-t.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27166 2018.02.09. 22:57

DanielT írta:Legjobb, hogy a benchmarkban nincs frém kijelzés. Japók. :eljen:
Egy igazi leáldosnak nem kell ilyesmi. Látja folyamtosan a frametime-ot, és ha az meginog, akkor valami ilyesmit lát:

Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27167 2018.02.10. 08:36

DanielT írta:Beetle HW verziót használd. A perspektíva korrekció játék független, csak van amiben bugos, a Crash pont tökéletes. Csak az emu opcióknál kell a PGXP-t mem+CPU-ra rakni és a korrekciót bekapcsolni. Vertex cache OFF.

BIOS legyen frankó, útvonalak rendesen beállítva.

Shader nem bonyi, quick menü, alul shader és a GLSL-nél a CRT-ből kivákasztod a Royale-t.
Sikerült. Tényleg nem bonyolult, de ez már így megfekteti a notit, pedig a dedikált gpu-t ráálítottam a retroarchra és minden performance módban van. :D
Viszont az internal resolutiont ha átállítom, bármilyen api alatt, akkor összeomlik a retroarch, meg úgy általában minden második settings átállításakor.
Na majd holnap úgyis megyek vissza és megnézem a desktopon vason is. :email:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27168 2018.02.10. 08:48

benőmenő írta:Sikerült. Tényleg nem bonyolult, de ez már így megfekteti a notit, pedig a dedikált gpu-t ráálítottam a retroarchra és minden performance módban van. :D
Viszont az internal resolutiont ha átállítom, bármilyen api alatt, akkor összeomlik a retroarch, meg úgy általában minden második settings átállításakor.
Na majd holnap úgyis megyek vissza és megnézem a desktopon vason is. :email:
Ja, a noti miatt döglik, desktopon rendben lesz.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #27169 2018.02.10. 09:23

Erről a monitorrol mi a véleményetek ? OLED-re nem nagyon várok már tovább mert szerintem még pár éven belül semmi nem lesz belőle és annak is megvannak a maga gondjai. Szerintetek jó tudású vagy sem ?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27170 2018.02.10. 13:07

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27171 2018.02.10. 13:28

Na, hát itt meg beugrott egy 160 centis plazma, ami a hálószobába tökéletes, hiszen szabvány franciaágy méretű. :idiota:

(a kábel setup csak ideiglenes, nem fog látszani)
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27172 2018.02.10. 13:38

DanielT írta:Na, hát itt meg beugrott egy 160 centis plazma, ami a hálószobába tökéletes, hiszen szavány franciaágy méretű. :idiota:

(a kábel setup csak ideiglenes, nem fog látszani)
Kép
mi ez? E6500?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27173 2018.02.10. 14:11

SlickAdam írta:mi ez? E6500?
C7700
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27174 2018.02.10. 14:17

SlickAdam írta:fosgen.avi
Sony recept: basszál ki eléggé a userekkel ahhoz, hogy egy felesleges korlátozást feloldva te legyél a hős! :eljen: :eljen: :eljen:

Kiszivárgott a kód is a firmware-ből:

blip-blop
//Disable 4K screen check// YES
blip-blop

szerk: És én _BAROM_ még azt hittem, hogy rendszerszintű upgrade jön minden játékra. Pedig csak a própecs várás 2.0. :eljen:
Avatar
deep

Hozzászólás #27175 2018.02.10. 17:57

Ezt tudja ma 2db 1080Ti. Mit fognak tudni a holnap kártyái?
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27176 2018.02.10. 18:07

deep írta:Ezt tudja ma 2db 1080Ti. Mit fognak tudni a holnap kártyái?
phpBB [media]
ugyanezt nem-bezoomolva + fauna? :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27177 2018.02.10. 19:07

Kis DS helyzetjelentés: Eddíg egész fasza, csak kicsit zavaró, hogy mindíg belefutok olyanba, hogy nemkéne arra menni, vagy csak simán találjam ki magamnak, hogy hogyan, vagy milyen biszbaszokat kellene használni, hogy esélyem legyen. Nem azt mondom, hogy állandóan fogja a kezem, csak a trial and error részből az errorra szánom a drága kevéske gaming időm, ami flusztrál kissé. De csakazéééis.
Azt azé hozzá kell tenni, hogy semmit de semmit nem tudok róla, soha nem jártam utána, nem néztem videókat bármit, csak annyit, hogy rohadt nehéz és bonyolult játék.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27178 2018.02.10. 20:04

Mekee írta:Kis DS helyzetjelentés: Eddíg egész fasza, csak kicsit zavaró, hogy mindíg belefutok olyanba, hogy nemkéne arra menni, vagy csak simán találjam ki magamnak, hogy hogyan, vagy milyen biszbaszokat kellene használni, hogy esélyem legyen. Nem azt mondom, hogy állandóan fogja a kezem, csak a trial and error részből az errorra szánom a drága kevéske gaming időm, ami flusztrál kissé. De csakazéééis.
Azt azé hozzá kell tenni, hogy semmit de semmit nem tudok róla, soha nem jártam utána, nem néztem videókat bármit, csak annyit, hogy rohadt nehéz és bonyolult játék.
Tarts ki! Inkább kérdezz és spoiler mentesen útbaigazítunk, mert a DS a közösségi interakcióra is épít!
Avatar
Moby

Hozzászólás #27179 2018.02.10. 21:01

Mekee írta:Kis DS helyzetjelentés: Eddíg egész fasza, csak kicsit zavaró, hogy mindíg belefutok olyanba, hogy nemkéne arra menni, vagy csak simán találjam ki magamnak, hogy hogyan, vagy milyen biszbaszokat kellene használni, hogy esélyem legyen. Nem azt mondom, hogy állandóan fogja a kezem, csak a trial and error részből az errorra szánom a drága kevéske gaming időm, ami flusztrál kissé. De csakazéééis.
Azt azé hozzá kell tenni, hogy semmit de semmit nem tudok róla, soha nem jártam utána, nem néztem videókat bármit, csak annyit, hogy rohadt nehéz és bonyolult játék.
Nyugika, én is full blind toltam le, 2 gyerek mellett, és csak az egyik állandó nézőm dobott néhány hintet (azt is inkább csak a dlc-ben). A bibaszoknál meg látod, hogy mi mire jó.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27180 2018.02.10. 21:41

Mekee írta:Kis DS helyzetjelentés: Eddíg egész fasza, csak kicsit zavaró, hogy mindíg belefutok olyanba, hogy nemkéne arra menni, vagy csak simán találjam ki magamnak, hogy hogyan, vagy milyen biszbaszokat kellene használni, hogy esélyem legyen. Nem azt mondom, hogy állandóan fogja a kezem, csak a trial and error részből az errorra szánom a drága kevéske gaming időm, ami flusztrál kissé. De csakazéééis.
Azt azé hozzá kell tenni, hogy semmit de semmit nem tudok róla, soha nem jártam utána, nem néztem videókat bármit, csak annyit, hogy rohadt nehéz és bonyolult játék.
Spoiler mentes tipp: tárgyleírásokat olvasgasd!
Moby írta a dlc-t, namost azt ha nem nézek utána tuti kihagytam volna.
Avatar
arty

Hozzászólás #27181 2018.02.11. 22:06

DanielT írta:Na, hát itt meg beugrott egy 160 centis plazma, ami a hálószobába tökéletes, hiszen szabvány franciaágy méretű. :idiota:

(a kábel setup csak ideiglenes, nem fog látszani)
Kép
:beka2:

(de mérnem valami pana?)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27182 2018.02.11. 23:29

arty írta::beka2:

(de mérnem valami pana?)
Mert _iszonyatosan_ elégedett vagyok a mostani Samsunggal is (marad persze az is). És mivel a választék igen csekély, plusz ez a C7700 egy jól sikerült széria, így nem volt nehéz a döntés. Pl az ennél egyel újabb verzión már olyan brutáis polarizációs+anti-glare réteg van, hogy TN panel alá silányítja a betekintési szöget. Ezen még pont fasza, maga a képernyő is rohadt vékony, fogyasztás penge, minden stimmel.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27183 2018.02.11. 23:47

kolosszus letudva. könnyü, meg amugyis ismerem minden negyzetmillimeteret, szal 4 és fél óra volt.
a tökeletes jatek, csodas uj külsöben. elegedett vagyok.

ja és a 16. kolosszusnal is atom60 volt vegig. baromi jol nezett ki, de igazabol az se sokkal komplexebb latvanyban, mint a többi volt. esö volt bonusz, az nagyon odaver, föleg, ha villamlik.

poen a credits-ben:
asszondja: Nvidia Gameworks! :D azigen... a Sony exluziv jatekban AMD vason... hehe.
Avatar
deep

Hozzászólás #27184 2018.02.12. 00:41

Azért ehhez már szívből gratulálok az MS-nek. Hozzá se nyúltam a géphez, megy hetek óta (noti) ölbe veszem most az előbb, kezdenék írni, látom é betű helyett tolja pontos vesszőt. Mondom mi a lóf? Nézem a nyelvi beállításokat, egyetlen nyelv van telepítve, magyar. Nézem a tálcán a nyelvet és ezt látom.
Csatolmányok
lel.jpg
Avatar
deep

Hozzászólás #27185 2018.02.12. 00:49

Most lett vége az Evil Within 2-nek. Technikailag ez még mindig egy torzszülött. Alapból borzalmasan fut, mikrolagok tömkelege. nVidia inspectorral valami elfogadhatót ki lehetett belőle sajtolni, de a bepoppoló textúrák a cutscene-ek vágásainál meg töltések után megbocsájthatatlanok. Az NPC-k animációi fájdalmasak, felemás élmény volt végig az acting, hol egész jó, hol meg benny hill show. Főleg a gesztikulálások, azok RE1 szinten vannak és nem túlzok. Fakó genny amúgy ez is mint az első, de itt legalább a letterbox nem kötelező, hanem (és itt felröhögtem) ultimate unlock! A végigjátszás egyik jutalma volt! :D Próbáltak egyébként kicsit közelebb jönni usa és eu izléshez, ami nagyon nem tett neki jót. Sokkal kevesebb beteg enemy és momentum volt benne mint az elsőben, de azért nem volt rossz az a majd' 18 óra amit a játékkal töltöttem.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27186 2018.02.12. 07:52

Pörög az Until Dawn stáblista.

Tegnap este elalvásig nyomtam, most pedig reggel befejeztem, szinte időszinkronban a játék eseményeivel. Ez így elég mókás volt. :)

A technológia, grafika, kamerák, fények, stb ultra penge 10/10. Karaktereknél kilóg a lóláb, de viselhető.

A játék sajnos elég komolytalanul kezdett, ezért az első 1-2 órában azzal szórakoztattam magam, hogy pl a QT eventeket elcseszve kínoztam a szereplőket. Pl fut a valaki és le kell bukni, ugrani és a többi, namost én végignyalattam vele az összes akadályt. :D

Aztán egész jól beindult és lekötött, még az elejére visszanézve is értelmet nyert csomó minden, de hát így is volt kitalálva nyilván.

Újra a gameplay hiánya miatt nem nyomnám, de azért kíváncsi lennék a többi szál/döntés kimenetelére...

Protip: vannak ilyen gyűjthető totemek a földön, amik előre jeleznek eseményeket. Én ezeket nem szedtem fel, miután láttam mire valók, mert gyakorlatilag feleslegesen spoilereznek.


Műfaján belül simán ajánlom/10.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27187 2018.02.12. 08:06

DanielT írta:Pörög az Until Dawn stáblista.

Tegnap este elalvásig nyomtam, most pedig reggel befejeztem, szinte időszinkronban a játék eseményeivel. Ez így elég mókás volt. :)

A technológia, grafika, kamerák, fények, stb ultra penge 10/10. Karaktereknél kilóg a lóláb, de viselhető.

A játék sajnos elég komolytalanul kezdett, ezért az első 1-2 órában azzal szórakoztattam magam, hogy pl a QT eventeket elcseszve kínoztam a szereplőket. Pl fut a valaki és le kell bukni, ugrani és a többi, namost én végignyalattam vele az összes akadályt. :D

Aztán egész jól beindult és lekötött, még az elejére visszanézve is értelmet nyert csomó minden, de hát így is volt kitalálva nyilván.

Újra a gameplay hiánya miatt nem nyomnám, de azért kíváncsi lennék a többi szál/döntés kimenetelére...

Protip: vannak ilyen gyűjthető totemek a földön, amik előre jeleznek eseményeket. Én ezeket nem szedtem fel, miután láttam mire valók, mert gyakorlatilag feleslegesen spoilereznek.


Műfaján belül simán ajánlom/10.
tech 10/10?! mondom öregszel baszki
legalja frem miatt -2 pont, fogakért tovabbi minimum -1 (rémisztöbbek, mint a tenyleg remisztönek szant dolgok a jatekban...:D) :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27188 2018.02.12. 08:15

SlickAdam írta:tech 10/10?! mondom öregszel baszki
legalja frem miatt -2 pont, fogakért tovabbi minimum -1 (rémisztöbbek, mint a tenyleg remisztönek szant dolgok a jatekban...:D) :nezze:
A teljesítményt nem vehetem alapul, hisz tudjuk min fut...(pro-n nem elviselhetetlen egyébként, főleg amennyi interakció van) a lólábat, mint kilógó elemet írtam a karaktereknél. Valóban írhattam volna lófogat is.

Piszok jól néz ki a cucc. Fix hátteres rendernek elmenne a jelenetek döntő többsége.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27189 2018.02.12. 13:00

SlickAdam írta:tech 10/10?! mondom öregszel baszki
legalja frem miatt -2 pont, fogakért tovabbi minimum -1 (rémisztöbbek, mint a tenyleg remisztönek szant dolgok a jatekban...:D) :nezze:
Ó azok a fogak....jááááj :ijedt:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27190 2018.02.12. 13:21

DanielT írta:Piszok jól néz ki a cucc. Fix hátteres rendernek elmenne a jelenetek döntő többsége.
A HZD grafban agyonveri. Ahogy agyonver minden mást is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27191 2018.02.12. 14:36

Moby írta:A HZD grafban agyonveri. Ahogy agyonver minden mást is.
Az a baj, hogy nekem abból árad az Ánusz aroma. Ugyanannak a merev, kirakat nongémnek tűnik, képernyőkonfettivel+gyűjtögetéssel.

Plusz ez a legelő robotdínó téma akkora bullshit, hogy szinte fáj.

szerk: most belenéztem megint egy videóba. 32 percnél jár és épp kiírta, hogy "Hold R2 to aim with the bow". MI A PICSA TÖRTÉNT EDDIG?

szerk2: Továbbtekertem: "Gather meat 0/5" Aham. Nope.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27192 2018.02.12. 15:40

DanielT írta:Az a baj, hogy nekem abból árad az Ánusz aroma. Ugyanannak a merev, kirakat nongémnek tűnik, képernyőkonfettivel+gyűjtögetéssel.

Plusz ez a legelő robotdínó téma akkora bullshit, hogy szinte fáj.

szerk: most belenéztem megint egy videóba. 32 percnél jár és épp kiírta, hogy "Hold R2 to aim with the bow". MI A PICSA TÖRTÉNT EDDIG?

szerk2: Továbbtekertem: "Gather meat 0/5" Aham. Nope.
A főszál jó sztori. Ha lenyomod, kiderül miért nem bullshit (amúgy nem legel :) ). Ja. Mellékküldiket jobb kerülni, konfetti. Amúgy van ilyen szupereasy mód, meghalni sem lehet szvsz. A helyszínek-sztori-graf miatt mindenképp érdemes. Amúgy szerintem egészen jó benne a harc is, szal nem feltétlenül érdemes lecsítelni, de le lehet. Ott nem kell gyűjteni semmit, még harcolni sem. Csak 1-2 kötelező van benne.
Avatar
deep

Hozzászólás #27193 2018.02.12. 15:50

DanielT írta:Az a baj, hogy nekem abból árad az Ánusz aroma. Ugyanannak a merev, kirakat nongémnek tűnik, képernyőkonfettivel+gyűjtögetéssel.
Meg tudom erősíteni. Plusz KŐBUTA enemy hegyek akik egytől egyig egymás után belegyalogolnak ugyanúgy a halálba. Bebújsz a bokorba, füttyentesz, jön a fasz, kill, repeat. A kraftolásnak semmi súlya, instant tudsz bárhol bármikor pause menüben kraftolni, 0 sec alatt. Nem tudsz kb. kifogyni soha a municióból, így ebben a formában a gyűjtögetés tényleg csak egy időelbaszó csekklista pipa a játékban. Fos na.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27194 2018.02.12. 15:55

Legendásan távol áll tőlem a steampunk irányzat, de úgyfest megtört a jég. Ami nem sikerült egyetlen bioshocknak, azt simán megcsinálta a Dishonored2. Tudom, ez sem mai darab, és az elsővel is futottam, de vagy nem jókor kapott el, vagy az még nem volt ennyire kimunkálva(nem is nagyon emlékszem rá), de ez valami elképesztően stílusos, jó sztorival, jó világgal, jó mechanikával, stbstbstb. Nagyon fasza játék.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27195 2018.02.12. 15:57

deep írta:Meg tudom erősíteni. Plusz KŐBUTA enemy hegyek akik egytől egyig egymás után belegyalogolnak ugyanúgy a halálba. Bebújsz a bokorba, füttyentesz, jön a fasz, kill, repeat. A kraftolásnak semmi súlya, instant tudsz bárhol bármikor pause menüben kraftolni, 0 sec alatt. Nem tudsz kb. kifogyni soha a municióból, így ebben a formában a gyűjtögetés tényleg csak egy időelbaszó csekklista pipa a játékban. Fos na.
Persze, a mechanika elagott, gyenge, sekélyes. Épp ezért nem is nagyon érdemes benne elmélyedni. 1-2 nagyobb darab géppel viszont egészen jót lehet fightolni, meg menni kell a sztorin/helyszíeneken, mer az jó. Játéknak meg ott a Zelda, meramúgy minden más egy fos ebben a témakörben :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27196 2018.02.12. 16:04

Moby írta:A főszál jó sztori. Ha lenyomod, kiderül miért nem bullshit (amúgy nem legel :) ). Ja. Mellékküldiket jobb kerülni, konfetti. Amúgy van ilyen szupereasy mód, meghalni sem lehet szvsz. A helyszínek-sztori-graf miatt mindenképp érdemes. Amúgy szerintem egészen jó benne a harc is, szal nem feltétlenül érdemes lecsítelni, de le lehet. Ott nem kell gyűjteni semmit, még harcolni sem. Csak 1-2 kötelező van benne.
No, én ehelyett szerintem letolom a Hevirén/Beyondot. Ez a fajta openworld nekem nem való.
Avatar
arty

Hozzászólás #27197 2018.02.12. 16:28

DanielT írta:No, én ehelyett szerintem letolom a Hevirén/Beyondot. Ez a fajta openworld nekem nem való.
mivel a beyond megvolt anno, napokban agyaltam a hevirénen énis... nálam persze kérdés, hogy a move-s verzát nyomjam-e ps3on, vagy vállalva a szebb ps4est, lemondjak a superior irányításról...

(graf annyira nemérdekel, most nyomom ujra a 1024x576-os splintercellconviction x360ast one-on és wow, talán a gen egyik legszebbje! pixeles, naja. játékmenetet is bírom, lopakodás ftw, bár türelmem így a pécés után másodjára már kevésbé.... anno coop is letoltuk haverral, az egy másik kampány: az is jóvolt.)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27198 2018.02.12. 16:46

DanielT írta:No, én ehelyett szerintem letolom a Hevirén/Beyondot. Ez a fajta openworld nekem nem való.
fasztuggya, en lehet PS3-on tolnam inkabb :nezze: :wilting:
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27199 2018.02.12. 16:47

SlickAdam írta:fasztuggya, en lehet PS3-on tolnam inkabb :nezze: :wilting:
Kép
MialóF?!?! Ezzel meg mit műveltek? PS3-on már megvolt egyébként mindkettő.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27200 2018.02.12. 16:51

DanielT írta:MialóF?!?! Ezzel meg mit műveltek? PS3-on már megvolt egyébként mindkettő.
szerintük a PS4-es "realisztik" uj bevilagitas szuperior... hat nemtom. amugy nyilvan resolution boost + stabilabb frem, de emiatt en nem tolnam ujra az biztos.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27201 2018.02.12. 17:01

SlickAdam írta:szerintük a PS4-es "realisztik" uj bevilagitas szuperior... hat nemtom. amugy nyilvan resolution boost + stabilabb frem, de emiatt en nem tolnam ujra az biztos.
Én most a Switch életérzésben vagyok: _MINDEN_ kurvajó, amit kiadtak csak erre a gépre és mindent nyomni kell. Így akár 2 hétre is ki tudom húzni a vele töltött időt- :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27202 2018.02.12. 17:06

DanielT írta:Én most a Switch életérzésben vagyok: _MINDEN_ kurvajó, amit kiadtak csak erre a gépre és mindent nyomni kell. Így akár 2 hétre is ki tudom húzni a vele töltött időt- :idiota:
akko legalabb a Horzon-t nyomnad zuppa-easy varosnézös modban E!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27203 2018.02.12. 17:20

SlickAdam írta:akko legalabb a Horzon-t nyomnad zuppa-easy varosnézös modban E!
Ottrohadmeg. Ellenben jéhuról behúztam azt az üszkös UC Lost Legacy-t. Abban legaláb nem Drake nyög, amit már nagyon unok.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27204 2018.02.12. 17:31

DanielT írta:Ottrohadmeg. Ellenben jéhuról behúztam azt az üszkös UC Lost Legacy-t. Abban legaláb nem Drake nyög, amit már nagyon unok.
ugyhallom gyakorol eleg sok önkritikat a Lost Legacy. a mindenhol doboz van, hogy fel tudj maszni es hasonlo hülyesegekre gondolok. igy mar engem is erdekel, pedig pont ezt a ket szereplöt nem birom az egesz szeriabol.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27205 2018.02.12. 17:32

Oké, most adtam fel a retroarch hülyéskedést. Egy instabil fosch.
Tegnap még játszottam (opciók felére még mindig crashelt), ma volt időm guglizni, indítanám a játékot (mert nehogymár az emu optionst állíthatnád a menüben anélkül hogy elindítanál vmit lol), erre nem megy. Minden ugyanúgy, ahogy tegnap hagytam játék után. :wilting:
Egyébként a porbléma talán az volt, hogy a retroarch opengl-el bugos és ha azt és a beetle-t is vulkanra állítom, akkor jó (persze korábban más meg azt írta, hogy a beetle vulkan renderer is bugos de mindegy). Ez az 1.7 stabil rilíz.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27206 2018.02.12. 17:43

Moby írta:A HZD grafban agyonveri. Ahogy agyonver minden mást is.
csak az az art ne lenne mellé :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27207 2018.02.12. 17:50

Moby írta:Legendásan távol áll tőlem a steampunk irányzat, de úgyfest megtört a jég. Ami nem sikerült egyetlen bioshocknak, azt simán megcsinálta a Dishonored2. Tudom, ez sem mai darab, és az elsővel is futottam, de vagy nem jókor kapott el, vagy az még nem volt ennyire kimunkálva(nem is nagyon emlékszem rá), de ez valami elképesztően stílusos, jó sztorival, jó világgal, jó mechanikával, stbstbstb. Nagyon fasza játék.
nekem adta az első is, csak úgy tudom hogy legendásan szar "port", ezért nem vettem meg eddig

wolf2t kezdtem el, ügyebár ez is id tech de ez is simán fut mint a doom, persze nem maxon, néha vannak popoup meg árnyék popup gondok
Avatar
arty

Hozzászólás #27208 2018.02.12. 20:13

DanielT írta:Ottrohadmeg. Ellenben jéhuról behúztam azt az üszkös UC Lost Legacy-t. Abban legaláb nem Drake nyög, amit már nagyon unok.
cserébe jó kis "openworld" :DDD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27209 2018.02.12. 20:31

arty írta:cserébe jó kis "openworld" :DDD
Nanebasszfel :DDD Tényleg pokol ami megy manapság... és lehet ezt jól is csinálni, lásd Infamous..
Avatar
deep

Hozzászólás #27210 2018.02.12. 21:24

DanielT írta:Nanebasszfel :DDD Tényleg pokol ami megy manapság... és lehet ezt jól is csinálni, lásd Infamous..
Csak egy része az, és kb. abban ki is merül, hogy eldöntheted melyik területet pucolod ki hamarabb. Értelme semmi.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27211 2018.02.12. 21:40

sandbox címekkel nálam az a helyzet ha nem fog meg az atmoszféra akkor szar az egész, és egyre kevesebb ilyen van
Avatar
Moby

Hozzászólás #27212 2018.02.12. 21:59

DanielT írta:Nanebasszfel :DDD Tényleg pokol ami megy manapság... és lehet ezt jól is csinálni, lásd Infamous..
Hát aztán annak az szendbox része miben más, mint bármelyik randomszendboxé?
Semmiben. Szó szerint. Van 6 féle tevékenység, avval van tele a map. Pont ugyanúgy, mint akármelyik másikban.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27213 2018.02.12. 22:39

Moby írta:Hát aztán annak az szendbox része miben más, mint bármelyik randomszendboxé?
Semmiben. Szó szerint. Van 6 féle tevékenység, avval van tele a map. Pont ugyanúgy, mint akármelyik másikban.
Abban, hogy a világában való létezés, mozgás alapvetően élvezetes, nem egy merev, korlátozott fosadék, mint pl az AC-k. Úgynevezett szórakoztató gameplay mechanikát tartalmaz.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27214 2018.02.12. 22:53

DanielT írta:Abban, hogy a világában való létezés, mozgás alapvetően élvezetes, nem egy merev, korlátozott fosadék, mint pl az AC-k. Úgynevezett szórakoztató gameplay mechanikát tartalmaz.
Aham. Tehát ez tetszik, a többi meg nem, szal ettől szórakoztató. Ez ennyire nem tudományos dolog ám :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27215 2018.02.13. 08:10

Moby írta:Aham. Tehát ez tetszik, a többi meg nem, szal ettől szórakoztató. Ez ennyire nem tudományos dolog ám :D
te figyejjé! falfirkász hülyegyerekkel (aka 34525145. Troy Baker reinkarnacio) / a lila hajú drogos harisnyás pippel 100000000000-szer elvezetesebb a csatornaban füstté valtozva szaguldozni, mint Zelda-val (<--- hehe) almát szedni a pusztaság közepen. :nezze: :banplz:
E!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27216 2018.02.13. 10:04

SlickAdam írta:te figyejjé! falfirkász hülyegyerekkel (aka 34525145. Troy Baker reinkarnacio) / a lila hajú drogos harisnyás pippel 100000000000-szer elvezetesebb a csatornaban füstté valtozva szaguldozni, mint Zelda-val (<--- hehe) almát szedni a pusztaság közepen. :nezze: :banplz:
E!
És tényleg.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27217 2018.02.13. 11:03

Már csak egy acsi hiányzik a vanilla civ6-osok közül, az meglesz és akkor irány a kieg. Jóság! Mondjuk nagyon túltolták az AI-t. Idáig mindenki hápogott, hogy gyenge, hát most már nem az, bánt erősen. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27218 2018.02.13. 12:13

Akk jobban csal mint eddig? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #27219 2018.02.13. 12:53

Micsu írta:Akk jobban csal mint eddig? :)
Direkt nem fogalmaztam így, mert még csak az eredeti módot nyomom de már a januári patchel ugye, a régi nemzetekkel, szóval még nincs aranykor meg ilyenek, de ügyesebben vagy agresszívebben tolja a gép, pl már a kémeit nem úgy használja, hogy próbálja az ipari részt szabotálni, hanem rámennek a pénzügyi negyedre, pénzt próbálnak lopni addig amíg csődbe nem visznek, akkor leesik a boldogság, jönnek a lázadók és gém over. Nagyon észnél kell lenni, védekező kém oda azonnal vagy helló van. Nyilván az elején csal továbbra is, és van 10 egysége annyi idő alatt amennyi idő alatt nekem egy se jön össze, de az nem téma, első iksz körben nem támad, addigra meg úgyis megvan a katlan ahol egyesével tudná átpaszírozni a kis puttóit azokból meg tűpárna lesz mire átjutnának, szóval ez nem gond többnyire. Viszont a vallás zerg az kiidegelő, és most már a kémekkel is ügyesebben variál. Indonéz győzelmet még behúzom aztán jöhet a kieges mód, aranykorral meg mittudom én mivel, izgis lesz az is. :) Jóféle.
/szerk: ja és már kultúrális győzelemre is van AI programozva, nem is rossz, szóval arra is figyelni kell már, és meglepő módon a kutatási győzelem (úrhajó) irányba is határozott lépéseket tesz az AI, szóval az is játszik, nem annyi már az AI, hogy vagy be tud ütni erőből és domination win, vagy nem és nyerek én science vagy culture vonalon, hanem baszki ezek négyen vannak AI-k és mindegyik másik winre megy rá, és mindegyik ellen védekezni kell. Tényleg jóféle.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27220 2018.02.13. 13:58

egyébként magyar youtuberek közül kit követtek? vagy aki az akit nem követtek de néztek, minőséginek gondoltok. elég kevés van szvsz
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27221 2018.02.13. 14:03

Micsu írta:egyébként magyar youtuberek közül kit követtek? vagy aki az akit nem követtek de néztek, minőséginek gondoltok. elég kevés van szvsz
Slickadam ajánlására Handrás-t követem csak. Semmilyen más magyar médiát/forrást nem nézek index+444-en kívül semmiből.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27222 2018.02.13. 14:04

Micsu írta:egyébként magyar youtuberek közül kit követtek? vagy aki az akit nem követtek de néztek, minőséginek gondoltok. elég kevés van szvsz
csakis az andrist!

amugy parfüm temaban követek egy magyar tagot, de nem magyarul tolja (föleg angolul, de tud meg vagy 3-4 nyelven)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27223 2018.02.13. 14:06

Micsu írta:egyébként magyar youtuberek közül kit követtek? vagy aki az akit nem követtek de néztek, minőséginek gondoltok. elég kevés van szvsz
Akikre fel vagyok iratkozva: Filmbarátok podcast, FreddyD (játékpartizán), Totti (RIP), Tinman, Tasman, meg a haver Tech csatornája a Tekbetyár.
Néha bebűnözök OW-el, vagy Szirmaival.
A Trending szekciótól teljesen le lehet jönni az életről. :csodalk:
Dancsót néztem amíg a magyar filmek Nostalgia Criticje volt, de már jó pár éve nem én vagyok a célcsoport.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2018.02.13. 14:10-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27224 2018.02.13. 14:08

benőmenő írta:A Trending szekciótól teljesen le lehet jönni az életről. :csodalk:
Na az nagyon durva. Havonta 1x félrekattintok a sub szűrőm mellé és meglátom mi itthon a menő... hogyazajóagyhalottkurvaországot... :wilting:

szerk: Ja, a beszt magyar cucc, amit még követek az a Checkpoint podcast. :eljen: :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27225 2018.02.13. 14:21

benőmenő írta:Akikre fel vagyok iratkozva: Filmbarátok podcast, FreddyD (játékpartizán), Totti (RIP), Tinman, Tasman, meg a haver Tech csatornája a Tekbetyár.
Néha bebűnözök OW-el, vagy Szirmaival.
A Trending szekciótól teljesen le lehet jönni az életről. :csodalk:
Dancsót néztem amíg a magyar filmek Nostalgia Criticje volt, de már jó pár éve nem én vagyok a célcsoport.

Dancsó régi magyar filmes kritikái jók meg az akkori videoi, ma már kritikán aluli :D
fleX: ritkán csinál videót de tőle mindig meg lehetett tudni ki épp a felkapott új youtube celeb, jó rant videói vannak
csgo: Kodiak, Gamer.hu, The War Room - előbbit főleg a jó tutorial videok végett
Herbál Realitynek vannak jó kis politikát kifigurázó videói, bár sok videója szar
Freddyt én is de sajna már inaktív
Peter Bence: zongorista, nem igen aktív de az pár video nagyon jó
Vezess Tv - itt is havonta felkerül egy érdekes video
Otherworld: régen sokkal jobb kritikáik voltak, lassan már csak a gorefest miatt nézem
Retroshock: nagyon igényes tartalomgyártó, csak ajánlani tudom
nameg néhány dokfilmes csatornát de ezeket általában törlik :P
Avatar
arty

Hozzászólás #27226 2018.02.13. 15:12

Micsu írta:egyébként magyar youtuberek közül kit követtek? vagy aki az akit nem követtek de néztek, minőséginek gondoltok. elég kevés van szvsz
Szirmai, Slejm, Bödőcs ill. a multkori pánik óta handras-t :D (meg persze totti/tinman, de már csak emlékül)

(mai-géming témában senkit és semmit, de külföldiek közül is csak DF)
Avatar
Botond

Hozzászólás #27227 2018.02.13. 15:17

Micsu írta:egyébként magyar youtuberek közül kit követtek? vagy aki az akit nem követtek de néztek, minőséginek gondoltok. elég kevés van szvsz
Senkit, de a külföldiek közül se. Kinek van ideje ilyen faszságokra?! Ha szabadidő, akkor géming. -.-
Avatar
Necro

Hozzászólás #27228 2018.02.13. 16:06

Csak külföldieket szoktam nézni, abból is azokat amikkel felnőtteket céloznak, de azokat is szűröm azzal hogy ha a videó képén valaki hülye fejet vág, a fejét fogja, clickbait a címe stb*. akkor leszarom, nem nézek bele sem.

*Handras pl ezt a hármat általában két videóból összehozza

A magyarok vállalhatatlanok, de szerencsére egy ideje full csatornákat le lehet tiltani ajánlásokból, azt szoktam nyomkodni ha meglátok egy újat.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27229 2018.02.13. 16:40

en par hete elkezdtem nezni PjúdiPú videoit, hogy megertsem miert butasag (dani szerint legalabbis) par hír és ultra hype és egyebek miatt negativ velemenyt alkotni rola.

3 napig birtam.

(lehet amugy, hogy ertelmes srac, söt, biztos az, csak a kontent ugye...)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27230 2018.02.13. 17:20

Botond írta:Senkit, de a külföldiek közül se. Kinek van ideje ilyen faszságokra?! Ha szabadidő, akkor géming. -.-
Hjahh, és én nem is értem, azthittem itt a leáldba nem költözött be eza pudvás streamer/youtuber pöcegödör ami manapság megy. El se tudnám képzelni h valakit nézzek ahogy játszik, mikor én is tehetném, vagy valami hülyére pazaroljam az időm. Persze podcastokat hallgatok kocsiban, nem is keveset, a napi 2x1óra kocsikázásom alatt végig megy vmi podcast.

Vissza: “Leáldozott.hu”