A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27091 2018.02.05. 17:50

SlickAdam írta:mert atternek threadripper-re? :D
Mer' megb@szódik éppen nagyon csúnyán az egész crypto piac.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27092 2018.02.05. 17:52

Bár olyan embertelen mennyiségű pénzt lehetett vele keresni, hogy szerintem simán megéri nekik felszögelni a kártyákat a falra emlékbe...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27093 2018.02.05. 17:58

DanielT írta:Mer' megb@szódik éppen nagyon csúnyán az egész crypto piac.

Kép
vegre!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27094 2018.02.05. 17:58

Ha valaki _nagyon_ fel akarja magát idegesíteni, akkor lehet nézni a Bitcoin számlákat és a tartalmukat. Mivel a blockchain minden tranzakciót tartalmaz, követhető, hogy ki, mikor tett be pénzt és mennyije van éppen.

Különösen mókásak az 5-10 ezres számlák, amiket vettek mondjuk hasonló mennyiségű dollárért és most 50, 100 milliókat érnek. Dollárban. Miután 60%-ot esett..

LINK
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27095 2018.02.05. 18:18

hát azért ha megnézzük azért nem sok ember mert ebbe beleugrani, sokan max "poénból" vettek pár bitcoint fillérekért, utólag okos az ember, persze mai fejjel már én is vettem volna annyi bitcoint amennyit csak tudtam volna
Avatar
Necro

Hozzászólás #27096 2018.02.05. 18:34

Nem ebbe a fórumba készült, de hátha megmentek valakit mielőtt LG TV-t vesz (43UH661v):
20180205_180748.jpg

20180205_180932.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27097 2018.02.05. 18:44

kapcsold fel a lámpát :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27098 2018.02.05. 18:50

Necro írta:Nem ebbe a fórumba készült, de hátha megmentek valakit mielőtt LG TV-t vesz (43UH661v)
Valami user error lehet, ugyanis van egy kis kép is a felhőben. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27099 2018.02.05. 19:27

Necro írta:Nem ebbe a fórumba készült, de hátha megmentek valakit mielőtt LG TV-t vesz (43UH661v):
20180205_180932.jpg

20180205_180748.jpg
De milyen fasza, hogy nem vibrál! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27100 2018.02.05. 21:16

Csak ezek vannak kijelolve de nem csinalja meg ez a tragya telo az icloud mentest mert szerinte nincsen eleg tarhelyem, vmi tipp?
Csatolmányok
D9386E76-2628-46C9-B2D5-1FACF6281FE2.png
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27101 2018.02.05. 21:33

Micsu írta:Csak ezek vannak kijelolve de nem csinalja meg ez a tragya telo az icloud mentest mert szerinte nincsen eleg tarhelyem, vmi tipp?
Exportáld a contactokat vcard-ba és hagyd el a süllyedő hajót. Még kapsz Mate 9-et, gyorsan csapj le rá.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27102 2018.02.05. 21:37

DanielT írta:Exportáld a contactokat vcard-ba és hagyd el a süllyedő hajót. Még kapsz Mate 9-et, gyorsan csapj le rá.
es vegyen ps4-et is?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27103 2018.02.05. 21:42

tököm kivan már amúgy a szifonnal, lehet váltok
nameg ez a kötelező féreg upgradel jövő lassítás, és még belehazudnak az ember pofájába hogy az aksi miatt van, persze a frissítés előtt semmi gondja nincs az embernek
nagyon rá is fér az applere hogy bukjon az x
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27104 2018.02.05. 21:51

SlickAdam írta:es vegyen ps4-et is?
Ha Infamoussal akarja nyomni, akkor abszolút ajánlom. Egyéb esetben sok értelmét nem látom. :miaz:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27105 2018.02.05. 22:41

Indítani kellene egy petíciót, hogy vonják vissza a PC-s Quantum Breaket, és legyen Box-exkluzív. Én ezzel a játékkal nem tudok egy platformon létezni, az egész médiumot meggyűlölteti az emberrel, annyira érdektelen.

Nem adok sokat a steames értékelésekre, de hogy 86%-nak tetszik, az durva. Mondjuk másképp nézve 99,9% ignorálta a fenébe.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27106 2018.02.05. 22:47

phpBB [media]


:D
Avatar
Moby

Hozzászólás #27107 2018.02.06. 08:05

Necro írta:Nem ebbe a fórumba készült, de hátha megmentek valakit mielőtt LG TV-t vesz (43UH661v):
20180205_180932.jpg

20180205_180748.jpg
IPS glowing. Miért vesztek IPS tévét, amikor pontosan tudjátok, hogy egy fos?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27108 2018.02.06. 08:14

Így néznek ki egy nyugíjba vonuló hobbibányász hirdetései. Már szépen látható a trend, de csak most fog beindulni igazán. Ez a 169 ezres ár most jónak számít, nézzük mennyire megy le 1 hét múlva! :) Fun fact: újan ennyi volt a 1070 a release után szinte azonnal.

dsijffffffffffff.jpg
Avatar
Botond

Hozzászólás #27109 2018.02.06. 09:08

DanielT írta:Így néznek ki egy nyugíjba vonuló hobbibányász hirdetései. Már szépen látható a trend, de csak most fog beindulni igazán. Ez a 169 ezres ár most jónak számít, nézzük mennyire megy le 1 hét múlva! :) Fun fact: újan ennyi volt a 1070 a release után szinte azonnal.

dsijffffffffffff.jpg
Neked hogy megy a bolt? Az egy szem tiájjal bányászol, vagy van épített riged? Bespórolsz és kiülöd a bukót, aztán úgyis felmegy, vagy te is menekülőre fogod?
szerk: Ja, igen, és a bróker haverok bölcsességét még megosztom veled, szóval valami úgy veszíti el az értékének a 90%-át, hogy először esik egy orbitális nagyot és csökken 80%-ot és amikor azt hiszed itt az alja, na akkor még feleződik. :)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27110 2018.02.06. 09:30

Necro írta:Nem ebbe a fórumba készült, de hátha megmentek valakit mielőtt LG TV-t vesz (43UH661v):
20180205_180932.jpg

20180205_180748.jpg
Ez horror. küldd vissza, es keresd valami VA paneles cuccot, 6400-as samsungomon alig lathato valami folt, es sokkal sotetebb a "fekete".
Avatar
Moby

Hozzászólás #27111 2018.02.06. 09:36

Botond írta:Neked hogy megy a bolt? Az egy szem tiájjal bányászol, vagy van épített riged? Bespórolsz és kiülöd a bukót, aztán úgyis felmegy, vagy te is menekülőre fogod?
szerk: Ja, igen, és a bróker haverok bölcsességét még megosztom veled, szóval valami úgy veszíti el az értékének a 90%-át, hogy először esik egy orbitális nagyot és csökken 80%-ot és amikor azt hiszed itt az alja, na akkor még feleződik. :)
Az a baj, hogy az okozott károkért soha senki felelősséget nem fog vállalni. Mitöbb, újra és újra fel fog lángolni, mert mindig lesz egy lavórnyi barom, aki próbára teszi majd a szerencséjét. Meg néhány ügyeskedő, aki mesés hasznot húz ezekből a barmokból.


/sőt, tökéletesen biztos vagyok abban, hogy epercben is tömegek hiszik azt el, hogy ezen mindenki pénzt keresett, olyan pénzt, amit a videókártyák termeltek ki az éterből!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27112 2018.02.06. 10:09

Botond írta:Neked hogy megy a bolt? Az egy szem tiájjal bányászol, vagy van épített riged? Bespórolsz és kiülöd a bukót, aztán úgyis felmegy, vagy te is menekülőre fogod?
szerk: Ja, igen, és a bróker haverok bölcsességét még megosztom veled, szóval valami úgy veszíti el az értékének a 90%-át, hogy először esik egy orbitális nagyot és csökken 80%-ot és amikor azt hiszed itt az alja, na akkor még feleződik. :)
Én elégedett vagyok. A fő coinomat tegnap tettem át Bitcoinba, így a portfólióm összértéke meghaladta az 5 dollárt. Sajnos ez tegnap volt, ma már csak a 4-et nyalogatja. Sajnos még kb 50-et mellé kellene tennem, hogy a tranzakciós díjat fedezve 0 USD-t ki tudjak venni. Ehhez jön még a kb 30 dolcsira tippelt villanyszámla. Úgy érzem jókor voltam jó helyen! :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27113 2018.02.06. 10:28

Reggel eljöttem otthonról, mondom megvárom amíg 6 ezer alá lemegy a bitcoin. 6010-en is ingadozott, de már el kellett indulnom. Beértem, most 6500.

Ismét 5 dollár felett vagyok! :eljen: :eljen: :eljen:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27114 2018.02.06. 10:35

DanielT írta:Reggel eljöttem otthonról, mondom megvárom amíg 6 ezer alá lemegy a bitcoin. 6010-en is ingadozott, de már el kellett indulnom. Beértem, most 6500.

Ismét 5 dollár felett vagyok! :eljen: :eljen: :eljen:
Mentsd a vagyont! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27115 2018.02.06. 10:49

Moby írta:Mentsd a vagyont! :banplz:
Sőt, egy másik coinban van még 11 dolcsim... :miaz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27116 2018.02.06. 11:11

DanielT írta:Én elégedett vagyok. A fő coinomat tegnap tettem át Bitcoinba, így a portfólióm összértéke meghaladta az 5 dollárt. Sajnos ez tegnap volt, ma már csak a 4-et nyalogatja. Sajnos még kb 50-et mellé kellene tennem, hogy a tranzakciós díjat fedezve 0 USD-t ki tudjak venni. Ehhez jön még a kb 30 dolcsira tippelt villanyszámla. Úgy érzem jókor voltam jó helyen! :eljen:
Node, hogyan bányásztál? Nekikented a tiájnak, és ment optimalizálva a cucc 0-24 egy időben, vagy mi volt a koncepciód, stb? Vettél riget? Nehogymár nem profi módon toltad, mint a fix60 frém, hanem nekikezdtél ilyen hobbi bohóckodásnak, mintha 28-60 hullámzással játszanál?! :ijedt:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27117 2018.02.06. 11:13

Botond írta:Node, hogyan bányásztál? Nekikented a tiájnak, és ment optimalizálva a cucc 0-24 egy időben, vagy mi volt a koncepciód, stb? Vettél riget? Nehogymár nem profi módon toltad, mint a fix60 frém, hanem nekikezdtél ilyen hobbi bohóckodásnak, mintha 28-60 hullámzással játszanál?! :ijedt:
Csak elindítottam poénból a minert és ennyi. Zéró hw beruházás, abból 1x elég volt.

Ész ehhez nem kell, de ha nagyon szeretnéd, akkor: ROHADTUL optimalizálva ment 0-24-ben. :) 63 fokon max, 99.9% terhelésen.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27118 2018.02.06. 11:16

Moby írta:Az a baj, hogy az okozott károkért soha senki felelősséget nem fog vállalni. Mitöbb, újra és újra fel fog lángolni, mert mindig lesz egy lavórnyi barom, aki próbára teszi majd a szerencséjét. Meg néhány ügyeskedő, aki mesés hasznot húz ezekből a barmokból.


/sőt, tökéletesen biztos vagyok abban, hogy epercben is tömegek hiszik azt el, hogy ezen mindenki pénzt keresett, olyan pénzt, amit a videókártyák termeltek ki az éterből!
Sok pénz van az alvilágban, azt tisztára kell mosni. Régen bezzeg elég volt csinálni egy valamilyen sportcsapatot, mondjuk egy rally csapatot, odaadtad nekik szponzori pénznek, azok visszaadták a nagyját, csak levettek egy kis sápot, és hopp már kint is volt a pénz a zsebedben társasági adó meg osztalékadó nélkül. Na most ha eleve nem olyan a pénz ami társasági adó alá esik, mert hát a kokóforgalmat meg a zsarolási pénzt nem lehet mégse beírni a bevallásba, akkor vmi trükkösebbet kell kitalálni és olyankor kell valami amiben sok pénzt lehet megmozgatni, sokan vannak benne, annyira, hogy egyesével ne tudjanak a szemedbe világítani, hogy mit tud mr enderszon?!, na olyankor a statiszta pénzbe kerül, az meg különösen vicces, hogy az ilyen statiszták nem fix 5000ft/óra fellépti díjat kapnak, hanem van közben ilyen vetélkedő is, hogy a jóstatiszta milliókat kap, a rossz statiszta meg milliókat fizet. Tiszta valóvilágnemtommenyi!!!44
Szerintem mókavonat volt ez, én időben vettem az 1080ast, elgémingeltem vele, mire jön az 1180as addigra meg lecseng és lehet azt is venni normál áron, aki meg rossz helyen volt rossz időben, na az meg így járt. 16 giga ddr4 ramot is megvettem, amikor olcsó volt, most annyi pénzért négyet ha kapnék, de hát nem is most veszem, mert minek venném most?! Ezek az élet farkastörvényei, és a videókártya az okosaknak az éterből teremti a pénzt, mint ahogy amúgy a pénz önmagában képes csak pénzt csinálni, minden máshoz dógózni kell biza!
Avatar
Botond

Hozzászólás #27119 2018.02.06. 11:17

DanielT írta:Csak elindítottam poénból a minert és ennyi. Zéró hw beruházás, abból 1x elég volt.

Ész ehhez nem kell, de ha nagyon szeretnéd, akkor: ROHADTUL optimalizálva ment 0-24-ben. :) 63 fokon max, 99.9% terhelésen.
Jól hangzik. Mennyi időt minerkedtél? Pár hét?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27120 2018.02.06. 11:23

Botond írta:Sok pénz van az alvilágban, azt tisztára kell mosni. Régen bezzeg elég volt csinálni egy valamilyen sportcsapatot, mondjuk egy rally csapatot, odaadtad nekik szponzori pénznek, azok visszaadták a nagyját, csak levettek egy kis sápot, és hopp már kint is volt a pénz a zsebedben társasági adó meg osztalékadó nélkül. Na most ha eleve nem olyan a pénz ami társasági adó alá esik, mert hát a kokóforgalmat meg a zsarolási pénzt nem lehet mégse beírni a bevallásba, akkor vmi trükkösebbet kell kitalálni és olyankor kell valami amiben sok pénzt lehet megmozgatni, sokan vannak benne, annyira, hogy egyesével ne tudjanak a szemedbe világítani, hogy mit tud mr enderszon?!, na olyankor a statiszta pénzbe kerül, az meg különösen vicces, hogy az ilyen statiszták nem fix 5000ft/óra fellépti díjat kapnak, hanem van közben ilyen vetélkedő is, hogy a jóstatiszta milliókat kap, a rossz statiszta meg milliókat fizet. Tiszta valóvilágnemtommenyi!!!44
Szerintem mókavonat volt ez, én időben vettem az 1080ast, elgémingeltem vele, mire jön az 1180as addigra meg lecseng és lehet azt is venni normál áron, aki meg rossz helyen volt rossz időben, na az meg így járt. 16 giga ddr4 ramot is megvettem, amikor olcsó volt, most annyi pénzért négyet ha kapnék, de hát nem is most veszem, mert minek venném most?! Ezek az élet farkastörvényei, és a videókártya az okosaknak az éterből teremti a pénzt, mint ahogy amúgy a pénz önmagában képes csak pénzt csinálni, minden máshoz dógózni kell biza!
nahat a bitcoin vasarlasnal es termelesnel meg ma is joval biztosabb es stabilabb modjai vannak a penz mosasnak ;)
Nezd meg hany milliomosnak van esport csapata, foleg oroszoknak :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27121 2018.02.06. 11:25

Botond írta:Jól hangzik. Mennyi időt minerkedtél? Pár hét?
Áh, fenét. 5+11 dolcsiért? Durva lenne. :) 3-4 nap, ma lőttem le.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27122 2018.02.06. 11:27

Botond írta:Sok pénz van az alvilágban, azt tisztára kell mosni. Régen bezzeg elég volt csinálni egy valamilyen sportcsapatot, mondjuk egy rally csapatot, odaadtad nekik szponzori pénznek, azok visszaadták a nagyját, csak levettek egy kis sápot, és hopp már kint is volt a pénz a zsebedben társasági adó meg osztalékadó nélkül. Na most ha eleve nem olyan a pénz ami társasági adó alá esik, mert hát a kokóforgalmat meg a zsarolási pénzt nem lehet mégse beírni a bevallásba, akkor vmi trükkösebbet kell kitalálni és olyankor kell valami amiben sok pénzt lehet megmozgatni, sokan vannak benne, annyira, hogy egyesével ne tudjanak a szemedbe világítani, hogy mit tud mr enderszon?!, na olyankor a statiszta pénzbe kerül, az meg különösen vicces, hogy az ilyen statiszták nem fix 5000ft/óra fellépti díjat kapnak, hanem van közben ilyen vetélkedő is, hogy a jóstatiszta milliókat kap, a rossz statiszta meg milliókat fizet. Tiszta valóvilágnemtommenyi!!!44
Szerintem mókavonat volt ez, én időben vettem az 1080ast, elgémingeltem vele, mire jön az 1180as addigra meg lecseng és lehet azt is venni normál áron, aki meg rossz helyen volt rossz időben, na az meg így járt. 16 giga ddr4 ramot is megvettem, amikor olcsó volt, most annyi pénzért négyet ha kapnék, de hát nem is most veszem, mert minek venném most?! Ezek az élet farkastörvényei, és a videókártya az okosaknak az éterből teremti a pénzt, mint ahogy amúgy a pénz önmagában képes csak pénzt csinálni, minden máshoz dógózni kell biza!
Ezek itt nem alvilági pénzek. Egy kis(inkább láthatatlanul kicsi) része elhiszem, hogy az, de itt soksoksoksokmilliárdok forogtak meg. A nagyrésze akkor lökte bele a pénzt, amikor már lejtőn volt a cucc. Ez egy szaros piramisjáték, amibe mindig valamilyen misztikus baromság van mögérakva, mint pl a isis meg ilyenek. Vegytiszta speckuláűciók ezek. Néhány tucat marha százezer dollárokat összepakol kickstarteren nyilvánvaló fasságokra is, ettől jelentős több marha haszon reményében ettől soksok nagyságrenddel többet is képes kiszórni. Nem is kell hozzá más, csak megígérni neki, hogy ész és és sok pénz nélkül is lehet sokat keresni. És nem is hazudtak, csak azt nem szokták elmondani ilyenkor nekik: belőletek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27123 2018.02.06. 11:55

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #27124 2018.02.06. 12:03

Moby írta:Ezek itt nem alvilági pénzek. Egy kis(inkább láthatatlanul kicsi) része elhiszem, hogy az, de itt soksoksoksokmilliárdok forogtak meg. A nagyrésze akkor lökte bele a pénzt, amikor már lejtőn volt a cucc. Ez egy szaros piramisjáték, amibe mindig valamilyen misztikus baromság van mögérakva, mint pl a isis meg ilyenek. Vegytiszta speckuláűciók ezek. Néhány tucat marha százezer dollárokat összepakol kickstarteren nyilvánvaló fasságokra is, ettől jelentős több marha haszon reményében ettől soksok nagyságrenddel többet is képes kiszórni. Nem is kell hozzá más, csak megígérni neki, hogy ész és és sok pénz nélkül is lehet sokat keresni. És nem is hazudtak, csak azt nem szokták elmondani ilyenkor nekik: belőletek.
Alvilág tényleg rossz kifejezés, inkább illegálisat használnék akkor. Kínában lett felkapott, és kezdik betiltani, mert ott sok a suskus pénz, ami nem lehetne, mert nincs piacgazdaság, de mégis van, és aztán valahogy ki kellene játszani a pénzt külföldre, és legális bankban nem lehet, mert állambácsi análszekszuál (mondjuk ők lehet kóla nélkül, szóval nem annyira durva, mint egy zöld startmenüs win10, de majdnem), és valahogy azért csak jó lenne hawaiin szopatni a ribiket, és lett megoldás. És 1mrd ember meg az apró az nagyon sok ember, és nagyon sok pénz. A járulékos, tranzakciós díjból meg jól éltek a rig tulajok. Mondjuk asszem mostanában volt vki itthon is aki komplett erőművet vett, hogy bitcoint nyomtasson, na neki megnézném az arcát most. :)
Szóval nem pilótajáték volt ez, hanem így tudott sok kicsi illegális jüan dollárrá változni análszeksz nélkül az én meglátásomban. Aztán lehet tévedek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27125 2018.02.06. 12:08

Moby írta:Ezek itt nem alvilági pénzek. Egy kis(inkább láthatatlanul kicsi) része elhiszem, hogy az, de itt soksoksoksokmilliárdok forogtak meg. A nagyrésze akkor lökte bele a pénzt, amikor már lejtőn volt a cucc. Ez egy szaros piramisjáték, amibe mindig valamilyen misztikus baromság van mögérakva, mint pl a isis meg ilyenek. Vegytiszta speckuláűciók ezek. Néhány tucat marha százezer dollárokat összepakol kickstarteren nyilvánvaló fasságokra is, ettől jelentős több marha haszon reményében ettől soksok nagyságrenddel többet is képes kiszórni. Nem is kell hozzá más, csak megígérni neki, hogy ész és és sok pénz nélkül is lehet sokat keresni. És nem is hazudtak, csak azt nem szokták elmondani ilyenkor nekik: belőletek.
igen sztem ezen tobben buktak mint nyertek, legnagyobb nyertesek akik 5 eve bevasaroltak :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27126 2018.02.06. 12:55

DanielT írta:Így néznek ki egy nyugíjba vonuló hobbibányász hirdetései. Már szépen látható a trend, de csak most fog beindulni igazán. Ez a 169 ezres ár most jónak számít, nézzük mennyire megy le 1 hét múlva! :) Fun fact: újan ennyi volt a 1070 a release után szinte azonnal.

dsijffffffffffff.jpg
Zoli már 155-re levitte őket. :D Nem bírta sokáig idegekkel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27127 2018.02.06. 12:56

"Eladó 3 darab makulátlan állapotú, csupán 3 hónapos Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 3G videokártya. Gamer kártyák, nem bányásztak velük."

Én ez most így ahogy van elhiszem. :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27128 2018.02.06. 12:59

DanielT írta:"Eladó 3 darab makulátlan állapotú, csupán 3 hónapos Gigabyte GTX 1060 Windforce OC 3G videokártya. Gamer kártyák, nem bányásztak velük."

Én ez most így ahogy van elhiszem. :banplz:
Most miért? Lehet, hogy szegény már tényleg nem tudott! :rinya:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27129 2018.02.06. 13:02

Moby írta:Most miért? Lehet, hogy szegény már tényleg nem tudott! :rinya:
Hm, igazad van. Akkor utalok is neki gyorsan egymilliót, hogy megsegítsem a bányászkárosult kollégát! :szomoru1:

Másik:

"Kihasználatlanság miatt eladó 3db BONTATLAN Gigabyte GTX 1070 Windforce OC 8GB videókártya."
Avatar
Botond

Hozzászólás #27130 2018.02.06. 13:06

DanielT írta:Hm, igazad van. Akkor utalok is neki gyorsan egymilliót, hogy megsegítsem a bányászkárosult kollégát! :szomoru1:

Másik:

"Kihasználatlanság miatt eladó 3db BONTATLAN Gigabyte GTX 1070 Windforce OC 8GB videókártya."
Csupa ilyen van most: "Msi armor gtx 1060 6gb eladó (12db) garanciásak-120 000 Ft", "GeForce GTX 1080 (5db)-220 000 Ft",stb, menekül mindenki. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27131 2018.02.06. 13:12

Akkor erről is lekéstem, hogy eladjam a cicergőmet nyereséggel. :D
Remélem mire konfigot cserélek lecseng konstans ez az elmebaj.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27132 2018.02.06. 13:13

benőmenő írta:Akkor erről is lekéstem, hogy eladjam a cicergőmet nyereséggel. :D
Remélem mire konfigot cserélek lecseng konstans ez az elmebaj.
Már mining rigek is vehetők kompletten. Egyik srácnak van csomó plusza 2018. januárból, akkor vett egy csomó 1070est, most majd eladja féláron, drága tanulság volt. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27133 2018.02.06. 13:25

Botond írta:Már mining rigek is vehetők kompletten. Egyik srácnak van csomó plusza 2018. januárból, akkor vett egy csomó 1070est, most majd eladja féláron, drága tanulság volt. :)
Ja én 95-ért vettem tavaly januárban Rezi7-re, csak gondoltam hátha eladom vagy 120-ért és veszek egy másikat aminek nincs coil whine-ja. Erről csúsztam le mindösszesen.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27134 2018.02.06. 13:57

na ezaz! Ryzen+ erkezesere (drukkolok, hogy jok legyenek) lehet lesz óccsó grafikus kartya is. fikkenzigg!
Avatar
Botond

Hozzászólás #27135 2018.02.06. 14:25

SlickAdam írta:na ezaz! Ryzen+ erkezesere (drukkolok, hogy jok legyenek) lehet lesz óccsó grafikus kartya is. fikkenzigg!
"Eladó csak egyben jelenleg is működő bányász RIG 571Mh/s ETH

5db: GIGABYTE GeForce GTX 1070 AORUS 8GB (3 hónapos)
5db ASUS ROG STRIX GAMING GeForce GTX 1070 OC DirectCU III 8GB (3 hónapos)
8db: MSI GTX OC 1060 6G (9 hónapos)
2db ASUS ROG STRIX GAMING RX580 DirectCU III TOP OC 8GB (9 hónapos)
2db XFX GTS Radeon RX 580 8GB TripleX Edition (9 hónapos)

3db ASROCK H81 PRO R2.0 BTC
1db Intel MSI alaplap

6db EVGA tápegység 650W-850W-ig.
1db LEPO 1000W
DDR3 memória, SSD/SATA

Alza garanciális alkatrészek.

Csak komoly érdeklődők írjanak!

Üzemeltetésben tudunk segíteni, melynek díja 65.000-Ft/hó. Tehát nem muszáj szétszedni a RIGET.

Irányár: 3.900.000-Ft."

Roflcopter, inkább toljad a 4*raidet. :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27136 2018.02.06. 14:41

Ki akar szállni, de csak egyben hajlandó eladni, ha vki kicsap majdnem 4 millát a használt cuccért. Hülye ez! :wilting:
Avatar
Botond

Hozzászólás #27137 2018.02.06. 14:50

benőmenő írta:Ki akar szállni, de csak egyben hajlandó eladni, ha vki kicsap majdnem 4 millát a használt cuccért. Hülye ez! :wilting:
HA megfordul a trend 1 hónapon belül akkor 3 milla nem a valóságtól elrugaszkodott ár szerintem, a 4 millát egy hónappal ezelőtti VGA árakon árazta be, és ma elfelejtette updatelni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27138 2018.02.06. 19:45

Bitcoin:
Today's High$7,418.89
Today's Low$5,947.40

Majdnem államkötvény szintű, stabil, megbízható cucc :DD
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27139 2018.02.06. 20:05

Számot vetettem a PRŐ kapcsán, hogy miként is néz ki egy Sony exkluzív rajongó DT karrierje. Hát mindent összevetve, szűk 2 heti közepesen aktív gaming kijött/jöhet belőle 4 év alatt!

***Megvan/volt***

Killzone Shadow Fall - Végignyomva origi PS4-en
Driveclub - Eleget tolva origi PS4-en
The Last of Us Remastered - Végignyomva origi PS4-en
Bloodborne - Hm
Gran Turismo Sport - Meh
Infamous Second Son + First Light - Végignyomva megazsír
Uncharted 4: A Thief's End - Meh+youtube
Until Dawn - Folyamatban

***Das jövő***

Death Stranding - Úgy tűnik elbuktuk a PC verziót, marad ez a fos. Persze, hogy ebből mi lesz, az erős kérdőjel.
Detroit: Become Human - Film helyett 1 hétvégére jó lesz 2k bukósan lemezen,
Uncharted: The Lost Legacy - Talán kínomban egyszer, bízva abban, hogy kevesebbet kell benne lőni és seggen csúszni. (esetleg valaki megerősíthetné, cáfolhatná)
Shadow of the Colossus Remaster - Talán normális működéssel és javított irányítással kap esélyt.

God of Wart, Horizon, plusz aprólék nem érdekel.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27140 2018.02.06. 20:06

Moby írta:Bitcoin:
Today's High
Today's Low

Majdnem államkötvény szintű, stabil, megbízható cucc :DD
1500 dollárt kereshettél vele darabonként ma. Baszódjon meg az államkötvény.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27141 2018.02.06. 20:09

DanielT írta:1500 dollárt kereshettél vele darabonként ma. Baszódjon meg az államkötvény.
vehetsz még most is nyugodtan, mi tart vissza? fektesd be a robogót :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27142 2018.02.06. 20:17

E-Coinba kellett volna ma. 4024% növekedés reggel óta. NÉGYEZER SZÁZALÉK.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27143 2018.02.06. 20:33

DanielT írta:1500 dollárt kereshettél vele darabonként ma. Baszódjon meg az államkötvény.
Epercben még nemtudom, kerestem-e ma 1500$-t, de ha igen, biztos nem evvel. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27144 2018.02.06. 23:09

Ugy nez ki az Rdr2 is kap battle royal modot :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27145 2018.02.06. 23:47

Ha ma/holnap csak egy trailert néztek meg kurvajó zenével, ultra feszes és hardcore platforminggal, akkor ez legyen az.

phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #27146 2018.02.07. 11:43

DanielT írta:Ha ma/holnap csak egy trailert néztek meg kurvajó zenével, ultra feszes és hardcore platforminggal, akkor ez legyen az.
én nagyjából semmit nem látok belőle, de jónak néz ki :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27147 2018.02.07. 18:43

par sajat keszitesü kolosszus kép (igen, usb stick-en szallitott :zavart2: )
Spoiler
csak az egyik kedvenc kolosszusomrol. borzalmasan jol nez ki mozgasban. 1080p-s performance modban keszültek. cinematic-os supersamplinges (full hd tv-n) mod lenyegesen elesebb es reszletesebb, de nem aldozom be erte a frémtet.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
még ez a zöld vizilebeny is rohadt jol nez ki
Kép
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27148 2018.02.07. 19:22

SlickAdam írta:par sajat keszitesü kolosszus kép (igen, usb stick-en szallitott :zavart2: )
Spoiler
csak az egyik kedvenc kolosszusomrol. borzalmasan jol nez ki mozgasban. 1080p-s performance modban keszültek. cinematic-os supersamplinges (full hd tv-n) mod lenyegesen elesebb es reszletesebb, de nem aldozom be erte a frémtet.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
még ez a zöld vizilebeny is rohadt jol nez ki
Kép
Jól néz ki :eljen: Összehasonlító videókon is jelentős a különbség. Kell majd PS4-re, jobb exkluzív nemigen van rá.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27149 2018.02.07. 19:57

én majd ps5re veszem sztem :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #27150 2018.02.07. 21:20

Zóanagyvarázsló írta:Jól néz ki :eljen: Összehasonlító videókon is jelentős a különbség. Kell majd PS4-re, jobb exkluzív nemigen van rá.
majd? addigra má' a ps6osér' sírsz majd :P (de ugye egyetlen akkori exkluként szintén nem lesz sietős az a gép se :P )
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27151 2018.02.07. 21:35

arty írta:majd? addigra má' a ps6osér' sírsz majd :P (de ugye egyetlen akkori exkluként szintén nem lesz sietős az a gép se :P )
PS3-on is lement évekkel a PS4-es verzió bejelentése előtt, szóval nem biztos. Az viszont igaz, hogy nem túl csábító a PS4. A PS6-ot még emglátjuk, remélem addigra normálisak lesznek a PC-árak, és nem kell multiplatform playerként gondolkodnom benne.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27152 2018.02.08. 08:47

Ez mind nagyon fontos, DE!!! Reggel hétkor már játszható volt a civ6 kieg!!! :email:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27153 2018.02.08. 08:50

A világért sem szeretném terelni a figyelmet az őrületes CIV kieg hájpról, úgyhogy csak mellékesen szúrom be, miért nem kapunk többé a büdös életben GTA single DLC-t.

"GTA V sells 90 million units. 15 million in 2017 alone

Take Two says GTA Online was the single largest driver of recurrent consumer spending during the past quarter. "
Avatar
Botond

Hozzászólás #27154 2018.02.08. 09:02

DanielT írta:A világért sem szeretném terelni a figyelmet az őrületes CIV kieg hájpról, úgyhogy csak mellékesen szúrom be, miért nem kapunk többé a büdös életben GTA single DLC-t.

"GTA V sells 90 million units. 15 million in 2017 alone

Take Two says GTA Online was the single largest driver of recurrent consumer spending during the past quarter. "
90 millió, haggyad már, micsoda tucattermék! Bezzeg a civ5ből csak 8 millió ment el, a civ6ból pedig eddig 3 millió ez ám az exkluzív klább! :) Az egész szériából meg kb 35 millió. :) Mondjuk ennek ellenére a top10ben van a legutóbbi két rész kb nonstop a legtöbben tolják éppen statokban.
Avatar
arty

Hozzászólás #27155 2018.02.08. 11:16

DanielT írta:A világért sem szeretném terelni a figyelmet az őrületes CIV kieg hájpról, úgyhogy csak mellékesen szúrom be, miért nem kapunk többé a büdös életben GTA single DLC-t.
"GTA V sells 90 million units. 15 million in 2017 alone
Take Two says GTA Online was the single largest driver of recurrent consumer spending during the past quarter. "
:(
És ha komolyabban ráálltak volna a bannolásokra, még pár tízmillával meg lehetett volna lökni ezt a számot :(
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27156 2018.02.08. 11:30

Az normális, hogy 10-15 feltöltés után már drasztikusan rövidebb ideig bírják a Panasonic Eneloop-akksik?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #27157 2018.02.08. 14:21

Zóanagyvarázsló írta:Az normális, hogy 10-15 feltöltés után már drasztikusan rövidebb ideig bírják a Panasonic Eneloop-akksik?
Volt egy szettem nekem is ilyen, de azokat betudtam annak, hogy totál merítettem 10-15 alkalommal és utána nem volt annyira acélos egyik sem aztán egy liitokala töltő megoldotta a problémát :D Azóta jól működnek bár még csak 5-6 töltésen vagyunk túl a regenerálás után.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27158 2018.02.08. 19:11

nincsenek szavak... (es ez nem foto mod, jatek közben lövöm, 60 vajfrémmel :finom: )
Kép
többi szpojliba
Spoiler
Kép
Kép
Kép
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27159 2018.02.08. 20:14

SlickAdam írta:nincsenek szavak... ]

Hát, ez tényleg jól néz ki. :wow2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27160 2018.02.08. 20:37

Jóvanna, már feltettem a kívánságlistára. 10k körül már szórják.

Vissza: “Leáldozott.hu”