A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Moby

Hozzászólás #27021 2018.02.02. 18:18

deep írta:Mert bárkit, saját magadat is az őrületbe tudod vele kergetni pillanatok alatt.
Én imádtam...volna.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #27022 2018.02.02. 19:28

Én is nagy billentyű fanatikus vagyok, sokkal kényelmesebb vele dolgozni mint a sima billentyűvel én csak ajánlani tudom, van több fajta kialakítás is, a topre switch pl halkabb de drága is nagyon. Amúgy meg van ilyen gumi gyűrűs is ami elég halk.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #27023 2018.02.02. 19:43

Dani prő vásárlása tiszeletére a sony meglepte az új fícsörrel. Ez má jelent valamit, nem?
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27024 2018.02.02. 19:46

Az előző havi (a Civ VI-os) Humble-be bedobták még többek között Moby-kedvenc Life is Strange-ért és DT ajánlotta a Snake Pass. Most meg a DaS3 + Ashes of Andariel DLC a csali. Ha benne lenne a másik is, nem gondolkodnék egy másodpercet sem, pedig 5 éven belül úgysem játszanám.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27025 2018.02.02. 22:40

Mekee írta:Dani prő vásárlása tiszeletére a sony meglepte az új fícsörrel. Ez má jelent valamit, nem?
Na, ez nem rossz. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire független a funkció. A Bloodborne így, hogy nem esik le a frém(báááááár, láttam akadást eddig 1x), már csak 80%-ban hányinger, amiből kb 40% a pokoli zsizsegés.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27026 2018.02.02. 22:41

Kaz is a csúcson hagyta abba, hogy eladtak nekem még egy gépet! :D

"Vezetőségi váltás lesz a Sonynál idén áprilisban, mert a jelenlegi vezér, Kaz Hirai új kihívások felé fordulna, ezért lemond az igazgatói címéről."
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27027 2018.02.02. 22:44

Mate 10 megérkezett (nem enyém). A gyári Droidos Dpi hekk bugos rajta mint a fos, mindenkinél ez van. Egyszerűen nem méretezi a GUI-t rendesen.

Mekee, sajnos ezek szerint még nem is láthattad, milyennek kéne lennie. :(

Ez nem a Pro, tehát még rendes 16:9-es képarány. Sajnos csak kínai verzió kapható belőle, úgyhogy az előző 4 órám az International-ra átbrandeléssel ment el. Életem egyik legösszetettebb és legundorítóbb haxorja volt.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27028 2018.02.03. 07:54

DanielT írta:Na, ez nem rossz. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire független a funkció. A Bloodborne így, hogy nem esik le a frém(báááááár, láttam akadást eddig 1x), már csak 80%-ban hányinger, amiből kb 40% a pokoli zsizsegés.
és hogy tetszik? mennyit jatszottal mar vele?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27029 2018.02.03. 08:49

SlickAdam írta:és hogy tetszik? mennyit jatszottal mar vele?
Keveset, az első shortcutot nyitottam meg kb, 2x fullra végigporszívózva a területet. Most remegek a sok fincsi blood viallal, mert nem tudok velük mit kezdeni.

A tetszést illetően továbbra is minden egyes pillanatot beárnyékol a technikai oldal. :(

szerk: ezt a várható supersamling opciót átgondolva pedig 0.1% esélyt látok rá, hogy a nemprópecses játékok is kompatibilisak legyenek, tehát a BB is bukta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27030 2018.02.03. 10:46

És akkor nekiültem, folytatni ahol abbahagytam tegnap. 4k blood vial volt nálam most még tovább takarítottam, sbt. Már 3x visszamentem a Hunters Dreambe, mert az a kurva doll nem akart felébredni, hogy upgradeljek.

Természetesen 6k+ viallal betévedtem a Clerikhez, agyonbaszott azonnal. És most visszakerültem a Dreambe, felkelt a doll és kérdezi, hogy nem -e akarok költeni egy kis vial-t. A nullából.

Instant quit.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27031 2018.02.03. 10:52

DanielT írta:És akkor nekiültem, folytatni ahol abbahagytam tegnap. 4k blood vial volt nálam most még tovább takarítottam, sbt. Már 3x visszamentem a Hunters Dreambe, mert az a kurva doll nem akart felébredni, hogy upgradeljek.

Természetesen 6k+ viallal betévedtem a Clerikhez, agyonbaszott azonnal. És most visszakerültem a Dreambe, felkelt a doll és kérdezi, hogy nem -e akarok költeni egy kis vial-t. A nullából.

Instant quit.
ha akkora spíler vagy, hogy röhögve kipucolsz mindent az elsö röviditesig (nem mondanam rövidnek) többször is, es mar talicskan kell tolnod a vial-okat, akkor talan illene leverned Klerenszet is :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27032 2018.02.03. 10:56

SlickAdam írta:ha akkora spíler vagy, hogy röhögve kipucolsz mindent az elsö röviditesig (nem mondanam rövidnek) többször is, es mar talicskan kell tolnod a vial-okat, akkor talan illene leverned Klerenszet is :banplz:
bar zavart erzek az eröben, mert blood vial tán 20 lehet nalad max. sztem te kevered a szezont a peniszemmel.

6K Blood ECHO az lofasz, visszafarmolod pillanatok alatt. vagy visszamesz Klerenszhez...

azert baszogatod a "souls" jatekot, mert souls...?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27033 2018.02.03. 11:36

SlickAdam írta:bar zavart erzek az eröben, mert blood vial tán 20 lehet nalad max. sztem te kevered a szezont a peniszemmel.

6K Blood ECHO az lofasz, visszafarmolod pillanatok alatt. vagy visszamesz Klerenszhez...

azert baszogatod a "souls" jatekot, mert souls...?
Az kúrt fel, hogy iszonyatos souls tudással farmoltam okosan, fefedeztem és a többi. Majd miután nem volt más tennivalóm (és háromszor visszamentem hiába a rüszmeteg cédához),agyonbaszattam magam és akkor kérdezi meg a ribanc, hogy "Waddaya buyin'". Anyád.

BTW most olvasom, hogy pont ez a halál aktiválja ezt az üszkös ribéket.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27034 2018.02.03. 11:47

DanielT írta:Az kúrt fel, hogy iszonyatos souls tudással farmoltam okosan, fefedeztem és a többi. Majd miután nem volt más tennivalóm (és háromszor visszamentem hiába a rüszmeteg cédához),agyonbaszattam magam és akkor kérdezi meg a ribanc, hogy "Waddaya buyin'". Anyád.

BTW most olvasom, hogy pont ez a halál aktiválja ezt az üszkös ribéket.
igen. es igy tökeletes a világa. ereggy vissza, szedd fel a flaskáidat es teleportalj ki (ha tudsz), ha ugy gondolod, hogy az a 6K ugy fel tud pumpalni, hogy magatol lefekszik a szörös genyo... :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #27035 2018.02.03. 12:22

Vagy legyél kemény, és nyomd le lvl4-en. Az egész játékot.


Fáklyával.
:ravasz1:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27036 2018.02.03. 12:57

DanielT írta:Az kúrt fel, hogy iszonyatos souls tudással farmoltam okosan, fefedeztem és a többi. Majd miután nem volt más tennivalóm (és háromszor visszamentem hiába a rüszmeteg cédához),agyonbaszattam magam és akkor kérdezi meg a ribanc, hogy "Waddaya buyin'". Anyád.

BTW most olvasom, hogy pont ez a halál aktiválja ezt az üszkös ribéket.
Meg mondjuk streamelhetnéd is. Nézném :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #27037 2018.02.03. 13:45

Moby írta:Meg mondjuk streamelhetnéd is. Nézném :)
TVben nincs Benny Hill show, vagy miért? ;)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27038 2018.02.03. 15:27

Újból lepörgött a Shadow of the Colossus ps2-n és még mindig baromi jó. Mondjuk a kövi újrajátszásnál már inkább a nem fosfrémes verziót kéne. Valóban a sivatagi kolosszus által felvert poron átlovaglás az abszolút mélypont technikai szempontból.
A látványt tényleg túltolták, elképesztő a részletesség. Főleg ahogy Wander fokozatosan lesz egyre megtépázottabb.
Eléggé megtoltam az év elejét, mert a cod1 és az uo után már a 3. játék kipörgetve és közben pc-n már megy a San Andreas silent patchelve, ps2 gfx moddal, sgssaa-val :fogmosas:
Szerk.: DT-féle BB steamre én is vevő lennék. :hehe:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27039 2018.02.03. 15:29

tény és való, hogy a VASaim halkabbak voltak ennel a PRÖ-nel :falbav: meg berreg is a kis geci, nem egyenletes a süvités. nemi coil whine-al füszerezve. :eljen:

ha lemez is pörög, akkor meg turbina E! :zavart2:

-----------------

viszont elinditottam a Crash Bandicoot 1 Remake-et.
ÖRÜLET, hogy nekem ez anno hogy beleegett az agyamba. mintha csak tegnap toltam volna utoljara, MINDENT tudok 1-2 mp-el elöre, hogy mi lesz, hol kell megallni egy pillanatra, hogy a legjobb idöziteni az ugrasokat. instant orias-pacsi, hiszen remake-röl van szo, es eddig ugy tünik, hogy tökeletesen felepitettek az eredeti alapjan.
neztem korabban par perc walkthrough-t, nem ertem a szerencsetlenkedest. elsö palyan is hullanak a jatekosok. WTF? vagy lehet ök nem tudjak, amit en igen (es azonnal gondolkodas nelkül raalltam)?:
Spoiler
dpad-al kell iranyitani :nezze:


kar a 30 frémért. jol nez ki es szerintem birna a vas a 60-at is :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27040 2018.02.03. 17:17

Moby írta:Meg mondjuk streamelhetnéd is. Nézném :)
Nem élveznéd. Úgy megyek mint a tetű, a bossfightban pedig béna vagyok mint a lépfene.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27041 2018.02.03. 17:23

Basszus, ha hozzászoksz a 60-hoz, 30 egy KÍN.
Kirpóbáltam fix30-on a zeldát, olyan, mintha 1 másodperces késéssel reagálna a kontrollerre a játék, pedig a frém 30-on áll betonstabilan.
Most 50-60 között mozog, hát inkább az. Én már nem megyek vissza konzolra, az tuti.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27042 2018.02.03. 18:20

Gaszkony papa szétszedte a pofám, vissza se találok hol van. Brutális ez a labirintus és a színtelen, homogén területek miatt a tájékozódás is egy pokol.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27043 2018.02.03. 19:21

Greyfox írta:Basszus, ha hozzászoksz a 60-hoz, 30 egy KÍN.
Kirpóbáltam fix30-on a zeldát, olyan, mintha 1 másodperces késéssel reagálna a kontrollerre a játék, pedig a frém 30-on áll betonstabilan.
Most 50-60 között mozog, hát inkább az. Én már nem megyek vissza konzolra, az tuti.
Hogy ez emu hogy viselkedik akárhány frémen, és hogy milyen konzolon...na ezek között lófasz összefüggés nincs.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27044 2018.02.03. 19:26

DanielT írta:Gaszkony papa szétszedte a pofám, vissza se találok hol van. Brutális ez a labirintus és a színtelen, homogén területek miatt a tájékozódás is egy pokol.
Mondanám, hogy zenedoboz, de szerintem az egy lófasz...parry. Az kell neki.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27045 2018.02.03. 19:35

Moby írta:Mondanám, hogy zenedoboz, de szerintem az egy lófasz...parry. Az kell neki.
vagy az se. mooooove bics :nezze:
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27046 2018.02.03. 23:02

Moby írta:Hogy ez emu hogy viselkedik akárhány frémen, és hogy milyen konzolon...na ezek között lófasz összefüggés nincs.
Ez aranyos próbálkozás volt, be is dőltem volna, ha nem az lett volna az első, hogy lecsekkolom ds3-on a 30frémes capet, mielőtt hülyét csinálok magamból. K*rváraugyanaz a pokol! :D Tudom, a konzolos 30fix az más. Az. Harmincse.
Törvénybe iktatnám a 60-at.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27047 2018.02.03. 23:57

Greyfox írta:Ez aranyos próbálkozás volt, be is dőltem volna, ha nem az lett volna az első, hogy lecsekkolom ds3-on a 30frémes capet, mielőtt hülyét csinálok magamból. K*rváraugyanaz a pokol! :D Tudom, a konzolos 30fix az más. Az. Harmincse.
Törvénybe iktatnám a 60-at.
/Ásít. Nem mennék bele ilyenekbe, hogy triplebuffering és hasonlók, mer valahol már kurvára unom az itt, és mindenhol folyó okoskodást(idiotizmust). 30 frémen pokol az inputlag. Léptem.
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #27048 2018.02.04. 00:19

Moby írta:/Ásít. Nem mennék bele ilyenekbe, hogy triplebuffering és hasonlók, mer valahol már kurvára unom az itt, és mindenhol folyó okoskodást(idiotizmust). 30 frémen pokol az inputlag. Léptem.
Bla-bla. Elkorcsosultak az érzékszerveid. Huzamosabb idő után TALÁN én is újra megszoknám a slideshow-t.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27049 2018.02.04. 09:57

Moby írta:/Ásít. Nem mennék bele ilyenekbe, hogy triplebuffering és hasonlók, mer valahol már kurvára unom az itt, és mindenhol folyó okoskodást(idiotizmust). 30 frémen pokol az inputlag. Léptem.
Nem lenne szükség konzolon tripla pufferre, ha a fejlesztők legalább a SotC remaster szintjén vennék komolyan a munkájukat fix hardveren. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27050 2018.02.04. 11:45

Hurkalé röhögcséges hardverek, preprevgen konzolok, emulátorok.
Kemények vagytok :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #27051 2018.02.04. 11:51

DanielT írta:Nem élveznéd. Úgy megyek mint a tetű, a bossfightban pedig béna vagyok mint a lépfene.

Nem tudod olyan szarul nyomni, hogy ne élvezzem :)
De kedvetkaptam az infémüszödtől is. Tegnap nyomtam kicsit.
Avatar
arty

Hozzászólás #27052 2018.02.04. 12:38

Mekee írta:Dani prő vásárlása tiszeletére a sony meglepte az új fícsörrel. Ez má jelent valamit, nem?
10+ év után VÉGRE külön lesznek a megvett, letölthető játékaim a szeméttől? (demo, trial, béta, háttérkép, stb)
wow! ez má majdnem library! :D (szánalmas, továbbra is a psn/live produkciója a steamhez mérve... mondjuk ahoz képest minden más is, tehát a pc/egyéb IS. business as usual :( )
Avatar
arty

Hozzászólás #27053 2018.02.04. 12:51

tegnap forza nap volt, konzolon:
- forza horizon 3 dashra vágott némi online móka után, pedig épp kezdett jól menni* :( (igen, a forzathlon acsikbaromkodás miatt mondom má' belenézek milyen... naemg a szingliben mostanra annyira tele van fosva eventel a térkép, hogy azt nem látom, hol áll a kocsim, gémdizájnerek rendesen odatették magukat... :( istenem, hol van ehez egy FH1 vagy akár a TDU? micsoda idők voltak... :( )
- forza 7 alatt nem sikerült működésre bírni a kormányom. se gáz, se kanyarodás. tolatni a balos váltófüllel viszont lehetett... kontival letoltam két versenyt: borús idős lagunaseca (nagyon reális...) és esős silverstone (ez reális, de bazmeg hányszor kell még a kurva esőben mennem, hogy végre kisüssön ebben a kibaszott játékban a nap?!?!?!?!?!?!?!??!?!??!?!?!?!?!! hetek óta, ahányszor elindítom ezt a retket, mindig, mindenhol esik/esőre áll az idő :( ami még ha néha jól is néz ki, U-N-A-L-M-A-S!!!)

delegalább még egy frusztrációval teli napon túlvagyok :D

*
Spoiler
fh3kgkhqeg35.jpg
Avatar
arty

Hozzászólás #27054 2018.02.04. 12:56

benőmenő írta:Újból lepörgött a Shadow of the Colossus ps2-n és még mindig baromi jó. Mondjuk a kövi újrajátszásnál már inkább a nem fosfrémes verziót kéne. Valóban a sivatagi kolosszus által felvert poron átlovaglás az abszolút mélypont technikai szempontból.
A látványt tényleg túltolták, elképesztő a részletesség. Főleg ahogy Wander fokozatosan lesz egyre megtépázottabb.
Eléggé megtoltam az év elejét, mert a cod1 és az uo után már a 3. játék kipörgetve és közben pc-n már megy a San Andreas silent patchelve, ps2 gfx moddal, sgssaa-val :fogmosas:
Szerk.: DT-féle BB steamre én is vevő lennék. :hehe:
igazi ps2n toltad, lcdtévén?! :wilting: nemtom mennyire nehéz játék, de hogy ez óriási teljesítmény, az fix :D (nemérdekelhogykomponens!! ;) ) - legalább miért nem a ps3ast... ?
Avatar
arty

Hozzászólás #27055 2018.02.04. 13:01

Greyfox írta:Bla-bla. Elkorcsosultak az érzékszerveid. Huzamosabb idő után TALÁN én is újra megszoknám a slideshow-t.
á, TE biztos nem. régen/anno is folyamatosan sírtál miatta, meg lehet nézni esgén :falbav: :mf2: :eplus2:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27056 2018.02.04. 13:21

Moby írta:Hurkalé röhögcséges hardverek, preprevgen konzolok, emulátorok.
Kemények vagytok :D
te meg a tüvári azért a top :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27057 2018.02.04. 13:43

Moby írta:Nem tudod olyan szarul nyomni, hogy ne élvezzem :)
De kedvetkaptam az infémüszödtől is. Tegnap nyomtam kicsit.
Totálisan fasza. Már megtaláltam azt a részt, ahol abbahagytam PS4-en és eszembe jutott miért. Mert annyira okádék szarul futott, hogy az egyébként nagyon nem könnyű részt egyszerűen nem tudtam megcsinálni és undorító érzés volt.

Most elsőre.
Avatar
arty

Hozzászólás #27058 2018.02.04. 13:59

benőmenő írta:Eléggé megtoltam az év elejét, mert a cod1 és az uo
cod1 nekem is tervben, ps3ra megvettem pár napja! (ou nincs benne, pedig azt hittem egybepakk, de elvileg azt anno pécén végigtoltam, míg az alapjáték anno valamelyik végtelen hullámban érkező ellenjénél abbamaradt)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27059 2018.02.04. 14:07

a pc-s játékoknak leáldozott? :)
Avatar
Necro

Hozzászólás #27060 2018.02.04. 14:36

Már hogy áldozott volna-e? FF15 benchmark (lapalján)
Avatar
Moby

Hozzászólás #27061 2018.02.04. 17:08

SlickAdam írta:a pc-s játékoknak leáldozott? :)
Nem, csak a pécéknek áldozott le. Ezt ma kaptam, először azthittem trollkodás. Aztán körülnéztem máshol, és rájöttem hatalmas mázlim van, hogy személyre szóló ajánlatot kaptam, és hogy van még 11db. De sajnos ma nem tudok ezzel foglalkozni, szal akit érdekel jelezze priviben :banplz:

Spoiler
LOL.jpg
Avatar
Moby

Hozzászólás #27062 2018.02.04. 17:21

DanielT írta:Totálisan fasza. Már megtaláltam azt a részt, ahol abbahagytam PS4-en és eszembe jutott miért. Mert annyira okádék szarul futott, hogy az egyébként nagyon nem könnyű részt egyszerűen nem tudtam megcsinálni és undorító érzés volt.

Most elsőre.
Melyik rész volt ez?
Avatar
Botond

Hozzászólás #27063 2018.02.04. 17:49

Moby írta:Nem, csak a pécéknek áldozott le. Ezt ma kaptam, először azthittem trollkodás. Aztán körülnéztem máshol, és rájöttem hatalmas mázlim van, hogy személyre szóló ajánlatot kaptam, és hogy van még 11db. De sajnos ma nem tudok ezzel foglalkozni, szal akit érdekel jelezze priviben :banplz:

Spoiler
LOL.jpg
Amikor kijött az 1080ti, akkor ennyiért odaadtam volna a 1080ast. Ez már szinte ugyanaz a teljesítmény. :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27064 2018.02.04. 18:09

Moby írta:Melyik rész volt ez?
A Second Son.

Most végeztem vele. Térkép 100%-ra takarítva, mindent összeszedtem, mindent megcsináltam. Acsikból is egy tonnát, de még van pár. Sajnos van ami hidden és olyan amihez még egyszer végig kell nyomni.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #27065 2018.02.04. 19:01

arty írta:igazi ps2n toltad, lcdtévén?! :wilting: nemtom mennyire nehéz játék, de hogy ez óriási teljesítmény, az fix :D (nemérdekelhogykomponens!! ;) ) - legalább miért nem a ps3ast... ?
Ősöknél pihenem ki a vizsgaidőszakot, a laptopot befoglalta a húgom, így inkább a retro, mint a tapigéming.
Azóta beraktam a DBZ: Infinite Worldöt is, csak hogy elvegye a kedvemet a FighterZ megvételétől (baromi béna vagyok).
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27066 2018.02.04. 19:49

Felkészül: Until Dawn.

Az intrót már megnéztem, de mára ennyiben marad.

És ezzel kb ki is maxoltam a PS4 felhozatalt, ami egy kicsit is érdekelt. Sőt, már azon is túl, mert ez az Until egy kicsit se érdekelt...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27067 2018.02.04. 20:16

Rövid kis videó arról, hogy miért nem látott még jó képernyőt, aki nem látott plazmát. Szerencsére arról szól, hogy kezdik átmenteni a tech előnyeit pl OLED-be.

A "vibrálás" miatt külön ajánlom Deep-nek a megtekintését. Elhangzanak még kulcsszavak mint a "kinda dead look of the lcd's"... black frame insertion 4 life.

phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27068 2018.02.04. 22:30

SlickAdam írta:a pc-s játékoknak leáldozott? :)
Dehogy is, csak hétvégén játék helyett összeállítottam a ScummVM-csomagomat, amiben minden támogatott cucc benne van, amivel rendelkezem. Már viszi többek között a Gabriel Knight 1-2-t és az Eye of the Beholder 1-2-t is. (QfG4-et akarok! Régi szép idők, amikor a KQ6 volt a király, nem a futószalagon gyártott szemetek! :idiota: ). GOG mellett ennek kisebb a jelentősége (francokat, nincs is fenn rajta a Space Quest 1 VGA-s remasterje!), de nem rossz. Meg ugye mobilra is átmenthető, akinek van olyan.

Azt hiszem, ideje hozzájuk lecsapnom Moby bombaajánlatára!
Avatar
deep

Hozzászólás #27069 2018.02.04. 23:38

DanielT írta:Rövid kis videó arról, hogy miért nem látott még jó képernyőt, aki nem látott plazmát. Szerencsére arról szól, hogy kezdik átmenteni a tech előnyeit pl OLED-be.

A "vibrálás" miatt külön ajánlom Deep-nek a megtekintését. Elhangzanak még kulcsszavak mint a "kinda dead look of the lcd's"... black frame insertion 4 life.
Aki szerint fasza, hogy flickerel a kép, azt a Dunába kéne lőni instant. Nekem senki ne magyarázza be, hogy a vibrálás lehet jó dolog. NEM AZ. A plazmánál egy mellékhatás volt, én nem kérek belőle. Ultra nyugodt, zsírozott smooth képet kérek tökéletes feketével, beégés veszély nélkül. Amíg ilyen nincs, addig marad a hoki felhős lcd, mert a vibrálást mindennél jobban gyűlölöm.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27070 2018.02.05. 09:03

Már csak hármat kell aludni! :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27072 2018.02.05. 09:42

nyilvan nem vagyok mar olyan ügyes, mint kislany koromban, meg nagyon picit valtozott a remake iranyitasa is (big jump-ok idözítése) ill. sztem nem is olyan reszponziv, mint a klasszik volt (modern tv es jatek sajat input lagja is nöt), ugyhogy a High Road igencsak megszopatott tegnap. rament 1 oram tuti (persze a sikeres run kis pihenö utan elsöre ment, lol) :wow3: Slippery Climb-al viszont nem volt gond
phpBB [media]

phpBB [media]


kurvara elvezem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27073 2018.02.05. 10:12

SlickAdam írta:nyilvan nem vagyok mar olyan ügyes, mint kislany koromban, meg nagyon picit valtozott a remake iranyitasa is (big jump-ok idözítése) ill. sztem nem is olyan reszponziv, mint a klasszik volt (modern tv es jatek sajat input lagja is nöt), ugyhogy a High Road igencsak megszopatott tegnap. rament 1 oram tuti (persze a sikeres run kis pihenö utan elsöre ment, lol) :wow3: Slippery Climb-al viszont nem volt gond[/video]

kurvara elvezem.
Úgy imádtam, hogy fehér a mélység, és kétféle fehér léc is van, amelyikből az egyik a csúszós. Arty is élvezné!

Előrendelés lesz PC-re nyilván. Ha lenne Switchem, talán arra is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27074 2018.02.05. 10:15

Zóanagyvarázsló írta:Úgy imádtam, hogy fehér a mélység, és kétféle fehér léc is van, amelyikből az egyik a csúszós. Arty is élvezné!

Előrendelés lesz PC-re nyilván. Ha lenne Switchem, talán arra is.
félek, hogy pöcöre is kötelezö 30 frémmel jön. :szomoru1: ha nem, akkor ja, arra is köll
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27075 2018.02.05. 10:25

Botond írta:Már csak hármat kell aludni! :)
3 kérdésem van:

- Új Civ kieg?
- Új asszony?
- Új válás?

:idiota:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27076 2018.02.05. 10:27

SlickAdam írta:félek, hogy pöcöre is kötelezö 30 frémmel jön. :szomoru1: ha nem, akkor ja, arra is köll
Kizárt. Már nem merik megkockáztatni a 30 frémes cuccokat, tudják, hogy nem vagyunk állatok.
Avatar
Botond

Hozzászólás #27077 2018.02.05. 10:29

DanielT írta:3 kérdésem van:

- Új Civ kieg?
- Új asszony?
- Új válás?

:idiota:
Az elsőre határozott igen a válasz, a másodikra egy talán, a harmadikra még hónapokat kell várni! :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27078 2018.02.05. 10:38

SlickAdam írta:a High Road igencsak megszopatott tegnap
Asszem itt tettem le legutóbbi végigjátszás próbálkozáskor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27079 2018.02.05. 10:39

Botond írta:Az elsőre határozott igen a válasz, a másodikra egy talán, a harmadikra még hónapokat kell várni! :mf2:
Hónapokat? Inkább azt mondd, hány kört!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #27080 2018.02.05. 10:40

SlickAdam írta:félek, hogy pöcöre is kötelezö 30 frémmel jön. :szomoru1: ha nem, akkor ja, arra is köll
Manapság már csak nem annyira a jellemző a 30 fps-re lockolt engine, hogy ez legyen a kiindulópont.
Avatar
arty

Hozzászólás #27081 2018.02.05. 12:45

Zóanagyvarázsló írta:Úgy imádtam, hogy fehér a mélység, és kétféle fehér léc is van, amelyikből az egyik a csúszós. Arty is élvezné!

Előrendelés lesz PC-re nyilván. Ha lenne Switchem, talán arra is.
ebből a crashből nekem az uncsi4ben levő minigém pont elég volt :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #27082 2018.02.05. 15:13

SlickAdam írta:félek, hogy pöcöre is kötelezö 30 frémmel jön. :szomoru1: ha nem, akkor ja, arra is köll
Nekem semmire nem kő. Megvettem ps4-re is, nyomogattam, nyomogattam, de nekem ebből anno elégvolt. Pár hónapot még nyomta a polcot unalmasan, aztán eladtam.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27083 2018.02.05. 15:18

Moby írta:Nekem semmire nem kő. Megvettem ps4-re is, nyomogattam, nyomogattam, de nekem ebből anno elégvolt. Pár hónapot még nyomta a polcot unalmasan, aztán eladtam.
mert kifogott rajtad is tuti :nezze:

közben en mar a kettedik resznel jarok. high road kivetelevel mint a kes a vajban. ugy ám! :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #27084 2018.02.05. 15:25

SlickAdam írta:mert kifogott rajtad is tuti :nezze:
Akkor még párszor dafke is nekimentem volna, Helyette egy idő után azt is elfelejtettem, hogy megvan :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27085 2018.02.05. 15:34

Nekem meg a nullánál egy kicsit kevesebb kedvem van visszamenni a BB-hez. :( 60 frémmel tuti nyomnám, de így egy fizikai fájdalom az emócionális stressz mellé, hogy milyen béna vagyok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #27086 2018.02.05. 15:45

DanielT írta:Nekem meg a nullánál egy kicsit kevesebb kedvem van visszamenni a BB-hez. :( 60 frémmel tuti nyomnám, de így egy fizikai fájdalom az emócionális stressz mellé, hogy milyen béna vagyok.
60 frémmel nem fog menni, viszont ügyesebb még lehetsz(nél)! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #27087 2018.02.05. 17:01

DanielT írta:Nekem meg a nullánál egy kicsit kevesebb kedvem van visszamenni a BB-hez. :( 60 frémmel tuti nyomnám, de így egy fizikai fájdalom az emócionális stressz mellé, hogy milyen béna vagyok.
mostanában mindent hamar feladsz? mi a gond? :beka3:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27088 2018.02.05. 17:07

Jönnek az olcsó videókártyák. Énszóltam! :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #27089 2018.02.05. 17:08

Micsu írta:mostanában mindent hamar feladsz? mi a gond? :beka3:
Szó szerint majdnem hányásig toltam szombaton az Infamoust. Szédültem, már minden bajom volt. :) Csak kell a jóság, hogy ott tartson a képernyő előtt és ez nem nagyon van mostanában.

De majd az Until Dawn! :) :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #27090 2018.02.05. 17:14

DanielT írta:Jönnek az olcsó videókártyák. Énszóltam! :D
mert atternek threadripper-re? :D

Vissza: “Leáldozott.hu”