A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Mekee

Hozzászólás #26741 2018.01.21. 18:51

arty írta:kérlek muti, hol tudom KIKAPCSOLNI, hogy az uj havi autopakk NE menjen fel! léccilécci, annyira érdekelnének a sztór titkos beállításai! (vagy esetleg fogadd el, hogy gecibugosmoslék, az is tud ám opcio lenni... ;) )

(pláne ne okoskodj, ha te CSAK pöcén tolod, míg én boxon IS, tippre ez bassza agyon a licenszeket, a kurva játékbárhol-néhasehol...)
Fingom nincs, egyszerűen csak leírtam, hogy nálam hogy megy. Felraktam storebol anna az ultimate editiont, ami automatikusan felrakta a carpasst, azota csak frissitéseket telepít, autopakkot soha egyetlenegyet se, csak annyit ir rá, hogy már beszereztem ezt...
Az meg h bixon is nyomod az a legnagyobb user error, ottvan a fasza géped tv-re kötve, bone kontrollerrel, ergo a kényelmi előnyei ugyanugy megvannak, de mégis hómlessz hw-n is tolod.
De moby is pl tolta, nem volt gondja.
A store meg persze, h bugosszar, soha nem mondtam, hogy nem. De ahogy neked mindiv valahogy máshogy megy, azt nem értem továbbra sem.
Nekem pl saját tartalmakban orja h megvan az ultimate edition, ha rámegyek vmelyik fm7 re, akkor alatta kis ikonoknál nem irja egyikre sem, csak az árát, de ha rákattintok, akkor irja, hogy ez nekem megvan. De ezt minden dlcnél irja. Mindemellett soha nem volt gondom ezzel, még fh3nál sem.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26742 2018.01.21. 19:07

Zóanagyvarázsló írta:Ha így nézne ki nálam is, inkább análba hánynám a Windowst, hogy megmurdeljen.
Mert mér? Balra ott a taskbar, ha vmit indítani akarok, akkor két másodpercre előhívom azt a fos start menüt, ha meg nem kell akkor tiszta az asztal. De mindegy, mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Nekem így simán elérhető minden azonnal (még a paint is, ha ide kell képet beszerkeszteni :D), és kb ennyi a lényeg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26744 2018.01.22. 16:09

Nice, szívesen bejárnék egy teljesen authentikus tengeralattjárót. :eljen:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26745 2018.01.22. 16:26

Többen tudják régóta monitor problémával küzdök :D szeretnék 2 monitoros(elég sok minden miatt hasznos számomra ezt most nem részletezem) setupot csinálni és nagy dillemázásban vagyok. Voltam élőben megnézni őket, 3 monitort néztem ki 3 különböző indokkal.

4K 4K-n azért gondolkodom mert végül is be tudom állítani a cuccokat rá, és gyönyörű a képe, láttam élőben. Persze sok scale-t és egyéb dolgot igényel, nem mellesleg gtx970-em van amit nem is tervezek egyhamar cserélni(akartam de ilyen árak mellett nem), szóval attól tartok gondot okozna egy pár cucc, még akkor is ha nem 4k-ba nyomnám őket. Ha vissza veszem a felbontást lehet nagyon ronda lenne a 4k-s monitoron a cucc (pl dota2). Ezt ott amikor kipróbáltam böngészőben stb, nem vettem észre igazán, szóval lehet tévedek. De biztos, hogy a 4k hosszútávon nagyon időt álló mert előbb utóbb jó lesz a tartalom rá.
wqhd 2K-ra azért gondoltam mert nem zabálja a gépet úgy, a felbontás lehet igen csak ideális 27"-ra és jól támogatott is. Bár pár ismerős panaszkodott ,hogy wqhd-val gondjai vannak dota2-ben meg ?cs-ben talán? mivel szét csúszott a menü.
FullHD Végül de nem utolsó sorban arra gondoltam ,hogy mivel nagyon szeretem a FullHD-t és nem is nagyon használnék lehet magasabb felbontást ettől leteszek a 27"-ról ami nagyon bejött, és inkább veszek két gyönyörű képű fullhd-s monitort.

Van valakinek hasonlókkal tapasztalata vagy véleménye ?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26746 2018.01.22. 16:30

donatus13 írta:Többen tudják régóta monitor problémával küzdök :D szeretnék 2 monitoros(elég sok minden miatt hasznos számomra ezt most nem részletezem) setupot csinálni és nagy dillemázásban vagyok. Voltam élőben megnézni őket, 3 monitort néztem ki 3 különböző indokkal.
setétben is probaltad öket E?
en nem tudnam elviselni a vilagosszürke-feketet + ips glow-t. inkabb egy jo, de valamivel lassabb VA panel. :nezze:
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26747 2018.01.22. 16:39

SlickAdam írta:setétben is probaltad öket E?
en nem tudnam elviselni a vilagosszürke-feketet + ips glow-t. inkabb egy jo, de valamivel lassabb VA panel. :nezze:
Most is ips-em van, annyira nem zavar engem a fekete árnyalata, a többi szín gyönyörű.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26748 2018.01.22. 17:36

SlickAdam írta:setétben is probaltad öket E?
en nem tudnam elviselni a vilagosszürke-feketet + ips glow-t. inkabb egy jo, de valamivel lassabb VA panel. :nezze:
azt max akkor látod mikor bekapcsolod a moncsit, máskor nem igen :)
egyébként az 1440ps monitor az nem 2k
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26749 2018.01.22. 17:51

Micsu írta:azt max akkor látod mikor bekapcsolod a moncsit, máskor nem igen :)
egyébként az 1440ps monitor az nem 2k
az jo, mert kis mertekben meg a VA-n is latszik a glow... :whatever:
meg a retek foltosodas is ott van IPS-nel, azt el is felejtettem. csoda egy tekno.
VA-n is faszak a szinek...
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26750 2018.01.22. 18:31

SlickAdam írta:az jo, mert kis mertekben meg a VA-n is latszik a glow... :whatever:
meg a retek foltosodas is ott van IPS-nel, azt el is felejtettem. csoda egy tekno.
VA-n is faszak a szinek...
Moby rakott be egy VA monitort, ami szintén foltos volt, mint egy alpesi tehén. Oled/qled meg sehol monitoroknál még, szóval végtelen pénzért is ugyan azt a szutykot árulják. Az adaptive syncre pedig még mindig nem lesz egységes szabvány anélkül, hogy elköteleznéd magad egy vga gyártó felé. :falbav:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26751 2018.01.22. 19:28

Botond írta:Mert mér? Balra ott a taskbar, ha vmit indítani akarok, akkor két másodpercre előhívom azt a fos start menüt, ha meg nem kell akkor tiszta az asztal. De mindegy, mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Nekem így simán elérhető minden azonnal (még a paint is, ha ide kell képet beszerkeszteni :D), és kb ennyi a lényeg.
Tele van fölösleges szeméttel, zavar. Ha keresek valamit, begépelem a kezdőbetűit, nekem az úgy jó. Nagyrészt meg kliensből mennek a játékok.

Ez PC, megcsinálom olyanra, amilyenre tetszik. Arty meg majd szív helyettem is, és mindenki jól járt, még az univerzum is mosolyog.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26752 2018.01.22. 20:21

Zóanagyvarázsló írta:Tele van fölösleges szeméttel, zavar. Ha keresek valamit, begépelem a kezdőbetűit, nekem az úgy jó. Nagyrészt meg kliensből mennek a játékok.

Ez PC, megcsinálom olyanra, amilyenre tetszik. Arty meg majd szív helyettem is, és mindenki jól járt, még az univerzum is mosolyog.
Ez a 20 dolog amit használok és nem kliensből indul, nekem meg ez a kényelmesebb, nem a pötyögés, de persze ha úgy jó neked, akkor úgy kell csinálni, szerencsére mindkét opció megoldható, így mindenki nyer. :) Jó, Arty nem, de ő meg is dolgozik a sikerért!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #26753 2018.01.22. 21:31

Nekem 3 monitorom van (2 IPS és 1 VA), meg egy plazma tévém.
Az IPS monitorok sárgásan bleedelnek,
a VA kevésbé, de még azt is látom, illetve a feketéje kékes,
a TV-m pontos és szép, de vibrál...
...én sokat remélek OLED-től.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26754 2018.01.22. 21:56

aabyssx írta:Nekem 3 monitorom van (2 IPS és 1 VA), meg egy plazma tévém.
Az IPS monitorok sárgásan bleedelnek,
a VA kevésbé, de még azt is látom, illetve a feketéje kékes,
a TV-m pontos és szép, de vibrál...
...én sokat remélek OLED-től.
Én is oledet szerettem volna de már túl régóta várom, és nagyon szeretnék két monitort. Szerintem wqhd mellett döntök aztán kész. IPS panelt én nagyon szeretem, most is az van és szerintem szép nagyon.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26755 2018.01.23. 08:11

benőmenő írta:Moby rakott be egy VA monitort, ami szintén foltos volt, mint egy alpesi tehén. Oled/qled meg sehol monitoroknál még, szóval végtelen pénzért is ugyan azt a szutykot árulják. Az adaptive syncre pedig még mindig nem lesz egységes szabvány anélkül, hogy elköteleznéd magad egy vga gyártó felé. :falbav:

Oled: dellnek volt, pár hónap után befejezték a forgalmazását, hordták vissza őket image retention miatt. Plazmából nem lett monitor, nem jó az oled sem erre.
Adapsync:van egységes szabvány. HDMI2. 1
Avatar
arty

Hozzászólás #26756 2018.01.23. 08:59

donatus13 írta:Én is oledet szerettem volna de már túl régóta várom, és nagyon szeretnék két monitort. Szerintem wqhd mellett döntök aztán kész. IPS panelt én nagyon szeretem, most is az van és szerintem szép nagyon.
1 x 34" x 21:9 @ ~4k ? csak, hogy ne legyen egyszerű :D
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26757 2018.01.23. 09:25

arty írta:1 x 34" x 21:9 @ ~4k ? csak, hogy ne legyen egyszerű :D

Néztem, van is a cégben egy ilyesmi romboló, de rettenet kényelmetlen rajta ügyködni a képernyő osztás miatt. Személy szerint én nem ajánlom senkinek. De még nem rendeltem meg őket, szóval minden tanácsot örömmel fogadok :D egyelőre a két 27" wqhd áll nyerésre.
Avatar
arty

Hozzászólás #26758 2018.01.23. 09:41

donatus13 írta:Néztem, van is a cégben egy ilyesmi romboló, de rettenet kényelmetlen rajta ügyködni a képernyő osztás miatt. Személy szerint én nem ajánlom senkinek. De még nem rendeltem meg őket, szóval minden tanácsot örömmel fogadok :D egyelőre a két 27" wqhd áll nyerésre.
mit értesz képernyő osztás alatt? Én spec 2560x1080ast próbáltam és ott két ablak elég szépen elfért egymás mellett (meló) ... nyilván a 2x16:9 még több hely, viszont ha játékra is kell (és nem játszol régebbi címeket), akkor az egy, de nagyobb/szélesebb/jobb képernyő talán szerencsésebb (mint az 1x16:9, másik pedig OFF/stb)

én magamnak mondjuk melós/játékos monitornak leginkább 1x40"x4k "tévét" vennék, VA panellal, de másnál megértem ha az abszolut kiesik (pláne a kompetitiv fps buzgároknál) :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26759 2018.01.23. 09:58

Moby írta:Oled: dellnek volt, pár hónap után befejezték a forgalmazását, hordták vissza őket image retention miatt. Plazmából nem lett monitor, nem jó az oled sem erre.
Adapsync:van egységes szabvány. HDMI2. 1
ja igen, image retention az jelen van OLED-nel. nem annyira, mint plazman (ahol szinten nem veszes, hiszen nem beeges...), de vanik. vagyis en par eves modellemen van. hogy a legujabbak is ilyenek-e meg, nemtom.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26760 2018.01.23. 10:27

arty írta:mit értesz képernyő osztás alatt? Én spec 2560x1080ast próbáltam és ott két ablak elég szépen elfért egymás mellett (meló) ... nyilván a 2x16:9 még több hely, viszont ha játékra is kell (és nem játszol régebbi címeket), akkor az egy, de nagyobb/szélesebb/jobb képernyő talán szerencsésebb (mint az 1x16:9, másik pedig OFF/stb)

én magamnak mondjuk melós/játékos monitornak leginkább 1x40"x4k "tévét" vennék, VA panellal, de másnál megértem ha az abszolut kiesik (pláne a kompetitiv fps buzgároknál) :)
FPS buzgárnak egyáltalán nem nevezném magam, már stratégát is szégyenlem mondani mert már azokkal játszok a legkevesebbet. A két monitor talán annyiban kényelmesebb hogy ha csak játszom akkor az egyiket kinyomom, és nem olyan baszott nagy a képernyő :D a 40" nekem már túl durva lenne lényegében ennyi.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26761 2018.01.23. 10:51

donatus13 írta:FPS buzgárnak egyáltalán nem nevezném magam, már stratégát is szégyenlem mondani mert már azokkal játszok a legkevesebbet. A két monitor talán annyiban kényelmesebb hogy ha csak játszom akkor az egyiket kinyomom, és nem olyan baszott nagy a képernyő :D a 40" nekem már túl durva lenne lényegében ennyi.
Simán megszoktam. Sőt. Ha Most épp 350-nél vagyok lélektani határban az oledre. Ha valami valahol beesik erre, megy is fel. 55...leszarom. Menni fog az is :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #26762 2018.01.23. 10:53

SlickAdam írta:ja igen, image retention az jelen van OLED-nel. nem annyira, mint plazman (ahol szinten nem veszes, hiszen nem beeges...), de vanik. vagyis en par eves modellemen van. hogy a legujabbak is ilyenek-e meg, nemtom.

Anno az én plazmám beégett. Nem teljesen a klasszik, kivehetőazadáslogó mértékben, de úgy elmászott a homogenitás, hogy már nem volt jó nézni. Emiatt adtam el. Meg olyan bukott a fényereje, hogy napsütésben már sötétíteni kellett.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26763 2018.01.23. 12:11

Egyébként most látom ,hogy a dellnél amit néztem 8ms a válaszidő , az viszont picit soknak tűnt, bár lehet ebből se érzékelek semmit :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26764 2018.01.23. 12:51

Moby írta:Anno az én plazmám beégett. Nem teljesen a klasszik, kivehetőazadáslogó mértékben, de úgy elmászott a homogenitás, hogy már nem volt jó nézni. Emiatt adtam el. Meg olyan bukott a fényereje, hogy napsütésben már sötétíteni kellett.
kerdes mit jelent az "anno". kihalas elötti ujabb modelleknel mar nem volt gond.
sötetiteni kellett mindig is. vagyis amiket en lattam azoknal mindnel. gondolom ez is segitett nekik a beegesnel. en amugy az oled-et is lesötetitem kb plazma szintre, különben kieg a retinam. nem akarok szolarium csöveket bamulni. nappal meg ritkan megy televizio.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26765 2018.01.23. 12:57

2009-es plazmámon _semmi_ beégés nincs. Még mindig csodálatos minden vele töltött pillanat.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26766 2018.01.23. 15:07

SlickAdam írta:kerdes mit jelent az "anno". kihalas elötti ujabb modelleknel mar nem volt gond.
sötetiteni kellett mindig is. vagyis amiket en lattam azoknal mindnel. gondolom ez is segitett nekik a beegesnel. en amugy az oled-et is lesötetitem kb plazma szintre, különben kieg a retinam. nem akarok szolarium csöveket bamulni. nappal meg ritkan megy televizio.
Asszem 2011-es modell volt. Szal ez már bőven a vége volt.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26767 2018.01.23. 16:00

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

+jópofa karakterek és világ, hozzá megfelelő storyval, persze nem ez a játék igazi erőssége
+megfelelő mértékű kihívás, gondolkodásra késztet
+szemet gyönyörködtető és változatos pályák
+jó az újrajátszási értéke is

0 zenék se igazán fogtak meg, persze a célnak megfelelnek

-kamerakezelés lehetne fokozatmentes, sokkal gördülékenyebb lenne

Commandos szellemi örököse amire elég sokat kellett várni annak fényében hogy az indie fejlesztőknek szinte semmi se lehetetlen, nagyon hangulatos játék, nem könnyű de annyira azért nem is nehéz (normalon toltam), engem nagyon ritkán mérgesített fel persze ha meg akarjuk csinálni azokat az acsikat amiket a fejlesztők szabtak meg nekünk biztos lenne pár álmatlan éjszakám. de én csak élveztem, nagyon tetszett.

Kép

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #26769 2018.01.24. 08:57

Szoktam olvasgatni a kommenteket az ilyen cikkeknél, meg a cryptopénz bányászós cikkeknél is. Egyre többen b+elnek, hogy annyira drága egy középszar vga is, ahogy abból 3db x1s is kijön vagy egy x1x, és az még csak a vga, a ram árak is el vannak szállva stb, szóval egyre többen hajlanak arra, hogy rohadjon meg mindenki vesznek konzolt, és már szemmel látható az a tábor akiknek van pc-re egy két olyan címe ami x1 és win10-re is jó, mert hát abból az ördögtől való win10 storeban vette, és így erősen hajlik az x1re váltásra, mert az x1x erős is, játéka is lenne rá nulla day, stb. Ez meg egy újabb lökés. Szerintem kezd működni az ms stratégiája, hogy akkor nem a ps4 táborból szereznek vásárlókat, hanem a steamtől/pc piactól. Na mindegy, figyeljünk, tanuljunk. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #26770 2018.01.24. 08:57

Micsu írta:Shadow Tactics: Blades of the Shogun

+jópofa karakterek és világ, hozzá megfelelő storyval, persze nem ez a játék igazi erőssége
+megfelelő mértékű kihívás, gondolkodásra késztet
+szemet gyönyörködtető és változatos pályák
+jó az újrajátszási értéke is

0 zenék se igazán fogtak meg, persze a célnak megfelelnek

-kamerakezelés lehetne fokozatmentes, sokkal gördülékenyebb lenne

Commandos szellemi örököse amire elég sokat kellett várni annak fényében hogy az indie fejlesztőknek szinte semmi se lehetetlen, nagyon hangulatos játék, nem könnyű de annyira azért nem is nehéz (normalon toltam), engem nagyon ritkán mérgesített fel persze ha meg akarjuk csinálni azokat az acsikat amiket a fejlesztők szabtak meg nekünk biztos lenne pár álmatlan éjszakám. de én csak élveztem, nagyon tetszett.
Kár hogy levették ezeket a shadow tactics játékokat az iOS storeból. :(
Avatar
arty

Hozzászólás #26771 2018.01.24. 09:08

Moby írta:Asszem 2011-es modell volt. Szal ez már bőven a vége volt.
pana, samu, lg?

2011 után azért jött még ki 2-3 generáció a panától, az utolsó éves modellek lettek igazi "legendák" (vt60/zt60).
Nekem 2011-es középmodellem van (G30) és 0 beégés/inhomogenitás látható a képen. (image retention ellenben szokott lenni, sok játékban kikapcsolhatatlan a fehér hud, az be tud tenni neki ill. amitől még parázok, az a chrome address bar-ja - fehér... persze desktopon ált. lekapcsolom cinema/sötétebb módba, de még nappal is elég a fényereje így is (oké, nem süti a nap és nincs beégve az emlékeimbe se, hogy milyen volt új(abb) korában...))
Avatar
arty

Hozzászólás #26772 2018.01.24. 09:11

Botond írta:Szoktam olvasgatni a kommenteket az ilyen cikkeknél, meg a cryptopénz bányászós cikkeknél is. Egyre többen b+elnek, hogy annyira drága egy középszar vga is, ahogy abból 3db x1s is kijön vagy egy x1x, és az még csak a vga, a ram árak is el vannak szállva stb, szóval egyre többen hajlanak arra, hogy rohadjon meg mindenki vesznek konzolt, és már szemmel látható az a tábor akiknek van pc-re egy két olyan címe ami x1 és win10-re is jó, mert hát abból az ördögtől való win10 storeban vette, és így erősen hajlik az x1re váltásra, mert az x1x erős is, játéka is lenne rá nulla day, stb. Ez meg egy újabb lökés. Szerintem kezd működni az ms stratégiája, hogy akkor nem a ps4 táborból szereznek vásárlókat, hanem a steamtől/pc piactól. Na mindegy, figyeljünk, tanuljunk. :)
kétségtelenül jól jön az emesnek a bányamizéria és oké h az anywhere az x felé hajtja a pécés embereket (meg az x1x ereje), de a vágyott exkluk miatt szvsz mégis a ps4(pro) lesz/lehet az igazi nyertes
Avatar
Botond

Hozzászólás #26773 2018.01.24. 09:21

arty írta:kétségtelenül jól jön az emesnek a bányamizéria és oké h az anywhere az x felé hajtja a pécés embereket (meg az x1x ereje), de a vágyott exkluk miatt szvsz mégis a ps4(pro) lesz/lehet az igazi nyertes
Az exkluk amik senkinek nem kellenek. :) Moby hol vagy, vki exkluzik! Aki ps4 exklu kellett, az már ott van, mind a 10 millió, most a többiekért megy a harc. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26774 2018.01.24. 10:13

Én egy olyan szolgáltatásért fizetnék havi mondjuk egy ezrest, ami láthatatlanná teszi előttem az interneten az összes témát ahol a Sea of Thieves, a State of Decay 2 és a Crackdown 3 szerepel.

Ütős lineup! :eljen:

De ha majd jön egyszer egy nem ocsmány Forza, akkor egy hétvégére befizetek.
Avatar
arty

Hozzászólás #26775 2018.01.24. 11:00

Botond írta:Az exkluk amik senkinek nem kellenek. :) Moby hol vagy, vki exkluzik! Aki ps4 exklu kellett, az már ott van, mind a 10 millió, most a többiekért megy a harc. :)
mobynak tökigaza van, általánosságban (felteszem)
csak az az "általánosság" nem fórumozik arra, amerre én olvasgatok... (mert ott "mindig" a tlou-horizon-granturizmo-godofwar a választóvonal... a pcanywhere viszonylag ritkán téma (soha :D ))
Avatar
arty

Hozzászólás #26776 2018.01.24. 11:07

DanielT írta:De ha majd jön egyszer egy nem ocsmány Forza, akkor egy hétvégére befizetek.
ha nem ocsmány, akkor meg openworld ... :P (forza horizon 4 is valszeg elég szép lesz...)
a motorsport vonal szvsz bukó ebben a genben...
Avatar
Moby

Hozzászólás #26777 2018.01.24. 11:55

Botond írta:Az exkluk amik senkinek nem kellenek. :) Moby hol vagy, vki exkluzik! Aki ps4 exklu kellett, az már ott van, mind a 10 millió, most a többiekért megy a harc. :)
Lassan nem lesz kivel megosztani ezeket. A pécégéminget kivépgzi a szájbabaszott kriptobányászat, az ms meg délutáni programként kivégzi saját magát. Az egyetlen megoldás az lenne, hogy integráltban kihoznának végre valami használhatót a pécékre is. Azt _TALÁN_ nem rabolnák el a bányászok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26778 2018.01.24. 11:58

Tegnap véletlenül belefutottam, RX580 bazdmeg kettőszázezer forint. Vége. Ennyi. Senki nem adott el ennyi konzolt az embereknek, mint a bányászok. Az nvidia is evvel a fassággal, hogy nem szolgálják ki őket...ez most komoly? Az iponban majd nyilatkozatot kell tenni, hogy aztán mire lesz használva a zsuga? Vagy ilyenkor hogyan gondolják ezeket ezek a marhák?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26779 2018.01.24. 12:11

aki ténylegesen pcn akar játszani az úgy is ezen fog kriptobányászat ide vagy oda, max kocapcsek nem lesznek annyian, bár az biztos hogy nem tesz jót a bányászat a gamereknek
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26780 2018.01.24. 12:14

Moby írta:Tegnap véletlenül belefutottam, RX580 bazdmeg kettőszázezer forint. Vége. Ennyi. Senki nem adott el ennyi konzolt az embereknek, mint a bányászok. Az nvidia is evvel a fassággal, hogy nem szolgálják ki őket...ez most komoly? Az iponban majd nyilatkozatot kell tenni, hogy aztán mire lesz használva a zsuga? Vagy ilyenkor hogyan gondolják ezeket ezek a marhák?
ez csak egy gesztus volt hogy ők a gamereknek csinálják a kártyákat és örülnének ha ők is kapnák, nem hirdettek statáriumot a bányászok ellen
bár nem tudom hogy az nvidianak ez jó e hogy ilyen drágák a kártyák, nem tudom hogy ki felelős a magas árért, a kereskedő vagy a vidia, de biztos hogy szarul nem járnak
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26781 2018.01.24. 12:16

LE-ÁL-DO-ZOTT. :nezze:
Avatar
Moby

Hozzászólás #26782 2018.01.24. 12:37

DanielT írta:LE-ÁL-DO-ZOTT. :nezze:
Az biztos, hogy a bányászat és a ram cigánykodás évekkel veti vissza a gémign related hardver eladásokat. Ezek a vegákkal összenövesztett intelek meg ryzenek kitat jelenthetnek ebből. Gondolom ezek lesznek a következő konzolgenerációkban is.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26783 2018.01.24. 13:36

Moby írta:Az biztos, hogy a bányászat és a ram cigánykodás évekkel veti vissza a gémign related hardver eladásokat. Ezek a vegákkal összenövesztett intelek meg ryzenek kitat jelenthetnek ebből. Gondolom ezek lesznek a következő konzolgenerációkban is.
Kiutat jelenthetnek? Hogy csoffadék FOS teljesítmény legyen pc-n is? Ez nekem nem a kiutat jelenteni, hanem a hobbi felszámolását.

Há' én már a 1080Ti utódját venném és a Titan V teljesítményét is keveslem...

Tudod mennyi póva kell a PS1 emunak 32x -es felbontáson? :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26784 2018.01.24. 13:40

phpBB [media]

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26785 2018.01.24. 14:32

Mennek a Sea of Thieves streamek. Ezt nem hiszem, hogy elhiszem.

6.99 dolcsis day1 kategória, ahogy ez kinéz, meg amit tud.

Egyedül az menthetné meg, ha Switch-re jönne, ott már kapná a GOTY-ot januárban.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26786 2018.01.24. 14:59

DanielT írta:Mennek a Sea of Thieves streamek. Ezt nem hiszem, hogy elhiszem.

6.99 dolcsis day1 kategória, ahogy ez kinéz, meg amit tud.

Egyedül az menthetné meg, ha Switch-re jönne, ott már kapná a GOTY-ot januárban.
a vasszer szep benne
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26787 2018.01.24. 15:01

DanielT írta:
Egyedül az menthetné meg, ha Switch-re jönne, ott már kapná a GOTY-ot januárban.
Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26788 2018.01.24. 17:15

Jött 4K monitor a céghez. Registry-t kell túrni és custom manifest file-t létrehozni, hogy a scaling működjön pl SQL Management Studio-ban. És Delphi-re még nem találtam megoldást.

Hekk nélkül homály mint a hoki, persze a userek 99.9%-nak "nem tűnne fel", sőt, mondaná, hogy defasza ez a négykámonitor!

NÉGY_KÁ!
Avatar
Moby

Hozzászólás #26789 2018.01.24. 18:05

DanielT írta:Jött 4K monitor a céghez. Registry-t kell túrni és custom manifest file-t létrehozni, hogy a scaling működjön pl SQL Management Studio-ban. És Delphi-re még nem találtam megoldást.

Hekk nélkül homály mint a hoki, persze a userek 99.9%-nak "nem tűnne fel", sőt, mondaná, hogy defasza ez a négykámonitor!

NÉGY_KÁ!

És mifasznak a 4K, ha aztán felszkélelitek, és ugyanazt fogjátok rajta nézni, amit fullhd-ban? Me az úgy szebb?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26790 2018.01.24. 18:40

Moby írta:És mifasznak a 4K, ha aztán felszkélelitek, és ugyanazt fogjátok rajta nézni, amit fullhd-ban? Me az úgy szebb?
Mert kicsit gyengább szemmel üszkös lófaszt nem lehet látni a kódból, de még a menükből se natív 100% scalingen.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26791 2018.01.24. 18:50

DanielT írta:Mert kicsit gyengább szemmel üszkös lófaszt nem lehet látni a kódból, de még a menükből se natív 100% scalingen.
ez nem valasz a "mi a fasznak a 4K" kerdesre :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26792 2018.01.24. 19:18

SlickAdam írta:ez nem valasz a "mi a fasznak a 4K" kerdesre :)
Há' több sor fér ki még scalinggel együtt is.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26793 2018.01.24. 19:55

SlickAdam írta:ez nem valasz a "mi a fasznak a 4K" kerdesre :)
Fogsincs :nemtudom: Kérdezd meg a dáunmitázás-hívőket. Az is majdnem olyan mint a 4k...gumival ^.^
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26794 2018.01.24. 21:50

DanielT írta:Há' több sor fér ki még scalinggel együtt is.
regen Bill a 30x20-as kepernyön leprogramolta a vindót E!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26795 2018.01.24. 22:34

Apple+Nintendo, a két legférgebb féreg. Érdemes megnézni a fickó többi videóját, elég egyedi stílus mögött nagy tudás rejtőzik. Ultra relax nézni a komponens szintű laptop javításait.

Csak Apple cuccokat javít egyébként, de ahogy a videón mondja is, ez a tápegység az egyetlen dolog amit 8 éve vett Apple logóval. :D

A videóból kiderül, hogy vajon ad -e kábelt az Apple egy töltőhöz. De úgyis tudjátok a választ... VAGY MÉGSEM? ;)

phpBB [media]
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26796 2018.01.25. 10:09

DanielT írta:Apple+Nintendo, a két legférgebb féreg. Érdemes megnézni a fickó többi videóját, elég egyedi stílus mögött nagy tudás rejtőzik. Ultra relax nézni a komponens szintű laptop javításait.

Csak Apple cuccokat javít egyébként, de ahogy a videón mondja is, ez a tápegység az egyetlen dolog amit 8 éve vett Apple logóval. :D

A videóból kiderül, hogy vajon ad -e kábelt az Apple egy töltőhöz. De úgyis tudjátok a választ... VAGY MÉGSEM? ;)
Valahol ez amúgy borzalmas és nagyon örülnék ha ezért csődbe mennének, nincs bajom alapvetően a termékeikkel de a kiegészítőkkel kapcsolatos politikájuk a legundorítóbb az egész világon.

Egyébként a videó minősége ezzel a szét baszott hanggal illik is a bemutatni kívánt sztorihoz mert nagyon szar.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26797 2018.01.25. 10:22

donatus13 írta:Valahol ez amúgy borzalmas és nagyon örülnék ha ezért csődbe mennének, nincs bajom alapvetően a termékeikkel de a kiegészítőkkel kapcsolatos politikájuk a legundorítóbb az egész világon.

Egyébként a videó minősége ezzel a szét baszott hanggal illik is a bemutatni kívánt sztorihoz mert nagyon szar.
Jaja, ez már majdnem olyan, mintha a cégek kiadnának egy játékot, aztán utána külön letölthető kis kiegészítőkben adnák hozzá a tartalmat, és végül az utólagos tartalom többszöröse lenne, mint a játék maga. Gondold bele hova jutna a világ így?! Erről jut eszembe, paradox humblibundli, jó játékok dlc nélkül, na ez "nagy összegre elkövetett rablási kísérlet előkészítésében történő részvétel" címszó alatt kerül majd ez be a btk-ba... >.<
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26798 2018.01.25. 12:14

phpBB [media]


jóféle hl2 single player mod
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26799 2018.01.25. 13:09

Micsu írta:jóféle hl2 single player mod
Köszi, kap egy esélyt. :eljen: Megpróbálom valahogy beszuszakolni a sok minőségi gém közé, amivel megörvendeztet bennünket az iparág!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26800 2018.01.25. 13:43

DanielT írta:Köszi, kap egy esélyt. :eljen: Megpróbálom valahogy beszuszakolni a sok minőségi gém közé, amivel megörvendeztet bennünket az iparág!
heheh
nekem jól indult az év, shadow tatctics, civ6, arma3, és most kezdtem a divinity original sint ami eddig nagyon tetszik, és annak meg ott az überkirály 2. része, mellette meg piilar of eterenityt, tyrannit, meg a tormentet is elkéne majd vmikor kezdeni, mellette meg van még sok indie meg pár aaa töltelék úgyhogy én elvok :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #26801 2018.01.25. 15:34

Micsu írta:heheh
nekem jól indult az év, shadow tatctics, civ6, arma3, és most kezdtem a divinity original sint ami eddig nagyon tetszik, és annak meg ott az überkirály 2. része, mellette meg piilar of eterenityt, tyrannit, meg a tormentet is elkéne majd vmikor kezdeni, mellette meg van még sok indie meg pár aaa töltelék úgyhogy én elvok :)
Nekem tegnap kimondták a válást, az új asszonyt megkértem, hogy költözzön el és így is tesz két hét múlva, szóval nekem is megkezdődik a trackback pipálgatás, felkészülnek az ssd-re telepített cuccok: GTA5@4k, XCOM2, Mafia3, AC:syn, Witcher3. Ezek jó része elővásárlásban volt megvéve és egy percet se futott, ráadásul februárban jön a civ6 kieg és az aoe1 4k edition. Jóság, jóság mindenhol.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26802 2018.01.25. 15:43

Botond írta:Nekem tegnap kimondták a válást, az új asszonyt megkértem, hogy költözzön el és így is tesz két hét múlva, szóval nekem is megkezdődik a trackback pipálgatás, felkészülnek az ssd-re telepített cuccok: GTA5@4k, XCOM2, Mafia3, AC:syn, Witcher3. Ezek jó része elővásárlásban volt megvéve és egy percet se futott, ráadásul februárban jön a civ6 kieg és az aoe1 4k edition. Jóság, jóság mindenhol.
Egyszerre két asszonytól megszabadulni, hogy többet játszhass? A Gamer of the Year már most el eldőlt!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26803 2018.01.25. 15:49

Botond írta:Nekem tegnap kimondták a válást, az új asszonyt megkértem, hogy költözzön el és így is tesz két hét múlva, szóval nekem is megkezdődik a trackback pipálgatás, felkészülnek az ssd-re telepített cuccok: GTA5@4k, XCOM2, Mafia3, AC:syn, Witcher3. Ezek jó része elővásárlásban volt megvéve és egy percet se futott, ráadásul februárban jön a civ6 kieg és az aoe1 4k edition. Jóság, jóság mindenhol.
Botond es a csajok 2018 :nyes:
Avatar
Botond

Hozzászólás #26804 2018.01.25. 15:58

SlickAdam írta:Botond es a csajok 2018 :nyes:
Haverok szerint eljött az ideje, hogy áldozatul essek egy-két-három aranyásó kiscsajnak akikkel nem túl szoros kapcsolatot tartok fent és kizsákmányolnak, hogy az életük elején a pénzem, kapcsolataim és tapasztalatom által előrébb jussanak, én meg kapok tőlük amit adni tudnak. :D Szóval semmi komoly. Családot én már nem alapítok, van fiú is, lány is, 17-18 év tartós kapcsolat pipa, már csak a felszínes élvezeteknek élek, meg a gyerekeimnek. Még egyszer olyan nem lesz, hogy valaki beleugat mikor fekszem le, mert dodzyval be akarjuk fejezni a civ6 multi meccsünk... :email:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26805 2018.01.25. 16:02

Botond írta:Haverok szerint eljött az ideje, hogy áldozatul essek egy-két-három aranyásó kiscsajnak akikkel nem túl szoros kapcsolatot tartok fent és kizsákmányolnak, hogy az életük elején a pénzem, kapcsolataim és tapasztalatom által előrébb jussanak, én meg kapok tőlük amit adni tudnak. :D Szóval semmi komoly. Családot én már nem alapítok, van fiú is, lány is, 17-18 év tartós kapcsolat pipa, már csak a felszínes élvezeteknek élek, meg a gyerekeimnek. Még egyszer olyan nem lesz, hogy valaki beleugat mikor fekszem le, mert dodzyval be akarjuk fejezni a civ6 multi meccsünk... :email:
Szerintem nem a pénzed, hanem a tested kell nekik!

Kép

És egy (fél)tartós nő lehet nagyon hasznos is!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26806 2018.01.25. 16:03

Botond írta:Nekem tegnap kimondták a válást, az új asszonyt megkértem, hogy költözzön el és így is tesz két hét múlva, szóval nekem is megkezdődik a trackback pipálgatás, felkészülnek az ssd-re telepített cuccok: GTA5@4k, XCOM2, Mafia3, AC:syn, Witcher3. Ezek jó része elővásárlásban volt megvéve és egy percet se futott, ráadásul februárban jön a civ6 kieg és az aoe1 4k edition. Jóság, jóság mindenhol.
pénzed biztos több lesz :hamm:
nekem is már valami komoly után kéne nézni mert laza az utóbbi két évben volt bőven, meg most is az van, bár én nem hagytam hogy ide kötözzön, hamarosan lép is szvsz :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26807 2018.01.25. 17:23

Micsu írta:heheh
nekem jól indult az év, shadow tatctics, civ6, arma3, és most kezdtem a divinity original sint ami eddig nagyon tetszik, és annak meg ott az überkirály 2. része, mellette meg piilar of eterenityt, tyrannit, meg a tormentet is elkéne majd vmikor kezdeni, mellette meg van még sok indie meg pár aaa töltelék úgyhogy én elvok :)
Na, szuper, a Divinityhez majd írhatnál valami bátorítást, mert elijesztett. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26808 2018.01.25. 17:27

Botond írta:Nekem tegnap kimondták a válást, az új asszonyt megkértem, hogy költözzön el és így is tesz két hét múlva, szóval nekem is megkezdődik a trackback pipálgatás, felkészülnek az ssd-re telepített cuccok: GTA5@4k, XCOM2, Mafia3, AC:syn, Witcher3. Ezek jó része elővásárlásban volt megvéve és egy percet se futott, ráadásul februárban jön a civ6 kieg és az aoe1 4k edition. Jóság, jóság mindenhol.
Na, hát mozgalmas két éved volt! Most már jöhet a nyugi. Én tudatosan nem hagyom, hogy anyagi és lelki romlásba döntsön a világ legrosszabb üzlete: a házasság. Egyelőre még mindig azt mondom, hogy nem hiányzik, hogy a gyerek beszarjon és üvöltsön, aztán egy életen át azon izguljak, hogy mi lesz vele. Közben meg egy nő megöregedjen mellettem, akivel az őrületbe kergetjük egymást X idő után. Szerencsés esetben jut pár jó év, de én nem látok olyan példát, amin felbátorodva fel merném tenni az életem.

Lóóóóóószart.

BTW el van b@szva ez a modern élet, hogy ilyen sokáig tud tartani. Teljesen máshogy állnék hozzá, ha mondjuk természetes lenne, hogy 40-45 évesen vége.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26809 2018.01.25. 20:33

Érdekes inszájder sztori arról, hogy a Konami miért tette feketelistára az IGN USA-t. És sokadszor támasztja alá azt, hogy mennyire kiszolgáltatottak a kiadóknak a "média munkások". Hogy miért nem teszik fel a valódi kérdéseket, hogy miért megy a seggnyalás a tesztekben.

És ez egy IGN USA! Nem egy Gamer365 meg Dreampage...

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #26810 2018.01.25. 20:36

DanielT írta:Na, hát mozgalmas két éved volt! Most már jöhet a nyugi. Én tudatosan nem hagyom, hogy anyagi és lelki romlásba döntsön a világ legrosszabb üzlete: a házasság. Egyelőre még mindig azt mondom, hogy nem hiányzik, hogy a gyerek beszarjon és üvöltsön, aztán egy életen át azon izguljak, hogy mi lesz vele. Közben meg egy nő megöregedjen mellettem, akivel az őrületbe kergetjük egymást X idő után. Szerencsés esetben jut pár jó év, de én nem látok olyan példát, amin felbátorodva fel merném tenni az életem.

Lóóóóóószart.

BTW el van b@szva ez a modern élet, hogy ilyen sokáig tud tartani. Teljesen máshogy állnék hozzá, ha mondjuk természetes lenne, hogy 40-45 évesen vége.
Az életed felesleges feltenni a világ legrosszabb üzletére, beszaró és üvoltő gyerekre, és erre senki nem is teszi fel önként. Csak a házasság nem üzlet, a gyerek meg nem nyűg. Elhivatottság. Ez nem egy bank, amibe beleteszed az életed, aztán tartod a másik ablaknál a markod, és ha bele sem köpnek, akkor meghalsz egy lúzerként baze. A legjobb dolog, amit ki tudsz belőle venni, az leküzdött nehézségek feletti öröm, és ami szét tudja baszni, az a le nem küzdött nehézségek.
A modern élettel nem az a baj, hogy sokáig tart, hanem az, hogy emócionálisan túl tudja magát zabáltatni az ember, nem is kerül sokba, még nagyon közdeni sem kell érte. A játékok nagyrészét azért gyűlölöd, mert nincs bennük kihívás, de gyereket nem vállalsz, mert aggódni kell érte. Tökéletes lenyomata a modern életnek.

Vissza: “Leáldozott.hu”