A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26671 2018.01.18. 17:22

DanielT írta:Tanulságos videó, nem spoilerezem le az okokat, tényleg érdemes megnézni, akkor is, ha 1 órás.
20 percnel jarok (kesöbb befejezem): eddig minden szavaval egyetertek. ez van, jobs utan meg maradt a szinvonal rövid ideig, marmint a nagyon magas szinvonal, figyeles a reszletekre, de ennek vege. meg mindig jo dolgokat gyartanak, de hianyzik a polir es tenyleg az egekben vannak az arak.

az a baj, hogy tenyleg ök voltak az egyetlen tisztan ragyogo ceg, amiert lehetett rajongani (jogosan), de mara mocskos kis gecikkent bealltak a MS melle. mindegyik a maga modjan otvaras.

mondjuk nem ertem a "hogy lett az 1000 dollarbol 385e forint?" kerdeset (az ugye laza ~50%-os arkülönbseg). kis tulzassal regen is volt ekkora különbseg. a 15 colos Macbook Pro-t ezert vettem meg Kanadaban... meg ha ravertek volna egy csomot a repteren (nem vertek), akkor is böven az EU ar alatt maradtam volna). es regen nem volt ezzel baja...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26672 2018.01.18. 17:34

SlickAdam írta:20 percnel jarok (kesöbb befejezem): eddig minden szavaval egyetertek. ez van, jobs utan meg maradt a szinvonal rövid ideig, marmint a nagyon magas szinvonal, figyeles a reszletekre, de ennek vege. meg mindig jo dolgokat gyartanak, de hianyzik a polir es tenyleg az egekben vannak az arak.

az a baj, hogy tenyleg ök voltak az egyetlen tisztan ragyogo ceg, amiert lehetett rajongani (jogosan), de mara mocskos kis gecikkent bealltak a MS melle. mindegyik a maga modjan otvaras.

mondjuk nem ertem a "hogy lett az 1000 dollarbol 385e forint?" kerdeset (az ugye laza ~50%-os arkülönbseg). kis tulzassal regen is volt ekkora különbseg. a 15 colos Macbook Pro-t ezert vettem meg Kanadaban... meg ha ravertek volna egy csomot a repteren (nem vertek), akkor is böven az EU ar alatt maradtam volna). es regen nem volt ezzel baja...
ahha! es most csekkolom a csatornajat. latom Apple-röl atmegy elektromos autora. most az a jövö? :D
szerk.: ja es mondja is, igen. kicsit santit ez. de az elmondottak akkor is helytallnak.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26673 2018.01.18. 17:49

DanielT írta:Tanulságos videó, nem spoilerezem le az okokat, tényleg érdemes megnézni, akkor is, ha 1 órás.

szerk: A legfontosabb rész az első 20 perc.
utolso komment:
hagytam a videot, hogy menjen, hallgatom miközben csinalom a dolgomat.
PATREON oldalt csinalt?!!!!! azt a rohadt kurva eget! de komolyan. mondom nagyon büzlik ez. ki lett ö baszva szepen, semmifele megunasrol nincs itt szo. különben maradhatott volna meg melozni, hogy gyüjtsön pöppet (mar ha raszorulna, de nem hiszem). ilyeneket ir, hogy "nem akarok örökke iphone-al videozni" es hasonlok? mikor milliomos (volt)? a kurva anyadat te gyöker te! penzt kunyeral, adakozzanak neki. 1000 dollarnal heti 2 video lesz 1 helyett.
es amiert megjobban felall a bicska: 700 dollarnal jar! nagymenö amcsi yt-erek is csak nagynehezen szednek össze ennyit. Mo-n ennyire jol megy? örület.
Avatar
Kandurex

Hozzászólás #26674 2018.01.18. 19:20

DanielT írta:AZT. A. KURVA.

Kép
Szóval 80euro 5-6 kartonlap és madzag? :wow2:
Avatar
arty

Hozzászólás #26675 2018.01.18. 19:40

SlickAdam írta:DE! a valosag az az, hogy ha ilyen szögekböl nezed, akkor egy idiota seggfej vagy :D ezt a kis kijelzöt szemböl nezed, pont.
melyiket? az alsót vagy a felsőt nézed szemből? esetleg beállítod műszerrel, hogy mindkettőt szemből nézd? (alsófelső)

én azt hittem a rezisztív érintőképernyőnél (wii U) elérték a lehetséges mélységet, de azóta jött az lcd-switch-21k-moslék-joycon is, ill. eddig is volt ezekszerint ez a 3ds-es féregség... és persze nem is lenne ezzel gond, hátistenem, 23800 forintos ajánlott fogyasztói árban ma ez fér bele.... NADE!!!!!!4444
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26676 2018.01.18. 19:41

arty írta:melyiket? az alsót vagy a felsőt nézed szemből? esetleg beállítod műszerrel, hogy mindkettőt szemből nézd? (alsófelső)

én azt hittem a rezisztív érintőképernyőnél (wii U) elérték a lehetséges mélységet, de azóta jött az lcd-switch-21k-moslék-joycon is, ill. eddig is volt ezekszerint ez a 3ds-es féregség... és persze nem is lenne ezzel gond, hátistenem, 23800 forintos ajánlott fogyasztói árban ma ez fér bele.... NADE!!!!!!4444
a felsöt
Avatar
Moby

Hozzászólás #26677 2018.01.18. 19:43

DanielT írta:Tanulságos videó, nem spoilerezem le az okokat, tényleg érdemes megnézni, akkor is, ha 1 órás.
KB 6 percet bírtam. Az a baj, hogy az apple pontosan ennyire volt jó vagy rossz akkor is, amikór ő még a valagukat nyalta. Andriska szerelmes volt a jobsba, ennyi idő kellett neki, hogy rájöjjön: meghalt az öreg. Az applenek nem volt 15 évig jó húzása, ami mostmár nincs, hanem volt mondjuk 3, az is jó rég.
Avatar
arty

Hozzászólás #26678 2018.01.18. 19:55

Botond írta:Szerintem mindannyiunk nevében mondhatom, hogy egy emberként drukkolunk, hogy le ne maradj az újabb élményről! :)
:mf2:

kedvedért megnéztem... és tényleg jött ma frissítés:
faszommsanyad245.jpg

szóval nagyok voltak az elvárásaim és nem kellett csalódnom:
phpBB [media]


(most spec nem látom, hol is tudnám lekapni/felrakni bármelyik dlc-t is... de már tudom mit basztam el! redeemeltem egy jutalom kódot SIKERESEN a próba előtt... halo5 skin a forza pilótámra. kólával (lásd video eleje, balalsóban!!!) análbabasztam magyarán a windowsom. UGYE!)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #26679 2018.01.18. 20:06

arty írta::mf2:

kedvedért megnéztem... és tényleg jött ma frissítés:
faszommsanyad245.jpg

szóval nagyok voltak az elvárásaim és nem kellett csalódnom:
phpBB [media]


(most spec nem látom, hol is tudnám lekapni/felrakni bármelyik dlc-t is... de már tudom mit basztam el! redeemeltem egy jutalom kódot SIKERESEN a próba előtt... halo5 skin a forza pilótámra. kólával (lásd video eleje, balalsóban!!!) análbabasztam magyarán a windowsom. UGYE!)
A frissítés kedden jött, én má csak annyit láttam belőle, hogy jött egy értesítés, hogy felrakta, majd azóta minden nap toltam, hiba nélkül, de ugye én sajnos nem te vagyok, nekem nem jut ebből :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26680 2018.01.18. 20:31

arty írta:faszommsanyad245.avi
Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #26681 2018.01.18. 20:32

Mekee írta:A frissítés kedden jött, én má csak annyit láttam belőle, hogy jött egy értesítés, hogy felrakta, majd azóta minden nap toltam, hiba nélkül, de ugye én sajnos nem te vagyok, nekem nem jut ebből :(
Valamit rosszul csinálsz, fagynia kellene. Nálam se fagy mondjuk, enyém is bugos, hogy még fagyni se fagy. Írni fogok az MSnek, hogy kérem vissza a pénzem, én selejtet kaptam, hiányoznak belőle a bugok, kispórolták!
Avatar
arty

Hozzászólás #26682 2018.01.18. 21:12

Botond írta:Valamit rosszul csinálsz, fagynia kellene. Nálam se fagy mondjuk, enyém is bugos, hogy még fagyni se fagy. Írni fogok az MSnek, hogy kérem vissza a pénzem, én selejtet kaptam, hiányoznak belőle a bugok, kispórolták!
Hát, ha nálatok nincs gond, akkor ez bizony MEGINT tökéletes. Izé, mégmindig. Írjatok má az esgésgyereknek IS, hogy mekkora balfasz, kólásanál, satöbbi! :)

---

handras-t megnéztem, éééérdekes. jó sokáig tartott neki, mire kiábrándult (dehogy ábrándult ki, csak van most más kedvencebb témája, így aztán picit meglátta "kívülről" is a rohattalmát), sajnos így is csak egy az ezerből. amíg meg vannak sokan akik fújják a lufit, ha másért nem, (itthon!) az áráért trendy lesz és ezzel még sok sok évig felszínen tudnak maradni. ms se tud akkorát elkúrni, hogy beledögöljön. (bár ott szélesebb a portfólió)
Avatar
arty

Hozzászólás #26683 2018.01.18. 21:26

arty írta::mf2:

kedvedért megnéztem... és tényleg jött ma frissítés:
faszommsanyad245.jpg

szóval nagyok voltak az elvárásaim és nem kellett csalódnom:
phpBB [media]


(most spec nem látom, hol is tudnám lekapni/felrakni bármelyik dlc-t is... de már tudom mit basztam el! redeemeltem egy jutalom kódot SIKERESEN a próba előtt... halo5 skin a forza pilótámra. kólával (lásd video eleje, balalsóban!!!) análbabasztam magyarán a windowsom. UGYE!)
natehát, a megoldás, ami EGYÉRTELMÜEN az én hibám volt, aka user error:
- storeban meglátni, hogy jött ki egy uj autópakk
- mivel nekem van autó-s szezonpasszom (ultimate edition), így ezt nekem kézzel fel lehetett (kellett!!!! VOLNA!!!!!!!!!!!!) tenni
- felment a 113 kbyte-os "unlocker" (ami a már letöltött tartalom meg-licenszelését hivatott feltehetőleg intézni), indul a játék

tudnom kellett volna, hiszen steamen, originen, uplayen, gogon, rokszárklubban, MINDENHOL fájlonként kell installálni minden játékot, a hozzávaló ingame tartalmat.
jó, hát ez a fosgeci sokmindent intéz automatán, amit LETILTANI bezzeg nem tudsz, EZ most ÉPPEN nem megy NÁLAM (kólásanálszex) ... még a végén a zombijuzer kijönne a napisztenderd (de nem winsztóros!!!) kólásanálszex miatti elkúródások tráblsútjából, aztán azokat nem tudná megoldani! ellustulna! a steam és co. az alzheimer előszobái!!!!!!

botond! irány az msszékház holnap és ajánlgass naturfranciskát a munkába sietőknek, amiért ERRE is gondoltak, értünk élnek, stb :mf2:
VAGY! az is elég, ha itt véded a továbbiakban is a mundér becsületét, további totttálhablaty marhaságokkal, amikkel csak el lehet kúrnia a juzernek a winsztórt! :mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #26684 2018.01.18. 21:32

Neked mikor lesz egy ilyen "viszlát MS!" videód? Rohadtul nézném! :D
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26685 2018.01.19. 01:31

Isten éltesse Botondot! Az ajándékot piros masnival átkötve már tegnap átadta mindnyájunk hőse, arty.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26686 2018.01.19. 08:01

heppi borzdéj Botond! :pias:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26687 2018.01.19. 08:20

Boldog szülinapot Botond!

Gondoltam veszek neked valami nagyon szép és drága dolgot, de aztán eszembe jutott, hogy te már megkaptad az élettől a legjobbat: A 4K Win 10 ökoszisztémát!

Így csak jó egészsséget kívánok az élvezetéhez! :idiota:
Avatar
Botond

Hozzászólás #26688 2018.01.19. 08:24

Zóanagyvarázsló írta:Isten éltesse Botondot! Az ajándékot piros masnival átkötve már tegnap átadta mindnyájunk hőse, arty.
Köszönöm! Ádámnak is köszönöm és special thanks to Arty az ajándékért, rég nem kaptam már ilyen csodálatos élményt! :)
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26689 2018.01.19. 08:42

User erroroktól mentes, sok boldog születésnapot Botondnak! :pias:
Avatar
Botond

Hozzászólás #26690 2018.01.19. 08:52

DanielT írta:Boldog szülinapot Botond!

Gondoltam veszek neked valami nagyon szép és drága dolgot, de aztán eszembe jutott, hogy te már megkaptad az élettől a legjobbat: A 4K Win 10 ökoszisztémát!

Így csak jó egészsséget kívánok az élvezetéhez! :idiota:
Köszönöm! Benőnek is köszönöm! A 4k win10nél már csak a 8k win10 lesz jobb, de az még legalább egy év!
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26691 2018.01.19. 09:18

Isten éltessen Botond :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #26692 2018.01.19. 09:24

donatus13 írta:Isten éltessen Botond :D
Thx! :)
Avatar
Moby

Hozzászólás #26693 2018.01.19. 09:31

Bódog szülinapot Botond!
Avatar
Botond

Hozzászólás #26694 2018.01.19. 09:55

Moby írta:Bódog szülinapot Botond!
Köszönöm! :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #26696 2018.01.19. 11:37

Erős február lesz, 8-án civ6 kieg, 20-án aoe1 definitív edition. Ez utóbbiból remélem vesz arty is, hogy helyettem kipipálgassa a winstore bugokat és az enyém problémamentes legyen ahogy szokott. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26697 2018.01.19. 12:27

Iponon jártam 1070-et láttam. KÉTSZÁZHARMINCÖTEZERÉRT.

Nem veszek.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26698 2018.01.19. 12:28

SlickAdam írta::banplz:
Kép
:taps: :taps: :taps:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26699 2018.01.19. 12:53

SlickAdam írta:utolso komment:
hagytam a videot, hogy menjen, hallgatom miközben csinalom a dolgomat.
PATREON oldalt csinalt?!!!!! azt a rohadt kurva eget! de komolyan. mondom nagyon büzlik ez. ki lett ö baszva szepen, semmifele megunasrol nincs itt szo. különben maradhatott volna meg melozni, hogy gyüjtsön pöppet (mar ha raszorulna, de nem hiszem). ilyeneket ir, hogy "nem akarok örökke iphone-al videozni" es hasonlok? mikor milliomos (volt)? a kurva anyadat te gyöker te! penzt kunyeral, adakozzanak neki. nal heti 2 video lesz 1 helyett.
es amiert megjobban felall a bicska: nal jar! nagymenö amcsi yt-erek is csak nagynehezen szednek össze ennyit. Mo-n ennyire jol megy? örület.
285,000 Ft már megvan. Csak nehogy infarktust kapj, már tegnap is aggódtam! :fogmosas:
Avatar
Botond

Hozzászólás #26700 2018.01.19. 13:00

DanielT írta:Iponon jártam 1070-et láttam. KÉTSZÁZHARMINCÖTEZERÉRT.

Nem veszek.
lál, mennyiért is vettem az 1080ast? 260ért vagy kicsivel alatta, nem? :D Mindegy, majd az ampera rendet rak meg a zen+. :)
Avatar
Mekee

Hozzászólás #26701 2018.01.19. 13:01

arty írta: user error:
- storeban meglátni, hogy jött ki egy uj autópakk
- mivel nekem van autó-s szezonpasszom (ultimate edition), így ezt nekem kézzel fel lehetett (kellett!!!! VOLNA!!!!!!!!!!!!) tenni
- felment a 113 kbyte-os "unlocker" (ami a már letöltött tartalom meg-licenszelését hivatott feltehetőleg intézni), indul a játék

tudnom kellett volna, hiszen steamen, originen, uplayen, gogon, rokszárklubban, MINDENHOL fájlonként kell installálni minden játékot, a hozzávaló ingame tartalmat.
jó, hát ez a fosgeci sokmindent intéz automatán, amit LETILTANI bezzeg nem tudsz, EZ most ÉPPEN nem megy NÁLAM (kólásanálszex) ... még a végén a zombijuzer kijönne a napisztenderd (de nem winsztóros!!!) kólásanálszex miatti elkúródások tráblsútjából, aztán azokat nem tudná megoldani! ellustulna! a steam és co. az alzheimer előszobái!!!!!!
Hát ne haragudj, de sztem ez is faszság, nekem is ultimate van, semmilyen dlc unlockert nem tettem fel, patch felment automatán, nem énnekem kellett inditani, és mindenféle baszakodásmentesen a játékban ott várt a 7 e havi, meg a 2 ingyé hyundai. De neked ez IS másképp megy, biztos w10 szoporoller editiont raktál fel, vagy nemtudom... :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #26702 2018.01.19. 13:04

Mekee írta:Hát ne haragudj, de sztem ez is faszság, nekem is ultimate van, semmilyen dlc unlockert nem tettem fel, patch felment automatán, nem énnekem kellett inditani, és mindenféle baszakodásmentesen a játékban ott várt a 7 e havi, meg a 2 ingyé hyundai. De neked ez IS másképp megy, biztos w10 szoporoller editiont raktál fel, vagy nemtudom... :)
Mondjuk eleve a win10e tök máshogy néz ki, mint pl az enyém, ami full gyári kinézettel megy. Még win3.1 idején leszoktam arról, hogy bármit is odébb állítsak egy szín árnyalattal vagy ilyesmi, mert abból csak a baj van, ő meg ha jól látom customizált minden fost, aztán megy a csodálkozás. Apám is mindig mondja, hogy aki keresi a bajt az többnyire meg is találja. :)
/szerk: megnéztem megint a videót, a könnyem is kicsordult a nevetéstől, vidám nap ez ma a melóban :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26703 2018.01.19. 13:12

Botond írta:Mondjuk eleve a win10e tök máshogy néz ki, mint pl az enyém, ami full gyári kinézettel megy. Még win3.1 idején leszoktam arról, hogy bármit is odébb állítsak egy szín árnyalattal vagy ilyesmi, mert abból csak a baj van, ő meg ha jól látom customizált minden fost, aztán megy a csodálkozás. Apám is mindig mondja, hogy aki keresi a bajt az többnyire meg is találja. :)
/szerk: megnéztem megint a videót, a könnyem is kicsordult a nevetéstől, vidám nap ez ma a melóban :)
Még Classic Shellt sem használsz, hogy átszabhasd a Start Menüt? Alapból elég ergya, de még mindig kevésbé borzasztó, mint a 8 csempemániája.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26704 2018.01.19. 13:14

DanielT írta:Iponon jártam 1070-et láttam. KÉTSZÁZHARMINCÖTEZERÉRT.

Nem veszek.
Az 1060-om ára is ment fel 10 nap alatt 20 ezrerrel. Pár hónapig még hagyom, hogy kamatozzon, aztán eladom, megveszem az árából Hawaiit, és kiszállok a gamingből. Remélem gigabit lesz ott is, akkor még néha tudlak olvasni titeket, de lefelé elvből nem váltanék.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26705 2018.01.19. 13:39

Zóanagyvarázsló írta:Az 1060-om ára is ment fel 10 nap alatt 20 ezrerrel. Pár hónapig még hagyom, hogy kamatozzon, aztán eladom, megveszem az árából Hawaiit, és kiszállok a gamingből. Remélem gigabit lesz ott is, akkor még néha tudlak olvasni titeket, de lefelé elvből nem váltanék.
Most nézem, hogy 130-160k közt vannak a 6GB-os 1060-ak szaraziponon. :guluszem1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26706 2018.01.19. 13:39

DanielT írta:285,000 Ft már megvan. Csak nehogy infarktust kapj, már tegnap is aggódtam! :fogmosas:
az emberisegnek pusztulnia KELL, komolyan. ha a joknak is menniük kell, hat legyen. a celert belefer. :violent:

(2000 dodonal mar 4K videok!!!! FAKKK-JESSSZ!)

(vajon felfogjak az adakozok, hogy havonta tejelnek? külföldiek közül meglepöen sokan nem tudjak, pedig nyilvanvalo)
Avatar
Botond

Hozzászólás #26707 2018.01.19. 13:46

Zóanagyvarázsló írta:Még Classic Shellt sem használsz, hogy átszabhasd a Start Menüt? Alapból elég ergya, de még mindig kevésbé borzasztó, mint a 8 csempemániája.
Semmit, mi a fasznak? Mit használsz a start menüből? Az a pár windowsos játék ami van az kapott csempént amúgy meg ott van taskbaron a steam, origin, uplay, bnet meg gog icon, arra nyomok és indul a játék. Nekem is bal oldalt van a taskbar, mint artynak, csak fixen, nem rejtődik le, mert az is csicsamicsa faszság, és nem kell az plusz három pixel, mert nem excelezek, képszerkesztek, meg semmi ilyesmit nem csinálok a gépen, amiben akadályozna, meg amúgyis ugye négyká, pont kapásból négyszer annyi pixelem van, szóval az a potenciális erőforrászabáló bebugzolhatóságot növelő hülyeség is ki van kapcsolva, és így látom a dátum körül az éppen futó klienst, de csak steam indul csak a géppel, a többit én indítom, ha indítom meg a gefxp amiben néha megnézem van a friss driver aztán alásszolgája. Artynak ehhez képest annyi lófasz van ott a dátum körül ilyen miniikonban mint egy vadászgép műszerfalán lévő gombok száma. Na azok pont überfaszán össze tudnak akadni, és szerintem nem egyesével indította el bootolás után, hanem ezek a boot process részei, azaz már induláskor belerakja a bugot az egész rendszerbe, de a rendszer a hülye, nyilván, meg a winstore. Ez hogy a napi szinten 10 órát pörgetett játéknak nincs egy csempéje kibaszva a start menübe nagyban, hogy csak oda kelljen klickolni hanem elindítja a storet, kikeresi, hadd zabálja az is az erőforrást pluszban és úgy indítja, ez meg akkor klasszikus, hogy bármelyik benny hill sót odacsapja keményen.
Nekem van egy tökéletes beállítás rendszerem, és ha újra kell rakni a windowst akkor hopp egyből be is van setupolva, felrakom a vga drivert, állítok egy felbontást és kész, mehet a géming. A desktopra crashelés meg a kék halál featuréket nyújtó progikat mindig elfelejtem felrakni, meg beállítani a setupba, hogy na akkor itt egy időzített bomba, hátha majd valaha valami fagyni fog, ha itt átsetupolok vmi lényegtelen szart valahol, ha már a 3rd party programok nem kúrják meg telibe.
Mindegy. Klassziksell, meg a faszom.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26708 2018.01.19. 15:28

Zóanagyvarázsló írta:Még Classic Shellt sem használsz...
Medve anyám! Na azt minek? :fejvakaras:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26709 2018.01.19. 17:34

Botond írta:lál, mennyiért is vettem az 1080ast? 260ért vagy kicsivel alatta, nem? :D Mindegy, majd az ampera rendet rak meg a zen+. :)
opel kinek kell ugyan :banplz: :banplz:
Boldog születés napot Bol..azaz Botond :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26710 2018.01.19. 17:39

benőmenő írta:Medve anyám! Na azt minek? :fejvakaras:
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26711 2018.01.19. 17:40

Botond írta:lál, mennyiért is vettem az 1080ast? 260ért vagy kicsivel alatta, nem? :D Mindegy, majd az ampera rendet rak meg a zen+. :)
rendet rak? dehogy...
3:05
phpBB [media]


meg a memoria arak is feltoljak az arakat...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26712 2018.01.19. 17:43

ha a bitcoin hosszú távon lenn marad majd az rak max rendet :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26713 2018.01.19. 19:21

benőmenő írta:Medve anyám! Na azt minek? :fejvakaras:
Mert alapból egy hányás, azért. Parancsikonokat meg nem merek kitenni az asztalra, mert lassítják és análszexuálják a Windowst!
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #26714 2018.01.19. 19:29

Még nem vettem rá magamat, hogy bármit is mine-oljak. Poénból sem. Pedig talán értek is hozzá valamennyire.
Avatar
aabyssx

Hozzászólás #26715 2018.01.19. 19:30

A videojátékosok eléggé megsínylik ezt a bányászósdit.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26716 2018.01.19. 23:13

:szeret:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26717 2018.01.20. 08:09

SlickAdam írta::szeret:
[video]csoda.mp4[/video]
A világ legjobb videója, nem is értem miért nem raktam be. És maga a csoda az egész CRT tech, főleg, hogy a készítő mérnökök ezt így soha nem láthatták.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26718 2018.01.20. 08:29

DanielT írta:A világ legjobb videója, nem is értem miért nem raktam be. És maga a csoda az egész CRT tech, főleg, hogy a készítő mérnökök ezt így soha nem láthatták.
ja. meg egy plazma közeli felvetel erdekes lett volna.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26719 2018.01.20. 11:22

Annyira jófej a Win10. Szól tegnap, hogy update available. Mondom Schedule, jövő hét szerda.
Reggel mi fogad? Restart. Fél óra szüttyögés (SSD-vel), és persze hogy bekerül megint valami szemét a taskbarra, többek közt..

Akkor mikor kell a light kólát beöntenem a gépbe, tüntetőleg? Most? Vagy még az update előtt kellett volna?
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26720 2018.01.20. 11:43

jah ilyen már volt nekem is :D user error amúgy
Avatar
Botond

Hozzászólás #26721 2018.01.20. 11:57

Oldern the first írta:Annyira jófej a Win10. Szól tegnap, hogy update available. Mondom Schedule, jövő hét szerda.
Reggel mi fogad? Restart. Fél óra szüttyögés (SSD-vel), és persze hogy bekerül megint valami szemét a taskbarra, többek közt..

Akkor mikor kell a light kólát beöntenem a gépbe, tüntetőleg? Most? Vagy még az update előtt kellett volna?
Amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra, jövő hét szerdára meg pláne nem. A win10 a népművelés része, most már ezt is tudod, és akkor legközelebb kerülheted a usererrort. Taskbarod meg még sehol sincs artyéhoz képest, hogy mennyi fityfüty van rajta, szóval ez meg amolyan felzárkóztató változás "AZ élmény!!44" irányába. :)
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26722 2018.01.20. 13:01

Ha lenne egy normális, legalább a Tekken 7 / League of Legends / Path of Exile triót (jó, és még az Eternalt) vivő WINE, már régesrég linuxon lennék : P Vagy Win7 only...
Avatar
Botond

Hozzászólás #26723 2018.01.20. 16:32

Zóanagyvarázsló írta:Mert alapból egy hányás, azért. Parancsikonokat meg nem merek kitenni az asztalra, mert lassítják és análszexuálják a Windowst!
Nem kell asztalra tenni, ott a startmenüben a gyors elérhetőség lehetősége azokra amiket használsz. Nekem is azok vannak odatéve jobbra amiket használok gyakran, forzák, minecraft, rise of nations, a többit úgyis vmi kliensből indítom. És akkor nem egy perc kikeresni a storeból, ugye. :)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26724 2018.01.21. 09:40

Oldern the first írta:Ha lenne egy normális, legalább a Tekken 7 / League of Legends / Path of Exile triót (jó, és még az Eternalt) vivő WINE, már régesrég linuxon lennék : P Vagy Win7 only...

Nem akarok beleszólni de linux alól tudsz virtuális géppel játszani, persze tudom ,hogy ez nem küszöböli ki a windows utálatodat, de legalább egy kicsit enyhíthet rajta :D Bár igen sok konfigolást igényel, de egy idő után egész stabilra be tud állni. De túlságosan nem számítok amúgy a linux gaming feltörésére, ez a platform egyszerűen nem játékra való. Szerintem soha nem is lesz.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26725 2018.01.21. 09:59

donatus13 írta:Nem akarok beleszólni de linux alól tudsz virtuális géppel játszani, persze tudom ,hogy ez nem küszöböli ki a windows utálatodat, de legalább egy kicsit enyhíthet rajta :D Bár igen sok konfigolást igényel, de egy idő után egész stabilra be tud állni. De túlságosan nem számítok amúgy a linux gaming feltörésére, ez a platform egyszerűen nem játékra való. Szerintem soha nem is lesz.

Tekintve, hogy az én hajléktalan(pc)-m natívban is megdolgozik ezekkel a címekkel (kivéve a LoL), erősen kétlem hogy vm-ként futtatott win10-el sokkal jobb lenne a szitu :D

Nyilván 16 magos félmilliós builddel meg gtx1080-al más lenne a felállás : D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26726 2018.01.21. 10:22

Oldern the first írta:Tekintve, hogy az én hajléktalan(pc)-m natívban is megdolgozik ezekkel a címekkel (kivéve a LoL), erősen kétlem hogy vm-ként futtatott win10-el sokkal jobb lenne a szitu :D

Nyilván 16 magos félmilliós builddel meg gtx1080-al más lenne a felállás : D
felmillios build... az csak member tier :D
Avatar
arty

Hozzászólás #26727 2018.01.21. 10:37

Mekee írta:Hát ne haragudj, de sztem ez is faszság, nekem is ultimate van, semmilyen dlc unlockert nem tettem fel, patch felment automatán, nem énnekem kellett inditani, és mindenféle baszakodásmentesen a játékban ott várt a 7 e havi, meg a 2 ingyé hyundai. De neked ez IS másképp megy, biztos w10 szoporoller editiont raktál fel, vagy nemtudom... :)
kérlek muti, hol tudom KIKAPCSOLNI, hogy az uj havi autopakk NE menjen fel! léccilécci, annyira érdekelnének a sztór titkos beállításai! (vagy esetleg fogadd el, hogy gecibugosmoslék, az is tud ám opcio lenni... ;) )

(pláne ne okoskodj, ha te CSAK pöcén tolod, míg én boxon IS, tippre ez bassza agyon a licenszeket, a kurva játékbárhol-néhasehol...)
Avatar
Botond

Hozzászólás #26728 2018.01.21. 10:37

Oldern the first írta:Tekintve, hogy az én hajléktalan(pc)-m natívban is megdolgozik ezekkel a címekkel (kivéve a LoL), erősen kétlem hogy vm-ként futtatott win10-el sokkal jobb lenne a szitu :D

Nyilván 16 magos félmilliós builddel meg gtx1080-al más lenne a felállás : D
Ilyen lowbidget fosokat ne hozz szóba kérlek, mert émelyegni kezdek. 700k alatt nincs gép, csak próbálkozás. :)
Avatar
arty

Hozzászólás #26729 2018.01.21. 10:38

Botond írta:Mondjuk eleve a win10e tök máshogy néz ki, mint pl az enyém, ami full gyári kinézettel megy. Még win3.1 idején leszoktam arról, hogy bármit is odébb állítsak egy szín árnyalattal vagy ilyesmi, mert abból csak a baj van, ő meg ha jól látom customizált minden fost, aztán megy a csodálkozás. Apám is mindig mondja, hogy aki keresi a bajt az többnyire meg is találja. :)
/szerk: megnéztem megint a videót, a könnyem is kicsordult a nevetéstől, vidám nap ez ma a melóban :)
most fullba nyomod a kretént? :D azé nem megy fel, mert szürkére állítottam a csempéim színét? :DDD készvagy... de legalább megnyugodtam, hogy nem a kólásanál tett be a sztóromnak, hanem a SZÍN! :DDD
Avatar
Botond

Hozzászólás #26730 2018.01.21. 10:45

arty írta:most fullba nyomod a kretént? :D azé nem megy fel, mert szürkére állítottam a csempéim színét? :DDD készvagy... de legalább megnyugodtam, hogy nem a kólásanál tett be a sztóromnak, hanem a SZÍN! :DDD
Bal alsó sarokban a fosok, a többi csak a jóízlés ellen vét. :p
Avatar
arty

Hozzászólás #26731 2018.01.21. 10:51

Botond írta:Semmit, mi a fasznak? Mit használsz a start menüből? Az a pár windowsos játék ami van az kapott csempént amúgy meg ott van taskbaron a steam, origin, uplay, bnet meg gog icon, arra nyomok és indul a játék. Nekem is bal oldalt van a taskbar, mint artynak, csak fixen, nem rejtődik le, mert az is csicsamicsa faszság, és nem kell az plusz három pixel, mert nem excelezek, képszerkesztek, meg semmi ilyesmit nem csinálok a gépen, amiben akadályozna, meg amúgyis ugye négyká, pont kapásból négyszer annyi pixelem van, szóval az a potenciális erőforrászabáló bebugzolhatóságot növelő hülyeség is ki van kapcsolva, és így látom a dátum körül az éppen futó klienst, de csak steam indul csak a géppel, a többit én indítom, ha indítom meg a gefxp amiben néha megnézem van a friss driver aztán alásszolgája. Artynak ehhez képest annyi lófasz van ott a dátum körül ilyen miniikonban mint egy vadászgép műszerfalán lévő gombok száma. Na azok pont überfaszán össze tudnak akadni, és szerintem nem egyesével indította el bootolás után, hanem ezek a boot process részei, azaz már induláskor belerakja a bugot az egész rendszerbe, de a rendszer a hülye, nyilván, meg a winstore. Ez hogy a napi szinten 10 órát pörgetett játéknak nincs egy csempéje kibaszva a start menübe nagyban, hogy csak oda kelljen klickolni hanem elindítja a storet, kikeresi, hadd zabálja az is az erőforrást pluszban és úgy indítja, ez meg akkor klasszikus, hogy bármelyik benny hill sót odacsapja keményen.
Nekem van egy tökéletes beállítás rendszerem, és ha újra kell rakni a windowst akkor hopp egyből be is van setupolva, felrakom a vga drivert, állítok egy felbontást és kész, mehet a géming. A desktopra crashelés meg a kék halál featuréket nyújtó progikat mindig elfelejtem felrakni, meg beállítani a setupba, hogy na akkor itt egy időzített bomba, hátha majd valaha valami fagyni fog, ha itt átsetupolok vmi lényegtelen szart valahol, ha már a 3rd party programok nem kúrják meg telibe.
Mindegy. Klassziksell, meg a faszom.
Na, ez már TUTI komoly szakértés, szal helyre kell tegyelek, mert még elhiszed magadról, hogy most megmondtad a tutit :)
- plazmám van, az a monitorom, ezért rejtőzik a startmenü... amennyre csak tudom, kerülöm a statikus képtartalmat
- baloldalt van a startmenü/bar, mert 16:9 és így gazdaságosabb. nyilván óriási usererror ez is, de mnivel nálad is ottvan, mégse ez a gyanus beállítás okozza a bajaim (úúúristen, kusztomizálsz! ez má majdnem kólásanál! :D)
- brother nyomtató status tool, steam, afterburner, hard disk sentinel, skype, bitdefender virusirto indul magától. ezek mind bebasznak az UWP/sztór licenszeknek, igen, tudom :( gondolom most majd jön, hogy nyomtatni usererror, afterburner usererror a 1080 mindenreelég, skype kőkorszak, bitdefender se kell ha van winbeépített-defender-nemtudom-hogyhívják-a-hétern-vírusírtó...
- a maradék meg arról tanúskodik, hogy továbrba sincs félfingfogalmad se az uwpről/sztórrol, a confg sysnél leragadtál, ahol bebaszott az egér.com, tehát mégmostis tuti
- videon JÓL látszik, hogy ott a forzaikon is a startmenüben, a sztórból a kedvedért/kedvetekért kerestem ki, hogy látszódjon, hogy fent van és "minden oké" vele (látszólag)
- a sztór mindig fut, a rendszer integráns része. tökmindegy, hogy látszik-e az ablaka... édesistenem, hagyd már annyiban :falbav:
Avatar
arty

Hozzászólás #26732 2018.01.21. 11:05

Oldern the first írta:Annyira jófej a Win10. Szól tegnap, hogy update available. Mondom Schedule, jövő hét szerda.
Reggel mi fogad? Restart. Fél óra szüttyögés (SSD-vel), és persze hogy bekerül megint valami szemét a taskbarra, többek közt..

Akkor mikor kell a light kólát beöntenem a gépbe, tüntetőleg? Most? Vagy még az update előtt kellett volna?
milyen színű a startmenüd?
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26733 2018.01.21. 11:06

arty írta:milyen színű a startmenüd?


Fekete. Igazad van basszus, kerestem a bajt :(
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26734 2018.01.21. 11:06

Nálam most épp ez az epizód aktuális, de biztos találtok játékot a csatornán, ahol érdekes, hogy mi van a "kamera mögött."

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #26735 2018.01.21. 11:06

arty írta:brother nyomtató status tool, steam, afterburner, hard disk sentinel, skype, bitdefender virusirto indul magától. ezek mind bebasznak az UWP/sztór licenszeknek, igen, tudom :( gondolom most majd jön, hogy nyomtatni usererror, afterburner usererror a 1080 mindenreelég, skype kőkorszak, bitdefender se kell ha van winbeépített-defender-nemtudom-hogyhívják-a-hétern-vírusírtó...
És ez csak ami látszik ott bal alul, fogadjuk, hogy még fent van 8 féle codec, fanmade driver meg egyéb nagyon hasznos dolog, hogy biztosítva legyen a teljes élmény amit a videóban prezentáltál. Nincs ezzel amúgy semmi baj, csak nem kell habzószájjal rohangálni, hogy szar a windows, mert azt el tudom neked mondani, hogy a windows mint olyan tökéletesen működik egészen addig, amíg randompistike randomfosait bele nem análszekszeledkólaként és akkor már baj van. Talán azoknak a fakezűeknek kellene úgy megírni, és kitesztelni, hogy minden csillagállás között jóság legyen, de nem, megírják úgy hogy 2 konfigon nem akad, a többin igen, aztán megy a mutogatás az MSre, hogy óggyákmegőkbasztákel. Persze. Akkor a "szűz" win10en miért hibátlan az egész? A beépített lófaszok nélkül miért nem fagy? Tényleg nem érzed úgy, hogy amikor rakod fel ezeket a haszontalan szarokat, akkor nem is arra nyomsz, hogy továbbtovábbtovábbok, hanem arra, hogy legyenittisegybugottisegybugmegegytitkosszopatásvalaholok?! Mindegy, hajrá, hajrá, öntögessed a kólát benne literszám, amíg fürcsizni lehet benne, hogy jajjdejónemjó! :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26736 2018.01.21. 11:51

Aztmondja szűz windows. :hehe:
Amikor évente kétszer új os-ként reinstallálja magát, meg össze-vissze frissítget automatán drivereket ahogy netet kap, még idézőjelben is hülyeség ilyet leírni.
Ha valami az metálra van kódolva, hogy előbb-utóbb egyszerűbb újrazúzni az egészet a picsába, mint mindenféle csodavárással kombinált kuruzslással szenvedni. Szerencsére win7 óta ezt ritkábban kell, win 8 óta pedig maga a folyamat is gyorsabb lett.
Avatar
arty

Hozzászólás #26737 2018.01.21. 11:51

Botond írta:És ez csak ami látszik ott bal alul, fogadjuk, hogy még fent van 8 féle codec, fanmade driver meg egyéb nagyon hasznos dolog, hogy biztosítva legyen a teljes élmény amit a videóban prezentáltál. Nincs ezzel amúgy semmi baj, csak nem kell habzószájjal rohangálni, hogy szar a windows, mert azt el tudom neked mondani, hogy a windows mint olyan tökéletesen működik egészen addig, amíg randompistike randomfosait bele nem análszekszeledkólaként és akkor már baj van. Talán azoknak a fakezűeknek kellene úgy megírni, és kitesztelni, hogy minden csillagállás között jóság legyen, de nem, megírják úgy hogy 2 konfigon nem akad, a többin igen, aztán megy a mutogatás az MSre, hogy óggyákmegőkbasztákel. Persze. Akkor a "szűz" win10en miért hibátlan az egész? A beépített lófaszok nélkül miért nem fagy? Tényleg nem érzed úgy, hogy amikor rakod fel ezeket a haszontalan szarokat, akkor nem is arra nyomsz, hogy továbbtovábbtovábbok, hanem arra, hogy legyenittisegybugottisegybugmegegytitkosszopatásvalaholok?! Mindegy, hajrá, hajrá, öntögessed a kólát benne literszám, amíg fürcsizni lehet benne, hogy jajjdejónemjó! :D
Az tény, hogy nem a reklámmal teleszart startmenüben érzem jól magam (lásd a saját startmenüd, lol).
Amiket írsz, az totál config.sys és win9x éra (kodekpakk, te jó ég... tudod te miket beszélsz? :D )... eljárt az ötleteid felett az idő, sajnos.
De Géforszexperiensz, az musthave. Köszönjük, Botond, majd értesítjük.
Avatar
arty

Hozzászólás #26738 2018.01.21. 12:18

benőmenő írta:Aztmondja szűz windows. :hehe:
Amikor évente kétszer új os-ként reinstallálja magát, meg össze-vissze frissítget automatán drivereket ahogy netet kap, még idézőjelben is hülyeség ilyet leírni.
Ha valami az metálra van kódolva, hogy előbb-utóbb egyszerűbb újrazúzni az egészet a picsába, mint mindenféle csodavárással kombinált kuruzslással szenvedni. Szerencsére win7 óta ezt ritkábban kell, win 8 óta pedig maga a folyamat is gyorsabb lett.
November közepén volt ujrahuzva a win, ergo "szűz" fall creators van most, nem fossápecselt. (előtti kibírt 2 évet/azaz ~4 gigapecset, a fall creator betett neki...). Ami állandó volt, az a forzabaszás, most az utóbbi 2 carpacknál manual installt "kért", hogy menjen.

sgről: "Én csak úgy tudom elindítani, ha játék előtt a storeból elkezdek leszedni valami ingyenes appot. Megállítom, és utána már indul a Forza. Viszont nem csak ennél de a GOW4-nél is így van. Nem rég kezdődött nekem ez a gond." - érdekes, h anno a gow4-nél nem volt gondom...

Plusz vicces kontraszt volt tegnap, hogy ráböktem a Daytona USA Deluxe PC verza exejére és indult. 20 éves, Directx5-ös játék! Sajnos nem winsztóros, tény.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26739 2018.01.21. 16:05

arty írta:November közepén volt ujrahuzva a win, ergo "szűz" fall creators van most, nem fossápecselt. (előtti kibírt 2 évet/azaz ~4 gigapecset, a fall creator betett neki...). Ami állandó volt, az a forzabaszás, most az utóbbi 2 carpacknál manual installt "kért", hogy menjen.

sgről: "Én csak úgy tudom elindítani, ha játék előtt a storeból elkezdek leszedni valami ingyenes appot. Megállítom, és utána már indul a Forza. Viszont nem csak ennél de a GOW4-nél is így van. Nem rég kezdődött nekem ez a gond." - érdekes, h anno a gow4-nél nem volt gondom...

Plusz vicces kontraszt volt tegnap, hogy ráböktem a Daytona USA Deluxe PC verza exejére és indult. 20 éves, Directx5-ös játék! Sajnos nem winsztóros, tény.
Na csak kibújt a szög a zsákból!!!44 Szóval ez fáj, hogy a GOW4 bugokról lemaradtál, és nem tudtad még a teljes hibalistát végigpipálni!!44 Gondolom csalódás volt, hogy az jól ment, hiszen annak is bugosnak kellene lennie, szar a winstore.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26740 2018.01.21. 17:01

Botond írta:Nem kell asztalra tenni, ott a startmenüben a gyors elérhetőség lehetősége azokra amiket használsz. Nekem is azok vannak odatéve jobbra amiket használok gyakran, forzák, minecraft, rise of nations, a többit úgyis vmi kliensből indítom. És akkor nem egy perc kikeresni a storeból, ugye. :)
Ha így nézne ki nálam is, inkább análba hánynám a Windowst, hogy megmurdeljen.

Vissza: “Leáldozott.hu”