A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #26601 2018.01.17. 08:49

Botond írta:300 óra meg Mobynak még egyszer ugyanennyi, meg nálam egy 100as, az nem mérvadó! Véletlen! Arty széterőszakolja a win10et (tuti radeon drivert meg amd drivereeóket rak fel a vidia+intel kombójára!!!), ami szegény egy painttől összefossa így magát, de persze, pont a store meg az fh3 a hibás. Nem az a pont az i-re, amit már nem bír el az análszexelt rendszer, nem az a hiba alfája és omegája. Háhogyne.
Szenilis vén faszok vagytok, azabaj, mindig mindenből csak a jóra emlékeztek :mf2:
Avatar
Botond

Hozzászólás #26602 2018.01.17. 08:56

arty írta:"Nem volt evvel a világon semmi gond."
Tehát vannak akik a jelenlegi hibátlanságát (lol) azzal támasztják alá, hogy mindig is jó volt, tehát én vagyok a hülye.
Sose volt jó és talán soha nem is lesz.
Kétféle bug van, az egyik amikor mindig mindenkinek minden körülmények között összefossa magát a cucc, na az az MS hibája, mert akkor nem sikerült működő cuccot csinálnia. A másik hibalehetőség, amikor időnként, egyeseknek, bizonyos körülmények között összefossa magát a cucc. Ez már erősen szubjektív, hogy az a csillagegyüttállás mennyire normális körülményrendszer, vagy mennyire megerőszakolása az univerzumnak. Előbbi esetben még mindig az MS a hibás, utóbbi esetben viszont usererror, klasszikusan ha 46,5 fokos kólát öntök a proci ventibe miközben izomból rúgdosom a gépházat és ezért újraindul a windows az nem feltétlen az MS hibája, de ugyanezt a kólaöntögető hatást SW-esen is el lehet érni, és mivel nálad mindig minden errorra fut, és az interneten fellelhető összes hibajelenség produkálódik, míg mások hírből se hallanak ilyesmiről, ott sajnos jogos az a konklúzió, hogy te nem vagy elég gondos gazdája annak a hw-nek és sw-nek ami a kezed ügyében van. Lehet szitkozódni meg másokra mutogatni, de az nem fog semmit segíteni, mert a külső körülmények mindig is adottságként fognak belépni az életedbe, ideje lenne a saját portádon söprögetni, hogy akkor mit is teszel te azzal a windowssal, hw-el amitől az megmakkan. Ne gyilkold a windowst és akkor szeretni fog, akarata ellenére análszexelj vele sokat és akkor fagyni fog minden meg sok kékhalál és desktop bámulás lesz a felhasználói élményed. Ennyire egyszerű ez a világ.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26603 2018.01.17. 09:06

Botond írta:Kétféle bug van, az egyik amikor mindig mindenkinek minden körülmények között összefossa magát a cucc, na az az MS hibája, mert akkor nem sikerült működő cuccot csinálnia. A másik hibalehetőség, amikor időnként, egyeseknek, bizonyos körülmények között összefossa magát a cucc. Ez már erősen szubjektív, hogy az a csillagegyüttállás mennyire normális körülményrendszer, vagy mennyire megerőszakolása az univerzumnak. Előbbi esetben még mindig az MS a hibás, utóbbi esetben viszont usererror, klasszikusan ha 46,5 fokos kólát öntök a proci ventibe miközben izomból rúgdosom a gépházat és ezért újraindul a windows az nem feltétlen az MS hibája, de ugyanezt a kólaöntögető hatást SW-esen is el lehet érni, és mivel nálad mindig minden errorra fut, és az interneten fellelhető összes hibajelenség produkálódik, míg mások hírből se hallanak ilyesmiről, ott sajnos jogos az a konklúzió, hogy te nem vagy elég gondos gazdája annak a hw-nek és sw-nek ami a kezed ügyében van. Lehet szitkozódni meg másokra mutogatni, de az nem fog semmit segíteni, mert a külső körülmények mindig is adottságként fognak belépni az életedbe, ideje lenne a saját portádon söprögetni, hogy akkor mit is teszel te azzal a windowssal, hw-el amitől az megmakkan. Ne gyilkold a windowst és akkor szeretni fog, akarata ellenére análszexelj vele sokat és akkor fagyni fog minden meg sok kékhalál és desktop bámulás lesz a felhasználói élményed. Ennyire egyszerű ez a világ.
Kép
Avatar
Mekee

Hozzászólás #26604 2018.01.17. 09:21

Sokszor úgyérzem arty csak önszopatásból tart pc-t és konzolokat is. Én hagytam volna a 'csába az egészet ha évek óta mindig a neten fellelhető összes bug/glitch és hasonlók jelentkezne nálam.
Mert értemén, hogy néha a sokféle hw-en futó cuccok csilliárd variációi közül néha belefuthat az ember szopórollerba, de hogy mindíg... Szerintem ez egyedülálló jelenség az univerzumban. :circling:
Avatar
Botond

Hozzászólás #26605 2018.01.17. 09:27

Mekee írta:Sokszor úgyérzem arty csak önszopatásból tart pc-t és konzolokat is. Én hagytam volna a 'csába az egészet ha évek óta mindig a neten fellelhető összes bug/glitch és hasonlók jelentkezne nálam.
Mert értemén, hogy néha a sokféle hw-en futó cuccok csilliárd variációi közül néha belefuthat az ember szopórollerba, de hogy mindíg... Szerintem ez egyedülálló jelenség az univerzumban. :circling:
Szerintem bakancslistája van ezekről és pipálja végig, hogy na ebbe is belefutottam, ezt is ki tudtam csikarni a rendszerből, stb. Most is PH-n trollkodik, hogy mérnem wireless lesz majd az xbox classic kontroller, mert hát a wireless funkció az egy újabb probléma lehetőség, hátha lehetne az benne a bug, és akkor lehetne örömködni, hogy na, ez is szar! Végre! :D
Jó én meg civ5-6 acsikat gyűjtök, az is legalább ennyire beteg, viszont sokkal kevesebb kínlódással jár. :)
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26606 2018.01.17. 09:33

Botond írta:Kétféle bug van, az egyik amikor mindig mindenkinek minden körülmények között összefossa magát a cucc, na az az MS hibája, mert akkor nem sikerült működő cuccot csinálnia. A másik hibalehetőség, amikor időnként, egyeseknek, bizonyos körülmények között összefossa magát a cucc. Ez már erősen szubjektív, hogy az a csillagegyüttállás mennyire normális körülményrendszer, vagy mennyire megerőszakolása az univerzumnak. Előbbi esetben még mindig az MS a hibás, utóbbi esetben viszont usererror, klasszikusan ha 46,5 fokos kólát öntök a proci ventibe miközben izomból rúgdosom a gépházat és ezért újraindul a windows az nem feltétlen az MS hibája, de ugyanezt a kólaöntögető hatást SW-esen is el lehet érni, és mivel nálad mindig minden errorra fut, és az interneten fellelhető összes hibajelenség produkálódik, míg mások hírből se hallanak ilyesmiről, ott sajnos jogos az a konklúzió, hogy te nem vagy elég gondos gazdája annak a hw-nek és sw-nek ami a kezed ügyében van. Lehet szitkozódni meg másokra mutogatni, de az nem fog semmit segíteni, mert a külső körülmények mindig is adottságként fognak belépni az életedbe, ideje lenne a saját portádon söprögetni, hogy akkor mit is teszel te azzal a windowssal, hw-el amitől az megmakkan. Ne gyilkold a windowst és akkor szeretni fog, akarata ellenére análszexelj vele sokat és akkor fagyni fog minden meg sok kékhalál és desktop bámulás lesz a felhasználói élményed. Ennyire egyszerű ez a világ.


Wow, ez mi volt? Ez valami idézet? Paródia?

Nem csak két lehetőség van. Van egy csomó más lehetőség. Például az, hogy x/y HIVATALOS DRIVER fél évig nem jó egy adott játékkal.
Vagy hogy egy tökéletesen működő touchpad jelenléte amúgy kifagyasztja az egyik játékot, MERT MIÉRT NE.

Nem csak az "ms a hibás" x "ne análszexelj a géppel, miközben forró csokit és zéró kólát öntesz a front ventibe" opciók vannak.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26607 2018.01.17. 09:49

Oldern the first írta:Wow, ez mi volt? Ez valami idézet? Paródia?

Nem csak két lehetőség van. Van egy csomó más lehetőség. Például az, hogy x/y HIVATALOS DRIVER fél évig nem jó egy adott játékkal.
Vagy hogy egy tökéletesen működő touchpad jelenléte amúgy kifagyasztja az egyik játékot, MERT MIÉRT NE.

Nem csak az "ms a hibás" x "ne análszexelj a géppel, miközben forró csokit és zéró kólát öntesz a front ventibe" opciók vannak.
Ne haladjunk ilyen öles léptekkel! A mindig minden az MS hibája egy megoldásos univerzumból már az is komoly hiperugrás a térben az időben, hogy esetleg van egy b opció is, a lehetőségek végtelen mivoltát még kicsit korai bevonni ide, az majd a tankönyv 82. fejezetében fog napirendre kerülni. Szóval egyelőre odáig jussunk el, hogy tegyük fel, szigorúan csak és kizárólag játszásiból, hogy egy adott program a jelenlévő júzerek 75%-ánál üzembiztos, 1 júzernél meg nem, hogy akkor az nem a program hibája, és/vagy a fejlesztőé, hanem ottan bizony análszexelés van folyamatban ha nem is direktben, és szándékosan, de mégiscsak.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26608 2018.01.17. 10:15

Mekee írta:Sokszor úgyérzem arty csak önszopatásból tart pc-t és konzolokat is. Én hagytam volna a 'csába az egészet ha évek óta mindig a neten fellelhető összes bug/glitch és hasonlók jelentkezne nálam.
Mert értemén, hogy néha a sokféle hw-en futó cuccok csilliárd variációi közül néha belefuthat az ember szopórollerba, de hogy mindíg... Szerintem ez egyedülálló jelenség az univerzumban. :circling:
Totál féreértelmezitek Arty munkásságát. Ő nem szivatja magát ezekkel, nem keresi ezeket, nem belefut a szopatásba, hanem módszeresen, tervezetten, már-már műgonddal ELŐÁLLÍJTA azt. És igen. A maga szórakoztatására. Nem látjátok mennyire jól szórakozik közben? Fürdik benne! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #26609 2018.01.17. 10:20

Moby írta:Totál féreértelmezitek Arty munkásságát. Ő nem szivatja magát ezekkel, nem keresi ezeket, nem belefut a szopatásba, hanem módszeresen, tervezetten, már-már műgonddal ELŐÁLLÍJTA azt. És igen. A maga szórakoztatására. Nem látjátok mennyire jól szórakozik közben? Fürdik benne! :banplz:
Ugyanezt írtam #26605 :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26610 2018.01.17. 10:23

Moby írta:Totál féreértelmezitek Arty munkásságát. Ő nem szivatja magát ezekkel, nem keresi ezeket, nem belefut a szopatásba, hanem módszeresen, tervezetten, már-már műgonddal ELŐÁLLÍJTA azt.
:taps: :banplz: :taps:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26611 2018.01.17. 10:43

Botond írta:Kétféle bug van, az egyik amikor mindig mindenkinek minden körülmények között összefossa magát a cucc, na az az MS hibája, mert akkor nem sikerült működő cuccot csinálnia. A másik hibalehetőség, amikor időnként, egyeseknek, bizonyos körülmények között összefossa magát a cucc. Ez már erősen szubjektív, hogy az a csillagegyüttállás mennyire normális körülményrendszer, vagy mennyire megerőszakolása az univerzumnak. Előbbi esetben még mindig az MS a hibás, utóbbi esetben viszont usererror, klasszikusan ha 46,5 fokos kólát öntök a proci ventibe miközben izomból rúgdosom a gépházat és ezért újraindul a windows az nem feltétlen az MS hibája, de ugyanezt a kólaöntögető hatást SW-esen is el lehet érni, és mivel nálad mindig minden errorra fut, és az interneten fellelhető összes hibajelenség produkálódik, míg mások hírből se hallanak ilyesmiről, ott sajnos jogos az a konklúzió, hogy te nem vagy elég gondos gazdája annak a hw-nek és sw-nek ami a kezed ügyében van. Lehet szitkozódni meg másokra mutogatni, de az nem fog semmit segíteni, mert a külső körülmények mindig is adottságként fognak belépni az életedbe, ideje lenne a saját portádon söprögetni, hogy akkor mit is teszel te azzal a windowssal, hw-el amitől az megmakkan. Ne gyilkold a windowst és akkor szeretni fog, akarata ellenére análszexelj vele sokat és akkor fagyni fog minden meg sok kékhalál és desktop bámulás lesz a felhasználói élményed. Ennyire egyszerű ez a világ.
minden ok amugy? Jol vagy? :conf:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26612 2018.01.17. 11:12

ha minden igaz, az eredeti Theme Park/Hospital fejlesztöitöl:
phpBB [media]
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26613 2018.01.17. 12:10

Botond írta:Ne haladjunk ilyen öles léptekkel! A mindig minden az MS hibája egy megoldásos univerzumból már az is komoly hiperugrás a térben az időben, hogy esetleg van egy b opció is, a lehetőségek végtelen mivoltát még kicsit korai bevonni ide, az majd a tankönyv 82. fejezetében fog napirendre kerülni. Szóval egyelőre odáig jussunk el, hogy tegyük fel, szigorúan csak és kizárólag játszásiból, hogy egy adott program a jelenlévő júzerek 75%-ánál üzembiztos, 1 júzernél meg nem, hogy akkor az nem a program hibája, és/vagy a fejlesztőé, hanem ottan bizony análszexelés van folyamatban ha nem is direktben, és szándékosan, de mégiscsak.


Ha a userek 75%-ánál "üzembiztos", az bizony matematika 3. osztály alapján logikusan következik, hogy bizony a userek 25%-nál szarakodhat.
Szóval nyilván azért nem hoztál elő egy 99.9999% vs 0.0001% érvet, mert azt te magad is röhejesnek találod. Ha viszont egy játék a játékosok negyedénél szarakodik, ott bizony jó eséllyel driver probléma lesz, és nem análszex.
Vagy nem nézték át jól azt, hogy melyik vendor melyik apit támogatja, mivel fagyhat ki, stb.

Tehát NEM usererror. EZ nem jelenti azt, hogy öt-hat óra troubleshooting után ne lehetne esetleg megjavítani, de az análszexre még mindig várnod kell.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26614 2018.01.17. 12:31

SlickAdam írta:ha minden igaz, az eredeti Theme Park/Hospital fejlesztöitöl:
phpBB [media]
úgy látszik 2018ban megszaporodnak a kórházas játékok, nameg minden lövöldének lesz battleroyal módja, bf beáll a sorba? :P
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26615 2018.01.17. 12:32

Oldern the first írta:Szóval nyilván azért nem hoztál elő egy 99.9999% vs 0.0001% érvet, mert azt te magad is röhejesnek találod.
erre azért pénzt ne tegyél :P
egyébként a 75%os üzembiztosság elég rossz arány
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26616 2018.01.17. 12:53

Vacsiúj Win 10 felkerült céges gépre. Nincs file explorer ikon a start menüben.

Ha nem lenne a tálcán, akkor csak begépeléses módon lehetne elérni. Sok sikert egy basic usernek hozzá.

Ennél szarabb, undorítóbb, mocskos hulladékabb Windows még soha nem született és minden frissítéssel egyre szarabb lesz.

Ez nem user error, ez egy MOSLÉK.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26617 2018.01.17. 12:55

DanielT írta:Vacsiúj Win 10 felkerült céges gépre. Nincs file explorer ikon a start menüben.
Ha nem lenne a tálcán, akkor csak begépeléses módon lehetne elérni. Sok sikert egy basic usernek hozzá.
Ennél szarabb, undorítóbb, mocskos hulladékabb Windows még soha nem született és minden frissítéssel egyre szarabb lesz.
Ez nem user error, ez egy MOSLÉK.
Basszus, és tényleg eltűnt. Mondjuk megy az gépelés nélkül is, ugyanúgy legalább xp-óta. Jobb klikk a start gombon (winnyócnál ugyanúgy bal alsó sarok) és ott lesz intéző/fájlkezelő néven.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26618 2018.01.17. 13:02

DanielT írta:és minden frissítéssel egyre szarabb lesz.
Igen, sajnos :( Pedig nem indult ez rosszul, de olyan tempóban kúrja szét a microsoft, ami mondhatnám, hogy példa nélküli, de valójában ugyanezt csinálja minden fronton az MS. Gyakorlatilag két éve úgy működnek minden területen, mintha nem lenne holnap, és vészesen közeleg nekik az a pont, amikor tényleg nem is lesz.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #26619 2018.01.17. 13:09

DanielT írta:Vacsiúj Win 10 felkerült céges gépre. Nincs file explorer ikon a start menüben.

Ha nem lenne a tálcán, akkor csak begépeléses módon lehetne elérni. Sok sikert egy basic usernek hozzá.

Ennél szarabb, undorítóbb, mocskos hulladékabb Windows még soha nem született és minden frissítéssel egyre szarabb lesz.

Ez nem user error, ez egy MOSLÉK.
win8 szintet még azért nem üti moslékságban
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26620 2018.01.17. 13:18

Mekee írta:win8 szintet még azért nem üti moslékságban
Az igaz, ha a default GUI-t nézzük. Én oda instant tettem a Start8 kiegészítést, ami kinyírt minden Win 8 sajátosságot.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26621 2018.01.17. 13:37

DanielT írta:Az igaz, ha a default GUI-t nézzük. Én oda instant tettem a Start8 kiegészítést, ami kinyírt minden Win 8 sajátosságot.
Ott mi volt annyival rosszabb a guiban?
Persze igen, a kezdőképernyőt érdemes volt valamennyire elrendezni és ez idő. De ez az időrablás most is épp úgy megvan, mert a fene fog görgetni, meg gépelgetni, ezért ugyan úgy ki kell csempézni mindent, ami nincs automata induláson, de legalább hetente elindítom, vagy mondjuk játék kliens. Meg akkor már a hírek/időjárás is mehet, mert miért ne.
Ott még legalább nem tolták annyira ezt a gépház nevű poklot, és nem állítgatta állandóan vissza a default programokat a fartapp sztóros gennyekre.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26622 2018.01.17. 14:26

Oldern the first írta:Ha a userek 75%-ánál "üzembiztos", az bizony matematika 3. osztály alapján logikusan következik, hogy bizony a userek 25%-nál szarakodhat.
Szóval nyilván azért nem hoztál elő egy 99.9999% vs 0.0001% érvet, mert azt te magad is röhejesnek találod. Ha viszont egy játék a játékosok negyedénél szarakodik, ott bizony jó eséllyel driver probléma lesz, és nem análszex.
Vagy nem nézték át jól azt, hogy melyik vendor melyik apit támogatja, mivel fagyhat ki, stb.

Tehát NEM usererror. EZ nem jelenti azt, hogy öt-hat óra troubleshooting után ne lehetne esetleg megjavítani, de az análszexre még mindig várnod kell.
A "jelenlévő" kifejezés elemzését is idedobnád ilyen részletesen, mert abból talán kiesne az a knowhow, hogy itt ebben a topikban négyen vagyunk akiknek élményük van a kérdésben, és hármunknak problémamentes, együnknek meg nem, és így a 75% meg az 1 is helytálló adat annak ellenére, hogy más a mértékegység, ahogy azt a harmadikos matek lehetővé teszi. :) Szóval, de usererror.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26623 2018.01.17. 14:30

SlickAdam írta:ha minden igaz, az eredeti Theme Park/Hospital fejlesztöitöl:
Igazán semmitmondó trailer, reméljük a játék jó lesz!
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26624 2018.01.17. 16:03

Mekee írta:win8 szintet még azért nem üti moslékságban


Lehet hogy csak análisan inzertálják szegény gépnek a light kólát, azért rossz! :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26625 2018.01.17. 16:24

Botond írta:A "jelenlévő" kifejezés elemzését is idedobnád ilyen részletesen, mert abból talán kiesne az a knowhow, hogy itt ebben a topikban négyen vagyunk akiknek élményük van a kérdésben, és hármunknak problémamentes, együnknek meg nem, és így a 75% meg az 1 is helytálló adat annak ellenére, hogy más a mértékegység, ahogy azt a harmadikos matek lehetővé teszi. :) Szóval, de usererror.
ez a baj hogy dezinformációkból építkezel
nem 4en használunk a topikban win10et és nem 1 embernek van vele problémája, hát az hogy artynak van vele a legtöbb nem meglepő persze, de vagyunk azért még páran akik leírták aggodalmaikat az oprendszerrel kapcsolatban
Avatar
arty

Hozzászólás #26626 2018.01.17. 16:39

Botond írta:A "jelenlévő" kifejezés elemzését is idedobnád ilyen részletesen, mert abból talán kiesne az a knowhow, hogy itt ebben a topikban négyen vagyunk akiknek élményük van a kérdésben, és hármunknak problémamentes, együnknek meg nem, és így a 75% meg az 1 is helytálló adat annak ellenére, hogy más a mértékegység, ahogy azt a harmadikos matek lehetővé teszi. :) Szóval, de usererror.
szeretném ha rámutatnál, hogy mit és hol/hogyan lehet elkonfigolni a winsztórban. (segítek, mert látszólag nem vagy otthon a témában: sehol/semmit. belépsz az accoddal (egyszer, valaha), játékokon download, startmenüben indítod... kb ennyi a hozzáférési jogod. jó, ha nagyon erőszakos vagy, rá tudsz nyomni, hogy MOST nézzen frissítéseket az uwp szeméthez, aztán ennyi.)
sem te, sem mekee, sem moby (akkoriban) nem nyomta párhuzamosan a winsztóros szemetet one-on, én igen. mobynak volt most egy átmeneti időszaka ugyan, de valójában "nemjellemző" nála sem. eleve nem is mintavétel, hogy 2x elindult a forza ittis-ottis, mert nekem is szokott menni, kivéve amikor épp nem.

szóval, hallgatlak. vagy várj, nemis, tiszta hülye vagyok, hiszen én ezt má majdnem elengedtem, csak állandóan visszarángattok :D :mf2:
Avatar
arty

Hozzászólás #26627 2018.01.17. 16:42

DanielT írta:Ez nem user error, ez egy MOSLÉK.
A winsztór legalább 100%-os, hasznád azt! (meg az átlagjuzer is)
Avatar
arty

Hozzászólás #26628 2018.01.17. 16:44

Micsu írta:ez a baj hogy dezinformációkból építkezel
nem 4en használunk a topikban win10et és nem 1 embernek van vele problémája, hát az hogy artynak van vele a legtöbb nem meglepő persze, de vagyunk azért még páran akik leírták aggodalmaikat az oprendszerrel kapcsolatban
+ legtöbb van vele <> legtöbbet sír el itt ;)
Avatar
donatus13

Hozzászólás #26629 2018.01.17. 18:46

Micsu írta:ez a baj hogy dezinformációkból építkezel
nem 4en használunk a topikban win10et és nem 1 embernek van vele problémája, hát az hogy artynak van vele a legtöbb nem meglepő persze, de vagyunk azért még páran akik leírták aggodalmaikat az oprendszerrel kapcsolatban
Nekem annyira nincs bajom a win10-el
Használok linuxot is de az egy nagyon más világ driver téren tízszer annyi szopás van. Alapjaiban a win10 nem rossz max kényelmetlen. De jobb nincs is tőle ez az igazság. Mac-en nem nagyon játszok így és drága, linux meg nem erre való. Tehát ez van és kész.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #26630 2018.01.17. 19:04

donatus13 írta:Nekem annyira nincs bajom a win10-el
Használok linuxot is de az egy nagyon más világ driver téren tízszer annyi szopás van. Alapjaiban a win10 nem rossz max kényelmetlen. De jobb nincs is tőle ez az igazság. Mac-en nem nagyon játszok így és drága, linux meg nem erre való. Tehát ez van és kész.
Hát valahogy énis így vagyok vele. Amennyi interakcióm van vele, azzal semmi bajom (chrome indít, emu bizerga, játékok indít) Biztos jogos a sok fika, de nekem nem keserítette meg az életem semmilyen téren, és nincs is más platform amin tolhatnám a játékaim.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26631 2018.01.17. 19:07

Új Fable jön! Végre! Jó látni az MS kísérletezési kedvét!

"Work is underway on a brand new, big-budget Fable game, Eurogamer can reveal.

This new Fable is seen as something of a clean break, and while all Fable Legends assets were backed up after Lionhead shut down, the expectation is Playground is starting from scratch as it bids to revive the Xbox-exclusive franchise."
Avatar
Botond

Hozzászólás #26632 2018.01.17. 19:42

Micsu írta:ez a baj hogy dezinformációkból építkezel
nem 4en használunk a topikban win10et és nem 1 embernek van vele problémája, hát az hogy artynak van vele a legtöbb nem meglepő persze, de vagyunk azért még páran akik leírták aggodalmaikat az oprendszerrel kapcsolatban
FH3-ról volt szó, még mindig, hogy az mennyiszer crashel. Esetleg még vmi irreleváns infó a témában? :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #26633 2018.01.17. 19:50

arty írta:szeretném ha rámutatnál, hogy mit és hol/hogyan lehet elkonfigolni a winsztórban. (segítek, mert látszólag nem vagy otthon a témában: sehol/semmit. belépsz az accoddal (egyszer, valaha), játékokon download, startmenüben indítod... kb ennyi a hozzáférési jogod. jó, ha nagyon erőszakos vagy, rá tudsz nyomni, hogy MOST nézzen frissítéseket az uwp szeméthez, aztán ennyi.)
sem te, sem mekee, sem moby (akkoriban) nem nyomta párhuzamosan a winsztóros szemetet one-on, én igen. mobynak volt most egy átmeneti időszaka ugyan, de valójában "nemjellemző" nála sem. eleve nem is mintavétel, hogy 2x elindult a forza ittis-ottis, mert nekem is szokott menni, kivéve amikor épp nem.

szóval, hallgatlak. vagy várj, nemis, tiszta hülye vagyok, hiszen én ezt má majdnem elengedtem, csak állandóan visszarángattok :D :mf2:
Azelsőlegöregebb is leírta, hogy van olyan, hogy szar a driver és a driver noteba bele van írva, ilyenkor felrakod a drivert és megmakkan a cucc, az sajna user error. Civ4el is csinálta a balhét egy időben a vidia driver, de volt rá pro megoldás, mert ha hiszed ha nem elolvastam azt a 1-1,5 oldalt ahol leírta a release notes, hogy mik az ismert issuek, és amint láttam, hogy hát civ4 meg fog tőle pandelni esetleg, nos akkor nem raktam fel a drivert és nem pandelt meg. Persze tudtam volna úgy is dolgozni, hogy rárakom és habzik a szám mindenhol, hogy szar a windows, de hát sajna ilyesmire nem fussa az időmből, meg a napi 2-10 óra civ4ezés mellett időm se volt ilyenre. Osztán lehet felrakni codeceket, meg egyéb kiegészítő lófaszokat, amik indulnak a windows bootolásnál, és hát valami fakezű balfaszok heggesztették, és hát olyan faszán beépül a kódba, hogy az is megmakkant ezt meg azt, ezek mind kólás análszekszelések. Nyomod a továbbtovábbtovábbot és már fel is ment a randomdesktoprarakó driverkiegészítés. Biztos teszel fel valami garázs cuccot, vagy a biosod sose updatelted vagy ilyesmi. A hibáknak oka van, ha nem lenne, hanem beépített feature lenne, akkor mindenkinél előjönne. Neked ez ilyen kalandpark, hogy akkor még tolok rá egy customskint, hátha összefossa már tőle valami magát, és amikor igen, akkor jössz ide boldogan, hogy natessék!!!!44 Akik meg rendeltetésszerűen, körültekintően használják a cuccot azok meg csak néznek, hogy eztmeghogybazmeg?! És mindig minden nálad fossa össze magát, de nem, nem nálad van a júzerhiba, nem a zuniverzum alakul véletlenül így, meg az MS akar kiszúrni veled. Ahampersze. :)
Avatar
Botond

Hozzászólás #26634 2018.01.17. 19:57

Botond írta:Azelsőlegöregebb is leírta, hogy van olyan, hogy szar a driver és a driver noteba bele van írva, ilyenkor felrakod a drivert és megmakkan a cucc, az sajna user error. Civ4el is csinálta a balhét egy időben a vidia driver, de volt rá pro megoldás, mert ha hiszed ha nem elolvastam azt a 1-1,5 oldalt ahol leírta a release notes, hogy mik az ismert issuek, és amint láttam, hogy hát civ4 meg fog tőle pandelni esetleg, nos akkor nem raktam fel a drivert és nem pandelt meg. Persze tudtam volna úgy is dolgozni, hogy rárakom és habzik a szám mindenhol, hogy szar a windows, de hát sajna ilyesmire nem fussa az időmből, meg a napi 2-10 óra civ4ezés mellett időm se volt ilyenre. Osztán lehet felrakni codeceket, meg egyéb kiegészítő lófaszokat, amik indulnak a windows bootolásnál, és hát valami fakezű balfaszok heggesztették, és hát olyan faszán beépül a kódba, hogy az is megmakkant ezt meg azt, ezek mind kólás análszekszelések. Nyomod a továbbtovábbtovábbot és már fel is ment a randomdesktoprarakó driverkiegészítés. Biztos teszel fel valami garázs cuccot, vagy a biosod sose updatelted vagy ilyesmi. A hibáknak oka van, ha nem lenne, hanem beépített feature lenne, akkor mindenkinél előjönne. Neked ez ilyen kalandpark, hogy akkor még tolok rá egy customskint, hátha összefossa már tőle valami magát, és amikor igen, akkor jössz ide boldogan, hogy natessék!!!!44 Akik meg rendeltetésszerűen, körültekintően használják a cuccot azok meg csak néznek, hogy eztmeghogybazmeg?! És mindig minden nálad fossa össze magát, de nem, nem nálad van a júzerhiba, nem a zuniverzum alakul véletlenül így, meg az MS akar kiszúrni veled. Ahampersze. :)
Bocsánat, nem bántásiból írtam, de szerintem tényleg valamit nem jól csinálsz azzal a szerencsétlen géppel, hogy ennyi hibát tud produkálni, nekem az elmúlt 25 évnyi pczésre nem jut ennyi összesen ami neked egy hónapban előjön.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26635 2018.01.17. 22:50

Botond írta:FH3-ról volt szó, még mindig, hogy az mennyiszer crashel. Esetleg még vmi irreleváns infó a témában? :)
nah az egész a winstore és a win10ből indult, utána jöttetek a 300 órákkal :P de mind1 is, mindenki tolja ami neki jó ;)
Avatar
arty

Hozzászólás #26636 2018.01.18. 08:32

Botond írta:Azelsőlegöregebb is leírta, hogy van olyan, hogy szar a driver és a driver noteba bele van írva, ilyenkor felrakod a drivert és megmakkan a cucc, az sajna user error. Civ4el is csinálta a balhét egy időben a vidia driver, de volt rá pro megoldás, mert ha hiszed ha nem elolvastam azt a 1-1,5 oldalt ahol leírta a release notes, hogy mik az ismert issuek, és amint láttam, hogy hát civ4 meg fog tőle pandelni esetleg, nos akkor nem raktam fel a drivert és nem pandelt meg. Persze tudtam volna úgy is dolgozni, hogy rárakom és habzik a szám mindenhol, hogy szar a windows, de hát sajna ilyesmire nem fussa az időmből, meg a napi 2-10 óra civ4ezés mellett időm se volt ilyenre. Osztán lehet felrakni codeceket, meg egyéb kiegészítő lófaszokat, amik indulnak a windows bootolásnál, és hát valami fakezű balfaszok heggesztették, és hát olyan faszán beépül a kódba, hogy az is megmakkant ezt meg azt, ezek mind kólás análszekszelések. Nyomod a továbbtovábbtovábbot és már fel is ment a randomdesktoprarakó driverkiegészítés. Biztos teszel fel valami garázs cuccot, vagy a biosod sose updatelted vagy ilyesmi. A hibáknak oka van, ha nem lenne, hanem beépített feature lenne, akkor mindenkinél előjönne. Neked ez ilyen kalandpark, hogy akkor még tolok rá egy customskint, hátha összefossa már tőle valami magát, és amikor igen, akkor jössz ide boldogan, hogy natessék!!!!44 Akik meg rendeltetésszerűen, körültekintően használják a cuccot azok meg csak néznek, hogy eztmeghogybazmeg?! És mindig minden nálad fossa össze magát, de nem, nem nálad van a júzerhiba, nem a zuniverzum alakul véletlenül így, meg az MS akar kiszúrni veled. Ahampersze. :)
akkor még1x, mert nem sikerült megértened:
- forza indit, CTD azonnal
- forza dlc uninstall/reinstall
- forza indít, megy

ebbe mennyire szól bele, hogy a meltdown elleni fixált mikrokódos biosom van-e vagy sem? (azvan, megnyugodtál? :P )
hogy miféle kodekpakk van fenn? (semmiféle már vagy 10 éve, amióta létezik az mpc(hc))
mihez teszel fel custom skint??? továbbra is azt érzékelem, hogy halovány fogalmad senincs az uwp/winsztór "kikezdhetetlenségéről", de soksoros hablaty az megy (nyilván félkomolyan - REMÉLEM!) :( ;)

továbbra is az a kérdésem, hogy hogyan javit meg skin, bios és kodekproblémát egy dlc leszed/felrak....
Avatar
Botond

Hozzászólás #26637 2018.01.18. 08:50

arty írta:akkor még1x, mert nem sikerült megértened:
- forza indit, CTD azonnal
- forza dlc uninstall/reinstall
- forza indít, megy

ebbe mennyire szól bele, hogy a meltdown elleni fixált mikrokódos biosom van-e vagy sem? (azvan, megnyugodtál? :P )
hogy miféle kodekpakk van fenn? (semmiféle már vagy 10 éve, amióta létezik az mpc(hc))
mihez teszel fel custom skint??? továbbra is azt érzékelem, hogy halovány fogalmad senincs az uwp/winsztór "kikezdhetetlenségéről", de soksoros hablaty az megy (nyilván félkomolyan - REMÉLEM!) :( ;)

továbbra is az a kérdésem, hogy hogyan javit meg skin, bios és kodekproblémát egy dlc leszed/felrak....
Jajj, ne csináljunk már úgy, hogy nem volt olyan amikor két-három féle directx-et kellett fent tartani a gépen egyszerre, és ha jó sorrendben raktad fel akkor minden smooth volt, ha meg nem akkor megmakkant minden. Pont lefut vmi szar a háttérben ami egy bitet átír valahol valamiben és szar az egész, újrainstallálod a dlct ami szintén abba az egy bitbe ír bele és megy. Azt én innen nem látom miket rakol fel vagy nem fel, mik futnak kényelmi meg csillivilli szempontból amik windows bebootolással együtt mit csinálnak vagy mit nem, de tökre vannak ilyen fosok, pont te is 25 éve pc-zel pont te is belefutottál már az összes ilyen szarságba és pont megtanulhattad volna mára kezelni ezeket, ahogy mindenki megtanulta az első pár évnyi pc-zésben, és nem a 25. évben csodálkozik rá, hogy jémárezthogy. Ha valami nagyon generális szarság lenne, akkor abba mindannyian belefutottunk volna.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26638 2018.01.18. 10:10

Azért Botond milyen gyorsan eljutott oda, hogy igazából csak meg kéne tanulni hogy 4-5 óra szopással megoldható egy-egy specifikus fagyás (jó eséllyel), ez egy másik pozíció mint az análisan abuzált pc esete a light kólával :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #26639 2018.01.18. 11:05

Oldern the first írta:Azért Botond milyen gyorsan eljutott oda, hogy igazából csak meg kéne tanulni hogy 4-5 óra szopással megoldható egy-egy specifikus fagyás (jó eséllyel), ez egy másik pozíció mint az análisan abuzált pc esete a light kólával :D
Lépésről lépésre haladunk, az első lépés volt, hogy kitágítjuk a minden mindig az MS hibája kérdést egyel, és csak utána indulunk "a végtelenbe és tovább" (Buzz Lightyear után szabadon). :) Szerintem minden bénázás kólás análszeksz amúgy a PC-vel való megismerkedést követő harmadik évtől, mert akkor már minden bénázás júzererror. Tanulja meg az okosságot 1-2 év alatt basszameg vagy vegyen konzolt.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26640 2018.01.18. 11:30

Win 10 + Intel mocsok:

Minden egyes nap többször kihányja nekem az alábbi értesítést a csodálatos notification center:

2018-01-18 11_26_40-$.jpg


Meanwhile a beállítás, ami szerinte mégis recommended:

2018-01-18 11_26_56-$.jpg
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26641 2018.01.18. 11:34

DanielT írta:Win 10 + Intel mocsok:

Minden egyes nap többször kihányja nekem az alábbi értesítést a csodálatos notification center:

2018-01-18 11_26_40-$.jpg


Meanwhile a beállítás, ami szerinte mégis recommended:

2018-01-18 11_26_56-$.jpg
Egyértelműen user error, az intel vga-t le kell tiltani a fenébe és megoldódik. :banplz:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26642 2018.01.18. 12:14

DanielT írta:Win 10 + Intel mocsok:

Minden egyes nap többször kihányja nekem az alábbi értesítést a csodálatos notification center:

2018-01-18 11_26_40-$.jpg


Meanwhile a beállítás, ami szerinte mégis recommended:

2018-01-18 11_26_56-$.jpg
user error, sajnos hetente futunk bele user errorokba, mi se vagyunk már a régiek
Avatar
Micsu

Hozzászólás #26643 2018.01.18. 12:21

Civ6ban lement egy meccs (persze teljes áron vettem de most jutottam oda hogy játsszak vele :D), szar mert pénzért nem lehet atomot venni :P (TNB ftw)
Viccet félretéve jó de még szokatlan az 5höz képest, van ami jobban tetszik van ami kevésbé, bár jó hogy itt nincs világ kongresszus ahol leszopatnak a buzi szavazásaikkal (vagy én nem találkoztam vele) ha nem szereztél magad mellé csatlósokat.
Avatar
Botond

Hozzászólás #26644 2018.01.18. 12:35

Micsu írta:Civ6ban lement egy meccs (persze teljes áron vettem de most jutottam oda hogy játsszak vele :D), szar mert pénzért nem lehet atomot venni :P (TNB ftw)
Viccet félretéve jó de még szokatlan az 5höz képest, van ami jobban tetszik van ami kevésbé, bár jó hogy itt nincs világ kongresszus ahol leszopatnak a buzi szavazásaikkal (vagy én nem találkoztam vele) ha nem szereztél magad mellé csatlósokat.
Itt a vallás az aktuális pestis ami ellen csak hittérítőkkel tudsz harcolni és agyfasz. Amúgy tényleg van amiben jobb van amiben rosszabb, de ez viszont még félkész, jön február 8-án az első kieg azzal már egy fokkal jobb lesz, aztán a másodikkal lesz kész. Akkor már lesz ensz ismét. ;)
Avatar
deep

Hozzászólás #26645 2018.01.18. 14:02

Miért? Miéééért?
phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26646 2018.01.18. 14:08

deep írta:Miért? Miéééért?
[video]öregvagymardeep[/video]
azert, mert kurvara kreativ es ötletes, oktatós móka közösen a kölökkel (föleg az összeszerelesi fazis). vegre valami különleges.
csak remelni merem, hogy nem tartod magad celközönsegnek.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26647 2018.01.18. 14:16

Botond írta:Itt a vallás az aktuális pestis ami ellen csak hittérítőkkel tudsz harcolni és agyfasz. Amúgy tényleg van amiben jobb van amiben rosszabb, de ez viszont még félkész, jön február 8-án az első kieg azzal már egy fokkal jobb lesz, aztán a másodikkal lesz kész. Akkor már lesz ensz ismét. ;)


Ha egészen megnyomod a kezdeti időszakban a saját vallásodat, akkor legalább védekezésre lesz energiád, szóval ez így szerintem egészen rendben van.
Nyilván tud para lenni, ha egyáltalán nem akarsz vallásra menni (amiből lehet turizmusra transitionelni szépen), de akkor meg valami mással kell bedurrantani az arcoknak. Nekem pl. szóltak egyszer, hogy többet ne térítsek arrafelé, különben war lesz. :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26648 2018.01.18. 14:16

deep írta:Miért? Miéééért?
https://youtu.be/P3Bd3HUMkyU
Képkivágás.PNG
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26649 2018.01.18. 14:27

Na, kíváncsi leszek, hogy mennyiért adják majd a stancolt kartonpapírt.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26650 2018.01.18. 14:27

DanielT írta:Na, kíváncsi leszek, hogy mennyiért adják majd a stancolt kartonpapírt.


49.99$
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26651 2018.01.18. 14:30

AZT. A. KURVA.

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #26652 2018.01.18. 14:30

Oldern the first írta:Ha egészen megnyomod a kezdeti időszakban a saját vallásodat, akkor legalább védekezésre lesz energiád, szóval ez így szerintem egészen rendben van.
Nyilván tud para lenni, ha egyáltalán nem akarsz vallásra menni (amiből lehet turizmusra transitionelni szépen), de akkor meg valami mással kell bedurrantani az arcoknak. Nekem pl. szóltak egyszer, hogy többet ne térítsek arrafelé, különben war lesz. :D
Nehézségi fokozat függő ez. Deity meg alatta kettő fokozaton ugye csal a gép nagyon nagyon durván, és ha még sikerül is leverni a próbálkozásait, akkor is a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a játékidőd 70-75%-át teszi ki a vallási egységekkel baszakodás, hogy akkor megy, támadja, megy vissza gyógyulni, és rotálod őket az első vonalban. És ugye ehhez hadüzenet se kell, ez egy permanens vallási háború, néha megy az arcoskodás, hogy jön az igazi háború, de többnyire mégsem. És ha mégis jön akkor meg még nagyobb bajok vannak magas nehézségi szinten. De szerintem már king nehézséges is csak a szenvedés van a vallással. Arról nem is beszélve, hogy deity és környékén jó eséllyel eleve lemaradsz a saját vallásról és akkor meg arra kell figyelni, hogy azt az import vallást támogasd ami éppen nem áll nyerésre, mert ha rosszat támogatsz akkor megnyered a játékot az egyik AI-nak...
Mindegy, utálom, újabban ki is kapcsolom a vallási győzelmet, és minimálprogramot szánok neki, mert nem a hittérítésért játszok. :)
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #26653 2018.01.18. 14:33

Botond írta:Nehézségi fokozat függő ez. Deity meg alatta kettő fokozaton ugye csal a gép nagyon nagyon durván, és ha még sikerül is leverni a próbálkozásait, akkor is a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy a játékidőd 70-75%-át teszi ki a vallási egységekkel baszakodás, hogy akkor megy, támadja, megy vissza gyógyulni, és rotálod őket az első vonalban. És ugye ehhez hadüzenet se kell, ez egy permanens vallási háború, néha megy az arcoskodás, hogy jön az igazi háború, de többnyire mégsem. És ha mégis jön akkor meg még nagyobb bajok vannak magas nehézségi szinten. De szerintem már king nehézséges is csak a szenvedés van a vallással. Arról nem is beszélve, hogy deity és környékén jó eséllyel eleve lemaradsz a saját vallásról és akkor meg arra kell figyelni, hogy azt az import vallást támogasd ami éppen nem áll nyerésre, mert ha rosszat támogatsz akkor megnyered a játékot az egyik AI-nak...
Mindegy, utálom, újabban ki is kapcsolom a vallási győzelmet, és minimálprogramot szánok neki, mert nem a hittérítésért játszok. :)

Na, ezt speciel nem tudtam, olyan magas nehézségen még nem toltam :D
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26654 2018.01.18. 14:36

Ez a Civ talán, ami a legtávolabb áll tőlem. Egyszerűen elvesztem a millió + 1 almenüben, miközben halálosan untam. Inkább maradok a Rizikónál, azt még fel bírom fogni. :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26655 2018.01.18. 14:41

DanielT írta:AZT. A. KURVA.
nintendo nyilvanossagra fogja hozni a tervrajzokat, ha ügyes az ember, megcsinalhatja olcsobban maganak. vagy var 3rd party kinai megoldasokra.

"IGN France confirmed that Labo Kits won’t actually be required to play Labo games, the cartridge or download will be all that you need. Cardboard design patterns for the various games will freely be provided online, meaning that you can replace or build parts with just about any material, provided you’re crafty enough."
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26656 2018.01.18. 14:50

arty írta:"Nem volt evvel a világon semmi gond."
Tehát vannak akik a jelenlegi hibátlanságát (lol) azzal támasztják alá, hogy mindig is jó volt, tehát én vagyok a hülye.
Sose volt jó és talán soha nem is lesz.
Nyilván nem volt mindig jó, és el is hiszem, hogy most se az, de néha úgy pörögsz a múlton is, mintha a régvolt hibák is léteznének egytől egyig.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26657 2018.01.18. 15:05

Moby írta:Totál féreértelmezitek Arty munkásságát. Ő nem szivatja magát ezekkel, nem keresi ezeket, nem belefut a szopatásba, hanem módszeresen, tervezetten, már-már műgonddal ELŐÁLLÍJTA azt. És igen. A maga szórakoztatására. Nem látjátok mennyire jól szórakozik közben? Fürdik benne! :banplz:
Ez mehetne is neki aláírásba, hadd kezelje mindenki a helyén a munkásságát!
Avatar
arty

Hozzászólás #26658 2018.01.18. 15:38

Zóanagyvarázsló írta:Nyilván nem volt mindig jó, és el is hiszem, hogy most se az, de néha úgy pörögsz a múlton is, mintha a régvolt hibák is léteznének egytől egyig.
Az ÉPPEN tárgyalt dlcszopás régen is volt és a mai napig probléma, pár hete futottam bele: a keddreggeljátszanékos poszt VALÓDI történetet elevenített fel!

És pláne nem mai csirke az FH3, amivel "sosevoltgond". (értsd: lassan másfél éve fasza a winsztór, kivéve juzererror!)
Avatar
arty

Hozzászólás #26659 2018.01.18. 15:47

Botond írta:Jajj, ne csináljunk már úgy, hogy nem volt olyan amikor két-három féle directx-et kellett fent tartani a gépen egyszerre, és ha jó sorrendben raktad fel akkor minden smooth volt, ha meg nem akkor megmakkant minden. Pont lefut vmi szar a háttérben ami egy bitet átír valahol valamiben és szar az egész, újrainstallálod a dlct ami szintén abba az egy bitbe ír bele és megy. Azt én innen nem látom miket rakol fel vagy nem fel, mik futnak kényelmi meg csillivilli szempontból amik windows bebootolással együtt mit csinálnak vagy mit nem, de tökre vannak ilyen fosok, pont te is 25 éve pc-zel pont te is belefutottál már az összes ilyen szarságba és pont megtanulhattad volna mára kezelni ezeket, ahogy mindenki megtanulta az első pár évnyi pc-zésben, és nem a 25. évben csodálkozik rá, hogy jémárezthogy. Ha valami nagyon generális szarság lenne, akkor abba mindannyian belefutottunk volna.
Nyilván, jelenleg is 3 féle directx kell a gépedre (de kettő biztosan, a dx9 + a dx11/12, ez utóbbit nemtom mennyire "közös" lovon ül), csak ezt (ez utóbbiakat) nem te kezeled, hanem a rencer (a hibátlan, a tökéletes, az ms által írt). Márpedig ha nem te kezeled és bebaszik, akkor az MS-error, nem pedig usererror.

Namost az UWP és appjai is ilyenek: nem te kezeled, nem csinálsz te ott semmit (persze ha nagyon akarsz akkor szét tudod baszni, de lépjünk ezen túl: nem, nem basztam szét fájlszinten a forzáim). És az általam "kezelt" desktop alkalmazásaim se basztatják az uwp-s szemétbányát. Tehát sztór-menüben nyomsz rá, hogy legyen vagy sem a gépeden... mára ennyi lett az interakció, ill, oké, legalább azt megmondthatod, hogy melyik meghajtóra okádja a szemetet a w10, de kb ENNYI. Nem látod a függőségek telepítését se, nem nyomhatsz cancelt imígyen a net framework vagy a visual c runtime telepítésére, hoyg aztán anyázzá mer' a kurva program hibával leállt (pedig nem csináltá' semmit).

Afterburner bekavarhatna (be is kavart korábban), de most ugye nem erről van szó (lásd még1x a hiba és annak javításának módja...).
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26660 2018.01.18. 16:22

talan meg emlekeztek, hogy tavaly pont januarban szarakodott a Seasonic tapom (terheles alatt furi sercegö hangot hallatott). akkor rendeltem a Dark Power Pro 11-et helyette, s azota lusta seggemnek köszönhetöen a szekrenyben figyelt. gari 2019-ig, gondoltam ideje reklamalni.
szoval a sztori röviden: hetfön reklamaltam, visszajeleztek a német cimmel, ahova küldeni kell (sajnos sajat költsegen), majd fel is adtam meg aznap. kedden kesö delutan megkaptak (akkor mar nem foglalkoznak vele nyilvan). tegnap statusz update, hogy tesztelik, 1 oraval kesöbb ismet egy, hogy csomag fel lett adva. ma ide is ert, ugyanaz a tap, brennyu, foliaban. szoval: :eljen:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26661 2018.01.18. 16:26

SlickAdam írta:ugyanaz a tap, brennyu, foliaban. szoval: :eljen:
Tehát egy fóliát nyertél az ügyön? :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #26662 2018.01.18. 16:27

forzatopik esgén, heti 2 hsz mostanság... ma hozzászóltak!

"A Store szerint update érkezett a játékhoz. Tölt, telepít és semmi. Újra update gomb, nem tudom indítani a játékot. Csak nálam vagy másnál is?"

hazaérek tesztelem, hátha belefutok énis, elvégre nekem ez jóbuli, mint kiderült :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26663 2018.01.18. 16:30

DanielT írta:Tehát egy fóliát nyertél az ügyön? :banplz:
hülye :banplz: :bdead:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26664 2018.01.18. 16:33

Világ legférgebb cége még mindig Vol. sok.

Tegnap előtt volt alkalmam egy New 3DS XL-t nyomkodni, aminek kapcsán érdemes felidézni, hogy 70 ezer Ft-ért vagy TN paneles gépet kapsz, vagy IPS-t. Vagy esetleg az alsó TN, a felső IPS.

BTW még kényelmetlenebb nekem, mint a Switch. Pedig egy GBA SP-vel abszolút semmi bajom.

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26665 2018.01.18. 16:42

DanielT írta:Világ legférgebb cége még mindig Vol. sok.

Tegnap előtt volt alkalmam egy New 3DS XL-t nyomkodni, aminek kapcsán érdemes felidézni, hogy 70 ezer Ft-ért vagy TN paneles gépet kapsz, vagy IPS-t. Vagy esetleg az alsó TN, a felső IPS.

BTW még kényelmetlenebb nekem, mint a Switch. Pedig egy GBA SP-vel abszolút semmi bajom.

[video]fergek.avi[/video]
ez VALOBAN geciseg, nem tagadom. DE! a valosag az az, hogy ha ilyen szögekböl nezed, akkor egy idiota seggfej vagy :D ezt a kis kijelzöt szemböl nezed, pont. nem ez az elmosodas a gond, hanem a szarabb szinek. de ezert nem kell eret vagni. erzekeny vagyok tv-ben / monitorban ilyesmire, de ennel konkretan leszarom...
Avatar
Botond

Hozzászólás #26666 2018.01.18. 16:50

arty írta:forzatopik esgén, heti 2 hsz mostanság... ma hozzászóltak!

"A Store szerint update érkezett a játékhoz. Tölt, telepít és semmi. Újra update gomb, nem tudom indítani a játékot. Csak nálam vagy másnál is?"

hazaérek tesztelem, hátha belefutok énis, elvégre nekem ez jóbuli, mint kiderült :P
Szerintem mindannyiunk nevében mondhatom, hogy egy emberként drukkolunk, hogy le ne maradj az újabb élményről! :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26667 2018.01.18. 16:51

SlickAdam írta:de ennel konkretan leszarom...
Huhúúú... de megnézném a fejed, amikor kibontod és ott figyel a 2 TN panel... tudva, hogy lehet, hogy a mellette lévő dobozban IPS is lehetett volna. Szerintem annyira nem szarnád le... :miaz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #26668 2018.01.18. 16:51

SlickAdam írta:ez VALOBAN geciseg, nem tagadom. DE! a valosag az az, hogy ha ilyen szögekböl nezed, akkor egy idiota seggfej vagy :D ezt a kis kijelzöt szemböl nezed, pont. nem ez az elmosodas a gond, hanem a szarabb szinek. de ezert nem kell eret vagni. erzekeny vagyok tv-ben / monitorban ilyesmire, de ennel konkretan leszarom...
Ha nintendo tv/monitor lenne a háznál akkor annál is leszarnád. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26669 2018.01.18. 16:52

DanielT írta:Huhúúú... de megnézném a fejed, amikor kibontod és ott figyel a 2 TN panel... tudva, hogy lehet, hogy a mellette lévő dobozban IPS is lehetett volna. Szerintem annyira nem szarnád le... :miaz:
TN paneles a N3DS-em :) nem küldtem vissza... megtehettem volna pedig

Botond: en nem igy müködök.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26670 2018.01.18. 16:55

Tanulságos videó, nem spoilerezem le az okokat, tényleg érdemes megnézni, akkor is, ha 1 órás.

szerk: A legfontosabb rész az első 20 perc.

phpBB [media]

Vissza: “Leáldozott.hu”