A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25971 2017.12.27. 12:20

DanielT írta:Miért érzem egy Switch tulaj enyhe sértettségét a kommentekben? :mf2:
arra reagaljal amit irtam te diszno! vegyed megfele a kópiákat vagy radküldöm Reggie-t baszki! :D
nem tudom miert erzed. egyaltalan nem erdekel ez az emulator. megvan a nyilvanvalo elönye, ugyanugy, mint a switch-nek is (a mobil, pöccre ébredö xperienszoára gondolok). szerintem ha lenne GPU a VAS-ban, akkor se jatszanek azon. mit jatszanek... meg se neznem.
tenyleg örülök, hogy ilyen jol halad az emu es igy ti, a nonszensz héterek is tudjatok tolni. csak tenyleg jo lenne nem ciganyba... mert az undi. ciganyba az EA cuccokat toljatok, ne ezeket!
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25972 2017.12.27. 12:32

SlickAdam írta:csak procihütö se art az update melle, mert ugy latom 1/2/3 core recompiler opcionak köszönhetö ez a frem, ami laza 100%-os terhelesbe vagja a processzorokat. vagyis egy i5 6400-ast lattam egyik videoban, na azt biztos.;) szal dolgozzanak csak tovabb! ja es mutassak a "rainforest" szakaszt is, hogyan muzsikal. bar a kakariko village meggyözö.
de azért azt se felejtsük el hogy itt már azért nem olyan hányinger kinézete van mint switchen :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25973 2017.12.27. 12:34

Micsu írta:de azért azt se felejtsük el hogy itt már azért nem olyan hányinger kinézete van mint switchen :P
az erdekes, mert ugy tudom, teged az art design zavar eleve, az pedig tovabbra is ugyanaz. kisimitva, elesebben, több fremmel.
kurva :mf2:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25974 2017.12.27. 12:35

SlickAdam írta:arra reagaljal amit irtam te diszno! vegyed megfele a kópiákat vagy radküldöm Reggie-t baszki! :D
nem tudom miert erzed. egyaltalan nem erdekel ez az emulator. megvan a nyilvanvalo elönye, ugyanugy, mint a switch-nek is (a mobil, pöccre ébredö xperienszoára gondolok). szerintem ha lenne GPU a VAS-ban, akkor se jatszanek azon. mit jatszanek... meg se neznem.
tenyleg örülök, hogy ilyen jol halad az emu es igy ti, a nonszensz héterek is tudjatok tolni. csak tenyleg jo lenne nem ciganyba... mert az undi. ciganyba az EA cuccokat toljatok, ne ezeket!
Majd ha a Nintendo nem hulladék hardveren akarja nekem eladni a cuccait, akkor nem warezolom. Addig meg kussoljanak és legyenek hálásak, hogy még nem gyújtottam rájuk a székházat.

Ha lenne hozzá géped és nem a 60fps+highres verziót nyomnád, hanem a Switch-est, arra meg van szerintem orvosi diagnózis.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25975 2017.12.27. 12:54

SlickAdam írta:az erdekes, mert ugy tudom, teged az art design zavar eleve, az pedig tovabbra is ugyanaz. kisimitva, elesebben, több fremmel.
kurva :mf2:
így van de ez egy objektiv megállapítás volt, az én véleményem tudod :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25976 2017.12.27. 13:11

DanielT írta:Majd ha a Nintendo nem hulladék hardveren akarja nekem eladni a cuccait, akkor nem warezolom. Addig meg kussoljanak és legyenek hálásak, hogy még nem gyújtottam rájuk a székházat.

Ha lenne hozzá géped és nem a 60fps+highres verziót nyomnád, hanem a Switch-est, arra meg van szerintem orvosi diagnózis.
a vilag legerösebb kezikonzoljara aruljak (U-t felejtsük el), amit a piacon elerhetö egyik legerösebb (a 2015-ls megjelenes nem jelent semmit) mobil chip hajt, konkretan a nagy NVIDIA masodik legerösebb peldanya. hulladek... hulladek a 10 kilós szamitogepedhez kepest? ez most komoly? komolyan mondom, ha elhangzik itt a Nintendo szo, teljes agyhalott lesz mindenki. deep is jatekkeszitökent a föld ala kivanja az egesz bandat. az mar mi? mifele gyerekkori trauma huzodik a hatterben?
diagnozisra nincs szükseg. nalam semmikepp. hanyszor olvastam itt, hogy a YT-on lehetö legjobb minösegben csekkolt jatek a valosagban, igazi hardveren TELJESEN MAS elmeny, TELJESEN MAS jatek. nehogy velemenyezzek barmit is az alapjan. na akkor most en is kijelentem, hogy mobil 6,2"-on TELJESEN MAS elmeny. összejön valami gagyi in-home stream a laptop-ra es azonnal csapkodod a segged a földhöz. na. ezt meg megfogod es lebaszod meloban magad melle es jatszod. miert olyan fura, hogy 50 oraval a hatam mögött nem faradoznek a PC-s emulacioval, legyen az akarmilyen jo? pedig szeretem a 60 fremtet, nagyon is.

akartam irni egy hosszabb gondolatmenetet a Switch-röl, hogy összessegeben szerintem erre miert nem lehet ramondani a sok fikat, amiket az elözö ket gep (föleg a U) kapott TELJESEN JOGOSAN. de felesleges lenne, mert az utalat zsigerböl jön nalatok, mindenfele logikat mellözve. kiemeltem az "utalat" szot, mert ez az amit nem ertek, nem csak egy egyszerü "nemtetszes"-röl vanik szo.:(

tehetös ember vagy Dani, viragboltozni olyan termekeket, amikkel tenylegesen szorakozni fogsz, jobban es hosszabb ideig, mint amugy egesz evben a többi retekkel, az nagyon gáz. jobb lenne, ha inkabb meg se probalnad megervelni...
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25977 2017.12.27. 13:21

a "nem adom 1080@60 ala" erv amugy teljesen valid, örülni köll, itt a CEMU.
csak a szoftvereket ne lopjuk mar emberek! föleg ne a legjobbakat.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25978 2017.12.27. 13:24

SlickAdam írta:a vilag legerösebb kezikonzoljara aruljak (U-t felejtsük el), amit a piacon elerhetö egyik legerösebb (a 2015-ls megjelenes nem jelent semmit) mobil chip hajt, konkretan a nagy NVIDIA masodik legerösebb peldanya. hulladek... hulladek a 10 kilós szamitogepedhez kepest? ez most komoly? komolyan mondom, ha elhangzik itt a Nintendo szo, teljes agyhalott lesz mindenki. deep is jatekkeszitökent a föld ala kivanja az egesz bandat. az mar mi? mifele gyerekkori trauma huzodik a hatterben?
diagnozisra nincs szükseg. nalam semmikepp. hanyszor olvastam itt, hogy a YT-on lehetö legjobb minösegben csekkolt jatek a valosagban, igazi hardveren TELJESEN MAS elmeny, TELJESEN MAS jatek. nehogy velemenyezzek barmit is az alapjan. na akkor most en is kijelentem, hogy mobil 6,2"-on TELJESEN MAS elmeny. összejön valami gagyi in-home stream a laptop-ra es azonnal csapkodod a segged a földhöz. na. ezt meg megfogod es lebaszod meloban magad melle es jatszod. miert olyan fura, hogy 50 oraval a hatam mögött nem faradoznek a PC-s emulacioval, legyen az akarmilyen jo? pedig szeretem a 60 fremtet, nagyon is.

akartam irni egy hosszabb gondolatmenetet a Switch-röl, hogy összessegeben szerintem erre miert nem lehet ramondani a sok fikat, amiket az elözö ket gep (föleg a U) kapott TELJESEN JOGOSAN. de felesleges lenne, mert az utalat zsigerböl jön nalatok, mindenfele logikat mellözve. kiemeltem az "utalat" szot, mert ez az amit nem ertek, nem csak egy egyszerü "nemtetszes"-röl vanik szo.:(

tehetös ember vagy Dani, viragboltozni olyan termekeket, amikkel tenylegesen szorakozni fogsz, jobban es hosszabb ideig, mint amugy egesz evben a többi retekkel, az nagyon gáz. jobb lenne, ha inkabb meg se probalnad megervelni...
Nem érvelek én semmi mellett, vagy ellen. Volt a kezemben Switch, nem is egyszer. Sőt, most is lehetne, ingyen! Számomra egy kényelmetlen kis retek, egy kínzással felér a használata. Nagy képernyőre kirakva meg bántja a szemem amit produkál, máshoz vagyok szokva.

És mondom ezt úgy, hogy az elmúlt 1 hétben csak PS1+SNES pixelcuccok mentek.

Vegyem meg a kis memóriakártyát és szorítsam a farpofáim közé, miközben nyomom? Miközben olyan minőségen élvezem, ahogy a Nintendo nem akarta nekem adni? Hát a jó kurva anyjukat, azt. Sok mindenből lehet lelkiimereti és elvi kérdést csinálni, de ebből nem fogok.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25979 2017.12.27. 13:30

SlickAdam írta:deep is jatekkeszitökent a föld ala kivanja az egesz bandat. az mar mi? mifele gyerekkori trauma huzodik a hatterben?
Megmondom én! Az, hogy Deep és én is átéltük azt az időszakot, amikor a Nindendo minden téren a minőség garanciája volt, szoftveresen és hardveresen is. NES+SNES. És utána szintén átéltük azt a rémálmot ami következett a hardvereik terén, elszórtan kihagyva emiatt pár minőségi címet.

Ezért nem érted meg ezt az undort és gyűlöletet, amit az egykor szeretett cégünk elért nálunk, a SZARDVERGYÁRTÁSSAL. Hogy KÉNYSZERÍTENEK a mocsokba. Belenyomják a fejünket a trágyaszaftba, hogy tüdőre hörögjük a darabocskáit. Lást pl Mario Galaxy+Donkey, amit Wii-re adtak ki a népnek.

Undorító tetvek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25980 2017.12.27. 13:31

DanielT írta:Nem érvelek én semmi mellett, vagy ellen. Volt a kezemben Switch, nem is egyszer. Sőt, most is lehetne, ingyen! Számomra egy kényelmetlen kis retek, egy kínzással felér a használata. Nagy képernyőre kirakva meg bántja a szemem amit produkál, máshoz vagyok szokva.

És mondom ezt úgy, hogy az elmúlt 1 hétben csak PS1+SNES pixelcuccok mentek.
normal HH modban (tehat joy-con-ok a masinan) probaltad? ugy valoban az, egyszer toltam ugy 30 percet, eleg is volt. tabletop-ban viszont közel tökeletes. ugy mar nem gond, hogy kicsik az iranyitok, hiszen nem kell marokra fogni öket. nekem is az ujjaimon pihennek, az elsö 1-2 ora utan a kicsi analogok is el vannak feledve. egy az enyemnel sokkal nagyobb kezben is ugyanugy müködik az egesz. ha meg mindenkepp a klasszik elmeny kell, ott a PRO kontroller...
legközelebb probald ki igy is! erdemes.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25981 2017.12.27. 13:37

SlickAdam írta:normal HH modban (tehat joy-con-ok a masinan) probaltad? ugy valoban az, egyszer toltam ugy 30 percet, eleg is volt. tabletop-ban viszont közel tökeletes. ugy mar nem gond, hogy kicsik az iranyitok, hiszen nem kell marokra fogni öket. nekem is az ujjaimon pihennek, az elsö 1-2 ora utan a kicsi analogok is el vannak feledve. egy az enyemnel sokkal nagyobb kezben is ugyanugy müködik az egesz. ha meg mindenkepp a klasszik elmeny kell, ott a PRO kontroller...
legközelebb probald ki igy is! erdemes.
Minden módban próbáltam. De örülök, hogy elég gyorsan végülis kimondtad, hogy handheldként egy kényelmetlen genny, még jobban a te kezedhez tervezve is+Nindendo fanbojság ellenére.

Tehát akkor handheldnek SZAR.

Próbáltam a kontroller grippel is, úgy már csak a legszarabb kontroller, amit ember a kezébe vehet 2017-ben, a legszarabb analóg gombákkal, stb.

Tehát a kontroller is egy SZAR.

Aztán ott a legerősebb handheld csip, ami majd beszarik a 30 frémes, 720p Zelda alatt + Mario 60 fps legalább, de a dinamikus felbontás néha elég fájdalmas, főleg rendes kijelzőre kirakva.

Tehát a hardver a leggyengébb amit manapság kapni lehet, _LESZAROM_ hogy handheld, én nem kértem, hogy az legyen.

Hátőőő.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25982 2017.12.27. 13:40

DanielT írta:Megmondom én! Az, hogy Deep és én is átéltük azt az időszakot, amikor a Nindendo minden téren a minőség garanciája volt, szoftveresen és hardveresen is. NES+SNES. És utána szintén átéltük azt a rémálmot ami következett a hardvereik terén, elszórtan kihagyva emiatt pár minőségi címet.

Ezért nem érted meg ezt az undort és gyűlöletet, amit az egykor szeretett cégünk elért nálunk, a SZARDVERGYÁRTÁSSAL.
NES-em nem, de SNES-em volt. meg GAMEBOY-om meg minden szarom. en ERTEM a CSALODOTTSAGOT. de emiatt skippelni a fantasztikus jatekokat... az csak sajat magad szopatasa. ha meg megoldod okosan, modern teknálodzsinak köszönhetöen, akkor legalabb a szoftverekert fizess. igen, polcra vagy farpofaba illesztve.:D a sok kis tulorazo kodolo, jatektervezö, ... japcsi langelmenek mi köze van a hardverhez? ö hibajuk, hogy nem TI-al jött egy 6 kg-os doboz? na ugye...
amugymeg nagyon jo uton van a Nintendo szvsz. vegre egy tenyleg különleges termek. a fake motion kontroller, meg az otthoni "mobil" jatszas IS jo ötletek voltak, de itt most 2 vilag lett összevonva, ami eleg bedessz. kontextusaban hardveresen sincs gond.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25983 2017.12.27. 13:51

DanielT írta:Minden módban próbáltam. De örülök, hogy elég gyorsan végülis kimondtad, hogy handheldként egy kényelmetlen genny, még jobban a te kezedhez tervezve is+Nindendo fanbojság ellenére.

Tehát akkor handheldnek SZAR.

Próbáltam a kontroller grippel is, úgy már csak a legszarabb kontroller, amit ember a kezébe vehet 2017-ben, a legszarabb analóg gombákkal, stb.

Tehát a kontroller is egy SZAR.

Aztán ott a legerősebb handheld csip, ami majd beszarik a 30 frémes, 720p Zelda alatt + Mario 60 fps legalább, de a dinamikus felbontás néha elég fájdalmas, főleg rendes kijelzőre kirakva.

Tehát a hardver a leggyengébb amit manapság kapni lehet, _LESZAROM_ hogy handheld, én nem kértem, hogy az legyen.

Hátőőő.
figy. szeretem a nintendo-t, de nem vagyok total hülye. a tervezett Switch rivjumban olvashattal volna jopar negativ pontot is...
pure handheld-nek szar. ja.
joy-con-ok grip-el = BORZALOM. vettem grip-et, jofeleket, de 1 orat voltak az iranyitokon. viszont analogra tettem ovszert (ugyanolyat, mint a PS4 analogokra is anno), igy mar okes. kicsit azert izom-memoria kerdese is a dolog, mennyit jatszottal kb tabletop a joy-con-okkal? nem veletlenül irtam par ora megszokast. nekem is fura volt. es lehet 3-4 ora volt az az 1-2. nem mertem. de az biztos, hogy a szart nem lehet megszokni annyira, hogy kimondottan elvezd. marpedig en raalltam. tehat tartom, hogy nem SZAR a joy-con, csak szokatlan. just sayin'... mondanam probalgasd tovabb, de olyan nem lesz.:D

ugy tudom, hogy se a zelda se a mario nem alkalmaz dinamikus felbontast. tv-n mindkettö 900p amugy. de jovan, nem sorolom, mert felesleges... ignoralod a TENYT, hogy jofele mobil chip van benne, mert... _LESZAROD_. hat ezen tenyleg felesleges vitatkozni. ez a DF videok alatt olvashato debil szint, mar bocs (mondom, hogy a Nintendo szó a hibas... :D)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2017.12.27. 13:52-kor.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25984 2017.12.27. 13:52

SlickAdam írta:NES-em nem, de SNES-em volt. meg GAMEBOY-om meg minden szarom. en ERTEM a CSALODOTTSAGOT. de emiatt skippelni a fantasztikus jatekokat... az csak sajat magad szopatasa. ha meg megoldod okosan, modern teknálodzsinak köszönhetöen, akkor legalabb a szoftverekert fizess. igen, polcra vagy farpofaba illesztve.:D a sok kis tulorazo kodolo, jatektervezö, ... japcsi langelmenek mi köze van a hardverhez? ö hibajuk, hogy nem TI-al jött egy 6 kg-os doboz? na ugye...
amugymeg nagyon jo uton van a Nintendo szvsz. vegre egy tenyleg különleges termek. a fake motion kontroller, meg az otthoni "mobil" jatszas IS jo ötletek voltak, de itt most 2 vilag lett összevonva, ami eleg bedessz. kontextusaban hardveresen sincs gond.
Dö-göl-je-nek-meg. A kontextusba meg sajnos nem tudok kapaszkodni, attól nem lesz jobb a frémem, se a képminőség.

Látom nem érted meg, hogy mennyire szívatnak téged is, ahogy mindenkit. Csinálnak generációnként 3 jó játékot, amiért GÉPET VETETNEK. Egy SZAR gépet. Ahelyett, hogy multiplatform kiadóként SOKKAL több játékoshoz juttatnák el az alkotásaikat, SOKKAL jobb minőségben.

De nem. Ezek a gecik megfejnek a hardver+kiegészítő fronton is, a minőség nem számít. Ezt én támogassam bármilyen szinten??!? Nem őrültem meg.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25985 2017.12.27. 13:54

SlickAdam írta: ignoralod a TENYT, hogy jofele mobil chip van benne, mert... _LESZAROD_. hat ezen tenyleg felesleges vitatkozni. ez a DF videok alatt olvashato debil szint, mar bocs (mondom, hogy a Nintendo szó a hibas... :D)
Nem ignorálom, csak _LESZAROM_. Mert a jóféle mobil csip minősége ha elég lenne, akkor nem lenne olyan pécém amilyen van. Nekem az _hullllllllllllllllladék_.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25986 2017.12.27. 13:59

én elhiszem hogy nagyon jó ez a zelda annak aki szereti, de handledre nem dárga egy kicsit a 20ks játékár?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25987 2017.12.27. 14:03

DanielT írta:Nem ignorálom, csak _LESZAROM_. Mert a jóféle mobil csip minősége ha elég lenne, akkor nem lenne olyan pécém amilyen van. Nekem az _hullllllllllllllllladék_.
ertemmmmmmm, emulatoooooooooor! tisztaztunk naggyabol mindent. hardver. problema. mert masok az elvarasok. tiszta sor.
de a szoftveres dolog santit, akarmit mondasz. szavazz a penztarcaddal, de akkor ne is jatssz! mert nem jar. miert erzed, hogy az neked jar? mert volt SNES-ed E?!

kurvat se rantod be egy sikatorba ingyer fikkantasra, mert nem birod a kurelda tulajat es nem akarod gazdagabba tenni :idiota: :idiota: :idiota: . :banplz:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25988 2017.12.27. 14:11

Micsu írta:én elhiszem hogy nagyon jó ez a zelda annak aki szereti, de handledre nem dárga egy kicsit a 20ks játékár?
nehez kerdes. konkretan a zelda-ert vajon sok a 20k? nem. alapvetöen sok egy switch-es jatekert 20k? 2-in-1, szoval akar meg okes is lehet. 3DS-nel meg lehetett erezni, hogy bar nem mobiltelefon/tablet jatekok, de megse egeszen "normalis" asztali elmenyek, be is voltak löve szepen 40 eurora. itt mar mas a helyzet. ezek mar "igazi" nagy jatekok, igazi nagygepes latvannyal kezben. vagy teven is csak ugy mellesleg, ha valaki ugy kivanja.
node hol 20k? magyarorszag ugye nem a vilag közepe. errefele a legdragabb switch cim 60 euro, ami 18-19k. de ez ritka. meg ha ennyin is indul valami, 1-2 het es mar 50 euro alatt van különösebb akciok nelkül. szal ja, 50 euro az atlag. 15,5k kb. most is 44 euro a Zelda... (aprilisban is volt mar ennyiert)

en meg vartam karacsonyi akciozasig es a 6 jatek darabjaert kb. 35 eurot fizettem. :nezze:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25989 2017.12.27. 14:15

SlickAdam írta:ertemmmmmmm, emulatoooooooooor! tisztaztunk naggyabol mindent. hardver. problema. mert masok az elvarasok. tiszta sor.
de a szoftveres dolog santit, akarmit mondasz. szavazz a penztarcaddal, de akkor ne is jatssz! mert nem jar. miert erzed, hogy az neked jar? mert volt SNES-ed E?!
Szerinted PC-re megvettem volna a Galaxy-kat, vagy most az Odsyssey-t? Ugye.
Avatar
Botond

Hozzászólás #25990 2017.12.27. 14:33

SlickAdam írta:a vilag legerösebb kezikonzoljara aruljak (U-t felejtsük el), amit a piacon elerhetö egyik legerösebb (a 2015-ls megjelenes nem jelent semmit) mobil chip hajt, konkretan a nagy NVIDIA masodik legerösebb peldanya. hulladek... hulladek a 10 kilós szamitogepedhez kepest? ez most komoly? komolyan mondom, ha elhangzik itt a Nintendo szo, teljes agyhalott lesz mindenki. deep is jatekkeszitökent a föld ala kivanja az egesz bandat. az mar mi? mifele gyerekkori trauma huzodik a hatterben?
diagnozisra nincs szükseg. nalam semmikepp. hanyszor olvastam itt, hogy a YT-on lehetö legjobb minösegben csekkolt jatek a valosagban, igazi hardveren TELJESEN MAS elmeny, TELJESEN MAS jatek. nehogy velemenyezzek barmit is az alapjan. na akkor most en is kijelentem, hogy mobil 6,2"-on TELJESEN MAS elmeny. összejön valami gagyi in-home stream a laptop-ra es azonnal csapkodod a segged a földhöz. na. ezt meg megfogod es lebaszod meloban magad melle es jatszod. miert olyan fura, hogy 50 oraval a hatam mögött nem faradoznek a PC-s emulacioval, legyen az akarmilyen jo? pedig szeretem a 60 fremtet, nagyon is.

akartam irni egy hosszabb gondolatmenetet a Switch-röl, hogy összessegeben szerintem erre miert nem lehet ramondani a sok fikat, amiket az elözö ket gep (föleg a U) kapott TELJESEN JOGOSAN. de felesleges lenne, mert az utalat zsigerböl jön nalatok, mindenfele logikat mellözve. kiemeltem az "utalat" szot, mert ez az amit nem ertek, nem csak egy egyszerü "nemtetszes"-röl vanik szo.:(

tehetös ember vagy Dani, viragboltozni olyan termekeket, amikkel tenylegesen szorakozni fogsz, jobban es hosszabb ideig, mint amugy egesz evben a többi retekkel, az nagyon gáz. jobb lenne, ha inkabb meg se probalnad megervelni...
Legerősebb kézi konzol az iPad jelenleg. Kék foggal mehet rá kontroller is, és gfxben megpicsáz bármi kézilófaszt. Jó zelda pont nincs rá, de azért van tartalom bőven ami nem candycrushsaga szint. Szóval switch max zeldázni a legjobb handheld. És az iPad is bír tíz óra géminget egy töltéssel.
iOS a helyes irány, és szerencsére sokan tolják is oda a cuccaikat.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25991 2017.12.27. 14:45

Botond írta:Legerősebb kézi konzol az iPad jelenleg. Kék foggal mehet rá kontroller is, és gfxben megpicsáz bármi kézilófaszt. Jó zelda pont nincs rá, de azért van tartalom bőven ami nem candycrushsaga szint. Szóval switch max zeldázni a legjobb handheld. És az iPad is bír tíz óra géminget egy töltéssel.
iOS a helyes irány, és szerencsére sokan tolják is oda a cuccaikat.
az iPad pont annyira konzol, mint a PC...
Civilizacion kivül mi van meg nagy, normalisabb cim ra? igaz csak iPhone-on, de nezegettem a store-t par honapja es hat...
Avatar
Botond

Hozzászólás #25992 2017.12.27. 14:52

SlickAdam írta:az iPad pont annyira konzol, mint a PC...
Civilizacion kivül mi van meg nagy, normalisabb cim ra? igaz csak iPhone-on, de nezegettem a store-t par honapja es hat...
Remasterek nagy része jön rá, baldurs Gatek, Lucasarts címek, és a régi pc-s/konzolos átiratok is ott vannak (GTA-k, bully, sw:KOTOR). Szóval azért akad cucc mindenkinek aki gémelni akar. Körökre osztott stratégiákkal és rpg/kaland cuccokkal Dunát lehet rekeszteni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25993 2017.12.27. 14:55

Botond írta:Remasterek nagy része jön rá, baldurs Gatek, Lucasarts címek, és a régi pc-s/konzolos átiratok is ott vannak (GTA-k, bully, sw:KOTOR). Szóval azért akad cucc mindenkinek aki gémelni akar. Körökre osztott stratégiákkal és rpg/kaland cuccokkal Dunát lehet rekeszteni.
keves. pötyögni jo.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25994 2017.12.27. 14:55

ha ennyire mondjátok szétnéztem már az appstoreba a játékok között

Kép
Avatar
Botond

Hozzászólás #25995 2017.12.27. 15:12

SlickAdam írta:keves. pötyögni jo.
Ezt most a switchre írod? Mert pár Márió, meg egy zelda valóban nem csinál tavaszt. 720pben sem. Ha már ennyi konvent van az legyen 2k inkább, ne 720p.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25996 2017.12.27. 15:19

Botond írta:Ezt most a switchre írod? Mert pár Márió, meg egy zelda valóban nem csinál tavaszt. 720pben sem. Ha már ennyi konvent van az legyen 2k inkább, ne 720p.
2k miota elfogadhato ha van 4? :fogmosas:
Avatar
Botond

Hozzászólás #25997 2017.12.27. 15:22

Micsu írta:2k miota elfogadhato ha van 4? :fogmosas:
Kézbe 4K? Azt hogy? 1440p a handheld felbontás, mondjuk van aki desktopon is azzal bohóckodik, de azokra rá kell hagyni az igénytelenséget. ;)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25998 2017.12.27. 15:47

Botond írta:Kézbe 4K? Azt hogy?
ugyanúgy mint 2k, de biztos te fogsz az első 4ks mobilért és ipadért szaladni a bótba úgyh mind1 :P
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25999 2017.12.27. 16:51

phpBB [media]
Avatar
Moby

Hozzászólás #26000 2017.12.27. 18:40

DanielT írta:Ha lenne hozzá géped és nem a 60fps+highres verziót nyomnád, hanem a Switch-est, arra meg van szerintem orvosi diagnózis.
Jelen! Természetesen! :D
Mondjuk tévére nullaszor van kirakva a switch, és létezésének minden eleme ebben a mondatban öszpontosul. Nekem ez egy handheld, az marad örökre(a dokkolóba be sincs dugva hdmi...). Tévére meg nem rakom ki 60fps-el sem, oda van zillió más, szebb, stb, amikbe belefulladok. Maradna majdegyszer státuszban, ahogy van már hónapok óta.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26001 2017.12.27. 18:54

Moby írta:Jelen! Természetesen! :D
Mondjuk tévére nullaszor van kirakva a switch, és létezésének minden eleme ebben a mondatban öszpontosul. Nekem ez egy handheld, az marad örökre(a dokkolóba be sincs dugva hdmi...). Tévére meg nem rakom ki 60fps-el sem, oda van zillió más, szebb, stb, amikbe belefulladok. Maradna majdegyszer státuszban, ahogy van már hónapok óta.
Részvétem. Most nyomom az emus verziót és olyan, mintha levegőhöz jutottam volna, a fullasztóan klausztrofób, ocsmány Switch élmény után.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26002 2017.12.27. 19:05

DanielT írta:Részvétem. Most nyomom az emus verziót és olyan, mintha levegőhöz jutottam volna, a fullasztóan klausztrofób, ocsmány Switch élmény után.
A klausztrofóbot nem tudom ebben a kontextusban értelmezni. Mindegy. Nálam sincsenek légzési nehézségek! :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26003 2017.12.27. 19:15

Moby írta:A klausztrofóbot nem tudom ebben a kontextusban értelmezni. Mindegy. Nálam sincsenek légzési nehézségek! :banplz:
Görcsös kontroller fogás+720p zsizsis és fosfrémes kép után tűéles highres+60fps körbefordulás Bone kontrollerrel... hátőőő... tudnád értelmezni... :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26004 2017.12.27. 19:18

DanielT írta:Görcsös kontroller fogás+720p zsizsis és fosfrémes kép után tűéles highres+60fps körbefordulás Bone kontrollerrel... hátőőő... tudnád értelmezni... :idiota:
na jovan te troger, te! forgasd ki magad vagy 10 perc alatt, aztan kezdd el jatszani rendesen. inkabb arrol jelents majd! :banplz:
Avatar
Moby

Hozzászólás #26005 2017.12.27. 19:25

DanielT írta:Görcsös kontroller fogás+720p zsizsis és fosfrémes kép után tűéles highres+60fps körbefordulás Bone kontrollerrel... hátőőő... tudnád értelmezni... :idiota:
De sajnos ez nekem nem adatott meg, szal kényszerből tolom szviccsen :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26006 2017.12.27. 20:45

SlickAdam írta:na jovan te troger, te! forgasd ki magad vagy 10 perc alatt, aztan kezdd el jatszani rendesen. inkabb arrol jelents majd! :banplz:
Már csapatom, glider megvan, most menek a távoli célbaE. Az irányítástól már párszor szétszabott az ideg, nem egygombos az tuti... de nem is áll kézre minden, sőt. Na mindegy, ezt meg lehet szokni, a nyílvessző váltásba haltam bele most 2x is.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26007 2017.12.27. 20:50

DanielT írta:Már csapatom, glider megvan, most menek a távoli célbaE. Az irányítástól már párszor szétszabott az ideg, nem egygombos az tuti... de nem is áll kézre minden, sőt. Na mindegy, ezt meg lehet szokni, a nyílvessző váltásba haltam bele most 2x is.
kezre fog, igerem. de tenyleg. a nyilazas dolgot probalgasd valami fal elött (hogy fel tudd venni a nyilvesszöket), 10 perc es raallsz.
vannak benne butus dolgok, mint pl kajcsit is csak menüböl lehet fogyasztani (na nem mintha en jobban meg tudnam design-olni, pedig gondolkodtam rajta :D), de szerencsere gyors az egesz, szal nem para.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26008 2017.12.27. 20:55

DanielT írta:Már csapatom
tenyleg! gyro van az XO kontrollerben?! az nagyon fontos a jatekban (nyilazashoz, shrine gyro-s feladatok, ...), anelkül szopo lesz. ha nem, muszaj leszel Steam Controllert venni :D
CEMU elvileg tamogassa.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26009 2017.12.27. 21:02

SlickAdam írta:tenyleg! gyro van az XO kontrollerben?! az nagyon fontos a jatekban (nyilazashoz, shrine gyro-s feladatok, ...), anelkül szopo lesz. ha nem, muszaj leszel Steam Controllert venni :D
CEMU elvileg tamogassa.
Bone kontrollerben nincs, de van PS4 és PS3 joyom is. Viszont ha pró kontrollerrel is végig lehet nyomni, akkor nem lehet esszenciális a cucc.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26010 2017.12.27. 21:04

DanielT írta:Bone kontrollerben nincs, de van PS4 és PS3 joyom is. Viszont ha pró kontrollerrel is végig lehet nyomni, akkor nem lehet esszenciális a cucc.
lehet, lehet... na de hogy... ijazastol mar reg meghülyültem volna gyro-s precizio nelkül (amikor vagtat feled valami, igencsak jol jön, itt nincs idölassitas, vagyis de, de csak levegöben). vagy amit irtam, hogy shrine-ban azzal lehet forgatni a blokkokat, vagy gyorsan celozni, hogy hova varazsoljam a jegtömböt, ...
ne szopasd magad Bone-ossal, hiaba szereted jobban azt a fogast!
Avatar
Moby

Hozzászólás #26011 2017.12.27. 21:28

DanielT írta:Bone kontrollerben nincs, de van PS4 és PS3 joyom is. Viszont ha pró kontrollerrel is végig lehet nyomni, akkor nem lehet esszenciális a cucc.
Szerintem gíro nélkül nem lehett. Csomó shrine fizikai "feladványai" nem mennek gyro nélkül. Vagy nemtudom hogy. Ilyen golyógurítós baszomok, meg pörgettyűk.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #26012 2017.12.27. 21:46

Érdekes eza switch kérdés, de az eddig leirtak alapján is megerősiti bennem, amit eddig is sejtettem, hogy semmire nem jo. Aztmindjak 2in1, de tvn fos, handheldnek kényelmetlen, most johet itt a tabletop mod, de az sztem nem handheld, és akkormár inkább egy notira stremelve egy kényelmes xone kontrollerrel.
Akkor most bol is a 2in1? Mert ez eddig 0in1 nekem.
Az, hogy a mariozeldat védik, azt megertem, es en is azt partolnam inkabb, hogy fizessunk, ha már... Sajnálom igazából, hogy szoftvertúszok.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26013 2017.12.27. 21:51

Mekee írta:Érdekes eza switch kérdés, de az eddig leirtak alapján is megerősiti bennem, amit eddig is sejtettem, hogy semmire nem jo. Aztmindjak 2in1, de tvn fos, handheldnek kényelmetlen, most johet itt a tabletop mod, de az sztem nem handheld, és akkormár inkább egy notira stremelve egy kényelmes xone kontrollerrel.
Akkor most bol is a 2in1? Mert ez eddig 0in1 nekem.
Az, hogy a mariozeldat védik, azt megertem, es en is azt partolnam inkabb, hogy fizessunk, ha már... Sajnálom igazából, hogy szoftvertúszok.
Faszt kényelmetlen handheldnek...aki szerint ez kényelmetlen az nyomorodjon meg élete végéig tapigecin, vagy ps vitán. Mindenesetre faszán megszakértetted a "leírtak alapján". Meghát otthon is vagyol handheldben :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26014 2017.12.27. 21:56

Moby írta:Faszt kényelmetlen handheldnek...aki szerint ez kényelmetlen az nyomorodjon meg élete végéig tapigecin, vagy ps vitán.
en irtam, hogy kenyelmetlen. valamiert allandoan elzsibbadnak a kisujjaim ugy. minnya indul az esti zelda session, nekimegyek ugy es megcsekkolom hogyan fogom, ha nem figyelek ra. :fejvakaras:

ja es ha mar tapi... hanyszor hasznaltad eddig az erintökepernyöjet? :D nekem multkor eszembe jutott, hogy az, es bepötyögtem a jelszavam eshop-ban :D lolz. mert amugy AAA jatek egyik se hasznalja.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26015 2017.12.27. 22:01

SlickAdam írta:en irtam, hogy kenyelmetlen. valamiert allandoan elzsibbadnak a kisujjaim ugy. minnya indul az esti zelda session, nekimegyek ugy es megcsekkolom hogyan fogom, ha nem figyelek ra. :fejvakaras:

ja es ha mar tapi... hanyszor hasznaltad eddig az erintökepernyöjet? :D nekem multkor eszembe jutott, hogy az, es bepötyögtem a jelszavam eshop-ban :D lolz. mert amugy AAA jatek egyik se hasznalja.
Sehányszor. És nem is szeretném. Nem azért, mert féltem (amúgy is lassan rábaszom a protektort), hanem mert pont az az, amit kuuurvára nem szeretnék géming közben. Tapicskolni. LÁTNI akarom a képernyőt, nem eltakarni. Van rajta ezer gomb, gyro, fingszagérzékelő, minden. Aki erre nem tudja megírni a játékát, az inkább ne írjon semmit.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #26016 2017.12.27. 22:12

Moby írta:Faszt kényelmetlen handheldnek...aki szerint ez kényelmetlen az nyomorodjon meg élete végéig tapigecin, vagy ps vitán. Mindenesetre faszán megszakértetted a "leírtak alapján". Meghát otthon is vagyol handheldben :D
se vitán, se tapin nem akarok játszani, viszont akkor azt mondod, hogy ez a jobbik szar? Megnyugtató...
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #26017 2017.12.27. 22:15

SlickAdam írta:en irtam, hogy kenyelmetlen. valamiert allandoan elzsibbadnak a kisujjaim ugy. minnya indul az esti zelda session, nekimegyek ugy es megcsekkolom hogyan fogom, ha nem figyelek ra. :fejvakaras:
Erről az jut eszembe, hogy pár óra után nekem is zsibbadnak mindegyik kontrollertől (DS3-4, Xbox One S, SNES Mini, N64) a kezeim, de számomra meglepő módon endurance kategóriában a legkevésbé gamepad Steam Controller a nyerő. A DS3 meg a legalja. Amióta van jobb, azóta már akkor fája kezem, ha ránézek. De ez nyilván nagyon egyénre szabott téma.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26018 2017.12.27. 22:58

Eddig ment a Zelda, eljutottam Kakariko villázsba. Még nem mondok semmit*, de holnap folytatom. Ez már több, mint amit szerencsétlen Quantum Break el tudott érni, pedig az megint kapott egy nagyon komoly esélyt...

*Nagy meglepetésre azért nem kell ám számítani. Futkosol, csapkodsz, szeded a gombát.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26019 2017.12.27. 23:19

Mekee írta:se vitán, se tapin nem akarok játszani, viszont akkor azt mondod, hogy ez a jobbik szar? Megnyugtató...
Nem. Azt mondom megint beleállsz egy olyan témába, amiben a fing is messze elkerül. Ezzel se lettél közelebb hozzá, csak megállapítottam. Ennyi történt.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26020 2017.12.27. 23:22

DanielT írta:Eddig ment a Zelda, eljutottam Kakariko villázsba. Még nem mondok semmit*, de holnap folytatom. Ez már több, mint amit szerencsétlen Quantum Break el tudott érni, pedig az megint kapott egy nagyon komoly esélyt...

*Nagy meglepetésre azért nem kell ám számítani. Futkosol, csapkodsz, szeded a gombát.
Látod én meg azt nem értem, hogy miért küzdesz azzal a szarral. Hogy hol van annak olyan pontja, ami kicsit is igéretes :) A kíváncsiságot értem, én is csak végigszenvedtem valahogy.
Avatar
Moby

Hozzászólás #26021 2017.12.27. 23:45

Így, hogy elmarad a faszmérés: valaki beleugrott egyáltalán a 8700K-ba innen?
Avatar
Botond

Hozzászólás #26022 2017.12.28. 07:22

Zóanagyvarázsló írta:Erről az jut eszembe, hogy pár óra után nekem is zsibbadnak mindegyik kontrollertől (DS3-4, Xbox One S, SNES Mini, N64) a kezeim, de számomra meglepő módon endurance kategóriában a legkevésbé gamepad Steam Controller a nyerő. A DS3 meg a legalja. Amióta van jobb, azóta már akkor fája kezem, ha ránézek. De ez nyilván nagyon egyénre szabott téma.
Ezért vettem 330 literes babzsákot, csepp alakút. Az annyira körbefog, hogy a fejem is megtámasztja, meg a könyököm alá is jut belőle megtámasztani és akkor nem zsibbad. Amíg nem tudtam letámasztani, addig furcsa volt, mióta tudom, azóta tökéletes. Lehet nálatok is ez a baj, hogy sokat lóg a kéz a levegőben.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26023 2017.12.28. 07:38

Az ünnepek alatt itt csak a cod 2 multi meg az nfs underground 2 pörgött.
A szviccshez csak annyit tudok hozzászólni, hogy valahogy senkinél nem merült fel, hogy ez mennyivel királyabb lenne 6,2"-en miniatürizált wiimote-okkal.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26024 2017.12.28. 11:39

No, most is volt egy 0.1 bites "fizika" helyzet a Zeldában: esett az eső és nem tudtam meggyújtani a fákját. Ennek annyi volt a jele, hogy if esőcsepp on screen, then suhintás a tűzbe do nothing. Vártam egy kicsit amíg esőcseppek not anymore on screen, aztán suhintottam a tűzbe és fáklya lit.

LEESETT AZ ÁLLAM! Ezek _MINDENRE_ gondoltak. 11/10.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26025 2017.12.28. 11:43

DanielT írta:No, most is volt egy 0.1 bites "fizika" helyzet a Zeldában: esett az eső és nem tudtam meggyújtani a fákját. Ennek annyi volt a jele, hogy if esőcsepp on screen, then suhintás a tűzbe do nothing. Vártam egy kicsit amíg esőcseppek not anymore on screen, aztán suhintottam a tűzbe és fáklya lit.

LEESETT AZ ÁLLAM! Ezek _MINDENRE_ gondoltak. 11/10.
szerintem most hagyd abba es menj vissza pábdzsi stream-et lesni. tul okos vagy te az ilyen szarokhoz.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26026 2017.12.28. 11:57

SlickAdam írta:szerintem most hagyd abba es menj vissza pábdzsi stream-et lesni. tul okos vagy te az ilyen szarokhoz.
PONT most?! Amikor épp megint esik és if eső_shader_on_cserép, then nem tudok felmászni, mert "csúszás" ON?

12/10!
skinnyman

Hozzászólás #26027 2017.12.28. 11:57

SlickAdam írta:amit a piacon elerhetö egyik legerösebb (a 2015-ls megjelenes nem jelent semmit) mobil chip hajt, konkretan a nagy NVIDIA masodik legerösebb peldanya
Ha egy mobil Pascal-t bele tudtak volna tenni, meg adnek a hardvernek egy elismero bolintast, de ez igy jelen formaban inkabb nekem ugy nez ki, hogy az nvidia eladta nekik a regi chipeket jo olcson meg mielott rajukrohad. Az azert kicsit nevetseges, hogy desktopon elotte majd 1 evvel mar kint volt a ketszer hatekonyabb Pascal, es ezt egy handheldre (ahol kicsit tobbet is szamit az uzemido, melegedes, stb miatt) mar nem sikerult osszehozni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26028 2017.12.28. 12:02

skinnyman írta:Ha egy mobil Pascal-t bele tudtak volna tenni, meg adnek a hardvernek egy elismero bolintast, de ez igy jelen formaban inkabb nekem ugy nez ki, hogy az nvidia eladta nekik a regi chipeket jo olcson meg mielott rajukrohad. Az azert kicsit nevetseges, hogy desktopon elotte majd 1 evvel mar kint volt a ketszer hatekonyabb Pascal, es ezt egy handheldre (ahol kicsit tobbet is szamit az uzemido, melegedes, stb miatt) mar nem sikerult osszehozni.
igen, jobb lett volna az X2 bele, szerintem is.
lehet, hogy igy volt. felkereste öket MF Reggie, hogy kéne valami a gepbe, ezek meg elövettek a spajzbol az X1-et, "meg mielött rajuk rohad". fast forward to fall 2017: valszeg alig birjak gyartani a gecik, csak japanban elmegy 1 het alatt negyed millio Switch...

Hardware Sales (followed by last week’s sales)

Switch – 269,684 (221,210)
PlayStation 4 – 50,662 (45,161)
New 2DS LL – 45,387 (31,653)
New 3DS LL – 27,947 (19,115)
PlayStation 4 Pro – 16,595 (17,804)
PlayStation Vita – 14,041 (9,049)
2DS – 6,992 (4,324)
Xbox One – 687 (2,175)
New 3DS – 311 (421)
Wii U – 98 (75)
PlayStation 3 – 40 (44)
Xbox One X – 32 (132)

csak az XOX szorongatja... :banplz:
Avatar
arty

Hozzászólás #26029 2017.12.28. 12:18

DanielT írta:Megmondom én! Az, hogy Deep és én is átéltük azt az időszakot, amikor a Nindendo minden téren a minőség garanciája volt, szoftveresen és hardveresen is. NES+SNES. És utána szintén átéltük azt a rémálmot ami következett a hardvereik terén, elszórtan kihagyva emiatt pár minőségi címet.

Ezért nem érted meg ezt az undort és gyűlöletet, amit az egykor szeretett cégünk elért nálunk, a SZARDVERGYÁRTÁSSAL. Hogy KÉNYSZERÍTENEK a mocsokba. Belenyomják a fejünket a trágyaszaftba, hogy tüdőre hörögjük a darabocskáit. Lást pl Mario Galaxy+Donkey, amit Wii-re adtak ki a népnek.

Undorító tetvek.
A 64 és a GC nem koncepcionálisan volt gyenge (nem is volt gyenge, csakugye sony...), ergo a WII-től jogos max a gyűlöleted :P
És arról, hogy valahol fenn, a toronyban a ceo a családi konzol fitness mellett döntött, attól még a galaxy és country készítői a maximumnál is többet hoztak ki magukból, "érted".

Ergo én azért csinálnék lelkiismereti kérdést ezen maximalisták pofánszarásából... ;)

(persze egyelőre csak elvben, még nem vettem semmit, de a 3d worldöt és a countrykat megveszem, csak csengjen le a retróláz miatti vásárláslázam)

BTW! a wiiu-s countryk gfx bugosak is voltak, nem a perf volt a fő gond... abban is javult az uj cemu?
Avatar
Moby

Hozzászólás #26030 2017.12.28. 12:23

SlickAdam írta:igen, jobb lett volna az X2 bele, szerintem is.
lehet, hogy igy volt. felkereste öket MF Reggie, hogy kéne valami a gepbe, ezek meg elövettek a spajzbol az X1-et, "meg mielött rajuk rohad". fast forward to fall 2017: valszeg alig birjak gyartani a gecik, csak japanban elmegy 1 het alatt negyed millio Switch...

Hardware Sales (followed by last week’s sales)

Switch – 269,684 (221,210)
PlayStation 4 – 50,662 (45,161)
New 2DS LL – 45,387 (31,653)
New 3DS LL – 27,947 (19,115)
PlayStation 4 Pro – 16,595 (17,804)
PlayStation Vita – 14,041 (9,049)
2DS – 6,992 (4,324)
Xbox One – 687 (2,175)
New 3DS – 311 (421)
Wii U – 98 (75)
PlayStation 3 – 40 (44)
Xbox One X – 32 (132)

csak az XOX szorongatja... :banplz:
Viszont annak adhatunk egy elismerő bólintást. Jó gép lett! Mármint tényleg. Viszik is mint a cukrot! :kuss:
Avatar
arty

Hozzászólás #26031 2017.12.28. 12:29

Mekee írta:Érdekes eza switch kérdés, de az eddig leirtak alapján is megerősiti bennem, amit eddig is sejtettem, hogy semmire nem jo. Aztmindjak 2in1, de tvn fos, handheldnek kényelmetlen,
kényelmetlenebb, mint a táccsgémped?
kényelmetlenebb, mint egy ds4re fogatni a telód és rootolni-taknyolni-gányolni?
nem hinném. handheldnek valid a swiccs, talán a legvalidabb. (hacsak nem akar valaki civezni meg retrógétéázni :D )

ha napi 2x1.5 órát vonatoznék melóba, vennék is... itthonra, dokkolóba, mégegyplatformnak biztos nem
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #26032 2017.12.28. 13:01

DanielT írta:PONT most?! Amikor épp megint esik és if eső_shader_on_cserép, then nem tudok felmászni, mert "csúszás" ON?

12/10!
Necsináldmár. Még a végén megint azt szajkózod, hogy a 10 éves Crysisban is volt szélfizika! :idiota:
phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26033 2017.12.28. 13:49

Legend of Zelda: Fuss ide, fuss oda, hozd el, gyűjtsd össze, tucat MMO küldetés változatosság és Havok fizika 0.2 pre-alpha. Game of the ÉVEZRED. 13/10.

Kép
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26034 2017.12.28. 13:54

arty írta:A 64 és a GC nem koncepcionálisan volt gyenge (nem is volt gyenge, csakugye sony...), ergo a WII-től jogos max a gyűlöleted :P
És arról, hogy valahol fenn, a toronyban a ceo a családi konzol fitness mellett döntött, attól még a galaxy és country készítői a maximumnál is többet hoztak ki magukból, "érted".

Ergo én azért csinálnék lelkiismereti kérdést ezen maximalisták pofánszarásából... ;)

(persze egyelőre csak elvben, még nem vettem semmit, de a 3d worldöt és a countrykat megveszem, csak csengjen le a retróláz miatti vásárláslázam)

BTW! a wiiu-s countryk gfx bugosak is voltak, nem a perf volt a fő gond... abban is javult az uj cemu?
Az N64 egy trágyalé volt+cartridge, a GC nem rossz, de ott is jöttek az idióta állatok a saját lemezformátummal.

Egy WiiU-s Country van és persze, hogy javult minden téren, nincs már banán artifact, stb.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26035 2017.12.28. 13:58

DanielT írta:Legend of Zelda: Fuss ide, fuss oda, hozd el, gyűjtsd össze, tucat MMO küldetés változatosság és Havok fizika 0.2 pre-alpha. Game of the ÉVEZRED. 13/10.

Kép
hova KELL futkosnod, mit KELL gyüjtögetned cica? ööö... semmit. :puszis:

KAP-CSOLD KI!
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26036 2017.12.28. 13:59

DanielT írta:Az N64 egy trágyalé volt+cartridge, a GC nem rossz, de ott is jöttek az idióta állatok a saját lemezformátummal.

Egy WiiU-s Country van és persze, hogy javult minden téren, nincs már banán artifact, stb.
sajat lemezformatummal mi volt a gond? nehezebb volt a viragbolt tema? :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26037 2017.12.28. 14:04

SlickAdam írta:hova KELL futkosnod, mit KELL gyüjtögetned cica? ööö... semmit. :puszis:

KAP-CSOLD KI!
Ja, hát most nem kellett átfutnom a vízinbuzi Prince falujába a fél világon keresztül nem? Meg nem kellene elvinnem 3 sunshine gombát az egyik nyomoréknak, hogy adjon valamit?

Vagy tulajdonképpen ne is foglalkozzak a küldetésekkel? Mondasz valamit, mert pont annyi értelme van őket csinálni, mint leguggolni a fűbe egy szikla mellé és egy Nintendo logóra rejszolni.

szerk: Egyébként magamtól is kikapcsoltam, mindent láttam amit ez tud és az nem sok. Filler nyálcsorgatós, "komfortgame", amibe lehet ölni az időt mert arra van kitalálva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #26038 2017.12.28. 14:07

SlickAdam írta:sajat lemezformatummal mi volt a gond? nehezebb volt a viragbolt tema? :D
200 megabyte a 650 -es szabvány helyett? Kérdezd meg a 3rd party gyártókat, mennyire díjazták. Persze a Nindendo akkor is a szátokba szart, nekik nem számított, hogy a vevőiket megfosztják a piacon lévő címek 95%-tól.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26039 2017.12.28. 14:10

DanielT írta:Ja, hát most nem kellett átfutnom a vízinbuzi Prince falujába a fél világon keresztül nem?

leald melypont. mozgatni kell a videojatekos karaktert, hogy legyen valamennyi progress!!!! wow! :bdead:

DanielT írta:Meg nem kellene elvinnem 3 sunshine gombát az egyik nyomoréknak, hogy adjon valamit?

van benne ilyen, opcionalis. tudtad-e hogy ha akarod, ramehetsz azonnal ganon-ra? uccu neki hajra! majd jelents! vagy ha csak fel-hardcore vagy, csinald celiranyosan a beast-eket (elsönel mar ott vagy minnya a prince buzinal ugye...)

tenyleg kapcsold ki! ilyen hozzaallassal mire szamitasz? hogy hirtelen elkezded majd elvezni? megszamoltad a P-t, regisztraltad a fremeket, lecsekkoltad a fos fizikat, gameplay az world of warcraft. meg miaz, hogy szaladni köll benne E???!!! eleg volt böven. csak egy örült folytatna a helyedben.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #26040 2017.12.28. 14:13

DanielT írta:szerk: Egyébként magamtól is kikapcsoltam, mindent láttam amit ez tud és az nem sok. Filler nyálcsorgatós, "komfortgame", amibe lehet ölni az időt mert arra van kitalálva.
helyes. akkor mostmar elkezdheted appreciate-elni az ingame gps-t, a röntgen-szemet es a telivagott terkepeket! :D

GC lemezhez: hogyan erzekelted jatek közben, hogy kisebb a kapacitas? fele annyi volt a frem? 1-2 orasak voltak a jatekok? vagy az ultimate erv, hogy lemezt kellett cserelni? mar ps1-en is kellett. sziggyuk aztat is E! milyen cimet hianyoltal a kinalatbol?

Vissza: “Leáldozott.hu”