A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
arty

Hozzászólás #25832 2017.12.21. 21:08

https://www.techspot.com/review/1545-amd-ryzen-5-2500u/page7.html

mobil ryzen kills.

15w cpun gta5 fhdben, 30 fremmel... kemeny.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25833 2017.12.21. 21:19

arty írta:https://www.techspot.com/review/1545-amd-ryzen-5-2500u/page7.html

mobil ryzen kills.

15w cpun gta5 fhdben, 30 fremmel... kemeny.
Switch-ben a szaros X1 röhögve kipakolna 10w-al a gta5-öt fullhd atom 30-al :nezze: na jo, lehet 11w... annyit fogyaszt dock-olva feltöltve
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25834 2017.12.21. 22:38

arty írta:ordenáré, bugzó grafika, karakter beragadás terepbe - ami esetleg a gémpléjt is zavarhatja (nemtom mennyire gyakori)
persze mondhatod, hogy a graf is izlés dolga, nade... (hogy multionly és dögunalom KÍVÜLRŐL, azt nyilván nem írhatom, mert az viszont tényleg ízlés dolga)

lássuk be: azon túl, hogy az alapötlet jó ÉÉÉÉS mivel sokan vették, így tud is működni, elég amatőr cucc benyomását kelti (nemérdekel, hogy honnan indult, amikor 10 misi elment, igazán felvehettek volna pár programozót vagymit - ez az xboxos portra extrém módon igaz, amihez járt is tudtommal szakember "ms-től", ám ez nemigazán látszik (egyelőre?))
Nézz be Shroud streamjébe, van FPS kijelző is, amit ritkán látsz 100 alatt(miután lement az első 1-2 perc elmebaj).

Karakter beragadást nem szoktam látni, igazából semmi különösebb problémát sem. Nem szeretném mindezek mellett különösebben védeni, de na.

Most is nyomja, ha valaki még itt van:

phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25835 2017.12.22. 09:07

DanielT írta:Nézz be Shroud streamjébe, van FPS kijelző is, amit ritkán látsz 100 alatt(miután lement az első 1-2 perc elmebaj).
Karakter beragadást nem szoktam látni, igazából semmi különösebb problémát sem. Nem szeretném mindezek mellett különösebben védeni, de na.
Most is nyomja, ha valaki még itt van: *twitch stream*
Nem tudtam, hogy ez fizikailag lehetséges, de erre még gyorsabban elaludtam, mint a Hearthstone streameken. Agyrém ez a játék.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25836 2017.12.22. 09:26

benőmenő írta:Nem tudtam, hogy ez fizikailag lehetséges, de erre még gyorsabban elaludtam, mint a Hearthstone streameken. Agyrém ez a játék.
Most nézem az legutóbbi DF videót róla és azt mondják, legjobb esetben is olyan input lagja van, mint az Ölőzóna 2-nek. Hát egészségére aki ezért pénzt adott.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25837 2017.12.22. 10:56

benőmenő írta:Nem tudtam, hogy ez fizikailag lehetséges, de erre még gyorsabban elaludtam, mint a Hearthstone streameken. Agyrém ez a játék.
Én is elalváshoz rakom be. Ma felkeltem éjjel budira menni, majd elindítottam a streamet visszaalváshoz. A gameplay+Shroud megnyugtató hangja+baráti cset a legjobb kombináció. :idiota:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25838 2017.12.22. 11:13

melatonin says hello :D
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25839 2017.12.22. 12:44

Arty-nak, sok szeretettel! :)

phpBB [media]
Avatar
Botond

Hozzászólás #25840 2017.12.22. 12:46

És van Isten! Életem álma valóra vált!!!!
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25841 2017.12.22. 13:01

Botond írta:És van Isten! Életem álma valóra vált!!!!
Grat :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25842 2017.12.22. 13:19

Botond írta:És van Isten! Életem álma valóra vált!!!!
diety után már nem mind1 :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25843 2017.12.22. 13:19

nesze, mar van rendes single player mod a GT-ben. release-re nem tudtak beletenni a tetvek...
phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25844 2017.12.22. 13:19

Egyébként vett vki vmit a salen, én szemezgetek azért pár címmel

Arty múltkor említettél vmi kupont a gmgs wolfhoz, az él még? lehet megvenném, 20 font annyira nem sok
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25845 2017.12.22. 13:23

Micsu írta:Egyébként vett vki vmit a salen, én szemezgetek azért pár címmel

Arty múltkor említettél vmi kupont a gmgs wolfhoz, az él még? lehet megvenném, 20 font annyira nem sok
gepem nincs ugye, de nezegetem en mindig a szeleket... lofasz sincs szvsz mar nagyon regota. egyaltalan nem olyan merteküek a learazasok, mint varna az ember. amik meg le vannak rendesen, azok le vannak mar vagy 3+ eve...
maszterrész meg minden, de ott tartunk, hogy sony-nal mar jobb digi akciok vannak. wtf?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25846 2017.12.22. 13:34

SlickAdam írta:nesze, mar van rendes single player mod a GT-ben. release-re nem tudtak beletenni a tetvek...
[video]GT 0.3 béta.mpeg[/video]
Na, szupi, már csak 5 ilyen patch kéne, mindegyikben 2 új pálya és 10+ autó és nem lenne egy szégyen a tartalom. Mert sajnos még mindig az, de legalább valami történt. Persze ekkora iszonyatos pofon után, amit az új rész megítélése adott, nem csoda, hogy próbálnak valamit csinálni.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25847 2017.12.22. 13:39

SlickAdam írta:gepem nincs ugye, de nezegetem en mindig a szeleket... lofasz sincs szvsz mar nagyon regota. egyaltalan nem olyan merteküek a learazasok, mint varna az ember. amik meg le vannak rendesen, azok le vannak mar vagy 3+ eve...
maszterrész meg minden, de ott tartunk, hogy sony-nal mar jobb digi akciok vannak. wtf?
sony 1 store, pc 10 store ;)
úgyhogy ebbe ne nagyon menjünk bele, persze h a steam a legdrágább
wolf is 20 font gmgn, sonynál mennyi? shadow tatics érdekel, steamen 20ojró, psnen 50
friss címek is mind 10k körül vannak aminek a nagyrészét gmgn ennyiért meg lehetett venni megjelenéskor
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25848 2017.12.22. 13:42

Micsu írta:sony 1 store, pc 10 store ;)
úgyhogy ebbe ne nagyon menjünk bele, persze h a steam a legdrágább
wolf is 20 font gmgn, sonynál mennyi? shadow tatics érdekel, steamen 20ojró, psnen 50
friss címek is mind 10k körül vannak aminek a nagyrészét gmgn ennyiért meg lehetett venni megjelenéskor
tudom, hogy vannak olcsobb helyek, nem ezt akartam mondani. csak, hogy a Steam egy fos. arra jo, hogy beaktivald a külsös kulcsot :D
Avatar
deep

Hozzászólás #25849 2017.12.22. 13:43

DanielT írta:Na, szupi, már csak 5 ilyen patch kéne, mindegyikben 2 új pálya és 10+ autó és nem lenne egy szégyen a tartalom. Mert sajnos még mindig az, de legalább valami történt. Persze ekkora iszonyatos pofon után, amit az új rész megítélése adott, nem csoda, hogy próbálnak valamit csinálni.
Az a baj, hogy utólag ez már halottnak a csók. Persze, ha tényleg még évekig pofozzák, akkor a végére lesz belőle valami és páran megveszik, de jó esélyel használtan/nyomott áron, mindenképp hatalmas bukó. Hát ez van, amikor azért nem mindent lehet letolni a nagyérdemű torkán. Szopóka.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25850 2017.12.22. 13:43

SlickAdam írta:tudom, hogy vannak olcsobb helyek, nem ezt akartam mondani. csak, hogy a Steam egy fos. arra jo, hogy beaktivald a külsös kulcsot :D
nem fos mert vannak ott is jó akciók elvétve, 1-3euro különbségen én már nem nyafogok
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25851 2017.12.22. 13:45

deep írta:Az a baj, hogy utólag ez már halottnak a csók. Persze, ha tényleg még évekig pofozzák, akkor a végére lesz belőle valami és páran megveszik, de jó esélyel használtan/nyomott áron, mindenképp hatalmas bukó. Hát ez van, amikor azért nem mindent lehet letolni a nagyérdemű torkán. Szopóka.
Persze, de ez benne a jó. Küzdhetnek, de már cseszhetik. Mondhatni elkúrták.

A trailerben a grafika viszont még mindig döbbenetes.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25852 2017.12.22. 13:46

DanielT írta:Na, szupi, már csak 5 ilyen patch kéne, mindegyikben 2 új pálya és 10+ autó és nem lenne egy szégyen a tartalom. Mert sajnos még mindig az, de legalább valami történt. Persze ekkora iszonyatos pofon után, amit az új rész megítélése adott, nem csoda, hogy próbálnak valamit csinálni.
Kolosszus miatt szeretnek majd egy PRÖ-t, igy mar jöhet a GT melle. 20 eurora tippelem akkorra, Saturn vasarnapi random akcioban akar 15 :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #25853 2017.12.22. 14:22

DanielT írta:Grat :)
Ott hagytam a picsába a melót, hazagyüttem, települ. :)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25854 2017.12.22. 14:25

Botond írta:És van Isten! Életem álma valóra vált!!!!
Végre, se multi, se, DLC-k, se modok! Bár az utóbbiak kivételével a többi majd lesz.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25855 2017.12.22. 14:27

SlickAdam írta:tudom, hogy vannak olcsobb helyek, nem ezt akartam mondani. csak, hogy a Steam egy fos. arra jo, hogy beaktivald a külsös kulcsot :D
Azért minden sale-ben vannak ott is best ever ajánlatok, az ősziben is volt egy pár, most gyakorlatilag azokat ismétlik. A csomagban olcsósított játékok is olcsón kipótolhatók ott. Persze főszabályként továbbra is drága.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25856 2017.12.22. 14:28

Ez a Windows miért pörgeti fel időnként a HDD-t? A Win 8.1 sosem zaklatta, ha nem használta direkt. Ami fut, az mind SSD-n van.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25857 2017.12.22. 14:31

Zóanagyvarázsló írta:Ez a Windows miért pörgeti fel időnként a HDD-t? A Win 8.1 sosem zaklatta, ha nem használta direkt. Ami fut, az mind SSD-n van.
csekkolja, hogy minden okes-e... E!
Avatar
Botond

Hozzászólás #25858 2017.12.22. 14:46

Zóanagyvarázsló írta:Végre, se multi, se, DLC-k, se modok! Bár az utóbbiak kivételével a többi majd lesz.
Optionsben local network multiplayer nevet meg lehet adni, de azt néztem, hogy egy hotseat vagy locális wifin több eszközzel azért van multi vagy még csak üres, majd később betöltendő funkció. GFX a 4k után elég darabos helyenként a térképen ha ki be zoomolgat az ember, de nem drámai, csak nem ezt szokta meg a szemem. Az irányítás is kicsit macerás, az egységeket át kell húzni egyik celláról a másikra, ami elég nehézkes mondjuk a workerekkel a város körül, ahol a név is betakar néha, ki be kell zoomolgatni emiatt, de szerintem ez szokható, én inkább attól félek hányszor fogom rossz cellára húzni véletlen valamelyik unitom, és harcnál ez baj lehet, de lehet ezerből egyszer, majd meglássuk mennyire probléma ez vagy mennyire csak szokatlan. Összeségében elégedett vagyok, nagyon jó kezdet ez, már az öttel meg kellett volna lépni évekkel ezelőtt, és akkor hamarabb szabadultam volna a házasságomból. :D
/szerk: megtámadtam egy barbár egységet, rákérdez minden támadás előtt, hogy "tutitutituti?!", na akkor ez a dilemma is megoldva, ez sem gond. :)
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25859 2017.12.22. 14:56

ezt nyománám ha már vr
nem adod kölcsön a vrt moby, nem bántalak a switché :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25860 2017.12.22. 14:57

Zóanagyvarázsló írta:Ez a Windows miért pörgeti fel időnként a HDD-t? A Win 8.1 sosem zaklatta, ha nem használta direkt. Ami fut, az mind SSD-n van.
azért mert kikapcsolja
nekem 8.1 is csinálta, energiagazdálkodásnál állítsd 0ra hogy kikapcsolja e x idő után a hddt
Avatar
Botond

Hozzászólás #25861 2017.12.22. 15:02

Zóanagyvarázsló írta:Végre, se multi, se, DLC-k, se modok! Bár az utóbbiak kivételével a többi majd lesz.
És dlc is van, lement a demó 60 kör problémamentesen, szóval megvettem (11k, most féláron a bevezető akcióban), és van is vele 5 dlc, ebből 1 az aztéc cives, négy másik pedig multiplayer tartalom. Lesznek itt kőkemény lehúzások. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25863 2017.12.22. 15:07

Micsu írta:cryptofail
2+ millió potenciális profitot buktam csak a Litecoinon (a mostani "zuhanás" után is) és végtelen mennyiséget BTC-n, HA átraktam volna. Na mindegy, nincs olyan, hogy HA, de mégis.

Hátha ezzel feldobtam valaki napját. :D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25864 2017.12.22. 15:09

DanielT írta:2+ millió potenciális profitot buktam csak a Litecoinon (a mostani "zuhanás" után is) és végtelen mennyiséget BTC-n, HA átraktam volna. Na mindegy, nincs olyan, hogy HA, de mégis.

Hátha ezzel feldobtam valaki napját. :D
az oké hogy mennyit ér, de tegyük fel lett volna 20 bitcoinom, pl mennyire könnyű ezt eurova tenni?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25865 2017.12.22. 15:12

Micsu írta:az oké hogy mennyit ér, de tegyük fel lett volna 20 bitcoinom, pl mennyire könnyű ezt eurova tenni?
Hát ha átlátod valamennyire ezt az undorító moslék rendszert, akkor az egyik ukrán/kínai/mongol tőzsdén keresztül nem vészesen nehéz. Csak 20-25% körül simán fizetsz tranzakciós díjakra.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25866 2017.12.22. 15:14

DanielT írta:Hát ha átlátod valamennyire ezt az undorító moslék rendszert, akkor az egyik ukrán/kínai/mongol tőzsdén keresztül nem vészesen nehéz. Csak 20-25% körül simán fizetsz tranzakciós díjakra.
az még annyira nem sok, kár hogy anno nem kezdtem el fegyvert meg drogot venni a darkweben, biztos lenne most néhány bitcoinom, most már milliárdos lennék :D
Avatar
arty

Hozzászólás #25867 2017.12.22. 16:46

SlickAdam írta:Switch-ben a szaros X1 röhögve kipakolna 10w-al a gta5-öt fullhd atom 30-al :nezze: na jo, lehet 11w... annyit fogyaszt dock-olva feltöltve
lofaxt :) iszonyat foscpu van a szviccsben, de a gpu se mai gyerek... ez a 15w amd (ami vagy 15 vagy nem, tdp-ben az intel mer nagyot hazudni, kell tartani a lépést, szal valszeg az amd is hazudás 15w... úgy 15, h néha 25 - gondolom :D ) meg state-of-the art cucc :PPP

kéne.
persze semmibe se fog sose bekerülni, mert akkor a gyártó megnézheti magát... (80 dodó helyett kaphatja a kurrens intel socot listaáras 300ér, aztán lehet megpróbálni kihozni 350$-ból a notit....)
Avatar
arty

Hozzászólás #25868 2017.12.22. 16:47

DanielT írta:Nézz be Shroud streamjébe, van FPS kijelző is, amit ritkán látsz 100 alatt(miután lement az első 1-2 perc elmebaj).

Karakter beragadást nem szoktam látni, igazából semmi különösebb problémát sem. Nem szeretném mindezek mellett különösebben védeni, de na.

Most is nyomja, ha valaki még itt van:
nemtom ma milyen, majd ránézek!
én még a hőskorban, olyan 10-12 milla körül néztem picit :D OTTVOLTAM A KEZDETEKNÉL!!! :D
Avatar
arty

Hozzászólás #25869 2017.12.22. 16:48

benőmenő írta:Most nézem az legutóbbi DF videót róla és azt mondják, legjobb esetben is olyan input lagja van, mint az Ölőzóna 2-nek. Hát egészségére aki ezért pénzt adott.
írjuk má ki azt a 150ms-t !!!! :D és az ugye ideális eset, amikor épp nem 18fps van, hanem 30. nem lennék xboxos most... WAIT! :vigyor5:
Avatar
arty

Hozzászólás #25870 2017.12.22. 16:52

Micsu írta:Egyébként vett vki vmit a salen, én szemezgetek azért pár címmel

Arty múltkor említettél vmi kupont a gmgs wolfhoz, az él még? lehet megvenném, 20 font annyira nem sok
nem, az blackfriday nevü kód volt, má utána se ment :( haver is lemaradt...

DE! https://www.gamebillet.com/wolfenstein-ii-the-new-colossus?affiliate=1c8adfeb-78f3-4d89-9a91-5b697ec73e37
"22,44€ at GameBillet after coupon code gb5off"
+seasonpasst eszedbe ne jusson! ;) tudom, nem szoktál, de én multkor rácsúsztam és .... meh. (de 2k olyan megrázóan olcsó volt az alapáras mellényúlásom (11k+) után, h nem bírtam otthagyni, kellett az érzés h SPÓROLOK ! :D )
Avatar
arty

Hozzászólás #25871 2017.12.22. 16:55

Zóanagyvarázsló írta:Azért minden sale-ben vannak ott is best ever ajánlatok, az ősziben is volt egy pár, most gyakorlatilag azokat ismétlik. A csomagban olcsósított játékok is olcsón kipótolhatók ott. Persze főszabályként továbbra is drága.


ez viszont a topiknak kötelező! én a jokalalival még csúszok, szal nekem felmentésem van, de itt ment az ajnározása, há'tessék!!! :P
Avatar
arty

Hozzászólás #25872 2017.12.22. 16:56

DanielT írta:Persze, de ez benne a jó. Küzdhetnek, de már cseszhetik. Mondhatni elkúrták.
ANNYIRA szarul azé' nemfogyott. Ebből nem lesz evo-s kibaszás... pedig rászolgált jamucsi, mehetne versenyezni, fotozni, nem kéne 5 évente megerőltetni magát, h kifosson egy retket az ip-t tovább erodálandó...
Avatar
arty

Hozzászólás #25873 2017.12.22. 16:58

Zóanagyvarázsló írta:Ez a Windows miért pörgeti fel időnként a HDD-t? A Win 8.1 sosem zaklatta, ha nem használta direkt. Ami fut, az mind SSD-n van.
"Biztos minden különösebb ok nélkül van ez így. :)"

(mivel má rég volt a diskurzus, lefordítom ha nem értenéd: TEHIBÁD USERERROR STB!)
Avatar
arty

Hozzászólás #25874 2017.12.22. 17:04

DanielT írta:2+ millió potenciális profitot buktam csak a Litecoinon (a mostani "zuhanás" után is) és végtelen mennyiséget BTC-n, HA átraktam volna. Na mindegy, nincs olyan, hogy HA, de mégis.

Hátha ezzel feldobtam valaki napját. :D
most 2 hete, 5 nappal jutalomosztás előtt mondtam fel, félmilla minusz.
szomszéd ma délután (2 órával ezelőtt) elhozta a szalonból a fél éve várt pözsóját, leparkolt vele itt a ház előtt, 60-70-el beleszállt egy mazdás hülyegyerek a kis, 30as táblás utcánkban a kocsiba, ami bár kézifék be volt huzva, nekirepült a betonkerítésnek. biztosítás vagy van vagy nincs a mazdásnak, a pözsó pedig még a szalon nevén(?), lizingelés alatt.

de a te sztorid se rossz, má kezdem magam egész jól érezni! senki ne fogja magát vissza, szükségem van további vigaszra! :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25875 2017.12.22. 17:13

arty írta:lofaxt :) iszonyat foscpu van a szviccsben, de a gpu se mai gyerek... ez a 15w amd ...
tehat azert nem hozna, mert nem mai gyerek? :D puzod sincs, hozna. amit teszteltek (1080p LOWEST settings), azt hozna. 11 wattal (ami tesztelve van). bics
Avatar
donatus13

Hozzászólás #25876 2017.12.22. 17:29

Akik szerették settlers sorozatot :

Akciós most a Northgard, mindenképp megéri.
Avatar
arty

Hozzászólás #25877 2017.12.22. 18:41

SlickAdam írta:tehat azert nem hozna, mert nem mai gyerek? :D puzod sincs, hozna. amit teszteltek (1080p LOWEST settings), azt hozna. 11 wattal (ami tesztelve van). bics
igen, azért. mai tech 11w-ból többet tud(na).

gta5 egy bizonyos szintig (modern)cpu igényes: már egy 3.3ghz 2500k is dupla frémet tud, mint egy phenom2 3.4ghz-en...
a szviccsben még a phenomnál is nagyságrendekkel lasabb, hulladék arm cpu van, 1ghz-en: ezt a cpu-t középkategóriás telókban használják, 50%-al magasabb órajelen.... upsz.

és akkor ehez jön a megjelenésekor elavult gpu (gtx 950 harmadannyi cuda core-al, fél órajelen, nevetséges ramsávszéllel) ...

ez a romhalmaz (hasonlítva egy modern x86 amd apuhoz) a zeldát nem képes 30al vinni, 900p-ben, pedig ott aztán a kietlen semmin kívül nem sokmindent kell renderelni........ de persze, a gta5 az menne, lol :D (a 15w amd apun 1080 low az 50fps átlaggal ment, 30at talán high beállításokkal is tudott volna. persze kérdés a minfps...)

de ha már összevetjük: a szviccs érdeme, h nem a soc 11w, hanem a teljes gép, gondolom ... a noti meg terhelve nagyon nem 11w lenne :P
Avatar
arty

Hozzászólás #25878 2017.12.22. 18:44

arty írta:ANNYIRA szarul azé' nemfogyott. Ebből nem lesz evo-s kibaszás... pedig rászolgált jamucsi, mehetne versenyezni, fotozni, nem kéne 5 évente megerőltetni magát, h kifosson egy retket az ip-t tovább erodálandó...
most megint 9k-ra van leárazva psn-en ... hümm.
még ha jók is az eladások, annak nagyrésze lehet féláras(vagy rosszabb) akciókból jött össze...

mehehehehe :kézdörzsölősszmájli:
palpa235.jpg
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25879 2017.12.22. 18:57

arty írta:most megint 9k-ra van leárazva psn-en ... hümm.
még ha jók is az eladások, annak nagyrésze lehet féláras(vagy rosszabb) akciókból jött össze...

mehehehehe :kézdörzsölősszmájli:
palpa235.jpg
lehet ez slick steambaszó psn akciója :D
Avatar
Botond

Hozzászólás #25880 2017.12.22. 19:38

Civ6 iOS kép 1
Civ6 iOS kép 2
Elviselhető. Aksit mondjuk megeszi három-négy óra alatt, de nem meglepő. Acsik is benne vannak a cuccban, tényleg 100%-os port. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25881 2017.12.22. 20:01

arty írta:ez a romhalmaz (hasonlítva egy modern x86 amd apuhoz) a zeldát nem képes 30al vinni, 900p-ben, pedig ott aztán a kietlen semmin kívül nem sokmindent kell renderelni........
ebben a mondatban ket hiba is van, es a többihez: majd kiderül. hatalmas összegben fogadnek, hogy kidobjak a GTA5-öt Switch-re IS, hogy elpattanjon belöle tovabbi par millio. mert elpattanna, az kurvaisten.
LA Noire is kijött. 1080p (de dinamik, szal lejjebb mehet stressz szituban), sub30 frem. de PS3-as verziohoz kepest pimpelve is lett a latvany (valami meg rosszabb, de összessegeben szebb). szal a CELL naggyabo megvan, icö szamtin! :D hanyagsag miatt sub30 szvsz. majd meglassuk
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25882 2017.12.22. 22:01

arty írta:

ez viszont a topiknak kötelező! én a jokalalival még csúszok, szal nekem felmentésem van, de itt ment az ajnározása, há'tessék!!! :P


Én most ezt nézegetem.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25883 2017.12.22. 22:05

Micsu írta:azért mert kikapcsolja
nekem 8.1 is csinálta, energiagazdálkodásnál állítsd 0ra hogy kikapcsolja e x idő után a hddt
Tudom, hogy kikapcsolja 20 perc után, de 8.1 alatt akkor pörgött fel újra, ha én nyúltam hozzá. Most meg valami mindig bekapcsolja.

De hogy ne csak panaszkodjak, megoldódott az éjféli problémám, amikor a Windows mindig lerakott tálcára. Lehet, hogy frissítéseket keresett, de érdekes módon ez éppen a 10-zel szűnt meg. Korábban több, szűz gépen is csinálta, XP és 8.1 is. A frissítéseket még 10-en sem lőttem ki.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25884 2017.12.22. 22:07

Micsu írta:Egyébként vett vki vmit a salen, én szemezgetek azért pár címmel

Arty múltkor említettél vmi kupont a gmgs wolfhoz, az él még? lehet megvenném, 20 font annyira nem sok
Ezt, ha már a topikot kerüli a névadó-névkapó. A nagyja megvolt, így maradékot elég kedvező áron kaptam meg. Mondjuk idén legfeljebb a Moby is Strange-be fogok bele.

GOG-on meg ez esélyes, a Conquestek, főleg a Robin Hood-os miatt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25885 2017.12.22. 22:54

Micsu írta:sony 1 store, pc 10 store ;)
úgyhogy ebbe ne nagyon menjünk bele, persze h a steam a legdrágább
wolf is 20 font gmgn, sonynál mennyi? shadow tatics érdekel, steamen 20ojró, psnen 50
friss címek is mind 10k körül vannak aminek a nagyrészét gmgn ennyiért meg lehetett venni megjelenéskor
A Shadow Tactics itt rekordáras most egy kis ideig, bár volt a Humble Zsákbamacsaka Bundle-ben is nemrég. Ugyanitt elég jó áron van még az Ori is. Ha jól emlékszem, a topicmind szerint nem lett túl nagy fos.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25886 2017.12.23. 01:07

Zóanagyvarázsló írta:A Shadow Tactics itt rekordáras most egy kis ideig, bár volt a Humble Zsákbamacsaka Bundle-ben is nemrég. Ugyanitt elég jó áron van még az Ori is. Ha jól emlékszem, a topicmind szerint nem lett túl nagy fos.
thx
amit vettél meg elég jó csomag, főleg annak akinek játéka se nagyon van
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25887 2017.12.23. 08:54

hugom szerzett egy PS4-et par jatekkal. kerdezgettem, hogy mik az elmenyei eddig...

EN: "... s a többi?"
HUGI: "Meg nem probaltam"
HUGI: "Azt irtak az a Pubg jo"
HUGI: "De az csak boxra van"
EN: hosszu karomkodas
HUGI: "Nekem osztalytarsam ajanlotta"

PábDzsí!!!! :wilting:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25888 2017.12.23. 10:53

SlickAdam írta:hugom szerzett egy PS4-et par jatekkal. kerdezgettem, hogy mik az elmenyei eddig...

EN: "... s a többi?"
HUGI: "Meg nem probaltam"
HUGI: "Azt irtak az a Pubg jo"
HUGI: "De az csak boxra van"
EN: hosszu karomkodas
HUGI: "Nekem osztalytarsam ajanlotta"

PábDzsí!!!! :wilting:
Remélem nem próbálod meg hárítani a felelősséget! :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25889 2017.12.23. 10:56

DanielT írta:Remélem nem próbálod meg hárítani a felelősséget! :nezze:
közömnincsennem hozza, mosom kezeimet. bar remelem megprobalja elinditani a kis laptopjan valahogy... :D 1 frem / sec-re tippelek :D [de gonosz :D]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25890 2017.12.23. 10:57

Ja, tegnap vendégségben kipróbáltam a COD WWII-t(lőttem nyócat, quit) és az Ánusz Origináluszt(lecsúsztam egy piramison).

Legszívesebben az életemet töröltem volna az élmény után, hogy aztán egy PUBG lootboxba temessenek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25891 2017.12.23. 11:58

SlickAdam írta:hugom szerzett egy PS4-et par jatekkal. kerdezgettem, hogy mik az elmenyei eddig...

EN: "... s a többi?"
HUGI: "Meg nem probaltam"
HUGI: "Azt irtak az a Pubg jo"
HUGI: "De az csak boxra van"
EN: hosszu karomkodas
HUGI: "Nekem osztalytarsam ajanlotta"

PábDzsí!!!! :wilting:
pubg fika ide pubg fika oda ott legalabb van nemi gameplay
Avatar
arty

Hozzászólás #25892 2017.12.23. 13:03

Zóanagyvarázsló írta:Mivel CSÖCS, esélyes, hogy játszotta SQJ is, de konkrétan nekem Tinman ugrott be, aki korrektnek tartotta.
a tévedés jogát fenntartom, de nekem meg pl tinman nem rémlett egyáltalán! ;)

nekimentem természetesen az esgé keresőjének és...

a.)

semmi

b.)

"arty #401037válasz2014.04.20. 13:48
No, mert én is pont ezt láttam nálad (amennyire ezt így fórumon egy-egy elejtett hsz-ből látni lehet), h eléggé a pécén őshonos műfajokban/címekben tapicskolsz kedvedre, kizártnak tartom h egy DA3 vagy egy Fallout X pont erre a platformra ne jönne...

nyilván ha már volna géped, 1-1 ottani kevésbé nívós cím is lecsúszna (lásd anno pl golden axe), de addig el kéne jutni, mert ilyenek miatt senki nem roház be százonezerért egy porfogóra

aki fps/ótókavuzi, annak szvsz könnyebb elcsábulnia, bár az MS a kinekt/kormánypolitikájával rendesen alávágott magának, pisi fronton meg a drájvklubos szerencsétlenkedés taszítja a reménybeli vásárlókat
Válasz 'Sir Quno Jedi' üzenetére (#401036)"

lehet, hogy 3.5 éve is rosszul emlékeztem, de szerintem nem (merthogy a játék címe, golden axe, nagyonis vonzott, csak időm nem volt rá sose, aztán elfelejtettem és MOST meg ott hevert előttem egy pakkban, a pulton és egyből sqj ugrott be (a CSÖCS-re már alig-alig emlékeztem, de most a "random" 5 hsz-ben is szerepelt tőle, szal naja :D))
Avatar
deep

Hozzászólás #25893 2017.12.23. 13:08

Micsu írta:pubg fika ide pubg fika oda ott legalabb van nemi gameplay
Jah, úgy 1 perc a fél órás meccsből :D Mert a keresgélést, lootolást nem nevezném gameplaynek...
Avatar
arty

Hozzászólás #25894 2017.12.23. 13:10

SlickAdam írta:ebben a mondatban ket hiba is van, es a többihez: majd kiderül. hatalmas összegben fogadnek, hogy kidobjak a GTA5-öt Switch-re IS, hogy elpattanjon belöle tovabbi par millio. mert elpattanna, az kurvaisten.
LA Noire is kijött. 1080p (de dinamik, szal lejjebb mehet stressz szituban), sub30 frem. de PS3-as verziohoz kepest pimpelve is lett a latvany (valami meg rosszabb, de összessegeben szebb). szal a CELL naggyabo megvan, icö szamtin! :D hanyagsag miatt sub30 szvsz. majd meglassuk
nemnem, te tudod rosszul, én apukám erősebb, stb.

nem fog kijönni, mert régi és az onlinepénzből (shark cards) van elég zsé és egyébként se bírná a hw :P (vagy nagyon át kéne írni, de a 4x1ghz arm szvsz mindenhogy lófax)

la noiret hagyjuk má, statikus fos az idő nagyrészében, de az otókázás is egy nullfizikás blődség volt (meg a lövöldözés is, érzésre ps1-ps2 éra (nem grafra!), nálam pl emiatt lett befejezve, elfogadhatatlan igénytelenség :( )
skinnyman

Hozzászólás #25895 2017.12.23. 13:17

Wolf-bol meg multkor behuztam a New Colossus-t, de nekem anno a New Order is kimaradt, szoval azt is behuznam elotte. Az Old Blood-al mi a helyzet, azt is erdemes lenyomni elotte, vagy az skippelheto?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25896 2017.12.23. 13:18

arty írta:nemnem, te tudod rosszul, én apukám erősebb, stb.

nem fog kijönni, mert régi és az onlinepénzből (shark cards) van elég zsé és egyébként se bírná a hw :P (vagy nagyon át kéne írni, de a 4x1ghz arm szvsz mindenhogy lófax)

la noiret hagyjuk má, statikus fos az idő nagyrészében, de az otókázás is egy nullfizikás blődség volt (meg a lövöldözés is, érzésre ps1-ps2 éra (nem grafra!), nálam pl emiatt lett befejezve, elfogadhatatlan igénytelenség :( )
wiki-ben en is azt talalom, hogy a masik negy A53-as mag nem aktiv, de meg lett ez erösitve tenylegesen? DF-nel se talalok ilyesmit (vagy csak figyelmetlen voltam). de amugy az A57-esek ugy tudom boost-olhatnak 2GHz-ig is.
szerk.: nem boostol (erthetö is)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25897 2017.12.23. 13:27

15 eur a ds3. Valamit elnéztek, mert én a nioht várom, hogy árazzák le!
Amúgy hogy van most, naponta jönnek be új dealek, és kimennek a régiek?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25898 2017.12.23. 13:44

arty írta:nemnem, te tudod rosszul, én apukám erősebb, stb.
hat en mar beletettem a Zelda-ba 40+ orat es 99,9%-ban hozza azt a 30 fremtet nagyon szepen, szal... es az is bullshit, hogy a Zelda-ban nincs mit szamolni. olyan fizika rendszer van benne, amit te meg nem tapasztaltal jatekban. aztat nem köll szamolni? es akkor is tudja tartani a 30-at, amikor vihar van, tüz, ellenfelek, akcio, ...

erdekesseg (most csekkoltam): az A57 direkt core-to-core & hz-to-hz performanszban picivel veri a PS4-es jaguart :D haha. csak ugye PS4-ben 1,6Ghz es 6 mag, Switch meg 1Ghz es 3 mag (elerhetö jatekokhoz)...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25899 2017.12.23. 13:57

deep írta:Jah, úgy 1 perc a fél órás meccsből :D Mert a keresgélést, lootolást nem nevezném gameplaynek...
attól még hogy percenként nem ölsz meg egy embert attól még a lootolás is gameplay, már az sem mind1 hogy hol ugrasz ki a repülőből, hogyan helyezkedsz stb, skillel többre mész mint szerencsével
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25900 2017.12.23. 15:00

SlickAdam írta:olyan fizika rendszer van benne, amit te meg nem tapasztaltal jatekban.
Jajjmár... A "fizika" 80%-a pontosan az: idézőjelben bullshit/kamu fizika. Valójában statikus, 2 bites képlet a nagy többsége, a maradék meg full basic Havok 0.1 féle ragdoll és tárgy pakolgatás plusz időjárás kamu, vegyítve egy kis Super Monkey Ball -al.

Trine+Angry Birds nagyjából ez a "csoda".

Élvezd minden pillanatát, ahogy milliók teszik, szórakozz kiválóan, de kezeljük már helyén. Jó ötletek? Persze. Pár klassz gimmick? Van.

De a Crysis 10 éves, üszkös és ráncos segglyukát nem csókolhatná meg a fizika benne.

Vissza: “Leáldozott.hu”