A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
Botond

Hozzászólás #25761 2017.12.20. 21:09

Greyfox írta:De a windows phone oprendszer már hivatalosan is discontinued, nem?
Bejelentettek ezt ja, de a patchek ugyanazok rá amik a sima win10re, mert ugye ez már ugyanaz a sima win10... Csak új eszköz nem lesz, vagy de. A többi lehetőséget már kizárták...
Avatar
arty

Hozzászólás #25762 2017.12.20. 21:11

Moby írta:Alapvetően azt, hogy nem evszünk olyant, ami hangos :D

Micsu! Tárazz be, sok skúló fog kelleni!
Ultrafőparaszt irányítóbázis :banplz:
Spoiler
A PSVR már nem fért fel a képre, szal az utolsót hagyd a tárban! :DDD
foparaszt.jpg
ennél undorítóbb színben nem volt szviccs? foszöld+magentabarack vagy arany+átlátszókrómkék tényleg nincs??? (miért nem a szürke lett?!?!? bár a fehér bónkonti után mit is értetlenkedek........ :eplus2: )
Avatar
arty

Hozzászólás #25763 2017.12.20. 21:16

DanielT írta:Dehogynem, mindig ugyanazokkal, évek óta: Donkey 1-2-3 és Castlevania IV, (SNES) Symphony of the Night (PS1), Aladdin (Megadrive), Cruisin USA (arcade). :)

Egyébként igény esetén tudok csinálni egy guideot, összefoglalni az iszonyatos mennyiségű kísérlet eredményét nem olyan vészes, csak ide eljutni volt az.
engem az érdekelne, hogy a kurva retroarchban hogyan lesz A gomb az IGENBAZMEG és a B a MÉGSEBAZMEG. onnan má' megoldanám :D (de sajna mindig törlődött ennek elérése előtt... nem is értem miért, de KICSIT felbasz, amikor 7x nyomok cancelt, pedig igent akarnék (vagy forditva?), mer 10 évnyi A=IGEN kondicionálás dolgozik a japán(???) kreténség ellen)
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25764 2017.12.20. 21:22

Bréking! Már csak kb. 10 óra a pábzsí 1.0-ig!
Avatar
arty

Hozzászólás #25765 2017.12.20. 21:23

Botond írta:Mondjál már konkrét példát, hogy mi az amit nagy precízen beconfigolsz osztán a csúnya patch elkúrja?
valahogy párhavonta az edge lesz a default pdf nézegetőm..... tökvéletlen. és aztán amikor elindul, akkor felajánlja, hogy mi lenne, ha mégis visszaállítanánk őt az alap böngészőre, merthogy má' trökjóám, próbáljam ki!

kurvaanyádMS.
Avatar
arty

Hozzászólás #25766 2017.12.20. 21:29

Botond írta:Van ez így. Valamilyen rejtélyes okból ezek engem szerencsére elkerülnek és artyhoz meg micsuhoz meg zóhoz költöznek be. Biztos minden különösebb ok nélkül van ez így. :)
1709 mind a 4 itthoni gépemre felment, plusz melóban is, nagyobb gond nélkül. ellenben anyám gépén a minap a magyar mui ugy elbaszta az egész wint, hogy az appok magyarok lettek ugyan, de SEMMI MÁS. és azóta egy pecs sem megy fel, minden gané errorra fut, minden indítás után ujrapróbálja, hiába. szerencsére ssd, szal leszarható, egy ideig... aztán reinstall, majd a tavaszi nagyupdatekor, gondolom :(

nyilván nem szabadott volna a language.com-ot expandedbe felrakni, elégedtem volna meg 587k-val :(

(különösebb ok baszki... sugalmazgatod, de ennek a foshalmaz bétának, amit évente kétszer ráncfelvarrnak, semmi ilyen nem kell, magától fos. te leszarod, igénytelen vagy, ettől még van akinél océdébaszó egy error is :P)
Avatar
arty

Hozzászólás #25767 2017.12.20. 21:30

DanielT írta:Még mindig nem települ a recepciós gép.

Most update toollal próbálom meghekkelni.

2017-12-20 15_57_20-$.jpg
"Biztos minden különösebb ok nélkül van ez így. :)"
Avatar
arty

Hozzászólás #25768 2017.12.20. 21:33

DanielT írta:És ami a legborzalmasabb benne, hogy semmi érdemleges pluszt nem hoz, sőt ilyeneket csinálnak, mint a régi appok kinyírása.
nanananana! tiszta telepítésnél megváltozik a cmd ablak feketéről kékre, egyéb színek a cmd-ben, stb! nem kéne lefitymálni ezeket a májlsztónokat, de persze tipikus .... annyira ordít rólad, hogy nem neked készült, nem vagy KÉSZÍTŐ!

készítő-ápdét, őszi nekifutás.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25769 2017.12.20. 21:34

Reggel lepörgött a Life is Strange: Before the Storm egyik endingje.
Annyira nem lett ütős, mint az elsőé (értsd nem lettem hüppögő érzelmi roncs egy hétre), viszont így is bőven túlteljesítette, amit a baljós előjelek miatt lehetett volna várni. Teljesen elkapták az új fejlesztők a hangulatot és végre a karakterek szókincsétől sem kell a falat kaparni.
Pár technikai fogyatékosság volt, most a 3. epizódra konkrétan eltűnt a vsync az opciókból (wtf?!), meg amiket már írtam, hogy inferior bevilágítás, gagyi assetek és végtelen Daughter számok (amik amúgy illenek a játékba, csak korábban nem ennyire egy előadóra volt kihegyezve a tracklist). Lipsync viszont ha nem is korrekt, de legalább van.
Akinek az első évad bejött az tolja, alig várom a bónusz epizódot/10
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25770 2017.12.20. 21:36

arty írta:engem az érdekelne, hogy a kurva retroarchban hogyan lesz A gomb az IGENBAZMEG és a B a MÉGSEBAZMEG. onnan má' megoldanám :D (de sajna mindig törlődött ennek elérése előtt... nem is értem miért, de KICSIT felbasz, amikor 7x nyomok cancelt, pedig igent akarnék (vagy forditva?), mer 10 évnyi A=IGEN kondicionálás dolgozik a japán(???) kreténség ellen)
Jó hírem van, már megcserélték az újabb verziókban! Emiatt csomószor nyomtam cancelt, mert megszoktam a szart. :fogmosas:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25771 2017.12.20. 21:43

Botond írta:Jó, mindegy is, mert legutóbbi két vídia driver csere óta, közben egy nagyobb w10 patch csomagot is letudva már nem volt feloldás, elállítás, szóval ez pl megszűnt, de nekem kb ennyi bosszúságom volt w10el eddig. Meg a retro cuccokhoz első időkben le kellett vmi draw cuccot tölteni, hogy elinduljanak, mert az dx8(?) előtt volt benne csak a directxben, aztán pl a desperados1 nem ment anélkül meg a settlers4, hogy ne indítottam volna el vmi segédprogit, ahol besetupoltam az exe-t, aztán annak futnia kellett és úgy indítani a programot, de már ez is elmúlt több mint egy éve, már ezek is mennek enélkül is. Desperados az steames is ráadásul, szóval nem a gog mókolta meg a cuccokat, hanem a w10 adaptálódott a feladathoz időközben valamelyik patchel. Szóval vannak nyilván így is gondok, ami időnként érintik a játékaim 0,05%-át, de olyankor tolom a maradékot és kész, nincs időm bosszankodni, problémázni, küzdeni, élvezem ami van.
A (GOG-os) Desperados DXWnd nélkkül 8.1-en is játszhatatlanul futott, de azzal sincs olyan smooth, mint a Shadow Tactics.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zóanagyvarázsló 2017.12.20. 21:44-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25772 2017.12.20. 21:44

DanielT írta:Boldog szülinapot Eje75! :)
Majdnem lecsúsztam róla. HBD, Eje75, tartsd meg a jó szokásod, és maradj vénebb és trottyabb nálam!
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25773 2017.12.20. 21:46

SlickAdam írta:tovabbra is najszos. ha összerakod a guide-ot, biztos ki fogom probalni, mert van par jatek, ami nincs a mini-ben es erdekelne (Lost Vikings...). :nezze:

ja es "INGYEN"... naaaaaaaa! :ejnye1: lekkedvencebb jatekod csak nem ingyen boltbol kene tolnod! (küggye kis lecsot Playtonic Games-nek vagy valami :P)
PC-re ingyenes a Lost Vikings. Mondjuk SNES-en jobb lenne, mert 750 Ti-n tearingelt.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25774 2017.12.20. 21:47

Botond írta:Engem pl sokkal jobban idegesít, hogy ilyenkor a steam nem patchel, ahhoz be kell lépnem, elindul a steam, és akkor patchel.
A Windowsba is be szoktál lépni, nem? Beállítod, hogy induljon a rendszerrel, és kész.
Avatar
arty

Hozzászólás #25775 2017.12.20. 21:52

ma elhoztam a konzolbótbol a pisinégyem, semmit nem csináltak vele, a hdmi baszást nem csinálta a szervízben. nálam 2 (3) kijelzőn igen. a konzolboltosnál is csinálta. csak ottnem. közel egy hónapot volt náluk...

DE ha már ottvoltam, mit látok a polcon? ááá!!! a dobozra nézve egyből beugrott Kúnó... :rinya:
elhoztam, tiszteleből letolom.
durvaság? 60fps!!!! SQJ talán nem is értette, mitől tetszik neki annyira ;) (tuuduom, h nem volt kedvence, de korrektnek tartotta, ha jól rémlik éshát rajta kívül ember nem nyúlt hozzá, avagy akár csak került vele 50 méteres közelségbe ;) )

a harc elég primkó, sajna csak normal/extrém mód van, tutoriallal is megszenvedtem (block/parry+countert nem akarta megadni), meglátjuk...

goldenaxekuno42345.jpg
golden axet bírtam anno, a ps2es ages riméket is majdnem(!) letoltuk haverral (a megnyerés helyett újabb szopatós lávapálya, platforming őrület, leesel-meghalsz azonnal és a korábbi durva mágusokból 2-3-at teleportál a félméterszer félméteres platformokra, MELLÉD. és elugrasz. és leesel, mert mocsokszar ebben (is) a GA)

meg vettem még tekkentag1 ps3 riméket, nem is tudtam h ez létezik, a ps2es listámról legalább kihúzhatom... (a korongon van még tekkentag2prológ, lol, és persze egy bluray film is: Tekken Blood Vengeance ... fullcgi... háthanem AKKORA szutyok :D )

utánajárva a hongkongsztórban, van még tekken5 rimék is! persze biztos ázsiaonly... mert arról se találok semmit... ahogy a f2p tekkenről se :D :( (vagy ez psp lenne?!)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.12.20. 21:56-kor.
Avatar
eje75

Hozzászólás #25776 2017.12.20. 21:53

Zóanagyvarázsló írta:Majdnem lecsúsztam róla. HBD, Eje75, tartsd meg a jó szokásod, és maradj vénebb és trottyabb nálam!
Srácok! Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat!
Spoiler
tumblr_nkur16AHTE1rt66jgo1_500.gif
Avatar
Moby

Hozzászólás #25777 2017.12.20. 21:56

arty írta:ennél undorítóbb színben nem volt szviccs? foszöld+magentabarack vagy arany+átlátszókrómkék tényleg nincs??? (miért nem a szürke lett?!?!? bár a fehér bónkonti után mit is értetlenkedek........ :eplus2: )
Egy délelőttöt basztam el, és feltúrtam a várost, mert mindenhol csak az uncsi szürke volt! E!
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25778 2017.12.20. 21:57

eje75 írta:Srácok! Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat!
Spoiler
tumblr_nkur16AHTE1rt66jgo1_500.gif
Tudtam, hogy valamit elfelejtettem! Isten éltessen! :integet2:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25779 2017.12.20. 21:57

Micsu írta:Bioshock

Rapture világát még most is ugyanolyan élmény volt felfedezni mint kb 10 évvel ezelőtt.Tökéletes narráció, sosem veszi el az irányítást még közelebbinek érezzük az egészet, művészi és komoly, nagyon szomorú vagyok hogy ez az irrational games már nem fog több játékot csinálni nekünk :(
Persze most is a remastert nyomtam :P (amit ingyé dobtak az eredeti mellé a gecik), szuper kis rendezői interjúk vannak ebben a kiadásban és egy múzeumot is összeütöttek a rajongóknak :P


Kép
Nem bugos és fosfovos ez? Az első hónapokban nagyon szidták a remastert, de tervezem én is előkapni.
Avatar
arty

Hozzászólás #25780 2017.12.20. 21:57

Moby írta:Egy délelőttöt basztam el, és feltúrtam a várost, mert mindenhol csak az uncsi szürke volt! E!
javárjá, te vetted az mgs-színű ps4et is! :wilting:

téééényleg, emléxemmá! :wilting:

Spoiler
:mf2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #25781 2017.12.20. 21:58

eje75 írta:Srácok! Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat!
Spoiler
tumblr_nkur16AHTE1rt66jgo1_500.gif
Boldog szülinpot! Azonos napon születtél a nejemmel :) Valaki még innen a nagyobbik fiammal is, emlékezem rá :)
Lehet, hogy tik mind a kölkeim vagytok, akiket eje75 szült? :fejvakaras:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25782 2017.12.20. 21:59

arty írta:ma elhoztam a konzolbótbol a pisinégyem, semmit nem csináltak vele, a hdmi baszást nem csinálta a szervízben. nálam 2 (3) kijelzőn igen. a konzolboltosnál is csinálta. csak ottnem. közel egy hónapot volt náluk...

DE ha már ottvoltam, mit látok a polcon? ááá!!! a dobozra nézve egyből beugrott Kúnó... :rinya:
elhoztam, tiszteleből letolom.
durvaság? 60fps!!!! SQJ talán nem is értette, mitől tetszik neki annyira ;) (tuuduom, h nem volt kedvence, de korrektnek tartotta, ha jól rémlik éshát rajta kívül ember nem nyúlt hozzá, avagy akár csak került vele 50 méteres közelségbe ;) )

a harc elég primkó, sajna csak normal/extrém mód van, tutoriallal is megszenvedtem (block/parry+countert nem akarta megadni), meglátjuk...

goldenaxekuno42345.jpg
golden axet bírtam anno, a ps2es ages riméket is majdnem(!) letoltuk haverral (a megnyerés helyett újabb szopatós lávapálya, platforming őrület, leesel-meghalsz azonnal és a korábbi durva mágusokból 2-3-at teleportál a félméterszer félméteres platformokra, MELLÉD. és elugrasz. és leesel, mert mocsokszar ebben (is) a GA)

meg vettem még tekkentag1 ps3 riméket, nem is tudtam h ez létezik, a ps2es listámról legalább kihúzhatom... (a korongon van még tekkentag2prológ, lol, és persze egy bluray film is: Tekken Blood Vengeance ... fullcgi... háthanem AKKORA szutyok :D )

utánajárva a hongkongsztórban, van még tekken5 rimék is! persze biztos ázsiaonly... mert arról se találok semmit... ahogy a f2p tekkenről se :D :( (vagy ez psp lenne?!)
Mivel CSÖCS, esélyes, hogy játszotta SQJ is, de konkrétan nekem Tinman ugrott be, aki korrektnek tartotta.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25783 2017.12.20. 22:00

Moby írta:Boldog szülinpot! Azonos napon születtél a nejemmel :) Valaki még innen a nagyobbik fiammal is, emlékezem rá :)
Lehet, hogy tik mind a kölkeim vagytok, akiket eje75 szült? :fejvakaras:
Akartam már mondani: elég szemét egy fater vagy, mivel ahelyett, hogy minket fizetnél be, mindig csak nézhetjük, ahogy te hullámvasutazol :rinya:

De jóvá tenni semmit nem késő, a szeretet pénzért könnyen megvehető!
Avatar
Moby

Hozzászólás #25784 2017.12.20. 22:04

arty írta:javárjá, te vetted az mgs-színű ps4et is! :wilting:

téééényleg, emléxemmá! :wilting:

Spoiler
:mf2:
Azt nem azé vettem, me szépvót, hanem mer úgysejtettem jó árban megy majd el. Mitagadás, megelehetősen igazam vót :D
Avatar
Moby

Hozzászólás #25785 2017.12.20. 22:05

Zóanagyvarázsló írta:Akartam már mondani: elég szemét egy fater vagy, mivel ahelyett, hogy minket fizetnél be, mindig csak nézhetjük, ahogy te hullámvasutazol :rinya:

De jóvá tenni semmit nem késő, a szeretet pénzért könnyen megvehető!
Jajtudoménezt. Fú, olyan telszámaim vannak, annyi szeretet lehet venni, hogy az ember szemeszájatátvamarad! :banplz:
Avatar
Botond

Hozzászólás #25786 2017.12.20. 22:11

Zóanagyvarázsló írta:A (GOG-os) Desperados DXWnd nélkkül 8.1-en is játszhatatlanul futott, de azzal sincs olyan smooth, mint a Shadow Tactics.
Fos okádék bughalom w10 most már minden extra minden nélkül meg elindíccsa csak úgy. Régenmindenjobbvót!
Avatar
Botond

Hozzászólás #25787 2017.12.20. 22:12

Zóanagyvarázsló írta:A Windowsba is be szoktál lépni, nem? Beállítod, hogy induljon a rendszerrel, és kész.
Jóval később csak, először csak powergomb van, és azzal indul is a w10 meg w10store patch, a steames nem. Szarasteam.
Avatar
Moby

Hozzászólás #25788 2017.12.20. 22:14

Életem egyetlen refundja, az Oxenfree ingyenes a GOG-on. Tényleg nem szabad pénzt adni a pécé játékokért. Még keveset se. Előbb-utóbb minden ingyen lesz, vagy 1 dollár. Ncore iso részlegét és zázni lehet lassan.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25789 2017.12.20. 22:21

Botond írta:Jóval később csak, először csak powergomb van, és azzal indul is a w10 meg w10store patch, a steames nem. Szarasteam.
Ha a rendszerrel indul a Steam, akkor végső soron a power gombbal indítom azt is. Neklem nem kell PC-n patchelésre várnom, de biztos én csinálom rosszul. Legalább kiderült, hogy továbbra sem gond nálad a csövesnet, mert gyorsabb az minek.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25790 2017.12.20. 22:21

Zóanagyvarázsló írta:Nem bugos és fosfovos ez? Az első hónapokban nagyon szidták a remastert, de tervezem én is előkapni.
teljesen rendben vt, semmi buggal nem talakoztam
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25791 2017.12.20. 22:26

Botond írta:Fos okádék bughalom w10 most már minden extra minden nélkül meg elindíccsa csak úgy. Régenmindenjobbvót!
8.1-en és 10-en is ősmoslék alapból (kipróbáltam egy perce), ha jót (értsd: nem hányingerkeltő minőséget, hanem valamivel jobbat) akarsz, DXWnd-t használsz hozzá. Mondjuk téged nem zavar, ha valami fos, szóval mindegy.
Avatar
donatus13

Hozzászólás #25792 2017.12.20. 22:28

Ma láttam az új star warst.

Spoiler mentesen, nekem nagyon tetszett a látvány világ , az effektek, voltak aranyos szőrmókok meg minden, hogy kielégítsenek mindenkit. Viszont a történetet annyira szarban hagyják már, hogy rettenet, egyszerűen elkéne már hagyni ezt az egész 80-as évek óta tartó családi drámát. Akkora potenciált érzek az egész universe-ben de mindig azt látom ,hogy csak rászarnak.

Minden összevetve nagyon bejött amit láttam és megérte, de a ebből az egészből sokkal többet kilehetne hozni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25793 2017.12.20. 22:50

Zóanagyvarázsló írta:PC-re ingyenes a Lost Vikings. Mondjuk SNES-en jobb lenne, mert 750 Ti-n tearingelt.
tavozz satan! Lost Vikings SNES-en vagy sehogy. E! :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25794 2017.12.21. 00:24

SlickAdam írta:tavozz satan! Lost Vikings SNES-en vagy sehogy. E! :nezze:
Én mondjuk későbbi nekifutásra megnézném a Mega Drive-os verziót is az új zenékkel és az exkluzív pályákkal.
Avatar
Botond

Hozzászólás #25795 2017.12.21. 07:52

Greyfox írta:Bréking! Már csak kb. 10 óra a pábzsí 1.0-ig!
7 perc!!!444
Avatar
Botond

Hozzászólás #25796 2017.12.21. 07:53

Zóanagyvarázsló írta:8.1-en és 10-en is ősmoslék alapból (kipróbáltam egy perce), ha jót (értsd: nem hányingerkeltő minőséget, hanem valamivel jobbat) akarsz, DXWnd-t használsz hozzá. Mondjuk téged nem zavar, ha valami fos, szóval mindegy.
Nekem végül sikerült felszenvedni a sok install közben valamit amitől minden ilyen cucc smooth as silk, de persze elképzelésem sincs mit, de egy ideje nem kell dxwndből indítani és úgy is patent. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25797 2017.12.21. 08:39

Botond írta:7 perc!!!444
Nálam még 20 perc! Az infarktust hoztad rám! :ijedt: :ijedt: :ijedt:
Avatar
Botond

Hozzászólás #25798 2017.12.21. 08:44

DanielT írta:Nálam még 20 perc! Az infarktust hoztad rám! :ijedt: :ijedt: :ijedt:
Akkor nem egy időzóna vagyunk. :D Nem bírtam idegekkel, eljöttem otthonról, hogy levezessem a feszkót. :)
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25799 2017.12.21. 08:47

13 perc van hátra a megjelenésig és 26 milliót adtak el belőle Steamen. Ilyen se lesz valszeg soha többé semmiből.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25800 2017.12.21. 08:52

DanielT írta:13 perc van hátra a megjelenésig és 26 milliót adtak el belőle Steamen. Ilyen se lesz valszeg soha többé semmiből.
mennyit?! en ezt nem is tudtam basszus. azt hittem 1-2 millio vagy valami.
school project minösegü hibas termekek, felkeszen arulva millios nagysegrendben, loot box undormany, agyhalott gameplay, ... nesze, GAMING 2017

egyetlen NAGGYABOL okes cegre meg csak a fika megy... inkabb menekülni kene hozzajuk. vagy quit gaming, mert felhaborito, ami folyik itten.
Avatar
Botond

Hozzászólás #25801 2017.12.21. 08:59

SlickAdam írta:mennyit?! en ezt nem is tudtam basszus. azt hittem 1-2 millio vagy valami.
school project minösegü hibas termekek, felkeszen arulva millios nagysegrendben, loot box undormany, agyhalott gameplay, ... nesze, GAMING 2017

egyetlen NAGGYABOL okes cegre meg csak a fika megy... inkabb menekülni kene hozzajuk. vagy quit gaming, mert felhaborito, ami folyik itten.
Én láttam a cuccból összesen három screenshotot, két haverom tolja, elmondták nagyjából miről szól, és azóta közelébe se mentem. Akkor már inkább AC n+1 meg civ6 meg ilyenek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #25802 2017.12.21. 09:07

SlickAdam írta:mennyit?! en ezt nem is tudtam basszus. azt hittem 1-2 millio vagy valami.
school project minösegü hibas termekek, felkeszen arulva millios nagysegrendben, loot box undormany, agyhalott gameplay, ... nesze, GAMING 2017

egyetlen NAGGYABOL okes cegre meg csak a fika megy... inkabb menekülni kene hozzajuk. vagy quit gaming, mert felhaborito, ami folyik itten.
jól tippeltél, pont annyit adta el.
Boxon.
Az első 48 órában... :wilting:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25803 2017.12.21. 09:36

Botond írta:Nekem végül sikerült felszenvedni a sok install közben valamit amitől minden ilyen cucc smooth as silk, de persze elképzelésem sincs mit, de egy ideje nem kell dxwndből indítani és úgy is patent. :)
Pedig érdekelne, hogy csináltad, mert amióta otthagytam az XP-t és a CRT-t, azóta jó pár játékkal fájdalmasabb retrózni. A Baldur's Gate-et is rossz nézni mozgásban.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25804 2017.12.21. 09:37

SlickAdam írta:mennyit?! en ezt nem is tudtam basszus. azt hittem 1-2 millio vagy valami.
school project minösegü hibas termekek, felkeszen arulva millios nagysegrendben, loot box undormany, agyhalott gameplay, ... nesze, GAMING 2017

egyetlen NAGGYABOL okes cegre meg csak a fika megy... inkabb menekülni kene hozzajuk. vagy quit gaming, mert felhaborito, ami folyik itten.
A multilövöldére vágyóknak ezt hiába mondod. Tudom, Splatoon.
Avatar
Botond

Hozzászólás #25805 2017.12.21. 09:55

Zóanagyvarázsló írta:Pedig érdekelne, hogy csináltad, mert amióta otthagytam az XP-t és a CRT-t, azóta jó pár játékkal fájdalmasabb retrózni. A Baldur's Gate-et is rossz nézni mozgásban.
BG-re a superior megoldás az enchanted verzió iPaden. Kb utolsó warez cuccom volt az első rész+kieg, a másodiknak meg már eladtam a cd-it, most már csak az enchanted van meg és az is csak iOSre. Knight shift kártyás lett, abba belenéztem, egész jópofa cuccnak tűnik, annak idején biztos élvezet volt tolni, de most hogy csak iPad felbontásig lehet feltolni 4:3as képaránnyal, full kockásan, bleh. Ez jó volt anno, egyszerűen lefosta az ember a bokáját a BG1 gfx-étől, hogy az úgy kiment a képre, a portrék, az animok, a szövegek, végig is pörgettem vagy 4-5x, hogy minden skill maxoljon és úgy importáljam át a brigádot a második részbe, most meg a felpimpelt verzió is pfej. Ezek az idők elmentek. Már az imperialism1-2 közben is elkap néha a hányinger, hogy 256 szín vagy mennyi van, még egy szaros truecolor is sok lett volna anno a megás tridentekhez. Mindegy, öregszem, régi szarokat nem erőltetek már. Desperadosnak is megörültem, hogy fut patentül, és akkor rájöttem, hogy én ezt már 8x végigtoltam, és 9. alkalommal inkább előkapom a COJ:Gunslingert és a kor igényeinek megfelelő cuccot tolok. Ez az ingyen kapott hard west is nem tudom fog e valamikor kapni egy végigjátszásnyi időt, bár első ránézésre nem tudtam eldönteni, hogy olyan desperados (realtime, bár hívhatjuk commandos félének is, ugye) vagy inkább olyan xcom féle (körökre osztott) a játékmenet, utánanézni meg se időm, se ingerem nem volt, majd valamikor. Talán.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25806 2017.12.21. 09:58

Zóanagyvarázsló írta:A multilövöldére vágyóknak ezt hiába mondod. Tudom, Splatoon.
sose ajanlanam Splatoon-t multilövölde-helyettesitönek, mert elegge mas. elvileg ugyanaz a genre, de nagyon mas elmeny. kurva jo, de ha bumbumm kö, nem jo valasztas.
sztem lehet talalni minösegi lövöldet. PÁBDZSÍ is jo ötlet papiron, de a minöseg... hat ennyire nem szamit?! vicces, ahogy nyeli a hibas mocskot (ugyis, hogy az nyilvan jobb allapotban van, mint a konzolos förmedveny) a maszterrész, amint kap egy picit különleges gameplay elmenyt.

alaposan felkeszültek, hogy a release verzioval elkapraztassak az ELÖfizetöket
phpBB [media]
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25807 2017.12.21. 10:07

Botond írta:BG-re a superior megoldás az enchanted verzió iPaden. Kb utolsó warez cuccom volt az első rész+kieg, a másodiknak meg már eladtam a cd-it, most már csak az enchanted van meg és az is csak iOSre. Knight shift kártyás lett, abba belenéztem, egész jópofa cuccnak tűnik, annak idején biztos élvezet volt tolni, de most hogy csak iPad felbontásig lehet feltolni 4:3as képaránnyal, full kockásan, bleh. Ez jó volt anno, egyszerűen lefosta az ember a bokáját a BG1 gfx-étől, hogy az úgy kiment a képre, a portrék, az animok, a szövegek, végig is pörgettem vagy 4-5x, hogy minden skill maxoljon és úgy importáljam át a brigádot a második részbe, most meg a felpimpelt verzió is pfej. Ezek az idők elmentek. Már az imperialism1-2 közben is elkap néha a hányinger, hogy 256 szín vagy mennyi van, még egy szaros truecolor is sok lett volna anno a megás tridentekhez. Mindegy, öregszem, régi szarokat nem erőltetek már. Desperadosnak is megörültem, hogy fut patentül, és akkor rájöttem, hogy én ezt már 8x végigtoltam, és 9. alkalommal inkább előkapom a COJ:Gunslingert és a kor igényeinek megfelelő cuccot tolok. Ez az ingyen kapott hard west is nem tudom fog e valamikor kapni egy végigjátszásnyi időt, bár első ránézésre nem tudtam eldönteni, hogy olyan desperados (realtime, bár hívhatjuk commandos félének is, ugye) vagy inkább olyan xcom féle (körökre osztott) a játékmenet, utánanézni meg se időm, se ingerem nem volt, majd valamikor. Talán.
Enhanced az, nem enchanted. A grafikával CRT-n nem volt nagy bajom, csak végigjátszás közben az LCD-re váltás egyik napról a másikra megölte, és 8.1-en is dadogósabb lett. A Heroes of Might and Magickel vagy a Lost Vikingsszel nem volt ilyen gondom. Sajnos a Fallout is romlott a váltással, a Jagged Alliance 2 húzta még ki talán aránylag jól.

Egyébiránt a BG-vel és társaival az is baj, hogy normális felbontással hangyaszimulátorrá válik, ezen nem segítenek a felújított változatok - legalábbis videók alapján ugyanazt csinálták vele, mint én moddal. Na jó, zoomolni lehet, ha minden igaz. Ez baja az igazi 3D előtti engine-eknek.

A Hard West amúgy körökre osztott, és kártyákkal is megbolondították a játékot.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25808 2017.12.21. 10:08

SlickAdam írta:sose ajanlanam Splatoon-t multilövölde-helyettesitönek, mert elegge mas. elvileg ugyanaz a genre, de nagyon mas elmeny. kurva jo, de ha bumbumm kö, nem jo valasztas.
sztem lehet talalni minösegi lövöldet. PÁBDZSÍ is jo ötlet papiron, de a minöseg... hat ennyire nem szamit?! vicces, ahogy nyeli a hibas mocskot (ugyis, hogy az nyilvan jobb allapotban van, mint a konzolos förmedveny) a maszterrész, amint kap egy picit különleges gameplay elmenyt.

alaposan felkeszültek, hogy a release verzioval elkapraztassak az ELÖfizetöket
[video]nem_lehet_csúcs_terhelésre_tervezni.avi[/video]
Lásd filenév.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25809 2017.12.21. 10:11

SlickAdam írta:sose ajanlanam Splatoon-t multilövölde-helyettesitönek, mert elegge mas. elvileg ugyanaz a genre, de nagyon mas elmeny. kurva jo, de ha bumbumm kö, nem jo valasztas.
sztem lehet talalni minösegi lövöldet. PÁBDZSÍ is jo ötlet papiron, de a minöseg... hat ennyire nem szamit?! vicces, ahogy nyeli a hibas mocskot (ugyis, hogy az nyilvan jobb allapotban van, mint a konzolos förmedveny) a maszterrész, amint kap egy picit különleges gameplay elmenyt.

alaposan felkeszültek, hogy a release verzioval elkapraztassak az ELÖfizetöket
megnemnezemmiez.mp4
Nyilván a jó ötlet, a hype, és hogy mindenki ezzel játszik - vagy ezt streameli - megtette a hatását. Az meg segített, hogy gyakorlatilag indie volt és early access, így nem volt muszáj rugdosni.

Én nem igazán követem (inkább lustaságból, mint bölcsességből mellőzöm a témát), így bosszankodni sem tudok rajta annyira. De a Nintendót nem én hoztam fel, mint alternatívát, és a Splatoont is azért dobtam csak be, mert maximum az játszana tőlük. Meg persze a Doom. Más a célközönség.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25810 2017.12.21. 10:38

Én streamen nézni szeretem, mert jó játékost jó nézni. A tét ugye nagy, mert csak 1 élet, 1 győztes lehet és ha őt lövik le, nekem nincs belőle stressz.

Egyébként meg 60 euró helyett 30 euró, rendkívül ambíciózus és minden téren látszik, hogy minőséget akarnak csinálni. Golyófizika, fegyver kezelés, stb mechanikák is rendben vannak ELMÉLETBEN. A gyakorlati rész még sok helyen hibádzik, de a szándékot nem tudom elvitatni.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25811 2017.12.21. 10:40

DanielT írta:... rendben vannak ELMÉLETBEN. A gyakorlati rész még sok helyen hibádzik, de a szándékot nem tudom elvitatni.
phpBB [media]
Avatar
arty

Hozzászólás #25812 2017.12.21. 11:46

DanielT írta:Én streamen nézni szeretem, mert jó játékost jó nézni. A tét ugye nagy, mert csak 1 élet, 1 győztes lehet és ha őt lövik le, nekem nincs belőle stressz.

Egyébként meg 60 euró helyett 30 euró, rendkívül ambíciózus és minden téren látszik, hogy minőséget akarnak csinálni. Golyófizika, fegyver kezelés, stb mechanikák is rendben vannak ELMÉLETBEN. A gyakorlati rész még sok helyen hibádzik, de a szándékot nem tudom elvitatni.
ésha mindvégig a lootbox volt az a szándék?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25813 2017.12.21. 12:36

arty írta:ésha mindvégig a lootbox volt az a szándék?
Akkor jól elrejtették a bullet drop mögé. Majd akkor lesz probléma, ha nem más színű cipőt nyersz a boxból, hanem gatling gun-t kezdéskor.
Avatar
arty

Hozzászólás #25814 2017.12.21. 14:12

DanielT írta:Akkor jól elrejtették a bullet drop mögé. Majd akkor lesz probléma, ha nem más színű cipőt nyersz a boxból, hanem gatling gun-t kezdéskor.
úgylegyen, ámen :)

(mármint h neúgylegyen, na! anno olvastam az edge-ben, hogyan indult a pubg sztori, ha nem látnám a förmedvény végeredményt, még respektálnám is a deveket... nem jó ez, hogy az ember belelát a játék készülésébe.... noha itt az 1.0-től se várok csodát, de amit eddig(!) láttam, az irtózatosan taszít. egy ideális világban ez a steam greenlight-ot se kellett volna, h megérje/elérje)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára arty 2017.12.21. 14:17-kor.
Avatar
Botond

Hozzászólás #25815 2017.12.21. 14:15

Zóanagyvarázsló írta:Egyébiránt a BG-vel és társaival az is baj, hogy normális felbontással hangyaszimulátorrá válik, ezen nem segítenek a felújított változatok - legalábbis videók alapján ugyanazt csinálták vele, mint én moddal. Na jó, zoomolni lehet, ha minden igaz.
Olyasmit amiben felirat van én meg se próbálok kanapéről tolni, mert nem látom a bötűt. Úgyhogy vagy monitor, vagy varázslás és átkerült ipadre, akkor mégiscsak kanapé géming, de nem távolvasó bajnokságként, hanem max 50 centiről. Ez az enchanted mód. Jade empire 349 forint lett iOSen, tegnap be is húztam, neki is kezdtem, mert az kimaradt anno. Megvan gog.comon is valahonnan, de hogy sose fogok monitoron belenézni az enhanchedbe az is biztos.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25816 2017.12.21. 14:21

Botond írta:Olyasmit amiben felirat van én meg se próbálok kanapéről tolni, mert nem látom a bötűt. Úgyhogy vagy monitor, vagy varázslás és átkerült ipadre, akkor mégiscsak kanapé géming, de nem távolvasó bajnokságként, hanem max 50 centiről. Ez az enchanted mód. Jade empire 349 forint lett iOSen, tegnap be is húztam, neki is kezdtem, mert az kimaradt anno. Megvan gog.comon is valahonnan, de hogy sose fogok monitoron belenézni az enhanchedbe az is biztos.
Én éppen minap overclockoltattam a szemüvegemet. Elég jól sikerült, mert most már távcső nélkül képben vagyok a cselekménnyel, ha feliratos filmet néz a szomszéd.

A BG-ből viszont tényleg jó lenne igazi remaster, melyben állítható a betűméret (azzal mondjuk eddig sem volt gondom 720p-ben), rendesen skálázható az új engine-en a felbontás mütyürizálás nélkül, de lehet ki-be zoomolni, és még kontrollertámogatást is kap. A Beamdog-féle új tartalom pedig menüben kilőhető lenne. A 144 fps és a 16K meg alap.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25817 2017.12.21. 14:31

Botond írta:Olyasmit amiben felirat van én meg se próbálok kanapéről tolni, mert nem látom a bötűt. Úgyhogy vagy monitor, vagy varázslás és átkerült ipadre, akkor mégiscsak kanapé géming, de nem távolvasó bajnokságként, hanem max 50 centiről. Ez az enchanted mód. Jade empire 349 forint lett iOSen, tegnap be is húztam, neki is kezdtem, mert az kimaradt anno. Megvan gog.comon is valahonnan, de hogy sose fogok monitoron belenézni az enhanchedbe az is biztos.
jatsz inkabb vmi massal, nem sokat er a jade empire
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25818 2017.12.21. 14:40

arty írta:úgylegyen, ámen :)

(mármint h neúgylegyen, na! anno olvastam az edge-ben, hogyan indult a pubg sztori, ha nem látnám a förmedvény végeredményt, még respektálnám is a deveket... nem jó ez, hogy az ember belelát a játék készülésébe.... noha itt az 1.0-től se várok csodát, de amit eddig(!) láttam, az irtózatosan taszít. egy ideális világban ez a steam greenlight-ot se kellett volna, h megérje/elérje)
Melyik része taszít ennyire? Félretéve az ízlést, hanem ami miatt nem szabadott volna kiadni.
Avatar
Botond

Hozzászólás #25819 2017.12.21. 15:11

Micsu írta:jatsz inkabb vmi massal, nem sokat er a jade empire
Köszi a tippet, de xcom:ew-vel pont végzek és kell vmi cucc amit pötyögtethetek a repülőn amikor utazgatok. :) Aztán ha nagyon szar akkor visszaváltok a kotorra és akkor kap egy harmadik végigjátszást az is, immár ipaden. Mondjuk már bele is kezdtem, kb az 1/3-nál járok. BG1et is elkezdtem, de 10. alkalommal már nincs rá erőm.
Avatar
deep

Hozzászólás #25820 2017.12.21. 16:01

arty írta:noha itt az 1.0-től se várok csodát, de amit eddig(!) láttam, az irtózatosan taszít. egy ideális világban ez a steam greenlight-ot se kellett volna, h megérje/elérje)
Kipróbáltam az 1.0-t, beton 60 FPS fullhd-ban ultra settingel 1070gtx 70%on, cpu 50%. Vannak ocsmány textúrák, lehet hogy abból levettek, nemtom. De most már fut. A játék maga persze továbbra is egy fertő (20 perc mászkálás, 5 sec gunfight, game over) és továbbra sem értem, hogy lett ebből ekkora szám...
Avatar
kigyi

Hozzászólás #25821 2017.12.21. 16:09

donatus13 írta:Ma láttam az új star warst.

Spoiler mentesen, nekem nagyon tetszett a látvány világ , az effektek, voltak aranyos szőrmókok meg minden, hogy kielégítsenek mindenkit. Viszont a történetet annyira szarban hagyják már, hogy rettenet, egyszerűen elkéne már hagyni ezt az egész 80-as évek óta tartó családi drámát. Akkora potenciált érzek az egész universe-ben de mindig azt látom ,hogy csak rászarnak.

Minden összevetve nagyon bejött amit láttam és megérte, de a ebből az egészből sokkal többet kilehetne hozni.
Erre vanak a spinoffok elhagyták a régi szereplőket, jól is szórakozhatunk a világban. És elvileg kapaszkodj meg jön a 10-11-12 ahol végre nem lesznek ott a régi hősök egy teljesen más elképzelés alapján egy új szálat kezdenek ami talán élvezhető is lehet persze csak akkor, ha marad még rajongó ezen részek után ami azért kétséges :D :D . Hát legyen így, mert szerintem is sok lesz ebből nekem a 6. résszel lezárták a történetet ami utána van azt úgy veszem mint, ha nem láttam volna a 4-5-6. részt.

Én jól szórakoztam egy popcorn mozira ültem be nem arra, hogy űber SW-t lássak, ez így be is jött.
Avatar
arty

Hozzászólás #25822 2017.12.21. 16:29

DanielT írta:Melyik része taszít ennyire? Félretéve az ízlést, hanem ami miatt nem szabadott volna kiadni.
ordenáré, bugzó grafika, karakter beragadás terepbe - ami esetleg a gémpléjt is zavarhatja (nemtom mennyire gyakori)
persze mondhatod, hogy a graf is izlés dolga, nade... (hogy multionly és dögunalom KÍVÜLRŐL, azt nyilván nem írhatom, mert az viszont tényleg ízlés dolga)

lássuk be: azon túl, hogy az alapötlet jó ÉÉÉÉS mivel sokan vették, így tud is működni, elég amatőr cucc benyomását kelti (nemérdekel, hogy honnan indult, amikor 10 misi elment, igazán felvehettek volna pár programozót vagymit - ez az xboxos portra extrém módon igaz, amihez járt is tudtommal szakember "ms-től", ám ez nemigazán látszik (egyelőre?))
Avatar
Moby

Hozzászólás #25823 2017.12.21. 17:14

Tegnap belenéztem megint a HZD kiegbe. Még nincs itt az ideje, csak néha elindítom, hogy pofánbasszon.
Áztábüdösrohadtmocskoskurvaeget, ehogy ez kinéz ezen a kamuhdr-es va-n :bdead: Megbasz _BÁRMIT_, bármint amit valaha videójáték cimke alatt láttam. Nem egy beállított állóképen, hanem mozgásban. Folyamatosan. Ezbazdmeg....áhhh
Avatar
Moby

Hozzászólás #25824 2017.12.21. 18:36

The day has arrived. Nine months ago, we celebrated PUBG’s release into Early Access and began collaborating with our players to bring PUBG Corp.’s Battle Royale vision to life. Now we have a new milestone to celebrate: after a tremendously successful and instructive Early Access phase, we’re launching PUBG’s version 1.0 on PC, which will include our new desert map Miramar, vaulting and climbing, and all of the other features the community has been helping us refine. We’re excited to begin the second part of PUBG’s journey, and this is just the start of our commitment to the development of this game.

2017 has been a phenomenal year for PlayerUnknown’s Battlegrounds. With over 30 million players globally across PC platforms and the Xbox Game Preview program, we owe the success we’ve experienced this year to the community, whose passion has inspired all of us here at PUBG Corp. to make the very best game we can. We’ll continue to fine tune the Battle Royale experience and will introduce additional in-game content, including new crates, to become available in early 2018.
Ennyi. Harmincmillió. Mindenki pakolhat :D
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25825 2017.12.21. 18:42

Moby írta:Ennyi. Harmincmillió. Mindenki pakolhat :D
"the very best game we can" :eljen:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25826 2017.12.21. 18:47

brennyu konzolos PÁBDZSÍ patch, wohoooo!
Kép
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25827 2017.12.21. 19:08

Moby írta:Ennyi. Harmincmillió. Mindenki pakolhat :D
A Life is Strange előzményre meg 300k-t se ír a steamspy. Nincs igazság. #leáldozott
Avatar
Moby

Hozzászólás #25828 2017.12.21. 19:30

benőmenő írta:A Life is Strange előzményre meg 300k-t se ír a steamspy. Nincs igazság. #leáldozott
Najó, de ez
PUBG review: Playerunknown’s Battlegrounds is imperfectly perfect
Score: 10.0

A polygon szerint. :wilting:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25829 2017.12.21. 19:30

SlickAdam írta:brennyu konzolos PÁBDZSÍ patch, wohoooo!
Kép
Négyszeres powa! Azmár nemsemmi, msnél metálra kodolták még a hw-t is.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25830 2017.12.21. 19:58

benőmenő írta:A Life is Strange előzményre meg 300k-t se ír a steamspy. Nincs igazság. #leáldozott
Nyilván összehasonlíthatatlan, de az Okamiból ~60 ezer ment el eddig. És az early adoptereknak kétharmada sem indította el, tehát ezek is nosztalgiavásárlások. Persze régen sem robbantott kasszát, és a Capcomnak az árát visszahozza az, hogy átporotlták a PS3-as verziót, plusz beletették a töltőképernyők minijátékait (az SSD mondjuk gyakorlatilag kiveszi őket, de nem is kár értük).

Vissza: “Leáldozott.hu”