A PC-s játékoknak leáldozott

A Leáldtopik új otthona
Avatar
deep

Hozzászólás #25481 2017.12.12. 10:16

DanielT írta:Ingyense™
Detto. Én az első két rész végigjátszásával bevégeztem a sorozatot. Olyan szinten elintézte magát nálam az Ubi ezzel a sorozattal, annyira túltolta (19 játék 10 év alatt... TIZENKILENC) hogy most már akkor se érdekelne, ha jó lenne. Nem beszélve a többi játékáról, ami mind ugyanazt a sémát követi. (open world, ikonhegyek, no real gameplay)
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25482 2017.12.12. 10:27

SlickAdam írta:zeldanintendogimmick
Számomra azért vannak játékostúlkapásai. Okés, hogy a fáklya elalszik, de két csepp esőtől, azonnal? A fémfegyver is úgy figyelmeztet a villámra, hogy éppen csak meg nem szólal: mindjárt beléd csap a ménkő, héló!

Mindenesetre jópofának tűnik, ah mindenre figyeltek, így kiragadva azért jó pár játékból jutnak eszembe immerziós áll-leejtések. Meg mindig eszembe jut, hogy a Fable (1) viszont mekkora alja blöff lett.

Neked a Gothic és hasonlók megvoltak? Vagy a Dragon's Dogma a közelebbi múltból?
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25483 2017.12.12. 10:35

deep írta:Detto. Én az első két rész végigjátszásával bevégeztem a sorozatot. Olyan szinten elintézte magát nálam az Ubi ezzel a sorozattal, annyira túltolta (19 játék 10 év alatt... TIZENKILENC) hogy most már akkor se érdekelne, ha jó lenne. Nem beszélve a többi játékáról, ami mind ugyanazt a sémát követi. (open world, ikonhegyek, no real gameplay)
19?! aztaku...
elsö resz gameplay-ben olyan semmilyen volt, de hangulata volt neki, ezert az meg tetszett is. föleg az ugribugri miatt. 2. resz agyon volt hajpolva es gameplay-ben sokat javult, de mar akkor se adta az az olasz buzisag. vegigment azert...
volt az a nagyon buta szokasom regen, hogy a menö nagy cimeket MUSZAJ volt jatszanom. ugyhogy megvettem az olasz csödör tovabbi kalandjait is, lehet vegig is jatszottam valamelyiket. a 3. resz meg szintiszta, koncentralt agyhalal unalom, vontatott, tutorial-tenger, követeses SZEMET. összevagott "the movie" YT verzioban fejeztem be. 4. resz nalam is annyi volt, mint Daninal. víz ---> szép. gameplay? nope... "i'm outta herrre". soha többet bottal se. tüzessel talan.:D
neztem par videot az uj reszböl, kacagtato, ahogy kivettek azt az 1 ev "szabadsagot", hogy lemajmoljak a Witcher 3-at. eleg ranezni a menüre...
Spoiler
:whatever:
Kép
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25484 2017.12.12. 10:37

Zóanagyvarázsló írta:Számomra azért vannak játékostúlkapásai. Okés, hogy a fáklya elalszik, de két csepp esőtől, azonnal? A fémfegyver is úgy figyelmeztet a villámra, hogy éppen csak meg nem szólal: mindjárt beléd csap a ménkő, héló!

Mindenesetre jópofának tűnik, ah mindenre figyeltek, így kiragadva azért jó pár játékból jutnak eszembe immerziós áll-leejtések. Meg mindig eszembe jut, hogy a Fable (1) viszont mekkora alja blöff lett.

Neked a Gothic és hasonlók megvoltak? Vagy a Dragon's Dogma a közelebbi múltból?
csak a Dogma. par orat.

fémfegyver az nyilvanvalo, azonnal levagtam, hogy mi van. de azt a ket jelenetet "megjatszottam" (latod, hogy szinte setaltam mielött belem csapott), hogy jol legyen prezentalva.;) gameplay-re azert van hatasa, mert ha harcra kerül a sor viharban es nincs nalam fa fagyver egyaltalan, vagy csak egy nagyon gyenge... akkor baszhatom az egeszet es meneküles.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SlickAdam 2017.12.12. 10:41-kor.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25485 2017.12.12. 10:41

SlickAdam írta:csak a Dogma. par orat.
Na igen, egy Zeldának nagy előnye, hogy azok is találkoznak vele, akik a nyílt világot immerzióval sajátos módon megtöltő rétegcuccokat kihagyják. De biztos vagyok benne, hogy a Nintendo tényleg ütős csomagot hozott össze.
Avatar
Botond

Hozzászólás #25486 2017.12.12. 10:43

SlickAdam írta:csak a Dogma. par orat.

fémfegyver az nyilvanvalo, azonnal levagtam, hogy mi van. de azt a ket jelenetet "megjatszottam" (latod, hogy szinte setaltam mielött belem csapott), hogy jol legyen prezentalva.;) gameplay-re azert van hatasa, mert ha harcra kerül a sor viharban es nincs nalam fa fagyver egyaltalan, vagy csak egy nagyon gyenge... akkor baszhatom az egeszet es meneküles.
Pedig a Zelda leírásodban hypeolt dolgok alapján nekem is az ugrott be, hogy neked a gothic trilógia lett volna a kánaán. :)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25487 2017.12.12. 10:44

Zóanagyvarázsló írta:Na igen, egy Zeldának nagy előnye, hogy azok is találkoznak vele, akik a nyílt világot immerzióval sajátos módon megtöltő rétegcuccokat kihagyják. De biztos vagyok benne, hogy a Nintendo tényleg ütős csomagot hozott össze.
nyilvan nem ez a Zelda talalta fel ezeket a dolgokat. inkabb csak összegyurt mindenfele, korabban latott josagot ÉS kiegeszítette tovabbi uj ötletekkel (amit talan elnezünk neki, hiszen mit is kapott a gaming az eredeti Zelda-tol... khmm). mint csomag kb. verhetetlennek tünik. meg a Nintendo polír ugye... a reszletek.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25488 2017.12.12. 10:47

Botond írta:Pedig a Zelda leírásodban hypeolt dolgok alapján nekem is az ugrott be, hogy neked a gothic trilógia lett volna a kánaán. :)
2014-ben (vagy 2013...?) raktam össze az elsö VASat a topik segitsegevel, ugyhogy szinte minden pc klasszikus kimaradt (2000 környeken volt valami viszonylag jatek-kepes gepem). majd nezek rola videokat.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25489 2017.12.12. 11:04

SlickAdam írta:'szöszinsz Kríd 4 ingyér zsákolható: kit-katt!
Igazából ingyér pluszegysor.
Mondjuk a warezdemo sem volt drágább, és azt is az első kikötővárosig bírtam, ahol a szokásos követős küldi, csaktoldakart parkour és 2 gombos harc kombót realizálva ment a levesbe.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25490 2017.12.12. 11:16

Na, ha igazi fekélyt akartok látni, minden létező téren, akkor ezt nézzétek meg. :D

phpBB [media]
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25491 2017.12.12. 11:46

DanielT írta:Na, ha igazi fekélyt akartok látni, minden létező téren, akkor ezt nézzétek meg. :D

[video]daFjúcsör[/video]
eljutottam 5 percig. szoval ez egy "hunger games" / "battle royale" szerü akarmi akar lenni? gondolom örökre early access marad, jo ürügy, hogy miert nez ugy ki es fut, mint egy iskolai project. profi kivitelezesben jo is lenne. de nem kell, igyis zabaljak, mi? :vomit:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25492 2017.12.12. 11:48

miért a zelda jól néz ki? :vigyor4:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25493 2017.12.12. 11:56

Micsu írta:miért a zelda jól néz ki? :vigyor4:
ettöl ugy kabe 1000szer :nezze:
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25494 2017.12.12. 12:09

Retrónyomul a Capcom, csak egy kis recap, ha valaki lemaradt.

Ma jön a 30 fps-es farkasos Zelda, elvileg legálban itt a legolcsóbb.

phpBB [media]


Jön a DMC 1-3 HD márciusban PC-re és currentgenre, az alábbi roppant releváns videót osztották emg hozzá.

phpBB [media]


Májusban meg a Street Fighter 30th Anniversary Collection. Remélem lesz frankó gyári CRT shader is, mint a SNES Mini SF2-jéhez.

phpBB [media]


Plusz Mega Man 11 és Mega Man (Legacy) X Collection minden platformra, ami számít. (A Legacy Collection meg Switchre.)

phpBB [media]
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25495 2017.12.12. 12:18

SlickAdam írta:eljutottam 5 percig. szoval ez egy "hunger games" / "battle royale" szerü akarmi akar lenni? gondolom örökre early access marad, jo ürügy, hogy miert nez ugy ki es fut, mint egy iskolai project. profi kivitelezesben jo is lenne. de nem kell, igyis zabaljak, mi? :vomit:
Kár, hogy nem nézted tovább, mert a többi 25 perc is fontos, amikor 99%-ban semmi nem történik.

Egyébként Pc-re jön az 1.0 "final" már decemberben asszem.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25496 2017.12.12. 12:20

Zóanagyvarázsló írta:Retrónyomul a Capcom, csak egy kis recap, ha valaki lemaradt.
Okami kéne... Switch-re :D

Street Fighter pakk vajon mennyibe lesz? mert külön reszeket is ilyen 20-40 dollarokert arulnak...
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25497 2017.12.12. 13:14

SlickAdam írta:ettöl ugy kabe 1000szer :nezze:
akkora ures terek mint a halo1ben, mindenzoood, am nem a bungie csinalta? :P
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25498 2017.12.12. 13:44

SlickAdam írta:Okami kéne... Switch-re :D

Street Fighter pakk vajon mennyibe lesz? mert külön reszeket is ilyen 20-40 dollarokert arulnak...
Az Okami HD az 4K-s cím! Mondjuk csak One X-re, Próra és PS4-re 4K-s pedig PS3-on is 4K-ról ment a dánmintázás. A sima One és a PS4 nem tudja kitolni a 4K-s jelet? Azért remélem, legalább dánmintázni tudnak. Na midnegy, én úgyis a PC-s kulcsra várok, 4K-s tévém meg nincs.

Az SF-pakkból 40 dodó az MSRP.

Kép
Forrás
Avatar
Necro

Hozzászólás #25499 2017.12.12. 13:47

Szegény okamira borzalmas ránézni felbontástól függetlenül.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25500 2017.12.12. 13:52

Az az Evil Within már nem is japó, hanem észak-koreai. A tököm ki van a láthatatlan falakkal,a horror nevében agyonkorlátozott mindennel. Nem ugorhatsz, csak ahol ők akarják, ha van egy fasza a shotgun a zombinál, hiába kapom el szép csendben, nem kapom meg, mert csak! És persze minden indításnál ki-be kell kapcsolgatnom letterboxot, hogy ne torzítson.

De nem is az a lényeg, hogy mennyire DZS-kategóriás fosportos, hanem egy problémám lenne: ha találok egy becsapdázott ládát, ijedtemben visszazárom, utána még engedi kinyitni, de miután elmentem zombit vadászni és menteni, már nem enged hozzányúlni. Ez bug vagy feature? Elnézve a játékot, nem tudom eldönteni. A hangulata bejönne, de szétfrusztrál a baromságaival, mindjárt keresek valami 20 éves német garázs-RPG-t helyette, vagy felteszek a Gothic 2-re egy russian-only modot.
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25501 2017.12.12. 13:57

Necro írta:Szegény okamira borzalmas ránézni felbontástól függetlenül.
Szerintem marha szép, DE azért bekaphatják, amikor az arcodba spawnolnak a bokrok, vagy sprintelve úgy rohansz akadálynak, hogy csak miután nekiütköztél, utána jelenik meg a képernyőn. Az nagyon szánalmas. Meg amikor "megszólalnak" a karakerek, az is. Plusz az elnyomhatatlan PS2-es intró.

Egyébiránt PC-n mindenképp superior lesz, mert a memóriajátékos idiótaság legdurvábbjaihoz a print screen és az Alt+Tab alapvetés, a többi platformon ez valamivel macerásabbnak tűnik. Nem fogom még egyszer fényképezőgéppel megcsinálni, mint PS3-on.

Remélem, lesz Okamiden HD is, ha már így beindult a Capcom.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25502 2017.12.12. 14:12

Zóanagyvarázsló írta:Az az Evil Within már nem is japó, hanem észak-koreai. A tököm ki van a láthatatlan falakkal,a horror nevében agyonkorlátozott mindennel. Nem ugorhatsz, csak ahol ők akarják, ha van egy fasza a shotgun a zombinál, hiába kapom el szép csendben, nem kapom meg, mert csak! És persze minden indításnál ki-be kell kapcsolgatnom letterboxot, hogy ne torzítson.

De nem is az a lényeg, hogy mennyire DZS-kategóriás fosportos, hanem egy problémám lenne: ha találok egy becsapdázott ládát, ijedtemben visszazárom, utána még engedi kinyitni, de miután elmentem zombit vadászni és menteni, már nem enged hozzányúlni. Ez bug vagy feature? Elnézve a játékot, nem tudom eldönteni. A hangulata bejönne, de szétfrusztrál a baromságaival, mindjárt keresek valami 20 éves német garázs-RPG-t helyette, vagy felteszek a Gothic 2-re egy russian-only modot.
10/10. +user error! :nezze:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25503 2017.12.12. 14:16

Zóanagyvarázsló írta:Az SF-pakkból 40 dodó az MSRP.
az korrekt ar erte
Avatar
Zóanagyvarázsló

Hozzászólás #25504 2017.12.12. 14:21

DanielT írta:10/10. +user error! :nezze:
Szóval nálad is ilyen volt :szomoru1:
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25505 2017.12.12. 14:38

@NintendoAmerica
Thanks to you, #NintendoSwitch has sold 10 million units worldwide in 9 months! Here’s to an amazing 2018!

Wii U lifetime sales:
Spoiler
13.56 million :nyes:
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25506 2017.12.12. 17:45

nem rossz bár 15 éves ps2ből 2002 utolsó két hónapjában fogyott majdnem ugyanennyi :P
Avatar
arty

Hozzászólás #25507 2017.12.12. 18:03

DanielT írta:Nope. Már az is a lelkem szárazon, szöges f@sszal történő megerőszakolása volt, amikor Uplay fiókot regisztráltam. (Rainbow Six Siege miatt)

A Black Flaget a víz grafika miatt warezban kipróbáltam, a legtöbbet játszott ánuszom a kettőből. Arra emlékszem, hogy tényleg volt benne víz, meg valami hajós rész amit altf4shiftdellel háláltam meg a fejlesztőknek, amint kötelező volt használni.
az EGYETLEN ácé, amit félbehagytam. igen, a kikúrt hajózás miatt :D

(neeeeem, a chronicles india nincs félbehagyva, csaaaaak ... öö... lassan nyomom! ;) )
Avatar
arty

Hozzászólás #25508 2017.12.12. 18:08

deep írta:Detto. Én az első két rész végigjátszásával bevégeztem a sorozatot. Olyan szinten elintézte magát nálam az Ubi ezzel a sorozattal, annyira túltolta (19 játék 10 év alatt... TIZENKILENC) hogy most már akkor se érdekelne, ha jó lenne. Nem beszélve a többi játékáról, ami mind ugyanazt a sémát követi. (open world, ikonhegyek, no real gameplay)
valójában tíz az a tizenkilenc... (és azokat se volt KÖTELEZŐ letóni, annyit skippelsz amennyi jólesik - az ac3 után/óta ;) )

ami korszak/környezet tetszetős, az "kell" játszani - a belső végülis mindben "ugyanaz" (najó, nem, az jár jól akinek egyiptom, esetleg london-párizs a bejövős ;) )
Avatar
arty

Hozzászólás #25509 2017.12.12. 18:18

Micsu írta:akkora ures terek mint a halo1ben, mindenzoood, am nem a bungie csinalta? :P
kurvakevés ződ van egy-egy halóban, sajnos :(
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25510 2017.12.12. 18:25

Nem tudom volt-e már, de elvileg év végén/'18 elején early accessbe kerül a Battalion 1944. Ha lehet hinni nekik, 15 euróért.
Spoiler
phpBB [media]

TL;DR: Gyakorlatilag a CoD 4 mechanikáit szeretnék ww2 köntösbe öltöztetni, mindenféle lootbox, meg killstreak/deathstreak , és ikszpével kioldható javelin nélkül. A Kickstarterük sikeres volt és UE4 hajtja.
Gameplay:
Spoiler
phpBB [media]

Azóta a changelog szerint csökkentettek a strafe jumpon és a mozgás sebességén, ami sztem üdvözlendő.

Részemről a cod 4-et már annyira nem csíptem, de pont a repülazikszpé és a killstreakek miatt. Lehet ez lesz az első early access hülyeség amibe beleugrom.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára benőmenő 2017.12.12. 18:30-kor.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25511 2017.12.12. 18:25

arty írta:kurvakevés ződ van egy-egy halóban, sajnos :(
1ben ződ volt sokminden, főleg meszterszakács: D

phpBB [media]
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25512 2017.12.12. 20:35

DanielT írta:Na, ha igazi fekélyt akartok látni, minden létező téren, akkor ezt nézzétek meg. :D

Köpedelem minden frémje.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25513 2017.12.12. 20:40

a sima ikszbákszon megjobban futik :D
phpBB [media]
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25514 2017.12.12. 20:53

benőmenő írta:Battalion 1944
Korrekció: kozmetikai lootboxok úgy néz ki mégis lesznek.
Avatar
Moby

Hozzászólás #25515 2017.12.12. 21:53

SlickAdam írta:a sima ikszbákszon megjobban futik :D

Szerintem az, ami a képernyőn történik, és az, ahogy ez prezentálva van, tökéletes szimbiózist alkotnak! :eljen:
Avatar
arty

Hozzászólás #25516 2017.12.12. 22:46

mazsolázzatok!
első 10-15 oldal tűnik értékesnek :D
semmi olyat nem találtam, amiről akár csak hallottam volna is, de néhány "gagyikonzol" nevétől felröhögtem
Avatar
arty

Hozzászólás #25517 2017.12.12. 23:08

SlickAdam írta:a sima ikszbákszon megjobban futik :D
phpBB [media]
df-éket se irigylem... gondolom most az X kapcsán pár hónapra kapják a zsét/cuccokat/infót/kapcsolatokat/szupportot MS-től, nem lehet nyíltan kimondani, hogy ez egy retek és soha az életben nem nyúlunk hozzá, nem elemezzük, stb... :D

mert lássuk be, ezt kb 60 mp alatt le lehetett volna zavarni két szóban... egy ideig még takarózhatnak a béta jelleggel a devek, de utána? :(
Avatar
Necro

Hozzászólás #25518 2017.12.13. 07:06

Ez a PUBG miért fut ilyen szarul ha így néz ki?
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25519 2017.12.13. 08:07

arty írta:df-éket se irigylem... gondolom most az X kapcsán pár hónapra kapják a zsét/cuccokat/infót/kapcsolatokat/szupportot MS-től, nem lehet nyíltan kimondani, hogy ez egy retek és soha az életben nem nyúlunk hozzá, nem elemezzük, stb... :D

mert lássuk be, ezt kb 60 mp alatt le lehetett volna zavarni két szóban... egy ideig még takarózhatnak a béta jelleggel a devek, de utána? :(
A világért sem szeretnélek megszakítani a "lefizették, bőrönd, stb" elméleted további kifejtésében és alkalmazásában, DE!

Pewdiepie (lefizetett, bőrönd, stb) elmondja neked miért hosszabbak 10 percnél a videók youtubeon.

Ehunmondjael.
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25520 2017.12.13. 09:26

Necro írta:Ez a PUBG miért fut ilyen szarul ha így néz ki?
Mert nincs kész és asszem' 100 playert mozgatnak egy viszonylag nagy területen. A fakéz faktort sem zárnám ki.
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25521 2017.12.13. 10:02

Esport penzek a jatekokban
Csatolmányok
674CE071-EED1-4638-A791-F11F633C2BA6.jpeg
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25522 2017.12.13. 10:26

benőmenő írta:Mert nincs kész és asszem' 100 playert mozgatnak egy viszonylag nagy területen. A fakéz faktort sem zárnám ki.
A viszonylagos jelzőt szerintem levehetjük, mert rohadt nagy az a terület. Mocskosul hatalmas. Normális gépen, a kezdeti 100 fős tolongást leszámítva már 100 fps alá se esik egyébként.
Avatar
arty

Hozzászólás #25523 2017.12.13. 12:50

DanielT írta:A világért sem szeretnélek megszakítani a "lefizették, bőrönd, stb" elméleted további kifejtésében és alkalmazásában, DE!

Pewdiepie (lefizetett, bőrönd, stb) elmondja neked miért hosszabbak 10 percnél a videók youtubeon.

Ehunmondjael.
Wow, ez IS gáz.
De ettől függetlenül tartom, hogy az MS "presszionálja" a df-et, hogy foglalkozzanak az X-el, az X-es dolgokkal. Egy dolog, hogy ez most AZ újdonság, természetes, hogy készítenek mindenféle aspektusból X-es videókat, itt ennél éreztem először, hogy csak egy 'filler' videot nézek, hogy meglegyen a 'megbeszélt' heti 4 X-es. És extra gáz, hogy ráadásul 10+ percben 'kellett' ennek létrejönnie...

(és nem arról van szó, hogy a df pénzért lefeküdt, ez win-win valahol: tök jó h belsős infókkal szőhetik át az X-es videóikat és nem csak a partvonalról szakértenek, csak szerintem picit most má' messzire mentek :D de az se kizárt, h a pubg miatt vagyok szokás szerint kikelve magamból és má' észre se veszem ;) )
Avatar
benőmenő

Hozzászólás #25524 2017.12.13. 12:52

arty írta:Wow, ez IS gáz.
De ettől függetlenül tartom, hogy az MS "presszionálja" a df-et, hogy foglalkozzanak az X-el, az X-es dolgokkal. Egy dolog, hogy ez most AZ újdonság, természetes, hogy készítenek mindenféle aspektusból X-es videókat, itt ennél éreztem először, hogy csak egy 'filler' videot nézek, hogy meglegyen a 'megbeszélt' heti 4 X-es. És extra gáz, hogy ráadásul 10+ percben 'kellett' ennek létrejönnie...

(és nem arról van szó, hogy a df pénzért lefeküdt, ez win-win valahol: tök jó h belsős infókkal szőhetik át az X-es videóikat és nem csak a partvonalról szakértenek, csak szerintem picit most má' messzire mentek :D de az se kizárt, h a pubg miatt vagyok szokás szerint kikelve magamból és má' észre se veszem ;) )
A Prőt is ugyan így tolták, mert hirtelen végtelen kontent.
Avatar
arty

Hozzászólás #25525 2017.12.13. 13:20

benőmenő írta:A Prőt is ugyan így tolták, mert hirtelen végtelen kontent.
Ma is tolják, sokszor a sima x és ps4 verza már szóra sem érdemes. Viszont ott nem láttam annyira, h volna belső infojuk, sok volt a feltevés... (lásd pl bw compat most nemrég)
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25526 2017.12.13. 13:23

arty írta:Ma is tolják, sokszor a sima x és ps4 verza már szóra sem érdemes. Viszont ott nem láttam annyira, h volna belső infojuk, sok volt a feltevés... (lásd pl bw compat most nemrég)
konkretan meg akartam nezni multkor, hogy az AAAAAAAAAA GT Sport hogyan fut sima PS4-en.
nem tesznek rola emlitest (release verziorol legalabbis). PS4 mar nem letezik naluk. pedig abbol eladtak mar (es adnak is meg) PAR darabot...
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25527 2017.12.13. 13:49

arty írta:Wow, ez IS gáz.
De ettől függetlenül tartom, hogy az MS "presszionálja" a df-et, hogy foglalkozzanak az X-el, az X-es dolgokkal. Egy dolog, hogy ez most AZ újdonság, természetes, hogy készítenek mindenféle aspektusból X-es videókat, itt ennél éreztem először, hogy csak egy 'filler' videot nézek, hogy meglegyen a 'megbeszélt' heti 4 X-es. És extra gáz, hogy ráadásul 10+ percben 'kellett' ennek létrejönnie...

(és nem arról van szó, hogy a df pénzért lefeküdt, ez win-win valahol: tök jó h belsős infókkal szőhetik át az X-es videóikat és nem csak a partvonalról szakértenek, csak szerintem picit most má' messzire mentek :D de az se kizárt, h a pubg miatt vagyok szokás szerint kikelve magamból és má' észre se veszem ;) )
Tehát totálisan felháborít és kikészít, hogy a világ jelenleg egyik legnépszerűbb játékáról részletesen szót ejtenek, aminek ráadásul ez az első, konzolos iterációja. Hááátőőő. Ok. :) Szerintem várják páran, tehát ha valamiről indokolt, akkor ez az.

Ráadásul folyamatosan csak azt tudják mutatni, hogy mekkora MOSLÉK, tehát nem hiszem, hogy az MS ezért sokat csengetett volna. A többi Youtuber is kirakta a maga videóját a témában, nem a DF az egyetlen.
Avatar
arty

Hozzászólás #25528 2017.12.13. 15:49

DanielT írta:Tehát totálisan felháborít és kikészít, hogy a világ jelenleg egyik legnépszerűbb játékáról részletesen szót ejtenek, aminek ráadásul ez az első, konzolos iterációja. Hááátőőő. Ok. :) Szerintem várják páran, tehát ha valamiről indokolt, akkor ez az.

Ráadásul folyamatosan csak azt tudják mutatni, hogy mekkora MOSLÉK, tehát nem hiszem, hogy az MS ezért sokat csengetett volna. A többi Youtuber is kirakta a maga videóját a témában, nem a DF az egyetlen.
pont ez a lényeg! akkora moslék, hogy ezzel tökfelesleges foglalkozni részleteiben: ámblokk szar, értékelhetetlen. ígérjük h visszatérünk rá ha 1.0 lesz. páztok. 37.5 mp.
tényleg nem volt érdemi info a video nagyrészében, hiszen mindig mindenhol egyformán béta :(
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25529 2017.12.13. 17:01

látom megy már az utolsó jedik hype, de ez volt az ébredő erő esetében is ami számomra max közepes volt, még a 3. rész is jobb volt szvsz, Rouge One meg főleg

phpBB [media]


látom van aki azért nincs oda érte
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25530 2017.12.13. 17:34

Micsu írta:látom megy már az utolsó jedik hype,...
en el is felejtettem, hogy jön.
mondjuk nem vagyok nagy SW fan... "kedvenc" reszem a 3. igen, az elözmeny 3. :banplz:
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25532 2017.12.13. 19:33

Hát nem sok önkritikája volt a srácnak. :D

Iszonyú frusztráltak lesznek a kontrollerrel játszók, ez nem erre van kitalálva. Akkorák a távolságok, hogy folyamatosan pixelhuntolni kell, a képernyőre tapadva. Aki nem így nyomja, az remegni fog az idegtől, mert folyamatosan ki fogják nyírni.
Avatar
Moby

Hozzászólás #25533 2017.12.13. 20:06

Micsu írta:látom megy már az utolsó jedik hype, de ez volt az ébredő erő esetében is ami számomra max közepes volt, még a 3. rész is jobb volt szvsz, Rouge One meg főleg
látom van aki azért nincs oda érte
Mér hordjátok ide a szemetet? lehet, hogy az új sw rakás szar, de nincs a földön akkora rakás szar, ami összemérhető lenne evvel a fasznyálazó óderwőrd büdösbuzi bandával.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25534 2017.12.13. 20:20

Nem túl fair ezzel az éccel parodizálni a Bone-t, de a politikai korrektség ritkán szórakoztató... szóval inkább nézzétek meg. :D

phpBB [media]
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25535 2017.12.13. 20:58

Moby írta:Mér hordjátok ide a szemetet? lehet, hogy az új sw rakás szar, de nincs a földön akkora rakás szar, ami összemérhető lenne evvel a fasznyálazó óderwőrd büdösbuzi bandával.
van azert mas osszemerheto rakas szar is neked tudnod kene :P

Igazandibol en shirin miatt neztem az owt, de o mar nincs
A gorefest vidik ernek meg vmit, zolyt nem igazan csipem bar a halo3as videoja jo :P
Avatar
kigyi

Hozzászólás #25536 2017.12.13. 23:43

Micsu írta:látom megy már az utolsó jedik hype, de ez volt az ébredő erő esetében is ami számomra max közepes volt, még a 3. rész is jobb volt szvsz, Rouge One meg főleg

látom van aki azért nincs oda érte
Meg is néztem délután. Mit is lehetne mondani még emészteni kell egy kicsit, de mindenképpen jobb volt mint a 7. rész. Kicsit hosszú volt az a 136+151 perc a moziban :D Elszoktam én már ettől.
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25537 2017.12.13. 23:58

kigyi írta:Meg is néztem délután. Mit is lehetne mondani még emészteni kell egy kicsit, de mindenképpen jobb volt mint a 7. rész. Kicsit hosszú volt az a 136+151 perc a moziban :D Elszoktam én már ettől.
Én be se ültem az ébredő erőre, de mindenesetre remélem kinok között patkol el, aki kitalálta ezt, hogy kötelező jegyet kell venni előtte az előzőre is.
Én sem tudok még sokat mondani, tultolták a poénokat nemkicsit, ill elég katyvasz mkdon lett az egész felépítve.
Ébredő erő sztem olyan amilyennel vissza kellett térni, egy jo fanservice, ez meg vitte a sztorit, rendben van ez, csak ne basszák el két év múlva.
Avatar
DanielT

Hozzászólás #25538 2017.12.14. 07:05

Mekee írta:Én be se ültem az ébredő erőre, de mindenesetre remélem kinok között patkol el, aki kitalálta ezt, hogy kötelező jegyet kell venni előtte az előzőre is.
Hogymivan?! :wow2:
Avatar
Moby

Hozzászólás #25539 2017.12.14. 08:37

DanielT írta:Hogymivan?! :wow2:

Én is csak a szemem forgatom :D
Avatar
kigyi

Hozzászólás #25540 2017.12.14. 08:39

Melyik részét nem értitek, hogy szar volt az ébredő erő, vagy, hogy egy maraton vetítésre ült be és mint ahogy szokott léenni a maraton vetítéseken meg kell venni a teljes jegyet azaz ebben az esetben 2 filmre kell jegyet váltani (nem teljes értékű jegy kevesebb mint 2k volt) .
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25541 2017.12.14. 08:51

kigyi írta:Melyik részét nem értitek, hogy szar volt az ébredő erő, vagy, hogy egy maraton vetítésre ült be és mint ahogy szokott léenni a maraton vetítéseken meg kell venni a teljes jegyet azaz ebben az esetben 2 filmre kell jegyet váltani (nem teljes értékű jegy kevesebb mint 2k volt) .
magaban nem is adjak? az durva...
Avatar
kigyi

Hozzászólás #25542 2017.12.14. 08:57

SlickAdam írta:magaban nem is adjak? az durva...
Hogyne adnák csak van a premier és a hülyeség amikor premier előtti vetítés van (én már ezt sem értem, hát mi az, hogy premier előtti vetítés). És van a maraton amikor a premier előtti vetítés előtt leadják :D Tehát egy premier előtti-előtti vetítésre vett jegyet. Jelzem én is ezt néztem meg tegnap.
Avatar
SlickAdam

Hozzászólás #25543 2017.12.14. 09:05

kigyi írta:Hogyne adnák csak van a premier és a hülyeség amikor premier előtti vetítés van (én már ezt sem értem, hát mi az, hogy premier előtti vetítés). És van a maraton amikor a premier előtti vetítés előtt leadják :D Tehát egy premier előtti-előtti vetítésre vett jegyet. Jelzem én is ezt néztem meg tegnap.
tehat nem KELL es KÖTELEZÖ. meg lehet nezni par nappal kesöbb. ertjük.

amugy mé nem mentetek kesöbb a 2. film kezdesere...?
Avatar
kigyi

Hozzászólás #25544 2017.12.14. 09:10

SlickAdam írta:tehat nem KELL es KÖTELEZÖ. meg lehet nezni par nappal kesöbb. ertjük.

amugy mé nem mentetek kesöbb a 2. film kezdesere...?
Mert én amúgy is eljöttem a munkahelyemről és volt időm beülni valamint az ébredő erő annyira nem jött be 2 éve, hogy azóta sem néztem meg tehát jó volt ez így legalább már 2x láttam :D Igaz kemény volt a 136+151 perc :D Nézett rám a büfés csaj kint amikor kispárnával indultam be a moziba :D
Avatar
Greyfox

Hozzászólás #25545 2017.12.14. 10:35

Mi eddig mind a két részre foglaltunk imax jegyet, (nemtomhanyadik, meg rógvan), most se lesz másképp. Elsőnél még reményekkel tele ültem a moziban, de már az első 5 percben úgy összetört bennem valami, hogy a rógvan már mínusszal indult. Különösebben az sem tetszett, de nem volt akkora szar, mint az első. A mostaninál egy dologban vagyok majdnem biztos, a popcorn minősége. Sokan lesznek, úgyhogy remélhetőleg frissen pattogtatott lesz. :vigyor3:
Avatar
kigyi

Hozzászólás #25546 2017.12.14. 11:06

Viszont meglepő és pozitív dolog, hogy nem volt reklám :D
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #25547 2017.12.14. 11:14

Wow @PUGB Xbox One....

Ez most így komoly? Ehhez képest TÉNYLEG kibaszott mestermű a Halo3 :banplz:
Avatar
Mekee

Hozzászólás #25548 2017.12.14. 11:25

SlickAdam írta:tehat nem KELL es KÖTELEZÖ. meg lehet nezni par nappal kesöbb. ertjük.

amugy mé nem mentetek kesöbb a 2. film kezdesere...?
Én ezt tettem, de akkor is meg kellett venni a jegyet rá, ami nem az összeg miatt felháboritó, hanem a ténye miatt. De mindenképpen day1 nézem mindig a sw-t.
Bár erről le kell szokni lassan, mert a férgek még tetézik hogy csak 3d ben adják először, rontott is az élményből a mosott szétcsuszott gyenge fényerejű teknó. Imax-ben biztos jobb lesz, nem kaptam már jegyet értékelhető helyre.
Avatar
Oldern the first

Hozzászólás #25549 2017.12.14. 11:41

Én jövő héten majd szépen napközben, tahómentesen beülök egy angol vetítésre, oszt jónapot. Addig remélhetőleg semelyik oldal nem dönt úgy, hogy még pofátlanabbul nyomja az arcomba a félspoileres cikkeket, mint mondjuk a hvg/index tolta két napja kb : D
Avatar
Micsu

Hozzászólás #25550 2017.12.14. 12:59

kigyi írta:Melyik részét nem értitek, hogy szar volt az ébredő erő, vagy, hogy egy maraton vetítésre ült be és mint ahogy szokott léenni a maraton vetítéseken meg kell venni a teljes jegyet azaz ebben az esetben 2 filmre kell jegyet váltani (nem teljes értékű jegy kevesebb mint 2k volt) .
ezt úgy írod mindhogy 1+1 = 2
hát ezt honnan a faszból kéne tudni? :D

Vissza: “Leáldozott.hu”